Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M4 Sport HQ

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Match 4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

Jazz Tv

01:00 - 01:00 Zene

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV 90s

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Gold

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL HÁROM

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL KETTŐ HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sorozat+

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2Klub

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Parlament TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HTB TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Első Kerület Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M4 Sport HQ
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
F&H
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
Galaxy4
Heti TV
Izaura TV
Jazz Tv
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV 90s
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL HD
RTL Gold
RTL HÁROM
RTL KETTŐ HD
Sláger TV
Sorozat+
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2Klub
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Kölcsey televízió

Világhíradó
23:30 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:12

Időjárás-jelentés
00:12 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Ma éjszaka
05:00 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:45

Világhíradó
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Nemzeti Sporthíradó
07:15 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:30

Hírek
07:30 - 07:33

Ma reggel
07:33 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:10

Nemzeti Sporthíradó
08:10 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Hírek
08:30 - 08:33

Ma reggel
08:33 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:20

Időjárás-jelentés
09:20 - 09:22

Ma délelőtt
09:22 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Nemzeti Sporthíradó
10:10 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:22

Ma délelőtt
10:22 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Esély
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:20

Időjárás-jelentés
11:20 - 11:22

Ma délelőtt
11:22 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Világ
11:33 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:22

Ma délután
13:22 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Időjárás-jelentés
14:20 - 14:22

Ma délután
14:22 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

14:33–15:00

"> hadERŐ "Hazámat szolgálom!"
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:22

Ma délután
15:22 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Summa
15:33 - 15:50

Ma délután
15:50 - 15:52

Summa
15:52 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Világ
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 19:00

Időjárás-jelentés
19:00 - 19:04

Világhíradó
19:04 - 19:25

Időjárás-jelentés
19:25 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:20

Nemzeti Sporthíradó
20:20 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:20

Nemzeti Sporthíradó
22:20 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:23

Orosz nyelvű hírek
23:23 - 23:26

Kínai nyelvű hírek
23:26 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:02

A38 Archív
23:20 - 00:20

A38 Eklektronika
00:20 - 01:15

Mit kíván?
01:15 - 01:50

Esti Kornél
01:50 - 02:45

Az A38 Hajó színpadán
02:45 - 03:35

Hullámhossz
03:35 - 03:45

Hullámhossz
03:45 - 04:00

Akusztik
04:00 - 05:00

Vizipók csodapók I.
05:00 - 05:05

A kockásfülű nyúl I.
05:05 - 05:10

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:10 - 05:20

Mesélj nekem!
05:20 - 05:30

Tinti kalandjai
05:30 - 05:35

Mekk Elek az ezermester
05:35 - 05:45

Kiváncsi Fáncsi
05:45 - 05:55

Kukori és Kotkoda I.
05:55 - 06:00

Szőrmók ovi
06:00 - 06:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:15 - 06:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:25 - 06:40

Tündér lilinkók
06:40 - 06:50

Tündér lilinkók
06:50 - 07:00

Tündér lilinkók
07:00 - 07:15

Tündér lilinkók
07:15 - 07:30

Pán Péter legújabb kalandjai II.
07:30 - 07:50

Múmin-völgyi kalandok III.
07:50 - 08:15

Super Wings - A szárnyalók VI.
08:15 - 08:30

Super Wings - A szárnyalók VI.
08:30 - 08:45

RoboVonatok II.
08:45 - 08:55

Bohókás professzor
08:55 - 09:10

M2 matricák - Baltazár-bazár
09:10 - 09:15

Pipp és Polli
09:15 - 09:20

Pipp és Polli
09:20 - 09:30

Pocoyo
09:30 - 09:35

Pocoyo
09:35 - 09:45

Pocoyo
09:45 - 09:50

Bajkeverő majom XIV.
09:50 - 10:15

A bűvös körhinta II.
10:15 - 10:25

A bűvös körhinta II.
10:25 - 10:40

Milo
10:40 - 10:50

Agi Bagi II.
10:50 - 11:05

Nils Holgersson csodálatos utazása
11:05 - 11:15

Simon
11:15 - 11:20

Ricky Zoom II.
11:20 - 11:35

Alvin és a mókusok IV.
11:35 - 11:45

Alvin és a mókusok V.
11:45 - 11:55

Alvin és a mókusok V.
11:55 - 12:10

Alvin és a mókusok V.
12:10 - 12:20

Nova család az űrben
12:20 - 12:45

Nova család az űrben
12:45 - 13:10

Kérem a következőt! I.
13:10 - 13:25

Kérem a következőt I.
13:25 - 13:40

Vakáción a Mézga család III.
13:40 - 14:05

Vakáción a Mézga család III.
14:05 - 14:30

Grimm meséiből: Öcsi és Nővérke
14:30 - 15:35

Zorro
15:35 - 15:55

M2 matricák - Baltazár-bazár
15:55 - 16:00

Tip, a kisegér I.
16:00 - 16:10

Tip, a kisegér I.
16:10 - 16:20

RoboVonatok II.
16:20 - 16:35

Puskás Öcsi és barátai I./9.
16:35 - 16:45

Alvin és a mókusok V.
16:45 - 16:55

Alvin és a mókusok V.
16:55 - 17:05

Alvin és a mókusok V.
17:05 - 17:20

Alvin és a mókusok V.
17:20 - 17:30

Super Wings - A szárnyalók VI.
17:30 - 17:45

Super Wings - A szárnyalók VI.
17:45 - 18:00

Niko 1.
18:00 - 19:15

Edmond és Lucy
19:15 - 19:20

Edmond és Lucy
19:20 - 19:25

Pocoyo II.
19:25 - 19:30

PöttömMag Tilda
19:30 - 19:40

PöttömMag Tilda
19:40 - 19:45

M2 matricák - Négyzetgyök
19:45 - 19:50

Rímerdő versfilmek
19:50 - 20:00

Házibuli
20:00 - 22:05

The Rolling Stones: A Bigger Bang - Live On Copacabana Beach
22:05 - 00:10

Arany 2022
22:35 - 00:15

Magyar világ
00:15 - 00:45

Gasztroangyal
00:45 - 01:30

Szép hazánk, Kárpát-medence!
01:30 - 01:40

Szép hazánk, Kárpát-medence!
01:35 - 01:40

Az érzelmek tengerén I./111.
01:40 - 02:25

Érted mindent I./51.
02:25 - 03:15

Itthon vagy!
03:15 - 03:35

Hogy volt?!
03:35 - 04:30

Magyar Krónika
04:30 - 04:55

Édes anyanyelvünk
04:55 - 05:05

MMA portrék
05:05 - 05:55

Himnusz
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:20

Nemzeti Sporthíradó
06:20 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:45

Magyar Krónika
06:45 - 07:10

Divat & dizájn
07:10 - 07:40

Noé barátai
07:40 - 08:10

Egyszer volt, hol nem volt.... Volt egyszer az ötlet
08:10 - 08:35

Utánam, srácok
08:35 - 09:05

Hazajáró
09:05 - 09:30

Itthon vagy!
09:30 - 09:55

Egy Perc Híradó
09:55 - 10:00

Nyár '24
10:00 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:55

Jó ebédhez szól a nóta
12:55 - 13:25

Ízőrzők
13:25 - 13:55

Nagyon véres szerelmi történet
13:55 - 15:40

Az Örökség - Beszélgetések Mariana Biróval
15:40 - 16:05

Egy Perc Híradó
16:05 - 16:06

Időjárás-jelentés
16:06 - 16:10

Jézus és...
16:10 - 16:55

Főmenü
16:55 - 17:55

Vár a Kárpát-medence
17:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

A bűvös magyar elme
19:40 - 20:55

Az Operaház fantomja
20:55 - 23:10

Keno
23:10 - 23:12

Időjárás-jelentés
23:12 - 23:20

Match point
23:20 - 01:20

Atlétika Gyémánt Liga
22:05 - 00:15

Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj
00:15 - 02:15

Vízilabda
02:15 - 03:25

Vízilabda
03:25 - 04:40

Strandkézilabda
04:40 - 04:55

Labdarúgás
04:55 - 06:45

Vízilabda
06:45 - 08:00

Bringasport
08:05 - 08:20

Szabadidő
08:20 - 08:50

Kékek
08:50 - 09:20

Vízilabda
09:20 - 10:45

Vízilabda
10:45 - 12:15

Öttusa Európa-bajnokság
12:15 - 13:15

Lovaglás
13:15 - 14:15

Felvezető műsor
14:15 - 14:45

Kézilabda
14:45 - 16:15

Értékelő műsor
16:15 - 16:40

Felvezető műsor
16:40 - 17:00

Kézilabda
17:00 - 18:30

Értékelő műsor
18:30 - 19:00

Góóól!
19:00 - 20:55

Vízilabda
20:55 - 22:15

Vízilabda
22:15 - 23:35

Atlétika Gyémánt Liga
23:35 - 01:35

Atlétika Gyémánt Liga
22:05 - 00:15

Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj
00:15 - 02:15

Vízilabda
02:15 - 03:25

Vízilabda
03:25 - 04:40

Strandkézilabda
04:40 - 04:55

Labdarúgás
04:55 - 06:45

Vízilabda
06:45 - 08:00

Bringasport
08:05 - 08:20

Szabadidő
08:20 - 08:50

Kékek
08:50 - 09:20

Vízilabda
09:20 - 10:45

Vízilabda
10:45 - 12:15

Öttusa Európa-bajnokság
12:15 - 13:15

Lovaglás
13:15 - 14:15

Felvezető műsor
14:15 - 14:45

Kézilabda
14:45 - 16:15

Értékelő műsor
16:15 - 16:40

Felvezető műsor
16:40 - 17:00

Kézilabda
17:00 - 18:30

Értékelő műsor
18:30 - 19:00

Góóól!
19:00 - 20:55

Vízilabda
20:55 - 22:15

Vízilabda
22:15 - 23:35

Atlétika Gyémánt Liga
23:35 - 01:35

Pókfoci
23:25 - 00:55

Agenda
00:55 - 01:10

Rózsafabot
01:10 - 02:30

Főtér
02:30 - 03:20

Gyermekünk fejlődése
03:20 - 04:10

Kalandozás Dél-Koreában
04:10 - 04:35

Magyar Krónika
04:35 - 05:05

Klasszikusok délidőben
05:05 - 06:00

Kontúr
06:00 - 06:40

M5 Lexikon - Hungarikum
06:40 - 06:50

Balatoni utazás
06:50 - 07:15

Novum
07:15 - 07:50

Agenda
07:50 - 08:00

MMA portré
08:00 - 08:55

Kunszt
08:55 - 09:20

A Nagyok
09:20 - 09:55

Csehország madártávlatból I.
09:55 - 10:20

Csehország madártávlatból I.
10:20 - 10:45

M5 Lexikon - Hungarikum
10:45 - 10:55

M5 História
10:55 - 11:35

Álmok álmodói
11:35 - 11:50

A Pireneusok vad szépsége
11:50 - 12:30

M5 Lexikon - Hungarikum
12:30 - 12:40

12:40–13:40

Tolnay Klárinak, a kétszeres Kossuth-díjas színésznőnek, érdemes és kiváló művésznek, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagjának 100. születésnapját ünneplő Tolnay 100 Emlékév zárásaként egy gálaműsor keretében emlékeztek a felejthetetlen művészre barátai, pályatársai és tisztelői: Bencze Ilona, Für Anikó, Huszti Péter, Kautzky Armand, Piros Ildikó, Sunyovszky Sylvia, Tóth Enikő és a Tolnay 100 Emlékév főszervezője, Dr. Góg Laura. A visszaemlékezésekből kirajzolódó portré nemcsak a művészt, hanem az embert is megmutatja majd, és talán választ ad arra a kérdésre is, hogyan vált máig hatóan generációk kedvencévé Tolnay Klári.

Rendezte: Varga Zs. Csaba

"> "Nem voltam üstökös" - Tolnay Klári 100
12:40 - 13:40

Róza néni elintézi
13:40 - 14:35

Álmok álmodói
14:35 - 14:45

Századfordító Magyarok
14:45 - 15:45

Rubik 70
15:45 - 16:20

Multiverzum
16:20 - 16:45

Álmok álmodói
16:45 - 16:55

Könyvjelző - Takaró Mihály műsora
16:55 - 17:30

Librettó
17:30 - 18:10

Mesterember leszek
18:10 - 18:45

Agenda
18:45 - 18:55

A muskétások
18:55 - 19:55

A nyomorultak 5.
19:55 - 21:00

Brandon Thomas: Charley nénje
21:00 - 23:25

TANGO WITH THE STARS! - Astor Piazzolla szimfonikus táncshow
23:25 - 00:55

Mesterember leszek
23:35 - 00:05

Hazajáró
00:05 - 00:30

Vers mindenkinek
00:30 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
00:45 - 00:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Időjárás-jelentés
01:15 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:33

Névjegyek
01:33 - 01:35

MMA portré
01:35 - 02:30

A nagymama
02:30 - 03:50

Magyar elsők
03:50 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Időjárás-jelentés
05:15 - 05:17

Angol nyelvű hírek
05:17 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:23

Orosz nyelvű hírek
05:23 - 05:25

Kínai nyelvű hírek
05:25 - 05:29

Édes anyanyelvünk
05:29 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Magyarország ma
05:55 - 06:15

Unió27
06:15 - 06:35

Mesterember leszek
06:35 - 07:00

Időjárás-jelentés
07:00 - 07:05

Delta
07:05 - 07:30

Álmok álmodói
07:30 - 07:40

Magyar Krónika
07:40 - 08:10

Fülszöveg
08:10 - 08:40

Álmok álmodói
08:40 - 08:45

Evangélium
08:45 - 09:10

Kárpáti Krónika
09:10 - 10:10

Öt kontinens
10:10 - 10:40

Kék bolygó
10:40 - 11:05

A Szent kelet vesztett varázsa 3.
11:05 - 11:35

Utazás a koponyám körül
11:35 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Szabadidő
13:20 - 13:45

Triatlon világbajnoki sorozat
13:49 - 15:20

Góóól
15:20 - 15:50

Öttusa Európa Bajnokság - Férfi döntők: Lovaglás, vívás
15:50 - 16:30

Triatlon világbajnoki sorozat
16:30 - 18:00

Öttusa Európa Bajnokság: Férfi döntők, Budapest (laser run)
18:00 - 18:20

Vízilabda
18:20 - 19:30

Atlétika Gyémánt Liga
19:30 - 21:30

Úticél: Párizs 2024
21:30 - 22:00

Vár a Kárpát-medence
22:00 - 22:10

Főmenü
22:10 - 23:10

Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
23:10 - 00:05

Radar
23:30 - 00:20

Napi aktuális
00:20 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Televíziós vásárlási műsorablak
02:00 - 03:00

Vetítő: A vietnámi küldetés
03:00 - 04:00

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
04:00 - 05:00

Televíziós vásárlási műsorablak
05:00 - 06:00

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 08:00

Sajtóklub
08:00 - 09:00

Csörte
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Arról jöttem én... - A Color együttes története
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 13:00

Bayer show
13:00 - 14:00

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Paláver
15:30 - 17:10

Radar ráadás
17:10 - 18:00

Politikai hobbista
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Ottó
19:30 - 20:00

Egy szerelem három éjszakája
20:00 - 22:00

Szélesvásznú történelem
22:00 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:30

Svenk
23:30 - 00:00

Hazahúzó
23:30 - 00:20

Egyenes beszéd
00:20 - 01:30

Aktuál
01:30 - 02:25

The Chinese Restaurant
02:25 - 04:15

700-as klub
04:15 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 08:30

Mediashop
08:30 - 09:15

Állati királyság
09:15 - 09:30

Mediashop
09:30 - 10:15

ProCar
10:15 - 10:30

Mediashop
10:30 - 11:10

Állati királyság
11:10 - 11:20

Állati királyság
11:20 - 11:40

Sorok között Lutter Imrével
11:40 - 12:15

Kőbánya híradó
12:15 - 12:45

Fő az egészség
12:45 - 13:15

Kultúrtipp
13:15 - 13:30

Hazahúzó
13:30 - 14:30

Szépség Akció
14:30 - 16:55

Fórum
16:55 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 18:00

Heti világhíradó
18:00 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:25

LEGYEN EGY FESZTIVÁL! - 20 év VeszprémFest
21:25 - 22:35

Favorit
22:35 - 23:35

Hazahúzó
23:35 - 00:35

Superbike-vb
23:45 - 00:45

Superbike-vb
00:45 - 01:45

Superbike-vb
01:45 - 02:45

Superbike-vb
02:45 - 03:45

Bundesliga
03:45 - 04:30

WWE This Week 250.
04:30 - 05:30

Ismétlések
05:30 - 06:00

Superbike-vb
06:00 - 07:00

Superbike-vb
07:00 - 08:00

Superbike-vb
08:00 - 09:00

Superbike-vb
09:00 - 10:00

Superbike-vb
10:00 - 10:30

MotoGP
10:30 - 12:00

Superbike-vb
12:00 - 12:45

Kamionos Eb
12:45 - 13:45

Superbike-vb
13:45 - 15:00

Superbike-vb
15:00 - 16:15

Superbike-vb
16:15 - 17:30

Copa America
17:30 - 19:45

Copa America
19:45 - 21:45

IndyCar
21:45 - 22:45

Superbike-vb
22:45 - 00:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Port de Bras - Holly Hanson
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:50

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:50 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségért
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:50

Fit percek
08:50 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:50

Fit 4 You
10:50 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:45

Fit 4 Life a konyhában
11:45 - 12:00

Preventív Gerinctréning - Nyárádi Esztella
12:00 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Peti
14:00 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:50

Fit 4 You
15:50 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:50

Táncolj az egészségért
17:50 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Peti
19:00 - 19:55

Step by step
19:55 - 20:00

TabAda
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marci
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Cool Weekend
00:00 - 01:00

Cool Weekend
01:00 - 02:00

Cool Weekend
02:00 - 03:00

Cool Weekend
03:00 - 04:00

Cool Weekend
04:00 - 05:00

Cool Weekend
05:00 - 06:00

Cool Weekend
06:00 - 07:00

Cool Weekend
07:00 - 08:00

Cool Weekend
08:00 - 09:00

Cool Weekend
09:00 - 10:00

Cool Weekend
10:00 - 11:00

Cool Weekend
11:00 - 12:00

Cool Weekend
12:00 - 13:00

Cool Weekend
13:00 - 14:00

Cool Weekend
14:00 - 15:00

Cool Weekend
15:00 - 16:00

Cool Weekend
16:00 - 17:00

Cool Weekend
17:00 - 18:00

Cool Weekend
18:00 - 19:00

Cool Weekend
19:00 - 20:00

Cool Weekend
20:00 - 21:00

Cool Weekend
21:00 - 22:00

Cool Weekend
22:00 - 23:00

Cool Weekend
23:00 - 00:00

Mad Max 3. - Az igazság csarnokán innen és túl
22:50 - 00:55

Torrente, a törvény két balkeze
00:55 - 02:40

A rettenthetetlen
02:40 - 05:30

Close Up III./2.
05:30 - 06:00

Zoom In - Cruella
06:00 - 06:10

9 hónap letöltendő
06:10 - 07:45

Lovagregény
07:45 - 10:25

A hatodik napon
10:25 - 12:50

Invázió
12:50 - 14:45

Csúcshatás
14:45 - 16:45

Piedone Afrikában
16:45 - 19:10

Aranyeső Yuccában
19:10 - 21:00

Váltságdíj
21:00 - 23:20

Torrente 2. - A Marbella küldetés
23:20 - 01:20

KFT Ufoshow
23:50 - 01:25

ATV Híradó
01:25 - 01:55

700-as klub
01:55 - 02:20

700-as klub
02:20 - 02:45

Vidám Vasárnap
02:45 - 04:20

ATV Híradó
04:20 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:25

700-as klub
05:25 - 05:50

Kultúrtipp
05:50 - 06:00

Hazahúzó
06:00 - 07:00

Kőbánya híradó
07:00 - 07:35

Új Mezőgazdasági Magazin
07:35 - 08:15

Superbook
08:15 - 08:55

Superbook
08:55 - 09:20

Húzós
09:20 - 10:30

Mediashop
10:30 - 15:30

Europeo 28.
15:30 - 16:10

Vidám Vasárnap
16:10 - 18:00

700-as klub
18:00 - 18:20

Esti Frizbi Hajdú Péterrel
18:20 - 19:25

Esti Frizbi Hajdú Péterrel
19:25 - 21:00

Szombat esti film - Rövidre vágva
21:00 - 21:20

Kopaszkutya
21:20 - 23:30

Hazahúzó
23:30 - 00:20

Robotzsaru
23:20 - 01:35

SWAT - Különleges egység II./9.
01:35 - 02:15

MacGyver II./20.
02:15 - 02:55

Leo Mattei VIII./2.
02:55 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:05

Kaland Bt I./8.
06:05 - 07:05

Kaland Bt I./9.
07:05 - 08:05

Kaland Bt I./10.
08:05 - 09:05

Kaland Bt I./11.
09:05 - 10:05

Csillagkapu III./1.
10:05 - 11:00

Csillagkapu III./2.
11:00 - 12:00

Csillagkapu III./3.
12:00 - 13:00

Csillagkapu III./4.
13:00 - 13:55

Csillagkapu III./5.
13:55 - 14:55

Az újonc III./9.
14:55 - 15:55

Az újonc III./10.
15:55 - 16:50

Men In Black - Sötét zsaruk 2
16:50 - 18:40

Exférj újratöltve
18:40 - 21:00

A csúf igazság
21:00 - 23:00

Robotzsaru 2.
23:00 - 01:25

Communio
22:00 - 00:30

Vatikáni Rádió műsora
00:30 - 00:50

Gondolatok az evangéliumról
00:50 - 01:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
01:00 - 01:30

EWTN hírnök
01:30 - 01:55

Időjárás előrejelzés
01:55 - 02:00

Angelica anya tanítása
02:00 - 03:00

Engesztelés órája
03:00 - 04:00

Angelica anya tanítása
04:00 - 05:00

Vatikáni Rádió műsora
05:00 - 05:20

Gondolatok az evangéliumról
05:20 - 05:30

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
05:30 - 05:55

Időjárás előrejelzés
05:55 - 06:00

A Szent István Televízió műsora
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:35

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
07:35 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió műsora
08:00 - 08:25

Időjárás előrejelzés
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Communio
09:10 - 11:30

A konyha angyala
11:30 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Lélekben és igazságban - tanúságtevő műsor
12:40 - 13:10

Rome Reports - Vatikáni híradó
13:10 - 13:40

Vatikáni Rádió műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:25

A nap verse
15:25 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

Gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:50

Udvardy György veszprémi érsek tanítása
17:50 - 18:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
18:00 - 18:30

Terra Santa News -Szentföld hírei
18:30 - 19:00

Vaticano - vatikáni hírháttér
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Mária napi szentmise
20:00 - 21:00

Apel - Częstochowa
21:00 - 21:20

Lélekben és igazságban - tanúságtevő műsor
21:20 - 21:55

Időjárás előrejelzés
21:55 - 22:00

Communio
22:00 - 00:30

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:00 - 00:05

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:05 - 00:20

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:20 - 00:25

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:25 - 00:30

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:30 - 00:40

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:40 - 00:45

Grizzy és a lemmingek I./78.
00:45 - 01:00

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
01:00 - 01:10

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
01:10 - 01:25

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
01:25 - 01:40

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
01:40 - 01:55

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
01:55 - 02:05

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
02:05 - 02:25

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
02:25 - 02:35

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
02:35 - 02:50

Batwheels I./40.
02:50 - 03:00

Batwheels I./40.
03:00 - 03:15

Batwheels I./40.
03:15 - 03:25

Batwheels I./40.
03:25 - 03:35

Batwheels I./40.
03:35 - 03:50

Grizzy és a lemmingek II./78.
03:50 - 04:00

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:00 - 04:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:05 - 04:15

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:15 - 04:20

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:20 - 04:30

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:30 - 04:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:35 - 04:40

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:40 - 04:50

Tapsi Hapsi brigádja: Sisakot fel! I./14.
04:50 - 04:55

Dorothy Óz földjén II./52.
04:55 - 05:10

Dorothy Óz földjén II./52.
05:10 - 05:25

Dorothy Óz földjén II./52.
05:25 - 05:35

Dorothy Óz földjén II./52.
05:35 - 05:45

Dorothy Óz földjén II./52.
05:45 - 06:00

Batwheels I./40.
06:00 - 06:10

Batwheels I./40.
06:10 - 06:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
06:25 - 06:35

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
06:35 - 06:50

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXV./20.
06:50 - 07:00

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
07:00 - 07:25

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:25 - 07:35

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:35 - 07:40

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:40 - 07:55

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:55 - 08:00

Grizzy és a lemmingek III./78.
08:00 - 08:10

Tom és Jerry Show II./78.
08:10 - 08:15

Tom és Jerry Show II./78.
08:15 - 08:30

Tom és Jerry Show II./78.
08:30 - 08:35

Tom és Jerry Show II./78.
08:35 - 08:45

Tom és Jerry Show II./78.
08:45 - 09:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:00 - 09:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:10 - 09:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:25 - 09:35

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
09:35 - 09:55

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
09:55 - 10:15

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXVI./18.
10:15 - 10:30

Mókás vasárnapok I./78.
10:30 - 10:35

Mókás vasárnapok I./78.
10:35 - 10:45

Mókás vasárnapok I./78.
10:45 - 11:00

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:00 - 11:05

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:05 - 11:10

Grizzy és a lemmingek I./78.
11:10 - 11:20

Grizzy és a lemmingek I./78.
11:20 - 11:30

Grizzy és a lemmingek I./78.
11:30 - 11:40

Grizzy és a lemmingek I./78.
11:40 - 11:45

Grizzy és a lemmingek I./78.
11:45 - 12:00

Tapsi Hapsi brigádja II./40.
12:00 - 12:10

Tapsi Hapsi brigádja II./40.
12:10 - 12:25

Tom és Jerry Show I./52.
12:25 - 12:35

Tom és Jerry Show I./52.
12:35 - 12:55

Tom és Jerry Show II./78.
12:55 - 13:00

Tom és Jerry Show II./78.
13:00 - 13:10

Tom és Jerry Show II./78.
13:10 - 13:15

Tom és Jerry Show II./78.
13:15 - 13:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
13:30 - 13:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
13:40 - 13:55

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
13:55 - 14:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
14:10 - 14:20

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXVI./18.
14:20 - 14:30

Lucas, a pók I./78.
14:30 - 14:35

Lucas, a pók I./78.
14:35 - 14:45

Lucas, a pók I./78.
14:45 - 15:00

Mókás vasárnapok I./78.
15:00 - 15:05

Mókás vasárnapok I./78.
15:05 - 15:10

Mókás vasárnapok I./78.
15:10 - 15:20

Lu és a Bogár Brancs: Rövidfilmek I./25.
15:20 - 15:30

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
15:30 - 15:40

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
15:40 - 16:00

Tapsi Hapsi brigádja II./40.
16:00 - 16:10

Tapsi Hapsi brigádja II./40.
16:10 - 16:25

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
16:25 - 16:55

Tom és Jerry Show II./78.
16:55 - 17:05

Tom és Jerry Show II./78.
17:05 - 17:10

Tom és Jerry Show II./78.
17:10 - 17:25

Tom és Jerry Show II./78.
17:25 - 17:30

Tom és Jerry Show II./78.
17:30 - 17:40

Tom és Jerry Show II./78.
17:40 - 17:45

Tom és Jerry Show II./78.
17:45 - 18:00

Batwheels I./40.
18:00 - 18:10

Batwheels I./40.
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:25 - 18:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:35 - 18:40

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:40 - 18:55

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:55 - 19:00

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:00 - 19:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:05 - 19:15

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:15 - 19:30

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
19:30 - 19:40

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
19:40 - 20:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:00 - 20:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:10 - 20:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:25 - 20:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:40 - 20:55

Grizzy és a lemmingek II./78.
20:55 - 21:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:30 - 21:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:35 - 21:45

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:45 - 22:00

Alice és Lewis II./52.
22:00 - 22:10

Alice és Lewis II./52.
22:10 - 22:25

Alice és Lewis II./52.
22:25 - 22:40

Alice és Lewis II./52.
22:40 - 22:50

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXV./20.
22:50 - 23:00

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:00 - 23:10

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:10 - 23:25

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:25 - 23:35

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:35 - 23:55

Grizzy és a lemmingek I./78.
23:55 - 00:00

Gumball csodálatos világa I./12.
00:00 - 00:15

Gumball csodálatos világa I./12.
00:15 - 00:25

Gumball csodálatos világa I./13.
00:25 - 00:40

Gumball csodálatos világa I./13.
00:40 - 00:50

Gumball csodálatos világa I./14.
00:50 - 01:05

Gumball csodálatos világa I./14.
01:05 - 01:25

Gumball csodálatos világa V./23.
01:25 - 01:35

Gumball csodálatos világa V./24.
01:35 - 01:50

Gumball csodálatos világa V./25.
01:50 - 02:00

Gumball csodálatos világa V./26.
02:00 - 02:10

Gumball csodálatos világa V./27.
02:10 - 02:25

Gumball csodálatos világa V./31.
02:25 - 02:35

Gumball csodálatos világa V./32.
02:35 - 02:45

Gumball csodálatos világa V./33.
02:45 - 02:55

Gumball csodálatos világa V./34.
02:55 - 03:05

Gumball csodálatos világa V./35.
03:05 - 03:20

Gumball csodálatos világa V./36.
03:20 - 03:30

Gumball csodálatos világa V./37.
03:30 - 03:40

Gumball csodálatos világa V./38.
03:40 - 03:50

Gumball csodálatos világa V./39.
03:50 - 04:00

Gumball csodálatos világa V./40.
04:00 - 04:10

Gumball csodálatos világa VI./2.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa VI./3.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa VI./4.
04:30 - 04:45

Gumball csodálatos világa VI./5.
04:45 - 04:55

Gumball csodálatos világa VI./6.
04:55 - 05:05

Gumball csodálatos világa VI./7.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa II./10.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa VI./9.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa VI./8.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa VI./11.
05:45 - 06:00

Vadócok I./25.
06:00 - 06:10

Vadócok I./26.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! VI./25.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! VI./26.
06:35 - 06:50

Tini titánok harcra fel! VI./27.
06:50 - 07:00

Tini titánok harcra fel! VI./28.
07:00 - 07:20

Bakugan I./19.
07:20 - 07:30

Bakugan I./20.
07:30 - 07:45

Macitesók I./4.
07:45 - 07:55

Macitesók I./7.
07:55 - 08:15

Gumball csodálatos világa III./14.
08:15 - 08:25

Gumball csodálatos világa III./14.
08:25 - 08:35

Gumball csodálatos világa III./15.
08:35 - 08:50

Gumball csodálatos világa III./15.
08:50 - 09:00

Gumball csodálatos világa III./16.
09:00 - 09:20

Gumball csodálatos világa III./16.
09:20 - 09:30

Gumball csodálatos világa III./17.
09:30 - 09:45

Gumball csodálatos világa III./17.
09:45 - 10:00

Gumball csodálatos világa III./18.
10:00 - 10:15

Gumball csodálatos világa III./18.
10:15 - 10:25

Gumball csodálatos világa III./19.
10:25 - 10:40

Gumball csodálatos világa III./19.
10:40 - 10:55

Gumball csodálatos világa III./20.
10:55 - 11:03

Lamput IV./1.
11:03 - 11:15

Gumball csodálatos világa III./20.
11:15 - 11:25

Gumball csodálatos világa III./1.
11:25 - 11:40

Gumball csodálatos világa III./1.
11:40 - 11:55

Gumball csodálatos világa III./2.
11:55 - 12:10

Gumball csodálatos világa III./2.
12:10 - 12:20

Gumball csodálatos világa III./3.
12:20 - 12:35

Gumball csodálatos világa III./3.
12:35 - 12:45

Gumball csodálatos világa III./4.
12:45 - 13:05

Gumball csodálatos világa IV./34.
13:05 - 13:15

Gumball csodálatos világa V./30.
13:15 - 13:25

Lamput IV./6.
13:25 - 13:40

Vadócok I./21.
13:40 - 13:50

Vadócok I./22.
13:50 - 14:05

Vadócok I./23.
14:05 - 14:15

Vadócok I./24.
14:15 - 14:30

Totál Drámaráma I./52.
14:30 - 14:40

Totál Drámaráma II./1.
14:40 - 14:55

Totál Drámaráma II./2.
14:55 - 15:05

Totál Drámaráma II./3.
15:05 - 15:10

Lamput III./23.
15:10 - 15:25

Tini titánok harcra fel! IV./17.
15:25 - 15:35

Tini titánok harcra fel! IV./18.
15:35 - 15:50

Tini titánok harcra fel! IV./19.
15:50 - 16:00

Tini titánok harcra fel! IV./20.
16:00 - 16:15

Macitesók I./36.
16:15 - 16:25

Macitesók I./37.
16:25 - 16:45

Macitesók I./34.
16:45 - 16:55

Macitesók I./38.
16:55 - 17:05

Lamput III./12.
17:05 - 17:15

Mr Magoo II./55.
17:15 - 17:20

Mr Magoo II./56.
17:20 - 17:30

Mr Magoo II./57.
17:30 - 17:45

Vadócok I./23.
17:45 - 17:55

Vadócok I./24.
17:55 - 18:05

Vadócok I./25.
18:05 - 18:20

Vadócok I./26.
18:20 - 18:30

Vadócok I./27.
18:30 - 18:45

Ben 10 III./29.
18:45 - 18:55

Ben 10 III./16.
18:55 - 19:05

Ben 10 III./17.
19:05 - 19:25

Totál Drámaráma I./28.
19:25 - 19:35

Totál Drámaráma I./29.
19:35 - 19:45

Lamput IV./1.
19:45 - 19:55

Tini titánok harcra fel! III./9.
19:55 - 20:05

Tini titánok harcra fel! III./10.
20:05 - 20:15

Tini titánok harcra fel! III./11.
20:15 - 20:35

Bakugan I./21.
20:35 - 20:45

Bakugan I./22.
20:45 - 21:00

Gumball csodálatos világa I./15.
21:00 - 21:10

Gumball csodálatos világa I./15.
21:10 - 21:25

Gumball csodálatos világa I./16.
21:25 - 21:35

Gumball csodálatos világa I./16.
21:35 - 21:55

Gumball csodálatos világa I./17.
21:55 - 22:05

Gumball csodálatos világa I./17.
22:05 - 22:20

Gumball csodálatos világa I./18.
22:20 - 22:30

Gumball csodálatos világa I./18.
22:30 - 22:45

Gumball csodálatos világa II./1.
22:45 - 22:55

Gumball csodálatos világa II./1.
22:55 - 23:10

Gumball csodálatos világa II./2.
23:10 - 23:25

Gumball csodálatos világa II./2.
23:25 - 23:40

Gumball csodálatos világa II./3.
23:40 - 23:50

Gumball csodálatos világa II./3.
23:50 - 00:00

First Move
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 03:00

The Source with Kaitlan Collins
03:00 - 04:00

CNN NewsNight
04:00 - 05:00

Laura Coates Live
05:00 - 06:00

CNN Newsroom (CNNI)
06:00 - 06:30

Inside Africa
06:30 - 07:00

CNN Newsroom (CNNI)
07:00 - 07:30

Connecting Africa
07:30 - 08:00

CNN Newsroom (CNNI)
08:00 - 08:30

African Voices Changemakers
08:30 - 09:00

CNN Newsroom (CNNI)
09:00 - 10:00

CNN Newsroom (CNNI)
10:00 - 11:00

CNN Newsroom (CNNI)
11:00 - 12:00

African Voices Changemakers
12:00 - 12:30

Food for Thought
12:30 - 13:00

CNN This Morning Weekend
13:00 - 14:00

First Of All With Victor Blackwell
14:00 - 15:00

Smerconish
15:00 - 16:00

The Chris Wallace Show
16:00 - 17:00

The Amanpour Hour
17:00 - 18:00

World Sport
18:00 - 18:30

Food for Thought
18:30 - 19:00

CNN Newsroom Saturday
19:00 - 20:00

CNN Newsroom Saturday
20:00 - 21:00

Dr. Sanjay Gupta Reports
21:00 - 22:00

CNN Newsroom Saturday
22:00 - 23:00

World Sport
23:00 - 23:30

Inside Africa
23:30 - 00:00

Family Guy XXI./17.
23:50 - 00:20

Family Guy XXI./16.
00:20 - 00:50

Family Guy XXI./15.
00:50 - 01:20

Beavis és Butt-head II./1.
01:20 - 01:50

Beavis és Butt-head II./2.
01:50 - 02:15

South Park III./12.
02:15 - 02:45

South Park III./13.
02:45 - 03:15

Láttad már? III./7.
03:15 - 03:45

Láttad már? III./8.
03:45 - 04:15

South Park III./12.
04:15 - 04:45

South Park III./13.
04:45 - 05:20

Duma Aktuál On the Road I./3.
05:20 - 05:59

Daria II./8.
06:00 - 06:30

Daria II./9.
06:30 - 06:55

Daria II./10.
06:55 - 07:25

Daria II./11.
07:25 - 07:55

Daria II./12.
07:55 - 08:25

Bob szereti Abisholát IV./8.
08:25 - 08:50

Bob szereti Abisholát IV./9.
08:50 - 09:15

Bob szereti Abisholát IV./10.
09:15 - 09:40

Bob szereti Abisholát IV./11.
09:40 - 10:05

Bob szereti Abisholát IV./12.
10:05 - 10:40

Agymenők VI./17.
10:40 - 11:00

Agymenők VI./18.
11:00 - 11:25

Agymenők VI./19.
11:25 - 11:50

Agymenők VI./20.
11:50 - 12:20

Agymenők VI./21.
12:20 - 12:45

Agymenők VI./22.
12:45 - 13:05

Agymenők VI./23.
13:05 - 13:35

Agymenők VI./24.
13:35 - 14:00

Agymenők VII./1.
14:00 - 14:30

Agymenők VII./2.
14:30 - 15:00

Agymenők VII./3.
15:00 - 15:25

Az ifjú Sheldon V./22.
15:25 - 15:50

Az ifjú Sheldon VI./1.
15:50 - 16:10

Az ifjú Sheldon VI./2.
16:10 - 16:35

Az ifjú Sheldon VI./3.
16:35 - 17:00

Az ifjú Sheldon VI./4.
17:00 - 17:25

Az ifjú Sheldon VI./5.
17:25 - 17:50

Az ifjú Sheldon VI./6.
17:50 - 18:15

Az ifjú Sheldon VI./7.
18:15 - 18:40

A Comedy Central Bemutatja X./8.
18:40 - 19:10

A Comedy Central Bemutatja X./9.
19:10 - 19:40

Duma Aktuál On the Road I./1.
19:40 - 20:20

Duma Aktuál On the Road I./2.
20:20 - 21:00

Kovács András Péter: Életed filmje 2. rész
21:00 - 22:05

Kumail Nanjiani: Bétahím
22:05 - 23:00

South Park III./1.
23:00 - 23:30

South Park III./2.
23:30 - 00:00

Nyomtalanul VII./8.
23:55 - 00:55

CSI: A helyszínelők XIII./9.
00:55 - 01:55

Lucifer III./14.
01:55 - 02:55

Nyomtalanul VII./8.
02:55 - 03:55

Cobra 11 XVIII./12.
03:55 - 05:20

CSI: A helyszínelők XI./9.
05:20 - 06:20

CSI: A helyszínelők XI./10.
06:20 - 07:20

CSI: A helyszínelők XI./11.
07:20 - 08:15

Szívek szállodája VII./13.
08:15 - 09:05

Szívek szállodája VII./14.
09:05 - 10:00

Monk - A flúgos nyomozó II./14.
10:00 - 11:00

Egyik kutya, másik eb I./19.
11:00 - 12:00

Cobra 11 XVIII./9.
12:00 - 13:10

Cobra 11 XVIII./10.
13:10 - 14:15

Apatigris I./5.
14:15 - 15:20

Apatigris I./6.
15:20 - 16:25

CSI: New York-i helyszínelők VIII./4.
16:25 - 17:25

CSI: New York-i helyszínelők VIII./5.
17:25 - 18:20

Anyák napja
18:20 - 20:50

Anyád napja
20:50 - 23:00

ValóVilág XII./70.
23:00 - 23:55

Kegyetlen nyár I./8.
23:55 - 00:55

Csináld magad okosságok
00:00 - 00:21

Futuris
00:21 - 00:27

Futuris
00:27 - 00:30

Te tudtad?
00:30 - 01:00

Te tudtad?
01:00 - 01:24

Da Vinci
01:24 - 01:30

Te tudtad?
01:30 - 02:00

Te tudtad?
02:00 - 02:30

Te tudtad?
02:30 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:27

Da Vinci
03:27 - 03:30

Ausztál állatmentők
03:30 - 03:54

Ausztál állatmentők
03:54 - 04:15

Állati menedék
04:15 - 04:36

Állati menedék
04:36 - 05:00

Tudomány nagyban
05:00 - 05:21

Tudomány nagyban
05:21 - 05:42

Ikerdokik bevetésen - Próbáld ki te is!
05:42 - 05:54

TudományosRobbanás
05:54 - 06:00

Fixik
06:00 - 06:09

Kreatív csodák műhelye
06:09 - 06:18

Kreatív csodák műhelye
06:18 - 06:24

Elzárás
06:24 - 06:36

Fenn a kéz!
06:36 - 06:39

Kíváncsi Mily
06:39 - 06:48

Kíváncsi Mily
06:48 - 06:54

Siesta Z
06:54 - 07:09

Darwin és Newts
07:09 - 07:21

Fenn a kéz!
07:21 - 07:24

Addison
07:24 - 07:39

Kosmix
07:39 - 07:45

Kosmix
07:45 - 07:48

Smorph és az áram
07:48 - 07:54

Smorph és az áram
07:54 - 08:00

Bitz & Bob
08:00 - 08:15

Tudod-e?
08:15 - 08:30

Dr. Panda
08:30 - 08:39

Kreatív csodák
08:39 - 08:45

Kreatív csodák
08:45 - 08:51

Kreatív csodák
08:51 - 09:00

Macskásságok
09:00 - 09:06

Macskásságok
09:06 - 09:18

Macskásságok
09:18 - 09:24

Bitz és Bob
09:24 - 09:36

Bitz és Bob
09:36 - 09:48

Fantasztikus kalandok
09:48 - 10:09

mathXplosion
10:09 - 10:15

Zoe és Milo
10:15 - 10:21

Zoe és Milo
10:21 - 10:30

Hopi, a világugró
10:30 - 10:45

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
10:45 - 10:51

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
10:51 - 10:57

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
10:57 - 11:09

Tegyünk a bolygónkért
11:09 - 11:18

Tegyünk a bolygónkért
11:18 - 11:24

Állati kölyök
11:24 - 11:48

Csak nem egy találmány?
11:48 - 12:09

Elzárás
12:09 - 12:21

Elzárás
12:21 - 12:33

Hű, ez elképesztő!
12:33 - 13:00

A Ramsay család kalandjai
13:00 - 13:15

A Ramsay család kalandjai
13:15 - 13:30

Ikerdokik bevetésen
13:30 - 14:00

Ikerdokik bevetésen - Próbáld ki te is!
14:00 - 14:15

Bajnokok a világ körül
14:15 - 14:30

TudományosRobbanás
14:30 - 14:33

TudományosRobbanás
14:33 - 14:36

TudományosRobbanás
14:36 - 14:39

Bajillionaires
14:39 - 15:00

Smorph és az áram
15:00 - 15:09

Hogyan csináld jól
15:09 - 15:27

Sprinter Galore, a szuperhős
15:27 - 15:30

Sprinter Galore, a szuperhős
15:30 - 15:33

Fantasztikus kalandok
15:33 - 15:54

Da Vinci Találmány Labor
15:54 - 16:00

Da Vinci Találmány Labor
16:00 - 16:03

Állati Show
16:03 - 16:15

Állati Show
16:15 - 16:27

Vidám fickók - a középkorban
16:27 - 16:30

Ifjú állatorvosok
16:30 - 16:57

mathXplosion
16:57 - 17:00

Ausztál állatmentők
17:00 - 17:30

TornászCsillagok
17:30 - 17:51

Da Vinci Találmány Labor
17:51 - 17:57

Da Vinci Találmány Labor
17:57 - 18:00

Bear Grylls bemutatja: Út a csúcsra
18:00 - 18:21

Bear Grylls bemutatja: Út a csúcsra
18:21 - 18:45

Jégcsillagok
18:45 - 19:15

Fedezzük fel a világűrt!
19:15 - 19:36

Da Vinci Találmány Labor
19:36 - 19:39

Különleges kutyamunkák
19:39 - 20:27

TudományosRobbanás
20:27 - 20:33

Játékvilág (A szüleim garázsában)
20:33 - 21:00

Csináld magad okosságok
21:00 - 21:21

Futuris
21:21 - 21:27

Futuris
21:27 - 21:30

Csináld magad okosságok
21:30 - 21:51

Futuris
21:51 - 21:57

Futuris
21:57 - 22:00

Te tudtad?
22:00 - 22:24

Újítások
22:24 - 22:30

Te tudtad?
22:30 - 22:54

Újítások
22:54 - 22:57

Újítások
22:57 - 23:00

Világunk a NASA nélkül
23:00 - 23:48

Te tudtad? - Válogatás
23:48 - 00:00

Fiú, lány, stb. 81.
00:00 - 00:10

Fiú, lány, stb. 82.
00:10 - 00:23

A zombik visszatérnek 5.
00:23 - 00:25

Ghostforce 21.
00:25 - 00:50

Ghostforce 22.
00:50 - 01:10

Tini drón osztag 46.
01:10 - 01:35

Tini drón osztag 47.
01:35 - 01:55

Tini drón osztag 48.
01:55 - 02:15

Békaland 30.
02:15 - 02:40

Békaland 31.
02:40 - 03:00

Békaland 32.
03:00 - 03:25

Ghostforce 3.
03:25 - 03:45

Ghostforce 4.
03:45 - 04:05

Pizsihősök 14.
04:05 - 04:30

Pizsihősök 15.
04:30 - 04:55

Békaland 3.
04:55 - 05:15

Békaland 4.
05:15 - 05:35

Fiú, lány, stb. 71.
05:35 - 05:45

Fiú, lány, stb. 72.
05:45 - 06:00

Bluey 147.
06:00 - 06:05

Bluey 148.
06:05 - 06:10

Bluey 1.
06:10 - 06:25

Bluey 2.
06:25 - 06:30

Bluey 3.
06:30 - 06:40

Bluey 4.
06:40 - 06:50

Bluey 5.
06:50 - 07:00

Bluey 6.
07:00 - 07:10

Marvel: Póki és csodálatos barátai 49.
07:10 - 07:40

Marvel: Póki és csodálatos barátai 50.
07:40 - 08:10

Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai 3.
08:10 - 08:40

Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai 4.
08:40 - 09:10

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 94.
09:10 - 09:35

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 87.
09:35 - 10:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 100.
10:00 - 10:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 83.
10:30 - 10:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 98.
10:55 - 11:25

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 101.
11:25 - 11:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 102.
11:55 - 12:25

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 103.
12:25 - 12:54

A zombik visszatérnek 3.
12:54 - 12:55

A szellem és Molly McGee 13.
12:55 - 13:25

A szellem és Molly McGee 14.
13:25 - 13:50

A szellem és Molly McGee 15.
13:50 - 14:20

Hailey megoldja! 1.
14:20 - 14:50

Hailey megoldja! 3.
14:50 - 15:15

Kiff 7.
15:15 - 15:45

Kiff 8.
15:45 - 16:15

Kiff 9.
16:15 - 16:40

Bluey S2 101.
16:40 - 16:50

Bluey S2 102.
16:50 - 16:55

Bluey S2 103.
16:55 - 17:00

Bluey S2 77.
17:00 - 17:15

Bluey 104.
17:15 - 17:20

Bluey 105.
17:20 - 17:30

Bluey 106.
17:30 - 17:35

Bluey 107.
17:35 - 17:50

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 125.
17:50 - 18:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 131.
18:20 - 18:45

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 126.
18:45 - 19:15

Fiú, Lány, stb. 51.
19:15 - 19:25

Fiú, Lány, stb. 52.
19:25 - 19:45

Fiú, lány, stb. 53.
19:45 - 19:55

Fiú, lány, stb. 54.
19:55 - 20:10

Fiú, lány, stb. 55.
20:10 - 20:20

Fiú, lány, stb. 56.
20:20 - 20:40

Térdvédő vagy flitter
20:40 - 22:25

Bonbon és Bentley 99.
22:25 - 22:30

A szellem és Molly McGee 40.
22:30 - 23:00

A szellem és Molly McGee 41.
23:00 - 23:25

A szellem és Molly McGee 21.
23:25 - 23:55

Ghostforce 23.
23:55 - 00:15

Élet a városban, Az állatok birodalma, Játékos hangok
23:59 - 00:09

Élet a városban, Oli - a természet körforgásai, Micsoda látvány
00:09 - 00:20

Színvarázs, Panni és Fanni, Te mit dolgozol?
00:20 - 00:30

Puffy és Tubby, Színkerék, Napfalva
00:30 - 00:42

Micsoda látvány, Vár az űr, Napfalva
00:42 - 00:52

Színvarázs, Tudásfa, Csoportok
00:52 - 01:03

Miyu és Litto, Micsoda látvány, Manó világ
01:03 - 01:14

Táncok, Utazunk!, Te mit dolgozol?
01:14 - 01:24

Az állatok birodalma, Vár az űr, Micsoda látvány
01:24 - 01:38

Te mit dolgozol?, Hód család, Az állatok birodalma
01:38 - 01:48

Táncok, Zöldségek, Táncok
01:48 - 01:58

Meselánc, Micsoda látvány, Sport, sport, sport
01:58 - 02:09

Játékos hangok, Játékidő, Tóparti játékok
02:09 - 02:19

Színkerék, Játszótársak, Vízivilág
02:19 - 02:28

Tóparti játékok, Színkerék, Tóparti játékok
02:28 - 02:39

Színvarázs, Vízivilág, Tóparti játékok
02:39 - 02:50

Színkerék, Tóparti játékok, Zöldségek
02:50 - 02:59

Zöldségek, Tóparti játékok, Vízivilág
02:59 - 03:08

Színkerék, Tóparti játékok, Micsoda látvány
03:08 - 03:19

Múzeumban, Panni és Fanni, Te mit dolgozol?
03:19 - 03:29

Színkerék, Puffy és Tubby, Panni és Fanni
03:29 - 03:42

Panni és Fanni, Színkerék, Csoportok
03:42 - 03:52

Színkerék, Múzeumban, Puffy és Tubby
03:52 - 04:04

Tudásfa, Színvarázs, Micsoda látvány
04:04 - 04:15

Játékos hangok, Risto Gusto, Leon-ART
04:15 - 04:25

Kacsa és barátai, Jön, segít a Babacsapat, Hubbi és barátai
04:25 - 04:35

Cica és a Ceruza, Játszótársak, Tengeri kaland
04:35 - 04:48

Járművek, Bundás barátok, Állatkert
04:48 - 04:59

Miló, a dínó, Baba-csapat, Játékidő
04:59 - 05:11

Manó világ, Meselánc, Napfalva
05:11 - 05:22

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Körülött
05:22 - 05:32

Lola és a Számok, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézz
05:32 - 05:44

Sport, sport, sport, Az állatok birodalma, Ding Dang Dong
05:44 - 05:55

Sippi Sappi, Albert megmagyarázza, Mimo és Bobo
05:55 - 06:07

Táncok, Játékidő, Ding Dang Dong
06:07 - 06:19

Az állatok birodalma, Játékidő, Hubbi és barátai
06:19 - 06:28

Albert megmagyarázza, Henry történetei, Mi fán terem?
06:28 - 06:35

Boldog Birodalom, Kacsakalandok, Csoportok
06:35 - 06:46

Színkerék, Panni és Fanni, Te mit dolgozol?
06:46 - 06:57

Albert megmagyarázza, Mi fán terem?, Lola és a Számok
06:57 - 07:08

ABC - duckBC, Panni és Fanni, Zöldségek
07:08 - 07:19

Miyu és Litto, Panni és Fanni, Mi fán terem?
07:19 - 07:27

Monica and Rudy, Körülöttünk a hangok, Bundás barátok
07:27 - 07:36

Albert megmagyarázza, Afrika, Sippi Sappi
07:36 - 07:46

Tempo Giusto, Monica and Rudy, Lola és a Számok
07:46 - 07:54

Zack és Ziggy, Albert megmagyarázza, Finn és Fianna
07:54 - 08:06

Formácskák, Toobys, Zack és Ziggy
08:06 - 08:16

Édes otthon, Alakul!, DuckSchool
08:16 - 08:27

Afrika, Tűzoltók, Boldog Birodalom
08:27 - 08:37

Cica és a Ceruza, Cubie, Henry történetei
08:37 - 08:47

Toby McFly, Kolor Klára, Alakul!
08:47 - 08:57

Margo és Félix, Raul, Risto Gusto
08:57 - 09:09

Didi baba, Toby McFly, Időmanók
09:09 - 09:18

Mimo világa, Finn és Fianna, Cubie
09:18 - 09:29

Kacsa és barátai, Napfalva - Sportfalva, Alakul!
09:29 - 09:40

Didi baba, Világ-bölcsi, Az étterem
09:40 - 09:51

Kacsakalandok, Sippi Sappi, Baba-csapat
09:51 - 10:01

Dínóvilág, Napfalva - Sportfalva, Az étterem
10:01 - 10:12

Didi baba, A Játékok Világa, Vonat
10:12 - 10:24

Bolygóugrók, Állatkert, Didi baba
10:24 - 10:37

Bolygóugrók, Afrika, Mimó and Bobó PLUSZ
10:37 - 10:50

Kaktusz, Dolgos törpök, Mimo és Bobo
10:50 - 11:02

Baba-csapat, Kacsa és Pihepuha, Állatkert
11:02 - 11:11

Bolygóugrók, Kacsa és barátai, Napfalva - Sportfalva
11:11 - 11:24

Tűzoltók, Boldog Birodalom, Mimó and Bobó PLUSZ
11:24 - 11:37

Kukucs, látlak!, Időmanók, Cica és a Ceruza
11:37 - 11:48

Lola és a Számok, DuckSchool, Cica és a Ceruza
11:48 - 11:58

Édes otthon, Lola és a Számok, Mimo és Bobo
11:58 - 12:06

Finn és Fianna, Kacsa és barátai, Cica és a Ceruza
12:06 - 12:16

Finn és Fianna, Toobys, Pixie 2
12:16 - 12:23

Alakul!, Pixie 2, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézz
12:23 - 12:33

Mimo és Bobo, Kacsa és barátai, Mimo és Bobo
12:33 - 12:44

Afrika, Lola és a Számok, Kukucs, látlak!
12:44 - 12:53

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Hop-hop
12:53 - 13:02

DuckSchool, Henry történetei, Risto Gusto
13:02 - 13:13

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Kukucs, látlak!
13:13 - 13:25

Raul, Hubbi elintézi, Mimo világa
13:25 - 13:35

Afrika, Zack és Ziggy, Baba-csapat
13:35 - 13:45

Az étterem, Kacsa és barátai, Mi fán terem?
13:45 - 13:55

Kaktusz, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!,
13:55 - 14:05

Kukucs, látlak!, Afrika, Mi fán terem?
14:05 - 14:13

Mimo világa, Időmanók, Hop-hop
14:13 - 14:21

Kaktusz, Kacsakalandok, Kaktusz
14:21 - 14:30

Raul, Időmanók, Tűzoltók
14:30 - 14:40

Időmanók, Hop-hop, Zack és Ziggy
14:40 - 14:48

Mimó and Bobó PLUSZ, Tempo Giusto, Kukucs, látlak!
14:48 - 15:00

Mozgás!, Tempo Giusto, Hop-hop
15:00 - 15:09

Mozgás!, Mimo és Bobo, Raul