Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M4 Sport HQ

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Match 4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

Jazz Tv

01:00 - 01:00 Zene

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV 90s

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Gold

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL HÁROM

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL KETTŐ HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sorozat+

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2Klub

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Parlament TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HTB TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Első Kerület Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M4 Sport HQ
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
F&H
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
Galaxy4
Heti TV
Izaura TV
Jazz Tv
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV 90s
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL HD
RTL Gold
RTL HÁROM
RTL KETTŐ HD
Sláger TV
Sorozat+
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2Klub
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Kölcsey televízió

 

Ma éjszaka
05:00 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:45

Világhíradó
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Nemzeti Sporthíradó
07:15 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:30

Hírek
07:30 - 07:33

Ma reggel
07:33 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:10

Nemzeti Sporthíradó
08:10 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Hírek
08:30 - 08:33

Ma reggel
08:33 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:20

Időjárás-jelentés
09:20 - 09:22

Ma délelőtt
09:22 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Nemzeti Sporthíradó
10:10 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:22

Ma délelőtt
10:22 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Unió27
10:33 - 10:50

Ma délelőtt
10:50 - 10:52

Unió27
10:52 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:20

Időjárás-jelentés
11:20 - 11:22

Ma délelőtt
11:22 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Élő egyház
11:33 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:22

Ma délután
13:22 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Időjárás-jelentés
14:20 - 14:22

Ma délután
14:22 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Esély
14:33 - 14:50

Ma délután
14:50 - 14:52

Esély
14:52 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:22

Ma délután
15:22 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Unió27
15:33 - 15:50

Ma délután
15:50 - 15:52

Unió27
15:52 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Kék bolygó
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 19:00

Időjárás-jelentés
19:00 - 19:04

Világhíradó
19:04 - 19:25

Időjárás-jelentés
19:25 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:20

Nemzeti Sporthíradó
20:20 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:20

Nemzeti Sporthíradó
22:20 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:23

Orosz nyelvű hírek
23:23 - 23:26

Kínai nyelvű hírek
23:26 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:02

 

Vizipók csodapók I.
05:00 - 05:05

A kockásfülű nyúl I.
05:05 - 05:10

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:10 - 05:20

Mesélj nekem!
05:20 - 05:30

Tinti kalandjai
05:30 - 05:35

Mekk Elek az ezermester
05:35 - 05:40

Kiváncsi Fáncsi
05:40 - 05:50

Nyuszik
05:50 - 05:55

Frakk, a macskák réme IV.
05:55 - 06:00

Űruborkák
06:00 - 06:10

Csűrcsavarosdi I-II./20.
06:10 - 06:35

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:35 - 06:45

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:45 - 06:55

Tündér lilinkók
06:55 - 07:10

Tündér lilinkók
07:10 - 07:20

Hetedhét kaland
07:20 - 07:30

M2 matricák - Négyzetgyök
07:30 - 07:35

Rímerdő versfilmek
07:35 - 07:45

Pán Péter legújabb kalandjai II.
07:45 - 08:10

A kis Nicolas nyaral
08:10 - 08:20

A kis Nicolas nyaral
08:20 - 08:35

Super Wings - A szárnyalók VI.
08:35 - 08:45

Super Wings - A szárnyalók VI.
08:45 - 09:00

RoboVonatok II.
09:00 - 09:10

Bohókás professzor
09:10 - 09:25

Bobby és Bill
09:25 - 09:35

Bobby és Bill
09:35 - 09:50

Pocoyo
09:50 - 09:55

Pocoyo
09:55 - 10:05

Pocoyo
10:05 - 10:10

Bajkeverő majom XIV.
10:10 - 10:35

A bűvös körhinta II.
10:35 - 10:45

A bűvös körhinta II.
10:45 - 11:00

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:00 - 11:05

Mesélj nekem!
11:05 - 11:20

Nils Holgersson csodálatos utazása
11:20 - 11:30

Simon
11:30 - 11:35

Petronix Védők, akcióra fel!
11:35 - 11:50

Petronix Védők, akcióra fel!
11:50 - 12:00

Alvin és a mókusok IV.
12:00 - 12:15

Alvin és a mókusok IV.
12:15 - 12:25

Alvin és a mókusok IV.
12:25 - 12:40

Alvin és a mókusok IV.
12:40 - 12:50

Breki, a világjáró
12:50 - 13:05

Breki, a világjáró
13:05 - 13:15

Breki, a világjáró
13:15 - 13:30

Ideafix és a rebellisek
13:30 - 13:40

Ideafix és a rebellisek
13:40 - 13:55

H2O - Egy vízcsepp elég I.
13:55 - 14:20

Arthur és a kerekasztal gyermekei
14:20 - 14:45

Sadie Sparks
14:45 - 15:00

Zazie kisasszony I.
15:00 - 15:05

Zazie kisasszony I.
15:05 - 15:15

Bluey
15:15 - 15:20

Bluey
15:20 - 15:25

Bluey
15:25 - 15:35

M2 matricák - Gyerekjáték
15:35 - 15:40

M2 matricák - Ha nagy leszek...
15:40 - 15:50

44 csacska macska II.
15:50 - 16:00

44 csacska macska II.
16:00 - 16:15

44 csacska macska II.
16:15 - 16:25

Petronix Védők, akcióra fel!
16:25 - 16:40

Petronix Védők, akcióra fel!
16:40 - 16:50

RoboVonatok II.
16:50 - 17:05

Bohókás professzor
17:05 - 17:15

Alvin és a mókusok IV.
17:15 - 17:25

Alvin és a mókusok IV.
17:25 - 17:40

Alvin és a mókusok IV.
17:40 - 18:00

Super Wings - A szárnyalók VI.
18:00 - 18:15

Super Wings - A szárnyalók VI.
18:15 - 18:25

Lucky, a kölyök
18:25 - 18:40

Lucky, a kölyök
18:40 - 18:50

Bluey
18:50 - 19:00

Bluey
19:00 - 19:05

Bluey
19:05 - 19:15

A kis Nicolas nyaral
19:15 - 19:25

A kis Nicolas nyaral
19:25 - 19:40

Hetedhét kaland
19:40 - 19:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
19:50 - 20:00

Heartland V./4.
20:00 - 20:50

Esti Kornél
20:50 - 21:50

Mit kíván?
21:50 - 22:25

A38 Archív
22:25 - 23:25

Kulisszák mögött az A38 Hajón
23:25 - 00:20

 

Himnusz
05:55 - 05:58

Mindennapi
05:58 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:20

Nemzeti Sporthíradó
06:20 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:45

Alpok-Duna-Adria
06:45 - 07:10

P'amende
07:10 - 07:40

Erdei utakon - Reviczky Gáborral
07:40 - 08:10

Bor, mámor, szerelem II./10.
08:10 - 09:05

Napsugár I./101.
09:05 - 09:50

Az egészség tíz parancsolata 4.
09:50 - 09:55

Egy Perc Híradó
09:55 - 10:00

Nyár '24
10:00 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:49

Párizsi beszállók
12:49 - 13:00

Melissa, a Zöld Völgy lánya I./14.
13:00 - 13:50

A világ egy terített asztal
13:50 - 14:20

Európa ízei I./.15.
14:20 - 14:50

Egy Perc Híradó
14:50 - 14:54

Időjárás-jelentés
14:54 - 15:00

Ridikül
15:00 - 16:00

Doc Martin VIII./6.
16:00 - 16:45

SzerencsePerc
16:45 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 17:54

Vár a Kárpát-medence
17:54 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Névjegyek
18:40 - 18:50

Napsugár I./102.
18:50 - 19:30

Mindennapi
19:30 - 19:45

Bor, mámor, szerelem II./11.
19:45 - 20:45

A beszéd
20:45 - 22:20

Önök kérték! - Válogatás
22:20 - 23:10

Keno
23:10 - 23:14

Időjárás-jelentés
23:14 - 23:20

Öt kontinens
23:20 - 23:50

Itthon vagy!
23:50 - 00:15

 

Atlétika Gyémánt Liga
04:55 - 07:00

Úticél: Párizs 2024
07:00 - 07:30

Nemzeti Sporthíradó
07:30 - 07:45

10.9 Sportlövő magazin
07:45 - 08:00

Labdarúgás
08:00 - 10:00

Góóól!
10:00 - 10:45

Nemzeti Sporthíradó
10:45 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:00

Nemzeti Sporthíradó
13:00 - 13:15

Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj
13:15 - 15:15

Pecatúra
15:15 - 15:45

Napos oldal
15:45 - 16:15

Góóól!
16:15 - 17:00

Nemzeti Sporthíradó
17:00 - 17:15

Vízilabda magazin
17:15 - 17:35

Vízilabda
17:35 - 19:00

UEFA Európa Liga
19:00 - 21:10

Nemzeti Sporthíradó
21:10 - 21:25

Strandkézilabda
21:25 - 21:45

Vízilabda
21:45 - 23:05

Góóól
23:05 - 23:35

Góóól!
23:35 - 00:25

 

Atlétika Gyémánt Liga
04:55 - 07:00

Úticél: Párizs 2024
07:00 - 07:30

Nemzeti Sporthíradó
07:30 - 07:45

10.9 Sportlövő magazin
07:45 - 08:00

Labdarúgás
08:00 - 10:00

Góóól!
10:00 - 10:45

Nemzeti Sporthíradó
10:45 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:00

Nemzeti Sporthíradó
13:00 - 13:15

Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj
13:15 - 15:15

Pecatúra
15:15 - 15:45

Napos oldal
15:45 - 16:15

Góóól!
16:15 - 17:00

Nemzeti Sporthíradó
17:00 - 17:15

Vízilabda magazin
17:15 - 17:35

Vízilabda
17:35 - 19:00

UEFA Európa Liga
19:00 - 21:10

Nemzeti Sporthíradó
21:10 - 21:25

Strandkézilabda
21:25 - 21:45

Vízilabda
21:45 - 23:05

Góóól
23:05 - 23:35

Góóól!
23:35 - 00:25

 

Itthon vagy!
04:15 - 04:35

A megőrzött vadon
04:35 - 04:45

Kalandozás Dél-Koreában
04:45 - 05:10

Klasszikusok délidőben
05:10 - 06:00

Ön is tudja?
06:00 - 06:25

Magyar Krónika
06:25 - 07:00

M5 História
07:00 - 07:40

Agenda
07:40 - 07:55

Főtér
07:55 - 08:55

Anziksz
08:55 - 09:15

Varázslatos tanúhegyek
09:15 - 09:55

Koronás sas 9.
09:55 - 10:20

Kalandozás Dél-Koreában
10:20 - 10:55

Ez itt a kérdés
10:55 - 11:55

Csodálatos állatcsaládok 4.
11:55 - 12:55

Könyvjelző - Takaró Mihály műsora
12:55 - 13:20

Mesterember leszek
13:20 - 13:55

Egy csésze, ezer történet
13:55 - 14:50

Egy gép nem tért vissza
14:50 - 16:10

Külhonba szakadt vármegyeházak
16:10 - 16:20

Kritika
16:20 - 16:45

Édes anyanyelvünk
16:45 - 16:55

Koronás sas 10.
16:55 - 17:30

Ön is tudja?
17:30 - 17:55

Vers mindenkinek
17:55 - 18:00

Kontúr
18:00 - 18:45

Agenda
18:45 - 18:55

A vadvirágok titkai
18:55 - 19:55

M5 História
19:55 - 20:50

Szép hazánk, Magyarország!
20:50 - 21:00

Sztankay mozija
21:00 - 21:10

Pókfoci
21:10 - 22:40

SZFE a filmvásznon
22:40 - 23:40

A Larkin család I./3.
23:40 - 00:35

 

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Időjárás-jelentés
05:15 - 05:17

Angol nyelvű hírek
05:17 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:23

Orosz nyelvű hírek
05:23 - 05:25

Kínai nyelvű hírek
05:25 - 05:29

Édes anyanyelvünk
05:29 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Hetedhét kaland
05:55 - 06:05

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
06:05 - 06:10

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
06:10 - 06:15

Kárpát-medence
06:15 - 06:40

Mindennapi
06:40 - 06:42

Hazajáró
06:42 - 07:05

Vár a Kárpát-medence
07:05 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Világ
07:20 - 07:40

Élő népzene
07:40 - 08:10

Élő népzene
08:10 - 08:40

Jó ebédhez szól a nóta
08:40 - 09:05

Jó ebédhez szól a nóta
09:05 - 09:35

Vers mindenkinek
09:35 - 09:37

Agapé
09:37 - 10:25

Az utódok reménysége
10:25 - 10:55

Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon
10:55 - 11:25

Isten óvd a királyt
11:25 - 12:55

A hét műtárgya
12:55 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:25

Alpok-Duna-Adria
13:25 - 13:55

P'amende
13:55 - 14:25

Magyarország ma
14:25 - 14:55

Öt kontinens
14:55 - 15:25

15:25–15:50

"> hadERŐ "Hazámat szolgálom!"
15:25 - 15:50

Hogy volt?!
15:50 - 16:50

Nyár '24
16:50 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Mága Zoltán koncert 2018.
20:00 - 20:55

Névjegyek
20:55 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:35

Vár a Kárpát-medence
21:35 - 21:40

Önök kérték!
21:40 - 22:10

Klasszikusok délidőben
22:10 - 23:15

Opera Café
23:15 - 23:45

A Nagyok
23:45 - 00:15

 

Televíziós vásárlási műsorablak
05:00 - 06:00

Komment
06:00 - 06:50

Híradó
06:50 - 07:30

Napindító
07:30 - 09:30

Napindító
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Felvidéki freskó
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 13:00

Láncreakció
13:00 - 14:00

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Paláver
15:30 - 17:10

Radar
17:10 - 17:50

Komment
17:50 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:55

Napi aktuális
19:55 - 21:10

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
21:10 - 22:10

Híradó
22:10 - 22:40

Csörte
22:40 - 23:30

Radar
23:30 - 00:10

 

700-as klub
04:15 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV Híradó
06:00 - 06:30

Start
06:30 - 08:25

Start plusz
08:25 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Mediashop
09:15 - 09:50

Fórum
09:50 - 11:30

Mediashop
11:30 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:25

Fórum
12:25 - 13:20

Mediashop
13:20 - 13:50

Start plusz
13:50 - 14:30

Szépség Akció
14:30 - 16:55

Fórum
16:55 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Fórum
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

Aktuál
20:45 - 21:55

A Géniusz 14.
21:55 - 22:55

Europeo 28.
22:55 - 23:30

Hazahúzó
23:30 - 00:20

 

Ismétlések
05:30 - 06:00

Pankráció
06:00 - 10:00

Pankráció
10:00 - 14:00

Best of Arena4
14:00 - 14:15

Copa America
14:15 - 16:30

Copa America
16:30 - 18:45

Best of Arena4
18:45 - 19:00

IndyCar
19:00 - 21:30

Bundesliga
21:30 - 22:00

Bundesliga
22:00 - 22:45

WWE Raw 249.
22:45 - 23:45

NASCAR Xfinity
23:45 - 02:45

 

Preventív Gerinctréning - Nyárádi Esztella
05:00 - 06:00

Senior torna - Csiki Rebeka
06:00 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségért
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:50

Fit 4 You
10:50 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna - Szilva Bea
12:00 - 12:55

Jóga - Diószegi Ádám
12:55 - 13:50

Fit percek
13:50 - 13:55

Jóga - Piliskó Szilvia
13:55 - 14:50

Fit percek
14:50 - 14:55

Fit 4 Life
14:55 - 15:50

Step by step
15:50 - 15:55

Alakforma - Szilva Bea
15:55 - 16:45

Fit 4 You
16:45 - 16:55

Preventív Gerinctréning - Nyárádi Esztella
16:55 - 17:50

BoxTeam a szobádban
17:50 - 17:55

Box Cross - Lőrincz Ernő
17:55 - 18:45

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:45 - 18:55

Total Body - Barta Peti
18:55 - 19:45

Step by step
19:45 - 19:50

TabAda
19:50 - 20:20

Stretching - Borsos Marci
20:20 - 20:45

Fit 4 You
20:45 - 20:50

Gerincjóga - Fekete Tímea
20:50 - 21:50

Fit 4 You
21:50 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

 

Top Hits
05:00 - 06:00

Top Hits
06:00 - 07:00

Top Hits
07:00 - 08:00

Top Hits
08:00 - 09:00

Top Hits
09:00 - 10:00

Top Hits
10:00 - 11:00

Top Hits
11:00 - 12:00

Top Hits
12:00 - 13:00

Top Hits
13:00 - 14:00

Top Hits
14:00 - 15:00

Top Hits
15:00 - 16:00

Top Hits
16:00 - 17:00

Top Hits
17:00 - 18:00

Top Hits
18:00 - 19:00

Top Hits
19:00 - 20:00

Top Hits
20:00 - 21:00

Top Hits
21:00 - 22:00

Top Hits
22:00 - 23:00

Top Hits
23:00 - 00:00

 

A sakkverseny
04:25 - 05:40

Zoom In - House of Gucci
05:40 - 05:50

Zoom In - Jurassic World: Dominion
05:50 - 06:00

Close Up III./14.
06:00 - 06:30

Close Up III./11.
06:30 - 07:10

Kilenc
07:10 - 09:20

Az emlékek őre
09:20 - 11:15

Én, Frankenstein
11:15 - 13:05

A gömb
13:05 - 15:45

Robin Hood, a tolvajok fejedelme
15:45 - 18:40

Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2. - Az időalagút
18:40 - 21:00

Halhatatlanok
21:00 - 22:55

Underworld: Evolúció
22:55 - 00:55

 

ATV Híradó
04:20 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hit és Élet 69.
05:30 - 06:00

Hazahúzó
06:00 - 07:00

Önkényes mérvadó
07:00 - 08:55

Mondd el Tatár Csillának!
08:55 - 09:25

Jakupcsek plusz
09:25 - 10:30

Mediashop
10:30 - 15:25

Sorok között Lutter Imrével
15:25 - 16:00

Tabu
16:00 - 17:00

Lisa csak egy van 67.
17:00 - 17:30

Lisa csak egy van 68.
17:30 - 18:00

Fogjuk a hasunkat
18:00 - 18:15

#Bochkor
18:15 - 19:25

Önkényes mérvadó
19:25 - 21:30

Hazahúzó
21:30 - 22:20

Lisa csak egy van 67.
22:20 - 22:50

Lisa csak egy van 68.
22:50 - 23:20

700-as klub
23:20 - 23:50

Start
23:50 - 01:30

 

Teleshopping
05:00 - 06:30

Csillagkapu: Atlantisz V./14.
06:30 - 07:30

Csillagkapu: Atlantisz V./15.
07:30 - 08:25

Kaland Bt I./9.
08:25 - 09:25

Xena: A harcos hercegnő I./9.
09:25 - 10:25

MacGyver II./17.
10:25 - 11:20

MacGyver II./18.
11:20 - 12:15

SWAT - Különleges egység II./7.
12:15 - 13:10

NCIS: Hawaii I./1.
13:10 - 14:05

NCIS: Hawaii I./2.
14:05 - 15:05

Csillagkapu III./7.
15:05 - 16:05

Csillagkapu III./8.
16:05 - 17:00

Csillagkapu: Atlantisz V./16.
17:00 - 18:00

Csillagkapu: Atlantisz V./17.
18:00 - 19:00

Kaland Bt I./10.
19:00 - 20:00

Xena: A harcos hercegnő I./10.
20:00 - 21:00

Az elveszett ereklyék fosztogatói I./19.
21:00 - 22:00

Az elveszett ereklyék fosztogatói I./20.
22:00 - 23:00

SWAT - Különleges egység VI./8.
23:00 - 23:55

SWAT - Különleges egység VI./9.
23:55 - 00:50

 

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:05 - 04:15

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:15 - 04:20

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:20 - 04:30

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:30 - 04:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:35 - 04:40

Grizzy és a lemmingek II./78.
04:40 - 04:50

Batwheels : Íme a csapat! I./24.
04:50 - 04:55

Dorothy Óz földjén II./52.
04:55 - 05:05

Dorothy Óz földjén II./52.
05:05 - 05:20

Dorothy Óz földjén II./52.
05:20 - 05:30

Dorothy Óz földjén II./52.
05:30 - 05:45

Dorothy Óz földjén II./52.
05:45 - 06:00

Batwheels I./40.
06:00 - 06:10

Batwheels I./40.
06:10 - 06:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
06:25 - 06:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
06:40 - 06:50

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXV./20.
06:50 - 07:00

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
07:00 - 07:25

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:25 - 07:35

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:35 - 07:40

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:40 - 07:55

Grizzy és a lemmingek III./78.
07:55 - 08:00

Grizzy és a lemmingek III./78.
08:00 - 08:10

Tom és Jerry Show II./78.
08:10 - 08:15

Tom és Jerry Show II./78.
08:15 - 08:30

Tom és Jerry Show II./78.
08:30 - 08:35

Tom és Jerry Show II./78.
08:35 - 08:45

Tom és Jerry Show II./78.
08:45 - 08:50

Lu és a Bogár Brancs: Rövidfilmek I./25.
08:50 - 09:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:00 - 09:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:10 - 09:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:25 - 09:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./52.
09:40 - 09:55

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
09:55 - 10:20

Tom és Jerry I./7.
10:20 - 10:30

Mókás vasárnapok I./78.
10:30 - 10:35

Mókás vasárnapok I./78.
10:35 - 10:45

Mókás vasárnapok I./78.
10:45 - 11:00

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:00 - 11:05

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:05 - 11:10

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:10 - 11:20

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:20 - 11:30

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:30 - 11:40

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:40 - 11:45

Grizzy és a lemmingek III./78.
11:45 - 12:00

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
12:00 - 12:10

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
12:10 - 12:25

Tom és Jerry Show I./52.
12:25 - 12:35

Tom és Jerry Show I./52.
12:35 - 12:55

Tom és Jerry Show II./78.
12:55 - 13:00

Tom és Jerry Show II./78.
13:00 - 13:10

Tom és Jerry Show II./78.
13:10 - 13:15

Tom és Jerry Show II./78.
13:15 - 13:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
13:30 - 13:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
13:40 - 14:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
14:00 - 14:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
14:10 - 14:20

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXVI./18.
14:20 - 14:30

Lucas, a pók I./78.
14:30 - 14:40

Lucas, a pók I./78.
14:40 - 14:45

Lucas, a pók I./78.
14:45 - 15:00

Mókás vasárnapok I./78.
15:00 - 15:05

Mókás vasárnapok I./78.
15:05 - 15:10

Mókás vasárnapok I./78.
15:10 - 15:20

Lu és a Bogár Brancs: Rövidfilmek I./25.
15:20 - 15:30

Musi-Musi és a gombácskák II./50.
15:30 - 15:40

Musi-Musi és a gombácskák II./50.
15:40 - 16:00

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
16:00 - 16:10

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
16:10 - 16:25

Gondos Bocsok: Oldd fel a varázslatot! - Különkiadás I./6.
16:25 - 16:55

Tom és Jerry Show I./52.
16:55 - 17:05

Tom és Jerry Show I./52.
17:05 - 17:25

Tom és Jerry Show I./52.
17:25 - 17:35

Tom és Jerry Show I./52.
17:35 - 17:45

Tom és Jerry Show II./78.
17:45 - 18:00

Batwheels I./40.
18:00 - 18:10

Batwheels I./40.
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:25 - 18:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:35 - 18:40

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:40 - 18:55

Grizzy és a lemmingek II./78.
18:55 - 19:00

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:00 - 19:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:05 - 19:15

Grizzy és a lemmingek II./78.
19:15 - 19:30

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
19:30 - 19:40

Musi-Musi és a gombácskák I./50.
19:40 - 20:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
20:00 - 20:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./52.
20:10 - 20:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:25 - 20:35

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat III./26.
20:35 - 20:55

Grizzy és a lemmingek II./78.
20:55 - 21:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:30 - 21:35

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:35 - 21:45

Grizzy és a lemmingek II./78.
21:45 - 22:00

Alice és Lewis II./52.
22:00 - 22:10

Alice és Lewis II./52.
22:10 - 22:25

Alice és Lewis II./52.
22:25 - 22:40

Alice és Lewis II./52.
22:40 - 22:50

Thomas, a gőzmozdony - Rövidfilmek XXV./20.
22:50 - 23:00

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:00 - 23:10

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:10 - 23:25

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:25 - 23:35

Tapsi Hapsi brigádja I./40.
23:35 - 23:55

Grizzy és a lemmingek III./78.
23:55 - 00:00

 

Gumball csodálatos világa IV./29.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa IV./30.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa IV./31.
04:30 - 04:45

Gumball csodálatos világa IV./32.
04:45 - 04:55

Gumball csodálatos világa IV./33.
04:55 - 05:05

Gumball csodálatos világa IV./34.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa II./9.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa IV./35.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa IV./37.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa IV./38.
05:45 - 06:00

Vadócok I./21.
06:00 - 06:10

Vadócok I./22.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! VI./17.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! VI./30.
06:35 - 06:50

Tini titánok harcra fel! VI./31.
06:50 - 07:00

Tini titánok harcra fel! VI./32.
07:00 - 07:20

Bakugan I./15.
07:20 - 07:30

Bakugan I./16.
07:30 - 07:45

Macitesók I./1.
07:45 - 07:55

Macitesók I./2.
07:55 - 08:15

Gumball csodálatos világa IV./33.
08:15 - 08:25

Gumball csodálatos világa IV./34.
08:25 - 08:35

Gumball csodálatos világa IV./35.
08:35 - 08:50

Gumball csodálatos világa IV./37.
08:50 - 09:00

Gumball csodálatos világa IV./38.
09:00 - 09:20

Gumball csodálatos világa IV./40.
09:20 - 09:30

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./1.
09:30 - 09:45

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./2.
09:45 - 10:00

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./3.
10:00 - 10:15

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./4.
10:15 - 10:25

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./5.
10:25 - 10:40

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve I./6.
10:40 - 10:55

Gumball csodálatos világa II./11.
10:55 - 11:00

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./1.
11:00 - 11:15

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./2.
11:15 - 11:25

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./3.
11:25 - 11:45

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./4.
11:45 - 11:55

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./5.
11:55 - 12:10

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./6.
12:10 - 12:20

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./7.
12:20 - 12:35

Gumball csodálatos világa: Gumball krónikái I./8.
12:35 - 12:45

Gumball csodálatos világa III./1.
12:45 - 13:05

Gumball csodálatos világa III./1.
13:05 - 13:15

Gumball csodálatos világa III./2.
13:15 - 13:25

Lamput IV./4.
13:25 - 13:40

Vadócok I./13.
13:40 - 13:50

Vadócok I./14.
13:50 - 14:05

Vadócok I./15.
14:05 - 14:15

Vadócok I./16.
14:15 - 14:30

Totál Drámaráma I./43.
14:30 - 14:40

Totál Drámaráma I./44.
14:40 - 14:55

Totál Drámaráma I./46.
14:55 - 15:05

Totál Drámaráma I./47.
15:05 - 15:10

Lamput III./21.
15:10 - 15:25

Tini titánok harcra fel! IV./6.
15:25 - 15:35

Tini titánok harcra fel! IV./8.
15:35 - 15:50

Tini titánok harcra fel! IV./11.
15:50 - 16:00

Tini titánok harcra fel! IV./12.
16:00 - 16:15

Macitesók I./26.
16:15 - 16:25

Macitesók I./27.
16:25 - 16:45

Macitesók I./28.
16:45 - 16:55

Macitesók I./29.
16:55 - 17:05

Lamput III./10.
17:05 - 17:15

Mr Magoo II./49.
17:15 - 17:20

Mr Magoo II./50.
17:20 - 17:30

Mr Magoo II./51.
17:30 - 17:45

Vadócok I./13.
17:45 - 17:55

Vadócok I./14.
17:55 - 18:05

Vadócok I./15.
18:05 - 18:20

Vadócok I./16.
18:20 - 18:30

Vadócok I./17.
18:30 - 18:45

Ben 10 III./10.
18:45 - 18:55

Ben 10 III./11.
18:55 - 19:05

Ben 10 III./12.
19:05 - 19:25

Totál Drámaráma I./24.
19:25 - 19:35

Totál Drámaráma I./25.
19:35 - 19:44

Lamput IV./5.
19:44 - 19:55

Tini titánok harcra fel! III./3.
19:55 - 20:05

Tini titánok harcra fel! III./4.
20:05 - 20:15

Tini titánok harcra fel! III./5.
20:15 - 20:35

Bakugan I./17.
20:35 - 20:45

Bakugan I./18.
20:45 - 21:00

Gumball csodálatos világa III./15.
21:00 - 21:10

Gumball csodálatos világa III./15.
21:10 - 21:25

Gumball csodálatos világa III./16.
21:25 - 21:35

Gumball csodálatos világa III./16.
21:35 - 21:55

Gumball csodálatos világa III./17.
21:55 - 22:05

Gumball csodálatos világa III./17.
22:05 - 22:20

Gumball csodálatos világa III./18.
22:20 - 22:30

Gumball csodálatos világa III./18.
22:30 - 22:45

Gumball csodálatos világa III./19.
22:45 - 22:55

Gumball csodálatos világa III./19.
22:55 - 23:10

Gumball csodálatos világa III./20.
23:10 - 23:25

Gumball csodálatos világa III./20.
23:25 - 23:40

Gumball csodálatos világa I./1.
23:40 - 23:50

Gumball csodálatos világa I./1.
23:50 - 00:00

 

Laura Coates Live
05:00 - 06:00

CNN Newsroom (CNNI)
06:00 - 06:45

World Sport
06:45 - 07:00

CNN Newsroom (CNNI)
07:00 - 08:00

CNN Newsroom (CNNI)
08:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom (CNNI)
09:00 - 10:00

CNN Newsroom (CNNI)
10:00 - 11:00

CNN This Morning
11:00 - 12:00

CNN This Morning
12:00 - 13:00

CNN News Central
13:00 - 14:00

CNN Newsroom (CNNI)
14:00 - 15:00

Connect the World
15:00 - 16:00

Connect the World
16:00 - 17:00

CNN Newsroom (CNNI)
17:00 - 18:00

One World
18:00 - 19:00

Amanpour
19:00 - 20:00

Isa Soares Tonight
20:00 - 21:00

CNN Newsroom (CNNI)
21:00 - 22:00

Quest Means Business
22:00 - 23:00

The Lead with Jake Tapper
23:00 - 23:30

World Sport
23:30 - 00:00

 

Felhőtlen Philadelphia XV./1.
04:30 - 04:55

Felhőtlen Philadelphia XV./2.
04:55 - 05:25

Duma Aktuál On the Road I./1.
05:25 - 05:59

Bob szereti Abisholát IV./10.
06:00 - 06:30

Bob szereti Abisholát IV./11.
06:30 - 07:00

Egy kapcsolat szabályai II./21.
07:00 - 07:25

Egy kapcsolat szabályai II./22.
07:25 - 07:50

Egy kapcsolat szabályai III./23.
07:50 - 08:10

Daria II./12.
08:10 - 08:35

Daria II./13.
08:35 - 09:00

Bob szereti Abisholát IV./12.
09:00 - 09:25

Bob szereti Abisholát IV./13.
09:25 - 09:50

Egy kapcsolat szabályai III./33.
09:50 - 10:10

Egy kapcsolat szabályai III./34.
10:10 - 10:40

Egy kapcsolat szabályai III./35.
10:40 - 11:05

Agymenők VII./2.
11:05 - 11:30

Agymenők VII./3.
11:30 - 11:55

Agymenők VII./4.
11:55 - 12:15

Agymenők VII./5.
12:15 - 12:40

Agymenők VII./6.
12:40 - 13:05

Daria III./1.
13:05 - 13:35

Daria III./2.
13:35 - 14:05

Bob szereti Abisholát IV./14.
14:05 - 14:35

Bob szereti Abisholát IV./15.
14:35 - 15:00

Egy kapcsolat szabályai IV./36.
15:00 - 15:30

Egy kapcsolat szabályai IV./37.
15:30 - 16:00

Egy kapcsolat szabályai IV./38.
16:00 - 16:30

Agymenők VII./7.
16:30 - 16:55

Agymenők VII./8.
16:55 - 17:20

Agymenők VII./9.
17:20 - 17:45

Agymenők VII./10.
17:45 - 18:05

Agymenők VII./11.
18:05 - 18:30

Az ifjú Sheldon VI./9.
18:30 - 19:00

Az ifjú Sheldon VI./10.
19:00 - 19:25

Az ifjú Sheldon VI./11.
19:25 - 19:55

Duma Aktuál On the Road I./5.
19:55 - 20:30

A Comedy Central Bemutatja X./4.
20:30 - 21:00

Kovács András Péter: Életed filmje 1. rész
21:00 - 22:00

South Park III./10.
22:00 - 22:30

South Park III./11.
22:30 - 23:00

South Park III./12.
23:00 - 23:30

South Park III./13.
23:30 - 00:00

 

CSI: New York-i helyszínelők II./14.
05:00 - 06:00

CSI: New York-i helyszínelők II./15.
06:00 - 07:00

Bírónő, kérem! II./7.
07:00 - 07:55

Szívek szállodája VII./11.
07:55 - 08:55

Szívek szállodája VII./12.
08:55 - 09:50

Monk - A flúgos nyomozó II./12.
09:50 - 10:45

Monk - A flúgos nyomozó II./13.
10:45 - 11:45

Bírónő, kérem! II./8.
11:45 - 12:45

CSI: A helyszínelők XIII./8.
12:45 - 13:45

Magnum III./4.
13:45 - 14:45

Magnum III./5.
14:45 - 15:50

Cobra 11 XVIII./9.
15:50 - 16:55

Cobra 11 XVIII./10.
16:55 - 18:00

A mi kis falunk V./14.
18:00 - 18:55

A mi kis falunk V./15.
18:55 - 20:00

Magnum III./6.
20:00 - 21:00

Magnum III./7.
21:00 - 22:00

Lucifer III./13.
22:00 - 23:00

ValóVilág XII./68.
23:00 - 23:55

Nyomtalanul VII./7.
23:55 - 00:55

 

Állati menedék
04:15 - 04:36

Állati menedék
04:36 - 05:00

Ikerdokik bevetésen
05:00 - 05:27

Ikerdokik bevetésen
05:27 - 06:00

Fixik
06:00 - 06:09

Kreatív csodák műhelye
06:09 - 06:15

Kreatív csodák műhelye
06:15 - 06:24

Elzárás
06:24 - 06:36

Fenn a kéz!
06:36 - 06:39

Kíváncsi Mily
06:39 - 06:48

Kíváncsi Mily
06:48 - 06:54

Siesta Z
06:54 - 07:09

Darwin és Newts
07:09 - 07:21

Fenn a kéz!
07:21 - 07:24

Addison
07:24 - 07:39

Kosmix
07:39 - 07:45

Kosmix
07:45 - 07:48

Smorph és az áram
07:48 - 07:54

Smorph és az áram
07:54 - 08:00

Bitz & Bob
08:00 - 08:15

Tudod-e?
08:15 - 08:30

Dr. Panda
08:30 - 08:39

Doki
08:39 - 08:51

Sprinter Galore, a szuperhős
08:51 - 09:00

Tudod-e?
09:00 - 09:15

Tudod-e?
09:15 - 09:30

Briko
09:30 - 09:39

Briko
09:39 - 09:54

Bitz és Bob - Te jössz most!
09:54 - 10:00

Bitz és Bob - Te jössz most!
10:00 - 10:03

Tudomány nagyban
10:03 - 10:27

Fenn a kéz!
10:27 - 10:30

Ikerdokik bevetésen
10:30 - 11:00

Legyek szuper!
11:00 - 11:24

Fixik
11:24 - 11:30

Fixik
11:30 - 11:39

Darwin & Newts
11:39 - 11:54

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
11:54 - 12:00

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
12:00 - 12:09

Hű, ez elképesztő!
12:09 - 12:33

Siyaya - Vad Fokföld
12:33 - 13:00

Ausztál állatmentők
13:00 - 13:21

Ismerd meg!
13:21 - 13:24

Ismerd meg!
13:24 - 13:30

Doki
13:30 - 13:45

Állati Show
13:45 - 14:00

Állati Show
14:00 - 14:15

Tudomány nagyban
14:15 - 14:39

Hogyan csináld jól
14:39 - 15:00

Ikerdokik bevetésen
15:00 - 15:30

A mélység
15:30 - 15:51

TudományosRobbanás
15:51 - 15:54

Játékvilág (A szüleim garázsában)
15:54 - 16:18

Bajnokok a világ körül
16:18 - 16:33

Fedezzük fel a világűrt!
16:33 - 17:00

Legek legje
17:00 - 17:12

Legek legje
17:12 - 17:27

TudományosRobbanás
17:27 - 17:30

Fantasztikus kalandok
17:30 - 17:54

Hogyan csináld jól
17:54 - 18:15

A Ramsay család kalandjai
18:15 - 18:30

Ifjú állatorvosok
18:30 - 18:57

A matek körülvesz
18:57 - 19:00

Bear Grylls bemutatja: Út a csúcsra
19:00 - 19:24

TornászCsillagok
19:24 - 19:48

Jégcsillagok
19:48 - 20:18

Ausztál állatmentők
20:18 - 20:48

Rajzötletek
20:48 - 20:54

Rajzötletek
20:54 - 21:00

Csináld magad okosságok
21:00 - 21:21

Futuris
21:21 - 21:27

Futuris
21:27 - 21:30

Csináld magad okosságok
21:30 - 21:51

Futuris
21:51 - 21:57

Futuris
21:57 - 22:00

Te tudtad?
22:00 - 22:24

Újítások
22:24 - 22:30

Te tudtad?
22:30 - 22:57

Újítások
22:57 - 23:00

Ételek: Ízletes tudomány (Házigazda nélkül)
23:00 - 23:48

Te tudtad? - Válogatás
23:48 - 00:00

 

Pizsihősök 10.
04:05 - 04:30

Pizsihősök 11.
04:30 - 04:55

Békaland 39.
04:55 - 05:15

Békaland 40.
05:15 - 05:35

Fiú, lány, stb. 67.
05:35 - 05:45

Fiú, lány, stb. 68.
05:45 - 06:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 54.
06:00 - 06:25

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 62.
06:25 - 06:55

Bluey 129.
06:55 - 07:05

Bluey 145.
07:05 - 07:10

Bluey 152.
07:10 - 07:25

Bluey 153.
07:25 - 07:30

Bluey 130.
07:30 - 07:45

Marvel: Póki és csodálatos barátai 2.
07:45 - 08:10

Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai 15.
08:10 - 08:40

Miki egér játszótere 101.
08:40 - 09:10

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 80.
09:10 - 09:40

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 81.
09:40 - 10:10

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 82.
10:10 - 10:35

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 84.
10:35 - 11:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 85.
11:00 - 11:25

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 86.
11:25 - 11:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 89.
11:55 - 12:25

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 91.
12:25 - 12:55

Green család a nagyvárosban 59.
12:55 - 13:25

Green család a nagyvárosban 60.
13:25 - 13:50

Green család a nagyvárosban 61.
13:50 - 14:20

Szörnyszakik 16.
14:20 - 14:45

Szörnyszakik 17.
14:45 - 15:15

Hailey megoldja! 3.
15:15 - 15:45

Hailey megoldja! 2.
15:45 - 16:10

Bluey 107.
16:10 - 16:20

Bluey 108.
16:20 - 16:25

Bluey 109.
16:25 - 16:40

Bluey 110.
16:40 - 16:45

Bluey 111.
16:45 - 16:50

Bluey 112.
16:50 - 17:05

Bluey 113.
17:05 - 17:10

Bluey 114.
17:10 - 17:20

Bluey 115.
17:20 - 17:30

Kiff 17.
17:30 - 17:55

Kiff 18.
17:55 - 18:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 82.
18:20 - 18:50

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 84.
18:50 - 19:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 85.
19:20 - 19:50

Bluey 122.
19:50 - 19:55

Bluey 123.
19:55 - 20:00

Bluey 124.
20:00 - 20:10

Bluey 125.
20:10 - 20:20

Bluey 126.
20:20 - 20:30

Bluey 127.
20:30 - 20:35

Bluey 128.
20:35 - 20:50

Szörnyszakik 17.
20:50 - 21:15

Szörnyszakik 18.
21:15 - 21:45

Jessie 90.
21:45 - 22:15

Jessie 94.
22:15 - 22:40

Raven otthona 30.
22:40 - 23:10

Raven otthona 29.
23:10 - 23:40

Fiú, lány, stb. 75.
23:40 - 23:50

Fiú, lány, stb. 76.
23:50 - 00:00

 

Színkerék, Játékos hangok, Múzeumban
04:01 - 04:13

Tudásfa, Játékos hangok, Színkerék
04:13 - 04:23

Kaktusz, Mimo és Bobo, Mimo világa
04:23 - 04:34

Leon-ART, Toby McFly, India
04:34 - 04:44

Fürdőszoba, Az állatok birodalma, Napfalva
04:44 - 04:54

Hop-hop, Hubbi és barátai, Világ-bölcsi
04:54 - 05:03

Vonat, A Játékok Világa, India
05:03 - 05:14

Fürdőszoba, Szafari, Élet a városban
05:14 - 05:26

Didi baba, Időmanók, Lola és a Számok
05:26 - 05:35

Hop-hop, Albert megmagyarázza, Zack és Ziggy
05:35 - 05:45

Te mit dolgozol?, Az állatok birodalma, Micsoda látvány
05:45 - 05:56

Micsoda látvány, Tempo Giusto, Sippi Sappi
05:56 - 06:05

Hubbi elintézi, Sippi Sappi, Zöldségek
06:05 - 06:15

Az állatok birodalma, Sport, sport, sport, Ding Dang Dong
06:15 - 06:28

Finn és Fianna, Mi fán terem?, Henry történetei
06:28 - 06:36

Kacsakalandok, Albert megmagyarázza, Kacsakalandok
06:36 - 06:47

Micsoda látvány, Te mit dolgozol?, Színkerék
06:47 - 06:56

Színkerék, Miyu és Litto, Monika és Rudy 2
06:56 - 07:07

Toobys, Finn és Fianna, Sippi Sappi
07:07 - 07:18

Játékos hangok, Te mit dolgozol?, Múzeumban
07:18 - 07:29

Mimo és Bobo, Albert megmagyarázza, Henry történetei
07:29 - 07:39

Sippi Sappi, Finn és Fianna, Alakul!
07:39 - 07:49

Mi fán terem?, Bundás barátok, Afrika
07:49 - 07:58

Körülöttünk a hangok, Albert megmagyarázza, Tempo Giusto
07:58 - 08:09

Boldog Birodalom, Tempo Giusto, Sippi Sappi
08:09 - 08:18

Kukucs, látlak!, Kolor Klára, ABC - duckBC
08:18 - 08:28

Lola és a Számok, Cica és a Ceruza, Tűzoltók
08:28 - 08:40

Boldog Birodalom, Napfalva - Sportfalva, Körülöttünk a hangok
08:40 - 08:51

Toobys, Margo és Félix, Cica és a Ceruza
08:51 - 09:02

Mimo világa, Tempo Giusto, Toby McFly
09:02 - 09:12

Raul, Mimo és Bobo, Baba-csapat
09:12 - 09:23

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, ABC - du
09:23 - 09:32

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Állatkert
09:32 - 09:44

Bundás barátok, Raul, Didi baba
09:44 - 09:56

Mimo és Bobo, Alakul!, Boldog Birodalom
09:56 - 10:07

Tűzoltók akcióban, Napfalva - Sportfalva, Jön, segít a Babacsapa
10:07 - 10:17

Kaktusz, Az étterem, Tűzoltók akcióban
10:17 - 10:28

Alakul!, Mimo világa, Mimo és Bobo
10:28 - 10:38

Kaktusz, Mimo világa, Kacsakalandok
10:38 - 10:49

Mimó and Bobó PLUSZ, Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat
10:49 - 11:02

Mimó and Bobó PLUSZ, Kaktusz, Jön, segít a Babacsapat
11:02 - 11:17

Állatkert, Mimo világa, Toby McFly
11:17 - 11:29

Baba-csapat, Leon-ART, A Játékok Világa
11:29 - 11:38

Margo és Félix, Sippi Sappi, Édes otthon
11:38 - 11:47

Toobys, Dínóvilág, Alakul!
11:47 - 11:55

Zack és Ziggy, Hubbi és barátai, Időmanók
11:55 - 12:05

Sippi Sappi, Időmanók, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd
12:05 - 12:15

Bundás barátok, Albert megmagyarázza, Formácskák
12:15 - 12:26

Zack és Ziggy, Kolor Klára, Albert megmagyarázza
12:26 - 12:36

Formácskák, Édes otthon, Finn és Fianna
12:36 - 12:44

Zack és Ziggy, Mimó and Bobó PLUSZ, Kacsakalandok
12:44 - 12:56

Mimo és Bobo, Margo és Félix, Didi baba
12:56 - 13:08

DuckSchool, Mimo világa, DuckSchool
13:08 - 13:20

Lola és a Számok, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézz
13:20 - 13:31

Afrika, Mozgás!, Időmanók
13:31 - 13:39

Időmanók, Kacsa és barátai, Afrika
13:39 - 13:47

Kacsa és barátai, Risto Gusto, Zack és Ziggy
13:47 - 13:57

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Mi fán terem?
13:57 - 14:07

Időmanók, Cubie, Henry történetei
14:07 - 14:14

Afrika, Kaktusz, Sippi Sappi
14:14 - 14:24

Kukucs, látlak!, Időmanók, Afrika
14:24 - 14:32

Afrika, Az étterem, Tűzoltók
14:32 - 14:41

Mimo világa, Az étterem, Mimo és Bobo
14:41 - 14:51

Hubbi és barátai, Kacsa és barátai, Kukucs, látlak!
14:51 - 15:00

Afrika, Mimo és Bobo, Hop-hop
15:00 - 15:10

Hop-hop, Raul, Mimó and Bobó PLUSZ
15:10 - 15:21

Kukucs, látlak!, Mozgás!, Raul
15:21 - 15:32

Mozgás!, Mimó and Bobó PLUSZ, Raul
15:32 - 15:43

Mimo és Bobo, Mozgás, Mimo és Bobo
15:43 - 15:54

Mi fán terem?, Monica and Rudy, Monika és Rudy 2
15:54 - 16:04

Pixie 2, Finn és Fianna, Cica és a Ceruza
16:04 - 16:15

Lola és a Számok, Mimo és Bobo, Mini melódiák
16:15 - 16:25

Lola és a Számok, Formácskák, Monica and Rudy
16:25 - 16:35

Bundás barátok, Formácskák, Mini melódiák
16:35 - 16:42

DuckSchool, ABC - duckBC, Bundás barátok
16:42 - 16:53

Kacsa és Pihepuha, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd néz
16:53 - 17:04

DuckSchool, Raul, Tempo Giusto
17:04 - 17:14

Kacsa és barátai, Cubie, Kacsakalandok
17:14 - 17:24

Az étterem, Henry történetei, Lola és a Számok
17:24 - 17:35

Cubie, ABC - duckBC, Monica and Rudy
17:35 - 17:45

Kaktusz, Didi baba, Toby McFly
17:45 - 17:56

Baba-csapat, Henry történetei, Tempo Giusto
17:56 - 18:07

Állatkert, Hop-hop, Alakul!
18:07 - 18:18

Vonat, Jön, segít a Babacsapat, Toby McFly
18:18 - 18:27

Monica and Rudy, Kacsakalandok, Hubbi és barátai
18:27 - 18:39

Formák kicsiknek, Baba-csapat, Állatkert
18:39 - 18:51

Időmanók, Hubbi és barátai, Raul
18:51 - 19:01

Raul, Kaktusz, Lola és a Számok
19:01 - 19:10

Didi baba, Tűzoltók, Színkerék
19:10 - 19:21

Színkerék, Tóparti játékok, Vízivilág
19:21 - 19:31

Raul, Toobys, Alakul!
19:31 - 19:40

Toobys, Zöldségek, Tóparti játékok
19:40 - 19:50

Vízivilág, Tóparti játékok, Színkerék
19:50 - 20:01

Kacsakalandok, A Játékok Világa, Dolgos törpök
20:01 - 20:10

Napfalva - Sportfalva, Kaktusz, Játékaim, barátaim
20:10 - 20:22

Szafari, Fürdőszoba, Játékaim, barátaim
20:22 - 20:33

Baba-csapat, Bundás barátok, Kaktusz
20:33 - 20:43

Állatkert, Tengeri kaland, Járművek
20:43 - 20:53

Fürdőszoba, Játékaim, barátaim, Utazunk!
20:53 - 21:04

Alakul!, Toobys, Monica and Rudy
21:04 - 21:15

Formácskák, Édes otthon, Mi fán terem?
21:15 - 21:22

Puffy és Tubby, Csoportok, Múzeumban
21:22 - 21:34

DuckSchool, Édes otthon, Mini melódiák
21:34 - 21:42

Mini melódiák, Pixie 2, Mimo és Bobo
21:42 - 21:51

Panni és Fanni, Puffy és Tubby, Színkerék
21:51 - 22:04

Játékidő, Vízivilág, Tóparti játékok
22:04 - 22:14

Tóparti játékok, Színkerék, Tóparti játékok
22:14 - 22:25

Napfalva, Játszótársak, Napfalva
22:25 - 22:37

Színkerék, Játékidő, Színkerék
22:37 - 22:48

Tóparti játékok, Vízivilág, Játszótársak
22:48 - 22:59

Te mit dolgozol?, Mozgás, Napfalva
22:59 - 23:10

Játékaim, barátaim, Űrbeli kalandorok, Állatok Birodalma
23:10 - 23:20

Napfalva, Játékos hangok, Játékos hangok
23:20 - 23:30

Élet a városban, Állatok Birodalma, Zöldségek
23:30 - 23:42

Szafari, Játékidő, Az állatok birodalma
23:42 - 23:52

Sport, sport, sport, Az állatok birodalma, Meselánc
23:52 - 00:06

 

Euronews Aktuális
08:00 - 14:00

Europa a fókuszban
14:00 - 04:00

 

Pergető Akadémia
04:30 - 05:00

Kolláth József
05:00 - 05:30

Kolláth József
05:30 - 06:00

Budavári Roland
06:00 - 06:30

Horgászat határok nélkül
06:30 - 07:00

DAIWA
07:00 - 07:30

Óriások között 2. rész
07:30 - 08:00

Hodula Fishing
08:00 - 08:30

Horgászat határok nélkül
08:30 - 09:00

CarpZoom
09:00 - 09:30

Fókuszban a horgászat
09:30 - 10:00

Fogas fogás
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája
10:30 - 11:00

Cralusso
11:00 - 11:30

SEDO Fishing
11:30 - 12:00

Fishmine S2
12:00 - 12:30

Energofish Magazin 91. rész
12:30 - 13:00

A kihívás
13:00 - 13:30

The Legend Lake
13:30 - 14:00

Vadászat Tanzániában 1. rész
14:00 - 14:30

Vadászat Tanzániában 2. rész
14:30 - 15:00

Vadászat Tanzániában 3. rész
15:00 - 15:30

IBCC 2024. 1. rész
15:30 - 16:00

IBCC 2024. 2. rész
16:00 - 16:30

Tavaszi ébredés
16:30 - 17:00

CarpZoom
17:00 - 17:30

Csukahorgászat
17:30 - 18:00

Hírös Yacht
18:00 - 18:30

Halmi Péter Pál
18:30 - 19:00

Hajba Balázs
19:00 - 19:30

Hodula Fishing
19:30 - 20:00

Pontyszínház
20:00 - 20:30

Pontyszínház
20:30 - 21:00

Egy a természettel
21:00 - 21:30

Vadászok konyhája
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Az új legyező horgász
23:00 - 23:30

TopMix
23:30 - 00:00

 

Karácsonyi véletlenek
05:05 - 06:45

Nyár Vietnámban 2
06:45 - 08:45

Főiskolai titkok
08:45 - 10:40

Téli hercegnő
10:40 - 12:30

Eltűnve
12:30 - 14:20

A szülésznő terve
14:20 - 16:15

Gyilkos koktél
16:15 - 18:10

Bűnös viszony
18:10 - 20:00

Óvakodj az anyámtól
20:00 - 21:55

Szahara
21:55 - 00:25

 

6:3 avagy, Játszd újra Tutti
06:25 - 08:20

Az ember, aki túl keveset tudott
08:20 - 10:15

Haláli fegyver
10:15 - 11:50

Kémecském
11:50 - 13:50

Elektra
13:50 - 15:50

A macskanő
15:50 - 18:00

A sötét lovag
18:00 - 21:00

A sötét lovag - Felemelkedés
21:00 - 00:25

 

Kingston Avenue
04:15 - 04:55

Műsorszünet
04:55 - 06:20

Kingston Avenue
06:20 - 07:15

Kémkölykök 4D: A világ minden ideje
07:15 - 09:05

Fogd a kezem! I./48.
09:05 - 10:05

A jóslatom a végzeted
10:05 - 11:45

Sniff és a kísértet
11:45 - 13:40

Fogd a kezem! I./48.
13:40 - 14:40

A levélíró
14:40 - 16:15

Az utolsó zsaru II./6.
16:15 - 17:10

Muffin polgármester
17:10 - 19:00

Fogd a kezem! I./49.
19:00 - 20:00

Az elveszett szamaritánus
20:00 - 21:50

A tolvaj és a gyilkosok
21:50 - 23:45

A pankrátor
23:45 - 01:55

 

Papírsárkány
04:20 - 05:40

Close Up III./6.
05:40 - 06:00

Zoom In - Don't Look Up
06:00 - 06:10

Híd a Kwai folyón
06:10 - 09:35

Időzavarban
09:35 - 11:45

Utánunk a tűzözön
11:45 - 14:10

Levelek Júliának
14:10 - 16:15

A mágus
16:15 - 18:30

Tükröm, tükröm...
18:30 - 21:00

Kurszk
21:00 - 23:10

Kéjlak
23:10 - 01:15

 

Close Up III./11.
05:30 - 06:00

Labirintus I./1.
06:00 - 07:55

Egy milliárdos szerelme
07:55 - 09:40

A zéró elmélet
09:40 - 11:45

Szökés Pretoriából
11:45 - 13:50

Dolc$i vita
13:50 - 15:45

Összetörve
15:45 - 17:40

Zafírkék
17:40 - 20:00

Az éhezők viadala: Futótűz
20:00 - 22:45

Katonák voltunk
22:45 - 01:25

 

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen V./6.
05:45 - 06:45

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen V./7.
06:45 - 07:45

Lewis - Az oxfordi nyomozó VIII./3.
07:45 - 08:45

Lewis - Az oxfordi nyomozó VIII./4.
08:45 - 09:45

Vera - A megszállott nyomozó XI./4.
09:45 - 11:45

Poirot - Poirot karácsonya
11:45 - 13:55

A halottkém IV./3.
13:55 - 14:55

A halottkém IV./4.
14:55 - 15:55

Sherlock és Watson VII./1.
15:55 - 16:50