Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Match 4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

Jazz Tv

01:00 - 01:00 Zene

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL KETTŐ HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL HÁROM

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Parlament TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
Izaura TV
Jazz Tv
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV Rocks
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL KETTŐ HD
RTL HÁROM
RTL HD
Sláger TV
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Debrecen TV
Eger TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

 

Nemzeti Sporthíradó
07:15 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:30

Hírek
07:30 - 07:33

Ma reggel
07:33 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:10

Nemzeti Sporthíradó
08:10 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Hírek
08:30 - 08:33

Ma reggel
08:33 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:20

Időjárás-jelentés
09:20 - 09:22

Ma délelőtt
09:22 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:15

Nemzeti Sporthíradó
10:15 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:22

Ma délelőtt
10:22 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Magyarország ma
10:33 - 10:50

Ma délelőtt
10:50 - 10:52

Magyarország ma
10:52 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:20

Időjárás-jelentés
11:20 - 11:22

Ma délelőtt
11:22 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Itthon vagy!
11:33 - 11:50

Ma délelőtt
11:50 - 11:52

Itthon vagy!
11:52 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:22

Ma délután
13:22 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Időjárás-jelentés
14:20 - 14:22

Ma délután
14:22 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Magyar gazda
14:33 - 14:50

Ma délután
14:50 - 14:52

Magyar gazda
14:52 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:22

Ma délután
15:22 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Magyarország ma
15:33 - 15:50

Ma délután
15:50 - 15:52

Magyarország ma
15:52 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Unió27
16:33 - 16:50

Ma délután
16:50 - 16:52

Unió27
16:52 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:20

Időjárás-jelentés
17:20 - 17:22

Ma délután
17:22 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Ma este
17:33 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:03

Ma este
19:03 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:20

Nemzeti Sporthíradó
20:20 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:20

Nemzeti Sporthíradó
22:20 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:23

Orosz nyelvű hírek
23:23 - 23:26

Kínai nyelvű hírek
23:26 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:00

 

Kalózka és Kapitány kalandjai
07:05 - 07:20

Alvin és a mókusok IV.
07:20 - 07:30

Alvin és a mókusok IV.
07:30 - 07:40

Alvin és a mókusok IV.
07:40 - 07:55

Gus, az icipici lovag I.
07:55 - 08:05

Gus, az icipici lovag I.
08:05 - 08:20

A kis Nicolas nyaral
08:20 - 08:30

A kis Nicolas nyaral
08:30 - 08:45

Vic, a viking
08:45 - 09:00

Vic, a viking
09:00 - 09:15

Paddington kalandjai I.
09:15 - 09:25

Paddington kalandjai I.
09:25 - 09:40

Nefertin kalandjai a fáraók földjén
09:40 - 09:50

Nefertin kalandjai a fáraók földjén
09:50 - 10:05

Leo, az ifjú vadőr II.
10:05 - 10:20

Az ifjú Robin Hood kalandjai
10:20 - 10:30

Számoljunk Paulával VI.
10:30 - 10:45

Dörmögőék legújabb kalandjai
10:45 - 10:50

Vackor az első bében
10:50 - 10:55

Szuperhős-képző
10:55 - 11:00

Frakk, a macskák réme III.
11:00 - 11:05

Töf-Töf elefánt I.
11:05 - 11:15

Világ-mesék
11:15 - 11:25

Pat, a kutya
11:25 - 11:30

Kókusz Kokó, a kis sárkány II.
11:30 - 11:45

Power Players
11:45 - 12:00

Nova család az űrben
12:00 - 12:25

Állati küldetés I.
12:25 - 12:45

Polly Pocket VII.
12:45 - 12:50

M2 matricák - Hevül a vegyület
12:50 - 12:55

Bonbon, a kismackó
12:55 - 13:05

Geronimo Stilton II.
13:05 - 13:30

Pinokkió és barátai
13:30 - 13:40

Pinokkió és barátai
13:40 - 13:55

Bing III.
13:55 - 14:00

Kismackó kalandjai
14:00 - 14:10

Kismackó kalandjai
14:10 - 14:20

Bobby és Bill
14:20 - 14:30

Bobby és Bill
14:30 - 14:45

Bob, a mester XIX.
14:45 - 14:55

Franklin
14:55 - 15:20

Geronimo Stilton II.
15:20 - 15:40

1 nap,1 kérdés
15:40 - 15:45

Gyerekversek
15:45 - 15:48

Hetedhét kaland
15:48 - 16:00

Varázslatos hercegkisasszonyok III.
16:00 - 16:05

Nils Holgersson csodálatos utazása
16:05 - 16:20

A kis Nicolas nyaral
16:20 - 16:30

A kis Nicolas nyaral
16:30 - 16:45

Dínók nyomában
16:45 - 16:50

Betűvető
16:50 - 16:55

Vic, a viking
16:55 - 17:05

Vic, a viking
17:05 - 17:20

Nefertin kalandjai a fáraók földjén
17:20 - 17:30

Nefertin kalandjai a fáraók földjén
17:30 - 17:45

Super Wings - A szárnyalók II.
17:45 - 18:00

A dzsungel könyve III.
18:00 - 18:10

Paddington kalandjai I.
18:10 - 18:20

Paddington kalandjai I.
18:20 - 18:35

Pinokkió és barátai
18:35 - 18:50

Pinokkió és barátai
18:50 - 19:00

Alvin és a mókusok IV.
19:00 - 19:15

Alvin és a mókusok IV.
19:15 - 19:25

Alvin és a mókusok IV.
19:25 - 19:35

Anna és barátai
19:35 - 19:45

Anna és barátai
19:45 - 19:50

Hetedhét kaland
19:50 - 20:10

Friss
20:10 - 20:40

Magas és Mély
20:40 - 21:15

A38 Archív
21:15 - 22:15

A38 BESZTOF
22:15 - 23:10

EZ így OK?!
23:10 - 23:40

Kulisszák mögött - az A38 hajón
23:40 - 00:40

 

Kárpát-medence
07:15 - 07:40

A Nagyok
07:40 - 08:05

Önök kérték!
08:05 - 08:35

Család-barát beharangozó
08:35 - 08:45

Mavi szerelme I./19.
08:45 - 09:30

Család-barát
09:30 - 09:55

Időjárás-jelentés
09:55 - 09:57

Viszlát, mama! Viszlát, papa! - A gyermektranszportok története
09:57 - 10:55

Család-barát
10:55 - 11:55

Petőfi 200 - Vers mindenkinek
11:55 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:55

Álmok álmodói
12:55 - 13:00

Kalandozás Dél-Koreában I./12.
13:00 - 13:20

Almárium
13:20 - 14:25

Ízőrzők
14:25 - 14:55

Almárium
14:55 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:30

Önök kérték!
15:30 - 15:55

Ridikül
15:55 - 16:55

Almárium
16:55 - 17:05

Hölgyek paradicsoma III./15.
17:05 - 17:50

SzerencsePerc
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Hójelentés
18:40 - 18:45

Álmok álmodói
18:45 - 18:50

Mavi szerelme I./20.
18:50 - 19:45

Alpesi őrjárat III./15.
19:45 - 20:45

A zongorista
20:45 - 23:05

Időjárás-jelentés
23:05 - 23:10

Keno
23:10 - 23:15

23:15–00:15

(BAD NAZI, GOOD NAZI)

A zongorista című film végén egy német tiszt, Wilm Hosenfeld segít Wladyslaw Szpilmannak. Az igazi Wilm Hosenfeld otthonában Thalauban vita folyik arról, állítsanak-e emléktáblát neki, aki embereket mentett, ugyanakkor náci tiszt volt. A filmben Wilm Hosenfeld lánya és unokái is keresik a választ az apa és nagyapa levelei, naplói alapján.

Rendezte: Chanoch Zeevi

"> "A zongorista" megmentőjének története
23:15 - 00:15

 

Sportlövészet
07:30 - 07:45

CHI - A Belső Erő
07:45 - 08:15

Kézilabda
08:15 - 09:40

Vízilabda magazin
09:40 - 10:00

Nemzeti Sporthíradó
10:00 - 10:10

Labdarúgás
10:10 - 10:40

Golf
10:40 - 11:10

Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság
11:10 - 12:20

Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság
12:20 - 12:45

Nemzeti Sporthíradó
12:45 - 15:30

Kézilabda
15:30 - 17:05

Nemzeti Sporthíradó
17:05 - 17:15

Felvezető műsor
17:15 - 18:00

Kézilabda
18:00 - 19:30

Értékelő műsor
19:30 - 20:05

Kézilabda
20:05 - 20:40

Felvezető műsor
20:40 - 21:00

Kézilabda
21:00 - 22:30

Értékelő műsor
22:30 - 22:45

Nemzeti Sporthíradó
22:45 - 23:15

Puskás Akadémia magazin
23:15 - 23:45

Kézilabda
23:45 - 01:30

 

Agenda
07:40 - 07:55

Ez itt a kérdés
07:55 - 08:55

Gróf Széchenyi Zsigmond - Pályarajz egy vadász-íróról
08:55 - 09:40

Jelfák
09:40 - 09:55

Koronás sas 11.
09:55 - 10:25

Koronás sas 12.
10:25 - 10:55

Auschwitz öröksége 1.
10:55 - 11:45

Auschwitz öröksége 2.
11:45 - 12:40

Ha elmentem a dóm kapuja előtt...- Emlékképek és Trianon drámája
12:40 - 13:40

Toprini nász
13:40 - 15:05

Szabadság tér '56
15:05 - 15:55

A Nagyok
15:55 - 16:25

Koronás sas 13.
16:25 - 16:55

Koronás sas 14.
16:55 - 17:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30 - 17:55

Vers mindenkinek
17:55 - 18:00

Librettó
18:00 - 18:45

Agenda
18:45 - 19:00

Csehország madártávlatból I.
19:00 - 19:30

Kritika
19:30 - 20:00

Ez itt a kérdés
20:00 - 21:00

Akik maradtak
21:00 - 22:30

Sztankay mozija
22:30 - 22:40

A tizedes meg a többiek
22:40 - 00:30

 

Mindennapi
07:10 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:23

Almárium
07:23 - 08:20

Élő népzene
08:20 - 08:50

Élő népzene
08:50 - 09:15

Álmok álmodói
09:15 - 09:25

Jó ebédhez szól a nóta
09:25 - 09:50

Jó ebédhez szól a nóta
09:50 - 10:20

Vers mindenkinek
10:20 - 10:25

Katolikus krónika
10:25 - 10:35

Jézus és...
10:35 - 11:05

Templomaink
11:05 - 11:15

Infarktus
11:15 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:25

Rondó
13:25 - 13:50

Kárpát-medence
13:50 - 14:20

Magyarország ma
14:20 - 14:45

Multiverzum
14:45 - 15:20

Itthon vagy!
15:20 - 15:45

Család-barát
15:45 - 16:40

Időjárás-jelentés
16:40 - 16:50

Kárpát-medence
16:50 - 17:15

Ízőrzők
17:15 - 17:50

Ízőrzők
17:50 - 18:30

Önök kérték!
18:30 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:35

Álmok álmodói
21:35 - 21:40

Ridikül
21:40 - 22:40

Szabadság tér '89
22:40 - 23:25

Hazajáró
23:25 - 00:00

 

Napindító
08:00 - 09:30

Napindító
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 13:00

Háború Ukrajnában
13:00 - 14:00

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Paláver
15:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Radar
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:20

Napi aktuális
19:20 - 21:10

Vezércikk - Olvasunk a sorok között
21:10 - 22:15

Híradó
22:15 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

 

Start plusz
08:00 - 08:30

Fórum
08:30 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Fórum
09:15 - 10:35

Mediashop
10:35 - 11:55

Egyenes beszéd
11:55 - 13:15

A géniusz 20.
13:15 - 14:30

Szépség Akció
14:30 - 16:55

Fórum
16:55 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

maiTÉMA
20:45 - 21:55

ÖT
21:55 - 23:25

Hazahúzó
23:25 - 00:15

 

Labdarúgás
08:30 - 10:45

Labdarúgás
10:45 - 13:15

Labdarúgás
13:15 - 15:30

ZáróBuLi
15:30 - 17:00

WWE Raw 173.
17:00 - 18:00

Women of Wrestling 03.
18:00 - 19:00

Fifth quarter 17.
19:00 - 19:30

NyitóBuLi
19:30 - 20:30

Labdarúgás
20:30 - 22:45

WWE This Week 174.
22:45 - 23:45

NyitóBuLi
23:45 - 00:45

 

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

TabADA - Ada
08:00 - 08:30

Stretching - Borsos Marcell
08:30 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna - Csiki Rebeka
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Bagyinszki Anikó
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló - Lőrincz Ernő
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna - Szilva Bea
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Warrior - Ferencz Virág
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
20:00 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Diószegi Ádám
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

 

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Dance
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

 

Attila, Isten ostora I./2.
08:45 - 10:40

Nevem: Senki
10:40 - 13:05

Conan, a barbár 2. - A pusztító
13:05 - 15:10

Önkívület
15:10 - 17:25

A 109. utas
17:25 - 19:15

Én, Frankenstein
19:15 - 21:00

Mad Max 2. - Az országúti harcos
21:00 - 22:50

Conan, a barbár
22:50 - 00:55

 

Lisa csak egy van 45.
08:10 - 08:40

Lisa csak egy van 46.
08:40 - 09:10

Szókincs
09:10 - 09:35

PárShow
09:35 - 10:40

Mediashop
10:40 - 11:55

Jakupcsek plusz
11:55 - 13:10

Mediashop
13:10 - 15:35

Lisa csak egy van 47.
15:35 - 16:10

Lisa csak egy van 48.
16:10 - 16:40

Spirit FM Exkluzív
16:40 - 17:35

Sorok között Lutter Imrével
17:35 - 18:05

Esti Frizbi Hajdú Péterrel
18:05 - 19:10

Telefonbox
19:10 - 19:45

Jakupcsek plusz
19:45 - 20:45

#Bochkor
20:45 - 22:15

Hazahúzó
22:15 - 23:10

AradiVarga Show
23:10 - 00:10

 

A kijelölt túlélő III./9.
07:05 - 08:05

A kijelölt túlélő III./10.
08:05 - 09:15

A provokátor I./10.
09:15 - 10:20

19-es körzet III./3.
10:20 - 11:20

19-es körzet III./4.
11:20 - 12:15

NCIS XVI./3.
12:15 - 13:10

NCIS XVI./4.
13:10 - 14:05

SEAL Team IV./9.
14:05 - 15:05

A provokátor I./11.
15:05 - 16:10

19-es körzet III./5.
16:10 - 17:05

19-es körzet III./6.
17:05 - 18:05

NCIS XVI./5.
18:05 - 19:05

NCIS XVI./6.
19:05 - 20:00

SEAL Team IV./10.
20:00 - 21:00

Védelmi kód
21:00 - 22:50

2012
22:50 - 02:00

 

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
07:30 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:25

Hebdomada Papae
11:25 - 11:30

A konyha angyala
11:30 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Bábel Balázs érsek hittanórája
12:40 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:25

A nap verse
15:25 - 16:55

Üzenetrögzítő - 06 1 808 9807
16:55 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Keresztút
18:00 - 19:00

Terra Santa News -Szentföld hírei
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Igehirdető
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

 

Grizzy és a lemmingek III./6.
07:05 - 07:10

Grizzy és a lemmingek III./7.
07:10 - 07:25

Grizzy és a lemmingek III./8.
07:25 - 07:35

Grizzy és a lemmingek III./9.
07:35 - 07:40

Grizzy és a lemmingek III./10.
07:40 - 07:45

Lamput III./9.
07:45 - 08:00

Alagi I./34.
08:00 - 08:10

Alagi I./35.
08:10 - 08:30

Bébi bolondos dallamok I./21.
08:30 - 08:40

Bébi bolondos dallamok I./21.
08:40 - 09:00

Bébi bolondos dallamok I./22.
09:00 - 09:10

Bébi bolondos dallamok I./22.
09:10 - 09:30

Bébi bolondos dallamok I./23.
09:30 - 09:40

Bébi bolondos dallamok I./23.
09:40 - 10:00

Bébi bolondos dallamok I./24.
10:00 - 10:10

Bébi bolondos dallamok I./24.
10:10 - 10:30

Bébi bolondos dallamok I./25.
10:30 - 10:40

Bébi bolondos dallamok I./25.
10:40 - 11:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./41.
11:00 - 11:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./42.
11:10 - 11:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./43.
11:30 - 11:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./44.
11:40 - 12:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./45.
12:00 - 12:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./46.
12:10 - 12:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./47.
12:30 - 12:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./48.
12:40 - 13:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./49.
13:00 - 13:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./50.
13:10 - 13:30

Alagi I./36.
13:30 - 13:40

Alagi I./37.
13:40 - 14:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./25.
14:00 - 14:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./26.
14:10 - 14:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./27.
14:25 - 14:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./28.
14:40 - 14:50

Lamput III./32.
14:50 - 15:00

A Tom és Jerry-show II./5.
15:00 - 15:05

A Tom és Jerry-show II./3.
15:05 - 15:10

A Tom és Jerry-show II./2.
15:10 - 15:25

A Tom és Jerry-show II./8.
15:25 - 15:30

A Tom és Jerry-show II./6.
15:30 - 15:40

A Tom és Jerry-show II./7.
15:40 - 15:45

Lamput III./36.
15:45 - 16:00

A Tom és Jerry-show II./1.
16:00 - 16:05

A Tom és Jerry-show II./9.
16:05 - 16:10

A Tom és Jerry-show II./10.
16:10 - 16:25

A Tom és Jerry-show II./11.
16:25 - 16:35

A Tom és Jerry-show II./18.
16:35 - 16:40

A Tom és Jerry-show II./14.
16:40 - 16:45

Lamput III./8.
16:45 - 17:00

Grizzy és a lemmingek I./22.
17:00 - 17:05

Grizzy és a lemmingek I./23.
17:05 - 17:10

Grizzy és a lemmingek I./24.
17:10 - 17:25

Grizzy és a lemmingek I./25.
17:25 - 17:30

Grizzy és a lemmingek I./26.
17:30 - 17:40

Grizzy és a lemmingek I./27.
17:40 - 17:45

Lamput III./3.
17:45 - 18:00

Grizzy és a lemmingek II./20.
18:00 - 18:05

Grizzy és a lemmingek II./21.
18:05 - 18:10

Grizzy és a lemmingek II./22.
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek II./23.
18:25 - 18:30

Grizzy és a lemmingek II./24.
18:30 - 18:40

Grizzy és a lemmingek II./25.
18:40 - 18:45

Grizzy és a lemmingek II./26.
18:45 - 19:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./25.
19:00 - 19:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./26.
19:10 - 19:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./27.
19:25 - 19:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./28.
19:40 - 19:50

Lamput III./28.
19:50 - 20:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./29.
20:00 - 20:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./30.
20:10 - 20:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./31.
20:25 - 20:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./32.
20:40 - 20:45

Lamput III./38.
20:45 - 21:00

Grizzy és a lemmingek I./13.
21:00 - 21:05

Grizzy és a lemmingek I./14.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek I./15.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek I./16.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek I./17.
21:30 - 21:40

Grizzy és a lemmingek I./18.
21:40 - 21:45

Grizzy és a lemmingek I./19.
21:45 - 22:00

Alice és Lewis I./49.
22:00 - 22:10

Alice és Lewis I./50.
22:10 - 22:30

Alice és Lewis I./51.
22:30 - 22:40

Alice és Lewis I./52.
22:40 - 23:00

Menő Mike I./45.
23:00 - 23:05

Menő Mike I./46.
23:05 - 23:10

Menő Mike I./47.
23:10 - 23:25

Menő Mike I./48.
23:25 - 23:35

Menő Mike I./49.
23:35 - 23:40

Menő Mike I./50.
23:40 - 23:45

Menő Mike I./51.
23:45 - 00:00

 

Bakugan III./24.
07:15 - 07:25

Bakugan III./25.
07:25 - 07:45

Gumball csodálatos világa I./12.
07:45 - 07:50

Gumball csodálatos világa I./12.
07:50 - 08:10

Gumball csodálatos világa I./13.
08:10 - 08:20

Gumball csodálatos világa I./13.
08:20 - 08:40

Vadócok II./4.
08:40 - 08:50

Vadócok II./5.
08:50 - 09:05

Vadócok II./6.
09:05 - 09:15

Vadócok II./9.
09:15 - 09:25

Vadócok II./8.
09:25 - 09:35

A daliás Ivandoe herceg kalandjai I./2.
09:35 - 09:50

Alma és Hagyma I./10.
09:50 - 09:55

Alma és Hagyma I./11.
09:55 - 10:15

Alma és Hagyma I./18.
10:15 - 10:25

Alma és Hagyma I./14.
10:25 - 10:40

Alma és Hagyma I./22.
10:40 - 10:50

Macitesók I./8.
10:50 - 11:00

Macitesók I./4.
11:00 - 11:15

Macitesók I./7.
11:15 - 11:25

Medvetesók III./20.
11:25 - 11:40

Medvetesók III./21.
11:40 - 11:55

Medvetesók III./22.
11:55 - 12:10

Medvetesók III./24.
12:10 - 12:20

Vadócok I./14.
12:20 - 12:30

Vadócok I./15.
12:30 - 12:45

Vadócok I./16.
12:45 - 12:55

Vadócok I./17.
12:55 - 13:15

Totál Drámaráma III./26.
13:15 - 13:25

Totál Drámaráma I./1.
13:25 - 13:40

Totál Drámaráma I./2.
13:40 - 13:50

Totál Drámaráma I./3.
13:50 - 14:05

Tini titánok, harcra fel! VII./34.
14:05 - 14:10

Tini titánok, harcra fel! VII./35.
14:10 - 14:30

Tini titánok, harcra fel! VII./37.
14:30 - 14:35

Tini titánok, harcra fel! VII./42.
14:35 - 15:35

Vadócok I./37.
15:35 - 15:50

Vadócok II./38.
15:50 - 16:00

Vadócok I./38.
16:00 - 16:20

Alma és Hagyma I./32.
16:20 - 16:30

Alma és Hagyma I./33.
16:30 - 16:45

Alma és Hagyma I./34.
16:45 - 16:55

Alma és Hagyma I./35.
16:55 - 17:15

Csak lazán Scooby-Doo! II./20.
17:15 - 17:40

Scooby-Doo és (sz)társai II./22.
17:40 - 18:10

Scooby-Doo és (sz)társai II./23.
18:10 - 18:40

Scooby-Doo és (sz)társai II./24.
18:40 - 19:05

Scooby-Doo és (sz)társai II./25.
19:05 - 19:25

Totál Drámaráma II./21.
19:25 - 19:40

Totál Drámaráma II./22.
19:40 - 19:55

Totál Drámaráma II./23.
19:55 - 20:50

A daliás Ivandoe herceg kalandjai I./6.
20:50 - 21:00

Gumball csodálatos világa III./13.
21:00 - 21:10

Gumball csodálatos világa III./14.
21:10 - 21:25

Gumball csodálatos világa III./14.
21:25 - 21:35

Gumball csodálatos világa III./15.
21:35 - 21:50

Gumball csodálatos világa III./15.
21:50 - 22:00

Gumball csodálatos világa III./16.
22:00 - 22:20

Gumball csodálatos világa III./16.
22:20 - 22:25

Gumball csodálatos világa III./17.
22:25 - 22:40

Gumball csodálatos világa III./17.
22:40 - 22:55

Gumball csodálatos világa III./18.
22:55 - 23:05

Gumball csodálatos világa III./18.
23:05 - 23:20

Gumball csodálatos világa III./19.
23:20 - 23:40

Gumball csodálatos világa III./19.
23:40 - 23:50

Gumball csodálatos világa III./20.
23:50 - 00:05

 

CNN Newsroom with Kim Brunhuber
08:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Kim Brunhuber
09:00 - 10:00

CNN Newsroom with Max Foster and Bianca Nobilo
10:00 - 11:00

Early Start
11:00 - 12:00

CNN This Morning
12:00 - 13:00

CNN This Morning
13:00 - 14:00

CNN Newsroom with Max Foster
14:00 - 14:30

World Sport
14:30 - 15:00

First Move with Julia Chatterley
15:00 - 16:00

Connect the World
16:00 - 16:45

World Sport
16:45 - 17:00

Connect the World
17:00 - 18:00

One World with Zain Asher
18:00 - 18:45

Inside Africa
18:45 - 19:00

Amanpour
19:00 - 20:00

Isa Soares Tonight
20:00 - 21:00

Quest Means Business
21:00 - 22:00

The Lead with Jake Tapper
22:00 - 23:00

The Global Brief with Bianca Nobilo
23:00 - 23:30

World Sport
23:30 - 00:00

 

A nevem Earl IV./6.
07:30 - 08:00

A nevem Earl IV./7.
08:00 - 08:30

Egy kapcsolat szabályai III./11.
08:30 - 09:00

Egy kapcsolat szabályai III./12.
09:00 - 09:30

Jóbarátok III./5.
09:30 - 10:00

Jóbarátok III./6.
10:00 - 10:30

Jóbarátok III./7.
10:30 - 11:00

Jóbarátok III./8.
11:00 - 11:30

Modern Család II./3.
11:30 - 12:00

Modern Család II./4.
12:00 - 12:30

Egy kapcsolat szabályai III./13.
12:30 - 13:00

Egy kapcsolat szabályai IV./1.
13:00 - 13:30

A nevem Earl IV./8.
13:30 - 14:00

A nevem Earl IV./9.
14:00 - 14:30

Agymenők III./11.
14:30 - 15:00

Agymenők III./12.
15:00 - 15:25

Agymenők III./13.
15:25 - 15:55

Egy kapcsolat szabályai IV./2.
15:55 - 16:25

Egy kapcsolat szabályai IV./3.
16:25 - 16:55

Modern Család II./5.
16:55 - 17:25

Modern Család II./6.
17:25 - 17:55

Jóbarátok III./9.
17:55 - 18:25

Jóbarátok III./10.
18:25 - 18:55

Jóbarátok III./11.
18:55 - 19:25

Jóbarátok III./12.
19:25 - 20:00

Kísértetek I./6.
20:00 - 20:30

Kísértetek I./7.
20:30 - 21:00

Comedy Club: Csenki Attila - Egyéjszakás kaland Csenki apukával
21:00 - 22:00

Family Guy XIX./20.
22:00 - 22:30

Family Guy I./1.
22:30 - 23:00

Family Guy I./2.
23:00 - 23:30

Family Guy I./3.
23:30 - 23:55

South Park XV./13.
23:55 - 00:25

 

Anyám borogass IV./16.
07:30 - 08:00

Anyám borogass IV./17.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág I./8.
08:30 - 09:00

SpongyaBob KockaNadrág I./9.
09:00 - 09:30

SpongyaBob KockaNadrág I./10.
09:30 - 10:00

Férjek gyöngye II./12.
10:00 - 10:30

Férjek gyöngye II./13.
10:30 - 11:00

Amerika Huangjai III./4.
11:00 - 11:30

Amerika Huangjai III./5.
11:30 - 11:55

Életem értelmei IV./21.
11:55 - 12:25

Életem értelmei IV./22.
12:25 - 12:50

Főállású fater II./19.
12:50 - 13:10

Főállású fater II./20.
13:10 - 13:40

Mike és Molly III./3.
13:40 - 14:10

Mike és Molly III./4.
14:10 - 14:40

Amerika Huangjai III./6.
14:40 - 15:10

Amerika Huangjai III./7.
15:10 - 15:40

Életem értelmei IV./23.
15:40 - 16:10

Életem értelmei IV./24.
16:10 - 16:40

Az ifjú Sheldon II./18.
16:40 - 17:05

Az ifjú Sheldon II./19.
17:05 - 17:30

Anyám borogass IV./18.
17:30 - 18:00

Anyám borogass IV./19.
18:00 - 18:30

Anyám borogass IV./20.
18:30 - 19:00

Mike és Molly III./5.
19:00 - 19:30

Mike és Molly III./6.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye II./14.
20:00 - 20:30

Férjek gyöngye II./15.
20:30 - 21:00

Az ifjú Sheldon II./18.
21:00 - 21:25

Az ifjú Sheldon II./19.
21:25 - 21:50

Amerika Huangjai III./6.
21:50 - 22:20

Amerika Huangjai III./7.
22:20 - 22:50

Életem értelmei IV./19.
22:50 - 23:20

Életem értelmei IV./20.
23:20 - 23:50

Mike és Molly III./3.
23:50 - 00:20

 

Szívek szállodája I./19.
07:30 - 08:30

Szívek szállodája I./20.
08:30 - 09:30

Doktor Murphy IV./12.
09:30 - 10:30

CSI: Miami helyszínelők IX./4.
10:30 - 11:35

S.W.A.T.: Különleges egység IV./9.
11:35 - 12:35

Cobra 11 XVII./2.
12:35 - 13:40

Medicopter 117 - A légimentők VI./13.
13:40 - 14:45

Medicopter 117 - A légimentők VII./1.
14:45 - 15:50

Cobra 11 XVII./3.
15:50 - 16:55

Cobra 11 XVII./4.
16:55 - 18:00

Cobra 11 XVII./5.
18:00 - 19:00

CSI: Miami helyszínelők IX./5.
19:00 - 20:00

S.W.A.T.: Különleges egység IV./10.
20:00 - 21:00

Nyomtalanul IV./2.
21:00 - 22:00

Nyomtalanul IV./3.
22:00 - 23:00

Gyilkos elmék VIII./20.
23:00 - 00:00

 

Darwin és Newts
07:09 - 07:24

Addison
07:24 - 07:39

Kosmix
07:39 - 07:45

Kosmix
07:45 - 07:48

Smorph és az áram
07:48 - 07:54

Smorph és az áram
07:54 - 08:00

Bitz és Bob
08:00 - 08:15

Tudod-e?
08:15 - 08:30

Dr. Panda
08:30 - 08:39

Doki
08:39 - 08:51

Sprinter Galore, a szuperhős
08:51 - 09:00

Tudod-e?
09:00 - 09:30

Briko
09:30 - 09:36

Briko
09:36 - 09:54

Bitz és Bob - Te jössz most!
09:54 - 10:00

Bitz és Bob - Te jössz most!
10:00 - 10:03

Tudomány nagyban
10:03 - 10:27

Fenn a kéz!
10:27 - 10:30

Ikerdokik bevetésen
10:30 - 11:00

Legyek szuper!
11:00 - 11:24

Történelem másképp
11:24 - 11:54

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
11:54 - 12:00

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
12:00 - 12:09

Zöld megoldások Grimwade módra
12:09 - 12:21

Zöld megoldások Grimwade módra
12:21 - 12:33

Siyaya - Kalandozz velünk!
12:33 - 13:00

Tinifőnök
13:00 - 13:30

Pofonegyszerű
13:30 - 13:45

Ha felnövök
13:45 - 14:00

Ha felnövök
14:00 - 14:15

Tudomány nagyban
14:15 - 14:39

Hogyan csináld jól
14:39 - 14:48

Hogyan csináld jól
14:48 - 14:54

Ismerd meg!
14:54 - 15:00

Ikerdokik bevetésen
15:00 - 15:30

A mélység
15:30 - 15:51

TudományosRobbanás
15:51 - 15:54

TudományosRobbanás
15:54 - 16:00

Hogyan csináld jól
16:00 - 16:18

Ismerd meg!
16:18 - 16:21

Ismerd meg!
16:21 - 16:24

Hogyan csináld jól
16:24 - 16:39

Vidám fickók - a középkorban
16:39 - 16:45

Vidám fickók - a középkorban
16:45 - 16:48

Rajzötletek
16:48 - 16:54

Rajzötletek
16:54 - 17:00

Tinifőnök
17:00 - 17:30

Bajnokok a világ körül
17:30 - 17:48

Ha felnövök
17:48 - 18:03

Hogyan csináld jól
18:03 - 18:24

A Ramsay család kalandjai
18:24 - 18:39

A Ramsay család kalandjai
18:39 - 19:00

Tudomány nagyban
19:00 - 19:24

Csináld magad okosságok
19:24 - 19:48

Ikerdokik bevetésen
19:48 - 20:18

Állati kölyök
20:18 - 20:42

Kreatív csodák
20:42 - 21:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
21:00 - 21:21

Futuris
21:21 - 21:24

Újítások
21:24 - 21:30

Te tudtad?
21:30 - 21:54

Újítások
21:54 - 22:00

Korszakalkotó zsenik
22:00 - 22:45

Te tudtad? - Válogatás
22:45 - 22:51

Te tudtad? - Válogatás
22:51 - 23:00

Így leszünk: születésünk csodás története
23:00 - 00:00

 

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 34.
07:15 - 07:40

Fiú, Lány, stb. 17.
07:40 - 07:50

Fiú, Lány, stb. 18.
07:50 - 08:10

Fiú, Lány, stb. 19.
08:10 - 08:20

Fiú, Lány, stb. 20.
08:20 - 08:35

Hotel Transzilvánia: A sorozat 11.
08:35 - 09:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 12.
09:00 - 09:25

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 32.
09:25 - 09:50

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 33.
09:50 - 10:15

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 34.
10:15 - 10:40

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 35.
10:40 - 11:10

Ghostforce 7.
11:10 - 11:35

Ghostforce 8.
11:35 - 12:00

Green család a nagyvárosban 58.
12:00 - 12:25

Green család a nagyvárosban 59.
12:25 - 12:50

Green család a nagyvárosban 60.
12:50 - 13:15

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 66.
13:15 - 13:40

Gabby Duran galaktikus kalandjai 23.
13:40 - 14:10

Gabby Duran galaktikus kalandjai 24.
14:10 - 14:35

A megállíthatatlan sárga jeti 12.
14:35 - 14:55

A megállíthatatlan sárga jeti 13.
14:55 - 15:25

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 30.
15:25 - 15:50

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 31.
15:50 - 16:15

GhostForce 25.
16:15 - 16:40

Ghostforce 26.
16:40 - 17:10

Aranyhaj: A sorozat 12.
17:10 - 17:35

Aranyhaj: A sorozat 13.
17:35 - 18:00

Raven otthona 60.
18:00 - 18:25

Raven otthona 61.
18:25 - 18:50

Raven otthona 62.
18:50 - 19:15

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 79.
19:15 - 19:40

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 80.
19:40 - 20:10

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 81.
20:10 - 20:35

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 82.
20:35 - 21:00

Gabby Duran galaktikus kalandjai 1.
21:00 - 21:25

Gabby Duran galaktikus kalandjai 2.
21:25 - 21:50

Raven otthona 21.
21:50 - 22:15

Raven otthona 22.
22:15 - 22:40

Kikiwaka tábor 79.
22:40 - 23:10

Bia 17.
23:10 - 23:45

Violetta Recipes 18.
23:45 - 00:00

 

Mimó & Bobó PLUSZ, Kukucs, látlak!, DuckSchool
07:04 - 07:18

Mimo és Bobo, Manó világ, Táncok
07:18 - 07:29

Alakul!, Múzeumban, Monica & Rudy
07:29 - 07:38

Sippi Sappi, Panni és Fanni, Lola és a Számok
07:38 - 07:48

Te mit dolgozol?, Múzeumban, Monica & Rudy
07:48 - 07:58

Alakul!, Te mit dolgozol?, Alakul!
07:58 - 08:08

Édes otthon, Panni és Fanni, Miyu és Litto
08:08 - 08:18

Lola és a Számok, Formácskák, Édes otthon
08:18 - 08:25

Csoportok, Cica és a Ceruza, Finn és Fianna
08:25 - 08:37

Édes otthon, DuckSchool, Mimo és Bobo
08:37 - 08:46

Játékos hangok, Múzeumban, Panni és Fanni
08:46 - 08:56

Pixie 2, Csoportok, Miyu és Litto
08:56 - 09:05

Mimo és Bobo, Színvarázs, Pixie 2
09:05 - 09:13

Színkerék, Pixie 2, Csoportok
09:13 - 09:23

Bundás barátok, Színvarázs, Mimo és Bobo
09:23 - 09:34

Cica és a Ceruza, Múzeumban, Kolor Klára
09:34 - 09:45

Csoportok, Játékidő, Toobys
09:45 - 09:56

Napfalva - Sportfalva, Tűzoltók, Hop-hop
09:56 - 10:07

Panni és Fanni, Didi baba, Színkerék
10:07 - 10:19

Járművek, Risto Gusto, DuckSchool
10:19 - 10:29

Cica és a Ceruza, Miyu és Litto, Az étterem
10:29 - 10:44

Vízivilág, Világ-bölcsi, Afrika
10:44 - 10:57

Mimo és Bobo, Kacsakalandok, Bolygóugrók
10:57 - 11:08

Zöldségek, Boldog Birodalom, Tengeri kaland
11:08 - 11:18

Bolygóugrók, Afrika, Napfalva
11:18 - 11:30

Hubbi elintézi, India, Baba-csapat
11:30 - 11:42

Kacsa és Pihepuha, Játékaim, barátaim, Dínóvilág
11:42 - 11:51

Zöldségek, Vonat, Fürdőszoba
11:51 - 12:01

Tűzoltók, Élet a városban, Didi baba
12:01 - 12:11

Világ-bölcsi, Állatok Birodalma, Tengeri kaland
12:11 - 12:21

Az étterem, Hubbi elintézi, Miló, a dínó
12:21 - 12:34

Dínóvilág, Kacsa és Pihepuha, Játékos hangok
12:34 - 12:47

Édes otthon, Mimo és Bobo, Színvarázs
12:47 - 12:56

Édes otthon, Toobys, Formácskák
12:56 - 13:04

Színvarázs, Tudásfa, DuckSchool
13:04 - 13:12

Játékos hangok, Cica és a Ceruza, Mini melódiák
13:12 - 13:22

Formácskák, Panni és Fanni, Színkerék
13:22 - 13:32

Mini melódiák, Panni és Fanni, Monica & Rudy
13:32 - 13:41

DuckSchool, Hód család, Kukucs, látlak!
13:41 - 13:52

Időmanók, Raul, Táncok
13:52 - 14:02

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
14:02 - 14:12

Mozgás, Ding Dang Dong, Az állatok birodalma
14:12 - 14:22

Kukucs, látlak!, Az állatok birodalma, Ding Dang Dong
14:22 - 14:33

Raul, Játékidő, Az állatok birodalma
14:33 - 14:43

Micsoda látvány, Játékidő, Vízivilág
14:43 - 14:55

Monica & Rudy, Állatkert, Cubie
14:55 - 15:05

Hód család, Kacsa és Pihepuha, Az étterem
15:05 - 15:14

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Játszótársak
15:14 - 15:24

Dolgos törpök, Tűzoltók, Kukucs, látlak!
15:24 - 15:37

Hód család, Színkerék, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd
15:37 - 15:48

Játékidő, Lola és a Számok, Raul
15:48 - 15:59

Mozgás!, Táncok, Zack és Ziggy
15:59 - 16:10

Mozgás!, Lola és a Számok, Ding Dang Dong
16:10 - 16:19

Sport, sport, sport, Sport, sport, sport, Játékidő
16:19 - 16:29

Lola és a Számok, Micsoda látvány, Mozgás
16:29 - 16:39

Mimó & Bobó PLUSZ, Sport, sport, sport, Játékidő
16:39 - 16:51

Toobys, Mini melódiák, Formácskák
16:51 - 17:00

Te mit dolgozol?, Cica és a Ceruza, Színkerék
17:00 - 17:11

Színvarázs, Miyu és Litto, Csoportok
17:11 - 17:22

Miyu és Litto, Édes otthon, Alakul!
17:22 - 17:31

DuckSchool, Te mit dolgozol?, Tudásfa
17:31 - 17:42

Miyu és Litto, Múzeumban, Csoportok
17:42 - 17:53

Lola és a Számok, Játékidő, Lajka az űrkutya
17:53 - 18:02

Dolgos törpök, Állatok Birodalma, Meselánc
18:02 - 18:13

Kaktusz, Afrika, Hubbi és barátai
18:13 - 18:22

Alakul!, Meselánc, A szívárvány felett
18:22 - 18:32

Lola és a Számok, Baba-csapat, Toobys
18:32 - 18:42

Kukucs, látlak!, ABC - duckBC, Vár az űr
18:42 - 18:52

Kacsa és Pihepuha, Szelek szárnyán, Formák kicsiknek
18:52 - 19:04

Űrbeli kalandorok, Micsoda látvány, Manó világ
19:04 - 19:16

Szelek szárnyán, Manó világ, Mimo és Bobo
19:16 - 19:30

Formák kicsiknek, Jön, segít a Babacsapat, Szelek szárnyán
19:30 - 19:41

Időmanók, Szelek szárnyán, Szelek szárnyán
19:41 - 19:54

Szelek szárnyán, Vár az űr, Mimo és Bobo
19:54 - 20:07

Cubie, Színvarázs, Mimo és Bobo
20:07 - 20:17

Miyu és Litto, Táncok, Didi baba
20:17 - 20:30

Kacsakalandok, Színkerék, Tűzoltók
20:30 - 20:39

Dolgos törpök, Didi baba, Panni és Fanni
20:39 - 20:48

Utazunk!, Didi baba, Játszótársak
20:48 - 21:01

Vonat, Játékaim, barátaim, Állatkert
21:01 - 21:11

India, Napfalva, Manó világ
21:11 - 21:24

Dínóvilág, Az állatok birodalma, Micsoda látvány
21:24 - 21:34

Mimo és Bobo, Meselánc, Hód család
21:34 - 21:43

Afrika, Miló, a dínó, Baba-csapat
21:43 - 21:54

Kacsa és barátai, Játszótársak, Meselánc
21:54 - 22:05

Színkerék, Színvarázs, Pixie 2
22:05 - 22:13

Tudásfa, Monica & Rudy, Pixie 2
22:13 - 22:21

Színvarázs, Cica és a Ceruza, Pixie 2
22:21 - 22:32

Formácskák, Mi fán terem?, Monica & Rudy
22:32 - 22:39

Monica & Rudy, Miyu és Litto, Múzeumban
22:39 - 22:49

Miyu és Litto, DuckSchool, Panni és Fanni
22:49 - 23:02

Didi baba, Bundás barátok, Hubbi és barátai
23:02 - 23:12

Didi baba, Hubbi és barátai, Játékidő
23:12 - 23:23

Hubbi és barátai, Színkerék, Az étterem
23:23 - 23:35

Állatkert, Didi baba, Az étterem
23:35 - 23:48

Utazunk!, Tűzoltók, Játszótársak
23:48 - 00:00

 

Euronews Most
12:00 - 19:00

Euronews Ma Este
19:00 - 23:10

State of the Union
23:10 - 23:30

Euronews Ma Este
23:30 - 00:00

 

Nitro World Games: All Access I./8.
07:30 - 08:00

Nitro Circus: Crazy Train I./3.
08:00 - 09:00

World of X Games 2018./11.
09:00 - 10:00

Sports Adventure IV./23.
10:00 - 10:30

Sports Adventure IV./24.
10:30 - 11:00

Drift Style II./3.
11:00 - 11:30

Drift Style II./4.
11:30 - 12:00

Rumble & Hum I./7.
12:00 - 13:00

Rumble & Hum I./8.
13:00 - 14:00

Facing Waves I./5.
14:00 - 14:30

Facing Waves II./1.
14:30 - 15:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs 2015./12.
15:00 - 15:30

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs 2015./13.
15:30 - 16:00

Action Sports World III./19.
16:00 - 17:00

Action Sports World III./20.
17:00 - 18:00

Dumball: Idiots In India 2016./7.
18:00 - 18:30

Dumball: Idiots In India 2016./8.
18:30 - 19:00

World of X Games 2018./11.
19:00 - 20:00

Nitro World Games: All Access I./13.
20:00 - 20:30

Nitro World Games: All Access I./14.
20:30 - 21:00

Action Sports World III./15.
21:00 - 22:00

Action Sports World III./16.
22:00 - 23:00

IMMAF European Open 2017./4.
23:00 - 00:00

 

Körös körül Reviczkyvel
07:30 - 08:00

CarpZoom
08:00 - 08:30

Hírös Yacht Harcsafogó verseny
08:30 - 09:00

Horgászat határok nélkül
09:00 - 09:30

Óriások között
09:30 - 10:00

IBCC 2022. 1. rész
10:00 - 10:30

IBCC 2022. 2. rész
10:30 - 11:00

Pontyszínház
11:00 - 11:30

Halimádók konyhája
11:30 - 12:00

Egy a természettel
12:00 - 12:30

Halak, nem mesék
12:30 - 13:00

Halimádók konyhája
13:00 - 13:30

Fókuszban a horgászat
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Takács Viktor
14:30 - 15:00

Hajba Balázs
15:00 - 15:30

Halimádók konyhája
15:30 - 16:00

Big Coast 10. évad 3. rész
16:00 - 16:30

Pontyszínház
16:30 - 17:00

Energofish Magazin 73. rész
17:00 - 17:30

V. FŐHESZ 72 órás Pilismaróti ponty és amur fogó verseny
17:30 - 18:00

Feedermánia
18:00 - 18:30

Egy a természettel
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

CarpZoom
19:30 - 20:00

Feedermánia
20:00 - 20:30

Fogas fogás
20:30 - 21:00

Fogas fogás
21:00 - 21:30

Fegyvermester
21:30 - 22:00

Fegyvermester
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Energofish Magazin 74. rész
23:00 - 23:30

Pontyhorgászat a Bait Bait csapatával
23:30 - 00:00

 

Én is menyasszony vagyok 6.
07:10 - 07:45

Topmodell leszek! XXIII./5.
07:45 - 08:40

Shopping Királynők I./28.
08:40 - 09:45

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! II./26.
09:45 - 10:50

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! II./27.
10:50 - 11:50

A nagy Ő II./9.
11:50 - 13:15

Költözés helyett: felújítás! II./27.
13:15 - 14:15

Diana rejtélyes halála - Mi történt Párizsban?
14:15 - 15:30

Gyűjtögetők XIII./9.
15:30 - 16:30

A nagy Ő II./10.
16:30 - 18:00

A nagy házalakítás IX./3.
18:00 - 19:00

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! II./28.
19:00 - 20:00

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! II./29.
20:00 - 21:00

Költözés helyett: felújítás! II./28.
21:00 - 22:00

Gyűjtögetők XIII./10.
22:00 - 23:00

Tiltott szerelem: Nemcserés esküvő
23:00 - 00:05

 

Vakrandi a házasságért
08:45 - 10:35

Karácsonyi ígéret
10:35 - 12:20

Munkahelyi kalamajka
12:20 - 14:15

Határtalan vagyon
14:15 - 16:15

Faber-Castell - Nő a férfiak világában 1. rész
16:15 - 18:15

A kedvenc karácsonyi dalom
18:15 - 20:00

Sok hűhó a karácsonyért
20:00 - 21:50

Julia Durant főfelügyelő: Hidegvérrel
21:50 - 23:45

Csalóka segítség
23:45 - 01:40

 

Az ember, aki túl keveset tudott
08:10 - 10:00

A végzet órája
10:00 - 12:10

Az emlékek őre
12:10 - 14:10

Jöjj velem!
14:10 - 16:10

A burok
16:10 - 18:40

Törésvonal
18:40 - 21:00

I. e. 10 000
21:00 - 23:25

Hellboy
23:25 - 01:55

 

Lisa és a kardfogú tigris
08:25 - 09:50

A mi boszorkányunk
09:50 - 11:25

Cuki hagyatéka
11:25 - 13:20

Szeretetre vágyva
13:20 - 15:10

Gól! A jéghoki musical
15:10 - 16:40

A kifutópálya
16:40 - 18:10

Salamon király kincse 1. rész
18:10 - 19:35

Salamon király kincse 2. rész
19:35 - 21:00

Hullák földön, vízen, levegőben
21:00 - 22:35

Már megint kidobtak
22:35 - 00:10

 

Close Up III./23.
08:00 - 08:40

Halhatatlan szeretők
08:40 - 11:05

A Föld után: Apokalipszis
11:05 - 12:45

Miért éppen Minnesota?
12:45 - 14:40

Példátlan példaképek
14:40 - 16:40

Kettős játék
16:40 - 19:10

Kék lagúna: Ébredés
19:10 - 21:00

Sin City: Ölni tudnál érte
21:00 - 22:50

Éjféli etetés
22:50 - 00:50

 

Zoom In (HU/CZ/SK) V./30.
08:00 - 08:15

Segítség, apa lettem!
08:15 - 10:45

A Sárkánykapu repülő kardjai
10:45 - 13:15

Z, mint Zakariás
13:15 - 15:10

Az elnök zsoldosa
15:10 - 16:55

Tomboló ököl
16:55 - 18:50

Szóljatok a köpcösnek!
18:50 - 21:00

Babylon A.D.
21:00 - 22:50

Buliszerviz 3.: A gólyák éve
22:50 - 00:45

 

Restart
08:00 - 09:05

Erőnk forrása
09:05 - 09:35

Lólépésben
09:35 - 10:05

Hegyalja körkép
10:05 - 10:35

Hegyalja Panoráma
10:35 - 11:05

Oxigén
11:05 - 11:35

A Szomszéd Vár
11:35 - 12:15

Mesterien egyszerűen
12:15 - 12:30

Kertbarát
12:30 - 13:00

Praktikák
13:00 - 13:30

Restart
13:30 - 14:35

Filmdzsungel
14:35 - 15:35

Sztárportré
15:35 - 16:05

Vállalkozások és Vásárlók
16:05 - 16:35

Enigma Extra
16:35 - 17:35

Gázfröccs
17:35 - 18:00

Bóta Café (Válogatás)
18:00 - 18:25

Restart
18:25 - 19:30

Pincér/Kém
19:30 - 20:10

Kvantum
20:10 - 20:45

Célkeresztben
20:45 - 21:15

Enigma
21:15 - 22:15

Ámor
22:15 - 22:45

Látogató
22:45 - 23:10

Lólépésben
23:10 - 23:40

Bóta Café (Válogatás)
23:40 - 00:00

 

Miss Marple: Rejtély az Antillákon
07:40 - 09:40

Sherlock Holmes 35.
09:40 - 10:45

Sherlock Holmes 36.
10:45 - 11:50

Vera - A megszállott nyomozó IX./3.
11:50 - 13:45

Kisvárosi gyilkosságok V./3.
13:45 - 15:55

Vera - A megszállott nyomozó IX./4.
15:55 - 17:55

Sherlock és Watson IV./14.
17:55 - 19:00

Miss Marple: Rejtély az Antillákon
19:00 - 21:05

Kisvárosi gyilkosságok XIV./5.
21:05 - 23:05

FBI: Most Wanted III./8.
23:05 - 00:05

 

Pirkadat
07:15 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:15

A Zsidó tudományok szabadegyeteme
09:15 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:15

Zenedoboz
11:15 - 11:25

Élő örökség
11:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:15

Építészkorzó
12:15 - 12:45

Szentföldi Szent Helyek Üzenete
12:45 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Jövőkép - Magyar innovációk
13:15 - 13:30

Szentföldi Szent Helyek Üzenete
13:30 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:15

Kívánságszolgálat
14:15 - 14:45

10 Park Nagy Pillanatai
14:45 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:15

Írókorzó
15:15 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

12 kőmíves
16:15 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:15

Heti Jazz
17:15 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:15

Pilpul
18:15 - 19:00

Hetiszakasz
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:15

Idegennyelvű Híradó
20:15 - 20:55

Heti LibaZsír
20:55 - 21:25

Kultúrfelelős
21:25 - 22:10

A világ zsidó szemmel
22:10 - 23:10

Pirkadat
23:10 - 00:20

 

Paula és Paulina I./59.
07:10 - 08:10

Remények földje II./86.
08:10 - 09:20

A bosszú csapdájában III./84.
09:20 - 10:25

Hayat - Tiéd a szívem 19.
10:25 - 11:30

Sorsfordító szerelem I./79.
11:30 - 12:30

A végzet fogságában 69.
12:30 - 13:35

Remények földje II./87.
13:35 - 14:45

Anya 12.
14:45 - 15:50

Vadmacska 118.
15:50 - 16:55

Második esély 94.
16:55 - 18:00

A bosszú csapdájában III./85.
18:00 - 19:00

Hayat - Tiéd a szívem 20.
19:00 - 20:00

Sorsfordító szerelem I./80.
20:00 - 21:00

A végzet fogságában 70.
21:00 - 22:00

Testvérek II./6.
22:00 - 23:00

Vad Angyal I./175.
23:00 - 00:00

 

Beszéljünk a művészetről!
10:30 - 11:00

Koncertpremier
11:00 - 12:10

Klipkoncertek
12:10 - 13:00

Anzix
13:00 - 13:20

Megnyitottunk!
13:20 - 13:30

Klipkoncertek
13:30 - 14:30

Koncertpremier
14:30 - 15:30

Iniciálé
15:30 - 15:35

Képről - képre
15:35 - 15:40

Mű, alkotás
15:40 - 16:00

Koncertpremier
16:00 - 17:10

Klipkoncertek
17:10 - 19:00

Mű, alkotás
19:00 - 19:15

Téridő
19:15 - 19:20

Klipkoncertek
19:20 - 21:30

Koncertpremier
21:30 - 22:30

Koncertpremier
22:30 - 23:30

Klipkoncertek
23:30 - 02:00

 

Mumfie I./3.
07:02 - 07:09

Mumfie I./4.
07:09 - 07:22

Találd ki, mennyire szeretlek! I./13.
07:22 - 07:33

Találd ki, mennyire szeretlek! I./14.
07:33 - 07:49

Daisy & Ollie IV./1.
07:49 - 07:57

Pettson and Findus IV./6.
07:57 - 08:10