Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Match 4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV Rocks
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL II HD
RTL +
RTL Klub HD
Sláger TV
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:12

Időjárás-jelentés
00:12 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Ma éjszaka
05:00 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:45

Világhíradó
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:30

Hírek
07:30 - 07:33

Ma reggel
07:33 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Hírek
08:30 - 08:33

Ma reggel
08:33 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:20

Időjárás-jelentés
09:20 - 09:22

Ma délelőtt
09:22 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Agenda
09:33 - 09:43

Ma délelőtt
09:43 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:22

Ma délelőtt
10:22 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Esély
10:33 - 10:52

Ma délelőtt
10:52 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:20

Időjárás-jelentés
11:20 - 11:22

Ma délelőtt
11:22 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Világ
11:33 - 11:50

Ma délelőtt
11:50 - 11:52

Világ
11:52 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:22

Ma délután
13:22 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Időjárás-jelentés
14:20 - 14:22

Ma délután
14:22 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Élő egyház
14:33 - 14:50

Ma délután
14:50 - 14:52

Élő egyház
14:52 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:22

Ma délután
15:22 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Summa
15:33 - 15:50

Ma délután
15:50 - 15:52

Summa
15:52 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Világ
16:33 - 16:50

Ma délután
16:50 - 16:52

Világ
16:52 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:20

Időjárás-jelentés
17:20 - 17:22

Ma délután
17:22 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Ma este
17:33 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:03

Ma este
19:03 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:22

Orosz nyelvű hírek
23:22 - 23:25

Kínai nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:00

Elektrip
23:10 - 01:50

Friss
01:50 - 02:15

A38 Archív
02:15 - 03:10

A38 BESZTOF
03:10 - 04:00

Akusztik
04:00 - 05:00

Stop! Közlekedj okosan!
05:00 - 05:05

A kockásfülű nyúl II.
05:05 - 05:15

Töf-Töf elefánt IV.
05:15 - 05:20

Magyar népmesék VII.
05:20 - 05:30

A kis királylány III.
05:30 - 05:40

Chuggington pályaudvar
05:40 - 05:45

Franklin és barátai IV.
05:45 - 06:10

Noddy Játékvárosban
06:10 - 06:20

Noddy Játékvárosban
06:20 - 06:35

Helen sulija
06:35 - 06:45

Helen sulija
06:45 - 06:55

Állatkölykök
06:55 - 07:00

Limb-lomb, a kincses sziget I.
07:00 - 07:25

A Mancs őrjárat IV.
07:25 - 07:50

Pocoyo
07:50 - 07:55

Pocoyo
07:55 - 08:05

Louie - Nyuszi és a varázsecset
08:05 - 08:10

M2 matricák - Gyerekjáték
08:10 - 08:15

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
08:15 - 08:25

Super Wings - A szárnyalók
08:25 - 08:35

Super Wings - A szárnyalók
08:35 - 08:50

Babi kávézója III.
08:50 - 09:15

Nils Holgersson csodálatos utazása
09:15 - 09:30

Nils Holgersson csodálatos utazása
09:30 - 09:45

Pán Péter legújabb kalandjai I.
09:45 - 10:05

44 csacska macska
10:05 - 10:20

44 csacska macska
10:20 - 10:35

Alvin és a mókusok II.
10:35 - 10:45

Alvin és a mókusok II.
10:45 - 11:00

Lassie I.
11:00 - 11:25

Sam, a tűzoltó X.
11:25 - 11:35

Sam, a tűzoltó X.
11:35 - 11:45

Szikra történetei
11:45 - 12:00

Dzsungelbanda - Mentés indul! III.
12:00 - 12:10

Dzsungelbanda - Mentés indul! III.
12:10 - 12:25

Miffy kis és nagy kalandjai
12:25 - 12:30

M2 matricák - Gyerekjáték
12:30 - 12:40

Gyerekversek
12:40 - 12:41

Vizipók csodapók I.
12:41 - 12:45

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
12:45 - 12:55

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
12:55 - 13:00

Power Players
13:00 - 13:15

Power Players
13:15 - 13:25

Botcsinálta boszi II.
13:25 - 13:55

Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai I.
13:55 - 14:20

Dibi varázslatai
14:20 - 14:30

Polly Pocket VII.
14:30 - 14:35

Rozmaring kunyhó
14:35 - 14:50

Gyerekversek
14:50 - 14:53

A mestertolvaj
14:53 - 15:50

Zazie kisasszony I.
15:50 - 16:00

Zazie kisasszony I.
16:00 - 16:10

Super Wings - A szárnyalók
16:10 - 16:20

Super Wings - A szárnyalók
16:20 - 16:35

Nils Holgersson csodálatos utazása
16:35 - 16:45

Nils Holgersson csodálatos utazása
16:45 - 17:00

Pán Péter legújabb kalandjai I.
17:00 - 17:20

44 csacska macska
17:20 - 17:35

44 csacska macska
17:35 - 17:45

Alvin és a mókusok II.
17:45 - 18:00

Derítsük ki!
18:00 - 18:10

Rozmaring pillanatok
18:10 - 18:13

Polly Pocket VII.
18:13 - 18:14

Polly Pocket VII.
18:14 - 18:15

Wendy
18:15 - 19:45

Vigyázz, kész, Net!
19:45 - 19:50

1 nap,1 kérdés
19:50 - 19:52

1 nap,1 kérdés
19:52 - 19:55

Bogyó és Babóca I.
19:55 - 20:10

Magas és Mély
20:10 - 20:35

Adom a dalod
20:35 - 21:10

Nézzünk szét!
21:10 - 22:15

VölgyImpró
22:15 - 22:50

Akusztik
22:50 - 23:50

Elektrip
23:50 - 02:25

Atelier Fontana - A divat nagyasszonyai 1.
00:00 - 01:50

Magyar világ
01:50 - 02:20

Brown atya III./9.
02:20 - 03:05

Noé barátai
03:05 - 03:30

Magyar Krónika
03:30 - 04:00

Almárium
04:00 - 04:50

Gratulálunk, a csatlakozás sikeres volt
04:50 - 05:00

MMA portré
05:00 - 05:55

Himnusz
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Magyar Krónika
06:50 - 07:15

Álmok álmodói
07:15 - 07:25

Hazajáró
07:25 - 07:50

Itthon vagy!
07:50 - 08:10

Noé barátai
08:10 - 08:45

Divat & dizájn
08:45 - 09:20

Család-barát válogatás
09:20 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:30

Fehér Csillag
10:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:55

Jó ebédhez szól a nóta
12:55 - 13:30

Ízőrzők 4.
13:30 - 14:05

Életjel
14:05 - 15:45

Álmok álmodói
15:45 - 16:00

A Tenkes kapitánya 4.
16:00 - 16:25

A Tenkes kapitánya 5.
16:25 - 17:00

Főmenü
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Csak semmi pánik
19:40 - 21:15

Kalifornia királya
21:15 - 22:45

Kenó
22:45 - 22:50

A fehéröltönyös férfi
22:50 - 00:20

Kézilabda
23:15 - 00:40

Fradi Tv
00:40 - 01:15

Labdarúgás
01:15 - 03:05

Kosárlabda
03:05 - 04:40

Sportlövészet
04:40 - 05:00

Női labdarúgó magazin
05:00 - 05:25

MTK Tv
05:25 - 05:55

Napos Oldal - DVTK
05:55 - 06:25

DVSC
06:25 - 06:55

Evezős világbajnokság
06:55 - 07:55

FIFA VB 2022 - A csapatok
07:55 - 08:25

FIFA VB 2022 - A csapatok
08:25 - 09:00

Labdarúgás
09:00 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:05

Evezős világbajnokság
13:05 - 15:45

Kézilabda
15:45 - 17:45

Kézilabda
17:45 - 19:50

Simple Liga
19:50 - 22:00

Labdarúgás
22:00 - 23:55

Jégkorong
23:55 - 02:15

Librettó
23:55 - 00:40

Ez itt a kérdés
00:40 - 01:40

Nem élhetek muzsikaszó nélkül
01:40 - 03:10

Madame
03:10 - 04:40

Századfordító Magyarok
04:40 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Mindenki Akadémiája
06:00 - 06:25

Mindenki Akadémiája
06:25 - 07:00

Librettó
07:00 - 07:40

Agenda
07:40 - 07:55

Ez itt a kérdés
07:55 - 08:55

MMA portré
08:55 - 09:50

Koronás sas II./233.
09:50 - 10:25

Koronás sas II./234.
10:25 - 10:55

Oroszország madártávlatból
10:55 - 11:40

Gratulálunk, a csatlakozás sikeres volt
11:40 - 11:50

Harnas - Vadállatmenhely Namíbiában 35.
11:50 - 12:50

Az állatok és mi
12:50 - 13:25

A kereskedelem trükkjei
13:25 - 13:50

Duna anzix
13:50 - 14:10

Zsurzs Éva 1925-1997
14:10 - 14:50

Ne éljek, ha nem igaz!
14:50 - 16:05

10 park ezernyi titka
16:05 - 16:20

Önkéntesen a Kárpát-medencében és azon is túl...
16:20 - 16:55

Erdei utakon - Reviczky Gáborral
16:55 - 17:25

Magyar nők
17:25 - 18:00

Kontúr
18:00 - 18:45

Agenda
18:45 - 19:00

Ábel Amerikában
19:00 - 20:10

M5 História
20:10 - 21:15

Múlhatatlan idő - 70 éves a Magyar Állami Népi Együttes
21:15 - 23:20

A nőkért
23:20 - 01:00

Hagyaték
23:55 - 00:30

Hetedhét kaland
00:30 - 00:40

M2 matricák - Triangulum
00:40 - 00:45

M2 matricák - Triangulum
00:45 - 00:55

M2 matricák - Négyzetgyök
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:20

A vén bakancsos és a fia, a huszár
01:20 - 02:40

Postarablók
02:40 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Orosz nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Kínai nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Álmok álmodói
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Magyar gazda
05:55 - 06:20

Unió27
06:20 - 06:45

Itthon vagy! 2022.
06:45 - 07:05

Opera Café
07:05 - 07:40

Folkudvar
07:40 - 08:10

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
08:10 - 08:35

Evangélium
08:35 - 09:10

Novum
09:10 - 09:35

Multiverzum
09:35 - 10:00

Főmenü - miniprogram 2.
10:00 - 10:10

Hogy volt?!
10:10 - 11:00

Öt kontinens
11:00 - 11:30

Keresztelő
11:30 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:25

Múlt és Jelen
13:25 - 14:00

Kézilabda
14:00 - 15:35

Bringasport
15:35 - 15:50

Kékek
15:50 - 16:20

Szabadidő
16:20 - 16:50

Jégkorong
16:50 - 19:45

MTK Tv
19:45 - 20:20

Kézilabda
20:20 - 22:00

Fábry
22:00 - 23:30

Dokuzóna
23:30 - 00:25

Radar
00:00 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Vetítő: Mindhalálig
02:00 - 03:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
03:00 - 03:40

Magyarországi vadászatok
03:40 - 04:00

StartStop
04:00 - 04:20

Háború Ukrajnában
04:20 - 05:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
05:00 - 06:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Sajtóklub
08:00 - 09:00

Háború Ukrajnában
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:30

Napi aktuális
10:30 - 11:00

Vetítő: Berchenyi ejtőernyős huszárok
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

StartStop
12:30 - 13:00

Politikai hobbista
13:00 - 14:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Paláver
15:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Szélesvásznú történelem: Patyolat-akció
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:10

Tisztelet őfelségének, a királynőnek
19:10 - 20:50

Patyolat-akció
20:50 - 22:45

Híradó
22:45 - 23:10

Svenk
23:10 - 23:30

Globál
23:30 - 00:30

Hazahúzó
23:25 - 00:15

Egyenes beszéd
00:15 - 01:30

Öt
01:30 - 02:55

#Bochkor
02:55 - 04:05

700-as klub
04:05 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 08:30

MediaShop
08:30 - 11:00

KultúrTipp
11:00 - 11:10

World Bike
11:10 - 11:25

Életre fel
11:25 - 11:45

Procar
11:45 - 12:05

Kőbánya Híradó
12:05 - 12:40

Fő az egészség
12:40 - 13:10

Húzós
13:10 - 14:15

MaiTÉMA
14:15 - 15:20

Szépség Akció
15:20 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 18:00

Heti Világhíradó
18:00 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

#Bochkor
20:25 - 21:55

AradiVarga Show
21:55 - 23:55

Sas kabaré
23:55 - 01:00

MotoGP
00:00 - 01:00

MotoGP
01:00 - 02:00

MotoGP
02:00 - 02:45

MotoGP
02:45 - 03:45

MotoGP
03:45 - 04:30

MotoGP
04:30 - 05:15

MotoGP
05:15 - 06:00

MotoGP
06:00 - 06:15

Best of Arena4
06:15 - 06:30

MotoGP
06:30 - 07:15

MotoGP
07:15 - 08:00

MotoGP
08:00 - 09:00

Superbike
09:00 - 09:30

Best of Arena4
09:30 - 09:45

Superbike
09:45 - 10:15

Superbike
10:15 - 10:45

Labdarúgás
10:45 - 11:00

Superbike
11:00 - 11:30

Pankráció
11:30 - 12:30

Superbike
12:30 - 13:30

NASCAR magazin
13:30 - 14:00

Superbike
14:00 - 15:15

Superbike
15:15 - 16:15

Best of Arena4
16:15 - 16:30

Ketrecharc - Bellator 2022 11
16:30 - 19:30

Labdarúgás
19:30 - 20:30

Labdarúgás
20:30 - 23:00

Superbike
23:00 - 00:00

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Dance
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

Anakonda 4: Vérvonal
22:50 - 00:40

Solo - A tökéletes fegyver
00:40 - 02:25

Better Call Saul VI./3.
02:25 - 03:10

Az ököl legendája
03:10 - 04:50

Close Up II./4.
04:50 - 05:20

Close Up II./3.
05:20 - 05:45

1 és 1/2 lovag - Az elbűvölő Herzelinde hercegnő nyomában
05:45 - 08:10

A herceg menyasszonya
08:10 - 10:10

40 nap és 40 éjszaka
10:10 - 12:05

A tiltott királyság
12:05 - 14:05

Kínzó közelség
14:05 - 16:20

Pokolfajzat
16:20 - 18:45

A bűn árfolyama
18:45 - 21:00

Machete
21:00 - 22:55

Vad kanok
22:55 - 00:50

AradiVarga Show
23:35 - 00:35

Korál - Amikor vége az utolsó dalnak is
00:35 - 02:40

700-as klub
02:40 - 03:10

Vidám vasárnap
03:10 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:50

KultúrTipp
05:50 - 06:00

Hazahúzó
06:00 - 07:00

Mondd el Tatár Csillának!
07:00 - 07:35

Új Mezőgazdasági Magazin
07:35 - 08:15

Superbook
08:15 - 09:30

Teleshop
09:30 - 10:45

Jimi kalandjai
10:45 - 11:10

Vidám vasárnap
11:10 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:00

Lisa csak egy van
16:00 - 18:40

Névshowr
18:40 - 20:40

120 év! - Rövidre vágva
20:40 - 21:00

2x2 néha 5
21:00 - 22:55

Hazahúzó
22:55 - 23:50

KrizShow
23:50 - 01:00

Anaconda 3. - Az ivadék
23:40 - 01:30

American Horror Story X./6.
01:30 - 02:10

Árnyvadászok: A végzet ereklyéi II./19.
02:10 - 02:50

Árnyvadászok: A végzet ereklyéi II./20.
02:50 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:20

Elveszett lány III./10.
06:20 - 07:20

Elveszett lány III./11.
07:20 - 08:25

Az 5. hullám
08:25 - 10:45

Elysium - Zárt világ
10:45 - 12:50

A rejtély II./9.
12:50 - 13:45

A rejtély II./10.
13:45 - 14:40

NCIS: Los Angeles XI./7.
14:40 - 15:40

NCIS: Los Angeles XI./8.
15:40 - 16:35

Lucifer I./2.
16:35 - 17:35

Lucifer I./3.
17:35 - 18:40

Utazók
18:40 - 21:00

Egy becsületbeli ügy
21:00 - 23:55

Fedőneve: Donnie Brasco
23:55 - 02:25

Délelőtt
22:00 - 00:30

Vatikáni Rádió magyar műsora
00:30 - 01:00

Miért is?
01:00 - 02:00

Heti Pro-Life
02:00 - 03:00

Venite Adoremus, Szentségimádás
03:00 - 03:30

Székely konyha
03:30 - 04:00

Igehirdető
04:00 - 05:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
05:00 - 05:20

Napi gondolatok az evangéliumról
05:20 - 05:30

Látogató
05:30 - 06:00

A Szent István Televízió műsora
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
07:30 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 10:00

Ünnepi szentmise Szent Gellért tiszteletére
10:00 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

KATTÁRS Szegeden - Családi nap
12:05 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
15:30 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Ünnepi szentmise Szent Gellért tiszteletére
17:00 - 18:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
18:00 - 18:30

Terra Santa News -Szentföld hírei
18:30 - 19:00

Vaticano - vatikáni hírháttér
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Ünnepi szentmise Szent Gellért tiszteletére
20:00 - 21:00

Heti Pro-Life
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 01:00

Grizzy és a lemmingek II./9.
00:00 - 00:05

Grizzy és a lemmingek II./8.
00:05 - 00:10

Grizzy és a lemmingek II./13.
00:10 - 00:25

Grizzy és a lemmingek II./11.
00:25 - 00:30

Grizzy és a lemmingek II./16.
00:30 - 00:40

Grizzy és a lemmingek II./12.
00:40 - 00:45

Lamput III./35.
00:45 - 01:00

Menő Mike I./71.
01:00 - 01:05

Menő Mike I./72.
01:05 - 01:10

Menő Mike I./73.
01:10 - 01:25

Menő Mike I./74.
01:25 - 01:30

Menő Mike I./75.
01:30 - 01:40

Menő Mike I./77.
01:40 - 01:45

Menő Mike I./78.
01:45 - 02:00

Pat a kutya I./55.
02:00 - 02:05

Pat a kutya I./56.
02:05 - 02:10

Pat a kutya I./57.
02:10 - 02:25

Pat a kutya I./58.
02:25 - 02:30

Pat a kutya I./59.
02:30 - 02:40

Pat a kutya I./60.
02:40 - 02:45

Pat a kutya I./61.
02:45 - 03:00

Mr. Magoo I./23.
03:00 - 03:05

Mr. Magoo I./20.
03:05 - 03:15

Mr. Magoo I./19.
03:15 - 03:20

Mr. Magoo I./24.
03:20 - 03:30

Mr. Magoo I./22.
03:30 - 03:40

Mr. Magoo I./21.
03:40 - 03:45

Mr. Magoo I./27.
03:45 - 04:00

Grizzy és a lemmingek III./70.
04:00 - 04:05

Grizzy és a lemmingek III./71.
04:05 - 04:10

Grizzy és a lemmingek III./72.
04:10 - 04:20

Grizzy és a lemmingek III./73.
04:20 - 04:30

Grizzy és a lemmingek III./74.
04:30 - 04:35

Grizzy és a lemmingek III./75.
04:35 - 04:45

Grizzy és a lemmingek III./76.
04:45 - 04:50

Lamput III./14.
04:50 - 05:00

Menő Mike I./61.
05:00 - 05:05

Menő Mike I./62.
05:05 - 05:10

Menő Mike I./63.
05:10 - 05:20

Menő Mike I./64.
05:20 - 05:30

Menő Mike I./65.
05:30 - 05:40

Menő Mike I./66.
05:40 - 05:45

Menő Mike I./67.
05:45 - 05:56

Lamput III./8.
05:56 - 06:00

A Tom és Jerry-show II./39.
06:00 - 06:05

A Tom és Jerry-show II./29.
06:05 - 06:10

A Tom és Jerry-show II./19.
06:10 - 06:30

A Tom és Jerry-show II./38.
06:30 - 06:35

A Tom és Jerry-show II./40.
06:35 - 06:40

A Tom és Jerry-show II./28.
06:40 - 06:50

Lamput III./5.
06:50 - 07:00

Grizzy és a lemmingek II./42.
07:00 - 07:05

Grizzy és a lemmingek II./43.
07:05 - 07:10

Grizzy és a lemmingek II./44.
07:10 - 07:30

Grizzy és a lemmingek II./45.
07:30 - 07:35

Grizzy és a lemmingek II./46.
07:35 - 07:45

Lamput III./42.
07:45 - 08:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./32.
08:00 - 08:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./33.
08:10 - 08:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./23.
08:30 - 08:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./24.
08:40 - 09:00

Musi-Musi és a gombácskák I./48.
09:00 - 09:10

Musi-Musi és a gombácskák I./49.
09:10 - 09:30

Bébi bolondos dallamok I./17.
09:30 - 09:40

Bébi bolondos dallamok I./17.
09:40 - 10:00

Bébi bolondos dallamok I./18.
10:00 - 10:10

Bébi bolondos dallamok I./18.
10:10 - 10:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./32.
10:30 - 10:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./33.
10:40 - 11:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./23.
11:00 - 11:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./24.
11:10 - 11:30

Bébi bolondos dallamok I./19.
11:30 - 11:40

Bébi bolondos dallamok I./19.
11:40 - 12:00

Bébi bolondos dallamok I./20.
12:00 - 12:10

Bébi bolondos dallamok I./20.
12:10 - 12:30

Musi-Musi és a gombácskák I./48.
12:30 - 12:40

Musi-Musi és a gombácskák I./49.
12:40 - 13:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./34.
13:00 - 13:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./35.
13:10 - 13:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./21.
13:30 - 13:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./22.
13:40 - 14:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./43.
14:00 - 14:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./44.
14:10 - 14:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./45.
14:30 - 14:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./46.
14:40 - 14:50

Lamput III./34.
14:50 - 15:00

Új bolondos dallamok III./42.
15:00 - 15:05

Új bolondos dallamok III./43.
15:05 - 15:10

Új bolondos dallamok III./43.
15:10 - 15:15

Új bolondos dallamok III./44.
15:15 - 15:25

Új bolondos dallamok III./44.
15:25 - 15:35

Új bolondos dallamok III./45.
15:35 - 15:40

Új bolondos dallamok III./45.
15:40 - 15:45

Lamput III./42.
15:45 - 16:00

A Tom és Jerry-show II./33.
16:00 - 16:05

A Tom és Jerry-show II./31.
16:05 - 16:10

A Tom és Jerry-show II./35.
16:10 - 16:30

A Tom és Jerry-show II./36.
16:30 - 16:35

A Tom és Jerry-show II./41.
16:35 - 16:40

A Tom és Jerry-show II./45.
16:40 - 17:00

Grizzy és a lemmingek I./78.
17:00 - 17:05

Grizzy és a lemmingek II./1.
17:05 - 17:10

Grizzy és a lemmingek II./3.
17:10 - 17:25

Grizzy és a lemmingek II./18.
17:25 - 17:35

Grizzy és a lemmingek II./2.
17:35 - 17:40

Lamput III./25.
17:40 - 17:41

Lamput III./42.
17:41 - 18:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./18.
18:00 - 18:30

Csak lazán Scooby-Doo! I./19.
18:30 - 19:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./43.
19:00 - 19:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./44.
19:10 - 19:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./45.
19:30 - 19:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./46.
19:40 - 20:00

Új bolondos dallamok I./24.
20:00 - 20:05

Új bolondos dallamok I./25.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok I./25.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok I./26.
20:15 - 20:30

Új bolondos dallamok I./26.
20:30 - 20:35

Új bolondos dallamok I./27.
20:35 - 20:40

Új bolondos dallamok I./27.
20:40 - 20:45

Új bolondos dallamok I./28.
20:45 - 21:00

Grizzy és a lemmingek II./36.
21:00 - 21:05

Grizzy és a lemmingek II./37.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek II./38.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek II./39.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek II./40.
21:30 - 21:40

Grizzy és a lemmingek II./41.
21:40 - 21:45

Grizzy és a lemmingek II./42.
21:45 - 22:00

Mr. Magoo I./22.
22:00 - 22:05

Mr. Magoo I./23.
22:05 - 22:15

Mr. Magoo I./24.
22:15 - 22:25

Mr. Magoo I./25.
22:25 - 22:35

Mr. Magoo I./26.
22:35 - 22:40

Mr. Magoo I./27.
22:40 - 22:50

Lamput III./8.
22:50 - 23:00

Menő Mike I./22.
23:00 - 23:05

Menő Mike I./23.
23:05 - 23:10

Menő Mike I./24.
23:10 - 23:25

Menő Mike I./25.
23:25 - 23:30

Menő Mike I./26.
23:30 - 23:40

Menő Mike I./27.
23:40 - 23:45

Menő Mike I./28.
23:45 - 00:00

Gumball csodálatos világa VI./37.
23:55 - 00:15

Gumball csodálatos világa VI./38.
00:15 - 00:25

Gumball csodálatos világa VI./39.
00:25 - 00:45

Gumball csodálatos világa VI./40.
00:45 - 00:55

Gumball csodálatos világa VI./41.
00:55 - 01:10

Grizzy és a lemmingek II./73.
01:10 - 01:20

Grizzy és a lemmingek II./74.
01:20 - 01:25

Grizzy és a lemmingek II./75.
01:25 - 01:40

Grizzy és a lemmingek II./76.
01:40 - 01:45

Grizzy és a lemmingek II./77.
01:45 - 01:55

Grizzy és a lemmingek II./78.
01:55 - 02:00

Grizzy és a lemmingek I./1.
02:00 - 02:05

Grizzy és a lemmingek I./2.
02:05 - 02:15

Grizzy és a lemmingek I./3.
02:15 - 02:25

Grizzy és a lemmingek I./4.
02:25 - 02:30

Grizzy és a lemmingek I./5.
02:30 - 02:35

Grizzy és a lemmingek I./6.
02:35 - 02:45

Grizzy és a lemmingek I./7.
02:45 - 02:50

Grizzy és a lemmingek I./8.
02:50 - 02:55

Grizzy és a lemmingek I./9.
02:55 - 03:05

Grizzy és a lemmingek I./10.
03:05 - 03:10

Grizzy és a lemmingek I./11.
03:10 - 03:15

Grizzy és a lemmingek I./12.
03:15 - 03:25

Gumball csodálatos világa IV./21.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa IV./22.
03:35 - 03:50

Gumball csodálatos világa IV./23.
03:50 - 04:00

Gumball csodálatos világa IV./24.
04:00 - 04:10

Gumball csodálatos világa IV./25.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa IV./26.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa IV./27.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa IV./28.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa IV./29.
04:50 - 05:05

Gumball csodálatos világa IV./30.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa IV./32.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa IV./33.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa IV./34.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa IV./35.
05:45 - 06:00

Tini titánok harcra fel! V./51.
06:00 - 06:10

Tini titánok harcra fel! V./52.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! VI./2.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! VI./3.
06:35 - 06:55

Jellystone! II./13.
06:55 - 07:05

Jellystone! II./14.
07:05 - 07:20

Bakugan IV./9.
07:20 - 07:30

Bakugan IV./10.
07:30 - 07:50

Gumball csodálatos világa IV./35.
07:50 - 08:05

Gumball csodálatos világa IV./37.
08:05 - 08:20

Gumball csodálatos világa IV./38.
08:20 - 08:30

Gumball csodálatos világa IV./39.
08:30 - 08:50

Tapsi Hapsi és barátai I./29.
08:50 - 09:00

Tapsi Hapsi és barátai I./31.
09:00 - 09:20

Tom és Jerry New Yorkban I./3.
09:20 - 09:50

A Tom és Jerry-show II./11.
09:50 - 09:55

A Tom és Jerry-show II./18.
09:55 - 10:00

A Tom és Jerry-show II./14.
10:00 - 10:10

A Tom és Jerry-show II./13.
10:10 - 10:25

Totál Drámaráma I./1.
10:25 - 10:35

Totál Drámaráma I./2.
10:35 - 10:50

Totál Drámaráma I./3.
10:50 - 11:00

Totál Drámaráma I./4.
11:00 - 11:15

Totál Drámaráma I./7.
11:15 - 11:25

Totál Drámaráma I./8.
11:25 - 11:40

Totál Drámaráma I./9.
11:40 - 11:50

Totál Drámaráma I./10.
11:50 - 12:10

Totál Drámaráma I./11.
12:10 - 12:15

Totál Drámaráma I./12.
12:15 - 12:35

Totál Drámaráma I./13.
12:35 - 12:45

Totál Drámaráma II./19.
12:45 - 12:55

Totál Drámaráma I./14.
12:55 - 13:10

Totál Drámaráma I./15.
13:10 - 13:20

Totál Drámaráma I./16.
13:20 - 13:30

Totál Drámaráma I./24.
13:30 - 13:45

Totál Drámaráma I./17.
13:45 - 13:55

Totál Drámaráma I./18.
13:55 - 14:10

Totál Drámaráma I./19.
14:10 - 14:15

Totál Drámaráma I./20.
14:15 - 14:30

Totál Drámaráma I./21.
14:30 - 14:40

Totál Drámaráma I./23.
14:40 - 14:55

Totál Drámaráma I./25.
14:55 - 15:05

Totál Drámaráma I./26.
15:05 - 15:20

Totál Drámaráma I./27.
15:20 - 15:30

Totál Drámaráma I./28.
15:30 - 15:50

Totál Drámaráma I./29.
15:50 - 15:55

Totál Drámaráma I./30.
15:55 - 16:15

Totál Drámaráma I./31.
16:15 - 16:20

Totál Drámaráma II./27.
16:20 - 16:30

Totál Drámaráma I./32.
16:30 - 16:50

Grizzy és a lemmingek I./67.
16:50 - 16:55

Grizzy és a lemmingek I./68.
16:55 - 17:00

Grizzy és a lemmingek I./69.
17:00 - 17:15

Tom és Jerry New Yorkban I./3.
17:15 - 17:45

A Tom és Jerry-show IV./23.
17:45 - 17:50

A Tom és Jerry-show IV./24.
17:50 - 17:55

A Tom és Jerry-show IV./25.
17:55 - 18:05

A Tom és Jerry-show IV./26.
18:05 - 18:20

Tini titánok harcra fel! IV./9.
18:20 - 18:30

Tini titánok harcra fel! IV./10.
18:30 - 18:50

Jellystone! II./9.
18:50 - 19:00

Jellystone! II./10.
19:00 - 19:20

Medvetesók III./18.
19:20 - 19:30

Medvetesók III./19.
19:30 - 19:50

Medvetesók III./20.
19:50 - 20:00

Medvetesók III./21.
20:00 - 20:10

Medvetesók III./22.
20:10 - 20:30

Bakugan IV./49.
20:30 - 20:40

Bakugan IV./50.
20:40 - 21:00

Grizzy és a lemmingek I./13.
21:00 - 21:05

Grizzy és a lemmingek I./14.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek I./15.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek I./16.
21:25 - 21:35

Grizzy és a lemmingek I./17.
21:35 - 21:40

Grizzy és a lemmingek I./18.
21:40 - 21:55

Grizzy és a lemmingek I./19.
21:55 - 22:00

Grizzy és a lemmingek I./20.
22:00 - 22:05

Grizzy és a lemmingek I./21.
22:05 - 22:25

Grizzy és a lemmingek I./22.
22:25 - 22:30

Grizzy és a lemmingek I./23.
22:30 - 22:35

Grizzy és a lemmingek I./24.
22:35 - 22:50

Grizzy és a lemmingek I./25.
22:50 - 23:00

Grizzy és a lemmingek I./26.
23:00 - 23:05

Grizzy és a lemmingek I./27.
23:05 - 23:20

Grizzy és a lemmingek I./28.
23:20 - 23:25

Grizzy és a lemmingek I./29.
23:25 - 23:35

Grizzy és a lemmingek I./30.
23:35 - 23:45

Gumball csodálatos világa VI./42.
23:45 - 00:00

Botrányhősök III/4.
23:30 - 00:25

Hidegvérrel II/3.
00:25 - 01:15

Judy bírónő XVI/35.
01:15 - 01:40

Hűtlen házastársak X/10.
01:40 - 02:30

A világ leggonoszabb gyilkosai V/20.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XX/48.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XX/49.
03:40 - 04:00

Judy bírónő XX/50.
04:00 - 04:20

Ki ad többet? III/3.
04:20 - 04:45

Ki ad többet? III/4.
04:45 - 05:10

Dadogók
05:10 - 06:00

Judy bírónő XVII/165.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XVII/166.
06:25 - 06:50

Judy bírónő XVII/167.
06:50 - 07:15

Judy bírónő XVII/168.
07:15 - 07:40

Éjszaka a természetfeletti világában I/10.
07:40 - 08:30

Koszvadászok II/15.
08:30 - 09:20

Dog és Beth: Forró nyomon I/11.
09:20 - 10:10

Donal MacIntyre: Megoldatlan ügyek I/9.
10:10 - 11:00

Rémes plasztikai műtétek
11:00 - 11:50

Éjszaka a természetfeletti világában I/10.
11:50 - 12:40

Koszvadászok II/15.
12:40 - 13:30

Judy bírónő XVI/65.
13:30 - 13:55

Judy bírónő XVI/66.
13:55 - 14:20

Judy bírónő XVI/67.
14:20 - 14:45

Judy bírónő XVI/68.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XVI/69.
15:10 - 15:35

Judy bírónő XVI/70.
15:35 - 16:00

Motoros zsaruk I/2.
16:00 - 16:25

Motoros zsaruk I/3.
16:25 - 16:50

Motoros zsaruk I/4.
16:50 - 17:15

Motoros zsaruk I/5.
17:15 - 17:40

Rémes plasztikai műtétek
17:40 - 18:30

Éjszaka a természetfeletti világában I/10.
18:30 - 19:20

Koszvadászok II/15.
19:20 - 20:10

Rémes szomszédok VI/7.
20:10 - 21:00

Hűtlen házastársak X/11.
21:00 - 21:50

A rend őrei II/5.
21:50 - 22:40

Rendőrnők I/3.
22:40 - 23:30

A világ leggonoszabb gyilkosai III/3.
23:30 - 00:20

The Situation Room with Wolf Blitzer
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 03:00

CNN Tonight (CNN/US)
03:00 - 04:00

Don Lemon Tonight
04:00 - 05:00

Don Lemon Tonight
05:00 - 06:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
06:00 - 06:30

Decoded
06:30 - 07:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
07:00 - 07:30

Quest's World of Wonder
07:30 - 08:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
08:00 - 08:45

Marketplace Africa
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Kim Brunhuber
09:00 - 10:00

CNN Newsroom with Kim Brunhuber
10:00 - 11:00

CNN Newsroom with Kim Brunhuber
11:00 - 12:00

Decoded
12:00 - 12:30

African Voices Changemakers
12:30 - 14:00

New Day Saturday
14:00 - 15:00

Smerconish
15:00 - 16:00

CNN Newsroom Saturday
16:00 - 17:00

Living Golf
17:00 - 17:30

Quest's World of Wonder
17:30 - 18:00

World Sport
18:00 - 18:30

Call to Earth
18:30 - 19:00

CNN Newsroom Saturday
19:00 - 20:00

CNN Newsroom Saturday
20:00 - 22:00

Decoded
22:00 - 22:30

Marketplace Africa
22:30 - 22:45

Marketplace Europe
22:45 - 23:00

World Sport
23:00 - 23:30

Inside Africa
23:30 - 00:00

South Park II./16.
23:55 - 00:25

South Park II./17.
00:25 - 00:55

Brickleberry I./1.
00:55 - 01:25

Takeshi küldetés VI./4.
01:25 - 01:55

Family Guy XII./8.
01:55 - 02:25

Family Guy XII./9.
02:25 - 02:55

Family Guy XII./10.
02:55 - 03:25

Arcok harca VI./1.
03:25 - 03:55

Arcok harca VI./2.
03:55 - 04:25

Arcok harca VI./3.
04:25 - 05:00

Egy kapcsolat szabályai V./9.
05:00 - 05:30

Egy kapcsolat szabályai V./10.
05:30 - 06:00

Egy kapcsolat szabályai V./1.
06:00 - 06:30

Egy kapcsolat szabályai V./2.
06:30 - 07:00

Egy kapcsolat szabályai V./3.
07:00 - 07:30

Egy kapcsolat szabályai V./4.
07:30 - 08:00

Egy kapcsolat szabályai V./5.
08:00 - 08:30

Modern Család IV./17.
08:30 - 09:00

Modern Család IV./18.
09:00 - 09:30

Modern Család IV./19.
09:30 - 10:00

Modern Család IV./20.
10:00 - 10:30

Modern Család IV./21.
10:30 - 11:00

Az ifjú Sheldon I./18.
11:00 - 11:30

Az ifjú Sheldon I./19.
11:30 - 12:00

Az ifjú Sheldon I./20.
12:00 - 12:30

Az ifjú Sheldon I./21.
12:30 - 13:00

Az ifjú Sheldon I./22.
13:00 - 13:25

Agymenők XI./9.
13:25 - 13:50

Agymenők XI./10.
13:50 - 14:10

Agymenők XI./11.
14:10 - 14:40

Agymenők XI./12.
14:40 - 15:05

Agymenők XI./13.
15:05 - 15:30

Agymenők XI./14.
15:30 - 15:55

Agymenők XI./15.
15:55 - 16:15

Agymenők XI./16.
16:15 - 16:35

Agymenők XI./17.
16:35 - 17:05

Agymenők XI./18.
17:05 - 17:30

A nevem Earl IV./2.
17:30 - 18:00

A nevem Earl IV./3.
18:00 - 18:30

A nevem Earl IV./6.
18:30 - 19:00

Bob szereti Abisholát III./5.
19:00 - 19:30

Bob szereti Abisholát III./6.
19:30 - 20:00

A Comedy Central Bemutatja I./4.
20:00 - 21:00

Comedy Club: Hadházi László: Méd in Hungeráj 1.
21:00 - 22:00

Family Guy XII./15.
22:00 - 22:30

Family Guy XII./16.
22:30 - 23:00

Family Guy XII./17.
23:00 - 23:30

Family Guy XII./18.
23:30 - 00:00

Hallatlan III./17.
23:50 - 00:20

SpongyaBob Kockanadrág VIII./57.
00:20 - 00:50

SpongyaBob KockaNadrág VIII./58.
00:50 - 01:20

SpongyaBob Kockanadrág VIII./59.
01:20 - 01:50

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./1.
01:50 - 02:20

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./2.
02:20 - 02:50

SpongyaBob KockaNadrág VII./35.
02:50 - 03:20

SpongyaBob KockaNadrág VII./36.
03:20 - 03:50

SpongyaBob KockaNadrág VII./37.
03:50 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág VII./38.
04:20 - 04:55

SpongyaBob KockaNadrág VII./33.
04:55 - 05:25

SpongyaBob KockaNadrág VII./34.
05:25 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./45.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./46.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./47.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./48.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./49.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./50.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./3.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./4.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./5.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./6.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./7.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár pingvinjei III./1.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei III./2.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei III./3.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei III./4.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár pingvinjei III./5.
13:30 - 14:00

Életem értelmei II./14.
14:00 - 14:30

Életem értelmei II./15.
14:30 - 15:00

Életem értelmei II./16.
15:00 - 15:30

Életem értelmei II./17.
15:30 - 16:00

Életem értelmei II./18.
16:00 - 16:30

Családom, darabokban II./14.
16:30 - 17:00

Családom, darabokban II./15.
17:00 - 17:30

Családom, darabokban II./16.
17:30 - 18:00

Családom, darabokban II./17.
18:00 - 18:30

Családom, darabokban II./18.
18:30 - 19:00

Anyám borogass I./23.
19:00 - 19:30

Anyám borogass I./24.
19:30 - 20:00

Anyám borogass II./1.
20:00 - 20:30

Anyám borogass II./2.
20:30 - 21:00

Anyám borogass II./3.
21:00 - 21:30

Anyám borogass II./4.
21:30 - 22:00

Anyám borogass II./5.
22:00 - 22:30

Az ifjú Sheldon I./18.
22:30 - 22:55

Az ifjú Sheldon I./19.
22:55 - 23:20

Az ifjú Sheldon I./20.
23:20 - 23:45

Az ifjú Sheldon I./21.
23:45 - 00:10

Dr. Csont XI./20.
00:00 - 01:00

Nyomtalanul III./11.
01:00 - 02:00

Nyomtalanul III./12.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék XI./2.
03:00 - 04:00

Dr. Csont XI./20.
04:00 - 05:00

CSI: A helyszínelők XIII./11.
05:00 - 06:00

CSI: A helyszínelők XIII./12.
06:00 - 06:55

CSI: A helyszínelők XIII./13.
06:55 - 07:50

Cobra 11 XVII./14.
07:50 - 08:50

Cobra 11 XVII./15.
08:50 - 09:50

Privát kopók III./2.
09:50 - 10:50

Privát kopók III./3.
10:50 - 11:50

Isten belájkolt I./15.
11:50 - 12:50

Isten belájkolt I./16.
12:50 - 13:50

A mentalista IV./7.
13:50 - 14:50

A mentalista IV./8.
14:50 - 15:50

Fantasy Island - Az álmok szigete I./5.
15:50 - 16:50

Fantasy Island - Az álmok szigete I./6.
16:50 - 17:50

A csajom apja ideges
17:50 - 20:00

Harry Potter és a Halál ereklyéi - 1. rész
20:00 - 23:00

A lány I./3.
23:00 - 00:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
00:00 - 00:21

Futuris
00:21 - 00:24

Futuris
00:24 - 00:30

Te tudtad?
00:30 - 00:57

Újítások
00:57 - 01:00

Reneszánsz másképp
01:00 - 02:00

Te tudtad?
02:00 - 02:24

Fejben dől el
02:24 - 02:30

Te tudtad?
02:30 - 02:54

Fejben dől el
02:54 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:21

Fejben dől el
03:21 - 03:24

Fejben dől el
03:24 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 03:54

Fejben dől el
03:54 - 04:00

Te tudtad?
04:00 - 04:24

Fejben dől el
04:24 - 04:30

Te tudtad?
04:30 - 04:54

Fejben dől el
04:54 - 05:00

Te tudtad?
05:00 - 05:24

Fejben dől el
05:24 - 05:30

Te tudtad?
05:30 - 05:54

Fejben dől el
05:54 - 06:00

Fixik
06:00 - 06:09

Kreatív csodák
06:09 - 06:15

Kreatív csodák
06:15 - 06:18

Kreatív csodák
06:18 - 06:24

Pofonegyszerű
06:24 - 06:39

Kíváncsi Mily
06:39 - 06:45

Kíváncsi Mily
06:45 - 06:54

Sziporka Sziszi
06:54 - 07:09

Darwin & Newts
07:09 - 07:24

Addison
07:24 - 07:39

Kosmix
07:39 - 07:45

Kosmix
07:45 - 07:48

Smorph és az áram
07:48 - 07:54

Smorph és az áram
07:54 - 08:00

Bitz és Bob
08:00 - 08:15

Tudod-e?
08:15 - 08:30

Dr. Panda
08:30 - 08:39

Doki
08:39 - 08:51

Sprinter Galore, a szuperhős
08:51 - 09:00

Smorph és az áram
09:00 - 09:06

Smorph és az áram
09:06 - 09:09

Smorph és az áram
09:09 - 09:18

Bitz és Bob - Te jössz most!
09:18 - 09:24

Bitz és Bob - Te jössz most!
09:24 - 09:30

Bitz és Bob
09:30 - 09:42

Bitz és Bob
09:42 - 09:51

Vidám fickók - a középkorban
09:51 - 09:54

Vidám fickók - a középkorban
09:54 - 10:00

A mélység
10:00 - 10:21

mathXplosion
10:21 - 10:24

mathXplosion
10:24 - 10:30

Briko
10:30 - 10:45

Zöld megoldások Grimwade módra
10:45 - 11:00

Állati kölyök
11:00 - 11:21

Kreatív csodák
11:21 - 11:24

Kreatív csodák
11:24 - 11:30

Csak nem egy találmány?
11:30 - 11:51

Kreatív csodák
11:51 - 11:57

Kreatív csodák
11:57 - 12:03

Elzárás
12:03 - 12:15

Elzárás
12:15 - 12:27

Ismerd meg!
12:27 - 12:30

Ismerd meg!
12:30 - 12:33

Bajillionaires
12:33 - 13:00

Zöld megoldások Grimwade módra
13:00 - 13:09

Zöld megoldások Grimwade módra
13:09 - 13:24

Zöld megoldások Grimwade módra
13:24 - 13:36

Zöld megoldások Grimwade módra
13:36 - 13:48

Siyaya - Vad Fokföld
13:48 - 14:15

Siyaya - Vad Fokföld
14:15 - 14:39

Ausztál állatmentők
14:39 - 15:03

Bajnokok a világ körül
15:03 - 15:21

Bajnokok a világ körül
15:21 - 15:36

Bajnokok a világ körül
15:36 - 15:51

TudományosRobbanás
15:51 - 15:54

TudományosRobbanás
15:54 - 15:57

TudományosRobbanás
15:57 - 16:03

A mélység
16:03 - 16:27

mathXplosion
16:27 - 16:30

Csodálatos állatbarátok
16:30 - 17:18

Állati felfordulás
17:18 - 17:21

Állati felfordulás
17:21 - 17:24

Állati felfordulás
17:24 - 17:30

Állati kölyök
17:30 - 17:54

Kreatív csodák
17:54 - 17:57

Kreatív csodák
17:57 - 18:00

Ausztál állatmentők
18:00 - 18:30

Állati menedék
18:30 - 19:00

Különleges kutyamunkák
19:00 - 19:48

TudományosRobbanás
19:48 - 19:51

TudományosRobbanás
19:51 - 19:54

TudományosRobbanás
19:54 - 20:00

Játékvilág (A szüleim garázsában)
20:00 - 20:21

Állati felfordulás
20:21 - 20:24

Állati felfordulás
20:24 - 20:30

Játékvilág (A szüleim garázsában)
20:30 - 20:51

Állati felfordulás
20:51 - 20:54

Állati felfordulás
20:54 - 21:00

Katalizátor
21:00 - 21:54

Újítások
21:54 - 22:00

Katalizátor
22:00 - 23:00

Az univerzumok közös világa
23:00 - 23:48

Te tudtad? - Válogatás
23:48 - 00:00

Violetta 196.
23:57 - 00:45

Sadie Sparks S1 Splits 49.
00:45 - 00:55

Pizsihősök 16.
00:55 - 01:20

Pizsihősök 17.
01:20 - 01:45

Binny és a szellem 21.
01:45 - 02:05

Binny és a szellem 22.
02:05 - 02:30

Evermoor titkai 13.
02:30 - 02:55

Evermoor titkai 14.
02:55 - 03:15

Sadie Sparks 15.
03:15 - 03:40

Sadie Sparks 16.
03:40 - 04:00

Pizsihősök 19.
04:00 - 04:23

Pizsihősök 20.
04:23 - 04:45

Pizsihősök 21.
04:45 - 05:10

Evermoor titkai 9.
05:10 - 05:30

Evermoor titkai 10.
05:30 - 06:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
06:00 - 06:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
06:30 - 07:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 17.
07:00 - 07:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
07:30 - 08:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 19.
08:00 - 08:30

Ghostforce 11.
08:30 - 08:50

Békaland 5.
08:50 - 09:20

Raven otthona 60.
09:20 - 09:50

Raven otthona 69.
09:50 - 10:20

Sydney és Max 61.
10:20 - 10:50

Sydney és Max 62.
10:50 - 11:20

A szellem és Molly McGee 6.
11:20 - 11:50

A szellem és Molly McGee 9.
11:50 - 12:20

A szellem és Molly McGee 8.
12:20 - 12:50

A szellem és Molly McGee 10.
12:50 - 13:20

A szellem és Molly McGee 11.
13:20 - 13:50

Fiú, Lány, stb. 25.
13:50 - 14:00

Fiú, Lány, stb. 26.
14:00 - 14:20

Fiú, Lány, stb. 27.
14:20 - 14:30

Fiú, Lány, stb. 28.
14:30 - 14:50

Kikiwaka tábor 11.
14:50 - 15:20

Kikiwaka tábor 19.
15:20 - 15:50

Sydney és Max 51.
15:50 - 16:20

Sydney és Max 49.
16:20 - 16:50

Raven otthona 11.
16:50 - 17:20

Raven otthona 6.
17:20 - 17:50

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 43.
17:50 - 18:20

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 44.
18:20 - 18:50

Ghostforce 9.
18:50 - 19:20

Ghostforce 10.
19:20 - 19:50

Angie konyhája 6.
19:50 - 20:00

K.C. a tini kém 31.
20:00 - 20:30

K.C. a tini kém 32.
20:30 - 21:00

Sydney és Max 41.
21:00 - 21:30

Sydney és Max 29.
21:30 - 22:00

Kikiwaka tábor 33.
22:00 - 22:30

Kikiwaka tábor 38.
22:30 - 23:00

Jessie 52.
23:00 - 23:25

Jessie 53.
23:25 - 00:00

Sport, sport, sport, Játékidő, Kacsa és barátai
23:53 - 00:06

Játékidő, Szafari, Monica & Rudy
00:06 - 00:16

Didi baba, Zöldségek, Járművek
00:16 - 00:26

Jön, segít a Babacsapat, Didi baba, Cica és a Ceruza
00:26 - 00:38

Színkerék, Időmanók, Ding Dang Dong
00:38 - 00:48

Kacsakalandok, Alakul!, Az állatok birodalma
00:48 - 00:58

Körülöttünk a hangok, Mi fán terem?, Hop-hop
00:58 - 01:06

Játékidő, Az állatok birodalma, Tengeri kaland
01:06 - 01:16

Vízivilág, Mimo és Bobo, Vízivilág
01:16 - 01:26

Zöldségek, Kaktusz, Meselánc
01:26 - 01:37

Az étterem, Mimo és Bobo, Állatkert
01:37 - 01:48

Vízivilág, Meselánc, Vízivilág
01:48 - 02:02

Tengeri kaland, Kacsa és barátai, Albert megmagyarázza
02:02 - 02:13

Lola és a Számok, Mimo és Bobo, Múzeumban
02:13 - 02:24

Monica & Rudy, Cica és a Ceruza, Tudásfa
02:24 - 02:35

Lola és a Számo