Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL II HD
RTL +
RTL Klub HD
Sláger TV
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:12

Időjárás-jelentés
00:12 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Ma éjszaka
05:00 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:45

Világhíradó
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Időjárás-jelentés
07:20 - 07:30

Hírek
07:30 - 07:33

Ma reggel
07:33 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Hírek
08:30 - 08:33

Ma reggel
08:33 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:20

Időjárás-jelentés
09:20 - 09:22

Ma délelőtt
09:22 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Agenda
09:33 - 09:43

Ma délelőtt
09:43 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:20

Időjárás-jelentés
10:20 - 10:22

Ma délelőtt
10:22 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Itthon vagy!
10:33 - 10:50

Ma délelőtt
10:50 - 10:52

Itthon vagy!
10:52 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:20

Időjárás-jelentés
11:20 - 11:22

Ma délelőtt
11:22 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Család'22
11:33 - 11:50

Ma délelőtt
11:50 - 11:52

Család'22
11:52 - 12:01

Híradó
12:01 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:22

Ma délután
13:22 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Időjárás-jelentés
14:20 - 14:22

Ma délután
14:22 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Kárpát-medence
14:33 - 14:50

Ma délután
14:50 - 14:52

Kárpát-medence
14:52 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:20

Időjárás-jelentés
15:20 - 15:22

Ma délután
15:22 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Esély
15:33 - 15:50

Ma délután
15:50 - 15:52

Esély
15:52 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Summa
16:33 - 16:50

Ma délután
16:50 - 16:52

Summa
16:52 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:20

Időjárás-jelentés
17:20 - 17:22

Ma délután
17:22 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Ma este
17:33 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:03

Ma este
19:03 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:22

Orosz nyelvű hírek
23:22 - 23:25

Kínai nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:00

Elektrip
23:10 - 01:45

Friss
01:45 - 02:10

Kulisszák mögött - Az A38 hajón
02:10 - 03:05

A38 Archív
03:05 - 03:55

Akusztik
03:55 - 05:00

Misi Mókus kalandjai
05:00 - 05:05

Frakk, a macskák réme IV.
05:05 - 05:10

Sebaj Tóbiás II.
05:10 - 05:20

Töf-Töf elefánt I.
05:20 - 05:25

Bogyó és Babóca II.
05:25 - 05:30

Agi Bagi
05:30 - 05:45

Katuri II.
05:45 - 05:50

Mölang
05:50 - 05:55

Merülj, Olly merülj! I.
05:55 - 06:20

Találd ki, mennyire szeretlek!
06:20 - 06:30

Találd ki, mennyire szeretlek!
06:30 - 06:40

Kis kedvencek a világ körül
06:40 - 06:50

Yakari V.
06:50 - 07:05

Yakari V.
07:05 - 07:20

Alvin és a mókusok III.
07:20 - 07:30

Blinky Bill kalandjai a vadonban
07:30 - 07:40

Heidi I.
07:40 - 08:05

Rozmaring kunyhó
08:05 - 08:20

Állatkölykök
08:20 - 08:23

A Mancs őrjárat III.
08:23 - 08:45

A dzsungel könyve I.
08:45 - 09:00

Sissi hercegnő kalandjai II.
09:00 - 09:25

Paddington kalandjai I.
09:25 - 09:35

Geronimo Stilton III.
09:35 - 10:00

Zoom, a fehér delfin I.
10:00 - 10:10

Zoom, a fehér delfin I.
10:10 - 10:25

Leo da Vinci
10:25 - 10:40

Chuggington pályaudvar
10:40 - 10:45

Kismackó kalandjai
10:45 - 10:55

Misi Mókus kalandjai
10:55 - 11:00

Frakk, a macskák réme IV.
11:00 - 11:05

Sebaj Tóbiás I.
11:05 - 11:15

Töf-Töf elefánt I.
11:15 - 11:20

Bogyó és Babóca II.
11:20 - 11:25

Szupermalac és Űrpatkány
11:25 - 11:35

Nagyi meséi
11:35 - 11:40

Zénó
11:40 - 11:45

Vuk 2.
11:45 - 12:05

Gofri, a csodakutya
12:05 - 12:30

Kozmó, a szuperkutya
12:30 - 12:55

Tom és Lili
12:55 - 13:00

Will
13:00 - 13:05

Nene
13:05 - 13:10

Miezmiaz? 10.
13:10 - 13:15

M2 matricák - Triangulum
13:15 - 13:20

DOODLEBOO II.
13:20 - 13:25

DOODLEBOO II.
13:25 - 13:35

Super Wings - A szárnyalók II.
13:35 - 13:45

Super Wings - A szárnyalók II.
13:45 - 14:00

Go Jetters
14:00 - 14:15

Raju, a riksa
14:15 - 14:20

Raju, a riksa
14:20 - 14:25

Postás Pat
14:25 - 14:40

Wissper II.
14:40 - 14:50

Percy és a tigris mesék
14:50 - 15:00

Percy és a tigris mesék
15:00 - 15:15

Rosie világa I-II.
15:15 - 15:25

Kívánj most! II.
15:25 - 15:50

Gyerekversek
15:50 - 15:53

Hetedhét kaland
15:53 - 16:05

Super Wings - A szárnyalók II.
16:05 - 16:15

Super Wings - A szárnyalók II.
16:15 - 16:30

Yakari V.
16:30 - 16:40

Yakari V.
16:40 - 16:55

Állatkölykök
16:55 - 16:58

A Mancs őrjárat III.
16:58 - 17:20

A dzsungel könyve I.
17:20 - 17:30

Sissi hercegnő kalandjai II.
17:30 - 18:00

Paddington kalandjai I.
18:00 - 18:10

Geronimo Stilton III.
18:10 - 18:35

Rozmaring kunyhó
18:35 - 18:45

Betűvető
18:45 - 18:55

RoboVonatok II.
18:55 - 19:05

RoboVonatok II.
19:05 - 19:20

Alvin és a mókusok IV.
19:20 - 19:35

Go Jetters
19:35 - 19:45

Ici-pici cicák
19:45 - 19:50

Hetedhét kaland
19:50 - 20:10

Friss
20:10 - 20:40

KiberMa
20:40 - 21:15

Az A38 hajó színpadán
21:15 - 22:15

A38 BESZTOF
22:15 - 23:10

Elektrip
23:10 - 01:45

Rómeó és Júlia 2.
23:50 - 01:35

Marokkó - Szerelem háború idején
01:35 - 02:45

Magyar Krónika
02:45 - 03:15

Esély
03:15 - 03:35

Család'22
03:35 - 03:55

Himnusz
03:55 - 04:00

Nyár 22
04:00 - 05:50

Álmok álmodói
05:50 - 05:55

Mindennapi
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Hrvatska Kronika
06:50 - 07:15

Ecranul nostru
07:15 - 07:50

Itthon vagy!
07:50 - 08:15

A hegyi doktor III./9.
08:15 - 09:05

Az érzelmek tengerén I./120.
09:05 - 10:00

Nyár 22
10:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

Európa ízei I./.14.
12:50 - 13:25

Almárium válogatás
13:25 - 14:15

Időjárás-jelentés
14:15 - 14:20

Egy Perc Híradó
14:20 - 14:25

A fény folyói
14:25 - 15:20

A világörökség kincsei
15:20 - 15:35

A világörökség kincsei
15:35 - 15:50

Don Matteo VIII./20.
15:50 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Álmok álmodói
18:45 - 18:55

Az érzelmek tengerén I./121.
18:55 - 19:45

Mindennapi
19:45 - 19:50

A hegyi doktor III./10.
19:50 - 20:35

Nyaralj itthon! 2022.
20:35 - 20:40

SzerencsePerc
20:40 - 20:45

Skandináv Lottó
20:45 - 20:55

Winnetou 3.
20:55 - 22:25

Kenó
22:25 - 22:35

Downton Abbey V./6.
22:35 - 23:30

Drágaságom
23:30 - 01:20

Labdarúgás
22:15 - 00:05

Fradi Tv
00:05 - 00:40

Labdarúgás
00:40 - 02:35

Labdarúgás
02:35 - 04:20

Szabadidő
04:20 - 04:50

Építők
04:50 - 05:15

Kajak-kenu világbajnokság
05:15 - 06:10

Góóól!
05:50 - 06:50

Góóól!
06:10 - 07:10

Székelyföldi Kerékpáros Körverseny
06:50 - 07:50

Székelyföldi Kerékpáros Körverseny
07:10 - 08:15

Gyulai István Memorial
07:50 - 08:50

Gyulai István Memorial
08:15 - 09:15

Fradi Tv
08:50 - 09:25

Atlétika Gyémánt Liga
09:15 - 11:20

Labdarúgás
09:25 - 11:25

Labdarúgás
11:20 - 13:25

Labdarúgás
11:25 - 13:30

Labdarúgás
13:25 - 15:25

Labdarúgás
13:30 - 15:25

Labdarúgás
15:25 - 17:25

Kerékpártúra
17:20 - 18:00

Kerékpártúra
17:25 - 17:55

Fradi Tv
17:55 - 18:30

Röplabda
18:00 - 19:55

UEFA - Bajnokok Ligája selejtező
18:30 - 20:30

Fradi Tv
19:55 - 20:30

Labdarúgás
20:30 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:50

Labdarúgás
22:50 - 23:30

Atlétika Gyémánt Liga
23:30 - 01:45

Hollywood alkonya - Mullholland Drive
23:00 - 00:45

Agenda
00:45 - 01:05

Egy élet a szőlőért
01:05 - 02:00

Mindenki ártatlan?
02:00 - 03:05

Nekem ne lenne hazám? Egy operatőr honismereti sorozata
03:05 - 03:25

Hazajáró
03:25 - 03:55

Magyar nők
03:55 - 04:20

Kincskereső
04:20 - 04:50

Kontúr
04:50 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Mindenki Akadémiája
06:00 - 06:25

Mindenki Akadémiája
06:25 - 07:00

Magyar Krónika
07:00 - 07:30

Agenda
07:30 - 07:45

Főtér
07:45 - 08:45

Koronás sas II./167.
08:45 - 09:15

Koronás sas II./168.
09:15 - 09:45

Másfélmillió lépés Magyarországon
09:45 - 10:15

A magyar csárdás 6.
10:15 - 10:45

Utazások Skócia tavain I.
10:45 - 11:15

Utazások Skócia tavain I.
11:15 - 11:45

A fény folyói
11:45 - 12:45

Helyek, emberek, történetek - Keresztül-kasul Nagy-Britannián
12:45 - 13:35

Álmok álmodói
13:35 - 13:50

Egy pofon, egy csók
13:50 - 15:00

A világörökség kincsei
15:00 - 15:20

Erdei utakon - Reviczky Gáborral
15:20 - 15:55

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:55 - 16:25

Koronás sas II./169.
16:25 - 16:55

Koronás sas II./170.
16:55 - 17:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30 - 18:00

Kontúr
18:00 - 18:45

Agenda
18:45 - 19:00

Helyek, emberek, történetek - Keresztül-kasul Nagy-Britannián
19:00 - 20:00

A Liszt Ferenc Kamarazenekar hangversenyei 2021-2022
20:00 - 21:35

Késői találkozás
21:35 - 23:05

Agenda
23:05 - 23:25

Főtér
23:25 - 00:20

Hazajáró
23:40 - 00:05

Hagyaték
00:05 - 00:30

Vers mindenkinek
00:30 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
00:45 - 00:50

M2 matricák - Hevül a vegyület
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Időjárás-jelentés
01:15 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Musical slágerek
01:30 - 02:20

A párduc és a gödölye
02:20 - 03:40

Magyar történelmi arcképcsarnok
03:40 - 03:55

Nyaralj itthon!
03:55 - 04:05

Álmok álmodói
04:00 - 04:05

Csak színház és más semmi III./4.
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Orosz nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Kínai nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Álmok álmodói
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Család'22
05:55 - 06:20

Élő egyház
06:20 - 06:45

Kárpát-medence
06:45 - 07:05

Mindennapi
07:05 - 07:10

Időjárás-jelentés
07:10 - 07:15

Almárium válogatás
07:15 - 08:10

Táncház
08:10 - 08:45

Élő népzene
08:45 - 09:20

Jó ebédhez szól a nóta
09:20 - 09:45

Jó ebédhez szól a nóta
09:45 - 10:20

Nyaralj itthon!
10:10 - 10:20

Rome Reports - Vatikáni híradó
10:20 - 10:45

Neked szól!
10:45 - 10:50

Templomaink
10:50 - 10:55

Jó embert keresünk!
10:55 - 11:05

De őszintén!
11:05 - 11:15

Álmok álmodói
11:15 - 11:25

A tribádok éjszakája
11:25 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Időjárás-jelentés
13:20 - 13:25

Hrvatska Kronika
13:25 - 13:50

Ecranul nostru
13:50 - 14:20

Kincskereső
14:20 - 14:50

Nyár 22
14:50 - 16:50

Hazajáró
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:30

Borbás Marcsi szakácskönyve
18:30 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Hogy volt?! - Válogató adások
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

V4 Híradó
21:20 - 21:35

Álmok álmodói
21:35 - 21:40

Csak színház és más semmi III./5.
21:40 - 22:40

Holdudvar
22:40 - 00:05

Radar
00:00 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Vetítő: Az angyalok majd folytatják
02:00 - 03:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
03:00 - 04:00

Radar
04:00 - 04:40

Háború Ukrajnában
04:40 - 05:00

Háború Ukrajnában
05:00 - 05:30

Napi aktuális
05:30 - 06:30

Napi aktuális
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 08:00

Háború Ukrajnában
08:00 - 09:00

Mozaik
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:30

Napi aktuális
10:30 - 11:00

Vetítő: Az angyalok majd folytatják
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 13:00

Háború Ukrajnában
13:00 - 14:00

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Paláver
15:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Radar
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Napi aktuális
20:30 - 21:10

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
21:10 - 22:15

Híradó
22:15 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

Hazahúzó
23:35 - 00:25

Egyenes beszéd
00:25 - 01:50

MaiTÉMA
01:50 - 02:45

ATV Híradó
02:45 - 03:10

Jakupcsek Night
03:10 - 04:20

700-as klub
04:20 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV Híradó
06:00 - 06:25

ATV START
06:25 - 08:00

Start plusz
08:00 - 08:30

Fórum
08:30 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Fórum
09:15 - 10:35

MediaShop
10:35 - 13:20

A nap híre
13:20 - 14:15

Hazahúzó
14:15 - 15:20

Szépség Akció
15:20 - 16:30

Fórum
16:30 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

MaiTÉMA
20:45 - 21:55

ATV Híradó
21:55 - 22:25

A Géniusz
22:25 - 23:35

Hazahúzó
23:35 - 00:25

Labdarúgás
23:30 - 02:00

KO TV Classics 2022 32
02:00 - 03:00

Ketrecharc - Bellator 2022 9
03:00 - 06:00

KO TV Weekly 2022 31
06:00 - 06:30

NASCAR Cup Series 2022 26
06:30 - 10:30

Superbike
10:30 - 11:30

Superbike
11:30 - 12:45

Superbike
12:45 - 13:45

Labdarúgás
13:45 - 16:30

Labdarúgás
16:30 - 19:00

Labdarúgás
19:00 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 21:30

Pankráció
21:30 - 22:30

KO TV Weekly 2022 32
22:30 - 23:00

Bundesliga Analysis 2022 1
23:00 - 23:30

Labdarúgás
23:30 - 01:00

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Senior torna
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Total Body - Barta Péter
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

TabADA - Ada
08:00 - 08:30

Stretching - Borsos Marcell
08:30 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Jóga - Piliskó Szilvia
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Bagyinszki Anikó
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló - Lőrincz Ernő
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Warrior - Ferencz Virág
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
20:00 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Haladó jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Rock
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

Farkas
22:45 - 01:15

Ősharag - Oh-Mah legendája
01:15 - 03:05

Cosmopolis
03:05 - 04:45

Close Up II./2.
04:45 - 05:15

Zoom In IV./31.
05:15 - 05:20

Zoom In IV./32.
05:20 - 06:00

Close Up II./7.
06:00 - 06:35

Close Up II./3.
06:35 - 07:15

Vámpírakadémia
07:15 - 09:15

Bosszúállók
09:15 - 11:05

Babysitting - A felvigyázó
11:05 - 12:40

Billy Madison - A dilidiák
12:40 - 14:30

Final Fantasy: A harc szelleme
14:30 - 16:35

Bíbor folyók
16:35 - 18:40

Nevem: Senki
18:40 - 21:00

Hirtelen halál
21:00 - 23:00

A testőr
23:00 - 00:55

AradiVarga Show
23:35 - 00:35

700-as klub
00:35 - 01:05

Dumakabaré
01:05 - 02:05

Egyenes beszéd
02:05 - 03:10

Vidám vasárnap
03:10 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hit és élet
05:30 - 06:00

Hazahúzó
06:00 - 07:00

Húzós
07:00 - 08:10

Házasság korhatár nélkül
08:10 - 09:10

PárShow
09:10 - 10:15

Fogjuk a hasunkat
10:15 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Jakupcsek plusz
11:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:40

ATV Classic
15:40 - 16:40

#Bochkor
16:40 - 18:05

Lisa csak egy van
18:05 - 19:10

PárShow
19:10 - 20:15

Jakupcsek plusz
20:15 - 21:15

#Bochkor
21:15 - 22:40

Hazahúzó
22:40 - 23:35

AradiVarga Show
23:35 - 00:35

Az Amazonas kincse
22:50 - 00:55

Heartland I./7.
00:55 - 01:55

Heartland I./8.
01:55 - 02:40

Az újonc III./7.
02:40 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:05

SWAT - Különleges egység II./14.
06:05 - 07:00

Heartland I./8.
07:00 - 08:00

Heartland I./9.
08:00 - 08:55

Heartland I./10.
08:55 - 09:55

A holnap legendái VI./2.
09:55 - 10:50

A holnap legendái VI./3.
10:50 - 11:45

SWAT - Különleges egység II./14.
11:45 - 12:40

NCIS XIV./3.
12:40 - 13:30

NCIS XIV./4.
13:30 - 14:30

Az újonc III./7.
14:30 - 15:25

A holnap legendái VI./4.
15:25 - 16:20

A holnap legendái VI./5.
16:20 - 17:10

SWAT - Különleges egység II./15.
17:10 - 18:05

NCIS XIV./5.
18:05 - 19:05

NCIS XIV./6.
19:05 - 20:00

Az újonc III./8.
20:00 - 21:00

Doktor House VII./13.
21:00 - 21:55

Doktor House VII./14.
21:55 - 22:55

A házinyuszi
22:55 - 00:55

Délelőtt
22:00 - 00:30

Vatikáni Rádió magyar műsora
00:30 - 01:00

A Szent István Televízió műsora
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

Székely konyha
03:30 - 04:00

Bábel Balázs érsek hittanórája
04:00 - 05:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
05:00 - 05:20

Napi gondolatok az evangéliumról
05:20 - 05:30

Látogató
05:30 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:30

Látogató
11:30 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Mohai Gábor és vendége
12:40 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:25

A nap verse
15:25 - 15:30

Audiencia - Ferenc pápa tanítása
15:30 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:20

Napi gondolatok az evangéliumról
16:20 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Hitvallás
18:00 - 19:00

Vaticano - vatikáni hírháttér
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:35

A konyha angyala
20:35 - 21:00

Heti Pro-Life
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

Grizzy és a lemmingek I./55.
00:00 - 00:05

Grizzy és a lemmingek I./56.
00:05 - 00:10

Grizzy és a lemmingek I./57.
00:10 - 00:25

Grizzy és a lemmingek I./58.
00:25 - 00:30

Grizzy és a lemmingek I./59.
00:30 - 00:35

Grizzy és a lemmingek I./60.
00:35 - 00:45

Lamput III./20.
00:45 - 01:00

Menő Mike I./64.
01:00 - 01:05

Menő Mike I./65.
01:05 - 01:10

Menő Mike I./66.
01:10 - 01:25

Menő Mike I./67.
01:25 - 01:30

Menő Mike I./68.
01:30 - 01:40

Menő Mike I./69.
01:40 - 01:45

Menő Mike I./70.
01:45 - 02:00

Pat a kutya I./48.
02:00 - 02:05

Pat a kutya I./49.
02:05 - 02:15

Pat a kutya I./50.
02:15 - 02:25

Pat a kutya I./51.
02:25 - 02:30

Pat a kutya I./52.
02:30 - 02:40

Pat a kutya I./53.
02:40 - 02:45

Pat a kutya I./54.
02:45 - 03:00

Mr. Magoo I./66.
03:00 - 03:05

Mr. Magoo I./67.
03:05 - 03:15

Mr. Magoo I./68.
03:15 - 03:20

Mr. Magoo I./69.
03:20 - 03:25

Mr. Magoo I./70.
03:25 - 03:35

Mr. Magoo I./71.
03:35 - 03:40

Mr. Magoo I./72.
03:40 - 03:50

Mr. Magoo I./73.
03:50 - 03:57

Lamput III./7.
03:57 - 04:00

Grizzy és a lemmingek II./21.
04:00 - 04:05

Grizzy és a lemmingek II./22.
04:05 - 04:10

Grizzy és a lemmingek II./23.
04:10 - 04:20

Grizzy és a lemmingek II./24.
04:20 - 04:25

Grizzy és a lemmingek II./25.
04:25 - 04:30

Grizzy és a lemmingek II./26.
04:30 - 04:40

Grizzy és a lemmingek II./27.
04:40 - 04:45

Grizzy és a lemmingek II./28.
04:45 - 04:50

Grizzy és a lemmingek II./29.
04:50 - 05:00

Menő Mike I./31.
05:00 - 05:05

Menő Mike I./32.
05:05 - 05:10

Menő Mike I./33.
05:10 - 05:20

Menő Mike I./34.
05:20 - 05:25

Menő Mike I./35.
05:25 - 05:30

Menő Mike I./36.
05:30 - 05:40

Menő Mike I./37.
05:40 - 05:45

Menő Mike I./38.
05:45 - 05:53

Lamput III./13.
05:53 - 05:55

Lamput III./7.
05:55 - 06:00

Tom és Jerry New Yorkban II./3.
06:00 - 06:25

A Tom és Jerry-show IV./37.
06:25 - 06:35

A Tom és Jerry-show IV./38.
06:35 - 06:40

A Tom és Jerry-show IV./39.
06:40 - 07:00

Grizzy és a lemmingek II./70.
07:00 - 07:05

Grizzy és a lemmingek II./71.
07:05 - 07:15

Grizzy és a lemmingek II./72.
07:15 - 07:30

Thomas, a gőzmozdony XXV./6.
07:30 - 07:40

Thomas, a gőzmozdony XXV./7.
07:40 - 08:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./22.
08:00 - 08:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat I./23.
08:10 - 08:30

Tom és Jerry New Yorkban I./4.
08:30 - 09:00

A Tom és Jerry-show I./24.
09:00 - 09:10

A Tom és Jerry-show I./24.
09:10 - 09:30

A Tom és Jerry-show I./25.
09:30 - 09:40

A Tom és Jerry-show I./25.
09:40 - 10:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./13.
10:00 - 10:30

Csak lazán Scooby-Doo! I./14.
10:30 - 11:00

Scooby-Doo rémes karácsonya
11:00 - 11:30

Scooby-Doo! A rejtélyes térkép
11:30 - 12:15

Lamput III./12.
12:15 - 12:20

Lamput III./7.
12:20 - 12:30

Új bolondos dallamok I./13.
12:30 - 12:35

Új bolondos dallamok I./13.
12:35 - 12:40

Új bolondos dallamok I./14.
12:40 - 12:45

Új bolondos dallamok I./14.
12:45 - 13:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./38.
13:00 - 13:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./39.
13:10 - 13:25

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./40.
13:25 - 13:35

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./41.
13:35 - 14:00

A Tom és Jerry-show II./37.
14:00 - 14:05

A Tom és Jerry-show II./38.
14:05 - 14:10

A Tom és Jerry-show II./39.
14:10 - 14:30

A Tom és Jerry-show II./40.
14:30 - 14:35

A Tom és Jerry-show II./41.
14:35 - 14:40

A Tom és Jerry-show II./42.
14:40 - 14:50

Lamput III./13.
14:50 - 15:00

Thomas, a gőzmozdony XXV./30.
15:00 - 15:10

Thomas, a gőzmozdony XXV./31.
15:10 - 15:30

Új bolondos dallamok I./19.
15:30 - 15:35

Új bolondos dallamok I./19.
15:35 - 15:40

Új bolondos dallamok I./20.
15:40 - 15:45

Új bolondos dallamok I./20.
15:45 - 16:00

Tom és Jerry New Yorkban II./4.
16:00 - 16:30

A Tom és Jerry-show IV./40.
16:30 - 16:35

A Tom és Jerry-show IV./41.
16:35 - 16:40

A Tom és Jerry-show IV./42.
16:40 - 17:00

Grizzy és a lemmingek I./61.
17:00 - 17:05

Grizzy és a lemmingek I./62.
17:05 - 17:10

Grizzy és a lemmingek I./63.
17:10 - 17:25

Grizzy és a lemmingek I./64.
17:25 - 17:35

Grizzy és a lemmingek I./65.
17:35 - 17:40

Grizzy és a lemmingek I./66.
17:40 - 17:45

Lamput III./17.
17:45 - 18:00

Csak lazán Scooby-Doo! II./6.
18:00 - 18:30

Csak lazán Scooby-Doo! II./7.
18:30 - 19:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./42.
19:00 - 19:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./43.
19:10 - 19:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./44.
19:30 - 19:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./45.
19:40 - 20:00

Új bolondos dallamok III./49.
20:00 - 20:05

Új bolondos dallamok III./51.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok III./51.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok III./52.
20:15 - 20:30

Új bolondos dallamok III./52.
20:30 - 20:35

Új bolondos dallamok I./1.
20:35 - 20:40

Új bolondos dallamok I./1.
20:40 - 20:45

Új bolondos dallamok I./2.
20:45 - 21:00

Grizzy és a lemmingek I./33.
21:00 - 21:05

Grizzy és a lemmingek I./34.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek I./35.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek I./36.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek I./37.
21:30 - 21:40

Grizzy és a lemmingek I./38.
21:40 - 21:45

Grizzy és a lemmingek I./39.
21:45 - 22:00

Mr. Magoo I./61.
22:00 - 22:05

Mr. Magoo I./62.
22:05 - 22:15

Mr. Magoo I./63.
22:15 - 22:25

Mr. Magoo I./64.
22:25 - 22:35

Mr. Magoo I./65.
22:35 - 22:40

Mr. Magoo I./66.
22:40 - 22:50

Lamput III./28.
22:50 - 23:00

Menő Mike I./15.
23:00 - 23:05

Menő Mike I./16.
23:05 - 23:10

Menő Mike I./17.
23:10 - 23:25

Menő Mike I./18.
23:25 - 23:30

Menő Mike I./19.
23:30 - 23:40

Menő Mike I./20.
23:40 - 23:45

Menő Mike I./21.
23:45 - 00:00

Gumball csodálatos világa III./18.
00:00 - 00:15

Gumball csodálatos világa III./18.
00:15 - 00:25

Gumball csodálatos világa III./19.
00:25 - 00:45

Gumball csodálatos világa III./19.
00:45 - 00:55

Gumball csodálatos világa III./20.
00:55 - 01:10

Power Players I./23.
01:10 - 01:20

Power Players I./24.
01:20 - 01:40

Power Players I./25.
01:40 - 01:50

Power Players I./26.
01:50 - 02:00

Power Players I./27.
02:00 - 02:10

Power Players I./28.
02:10 - 02:25

Power Players I./29.
02:25 - 02:35

Power Players I./30.
02:35 - 02:45

Power Players I./31.
02:45 - 02:55

Power Players I./32.
02:55 - 03:05

Power Players I./33.
03:05 - 03:15

Power Players I./34.
03:15 - 03:25

Gumball csodálatos világa IV./30.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa IV./31.
03:35 - 03:50

Gumball csodálatos világa IV./32.
03:50 - 04:00

Gumball csodálatos világa IV./33.
04:00 - 04:10

Gumball csodálatos világa IV./34.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa IV./35.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa IV./37.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa IV./38.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa IV./39.
04:50 - 05:05

Gumball csodálatos világa IV./40.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa V./1.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa V./2.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa V./3.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa V./4.
05:45 - 06:00

Tini titánok harcra fel! V./42.
06:00 - 06:10

Tini titánok harcra fel! V./43.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! V./44.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! V./45.
06:35 - 06:55

Totál Drámaráma I./17.
06:55 - 07:05

Totál Drámaráma I./18.
07:05 - 07:20

Bakugan IV./7.
07:20 - 07:30

Bakugan IV./8.
07:30 - 07:50

Gumball csodálatos világa V./38.
07:50 - 08:05

Gumball csodálatos világa V./39.
08:05 - 08:20

Gumball csodálatos világa V./40.
08:20 - 08:30

Gumball csodálatos világa VI./2.
08:30 - 08:45

A daliás Ivandoe herceg kalandjai I./9.
08:45 - 08:55

A Tom és Jerry-show II./23.
08:55 - 09:00

A Tom és Jerry-show II./24.
09:00 - 09:05

A Tom és Jerry-show II./16.
09:05 - 09:20

A Tom és Jerry-show II./30.
09:20 - 09:30

A Tom és Jerry-show II./26.
09:30 - 09:35

A Tom és Jerry-show II./25.
09:35 - 09:50

A Tom és Jerry-show II./43.
09:50 - 09:55

A Tom és Jerry-show II./20.
09:55 - 10:00

A Tom és Jerry-show II./39.
10:00 - 10:10

A Tom és Jerry-show II./29.
10:10 - 10:25

Tini titánok harcra fel! I./29.
10:25 - 10:35

Tini titánok harcra fel! VI./25.
10:35 - 10:50

Tini titánok harcra fel! VI./26.
10:50 - 11:00

Tini titánok harcra fel! VI./27.
11:00 - 11:20

Tini titánok harcra fel! VI./28.
11:20 - 11:30

Tini titánok harcra fel! VI./32.
11:30 - 11:45

Tini titánok harcra fel! VI./33.
11:45 - 11:55

Tini titánok harcra fel! VI./38.
11:55 - 12:15

Tini titánok harcra fel! VI./34.
12:15 - 12:25

Tini titánok harcra fel! VI./36.
12:25 - 12:40

Tini titánok harcra fel! VI./40.
12:40 - 12:50

Tini titánok harcra fel! VI./37.
12:50 - 13:10

Vadócok IV./7.
13:10 - 13:20

Vadócok IV./8.
13:20 - 13:40

Clarence I./22.
13:40 - 13:50

Clarence I./23.
13:50 - 14:05

Clarence I./24.
14:05 - 14:15

Clarence I./25.
14:15 - 14:30

Bonbon és Bentley I./22.
14:30 - 14:40

Bonbon és Bentley I./23.
14:40 - 14:45

Bonbon és Bentley I./24.
14:45 - 14:55

Bonbon és Bentley I./25.
14:55 - 15:05

Bonbon és Bentley I./26.
15:05 - 15:10

Bonbon és Bentley I./27.
15:10 - 15:25

Medvetesók I./24.
15:25 - 15:35

Medvetesók I./25.
15:35 - 15:50

Medvetesók II./1.
15:50 - 16:00

Medvetesók II./2.
16:00 - 16:20

Totál Drámaráma II./49.
16:20 - 16:30

Totál Drámaráma II./50.
16:30 - 16:50

A Tom és Jerry-show II./23.
16:50 - 16:55

A Tom és Jerry-show II./24.
16:55 - 17:05

A Tom és Jerry-show II./16.
17:05 - 17:15

A Tom és Jerry-show II./30.
17:15 - 17:25

A Tom és Jerry-show II./26.
17:25 - 17:30

A Tom és Jerry-show II./25.
17:30 - 17:45

A Tom és Jerry-show II./43.
17:45 - 17:50

A Tom és Jerry-show II./20.
17:50 - 18:00

A Tom és Jerry-show II./39.
18:00 - 18:05

A Tom és Jerry-show II./29.
18:05 - 18:20

Vadócok IV./7.
18:20 - 18:30

Vadócok IV./8.
18:30 - 18:50

Tapsi Hapsi és barátai I./14.
18:50 - 19:00

Tapsi Hapsi és barátai I./15.
19:00 - 19:20

Clarence III./13.
19:20 - 19:30

Clarence IV./1.
19:30 - 19:50

Clarence III./14.
19:50 - 20:00

Clarence IV./2.
20:00 - 20:10

Clarence III./15.
20:10 - 20:30

Bakugan IV./9.
20:30 - 20:40

Bakugan IV./10.
20:40 - 21:00

Power Players II./6.
21:00 - 21:10

Power Players II./7.
21:10 - 21:25

Power Players II./8.
21:25 - 21:35

Power Players II./9.
21:35 - 21:55

Power Players II./10.
21:55 - 22:05

Power Players II./11.
22:05 - 22:25

Power Players II./12.
22:25 - 22:35

Power Players II./13.
22:35 - 22:50

Power Players II./14.
22:50 - 23:00

Power Players II./15.
23:00 - 23:20

Power Players II./16.
23:20 - 23:30

Power Players II./17.
23:30 - 23:45

Gumball csodálatos világa III./20.
23:45 - 00:00

Vérrel írt szavak II/3.
23:30 - 00:25

Túlvilági oknyomozók I/5.
00:25 - 01:15

Judy bírónő XVI/2.
01:15 - 01:40

Hűtlen házastársak VIII/21.
01:40 - 02:30

A világ leggonoszabb gyilkosai IV/7.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XVII/209.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XVII/210.
03:40 - 04:00

Judy bírónő XVII/211.
04:00 - 04:20

Rumble & Hum I/7.
04:20 - 05:10

Az orvos házhoz jön I/2.
05:10 - 06:00

Judy bírónő XVI/55.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XVI/56.
06:25 - 06:50

Paranormális túlélők V/3.
06:50 - 07:40

Rumble & Hum I/8.
07:40 - 08:30

Meredek helyzetek videón V/7.
08:30 - 08:55

Az orvos házhoz jön I/3.
08:55 - 09:45

Rossz kutya! I/3.
09:45 - 10:35

Judy bírónő XX/77.
10:35 - 11:00

Judy bírónő XX/78.
11:00 - 11:25

Judy bírónő XX/79.
11:25 - 11:50

Országúti járőrök XVIII/9.
11:50 - 12:15

Paranormális túlélők V/3.
12:15 - 13:05

Rumble & Hum I/8.
13:05 - 13:55

Meredek helyzetek videón V/7.
13:55 - 14:20

Helikopteres zsaruk II/1.
14:20 - 15:10

Judy bírónő XVII/55.
15:10 - 15:35

Judy bírónő XVII/56.
15:35 - 16:00

Rossz kutya! I/3.
16:00 - 16:50

Az orvos házhoz jön I/3.
16:50 - 17:40

Országúti járőrök XVIII/9.
17:40 - 18:05

Paranormális túlélők V/3.
18:05 - 18:55

Judy bírónő XX/77.
18:55 - 19:20

Judy bírónő XX/78.
19:20 - 19:45

Judy bírónő XX/79.
19:45 - 20:10

Rumble & Hum I/8.
20:10 - 21:00

A gyilkos vallomása II/4.
21:00 - 21:50

Hűtlen házastársak VIII/22.
21:50 - 22:40

A behajtók VII/7.
22:40 - 23:05

A behajtók VII/8.
23:05 - 23:30

Vérrel írt szavak II/4.
23:30 - 00:25

The Situation Room with Wolf Blitzer
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 03:00

CNN Tonight (CNN/US)
03:00 - 04:00

Don Lemon Tonight
04:00 - 05:00

Don Lemon Tonight
05:00 - 06:00

CNN Newsroom with John Vause
06:00 - 06:45

World Sport
06:45 - 07:00

CNN Newsroom with John Vause
07:00 - 08:00

CNN Newsroom with Rosemary Church
08:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Rosemary Church
09:00 - 09:45

Marketplace Europe
09:45 - 10:00

CNN Newsroom with Max Foster
10:00 - 11:00

Early Start
11:00 - 12:00

New Day
12:00 - 13:00

New Day
13:00 - 14:00

New Day
14:00 - 14:30

World Sport
14:30 - 15:00

First Move with Julia Chatterley
15:00 - 15:45

Marketplace Europe
15:45 - 16:00

Connect the World
16:00 - 16:45

World Sport
16:45 - 17:00

Connect the World
17:00 - 18:00

One World with Zain Asher
18:00 - 18:45

African Voices Changemakers
18:45 - 19:00

Amanpour
19:00 - 20:00

Isa Soares Tonight
20:00 - 21:00

Quest Means Business
21:00 - 21:45

Marketplace Europe
21:45 - 22:00

The Lead with Jake Tapper
22:00 - 23:00

The Global Brief with Bianca Nobilo
23:00 - 23:30

World Sport
23:30 - 00:00

Family Guy IV./4.
00:00 - 00:30

Family Guy IV./5.
00:30 - 01:00

Family Guy IV./6.
01:00 - 01:25

Firka villa I./4.
01:25 - 01:55

Tömény történelem II./1.
01:55 - 02:15

South Park II./17.
02:15 - 02:40

South Park III./5.
02:40 - 03:00

South Park XIX./6.
03:00 - 03:25

South Park XXI./2.
03:25 - 03:45

Firka villa I./4.
03:45 - 04:05

Arcok harca V./1.
04:05 - 04:30

Arcok harca V./2.
04:30 - 04:55

Arcok harca V./3.
04:55 - 05:15

Egy kapcsolat szabályai VII./4.
05:15 - 05:35

Egy kapcsolat szabályai VII./5.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág III./48.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág III./49.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág III./50.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár pingvinjei III./15.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./1.
08:00 - 08:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./17.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./18.
09:00 - 09:30

Jószomszédok IV./9.
09:30 - 10:00

Jószomszédok IV./10.
10:00 - 10:25

Agymenők I./4.
10:25 - 10:50

Agymenők I./5.
10:50 - 11:20

Agymenők I./6.
11:20 - 11:45

Agymenők I./8.
11:45 - 12:05

Agymenők I./9.
12:05 - 12:35

Modern család I./7.
12:35 - 13:05

Modern család I./8.
13:05 - 13:35

Egy kapcsolat szabályai VII./6.
13:35 - 14:05

Egy kapcsolat szabályai VII./7.
14:05 - 14:35

Agymenők I./11.
14:35 - 15:00

Agymenők I./12.
15:00 - 15:30

Agymenők I./13.
15:30 - 15:55

Agymenők I./14.
15:55 - 16:15

Agymenők I./15.
16:15 - 16:40

Modern család I./9.
16:40 - 17:05

Modern család I./10.
17:05 - 17:30

A nevem Earl I./9.
17:30 - 18:00

A nevem Earl I./10.
18:00 - 18:30

Jószomszédok IV./11.
18:30 - 19:00

Jószomszédok IV./12.
19:00 - 19:25

Agymenők I./17.
19:25 - 19:50

Agymenők II./1.
19:50 - 20:10

Agymenők II./2.
20:10 - 20:40

Agymenők II./3.
20:40 - 21:05

Agymenők II./4.
21:05 - 21:30

South Park V./12.
21:30 - 22:00

South Park IV./2.
22:00 - 22:30

South Park VII./9.
22:30 - 23:00

South Park XVI./7.
23:00 - 23:30

Family Guy IV./7.
23:30 - 00:00

Családom, darabokban III./13.
23:50 - 00:20

Hallatlan III./20.
00:20 - 00:45

Hallatlan III./21.
00:45 - 01:20

SpongyaBob Kockanadrág III./48.
01:20 - 01:50

SpongyaBob Kockanadrág III./49.
01:50 - 02:20

SpongyaBob Kockanadrág III./50.
02:20 - 02:45

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./15.
02:45 - 03:05

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./16.
03:05 - 03:35

SpongyaBob Kockanadrág X./6.
03:35 - 04:00

SpongyaBob Kockanadrág X./7.
04:00 - 04:25

SpongyaBob KockaNadrág X./8.
04:25 - 04:50

SpongyaBob KockaNadrág X./9.
04:50 - 05:15

SpongyaBob KockaNadrág X./10.
05:15 - 06:00

Életem értelmei IV./23.
06:00 - 06:30

Életem értelmei IV./24.
06:30 - 07:00

Anyám borogass VI./7.
07:00 - 07:30

Anyám borogass VI./8.
07:30 - 08:00

Anyám borogass VI./9.
08:00 - 08:30

Elválótársak I./8.
08:30 - 09:00

Elválótársak II./1.
09:00 - 09:30

Családom, darabokban III./12.
09:30 - 09:55

Családom, darabokban III./13.
09:55 - 10:25

Jóbarátok IX./8.
10:25 - 10:55

Jóbarátok IX./9.
10:55 - 11:25

SpongyaBob Kockanadrág III./51.
11:25 - 11:55

SpongyaBob Kockanadrág III./52.
11:55 - 12:25

SpongyaBob Kockanadrág III./53.
12:25 - 12:50

Főállású fater I./15.
12:50 - 13:10

Főállású fater I./16.
13:10 - 13:40

Családom, darabokban III./14.
13:40 - 14:10

Családom, darabokban III./15.
14:10 - 14:40

Elválótársak II./2.
14:40 - 15:10

Elválótársak II./3.
15:10 - 15:40

Anyám borogass VI./7.
15:40 - 16:10

Anyám borogass VI./8.
16:10 - 16:40

Anyám borogass VI./9.
16:40 - 17:10

Az ifjú Sheldon III./1.
17:10 - 17:40

Az ifjú Sheldon III./2.
17:40 - 18:00

Jóbarátok IX./10.
18:00 - 18:30

Jóbarátok IX./11.
18:30 - 19:00

Életem értelmei IV./25.
19:00 - 19:30

Életem értelmei IV./26.
19:30 - 20:00

Anyám borogass VI./10.
20:00 - 20:30

Anyám borogass VI./11.
20:30 - 21:00

Anyám borogass VI./12.
21:00 - 21:30

Az ifjú Sheldon III./1.
21:30 - 21:55

Az ifjú Sheldon III./2.
21:55 - 22:20

Elválótársak II./2.
22:20 - 22:50

Elválótársak II./3.
22:50 - 23:20

Családom, darabokban III./14.
23:20 - 23:50

Családom, darabokban III./15.
23:50 - 00:20

Dr. Csont X./9.
00:00 - 01:00

Nyomtalanul VII./16.
01:00 - 02:00

Nyomtalanul VII./17.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék IX./16.
03:00 - 04:00

Dr. Csont X./9.
04:00 - 05:00

Nevess csak! XIV./5.
05:00 - 06:30

Baywatch II./9.
06:30 - 07:30

CSI: A helyszínelők X./17.
07:30 - 08:30

CSI: A helyszínelők X./18.
08:30 - 09:30

Doktor Murphy V./9.
09:30 - 10:30

Cobra 11 XXV./1.
10:30 - 11:35

Medicopter 117 - A légimentők IV./3.
11:35 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők IV./4.
12:40 - 13:45

Baywatch II./10.
13:45 - 14:45

Cobra 11 XXV./2.
14:45 - 15:50

Cobra 11 XXV./3.
15:50 - 16:55

Cobra 11 XXV./4.
16:55 - 18:00

CSI: A helyszínelők X./19.
18:00 - 19:00

CSI: A helyszínelők X./20.
19:00 - 20:00

Doktor Murphy V./10.
20:00 - 21:00

Nyomtalanul VII./18.
21:00 - 22:00

Nyomtalanul VII./19.
22:00 - 23:00

Gyilkos elmék IX./17.
23:00 - 00:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
00:00 - 00:21

Futuris
00:21 - 00:24

Futuris
00:24 - 00:30

Te tudtad?
00:30 - 00:54

Újítások
00:54 - 01:00

Egy univerzum élete
01:00 - 01:51

Te tudtad? - Válogatás
01:51 - 02:00

Te tudtad?
02:00 - 02:21

Fejben dől el
02:21 - 02:30

Te tudtad?
02:30 - 02:54

Fejben dől el
02:54 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:27

Fejben dől el
03:27 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 03:57

Fejben dől el
03:57 - 04:00

Te tudtad?
04:00 - 04:24

Fejben dől el
04:24 - 04:30

Te tudtad?
04:30 - 04:54

Fejben dől el
04:54 - 05:00

Te tudtad?
05:00 - 05:21

Fejben dől el
05:21 - 05:30

Te tudtad?
05:30 - 05:54

Fejben dől el
05:54 - 06:00

Pofonegyszerű
06:00 - 06:12

Pofonegyszerű
06:12 - 06:30

Kreatív csodák műhelye
06:30 - 06:36

Kreatív csodák műhelye
06:36 - 06:42

Állati felfordulás
06:42 - 06:45

Tudod-e?
06:45 - 06:57

Tudod-e?
06:57 - 07:15

Sziporka Sziszi
07:15 - 07:30

Darwin és Newts
07:30 - 07:45

Smorph és az áram
07:45 - 07:48

Dr. Panda
07:48 - 08:00

Fixik
08:00 - 08:09

Kosmix
08:09 - 08:15

Kosmix
08:15 - 08:18

Doki
08:18 - 08:30

Ismerd meg!
08:30 - 08:33

Addison
08:33 - 08:48

Sprinter Galore, a szuperhős
08:48 - 08:54

Sprinter Galore, a szuperhős
08:54 - 09:00

Tudod-e?
09:00 - 09:15

Tudod-e?
09:15 - 09:30

Elmemunkák
09:30 - 09:54

Állati felfordulás
09:54 - 10:00

Tudomány nagyban
10:00 - 10:21

Fenn a kéz!
10:21 - 10:24

Ikerdokik bevetésen
10:24 - 10:54

Legyek szuper!
10:54 - 11:18

Történelem másképp
11:18 - 11:48

Törivadászok
11:48 - 12:18

Gasztrobbanás
12:18 - 12:33

Siyaya - Kalandozz velünk!
12:33 - 13:00

Tinifőnök
13:00 - 13:30

Pofonegyszerű
13:30 - 13:45

Ha felnövök
13:45 - 14:00

Ha felnövök
14:00 - 14:15

Tudomány nagyban
14:15 - 14:39

Hogyan csináld jól
14:39 - 14:57

Ismerd meg!
14:57 - 15:00

Ikerdokik bevetésen
15:00 - 15:30

A mélység
15:30 - 15:51

mathXplosion
15:51 - 15:54

mathXplosion
15:54 - 16:00

Játékvilág (A szüleim garázsában)
16:00 - 16:21

Állati felfordulás
16:21 - 16:24

Állati felfordulás
16:24 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Törivadászok
17:00 - 17:30

Bajnokok a világ körül
17:30 - 17:48

Ha felnövök
17:48 - 18:03

A Ramsay család kalandjai
18:03 - 18:21

A Ramsay család kalandjai
18:21 - 18:39

Siyaya - Vad Fokföld
18:39 - 19:03

Állati felfordulás
19:03 - 19:09

Ausztál állatmentők
19:09 - 19:33

Csináld magad okosságok
19:33 - 20:00

Ikerdokik bevetésen
20:00 - 20:30

Ikerdokik bevetésen
20:30 - 21:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
21:00 - 21:21

Futuris
21:21 - 21:24

Futuris
21:24 - 21:30

Te tudtad?
21:30 - 21:54

Újítások
21:54 - 22:00

Az igazság a szénhidrátról
22:00 - 23:00

Veszélyes Föld
23:00 - 23:30

Veszélyes Föld
23:30 - 00:00

Violetta 157.
23:50 - 00:35

Sadie Sparks 18.
00:35 - 00:55

Pizsihősök 26.
00:55 - 01:20

Pizsihősök 1.
01:20 - 01:35

Binny és a szellem 23.
01:35 - 02:10

Binny és a szellem 1.
02:10 - 02:30

Evermoor titkai 21.
02:30 - 02:55

Evermoor titkai 22.
02:55 - 03:20

Sadie Sparks 3.
03:20 - 03:40

Sadie Sparks 4.
03:40 - 04:00

Hamis cica 12.
04:00 - 04:25

Hamis cica 13.
04:25 - 04:45

Hamis cica 14.
04:45 - 05:10

Evermoor titkai 16.
05:10 - 05:35

Evermoor titkai 17.
05:35 - 06:00

Ghostforce 7.
06:00 - 06:30

Ghostforce 8.
06:30 - 07:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 7.
07:00 - 07:25

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 8.
07:25 - 07:55

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 9.
07:55 - 08:25

Fiú, Lány, stb. 30.
08:25 - 08:45

Fiú, Lány, stb. 31.
08:45 - 08:55

Fiú, Lány, stb. 32.
08:55 - 09:10

Hotel Transzilvánia: A sorozat 1.
09:10 - 09:40

Hotel Transzilvánia: A sorozat 4.
09:40 - 09:50

Ghostforce 13.
09:50 - 10:20

Ghostforce 14.
10:20 - 10:50

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 9.
10:50 - 11:20

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
11:20 - 11:50

Phineas és Ferb 52.
11:50 - 12:20

Phineas és Ferb 63.
12:20 - 12:50

Aranyhaj gubancos kalandja 59.
12:50 - 13:15

Aranyhaj gubancos kalandja 61.
13:15 - 13:45

A zűr közepén 56.
13:45 - 14:15

A zűr közepén 57.
14:15 - 14:45

K.C., a tini kém 21.
14:45 - 15:15

K.C., a tini kém 13.
15:15 - 15:45