Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV HD

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv HD

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi + HD

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV European

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler1 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Spíler2 TV HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport1 HD

01:00 - 01:00 Sport

Sport2 HD

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat 2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Film

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

NASA TV 4K

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV HD
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi + HD
Moziverzum
MTV European
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL II HD
RTL +
RTL Klub HD
Sláger TV
Spektrum HD
Spektrum Home
Spíler1 TV HD
Spíler2 TV HD
Sport1 HD
Sport2 HD
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2 Séf
TV4
Viasat 2
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Film
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

 

Időjárás-jelentés
16:15 - 16:20

Ma délután
16:20 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Kárpát-medence
16:33 - 16:50

Ma délután
16:50 - 16:52

Kárpát-medence
16:52 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:20

Időjárás-jelentés
17:20 - 17:22

Ma délután
17:22 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Ma este
17:33 - 17:45

Agenda
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:03

Ma este
19:03 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

V4 Híradó
21:22 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:40

Ma éjjel
22:40 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Angol nyelvű hírek
23:15 - 23:19

Német nyelvű hírek
23:19 - 23:22

Orosz nyelvű hírek
23:22 - 23:25

Kínai nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Világhíradó
23:30 - 00:00

 

Super Wings - A szárnyalók II.
16:05 - 16:15

Super Wings - A szárnyalók II.
16:15 - 16:30

Yakari V.
16:30 - 16:40

Yakari V.
16:40 - 16:55

Állatkölykök
16:55 - 16:59

A Mancs őrjárat III.
16:59 - 17:20

A dzsungel könyve I.
17:20 - 17:30

Sissi hercegnő kalandjai II.
17:30 - 18:00

Paddington kalandjai I.
18:00 - 18:10

Geronimo Stilton III.
18:10 - 18:35

Rozmaring kunyhó
18:35 - 18:45

Betűvető
18:45 - 18:55

RoboVonatok II.
18:55 - 19:05

RoboVonatok II.
19:05 - 19:20

Alvin és a mókusok III.
19:20 - 19:35

Go Jetters
19:35 - 19:45

Ici-pici cicák
19:45 - 19:50

Hetedhét kaland
19:50 - 20:10

Friss
20:10 - 20:40

Ez így ok?
20:40 - 21:15

Kulisszák mögött - Az A38 hajón
21:15 - 22:10

A38 Archív
22:10 - 23:10

Elektrip
23:10 - 01:45

 

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Álmok álmodói
18:45 - 18:55

Az érzelmek tengerén I./120.
18:55 - 19:45

Mindennapi
19:45 - 19:50

A hegyi doktor III./9.
19:50 - 20:35

Nyaralj itthon! 2022.
20:35 - 20:45

Önök kérték! - Válogató adások
20:45 - 21:45

A Mediciek hatalma - Lorenzo, a tündöklő
21:45 - 22:40

Kenó
22:40 - 22:50

Hozományvadászok 1.
22:50 - 23:50

Rómeó és Júlia 2.
23:50 - 01:35

 

Góóól!
18:00 - 19:00

Fradi Tv
19:00 - 19:30

Labdarúgás
19:30 - 20:00

UEFA - Bajnokok Ligája selejtező
20:00 - 21:50

Labdarúgás
21:50 - 22:15

Labdarúgás
22:15 - 00:05

 

Koronás sas II./167.
16:25 - 16:55

Koronás sas II./168.
16:55 - 17:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30 - 18:00

Kontúr
18:00 - 18:45

Agenda
18:45 - 19:00

Helyek, emberek, történetek - Keresztül-kasul Nagy-Britannián
19:00 - 20:00

Jane Eyre
20:00 - 21:55

Poldark II./1.
21:55 - 23:00

Hollywood alkonya - Mullholland Drive
23:00 - 00:45

 

Magyar világ
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:30

Borbás Marcsi szakácskönyve
18:30 - 19:00

Nyári Károly: Úgy szeretlek téged-Jubileumi szimfonikus koncert
19:00 - 19:45

Álmok álmodói
19:45 - 19:50

Nyaralj itthon!
19:50 - 20:00

Musical slágerek
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

V4 Híradó
21:20 - 21:35

Álmok álmodói
21:35 - 21:40

Csak színház és más semmi III./4.
21:40 - 22:40

Pastorale - a Zuglói Filharmónia családi hangversenysorozata 1.
22:40 - 23:40

Hazajáró
23:40 - 00:05

 

Híradó
17:00 - 17:30

Radar
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Napi aktuális
20:30 - 21:10

Vezércikk: Olvasunk a sorok között
21:10 - 22:15

Híradó
22:15 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

 

Fórum
16:30 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

MaiTÉMA
20:45 - 21:55

ATV Híradó
21:55 - 22:25

A Géniusz
22:25 - 23:35

Hazahúzó
23:35 - 00:25

 

MotoGP
16:45 - 18:00

IndyCar 2022 27
18:00 - 20:30

KO TV Classics 2022 32
20:30 - 21:30

Labdarúgás
21:30 - 23:30

Labdarúgás
23:30 - 02:00

 

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna - Szilva Bea
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Diószegi Ádám
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

 

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Hip
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

 

A tiltott királyság
16:25 - 18:25

Lovagregény
18:25 - 21:00

Torrente 2. - A Marbella küldetés
21:00 - 22:45

Farkas
22:45 - 01:15

 

#Bochkor
16:40 - 18:05

Lisa csak egy van
18:05 - 19:10

PárShow
19:10 - 20:15

Jakupcsek plusz
20:15 - 21:15

#Bochkor
21:15 - 22:40

Hazahúzó
22:40 - 23:35

AradiVarga Show
23:35 - 00:35

 

A holnap legendái VI./3.
16:20 - 17:15

SWAT - Különleges egység II./14.
17:15 - 18:05

NCIS XIV./3.
18:05 - 19:05

NCIS XIV./4.
19:05 - 20:00

Az újonc III./7.
20:00 - 21:00

A mentalista V./9.
21:00 - 21:55

A mentalista V./10.
21:55 - 22:50

Az Amazonas kincse
22:50 - 00:55

 

Napi gondolatok az evangéliumról
16:20 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Heti Pro-Life
18:00 - 19:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

 

A Tom és Jerry-show IV./37.
16:30 - 16:35

A Tom és Jerry-show IV./38.
16:35 - 16:40

A Tom és Jerry-show IV./39.
16:40 - 17:00

Grizzy és a lemmingek I./55.
17:00 - 17:05

Grizzy és a lemmingek I./56.
17:05 - 17:10

Grizzy és a lemmingek I./57.
17:10 - 17:25

Grizzy és a lemmingek I./58.
17:25 - 17:30

Grizzy és a lemmingek I./59.
17:30 - 17:40

Grizzy és a lemmingek I./60.
17:40 - 17:45

Lamput III./14.
17:45 - 18:00

Csak lazán Scooby-Doo! II./4.
18:00 - 18:30

Csak lazán Scooby-Doo! II./5.
18:30 - 19:00

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./38.
19:00 - 19:10

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./39.
19:10 - 19:30

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./40.
19:30 - 19:40

Mr. Bean: A rajzfilmsorozat II./41.
19:40 - 20:00

Új bolondos dallamok III./45.
20:00 - 20:05

Új bolondos dallamok III./46.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok III./46.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok III./47.
20:15 - 20:30

Új bolondos dallamok III./47.
20:30 - 20:35

Új bolondos dallamok III./48.
20:35 - 20:40

Új bolondos dallamok III./48.
20:40 - 20:45

Új bolondos dallamok III./49.
20:45 - 21:00

Grizzy és a lemmingek I./26.
21:00 - 21:05

Grizzy és a lemmingek I./27.
21:05 - 21:10

Grizzy és a lemmingek I./28.
21:10 - 21:25

Grizzy és a lemmingek I./29.
21:25 - 21:30

Grizzy és a lemmingek I./30.
21:30 - 21:40

Grizzy és a lemmingek I./31.
21:40 - 21:45

Grizzy és a lemmingek I./32.
21:45 - 22:00

Mr. Magoo I./55.
22:00 - 22:05

Mr. Magoo I./56.
22:05 - 22:15

Mr. Magoo I./57.
22:15 - 22:25

Mr. Magoo I./58.
22:25 - 22:35

Mr. Magoo I./59.
22:35 - 22:40

Mr. Magoo I./60.
22:40 - 22:50

Lamput III./26.
22:50 - 23:00

Menő Mike I./8.
23:00 - 23:05

Menő Mike I./9.
23:05 - 23:10

Menő Mike I./10.
23:10 - 23:25

Menő Mike I./11.
23:25 - 23:30

Menő Mike I./12.
23:30 - 23:40

Menő Mike I./13.
23:40 - 23:45

Menő Mike I./14.
23:45 - 00:00

 

Totál Drámaráma II./47.
16:20 - 16:30

Totál Drámaráma II./48.
16:30 - 16:50

A Tom és Jerry-show II./10.
16:50 - 16:55

A Tom és Jerry-show II./11.
16:55 - 17:05

A Tom és Jerry-show II./18.
17:05 - 17:15

A Tom és Jerry-show II./14.
17:15 - 17:25

A Tom és Jerry-show II./13.
17:25 - 17:30

A Tom és Jerry-show II./22.
17:30 - 17:45

A Tom és Jerry-show II./17.
17:45 - 17:50

A Tom és Jerry-show II./27.
17:50 - 18:00

A Tom és Jerry-show II./15.
18:00 - 18:05

A Tom és Jerry-show II./21.
18:05 - 18:20

Vadócok IV./6.
18:20 - 18:30

Vadócok IV./5.
18:30 - 18:50

Tapsi Hapsi és barátai I./12.
18:50 - 19:00

Tapsi Hapsi és barátai I./13.
19:00 - 19:20

Clarence III./7.
19:20 - 19:30

Clarence III./8.
19:30 - 19:50

Clarence III./9.
19:50 - 20:00

Clarence III./10.
20:00 - 20:10

Clarence III./12.
20:10 - 20:30

Bakugan IV./7.
20:30 - 20:40

Bakugan IV./8.
20:40 - 21:00

Power Players I./46.
21:00 - 21:10

Power Players I./47.
21:10 - 21:25

Power Players I./48.
21:25 - 21:35

Power Players I./49.
21:35 - 21:55

Power Players I./50.
21:55 - 22:05

Power Players I./51.
22:05 - 22:25

Power Players I./52.
22:25 - 22:35

Power Players II./1.
22:35 - 22:50

Power Players II./2.
22:50 - 23:00

Power Players II./3.
23:00 - 23:20

Power Players II./4.
23:20 - 23:30

Power Players II./5.
23:30 - 23:45

Gumball csodálatos világa III./17.
23:45 - 00:00

 

Az orvos házhoz jön I/2.
16:50 - 17:40

Országúti járőrök XVIII/8.
17:40 - 18:05

Paranormális túlélők V/2.
18:05 - 18:55

Judy bírónő XX/74.
18:55 - 19:20

Judy bírónő XX/75.
19:20 - 19:45

Judy bírónő XX/76.
19:45 - 20:10

Rumble & Hum I/7.
20:10 - 21:00

A gyilkos vallomása II/3.
21:00 - 21:50

Hűtlen házastársak VIII/21.
21:50 - 22:40

A behajtók VII/5.
22:40 - 23:05

A behajtók VII/6.
23:05 - 23:30

Vérrel írt szavak II/3.
23:30 - 00:25

 

World Sport
16:45 - 17:00

Connect the World
17:00 - 18:00

One World with Zain Asher
18:00 - 18:45

African Voices Changemakers
18:45 - 19:00

Amanpour
19:00 - 20:00

Isa Soares Tonight
20:00 - 21:00

Quest Means Business
21:00 - 21:45

Connecting Africa
21:45 - 22:00

The Lead with Jake Tapper
22:00 - 23:00

The Global Brief with Bianca Nobilo
23:00 - 23:30

World Sport
23:30 - 00:00

 

Agymenők I./9.
16:15 - 16:40

Modern család I./7.
16:40 - 17:05

Modern család I./8.
17:05 - 17:30

A nevem Earl I./7.
17:30 - 18:00

A nevem Earl I./8.
18:00 - 18:30

Jószomszédok IV./9.
18:30 - 19:00

Jószomszédok IV./10.
19:00 - 19:25

Agymenők I./11.
19:25 - 19:50

Agymenők I./12.
19:50 - 20:10

Agymenők I./13.
20:10 - 20:40

Agymenők I./14.
20:40 - 21:05

Agymenők I./15.
21:05 - 21:30

South Park II./17.
21:30 - 22:00

South Park III./5.
22:00 - 22:30

South Park XIX./6.
22:30 - 23:00

South Park XXI./2.
23:00 - 23:30

Family Guy IV./3.
23:30 - 00:00

 

Anyám borogass VI./5.
16:10 - 16:40

Anyám borogass VI./6.
16:40 - 17:10

Az ifjú Sheldon II./21.
17:10 - 17:40

Az ifjú Sheldon II./22.
17:40 - 18:00

Jóbarátok IX./8.
18:00 - 18:30

Jóbarátok IX./9.
18:30 - 19:00

Életem értelmei IV./23.
19:00 - 19:30

Életem értelmei IV./24.
19:30 - 20:00

Anyám borogass VI./7.
20:00 - 20:30

Anyám borogass VI./8.
20:30 - 21:00

Anyám borogass VI./9.
21:00 - 21:30

Az ifjú Sheldon II./21.
21:30 - 21:55

Az ifjú Sheldon II./22.
21:55 - 22:20

Elválótársak I./8.
22:20 - 22:50

Elválótársak II./1.
22:50 - 23:20

Családom, darabokban III./12.
23:20 - 23:50

Családom, darabokban III./13.
23:50 - 00:20

 

Cobra 11 XXV./2.
16:55 - 18:00

CSI: A helyszínelők X./17.
18:00 - 19:00

CSI: A helyszínelők X./18.
19:00 - 20:00

Doktor Murphy V./9.
20:00 - 21:00

Nyomtalanul VII./16.
21:00 - 22:00

Nyomtalanul VII./17.
22:00 - 23:00

Gyilkos elmék IX./16.
23:00 - 00:00

 

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Törivadászok
17:00 - 17:30

Bajnokok a világ körül
17:30 - 17:48

Ha felnövök
17:48 - 18:03

A Ramsay család kalandjai
18:03 - 18:21

A Ramsay család kalandjai
18:21 - 18:39

Siyaya - Vad Fokföld
18:39 - 19:03

Állati felfordulás
19:03 - 19:09

Tudomány nagyban
19:09 - 19:33

Csináld magad okosságok
19:33 - 20:00

Ikerdokik bevetésen
20:00 - 20:30

Ikerdokik bevetésen
20:30 - 21:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
21:00 - 21:21

Futuris
21:21 - 21:24

Futuris
21:24 - 21:30

Te tudtad?
21:30 - 21:57

Újítások
21:57 - 22:00

Egy univerzum élete
22:00 - 22:51

Te tudtad? - Válogatás
22:51 - 23:00

Reneszánsz másképp
23:00 - 00:00

 

Kikiwaka tábor 17.
16:05 - 16:35

Fiú, Lány, stb. 2.
16:35 - 16:50

Fiú, Lány, stb. 3.
16:50 - 17:00

Fiú, Lány, stb. 4.
17:00 - 17:20

A szellem és Molly McGee 9.
17:20 - 17:50

Ghostforce 13.
17:50 - 18:20

Ghostforce 14.
18:20 - 18:50

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
18:50 - 19:20

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 11.
19:20 - 19:50

Szünidei napló 32.
19:50 - 20:25

Szünidei napló 33.
20:25 - 21:00

A zűr közepén 8.
21:00 - 21:25

A zűr közepén 10.
21:25 - 21:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 98.
21:55 - 22:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 101.
22:20 - 22:50

Bia 7.
22:50 - 23:30

Angie konyhája 12.
23:30 - 23:50

Violetta 157.
23:50 - 00:35

 

Sippi Sappi, Te mit dolgozol?, Lola és a Számok
16:05 - 16:14

Kaktusz, Tűzoltók, Tempo Giusto
16:14 - 16:25

Zöldségek, Lola és a Számok, Finn és Fianna
16:25 - 16:35

Zack és Ziggy, Didi baba, Kukucs, látlak!
16:35 - 16:47

Ding Dang Dong, Táncok, Időmanók
16:47 - 16:57

Ding Dang Dong, Mozgás, Micsoda látvány
16:57 - 17:08

Ding Dang Dong, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem
17:08 - 17:20

Lola és a Számok, Hop-hop, Raul
17:20 - 17:30

Margo és Félix, Kacsa és barátai, Mi fán terem?
17:30 - 17:38

Formácskák, Édes otthon, Cica és a Ceruza
17:38 - 17:47

Pixie 2, Toobys, Tudásfa
17:47 - 17:55

Toobys, Tudásfa, Panni és Fanni
17:55 - 18:04

Sippi Sappi, Mimo és Bobo, Panni és Fanni
18:04 - 18:13

Színvarázs, Monica & Rudy, Miyu és Litto
18:13 - 18:24

Sippi Sappi, Cica és a Ceruza, Miyu és Litto
18:24 - 18:36

Kacsa és barátai, Az étterem, Kaktusz
18:36 - 18:47

Hubbi és barátai, Cica és a Ceruza, Mimo és Bobo
18:47 - 18:57

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Mimo és Bobo
18:57 - 19:06

Hubbi és barátai, Hubbi és barátai, Jó éjszakát!
19:06 - 19:15

Körülöttünk a hangok, Didi baba, Élet a városban
19:15 - 19:25

Utazunk!, Kacsa és Pihepuha, India
19:25 - 19:34

Raul, Kacsa és barátai, Vár az űr
19:34 - 19:48

Szelek szárnyán, Formák kicsiknek, Szelek szárnyán
19:48 - 20:01

Szelek szárnyán, Vár az űr, Formák kicsiknek
20:01 - 20:11

Szelek szárnyán, Formák kicsiknek, Vár az űr
20:11 - 20:25

Szelek szárnyán, Vár az űr, Szelek szárnyán
20:25 - 20:38

Szelek szárnyán, Kacsa és barátai, Te mit dolgozol?
20:38 - 20:49

Raul, Játékidő, Színvarázs
20:49 - 20:59

Margo és Félix, Kukucs, látlak!, Tóparti játékok
20:59 - 21:10

Baba-csapat, Zöldségek, Játszótársak
21:10 - 21:19

Állatok Birodalma, Tóparti játékok, Zöldségek
21:19 - 21:29

Kaktusz, Mi fán terem?, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Had
21:29 - 21:38

Színkerék, Kacsa és barátai, Járművek
21:38 - 21:49

Jön, segít a Babacsapat, Meselánc, Játszótársak
21:49 - 22:05

Meselánc, Járművek, Hubbi és barátai
22:05 - 22:16

Kacsakalandok, Baba-csapat, Kacsa és Pihepuha
22:16 - 22:24

Játszótársak, Raul, Manó világ
22:24 - 22:36

Szafari, Játékidő, Hubbi és barátai
22:36 - 22:45

Mimo és Bobo, Formácskák, Alakul!
22:45 - 22:54

Miyu és Litto, Pixie 2, Te mit dolgozol?
22:54 - 23:03

Monica & Rudy, Édes otthon, Alakul!
23:03 - 23:13

Pixie 2, Színkerék, Színvarázs
23:13 - 23:23

Tudásfa, Toobys, Tudásfa
23:23 - 23:33

Cica és a Ceruza, Pixie 2, Színvarázs
23:33 - 23:43

Alakul!, Kacsa és barátai, Kukucs, látlak!
23:43 - 23:54

Raul, Kacsa és barátai, Toobys
23:54 - 00:07

 

Action Sports World III./6.
17:00 - 18:00

Drift Style I./5.
18:00 - 18:30

Drift Style I./6.
18:30 - 19:00

World of X Games 2018./3.
19:00 - 19:30

World of X Games 2018./4.
19:30 - 20:00

Strongman Champions League 2015./7.
20:00 - 21:00

Rumble & Hum I./7.
21:00 - 22:00

IMMAF European Open 2017./2.
22:00 - 23:00

IMMAF World Championships 2017./2.
23:00 - 00:00

 

Pergető Akadémia
16:30 - 17:00

Hodula Fishing
17:00 - 17:30

Matchfishing
17:30 - 18:00

Levelek
18:00 - 18:30

Szarvasvadászat Etropole-ban
18:30 - 19:00

Takács Viktor
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

Kayak Fishing Show 10. évad 5. rész
20:00 - 20:30

DAIWA
20:30 - 21:00

Körös körül Reviczkyvel
21:00 - 21:30

Egy a természettel
21:30 - 22:00

Egy a természettel
22:00 - 22:30

Egy a természettel
22:30 - 23:00

Hodula Fishing
23:00 - 23:30

IBCC 2022. 1. rész
23:30 - 00:00

 

Ausztrál otthonok III./10.
16:30 - 17:00

Újra otthon! I./15.
17:00 - 17:30

Újra otthon! I./16.
17:30 - 18:00

A nagy házalakítás VII./23.
18:00 - 19:00

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! III./12.
19:00 - 20:00

Kastélyból álomotthon - Csináld magad! III./13.
20:00 - 21:00

Költözés helyett: felújítás! II./17.
21:00 - 22:00

Gyűjtögetők VI./7.
22:00 - 23:00

Őrjítő szenvedélyek II./7.
23:00 - 23:35

Őrjítő szenvedélyek II./8.
23:35 - 00:05

 

Szerelem az étlapon
16:20 - 18:10

Kelj fel és járj!
18:10 - 20:00

A sziget titkai
20:00 - 21:50

Hegyen maradt titkok
21:50 - 23:45

A medencetisztító
23:45 - 01:40

 

Pénz beszél
16:50 - 18:45

Távkapcs
18:45 - 21:00

Az U.N.C.L.E. embere
21:00 - 23:30

Gengszterosztag
23:30 - 01:55

 

Párkeresők
17:20 - 19:20

A jóslatom a végzeted
19:20 - 21:00

Párcsere
21:00 - 22:20

Déli szépségek
22:20 - 23:50

Lepattant szervezők
23:50 - 01:15

 

Tükröm, tükröm
17:55 - 20:00

Egy gésa emlékiratai
20:00 - 22:55

A bosszú jogán
22:55 - 01:00

 

A csendes amerikai
17:05 - 19:05

Megtalálni a nagy Őt
19:05 - 21:00

Ütközetben eltűnt 2. - A kezdet
21:00 - 22:45

Delta Kommandó
22:45 - 01:20

 

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:45

Bóta Café
19:45 - 20:45

Törzsasztal
20:45 - 21:15

A Szomszéd Vár
21:15 - 21:45

Smaragdút
21:45 - 22:45

Szellemvárosok Magyarországon
22:45 - 23:15

Game On
23:15 - 23:45

Honvéd7
23:45 - 00:00

 

Sherlock és Watson V./23.
17:55 - 19:00

Miss Marple: Holttest a könyvtárszobában
19:00 - 21:00

Kisvárosi gyilkosságok XVI./4.
21:00 - 23:05

FBI: Most Wanted III./20.
23:05 - 00:05

 

Külpolitikai Kitekintő
16:15 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:15

Hogy vagy?
17:15 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:15

Kényszerű Sorsfordulók
18:15 - 19:00

A hétórás vendég
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:15

Idegennyelvű Híradó
20:15 - 20:30

Légiközlekedési Kulturális Központ
20:30 - 21:00

Heti Vizit
21:00 - 21:30

Heti Jazz
21:30 - 22:00

Pirkadat
22:00 - 23:45

Franciapolitika
23:45 - 00:30

 

Top 5 @ 5 / Summer H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Urban H!ts
18:00 - 19:00

Summer H!TS
19:00 - 20:00

Vs.
20:00 - 21:00

Summer H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Mov!e H!ts
23:00 - 00:00

 

A vipera I./78.
16:55 - 18:00

A bosszú csapdájában II./68.
18:00 - 19:00

Az én lányom I./80.
19:00 - 20:00

Reménysugár I./128.
20:00 - 21:00

Tiltott gyümölcs V./47.
21:00 - 22:00

Fazilet asszony és lányai I./128.
22:00 - 23:00

Ártatlanok I./51.
23:00 - 00:00

 

A hármasikrek I./35.
16:07 - 16:14

A hármasikrek I./36.
16:14 - 16:21

A hármasikrek I./37.
16:21 - 16:28

A hármasikrek I./38.
16:28 - 16:42

Postás Pat - Különleges küldemények II./17.
16:42 - 16:55

Postás Pat - Különleges küldemények II./18.
16:55 - 17:12

Ricky Zoom I./33.
17:12 - 17:24

Ricky Zoom I./34.
17:24 - 17:36

Ricky Zoom I./35.
17:36 - 17:48

Ricky Zoom I./36.
17:48 - 18:02

Chuggington III./3.
18:02 - 18:12

Chuggington III./4.
18:12 - 18:29

Chuggington - Jelvényt akarok! II./2.
18:29 - 18:35

Bing I./44.
18:35 - 18:43

Bing I./45.
18:43 - 18:51

Bing I./46.
18:51 - 19:00

Leo, az ifjú vadőr I./45.
19:00 - 19:12

Leo, az ifjú vadőr I./46.
19:12 - 19:24

Leo, az ifjú vadőr I./47.
19:24 - 19:40

Találd ki, mennyire szeretlek! I./52.
19:40 - 19:51

Találd ki, mennyire szeretlek! II./1.
19:51 - 20:02

Találd ki, mennyire szeretlek! II./2.
20:02 - 20:21

Ricky Zoom I./34.
20:21 - 20:33

Ricky Zoom I./35.
20:33 - 20:45

Ricky Zoom I./36.
20:45 - 21:08

Sam, a tűzoltó VI./1.
21:08 - 21:19

Sam, a tűzoltó VI./2.
21:19 - 21:30

Simon I./39.
21:30 - 21:35

Irány Dínóföld! I./5.
21:35 - 21:49

Postás Pat - Különleges küldemények II./1.
21:49 - 22:04

Postás Pat - Különleges küldemények II./2.
22:04 - 22:19

Postás Pat - Különleges küldemények II./3.
22:19 - 22:40

Chuggington - Jelvényt akarok! I./19.
22:40 - 22:47

Bing I./15.
22:47 - 22:55

Bing I./16.
22:55 - 23:05

Bing I./17.
23:05 - 23:18

Rejtélyek Tesz-Vesz Városban II./1.
23:18 - 23:41

Rejtélyek Tesz-Vesz Városban II./2.
23:41 - 00:11

 

Walker, a Texas-i kopó V./8.
16:05 - 17:05

Walker, a Texas-i kopó V./9.
17:05 - 18:05

Rex felügyelő V./10.
18:05 - 19:05

Rex felügyelő V./11.
19:05 - 20:05

Columbo: Hattyúdal
20:05 - 21:55

Columbo: Kézirat vagy halál
21:55 - 23:45

Dallas XII./19.
23:45 - 00:45

 

Texasi raktárvadászok IV./3.
17:30 - 18:00

Texasi raktárvadászok IV./4.
18:00 - 18:30

Texasi raktárvadászok IV./6.
18:30 - 19:00

Álmodozó I./16.
19:00 - 20:00

Álmodozó I./17.
20:00 - 21:00

A szerelem íze I./17.
21:00 - 22:00

A szerelem íze I./18.
22:00 - 23:00

Columbo 8.
23:00 - 00:35

 

Állati küldetés VI./8.
16:30 - 17:00

Jurassic World: Krétakori tábor I./9.
17:00 - 17:30

Halálos iramban - Kémfutam II./6.
17:30 - 18:00

Barbie: Dreamhouse Adventures I./20.
18:00 - 18:30

Wendy és Marine I./43.
18:30 - 18:40

Wendy és Marine I./44.
18:40 - 19:00

Bébi úr újra munkában I./9.
19:00 - 19:30

Croodék hajnala I./11.
19:30 - 20:00

My Little Pony: Equestria Girls - Tavaszi szünet
20:00 - 20:45

My Little Pony: Equestria Girls - Jöhetnek az ünnepek!
20:45 - 21:35

Jurassic World: Krétakori tábor I./26.
21:35 - 22:00

Bébi úr újra munkában I./7.
22:00 - 22:30

Wendy és Marine II./41.
22:30 - 22:40

Wendy és Marine II./42.
22:40 - 23:00

Croodék hajnala I./4.
23:00 - 23:30

Átváltozás I./17.
23:30 - 00:00

 

Salt ügynök
16:20 - 18:30

A szupercsapat
18:30 - 21:00

Leon, a profi
21:00 - 23:25

Tűzgyűrű: Lázadás
23:25 - 01:35

 

James Bond: Holdkelte
16:25 - 19:00

Daylight - Alagút a halálba
19:00 - 21:20

A nyolcadik utas: a Halál
21:20 - 23:45

Országúti diszkó
23:45 - 02:00

 

Röhej XXII./36.
16:20 - 16:45

Röhej XXIII./1.
16:45 - 17:05

Röhej XXIII./2.
17:05 - 17:30

Röhej XXIII./7.
17:30 - 17:55

Kamureg VIII./53.
17:55 - 18:35

Kamureg VIII./54.
18:35 - 19:20

Kamureg VIII./55.
19:20 - 20:00

Kamureg VIII./56.
20:00 - 20:45

Röhej XXIII./2.
20:45 - 21:05

Röhej XXI./16.
21:05 - 21:30

Röhej XXI./17.
21:30 - 21:50

Tini mamik: Családi találkozó I./7.
21:50 - 22:35

Tini mamik: Családi találkozó I./8.
22:35 - 23:15

Röhej XXII./27.
23:15 - 23:40

Röhej XXII./28.
23:40 - 00:00

 

Worldwide Hits
18:00 - 20:00

Today's Top Hits
20:00 - 21:00

Totally 10s!
21:00 - 22:00

Worldwide Hits
22:00 - 01:00

 

Music ON
16:02 - 17:00

Music Channel Top 21
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Party Starter
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

Top.hu
23:00 - 00:00

 

Dallamokon át XI./26.
17:00 - 18:00

Fűre lépni Ihos X./3.
18:00 - 19:00

Egy óra.. I./10.
19:00 - 20:00

Muzsika Tv Extra Csocsesszel I./114.
20:00 - 21:00

Dana-Dom Nótár Maryvel III./21.
21:00 - 22:00

Dallamokon át XI./26.
22:00 - 23:00

Muzsika TV Road Show I./21.
23:00 - 00:00

 

Bekasztlizva külföldön II./2.
17:00 - 18:00

Dühöngő elemek I./5.
18:00 - 19:00

Tényleg így készül?! II./1.
19:00 - 19:30

Tényleg így készül?! II./2.
19:30 - 20:00

A II. világháború eltemetett titkai I./2.
20:00 - 21:00

1945-1953: A világháborútól a hidegháborúig I./1.
21:00 - 22:00

1945-1953: A világháborútól a hidegháborúig I./2.
22:00 - 23:00

Hitler propagandagépezete I./3.
23:00 - 00:00

 

A vadon harcművészei III./2.
17:00 - 18:00

A macska lelke
18:00 - 19:00

Nagymacska-odisszea
19:00 - 20:00

Oroszország tigrisei
20:00 - 21:00

A macska lelke
21:00 - 22:00

Dr. Pol állatklinikája III./15.
22:00 - 23:00

Dr. Kelleher egzotikus állatklinikája IV./7.
23:00 - 00:00

 

Korall tábor: SpongyaBob alsós évek I./4.
16:05 - 16:20

Csillag Patrik műsora I./2.
16:20 - 16:50

SpongyaBob Kockanadrág I./71.
16:50 - 17:20

SpongyaBob Kockanadrág I./72.
17:20 - 17:45

SpongyaBob Kockanadrág II./24.
17:45 - 18:10

SpongyaBob Kockanadrág II./5.
18:10 - 18:25

Veszélyes Osztag I./10.
18:25 - 18:55

Veszélyes Osztag I./11.
18:55 - 19:20

Veszélyes Henry II./4.
19:20 - 19:45

Veszélyes Henry II./2.
19:45 - 20:15

A Thunderman család IV./20.
20:15 - 20:40

A Thunderman család IV./21.
20:40 - 21:10

A Lármás család III./7.
21:10 - 21:35

A Lármás család III./9.
21:35 - 21:55

A Lármás család II./4.
21:55 - 22:15

A Casagrande család I./2.
22:15 - 22:40

A Casagrande család II./20.
22:40 - 23:00

SpongyaBob Kockanadrág II./23.
23:00 - 23:15

SpongyaBob Kockanadrág I./50.
23:15 - 23:40

SpongyaBob Kockanadrág I./51.
23:40 - 00:10

 

Barbapapa és családja I./26.
16:05 - 16:30

Baba cápa nagy műsora I./4.
16:30 - 16:45

Mancs őrjárat VII./3.
16:45 - 17:15

Mancs őrjárat VII./4.
17:15 - 17:45

Láng és a szuperverdák IV./9.
17:45 - 18:10

Santiago és a tenger I./18.
18:10 - 18:40

Barbapapa és családja I./6.
18:40 - 19:05

Barbapapa és családja I./25.
19:05 - 19:35

Pepa malac IV./15.
19:35 - 19:40

Pepa malac V./15.
19:40 - 19:45

Pepa malac VI./25.
19:45 - 19:50

Anna és barátai I./22.
19:50 - 19:55

Anna és barátai I./5.
19:55 - 20:00

Anna és barátai I./6.
20:00 - 20:15

Paddington kalandjai I./9.
20:15 - 20:45

Azúrkék nyomok és te I./13.
20:45 - 21:10

Mancs őrjárat II./9.
21:10 - 21:40

Barbapapa és családja I./8.
21:40 - 21:55

Barbapapa és családja I./18.
21:55 - 22:20

Pepa malac III./23.
22:20 - 22:25

Pepa malac III./24.
22:25 - 22:30

Pepa malac III./25.
22:30 - 22:35

Pepa malac III./26.
22:35 - 22:45

Bubi guppik V./12.
22:45 - 23:15

Mancs őrjárat VI./1.
23:15 - 23:40

Mancs őrjárat VI./3.
23:40 - 00:10

 

Csillag Patrik műsora I./9.
16:20 - 16:50

SpongyaBob Kockanadrág I./59.
16:50 - 17:20

SpongyaBob Kockanadrág I./69.
17:20 - 17:30

SpongyaBob Kockanadrág II./15.
17:30 - 17:50

SpongyaBob Kockanadrág 262.
17:50 - 18:10

SpongyaBob Kockanadrág I./67.
18:10 - 18:20

SpongyaBob Kockanadrág II./32.
18:20 - 18:40

SpongyaBob Kockanadrág I./90.
18:40 - 18:45

SpongyaBob Kockanadrág I./96.
18:45 - 19:00

SpongyaBob Kockanadrág I./52.
19:00 - 19:10

SpongyaBob Kockanadrág II./40.
19:10 - 19:30

A Casagrande család II./2.
19:30 - 19:40

Middlemost Posta I./17.
19:40 - 20:10

SpongyaBob Kockanadrág I./22.
20:10 - 20:40

SpongyaBob Kockanadrág I./23.
20:40 - 21:05

SpongyaBob Kockanadrág I./24.
21:05 - 21:35

Tündéri keresztszülők IX./18.
21:35 - 21:55

Tündéri keresztszülők IX./19.
21:55 - 22:25

Avatár : Aang legendája II./8.
22:25 - 22:55

Kenyér királyok 105.
22:55 - 23:25

Kenyér királyok 106.
23:25 - 23:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 103.
23:55 - 00:20

 

Zálogkirályok X./10.
16:30 - 17:00

Tűzben edzett IV./1.
17:00 - 18:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! II./8.
18:00 - 18:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! II./9.
18:30 - 19:00

Zálogcsillagok XI./3.
19:00 - 19:30

Zálogcsillagok XI./4.
19:30 - 20:00

Zálogkirályok X./11.
20:00 - 20:30

Zálogkirályok X./12.
20:30 - 21:00

Tűzben edzett IV./2.
21:00 - 22:00

Texasi raktárvadászok VI./13.
22:00 - 22:30

Texasi raktárvadászok VI./14.
22:30 - 23:00

Raktárvadászok X./6.
23:00 - 23:30

Raktárvadászok X./7.
23:30 - 00:00

 

Monster Trucks - Szörnyverdák
16:50 - 19:00

Ezer szó
19:00 - 21:00

Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)
21:00 - 23:30

Vakszerencse
23:30 - 01:25

 

A hegyi doktor újra rendel II./8.
16:55 - 18:00

A hegyi doktor újra rendel II./9.
18:00 - 19:00

Glades - Tengerparti gyilkosságok II./7.
19:00 - 20:00

Hawaii Five-0 IX./6.
20:00 - 21:00

NCIS: Los Angeles XII./16.
21:00 - 22:00

NCIS: Los Angeles XII./17.
22:00 - 23:00

NCIS: Los Angeles XII./18.
23:00 - 00:00

 

Segítség, bajban vagyok! 16.
17:15 - 18:15

A gyanú árnyékában 85.
18:15 - 19:15

Showder Klub VII./8
19:15 - 20:20

Showder Klub VIII./1.
20:20 - 21:30

Éjjel-Nappal Budapest 2334.
21:30 - 22:50

Showder Klub VII./8
22:50 - 23:55

Vészhelyzet I./15.
23:55 - 00:55

 

Medicopter 117 - A légimentők II./8.
16:45 - 17:50

Cobra 11 XV./1.
17:50 - 18:55

Cobra 11 XV./2.
18:55 - 20:00

Baywatch II./3.
20:00 - 21:00

Harmadik műszak II./5.
21:00 - 22:00

Harmadik műszak II./6.
22:00 - 23:00

Végzetes vonzalom III./4.
23:00 - 00:00

 

Szerelem és más bajok 79.
16:40 - 18:00

RTL Híradó - Esti kiadás
18:00 - 18:55

Fókusz
18:55 - 20:10

Keresztanyu IV./12.
20:10 - 21:25

A mi kis falunk V./11.
21:25 - 22:45

Doktor Murphy V./12.
22:45 - 23:35

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:35 - 00:15

 

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Esti vigadó
18:55 - 19:55

Eszem-iszom, dínom-dánom
19:55 - 20:55

Esti vigadó
20:55 - 21:55

Bailando
21:55 - 22:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
22:55 - 23:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

 

Beépített főnök - Nagy-Britannia IV./6.
17:00 - 18:00

Álomautók testközelből I./5.
18:00 - 19:00

Opálvadászok III./1.
19:00 - 20:00

18 kerékkel Indonéziában I./2.
20:00 - 21:00

A történelem szürke eminenciásai I./1.
21:00 - 22:05

Titkos náci akták I./2.
22:05 - 23:05

Határtalan drogháborúk IV./12.
23:05 - 23:30

Határtalan drogháborúk V./1.
23:30 - 00:00

 

Bolhapiaci kincskeresők II./8.
17:00 - 18:00

Felújításra ítélve VIII/6.
18:00 - 19:00

Álomház VI./21.
19:00 - 19:55

Egyszerűen nagyszerű I./9.
19:55 - 20:30

Luxusra tervezve III./7.
20:30 - 21:00

Régi házak, új otthonok V./1.
21:00 - 22:00

Felújításra ítélve VIII/7.
22:00 - 23:05

Nagyratörő tervek XII./5.
23:05 - 00:05

 

Megaszállítók: Földön, vízen, levegőben III./9.
17:00 - 18:00

Labdarúgás
18:00 - 20:05

Premier League összefoglaló 2022./1.
20:05 - 20:40

Labdarúgás
20:40 - 22:45

A világ legerősebb emberei X./1.
22:45 - 23:45

Premier League pillanatok 2021./37.
23:45 - 00:00

 

A Yukon aranyásói IV./6.
17:00 - 18:00

La Liga Special 2021./13.
18:00 - 18:20

La Liga Special 2021./12.
18:20 - 18:55

La Liga Special 2021./9.
18:55 - 20:00

La Liga Special 2021./10.
20:00 - 21:05

La Liga Special 2021./15.
21:05 - 22:10

Labdarúgás
22:10 - 00:15

 

Kézilabda
16:30 - 18:15

Mai helyzet
18:15 - 18:30

UFC
18:30 - 22:00

MLB
22:00 - 01:30

 

Trash Talk
16:45 - 17:45

Lóverseny
17:45 - 18:15

Kézilabda
18:15 - 20:00

Póker
20:00 - 21:00

Póker
21:00 - 22:00

UFC
22:00 - 01:30

 

Született feleségek III./22.
16:50 - 17:55

Született feleségek III./23.
17:55 - 19:00

Álomhotel
19:00 - 21:00

Szerelemben, kávézóban
21:00 - 23:00

A Grace klinika VIII./20.
23:00 - 00:00

 

STV2 Tények
16:30 - 17:00

Csapdába csalva I./76.
17:00 - 17:35

Hal a tortán VIII./11.
17:35 - 19:00

Szerelem kiadó II./29.
19:00 - 20:00

Elárulva II./27.
20:00 - 21:00

Hal a tortán VIII./12.
21:00 - 22:15

Hova lettek Morganék?
22:15 - 00:35

 

NASA: Lezáratlan akták I./4.
17:00 - 18:00

Kincsvadászok II./2.
18:00 - 19:00

Expedíció az ismeretlenbe VI./18.
19:00 - 20:00

Egy házban a kísértettel IV./12.
20:00 - 21:00

Túl az ismeretlenen II./1.
21:00 - 22:00

A halott akták V./6.
22:00 - 23:00

Az Osbourne-család hinni akar II./11.
23:00 - 00:00

 

Jó szakács, rossz szakács XI./7.
16:30 - 17:00

Színek a tányéron I./15.
17:00 - 17:30

A boldogság receptjei I./7.
17:30 - 18:00

Régi ízek nyomában I./11.
18:00 - 18:30

A világ késsel-villával I./18.
18:30 - 19:00

Jamie 15 perces kajái I./5.
19:00 - 19:30

Donal ír kalandjai I./3.
19:30 - 20:00

Receptbolondok I./2.
20:00 - 20:30

Urban Grill I./2.
20:30 - 21:00

Sütimester - Ausztrália III./2.
21:00 - 22:15

Sütimester - Krémek krémje I./2.
22:15 - 23:15

Apró falatok Hugh-val I./4.
23:15 - 23:30

Mary, a mesterszakács I./27.
23:30 - 00:00

 

Remények földje IV./70.
16:45 - 18:00

Tények
18:00 - 18:45

Tények Plusz
18:45 - 19:50

Város vs Vidék I./2.
19:50 - 21:20

Rejtélyek az Alpokban III./1.
21:20 - 22:30

Korhatáros szerelem I./7.
22:30 - 23:35

A csodadoktor I./85.
23:35 - 00:45

 

Cleveland Show IV./3.
16:30 - 17:00

Bob burgerfalodája III./20.
17:00 - 17:30

Bob burgerfalodája III./21.
17:30 - 18:00

A Simpson család V./21.
18:00 - 18:30

A Simpson család V./22.
18:30 - 19:00

Futurama IX./9.
19:00 - 19:30

Futurama IX./10.
19:30 - 20:00

Amerikai fater XIV./12.
20:00 - 20:30

Amerikai fater XIV./13.
20:30 - 21:00

Egy rém rendes család VII./24.
21:00 - 21:30

Egy rém rendes család VII./25.
21:30 - 22:00

Egy rém rendes család VII./26.
22:00 - 22:30

Impractical Jokers - Totál szivatás I./2.
22:30 - 23:00

Impractical Jokers - Totál szivatás I./3.
23:00 - 23:30

Lee szerint a világ II./4.
23:30 - 00:05

 

Én és a lovagom 40.
16:30 - 16:40

Én és a lovagom 41.
16:40 - 16:55

Sárkányok: Irány az ismeretlen I./21.
16:55 - 17:20

Sziklaszirti mesék II./32.
17:20 - 17:30

Dinoszauruszok: A föld urai 3D-ben
17:30 - 19:00

Ferdinánd
19:00 - 20:40

Sziklaszirti mesék II./33.
20:40 - 20:50

Sziklaszirti mesék II./34.
20:50 - 21:00

Végre Otthon: Tip és Oh kalandjai II./21.
21:00 - 21:25

She-Ra és a lázadó hercegnők II./21.
21:25 - 21:50

Agyafúrt sztorik I./4.
21:50 - 22:15

Sárkányok: Irány az ismeretlen I./21.
22:15 - 22:40

Én és a lovagom 39.
22:40 - 22:55

Én és a lovagom 40.
22:55 - 23:10

Gógyi felügyelő I./25.
23:10 - 23:35

Rev & Roll I./50.
23:35 - 23:50

Rev & Roll I./51.
23:50 - 00:00

 

Martha Stewart: Sütivilág III./1.
16:30 - 17:00

Martha Stewart főzőiskolája I./2.
17:00 - 17:30

Extrém tortacsodák IV./17.
17:30 - 18:00

Amerika legrosszabb szakácsai - Sztár kiadás XI./4.
18:00 - 19:00

A nagy ízválasztó II./13.
19:00 - 20:00

Háziséfek versenye - Anglia II./3.
20:00 - 21:20

Sütimester I./5.
21:20 - 22:40

Sütimester I./6.
22:40 - 00:00

 

Poirot - Tragédia három felvonásban
16:55 - 19:00

Lewis - Az oxfordi nyomozó III./1.
19:00 - 21:00

FBI - New York különleges ügynökei III./8.
21:00 - 22:00

FBI - New York különleges ügynökei III./9.
22:00 - 23:00

Lewis - Az oxfordi nyomozó III./1.
23:00 - 01:00

 

Szívek szállodája III./2.
16:50 - 17:45

200 első randi II./39.
17:45 - 18:50

Profilozók VIII./3.
18:50 - 20:00

Aranyoskám
20:00 - 22:30

Outlander - Az idegen IV./6.
22:30 - 23:50

Profilozók VIII./3.
23:50 - 00:55

 

A mentalista V./11.
16:05 - 17:05

A mentalista V./12.
17:05 - 18:00

A mentalista V./13.
18:00 - 19:00

Észbontók VII./1.
19:00 - 20:00

Észbontók VII./2.
20:00 - 21:00

A Kaptár - Túlvilág
21:00 - 23:00

Chappie
23:00 - 01:30

 

Két pasi - meg egy kicsi V./16.
16:05 - 16:35

Jóbarátok X./14.
16:35 - 17:05

Jóbarátok X./15.
17:05 - 17:35

Jóbarátok X./16.
17:35 - 18:05

Jóbarátok X./17.
18:05 - 18:35

Jóbarátok X./18.
18:35 - 19:10

Két pasi - meg egy kicsi V./17.
19:10 - 19:40

Két pasi - meg egy kicsi V./18.
19:40 - 20:05

Két pasi - meg egy kicsi V./19.
20:05 - 20:35

Két pasi - meg egy kicsi VI./1.
20:35 - 21:05

Két pasi - meg egy kicsi VI./2.
21:05 - 21:35

Két pasi - meg egy kicsi VI./3.
21:35 - 22:00

Két pasi - meg egy kicsi VI./4.
22:00 - 22:30

Két pasi - meg egy kicsi VI./5.
22:30 - 23:00

Lazíts, Kevin! I./9.
23:00 - 23:30

Lazíts, Kevin! I./10.
23:30 - 23:55

Két pasi - meg egy kicsi V./17.
23:55 - 00:25

 

Doc Hollywood
16:40 - 18:50

A maflás
18:50 - 21:00

A pláza ásza
21:00 - 22:55

A boldogság nyomában
22:55 - 01:25

 

Sin City Motors II./2.
16:25 - 17:25

Öreg autó, nagy haszon II./13.
17:25 - 18:20

Ausztrál aranyásók III./11.
18:20 - 19:15

Ausztrál aranyásók III./12.
19:15 - 20:15

Szörnyek nyomában II./3.
20:15 - 21:10

Szörnyek nyomában II./4.
21:10 - 22:05

Ausztrál aranyásók VI./19.
22:05 - 23:05

Ausztrál aranyásók VI./20.
23:05 - 00:00

 

Marie-Antoinette titkos Versailles-a
16:40 - 17:40

Az elveszett viking hadsereg
17:40 - 18:40

Ősi szuperszerkezetek II./1.
18:40 - 19:45

A kereszténység története I./2.
19:45 - 21:00

Egyiptomi sírok: az utolsó küldetés I./2.
21:00 - 22:00

Kincsek Bettany Hughes-zal I./6.
22:00 - 23:00

Bolygónk kincsei I./6.
23:00 - 00:00

 

Eltűnő királyok - A Namíb-sivatag oroszlánjai - 2. rész
16:25 - 17:20

Afrika éjjeli vadászai
17:20 - 18:15

Folyami szörnyek VIII./1.
18:15 - 19:05

Folyami szörnyek III./7.
19:05 - 19:55

A nőstény leopárd I./1.
19:55 - 20:50

A nőstény leopárd I./2.
20:50 - 21:50

Attenborough és a mamut temető
21:50 - 22:50

Folyami szörnyek III./3.
22:50 - 23:45

Malawi vadvilágának megmentése I./1.
23:45 - 00:35

 

Bombaparty Maryvel extra I./91.
16:10 - 16:40

Marcellina a Sztárfogó I./2.
16:40 - 17:10

Csárda Party II./3.
17:10 - 17:40

Csárda Party II./4.
17:40 - 18:10

Jampi randevú IV./2.
18:10 - 19:10

Szatmári vigadó II./7.
19:10 - 19:40

Játszd még egyszer- Sztojka Tibi műsora I./7.
19:40 - 20:10

Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora IV./12.
20:10 - 21:10

Bakelit fesztivál III./1.
21:10 - 22:10

Vigadalom II./22.
22:10 - 22:40

Vigadalom II./23.
22:40 - 23:15

Wellness Buli hétvége IV./6.
23:15 - 23:45

Wellness Buli hétvége IV./7.
23:45 - 00:20

 

Szentmise
17:00 - 17:45

Rózsafüzér
17:45 - 18:20

Gyereksarok
18:20 - 18:50

Homília
18:50 - 19:05

Élet az egyházban
19:05 - 20:00

Nyitott szemmel
20:00 - 20:40

Budai híradó
20:40 - 20:55

Mária áhítat
20:55 - 21:30

Tükörkép
21:30 - 22:30

Befejező imaóra
22:30 - 22:45

Élet az egyházban
22:45 - 23:35

Képújság
23:35 - 00:00

 

Híradó
17:00 - 17:20

Paletta
17:20 - 17:50

Hírek
17:50 - 17:55

Fehérvári beszélgetések
17:55 - 18:30

Honvéd7
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:20

Kezdőkör
19:20 - 20:10

Hírek
20:10 - 20:15

Paletta
20:15 - 20:45

Koronázási Szertartásjáték: Liturgikus királylegenda
20:45 - 22:00

Zichy színpad
22:00 - 22:30

Híradó
22:30 - 22:50

Képes hírek
22:50 - 00:00

 

Képújság
17:00 - 19:00

Budai Híradó
19:00 - 19:15

Minőségi Idő
19:15 - 19:45

Ökopakk
19:45 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

3. Műsor
20:05 - 20:30

Budai Magazin
20:30 - 20:45

Ziccer
20:45 - 21:00

Budai Híradó
21:00 - 21:15

MTVA film
21:15 - 22:15

Kék Hírek
22:15 - 22:30

3. Műsor
22:30 - 23:00

Budai Híradó
23:00 - 23:15

Kultúrpont
23:15 - 23:45

Ökopakk
23:45 - 00:00

 

Kukkantó
17:01 - 17:20

Vízilabda
17:20 - 18:20

Válogatás az Ormos Intézet egészségügyi kisfilmjeiből
18:20 - 19:00

Kapospont
19:00 - 19:30

Hatszemközt
19:30 - 20:00

Kapospont
20:00 - 20:30

Héthatár
20:30 - 21:00

A Szentmise örömhíre
21:00 - 22:00

Kapos Krónika
22:00 - 08:00

 

Anzix
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Honvéd 7
18:30 - 18:45

Agrármagazin
18:45 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Munkakör
19:30 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Az ismeretlen Kárpátalja
20:30 - 21:25

Híradó
21:25 - 21:50

Hitvallás
21:50 - 22:15

Himnusz
22:15 - 22:20

Képújság
22:20 - 06:30

 

Híradó
18:00 - 18:20

Esti mese
18:20 - 18:30

Egerszegi Esték
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:20

Esti mese
19:20 - 19:30

Zöldövezet
19:30 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:20

Esti mese
20:20 - 20:30

Egerszegi Esték
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:30

Képújság
21:30 - 05:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

33.hét

CSOMAGOK

A regisztrációt követően lehetőséged nyílik 24 órán keresztül díjmentesen kipróbálni a szolgáltatásunkat. A FELFEDEZÉS-t követően az alábbi csomagokat tudod megrendelni. Az ALAPCSOMAG előfizetési időtartamának megfelelően választható Kiegészítő csomagok további szórakozást és élményt nyújtanak!

Alapcsomag

29 CSATORNA

1590 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

30, 60, 90 és 180 napra vásárolható díjcsomag!

PLUSZ

27 CSATORNA

1390 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

Az ALAP-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

PRÉMIUM

32 CSATORNA

990 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

A PLUSZ-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

Válogass!

választható csatornák

100 Ft -tól

BŐVEBBEN ÖSSZEÁLLÍTOM

Válogass kedvedre! Alapcsomaghoz választható csatornák.


Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, okosTV (Smart TV), Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anikó

OFF
LINE

tel: 1240, email: irjalnekunk@ittott.tv

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet a telefonos elérhetőségen kívül (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk. Meglévő fiókhoz kapcsolódó kérdés esetén kérjük minden esetben add meg a fiókhoz tartozó regisztrált mobiltelefonszámot.