Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

AMC

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv
ATV
Aréna4 HD
Fit HD
Total Dance TV
AMC
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Channel
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV4
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:25

Ma reggel
08:25 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:33

Kék bolygó
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Ma délelőtt
11:30 - 11:32

Hírek
11:32 - 11:33

Magyar gazda
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:33

Itthon vagy!
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:33

Kék bolygó
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:33

Magyar gazda
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Ma délután
17:30 - 17:32

Hírek
17:32 - 17:35

Esély
17:35 - 17:50

Ma este
17:50 - 17:53

Esély
17:53 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Világ
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

Europe in Concert
23:50 - 00:40

Europe in Concert
00:40 - 01:30

Filmklub ajánló
01:30 - 01:35

3 szív
01:35 - 03:20

Filmklub ajánló
03:20 - 03:50

Balansz
03:50 - 04:00

Violetta III./79.
04:00 - 05:00

Pom-Pom meséi II.
05:00 - 05:05

Mirr-Murr kandúr kalandjai - II.
05:05 - 05:10

Leo és Fred II.
05:10 - 05:20

Vizipók csodapók I.
05:20 - 05:30

Találd ki, mennyire szeretlek!
05:30 - 05:40

Találd ki, mennyire szeretlek!
05:40 - 05:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
05:50 - 06:00

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:00 - 06:15

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
06:15 - 06:20

Pán Péter legújabb kalandjai II.
06:20 - 06:45

Alvin és a mókusok IV.
06:45 - 06:55

Állati küldetés I.
06:55 - 07:20

Maja, a méhecske II.
07:20 - 07:35

Kismackó kalandjai
07:35 - 07:45

Kismackó kalandjai
07:45 - 07:50

Apollo és a csodabogarak
07:50 - 08:00

Apollo és a csodabogarak
08:00 - 08:25

Elena, Avalor hercegnője
08:25 - 08:45

Miles a jövőből I.
08:45 - 09:10

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
09:10 - 09:35

Jake és Sohaország kalózai IV.
09:35 - 10:00

Őskori kalandozások Andyvel
10:00 - 10:15

Andy és az állatkölykök
10:15 - 10:25

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky II.
10:25 - 10:30

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:30 - 10:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:40 - 10:55

Pom-Pom meséi II.
10:55 - 11:00

Mirr-Murr kandúr kalandjai - II.
11:00 - 11:10

Leo és Fred II.
11:10 - 11:15

Vizipók csodapók I.
11:15 - 11:20

Mikrobi
11:20 - 11:30

Trombi és a Tűzmanó II.
11:30 - 11:45

Kérem a következőt! III.
11:45 - 12:00

Vakáción a Mézga család III.
12:00 - 12:25

A dzsungel könyve I.
12:25 - 12:40

A dzsungel könyve I.
12:40 - 12:50

Sammy és barátai II.
12:50 - 13:00

Sammy és barátai II.
13:00 - 13:15

M2 matricák - Baltazár-bazár
13:15 - 13:25

Gyerünk, Pocoyo!
13:25 - 13:30

Gyerünk, Pocoyo!
13:30 - 13:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
13:35 - 13:50

A Mancs őrjárat III.
13:50 - 14:15

Rubi Szivárványiában
14:15 - 14:25

Rubi Szivárványiában
14:25 - 14:45

Super Wings - A szárnyalók
14:45 - 14:55

Mouk I.
14:55 - 15:05

Mouk I.
15:05 - 15:20

Apollo és a csodabogarak
15:20 - 15:30

Apollo és a csodabogarak
15:30 - 15:45

Kismackó kalandjai
15:45 - 15:50

Kismackó kalandjai
15:50 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:07

Hetedhét kaland
16:07 - 16:15

Kalózka és Kapitány kalandjai
16:15 - 16:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
16:25 - 16:40

Állati küldetés II.
16:40 - 17:05

Elena, Avalor hercegnője
17:05 - 17:25

Miles a jövőből I.
17:25 - 17:50

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
17:50 - 18:15

Jake és Sohaország kalózai IV.
18:15 - 18:40

Dzsungelbanda - Mentés indul! III.
18:40 - 18:50

Pán Péter legújabb kalandjai II.
18:50 - 19:15

Alvin és a mókusok IV.
19:15 - 19:25

A Mancs őrjárat III.
19:25 - 19:50

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky II.
19:50 - 19:55

Hetedhét kaland
19:55 - 20:15

Dokik IV./24.
20:15 - 20:40

Dokik IV./25.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:10

Akusztik
22:10 - 23:20

Az A38 Hajó színpadán: Judie Jay Trio
23:20 - 00:20

Etűdök gépzongorára
23:05 - 00:50

Don Matteo VI./4.
00:50 - 01:50

4 összeesküvő és 1 temetés VI./4.
01:50 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Magyar gazda
03:35 - 03:55

Itthon vagy!
03:55 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:35

Nemzeti Sporthíradó
06:35 - 06:50

Kenó
06:50 - 06:55

Roma magazin
06:55 - 07:20

Domovina
07:20 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Drága doktor úr 24.
08:45 - 09:40

Fogd a kezem II./20.
09:40 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jamie egyszerű és gyors kajái II./2.
12:50 - 13:20

A világ madártávlatból XI./11.
13:20 - 13:45

A világ madártávlatból XI./12.
13:45 - 14:15

Sorsok útvesztője 200.
14:15 - 15:10

Rex felügyelő IX./7.
15:10 - 16:05

Don Matteo XI./5.
16:05 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Fogd a kezem II./21.
18:45 - 19:35

Rex felügyelő IX./8.
19:35 - 20:30

Kékfény
20:30 - 21:25

Diagnózis III./3.
21:25 - 22:05

Kenó
22:05 - 22:15

Ne ölj! II./10.
22:15 - 23:15

Don Matteo VI./5.
23:15 - 00:20

ISL - Nemzetközi Úszóliga
23:40 - 01:00

Bringasport
01:00 - 01:25

Labdarúgás
01:25 - 03:10

Kosárlabda
03:10 - 05:00

Labdarúgás
05:00 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:25

Labdarúgás
07:25 - 09:25

Pecatúra
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Kosárlabda
10:30 - 12:25

Szabadidő
12:25 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:20

Labdarúgás
13:20 - 15:15

Kosárlabda magazin
15:15 - 16:00

ISL - Nemzetközi Úszóliga
16:00 - 18:00

Kézilabda magazin
18:00 - 18:45

Góóól!
18:45 - 19:45

Labdarúgás
19:45 - 20:00

Labdarúgás
20:00 - 21:50

Labdarúgás
21:50 - 22:15

Sporthíradó
22:15 - 22:40

Labdarúgás
22:40 - 00:40

Opera Café
23:50 - 00:15

Estéli zsoltár
00:15 - 00:20

Vers mindenkinek
00:20 - 00:25

M5 Híradó
00:25 - 00:45

Nekem közöm van a világhoz... Ganczaugh Miklós festőművész
00:45 - 01:40

Pusztaház örökösei 1.
01:40 - 02:35

Lazarescu úr halála
02:35 - 05:00

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
05:00 - 05:30

Fülszöveg
05:30 - 06:00

Ez itt a kérdés portré
06:00 - 06:45

M5 Híradó
06:45 - 07:00

07:00–07:55

rendező, operatőr: Gulyás JánosKarátson Gábor jelentős írói, műfordítói, festői, filozófus, művészetpedagógus életművén kívül a politikai elnyomás ellen és a környezetvédelem mellett megalkuvás nélkül folytatott küzdelem példáját is örökül hagyta ránk.

Rendezte: Gulyás János

"> "...festeni fogok..." - Portréfilm Karátson Gábor festőművész, í
07:00 - 07:55

Vers mindenkinek
07:55 - 08:05

Szólalj meg! - angolul
08:05 - 08:20

Szólalj meg! - németül
08:20 - 08:25

Szólalj meg! - németül
08:25 - 08:30

Szólalj meg! - németül
08:30 - 08:40

Mindenki Akadémiája
08:40 - 09:10

Aki lefényképezte Tutankhamont
09:10 - 10:15

A világ madártávlatból XI./9.
10:15 - 10:40

A világ madártávlatból XI./10.
10:40 - 11:10

Az ismeretlen Perczel Zita
11:10 - 12:10

Felsős
12:10 - 12:40

Multiverzum - A tudomány határtalan!
12:40 - 13:10

Vers mindenkinek
13:10 - 13:15

Peru, Chile
13:15 - 13:50

Nyom nélkül
13:50 - 15:20

Kincsesládánk
15:20 - 15:55

Szabófalvától San Franciscóig
15:55 - 16:55

Koronás sas 18.
16:55 - 17:20

Vers mindenkinek
17:20 - 17:30

David Attenborough és a növények birodalma 1.
17:30 - 18:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
18:30 - 19:00

Librettó
19:00 - 20:00

Ez itt a kérdés...
20:00 - 21:00

Mérgezett Föld
21:00 - 21:55

MüpArt
21:55 - 23:45

Librettó
23:45 - 00:45

Családmeséink - a családi talk-show II./14.
00:00 - 00:30

Öt kontinens
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

01:30–02:25

rendező, operatőr: Gulyás JánosKarátson Gábor jelentős írói, műfordítói, festői, filozófus, művészetpedagógus életművén kívül a politikai elnyomás ellen és a környezetvédelem mellett megalkuvás nélkül folytatott küzdelem példáját is örökül hagyta ránk.

Rendezte: Gulyás János

"> "...festeni fogok..." - Portréfilm Karátson Gábor festőművész, í
01:30 - 02:25

Hyppolit, a lakáj
02:25 - 03:40

Magyar történelmi arcképcsarnok
03:40 - 03:55

Kincsesládánk
03:55 - 04:25

Kincsesládánk
04:25 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Orosz nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Kínai nyelvű hírek
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Öt kontinens
05:55 - 06:20

Summa
06:20 - 06:40

Család'20
06:40 - 07:10

EtnoKlub
07:10 - 08:25

Élő népzene
08:25 - 08:50

Élő népzene
08:50 - 09:25

Jó ebédhez szól a nóta
09:25 - 09:50

Jó ebédhez szól a nóta
09:50 - 10:25

Útmutató
10:25 - 10:50

Önkéntesek
10:50 - 11:25

A szerelem nem szégyen
11:25 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Roma magazin
13:15 - 13:45

Domovina
13:45 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:50

Divat & dizájn
15:50 - 16:20

Magyar Krónika
16:20 - 16:50

Öt kontinens
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:30

Borbás Marcsi szakácskönyve
18:30 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Legenda - válogatás
20:00 - 20:25

Legenda - válogatás
20:25 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:30

Dokuzóna
22:30 - 23:30

Hazajáró
23:30 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

Napról napra
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Credo
02:00 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Napról napra
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 04:40

Civil kör
04:40 - 06:00

Újranyitott akták
06:00 - 06:30

Napról napra
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Sporthírek
07:25 - 07:30

Plusz-mínusz
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Magyarország élőben
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Paletta
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Napirend előtti felszólalások a parlamentben
11:05 - 12:00

Magyarország élőben extra
12:00 - 12:30

Az Operatív Törzs sajtótájékoztatója
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyarország élőben
13:05 - 13:30

Paletta
13:30 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Újranyitott akták
14:05 - 14:30

Újranyitott akták
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Informátor
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Troll
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Plusz-mínusz
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Bayer show
18:05 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Főhős
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Sajtóklub
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:50

Sporthírek
22:50 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Troll
23:05 - 00:00

Heti Napló Sváby Andrással
23:45 - 01:10

Húzós
01:10 - 02:00

#Bochkor
02:00 - 03:10

Mondd el Tatár Csillának!
03:10 - 03:35

Életre fel
03:35 - 03:50

Kőbánya Híradó
03:50 - 04:20

700-as klub
04:20 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV Híradó
06:00 - 06:25

ATV START
06:25 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Fórum
09:15 - 10:40

MediaShop
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

MediaShop
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:30

Csatt
20:30 - 21:30

ATV Híradó
21:30 - 22:00

A nap híre
22:00 - 22:50

ATV Híradó
22:50 - 23:15

Világhíradó
23:15 - 23:35

Hazahúzó
23:35 - 00:30

Amerikai futball - NFL
22:15 - 01:45

KO TV Weekly 29
01:45 - 02:15

Amerikai futball - NFL
02:15 - 06:00

Ketrecharc - Bellator
06:00 - 08:30

MotoGP
08:30 - 09:30

MotoGP
09:30 - 10:30

MotoGP
10:30 - 12:00

Amerikai futball - NFL
12:00 - 15:30

Amerikai futball - NFL
15:30 - 19:00

Labdarúgás
19:00 - 19:15

Labdarúgás
19:15 - 19:45

Amerikai futball - NFL
19:45 - 23:00

Amerikai futball - NFL
23:00 - 02:15
MEGNÉZEM

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Alakforma
05:00 - 06:00

Senior torna - Csiki Rebeka
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Total Body - Barta Péter
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

TabADA - Ada
08:00 - 08:30

Stretching - Borsos Marcell
08:30 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna - Szilva Bea
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Jóga - Diószegi Ádám
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Bagyinszki Anikó
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló - Lőrincz Ernő
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Warrior - Ferencz Virág
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
20:00 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Piliskó Szilvia
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Pop
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

Kétszemélyes hadsereg
23:50 - 01:35

Halálos kitérő
01:35 - 03:00

Fear the Walking Dead VI./2.
03:00 - 04:00

Végítélet
04:00 - 05:45

Zoom In III./32.
05:45 - 05:50

Zoom In III./1.
05:50 - 06:00

Zoom In III./2.
06:00 - 06:10

Zoom In III./3.
06:10 - 06:20

Pókerarcok
06:20 - 08:45

Brókerarcok
08:45 - 11:10

Taxi
11:10 - 13:00

Kull, a hódító
13:00 - 14:55

Piton 2.
14:55 - 16:55

Alkonyat - Újhold
16:55 - 19:35

Maverick
19:35 - 22:00

Fear the Walking Dead VI./2.
22:00 - 22:45

Farkasember
22:45 - 00:45

Navy Seals: Amerika elit harcosai
23:15 - 00:10

Fő az egészség
00:10 - 00:45

ATV Klasszik
00:45 - 02:45

700-as klub
02:45 - 03:15

Vidám vasárnap
03:15 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:10

Hazahúzó
06:10 - 07:10

Keljfel Jancsi!
07:10 - 09:00

Columbo
09:00 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Magnum
11:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:35

Hazahúzó
15:35 - 16:30

Jakupcsek plusz
16:30 - 17:30

Egyenes beszéd
17:30 - 18:35

Magnum
18:35 - 19:40

Columbo
19:40 - 21:10

Feketelista I./13.
21:10 - 22:20

Six
22:20 - 23:30

Dumakabaré
23:30 - 00:30

Gyilkos elmék XIV./4.
23:50 - 00:45

Profilozók X./7.
00:45 - 01:55

Profilozók X./8.
01:55 - 02:50

Kyle, a rejtélyes idegen III./10.
02:50 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:00

Doktor Murphy II./17.
06:00 - 06:55

New Amsterdam II./17.
06:55 - 07:50

19-es körzet I./10.
07:50 - 08:40

NCIS XIV./18.
08:40 - 09:35

Doktor Murphy II./18.
09:35 - 10:35

New Amsterdam II./18.
10:35 - 11:40

19-es körzet II./1.
11:40 - 12:35

NCIS: Los Angeles IX./18.
12:35 - 13:35

NCIS XIV./18.
13:35 - 14:30

Lucifer II./5.
14:30 - 15:25

Gyilkos elmék I./22.
15:25 - 16:20

NCIS: Los Angeles IX./19.
16:20 - 17:15

NCIS XIV./19.
17:15 - 18:05

Lucifer II./5.
18:05 - 19:05

Lucifer II./6.
19:05 - 20:00

Gyilkos elmék II./1.
20:00 - 21:00

Manifest II./11.
21:00 - 21:55

Manifest II./12.
21:55 - 22:50

Manifest II./13.
22:50 - 23:50

Az igazság terhe I./5.
23:50 - 00:45

Délelőtt
22:00 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 01:00

EWTN World Over
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 04:00

Találkozások - Tamási József atya műsora;
04:00 - 05:00

EWTN - katolikus.tv
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:55

Időjárás előrejelzés
05:55 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt
09:30 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium - örvendetes rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

EWTN - katolikus.tv
18:00 - 19:30

EWTN hírnök - hírek este
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
20:45 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

Bonbon és Bentley I./65.
00:00 - 00:05

Bonbon és Bentley I./66.
00:05 - 00:15

Bonbon és Bentley I./67.
00:15 - 00:20

Bonbon és Bentley I./68.
00:20 - 00:25

Bonbon és Bentley I./69.
00:25 - 00:35

Bonbon és Bentley I./70.
00:35 - 00:40

Bonbon és Bentley I./71.
00:40 - 00:50

Bonbon és Bentley I./72.
00:50 - 00:55

Bonbon és Bentley I./73.
00:55 - 01:00

Grizzy és a lemmingek I./44.
01:00 - 01:05

Grizzy és a lemmingek I./45.
01:05 - 01:15

Grizzy és a lemmingek I./46.
01:15 - 01:20

Grizzy és a lemmingek I./47.
01:20 - 01:25

Grizzy és a lemmingek I./48.
01:25 - 01:35

Grizzy és a lemmingek I./49.
01:35 - 01:40

Grizzy és a lemmingek I./50.
01:40 - 01:50

Grizzy és a lemmingek I./51.
01:50 - 01:55

Grizzy és a lemmingek I./52.
01:55 - 02:00

Pat a kutya I./67.
02:00 - 02:05

Pat a kutya I./68.
02:05 - 02:15

Pat a kutya I./69.
02:15 - 02:20

Pat a kutya I./70.
02:20 - 02:25

Pat a kutya I./71.
02:25 - 02:35

Pat a kutya I./72.
02:35 - 02:40

Pat a kutya I./73.
02:40 - 02:45

Pat a kutya I./74.
02:45 - 02:55

Pat a kutya I./75.
02:55 - 03:00

Én és a lovagom I./42.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom I./43.
03:10 - 03:20

Én és a lovagom I./44.
03:20 - 03:30

Én és a lovagom I./45.
03:30 - 03:45

Én és a lovagom I./46.
03:45 - 04:00

Bonbon és Bentley I./65.
04:00 - 04:05

Bonbon és Bentley I./66.
04:05 - 04:15

Bonbon és Bentley I./67.
04:15 - 04:20

Bonbon és Bentley I./68.
04:20 - 04:25

Bonbon és Bentley I./69.
04:25 - 04:35

Bonbon és Bentley I./70.
04:35 - 04:40

Bonbon és Bentley I./71.
04:40 - 04:50

Bonbon és Bentley I./72.
04:50 - 04:55

Bonbon és Bentley I./73.
04:55 - 05:00

Grizzy és a lemmingek I./44.
05:00 - 05:05

Grizzy és a lemmingek I./45.
05:05 - 05:15

Grizzy és a lemmingek I./46.
05:15 - 05:20

Grizzy és a lemmingek I./47.
05:20 - 05:25

Grizzy és a lemmingek I./48.
05:25 - 05:35

Grizzy és a lemmingek I./49.
05:35 - 05:40

Grizzy és a lemmingek I./50.
05:40 - 05:50

Grizzy és a lemmingek I./51.
05:50 - 06:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./26.
06:00 - 06:20

Csak lazán Scooby-Doo! II./1.
06:20 - 07:00

A Tom és Jerry-show IV./16.
07:00 - 07:05

A Tom és Jerry-show IV./17.
07:05 - 07:15

A Tom és Jerry-show IV./18.
07:15 - 07:20

A Tom és Jerry-show IV./19.
07:20 - 07:25

A Tom és Jerry-show IV./20.
07:25 - 07:35

A Tom és Jerry-show IV./21.
07:35 - 07:40

A Tom és Jerry-show IV./22.
07:40 - 08:00

Mr. Magoo I./10.
08:00 - 08:05

Mr. Magoo I./8.
08:05 - 08:15

Mr. Magoo I./5.
08:15 - 08:20

Mr. Magoo I./4.
08:20 - 08:25

Mr. Magoo I./3.
08:25 - 08:35

Mr. Magoo I./9.
08:35 - 09:00

Bébi bolondos dallamok II./13.
09:00 - 09:10

Bébi bolondos dallamok II./13.
09:10 - 09:20

Pat a kutya II./8.
09:20 - 09:25

Pat a kutya II./9.
09:25 - 09:35

Pat a kutya II./10.
09:35 - 10:00

Grizzy és a lemmingek I./43.
10:00 - 10:05

Grizzy és a lemmingek I./44.
10:05 - 10:15

Grizzy és a lemmingek I./45.
10:15 - 10:20

Menő Mike I./68.
10:20 - 10:25

Menő Mike I./69.
10:25 - 10:35

Menő Mike I./70.
10:35 - 11:00

Binky ügynök I./3.
11:00 - 11:10

Binky ügynök I./4.
11:10 - 11:20

Grizzy és a lemmingek II./67.
11:20 - 11:30

Grizzy és a lemmingek II./68.
11:30 - 11:35

Grizzy és a lemmingek II./69.
11:35 - 12:00

Ben 10 I./33.
12:00 - 12:10

Ben 10 I./32.
12:10 - 12:20

Ben 10 I./11.
12:20 - 12:30

Ben 10 I./4.
12:30 - 13:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./13.
13:00 - 13:20

Csak lazán Scooby-Doo! I./14.
13:20 - 14:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./15.
14:00 - 14:20

Csak lazán Scooby-Doo! I./16.
14:20 - 15:00

Scooby-Doo újabb kalandjai I./10.
15:00 - 16:00

Scooby-Doo és (sz)Társai I./15.
16:00 - 16:15

Scooby-Doo és (sz)Társai I./16.
16:15 - 17:00

Bébi bolondos dallamok II./13.
17:00 - 17:10

Bébi bolondos dallamok II./13.
17:10 - 17:20

Pat a kutya II./11.
17:20 - 17:25

Pat a kutya II./13.
17:25 - 17:35

Pat a kutya II./14.
17:35 - 18:00

Grizzy és a lemmingek I./43.
18:00 - 18:05

Grizzy és a lemmingek I./44.
18:05 - 18:15

Grizzy és a lemmingek I./45.
18:15 - 18:20

Menő Mike I./68.
18:20 - 18:25

Menő Mike I./69.
18:25 - 18:35

Menő Mike I./70.
18:35 - 19:00

Binky ügynök I./5.
19:00 - 19:10

Binky ügynök I./6.
19:10 - 19:20

Grizzy és a lemmingek II./67.
19:20 - 19:30

Grizzy és a lemmingek II./68.
19:30 - 19:35

Grizzy és a lemmingek II./69.
19:35 - 20:00

Mr. Bean II./2.
20:00 - 20:10

Mr. Bean II./3.
20:10 - 20:20

Mr. Bean II./4.
20:20 - 20:30

Mr. Bean II./5.
20:30 - 21:00

Új bolondos dallamok II./10.
21:00 - 21:05

Új bolondos dallamok II./10.
21:05 - 21:10

Új bolondos dallamok II./11.
21:10 - 21:15

Új bolondos dallamok II./11.
21:15 - 21:20

Új bolondos dallamok II./12.
21:20 - 21:25

Új bolondos dallamok II./12.
21:25 - 21:30

Új bolondos dallamok II./13.
21:30 - 21:35

Új bolondos dallamok II./13.
21:35 - 21:40

Új bolondos dallamok II./14.
21:40 - 22:00

Grizzy és a lemmingek II./2.
22:00 - 22:05

Grizzy és a lemmingek II./14.
22:05 - 22:15

Grizzy és a lemmingek II./4.
22:15 - 22:20

Grizzy és a lemmingek II./15.
22:20 - 22:25

Grizzy és a lemmingek II./17.
22:25 - 22:35

Grizzy és a lemmingek II./7.
22:35 - 22:40

Grizzy és a lemmingek II./5.
22:40 - 23:00

Én és a lovagom I./2.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom I./3.
23:10 - 23:20

Én és a lovagom I./4.
23:20 - 23:30

Én és a lovagom I./53.
23:30 - 00:00

Gumball csodálatos világa II./12.
23:55 - 00:05

Gumball csodálatos világa II./12.
00:05 - 00:20

Gumball csodálatos világa IV./9.
00:20 - 00:30

Gumball csodálatos világa IV./10.
00:30 - 00:40

Gumball csodálatos világa IV./11.
00:40 - 00:50

Gumball csodálatos világa IV./12.
00:50 - 01:00

Angelo rulez IV./27.
01:00 - 01:10

Angelo rulez IV./28.
01:10 - 01:25

Angelo rulez IV./29.
01:25 - 01:35

Angelo rulez IV./30.
01:35 - 01:45

Angelo rulez IV./31.
01:45 - 01:55

Angelo rulez IV./32.
01:55 - 02:05

Angelo rulez IV./33.
02:05 - 02:15

Angelo rulez IV./34.
02:15 - 02:25

Bűvös varázskardok III./20.
02:25 - 02:35

Ninjago: Az elemek viadala IX./12.
02:35 - 02:55

Ninjago: Az elemek viadala IX./8.
02:55 - 03:15

Gumball csodálatos világa IV./16.
03:15 - 03:25

Gumball csodálatos világa IV./17.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa IV./18.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa VI./36.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa VI./37.
03:55 - 04:10

Gumball csodálatos világa VI./38.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa VI./39.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa VI./40.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa VI./41.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa VI./42.
04:50 - 05:00

Gumball csodálatos világa VI./43.
05:00 - 05:15

Gumball csodálatos világa IV./37.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa IV./38.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa IV./39.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa IV./40.
05:45 - 06:00

Ben 10 I./22.
06:00 - 06:10

Ben 10 I./1.
06:10 - 06:25

Gumball csodálatos világa III./17.
06:25 - 06:35

Gumball csodálatos világa III./18.
06:35 - 06:55

Tini titánok harcra fel! IV./19.
06:55 - 07:05

Tini titánok harcra fel! IV./20.
07:05 - 07:25

Tini titánok harcra fel! III./29.
07:25 - 07:35

Tini titánok harcra fel! III./30.
07:35 - 07:50

DC Super Hero Girls I./23.
07:50 - 08:00

DC Super Hero Girls I./26.
08:00 - 08:20

Medvetesók IV./7.
08:20 - 08:30

Medvetesók IV./8.
08:30 - 08:40

Medvetesók IV./10.
08:40 - 08:55

Vadócok II./2.
08:55 - 09:05

Vadócok II./3.
09:05 - 09:25

Bakugan: Battle Planet II./5.
09:25 - 09:55

Gumball csodálatos világa VI./14.
09:55 - 10:05

Gumball csodálatos világa VI./16.
10:05 - 10:20

Alma és Hagyma I./21.
10:20 - 10:30

Alma és Hagyma I./22.
10:30 - 10:50

Power Players I./4.
10:50 - 11:00

Power Players I./5.
11:00 - 11:20

Tini titánok harcra fel! IV./4.
11:20 - 11:30

Tini titánok harcra fel! IV./5.
11:30 - 11:45

Tini titánok harcra fel! V./10.
11:45 - 11:55

Tini titánok harcra fel! V./11.
11:55 - 12:10

Tini titánok harcra fel! III./28.
12:10 - 12:20

Tini titánok harcra fel! III./29.
12:20 - 12:40

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./30.
12:40 - 12:50

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./1.
12:50 - 13:05

Csoda Kitty III./11.
13:05 - 13:15

Csoda Kitty III./12.
13:15 - 13:35

Gumball csodálatos világa III./9.
13:35 - 13:50

Gumball csodálatos világa III./9.
13:50 - 14:05

Gumball csodálatos világa III./10.
14:05 - 14:15

Gumball csodálatos világa III./10.
14:15 - 14:30

Gumball csodálatos világa III./11.
14:30 - 14:40

Gumball csodálatos világa III./11.
14:40 - 14:55

DC Super Hero Girls I./27.
14:55 - 15:05

DC Super Hero Girls I./18.
15:05 - 15:25

Tini titánok harcra fel! IV./15.
15:25 - 15:35

Tini titánok harcra fel! IV./16.
15:35 - 15:50

Tini titánok harcra fel! V./40.
15:50 - 16:00

Tini titánok harcra fel! V./41.
16:00 - 16:20

Totál Drámaráma I./17.
16:20 - 16:30

Totál Drámaráma I./18.
16:30 - 16:40

Totál Drámaráma I./19.
16:40 - 16:55

Totál Drámaráma I./35.
16:55 - 17:05

Totál Drámaráma I./36.
17:05 - 17:15

Bűvös varázskardok III./4.
17:15 - 17:25

Alma és Hagyma I./3.
17:25 - 17:35

Alma és Hagyma I./4.
17:35 - 17:55

Csoda Kitty III./11.
17:55 - 18:05

Csoda Kitty III./12.
18:05 - 18:20

Tini titánok harcra fel! V./49.
18:20 - 18:30

Tini titánok harcra fel! V./50.
18:30 - 18:40

Tini titánok harcra fel! V./51.
18:40 - 19:00

Gumball csodálatos világa II./19.
19:00 - 19:10

Gumball csodálatos világa II./20.
19:10 - 19:30

Power Players I./4.
19:30 - 19:40

Power Players I./5.
19:40 - 20:00

Ben 10 I./12.
20:00 - 20:10

Ben 10 I./3.
20:10 - 20:30

Bakugan: Battle Planet I./9.
20:30 - 20:40

Bakugan: Battle Planet I./9.
20:40 - 21:00

Angelo rulez IV./15.
21:00 - 21:10

Angelo rulez IV./16.
21:10 - 21:25

Angelo rulez IV./17.
21:25 - 21:35

Angelo rulez IV./18.
21:35 - 21:55

Angelo rulez IV./19.
21:55 - 22:05

Angelo rulez IV./20.
22:05 - 22:25

Angelo rulez IV./21.
22:25 - 22:35

Angelo rulez IV./22.
22:35 - 22:50

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8012.
22:50 - 23:20

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8010.
23:20 - 23:45

Gumball csodálatos világa II./13.
23:45 - 23:55

Gumball csodálatos világa II./13.
23:55 - 00:05

Gyilkos feleségek II/6.
23:30 - 00:20

Elátkozott akták II/11.
00:20 - 01:10

Elátkozott akták II/12.
01:10 - 02:00

Meredek helyzetek videón IV/2.
02:00 - 02:25

Ölni tudnék érte I/9.
02:25 - 03:15

Vérrel írt szavak I/8.
03:15 - 04:00

Az óceán járőrei V/2.
04:00 - 04:25

Az óceán járőrei V/3.
04:25 - 04:50

Donal MacIntyre: Gyilkossági akták I/8.
04:50 - 05:35

Judy bírónő XIV/149.
05:35 - 06:00

Judy bírónő XV/69.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XV/70.
06:25 - 06:50

Sejtdonorok I/7.
06:50 - 07:40

Ki ad többet? II/1.
07:40 - 08:05

Ki ad többet? II/2.
08:05 - 08:30

Meredek helyzetek videón VI/11.
08:30 - 08:55

Hírességek slamasztikában I/22.
08:55 - 09:45

Bűntények, amelyek megrázták Ausztráliát II/4.
09:45 - 10:35

A behajtók III/1.
10:35 - 11:00

Judy bírónő XVI/71.
11:00 - 11:25

Judy bírónő XVI/72.
11:25 - 11:50

Az óceán járőrei VII/9.
11:50 - 12:15

Sejtdonorok I/7.
12:15 - 13:05

A behajtók II/15.
13:05 - 13:30

A behajtók II/16.
13:30 - 13:55

Meredek helyzetek videón VI/11.
13:55 - 14:20

Ki ad többet? II/1.
14:20 - 14:45

Ki ad többet? II/2.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XIV/27.
15:10 - 15:35

Judy bírónő XIV/28.
15:35 - 16:00

Bűntények, amelyek megrázták Ausztráliát II/4.
16:00 - 16:50

Hírességek slamasztikában I/22.
16:50 - 17:40

Az óceán járőrei VII/9.
17:40 - 18:05

A behajtók III/1.
18:05 - 18:30

Sejtdonorok I/7.
18:30 - 19:20

Judy bírónő XVI/71.
19:20 - 19:45

Judy bírónő XVI/72.
19:45 - 20:10

A behajtók II/15.
20:10 - 20:35

A behajtók II/16.
20:35 - 21:00

A sorozatgyilkos vallomása II/1.
21:00 - 21:50

Hűtlen házastársak IV/3.
21:50 - 22:40

Gyilkos feleségek III/2.
22:40 - 23:30

Hidegvérrel IX/2.
23:30 - 01:15

CNN Newsroom Sunday
00:00 - 01:00

CNN Newsroom Sunday
01:00 - 02:00

The Situation Room with Wolf Blitzer
02:00 - 04:00

Inside Africa
04:00 - 04:30

Marketplace Africa
04:30 - 04:45

Marketplace Africa
04:45 - 05:00

Business Traveller
05:00 - 05:30

African Voices Changemakers
05:30 - 06:00

CNN Newsroom with Robyn Curnow
06:00 - 06:45

World Sport
06:45 - 07:00

CNN Newsroom with Robyn Curnow
07:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Rosemary Church
09:00 - 11:00

Early Start
11:00 - 12:00

New Day
12:00 - 14:30

World Sport
14:30 - 15:00

First Move with Julia Chatterley
15:00 - 16:00

Connect the World with Becky Anderson
16:00 - 18:00

CNN Newsroom
18:00 - 20:00

Amanpour
20:00 - 21:00

The Lead with Jake Tapper
21:00 - 23:00

The Situation Room with Wolf Blitzer
23:00 - 01:00

Family Guy IX./14.
23:55 - 00:25

Family Guy IX./15.
00:25 - 00:55

Family Guy IX./17.
00:55 - 01:20

Rick és Morty I./1.
01:20 - 01:50

Rick és Morty I./2.
01:50 - 02:20

Már megint Malcolm II./15.
02:20 - 02:50

Már megint Malcolm II./16.
02:50 - 03:10

Már megint Malcolm II./17.
03:10 - 03:35

Már megint Malcolm II./18.
03:35 - 03:55

Már megint Malcolm II./19.
03:55 - 04:20

Már megint Malcolm II./20.
04:20 - 04:45

Már megint Malcolm II./21.
04:45 - 05:10

Már megint Malcolm II./22.
05:10 - 05:35

Bob Burgerfalodája IX./11.
05:35 - 06:00

Egy kapcsolat szabályai IV./5.
06:00 - 06:25

Egy kapcsolat szabályai IV./6.
06:25 - 06:55

Egy kapcsolat szabályai IV./7.
06:55 - 07:25

A Goldberg család VI./2.
07:25 - 07:55

A Goldberg család VI./3.
07:55 - 08:15

Agymenők I./4.
08:15 - 08:40

Agymenők I./5.
08:40 - 09:05

Agymenők I./6.
09:05 - 09:30

Agymenők I./7.
09:30 - 09:55

Agymenők I./8.
09:55 - 10:25

Egy kapcsolat szabályai IV./8.
10:25 - 10:50

Egy kapcsolat szabályai IV./9.
10:50 - 11:20

Egy kapcsolat szabályai IV./10.
11:20 - 11:50

Modern Család IV./6.
11:50 - 12:20

Modern Család IV./7.
12:20 - 12:50

Modern Család IV./8.
12:50 - 13:10

A Goldberg család VI./4.
13:10 - 13:40

A Goldberg család VI./5.
13:40 - 14:10

Agymenők I./7.
14:10 - 14:35

Agymenők I./8.
14:35 - 15:00

Agymenők I./9.
15:00 - 15:25

Agymenők I./10.
15:25 - 15:50

Agymenők I./11.
15:50 - 16:10

Modern Család IV./9.
16:10 - 16:40

Modern Család IV./10.
16:40 - 17:10

Modern Család IV./11.
17:10 - 17:40

Family Guy IX./16.
17:40 - 18:05

Family Guy IX./17.
18:05 - 18:30

Agymenők IX./18.
18:30 - 19:00

Az ifjú Sheldon III./11.
19:00 - 19:25

Agymenők I./13.
19:25 - 19:50

Agymenők I./14.
19:50 - 20:10

Agymenők I./15.
20:10 - 20:35

Agymenők I./16.
20:35 - 21:00

Agymenők I./17.
21:00 - 21:25

Agymenők II./1.
21:25 - 21:55

Family Guy IX./19.
21:55 - 22:25

Family Guy IX./20.
22:25 - 22:55

Family Guy IX./21.
22:55 - 23:25

South Park II./1.
23:25 - 23:55

South Park I./6.
23:55 - 00:25

Családom, darabokban II./10.
23:35 - 00:05

Családom, darabokban II./11.
00:05 - 00:35

Családom, darabokban II./12.
00:35 - 01:05

Elválótársak II./18.
01:05 - 01:35

Kertvárosba száműzve II./20.
01:35 - 02:05

Kertvárosba száműzve II./21.
02:05 - 02:35

Kertvárosba száműzve II./22.
02:35 - 03:05

Kertvárosba száműzve III./1.
03:05 - 03:35

Kertvárosba száműzve III./2.
03:35 - 04:05

Hallatlan III./13.
04:05 - 04:35

Hallatlan III./14.
04:35 - 05:05

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./2.
05:05 - 05:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./3.
05:30 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./69.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./70.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./71.
07:00 - 07:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./4.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./1.
08:00 - 08:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./2.
08:30 - 09:00

Kertvárosba száműzve III./1.
09:00 - 09:25

Kertvárosba száműzve III./2.
09:25 - 09:50

Mike és Molly IV./3.
09:50 - 10:15

Mike és Molly IV./4.
10:15 - 10:40

Mike és Molly IV./5.
10:40 - 11:00

Jóbarátok X./9.
11:00 - 11:30

Jóbarátok X./10.
11:30 - 12:00

Családom, darabokban II./13.
12:00 - 12:30

Családom, darabokban II./14.
12:30 - 13:00

Új csaj VI./13.
13:00 - 13:30

Új csaj VI./14.
13:30 - 14:00

Amerika Huangjai III./5.
14:00 - 14:30

Amerika Huangjai III./6.
14:30 - 15:00

Amerika Huangjai III./7.
15:00 - 15:30

Kertvárosba száműzve III./3.
15:30 - 16:00

Kertvárosba száműzve III./4.
16:00 - 16:30

Anyám borogass IV./5.
16:30 - 17:00

Anyám borogass IV./6.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IV./7.
17:30 - 18:00

Jóbarátok X./11.
18:00 - 18:30

Jóbarátok X./12.
18:30 - 19:00

Mike és Molly IV./6.
19:00 - 19:25

Mike és Molly IV./7.
19:25 - 19:55

Mike és Molly IV./8.
19:55 - 20:20

Anyám borogass IV./8.
20:20 - 20:50

Anyám borogass IV./9.
20:50 - 21:20

Anyám borogass IV./10.
21:20 - 21:50

Mike és Molly IV./9.
21:50 - 22:20

Mike és Molly IV./10.
22:20 - 22:45

Mike és Molly IV./11.
22:45 - 23:05

Amerika Huangjai III./8.
23:05 - 23:35

Amerika Huangjai III./9.
23:35 - 00:05

Döglött akták VI./6.
00:00 - 01:00

Az ember, aki feltalálta a karácsonyt
01:00 - 03:00

Döglött akták VI./6.
03:00 - 04:00

112 - Életmentők 101.
04:00 - 04:30

Baywatch VIII./5.
04:30 - 05:30

Magnum I./20.
05:30 - 06:30

Dr. Csont X./16.
06:30 - 07:30

CSI: New York-i helyszínelők VII./5.
07:30 - 08:30

CSI: New York-i helyszínelők VII./6.
08:30 - 09:30

Cobra 11 XVIII./2.
09:30 - 10:35

Medicopter 117 - A légimentők VI./8.
10:35 - 11:40

Medicopter 117 - A légimentők VI./9.
11:40 - 12:45

Cobra 11 XVIII./3.
12:45 - 13:50

Cobra 11 XVIII./4.
13:50 - 14:55

Cobra 11 XVIII./5.
14:55 - 16:00

Baywatch VIII./6.
16:00 - 17:00

CSI: New York-i helyszínelők VII./7.
17:00 - 18:00

CSI: New York-i helyszínelők VII./8.
18:00 - 19:00

Magnum II./1.
19:00 - 20:00

Dr. Csont X./17.
20:00 - 21:00

Gyilkos lelkek I./5.
21:00 - 22:00

Gyilkos lelkek I./6.
22:00 - 23:00

Nyomtalanul VII./4.
23:00 - 00:00

Macskatitkok
00:00 - 01:00

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
01:00 - 02:00

A felnőttek titkos élete
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:30 - 04:00

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
04:00 - 05:00

A felnőttek titkos élete
05:00 - 06:00

Mati, Dada és a művészet
06:00 - 06:05

Mati, Dada és a művészet
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Elmemunkák
06:30 - 06:55

Siesta Z
06:55 - 07:05

Siesta Z
07:05 - 07:20

Történelmi találmányok
07:20 - 07:45

A művészet története
07:45 - 08:10

Pofonegyszerű
08:10 - 08:20

Pofonegyszerű
08:20 - 08:40

Look Kool
08:40 - 09:00

Kíváncsi Mily
09:00 - 09:10

Ha felnövök
09:10 - 09:25

Legyek szuper!
09:25 - 09:55

Tudomány nagyban
09:55 - 10:20

Tinifőnök
10:20 - 10:55

Törivadászok
10:55 - 11:25

Ikerdokik bevetésen
11:25 - 11:55

Gasztrobbanás
11:55 - 12:10

Sportlabor
12:10 - 12:20

Sportlabor
12:20 - 12:35

Történelem másképp
12:35 - 13:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
13:05 - 13:35

Ne dobd ki!
13:35 - 14:05

Tudomány nagyban
14:05 - 14:35

Csináld magad okosságok
14:35 - 15:05

Történelmi találmányok
15:05 - 15:30

Te tudtad?
15:30 - 16:00

Történelem másképp
16:00 - 16:30

Tinifőnök
16:30 - 17:00

Tinifőnök
17:00 - 17:30

Ikerdokik bevetésen
17:30 - 18:00

Ikerdokik bevetésen
18:00 - 18:30

Ne dobd ki!
18:30 - 19:00

Ne dobd ki!
19:00 - 19:30

Csak nem egy találmány?
19:30 - 20:00

Te tudtad?
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Csodás leletek: a természet ősi kincsei
21:00 - 22:00

Csodavilágok: az evolúció önálló szigetei
22:00 - 23:00

Így leszünk: születésünk csodás története
23:00 - 00:00

Utódok: Komisz világ 12.
00:00 - 00:05

Violetta 134.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 24.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 21.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 22.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 23.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 24.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 21.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 22.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 2.
03:35 - 04:00

Flash és a Ronkok 3.
04:00 - 04:25

Flash és a Ronkok 4.
04:25 - 04:50

Hamis cica 9.
04:50 - 05:15

Hamis cica 10.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 25.
05:35 - 06:00

Elena - Avalor hercegnője 9.
06:00 - 06:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 70.
06:30 - 07:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 71.
07:00 - 07:30

Aranyhaj gubancos kalandja 35.
07:30 - 08:00

Aranyhaj gubancos kalandja 36.
08:00 - 08:30

Phineas és Ferb 11.
08:30 - 09:00

Rejtélyek városkája 3.
09:00 - 09:30

Rejtélyek városkája 4.
09:30 - 10:00

K.C., a tinikém 1.
10:00 - 10:30

K.C., a tinikém 2.
10:30 - 11:00

Bizaardvark 23.
11:00 - 11:30

Bizaardvark 26.
11:30 - 12:00

Kikiwaka tábor 55.
12:00 - 12:30

Kikiwaka tábor 56.
12:30 - 13:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 1.
13:00 - 13:30

Aranyhaj: A sorozat 1.
13:30 - 14:00

Jessie 25.
14:00 - 14:30

Jessie 28.
14:30 - 15:00

Coop és Cami megkérdezi! 40.
15:00 - 15:30

Coop és Cami megkérdezi! 32.
15:30 - 16:00

11 69.
16:00 - 16:30

11 70.
16:30 - 17:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 43.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 44.
17:30 - 18:00

Gabby Duran galaktikus kalandjai 19.
18:00 - 18:30

Gabby Duran galaktikus kalandjai 20.
18:30 - 19:00

Penny a M.A.R.S-ban 36.
19:00 - 19:30

Penny a M.A.R.S-ban 37.
19:30 - 20:00

Bizaardvark 21.
20:00 - 20:30

Dobd be magad! 7.
20:30 - 21:00

Az eb és a web 13.
21:00 - 21:30

Bia 23.
21:30 - 22:15

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 66.
22:15 - 22:45

Phineas And Ferb S2 Splits 87.
22:45 - 23:00

Violetta 135.
23:00 - 00:00

Didi baba, Monica & Rudy, Mimo és Bobo
00:00 - 00:11

Bundás barátok, DuckSchool, Mimo és Bobo
00:11 - 00:21

Lola és a Számok, Zöldségek, Lola és a Számok
00:21 - 00:31

Cica és a Ceruza, Raul, Hop-hop
00:31 - 00:42

Alakul!, Színkerék, Időmanók
00:42 - 00:51

Csoportok, Mi fán terem?, Kukucs, látlak!
00:51 - 01:00

Mi fán terem?, Körülöttünk a hangok, Játékos hangok
01:00 - 01:09

Vízivilág, Játékos hangok, Vízivilág
01:09 - 01:17

Vízivilág, Játékos hangok, Játékos hangok
01:17 - 01:28

Játékos hangok, Vízivilág, Micsoda látvány
01:28 - 01:39

Világ-bölcsi, Mi segítünk, Zöldségek
01:39 - 01:52

Sport, sport, sport, Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat
01:52 - 02:04

Járművek, Tudásfa, Színkerék
02:04 - 02:16

Monica & Rudy, Cica és a Ceruza, Panni és Fanni
02:16 - 02:28

Cica és a Ceruza, Édes otthon, Panni és Fanni
02:28 - 02:38

Alakul!, Cica és a Ceruza, Színkerék
02:38 - 02:49

Te mit dolgozol?, Tudásfa, Alakul!
02:49 - 03:00

Alakul!, Miyu és Litto, Monica & Rudy
03:00 - 03:12

Ding Dang Dong, Sport, sport, sport, Hop-hop
03:12 - 03:23

Játékidő, Ding Dang Dong, Sport, sport, sport
03:23 - 03:34

Sport, sport, sport, Ding Dang Dong, Sport, sport, sport
03:34 - 03:45

Játékidő, Sport, sport, sport, Ding Dang Dong
03:45 - 03:55

Sport, sport, sport, Ding Dang Dong, Sport, sport, sport
03:55 - 04:07

Ding Dang Dong, Mi segítünk, Mi fán terem?
04:07 - 04:17

Dolgos törpök, Időmanók, Miyu és Litto
04:17 - 04:26

Ding Dang Dong, Jön, segít a Babacsapat, Hop-hop
04:26 - 04:36

Járművek, Színkerék, Miyu és Litto
04:36 - 04:47

Panni és Fanni, Járművek, Hód család
04:47 - 04:57

Színkerék, Hód család, Színkerék
04:57 - 05:08