Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

AMC

01:00 - 01:00 Film

Aréna4

01:00 - 01:00 Sport

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Reality

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

KiWi TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
AMC
Aréna4
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
TV2 Comedy
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
KiWi TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Channel
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
TV4
TV Paprika
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

 

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:25

Ma délután
13:25 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:25

Ma délután
14:25 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Mozogj otthon!
15:12 - 15:20

Most történik
15:20 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:32

Nemzeti Sporthíradó
18:32 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Most történik
19:02 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:32

Ma éjjel
22:32 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:17

Angol nyelvű hírek
23:17 - 23:20

Német nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Orosz nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Kínai nyelvű hírek
23:30 - 23:33

Ma éjjel
23:33 - 00:00

 

Gofri, a csodakutya
13:10 - 13:35

Botcsinálta boszi 3.
13:35 - 14:00

Hókusz-pókusz!
14:00 - 14:25

A dzsungel könyve III.
14:25 - 14:40

A dzsungel könyve III.
14:40 - 14:50

Rózácska és Rózsácska
14:50 - 15:50

Mickey egér játszótere I.
15:50 - 16:15

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
16:15 - 16:40

Goldie és Mackó II.
16:40 - 17:00

Szófia hercegnő I.
17:00 - 17:25

Kacsamesék I.
17:25 - 17:45

Vampirina II.
17:45 - 18:15

Az Aranykalapács legendája
18:15 - 19:10

Tickety Toc - A tehetségkutató
19:10 - 19:35

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
19:35 - 19:40

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
19:40 - 19:50

Sam, a tűzoltó VII.
19:50 - 20:00

Sam, a tűzoltó VII.
20:00 - 20:15

Violetta III./48.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:40

Kemény leckék I./4.
22:40 - 23:35

Akvárium Stage Pass
23:35 - 00:35

 

Nemzeti kincseink a Hungarikumok 3.
13:20 - 13:45

Hölgyek öröme I./3.
13:45 - 14:40

A Durrell család II./4.
14:40 - 15:30

Fügefalevél
15:30 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Nemzeti Sporthíradó
18:30 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Az Ezüst-tó kincse
19:40 - 21:30

A fiam családja
21:30 - 23:25

Kenó
23:25 - 23:30

Csak színház és más semmi I./2.
23:30 - 00:25

 

Forma-1 legendák
13:05 - 13:55

Forma-1 legendák
13:55 - 14:45

M4 Sport
14:45 - 15:00

Forma-1 - Időmérő edzés
15:00 - 16:15

M4 Sport
16:15 - 16:40

Forma-2
16:40 - 18:40

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
18:40 - 20:40

Forma-1 - Időmérő edzés
20:40 - 22:00

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
22:00 - 23:55

Forma-3
23:55 - 00:50

 

A szövetség - Biblia vetélkedő 2011./5.
13:20 - 14:10

Család-barát válogatás 2019
14:10 - 15:10

Mozogj otthon!
15:10 - 15:25

Balatoni nyár
15:25 - 17:25

Családmeséink - a családi talkshow
17:25 - 18:00

Mit főzzünk ma?
18:00 - 18:10

Mit főzzünk ma?
18:10 - 18:25

Angi jelenti
18:25 - 18:55

Térkép
18:55 - 19:25

Ízőrzők - Takarékos konyha 2.
19:25 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Bagi Nacsa Orfeuma
21:35 - 22:30

Szőke Duna - Van élet a városon túl
22:30 - 23:25

Hagyaték
23:25 - 23:55

MMA portrék
23:55 - 00:55

 

Erdei utakon - Reviczky Gáborral 23.
13:25 - 13:55

Falusi idill
13:55 - 15:25

Mozogj otthon!
15:25 - 15:40

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:40 - 16:10

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
16:10 - 16:40

Fülszöveg
16:40 - 17:05

Édes anyanyelvünk
17:05 - 17:15

A NAGYOK
17:15 - 17:45

Magyar Krónika
17:45 - 18:15

Szerelmes földrajz
18:15 - 18:40

Fortélyos vadvilág 2.
18:40 - 18:45

Reviczkyvel az Erdőben II./9.
18:45 - 19:10

A kőbaltás ember 3. - Mamutvadászat Tatán
19:10 - 19:35

Vers mindenkinek
19:35 - 19:40

Csendes Don 12.
19:40 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 20:50

Ifj. Johann Strauss: Egy éj Velencében
20:50 - 22:55

Müpart - koncertek
22:55 - 00:45

 

A hálózat csapdájában
14:40 - 17:00

Az igazság nevében
17:00 - 19:10

Rendőrakadémia
19:10 - 21:00

Horrorra akadva 2.
21:00 - 22:30

Az új fiú
22:30 - 00:20

 

Labdarúgás
13:30 - 15:30

Televíziós vásárlási műsorablak
15:30 - 16:00

Labdarúgás
16:00 - 18:00

IndyCar
18:00 - 21:00

Liverpool TV
21:00 - 00:00

 

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Fórum
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:50

ATV Híradó
21:50 - 22:20

Sas kabaré
22:20 - 23:20

Apostol koncert
23:20 - 01:00

 

Teleshop
13:35 - 16:05

Hit és élet
16:05 - 16:40

MI - Mesterséges Intelligencia
16:40 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:50

#Bochkor
19:50 - 21:20

Sas kabaré
21:20 - 23:20

Kártyavár II./4.
23:20 - 00:25

 

A zöld íjász II./23.
13:20 - 14:15

A zöld íjász III./1.
14:15 - 15:05

Idővonal I./1.
15:05 - 16:10

Idővonal I./2.
16:10 - 17:05

Los Angeles legjobbjai I./8.
17:05 - 18:10

Los Angeles legjobbjai I./9.
18:10 - 19:05

A rejtély III./5.
19:05 - 20:05

A rejtély III./6.
20:05 - 21:00

Gyilkos elmék XIV./12.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék XIV./13.
21:55 - 22:50

Bates Motel - Psycho a kezdetektől V./9.
22:50 - 23:40

Bates Motel - Psycho a kezdetektől V./10.
23:40 - 00:30

 

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 16:00

Rosarium - örvendetes rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Hitvallás, görögkatolikus műsor
18:00 - 19:00

EWTN - katolikus.tv
19:00 - 19:30

EWTN hírnök - hírek este
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Délelőtt
22:10 - 00:30

 

Bébi bolondos dallamok 112.
13:09 - 13:19

Bébi bolondos dallamok 121.
13:19 - 13:28

Bébi bolondos dallamok 122.
13:28 - 13:45

Bébi bolondos dallamok 461.
13:45 - 14:00

Bébi bolondos dallamok 132.
14:00 - 14:09

Bébi bolondos dallamok 133.
14:09 - 14:19

Bébi bolondos dallamok 141.
14:19 - 14:28

Bébi bolondos dallamok 151.
14:28 - 14:45

Bébi bolondos dallamok 471.
14:45 - 15:00

Bébi bolondos dallamok 152.
15:00 - 15:09

Bébi bolondos dallamok 161.
15:09 - 15:19

Bébi bolondos dallamok 162.
15:19 - 15:29

Bébi bolondos dallamok 171.
15:29 - 15:45

Bébi bolondos dallamok 472.
15:45 - 16:00

Bébi bolondos dallamok 172.
16:00 - 16:09

Bébi bolondos dallamok 182.
16:09 - 16:19

Bébi bolondos dallamok 183.
16:19 - 16:28

Bébi bolondos dallamok 191.
16:28 - 16:45

Bébi bolondos dallamok 481.
16:45 - 17:00

A Tom és Jerry-show 51.
17:00 - 17:10

A Tom és Jerry-show 52.
17:10 - 17:20

A Tom és Jerry-show 61.
17:20 - 17:29

A Tom és Jerry-show 62.
17:29 - 17:50

A Tom és Jerry-show 172.
17:50 - 18:00

Mr. Bean 49.
18:00 - 18:10

Mr. Bean 50.
18:10 - 18:20

Mr. Bean 51.
18:20 - 18:30

Mr. Bean 52.
18:30 - 18:40

Mr. Bean 33.
18:40 - 18:50

Lamput 318.
18:50 - 18:54

Lamput 319.
18:54 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 27.
19:00 - 19:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 28.
19:21 - 20:00

Grizzy és a lemmingek 127.
20:00 - 20:06

Grizzy és a lemmingek 128.
20:06 - 20:13

Grizzy és a lemmingek 129.
20:13 - 20:19

Grizzy és a lemmingek 130.
20:19 - 20:26

Grizzy és a lemmingek 131.
20:26 - 20:32

Grizzy és a lemmingek 132.
20:32 - 20:39

Grizzy és a lemmingek 133.
20:39 - 20:50

Grizzy és a lemmingek 21.
20:50 - 21:00

Pat, a kutya 59.
21:00 - 21:07

Pat, a kutya 60.
21:07 - 21:14

Pat, a kutya 61.
21:14 - 21:19

Pat, a kutya 62.
21:19 - 21:26

Pat, a kutya 63.
21:26 - 21:32

Pat, a kutya 64.
21:32 - 21:39

Pat, a kutya 65.
21:39 - 21:50

A Happó család 231.
21:50 - 22:00

Grizzy és a lemmingek 113.
22:00 - 22:06

Grizzy és a lemmingek 114.
22:06 - 22:13

Grizzy és a lemmingek 115.
22:13 - 22:19

Grizzy és a lemmingek 116.
22:19 - 22:26

Grizzy és a lemmingek 117.
22:26 - 22:32

Grizzy és a lemmingek 118.
22:32 - 22:39

Grizzy és a lemmingek 119.
22:39 - 23:00

Én és a lovagom 150.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom 151.
23:10 - 23:21

Én és a lovagom 152.
23:21 - 23:31

Én és a lovagom 101.
23:31 - 00:00

 

Power Players 128.
13:10 - 13:21

Power Players 130.
13:21 - 13:35

Gumball csodálatos világa 1042.
13:35 - 13:45

Gumball csodálatos világa 1051.
13:45 - 14:05

Gumball csodálatos világa 1052.
14:05 - 14:15

Gumball csodálatos világa 452.
14:15 - 14:30

Gumball csodálatos világa 1062.
14:30 - 14:40

Gumball csodálatos világa 1071.
14:40 - 14:55

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 129.
14:55 - 15:06

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 121.
15:06 - 15:25

Tini titánok, harcra fel! 1221.
15:25 - 15:34

Tini titánok, harcra fel! 1222.
15:34 - 15:50

Villámmacskák akcióban 1.
15:50 - 16:00

Villámmacskák akcióban 2.
16:00 - 16:15

Gumball csodálatos világa 251.
16:15 - 16:25

Gumball csodálatos világa 471.
16:25 - 16:36

Gumball csodálatos világa 472.
16:36 - 16:55

Alma és Hagyma 11.
16:55 - 17:05

Alma és Hagyma 12.
17:05 - 17:20

Vadócok 43.
17:20 - 17:30

Vadócok 44.
17:30 - 17:50

Csoda Kitty 36.
17:50 - 18:00

Csoda Kitty 37.
18:00 - 18:15

Tini titánok, harcra fel! 1255.
18:15 - 18:24

Tini titánok, harcra fel! 1256.
18:24 - 18:34

Tini titánok, harcra fel! 381.
18:34 - 18:50

Tini titánok, harcra fel! 1191.
18:50 - 18:59

Tini titánok, harcra fel! 1192.
18:59 - 19:09

Tini titánok, harcra fel! 1193.
19:09 - 19:25

Villámmacskák akcióban 1.
19:25 - 19:35

Villámmacskák akcióban 2.
19:35 - 19:50

Ben 10 101.
19:50 - 20:00

Ben 10 102.
20:00 - 20:10

Ben 10 103.
20:10 - 20:30

Bakugan: Bunyóbolygó 291.
20:30 - 20:41

Bakugan: Bunyóbolygó 292.
20:41 - 21:00

Angelo rulez 1.
21:00 - 21:10

Angelo rulez 2.
21:10 - 21:25

Angelo rulez 3.
21:25 - 21:35

Angelo rulez 4.
21:35 - 21:50

Angelo rulez 5.
21:50 - 22:00

Angelo rulez 6.
22:00 - 22:20

Angelo rulez 7.
22:20 - 22:30

Angelo rulez 8.
22:30 - 22:45

Ninjago: Az elemek viadala 97.
22:45 - 23:10

Ninjago: Az elemek viadala 98.
23:10 - 23:40

Gumball csodálatos világa 221.
23:40 - 23:51

Gumball csodálatos világa 232.
23:51 - 00:01

 

Judy bírónő XVI/131.
13:30 - 13:55

Judy bírónő XVI/132.
13:55 - 14:20

Judy bírónő XVI/133.
14:20 - 14:45

Judy bírónő XVI/134.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XVI/135.
15:10 - 15:35

Meredek helyzetek videón IV/9.
15:35 - 16:00

Hűtlen házastársak IV/7.
16:00 - 16:50

Hűtlen házastársak IV/8.
16:50 - 17:40

Az orvos házhoz jön II/5.
17:40 - 18:30

A behajtók VI/1.
18:30 - 18:55

A behajtók VI/2.
18:55 - 19:20

Percről percre I/2.
19:20 - 20:10

Híres ellenségek I/7.
20:10 - 21:00

Halálos pletyka I/4.
21:00 - 21:50

Cold Justice - Megoldatlan bűntények II/6.
21:50 - 22:40

Ölni tudnék érte I/17.
22:40 - 23:30

Ölni tudnék érte I/18.
23:30 - 00:20

 

New Day Saturday
14:00 - 15:00

CNN Newsroom Saturday
15:00 - 16:00

CNN Newsroom Saturday
16:00 - 17:00

CNN Newsroom Saturday
17:00 - 18:00

CNN Newsroom Saturday
18:00 - 19:00

CNN Newsroom Saturday
19:00 - 20:00

CNN Newsroom Saturday
20:00 - 21:00

African Voices Changemakers
21:00 - 21:30

Inside Africa
21:30 - 22:00

CNN Newsroom Saturday
22:00 - 23:00

CNN Newsroom Saturday
23:00 - 00:00

 

Az ifjú Sheldon I./5.
13:25 - 13:50

Agymenők VI./13.
13:50 - 14:10

Agymenők VI./14.
14:10 - 14:35

Agymenők VI./15.
14:35 - 15:00

Agymenők VI./16.
15:00 - 15:25

Agymenők VI./17.
15:25 - 15:50

Agymenők VI./18.
15:50 - 16:10

Agymenők VI./19.
16:10 - 16:35

Agymenők VI./20.
16:35 - 17:00

Agymenők VI./21.
17:00 - 17:25

Agymenők VI./22.
17:25 - 17:50

Agymenők VI./23.
17:50 - 18:10

Agymenők VI./24.
18:10 - 18:35

Agymenők VII./1.
18:35 - 19:00

Agymenők VII./2.
19:00 - 19:25

Az ifjú Sheldon I./3.
19:25 - 19:50

Az ifjú Sheldon I./4.
19:50 - 20:10

A Comedy Central Bemutatja X./8.
20:10 - 20:40

A Comedy Central Bemutatja X./9.
20:40 - 21:15

Comedy Club: Szex és más tabuk
21:15 - 22:10

South Park II./1.
22:10 - 22:40

South Park II./4.
22:40 - 23:10

South Park V./5.
23:10 - 23:40

South Park VII./15.
23:40 - 00:10

 

Madagaszkár pingvinjei I./10.
13:30 - 14:00

Dunszt - Elvagyunk, mint a befőtt I./7.
14:00 - 14:25

Magányos páros I./10.
14:25 - 14:55

Amerika Huangjai III./5.
14:55 - 15:20

Amerika Huangjai III./6.
15:20 - 15:45

Amerika Huangjai III./7.
15:45 - 16:05

Amerika Huangjai III./8.
16:05 - 16:30

Amerika Huangjai III./10.
16:30 - 16:55

Amerika Huangjai III./9.
16:55 - 17:20

Amerika Huangjai III./11.
17:20 - 17:45

Anyám borogass III./7.
17:45 - 18:05

Anyám borogass III./8.
18:05 - 18:30

Anyám borogass III./9.
18:30 - 18:55

Anyám borogass III./10.
18:55 - 19:20

Anyám borogass III./11.
19:20 - 19:45

Anyám borogass III./12.
19:45 - 20:05

Anyám borogass III./13.
20:05 - 20:30

Anyám borogass III./14.
20:30 - 21:00

Az ifjú Sheldon I./3.
21:00 - 21:25

Az ifjú Sheldon I./4.
21:25 - 21:50

Az ifjú Sheldon I./5.
21:50 - 22:15

Magányos páros II./3.
22:15 - 22:45

Magányos páros II./4.
22:45 - 23:05

Balcony Stories XL I./10.
23:05 - 23:35

Kertvárosba száműzve I./5.
23:35 - 00:05

 

CSI: A helyszínelők IX./17.
13:20 - 14:20

CSI: A helyszínelők IX./18.
14:20 - 15:20

Született detektívek III./11.
15:20 - 16:20

Született detektívek III./12.
16:20 - 17:20

Gyilkos ügyek V./8.
17:20 - 18:20

Gyilkos ügyek V./9.
18:20 - 19:20

A halott menyasszony
19:20 - 20:50

A hihetetlen család 2
20:50 - 23:00

Válótársak III./3.
23:00 - 00:00

 

Törivadászok
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Ne dobd ki!
14:15 - 14:45

GEOlino
14:45 - 15:00

Csak nem egy találmány?
15:00 - 15:25

Csak nem egy találmány?
15:25 - 15:30

Történelem másképp
15:30 - 16:00

Ikerdokik bevetésen
16:00 - 16:30

Ikerdokik bevetésen
16:30 - 17:00

Tudomány nagyban
17:00 - 17:30

Tudomány nagyban
17:30 - 18:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:00 - 18:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:30 - 19:00

Tinifőnök
19:00 - 19:30

Tinifőnök
19:30 - 20:00

Pontosság: Mindent a mérésről
20:00 - 21:00

Jéghegy-akció
21:00 - 22:00

Kell az állatkert?
22:00 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:30 - 00:00

 

Kikiwaka tábor 51.
13:10 - 13:40

Kikiwaka tábor 52.
13:40 - 14:05

Jessie 46.
14:05 - 14:30

Jessie 51.
14:30 - 14:55

Jessie 52.
14:55 - 15:25

Csaj kontra Szörny
15:25 - 17:00

Rocktábor
17:00 - 18:25

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
18:25 - 18:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 14.
18:55 - 19:20

Mickey egér 40.
19:20 - 19:25

Bizaardvark 30.
19:25 - 19:50

Bizaardvark 31.
19:50 - 20:15

Bizaardvark 32.
20:15 - 20:45

Sydney és Max 2.
20:45 - 21:10

Sydney és Max 5.
21:10 - 21:35

Bia 50.
21:35 - 22:15

Phineas és Ferb 27.
22:15 - 22:40

Phineas és Ferb 28.
22:40 - 23:05

Violetta 70.
23:05 - 00:05

 

Zöldségek, Didi baba, Vízivilág
13:01 - 13:10

Meselánc, Az étterem, Vár az űr
13:10 - 13:25

Napfalva, A Játékok Világa, Játékos hangok
13:25 - 13:36

Toobys, Monica & Rudy, Cica és a Ceruza
13:36 - 13:47

Toobys, Cica és a Ceruza, Cica és a Ceruza
13:47 - 13:59

Monica & Rudy, Panni és Fanni, Alakul!
13:59 - 14:10

Toobys, Tudásfa, Monica & Rudy
14:10 - 14:23

Cica és a Ceruza, Monica & Rudy, Toobys
14:23 - 14:35

Alakul!, Mozgás, Lola és a Számok
14:35 - 14:45

Kukucs, látlak!, Mimo világa, Minél magasabbra, annál jobb! /va
14:45 - 14:57

Hód család, Meselánc, DuckSchool
14:57 - 15:08

DuckSchool, Lola és a Számok, Mozgás
15:08 - 15:19

Játékidő, Sport, sport, sport, Sippi Sappi
15:19 - 15:30

Hop-hop, Mozgás!, Sport, sport, sport
15:30 - 15:39

Zöldségek, Színkerék, Tóparti játékok
15:39 - 15:48

Tóparti játékok, Színkerék, Tóparti játékok
15:48 - 15:58

Tóparti játékok, Zöldségek, Színkerék
15:58 - 16:09

Zöldségek, Tóparti játékok, Színkerék
16:09 - 16:20

Mimo és Bobo, ABC - duckBC, Színkerék
16:20 - 16:32

Hop-hop, Te mit dolgozol?, Risto Gusto
16:32 - 16:42

Táncok, Ding Dang Dong, Mozgás
16:42 - 16:53

Mozgás, Micsoda látvány, Mozgás!
16:53 - 17:02

Micsoda látvány, Tempo Giusto, Időmanók
17:02 - 17:11

Hop-hop, Raul, Sport, sport, sport
17:11 - 17:20

Sport, sport, sport, Hop-hop, Sport, sport, sport
17:20 - 17:31

Mozgás!, Időmanók, Mozgás!
17:31 - 17:38

Micsoda látvány, Sport, sport, sport, Az állatok birodalma
17:38 - 17:49

Tudásfa, Monica & Rudy, Alakul!
17:49 - 18:01

Monica & Rudy, Toobys, Monica & Rudy
18:01 - 18:12

Cica és a Ceruza, Monica & Rudy, Toobys
18:12 - 18:24

Cica és a Ceruza, Toobys, Cica és a Ceruza
18:24 - 18:35

Alakul!, Toobys, Tudásfa
18:35 - 18:45

Alakul!, Didi baba, Zöldségek
18:45 - 18:53

Lola és a Számok, Hód család, Hop-hop
18:53 - 19:03

Az étterem, Állatkert, Mimo és Bobo
19:03 - 19:15

Meselánc, DuckSchool, Hód család
19:15 - 19:25

Időmanók, Mimo és Bobo, Kaktusz
19:25 - 19:35

Élet a városban, Dínóvilág, Az étterem
19:35 - 19:45

Mimo és Bobo, Zöldségek, Vonat
19:45 - 19:54

Szelek szárnyán, Vár az űr, Kukucs, látlak!
19:54 - 20:05

Micsoda látvány, Hop-hop, Alakul!
20:05 - 20:15

Vár az űr, Jön, segít a Babacsapat, Játékos hangok
20:15 - 20:27

Szelek szárnyán, Vár az űr, Körülöttünk a hangok
20:27 - 20:38

Tempo Giusto, Formák kicsiknek, Vár az űr
20:38 - 20:55

Körülöttünk a hangok, Mi fán terem?, Tűzoltók
20:55 - 21:03

Lola és a Számok, DuckSchool, Zöldségek
21:03 - 21:12

Finn és Fianna, Zack és Ziggy, Henry történetei
21:12 - 21:24

Baba-csapat, Az étterem, Cica és a Ceruza
21:24 - 21:35

Időmanók, Tűzoltók, Napfalva
21:35 - 21:46

Időmanók, Sippi Sappi, Kaktusz
21:46 - 21:54

Miló, a dínó, Mimo és Bobo, Zöldségek
21:54 - 22:05

Mi segítünk, Tengeri kaland, Állatkert
22:05 - 22:15

Raul, Mimo és Bobo, Vízivilág
22:15 - 22:26

A Játékok Világa, Állatkert, Meselánc
22:26 - 22:38

Vízivilág, Napfalva, Az állatok birodalma
22:38 - 22:52

Tengeri kaland, Zöldségek, Tengeri kaland
22:52 - 23:01

Toobys, Alakul!, Tudásfa
23:01 - 23:12

Alakul!, Toobys, Alakul!
23:12 - 23:23

Toobys, Cica és a Ceruza, Toobys
23:23 - 23:34

Toobys, Cica és a Ceruza, Tudásfa
23:34 - 23:46

Tudásfa, Cica és a Ceruza, Alakul!
23:46 - 23:57

Toobys, Cica és a Ceruza, Napfalva - Sportfalva
23:57 - 00:04

 

State of the Union
13:26 - 13:34

Global Week-End
13:34 - 16:14

State of the Union
16:14 - 16:26

Global Week-End
16:26 - 16:39

Flashback
16:39 - 16:52

Futuris
16:52 - 17:00

Global Week-End
17:00 - 18:46

Flashback
18:46 - 19:00

Global Week-End
19:00 - 19:11

Unreported Europe
19:11 - 19:33

Global Week-End
19:33 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Global Week-End
20:00 - 22:12

Futuris
22:12 - 22:30

Global Week-End
22:30 - 23:46

Flashback
23:46 - 00:00

 

Strongman Champions League I./6.
13:25 - 14:15

Fantasy Factory VI./1.
14:15 - 14:40

Fantasy Factory VI./2.
14:40 - 15:05

Fantasy Factory VI./3.
15:05 - 15:30

Fantasy Factory VI./4.
15:30 - 15:55

Fantasy Factory VI./5.
15:55 - 16:20

Fantasy Factory VI./6.
16:20 - 16:45

Fantasy Factory VI./7.
16:45 - 17:10

Fantasy Factory VI./8.
17:10 - 17:35

Fantasy Factory VI./9.
17:35 - 18:20

Fantasy Factory VI./10.
18:20 - 18:45

Nomads Seeking Adventure I./14.
18:45 - 19:10

Nitro Circus Live I./1.
19:10 - 19:30

Nitro Circus Live I./2.
19:30 - 19:50

Nitro Circus Live I./3.
19:50 - 20:10

Drift Style I./1.
20:10 - 20:35

Drift Style I./2.
20:35 - 21:05

Drift Style I./3.
21:05 - 21:30

Drift Style I./4.
21:30 - 21:55

Drift Style I./5.
21:55 - 22:25

Drift Style I./6.
22:25 - 22:50

Drift Style I./7.
22:50 - 23:15

Nomads Seeking Adventure I./1.
23:15 - 23:45

Nomads Seeking Adventure I./2.
23:45 - 00:15

 

Stuart Little, kisegér
14:20 - 16:00

Kétely
16:00 - 18:10

A pokol előszobája: Szigorúan bizalmas
18:10 - 20:00

Sorsjegyesek
20:00 - 22:10

Az ügynökség
22:10 - 00:55

 

Matchfishing
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Vadászékszerek
15:00 - 15:30

Világ körüli legyes horgászat
15:30 - 16:00

Világ körüli legyes horgászat
16:00 - 16:30

Horgásztúrák
16:30 - 17:00

Fókuszban a horgászat
17:00 - 17:30

Feeder túrák- és trükkök
17:30 - 18:00

II. Mikado Kupa
18:00 - 18:30

Vadászláz- Ismerkedés a nagyragadozó helyzettel
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Pikkely rám
19:30 - 20:00

Balatoni keszegparádé
20:00 - 20:30

Decathlon
20:30 - 21:00

Dovit
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

Horgásztúrák
23:00 - 23:30

Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
23:30 - 00:00

 

Vízparti álomotthonok
13:25 - 13:55

Vízparti álomotthonok
13:55 - 14:25

Zombiház-alakítás
14:25 - 15:25

Zombiház-alakítás
15:25 - 16:25

Kastélyból álomotthon
16:25 - 17:25

Kastélyból álomotthon
17:25 - 18:30

Kastélyból álomotthon
18:30 - 19:30

Valami kölcsön, valami új 1.
19:30 - 20:00

Valami kölcsön, valami új 2.
20:00 - 20:30

Valami kölcsön, valami új 3.
20:30 - 21:00

Valami kölcsön, valami új 4.
21:00 - 21:30

Kézikönyv az örök élethez 1.
21:30 - 22:30

Esküvő első látásra 2.
22:30 - 23:30

Esküvő első látásra 3.
23:30 - 00:25

 

Táncoló talpak
14:30 - 16:25

Hajó a vége
16:25 - 18:25

A bakancslista
18:25 - 20:20

Wonder Woman
20:20 - 23:00

A fegyvertelen katona
23:00 - 01:45

 

Az ártatlanság álma
13:45 - 15:10

Salamon király kincse 1
15:10 - 16:35

Salamon király kincse 2
16:35 - 18:00

Simon és az álomvadászok
18:00 - 19:25

Piroska és a farkas
19:25 - 21:00

Piknik a Függő Sziklánál 5.
21:00 - 21:55

Az igazi texasi kopók
21:55 - 23:25

Lélekörlő
23:25 - 01:10

 

Billy Madison - A dilidiák
13:10 - 15:00

Social Network - A közösségi háló
15:00 - 17:30

Erin Brockovich - Zűrös természet
17:30 - 20:00

Hideghegy
20:00 - 22:55

Kelepce
22:55 - 00:50

 

A bátrak hazája
14:55 - 17:05

Hazatérés
17:05 - 19:00

A spártai
19:00 - 21:00

Fekete sas
21:00 - 22:50

Tomboló ököl
22:50 - 00:45

 

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

 

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

 

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./11.
14:35 - 15:35

Poirot-novellák 35.
15:35 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei I./12.
16:50 - 17:55

Murdoch nyomozó rejtélyei I./13.
17:55 - 18:55

Kisvárosi gyilkosságok XVII./3.
18:55 - 21:00

Tetthely - Dortmund 10.
21:00 - 23:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./12.
23:00 - 00:00

 

Summer H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 10 H!ts Now
17:00 - 18:00

Vs.
18:00 - 19:00

Summer H!TS
19:00 - 20:00

All T!me Urban H!ts
20:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

V!deo D!sco
22:00 - 23:00

Party @ Home
23:00 - 03:00

 

KIPA
13:15 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:15

Pirkadat
14:15 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:15

Heti JÉGBÜFÉ
15:15 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Erzsébetváros Magazin
16:15 - 17:00

Kerényi filmválogatás
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:15

A Hét Embere
18:15 - 19:00

Hetiszakasz
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:15

Idegennyelvű Híradó
20:15 - 20:55

Külpolitikai Kitekintő
20:55 - 21:25

Párbeszéd az emberért avagy az egyházak szerepe a társadalomban
21:25 - 22:25

A hétórás vendég
22:25 - 01:05

 

Magyarok a Barcáért
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Troll
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

100 év Trianon
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Riasztás
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Paletta
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Sporthírek
18:25 - 18:30

Informátor
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Európai Híradó
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Panaszkönyv
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Civil kör
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Garázs
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

SPINOFF - Szérumterápia a koronavírus-járvány alatt Magyarország
23:05 - 00:00

 

Az Alpesi klinika 3. - Derült égből
14:45 - 16:50

Boldogító igen, vagy nem
16:50 - 18:50

A séf ajánlata
18:50 - 21:00

Az élet leckéje
21:00 - 22:55

Szerelemre éhezve
22:55 - 00:55

 

Bing I./8.
13:06 - 13:16

Noddy kalandjai játékvárosban I./7.
13:16 - 13:27

Noddy kalandjai játékvárosban I./8.
13:27 - 13:45

Simon II./7.
13:45 - 13:50

Simon II./8.
13:50 - 14:00

Tanuljunk Timmy-vel! I./7.
14:00 - 14:05

Tanuljunk Timmy-vel! I./8.
14:05 - 14:10

Tanuljunk Timmy-vel! I./9.
14:10 - 14:22

Eszes Jess I./5.
14:22 - 14:32

Eszes Jess I./6.
14:32 - 14:48

Ruff Ruff, Tweet és Dave I./3.
14:48 - 15:00

Monchhichi I./7.
15:00 - 15:11

Monchhichi I./8.
15:11 - 15:29

Inui I./44.
15:29 - 15:40

Postás Pat - Különleges küldemények II./22.
15:40 - 16:00

Eperke legújabb kalandjai I./22.
16:00 - 16:25

Fifi virágoskertje I./17.
16:25 - 16:35

Fifi virágoskertje I./18.
16:35 - 16:51

A város hősei I./5.
16:51 - 17:05

A város hősei I./6.
17:05 - 17:19

Roary, a versenyautó I./12.
17:19 - 17:29

Roary, a versenyautó I./13.
17:29 - 17:46

Sam, a tűzoltó VI./5.
17:46 - 18:00

Eperke - Határ a csillagos ég!
18:00 - 19:10

Eszes Jess I./17.
19:10 - 19:27

Inui I./7.
19:27 - 19:34

Inui I./8.
19:34 - 19:41

Postás Pat - Különleges küldemények II./4.
19:41 - 20:01

Fifi virágoskertje I./19.
20:01 - 20:11

Fifi virágoskertje I./20.
20:11 - 20:26

Eperke legújabb kalandjai I./21.
20:26 - 20:51

A város hősei I./3.
20:51 - 21:05

A város hősei I./4.
21:05 - 21:19

Roary, a versenyautó I./10.
21:19 - 21:29

Roary, a versenyautó I./11.
21:29 - 21:46

Sam, a tűzoltó VI./3.
21:46 - 21:56

Sam, a tűzoltó VI./4.
21:56 - 22:11

Tanuljunk Timmy-vel! I./7.
22:11 - 22:16

Tanuljunk Timmy-vel! I./8.
22:16 - 22:21

Tanuljunk Timmy-vel! I./9.
22:21 - 22:33

Eszes Jess I./5.
22:33 - 22:43

Eszes Jess I./6.
22:43 - 22:59

Ruff Ruff, Tweet és Dave I./3.
22:59 - 23:12

Bing I./7.
23:12 - 23:20

Bing I./8.
23:20 - 23:30

Noddy kalandjai játékvárosban I./7.
23:30 - 23:41

Noddy kalandjai játékvárosban I./8.
23:41 - 23:59

Simon II./7.
23:59 - 00:04

 

JAG - Becsületbeli ügyek
13:40 - 14:40

Lucky Luke 1.
14:40 - 15:40

Derrick 16.
15:40 - 17:00

Halálbiztos diagnózis
17:00 - 18:00

Halálbiztos diagnózis
18:00 - 19:00

A vidéki doktor
19:00 - 20:00

A vidéki doktor
20:00 - 21:00

Hegyi doktor - Újra rendel II./5.
21:00 - 22:00

Hegyi doktor - Újra rendel II./6.
22:00 - 23:00

Dallas
23:00 - 00:00

 

Grizzy és a lemmingek
13:15 - 13:30

Óz varázslatos birodalmában
13:30 - 14:00

Óz varázslatos birodalmában
14:00 - 14:30

Óz varázslatos birodalmában
14:30 - 15:00

Rubi Szivárványiában
15:00 - 15:15

Rubi Szivárványiában
15:15 - 15:30

Rubi Szivárványiában
15:30 - 15:45

Rubi Szivárványiában
15:45 - 16:00

Rubi Szivárványiában
16:00 - 16:15

Rubi Szivárványiában
16:15 - 16:30

Agyafúrt sztorik
16:30 - 17:00

Agyafúrt sztorik
17:00 - 17:30

Agyafúrt sztorik
17:30 - 18:00

JoNaLu 21.
18:00 - 18:30

JoNaLu 22.
18:30 - 19:00

Trükkös Tom 21.
19:00 - 19:30

Trükkös Tom 22.
19:30 - 20:00

Magyar népmesék
20:00 - 20:10

Magyar népmesék
20:10 - 20:20

Magyar népmesék
20:20 - 20:30

Magyar népmesék
20:30 - 20:40

Magyar népmesék
20:40 - 20:50

Magyar népmesék
20:50 - 21:00

Hupikék törpikék 235.
21:00 - 21:30

Hupikék törpikék 236.
21:30 - 22:00

Agyafúrt sztorik
22:00 - 22:30

Agyafúrt sztorik
22:30 - 23:00

Béci és Réci
23:00 - 23:15

Béci és Réci
23:15 - 23:30

Béci és Réci
23:30 - 23:45

Béci és Réci
23:45 - 00:00

 

Nigella falatozója
13:20 - 13:50

Nigella falatozója
13:50 - 14:25

Martha Stewart: Sütivilág
14:25 - 14:55

Martha Stewart: Sütivilág
14:55 - 15:30

FEM3 Konyha - A legjavából
15:30 - 16:00

Lázár és Géza a retró konyhasó
16:00 - 16:30

Lázár és Géza a retró konyhasó
16:30 - 17:00

Tia Mowry odahaza 11.
17:00 - 17:25

Tia Mowry odahaza 12.
17:25 - 17:50

Ízes élet
17:50 - 18:20

Adri's Kitchen
18:20 - 18:50

Rachel Khoo konyhája: London 3.
18:50 - 19:25

Rachel Khoo konyhája: London 4.
19:25 - 20:00

Sütimester 1.
20:00 - 21:15

Sütimester IX. - Repeta 1
21:15 - 22:00

Sütimester 2.
22:00 - 23:15

Ízes élet
23:15 - 23:30

Ízes élet
23:30 - 23:45

Jamie gasztroforradalma
23:45 - 00:40

 

Viktória 22.
14:00 - 15:00

A szerelem íze 21.
15:00 - 16:00

A szerelem íze 22.
16:00 - 17:00

A szerelem íze 23.
17:00 - 18:00

A szerelem íze 24.
18:00 - 19:00

A szerelem íze 25.
19:00 - 20:00

Dynamo - varázslat a világ körül I./1.
20:00 - 21:00

Dynamo - varázslat a világ körül I./2.
21:00 - 22:00

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./5.
22:00 - 23:00

Szex vészhelyzetek I./39.
23:00 - 00:00

 

Trollok - A dallam szól tovább I./23.
13:05 - 13:30

Trollok - A dallam szól tovább I./24.
13:30 - 13:55

Barbie: Dreamhouse Adventures II./20.
13:55 - 14:20

Barbie: Dreamhouse Adventures II./21.
14:20 - 14:45

Polly Pocket - Apró erő I./7.
14:45 - 15:10

Polly Pocket - Apró erő I./8.
15:10 - 15:35

Holly Hobbie II./5.
15:35 - 16:00

Fairytopia: Csodatündér Barbie
16:00 - 17:20

Mása és a medve II./13.
17:20 - 17:30

Mia és én II./13.
17:30 - 17:55

LEGO Friends: Lányok bevetésen II./39.
17:55 - 18:10

Barbie: Dreamhouse Adventures II./19.
18:10 - 18:35

Szilaj a szabadon száguldó II./12.
18:35 - 19:00

Bébi úr újra munkában I./22.
19:00 - 19:30

Talking Tom és barátai I./47.
19:30 - 19:45

Talking Tom és barátai I./48.
19:45 - 20:00

My Little Pony Equestria Girls
20:00 - 21:20

Mása és a medve III./19.
21:20 - 21:30

Trollok - A dallam szól tovább II./22.
21:30 - 22:00

Végre otthon - Tip és Oh kalandjai II./17.
22:00 - 22:30

Bébi úr újra munkában I./17.
22:30 - 23:00

Voltron - A legendás védelmező III./13.
23:00 - 23:30

Mr. Peabody és Sherman show II./22.
23:30 - 00:00

 

Need for Speed
13:50 - 16:30

Skiptrace: A zűrös páros
16:30 - 18:50

Központi hírszerzés
18:50 - 21:00

Deadpool
21:00 - 22:45

Álmatlanság
22:45 - 00:40

 

Last Vegas
14:50 - 17:00

Apafej
17:00 - 21:00

A nemek harca
21:00 - 23:00

Párterápia
23:00 - 00:50

 

Hazudj vagy szeress! II./4.
13:20 - 14:20

Hazudj vagy szeress! II./5.
14:20 - 15:15

Hazudj vagy szeress! II./6.
15:15 - 16:05

Tini mamik - Az első csajok VIII./17.
16:05 - 17:00

CLUB MTV
17:00 - 21:05

Kamureg VI./11.
21:05 - 22:00

Röhej XV./5.
22:00 - 22:30

Röhej XV./6.
22:30 - 23:00

Röhej XV./7.
23:00 - 23:30

Röhej XV./8.
23:30 - 23:55

Röhej II./9.
23:55 - 00:20

 

Non-Stop Pop
16:00 - 18:00

Fresh Vidz & Hot Hits!
18:00 - 20:00

Party Hits
20:00 - 01:00

 

100% Anthems!
17:00 - 19:00

Rocks Rated!
19:00 - 00:00

 

1 like FRESH
13:02 - 14:00

Music Channel Top 21
14:00 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Music ON
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Music ON
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Magyar óra
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Deep & Shine Mix by Goldhand
22:02 - 23:00

Hot Night
23:00 - 00:00

 

Retro disco 20.
14:00 - 15:00

Klip Válogatás
15:00 - 16:00

Hungarian pop top klip mix 10.
16:00 - 17:00

Tuti Buli Jessy-vel 22.
17:00 - 18:00

Zenés barátságok 20.
18:00 - 19:00

Egy óra.. 38.
19:00 - 20:00

Muzsika TV Road Show 41.
20:00 - 21:00

Felvidéki mulatós show 11.
21:00 - 22:00

Muzsika Tv Extra Csocsesszel 10.
22:00 - 23:00

ZG Stars 18.
23:00 - 00:00

 

Megjósolni egy cápatámadást
14:00 - 15:00

Sokkoló cápák
15:00 - 16:00

700 cápa
16:00 - 17:00

A II. világháború eltemetett titkai I./5.
17:00 - 18:00

Törzsutas a világ végén: Kína I./2.
18:00 - 19:00

Törökország rejtett csodái I./1.
19:00 - 20:00

Egyiptom elveszett kincsei I./2.
20:00 - 21:00

Vikingek: Nők a seregben
21:00 - 22:00

Vikingek kardja
22:00 - 23:00

Kokainreptér: Brazília V./1.
23:00 - 00:00

 

Zord bolygó I./3.
14:00 - 16:00

Photo Ark
16:00 - 17:00

Okavango: Az álmok folyója - A kulisszák mögött
17:00 - 18:00

Kígyók a városban VI./1.
18:00 - 19:00

Kígyók a városban VI./2.
19:00 - 20:00

Cápa: vadász vagy áldozat?
20:00 - 21:00

Kígyók a városban VI./1.
21:00 - 22:00

Dr. Pol állatklinikája IX./9.
22:00 - 23:00

Dr. Oakley házhoz megy II./6.
23:00 - 00:00

 

Egy csipetnyi bűvölet 105.
13:05 - 13:30

Varázslatos holmik irodája 109.
13:30 - 13:55

Hunter Street: Kölykök póráz nélkül 101.
13:55 - 14:20

Hunter Street: Kölykök póráz nélkül 102.
14:20 - 14:50

A Lármás család 315.
14:50 - 15:15

A Lármás család 316.
15:15 - 15:40

A Lármás család 317.
15:40 - 16:00

Kamu vámpír
16:00 - 17:20

A Thunderman család 112.
17:20 - 17:45

Veszélyes Henry 104.
17:45 - 18:10

A Thunderman család 216.
18:10 - 18:40

Veszélyes Henry 113.
18:40 - 19:05

Veszélyes Henry 525.
19:05 - 19:30

A Thunderman család 208.
19:30 - 19:50

iCarly 109.
19:50 - 20:20

iCarly 110.
20:20 - 20:45

iCarly 111.
20:45 - 21:10

A Lármás család 410.
21:10 - 21:35

A Lármás család 413.
21:35 - 21:55

A Lármás család 401.
21:55 - 22:25

SpongyaBob Kockanadrág 214.
22:25 - 22:50

SpongyaBob Kockanadrág 215.
22:50 - 23:15

Tündéri keresztszülők 154.
23:15 - 23:45

Tündéri keresztszülők 155.
23:45 - 00:05

 

Szuper Szárny I./13.
13:10 - 13:20

Szuper Szárny I./14.
13:20 - 13:40

Mancs őrjárat III./9.
13:40 - 14:10

Mancs őrjárat III./10.
14:10 - 14:40

Babi kávézója I./11.
14:40 - 15:10

Babi kávézója I./12.
15:10 - 15:40

Szuper Szárny I./8.
15:40 - 16:00

Szuper Szárny I./9.
16:00 - 16:30

Mancs őrjárat IV./15.
16:30 - 17:00

Mancs őrjárat IV./17.
17:00 - 17:25

Mancs őrjárat III./19.
17:25 - 17:40

Láng és a szuperverdák II./20.
17:40 - 18:10

Láng és a szuperverdák III./1.
18:10 - 18:35

Peppa malac I./34.
18:35 - 18:40

Peppa malac I./35.
18:40 - 18:45

Peppa malac I./36.
18:45 - 18:55

Peppa malac I./37.
18:55 - 19:00

Peppa malac I./38.
19:00 - 19:05

Peppa malac I./39.
19:05 - 19:15

Azúrkék nyomok és te I./5.
19:15 - 19:40

Mancs őrjárat II./4.
19:40 - 20:10

Mancs őrjárat II./3.
20:10 - 20:40

Szuper Szárny I./4.
20:40 - 21:06

Peppa malac II./39.
21:06 - 21:10

Peppa malac II./40.
21:10 - 21:15

Peppa malac II./41.
21:15 - 21:25

Babi kávézója I./5.
21:25 - 21:50

Babi kávézója I./6.
21:50 - 22:20

Peppa malac II./53.
22:20 - 22:25

Peppa malac I./1.
22:25 - 22:30

Peppa malac I./2.
22:30 - 22:35

Peppa malac I./3.
22:35 - 22:45

Bubi Guppik I./7.
22:45 - 23:10

Mancs őrjárat II./18.
23:10 - 23:40

Mancs őrjárat II./20.
23:40 - 00:05

 

Sanjay és Craig 202.
13:05 - 13:35

Sanjay és Craig 201.
13:35 - 14:00

SpongyaBob Kockanadrág 95.
14:00 - 14:25

SpongyaBob Kockanadrág 96.
14:25 - 14:55

Veszélyes Tini kalandjai 101.
14:55 - 15:20

Veszélyes Tini kalandjai 102.
15:20 - 15:50

City kalandok 105.
15:50 - 16:05

A Casagrande család 101.
16:05 - 16:30

A Casagrande család 102.
16:30 - 16:55

A Casagrande család 103.
16:55 - 17:25

A Casagrande család 104.
17:25 - 17:50

A Casagrande család 105.
17:50 - 18:20

A Casagrande család 106.
18:20 - 18:50

A Casagrande család 107.
18:50 - 19:15

A Lármás család 401.
19:15 - 19:45

A Lármás család 402.
19:45 - 20:10

SpongyaBob Kockanadrág 159.
20:10 - 20:40

SpongyaBob Kockanadrág 160.
20:40 - 21:05

A Madagaszkár Pingvinjei 211.
21:05 - 21:35

A Madagaszkár Pingvinjei 212.
21:35 - 21:55

Kenyér királyok 103.
21:55 - 22:25

Kenyér királyok 102.
22:25 - 22:45

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 327.
22:45 - 23:10

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 328.
23:10 - 23:35

Tündéri keresztszülők 80.
23:35 - 00:05

 

A NASA X-aktái I./2.
14:00 - 15:00

Raktárvadászok IV./7.
15:00 - 15:30

Raktárvadászok IV./8.
15:30 - 16:00

Hasznos hulladék III./20.
16:00 - 17:00

A NASA X-aktái I./1.
17:00 - 18:00

A NASA X-aktái I./2.
18:00 - 19:00

Raktárvadászok IV./7.
19:00 - 19:30

Raktárvadászok IV./8.
19:30 - 20:00

Raktárvadászok IV./9.
20:00 - 20:30

Raktárvadászok IV./10.
20:30 - 21:00

Hasznos hulladék III./21.
21:00 - 22:00

Hasznos hulladék III./20.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek - Kanadában X./1.
23:00 - 00:00

 

Maja, a méhecske
13:20 - 15:10

Ricsi a gólya
15:10 - 16:45

Truman Show
16:45 - 18:40

Gyerekjáték
18:40 - 21:00

A Karib-tenger kalózai - A Fekete Gyöngy átka
21:00 - 23:50

Sikoly
23:50 - 02:00

 

Alpesi őrjárat IV./15.
13:50 - 15:15

Reszkess, Amerika!
15:15 - 17:10

Krokodil Dundee
17:10 - 19:15

Hamis a baba
19:15 - 21:00

A vadon foglyai
21:00 - 23:30

Agyas és agyatlan
23:30 - 01:20

 

A gyanú árnyékában III./29.
14:30 - 15:25

A gyanú árnyékában III./30.
15:25 - 16:25

A gyanú árnyékában III./31.
16:25 - 17:25

A gyanú árnyékában III./32.
17:25 - 18:25

Mint a hurrikán
18:25 - 20:25

A nagy Gatsby
20:25 - 23:00

Kaliforniai álom
23:00 - 01:25

 

Medicopter 117 - A légimentők IV./11.
13:30 - 14:30

Medicopter 117 - A légimentők IV./12.
14:30 - 15:30

Medicopter 117 - A légimentők IV./13.
15:30 - 16:30

Medicopter 117 - A légimentők V./1.
16:30 - 17:30

Benny Hill Show 3.
17:30 - 18:15

Benny Hill Show 4.
18:15 - 19:00

Patrick - Ebbel szebb az élet
19:00 - 20:50

Piedone, a zsaru
20:50 - 23:00

Gyertek át! III./11.
23:00 - 00:10

 

Castle VI./13.
13:45 - 14:50

Castle VI./14.
14:50 - 15:55

Castle VI./15.
15:55 - 16:55

Castle VI./16.
16:55 - 18:00

RTL Híradó - Esti kiadás
18:00 - 19:00

Aladdin
19:00 - 20:50

Londoni csapás
20:50 - 23:20

Dredd bíró
23:20 - 01:20

 

Star Trek - Enterprise II./1.
14:00 - 15:00

Rohamjárőrök XIV./12.
15:00 - 16:00

Rohamjárőrök XIV./13.
16:00 - 17:00

Cobra 11 XVIII./5.
17:00 - 18:00

Cobra 11 XVIII./6.
18:00 - 19:00

Cobra 11 XVIII./7.
19:00 - 20:00

Cobra 11 XVIII./8.
20:00 - 21:00

Hollywoodland
21:00 - 23:30

Cop Land
23:30 - 01:30

 

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55

Eszem-iszom, dínom-dánom
15:55 - 16:55

Délutáni vigadó
16:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Esti vigadó
18:55 - 19:55

Drága családom - Az Emilio Família
19:55 - 20:55

Drága családom - Az Emilio Família
20:55 - 21:55

Vigadó
21:55 - 22:55

Vigadó
22:55 - 23:55

Vigadó
23:55 - 01:00

 

A vademberek Ben Fogle-lal I./1.
13:15 - 14:10

Élet a fagypont alatt VI./9.
14:10 - 15:10

Ne próbáld ki otthon! IV./22.
15:10 - 16:05

Rejtélyek nyomában I./8.
16:05 - 16:55

Schindler
16:55 - 18:30

A művészet egyetemes története I./5.
18:30 - 19:40

Minden pénzt megér I./1.
19:40 - 20:10

Rejtélyek nyomában I./9.
20:10 - 21:00

Gyilkosságra szerződve I./9.
21:00 - 21:55

A 20. század történelemformáló eseményei I./1.
21:55 - 23:00

Az első ember I./1.
23:00 - 23:55

Az első ember I./2.
23:55 - 00:50

 

River Cottage Ausztrália II./4.
13:35 - 14:30

Jön a baba - Hadas Krisztával IV./1.
14:30 - 15:30

Csak neked mondom I./3.
15:30 - 16:30

DTK: Elviszlek magammal III./19.
16:30 - 17:00

Vonattal a világ körül II./3.
17:00 - 17:55

Hogyan fogyjunk okosan? III./1.
17:55 - 18:45

A szabás-varrás mesterei III./2.
18:45 - 19:50

Álomház VI./9.
19:50 - 20:45

Álomház VI./10.
20:45 - 21:35