Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

AMC

01:00 - 01:00 Film

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Reality

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Humor+

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

KiWi TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Dance

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
AMC
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Humor+
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
KiWi TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Dance
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Channel
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
TV4
TV Paprika
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Család'20
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Esély
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Summa
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:20

Ma délután
13:20 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Most történik
14:20 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Kárpát expressz
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Orbán Viktor miniszterelnök évértékelő beszéde
15:10 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Summa
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Itthon vagy!
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:45 - 00:45

Palackposta
00:45 - 03:10

A legendák hivatala I./10.
03:10 - 04:10

Violetta III./10.
04:10 - 05:00

Kukori és Kotkoda I.
05:00 - 05:05

Sebaj Tóbiás II.
05:05 - 05:10

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
05:10 - 05:20

Tinti kalandjai
05:20 - 05:30

Agi Bagi
05:30 - 05:40

Franklin és barátai
05:40 - 06:05

Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10

Gyerünk, Pocoyo!
06:10 - 06:15

Gyerünk, Pocoyo!
06:15 - 06:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50

Lülü, a teknőc II.
06:50 - 07:00

Lülü, a teknőc II.
07:00 - 07:15

Maja, a méhecske II.
07:15 - 07:25

Maja, a méhecske II.
07:25 - 07:40

Bo, az örökmozgó III.
07:40 - 08:00

M2 matricák - Ha nagy leszek...
08:00 - 08:10

Katuri
08:10 - 08:15

Katuri
08:15 - 08:25

Bob, a mester XVIII.
08:25 - 08:35

Dr. Plüssi II.
08:35 - 08:55

Goldie és Mackó II.
08:55 - 09:25

Lilo és Stitch II.
09:25 - 09:45

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:45 - 10:10

Kacsamesék I.
10:10 - 10:30

Elena, Avalor hercegnője
10:30 - 10:55

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
10:55 - 11:20

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:20 - 11:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:25 - 11:35

Andy és az állatkölykök
11:35 - 11:45

Andy és az állatkölykök
11:45 - 11:55

A bűvös körhinta II.
11:55 - 12:05

A bűvös körhinta II.
12:05 - 12:20

M2 matricák - Ha nagy leszek...
12:20 - 12:25

Gyerekversek
12:25 - 12:30

Pityke
12:30 - 12:35

Világ-mesék
12:35 - 12:45

Világ-mesék
12:45 - 12:50

Hókusz-pókusz!
12:50 - 13:15

Tündéri keresztszülők
13:15 - 13:40

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn II.
13:40 - 14:10

Wissper
14:10 - 14:15

Wissper
14:15 - 14:25

Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
14:25 - 14:35

Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
14:35 - 14:50

A széttáncolt cipellők
14:50 - 15:50

Dr. Plüssi II.
15:50 - 16:15

Goldie és Mackó II.
16:15 - 16:40

Lilo és Stitch II.
16:40 - 17:05

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
17:05 - 17:25

Kacsamesék I.
17:25 - 17:50

Elena, Avalor hercegnője
17:50 - 18:15

Niko 2.
18:15 - 19:30

A város hősei I.
19:30 - 19:45

Merülj, Olly merülj! I.
19:45 - 20:15

Violetta III./11.
20:15 - 21:05

Filmklub ajánló
21:05 - 21:10

Oriana
21:10 - 23:05

Filmklub ajánló
23:05 - 23:25

A Polgár lányok
23:25 - 23:40

Édes anyanyelvünk
23:40 - 23:45

Europe in Concert
23:45 - 00:40

Tajtékos napok
22:20 - 00:35

Fábry
00:35 - 01:55

Brown atya V./13.
01:55 - 02:40

Új idők új dalai
02:40 - 03:10

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
03:10 - 03:35

Család'20
03:35 - 04:00

Esély
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Kassai István zongoraművész
04:25 - 05:15

Édes anyanyelvünk
05:15 - 05:25

Borbás Marcsi szakácskönyve
05:25 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:55

Családi kör
06:55 - 08:00

Isten kezében
08:00 - 08:25

Kereszt-Tények
08:25 - 08:30

Katolikus krónika
08:30 - 09:00

Így szól az Úr!
09:00 - 09:05

Rome Reports - Vatikáni híradó
09:05 - 09:30

A sokszínű vallás
09:30 - 09:45

Jézus és...
09:45 - 10:00

Új nemzedék
10:00 - 10:25

Vallás és szabadság
10:25 - 10:30

Református magazin
10:30 - 11:00

Unitárius istentisztelet
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

Édesapám, Imre
13:20 - 14:00

Édes anyanyelvünk
14:00 - 14:10

Liliomfi
14:10 - 16:00

Hatoslottó sorsolás
16:00 - 16:05

Hogy volt?!
16:05 - 17:00

Ízőrzők
17:00 - 17:30

Borbás Marcsi szakácskönyve
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Családi kör
18:45 - 19:45

Magyarország, szeretlek!
19:45 - 21:20

Öt emelet boldogság
21:20 - 22:45

Kenó
22:45 - 22:55

Az élet nélkülem
22:55 - 00:45

Birkózó Európa-bajnokság
23:45 - 00:45

Labdarúgás
00:45 - 02:40

Futsal magazin
02:40 - 03:05

Kézilabda
03:05 - 04:40

Szabadidő
04:40 - 05:15

Tollaslabda
05:15 - 06:15

Labdarúgás
06:15 - 08:15

Múlt és Jelen
08:15 - 08:45

Jövünk!
08:45 - 09:20

Góóól
09:20 - 10:40

Távonkénti gyorskorcsolya világbajnokság
10:40 - 11:40

Út Tokióba
11:40 - 12:15

UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:15 - 12:35

Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
12:35 - 12:50

Rövidpályás gyorskorcsolya
12:50 - 13:00

Rövidpályás gyorskorcsolya Világkupa-sorozat
13:00 - 16:50

Értékelő műsor
16:50 - 17:15

UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:15 - 17:45

Labdarúgás
17:45 - 18:00

Labdarúgás
18:00 - 19:45

Labdarúgás
19:45 - 20:00

Góóól!
20:00 - 21:00

Sport7
21:00 - 22:00

Távonkénti gyorskorcsolya világbajnokság
22:00 - 23:00

Birkózó Európa-bajnokság
23:00 - 00:00

Opera Café
00:00 - 00:30

Evangélium
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

A Dal 3.
01:35 - 03:35

Nápolyt látni és...
03:35 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Térkép
05:50 - 06:20

Élő egyház
06:20 - 06:40

Esély
06:40 - 07:10

Világ
07:10 - 07:35

Multiverzum - A tudomány határtalan!
07:35 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:30

Önök kérték
08:30 - 09:30

Ízőrzők
09:30 - 10:00

Térkép
10:00 - 10:30

Angol nyelvű hírek
10:30 - 10:45

A Dal 3.
10:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

CF Tanár Úr - Portréfilm Callmeyer Ferenc építészről
13:20 - 14:20

A NAGYOK
14:20 - 14:50

14:50–15:50

Film a szeretetről, a mese erejéről. Egy budapesti színésznő, Kecskés Karina a távoli Moldvában talál rá az életének külön szálon futó eseményeiből szőtt egységes szőttesre. Segíteni akar a barátaival együtt a mélyszegénységben élő csángó gyerekeknek. Ám ő kap tőlük: hitet, értelmes létet. A film megmutatja, hogyan töltekezzünk a természettel, a közösséggel, a szeretettel és a mesével.

Rendezte: Mészáros Márta, Pataki Éva

"> " Bármi legyen, gazdagít"
14:50 - 15:50

Hagyaték
15:50 - 16:25

Színe-java
16:25 - 17:25

Most a Buday! 16.
17:25 - 17:55

Divat & dizájn
17:55 - 18:20

Divat & dizájn
18:20 - 18:55

Öt kontinens
18:55 - 19:25

Szerelmes földrajz
19:25 - 20:00

Gasztroangyal
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Börtönárvák
21:35 - 22:35

Orbán Viktor miniszterelnök évértékelője
22:35 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:00

Lehár Ferenc: Luxemburg grófja
21:40 - 00:40

Maszk nélkül
00:40 - 00:45

Müpart - koncertek
00:45 - 02:10

Vers mindenkinek
02:10 - 02:15

M5 Híradó
02:15 - 02:45

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 5.
02:45 - 03:35

Hölgyek öröme 2.
03:35 - 04:35

A NAGYOK
04:35 - 05:00

Szerelmes földrajz
05:00 - 05:30

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:30 - 06:05

Felsős
06:05 - 06:35

Felsős
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:35

Evangélium
07:35 - 08:00

Püspökkenyér
08:00 - 08:25

Művész-házasság - A házasság művészete
08:25 - 08:35

Vannak vidékek
08:35 - 09:30

Novum
09:30 - 10:05

Attenborough - 60 éve a vadonban 3.
10:05 - 11:00

Színe-java
11:00 - 12:00

Jókai Mór városai: Komárom, Pápa, Balatonfüred
12:00 - 12:25

A nagyenyedi két fűzfa
12:25 - 13:40

Művész-házasság - A házasság művészete
13:40 - 13:55

A zene költője
13:55 - 14:55

Klasszikusok délidőben
14:55 - 16:00

Opera Café
16:00 - 16:35

Mesterember
16:35 - 17:05

Multiverzum - A tudomány határtalan!
17:05 - 17:40

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2.
17:40 - 18:30

Három királyfi, három királylány
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Hölgyek öröme 3.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Koronás sas 58.
21:00 - 21:20

Estéli zsoltár
21:20 - 21:25

Művész-házasság - A házasság művészete
21:25 - 21:40

21:40–22:45

Plácido Domingo, a világsztár tenor 1993-ban alapította a's Operalia tehetségkutatót, melyet évente más-más országban rendeznek meg. A zsűriben a legmeghatározóbb operaházak, így többek között a Metropolitan Opera, a La Scala Milan, a madridi Királyi Opera, a Los Angeles Opera, és a bécsi Staatsoper vezetői foglalnak helyet. Az Operalia olyan, ma már világsztár énekesek nemzetközi pályáját indította el, mint Rolando Villázón, Elizabeth Futral, Joseph Calleja vagy Erwin Schrott. A Győr város Széchenyi terén megrendezett, több éves hagyományra visszatekintő nagy sikerű nyári "THE VOICES!" koncert keretében, a nemzetközi új operasztár generáció Plácido Domingo's Operalia - díjas fiatal művészei lépnek közönség elé. Az évről évre több ezres közönséget vonzó szabadtéri esteket napjaink egyik legrangosabb hazai operaeseményeként jegyzik. A 2019-s "Operalia" operaverseny győzteseinek: Xabier Anduaga (tenor), Edward Parks (bariton), Soloman Hioward (bassz bariton) fergeteges hangulatú koncertjén a Győri Filharmonikus Zenekar működött közre, Berkes Kálmán vezényletével.

"> "The Voices!" 2019
21:40 - 22:45

Opera Café
22:45 - 23:20

Vers mindenkinek
23:20 - 23:24

M5 Híradó
23:24 - 23:55

Három királyfi, három királylány
23:55 - 00:55

A holló
23:30 - 01:40

Az elítélt
01:40 - 03:20

Ítéletnap
03:20 - 05:10

Zoom In III./10.
05:10 - 05:20

Zoom In III./21.
05:20 - 05:30

Close Up I./1.
05:30 - 06:00

Zoom In III./6.
06:00 - 06:10

Pelé
06:10 - 08:20

Tremors 2. - Ahová lépek ismét szörny terem
08:20 - 10:25

Rád vagyok kattanva
10:25 - 12:15

Végtelen történet
12:15 - 14:05

A negyedik
14:05 - 16:10

A sebezhetetlen
16:10 - 18:20

G-Force - Rágcsávók
18:20 - 20:00

Támad a Mars!
20:00 - 22:00

Pokolszülött
22:00 - 00:00

Korál - Amikor vége az utolsó dalnak is
23:30 - 02:10

Vidám vasárnap
02:10 - 03:50

Fő az egészség
03:50 - 04:20

Kőbánya Híradó
04:20 - 04:45

700-as klub
04:45 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

#Bochkor
07:15 - 08:55

KultúrTipp
08:55 - 09:00

Superbook
09:00 - 09:40

Ékszer TV
09:40 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:55

Életre fel
15:55 - 16:10

Gyógyítás dimenziók
16:10 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Sikerszféra
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Heti Napló Sváby Andrással
19:00 - 20:55

#Bochkor
20:55 - 22:20

Mondd el Tatár Csillának!
22:20 - 22:50

Best of Jakupcsek
22:50 - 23:50

Heti Napló Sváby Andrással
23:50 - 01:45

#Bochkor
23:35 - 00:55

Sas kabaré
00:55 - 02:50

Vidám vasárnap
02:50 - 04:25

700-as klub
04:25 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15

MI - Mesterséges Intelligencia
08:15 - 08:40

Superbook 2012
08:40 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:50

Jimi kalandjai
10:50 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Életre fel
16:05 - 16:25

Fő az egészség
16:25 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:45

Esti Frizbi Hajdú Péterrel
19:45 - 20:50

Heti Napló Sváby Andrással
20:50 - 22:55

Korál - Amikor vége az utolsó dalnak is
22:55 - 01:00

Profilozók IX./1.
23:45 - 00:55

Profilozók IX./2.
00:55 - 02:00

21 - Las Vegas ostroma
02:00 - 06:20

A kijelölt túlélő II./1.
06:20 - 07:20

Battle Creek - Zsarupáros I./11.
07:20 - 08:15

Battle Creek - Zsarupáros I./12.
08:15 - 09:10

Battle Creek - Zsarupáros I./13.
09:10 - 10:05

Carter I./5.
10:05 - 11:05

Carter I./6.
11:05 - 12:00

19-es körzet II./14.
12:00 - 13:00

19-es körzet II./15.
13:00 - 13:55

NCIS: New Orleans V./23.
13:55 - 14:55

NCIS: New Orleans V./24.
14:55 - 15:50

21 - Las Vegas ostroma
15:50 - 18:25

BAD BOYS - Mire jók a rosszfiúk?
18:25 - 21:00

Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk
21:00 - 23:55

Gyilkos elmék XIV./1.
23:55 - 00:50

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 01:00

Magazin
01:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:55

Telethon - adománynap
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Telethon - adománynap
09:30 - 00:30

Bonbon és Bentley 12.
00:00 - 00:06

Bonbon és Bentley 13.
00:06 - 00:13

Bonbon és Bentley 14.
00:13 - 00:19

Bonbon és Bentley 15.
00:19 - 00:26

Bonbon és Bentley 16.
00:26 - 00:33

Bonbon és Bentley 17.
00:33 - 00:39

Bonbon és Bentley 18.
00:39 - 00:46

Bonbon és Bentley 19.
00:46 - 00:52

Bonbon és Bentley 20.
00:52 - 01:00

Grizzy és a lemmingek 13.
01:00 - 01:06

Grizzy és a lemmingek 14.
01:06 - 01:13

Grizzy és a lemmingek 15.
01:13 - 01:19

Grizzy és a lemmingek 16.
01:19 - 01:26

Grizzy és a lemmingek 17.
01:26 - 01:32

Grizzy és a lemmingek 18.
01:32 - 01:39

Grizzy és a lemmingek 19.
01:39 - 01:45

Grizzy és a lemmingek 20.
01:45 - 02:00

Pat, a kutya 37.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 38.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 39.
02:13 - 02:20

Pat, a kutya 40.
02:20 - 02:26

Pat, a kutya 41.
02:26 - 02:33

Pat, a kutya 42.
02:33 - 02:40

Pat, a kutya 43.
02:40 - 02:46

Pat, a kutya 44.
02:46 - 02:53

Pat, a kutya 45.
02:53 - 03:00

Én és a lovagom 108.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom 109.
03:10 - 03:21

Én és a lovagom 110.
03:21 - 03:31

Én és a lovagom 111.
03:31 - 03:42

Én és a lovagom 112.
03:42 - 04:00

Bonbon és Bentley 12.
04:00 - 04:06

Bonbon és Bentley 13.
04:06 - 04:13

Bonbon és Bentley 14.
04:13 - 04:19

Bonbon és Bentley 15.
04:19 - 04:26

Bonbon és Bentley 16.
04:26 - 04:33

Bonbon és Bentley 17.
04:33 - 04:39

Bonbon és Bentley 18.
04:39 - 04:46

Bonbon és Bentley 19.
04:46 - 04:52

Bonbon és Bentley 20.
04:52 - 05:00

Grizzy és a lemmingek 13.
05:00 - 05:06

Grizzy és a lemmingek 14.
05:06 - 05:13

Grizzy és a lemmingek 15.
05:13 - 05:19

Grizzy és a lemmingek 16.
05:19 - 05:26

Grizzy és a lemmingek 17.
05:26 - 05:32

Grizzy és a lemmingek 18.
05:32 - 05:39

Grizzy és a lemmingek 19.
05:39 - 05:45

Grizzy és a lemmingek 20.
05:45 - 06:00

A Tom és Jerry-show 92.
06:00 - 06:06

A Tom és Jerry-show 124.
06:06 - 06:13

A Tom és Jerry-show 125.
06:13 - 06:20

A Tom és Jerry-show 126.
06:20 - 06:26

A Tom és Jerry-show 127.
06:26 - 06:33

A Tom és Jerry-show 128.
06:33 - 07:50

A Happó család 242.
07:50 - 08:00

Scooby-Doo és (sz)Társai 14.
08:00 - 08:21

Scooby-Doo és (sz)Társai 1.
08:21 - 10:00

A Tom és Jerry-show 99.
10:00 - 10:06

A Tom és Jerry-show 131.
10:06 - 10:13

A Tom és Jerry-show 132.
10:13 - 10:20

A Tom és Jerry-show 133.
10:20 - 10:26

A Tom és Jerry-show 134.
10:26 - 10:33

A Tom és Jerry-show 135.
10:33 - 10:40

A Tom és Jerry-show 136.
10:40 - 11:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 1.
11:00 - 11:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 2.
11:21 - 12:00

Bébi bolondos dallamok 132.
12:00 - 12:09

Bébi bolondos dallamok 133.
12:09 - 12:19

Bébi bolondos dallamok 141.
12:19 - 12:28

Bébi bolondos dallamok 142.
12:28 - 13:00

Menő Mike 105.
13:00 - 13:06

Menő Mike 122.
13:06 - 13:13

Menő Mike 123.
13:13 - 13:20

Menő Mike 125.
13:20 - 13:26

Menő Mike 127.
13:26 - 13:33

Menő Mike 129.
13:33 - 13:40

Menő Mike 130.
13:40 - 14:00

Menő Mike 110.
14:00 - 14:06

Menő Mike 131.
14:06 - 14:13

Menő Mike 132.
14:13 - 14:20

Menő Mike 137.
14:20 - 14:26

Menő Mike 102.
14:26 - 14:33

Menő Mike 103.
14:33 - 14:40

Menő Mike 106.
14:40 - 15:00

Grizzy és a lemmingek 10.
15:00 - 15:06

Grizzy és a lemmingek 7.
15:06 - 15:13

Grizzy és a lemmingek 8.
15:13 - 15:19

Grizzy és a lemmingek 9.
15:19 - 15:26

Grizzy és a lemmingek 11.
15:26 - 15:32

Grizzy és a lemmingek 12.
15:32 - 15:38

Grizzy és a lemmingek 13.
15:38 - 16:00

Bébi bolondos dallamok 132.
16:00 - 16:09

Bébi bolondos dallamok 133.
16:09 - 16:19

Bébi bolondos dallamok 141.
16:19 - 16:28

Bébi bolondos dallamok 142.
16:28 - 17:00

A Tom és Jerry-show 99.
17:00 - 17:06

A Tom és Jerry-show 131.
17:06 - 17:13

A Tom és Jerry-show 132.
17:13 - 17:20

A Tom és Jerry-show 133.
17:20 - 17:26

A Tom és Jerry-show 134.
17:26 - 17:33

A Tom és Jerry-show 135.
17:33 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 1.
19:00 - 19:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 2.
19:21 - 20:00

Nyuszipoly 54.
20:00 - 20:10

Nyuszipoly 55.
20:10 - 20:20

Nyuszipoly 56.
20:20 - 20:29

Nyuszipoly 57.
20:29 - 21:00

Pat, a kutya 22.
21:00 - 21:07

Pat, a kutya 23.
21:07 - 21:13

Pat, a kutya 24.
21:13 - 21:20

Pat, a kutya 25.
21:20 - 21:27

Pat, a kutya 26.
21:27 - 21:33

Pat, a kutya 27.
21:33 - 21:40

Pat, a kutya 28.
21:40 - 22:00

Grizzy és a lemmingek 76.
22:00 - 22:06

Grizzy és a lemmingek 77.
22:06 - 22:13

Grizzy és a lemmingek 78.
22:13 - 22:19

Grizzy és a lemmingek 79.
22:19 - 22:25

Grizzy és a lemmingek 80.
22:25 - 22:32

Grizzy és a lemmingek 81.
22:32 - 22:38

Grizzy és a lemmingek 82.
22:38 - 23:00

Én és a lovagom 114.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom 115.
23:10 - 23:21

Én és a lovagom 116.
23:21 - 23:31

Én és a lovagom 117.
23:31 - 00:00

Gumball csodálatos világa 191.
23:50 - 00:01

Gumball csodálatos világa 192.
00:01 - 00:12

Gumball csodálatos világa 201.
00:12 - 00:20

Bűvös varázskardok 15.
00:20 - 00:25

Gumball csodálatos világa 932.
00:25 - 00:34

Gumball csodálatos világa 941.
00:34 - 00:45

Gumball csodálatos világa 942.
00:45 - 00:55

Gumball csodálatos világa 951.
00:55 - 01:05

Angelo rulez 44.
01:05 - 01:15

Angelo rulez 45.
01:15 - 01:30

Angelo rulez 46.
01:30 - 01:40

Angelo rulez 47.
01:40 - 01:50

Angelo rulez 1.
01:50 - 02:00

Angelo rulez 2.
02:00 - 02:15

Angelo rulez 3.
02:15 - 02:25

Angelo rulez 4.
02:25 - 02:40

Ninjago: Az elemek viadala 67.
02:40 - 03:00

Ninjago: Az elemek viadala 68.
03:00 - 03:21

A daliás Ivandoe herceg kalandjai 9.
03:21 - 03:25

Gumball csodálatos világa 622.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa 631.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa 632.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa 641.
03:55 - 04:10

Gumball csodálatos világa 642.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa 651.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa 652.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa 661.
04:40 - 04:55

Gumball csodálatos világa 662.
04:55 - 05:05

Gumball csodálatos világa 671.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa 672.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa 891.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa 631.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa 632.
05:45 - 06:00

Ben 10 207.
06:00 - 06:10

Ben 10 208.
06:10 - 06:25

Gumball csodálatos világa 712.
06:25 - 06:35

Gumball csodálatos világa 721.
06:35 - 06:55

Totál Drámaráma 20.
06:55 - 07:06

Totál Drámaráma 21.
07:06 - 07:25

Vadócok 19.
07:25 - 07:35

Vadócok 20.
07:35 - 07:50

Kalandra fel! 761.
07:50 - 08:00

Kalandra fel! 762.
08:00 - 08:10

Ben 10 191.
08:10 - 08:21

Ben 10 192.
08:21 - 08:31

Csoda Kitty 51.
08:31 - 08:42

Csoda Kitty 52.
08:42 - 08:53

Tini titánok, harcra fel! 1105.
08:53 - 09:03

Tini titánok, harcra fel! 1106.
09:03 - 09:12

Tini titánok, harcra fel! 1107.
09:12 - 09:21

Tini titánok, harcra fel! 1108.
09:21 - 09:29

Tini titánok, harcra fel! 1109.
09:29 - 10:25

Gumball csodálatos világa 632.
10:25 - 10:35

Gumball csodálatos világa 641.
10:35 - 10:46

Gumball csodálatos világa 642.
10:46 - 10:56

Gumball csodálatos világa 651.
10:56 - 11:07

Gumball csodálatos világa 931.
11:07 - 11:17

Gumball csodálatos világa 942.
11:17 - 11:27

Gumball csodálatos világa 662.
11:27 - 11:38

Gumball csodálatos világa 1181.
11:38 - 11:48

Gumball csodálatos világa 672.
11:48 - 11:59

Gumball csodálatos világa 272.
11:59 - 12:10

Gumball csodálatos világa 281.
12:10 - 12:20

Gumball csodálatos világa 1042.
12:20 - 12:31

Gumball csodálatos világa 392.
12:31 - 12:42

Gumball csodálatos világa: Darwin évkönyve 5.
12:42 - 13:40

Gumball csodálatos világa 962.
13:40 - 13:50

Gumball csodálatos világa 971.
13:50 - 14:05

Gumball csodálatos világa 972.
14:05 - 14:15

Gumball csodálatos világa 981.
14:15 - 14:30

Gumball csodálatos világa 391.
14:30 - 14:40

Gumball csodálatos világa 611.
14:40 - 14:55

Ben 10 227.
14:55 - 15:05

Ben 10 228.
15:05 - 15:25

Tini titánok, harcra fel! 1224.
15:25 - 15:34

Tini titánok, harcra fel! 1225.
15:34 - 15:55

Ninjago 130.
15:55 - 16:06

Ninjago 116.
16:06 - 16:25

Gumball csodálatos világa 961.
16:25 - 16:35

Gumball csodálatos világa 962.
16:35 - 16:50

Gumball csodálatos világa 971.
16:50 - 17:00

Gumball csodálatos világa 972.
17:00 - 17:20

Vadócok 23.
17:20 - 17:30

Vadócok 24.
17:30 - 17:50

Victor és Valentino 8.
17:50 - 18:00

Victor és Valentino 9.
18:00 - 18:15

Tini titánok, harcra fel! 222.
18:15 - 18:24

Tini titánok, harcra fel! 231.
18:24 - 18:35

Tini titánok, harcra fel! 232.
18:35 - 18:55

Tini titánok, harcra fel! 1146.
18:55 - 19:04

Tini titánok, harcra fel! 1147.
19:04 - 19:14

Tini titánok, harcra fel! 1148.
19:14 - 19:30

Csoda Kitty 76.
19:30 - 19:40

Csoda Kitty 77.
19:40 - 20:00

Ben 10 231.
20:00 - 20:10

Ben 10 232.
20:10 - 20:30

Ninjago 130.
20:30 - 20:41

Ninjago 116.
20:41 - 21:00

Angelo rulez 21.
21:00 - 21:10

Angelo rulez 22.
21:10 - 21:25

Angelo rulez 23.
21:25 - 21:35

Angelo rulez 24.
21:35 - 21:55

Angelo rulez 26.
21:55 - 22:05

Angelo rulez 27.
22:05 - 22:20

Angelo rulez 28.
22:20 - 22:30

Angelo rulez 29.
22:30 - 22:50

Ninjago: Az elemek viadala 75.
22:50 - 23:20

Ninjago: Az elemek viadala 76.
23:20 - 23:50

Gumball csodálatos világa 202.
23:50 - 00:00

A gonoszság bizonyítékai I/2.
23:30 - 00:20

Hidegvérrel III/1.
00:20 - 01:10

Hidegvérrel III/2.
01:10 - 02:00

A behajtók V/9.
02:00 - 02:25

Percről percre I/3.
02:25 - 03:15

Állandó készültségben II/3.
03:15 - 04:05

Dog és Beth: Forró nyomon II/9.
04:05 - 04:50

Sejtdonorok I/5.
04:50 - 05:35

Judy bírónő XIII/178.
05:35 - 06:00

Judy bírónő XV/209.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XV/210.
06:25 - 06:50

Judy bírónő XV/211.
06:50 - 07:15

Judy bírónő XV/212.
07:15 - 07:40

Dog és Beth: Forró nyomon II/10.
07:40 - 08:30

Rémes lakók, rettenetes főbérlők I/2.
08:30 - 09:20

Rémes lakók, rettenetes főbérlők I/3.
09:20 - 10:10

Sejtdonorok I/7.
10:10 - 11:00

Állandó készültségben II/4.
11:00 - 11:50

Híres ellenségek I/7.
11:50 - 12:40

Cari garázsvásárai III/13.
12:40 - 13:05

Cari garázsvásárai I/7.
13:05 - 13:30

Judy bírónő XIII/196.
13:30 - 13:55

Judy bírónő XIII/197.
13:55 - 14:20

Judy bírónő XIII/198.
14:20 - 14:45

Judy bírónő XIII/199.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XIII/200.
15:10 - 15:35

Meredek helyzetek videón III/10.
15:35 - 16:00

A behajtók VII/1.
16:00 - 16:25

A behajtók VII/2.
16:25 - 16:50

A behajtók VII/3.
16:50 - 17:15

A behajtók VII/4.
17:15 - 17:40

Sejtdonorok I/7.
17:40 - 18:30

Dog és Beth: Forró nyomon II/10.
18:30 - 19:20

Híres ellenségek I/7.
19:20 - 20:10

Állandó készültségben II/4.
20:10 - 21:00

Percről percre I/4.
21:00 - 21:50

A sorozatgyilkos vallomása III/7.
21:50 - 22:40

A gonoszság bizonyítékai I/3.
22:40 - 23:30

A gonoszság bizonyítékai I/4.
23:30 - 00:20

Marketplace Africa
00:00 - 00:15

World Sport
00:15 - 00:30

Inside Africa
00:30 - 01:00

CNN Newsroom
01:00 - 01:30

World Sport
01:30 - 02:00

Erin Burnett OutFront (CNNI)
02:00 - 02:30

Business Traveller
02:30 - 03:00

Fareed Zakaria GPS (CNNI)
03:00 - 04:00

Marketplace Africa
04:00 - 04:15

World Sport
04:15 - 04:30

Dubai Downtime
04:30 - 05:00

African Voices Changemakers
05:00 - 05:30

Inside Africa
05:30 - 06:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
06:00 - 06:30

World Sport
06:30 - 07:00

Erin Burnett OutFront (CNNI)
07:00 - 07:30

Business Traveller
07:30 - 08:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
08:00 - 08:15

Marketplace Africa
08:15 - 08:30

Going Green
08:30 - 09:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
09:00 - 09:30

African Voices Changemakers
09:30 - 10:00

CNN Newsroom
10:00 - 12:00

Vital Signs with Dr Sanjay Gupta
12:00 - 12:30

Inside Africa
12:30 - 13:00

Fareed Zakaria GPS (CNNI)
13:00 - 14:00

Inside Politics
14:00 - 15:00

State of the Union with Jake Tapper
15:00 - 16:00

Connect the World with Becky Anderson
16:00 - 18:00

World Sport
18:00 - 18:30

Dubai Downtime
18:30 - 19:00

Reliable Sources
19:00 - 20:00

African Voices Changemakers
20:00 - 20:30

Business Traveller
20:30 - 21:00

Fareed Zakaria GPS (CNNI)
21:00 - 22:00

CNN Newsroom
22:00 - 22:30

World Sport
22:30 - 23:00

CNN Newsroom with Robyn Curnow
23:00 - 23:30

Dubai Downtime
23:30 - 00:00

Brickleberry II./5.
00:00 - 00:30

Már megint Malcolm III./13.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm III./14.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm III./15.
01:30 - 02:00

Már megint Malcolm III./16.
02:00 - 02:30

Már megint Malcolm III./17.
02:30 - 03:00

Már megint Malcolm III./18.
03:00 - 03:30

Már megint Malcolm III./19.
03:30 - 04:00

Egy kapcsolat szabályai II./9.
04:00 - 04:30

Egy kapcsolat szabályai II./10.
04:30 - 05:00

Egy kapcsolat szabályai II./11.
05:00 - 05:30

Bob Burgerfalodája VIII./8.
05:30 - 06:00

Bob Burgerfalodája VIII./9.
06:00 - 06:25

Bob Burgerfalodája VIII./10.
06:25 - 06:55

A Goldberg család III./14.
06:55 - 07:20

A Goldberg család III./15.
07:20 - 07:50

A Goldberg család III./16.
07:50 - 08:20

A Goldberg család III./17.
08:20 - 08:50

A Goldberg család III./18.
08:50 - 09:20

A Goldberg család III./19.
09:20 - 09:50

A Goldberg család III./20.
09:50 - 10:20

Az ifjú Sheldon II./15.
10:20 - 10:50

Az ifjú Sheldon II./16.
10:50 - 11:20

Az ifjú Sheldon II./17.
11:20 - 11:50

Agymenők VII./22.
11:50 - 12:15

Agymenők VII./23.
12:15 - 12:40

Agymenők VII./24.
12:40 - 13:05

Agymenők VIII./1.
13:05 - 13:30

Agymenők VIII./2.
13:30 - 14:00

Agymenők VIII./3.
14:00 - 14:25

Agymenők VIII./4.
14:25 - 14:50

Agymenők VIII./5.
14:50 - 15:15

Agymenők VIII./6.
15:15 - 15:40

Agymenők VIII./7.
15:40 - 16:05

Agymenők VIII./8.
16:05 - 16:35

Agymenők VIII./9.
16:35 - 17:00

Agymenők VIII./10.
17:00 - 17:30

Family Guy XVI./15.
17:30 - 18:00

Family Guy XVI./16.
18:00 - 18:30

Family Guy XVI./17.
18:30 - 19:00

Family Guy XVI./18.
19:00 - 19:30

Family Guy XVI./19.
19:30 - 20:00

Family Guy XVI./20.
20:00 - 20:30

Family Guy XVII./1.
20:30 - 21:00

Magyarország, szereplek gála 1.
21:00 - 22:00

Brickleberry II./6.
22:00 - 22:30

Brickleberry II./7.
22:30 - 23:00

Brickleberry II./8.
23:00 - 23:30

Brickleberry II./9.
23:30 - 00:00

Új csaj V./21.
00:00 - 00:30

Új csaj V./22.
00:30 - 01:00

Új csaj VI./1.
01:00 - 01:30

SpongyaBob Kockanadrág IX./85.
01:30 - 02:00

SpongyaBob Kockanadrág IX./86.
02:00 - 02:30

Elválótársak I./5.
02:30 - 03:00

Elválótársak I./6.
03:00 - 03:30

Dharma & Greg V./8.
03:30 - 04:00

Dharma & Greg V./9.
04:00 - 04:30

Dharma & Greg V./10.
04:30 - 05:00

Dharma & Greg V./11.
05:00 - 05:30

Dharma & Greg V./12.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág IX./87.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág IX./88.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág IX./89.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág IX./90.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág IX./91.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág IX./92.
08:30 - 09:00

A Madagaszkár pingvinjei II./25.
09:00 - 09:30

A Madagaszkár pingvinjei II./26.
09:30 - 10:00

A Madagaszkár pingvinjei II./27.
10:00 - 10:30

A Madagaszkár pingvinjei II./28.
10:30 - 11:00

A Madagaszkár pingvinjei II./29.
11:00 - 11:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./12.
11:30 - 12:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./13.
12:00 - 12:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./14.
12:30 - 13:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./15.
13:00 - 13:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./16.
13:30 - 14:00

Mike és Molly III./5.
14:00 - 14:30

Mike és Molly III./6.
14:30 - 15:00

Mike és Molly III./7.
15:00 - 15:30

Mike és Molly III./8.
15:30 - 16:00

Mike és Molly III./9.
16:00 - 16:30

Mike és Molly III./10.
16:30 - 17:00

Mike és Molly III./11.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IX./1.
17:30 - 18:00

Anyám borogass IX./2.
18:00 - 18:30

Anyám borogass IX./3.
18:30 - 19:00

Anyám borogass IX./4.
19:00 - 19:30

Anyám borogass IX./5.
19:30 - 20:00

Anyám borogass IX./6.
20:00 - 20:30

Anyám borogass IX./7.
20:30 - 21:00

Elválótársak I./7.
21:00 - 21:30

Elválótársak I./8.
21:30 - 22:00

Az ifjú Sheldon II./15.
22:00 - 22:30

Az ifjú Sheldon II./16.
22:30 - 23:00

Az ifjú Sheldon II./17.
23:00 - 23:30

Új csaj VI./2.
23:30 - 00:00

A Tanár II./6.
00:00 - 01:00

Bazi rossz Valentin-nap
01:00 - 03:00

A Tanár II./5.
03:00 - 04:00

A Tanár II./6.
04:00 - 05:00

CSI: A helyszínelők VII./24.
05:00 - 06:00

CSI: A helyszínelők VIII./1.
06:00 - 07:00

Spongyabob Kockanadrág III./14.
07:00 - 07:30

Spongyabob Kockanadrág III./15.
07:30 - 08:00

Spongyabob Kockanadrág III./16.
08:00 - 08:30

Mielőtt felkel a nap
08:30 - 10:30

Monk - A flúgos nyomozó III./1.
10:30 - 11:25

Monk - A flúgos nyomozó III./2.
11:25 - 12:20

Privát kopók II./3.
12:20 - 13:20

Privát kopók II./4.
13:20 - 14:20

Rosewood II./3.
14:20 - 15:15

Rosewood II./4.
15:15 - 16:10

Minden végzet nehéz
16:10 - 18:40

Valentin-nap
18:40 - 21:00

Magic Mike XXL
21:00 - 23:25

Döglött akták VII./14.
23:25 - 00:25

Utolsó pillantás
00:00 - 01:00

Mindennapi csodák
01:00 - 02:00

Varázsszámok: Hannah Fry és a matek varázslatos világa
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:30 - 04:00

Korszakalkotó zsenik
04:00 - 05:00

Varázsszámok: Hannah Fry és a matek varázslatos világa
05:00 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Tudomány nagyban
06:30 - 07:00

Ha felnövök
07:00 - 07:10

Ha felnövök
07:10 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Ne dobd ki!
08:00 - 08:30

Te tudtad?
08:30 - 09:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Történelem másképp
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Csináld magad okosságok
12:30 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Elmemunkák
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Legyek szuper!
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudomány nagyban
16:00 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Te tudtad?
17:00 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:00

Legyek szuper!
18:00 - 18:30

Csináld magad okosságok
18:30 - 19:00

Törivadászok
19:00 - 19:30

Tinifőnök
19:30 - 20:00

Mítosz vagy tudomány?
20:00 - 20:40

Te tudtad? - Válogatás
20:40 - 21:00

Csodás leletek: a természet ősi kincsei
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Csodás leletek: a természet ősi kincsei
22:00 - 22:50

Te tudtad? - Válogatás
22:50 - 23:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:00 - 23:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Hamis cica 16.
23:30 - 00:05

Violetta 170.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 6.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 14.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 15.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 21.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 22.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 19.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 20.
03:10 - 03:35

Hamis cica 25.
03:35 - 03:55

Hamis cica 26.
03:55 - 04:15

Hamis cica 1.
04:15 - 04:35

Hamis cica 2.
04:35 - 04:55

Hamis cica 17.
04:55 - 05:15

Hamis cica 18.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 20.
05:35 - 06:00

Mickey egér 57.
06:00 - 06:05

Bogár cimbik 2.
06:05 - 06:35

Milo Murphy törvénye 2.
06:35 - 07:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 47.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 48.
07:30 - 07:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 49.
07:55 - 08:25

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 50.
08:25 - 08:50

Csillag kontra Gonosz Erők 72.
08:50 - 09:20

Csillag kontra Gonosz Erők 73.
09:20 - 09:45

Csillag kontra Gonosz Erők 74.
09:45 - 10:15

Csillag kontra Gonosz Erők 75.
10:15 - 10:40

Csillag kontra Gonosz Erők 76.
10:40 - 11:10

Bizaardvark 2.
11:10 - 11:35

Bizaardvark 5.
11:35 - 12:05

Aranyhaj gubancos kalandja 50.
12:05 - 12:30

Aranyhaj gubancos kalandja 51.
12:30 - 13:00

Aranyhaj gubancos kalandja 52.
13:00 - 13:25

Aranyhaj gubancos kalandja 53.
13:25 - 13:55

Aranyhaj gubancos kalandja 54.
13:55 - 14:20

Száguldó Layne 2.
14:20 - 14:50

Raven otthona 16.
14:50 - 15:15

Raven otthona 17.
15:15 - 15:45

Harcra fel 56.
15:45 - 16:10

A zűr közepén 11.
16:10 - 16:40

Coop és Cami megkérdezi! 10.
16:40 - 17:05

Kikiwaka tábor 23.
17:05 - 17:35

Kikiwaka tábor 34.
17:35 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 33.
18:00 - 18:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 54.
18:30 - 19:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 74.
19:00 - 19:25

Tengerparti Tini Mozi
19:25 - 21:30

Csillag kontra Gonosz Erők S4 Splits 67.
21:30 - 21:40

Soy Luna 52.
21:40 - 22:35

Phineas és Ferb 17.
22:35 - 23:00

Hamis cica 17.
23:00 - 23:30

Hamis cica 18.
23:30 - 00:05

Ding Dang Dong, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
23:51 - 00:02

Vízivilág, Tudásfa, Játékos hangok
00:02 - 00:13

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
00:13 - 00:23

Tűzoltók, Sippi Sappi, Hop-hop
00:23 - 00:34

Járművek, Játszótársak, Csoportok
00:34 - 00:46

Az étterem, Hód család, Állatkert
00:46 - 00:58

Cica és a Ceruza, Mi segítünk, India
00:58 - 01:10

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
01:10 - 01:22

Hubbi elintézi, Finn és Fianna, Világ-bölcsi
01:22 - 01:33

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
01:33 - 01:45

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
01:45 - 01:56

Élet a városban, Meselánc, Henry történetei
01:56 - 02:06

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
02:06 - 02:14

Mi fán terem?, Formácskák, Édes otthon
02:14 - 02:20

Tudásfa, Játékos hangok, Élet a városban
02:20 - 02:33

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Alakul!
02:33 - 02:43

Szafari, Afrika, Sippi Sappi
02:43 - 02:54

Zöldségek, Csoportok, Oli - a természet körforgásai
02:54 - 03:04

Albert megmagyarázza, Manó világ, Mozgás
03:04 - 03:15

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Zack és Ziggy
03:15 - 03:27

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
03:27 - 03:39

Henry történetei, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
03:39 - 03:47

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
03:47 - 03:55

Játékos hangok, Meselánc, Vár az űr
03:55 - 04:06

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
04:06 - 04:17

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
04:17 - 04:29

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
04:29 - 04:41

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
04:41 - 04:52

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
04:52 - 05:01

Körülöttünk a hangok, Cica és a Ceruza, Múzeumban
05:01 - 05:13

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
05:13 - 05:25

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
05:25 - 05:37

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
05:37 - 05:48

Boldog Birodalom, Zack és Ziggy, Margo és Félix
05:48 - 06:00

Lola és a Számok, DuckSchool, Vár az űr
06:00 - 06:10

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
06:10 - 06:20

Dínóvilág, Szafari, Afrika
06:20 - 06:29

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
06:29 - 06:39

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
06:39 - 06:49

Járművek, Zöldségek, Leon-ART
06:49 - 07:00

Baba-csapat, Játékaim, barátaim, Játékidő
07:00 - 07:09

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
07:09 - 07:19

Táncok, Raul, Zöldségek
07:19 - 07:29

Ding Dang Dong, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
07:29 - 07:40

Manó világ, Mozgás, Mimo világa
07:40 - 07:52

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
07:52 - 08:04

Lola és a Számok, Kukucs, látlak!, Henry történetei
08:04 - 08:12

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
08:12 - 08:20

Mi fán terem?, Formácskák, Édes otthon
08:20 - 08:27

Tudásfa, Játékos hangok, Élet a városban
08:27 - 08:39

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Alakul!
08:39 - 08:48

Szafari, Afrika, Sippi Sappi
08:48 - 08:59

Zöldségek, Csoportok, Oli - a természet körforgásai
08:59 - 09:10

Cica és a Ceruza, Múzeumban, Színkerék
09:10 - 09:22

Napfalva, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
09:22 - 09:32

Puffy és Tubby, Monica & Rudy, Bundás barátok
09:32 - 09:43

ABC - duckBC, Finn és Fianna, Monika és Rudy 2
09:43 - 09:55

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
09:55 - 10:07

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
10:07 - 10:15

Vízivilág, Tudásfa, Játékos hangok
10:15 - 10:26

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
10:26 - 10:36

Tűzoltók, Sippi Sappi, Hop-hop
10:36 - 10:46

Járművek, Játszótársak, Csoportok
10:46 - 10:57

Az étterem, Hód család, Állatkert
10:57 - 11:09

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
11:09 - 11:21

Cica és a Ceruza, Dolgos törpök, Napfalva
11:21 - 11:36

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
11:36 - 11:48

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
11:48 - 11:59

Finn és Fianna, Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban
11:59 - 12:11

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
12:11 - 12:22

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
12:22 - 12:32

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
12:32 - 12:43

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
12:43 - 12:53

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
12:53 - 13:02

Fürdőszoba, Tűzoltók, Sippi Sappi
13:02 - 13:11

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
13:11 - 13:20

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
13:20 - 13:27

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
13:27 - 13:35

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
13:35 - 13:45

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
13:45 - 13:55

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
13:55 - 14:05

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, DuckSchool
14:05 - 14:16

Henry történetei, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
14:16 - 14:24

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
14:24 - 14:35

Játékos hangok, Meselánc, Vár az űr
14:35 - 14:47

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
14:47 - 14:56

Hop-hop, Táncok, Raul
14:56 - 15:07

Hód család, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
15:07 - 15:17

Dolgos törpök, Színkerék, Miyu és Litto
15:17 - 15:29

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
15:29 - 15:40

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
15:40 - 15:53

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
15:53 - 16:04

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
16:04 - 16:15

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza
16:15 - 16:26

Mozgás, Mimo világa, Hubbi elintézi
16:26 - 16:37

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
16:37 - 16:48

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
16:48 - 16:57

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
16:57 - 17:05

Az állatok birodalma, Utazunk!, Panni és Fanni
17:05 - 17:16

Múzeumban, Színkerék, Te mit dolgozol?
17:16 - 17:27

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
17:27 - 17:38

Monica & Rudy, Bundás barátok, Pixie 2
17:38 - 17:49

Finn és Fianna, Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom
17:49 - 18:01

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
18:01 - 18:12

Állatkert, Cica és a Ceruza, Dolgos törpök
18:12 - 18:24

Mi segítünk, Miyu és Litto, India
18:24 - 18:34

ABC - duckBC, Zack és Ziggy, Margo és Félix
18:34 - 18:46

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
18:46 - 18:57

Körülöttünk a hangok, Jó éjszakát!, Tempo Giusto
18:57 - 19:06

Időmanók, Az állatok birodalma, Utazunk!
19:06 - 19:14

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
19:14 - 19:25

Járművek, Zöldségek, Játszótársak
19:25 - 19:38

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
19:38 - 19:51

Állatkert, Tóparti játékok, Játékgyár
19:51 - 20:05

Napfalva, India, Puffy és Tubby
20:05 - 20:16

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
20:16 - 20:23

Vízivilág, Tudásfa, Játékos hangok
20:23 - 20:35

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
20:35 - 20:46

Tűzoltók, Sippi Sappi, Hop-hop
20:46 - 20:57

Járművek, Játszótársak, Csoportok
20:57 - 21:07

Az étterem, Hód család, Kaktusz
21:07 - 21:18

Állatok Birodalma, Raul, Járművek
21:18 - 21:28

Leon-ART, Játszótársak, Baba-csapat
21:28 - 21:38

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
21:38 - 21:50

Cica és a Ceruza, Dolgos törpök, Napfalva
21:50 - 22:04

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
22:04 - 22:16

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
22:16 - 22:25

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
22:25 - 22:32

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
22:32 - 22:40

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
22:40 - 22:52

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
22:52 - 23:01

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
23:01 - 23:13

Csoportok, Játékos hangok, Meselánc
23:13 - 23:23

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
23:23 - 23:32

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
23:32 - 23:42

Zöldségek, Hód család, Ding Dang Dong
23:42 - 23:53

Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza, Manó világ
23:53 - 23:59

Állatkert, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
00:00 - 00:10

Global Week-End
00:00 - 00:09

Insiders
00:09 - 00:22

Global Week-End
00:22 - 00:42

State of the Union
00:42 - 00:50

Global Week-End
00:50 - 01:23

Flashback
01:23 - 01:36

Global Week-End
01:36 - 03:08

State of the Union
03:08 - 03:17

Global Week-End
03:17 - 03:46

Flashback
03:46 - 04:00

Global Week-End
04:00 - 06:50

State of the Union
06:50 - 07:00

Global Week-End
07:00 - 08:09

Insiders
08:09 - 08:24

Global Week-End
08:24 - 09:22

Flashback
09:22 - 09:36

Global Week-End
09:36 - 10:08

State of the Union
10:08 - 10:16

Global Week-End
10:16 - 12:47

Real Economy
12:47 - 13:00

Global Week-End
13:00 - 14:17

Insiders
14:17 - 14:33

Global Week-End
14:33 - 15:30

State of the Union
15:30 - 15:45

Flashback
15:45 - 16:00

Global Week-End
16:00 - 18:47

State of the Union
18:47 - 19:00

Global Week-End
19:00 - 19:16

Real Economy
19:16 - 19:31

Global Week-End
19:31 - 20:46

Flashback
20:46 - 21:00

Global Week-End
21:00 - 23:47

State of the Union
23:47 - 00:00

Blue World II./5.
23:45 - 00:10

Blue World II./6.
00:10 - 00:35

Liquid Edge I./1.
00:35 - 01:25

Grid I./7.
01:25 - 03:05

Blue World II./7.
03:05 - 03:30

Blue World III./1.
03:30 - 04:00

Liquid Edge I./1.
04:00 - 04:50

Drift All Stars Reality Show 2015./5.
04:50 - 05:10

Dumball: Idiots In India 2016./5.
05:10 - 05:35

Sports Adventure IV./5.
05:35 - 06:00

Drift Style I./5.
06:00 - 06:25

Fantasy Factory I./5.
06:25 - 06:50

Drift All Stars Reality Show 2015./6.
06:50 - 07:10

Dumball: Idiots In India 2016./6.
07:10 - 07:35

Sports Adventure IV./6.
07:35 - 08:00

MTB Heroes II./1.
08:00 - 08:25