Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Ősz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:25

Ma reggel
08:25 - 08:55

Ma délelőtt
08:55 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Forint, fillér
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Élő egyház
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Kárpát expressz
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Forint, fillér
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 17:52

Szemtől szembe
17:52 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: ék
23:25 - 00:20

Violetta I./79.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:10 - 02:25

Egyszer volt, hol nem volt VII./4.
02:25 - 03:10

Az A38 Hajó színpadán: 10 éves a Turbo Turbo c. lemeze
03:10 - 04:15

Dokik V./12.
04:15 - 04:35

Dokik V./13.
04:35 - 05:00

A kockásfülű nyúl II.
05:00 - 05:05

Dörmögőék újabb kalandjai
05:05 - 05:15

Frakk, a macskák réme I.
05:15 - 05:25

Mesék Mátyás királyról
05:25 - 05:35

Umizoomi csapat III.
05:35 - 06:00

Dinótalpak
06:00 - 06:10

Dinótalpak
06:10 - 06:20

Ici-pici cicák
06:20 - 06:30

Alvin és a mókusok I.
06:30 - 06:40

Alvin és a mókusok I.
06:40 - 06:50

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:50 - 06:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:55 - 07:05

Láng és a szuperverdák II.
07:05 - 07:25

Pat, a kutya
07:25 - 07:35

Sammy és barátai I.
07:35 - 07:50

Kalózka és Kapitány kalandjai
07:50 - 08:00

Kalózka és Kapitány kalandjai
08:00 - 08:10

Szófia hercegnő II.
08:10 - 08:35

Dr. Plüssi III.
08:35 - 09:00

Mickey egér játszótere I.
09:00 - 09:20

Kutyapajtik
09:20 - 09:45

Dózerkék
09:45 - 09:55

Helen sulija
09:55 - 10:10

Helen sulija
10:10 - 10:20

Super Wings - A szárnyalók
10:20 - 10:35

Dinótalpak
10:35 - 10:45

Dinótalpak
10:45 - 11:00

A kockásfülű nyúl II.
11:00 - 11:05

Dörmögőék újabb kalandjai
11:05 - 11:15

Frakk, a macskák réme I.
11:15 - 11:20

Mesék Mátyás királyról
11:20 - 11:30

Magyar népmesék V.
11:30 - 11:35

Mikrobi
11:35 - 11:50

Kérem a következőt II.
11:50 - 12:00

Mézga Aladár különös kalandjai
12:00 - 12:25

Hókusz-pókusz!
12:25 - 12:50

Kelj fel, Marci! IV.
12:50 - 13:00

Kelj fel, Marci! IV.
13:00 - 13:15

M2 matricák - Szó-nyomozó
13:15 - 13:20

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:20 - 13:25

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:25 - 13:30

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:30 - 13:45

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:45 - 13:55

Umizoomi csapat III.
13:55 - 14:20

Rubi Szivárványiában
14:20 - 14:30

Rubi Szivárványiában
14:30 - 14:45

RoboVonatok II.
14:45 - 15:00

Szuper Négyes
15:00 - 15:10

Szuper Négyes
15:10 - 15:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
15:25 - 15:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
15:35 - 15:45

Sammy és barátai I.
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:05

Hetedhét kaland
16:05 - 16:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:15 - 16:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:25 - 16:35

Rozsdalovag
16:35 - 16:50

Rozsdalovag
16:50 - 17:00

Szófia hercegnő II.
17:00 - 17:25

Dr. Plüssi III.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere I.
17:50 - 18:10

Kutyapajtik
18:10 - 18:35

RoboVonatok II.
18:35 - 18:50

Alvin és a mókusok I.
18:50 - 19:00

Alvin és a mókusok I.
19:00 - 19:15

Dózerkék
19:15 - 19:25

Rubi Szivárványiában
19:25 - 19:40

Rubi Szivárványiában
19:40 - 19:50

Super Wings - A szárnyalók
19:50 - 20:05

M2 matricák - Baltazár-bazár
20:05 - 20:15

Dokik V./14.
20:15 - 20:40

Dokik V./15.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:30

Szellemekkel suttogó IV./7.
22:30 - 23:20

Az A38 hajó színpadán: Jozef van Wissem
23:20 - 00:15

Magyarország, szeretlek!
23:25 - 00:55

Hogy volt?!
00:55 - 01:50

Rúzs és selyem
01:50 - 02:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:15 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:10

Magyar Krónika
03:10 - 03:40

Esély
03:40 - 04:00

Család'19
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Hrvatska Kronika
06:45 - 07:15

Ecranul nostru
07:15 - 07:45

Ridikül
07:45 - 08:40

Sorsok útvesztője 389.
08:40 - 09:30

Rex felügyelő Elit./7.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

A világ egy terített asztal 9.
13:20 - 13:50

A világ egy terített asztal 8.
13:50 - 14:25

A hegyi doktor II./7.
14:25 - 15:20

Végtelen szerelem II./101.
15:20 - 16:15

Rex felügyelő Elit./8.
16:15 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Sorsok útvesztője 390.
18:45 - 19:35

A hegyi doktor II./8.
19:35 - 20:30

Skandináv lottó
20:30 - 20:40

Csendes Don 7.
20:40 - 21:35

A bűn művészete 2.
21:35 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

Élet mindenáron
22:30 - 00:35

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:45 - 00:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis 11.
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Üdítő 10.
01:30 - 02:25

Téli sport
02:25 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

A nagyok
05:50 - 06:20

Multiverzum - A tudomány határtalan!
06:20 - 06:50

Kék bolygó
06:50 - 07:15

Nótacsokor
07:15 - 07:35

Nótacsokor
07:35 - 08:00

Német nyelvű hírek
08:00 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:30

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:30 - 08:50

Új nemzedék
08:50 - 09:25

A sokszínű vallás
09:25 - 09:40

A NAGYOK
09:40 - 10:20

Mesterember
10:20 - 10:50

Mindenki Akadémiája
10:50 - 11:25

Angol nyelvű hírek
11:25 - 11:40

Kalandok és figurák
11:40 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

Hrvatska Kronika
13:20 - 13:50

Ecranul nostru
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Magyar gazda
15:55 - 16:20

Noé barátai
16:20 - 16:50

Novum
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:30

Itthon vagy!
18:30 - 19:00

Nótacsokor
19:00 - 19:30

Magyarország, szeretlek!
19:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Tóth János II./40.
21:35 - 22:05

Tóth János II./41.
22:05 - 22:35

Gyöngyökkel gyökereztél - Moldvai archaikus népi imádságok
22:35 - 23:35

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:50

700-as klub
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:20

Vidám vasárnap
02:20 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:55

ATV START
05:55 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30

ATV Híradó
21:30 - 22:00

Columbo
22:00 - 23:40

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Forradalom és romantika: A 19. század zseniális zeneszerzői
00:00 - 01:00

A mesterséges intelligencia jövője
01:00 - 01:45

Te tudtad? - Válogatás
01:45 - 02:00

Al világa
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban I.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban I.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban II.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban II.
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

A művészet története
06:30 - 07:00

Thomas Edison Titkos laboratóriuma
07:00 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 07:55

Ikerdokik bevetésen
07:55 - 08:25

GEOlino
08:25 - 08:35

GEOlino
08:35 - 08:55

Infotoy
08:55 - 09:05

Sziporka Sziszi
09:05 - 09:15

Sziporka Sziszi
09:15 - 09:30

Tudomány nagyban
09:30 - 10:00

Ha felnövök
10:00 - 10:10

Ha felnövök
10:10 - 10:20

Te tudtad? - Válogatás
10:20 - 10:30

GEOlino
10:30 - 10:40

GEOlino
10:40 - 11:00

Történelmi találmányok
11:00 - 11:30

Elmemunkák
11:30 - 12:00

Gasztrobbanás
12:00 - 12:15

Sziporka Sziszi
12:15 - 12:25

Sziporka Sziszi
12:25 - 12:40

Tudomány nagyban
12:40 - 13:10

GEOlino
13:10 - 13:20

GEOlino
13:20 - 13:40

Ikerdokik bevetésen
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

A művészet története
15:05 - 15:35

Az evolúció mítosza
15:35 - 16:05

Törivadászok
16:05 - 16:30

Ha felnövök
16:30 - 16:40

Ha felnövök
16:40 - 16:50

Te tudtad? - Válogatás
16:50 - 17:00

GEOlino
17:00 - 17:10

GEOlino
17:10 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:05

Törivadászok
18:05 - 18:35

GEOlino
18:35 - 18:45

GEOlino
18:45 - 19:00

Csináld magad okosságok
19:00 - 19:30

Ikerdokik bevetésen
19:30 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Az agy titkai
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Holdjárók
22:00 - 23:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:00 - 23:30

Te tudtad?
23:30 - 00:00

Euronews Ma Este
19:00 - 05:00

Good Morning Europe
05:00 - 12:00

Euronews Most
12:00 - 19:00

Euronews Ma Este
19:00 - 22:54

Business Angola
22:54 - 23:00

Euronews Ma Este
23:00 - 00:52

A folyók királya
00:00 - 00:30

Világ körüli legyes horgászat
00:30 - 01:00

Világ körüli legyes horgászat
01:00 - 01:30

Irány Afrika! 2. rész
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

A zsákmány nyomában
03:00 - 03:30

Haldorádó
03:30 - 04:00

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
04:00 - 04:30

Irány Afrika! 1. rész
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Halmi Péter Pál
06:00 - 06:30

Match fishing
06:30 - 07:00

Csukahorgászat
07:00 - 07:30

Egy sporthorgász naplója
07:30 - 08:00

Feedermánia
08:00 - 08:30

Feeder túrák- és trükkök
08:30 - 09:00

Horgászat Des Taylorral
09:00 - 09:30

Feedermánia
09:30 - 10:00

Világ körüli legyes horgászat
10:00 - 10:30

Világ körüli legyes horgászat
10:30 - 11:00

Száműzöttek Kanadában 7
11:00 - 11:30

Száműzöttek Kanadában 7
11:30 - 12:00

Fogd meg, és engedd vissza!
12:00 - 12:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
12:30 - 13:00

Feeder túrák- és trükkök
13:00 - 13:30

Irány Afrika! 2. rész
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

A zsákmány nyomában
15:00 - 15:30

Pontyszínház
15:30 - 16:00

Dovit
16:00 - 16:30

Gyerünk horgászni, Spanyolország!
16:30 - 17:00

Horgászat Des Taylorral
17:00 - 17:30

Feeder túrák- és trükkök
17:30 - 18:00

Halimádók konyhája
18:00 - 18:30

Fegyvermester
18:30 - 19:00

Blaumann Ödön
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

Horgászat határok nélkül Csurgó nagypontyai
20:00 - 20:30

Tengerparti peca
20:30 - 21:00

Irány Afrika!
21:00 - 21:30

Vad területek
21:30 - 22:00

Takács Viktor
22:00 - 22:30

Takács Viktor
22:30 - 23:00

Feedermánia
23:00 - 23:30

#fishinggirl
23:30 - 00:00

Cassandre 2
22:30 - 00:05

Párcsere
00:05 - 01:25

Tolvajok közt
01:25 - 02:55

Utánam a boldogság
02:55 - 05:45

Trükkös Tomi és a bélyegutazás
05:45 - 07:30

Bogársztori
07:30 - 08:55

Max Minsky és én
08:55 - 10:35

Pelikánember
10:35 - 12:00

Éttermi élet
12:00 - 13:20

A vándorcsalád
13:20 - 15:00

Mindörökké hoki
15:00 - 16:35

A mi boszorkányunk
16:35 - 18:10

10.5 Világvége 1. rész
18:10 - 19:35

10.5 Világvége 2. rész
19:35 - 21:00

Brooklyn arcai
21:00 - 22:45

A hóhér
22:45 - 00:25

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Bóta Café
09:00 - 10:00

Édes2es
10:00 - 11:00

A Doktor
11:00 - 11:30

Megyei Híradó
11:30 - 12:10

Globo Világjáró
12:10 - 12:40

Restart
12:40 - 13:40

TECHMANIA
13:40 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 14:15

Creative Chef
14:15 - 14:45

Smaragdút
14:45 - 15:45

Vény Nélkül
15:45 - 16:15

Törzsasztal
16:15 - 16:45

Zooo+ magazin
16:45 - 17:15

Praktikák
17:15 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TEDXMETU
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

NovumTV
19:25 - 19:55

Honvéd7
19:55 - 20:10

Enigma
20:10 - 21:10

Szinusz
21:10 - 21:40

A Doktor
21:40 - 22:10

Doku-line
22:10 - 23:10

FIX Magazin
23:10 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

Globál
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Összművész
02:00 - 03:00

Magyarország élőben
03:00 - 03:20

Paletta
03:20 - 03:40

Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 - 04:00

Soroló
04:00 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Riasztás
05:00 - 06:00

Keménymag
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Magyarország élőben
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Globál
08:05 - 08:30

Paletta
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Keménymag
09:05 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Riasztás
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Európai Híradó
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Civil kör
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Főhős
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Globál
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Bayer show
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Újranyitott akták
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Sporthírek
18:25 - 18:30

Paletta
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Credo
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Csörte
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Heti terror
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Magyarország élőben
23:05 - 23:30

Paletta
23:30 - 00:00

Ponyvaregény
23:45 - 02:55

Abraham Lincoln, a vámpírvadász
02:55 - 04:30

Walter Mitty titkos élete
04:30 - 06:20

TELESHOP
06:20 - 07:25

Kiscsávó
07:25 - 09:25

Piedone Egyiptomban
09:25 - 11:50

Addams Family 2. - Egy kicsivel galádabb a család
11:50 - 13:50

Ronin
13:50 - 16:25

Orvlövész
16:25 - 19:00

Herkules
19:00 - 21:00

A kínai kapcsolat
21:00 - 23:25

Kill Bill
23:25 - 01:50

Kenyér királyok 118.
23:45 - 00:05

Üdv a Wayne-ben 201.
00:05 - 00:25

Sanjay & Craig 104.
00:25 - 00:50

Sanjay & Craig 120.
00:50 - 01:05

A Madagaszkár Pingvinjei 212.
01:05 - 01:25

A Madagaszkár Pingvinjei 213.
01:25 - 01:50

Tini Nindzsa Teknőcök 113.
01:50 - 02:10

Tini Nindzsa Teknőcök 114.
02:10 - 02:35

Kenyér királyok 102.
02:35 - 03:00

Alviiin!!! és a mókusok 144.
03:00 - 03:10

Alviiin!!! és a mókusok 145.
03:10 - 03:20

Alviiin!!! és a mókusok 147.
03:20 - 03:35

Tündéri keresztszülők 104.
03:35 - 03:55

Tündéri keresztszülők 105.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág 122.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág 137.
04:45 - 05:00

Rabbids: Invázió 203.
05:00 - 05:20

Rabbids: Invázió 204.
05:20 - 05:40

SpongyaBob Kockanadrág 187.
05:40 - 06:10

SpongyaBob Kockanadrág 188.
06:10 - 06:40

A Madagaszkár Pingvinjei 211.
06:40 - 07:00

A Madagaszkár Pingvinjei 212.
07:00 - 07:30

Alviiin!!! és a mókusok 104.
07:30 - 07:40

Alviiin!!! és a mókusok 105.
07:40 - 07:55

Alviiin!!! és a mókusok 106.
07:55 - 08:10

Veszélyes Tini kalandjai 107.
08:10 - 08:25

Üdv a Wayne-ben 116.
08:25 - 08:55

Üdv a Wayne-ben 117.
08:55 - 09:20

A Lármás család 123.
09:20 - 09:45

A Lármás család 221.
09:45 - 10:00

SpongyaBob Kockanadrág 152.
10:00 - 10:25

SpongyaBob Kockanadrág 153.
10:25 - 10:55

Szivárványos egyszarvú pillangócica 116.
10:55 - 11:10

Szivárványos egyszarvú pillangócica 115.
11:10 - 11:25

Kenyér királyok 207.
11:25 - 11:55

Kenyér királyok 208.
11:55 - 12:25

Sanjay & Craig 203.
12:25 - 12:50

Sanjay & Craig 204.
12:50 - 13:20

Tündéri keresztszülők 144.
13:20 - 13:50

Tündéri keresztszülők 145.
13:50 - 14:15

SpongyaBob Kockanadrág 172.
14:15 - 14:45

SpongyaBob Kockanadrág 243.
14:45 - 15:00

Rabbids: Invázió 225.
15:00 - 15:10

Kenyér királyok 109.
15:10 - 15:30

A tini nindzsa teknőcök felemelkedése 118.
15:30 - 15:50

Veszélyes Tini kalandjai 104.
15:50 - 16:00

Üdv a Wayne-ben 210.
16:00 - 16:30

A Lármás család 121.
16:30 - 16:55

SpongyaBob Kockanadrág 135.
16:55 - 17:25

SpongyaBob KockaNadrág 136.
17:25 - 17:55

Szivárványos egyszarvú pillangócica 116.
17:55 - 18:05

Szivárványos egyszarvú pillangócica 116.
18:05 - 18:20

Tündéri keresztszülők 129.
18:20 - 18:50

Alviiin!!! és a mókusok 211.
18:50 - 19:00

Alviiin!!! és a mókusok 212.
19:00 - 19:15

Alviiin!!! és a mókusok 212.
19:15 - 19:35

A Lármás család 401.
19:35 - 20:00

SpongyaBob Kockanadrág 156.
20:00 - 20:25

SpongyaBob Kockanadrág 157.
20:25 - 20:55

Üdv a Wayne-ben 101.
20:55 - 21:20

A Tini Ninja Teknőcök felemelkedése 110.
21:20 - 21:50

Avatár : Aang legendája 30.
21:50 - 22:20

Avatár : Aang legendája 31.
22:20 - 22:45

Mysticons 118.
22:45 - 23:15

Kenyér királyok 119.
23:15 - 23:45

Kenyér királyok 120.
23:45 - 00:05

Magyarország madártávlatból I./12.
00:00 - 01:00

Egyenlítő IX./449.
01:00 - 01:25

Egyenlítő IX./450.
01:25 - 02:00

Egyenlítő IX./445.
02:00 - 02:25

Egyenlítő IX./446.
02:25 - 02:50

Ozone Night Loop
02:50 - 06:00

Egyenlítő IX./451.
06:00 - 06:25

Egyenlítő IX./452.
06:25 - 07:00

Egyenlítő IX./453.
07:00 - 07:25

Egyenlítő IX./454.
07:25 - 08:00

Magyarország madártávlatból I./12.
08:00 - 09:00

Raktárvadászok II./11.
09:00 - 09:30

Bolygótúra II./4.
09:30 - 10:00

Világörökségünk nyomában I./41.
10:00 - 10:30

Világörökségünk nyomában I./42.
10:30 - 11:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./5.
11:00 - 11:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./6.
11:30 - 12:00

Egyenlítő IX./453.
12:00 - 12:25

Egyenlítő IX./454.
12:25 - 13:00

Magyarország madártávlatból I./12.
13:00 - 14:00

Édes élet Toszkánában I./5.
14:00 - 14:30

Great Life I./3.
14:30 - 15:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./6.
15:00 - 15:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./7.
15:30 - 16:00

Raktárvadászok II./11.
16:00 - 16:30

Sherlock és Watson III./4.
00:00 - 01:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./16.
01:00 - 02:00

Escobar 7.
02:00 - 02:45

A szomszéd főztje...
02:45 - 06:30

Gyilkos sorok X./13.
06:30 - 07:30

Gyilkos sorok X./14.
07:30 - 08:30

MacGyver III./8.
08:30 - 09:35

Kisvárosi gyilkosságok I./1.
09:35 - 11:45

MacGyver III./9.
11:45 - 12:50

Bűbájos boszorkák III./8.
12:50 - 13:50

Született feleségek III./12.
13:50 - 14:50

Született feleségek III./13.
14:50 - 15:55

A Grace klinika II./23.
15:55 - 16:55

Bűbájos boszorkák III./9.
16:55 - 17:55

Született feleségek III./14.
17:55 - 19:00

Született feleségek III./15.
19:00 - 20:00

Sherlock és Watson III./5.
20:00 - 21:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./17.
21:00 - 22:00

A Grace klinika II./24.
22:00 - 23:00

Harry Bosch - A nyomozó I./3.
23:00 - 00:00

Királynő egy hétre 5.
00:00 - 00:50

Extrém tortacsodák I./7.
00:50 - 01:15

Extrém tortacsodák I./8.
01:15 - 01:50

A szomszéd főztje...
01:50 - 05:05

Lakosztály
05:05 - 05:30

Felújít-lak V./6.
05:30 - 06:30

Parányi varázslat I./3.
06:30 - 07:30

Kisvárosi doktor IV./13.
07:30 - 08:35

Álomhotel - Kína
08:35 - 10:35

Televíziós vásárlási műsorablak
10:35 - 11:50

Amynek ítélve III./7.
11:50 - 12:50

Hetedik mennyország 52.
12:50 - 13:50

Klinika - Új generáció I./31.
13:50 - 14:50

Katie Fforde: Pokolba Daviddel
14:50 - 16:50

A hosszú út hazáig III./6.
16:50 - 17:55

Amynek ítélve III./8.
17:55 - 18:55

Hetedik mennyország 53.
18:55 - 19:55

Kisvárosi doktor V./1.
19:55 - 21:00

Katie Fforde: Szerelem túladagolva
21:00 - 22:55

A hosszú út hazáig III./6.
22:55 - 00:00

Nyomd a gombot, tesó!
22:50 - 00:20

Gyermekek a sötétből
00:20 - 02:25

Veled is megtörténhet!
02:25 - 03:25

Csapdába csalva
03:25 - 04:00

Csapdába csalva II./10.
04:00 - 04:25

Csapdába csalva II./11.
04:25 - 04:55

Csapdába csalva II./12.
04:55 - 05:20

Csapdába csalva II./13.
05:20 - 05:50

Magánnyomozók
05:50 - 06:55

Hal a tortán
06:55 - 08:00

Tények Reggel
08:00 - 08:35

Több mint TestŐr
08:35 - 08:40

Veled is megtörténhet! 50.
08:40 - 09:50

Családi Titkok
09:50 - 10:55

Családi Titkok
10:55 - 12:00

Jóban Rosszban 3725.
12:00 - 13:05

Hal a tortán 68.
13:05 - 14:15

Magánnyomozók
14:15 - 15:20

Csapdába csalva VIII./11.
15:20 - 15:55

Tények
15:55 - 16:25

Csapdába csalva VIII./12.
16:25 - 16:55

Családi Titkok 8.
16:55 - 17:55

Kórházi történetek 5.
17:55 - 18:35

Kórházi történetek 6.
18:35 - 19:15

Magánnyomozók II./7.
19:15 - 20:20

Jóban Rosszban 3725.
20:20 - 21:30

Tények Este
21:30 - 22:00

Tények Plusz
22:00 - 22:50

Nyomd a gombot, tesó!
22:50 - 00:20

Perzsia hercege - Az idő homokja
23:20 - 01:40

Lakás Talk Show III./2.
01:40 - 02:25

A mentalista IV./20.
02:25 - 03:10

A mentalista IV./21.
03:10 - 03:50

Szívek szállodája VI./20.
03:50 - 05:05

Az élet csajos oldala III./4.
05:05 - 05:30

Teleshop
05:30 - 06:00

Jóbarátok VIII./12.
06:00 - 06:20

Jóbarátok VIII./13.
06:20 - 06:45

Jóbarátok VIII./14.
06:45 - 07:10

Jóbarátok VIII./15.
07:10 - 07:40

Jóbarátok VIII./16.
07:40 - 08:05

Jóbarátok VIII./17.
08:05 - 08:35

Agymenők IV./12.
08:35 - 09:00

Agymenők IV./13.
09:00 - 09:25

Szívek szállodája VI./22.
09:25 - 10:25

Szívek szállodája VII./1.
10:25 - 11:20

Castle I./6.
11:20 - 12:20

Castle I./7.
12:20 - 13:15

200 első randi II./29.
13:15 - 14:15

200 első randi II./30.
14:15 - 15:15

Szellemekkel suttogó III./9.
15:15 - 16:10

A mentalista IV./22.
16:10 - 17:05

A mentalista IV./23.
17:05 - 18:05

Castle I./8.
18:05 - 19:00

Castle I./9.
19:00 - 20:00

200 első randi II./31.
20:00 - 21:00

T2 Trainspotting
21:00 - 23:25

Argo
23:25 - 01:45

Képes hírek
00:00 - 06:45

Lendüljünk formába!
06:45 - 07:00

Híradó és Esti mérleg
07:00 - 07:45

Képes hírek
07:45 - 10:00

Híradó és Esti mérleg
10:00 - 10:45

Paletta magazin
10:45 - 11:15

A Fehérvár Televízió archívumából
11:15 - 11:45

Képes hírek
11:45 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:00

Képes hírek
15:00 - 16:30

Fehérvári beszélgetések
16:30 - 17:00

Paletta magazin
17:00 - 17:30

Esti mérleg
17:30 - 17:45

Lendüljünk formába!
17:45 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Fehérvári beszélgetések
18:05 - 18:30

A Fehérvár Televízió archívumából
18:30 - 19:00

Jó estét, Fehérvár!
19:00 - 19:45

Honvéd7
19:45 - 20:15

Hírek
20:15 - 20:20

Jégkorong
20:20 - 22:20

Híradó és Esti mérleg
22:20 - 23:05

Képes hírek
23:05 - 00:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

46.hét

CSOMAGOK

A regisztrációt követően lehetőséged nyílik 24 órán keresztül díjmentesen kipróbálni a szolgáltatásunkat. A FELFEDEZÉS-t követően az alábbi csomagokat tudod megrendelni. Az ALAPCSOMAG előfizetési időtartamának megfelelően választható Kiegészítő csomagok további szórakozást és élményt nyújtanak!

Alapcsomag

29 CSATORNA

1400 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

30, 60, 90 és 180 napra vásárolható díjcsomag!

PLUSZ

17 CSATORNA

1000 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

Az ALAP-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

PRÉMIUM

19 CSATORNA

800 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

A PLUSZ-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

Válogass!

választható csatornák

300 Ft -tól

BŐVEBBEN ÖSSZEÁLLÍTOM

Válogass kedvedre! Alapcsomaghoz választható csatornák.


Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, okosTV (Smart TV), Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anikó

OFF
LINE

tel: 1240, email: irjalnekunk@ittott.tv

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet a telefonos elérhetőségen kívül (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk. Meglévő fiókhoz kapcsolódó kérdés esetén kérjük minden esetben add meg a fiókhoz tartozó regisztrált mobiltelefonszámot.