Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Ősz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:17

Ma reggel
08:17 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Forint, fillér
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:20 - 00:20

Violetta I./77.
00:20 - 01:15

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:15 - 02:25

Egyszer volt, hol nem volt VII./3.
02:25 - 03:10

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Aznincs és Leecher
03:10 - 04:10

Családmeséink - a családi talkshow 11.
04:10 - 04:35

Dokik V./10.
04:35 - 05:00

A kockásfülű nyúl II.
05:00 - 05:05

Dörmögőék újabb kalandjai
05:05 - 05:15

Frakk, a macskák réme I.
05:15 - 05:25

Mesék Mátyás királyról
05:25 - 05:35

A kis sárkány kalandjai II.
05:35 - 05:40

Franklin és barátai
05:40 - 06:05

És te mit gondolsz?
06:05 - 06:10

És te mit gondolsz?
06:10 - 06:15

Lili és a Kincses-öböl
06:15 - 06:20

Lili és a Kincses-öböl
06:20 - 06:30

Laura csillaga III.
06:30 - 06:45

Laura csillaga III.
06:45 - 06:55

Zou
06:55 - 07:05

Zou
07:05 - 07:20

Rosie világa I-II.
07:20 - 07:30

Rosie világa I-II.
07:30 - 07:40

Bo, az örökmozgó I.
07:40 - 08:05

M2 matricák - Lássuk a medvét!
08:05 - 08:10

Yo Yo
08:10 - 08:20

Yo Yo
08:20 - 08:25

Bob, a mester XVII.
08:25 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők II.
08:35 - 09:00

Cili seriff és a Vadnyugat II.
09:00 - 09:25

Lilo és Stitch I.
09:25 - 09:45

Jake és Sohaország kalózai II.
09:45 - 10:10

Elena, Avalor hercegnője
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Dzsungel könyve - Szafari
10:55 - 11:10

Dzsungel könyve - Szafari
11:10 - 11:20

Loopdidoo - A nagy nyaralás III.
11:20 - 11:30

Loopdidoo - A nagy nyaralás III.
11:30 - 11:35

JoNaLu
11:35 - 12:00

A bűvös körhinta
12:00 - 12:10

A bűvös körhinta
12:10 - 12:25

M2 matricák - Lássuk a medvét!
12:25 - 12:30

Gyerekversek
12:30 - 12:34

Pom-Pom meséi I.
12:34 - 12:40

Egy komisz kölyök naplója
12:40 - 12:50

Kemy, a felfedező
12:50 - 13:00

Kemy, a felfedező
13:00 - 13:15

Jimmy Neutron kalandjai III.
13:15 - 13:40

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn I.
13:40 - 14:10

Póló II.
14:10 - 14:15

Póló II.
14:15 - 14:25

A kis herceg III.
14:25 - 14:50

A kékfényű lámpás
14:50 - 15:50

Mickey és az autóversenyzők II.
15:50 - 16:15

Cili seriff és a Vadnyugat II.
16:15 - 16:40

Lilo és Stitch I.
16:40 - 17:00

Jake és Sohaország kalózai II.
17:00 - 17:25

Elena, Avalor hercegnője
17:25 - 17:50

Vampirina II.
17:50 - 18:15

Hanni és Nanni I-III.
18:15 - 19:35

Bob, a mester XVIII.
19:35 - 19:45

Bob, a mester XVIII.
19:45 - 19:55

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból
19:55 - 20:15

Violetta II./62.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:45

A vörös ajtó 6.
22:45 - 23:50

Akvárium Stage Pass
23:50 - 00:50

Róma magyar emlékei 5.
23:40 - 00:15

Partitúra
00:15 - 01:10

Új idők, új dalai
01:10 - 01:45

Rúzs és selyem
01:45 - 02:10

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:10 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:10

Magyar Krónika
03:10 - 03:40

Élő egyház
03:40 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:50

Kenó
06:50 - 06:55

Térkép
06:55 - 07:25

Hazajáró 2019.
07:25 - 08:00

Noé barátai
08:00 - 08:30

Divat & dizájn
08:30 - 09:30

Őrangyal I./15.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

Jó ebédhez szól a nóta
12:55 - 13:25

Partitúra
13:25 - 14:25

Doc Martin V./5.
14:25 - 15:20

Falak
15:20 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

SzerencseSzombat
18:45 - 19:40

Superman visszatér
19:40 - 22:10

Kenó
22:10 - 22:20

Viktor/Viktória
22:20 - 00:30

Labdarúgás
22:15 - 00:10

Labdarúgás
00:10 - 02:00

Labdarúgás
02:00 - 03:00

Labdarúgás
03:00 - 04:45

Asztalitenisz magazin
04:45 - 05:15

Startfejes magazin
05:15 - 05:41

Futsal magazin
05:41 - 06:15

Női labdarúgó magazin
06:15 - 06:45

Kosárlabda
06:45 - 08:45

Szabadidő magazin
08:45 - 09:15

BL- Péntek
09:15 - 10:00

Labdarúgás
10:00 - 12:00

Boxutca
12:00 - 12:30

Labdarúgás
12:30 - 13:30

Labdarúgás
13:30 - 14:30

Játékoskijáró
14:30 - 15:30

Vízilabda
15:30 - 16:46

Stúdió
16:46 - 17:00

Labdarúgó
17:00 - 18:45

Stúdió
18:45 - 19:00

Stúdió
19:00 - 19:30

Labdarúgás
19:30 - 21:15

Stúdió
21:15 - 21:30

Góóól
21:30 - 22:30

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
22:30 - 00:15

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:05 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:45 - 00:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:35

Önök kérték
01:35 - 02:30

A nagy ékszerész
02:30 - 03:40

Itthon vagy!
03:40 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Unió28
05:50 - 06:15

Itthon vagy! 2019.
06:15 - 06:40

Életkor
06:40 - 07:10

Hogy volt?!
07:10 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:35

Gasztroangyal
08:35 - 09:35

A NAGYOK
09:35 - 10:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:05 - 10:40

Öt kontinens
10:40 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:30

Mámi
11:30 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

Christoph Bossert orgonaestje
13:20 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Hagyaték
15:55 - 16:20

Színe-java
16:20 - 17:20

Most a Buday! 35.
17:20 - 17:50

Családi kör 20.
17:50 - 18:50

Térkép
18:50 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Dokuzóna 2019.
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Bagi-Nacsa Orfeuma
21:35 - 22:35

Legenda - válogatás 7.
22:35 - 23:10

M5 Híradó
23:10 - 23:40

Opera Café
23:40 - 00:10

Vad vidékek - Indonézia 1.
23:20 - 00:10

Kult30 - Az értékes félóra
00:10 - 00:45

M5 Híradó
00:45 - 01:15

Ez itt a kérdés
01:15 - 02:00

Nagyok
02:00 - 02:30

Az oroszlán ugrani készül
02:30 - 03:50

Opera Café
03:50 - 04:20

Novum
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:30

Felsős
06:30 - 07:05

Prima Primissima kisfilmek 2019 5.
07:05 - 07:07

M5 Híradó
07:07 - 07:35

Vers mindenkinek
07:35 - 07:40

Ez itt a kérdés
07:40 - 08:30

Csavargások Afrikában dr. Livingstone ürügyén 3.
08:30 - 09:00

Zegzugos történetek 13.
09:00 - 09:30

Kult30 - Az értékes félóra
09:30 - 10:00

Állatok, akik megváltoztatták a történelmet 5.
10:00 - 11:00

Színe-java
11:00 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:25

Mindenki Akadémiája
12:25 - 12:55

Mesterember
12:55 - 13:35

Régen láttuk
13:35 - 14:15

Ozorai példa
14:15 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:20

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
16:20 - 16:45

Édes anyanyelvünk
16:45 - 16:55

Prima Primissima kisfilmek 2019 6.
16:55 - 16:57

A nagyok
16:57 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 18:00

Szerelmes földrajz
18:00 - 18:30

A berlini fal - Az éjszaka, amikor a vasfüggöny leereszkedett
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Jane Eyre 2.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Koronás sas 30.
21:00 - 21:30

Szirmai Albert: Mágnás Miska
21:30 - 00:15

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:45

KultúrTipp
00:45 - 00:50

A világ teteje
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:10

700-as klub
02:10 - 03:10

Dumakabaré
03:10 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

Gyógyítás dimenziók
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:30

Jakupcsek plusz
09:30 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 10:55

Élő építészet - 100 híres épület a világból
10:55 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Dumakabaré
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:25

Sas kabaré
21:25 - 23:30

Quimby: Aréna 2011, 2. rész
23:30 - 01:10

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Házasság korhatár nélkül
00:45 - 01:45

700-as klub
01:45 - 02:15

Világhíradó
02:15 - 02:30

ATV START best of
02:30 - 03:55

Jakupcsek plusz
03:55 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Jimi kalandjai
07:45 - 08:40

Superbook 2012
08:40 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Útjelzők a Selyemúton
16:05 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:50

Sas kabaré
19:50 - 22:05

AradiVarga Show
22:05 - 23:05

#Bochkor
23:05 - 00:35

2012
22:55 - 02:05

Gyilkos elmék II./19.
02:05 - 02:45

Grand Hotel Miami I./1.
02:45 - 07:15

Lángoló Chicago III./13.
07:15 - 08:05

Lángoló Chicago III./14.
08:05 - 09:00

Lángoló Chicago III./15.
09:00 - 09:55

Glades - Tengerparti gyilkosságok II./4.
09:55 - 10:50

Glades - Tengerparti gyilkosságok II./5.
10:50 - 11:45

Grand Hotel Miami I./1.
11:45 - 12:40

Grand Hotel Miami I./2.
12:40 - 13:35

Az átkelők I./3.
13:35 - 14:30

Az átkelők I./4.
14:30 - 15:25

Az újonc I./1.
15:25 - 16:20

Az újonc I./2.
16:20 - 17:15

Grimm V./15.
17:15 - 18:10

Grimm V./16.
18:10 - 19:05

Manifest I./1.
19:05 - 20:05

Manifest I./2.
20:05 - 21:00

Gyilkos elmék I./5.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék I./6.
22:00 - 22:55

Profilozók IV./6.
22:55 - 00:05

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtti válogatás
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 19:55

Programajánló
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

Mr. Bean 201.
00:00 - 00:10

Mr. Bean 202.
00:10 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 72.
00:20 - 00:26

Grizzy és a lemmingek 73.
00:26 - 00:33

Grizzy és a lemmingek 74.
00:33 - 00:39

Grizzy és a lemmingek 75.
00:39 - 00:45

Grizzy és a lemmingek 76.
00:45 - 00:50

A Happó család 202.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 127.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 128.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 129.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 130.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 67.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 68.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 69.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 70.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 71.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 72.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 121.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 122.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 123.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 124.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 125.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 126.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 131.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 132.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 133.
03:25 - 03:36

Én és a lovagom 134.
03:36 - 03:50

Pat, a kutya 73.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 74.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 75.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 76.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 77.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 78.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 127.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 128.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 129.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 130.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 1.
05:01 - 05:07

Grizzy és a lemmingek 2.
05:07 - 05:15

Mr. Bean 191.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 192.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 201.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 202.
05:45 - 06:00

Grizzy és a lemmingek 22.
06:00 - 06:06

Grizzy és a lemmingek 23.
06:06 - 06:13

Grizzy és a lemmingek 24.
06:13 - 06:25

A Happó család 244.
06:25 - 06:30

Menő Mike 132.
06:30 - 06:37

Menő Mike 133.
06:37 - 06:44

Menő Mike 134.
06:44 - 07:00

Bonbon és Bentley 13.
07:00 - 07:06

Bonbon és Bentley 14.
07:06 - 07:13

Bonbon és Bentley 15.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 128.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 129.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 130.
07:38 - 07:55

A Tom és Jerry-show 131.
07:55 - 08:01

A Tom és Jerry-show 132.
08:01 - 08:08

A Tom és Jerry-show 133.
08:08 - 08:20

Bébi bolondos dallamok 471.
08:20 - 08:30

Bébi bolondos dallamok 472.
08:30 - 08:50

Bébi bolondos dallamok 481.
08:50 - 09:00

Bébi bolondos dallamok 482.
09:00 - 09:20

Új bolondos dallamok 1091.
09:20 - 09:25

Új bolondos dallamok 1092.
09:25 - 09:30

Új bolondos dallamok 1101.
09:30 - 09:35

Új bolondos dallamok 1102.
09:35 - 09:45

Új bolondos dallamok 1111.
09:45 - 09:50

Új bolondos dallamok 1112.
09:50 - 09:55

Új bolondos dallamok 1121.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 1122.
10:00 - 10:10

A Happó család 244.
10:10 - 10:20

Nyuszipoly 96.
10:20 - 10:29

Nyuszipoly 97.
10:29 - 10:45

Bonbon és Bentley 23.
10:45 - 10:51

Bonbon és Bentley 24.
10:51 - 10:58

Bonbon és Bentley 25.
10:58 - 11:04

Bonbon és Bentley 26.
11:04 - 11:11

Bonbon és Bentley 27.
11:11 - 11:18

Bonbon és Bentley 28.
11:18 - 11:24

Bonbon és Bentley 29.
11:24 - 11:31

Bonbon és Bentley 30.
11:31 - 11:37

Bonbon és Bentley 31.
11:37 - 11:44

Bonbon és Bentley 32.
11:44 - 11:50

Bonbon és Bentley 33.
11:50 - 12:25

Menő Mike 125.
12:25 - 12:32

Menő Mike 126.
12:32 - 12:39

Menő Mike 127.
12:39 - 12:46

Menő Mike 128.
12:46 - 12:53

Menő Mike 129.
12:53 - 13:00

Menő Mike 130.
13:00 - 13:07

Menő Mike 131.
13:07 - 13:14

Menő Mike 132.
13:14 - 13:21

Menő Mike 133.
13:21 - 13:28

Menő Mike 134.
13:28 - 13:35

Menő Mike 135.
13:35 - 13:42

Menő Mike 136.
13:42 - 14:10

A Happó család 245.
14:10 - 14:20

A Tom és Jerry-show 151.
14:20 - 14:29

A Tom és Jerry-show 152.
14:29 - 14:50

A Tom és Jerry-show 161.
14:50 - 14:59

A Tom és Jerry-show 162.
14:59 - 15:15

A Happó család 202.
15:15 - 15:20

Grizzy és a lemmingek 22.
15:20 - 15:26

Grizzy és a lemmingek 23.
15:26 - 15:33

Grizzy és a lemmingek 24.
15:33 - 16:15

Bonbon és Bentley 16.
16:15 - 16:21

Bonbon és Bentley 17.
16:21 - 16:28

Bonbon és Bentley 18.
16:28 - 16:45

Menő Mike 135.
16:45 - 16:52

Menő Mike 136.
16:52 - 16:59

Menő Mike 137.
16:59 - 17:10

Bébi bolondos dallamok 281.
17:10 - 17:19

Bébi bolondos dallamok 282.
17:19 - 17:40

A Tom és Jerry-show 134.
17:40 - 17:46

A Tom és Jerry-show 135.
17:46 - 17:53

A Tom és Jerry-show 136.
17:53 - 18:05

A Tom és Jerry-show 137.
18:05 - 18:11

A Tom és Jerry-show 138.
18:11 - 18:18

A Tom és Jerry-show 139.
18:18 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 27.
19:00 - 19:30

Grizzy és a lemmingek 22.
19:30 - 19:36

Grizzy és a lemmingek 23.
19:36 - 19:43

Grizzy és a lemmingek 24.
19:43 - 19:55

Mr. Bean 81.
19:55 - 20:05

Mr. Bean 82.
20:05 - 20:25

Bonbon és Bentley 16.
20:25 - 20:31

Bonbon és Bentley 17.
20:31 - 20:38

Bonbon és Bentley 18.
20:38 - 20:55

Flúgos futam 70.
20:55 - 21:05

Flúgos futam 71.
21:05 - 21:20

Grizzy és a lemmingek 76.
21:20 - 21:26

Grizzy és a lemmingek 77.
21:26 - 21:33

Grizzy és a lemmingek 78.
21:33 - 21:45

Én és a lovagom 135.
21:45 - 21:55

Én és a lovagom 136.
21:55 - 22:15

Én és a lovagom 137.
22:15 - 22:25

Én és a lovagom 138.
22:25 - 22:40

Pat, a kutya 1.
22:40 - 22:47

Pat, a kutya 2.
22:47 - 22:52

Pat, a kutya 3.
22:52 - 23:10

Pat, a kutya 4.
23:10 - 23:17

Pat, a kutya 5.
23:17 - 23:24

Pat, a kutya 6.
23:24 - 23:35

Mr. Bean 211.
23:35 - 23:45

Mr. Bean 212.
23:45 - 00:00

Rick és Morty I./5.
00:00 - 00:30

Már megint Malcolm IV./1.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm IV./2.
01:00 - 01:30

Felhőtlen Philadelphia XII./9.
01:30 - 02:00

Felhőtlen Philadelphia XII./10.
02:00 - 02:30

South Park XX./4.
02:30 - 03:00

Rick és Morty I./4.
03:00 - 03:30

Family Guy VI./14.
03:30 - 04:00

Family Guy VII./1.
04:00 - 04:30

Modellek közt I./6.
04:30 - 05:00

Modellek közt I./7.
05:00 - 05:30

Modern család IX./5.
05:30 - 06:00

Family Guy VI./6.
06:00 - 06:25

Family Guy VI./7.
06:25 - 06:55

Family Guy VI./8.
06:55 - 07:25

Family Guy VI./9.
07:25 - 07:55

Family Guy VI./10.
07:55 - 08:25

Family Guy VI./11.
08:25 - 08:55

Family Guy VI./12.
08:55 - 09:25

Bob Burgerfalodája IX./7.
09:25 - 09:55

Elválótársak II./1.
09:55 - 10:25

Elválótársak II./2.
10:25 - 10:55

Az ifjú Sheldon I./1.
10:55 - 11:25

Az ifjú Sheldon I./2.
11:25 - 11:55

Modern család IX./1.
11:55 - 12:25

Modern család IX./2.
12:25 - 12:55

Modern Család VI./14.
12:55 - 13:25

Modern Család VI./15.
13:25 - 13:55

Modern Család VI./17.
13:55 - 14:25

Modern Család VI./18.
14:25 - 14:55

Modern Család VI./20.
14:55 - 15:25

Agymenők III./17.
15:25 - 15:50

Agymenők III./18.
15:50 - 16:15

Agymenők III./19.
16:15 - 16:40

Agymenők III./20.
16:40 - 17:05

Agymenők III./21.
17:05 - 17:35

Agymenők III./22.
17:35 - 18:00

Agymenők III./23.
18:00 - 18:25

Agymenők IV./1.
18:25 - 18:50

Agymenők IV./2.
18:50 - 19:15

Agymenők IV./3.
19:15 - 19:40

Agymenők IV./4.
19:40 - 20:05

Agymenők IV./5.
20:05 - 20:30

Agymenők IV./6.
20:30 - 21:00

Family Guy VII./6.
21:00 - 21:30

Family Guy VII./7.
21:30 - 22:00

Family Guy VII./8.
22:00 - 22:30

Mogács Dániel: Mogács Extra
22:30 - 23:30

Comedy Club: Szex és más tabuk
23:30 - 00:30

Anyám borogass IX./12.
00:00 - 00:30

Anyám borogass IX./13.
00:30 - 01:00

Új csaj VI./11.
01:00 - 01:30

Új csaj VI./12.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VI./17.
02:00 - 02:30

Így jártam anyátokkal VI./18.
02:30 - 03:00

Így jártam anyátokkal VI./19.
03:00 - 03:30

A Madagaszkár pingvinjei II./34.
03:30 - 04:00

Új csaj VI./11.
04:00 - 04:30

Új csaj VI./12.
04:30 - 05:00

SpongyaBob Kockanadrág I./8.
05:00 - 05:30

SpongyaBob Kockanadrág I./9.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág I./12.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág I./13.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág I./14.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág I./15.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág I./16.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág I./17.
08:30 - 09:00

Addams Family 2. - Egy kicsivel galádabb a család
09:00 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./23.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár pingvinjei III./1.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei III./2.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei III./3.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei III./4.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár pingvinjei III./5.
13:30 - 14:00

Mike és Molly IV./19.
14:00 - 14:30

Mike és Molly IV./20.
14:30 - 15:00

Mike és Molly IV./21.
15:00 - 15:30

Mike és Molly IV./22.
15:30 - 16:00

Mike és Molly V./1.
16:00 - 16:30

Mike és Molly V./2.
16:30 - 17:00

Mike és Molly V./3.
17:00 - 17:30

Anyám borogass VIII./22.
17:30 - 18:00

Anyám borogass VIII./23.
18:00 - 18:30

Anyám borogass IX./1.
18:30 - 19:00

Anyám borogass IX./2.
19:00 - 19:30

Anyám borogass IX./3.
19:30 - 20:00

Anyám borogass IX./4.
20:00 - 20:30

Anyám borogass IX./5.
20:30 - 21:00

Hallatlan II./17.
21:00 - 21:30

Hallatlan II./18.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal VI./5.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal VI./6.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal VI./7.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal VI./8.
23:30 - 00:00

A specialista I./4.
23:55 - 01:00

Gyilkos elmék XII./5.
01:00 - 02:00

Dr. Csont XI./4.
02:00 - 03:00

Nyomtalanul II./16.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XVIII./14.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XVIII./15.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XVIII./16.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág VII./2.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág VII./3.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág VII./4.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág VII./5.
08:30 - 09:00

SpongyaBob Kockanadrág VII./6.
09:00 - 09:30

A mentalista VI./9.
09:30 - 10:30

A mentalista VI./10.
10:30 - 11:30

Az ételművész
11:30 - 13:30

CSI: Miami helyszínelők VI./11.
13:30 - 14:30

Magnum I./5.
14:30 - 15:30

Magnum I./6.
15:30 - 16:30

10 dolog, amit utálok benned
16:30 - 18:25

Szerelem sokadik látásra
18:25 - 20:30

Harry Potter és a Halál ereklyéi II. rész
20:30 - 23:00

Riddick
23:00 - 01:25

Katalizátor
00:00 - 01:00

Utolsó pillantás
01:00 - 02:00

Katalizátor
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban IV.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban V.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban V.
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
06:30 - 07:00

Te tudtad?
07:00 - 07:30

Ha felnövök
07:30 - 07:40

Ha felnövök
07:40 - 08:00

Történelmi találmányok
08:00 - 08:30

Elmemunkák
08:30 - 09:00

A művészet története
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Tinifőnök
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Csináld magad okosságok
12:30 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Elmemunkák
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Ne dobd ki!
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:35

Ikerdokik bevetésen
15:35 - 16:05

Csináld magad okosságok
16:05 - 16:35

Pillanatkép
16:35 - 16:55

Te tudtad? - Válogatás
16:55 - 17:05

Történelem másképp
17:05 - 17:35

GEOlino
17:35 - 17:45

GEOlino
17:45 - 18:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:05 - 18:35

Tudomány nagyban
18:35 - 19:00

Tinifőnök
19:00 - 19:30

Te tudtad?
19:30 - 20:00

Reneszánsz másképp
20:00 - 21:00

A jövő ételei
21:00 - 21:50

Te tudtad? - Válogatás
21:50 - 22:00

Az ősi világ lángelméi
22:00 - 23:00

A nagy ötlet
23:00 - 23:30

A hosszú élet nyomában
23:30 - 00:00

Hamis cica 8.
23:30 - 00:05

Violetta 72.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 8.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 23.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 1.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 5.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 6.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 13.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 14.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 9.
03:35 - 03:55

Flash és a Ronkok 10.
03:55 - 04:15

Flash és a Ronkok 11.
04:15 - 04:35

Flash és a Ronkok 12.
04:35 - 04:55

Hamis cica 8.
04:55 - 05:15

Hamis cica 9.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 8.
05:35 - 06:00

Dalmata utca 101 15.
06:00 - 06:30

Milo Murphy törvénye 10.
06:30 - 07:00

Milo Murphy törvénye 17.
07:00 - 07:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
08:00 - 08:30

Csillag kontra Gonosz Erők 46.
08:30 - 09:00

Csillag kontra Gonosz Erők 47.
09:00 - 09:30

Csillag kontra Gonosz Erők 48.
09:30 - 10:00

Csillag kontra Gonosz Erők 49.
10:00 - 10:30

Csillag kontra Gonosz Erők 50.
10:30 - 11:00

Riley a nagyvilágban 12.
11:00 - 11:30

Bogár cimbik 16.
11:30 - 12:00

Bogár cimbik 17.
12:00 - 12:30

Bogár cimbik 18.
12:30 - 13:00

Bogár cimbik 19.
13:00 - 13:30

Bogár cimbik 20.
13:30 - 14:00

K.C. a tini kém 52.
14:00 - 14:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 53.
14:30 - 15:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 54.
15:00 - 15:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 55.
15:30 - 16:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 56.
16:00 - 16:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 58.
16:30 - 17:00

Kikiwaka tábor 21.
17:00 - 17:30

Kikiwaka tábor 15.
17:30 - 18:00

Kikiwaka tábor 18.
18:00 - 18:30

K.C. a tini kém 51.
18:30 - 19:00

Sok Sikert Charlie 69.
19:00 - 19:30

Sok Sikert Charlie 70.
19:30 - 20:00

Sok Sikert Charlie 71.
20:00 - 20:30

Austin & Ally 18.
20:30 - 21:00

Austin & Ally 20.
21:00 - 21:30

Austin & Ally 21.
21:30 - 22:00

Kitty nem cica 13.
22:00 - 22:30

Kitty nem cica 14.
22:30 - 23:00

Hamis cica 9.
23:00 - 23:30

Hamis cica 12.
23:30 - 00:05

Raul, Zöldségek, Kukucs, látlak!
23:56 - 00:04

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
00:04 - 00:11

Mi fán terem?, Az állatok birodalma, Meselánc
00:11 - 00:19

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
00:19 - 00:30

Szafari, Tűzoltók, Hop-hop
00:30 - 00:40

Raul, Járművek, Zöldségek
00:40 - 00:51

Csoportok, Hód család, Panni és Fanni
00:51 - 01:01

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
01:01 - 01:13

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
01:13 - 01:24

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
01:24 - 01:34

Dínóvilág, Szafari, Afrika
01:34 - 01:44

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
01:44 - 01:53

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
01:53 - 02:03

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
02:03 - 02:14

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
02:14 - 02:27

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
02:27 - 02:39

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
02:39 - 02:49

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
02:49 - 03:01

Lola és a Számok, Mimo világa, Hubbi elintézi
03:01 - 03:13

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
03:13 - 03:24

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
03:24 - 03:33

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
03:33 - 03:42

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
03:42 - 03:52

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
03:52 - 04:01

Hop-hop, Tóparti játékok, Dolgos törpök
04:01 - 04:12

Mi segítünk, Miyu és Litto, India
04:12 - 04:24

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
04:24 - 04:36

Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy, Margo és Félix
04:36 - 04:47

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
04:47 - 04:59

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
04:59 - 05:08

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
05:08 - 05:16

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
05:16 - 05:22

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
05:22 - 05:30

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
05:30 - 05:42

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
05:42 - 05:52

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
05:52 - 06:03

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, Járművek
06:03 - 06:13

Leon-ART, Játszótársak, Baba-csapat
06:13 - 06:25

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
06:25 - 06:37

Dolgos törpök, Napfalva, Sport, sport, sport
06:37 - 06:49

India, Puffy és Tubby, Manó világ
06:49 - 07:02

Napfalva - Sportfalva, Mimo világa, Táncok
07:02 - 07:13

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
07:13 - 07:24

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
07:24 - 07:35

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
07:35 - 07:47

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
07:47 - 07:56

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
07:56 - 08:05

Utazunk!, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
08:05 - 08:16

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
08:16 - 08:27

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
08:27 - 08:39

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
08:39 - 08:50

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
08:50 - 09:02

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
09:02 - 09:13

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
09:13 - 09:21

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
09:21 - 09:26

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
09:26 - 09:39

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
09:39 - 09:50

Dínóvilág, Szafari, Afrika
09:50 - 10:00

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
10:00 - 10:11

Időmanók, Mi fán terem?, Az állatok birodalma
10:11 - 10:18

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
10:18 - 10:29

Alakul!, Szafari, Tűzoltók
10:29 - 10:38

Táncok, Raul, Járművek
10:38 - 10:48

Játszótársak, Csoportok, Hód család
10:48 - 10:59

Cica és a Ceruza, Tóparti játékok, Dolgos törpök
10:59 - 11:10

Mi segítünk, Hubbi elintézi, Világ-bölcsi
11:10 - 11:23

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
11:23 - 11:34

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
11:34 - 11:45

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
11:45 - 11:59

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
11:59 - 12:10

Dínóvilág, Szafari, Afrika
12:10 - 12:18

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
12:18 - 12:28

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
12:28 - 12:39

Járművek, Zöldségek, Leon-ART
12:39 - 12:48

Baba-csapat, Játékaim, barátaim, Az étterem
12:48 - 13:00

Hód család, Állatkert, Dolgos törpök
13:00 - 13:12

Sport, sport, sport, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
13:12 - 13:25

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
13:25 - 13:37

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
13:37 - 13:49

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
13:49 - 13:59

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
13:59 - 14:12

Lola és a Számok, Játékos hangok, Meselánc
14:12 - 14:21

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
14:21 - 14:30

Hop-hop, Táncok, Raul
14:30 - 14:41

Hód család, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
14:41 - 14:52

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
14:52 - 15:04

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
15:04 - 15:17

Miyu és Litto, India, Monica & Rudy
15:17 - 15:29

Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC, Mimo világa
15:29 - 15:42

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
15:42 - 15:53

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
15:53 - 16:01

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Időmanók
16:01 - 16:08

Az állatok birodalma, Meselánc, Játékidő
16:08 - 16:17

Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
16:17 - 16:26

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
16:26 - 16:35

Játékos hangok, Meselánc, Játékidő
16:35 - 16:44

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
16:44 - 16:54

Táncok, Raul, Zöldségek
16:54 - 17:05

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
17:05 - 17:16

Hubbi elintézi, DuckSchool, Kukucs, látlak!
17:16 - 17:25

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
17:25 - 17:34

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
17:34 - 17:39

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
17:39 - 17:50

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
17:50 - 18:00

Dínóvilág, Szafari, Afrika
18:00 - 18:11

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
18:11 - 18:21

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
18:21 - 18:31

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
18:31 - 18:41

Tűzoltók, Kaktusz, Hop-hop
18:41 - 18:50

Táncok, Raul, Járművek
18:50 - 19:00

Játszótársak, Lajka az űrkutya, A szívárvány felett
19:00 - 19:10

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
19:10 - 19:22

Napfalva, India, Puffy és Tubby
19:22 - 19:34

Monica & Rudy, Szelek szárnyán, Jön, segít a Babacsapat
19:34 - 19:47

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
19:47 - 19:56

Henry történetei, Körülöttünk a hangok, Időmanók
19:56 - 20:03

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
20:03 - 20:13

Didi baba, Alakul!, Didi baba
20:13 - 20:25

Alakul!, Szafari, Tűzoltók
20:25 - 20:36

Táncok, Raul, Járművek
20:36 - 20:46

Játszótársak, Csoportok, Hód család
20:46 - 20:56

Cica és a Ceruza, Tóparti játékok, Dolgos törpök
20:56 - 21:08

Mi segítünk, Miyu és Litto, India
21:08 - 21:19

Bundás barátok, Mi segítünk, India
21:19 - 21:32

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
21:32 - 21:44

Hubbi elintézi, Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban
21:44 - 21:55

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
21:55 - 22:05

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
22:05 - 22:15

Meselánc, Vár az űr, Oli - a természet körforgásai
22:15 - 22:29

Cica és a Ceruza, Múzeumban, Színkerék
22:29 - 22:41

Napfalva, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
22:41 - 22:51

Puffy és Tubby, Monica & Rudy, Bundás barátok
22:51 - 23:02

ABC - duckBC, Finn és Fianna, Monika és Rudy 2
23:02 - 23:14

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
23:14 - 23:27

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
23:27 - 23:39

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
23:39 - 23:49

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
23:49 - 23:57

Utazunk!, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
23:57 - 00:09

Global Week-End
00:00 - 00:43

Flashback
00:43 - 01:00

Global Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:35

Global Week-End
02:35 - 02:48

Flashback
02:48 - 03:00

Global Week-End
03:00 - 04:45

Flashback
04:45 - 05:00

Global Week-End
05:00 - 06:49

State of the Union
06:49 - 07:00

Global Week-End
07:00 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:46

Global Week-End
08:46 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:34

Global Week-End
13:34 - 16:45

Flashback
16:45 - 17:00

Global Week-End
17:00 - 18:46

Flashback
18:46 - 19:00

Global Week-End
19:00 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Global Week-End
20:00 - 23:46

Flashback
23:46 - 00:00

Veszélyes szomszédok
23:50 - 01:40

V.C. Andrews: A tegnap magvai
01:40 - 03:04

Műsorszünet
03:04 - 06:15

A vadrózsák völgyében - A szerelem győzelme
06:15 - 08:10

Házasságszédelgők kíméljenek
08:10 - 10:00

Kitervelt románc
10:00 - 11:50

Feleség meglepetéssel
11:50 - 13:45

A vadrózsák völgyében - A szerelem megszelidítése
13:45 - 15:45

Marilyn Monroe titkos élete 1
15:45 - 17:35

Agora
17:35 - 20:00

Édes sütnivaló
20:00 - 21:50

A Menendez - ügy: Gyilkos fivérek
21:50 - 23:40

Kutyaütők
23:40 - 01:15

Ragadozó horgászat
00:00 - 00:30

A folyók királya
00:30 - 01:00

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
01:00 - 01:30

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
01:30 - 02:00

Buffalo vadászat
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Linzenbold Attila
03:00 - 03:30

Feeder túrák- és trükkök
03:30 - 04:00

Dovit
04:00 - 04:30

Gyerünk horgászni, Spanyolország!
04:30 - 05:00

Blaumann Ödön
05:00 - 05:30

Blaumann Ödön
05:30 - 06:00

Linzenbold Attila
06:00 - 06:30

Száműzöttek Kanadában 7
06:30 - 07:00

Száműzöttek Kanadában 7
07:00 - 07:30

Fogd meg, és engedd vissza!
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
08:30 - 09:00

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
09:00 - 09:30

Ragadozó horgászat
09:30 - 10:00

Energofish magazin
10:00 - 10:30

Gyerünk horgászni, Spanyolország!
10:30 - 11:00

A folyók királya
11:00 - 11:30

Haldorádó
11:30 - 12:00

Haldorádó
12:00 - 12:30

A folyók királya
12:30 - 13:00

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
13:00 - 13:30

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
13:30 - 14:00

Buffalo vadászat
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Linzenbold Attila
15:00 - 15:30

Pikkely rám!
15:30 - 16:00

Feeder túrák- és trükkök
16:00 - 16:30

A folyók királya
16:30 - 17:00

With Pupa
17:00 - 17:30

With Pupa
17:30 - 18:00

Fókuszban a horgászat
18:00 - 18:30

Vad területek
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Feedermánia
20:00 - 20:30

24 órás horgász kihívás
20:30 - 21:00

24 órás horgász kihívás
21:00 - 21:30

Blaumann Ödön
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

Feeder túrák- és trükkök
23:00 - 23:30

Vízvonalban
23:30 - 00:00

Véznák kontra Dagik
00:00 - 01:05

David Tutera: A sztárszervező
01:05 - 02:05

Esküvő első látásra
02:05 - 03:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
03:00 - 03:25

Menyasszörnyek VIII./4.
03:25 - 04:10

Joshi Bharat - Best Of
04:10 - 05:00

Álmaim első otthona 13.
05:00 - 05:25

Álmaim első otthona 14.
05:25 - 05:50

A nagy házalakítás
05:50 - 06:45

Szerelem a vadonban 6.
06:45 - 07:45

Magyarország, én szép hazám!
07:45 - 08:15

Design műhely Dorogi Gabriellával
08:15 - 08:50

Magellán
08:50 - 09:25

Élet - Forma
09:25 - 09:55

Élet - Forma
09:55 - 10:25

A nagy házalakítás
10:25 - 11:25

A nagy házalakítás
11:25 - 12:20

1000 hely, amelyet látni kell 10.
12:20 - 13:20

Feleségcsere 4.
13:20 - 14:25

Esküvő első látásra
14:25 - 15:25

Esküvő első látásra
15:25 - 16:25

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:25 - 16:55

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:55 - 17:25

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:25 - 17:55

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:55 - 18:25

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:25 - 18:55

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:55 - 19:30

Valami kölcsön, valami új 12.
19:30 - 20:00

David Tutera: A sztárszervező
20:00 - 21:00

David Tutera: A sztárszervező
21:00 - 22:00

Véznák kontra Dagik 4.
22:00 - 23:10

Véznák kontra Dagik 5.
23:10 - 00:15

Kígyók a fedélzeten
23:30 - 01:40

Pokoli édenkert
01:40 - 03:30

Az utolsó erőd
03:30 - 06:10

Sivatagi hajsza
06:10 - 07:40

Asterix, a gall
07:40 - 08:50

Asterix és Kleopátra
08:50 - 10:10

Kilenc élet
10:10 - 11:50

Vén rókák
11:50 - 13:50

A dzsentlemanus
13:50 - 16:10

Gagyi mami - Mint két tojás
16:10 - 18:15

Sherlock Holmes
18:15 - 20:45

Doktor Strange
20:45 - 23:00

Csapda
23:00 - 01:20

Kelet vadnyugat
23:20 - 01:10

Kettős élet
01:10 - 02:45

A tökéletes feleség
02:45 - 05:45

Vincent és én
05:45 - 07:25

Meteor 1. rész
07:25 - 09:00

Meteor 2. rész
09:00 - 10:35

Állati mesék 2.: Teknős vs. Nyúl
10:35 - 11:50

Roxana keze
11:50 - 13:30

Edmond Batignole
13:30 - 15:10

Szupervihar 1. rész
15:10 - 16:35

Szupervihar 2. rész
16:35 - 18:00

Simon és az álomvadászok
18:00 - 19:25

Hullák földön, vízen, levegőben
19:25 - 21:00

A visszaeső I./3.
21:00 - 21:50

A visszaeső I./4.
21:50 - 22:40

Vadkanok
22:40 - 00:20

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Pankráció - WWE: Experience
23:25 - 00:25

SOKO - Alpesi nyomozók XIII./6.
00:25 - 01:30

Poirot - Macska a galambok között
01:30 - 03:05

Dr. Blake I./6.
03:05 - 04:05

A szomszéd főztje...
04:05 - 06:55

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./10.
06:55 - 07:55

Poirot-novellák 11.
07:55 - 09:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VII./14.
09:00 - 10:10

Televíziós vásárlási műsorablak
10:10 - 11:20

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./11.
11:20 - 12:20

Poirot-novellák 12.
12:20 - 13:25

Murdoch nyomozó rejtélyei VII./15.
13:25 - 14:25

Televíziós vásárlási műsorablak
14:25 - 15:40

Brokenwood titkai 17.
15:40 - 17:30

Doc Martin VI./5.
17:30 - 18:35

Doc Martin VI./6.
18:35 - 19:40

Pankráció - WWE: Smackdown
19:40 - 20:45

Amerikai futball NCAA
20:45 - 21:30

Amerikai futball NCAA
21:30 - 01:00

Party Non-Stop
00:00 - 03:00