Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Nyár TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:17

Ma reggel
08:17 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Forint, fillér
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 12:55

Ma délután
12:55 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:12

Ma délután
13:12 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:35 - 00:35

Violetta I./15.
00:35 - 01:30

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:30 - 02:20

Szellemekkel suttogó I./21.
02:20 - 03:20

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: MMAMT
03:20 - 04:10

Dokik I./19.
04:10 - 04:35

Dokik I./20.
04:35 - 05:00

Mirr-Murr kandúr kalandjai - II.
05:00 - 05:05

Mesék Mátyás királyról
05:05 - 05:15

Vízipók-Csodapók III.
05:15 - 05:25

Varjúdombi mesék
05:25 - 05:30

A kis sárkány kalandjai II.
05:30 - 05:40

Agi Bagi
05:40 - 05:50

Ici-pici cicák
05:50 - 05:55

Ici-pici cicák
05:55 - 06:00

A város hősei I.
06:00 - 06:20

Őskori kalandozások Andyvel
06:20 - 06:30

Őskori kalandozások Andyvel
06:30 - 06:50

JoNaLu
06:50 - 07:15

Luna Petunia II.
07:15 - 07:25

Luna Petunia II.
07:25 - 07:40

Rubi Szivárványiában
07:40 - 07:50

Rubi Szivárványiában
07:50 - 08:05

M2 matricák - Lássuk a medvét!
08:05 - 08:10

Miffy kis és nagy kalandjai
08:10 - 08:20

Miffy kis és nagy kalandjai
08:20 - 08:25

Chuggington pályaudvar
08:25 - 08:30

Chuggington pályaudvar
08:30 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők II.
08:35 - 09:00

Kutyapajtik
09:00 - 09:25

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:25 - 09:45

Elena, Avalor hercegnője
09:45 - 10:10

Jake és Sohaország kalózai II.
10:10 - 10:30

Kacsamesék I.
10:30 - 10:55

Tig és Leo
10:55 - 11:05

Tig és Leo
11:05 - 11:20

Bohókás professzor
11:20 - 11:30

Bohókás professzor
11:30 - 11:40

Eperke és barátai 23.
11:40 - 12:05

Helen sulija
12:05 - 12:15

Helen sulija
12:15 - 12:30

M2 matricák - Lássuk a medvét!
12:30 - 12:35

Lengemesék - Nyár a nádtengeren II.
12:35 - 12:45

Pityke
12:45 - 12:50

Roger, az űrjárőr
12:50 - 13:05

Roger, az űrjárőr
13:05 - 13:15

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn III.
13:15 - 13:40

Tündéri keresztszülők
13:40 - 14:10

Ha én állat lennék...
14:10 - 14:15

Ha én állat lennék...
14:15 - 14:25

Ernest és Celestine
14:25 - 14:35

Ernest és Célestine
14:35 - 14:50

Mandaléna kisasszony
14:50 - 15:50

Mickey és az autóversenyzők II.
15:50 - 16:15

Kutyapajtik
16:15 - 16:40

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
16:40 - 17:00

Elena, Avalor hercegnője
17:00 - 17:25

Jake és Sohaország kalózai II.
17:25 - 17:50

Kacsamesék I.
17:50 - 18:15

Pokolba a hercegnővel
18:15 - 19:55

Miffy és barátai
19:55 - 20:00

Tickety Toc II.
20:00 - 20:15

Violetta II./38.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:45

Egyszer volt, hol nem volt VII./17.
22:45 - 23:35

Akvárium Stage Pass
23:35 - 00:35

Balatoni nyár
23:50 - 01:40

Hogy volt?!
01:40 - 02:30

Rúzs és selyem
02:30 - 02:55

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:55 - 03:20

Mesterember
03:20 - 03:45

Hangvilla
03:45 - 04:15

Élő egyház
04:15 - 04:35

Életkor
04:35 - 04:55

Himnusz
04:55 - 05:00

Család-barát válogatás 2019
05:00 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:40

Térkép
06:40 - 07:10

Hazajáró 2019.
07:10 - 07:40

Noé barátai
07:40 - 08:15

Divat & dizájn
08:15 - 09:10

Őrangyal I./3.
09:10 - 10:00

Balatoni nyár
10:00 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:25

Doc Martin IV./1.
13:25 - 14:20

Ház a sziklák alatt
14:20 - 16:00

Családi kör 8.
16:00 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:35

Kóristák
19:35 - 21:15

Airplane!
21:15 - 22:35

Kenó
22:35 - 22:40

Akusztik
22:40 - 23:45

Balatoni nyár
23:45 - 01:35

Labdarúgás
00:00 - 02:10

Kerékpártúra magazin
02:10 - 02:40

Labdarúgás
02:40 - 04:25

Pecatúra magazin
04:25 - 05:00

Napos oldal magazin
05:00 - 05:30

3x8
05:30 - 05:55

OTP Bank Liga
05:55 - 07:50

Startfejes magazin
07:50 - 08:20

Bringasport magazin
08:20 - 08:40

Szabadidő magazin
08:40 - 09:10

OTP Bank Liga
09:10 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:00

Napos oldal magazin
13:00 - 13:35

Labdarúgó Európai Szuperkupa
13:35 - 15:30

Játékoskijáró
15:30 - 16:30

Stúdió
16:30 - 17:00

Labdarúgás
17:00 - 18:51

Stúdió
18:51 - 19:00

Stúdió
19:00 - 19:30

Labdarúgás
19:30 - 21:21

Stúdió
21:21 - 21:45

Góóól
21:45 - 22:55

Labdarúgás
22:55 - 00:55

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Gyerekjáték
00:45 - 00:50

M2 matricák - Gyerekjáték
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Önök kérték válogatás
01:35 - 02:30

Kristóf, a magánzó
02:30 - 03:55

Család-barát válogatás 2019
03:55 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Unió28
05:50 - 06:15

Itthon vagy!
06:15 - 06:40

Életkor
06:40 - 07:05

Hogy volt?! - Válogató adások
07:05 - 08:00

Német nyelvű hírek
08:00 - 08:05

Orosz nyelvű hírek
08:05 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Gasztroangyal
08:25 - 09:25

Nagyok
09:25 - 09:55

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
09:55 - 10:25

Öt kontinens
10:25 - 10:55

Angol nyelvű hírek
10:55 - 11:10

A Noszty fiú esete Tóth Marival
11:10 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

A Mester Úr
13:20 - 14:20

Balatoni nyár
14:20 - 16:20

Család-barát válogatás 2019
16:20 - 17:20

Most a Buday! 16.
17:20 - 17:50

Budapesti Nemzetközi Cirkuszfesztivál 1.
17:50 - 18:50

Térkép
18:50 - 19:20

Ízőrzők
19:20 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Fapad 15.
21:35 - 22:05

Fapad 16.
22:05 - 22:35

Hacktion Újratöltve VI./3.
22:35 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:00

A szárszói időkapszula - Küzdelmek és küzdők a harmadik úton
23:25 - 00:20

M5 Híradó
00:20 - 00:50

Balczó - A Nemzet Sportolója
00:50 - 01:35

Kult'30 - a fesztivál félóra
01:35 - 02:10

Rendhagyó beszélgetések Szeleczky Zitával... 2.
02:10 - 02:30

Rózsafabot
02:30 - 03:45

A szárszói időkapszula - Küzdelmek és küzdők a harmadik úton
03:45 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Multiverzum - A tudomány határtalan!
06:00 - 06:30

Multiverzum - A tudomány határtalan!
06:30 - 07:00

M5 Híradó
07:00 - 07:35

Pastorale - a Zuglói Filharmónia családi hangversenysorozata 1.
07:35 - 08:35

Szent István Vándorlás - Az Országos Kéktúra mentén
08:35 - 09:05

Zegzugos történetek
09:05 - 09:35

1100 év Európa közepén
09:35 - 10:05

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 21.
10:05 - 10:55

M5 Úton
10:55 - 11:00

M5 Úton
11:00 - 11:05

M5 Úton
11:05 - 11:10

M5 Úton
11:10 - 11:20

Kult'30 - a fesztivál félóra
11:20 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:25

Mesterember
12:25 - 12:55

A színészléten túl... - Gera Zoltán
12:55 - 13:50

Fűszer és csemege
13:50 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
16:15 - 16:40

Édes anyanyelvünk
16:40 - 16:55

A nagyok
16:55 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 17:55

Szerelmes földrajz
17:55 - 18:30

Természetfilmesek és egyéb állatfajták 9.
18:30 - 18:55

Természetfilmesek és egyéb állatfajták 10.
18:55 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:25

Cranford 4.
19:25 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

MüpArt
21:00 - 23:10

Müpart - koncertek
23:10 - 01:15

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:45

KultúrTipp
00:45 - 00:50

A világ teteje
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:10

700-as klub
02:10 - 02:30

A nap híre
02:30 - 03:10

Jakupcsek plusz
03:10 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:10

Egyenes beszéd
07:10 - 08:25

Jakupcsek plusz
08:25 - 09:30

Columbo
09:30 - 10:55

Élő építészet - 100 híres épület a világból
10:55 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

MI - Mesterséges Intelligencia
12:20 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:25

Fő az egészség
13:25 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Dumakabaré
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:25

Sas kabaré
21:25 - 22:30

KrizShow
22:30 - 23:30

Irány Colorado 2. – Curly aranya
23:30 - 01:45

Dumakabaré
23:20 - 00:15

Egyenes beszéd
00:15 - 01:20

700-as klub
01:20 - 01:55

Világhíradó
01:55 - 02:10

ATV START
02:10 - 03:40

Start plusz
03:40 - 04:05

Dumakabaré
04:05 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:40

Jimi kalandjai
07:40 - 08:35

Superbook 2012
08:35 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:05

700-as klub
13:05 - 13:40

Teleshop
13:40 - 16:05

Útjelzők a Selyemúton
16:05 - 16:25

Gyógyítás dimenziók
16:25 - 16:55

Hazahúzó
16:55 - 17:50

Dumakabaré
17:50 - 18:30

KrizShow
18:30 - 19:25

Sas kabaré
19:25 - 21:30

AradiVarga Show
21:30 - 22:30

#Bochkor
22:30 - 00:00

Szexvideó
22:50 - 00:45

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./10.
00:45 - 01:40

Az Álmosvölgy legendája I./13.
01:40 - 02:20

Skorpió - Agymenők akcióban IV./12.
02:20 - 03:00

Skorpió - Agymenők akcióban IV./13.
03:00 - 07:25

Rex felügyelő - Elit alakulat I./1.
07:25 - 08:25

Rex felügyelő - Elit alakulat I./2.
08:25 - 09:25

Lángoló Chicago II./9.
09:25 - 10:20

Lángoló Chicago II./10.
10:20 - 11:15

Hawaii Five-0 IV./13.
11:15 - 12:10

Hawaii Five-0 IV./14.
12:10 - 13:10

Carter I./4.
13:10 - 14:05

Carter I./5.
14:05 - 15:05

NCIS: New Orleans III./19.
15:05 - 16:00

NCIS: New Orleans III./20.
16:00 - 16:55

Csúcshatás I./15.
16:55 - 17:50

Csúcshatás I./16.
17:50 - 18:50

Idővonal I./1.
18:50 - 19:55

Idővonal I./2.
19:55 - 21:00

Gyilkos elmék XIII./18.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék XIII./19.
21:55 - 22:50

Profilozók VIII./10.
22:50 - 00:10

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök, időjárás
00:30 - 00:57

Programajánló
00:57 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

EWTN hírnök, időjárás
03:30 - 03:57

Programajánló
03:57 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

EWTN hírnök, időjárás
05:30 - 05:57

Programajánló
05:57 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:30

EWTN hírnök, időjárás
07:30 - 07:57

Programajánló
07:57 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtti válogatás
09:10 - 11:30

EWTN hírnök, időjárás
11:30 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök, időjárás
15:30 - 15:57

Programajánló
15:57 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök, időjárás
19:30 - 19:57

Programajánló
19:57 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

Mr. Bean 81.
23:55 - 00:05

Mr. Bean 82.
00:05 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 42.
00:20 - 00:26

Grizzy és a lemmingek 43.
00:26 - 00:33

Grizzy és a lemmingek 44.
00:33 - 00:39

Grizzy és a lemmingek 45.
00:39 - 00:46

Grizzy és a lemmingek 46.
00:46 - 00:50

A Happó család 218.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 101.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 102.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 103.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 104.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 31.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 32.
01:47 - 01:53

Pat, a kutya 33.
01:53 - 02:00

Pat, a kutya 34.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 35.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 36.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 7.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 8.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 9.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 10.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 11.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 12.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 105.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 106.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 107.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 108.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 37.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 38.
03:57 - 04:03

Pat, a kutya 39.
04:03 - 04:10

Pat, a kutya 40.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 41.
04:17 - 04:23

Pat, a kutya 42.
04:23 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 13.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 14.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 15.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 16.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 17.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 18.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 71.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 72.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 81.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 82.
05:45 - 06:00

Rózsaszín párduc és barátai 221.
06:00 - 06:07

Rózsaszín párduc és barátai 222.
06:07 - 06:14

Rózsaszín párduc és barátai 223.
06:14 - 06:30

Új bolondos dallamok 1251.
06:30 - 06:35

Új bolondos dallamok 1252.
06:35 - 06:40

Új bolondos dallamok 1261.
06:40 - 06:45

Új bolondos dallamok 1262.
06:45 - 06:55

A Happó család 209.
06:55 - 07:00

Grizzy és a lemmingek 128.
07:00 - 07:06

Grizzy és a lemmingek 129.
07:06 - 07:13

Grizzy és a lemmingek 130.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 128.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 129.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 130.
07:38 - 07:50

A Tom és Jerry-show 131.
07:50 - 07:56

A Tom és Jerry-show 132.
07:56 - 08:03

A Tom és Jerry-show 133.
08:03 - 08:45

Bonbon és Bentley 4.
08:45 - 08:52

Bonbon és Bentley 5.
08:52 - 08:58

Bonbon és Bentley 6.
08:58 - 09:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 32.
09:15 - 09:36

Csak lazán, Scooby-Doo! 33.
09:36 - 09:56

Csak lazán, Scooby-Doo! 34.
09:56 - 10:40

Scooby-Doo: Kék Sólyom maszkja
10:40 - 11:50

Új bolondos dallamok 1241.
11:50 - 11:55

A Happó család 209.
11:55 - 12:30

Nyuszipoly 78.
12:30 - 12:40

Nyuszipoly 79.
12:40 - 12:49

Nyuszipoly 80.
12:49 - 12:59

Nyuszipoly 81.
12:59 - 13:10

Nyuszipoly 82.
13:10 - 13:20

Nyuszipoly 83.
13:20 - 13:30

Nyuszipoly 84.
13:30 - 13:40

Nyuszipoly 85.
13:40 - 13:50

Nyuszipoly 86.
13:50 - 14:00

Nyuszipoly 87.
14:00 - 14:10

Nyuszipoly 88.
14:10 - 14:20

Nyuszipoly 89.
14:20 - 15:15

A Happó család 210.
15:15 - 15:20

Mr. Bean 91.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 92.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 30.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 31.
15:55 - 16:15

Bonbon és Bentley 4.
16:15 - 16:22

Bonbon és Bentley 5.
16:22 - 16:28

Bonbon és Bentley 6.
16:28 - 16:40

Angelo rulez 19.
16:40 - 16:50

Angelo Rulez 20.
16:50 - 17:10

Új bolondos dallamok 1271.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 1272.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 1281.
17:20 - 17:25

Új bolondos dallamok 1282.
17:25 - 17:35

A Tom és Jerry-show 134.
17:35 - 17:41

A Tom és Jerry-show 135.
17:41 - 17:48

A Tom és Jerry-show 136.
17:48 - 18:00

A Tom és Jerry-show 137.
18:00 - 18:06

A Tom és Jerry-show 138.
18:06 - 18:13

A Tom és Jerry-show 139.
18:13 - 18:30

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
18:30 - 18:55

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
18:55 - 19:25

Ben 10 115.
19:25 - 19:35

Ben 10 116.
19:35 - 19:50

Angelo rulez 17.
19:50 - 20:00

Angelo Rulez 18.
20:00 - 20:20

Bonbon és Bentley 4.
20:20 - 20:27

Bonbon és Bentley 5.
20:27 - 20:33

Bonbon és Bentley 6.
20:33 - 20:50

Grizzy és a lemmingek 19.
20:50 - 20:56

Grizzy és a lemmingek 21.
20:56 - 21:03

Grizzy és a lemmingek 20.
21:03 - 21:15

Grizzy és a lemmingek 22.
21:15 - 21:21

Grizzy és a lemmingek 24.
21:21 - 21:28

Grizzy és a lemmingek 23.
21:28 - 21:40

Én és a lovagom 109.
21:40 - 21:50

Én és a lovagom 110.
21:50 - 22:10

Én és a lovagom 111.
22:10 - 22:20

Én és a lovagom 112.
22:20 - 22:40

Pat, a kutya 43.
22:40 - 22:47

Pat, a kutya 45.
22:47 - 22:53

Pat, a kutya 44.
22:53 - 23:05

Pat, a kutya 46.
23:05 - 23:12

Pat, a kutya 48.
23:12 - 23:18

Pat, a kutya 47.
23:18 - 23:30

Mr. Bean 91.
23:30 - 23:40

Mr. Bean 92.
23:40 - 23:55

Mr. Bean 101.
23:55 - 00:05

Tömény történelem I./10.
00:00 - 00:30

Angie Tribeca - A törvény nemében II./8.
00:30 - 01:00

Angie Tribeca - A törvény nemében II./9.
01:00 - 01:30

South Park X./13.
01:30 - 02:00

Tömény történelem I./10.
02:00 - 02:20

South Park X./11.
02:20 - 02:45

South Park X./12.
02:45 - 03:05

South Park X./13.
03:05 - 03:30

Angie Tribeca - A törvény nemében II./8.
03:30 - 03:55

Angie Tribeca - A törvény nemében II./9.
03:55 - 04:20

Arcok harca II./2.
04:20 - 04:45

Arcok harca II./3.
04:45 - 05:10

Már megint Malcolm V./9.
05:10 - 05:35

Már megint Malcolm V./10.
05:35 - 06:00

Family Guy XII./20.
06:00 - 06:25

Family Guy XII./21.
06:25 - 06:55

Family Guy XIII./1.
06:55 - 07:25

Family Guy XIII./2.
07:25 - 07:55

Family Guy XIII./3.
07:55 - 08:26

Bob Burgerfalodája VIII./3.
08:26 - 08:55

Csók a családnak I./9.
08:55 - 09:25

Csók a családnak I./10.
09:25 - 09:55

A Goldberg család V./18.
09:55 - 10:25

A Goldberg család V./19.
10:25 - 10:55

Az ifjú Sheldon I./8.
10:55 - 11:25

Az ifjú Sheldon I./9.
11:25 - 11:55

Az ifjú Sheldon I./10.
11:55 - 12:25

Modern Család VIII./12.
12:25 - 12:55

Modern Család VIII./13.
12:55 - 13:25

Modern Család VIII./14.
13:25 - 13:55

Modern Család VIII./15.
13:55 - 14:25

Modern Család VIII./16.
14:25 - 14:55

Agymenők III./12.
14:55 - 15:25

Agymenők III./13.
15:25 - 15:50

Agymenők III./14.
15:50 - 16:15

Agymenők III./15.
16:15 - 16:40

Agymenők III./16.
16:40 - 17:05

Agymenők III./17.
17:05 - 17:35

Agymenők III./18.
17:35 - 18:05

Agymenők III./19.
18:05 - 18:35

Agymenők III./20.
18:35 - 19:05

Agymenők III./21.
19:05 - 19:30

Agymenők III./22.
19:30 - 20:00

Az ifjú Sheldon I./8.
20:00 - 20:30

Az ifjú Sheldon I./9.
20:30 - 21:00

Family Guy XIII./10.
21:00 - 21:30

Family Guy XIII./11.
21:30 - 22:00

Family Guy XIII./12.
22:00 - 22:30

Rango
22:30 - 00:45

Anyám borogass I./23.
00:00 - 00:30

Anyám borogass I./24.
00:30 - 01:00

Új csaj I./7.
01:00 - 01:30

Új csaj I./8.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VII./21.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal VII./22.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal VII./23.
02:45 - 03:05

A Madagaszkár Pingvinjei I./20.
03:05 - 03:30

Új csaj I./7.
03:30 - 03:55

Új csaj I./8.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág IV./79.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág IV./80.
04:45 - 05:10

Dharma & Greg IV./18.
05:10 - 05:35

Dharma & Greg IV./19.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág V./82.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág V./83.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág V./84.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág V./85.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág V./86.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág V./87.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./5.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./6.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./7.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./8.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./9.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./26.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei II./1.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei II./2.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei II./3.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár pingvinjei II./4.
13:30 - 14:00

Mike és Molly II./12.
14:00 - 14:30

Mike és Molly II./13.
14:30 - 15:00

Mike és Molly II./14.
15:00 - 15:30

Mike és Molly II./15.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./16.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./17.
16:30 - 17:00

Mike és Molly II./18.
17:00 - 17:30

Anyám borogass I./10.
17:30 - 18:00

Anyám borogass I./11.
18:00 - 18:30

Anyám borogass I./12.
18:30 - 19:00

Anyám borogass I./13.
19:00 - 19:30

Anyám borogass I./14.
19:30 - 20:00

Anyám borogass I./15.
20:00 - 20:30

Anyám borogass I./16.
20:30 - 21:00

Melissa és Joey V./19.
21:00 - 21:30

Melissa és Joey V./20.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal VII./9.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal VII./10.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal VII./11.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal VII./12.
23:30 - 00:00

A specialista II./8.
23:50 - 01:00

Gyilkos elmék X./1.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VI./2.
02:00 - 03:00

Rejtjelek III./3.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XIX./15.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XIX./16.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XX./1.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág I./15.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág I./16.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág I./17.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág I./18.
08:30 - 09:00

CSI: A helyszínelők I./15.
09:00 - 09:55

CSI: A helyszínelők I./16.
09:55 - 10:50

Hogyan írjunk szerelmet
10:50 - 13:00

CSI: Miami helyszínelők X./19.
13:00 - 14:00

CSI: Miami helyszínelők V./1.
14:00 - 15:00

Páratlan páros I./11.
15:00 - 16:00

Páratlan páros I./12.
16:00 - 17:00

A szingli fejvadász
17:00 - 18:50

WALL·E
18:50 - 20:45

Zootropolis - Állati nagy balhé
20:45 - 22:50

Törtetők
22:50 - 00:55

Hogy készül a... 1
00:00 - 01:00

Pontosság: Mindent a mérésről
01:00 - 02:00

DaVinci Learning
02:00 - 02:45

Te tudtad? - Válogatás
02:45 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban V.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban V.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban
05:30 - 06:00

Mati, Dada és a művészet
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Történelmi találmányok
06:30 - 07:00

Elmemunkák
07:00 - 07:30

A művészet története
07:30 - 07:50

Mati, Dada és a művészet
07:50 - 08:00

Pillanatkép
08:00 - 08:30

Gasztrobbanás
08:30 - 08:40

Gasztrobbanás
08:40 - 09:00

Ne dobd ki!
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Tinifőnök
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Törivadászok
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
12:30 - 13:00

A hétköznapi tudomány
13:00 - 13:30

Thomas Edison Titkos Laboratóriuma
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Sziporka Sziszi
14:15 - 14:25

Sziporka Sziszi
14:25 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:35

Ikerdokik bevetésen
15:35 - 16:05

Csináld magad okosságok
16:05 - 16:40

Pillanatkép
16:40 - 17:05

Történelem másképp
17:05 - 17:35

GEOlino
17:35 - 17:45

GEOlino
17:45 - 18:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:05 - 18:35

Tudomány nagyban
18:35 - 19:00

Tinifőnök
19:00 - 19:30

Te tudtad?
19:30 - 20:00

James May Nagy Ötletei
20:00 - 21:00

Utolsó pillantás
21:00 - 22:00

Világraszóló találmányok
22:00 - 23:00

Mítosz vagy tudomány?
23:00 - 23:40

Te tudtad? - Válogatás
23:40 - 00:00

Rejtélyek városkája 25.
23:40 - 00:05

Violetta 228.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 27.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 4.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 5.
01:40 - 02:05

Alex és bandája 5.
02:05 - 02:25

Alex és bandája 6.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 8.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 9.
03:10 - 03:45

Alex és bandája 33.
03:45 - 04:10

Alex és bandája 34.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 26.
04:30 - 04:50

Hamis cica 1.
04:50 - 05:15

Hamis cica 2.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 1.
05:35 - 06:00

A zűr közepén 53.
06:00 - 06:25

A zűr közepén 54.
06:25 - 06:55

A zűr közepén 55.
06:55 - 07:20

A zűr közepén 56.
07:20 - 07:50

A zűr közepén 57.
07:50 - 08:15

A zűr közepén 58.
08:15 - 08:45

Csillag kontra Gonosz Erők 14.
08:45 - 09:00

Bájos törtető
09:00 - 10:45

Csillag kontra Gonosz Erők 35.
10:45 - 10:55

K.C., a tinikém 14.
10:55 - 11:20

K.C., a tinikém 15.
11:20 - 11:45

K.C., a tini kém 17.
11:45 - 12:15

K.C., a tini kém 18.
12:15 - 12:40

K.C., a tini kém 19.
12:40 - 13:10

Dalmata utca 101 5.
13:10 - 13:35

Bug Juice: Tábori kalandjaim 5.
13:35 - 14:05

Bizaardvark 55.
14:05 - 14:30

Bizaardvark 56.
14:30 - 15:00

Bizaardvark 58.
15:00 - 15:25

Bizaardvark 59.
15:25 - 15:55

Bizaardvark 60.
15:55 - 16:20

Bizaardvark 62.
16:20 - 16:50

Száguldó Layne 1.
16:50 - 17:15

Száguldó Layne 2.
17:15 - 17:45

Jessie 12.
17:45 - 18:10

Jessie 13.
18:10 - 18:40

Jessie 14.
18:40 - 19:05

Jessie 15.
19:05 - 19:30

Bájos törtető
19:30 - 21:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 42.
21:20 - 21:45

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 35.
21:45 - 22:15

Raven otthona 11.
22:15 - 22:40

Raven otthona 6.
22:40 - 23:10

Evermoor titkai 9.
23:10 - 23:35

Milo Murphy törvénye 22.
23:35 - 23:45

Milo Murphy törvénye 23.
23:45 - 00:00

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
00:00 - 00:09

Raul, Zöldségek, Játszótársak
00:09 - 00:19

Az étterem, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
00:19 - 00:31

Te mit dolgozol?, Napfalva, Manó világ
00:31 - 00:43

ABC - duckBC, Mimo világa, Finn és Fianna
00:43 - 00:55

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Játszótársak
00:55 - 01:07

Játékaim, barátaim, Az étterem, Űrbeli kalandorok
01:07 - 01:18

Állatkert, Dolgos törpök, Napfalva
01:18 - 01:31

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
01:31 - 01:45

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
01:45 - 01:58

Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban, Színkerék
01:58 - 02:09

Napfalva, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
02:09 - 02:21

Puffy és Tubby, Monica & Rudy, Bundás barátok
02:21 - 02:32

ABC - duckBC, Finn és Fianna, Monika és Rudy 2
02:32 - 02:45

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
02:45 - 02:55

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
02:55 - 03:04

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
03:04 - 03:14

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
03:14 - 03:26

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
03:26 - 03:38

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
03:38 - 03:48

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
03:48 - 03:57

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
03:57 - 04:06

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
04:06 - 04:16

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
04:16 - 04:24

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
04:24 - 04:32

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
04:32 - 04:42

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
04:42 - 04:51

Állatok Birodalma, Színvarázs, Raul
04:51 - 05:01

Játszótársak, Baba-csapat, Tempo Giusto
05:01 - 05:10

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
05:10 - 05:15

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
05:15 - 05:28

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
05:28 - 05:38

Dínóvilág, Szafari, Afrika
05:38 - 05:48

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
05:48 - 05:59

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
05:59 - 06:11

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
06:11 - 06:21

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
06:21 - 06:34

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
06:34 - 06:43

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
06:43 - 06:54

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
06:54 - 07:03

Fürdőszoba, Tűzoltók, Játékidő
07:03 - 07:12

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
07:12 - 07:21

Táncok, Raul, Zöldségek
07:21 - 07:32

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
07:32 - 07:44

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Zack és Ziggy
07:44 - 07:56

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
07:56 - 08:06

Körülöttünk a hangok, Színkerék, Te mit dolgozol?
08:06 - 08:16

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
08:16 - 08:30

Monica & Rudy, Bundás barátok, Pixie 2
08:30 - 08:40

Finn és Fianna, Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom
08:40 - 08:52

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
08:52 - 09:03

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
09:03 - 09:11

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
09:11 - 09:17

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
09:17 - 09:28

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
09:28 - 09:38

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
09:38 - 09:48

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
09:48 - 09:59

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
09:59 - 10:11

Az étterem, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
10:11 - 10:23

Te mit dolgozol?, Napfalva, Manó világ
10:23 - 10:34

ABC - duckBC, Mimo világa, Finn és Fianna
10:34 - 10:46

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
10:46 - 10:58

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
10:58 - 11:08

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Sippi Sappi
11:08 - 11:17

Hop-hop, Állatok Birodalma, Raul
11:17 - 11:27

Zöldségek, Leon-ART, Játszótársak
11:27 - 11:39

Játékaim, barátaim, Az étterem, Űrbeli kalandorok
11:39 - 11:52

Állatkert, Dolgos törpök, Napfalva
11:52 - 12:04

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
12:04 - 12:16

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
12:16 - 12:29

Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom
12:29 - 12:40

Risto Gusto, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
12:40 - 12:51

Vízivilág, Játékos hangok, Élet a városban
12:51 - 13:02

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
13:02 - 13:13

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
13:13 - 13:24

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
13:24 - 13:36

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
13:36 - 13:46

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
13:46 - 13:58

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
13:58 - 14:07

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
14:07 - 14:16

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
14:16 - 14:25

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
14:25 - 14:36

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
14:36 - 14:46

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
14:46 - 14:56

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
14:56 - 15:07

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
15:07 - 15:17

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
15:17 - 15:24

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
15:24 - 15:34

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
15:34 - 15:43

Állatok Birodalma, Színvarázs, Raul
15:43 - 15:53

Játszótársak, Baba-csapat, Az étterem
15:53 - 16:05

Tóparti játékok, Színkerék, Te mit dolgozol?
16:05 - 16:15

Manó világ, Risto Gusto, Zack és Ziggy
16:15 - 16:27

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
16:27 - 16:37

Körülöttünk a hangok, Mozgás!, Tempo Giusto
16:37 - 16:45

Micsoda látvány, Az állatok birodalma, Utazunk!
16:45 - 16:55

Meselánc, Játékidő, Mimo és Bobo
16:55 - 17:04

Afrika, Sippi Sappi, Hop-hop
17:04 - 17:14

Raul, Időmanók, Mi fán terem?
17:14 - 17:20

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
17:20 - 17:30

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
17:30 - 17:39

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
17:39 - 17:50

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
17:50 - 18:00

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
18:00 - 18:13

Színkerék, Te mit dolgozol?, Tűzoltók
18:13 - 18:23

Hop-hop, Állatok Birodalma, Táncok
18:23 - 18:32

Járművek, Zöldségek, Játszótársak
18:32 - 18:42

A szívárvány felett, Baba-csapat, Az étterem
18:42 - 18:53

Hód család, Állatkert, Cica és a Ceruza
18:53 - 19:04

Színkerék, Mi segítünk, Miyu és Litto
19:04 - 19:14

Monica & Rudy, ABC - duckBC, Vonat
19:14 - 19:25

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
19:25 - 19:36

Zöldségek, Játszótársak, A szívárvány felett
19:36 - 19:49

Baba-csapat, Az étterem, Űrbeli kalandorok
19:49 - 20:02

Tóparti játékok, Játékgyár, Dolgos törpök
20:02 - 20:15

India, Puffy és Tubby, Napfalva - Sportfalva
20:15 - 20:27

Mimo világa, Finn és Fianna, Boldog Birodalom
20:27 - 20:39

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
20:39 - 20:50

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
20:50 - 20:58

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
20:58 - 21:06

Mi fán terem?, Vízivilág, Játékidő
21:06 - 21:15

Didi baba, Alakul!, Tűzoltók
21:15 - 21:25

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
21:25 - 21:35

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
21:35 - 21:45

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
21:45 - 21:54

Raul, Járművek, Zöldségek
21:54 - 22:04

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
22:04 - 22:15

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
22:15 - 22:26

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
22:26 - 22:38

Monica & Rudy, Bundás barátok, Pixie 2
22:38 - 22:48

Finn és Fianna, Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom
22:48 - 23:00

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
23:00 - 23:11

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
23:11 - 23:19

Toobys, Időmanók, Zöldségek
23:19 - 23:28

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
23:28 - 23:40

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Zack és Ziggy
23:40 - 23:52

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
23:52 - 00:02

Prime Edition Week-End
00:00 - 00:44

Flashback
00:44 - 01:00

Late Edition Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:35

Late Edition Week-End
02:35 - 02:45

Flashback
02:45 - 03:00

Late Edition Week-End
03:00 - 04:00

Euronews Week-End
04:00 - 04:45

Flashback
04:45 - 05:00

Euronews Week-End
05:00 - 06:34

State of the Union
06:34 - 06:44

Euronews Week-End
06:44 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:47

Euronews Week-End
08:47 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:35

Euronews Week-End
13:35 - 16:42

Flashback
16:42 - 17:00

Euronews Week-End
17:00 - 18:46

Flashback
18:46 - 19:00

Prime Edition Week-End
19:00 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Prime Edition Week-End
20:00 - 23:42

Flashback
23:42 - 00:00

Pokoli lecke
23:50 - 02:35

A Menendez - ügy: Gyilkos fivérek
02:35 - 04:05

Műsorszünet
04:05 - 06:55

Rocky és Bakacsin kalandjai
06:55 - 08:45

Kutya-macska szerelem
08:45 - 10:35

Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Chilébe
10:35 - 12:30

A szlogengyáros családanya
12:30 - 14:20

Álomőrzők 1
14:20 - 16:15

Izland - Jégbezárt szívek
16:15 - 18:10

Egy behavazott hétvége
18:10 - 20:00

Flört a fellegekben
20:00 - 21:50

Gengszterrománc
21:50 - 00:25

A folyók királya
00:00 - 00:30

Győzd le Charlie Moore-t!
00:30 - 01:00

#fishinggirl
01:00 - 01:30

Egy sporthorgász naplója
01:30 - 02:00

Blaumann Ödön
02:00 - 02:30

XV. Szlovák
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Ragadozó horgászat
03:30 - 04:00

Haragos Balaton
04:00 - 04:30

Egy sporthorgász naplója
04:30 - 05:00

Blaumann Ödön- Rendellenes torz agancsú őzbakok
05:00 - 05:30

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

XVI. EPBC Fishing & Hunting
06:30 - 07:00

Pontygeneráció
07:00 - 07:30

Horgászat határok nélkül
07:30 - 08:00

Feedermánia
08:00 - 08:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
08:30 - 09:00

XIV. F&H-Energofish-Velence Bike Társasági és Média kupa 2018.
09:00 - 09:30

Dovit
09:30 - 10:00

Pergető Akadémia
10:00 - 10:30

TOPMIX TV
10:30 - 11:00

Carp Zoom
11:00 - 11:30

Fókuszban a horgászat
11:30 - 12:00

Finomszerelékes és feeder horgászat
12:00 - 12:30

Győzd le Charlie Moore-t!
12:30 - 13:00

#fishinggirl
13:00 - 13:30

Egy sporthorgász naplója
13:30 - 14:00

Blaumann Ödön
14:00 - 14:30

XV. Szlovák
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Fókuszban a horgászat
15:30 - 16:00

Feeder túrák- és trükkök
16:00 - 16:30

Győzd le Charlie Moore-t!
16:30 - 17:00

Gone Fishin V./2.
17:00 - 17:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
17:30 - 18:00

Rémtörténetek
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

Haldorádó
20:00 - 20:30

Dovit
20:30 - 21:00

Egy sporthorgász naplója
21:00 - 21:30

Blaumann Ödön
21:30 - 22:00

Blaumann Ödön
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Feeder túrák- és trükkök
23:00 - 23:30

Irány Afrika!
23:30 - 00:00

Véznák kontra Dagik 11.
23:00 - 00:10

Hogyan készült? 25.
00:10 - 00:40

Hogyan készült? 26.
00:40 - 01:10

A nagy házalakítás
01:10 - 02:10

A nagy házalakítás
02:10 - 03:05

Hogyan készült?
03:05 - 03:30

Menyasszörnyek 19.
03:30 - 04:15

Álomesküvők
04:15 - 05:00

A jövő cukrászai
05:00 - 05:50

A jövő cukrászai
05:50 - 06:50

A jövő cukrászai
06:50 - 08:20

Hogyan készült?
08:20 - 08:55

Magellán
08:55 - 09:30

Hogyan készült?
09:30 - 10:00

Hogyan készült?
10:00 - 10:30

Hogyan készült?
10:30 - 11:00

Mániákus utazó 8.
11:00 - 12:00

A nagy házalakítás
12:00 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

A nagy házalakítás
14:00 - 14:55

Feleségcsere 4.
14:55 - 16:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:00 - 16:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:30 - 17:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:00 - 17:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:30 - 18:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:00 - 18:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:30 - 19:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:00 - 19:30

Valami kölcsön, valami új 11.
19:30 - 20:00

Esküvő első látásra
20:00 - 21:00

Esküvő első látásra
21:00 - 22:00

Esküvő első látásra
22:00 - 23:00

Randizz a séffel! 7.
23:00 - 00:45

Behálózva
00:00 - 02:00

Keleti igazságosztó
02:00 - 03:45

Vámpírok alkonya
03:45 - 05:00

A 23-as szám
05:00 - 07:00

A Vaslady
07:00 - 09:00

A király beszéde
09:00 - 11:20

Repülők, vonatok, autók
11:20 - 13:10

Dínó tesó
13:10 - 14:55

Cápamese
14:55 - 16:45

Vaiana
16:45 - 18:45

Vén csontok
18:45 - 20:30

A Gyűrűk Ura - A király visszatér
20:30 - 00:20

80 perc
23:55 - 01:25

Műhiba
01:25 - 03:00

Spirit
03:00 - 05:25

BIP!
05:25 - 06:45

Kisfiam
06:45 - 09:00

Párkeresők
09:00 - 11:00

Roxana keze
11:00 - 12:35

A segéd
12:35 - 14:00

Gázt bele, kislány!
14:00 - 15:25

A madaras fiú
15:25 - 16:40

Csodavilág
16:40 - 18:10

A sárkány fia 1
18:10 - 19:35

A sárkány fia 2. rész
19:35 - 21:00

A küldetés I./5.
21:00 - 21:30

A küldetés I./6.
21:30 - 21:55

Horrorra akadva 3.
21:55 - 23:20

Kard által vész 1.
23:20 - 00:50

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 12:55

Zumba
12:55 - 13:00

Gerincjóga
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Lazító jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Poirot - Temetni veszélyes
23:50 - 01:55

100: a A túlvilág kódja 8.
01:55 - 02:40

Late Night Gaming
02:40 - 03:45

A szomszéd főztje...
03:45 - 06:30

SOKO - Alpesi nyomozók XI./9.
06:30 - 07:35

Álomőrzők 1
07:35 - 09:25

Televíziós vásárlási műsorablak
09:25 - 10:35

Murdoch nyomozó rejtélyei V./13.
10:35 - 11:40

A titkok könyvtára III./1.
11:40 - 12:45

Televíziós vásárlási műsorablak
12:45 - 14:00

Felújít-lak III./35.
14:00 - 15:15

Felújít-lak III./36.
15:15 - 16:30

Televíziós vásárlási műsorablak
16:30 - 17:45

Brokenwood titkai 13.
17:45 - 19:45

Murdoch nyomozó rejtélyei V./13.
19:45 - 20:45

A titkok könyvtára III./1.
20:45 - 21:50

SOKO - Alpesi nyomozók XI./9.
21:50 - 22:50

Felújít-lak III./35.
22:50 - 23:55

Felújít-lak III./36.
23:55 - 01:05

Party Non-Stop
00:00 - 03:00

!nsomn!a
03:00 - 06:00

Morn!ng After
06:00 - 10:00

!con
10:00 - 11:00

Summer H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Summer H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 10 H!ts Now
17:00 - 18:00

Vs.
18:00 - 19:00

Summer H!TS
19:00 - 20:00

All T!me Urban H!ts
20:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

V!deo D!sco
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Licit
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45