Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Tavasz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MusicPlus

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Forint, fillér
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25

Alpesi nyomozók II./3.
00:25 - 01:15

Petőfi Pódium
01:15 - 01:40

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:40 - 02:40

Odaát IX./6.
02:40 - 03:25

Kulisszák mögött - az A38 hajón: Magashegyi Underground
03:25 - 04:15

Tuti gimi VII./22.
04:15 - 05:00

Mekk Elek az ezermester
05:00 - 05:05

Leo és Fred I.
05:05 - 05:15

A legkisebb Ugrifüles II.
05:15 - 05:20

Frakk, a macskák réme II.
05:20 - 05:30

A kis sárkány kalandjai I.
05:30 - 05:40

Bori II.
05:40 - 05:50

Ici-pici cicák
05:50 - 05:55

Ici-pici cicák
05:55 - 06:00

Buckó
06:00 - 06:15

Teáscsésze mesék
06:15 - 06:30

Teáscsésze mesék
06:30 - 06:45

JoNaLu
06:45 - 07:10

Luna Petunia I.
07:10 - 07:35

Rubi Szivárványiában
07:35 - 07:50

Rubi Szivárványiában
07:50 - 08:00

M2 matricák - Lássuk a medvét!
08:00 - 08:05

A város hősei I.
08:05 - 08:20

A varázsvetítő
08:20 - 08:25

A varázsvetítő
08:25 - 08:35

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
08:35 - 09:00

Kutyapajtik
09:00 - 09:25

Szófia hercegnő I.
09:25 - 09:45

Elena, Avalor hercegnője
09:45 - 10:10

Jake és Sohaország kalózai I.
10:10 - 10:30

Kacsamesék I.
10:30 - 10:55

Laura csillaga II.
10:55 - 11:05

Laura csillaga II.
11:05 - 11:20

Eperke és barátai 5.
11:20 - 11:45

Claude
11:45 - 11:55

Claude
11:55 - 12:05

Agi Bagi III.
12:05 - 12:20

Agi Bagi III.
12:20 - 12:30

M2 matricák - Lássuk a medvét!
12:30 - 12:35

Gyerekversek
12:35 - 12:40

Hát (m)ilyenek az állatok...
12:40 - 12:45

Pityke
12:45 - 12:55

Dzsungel könyve - Szafari
12:55 - 13:05

Dzsungel könyve - Szafari
13:05 - 13:20

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn III.
13:20 - 13:45

Jimmy Neutron kalandjai III.
13:45 - 14:15

Andy és az állatkölykök
14:15 - 14:25

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
14:25 - 14:35

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
14:35 - 14:50

Grimm meséiből: Öcsi és Nővérke
14:50 - 15:50

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
15:50 - 16:15

Kutyapajtik
16:15 - 16:40

Szófia hercegnő I.
16:40 - 17:00

Elena, Avalor hercegnője
17:00 - 17:25

Jake és Sohaország kalózai I.
17:25 - 17:50

Kacsamesék I.
17:50 - 18:15

Szindbád - A hét tenger legendája
18:15 - 19:45

Tickety Toc
19:45 - 20:15

Violetta II./20.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:45

Egyszer volt, hol nem volt VII./8.
22:45 - 23:30

Akvárium Stage Pass
23:30 - 00:30

A legyőzhetetlen
22:15 - 00:30

Egynyári kaland IV./7.
00:30 - 01:25

Partitúra
01:25 - 02:20

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:20 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:15

Hangvilla
03:15 - 03:40

Élő egyház
03:40 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Térkép
06:45 - 07:15

Szerelmes földrajz
07:15 - 07:45

Nálatok, laknak állatok? VI./12.
07:45 - 08:20

Nálatok, laknak állatok? VI./13.
08:20 - 08:55

Noé barátai
08:55 - 09:25

Divat & dizájn
09:25 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:50

Merre tovább, Gemenc?
12:50 - 13:25

Doc Martin II./9.
13:25 - 14:15

Szeszélyes nyár
14:15 - 15:35

Sárga rózsa
15:35 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:30

Egynyári kaland IV./8.
19:30 - 20:30

Családi vakáció
20:30 - 22:15

Rejtélyek Párizsban 2.
22:15 - 23:50

Bagi-Nacsa Orfeuma
23:50 - 00:45

Labdarúgás
23:30 - 01:30

Labdarúgás
01:30 - 03:20

Startfejes magazin
03:20 - 03:46

Red Bull sziklaugró-világsorozat
03:46 - 04:50

Pecatúra magazin
04:50 - 05:15

Strandkézilabda magazin
05:15 - 05:35

Sportlövészet magazin
05:35 - 06:05

Röplabda
06:05 - 08:05

Bringasport magazin
08:05 - 08:25

Szabadidő magazin
08:25 - 08:55

Boxutca
08:55 - 09:30

Úszás
09:30 - 11:43

Strandkézilabda magazin
11:43 - 12:00

Tour de Hongrie
12:00 - 13:00

Tour de Hongrie
13:00 - 15:15

Stúdió
15:15 - 15:30

Kosárlabda
15:30 - 17:20

Stúdió
17:20 - 17:30

Stúdió
17:30 - 18:00

Labdarúgás
18:00 - 19:51

Stúdió
19:51 - 20:30

Stúdió
20:30 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:51

Stúdió
22:51 - 23:15

Tour de Hongrie
23:15 - 00:15

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:35

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:35 - 00:40

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:40 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Önök kérték
01:35 - 02:30

Az összeesküvés
02:30 - 03:40

Itthon vagy!
03:40 - 04:00

Magyar rock
04:00 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Unió28
05:50 - 06:15

Itthon vagy!
06:15 - 06:40

Életkor
06:40 - 07:05

Hogy volt?!
07:05 - 08:00

Német nyelvű hírek
08:00 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:30

Gasztroangyal
08:30 - 09:30

A NAGYOK - portrésorozat
09:30 - 10:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:05 - 10:35

Öt kontinens
10:35 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:30

Gazdátlan asszony
11:30 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

Család-barát
13:20 - 14:55

Röplabda
14:55 - 17:35

Összefoglaló a Torockói Duna napról
17:35 - 18:05

VI. Nemzetközi Cirkuszfesztivál 5.
18:05 - 19:05

Térkép
19:05 - 19:30

Ízőrzők
19:30 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Bagi-Nacsa Orfeuma
21:35 - 22:35

Térkép
22:35 - 23:10

M5 Híradó
23:10 - 23:40

Opera Café
23:40 - 00:10

Az m3 megszűnt!
00:00 - 23:59

Az m3 megszűnt!
00:00 - 23:59

Kult30 - Az értékes félóra
23:45 - 00:20

M5 Híradó
00:20 - 00:50

Ez itt a kérdés
00:50 - 01:40

Hagyaték
01:40 - 02:10

Bizalom
02:10 - 03:50

Magyar Krónika
03:50 - 04:20

Novum
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Felsős
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés
07:45 - 08:35

Szent István Vándorlás - Az Országos Kéktúra mentén 19.
08:35 - 09:00

Épített szépségek 7.
09:00 - 09:30

Kult30 - Az értékes félóra
09:30 - 10:00

Töredékek
10:00 - 10:25

Tengerek világa
10:25 - 11:00

Színe-java
11:00 - 12:00

Mindenki Akadémiája
12:00 - 12:30

Mindenki Akadémiája
12:30 - 13:00

Novum
13:00 - 13:30

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 3.
13:30 - 14:25

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 4.
14:25 - 15:15

Hazajáró
15:15 - 15:45

Multiverzum - A tudomány határtalan!
15:45 - 16:20

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
16:20 - 16:55

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
16:55 - 17:25

A nagyok
17:25 - 17:55

Magyar Krónika
17:55 - 18:30

Mekkora a szülőföld határa? - Portré Kokas Ignác festőművészről
18:30 - 19:10

A nagyharsányi református templom
19:10 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:30

Észak és Dél 3.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

A filmművészet története - Egy odüsszeia 7.
21:00 - 22:10

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban
22:10 - 23:00

Multiverzum - A tudomány határtalan!
23:00 - 23:35

A NAGYOK 2019.
23:35 - 00:05

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:45

KultúrTipp
00:45 - 00:50

A világ teteje
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:20

700-as klub
02:20 - 02:30

A nap híre
02:30 - 03:10

Jakupcsek plusz
03:10 - 04:00

Házasság korhatár nélkül
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:10

Egyenes beszéd
07:10 - 08:25

Jakupcsek plusz
08:25 - 09:30

Columbo
09:30 - 10:55

Élő építészet - 100 híres épület a világból
10:55 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:25

Fő az egészség
13:25 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Dumakabaré
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:25

Sas kabaré
21:25 - 22:30

KrizShow
22:30 - 23:30

Apostol koncert
23:30 - 01:45

Dumakabaré
23:20 - 00:20

Titkos dosszié
00:20 - 01:20

700-as klub
01:20 - 01:55

Világhíradó
01:55 - 02:10

ATV START
02:10 - 03:40

Start plusz
03:40 - 04:05

Dumakabaré
04:05 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:40

Jimi kalandjai
07:40 - 08:35

Superbook 2012
08:35 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:05

700-as klub
13:05 - 13:40

Teleshop
13:40 - 16:05

Útjelzők a Selyemúton
16:05 - 16:25

Gyógyítás dimenziók
16:25 - 16:55

Hazahúzó
16:55 - 17:50

Dumakabaré
17:50 - 18:30

KrizShow
18:30 - 19:25

Sas kabaré
19:25 - 21:30

AradiVarga Show
21:30 - 22:30

#Bochkor
22:30 - 00:00

Men In Black - Sötét zsaruk 2
23:00 - 00:40

Gyilkos elmék XIII./15.
00:40 - 01:40

Skorpió - Agymenők akcióban III./19.
01:40 - 02:25

Skorpió - Agymenők akcióban III./20.
02:25 - 07:30

A Dresden - akták I./10.
07:30 - 08:25

A Dresden - akták I./11.
08:25 - 09:20

Lángoló Chicago I./15.
09:20 - 10:15

Lángoló Chicago I./16.
10:15 - 11:10

NCIS: New Orleans V./21.
11:10 - 12:05

NCIS: Los Angeles VIII./21.
12:05 - 13:00

Hawaii Five-0 IV./21.
13:00 - 14:00

Hawaii Five-0 IV./22.
14:00 - 15:00

Az átkelők I./11.
15:00 - 16:00

NCIS: New Orleans III./1.
16:00 - 17:00

MacGyver III./20.
17:00 - 18:00

MacGyver III./21.
18:00 - 19:00

Az elnök végveszélyben
19:00 - 21:35

Gyilkos elmék XIV./14.
21:35 - 22:30

Gyilkos elmék XIV./15.
22:30 - 23:25

Profilozók IX./8.
23:25 - 00:30

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:57

Programajánló
00:57 - 02:00

bonum anno, archív magazin
02:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:57

Programajánló
02:57 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:57

Programajánló
03:57 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:57

Programajánló
04:57 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:57

Programajánló
05:57 - 06:00

Musica
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:57

Programajánló
06:57 - 07:00

Vaticano
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:57

Programajánló
07:57 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtti válogatás
09:10 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:57

Programajánló
15:57 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:57

Programajánló
18:57 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 19:57

Programajánló
19:57 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Audinecia
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:45

Mr. Bean 122.
00:00 - 00:15

Grizzy és a lemmingek 69.
00:15 - 00:21

Grizzy és a lemmingek 70.
00:21 - 00:28

Grizzy és a lemmingek 71.
00:28 - 00:34

Grizzy és a lemmingek 72.
00:34 - 00:41

Grizzy és a lemmingek 73.
00:41 - 00:47

Grizzy és a lemmingek 74.
00:47 - 00:50

A Happó család 205.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 109.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 110.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 111.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 112.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 29.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 30.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 31.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 32.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 33.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 34.
02:13 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 19.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 20.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 21.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 22.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 23.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 24.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 113.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 114.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 115.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 116.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 35.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 36.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 37.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 38.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 39.
04:17 - 04:23

Pat, a kutya 40.
04:23 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 25.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 26.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 27.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 28.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 29.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 30.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 111.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 112.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 121.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 122.
05:45 - 06:00

Rózsaszín párduc és barátai 111.
06:00 - 06:06

Rózsaszín párduc és barátai 112.
06:06 - 06:14

Rózsaszín párduc és barátai 113.
06:14 - 06:30

Új bolondos dallamok 1561.
06:30 - 06:35

Új bolondos dallamok 1562.
06:35 - 06:40

Új bolondos dallamok 1051.
06:40 - 06:45

Új bolondos dallamok 1052.
06:45 - 06:55

A Happó család 246.
06:55 - 07:00

Grizzy és a lemmingek 69.
07:00 - 07:06

Grizzy és a lemmingek 70.
07:06 - 07:13

Grizzy és a lemmingek 71.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 230.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 177.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 178.
07:38 - 07:50

A Tom és Jerry-show 91.
07:50 - 08:00

A Tom és Jerry-show 92.
08:00 - 08:20

Bébi bolondos dallamok 242.
08:20 - 08:29

Bébi bolondos dallamok 251.
08:29 - 08:45

Bébi bolondos dallamok 252.
08:45 - 08:54

Bébi bolondos dallamok 261.
08:54 - 09:15

Új bolondos dallamok 1561.
09:15 - 09:20

Új bolondos dallamok 1562.
09:20 - 09:25

Új bolondos dallamok 1051.
09:25 - 09:30

Új bolondos dallamok 1052.
09:30 - 09:40

Új bolondos dallamok 1031.
09:40 - 09:45

Új bolondos dallamok 1032.
09:45 - 09:50

Új bolondos dallamok 1041.
09:50 - 09:55

Új bolondos dallamok 1042.
09:55 - 10:10

Nyuszipoly 64.
10:10 - 10:20

Nyuszipoly 65.
10:20 - 10:30

Nyuszipoly 66.
10:30 - 10:45

A Happó család 246.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
10:50 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 47.
11:20 - 11:45

Rózsaszín párduc és barátai 251.
11:45 - 11:52

Rózsaszín párduc és barátai 252.
11:52 - 11:59

Rózsaszín párduc és barátai 253.
11:59 - 12:40

Új bolondos dallamok 1131.
12:40 - 12:45

Új bolondos dallamok 1132.
12:45 - 12:50

Új bolondos dallamok 1141.
12:50 - 12:55

Új bolondos dallamok 1142.
12:55 - 13:00

Új bolondos dallamok 1151.
13:00 - 13:05

Új bolondos dallamok 1152.
13:05 - 13:11

Új bolondos dallamok 1161.
13:11 - 13:16

Új bolondos dallamok 1162.
13:16 - 13:21

Új bolondos dallamok 1171.
13:21 - 13:26

Új bolondos dallamok 1172.
13:26 - 13:31

Új bolondos dallamok 1431.
13:31 - 13:36

Új bolondos dallamok 1432.
13:36 - 14:00

Rózsaszín párduc és barátai 231.
14:00 - 14:07

Rózsaszín párduc és barátai 232.
14:07 - 14:14

Rózsaszín párduc és barátai 233.
14:14 - 14:25

Rózsaszín párduc és barátai 241.
14:25 - 14:32

Rózsaszín párduc és barátai 242.
14:32 - 15:45

Bébi bolondos dallamok 322.
15:45 - 15:54

Bébi bolondos dallamok 331.
15:54 - 16:10

Nyuszipoly 12.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 13.
16:20 - 16:40

Angelo rulez 35.
16:40 - 16:51

Angelo rulez 36.
16:51 - 17:05

Új bolondos dallamok 1311.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 1312.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 531.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 532.
17:20 - 17:35

A Tom és Jerry-show 231.
17:35 - 17:41

A Tom és Jerry-show 179.
17:41 - 17:48

A Tom és Jerry-show 180.
17:48 - 18:00

A Tom és Jerry-show 101.
18:00 - 18:10

A Tom és Jerry-show 102.
18:10 - 18:30

Scooby-Doo! A rivaldafényben
18:30 - 19:50

Angelo rulez 33.
19:50 - 20:10

Új bolondos dallamok 1311.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 1312.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 531.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 532.
20:25 - 20:35

A Happó család 206.
20:35 - 20:40

Grizzy és a lemmingek 13.
20:40 - 20:46

Grizzy és a lemmingek 14.
20:46 - 20:53

Grizzy és a lemmingek 15.
20:53 - 21:05

Grizzy és a lemmingek 16.
21:05 - 21:11

Grizzy és a lemmingek 17.
21:11 - 21:18

Grizzy és a lemmingek 18.
21:18 - 21:30

Én és a lovagom 117.
21:30 - 21:40

Én és a lovagom 118.
21:40 - 22:00

Én és a lovagom 119.
22:00 - 22:10

Én és a lovagom 120.
22:10 - 22:30

Pat, a kutya 41.
22:30 - 22:37

Pat, a kutya 42.
22:37 - 22:44

Pat, a kutya 43.
22:44 - 22:55

Pat, a kutya 44.
22:55 - 23:02

Pat, a kutya 45.
23:02 - 23:08

Pat, a kutya 46.
23:08 - 23:25

Mr. Bean 131.
23:25 - 23:34

Mr. Bean 132.
23:34 - 23:50

Mr. Bean 141.
23:50 - 00:00

South Park V./6.
00:00 - 00:30

Archer IV./12.
00:30 - 01:00

Archer IV./13.
01:00 - 01:30

South Park V./5.
01:30 - 02:00

South Park V./6.
02:00 - 02:20

Már megint Malcolm I./4.
02:20 - 02:45

Modern Család III./14.
02:45 - 03:05

Modern Család III./15.
03:05 - 03:30

Modern Család III./16.
03:30 - 03:55

Modern Család III./17.
03:55 - 04:20

Arcok harca II./9.
04:20 - 04:45

Arcok harca II./10.
04:45 - 05:10

Már megint Malcolm I./3.
05:10 - 05:35

Már megint Malcolm I./4.
05:35 - 06:00

Bob Burgerfalodája VII./9.
06:00 - 06:25

Bob Burgerfalodája VII./10.
06:25 - 06:55

Family Guy V./11.
06:55 - 07:25

Family Guy V./12.
07:25 - 07:55

Family Guy V./13.
07:55 - 08:25

Family Guy V./14.
08:25 - 08:55

Bob Burgerfalodája VIII./5.
08:55 - 09:25

Egy kapcsolat szabályai VI./15.
09:25 - 09:55

Egy kapcsolat szabályai I./1.
09:55 - 10:25

Egy kapcsolat szabályai I./2.
10:25 - 10:55

Egy kapcsolat szabályai I./3.
10:55 - 11:25

Egy kapcsolat szabályai I./4.
11:25 - 11:55

A Goldberg család I./4.
11:55 - 12:25

A Goldberg család I./5.
12:25 - 12:55

A Goldberg család I./6.
12:55 - 13:30

A Goldberg család I./7.
13:30 - 14:00

A Goldberg család I./8.
14:00 - 14:30

Agymenők IV./5.
14:30 - 14:55

Agymenők IV./6.
14:55 - 15:25

Agymenők IV./7.
15:25 - 15:50

Agymenők IV./8.
15:50 - 16:15

Agymenők IV./9.
16:15 - 16:40

Agymenők IV./10.
16:40 - 17:05

Agymenők IV./11.
17:05 - 17:35

Agymenők IV./12.
17:35 - 18:05

Agymenők IV./13.
18:05 - 18:35

Agymenők IV./14.
18:35 - 19:05

Agymenők IV./15.
19:05 - 19:30

Agymenők IV./16.
19:30 - 20:00

Agymenők IV./17.
20:00 - 20:30

Agymenők IV./18.
20:30 - 20:55

Ace Ventura 2 - Hív a természet
20:55 - 23:00

Family Guy VI./2.
23:00 - 23:30

Family Guy VI./3.
23:30 - 00:00

Anyám borogass IV./7.
00:00 - 00:30

Anyám borogass IV./8.
00:30 - 01:00

Új csaj III./14.
01:00 - 01:30

Új csaj III./15.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal I./21.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal I./22.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal II./1.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal II./2.
03:05 - 03:30

Új csaj III./14.
03:30 - 03:55

Új csaj III./15.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág VIII./65.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág VIII./66.
04:45 - 05:10

Kertvárosba száműzve I./1.
05:10 - 05:35

Baby Daddy IV./14.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VIII./69.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VIII./70.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VIII./71.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VIII./72.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VIII./73.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág VIII./74.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./5.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./6.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./7.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./8.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./9.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár pingvinjei II./10.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei II./11.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei II./12.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei II./13.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár pingvinjei II./14.
13:30 - 14:00

Mike és Molly II./4.
14:00 - 14:30

Mike és Molly II./5.
14:30 - 15:00

Mike és Molly II./6.
15:00 - 15:30

Mike és Molly II./7.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./8.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./9.
16:30 - 17:00

Mike és Molly II./10.
17:00 - 17:30

Anyám borogass III./18.
17:30 - 18:00

Anyám borogass III./19.
18:00 - 18:30

Anyám borogass III./20.
18:30 - 19:00

Anyám borogass III./21.
19:00 - 19:30

Anyám borogass III./22.
19:30 - 20:00

Anyám borogass III./23.
20:00 - 20:30

Anyám borogass III./24.
20:30 - 21:00

Melissa és Joey V./1.
21:00 - 21:30

Melissa és Joey V./2.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal I./5.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal I./6.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal I./7.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal I./8.
23:30 - 00:00

A specialista I./7.
00:00 - 01:00

Gyilkos elmék VIII./5.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VIII./3.
02:00 - 03:00

Rejtjelek I./3.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XI./4.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XI./5.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XI./6.
06:00 - 06:55

A Madagaszkár pingvinjei II./36.
06:55 - 07:25

A Madagaszkár pingvinjei II./37.
07:25 - 07:55

A Madagaszkár pingvinjei II./38.
07:55 - 08:25

A Madagaszkár pingvinjei II./39.
08:25 - 08:55

CSI: A helyszínelők X./10.
08:55 - 09:50

CSI: A helyszínelők X./11.
09:50 - 10:45

Halálbiztos vizsga
10:45 - 12:45

Privát kopók II./3.
12:45 - 13:40

Privát kopók II./4.
13:40 - 14:35

CSI: Miami helyszínelők VII./22.
14:35 - 15:30

CSI: Miami helyszínelők VII./23.
15:30 - 16:25

Minden végzet nehéz
16:25 - 18:55

Hivatali karácsony
18:55 - 21:00

Vakáció
21:00 - 23:00

Válótársak III./5.
23:00 - 00:00

Hogy készül a... 1
00:00 - 01:00

Számító Ada - A programozás grófnője
01:00 - 02:00

Hogy készül a... 1
02:00 - 03:00

A boldogság keresése
03:00 - 03:30

Design a négyzeten
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban III.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban III.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban III.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban III.
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Mati, Dada és a művészet
06:05 - 06:15

Sziporka Sziszi
06:15 - 06:30

Történelmi találmányok
06:30 - 07:00

Tudományos
07:00 - 07:30

Gyerünk srácok!
07:30 - 08:00

Ha felnövök
08:00 - 08:10

Ha felnövök
08:10 - 08:30

Gasztrobbanás
08:30 - 08:40

Gasztrobbanás
08:40 - 09:00

Ne dobd ki!
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Tinifőnök
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Csináld magad okosságok
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Legyek szuper!
12:30 - 13:00

Trükkös tudomány
13:00 - 13:30

Történelmi találmányok
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Az evolúció mítosza
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:35

Ikerdokik bevetésen
15:35 - 16:05

Csináld magad okosságok
16:05 - 16:35

Ha felnövök
16:35 - 16:45

Ha felnövök
16:45 - 17:05

Történelem másképp
17:05 - 17:35

GEOlino
17:35 - 17:45

GEOlino
17:45 - 18:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:05 - 18:35

Tudomány nagyban
18:35 - 19:00

Tinifőnök
19:00 - 19:30

Te tudtad?
19:30 - 20:00

Utolsó pillantás
20:00 - 21:00

Tölgyfa - A természet legnagyobb túlélője
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

A gravitáció csodálatos világa
22:00 - 22:45

Te tudtad? - Válogatás
22:45 - 23:00

Design a négyzeten
23:00 - 23:30

A Hubble
23:30 - 00:00

Phineas és Ferb 55.
23:35 - 00:05

Violetta 165.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 27.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 16.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 17.
01:40 - 02:05

Alex és bandája 31.
02:05 - 02:25

Alex és bandája 32.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 9.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 10.
03:10 - 03:45

Alex és bandája 9.
03:45 - 04:10

Alex és bandája 10.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 15.
04:30 - 04:50

Hamis cica 1.
04:50 - 05:15

Hamis cica 2.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 15.
05:35 - 06:00

Csillag kontra Gonosz Erők 20.
06:00 - 06:30

Raven otthona 10.
06:30 - 07:00

Raven otthona 12.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 41.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 31.
08:00 - 08:30

Dalmata utca 101 6.
08:30 - 09:00

Dalmata utca 101 7.
09:00 - 09:30

Dalmata utca 101 8.
09:30 - 10:00

Dalmata utca 101 9.
10:00 - 10:30

Dalmata utca 101 10.
10:30 - 11:00

A zűr közepén 8.
11:00 - 11:30

A zűr közepén 9.
11:30 - 12:00

Toy Story - Játékháború 3.
12:00 - 13:30

Toy Story - Rémséges kalandok!
13:30 - 13:55

Toy Story - Hawaii vakáció
13:55 - 14:00

Toy Story - Elfeledett világ
14:00 - 14:25

Toy Story - Buliszaurusz Rex
14:25 - 14:40

Toy Story hősei: A kis krumpli
14:40 - 15:00

Bug Juice: Tábori kalandjaim 12.
15:00 - 15:30

Bug Juice: Tábori kalandjaim 13.
15:30 - 16:00

Bug Juice: Tábori kalandjaim 14.
16:00 - 16:30

Bug Juice: Tábori kalandjaim 15.
16:30 - 17:00

Bug Juice: Tábori kalandjaim 16.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 6.
17:30 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 3.
18:00 - 18:30

Dalmata utca 101 8.
18:30 - 19:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 16.
19:00 - 19:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 17.
19:30 - 20:00

Phineas és Ferb 66.
20:00 - 20:30

Phineas és Ferb 67.
20:30 - 21:00

Raven otthona 3.
21:00 - 21:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 28.
21:30 - 22:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 29.
22:00 - 22:30

Csillag kontra Gonosz Erők 34.
22:30 - 23:00

Csillag kontra Gonosz Erők 35.
23:00 - 23:30

Evermoor titkai 8.
23:30 - 00:05

Sport, sport, sport, Manó világ, Cica és a Ceruza
23:56 - 00:05

Monica & Rudy, Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat
00:05 - 00:18

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
00:18 - 00:30

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Kolor Klára
00:30 - 00:40

Tempo Giusto, Időmanók, Mi fán terem?
00:40 - 00:47

Meselánc, Játékidő, Mimo és Bobo
00:47 - 01:00

Alakul!, Fürdőszoba, Tűzoltók
01:00 - 01:09

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
01:09 - 01:19

Járművek, Zöldségek, Leon-ART
01:19 - 01:30

Baba-csapat, Játékaim, barátaim, Az étterem
01:30 - 01:43

Hód család, Állatkert, Dolgos törpök
01:43 - 01:52

Sport, sport, sport, Mi segítünk, India
01:52 - 02:04

ABC - duckBC, Finn és Fianna, Monika és Rudy 2
02:04 - 02:16

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
02:16 - 02:27

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
02:27 - 02:36

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
02:36 - 02:42

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
02:42 - 02:50

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
02:50 - 03:00

Hubbi és barátai, Alakul!, Margo és Félix
03:00 - 03:11

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
03:11 - 03:20

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
03:20 - 03:29

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
03:29 - 03:38

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
03:38 - 03:47

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
03:47 - 03:57

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
03:57 - 04:08

Vonat, Tűzoltók, Kaktusz
04:08 - 04:20

Zöldségek, Hód család, Állatkert
04:20 - 04:31

Színkerék, Monica & Rudy, Bundás barátok
04:31 - 04:43

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
04:43 - 04:55

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
04:55 - 05:06

Dínóvilág, Szafari, Afrika
05:06 - 05:17

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
05:17 - 05:28

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
05:28 - 05:40

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
05:40 - 05:52

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
05:52 - 06:04

Pixie 2, ABC - duckBC, Puffy és Tubby
06:04 - 06:15

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
06:15 - 06:26

Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom
06:26 - 06:38

Risto Gusto, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
06:38 - 06:49

Vízivilág, Játékos hangok, Élet a városban
06:49 - 07:00

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
07:00 - 07:10

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
07:10 - 07:23

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
07:23 - 07:35

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
07:35 - 07:45

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
07:45 - 07:53

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
07:53 - 08:02

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
08:02 - 08:13

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
08:13 - 08:25

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
08:25 - 08:34

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
08:34 - 08:42

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
08:42 - 08:47

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
08:47 - 08:57

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
08:57 - 09:07

Dínóvilág, Szafari, Afrika
09:07 - 09:18

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
09:18 - 09:28

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
09:28 - 09:40

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
09:40 - 09:52

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
09:52 - 10:03

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
10:03 - 10:12

Tempo Giusto, Időmanók, Mi fán terem?
10:12 - 10:19

Meselánc, Játékidő, Mimo és Bobo
10:19 - 10:32

Alakul!, Dínóvilág, Vonat
10:32 - 10:42

Kaktusz, Táncok, Zöldségek
10:42 - 10:54

Állatkert, Cica és a Ceruza, Színkerék
10:54 - 11:07

Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat, Didi baba
11:07 - 11:17

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
11:17 - 11:26

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
11:26 - 11:36

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
11:36 - 11:46

Raul, Járművek, Zöldségek
11:46 - 11:55

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
11:55 - 12:07

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
12:07 - 12:18

Napfalva, Sport, sport, sport, Mi segítünk
12:18 - 12:31

Puffy és Tubby, Manó világ, Bundás barátok
12:31 - 12:43

Mimo világa, Hubbi elintézi, Világ-bölcsi
12:43 - 12:53

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
12:53 - 13:06

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
13:06 - 13:17

Boldog Birodalom, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb!
13:17 - 13:29

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
13:29 - 13:38

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
13:38 - 13:45

Mi fán terem?, Formácskák, Édes otthon
13:45 - 13:52

Tudásfa, Játékos hangok, Élet a városban
13:52 - 14:05

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Alakul!
14:05 - 14:15

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
14:15 - 14:25

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
14:25 - 14:35

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
14:35 - 14:47

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
14:47 - 14:59

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
14:59 - 15:09

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
15:09 - 15:18

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
15:18 - 15:30

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Kolor Klára
15:30 - 15:38

Tempo Giusto, Időmanók, Mi fán terem?
15:38 - 15:45

Meselánc, Játékidő, Mimo és Bobo
15:45 - 15:58

Alakul!, Dínóvilág, Vonat
15:58 - 16:08

Kaktusz, Táncok, Zöldségek
16:08 - 16:19

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
16:19 - 16:29

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
16:29 - 16:38

Hop-hop, Táncok, Raul
16:38 - 16:48

Hód család, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
16:48 - 16:59

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
16:59 - 17:12

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
17:12 - 17:23

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
17:23 - 17:34

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
17:34 - 17:46

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
17:46 - 17:58

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
17:58 - 18:10

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
18:10 - 18:20

Hop-hop, Állatok Birodalma, Táncok
18:20 - 18:29

Járművek, Zöldségek, Játszótársak
18:29 - 18:38

A szívárvány felett, Baba-csapat, Az étterem
18:38 - 18:50

Hód család, Állatkert, Cica és a Ceruza
18:50 - 19:01

Színkerék, Mi segítünk, Miyu és Litto
19:01 - 19:11

Monica & Rudy, ABC - duckBC, Zack és Ziggy
19:11 - 19:23

Napfalva, India, Puffy és Tubby
19:23 - 19:35

Monica & Rudy, Szelek szárnyán, Jön, segít a Babacsapat
19:35 - 19:48

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
19:48 - 19:59

Henry történetei, Körülöttünk a hangok, Időmanók
19:59 - 20:06

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
20:06 - 20:16

Didi baba, Alakul!, Hód család
20:16 - 20:28

Cica és a Ceruza, Színkerék, Monica & Rudy
20:28 - 20:40

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Zack és Ziggy
20:40 - 20:52

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
20:52 - 21:04

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
21:04 - 21:11

Mi fán terem?, Utazunk!, Meselánc
21:11 - 21:21

Játékos hangok, Élet a városban, Meselánc
21:21 - 21:34

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
21:34 - 21:45

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
21:45 - 21:54

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
21:54 - 22:04

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
22:04 - 22:14

Raul, Járművek, Zöldségek
22:14 - 22:23

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
22:23 - 22:36

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
22:36 - 22:46

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
22:46 - 22:54

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
22:54 - 23:00

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
23:00 - 23:10

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
23:10 - 23:20

Dínóvilág, Szafari, Lola és a Számok
23:20 - 23:30

Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
23:30 - 23:38

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
23:38 - 23:48

Játékos hangok, Meselánc, Játékidő
23:48 - 23:57

Didi baba, Mimo és Bobo, Didi baba
23:57 - 00:09

Prime Edition Week-End
00:00 - 01:00

Late Edition Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:45

Late Edition Week-End
02:45 - 04:00

Euronews Week-End
04:00 - 05:55

Explore Angola
05:55 - 06:00

Euronews Week-End
06:00 - 06:09

Business planet
06:09 - 06:14

Euronews Week-End
06:14 - 06:34

State of the Union
06:34 - 06:42

Euronews Week-End
06:42 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:48

Euronews Week-End
08:48 - 10:53

Business planet
10:53 - 11:00

Euronews Week-End
11:00 - 13:12

Explore Angola
13:12 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:34

Euronews Week-End
13:34 - 15:13

Real Economy
15:13 - 15:30

Euronews Week-End
15:30 - 16:11

Business planet
16:11 - 16:30

Euronews Week-End
16:30 - 17:27

Explore Angola
17:27 - 17:32

Euronews Week-End
17:32 - 19:00

Prime Edition Week-End
19:00 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Prime Edition Week-End
20:00 - 21:12

Business planet
21:12 - 21:16

Prime Edition Week-End
21:16 - 21:48

Real Economy
21:48 - 22:00

Prime Edition Week-End
22:00 - 00:42

Ivana Trump: Mindent a szerelemért
23:55 - 01:50

Bosszú egy anyáért
01:50 - 03:15

Műsorszünet
03:15 - 06:40

Dora Heldt: Nyaralás a papával
06:40 - 08:35

Utta Danella: A Házasság viharai
08:35 - 10:30

Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Provance-ba
10:30 - 12:20

Bölcsek kövére 2. - A Klump család
12:20 - 14:25

Wilbur nagy kalandja
14:25 - 16:10

Emilie Richards: Szerelem a Paradicsomban
16:10 - 18:10

Szerelem, gyerekek és hatalmas szív - Új utak
18:10 - 20:00

Kézikönyv randevúhoz
20:00 - 21:50

Michael Jackson: Az örökkévalóság nyomában
21:50 - 23:35

Idegen szív
23:35 - 01:25

A Maldív-szigetek igazi arca
00:00 - 00:30

Gone Fishin' VII./1.
00:30 - 01:00

Pontyszínház- Merevszerelék
01:00 - 01:30

#fishinggirl
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Lövészsuli
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Fogdd meg, és engedd vissza!
03:30 - 04:00

With Pupa
04:00 - 04:30

With Pupa
04:30 - 05:00

Vadászok konyhája
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Száműzöttek Kanadában 3
06:30 - 07:00

Száműzöttek Kanadában 3
07:00 - 07:30

Fogdd meg, és engedd vissza!
07:30 - 08:00

Horgászat határok nélkül
08:00 - 08:30

Haragos Balaton
08:30 - 09:00

Horgászat Des Taylorral
09:00 - 09:30

24 órás horgász kihívás
09:30 - 10:00

24 órás horgász kihívás
10:00 - 10:30

Walter megoldások
10:30 - 11:00

Rémtörténetek
11:00 - 11:30

XIV. F&H-Energofish-Velence Bike Társasági és Média kupa 2018.
11:30 - 12:00

Pergess! A Felső-Tisza vidéken
12:00 - 12:30

Gone Fishin' VII./1.
12:30 - 13:00

Pontyszínház- Merevszerelék
13:00 - 13:30

#fishinggirl
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Lövészsuli
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Feeder túrák- és trükkök
16:00 - 16:30

Profess
16:30 - 17:00

Horgászat Des Taylorral
17:00 - 17:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
17:30 - 18:00

Pergető Akadémia
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Energofish magazin
19:30 - 20:00

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
20:00 - 20:30

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
20:30 - 21:00

Csali Hungária bemutatja
21:00 - 21:30

Blaumann Ödön
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Feeder túrák- és trükkök
23:00 - 23:30

Halimádók konyhája
23:30 - 00:00

Hogyan készült? 26.
00:00 - 00:30

Hogyan készült? 1.
00:30 - 01:00

Shopping Királynők
01:00 - 02:10

Shopping Királynők
02:10 - 03:20

Menyasszörnyek VIII/21.
03:20 - 04:10

Jógára fel! 30.
04:10 - 05:00

Álomesküvők
05:00 - 05:55

Esküvői tortacsodák
05:55 - 06:55

Esküvői tortacsodák
06:55 - 07:55

Esküvői tortacsodák
07:55 - 09:00

Hogyan készült?
09:00 - 09:30

Hogyan készült?
09:30 - 10:00

Hogyan készült?
10:00 - 10:30

Hogyan készült?
10:30 - 11:00

Mániákus utazó 3.
11:00 - 12:00

A nagy házalakítás
12:00 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

A nagy házalakítás
14:00 - 15:00

Segítség, gyerekeim vannak! 7.
15:00 - 16:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:00 - 16:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:30 - 17:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:00 - 17:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:30 - 18:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:00 - 18:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:30 - 19:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:00 - 19:30

Valami kölcsön, valami új 7.
19:30 - 20:00

Esküvő első látásra
20:00 - 21:10

Esküvő első látásra
21:10 - 22:20

Álomesküvők
22:20 - 23:20

Új élet vidéken 5.
23:20 - 00:25

A sötét lovag - Felemelkedés
21:00 - 00:20

Aeon Flux
00:20 - 02:10

A jó, a rossz és a halott
02:10 - 03:50

Tökéletes fegyver
03:50 - 05:40

Keleti igazságosztó
05:40 - 07:10

Shaun, a bárány - A film
07:10 - 08:50

Made in America
08:50 - 11:00

Fúrófej Taylor
11:00 - 13:00

Szuper felsőtagozat
13:00 - 15:00

WALL·E
15:00 - 17:00

A minden6ó
17:00 - 19:00

Rendőrakadémia
19:00 - 21:00

Dennis, a komisz
21:00 - 23:00

Big Game: A nagyvad
23:00 - 00:50

A jelölt
22:45 - 00:20

Üldözés
00:20 - 01:55

Szólózongorista
01:55 - 03:35

Ebül szerzett jószág
03:35 - 05:50

A Royal Palace hősei
05:50 - 07:35

A jégmező fia
07:35 - 09:00

A kis hegedűs
09:00 - 10:30

A kaktusz
10:30 - 12:05

A húgom gyerekei háborúban állnak
12:05 - 13:25

Kisfiam
13:25 - 15:40

A kifutópálya
15:40 - 17:10

Trükkös Tomi visszatér
17:10 - 18:45

A Nagy Sóstó kalózai
18:45 - 20:10

Einstein rejtélyei I./5.
20:10 - 21:00

Szerencsevadászok I./2.
21:00 - 21:55

Mit ér egy élet 1. rész
21:55 - 23:25

Mit ér egy élet 2. rész
23:25 - 00:50

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 13:00

Gerincjóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Lazító jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Poirot: A kisegér mindent lát
23:00 - 01:10

100: a A túlvilág kódja 11.
01:10 - 02:05

Late Night Gaming
02:05 - 03:10

A szomszéd főztje...
03:10 - 06:50

SOKO - Alpesi nyomozók X./4.
06:50 - 07:50

A Poszeidon katasztrófa 1
07:50 - 09:40

Televíziós vásárlási műsorablak
09:40 - 10:55

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./8.
10:55 - 12:00

A titkok könyvtára III./3.
12:00 - 13:15

Televíziós vásárlási műsorablak
13:15 - 14:25

Felújít-lak III./8/1.
14:25 - 15:25

Felújít-lak III./8/2.
15:25 - 16:30

Televíziós vásárlási műsorablak
16:30 - 17:40

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./8.
17:40 - 18:45

A titkok könyvtára III./3.
18:45 - 19:50

Brokenwood titkai 11.
19:50 - 21:50

SOKO - Alpesi nyomozók X./4.
21:50 - 22:55

Felújít-lak III./8/1.
22:55 - 23:55

Felújít-lak III./8/2.
23:55 - 00:55

Party Non-Stop
00:00 - 03:00

!nsomn!a
03:00 - 06:00

Morn!ng After
06:00 - 10:00

!con
10:00 - 11:00

Summer H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00