Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Tavasz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MusicPlus

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:51

Ma délelőtt
08:51 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Életkor
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Itthon vagy!
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Unió28
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Életkor
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Itthon vagy!
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Életkor
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Odaát VIII./12.
23:30 - 00:15

Kulisszák mögött - az A38 hajón: Gary Moore emlékest
00:15 - 01:10

Kártyavár IV./4.
01:10 - 01:55

NagySzínPad 2019 - Döntő
01:55 - 04:15

Tuti gimi VII./1.
04:15 - 05:00

Kukori és Kotkoda II.
05:00 - 05:05

Rumcájsz kalandjai
05:05 - 05:15

Pom-Pom meséi II.
05:15 - 05:20

Varjúdombi mesék
05:20 - 05:30

Umizoomi csapat I.
05:30 - 05:55

Sam, a tűzoltó VIII.
05:55 - 06:05

Sam, a tűzoltó VIII.
06:05 - 06:15

Ha én állat lennék...
06:15 - 06:20

Ha én állat lennék...
06:20 - 06:25

Dóra, a felfedező III./6.
06:25 - 06:50

Póló II.
06:50 - 06:55

Póló II.
06:55 - 07:00

Maja, a méhecske II.
07:00 - 07:15

Maja, a méhecske II.
07:15 - 07:30

A Fikszik
07:30 - 07:35

A dzsungel könyve I.
07:35 - 07:50

Kody kalandjai
07:50 - 08:00

Kody kalandjai
08:00 - 08:10

Lilo és Stitch I.
08:10 - 08:35

Mickey egér játszótere IV.
08:35 - 09:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:00 - 09:20

Szófia hercegnő III.
09:20 - 09:45

Super Wings - A szárnyalók II.
09:45 - 10:00

A bűvös körhinta
10:00 - 10:10

A bűvös körhinta
10:10 - 10:20

Luna Petunia II.
10:20 - 10:45

Julio, a nyúl
10:45 - 10:55

Julio, a nyúl
10:55 - 11:05

Rumcájsz kalandjai
11:05 - 11:15

Pom-Pom meséi II.
11:15 - 11:20

Varjúdombi mesék
11:20 - 11:30

Magyar népmesék II.
11:30 - 11:40

Kék egér
11:40 - 11:50

Kérem a következőt I.
11:50 - 12:00

Mézga család különös kalandjai I.
12:00 - 12:30

Sammy és barátai I.
12:30 - 12:40

Sammy és barátai I.
12:40 - 12:55

M2 matricák - Négyzetgyök
12:55 - 13:00

Dóra, a felfedező III./7.
13:00 - 13:25

Póló II.
13:25 - 13:30

Póló II.
13:30 - 13:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:40 - 13:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:50 - 14:00

Umizoomi csapat I.
14:00 - 14:25

Yo Yo
14:25 - 14:30

Yo Yo
14:30 - 14:40

Sam, a tűzoltó VIII.
14:40 - 14:50

Sam, a tűzoltó VIII.
14:50 - 15:00

Go Diego! Go! III.
15:00 - 15:25

Kody kalandjai
15:25 - 15:35

Kody kalandjai
15:35 - 15:45

A dzsungel könyve I.
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:04

Hetedhét kaland
16:04 - 16:15

Maja, a méhecske II.
16:15 - 16:25

Maja, a méhecske II.
16:25 - 16:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:40 - 16:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:50 - 17:05

Lilo és Stitch I.
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere IV.
17:25 - 17:50

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő III.
18:15 - 18:40

Yo Yo
18:40 - 18:45

Charley az iskolában I.
18:45 - 18:55

Sam, a tűzoltó VIII.
18:55 - 19:05

Sam, a tűzoltó VIII.
19:05 - 19:15

Super Wings - A szárnyalók II.
19:15 - 19:30

Alvin és a mókusok III.
19:30 - 19:40

Alvin és a mókusok III.
19:40 - 19:50

Traktor Tom 1-2
19:50 - 20:05

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
20:05 - 20:15

Tuti gimi VII./2.
20:15 - 21:05

Családvarázs
21:05 - 21:25

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40

Odaát VIII./13.
22:40 - 23:25

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25

Az új földesúr
23:05 - 00:50

Hogy volt?!
00:50 - 01:50

Rúzs és selyem
01:50 - 02:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:15 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:15

Hangvilla
03:15 - 03:40

Magyar gazda
03:40 - 04:00

Kék bolygó
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Életkerék
06:45 - 07:15

Öt kontinens
07:15 - 07:45

Ridikül
07:45 - 08:45

Mámoros szerelem 103.
08:45 - 09:30

A vidéki doktor XVII./2.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:50

Nigellissima 1.
12:50 - 13:30

Honfoglaló
13:30 - 14:20

Végtelen szerelem 92.
14:20 - 15:15

Hat nővér 107.
15:15 - 16:10

Rex felügyelő VII./3.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 266.
18:35 - 19:30

Kamara Virtuózok
19:30 - 21:20

A nap vége
21:20 - 22:50

Kenó
22:50 - 23:00

Aguirre, isten haragja
23:00 - 00:35

Pecatúra magazin
23:35 - 00:05

Vízilabda
00:05 - 01:30

Labdarúgás
01:30 - 03:20

Labdarúgás
03:20 - 05:07

Vízilabda
05:05 - 06:30

Vízilabda
05:07 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

OTP Bank Liga
07:30 - 09:30

DVSC Tv
09:30 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Labdarúgás
10:30 - 12:30

Vívó magazin
12:30 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

Úszó Bajnokok Ligája
13:30 - 14:30

Pecatúra magazin
14:30 - 15:00

Startfejes magazin
15:00 - 15:35

Giro d'Italia - országúti kerékpárverseny
15:35 - 17:30

Stúdió
17:30 - 18:00

Kézilabda
18:00 - 19:34

Stúdió
19:34 - 20:00

Irány Madrid!
20:00 - 20:45

Boxutca
20:45 - 21:15

Női labdarúgó magazin
21:15 - 21:45

Sporthíradó
21:45 - 22:15

Út Franciaországba
22:15 - 22:45

Giro d'Italia - országúti kerékpárverseny
22:45 - 23:50

Kézilabda
23:50 - 01:35

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:35

M2 matricák - Triangulum
00:35 - 00:40

M2 matricák - Triangulum
00:40 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Szenes Iván írta
01:35 - 02:25

Erkölcstelen történet
02:25 - 04:00

Magyar rock
04:00 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Mesterember
05:50 - 06:25

Iskolapad
06:25 - 06:45

Élő egyház
06:45 - 07:15

Gasztroangyal
07:15 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Kínai nyelvű hírek
08:25 - 08:35

Katolikus krónika
08:35 - 09:00

Isten kezében
09:00 - 09:35

A NAGYOK
09:35 - 10:05

Mindenki Akadémiája
10:05 - 10:35

Új idők, új dalai
10:35 - 11:00

Angol nyelvű hírek
11:00 - 11:15

Irány Kalifornia
11:15 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

Életkerék
13:20 - 13:50

Öt kontinens
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Kárpát expressz
15:55 - 16:20

Multiverzum - A tudomány határtalan!
16:20 - 16:50

Püspökkenyér
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Gasztroangyal
17:55 - 18:55

Szerelmes földrajz
18:55 - 19:30

Kamara Virtuózok
19:30 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25

M5 Híradó
23:25 - 00:00

Az m3 megszűnt!
00:00 - 23:59

Az m3 megszűnt!
00:00 - 23:59

Távol és mégis közel
21:50 - 00:20

Kult30 - Az értékes félóra
00:20 - 00:55

M5 Híradó
00:55 - 01:30

Ez itt a kérdés
01:30 - 02:20

Távol és mégis közel
02:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős 2019.
06:00 - 06:35

Határtalanul magyar
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés
07:45 - 08:35

Univerzum - Európa határfolyói 2. Az Odera
08:35 - 09:35

Kult30 - Az értékes félóra
09:35 - 10:10

A világ összes illata 3.
10:10 - 11:10

A világ madártávlatból VIII./8.
11:10 - 11:40

Szép, szőke szerelmünk, a Tisza 6.
11:40 - 12:45

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2.
12:45 - 13:30

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
13:30 - 14:00

Határtalanul magyar
14:00 - 14:35

Szólalj meg! - franciául
14:35 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20

Vissza a faluba 5.
15:20 - 15:50

Felsős 2019.
15:50 - 16:25

Hagyaték
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

A világ összes illata 4.
18:05 - 19:00

A világ madártávlatból VIII./9.
19:00 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:35

Univerzum - Európa határfolyói 3. A Tana
19:35 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:50

A kard
21:50 - 23:15

Kamara Virtuózok
23:15 - 01:05

700-as klub
00:00 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:50

Egyenes beszéd
00:50 - 02:05

Világhíradó
02:05 - 02:20

700-as klub
02:20 - 02:45

Jakupcsek plusz
02:45 - 03:40

Házasság korhatár nélkül
03:40 - 04:20

Fórum
04:20 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30

500 - az ország géniusza
21:30 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 00:00

Jakupcsek plusz
23:15 - 00:15

Dumakabaré
00:15 - 01:15

ATV Spirit Híradó
01:15 - 01:45

700-as klub
01:45 - 02:15

Titkos dosszié
02:15 - 03:10

Világhíradó
03:10 - 03:25

ATV START
03:25 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

A nap híre
05:00 - 05:50

Hazahúzó
05:50 - 06:45

700-as klub
06:45 - 07:50

Titkos dosszié
07:50 - 08:45

Columbo
08:45 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Magnum
11:55 - 12:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
12:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:40

Házasság korhatár nélkül
15:40 - 16:45

Hazahúzó
16:45 - 17:45

Világhíradó
17:45 - 18:05

Magnum
18:05 - 19:05

Columbo
19:05 - 21:00

ATV Spirit Híradó
21:00 - 21:30

Fórum
21:30 - 22:00

Egyenes beszéd
22:00 - 23:15

Jakupcsek plusz
23:15 - 00:15

NCIS: New Orleans V./17.
23:55 - 00:55

NCIS: Los Angeles VIII./17.
00:55 - 01:50

NCIS XII./9.
01:50 - 02:30

Elfeledve II./6.
02:30 - 07:00

NCIS: Los Angeles VIII./5.
07:00 - 07:55

NCIS XII./7.
07:55 - 08:50

Rex felügyelő - Elit alakulat II./9.
08:50 - 09:50

Profilozók III./11.
09:50 - 11:00

Hawaii Five-0 IV./12.
11:00 - 11:55

NCIS: New Orleans III./2.
11:55 - 12:55

NCIS: Los Angeles VIII./5.
12:55 - 13:55

NCIS XII./7.
13:55 - 14:55

Rex felügyelő - Elit alakulat II./10.
14:55 - 16:00

Hawaii Five-0 IV./13.
16:00 - 17:00

Profilozók III./12.
17:00 - 18:05

NCIS: New Orleans III./3.
18:05 - 19:05

NCIS: Los Angeles VIII./6.
19:05 - 20:05

NCIS XII./8.
20:05 - 21:05

Skorpió - Agymenők akcióban III./11.
21:05 - 22:00

Skorpió - Agymenők akcióban III./12.
22:00 - 22:55

Romy és Michelle - Szőkébe nem üt a mennykő
22:55 - 00:50

Délelőtt
23:10 - 01:45

bonum hírek , időjárás
01:45 - 01:57

Programajánló
01:57 - 02:00

Pro Life - Abortusz helyett
02:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:57

Programajánló
02:57 - 03:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:57

Programajánló
03:57 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:57

Programajánló
04:57 - 05:00

Musica
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:57

Programajánló
05:57 - 06:00

Vaticano
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:57

Programajánló
06:57 - 07:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:57

Programajánló
07:57 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:30

Szeretve szeretni
12:30 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:57

Programajánló
15:57 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Film
17:00 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:57

Programajánló
18:57 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Székely konyha
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Mr. Bean 62.
00:00 - 00:15

Grizzy és a lemmingek 25.
00:15 - 00:21

Grizzy és a lemmingek 26.
00:21 - 00:28

Grizzy és a lemmingek 27.
00:28 - 00:34

Grizzy és a lemmingek 28.
00:34 - 00:41

Grizzy és a lemmingek 29.
00:41 - 00:47

Grizzy és a lemmingek 30.
00:47 - 00:50

A Happó család 226.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 149.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 150.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 151.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 152.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 11.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 12.
01:47 - 01:53

Pat, a kutya 13.
01:53 - 02:00

Pat, a kutya 14.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 15.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 16.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 105.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 106.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 107.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 108.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 109.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 110.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 101.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 102.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 103.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 104.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 17.
03:50 - 03:56

Pat, a kutya 18.
03:56 - 04:03

Pat, a kutya 19.
04:03 - 04:10

Pat, a kutya 20.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 21.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 22.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 111.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 112.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 113.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 114.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 115.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 116.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 51.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 52.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 61.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 62.
05:45 - 06:00

Rózsaszín párduc és barátai 81.
06:00 - 06:07

Rózsaszín párduc és barátai 82.
06:07 - 06:14

Rózsaszín párduc és barátai 83.
06:14 - 06:55

A Happó család 217.
06:55 - 07:00

Grizzy és a lemmingek 112.
07:00 - 07:06

Grizzy és a lemmingek 113.
07:06 - 07:13

Grizzy és a lemmingek 114.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 240.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 195.
07:31 - 07:37

A Tom és Jerry-show 196.
07:37 - 07:50

A Tom és Jerry-show 68.
07:50 - 07:56

A Tom és Jerry-show 69.
07:56 - 08:03

A Tom és Jerry-show 70.
08:03 - 08:20

Bébi bolondos dallamok 171.
08:20 - 08:29

Bébi bolondos dallamok 172.
08:29 - 08:50

Bébi bolondos dallamok 182.
08:50 - 08:59

Bébi bolondos dallamok 183.
08:59 - 09:15

Új bolondos dallamok 1111.
09:15 - 09:20

Új bolondos dallamok 1112.
09:20 - 09:25

Új bolondos dallamok 1121.
09:25 - 09:30

Új bolondos dallamok 1122.
09:30 - 09:45

Új bolondos dallamok 1131.
09:45 - 09:50

Új bolondos dallamok 1132.
09:50 - 09:55

Új bolondos dallamok 1141.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 1142.
10:00 - 10:10

Nyuszipoly 79.
10:10 - 10:19

Nyuszipoly 80.
10:19 - 10:29

Nyuszipoly 81.
10:29 - 10:45

A Happó család 217.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 43.
10:50 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 44.
11:20 - 11:45

Rózsaszín párduc és barátai 261.
11:45 - 11:52

Rózsaszín párduc és barátai 262.
11:52 - 11:59

Rózsaszín párduc és barátai 263.
11:59 - 12:15

Mr. Bean 191.
12:15 - 12:25

Mr. Bean 192.
12:25 - 12:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 21.
12:40 - 13:01

Csak lazán, Scooby-Doo! 22.
13:01 - 13:22

Csak lazán, Scooby-Doo! 23.
13:22 - 13:50

A Happó család 218.
13:50 - 14:00

Rózsaszín párduc és barátai 171.
14:00 - 14:07

Rózsaszín párduc és barátai 172.
14:07 - 14:14

Rózsaszín párduc és barátai 173.
14:14 - 14:25

Rózsaszín párduc és barátai 181.
14:25 - 14:32

Rózsaszín párduc és barátai 182.
14:32 - 15:45

Bébi bolondos dallamok 21.
15:45 - 15:54

Bébi bolondos dallamok 22.
15:54 - 16:10

Nyuszipoly 57.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 58.
16:20 - 16:40

Angelo rulez 38.
16:40 - 16:51

Angelo Rulez 16.
16:51 - 17:05

Csak lazán, Scooby-Doo! 18.
17:05 - 17:30

A Tom és Jerry-show 241.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 197.
17:36 - 17:42

A Tom és Jerry-show 198.
17:42 - 17:55

A Tom és Jerry-show 71.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 72.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 73.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
18:20 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
18:45 - 19:15

Ben 10 133.
19:15 - 19:25

Ben 10 134.
19:25 - 19:45

Angelo rulez 37.
19:45 - 19:56

Angelo rulez 15.
19:56 - 20:10

Új bolondos dallamok 582.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 591.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 592.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 601.
20:25 - 20:30

Új bolondos dallamok 602.
20:30 - 20:40

A Happó család 227.
20:40 - 20:50

Grizzy és a lemmingek 99.
20:50 - 20:56

Grizzy és a lemmingek 100.
20:56 - 21:03

Grizzy és a lemmingek 101.
21:03 - 21:15

Grizzy és a lemmingek 102.
21:15 - 21:21

Grizzy és a lemmingek 103.
21:21 - 21:28

Grizzy és a lemmingek 104.
21:28 - 21:40

Én és a lovagom 105.
21:40 - 21:50

Én és a lovagom 106.
21:50 - 22:05

Én és a lovagom 107.
22:05 - 22:15

Én és a lovagom 108.
22:15 - 22:30

Pat, a kutya 23.
22:30 - 22:37

Pat, a kutya 24.
22:37 - 22:43

Pat, a kutya 25.
22:43 - 22:55

Pat, a kutya 26.
22:55 - 23:02

Pat, a kutya 27.
23:02 - 23:09

Pat, a kutya 28.
23:09 - 23:20

Mr. Bean 71.
23:20 - 23:30

Mr. Bean 72.
23:30 - 23:50

Mr. Bean 81.
23:50 - 00:00

South Park III./5.
00:00 - 00:30

Archer II./2.
00:30 - 01:00

Archer II./3.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm VI./6.
01:30 - 02:00

South Park III./4.
02:00 - 02:20

South Park III./5.
02:20 - 02:45

Modern Család VII./20.
02:45 - 03:05

Modern Család VII./21.
03:05 - 03:30

Modern Család VII./22.
03:30 - 03:55

Modern Család VIII./1.
03:55 - 04:20

Láttad már? II./15.
04:20 - 04:45

Láttad már? II./16.
04:45 - 05:10

Már megint Malcolm VI./5.
05:10 - 05:35

Már megint Malcolm VI./6.
05:35 - 06:00

Egy kapcsolat szabályai V./3.
06:00 - 06:25

Egy kapcsolat szabályai V./4.
06:25 - 06:55

Már megint Malcolm VI./7.
06:55 - 07:25

Már megint Malcolm VI./8.
07:25 - 07:55

Agymenők X./22.
07:55 - 08:25

Agymenők X./23.
08:25 - 08:55

Agymenők X./24.
08:55 - 09:25

Agymenők XI./1.
09:25 - 09:50

Egy kapcsolat szabályai V./5.
09:50 - 10:20

Egy kapcsolat szabályai V./6.
10:20 - 10:50

Modern Család VII./20.
10:50 - 11:20

Modern Család VII./21.
11:20 - 11:50

Modern Család VII./22.
11:50 - 12:20

Modern Család VIII./1.
12:20 - 12:50

A Goldberg család III./18.
12:50 - 13:20

A Goldberg család III./19.
13:20 - 13:50

Családom, darabokban II./22.
13:50 - 14:20

Agymenők XI./4.
14:20 - 14:50

Agymenők XI./5.
14:50 - 15:15

Agymenők XI./6.
15:15 - 15:40

Agymenők XI./7.
15:40 - 16:05

A Goldberg család III./20.
16:05 - 16:35

A Goldberg család III./21.
16:35 - 17:05

Modern Család VIII./2.
17:05 - 17:35

Modern Család VIII./3.
17:35 - 18:05

Modern Család VIII./4.
18:05 - 18:35

Modern Család VIII./5.
18:35 - 19:00

Agymenők XI./10.
19:00 - 19:30

Agymenők XI./11.
19:30 - 20:00

Agymenők XI./12.
20:00 - 20:30

Agymenők XI./13.
20:30 - 21:00

Aranyosi Péter: Borsodi homályos 2.
21:00 - 22:00

Heti Dörgés Villám Gézával I./11.
22:00 - 22:30

Family Guy II./14.
22:30 - 23:00

Family Guy II./15.
23:00 - 23:30

South Park III./6.
23:30 - 00:00

Anyám borogass I./16.
00:00 - 00:30

Anyám borogass I./17.
00:30 - 01:00

Új csaj I./21.
01:00 - 01:30

Új csaj I./22.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VII./9.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal VII./10.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal VII./11.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal VII./12.
03:05 - 03:30

Új csaj I./21.
03:30 - 03:55

Új csaj I./22.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág VI./15.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág VI./16.
04:45 - 05:10

Kertvárosba száműzve II./15.
05:10 - 05:35

Baby Daddy III./14.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./17.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./18.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./15.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./15.
07:30 - 08:00

Jóbarátok VIII./19.
08:00 - 08:30

Jóbarátok VIII./20.
08:30 - 09:00

Így jártam anyátokkal VII./9.
09:00 - 09:30

Így jártam anyátokkal VII./10.
09:30 - 10:00

Kertvárosba száműzve II./15.
10:00 - 10:30

Baby Daddy III./14.
10:30 - 11:00

Mike és Molly V./9.
11:00 - 11:30

Mike és Molly V./10.
11:30 - 12:00

Mike és Molly V./11.
12:00 - 12:30

Anyám borogass I./12.
12:30 - 13:00

Anyám borogass I./13.
13:00 - 13:30

Anyám borogass I./14.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal VII./11.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal VII./12.
14:30 - 15:00

Mike és Molly V./12.
15:00 - 15:30

Baby Daddy III./15.
15:30 - 16:00

Kertvárosba száműzve II./16.
16:00 - 16:30

Anyám borogass I./15.
16:30 - 17:00

Anyám borogass I./16.
17:00 - 17:30

Anyám borogass I./17.
17:30 - 18:00

Jóbarátok VIII./21.
18:00 - 18:30

Jóbarátok VIII./22.
18:30 - 19:00

Mike és Molly V./13.
19:00 - 19:30

Mike és Molly V./14.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal VII./13.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal VII./14.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal VII./15.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal VII./16.
21:30 - 22:00

Mike és Molly V./15.
22:00 - 22:30

Mike és Molly V./16.
22:30 - 23:00

Mike és Molly V./17.
23:00 - 23:30

Anyám borogass I./18.
23:30 - 00:00

X-akták XI./3.
00:00 - 01:00

Gyilkos elmék VII./9.
01:00 - 02:00

CSI: A helyszínelők XIII./6.
02:00 - 03:00

Dr. Csont VI./23.
03:00 - 04:00

X-akták XI./3.
04:00 - 05:00

Gyilkos ügyek IV./12.
05:00 - 06:00

Halálos fegyver II./15.
06:00 - 07:00

Cobra 11 XX./9.
07:00 - 08:00

Monk - A flúgos nyomozó IV./13.
08:00 - 09:00

Monk - A flúgos nyomozó IV./14.
09:00 - 10:00

Vészhelyzet X./11.
10:00 - 11:00

Medicopter 117 - A légimentők III./7.
11:00 - 12:00

Medicopter 117 - A légimentők III./8.
12:00 - 13:00

Cobra 11 XX./10.
13:00 - 14:00

Cobra 11 XX./11.
14:00 - 15:00

Cobra 11 XX./12.
15:00 - 16:00

Gyilkos ügyek IV./13.
16:00 - 17:00

Monk - A flúgos nyomozó IV./15.
17:00 - 18:00

Monk - A flúgos nyomozó IV./16.
18:00 - 19:00

Drága örökösök I./13.
19:00 - 20:00

Privát kopók I./5.
20:00 - 21:00

Privát kopók I./6.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VII./10.
22:00 - 23:00

CSI: A helyszínelők XIII./7.
23:00 - 23:55

A specialista I./3.
23:55 - 01:00

Forradalom és romantika: A 19. század zseniális zeneszerzői
00:00 - 01:00

Katalizátor
01:00 - 02:00

Hiperevolúció: A robotok felemelkedése
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Energia a négyzeten
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban VI.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban VI.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban VI.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban VI.
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Mati, Dada és a művészet
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Tudományos
06:30 - 07:00

Pillanatkép
07:00 - 07:30

Az evolúció mítosza
07:30 - 07:55

Fedezzük fel, mert a természet tudja
07:55 - 08:25

Ikerdokik bevetésen
08:25 - 08:55

Infotoy
08:55 - 09:05

Sportlabor
09:05 - 09:15

Sportlabor
09:15 - 09:30

Legyek szuper!
09:30 - 10:00

Pillanatkép
10:00 - 10:30

Trükkös tudomány
10:30 - 11:00

Tudományos
11:00 - 11:30

Az evolúció mítosza
11:30 - 12:00

Gasztrobbanás
12:00 - 12:15

Sportlabor
12:15 - 12:25

Sportlabor
12:25 - 12:40

Legyek szuper!
12:40 - 13:10

Ikerdokik bevetésen
13:10 - 13:40

Fedezzük fel, mert a természet tudja
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Tudós Palánták
15:05 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

GEOlino
15:35 - 15:45

GEOlino
15:45 - 16:05

Tudományos
16:05 - 16:30

Tudomány nagyban
16:30 - 17:00

Ne dobd ki!
17:00 - 17:30

Törivadászok
17:30 - 18:10

Pillanatkép
18:10 - 18:35

GEOlino
18:35 - 18:45

GEOlino
18:45 - 19:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
19:00 - 19:30

Ikerdokik bevetésen
19:30 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

DaVinci Learning
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Hiperevolúció: A robotok felemelkedése
22:00 - 23:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:00 - 23:30

Energia a négyzeten
23:30 - 00:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 33.
23:55 - 00:05

Violetta 136.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 30.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 4.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 5.
01:40 - 02:05

Alex és bandája 24.
02:05 - 02:25

Alex és bandája 25.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 15.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 16.
03:10 - 03:45

Alex és bandája 2.
03:45 - 04:10

Alex és bandája 3.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 12.
04:30 - 04:50

Hamis cica 21.
04:50 - 05:15

Hamis cica 22.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 12.
05:35 - 06:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 20.
06:00 - 06:30

Bizaardvark 59.
06:30 - 07:00

Aranyhaj gubancos kalandja 39.
07:00 - 07:30

Coop és Cami megkérdezi! 4.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
08:00 - 08:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
08:30 - 09:00

A zűr közepén 56.
09:00 - 09:30

A zűr közepén 57.
09:30 - 10:00

K.C. a tini kém 47.
10:00 - 10:30

Bizaardvark 13.
10:30 - 11:00

Bizaardvark 17.
11:00 - 11:30

Penny a M.A.R.S-ból 13.
11:30 - 12:00

Jessie 44.
12:00 - 12:30

Aranyhaj: A sorozat 3.
12:30 - 13:00

Raven otthona 25.
13:00 - 13:30

Raven otthona 26.
13:30 - 14:00

Rejtélyek városkája 27.
14:00 - 14:30

Rejtélyek városkája 28.
14:30 - 15:00

Laborpatkányok 26.
15:00 - 15:30

Laborpatkányok 27.
15:30 - 16:00

Green család a nagyvárosban 3.
16:00 - 16:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 15.
16:30 - 17:00

Bizaardvark 60.
17:00 - 17:30

Aranyhaj gubancos kalandja 40.
17:30 - 18:00

Coop és Cami megkérdezi! 5.
18:00 - 18:30

Dalmata utca 101 2.
18:30 - 18:45

Hotel Transzilvánia: A sorozat 30.
18:45 - 19:00

Csere
19:00 - 20:55

Hotel Transzilvánia: A sorozat 13.
20:55 - 21:25

Kikiwaka tábor II./41.
21:25 - 21:55

Phineas és Ferb S1 Splits 13.
21:55 - 22:05

Phineas és Ferb 35.
22:05 - 22:35

Phineas és Ferb 36.
22:35 - 23:05

Phineas és Ferb 37.
23:05 - 23:35

Phineas és Ferb 38.
23:35 - 00:05

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
00:00 - 00:08

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Időmanók
00:08 - 00:14

Utazunk!, Meselánc, Játékidő
00:14 - 00:26

Didi baba, Alakul!, Dínóvilág
00:26 - 00:37

Tűzoltók, Kaktusz, Táncok
00:37 - 00:49

Hód család, Állatkert, Cica és a Ceruza
00:49 - 01:00

Monica & Rudy, Hód család, Állatkert
01:00 - 01:12

Napfalva, Sport, sport, sport, Mi segítünk
01:12 - 01:25

Puffy és Tubby, Manó világ, Bundás barátok
01:25 - 01:38

Mimo világa, Hubbi elintézi, Világ-bölcsi
01:38 - 01:49

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
01:49 - 02:00

Az állatok birodalma, Múzeumban, Színkerék
02:00 - 02:10

Napfalva, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
02:10 - 02:22

Puffy és Tubby, Monica & Rudy, Bundás barátok
02:22 - 02:33

ABC - duckBC, Finn és Fianna, Monika és Rudy 2
02:33 - 02:45

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
02:45 - 02:57

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
02:57 - 03:06

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
03:06 - 03:14

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
03:14 - 03:23

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
03:23 - 03:32

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
03:32 - 03:42

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
03:42 - 03:53

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
03:53 - 04:05

Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
04:05 - 04:16

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
04:16 - 04:29

Kukucs, látlak!, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
04:29 - 04:37

Időmanók, Mi fán terem?, Utazunk!
04:37 - 04:46

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
04:46 - 04:58

Dínóvilág, Vonat, Tűzoltók
04:58 - 05:08

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
05:08 - 05:15

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
05:15 - 05:22

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
05:22 - 05:33

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
05:33 - 05:43

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
05:43 - 05:53

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni
05:53 - 06:05

Múzeumban, Utazunk!, Vízivilág
06:05 - 06:17

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
06:17 - 06:27

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
06:27 - 06:37

Dínóvilág, Szafari, Afrika
06:37 - 06:47

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
06:47 - 06:57

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
06:57 - 07:06

Járművek, Zack és Ziggy, Margo és Félix
07:06 - 07:18

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
07:18 - 07:29

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
07:29 - 07:38

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
07:38 - 07:49

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
07:49 - 07:59

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
07:59 - 08:09

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
08:09 - 08:20

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
08:20 - 08:31

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
08:31 - 08:42

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
08:42 - 08:54

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
08:54 - 09:03

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
09:03 - 09:12

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
09:12 - 09:17

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
09:17 - 09:28

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
09:28 - 09:38

Dínóvilág, Szafari, Afrika
09:38 - 09:49

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
09:49 - 10:00

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
10:00 - 10:12

Kaktusz, Táncok, Zöldségek
10:12 - 10:24

Állatkert, Cica és a Ceruza, Színkerék
10:24 - 10:36

Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
10:36 - 10:47

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
10:47 - 11:00

Kukucs, látlak!, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
11:00 - 11:09

Időmanók, Mi fán terem?, Zöldségek
11:09 - 11:16

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
11:16 - 11:28

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
11:28 - 11:39

Napfalva, Sport, sport, sport, Mi segítünk
11:39 - 11:52

Puffy és Tubby, Manó világ, Bundás barátok
11:52 - 12:05

Mimo világa, Hubbi elintézi, Világ-bölcsi
12:05 - 12:16

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
12:16 - 12:28

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
12:28 - 12:40

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
12:40 - 12:50

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
12:50 - 13:00

Dínóvilág, Szafari, Afrika
13:00 - 13:11

Vonat, Te mit dolgozol?, Napfalva
13:11 - 13:21

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
13:21 - 13:33

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
13:33 - 13:43

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
13:43 - 13:55

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
13:55 - 14:05

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
14:05 - 14:14

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
14:14 - 14:24

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
14:24 - 14:36

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
14:36 - 14:48

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
14:48 - 14:58

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
14:58 - 15:07

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
15:07 - 15:16

Utazunk!, Meselánc, Játékidő
15:16 - 15:28

Didi baba, Alakul!, Dínóvilág
15:28 - 15:39

Tűzoltók, Kaktusz, Táncok
15:39 - 15:50

Hód család, Állatkert, Cica és a Ceruza
15:50 - 16:02

Monica & Rudy, Bundás barátok, Jön, segít a Babacsapat
16:02 - 16:14

Zack és Ziggy, Mimo és Bobo, Didi baba
16:14 - 16:24

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
16:24 - 16:34

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
16:34 - 16:45

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
16:45 - 16:57

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
16:57 - 17:08

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
17:08 - 17:17

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
17:17 - 17:22

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
17:22 - 17:35

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
17:35 - 17:46

Dínóvilág, Szafari, Afrika
17:46 - 17:56

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
17:56 - 18:07

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
18:07 - 18:19

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
18:19 - 18:31

Cica és a Ceruza, Dolgos törpök, Színkerék
18:31 - 18:42

Miyu és Litto, India, Monica & Rudy
18:42 - 18:53

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
18:53 - 19:04

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
19:04 - 19:14

Jó éjszakát!, Toobys, Időmanók
19:14 - 19:22

Puffy és Tubby, Manó világ, Monica & Rudy
19:22 - 19:36

Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy, Minél magasabbra, annál
19:36 - 19:47

Kukucs, látlak!, Formák kicsiknek, Henry történetei
19:47 - 19:56

Időmanók, Micsoda látvány, Utazunk!
19:56 - 20:04

Meselánc, Vár az űr, Didi baba
20:04 - 20:16

Szafari, Afrika, Margo és Félix
20:16 - 20:28

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
20:28 - 20:36

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Időmanók
20:36 - 20:42

Utazunk!, Meselánc, Játékidő
20:42 - 20:54

Didi baba, Alakul!, Dínóvilág
20:54 - 21:05

Tűzoltók, Kaktusz, Táncok
21:05 - 21:17

Hód család, Állatkert, Fürdőszoba
21:17 - 21:28

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
21:28 - 21:38

Raul, Járművek, Zöldségek
21:38 - 21:47

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
21:47 - 21:59

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
21:59 - 22:10

Napfalva, Sport, sport, sport, Mi segítünk
22:10 - 22:24

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
22:24 - 22:34

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
22:34 - 22:46

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
22:46 - 22:56

Boldog Birodalom, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb!
22:56 - 23:09

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
23:09 - 23:18

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
23:18 - 23:26

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
23:26 - 23:34

Játékos hangok, Meselánc, Játékidő
23:34 - 23:44

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
23:44 - 23:54

Táncok, Raul, Zöldségek
23:54 - 00:03

Prime Edition
00:00 - 00:44

Real Economy
00:44 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 11:53

Business Angola
11:53 - 12:00

News of the Day
12:00 - 13:46

Real Economy
13:46 - 14:00

News of the Day
14:00 - 16:46

Real Economy
16:46 - 17:00

News of the Day
17:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 23:46

State of the Union
23:46 - 00:00

Veszélyes szomszédok
23:50 - 01:40

Csőbe húzva
01:40 - 03:03

Műsorszünet
03:03 - 06:20

Garázsvásári rejtélyek: Az esküvői ruha
06:20 - 08:10

Pokoli vőlegény
08:10 - 09:55

Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Chilébe
09:55 - 11:50

Szerelem más körülmények között
11:50 - 13:50

Inga Lindström: Rasmus és Johanna
13:50 - 15:45

Dr. Hope: Egy asszony nem adja fel 1
15:45 - 17:45

Chicago
17:45 - 20:00

Kutya-macska szerelem
20:00 - 21:55

A vád tanúja 1
21:55 - 23:25

A vád tanúja 2
23:25 - 00:50

Carp Zoom
00:00 - 00:30

Dovit
00:30 - 01:00

Izland
01:00 - 01:30

Izland
01:30 - 02:00

Vadászok konyhája
02:00 - 02:30

Blaumann Ödön
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Fókuszban a horgászat
03:30 - 04:00

Pontyok háborúja II./18.
04:00 - 04:30

Csali Hungária bemutatja
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Fegyvermester
06:00 - 06:30

Walter megoldások
06:30 - 07:00

TopBaits
07:00 - 07:30

Carp Zoom
07:30 - 08:00

Energofish magazin
08:00 - 08:30

Légy-Ott!
08:30 - 09:00

Fishing Australia
09:00 - 09:30

Feedermánia
09:30 - 10:00

Don Carp Baits
10:00 - 10:30

Leveleki 128 órás Halcatraz Kupa
10:30 - 11:00

A halak nem mesélnek
11:00 - 11:30

Rob Hughes felfedezi a Balatont
11:30 - 12:00

Horgászat Bokor Károllyal
12:00 - 12:30

Dovit
12:30 - 13:00

Izland
13:00 - 13:30

Izland
13:30 - 14:00

Vadászok konyhája
14:00 - 14:30

Blaumann Ödön
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Pontyok háborúja II./17.
16:00 - 16:30

A halak nem mesélnek
16:30 - 17:00

Fishing Australia
17:00 - 17:30

Légy-Ott! A sebes pisztrángról
17:30 - 18:00

Halimádók konyhája Tulipán Tiborral
18:00 - 18:30

A zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Vadászat a Cserhátban és Szlovákiában
19:00 - 19:30

Horgászat határok nélkül
19:30 - 20:00

Gone Fishin' VI./12.
20:00 - 20:30

Walter megoldások
20:30 - 21:00

Pergess
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

XII. Nemzetközi Vadgasztronómiai Fesztivál Soponya 2018.
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Horgászat határok nélkül
23:00 - 23:30

Pontyok háborúja II./17.
23:30 - 00:00

A nagy házalakítás
23:10 - 00:10

Hogyan készült? 10.
00:10 - 00:40

Hogyan készült? 11.
00:40 - 01:10

Esküvő első látásra
01:10 - 02:20

Shopping Királynők
02:20 - 03:25

Mondj igent a ruhára: Atlanta
03:25 - 03:50

Mondj igent a ruhára: Atlanta
03:50 - 04:15

Jógára fel! 9.
04:15 - 05:00

Segítség, gyerekeim vannak!
05:00 - 05:55

Shopping Királynők
05:55 - 07:05

Portugália ízei 52.
07:05 - 07:40

TELESHOP
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babavilág
11:35 - 11:40

Esküvő első látásra
11:40 - 12:55

Valami kölcsön, valami új
12:55 - 13:25

Valami kölcsön, valami új
13:25 - 13:55

A nagy házalakítás
13:55 - 14:50

Mondj igent a ruhára: Atlanta
14:50 - 15:20

Mondj igent a ruhára: Atlanta
15:20 - 15:50

Shopping Királynők
15:50 - 17:00

Segítség, gyerekeim vannak! 13.
17:00 - 18:00

Antonio megjavítja! 1.
18:00 - 18:30

Antonio megjavítja! 2.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás 27.
19:00 - 20:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta 9.
20:00 - 20:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta 10.
20:30 - 21:00

Esküvő első látásra 5.
21:00 - 22:10

Segítség, gyerekeim vannak!
22:10 - 23:10

A nagy házalakítás
23:10 - 00:10

Megérint a halál
23:20 - 01:20

Züllöttség
01:20 - 03:15

Rém sötét vidék
03:15 - 05:00

Derült égből apu
05:00 - 07:00

Apokalipszis - Az ítélet napja
07:00 - 08:55

Harc mindhalálig
08:55 - 10:45

Az akciócsoport
10:45 - 12:30

Vikingek csatája
12:30 - 14:20

A bátrak háborúja
14:20 - 16:50

Con Air - A fegyencjárat
16:50 - 19:00

Háborgó mélység
19:00 - 21:00

I. e. 10 000
21:00 - 23:00

Dredd
23:00 - 00:55

Futás
22:50 - 00:20

Mit ér egy élet 1. rész
00:20 - 01:50

Mit ér egy élet 2. rész
01:50 - 03:15

Tökéletes búvóhely
03:15 - 05:25

Bluebird
05:25 - 06:45

Valaki hőse
06:45 - 08:05

Fogadj Zuckerre!
08:05 - 09:40

Summer Camp
09:40 - 11:10

Harcos
11:10 - 12:50

A Royal Palace hősei
12:50 - 14:35

Trükkös Tomi visszatér
14:35 - 16:10

Szupervihar 2. - Ha eljön a világvége 1. rész
16:10 - 17:35

Szupervihar 2. - Ha eljön a világvége 2. rész
17:35 - 19:00

Heidi 13.
19:00 - 19:25

Piroska és a farkas
19:25 - 21:00

Will 3.
21:00 - 21:50

Szalagavató
21:50 - 23:15

80 perc
23:15 - 00:45

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Alakforma
05:00 - 06:00

Preventív gerinctréning
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Dance Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna
12:00 - 13:00

Lazító jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Doku-line
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Smaragdút
10:00 - 11:00

Sporttárs
11:00 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:20

Betondzsungel
12:20 - 12:30

Kertszépítők
12:30 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

FIX Magazin
14:30 - 15:30

Sztárportré
15:30 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart Extra
18:25 - 20:00

Gázfröccs
20:00 - 20:30

Célkeresztben
20:30 - 21:00

Enigma
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Miss Marple: Balhüvelykem bizsereg...
23:00 - 01:10

Csábító kémek I./7.
01:10 - 02:05

Late Night Gaming
02:05 - 03:05

A szomszéd főztje...
03:05 - 06:20

Murdoch nyomozó rejtélyei II./12.
06:20 - 07:25

Poirot-novellák 18.
07:25 - 08:30

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./11.
08:30 - 09:30

Televíziós vásárlási műsorablak
09:30 - 10:40

Murdoch nyomozó rejtélyei II./13.
10:40 - 11:45

Televíziós vásárlási műsorablak
11:45 - 13:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VII./2.
13:00 - 14:15

Televíziós vásárlási műsorablak
14:15 - 15:25

Poirot-novellák 19.
15:25 - 16:35

Miss Marple: A Sittaford-rejtély