Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Tavasz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:51

Ma délelőtt
08:51 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Életkor
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Itthon vagy!
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Unió28
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Életkor
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Itthon vagy!
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Életkor
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Freakin' Disco
23:25 - 00:25

Melissa és Joey 5.
00:25 - 00:50

Melissa és Joey 6.
00:50 - 01:15

KiberMa
01:15 - 01:40

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:40 - 02:40

Odaát VI./22.
02:40 - 03:25

Az A38 hajó színpadán: Random Szerda
03:25 - 04:15

Tuti gimi IV./21.
04:15 - 05:00

Kíváncsi Fáncsi
05:00 - 05:05

Tinti kalandjai
05:05 - 05:10

Rumcájsz kalandjai
05:10 - 05:20

A kockásfülű nyúl II.
05:20 - 05:30

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
05:30 - 05:55

Chuggington pályaudvar IV.
05:55 - 06:05

Chuggington pályaudvar IV.
06:05 - 06:15

Zou
06:15 - 06:25

Dóra, a felfedező I./13.
06:25 - 06:50

Hollócska, a kis rosszcsont
06:50 - 07:00

Bubbi Guppik I.
07:00 - 07:25

A Fikszik
07:25 - 07:35

Magyar népmesék II.
07:35 - 07:45

Moncsicsik
07:45 - 07:55

Moncsicsik
07:55 - 08:10

Miles a jövőből I.
08:10 - 08:35

Mickey egér játszótere I.
08:35 - 09:00

Jake és Sohaország kalózai I.
09:00 - 09:20

Szófia hercegnő I.
09:20 - 09:45

Super Wings - A szárnyalók
09:45 - 10:00

Eperke és barátai 20.
10:00 - 10:20

Luna Petunia II.
10:20 - 10:35

Caillou V.
10:35 - 11:00

Kíváncsi Fáncsi
11:00 - 11:05

Tinti kalandjai
11:05 - 11:15

Magyar népmesék VII.
11:15 - 11:25

A kockásfülű nyúl II.
11:25 - 11:30

Kék egér
11:30 - 11:35

Trombi és a Tűzmanó I.
11:35 - 11:45

Kérem a következőt I.
11:45 - 12:00

Mézga család különös kalandjai I.
12:00 - 12:25

Dinó Dan
12:25 - 12:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
12:50 - 12:55

Dóra, a felfedező I./14.
12:55 - 13:20

Hollócska, a kis rosszcsont
13:20 - 13:35

Rubi Szivárványiában
13:35 - 13:45

Rosie világa I-II.
13:45 - 14:00

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
14:00 - 14:25

Wissper
14:25 - 14:30

Wissper
14:30 - 14:40

Chuggington pályaudvar IV.
14:40 - 14:50

Magyar népmesék II.
14:50 - 15:00

Kókusz Kokó, a kis sárkány I.
15:00 - 15:10

Kókusz Kokó, a kis sárkány I.
15:10 - 15:25

Moncsicsik
15:25 - 15:35

Moncsicsik
15:35 - 15:45

Kalózka és Kapitány kalandjai
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:04

Hetedhét kaland
16:04 - 16:15

Bubbi Guppik I.
16:15 - 16:40

Rosie világa I-II.
16:40 - 16:50

Rosie világa I-II.
16:50 - 17:05

Miles a jövőből I.
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere I.
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai I.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő II.
18:15 - 18:40

Wissper
18:40 - 18:45

Wissper
18:45 - 18:55

Chuggington pályaudvar IV.
18:55 - 19:05

Chuggington pályaudvar IV.
19:05 - 19:15

Super Wings - A szárnyalók
19:15 - 19:30

Alvin és a mókusok I.
19:30 - 19:40

Alvin és a mókusok I.
19:40 - 19:50

Luna Petunia II.
19:50 - 20:05

Magyar népmesék VII.
20:05 - 20:15

Családvarázs
20:15 - 20:45

Magyar gondolat - szabad gondolat
20:45 - 21:45

Lapzárta - Veronica Guerin története
21:45 - 23:25

Odaát VII./1.
23:25 - 00:15

Szeretők
23:55 - 01:25

Önök kérték
01:25 - 02:15

Rúzs és selyem
02:15 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:10

Hangvilla
03:10 - 03:40

Magyar gazda
03:40 - 04:00

Kék bolygó
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:40

P'amende
06:40 - 07:10

Öt kontinens
07:10 - 07:35

Ridikül
07:35 - 08:30

08:30–09:00

"> "A haza minden előtt" - ünnepi műsor
08:30 - 09:00

Magyarország nemzeti lobogójának ünnepélyes felvonása katonai ti
09:00 - 09:30

09:30–09:45

"> "A haza minden előtt" - ünnepi műsor
09:30 - 09:45

09:45–10:30

"> "A haza minden előtt" - ünnepi műsor
09:45 - 10:30

Díszünnepség a Múzeumkertben
10:30 - 11:30

11:30–12:00

"> "A haza minden előtt" - ünnepi műsor
11:30 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:45

12:45–13:20

"> "A haza minden előtt" - ünnepi műsor
12:45 - 13:20

Honfoglaló
13:20 - 14:10

Rex felügyelő IV./1.
14:10 - 15:05

Mit kívánt a magyar nemzet
15:05 - 16:15

Egy magyar nábob
16:15 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:30

Honfoglaló
18:30 - 19:15

Hej Páva 2019
19:15 - 19:30

Kárpáthy Zoltán
19:30 - 21:00

Elpusztítani mindent - Az ismeretlen polgárháború 1848/49
21:00 - 22:00

Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása összefoglaló
22:00 - 22:30

Kenó
22:30 - 22:35

A kétségbeesés méltósága - Emlékek Csengey Dénesről
22:35 - 00:05

Labdarúgás
23:00 - 00:50

Labdarúgás
00:50 - 01:55

Forma-1
01:55 - 03:35

Rövid pályás Gyorskorcsolya Világbajnokság
03:35 - 05:00

Pecatúra magazin
05:00 - 05:26

Skipper magazin
05:26 - 05:55

Forma-1
05:55 - 07:40

Labdarúgás
07:40 - 09:40

Bringasport magazin
09:40 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Sportlövészet magazin
10:30 - 11:00

Vívás
11:00 - 12:00

UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
12:00 - 12:30

Fradi Tv
12:30 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

Napos oldal magazin
13:30 - 14:15

Skipper magazin
14:15 - 14:50

Labdarúgás
14:50 - 15:55

Labdarúgás
15:55 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Startfejes magazin
17:15 - 18:00

Stúdió
18:00 - 18:30

Vízilabda
18:30 - 19:46

Stúdió
19:46 - 20:00

Boxutca
20:00 - 20:30

Irány Madrid!
20:30 - 21:15

Játékoskijáró
21:15 - 22:00

Női labdarúgó magazin
22:00 - 22:30

Sporthíradó
22:30 - 23:00

Vízilabda
23:00 - 00:30

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:35

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:35 - 00:40

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:40 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Örökzöldek a Józsefvárosból Szenes Iván Emlékkoncert
01:35 - 02:25

A sas meg a sasfiók
02:25 - 03:35

Építészkorzó
03:35 - 04:05

Magyar pop
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Mesterember
05:50 - 06:20

Iskolapad
06:20 - 06:45

Élő egyház
06:45 - 07:10

Gasztroangyal
07:10 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:30

Isten kezében
08:30 - 08:55

Katolikus krónika
08:55 - 09:30

Nagyok
09:30 - 10:00

Mindenki Akadémiája
10:00 - 10:30

Új idők, új dalai
10:30 - 11:00

Angol nyelvű hírek
11:00 - 11:20

Az ünnepelt
11:20 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

P'amende
13:20 - 13:50

Öt kontinens
13:50 - 14:20

A szabadságharc lengyel légiója
14:20 - 14:55

Az égbe temetett tábornok - Bem József
14:55 - 15:50

Kárpát expressz
15:50 - 16:15

Díszünnepség a Múzeumkertben
16:15 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Gasztroangyal
17:55 - 18:55

Szerelmes földrajz
18:55 - 19:30

Hagyaték
19:30 - 20:00

Önök kérték
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:00

Arany páva
23:40 - 00:40

Századfordító magyarok
00:40 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:00

Századfordító magyarok
06:00 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Kerekek és lépések
07:20 - 08:05

A palota ékköve 52.
08:05 - 09:10

Vészhelyzet VI/8.
09:10 - 09:55

Huszárok
09:55 - 10:30

Látogatóban Kovács Ferencnél
10:30 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

A Silla királyság ékköve 52.
11:15 - 12:25

Mint oldott kéve 5.
12:25 - 13:25

retrock
13:25 - 13:30

Kossuth Lajos 2.
13:30 - 14:25

Vers mindenkinek
14:25 - 14:35

Tolcsvay & Tolcsvay - Óriáskoncert a Budapest Sportcsarnokban
14:35 - 15:45

Vers mindenkinek
15:45 - 15:50

A palota ékköve 53.
15:50 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

A Silla királyság ékköve 53.
17:15 - 18:25

Vészhelyzet VI/9.
18:25 - 19:15

Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
19:15 - 19:50

Kossuth vagy Széchenyi
19:50 - 21:10

New Buda - préridélibáb
21:10 - 22:35

Angol királynő
22:35 - 00:05

Föltámadott a tenger
21:50 - 00:15

Vers mindenkinek
00:15 - 00:20

Kult30 - Az értékes félóra
00:20 - 01:00

M5 Híradó
01:00 - 01:40

Ez itt a kérdés
01:40 - 02:25

Föltámadott a tenger
02:25 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés
07:45 - 08:35

Az erdők megmentése 4.
08:35 - 09:35

Kult30 - Az értékes félóra
09:35 - 10:10

Kisállatok rejtélyes világa 1.
10:10 - 11:10

A világ madártávlatból V./11.
11:10 - 11:40

Európa kék szalagja, a Duna II./12.
11:40 - 12:15

Az idő örvényében 3.
12:15 - 12:45

Az idő örvényében 4.
12:45 - 13:20

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
13:20 - 14:00

Kossuth- és Széchenyi-díjak átadása
14:00 - 15:00

A komáromi fiú
15:00 - 16:25

Kuckókirály
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Hagyaték
17:30 - 18:05

Vad Kunság - A Puszta rejtett élete
18:05 - 18:55

Vers mindenkinek
18:55 - 19:05

János vitéz
19:05 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Bánk bán
21:00 - 23:35

M5 Híradó
23:35 - 00:10

700-as klub
00:00 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:50

Egyenes beszéd
00:50 - 01:55

Világhíradó
01:55 - 02:05

Jakupcsek plusz
02:05 - 02:45

A nap híre
02:45 - 03:40

Fórum
03:40 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 19:00

500 - az ország géniusza
19:00 - 20:00

Egyenes beszéd
20:00 - 21:00

Jakupcsek plusz
21:00 - 22:00

Magnum
22:00 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 00:00

NCIS: New Orleans V./8.
23:55 - 00:50

NCIS: Los Angeles VIII./8.
00:50 - 01:50

NCIS XI./24.
01:50 - 02:35

Csúcshatás I./20.
02:35 - 07:25

NCIS: Los Angeles VIII./10.
07:25 - 08:20

NCIS XII./11.
08:20 - 09:15

Váltságdíj I./10.
09:15 - 10:10

SWAT - Különleges egység I./3.
10:10 - 11:05

NCIS: New Orleans III./5.
11:05 - 12:00

NCIS: Los Angeles VIII./10.
12:00 - 12:55

NCIS XII./11.
12:55 - 13:50

Lángoló Chicago III./22.
13:50 - 14:45

Jumanji
14:45 - 16:45

Zorro álarca
16:45 - 19:30

Szellemirtók
19:30 - 22:00

Én, a kém
22:00 - 23:55

Jumanji
23:55 - 02:00

Délelőtt
23:10 - 01:45

bonum hírek , időjárás
01:45 - 01:48

Programajánló
01:48 - 02:00

Pro Life - Abortusz helyett
02:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Musica
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Vaticano
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:48

Programajánló
09:48 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:48

Programajánló
10:48 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Szeretve szeretni
12:30 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Film
17:00 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Székely konyha
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Pat, a kutya 30.
23:09 - 00:15

Grizzy és a lemmingek 37.
00:15 - 00:21

Grizzy és a lemmingek 38.
00:21 - 00:28

Grizzy és a lemmingek 39.
00:28 - 00:34

Grizzy és a lemmingek 40.
00:34 - 00:40

Grizzy és a lemmingek 41.
00:40 - 00:47

Grizzy és a lemmingek 42.
00:47 - 00:50

A Happó család 213.
00:50 - 01:40

Pat, a kutya 19.
01:40 - 01:46

Pat, a kutya 20.
01:46 - 01:54

Pat, a kutya 21.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 22.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 23.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 24.
02:13 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 85.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 86.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 87.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 88.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 89.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 90.
02:58 - 03:50

Pat, a kutya 25.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 26.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 27.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 28.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 29.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 30.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 91.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 92.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 93.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 94.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 95.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 96.
05:08 - 06:00

Dorothy Óz földjén 77.
06:00 - 06:11

Dorothy Óz földjén 78.
06:11 - 06:25

Mr. Bean 151.
06:25 - 06:35

Mr. Bean 152.
06:35 - 06:50

A Happó család 204.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 105.
06:55 - 07:01

Grizzy és a lemmingek 53.
07:01 - 07:07

Grizzy és a lemmingek 54.
07:07 - 07:20

A Tom és Jerry-show 175.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 176.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 177.
07:33 - 07:50

A Tom és Jerry-show 178.
07:50 - 07:56

A Tom és Jerry-show 179.
07:56 - 08:03

A Tom és Jerry-show 180.
08:03 - 08:15

Bébi bolondos dallamok 442.
08:15 - 08:24

Bébi bolondos dallamok 451.
08:24 - 08:40

Bébi bolondos dallamok 452.
08:40 - 08:50

Bébi bolondos dallamok 461.
08:50 - 09:05

Új bolondos dallamok 431.
09:05 - 09:10

Új bolondos dallamok 432.
09:10 - 09:15

Új bolondos dallamok 441.
09:15 - 09:20

Új bolondos dallamok 442.
09:20 - 09:30

Új bolondos dallamok 451.
09:30 - 09:35

Új bolondos dallamok 452.
09:35 - 09:40

Új bolondos dallamok 461.
09:40 - 09:45

Új bolondos dallamok 462.
09:45 - 09:55

Nyuszipoly 73.
09:55 - 10:05

Nyuszipoly 81.
10:05 - 10:20

Nyuszipoly 41.
10:20 - 10:30

Nyuszipoly 42.
10:30 - 10:45

A Happó család 204.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 19.
10:50 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 20.
11:20 - 11:45

Mr. Bean 131.
11:45 - 11:54

Mr. Bean 132.
11:54 - 12:15

Mr. Bean 141.
12:15 - 12:25

Mr. Bean 142.
12:25 - 12:40

Nyuszipoly 93.
12:40 - 12:51

Nyuszipoly 94.
12:51 - 13:02

Nyuszipoly 51.
13:02 - 13:12

Nyuszipoly 52.
13:12 - 13:22

Nyuszipoly 54.
13:22 - 13:31

Nyuszipoly 55.
13:31 - 13:41

Nyuszipoly 56.
13:41 - 13:50

A Happó család 205.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 106.
14:00 - 14:06

Grizzy és a lemmingek 55.
14:06 - 14:13

Grizzy és a lemmingek 56.
14:13 - 14:25

Grizzy és a lemmingek 4.
14:25 - 14:31

Grizzy és a lemmingek 5.
14:31 - 14:38

Grizzy és a lemmingek 6.
14:38 - 14:50

Mr. Bean 151.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 152.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 161.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 162.
15:30 - 15:45

Bébi bolondos dallamok 432.
15:45 - 15:55

Bébi bolondos dallamok 441.
15:55 - 16:10

Nyuszipoly 82.
16:10 - 16:21

Nyuszipoly 74.
16:21 - 16:40

Nyuszipoly 43.
16:40 - 16:50

Nyuszipoly 44.
16:50 - 17:05

Csak lazán, Scooby-Doo! 6.
17:05 - 17:35

Tom és Jerry: A diótörő varázsa
17:35 - 18:25

A Tom és Jerry-show 181.
18:25 - 18:31

A Tom és Jerry-show 182.
18:31 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 22.
18:45 - 19:15

Ben 10 117.
19:15 - 19:25

Ben 10 118.
19:25 - 19:45

Ben 10 119.
19:45 - 19:55

Ben 10 120.
19:55 - 20:10

Új bolondos dallamok 311.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 312.
20:15 - 20:19

Új bolondos dallamok 321.
20:19 - 20:24

Új bolondos dallamok 322.
20:24 - 20:29

Új bolondos dallamok 331.
20:29 - 20:40

A Happó család 214.
20:40 - 20:45

Grizzy és a lemmingek 106.
20:45 - 20:51

Grizzy és a lemmingek 55.
20:51 - 20:58

Grizzy és a lemmingek 56.
20:58 - 21:10

Grizzy és a lemmingek 4.
21:10 - 21:16

Grizzy és a lemmingek 5.
21:16 - 21:23

Grizzy és a lemmingek 6.
21:23 - 22:30

Pat, a kutya 31.
22:30 - 22:37

Pat, a kutya 32.
22:37 - 22:43

Pat, a kutya 33.
22:43 - 22:55

Pat, a kutya 34.
22:55 - 23:02

Pat, a kutya 35.
23:02 - 23:09

Pat, a kutya 36.
23:09 - 00:15

South Park VIII./13.
00:00 - 00:30

Broad City I./5.
00:30 - 01:00

Broad City I./6.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm II./8.
01:30 - 02:00

South Park VIII./12.
02:00 - 02:20

South Park VIII./13.
02:20 - 02:45

Modern Család VIII./6.
02:45 - 03:05

Modern Család VIII./7.
03:05 - 03:30

Modern Család VIII./8.
03:30 - 03:55

Modern Család VIII./9.
03:55 - 04:20

Modellek közt II./3.
04:20 - 04:45

Modellek közt II./4.
04:45 - 05:10

Már megint Malcolm II./7.
05:10 - 05:35

Már megint Malcolm II./8.
05:35 - 06:00

Family Guy XIII./3.
06:00 - 06:30

Family Guy XIII./4.
06:30 - 07:00

Már megint Malcolm II./9.
07:00 - 07:30

Már megint Malcolm II./10.
07:30 - 08:00

Agymenők XI./11.
08:00 - 08:30

Agymenők XI./12.
08:30 - 09:00

Agymenők XI./13.
09:00 - 09:30

Agymenők XI./14.
09:30 - 10:00

Egy kapcsolat szabályai V./2.
10:00 - 10:30

Egy kapcsolat szabályai V./3.
10:30 - 11:00

Modern Család VIII./6.
11:00 - 11:30

Modern Család VIII./7.
11:30 - 12:00

Modern Család VIII./8.
12:00 - 12:30

Modern Család VIII./9.
12:30 - 13:00

A Goldberg család III./23.
13:00 - 13:30

A Goldberg család III./24.
13:30 - 14:00

Agymenők XI./17.
14:00 - 14:30

Agymenők XI./18.
14:30 - 15:00

Agymenők XI./19.
15:00 - 15:30

Agymenők XI./20.
15:30 - 16:00

A Goldberg család IV./1.
16:00 - 16:30

A Goldberg család IV./2.
16:30 - 17:00

Modern Család VIII./10.
17:00 - 17:30

Modern Család VIII./11.
17:30 - 18:00

Modern Család VIII./12.
18:00 - 18:30

Modern Család VIII./13.
18:30 - 19:00

Agymenők XI./23.
19:00 - 19:30

Agymenők XI./24.
19:30 - 20:00

Agymenők I./1.
20:00 - 20:30

Agymenők I./2.
20:30 - 21:00

Comedy Club: Kovács András Péter - Vihar a biliben 1.
21:00 - 22:05

Comedy Club: Kovács András Péter - Vihar a biliben 2.
22:05 - 23:30

Tömény történelem - Forradalmi válogatás I./2.
23:30 - 00:00

Anyám borogass III./1.
00:00 - 00:30

Anyám borogass III./2.
00:30 - 01:00

Új csaj IV./5.
01:00 - 01:30

Új csaj IV./6.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VIII./13.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal VIII./14.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal VIII./15.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal VIII./16.
03:05 - 03:30

Új csaj IV./5.
03:30 - 03:55

Új csaj IV./6.
03:55 - 04:20

SpongyaBob Kockanadrág I./6.
04:20 - 04:45

SpongyaBob Kockanadrág I./7.
04:45 - 05:10

Kertvárosba száműzve III./5.
05:10 - 05:35

Baby Daddy V./15.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág I./8.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág I./9.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./24.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár pingvinjei II./24.
07:30 - 08:00

Jóbarátok VII./24.
08:00 - 08:30

Jóbarátok VIII./1.
08:30 - 09:00

Így jártam anyátokkal VIII./13.
09:00 - 09:30

Így jártam anyátokkal VIII./14.
09:30 - 10:00

Kertvárosba száműzve III./5.
10:00 - 10:30

Baby Daddy V./15.
10:30 - 11:00

Mike és Molly V./1.
11:00 - 11:30

Mike és Molly V./2.
11:30 - 12:00

Mike és Molly V./3.
12:00 - 12:30

Anyám borogass II./21.
12:30 - 13:00

Anyám borogass II./22.
13:00 - 13:30

Anyám borogass II./23.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal VIII./15.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal VIII./16.
14:30 - 15:00

Mike és Molly V./4.
15:00 - 15:30

Baby Daddy V./16.
15:30 - 16:00

Kertvárosba száműzve III./6.
16:00 - 16:30

Anyám borogass II./24.
16:30 - 17:00

Anyám borogass III./1.
17:00 - 17:30

Anyám borogass III./2.
17:30 - 18:00

Jóbarátok VIII./2.
18:00 - 18:30

Jóbarátok VIII./3.
18:30 - 19:00

Mike és Molly V./5.
19:00 - 19:30

Mike és Molly V./6.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal VIII./17.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal VIII./18.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal VIII./19.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal VIII./20.
21:30 - 22:00

Mike és Molly V./7.
22:00 - 22:30

Mike és Molly V./8.
22:30 - 23:00

Mike és Molly V./9.
23:00 - 23:30

Anyám borogass III./3.
23:30 - 00:00

Gyilkos elmék XI./8.
23:30 - 00:30

X-akták XI./10.
00:30 - 01:30

Dr. Csont V./3.
01:30 - 02:30

Dr. Csont V./4.
02:30 - 03:30

X-akták XI./10.
03:30 - 04:30

Monk - A flúgos nyomozó III./8.
04:30 - 05:30

Újabb bolondos dallamok I./19.
05:30 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Anya a pácban
09:00 - 10:45

Macskafogó 2. - A sátán macskája
10:45 - 12:30

Álom.net
12:30 - 14:30

A mi kis falunk I./1.
14:30 - 15:30

A mi kis falunk I./2.
15:30 - 16:30

A mi kis falunk I./3.
16:30 - 17:30

A mi kis falunk I./4.
17:30 - 18:30

A mi kis falunk I./5.
18:30 - 19:30

A mi kis falunk I./6.
19:30 - 20:30

A mi kis falunk I./7.
20:30 - 21:30

A mi kis falunk I./8.
21:30 - 22:30

Megdönteni Hajnal Tímeát
22:30 - 00:35

Az agy titkai
00:00 - 01:00

A tökély nyomában
01:00 - 02:00

A nők felemelkedése
02:00 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:30

A nagy ötlet
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban IV.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Mati, Dada és a művészet
06:15 - 06:20

Mati, Dada és a művészet
06:20 - 06:30

Tudományos
06:30 - 07:00

Pillanatkép
07:00 - 07:30

Az evolúció mítosza
07:30 - 07:55

Fedezzük fel, mert a természet tudja
07:55 - 08:25

GEOlino
08:25 - 08:35

GEOlino
08:35 - 08:50

Sziporka Sziszi
08:50 - 09:05

Look Kool
09:05 - 09:30

Tudomány nagyban
09:30 - 10:00

Pofonegyszerű
10:00 - 10:10

Pofonegyszerű
10:10 - 10:30

Ikerdokik bevetésen
10:30 - 11:00

Tudományos
11:00 - 11:30

Az evolúció mítosza
11:30 - 12:00

Csodálatos állatok VI./1.
12:00 - 12:15

Look Kool
12:15 - 12:40

Tudomány nagyban
12:40 - 13:05

Infotoy
13:05 - 13:15

GEOlino
13:15 - 13:25

GEOlino
13:25 - 13:40

Csináld magad okosságok
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
15:05 - 15:35

Csodálatos állatok
15:35 - 15:50

Sportlabor
15:50 - 16:05

Tudós Palánták
16:05 - 16:30

Tudomány nagyban
16:30 - 16:50

Ki lakik itt?
16:50 - 17:00

Ne dobd ki!
17:00 - 17:30

Legyek szuper!
17:30 - 18:00

Gasztrobbanás
18:00 - 18:15

Pofonegyszerű
18:15 - 18:25

Pofonegyszerű
18:25 - 18:45

Look Kool
18:45 - 19:10

Tudomány nagyban
19:10 - 19:35

Az evolúció mítosza
19:35 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

A hosszú élet nyomában
21:00 - 21:20

A hosszú élet nyomában
21:20 - 22:00

Kicsi a világ - Összekapcsolva
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Tervezés a négyzeten
23:30 - 00:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 8.
23:55 - 00:05

Violetta 73.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 33.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 1.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 2.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 6.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 25.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 11.
03:10 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 1.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 2.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 14.
04:30 - 04:50

Hamis cica 2.
04:50 - 05:15

Hamis cica 3.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 14.
05:35 - 06:00

Kacsamesék 10.
06:00 - 06:30

Rejtélyek városkája 31.
06:30 - 07:00

Aranyhaj: A sorozat 11.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 15.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 6.
08:00 - 08:30

A zűr közepén 55.
08:30 - 09:00

A zűr közepén 56.
09:00 - 09:30

Jessie 50.
09:30 - 10:00

Jessie 48.
10:00 - 10:30

Rejtélyek városkája 34.
10:30 - 11:00

Aranyhaj: A sorozat 13.
11:00 - 11:30

Aranyhaj: A sorozat 14.
11:30 - 12:00

K.C., a tini kém 29.
12:00 - 12:30

K.C. a tini kém 30.
12:30 - 13:00

Milo Murphy törvénye 10.
13:00 - 13:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 21.
13:30 - 14:00

Laborpatkányok 57.
14:00 - 14:30

Hős6os: Baymax visszatér 7.
14:30 - 15:00

Green család a nagyvárosban 10.
15:00 - 15:30

Rejtélyek városkája 31.
15:30 - 16:00

Raven otthona 8.
16:00 - 16:30

Bizaardvark 35.
16:30 - 17:00

Aranyhaj gubancos kalandja 34.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 12.
17:30 - 18:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 5.
18:00 - 18:30

Aranyhaj: A sorozat 5.
18:30 - 19:00

Randevú a vámpírral
19:00 - 20:55

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 44.
20:55 - 21:25

Raven otthona 6.
21:25 - 21:55

Phineas és Ferb S1 Splits 10.
21:55 - 22:05

Milo Murphy törvénye 9.
22:05 - 22:35

Milo Murphy törvénye 10.
22:35 - 23:05

Milo Murphy törvénye 11.
23:05 - 23:35

Milo Murphy törvénye 12.
23:35 - 00:05

Volt egyszer egy misszió
23:00 - 01:00

A fegyverek története 11.
01:00 - 02:00

Fegyverek a háborúban 21.
02:00 - 03:00

Múmiák nyomában 2.
03:00 - 04:00

Elveszett világok 8.
04:00 - 05:00

Kémhálózat 11.
05:00 - 06:00

Parancsnoki döntések 15.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Extrém hivatások 8.
07:00 - 08:00

Földalatti városok 6.
08:00 - 09:00

Vadászok konyhája
09:00 - 09:30

Halimádók konyhája
09:30 - 10:00

Modern csodák 25.
10:00 - 11:00

Kr. előtt 10 000 évvel
11:00 - 13:00

Legendás csatahajók 11.
13:00 - 14:00

Felperzselt földeken - Sherman tábornok hadjárata
14:00 - 16:00

Modern csodák 8.
16:00 - 17:00

Keményen Alaszkában 8.
17:00 - 18:00

A majomtól az emberig
18:00 - 20:00

Párbaj az égen 1.
20:00 - 21:00

Ember, idő, gép 2.
21:00 - 22:00

Különös rituálék 7.
22:00 - 23:00

Japán amerikai megszállása
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Angard
00:10 - 01:00

Jó reggelt extra
01:00 - 01:25

Magyar világ
01:25 - 01:50

Brüsszel
01:50 - 02:15

Célfotó
02:15 - 02:40

Kitekintő
02:40 - 03:15

Napi aktuális
03:15 - 04:00

Jó reggelt extra
04:00 - 04:25

Klinika
04:25 - 04:50

Razzia
04:50 - 05:15

Háttérkép
05:15 - 06:00

Angard
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Jó reggelt!
07:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Nemzeti ünnepeink: Március 15.
10:05 - 10:30

Ünnepi megemlékezés a Múzeumkertben
10:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Informátor
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyar gondolat - szabad gondolat
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:25

Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35

Magyar világ
14:35 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Az égbe temetett tábornok
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Nemzeti ünnepeink: Március 15.
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Jó reggelt extra
17:10 - 17:35

Zöld világ
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Építők
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Informátor
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Troll
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Ünnepi megemlékezés a Múzeumkertben
22:35 - 00:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 20:53

Ocean
20:53 - 21:00

Prime Edition
21:00 - 23:46

State of the Union
23:46 - 00:00

Gracie választása
23:50 - 01:45

A barátnő bosszúja
01:45 - 03:15

Műsorszünet
03:15 - 06:35

A vadrózsák völgyében - A szerelem győzelme
06:35 - 08:35

Szeretem a tanárod
08:35 - 10:20

Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Barcelonában
10:20 - 12:15

Emilie Richards: Új-Zéland örökké
12:15 - 14:15

Rosamunde Pilcher: Burokban születni
14:15 - 16:10

A vadrózsák völgyében - A szerelem megszelidítése
16:10 - 18:10

A nő mosolya
18:10 - 20:00

Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Provance-ba
20:00 - 22:00

Gyilkos hűtlenség
22:00 - 23:50

Válságban
23:50 - 01:45

Pergess
00:00 - 00:30

Mikado Kupa
00:30 - 01:00

Halimádók konyhája
01:00 - 01:30

Don Carp Baits
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Halmi Péter Pál
03:00 - 03:30

Horgászat határok nélkül
03:30 - 04:00

Pontyok háborúja II./10.
04:00 - 04:30

A Maldív-szigetek igazi arca
04:30 - 05:00

Blaumann Ödön
05:00 - 05:30

Blaumann Ödön
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Haldorádó
06:30 - 07:00

Pontyszínház
07:00 - 07:30

Halimádók konyhája
07:30 - 08:00

Feedermánia
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja 2. évad 2. rész
08:30 - 09:00

Fókuszban a horgászat
09:00 - 09:30

Matchfishing
09:30 - 10:00

Hajós horgászat Barhammal
10:00 - 10:30

A Maldív-szigetek igazi arca
10:30 - 11:00

Pergető Akadémia
11:00 - 11:30

Feedermánia
11:30 - 12:00

Halimádók konyhája
12:00 - 12:30

Mikado Kupa
12:30 - 13:00

Fogd meg, és engedd vissza!
13:00 - 13:30

Don Carp Baits
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Halmi Péter Pál
15:00 - 15:30

Haldorádó
15:30 - 16:00

Hajós horgászat Barhammal
16:00 - 16:30

Feeder túrák- és trükkök
16:30 - 17:00

Fókuszban a horgászat
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja 2. évad 3. rész
17:30 - 18:00

Walter megoldások
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

A folyók királya
20:00 - 20:30

IBCC 2018. 1. rész
20:30 - 21:00

IBCC 2018. 2. rész
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Takács Viktor
22:30 - 23:00

Fókuszban a versenyhorgászat
23:00 - 23:30

Pontyok háborúja II./9.
23:30 - 00:00

A nagy házalakítás
23:10 - 00:10

Hogyan készült? 18.
00:10 - 00:45

Hogyan készült? 19.
00:45 - 01:15

Esküvő első látásra
01:15 - 02:20

Véznák kontra Dagik
02:20 - 03:20

Valami kölcsön, valami új
03:20 - 03:45

Valami kölcsön, valami új
03:45 - 04:10

Mondj igent a ruhára: Atlanta
04:10 - 04:35

Mondj igent a ruhára: Atlanta
04:35 - 05:00

Álomesküvők
05:00 - 05:55

Shopping Királynők
05:55 - 07:05

Portugália ízei
07:05 - 07:40

Portugália ízei
07:40 - 08:15

GETAWAY- Viszlát, mi leléptünk!
08:15 - 09:15

Csendes-óceáni kalandok
09:15 - 10:25

Csendes-óceáni kalandok
10:25 - 11:40

Esküvő első látásra
11:40 - 12:45

Portugália ízei 11.
12:45 - 13:20

A nagy házalakítás
13:20 - 14:20

Mondj igent a ruhára: Atlanta
14:20 - 14:50

Mondj igent a ruhára: Atlanta
14:50 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

Álomesküvők 9.
16:55 - 18:00

Valami kölcsön, valami új 5.
18:00 - 18:30

Valami kölcsön, valami új 6.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás 14.
19:00 - 20:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta 15.
20:00 - 20:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta 16.
20:30 - 21:00

Esküvő első látásra 10.
21:00 - 22:05

Véznák kontra Dagik 11.
22:05 - 23:10

A nagy házalakítás
23:10 - 00:10

Amerikai bérgyilkos
23:25 - 01:40

A golyó
01:40 - 03:20

A bíró
03:20 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Vuk 2. - Kis Vuk
09:00 - 10:10

Bakkermann
10:10 - 11:50

Az utolsó gyémántrablás
11:50 - 13:50

Már megint bérgyilkos a szomszédom
13:50 - 15:50

A kiütés
15:50 - 18:10

The Expendables - A feláldozhatók 3
18:10 - 20:30

John Carter
20:30 - 23:00

Sin City: Ölni tudnál érte
23:00 - 01:00

Lila képzelet
22:35 - 00:15

Alagút
00:15 - 01:45

Spirit
01:45 - 03:15

Keserédes
03:15 - 05:00

Műsorszünet
05:00 - 05:30

Shirley Temple mesél: Micimackó
05:30 - 06:25

A titkos erőd
06:25 - 08:00

Kisfiam
08:00 - 10:15

Pelikánember
10:15 - 11:40

Valaki hőse
11:40 - 13:00

Vincent és én
13:00 - 14:40

Két Velence
14:40 - 16:25

Regina
16:25 - 17:55

Bűvésztrükk
17:55 - 19:30

Ragyogó kilátások
19:30 - 21:00

Szeretünk, Doki! I./7.
21:00 - 21:45

Szeretünk, Doki! I./8.
21:45 - 22:35

A jelölt
22:35 - 00:10

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Alakforma
05:00 - 06:00

Preventív gerinctréning
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Dance Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna
12:00 - 13:00

Lazító jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Doku-line
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Smaragdút
10:00 - 11:00

Sporttárs
11:00 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:20

Betondzsungel
12:20 - 12:30

Kertszépítők
12:30 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

FIX Magazin
14:30 - 15:30

Sztárportré
15:30 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart Extra
18:25 - 20:00

Gázfröccs
20:00 - 20:30

Célkeresztben
20:30 - 21:00

Enigma
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Poirot - Macska a galambok között
23:00 - 01:05

Escobar 64.
01:05 - 02:00

Late Night Gaming
02:00 - 03:05

A szomszéd főztje...
03:05 - 06:20

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./16.
06:20 - 07:25

Poirot-novellák 9.
07:25 - 08:30

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./10.
08:30 - 09:30

Televíziós vásárlási műsorablak
09:30 - 10:40

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./17.
10:40 - 11:45

Televíziós vásárlási műsorablak
11:45 - 13:00

Murdoch nyomozó rejtélyei III./9.
13:00 - 14:15

Televíziós vásárlási műsorablak
14:15 - 15:25

Poirot-novellák 10.
15:25 - 16:35

Poirot - A harmadik lány
16:35 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok IX./2.
18:45 - 21:00

Escobar 65.
21:00 - 22:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./10.
22:00 - 23:00

Poirot - A harmadik lány
23:00 - 01:05

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 00's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Rock H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Only '80s @ 8
20:00 - 21:00

Only '90s @ 9
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Dance H!ts
23:00 - 00:00

Fokusz Pont
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Nappali
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Nappali
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Hetiszakasz
20:30 - 21:15

Pilpul
21:15 - 21:45

Fokusz Pont
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Licit
23:45 - 00:30

Híradó
00:00 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Vetítő: Tiltott kastélyok - Küküllővári Hallerek
02:00 - 03:00

Lapzárta
03:00 - 03:20

Paletta
03:20 - 03:40

Soroló
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Csörte
05:00 - 06:00

Magyarország élőben
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Paletta
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Felfedező
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Isten veled, Görgey
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Globál
12:30 - 13:00

Kép-regény
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Magyarország élőben
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Európai Híradó
17:30 - 18:00

Csörte
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Péntek 9
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Ikon
23:00 - 00:00

A királyi ház titkai 58.
23:00 - 00:25

Titkok és szerelmek 9.
00:25 - 01:25

Kuzey Güney - Tűz és víz II./40.
01:25 - 02:20

Bosszú vagy szerelem 87.
02:20 - 03:15

Victoria, a rabszolgák megmentője 25.
03:15 - 04:00

Vad Angyal 24.
04:00 - 04:45

Riválisok 50.
04:45 - 05:30

A királyi ház titkai 58.
05:30 - 06:45

Betty, a csúnya lány 49.
06:45 - 07:45

Seherezádé 103.
07:45 - 08:40

A betolakodó 75.
08:40 - 09:35

A sors útjai 12.
09:35 - 10:40

Victoria, a rabszolgák megmentője 26.
10:40 - 11:40

Luz Maria 61.
11:40 - 12:40

Yago 49.
12:40 - 13:40

A királyi ház titkai 59.
13:40 - 15:00

Riválisok 51.
15:00 - 16:00

Fatmagül 10.
16:00 - 17:00

Titkok és szerelmek 10.
17:00 - 18:00

Vad Angyal 25.
18:00 - 19:00

Yago 50.
19:00 - 20:00

Seherezádé 104.
20:00 - 21:00

Luz Maria 62.
21:00 - 22:00

Betty, a csúnya lány 50.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 59.
23:00 - 00:25

Így születtem, így fogadj el III./4.
23:25 - 00:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./3.
00:30 - 01:35

Sokkoló függőségek: Betegesen szeretlek 5.
01:35 - 03:10

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
03:10 - 03:40

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./4.
03:40 - 03:50

Life Night
03:50 - 05:00

Kendra a csúcson V./5.
05:00 - 05:26

Life Night
05:26 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./50.
06:05 - 06:45

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:45 - 07:15

A világ legszebb szállodái II./16.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Mini páros VII./7.
08:20 - 08:55

Mini páros VII./8.
08:55 - 09:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Kendra a csúcson V./5.
10:10 - 10:35

Ez zsír! magazin VII./52.
10:35 - 11:05

A Kardashian sztori VII./19.
11:05 - 12:10

A világ legszebb szállodái II./16.
12:10 - 13:15

Mini páros VII./9.
13:15 - 13:45

Mini páros VII./10.
13:45 - 14:15

Így születtem, így fogadj el III./4.
14:15 - 15:20

A Kardashian sztori VIII./1.
15:20 - 16:20

Hogyan készül? Megmutatjuk! Ajvár
16:20 - 17:00

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal II./12.
17:00 - 17:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
17:30 - 18:00

Kendra a csúcson V./6.
18:00 - 18:30

A világ legszebb szállodái II./17.
18:30 - 19:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
19:35 - 20:10

Így születtem, így fogadj el III./5.
20:10 - 21:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./4.
21:15 - 22:10

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! VI./1.
22:10 - 23:25

Így születtem, így fogadj el III./5.
23:25 - 00:30

Fűrész 2.
23:15 - 01:15

Véres munka
01:15 - 03:25

A törvény erejével
03:25 - 05:00

Vad galamb