Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

 

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Forint, fillér
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Család'19
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

 

Bubbi Guppik II.
16:15 - 16:35

Rubi Szivárványiában
16:35 - 16:50

Rubi Szivárványiában
16:50 - 17:05

Miles a jövőből II.
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere I./1.
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai IV.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő I.
18:15 - 18:40

Tig és Leo
18:40 - 18:50

Agi Bagi II.
18:50 - 19:05

Brümmögők
19:05 - 19:15

Brümmögők
19:15 - 19:25

Super Wings - A szárnyalók
19:25 - 19:40

Charley az iskolában II.
19:40 - 19:45

Charley az iskolában II./24.
19:45 - 19:55

Luna Petunia I.
19:55 - 20:05

M2 matricák - Baltazár-bazár
20:05 - 20:15

Tuti gimi III./22.
20:15 - 21:05

Született szinglik III./1.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40

Odaát VI./5.
22:40 - 23:25

Az A38 hajó színpadán: Dubioza Kolektiv
23:25 - 00:25

 

Rex felügyelő II./7.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 202.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Arisztokraták 6.
20:35 - 21:35

A becsület ideje 21.
21:35 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

Hóvirágünnep
22:30 - 00:00

 

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Kerékpártúra magazin
17:15 - 17:45

Stúdió
17:45 - 18:00

Kézilabda
18:00 - 19:36

Stúdió
19:36 - 20:05

Stúdió
20:05 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:51

Stúdió
22:51 - 23:15

Labdarúgás
23:15 - 00:15

 

Noé barátai
16:20 - 16:50

Novum
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
17:55 - 18:55

Magyarország nemzeti parkjai
18:55 - 19:30

Magyarország, szeretlek!
19:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25

M5 Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:35

 

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

A Silla királyság ékköve 31.
17:15 - 18:25

Vészhelyzet V./9.
18:25 - 19:15

Bruhaha
19:15 - 20:15

Kisváros
20:15 - 21:15

A nagy fejedelem
21:15 - 22:20

III. Richárd
22:20 - 00:00

 

Soós Jóska sámánfestő
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

Egy falat kínai II./2.
18:05 - 19:00

A világ madártávlatból IV.
19:00 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:30

Univerzum
19:30 - 20:25

Csaba testvér gondolatai a Házasság Hetében
20:25 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:30

Művész-házasságok - A házasság művészete 4.
21:30 - 21:45

MüpArt Classic
21:45 - 00:00

 

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:25

Columbo
21:25 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 00:00

 

Az indíték III./6.
16:10 - 17:10

A lopás művészete I./9.
17:10 - 18:10

NCIS: New Orleans IV./7.
18:10 - 19:05

NCIS XI./12.
19:05 - 20:05

NCIS: Los Angeles IX./12.
20:05 - 21:00

SEAL Team I./7.
21:00 - 22:00

SEAL Team I./8.
22:00 - 23:00

Elysium - Zárt világ
23:00 - 01:05

 

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 19:48

Programajánló
19:48 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

 

Nyuszipoly 27.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 28.
16:20 - 16:40

Nyuszipoly 29.
16:40 - 16:50

Nyuszipoly 30.
16:50 - 17:05

Flúgos futam 50.
17:05 - 17:15

Flúgos futam 10.
17:15 - 17:30

A Tom és Jerry-show 91.
17:30 - 17:40

A Tom és Jerry-show 92.
17:40 - 17:55

A Tom és Jerry-show 101.
17:55 - 18:05

A Tom és Jerry-show 102.
18:05 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 12.
18:20 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 13.
18:45 - 19:15

Ben 10 127.
19:15 - 19:25

Ben 10 128.
19:25 - 19:40

Flúgos futam 6.
19:40 - 19:49

Flúgos futam 7.
19:49 - 20:05

Új bolondos dallamok 861.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 862.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 871.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 872.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 881.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 128.
20:35 - 20:42

Grizzy és a lemmingek 99.
20:42 - 20:49

Grizzy és a lemmingek 100.
20:49 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 18.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 19.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 20.
21:13 - 22:20

Pat, a kutya 7.
22:20 - 22:27

Pat, a kutya 8.
22:27 - 22:34

Pat, a kutya 9.
22:34 - 22:45

Pat, a kutya 10.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 11.
22:52 - 22:58

Pat, a kutya 12.
22:58 - 00:00

 

A Goldberg család II./6.
16:30 - 17:00

Modern Család IV./16.
17:00 - 17:30

Modern Család IV./17.
17:30 - 18:00

Modern Család IV./18.
18:00 - 18:30

Modern Család IV./19.
18:30 - 19:00

Agymenők VII./3.
19:00 - 19:30

Agymenők VII./4.
19:30 - 20:00

Agymenők VII./5.
20:00 - 20:30

Agymenők VII./6.
20:30 - 21:00

Agymenők VII./7.
21:00 - 21:30

Agymenők VII./8.
21:30 - 22:00

Family Guy VIII./3.
22:00 - 22:30

Family Guy VIII./4.
22:30 - 23:00

Family Guy VIII./5.
23:00 - 23:30

South Park VI./8.
23:30 - 00:00

 

Anyám borogass VII./6.
16:30 - 17:00

Anyám borogass VII./7.
17:00 - 17:30

Anyám borogass VII./8.
17:30 - 18:00

Jóbarátok VI./7.
18:00 - 18:30

Jóbarátok VI./8.
18:30 - 19:00

Mike és Molly II./7.
19:00 - 19:30

Mike és Molly II./8.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal V./1.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal V./2.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal V./3.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal V./4.
21:30 - 22:00

Mike és Molly II./9.
22:00 - 22:30

Mike és Molly II./10.
22:30 - 23:00

Mike és Molly II./11.
23:00 - 23:30

Anyám borogass VII./9.
23:30 - 00:00

 

Született detektívek V./15.
16:15 - 17:10

Született detektívek V./16.
17:10 - 18:05

Rosewood I./22.
18:05 - 19:00

A mentalista I./4.
19:00 - 20:00

Dr. Csont IX./21.
20:00 - 21:00

Dr. Csont IX./22.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék X./213.
22:00 - 23:00

Döglött akták VII./3.
23:00 - 00:00

 

Csináld magad okosságok
16:05 - 16:30

Tudományos
16:30 - 17:00

Történelmi találmányok
17:00 - 17:30

Ikerdokik bevetésen
17:30 - 18:00

Sportlabor
18:00 - 18:15

Pofonegyszerű
18:15 - 18:25

Pofonegyszerű
18:25 - 18:45

Look Kool
18:45 - 19:10

Tudomány nagyban
19:10 - 19:40

Csodálatos állatok IV./9.
19:40 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Tervezés a négyzeten
21:00 - 22:00

A gép amiből lettünk
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Leletkutatók
23:30 - 00:00

 

Raven otthona 9.
16:05 - 16:35

Bizaardvark 10.
16:35 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 9.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 46.
17:30 - 18:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 8.
18:00 - 18:30

Kikiwaka tábor II./36.
18:30 - 19:00

Soy Luna 183.
19:00 - 20:00

Penny a M.A.R.S-ból 7.
20:00 - 20:30

Csillag kontra Gonosz Erők 37.
20:30 - 20:45

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 26.
20:45 - 21:15

A zűr közepén 8.
21:15 - 21:40

Raven otthona 23.
21:40 - 22:05

Soy Luna 187.
22:05 - 23:00

Sabrina, a tiniboszorkány 7.
23:00 - 23:25

Alex és bandája 26.
23:25 - 23:55

Flash és a Ronkok 7.
23:55 - 00:05

 

Vadászok konyhája
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Boudica, a harcos kiralynő
18:00 - 20:00

Keményen Alaszkában 5.
20:00 - 21:00

Párbaj az égen 10.
21:00 - 22:00

Különleges vonatok 7.
22:00 - 23:00

Iwo Jima
23:00 - 00:00

 

Jó reggelt extra
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Zöld világ
17:10 - 17:35

Jövőálló
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Olümposz
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

V4 - Európa jövője
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Angard
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Sajtóklub 2.0 - Az új generáció
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

 

Barbara Wood: Karibi titok
16:15 - 18:10

Lilly Schönauer: Két pasi meg egy nagyi
18:10 - 20:00

Álomhajó - Utazás a boldogságba: Nászút Hawaiira
20:00 - 21:55

Whitney
21:55 - 23:50

A barátnőm pasija
23:50 - 01:50

 

Finomszerelékes és feeder horgászat
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja 10.
17:30 - 18:00

Horgászat Des Taylorral
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Carpzoom
19:30 - 20:00

Horgászat határok nélkül
20:00 - 20:30

Pontyok háborúja 2. évad 6. rész
20:30 - 21:00

Feeder túrák- és trükkök
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Blaumann Ödön
22:00 - 22:30

Blaumann Ödön
22:30 - 23:00

Csali Hungária bemutatja
23:00 - 23:30

Hajós horgászat Barhammal
23:30 - 00:00

 

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

Álomesküvők 5.
16:55 - 18:00

Hogyan készült? 3.
18:00 - 18:30

Hogyan készült? 4.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás 23.
19:00 - 20:00

David Tutera: A sztárszervező 15.
20:00 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta 7.
21:00 - 21:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta 8.
21:30 - 22:00

Véznák kontra Dagik 10.
22:00 - 23:05

A nagy házalakítás
23:05 - 00:10

 

Öld meg Rómeót!
16:50 - 19:10

Tökéletes fegyver
19:10 - 21:00

A mestergyilkos: Feltámadás
21:00 - 23:00

Négy tesó
23:00 - 01:15

 

10.5 Világvége 2. rész
17:20 - 18:45

Einstein rejtélyei I./1.
18:45 - 19:30

Einstein rejtélyei I./2.
19:30 - 20:15

Merlin kalandjai III./6.
20:15 - 21:00

A hóhér
21:00 - 22:40

Brooklyn arcai
22:40 - 00:25

 

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

 

Törzsasztal
16:15 - 16:45

Zooo+ magazin
16:45 - 17:15

Praktikák
17:15 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TEDXMETU
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

NovumTV
19:25 - 19:55

Honvéd7
19:55 - 20:10

Enigma
20:10 - 21:10

Szinusz
21:10 - 21:40

A Doktor
21:40 - 22:10

Doku-line
22:10 - 23:10

FIX Magazin
23:10 - 00:00

 

Miss Marple: Nemezis
16:35 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok V./5.
18:45 - 21:00

Escobar 43.
21:00 - 22:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VI./10.
22:00 - 23:00

Miss Marple: Nemezis
23:00 - 01:05

 

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Alternat!ve H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Top 15
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Rock H!ts
23:00 - 00:00

 

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Licit
20:30 - 21:15

Társas Házak
21:15 - 21:45

Biblia Politika Misztika
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Autókoktél
23:45 - 00:30

 

Híradó
17:00 - 17:30

Felfedező
17:30 - 18:00

Riasztás
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Szabadfogás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

 

Bosszú vagy szerelem 66.
16:55 - 18:00

Vad Angyal 3.
18:00 - 19:00

Yago 28.
19:00 - 20:00

Seherezádé 82.
20:00 - 21:00

Luz Maria 40.
21:00 - 22:00

Betty, a csúnya lány 28.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 37.
23:00 - 00:25

 

Édes élet Toszkánában I./2.
16:20 - 17:00

Szerelem első látásra? 10.
17:00 - 17:30

Ázsia luxusa I./8.
17:30 - 18:00

Kendra a csúcson IV./4.
18:00 - 18:30

A világ legszebb szállodái I./8.
18:30 - 19:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
19:35 - 20:10

Arák réme 6.
20:10 - 21:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 2.
21:15 - 22:10

Hihetetlen betegségek 15.
22:10 - 23:25

Arák réme 6.
23:25 - 00:30

 

Mortal Kombat 2. - A második menet
16:55 - 18:50

Lezúzva
18:50 - 21:00

Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen
21:00 - 23:00

Amerikai história X
23:00 - 01:30

 

MTV TOP 10 THROWBACK
17:00 - 18:00

MTV HOT&FRESH
18:00 - 18:30

MTV LOCAL HEROES
18:30 - 19:00

MTV HITS
19:00 - 21:00

Kamureg VI./1.
21:00 - 22:00

Floribama Shore II./5.
22:00 - 23:00

Floribama Shore II./4.
23:00 - 00:00

 

Music ON
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Top.hu
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

Club H!T Back
20:00 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

1 like HIPHOP
23:00 - 00:00

 

Dallamokon át VIII./1.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Zenés randevú Balázs Palival Best of V./17.
19:00 - 20:00

Zenés barátságok IV./43.
20:00 - 21:00

Lakodalmas III./2.
21:00 - 22:00

NAGYfröccs V./22.
22:00 - 23:00

Muzsika TV Road Show 32.
23:00 - 00:00

 

Pedig jó ötletnek tűnt II./22.
16:30 - 17:00

Pedig jó ötletnek tűnt II./23.
17:00 - 17:30

Pedig jó ötletnek tűnt II./24.
17:30 - 18:00

Légikatasztrófák I./8.
18:00 - 19:00

Tényleg így készül?! I./12.
19:00 - 19:30

Tényleg így készül?! I./25.
19:30 - 20:00

A náci párt felemelkedése I./8.
20:00 - 21:00

Sziklás-hegység: Sínek a pokolba I./7.
21:00 - 22:00

Hiroshima képei
22:00 - 23:00

Atombombák Nevada felett
23:00 - 00:00

 

A vadon harcművészei II./6.
17:00 - 18:00

Nős tények
18:00 - 19:00

A vadon fotósai I./1.
19:00 - 20:00

A vadászat mesterei I./3.
20:00 - 21:00

Nős tények
21:00 - 22:00

Dr. Pol állatklinikája II./5.
22:00 - 23:00

Dr. Oakley házhoz megy I./3.
23:00 - 00:00

 

A Thunderman család 419.
16:15 - 16:45

Game Shakers 121.
16:45 - 17:10

Alviiin!!! és a mókusok 134.
17:10 - 17:25

Alviiin!!! és a mókusok 135.
17:25 - 17:40

SpongyaBob Kockanadrág 94.
17:40 - 18:10

A Lármás család 320.
18:10 - 18:20

A Lármás család 320.
18:20 - 18:40

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn 403.
18:40 - 19:00

Varázslatos holmik irodája 118.
19:00 - 19:30

Veszélyes Henry 302.
19:30 - 19:55

Hunter Street: Kölykök póráz nélkül 113.
19:55 - 20:25

A Thunderman család 319.
20:25 - 20:50

A Thunderman család 320.
20:50 - 21:20

A Lármás család 306.
21:20 - 21:45

SpongyaBob KockaNadrág 139.
21:45 - 22:15

SpongyaBob Kockanadrág 140.
22:15 - 22:40

Tündéri keresztszülők 157.
22:40 - 23:10

Tündéri keresztszülők 158.
23:10 - 23:35

Veszélyes Henry 311.
23:35 - 00:00

 

Bolygótúra I./14.
17:00 - 17:30

Raktárvadászok II./33.
17:30 - 18:05

Bolygónk, a Föld I./3.
18:05 - 19:00

A világ legszebb szállodái - különkiadás 3.
19:00 - 20:05

Magyarország madártávlatból: Pécs és Baranya megye
20:05 - 21:00

A vadon szava 3.
21:00 - 22:00

Bolygótúra I./15.
22:00 - 22:30

Világörökségünk nyomában 1.
22:30 - 23:00

Egyenlítő IX./32.
23:00 - 00:00

 

Hegyi doktor - Újra rendel III./8.
16:40 - 17:45

Don Matteo VIII./11.
17:45 - 19:00

Hawaii Five-0 12.
19:00 - 20:00

Nyomtalanul 4.
20:00 - 21:00

NCIS: Los Angeles VIII./1.
21:00 - 22:00

NCIS: Los Angeles VIII./2.
22:00 - 23:00

A rezidens II./7.
23:00 - 00:00

 

A gyanú árnyékában 15.
17:20 - 18:20

A gyanú árnyékában 71.
18:20 - 19:20

Showder Klub V./2.
19:20 - 20:25

Showder Klub V./3.
20:25 - 21:30

RTLII Híradó
21:30 - 22:00

ValóVilág powered by Big Brother IX.
22:00 - 23:30

BeleValóVilág powered by Big Brother IX.
23:30 - 00:00

 

Kész Átverés! 1.
16:55 - 17:55

SpongyaBob Kockanadrág VII./22.
17:55 - 18:25

SpongyaBob Kockanadrág VII./23.
18:25 - 18:55

Győzike Show 86.
18:55 - 19:50

Nevess csak! XIII./2.
19:50 - 20:20

Nevess csak! XIII./3.
20:20 - 20:50

Mr. Bean 4.
20:50 - 21:25

Benny Hill show 73.
21:25 - 22:00

Csengetett, Mylord? 22.
22:00 - 23:05

Éjjel-Nappal Budapest 292.
23:05 - 00:05

 

Elif - A szeretet útján II./168.
16:50 - 18:00

RTL híradó - Esti kiadás
18:00 - 19:05

Fókusz
19:05 - 19:35

Drága örökösök I./32.
19:35 - 20:35

Barátok közt 9261-9262.
20:35 - 21:10

Éjjel-Nappal Budapest 1450.
21:10 - 22:25

Halálos fegyver III./8.
22:25 - 23:30

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:30 - 00:05

 

Csillagkapu - Atlantisz III./14.
17:00 - 18:00

Cobra 11 VI./5.
18:00 - 19:00

Cobra 11 VI./6.
19:00 - 20:00

Gyilkos elmék VII./1.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék VII./2.
21:00 - 22:00

Vikingek V./7.
22:00 - 23:00

Vikingek V./8.
23:00 - 00:00

 

7 Vezér
16:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Esti vigadó
18:55 - 20:05

A jó LaciBetyár konyhája
20:05 - 21:00

Drága családom - Az Emilio Família
21:00 - 21:55

No Para Karaoke
21:55 - 22:55

No Para Karaoke
22:55 - 23:55

Vigadó
23:55 - 01:00

 

Supergirl I./14.
16:55 - 17:55

200 első randi I./18.
17:55 - 18:55

Szerelemre Várva I./1.
18:55 - 20:00

Szex és New York IV./13.
20:00 - 20:30

Szex és New York IV./14.
20:30 - 21:00

Quantico II./18.
21:00 - 22:00

Az elnök embere I./9.
22:00 - 23:00

Rólunk szól II./13.
23:00 - 00:00

 

Zorro álarca
16:20 - 19:00

Idegölő
19:00 - 21:00

Kaméleon
21:00 - 23:10

Tudom, mit tettél tavaly nyáron
23:10 - 01:15

 

Favágók VI.
16:50 - 17:50

Labdarúgás
17:50 - 18:10

Premier League Netbusters 25.
18:10 - 18:45

Labdarúgás
18:45 - 20:55

NHL
20:55 - 23:15

NHL ON THE FLY
23:15 - 00:10

 

Álomhotel - Mexikó
16:45 - 18:45

Kisvárosi doktor I./6.
18:45 - 19:55

Doc Martin III./7.
19:55 - 21:00

Kisvárosi gyilkosságok XVII./4.
21:00 - 23:00

Murdoch nyomozó rejtélyei II./1.
23:00 - 00:00

 

Pillantásod nélkül - Esmeralda története 51.
16:25 - 17:30

Csendőrsztorik Toszkánában VI./16.
17:30 - 18:50

Második esély 99-100.
18:50 - 19:50

Gyilkos sorok IX./9.
19:50 - 20:55

Gyilkos sorok IX./10.
20:55 - 21:55

Két nő és egy férfi
21:55 - 23:55

Második esély 99-100.
23:55 - 00:55

 

Családi Titkok 18.
16:30 - 17:35

Családi Titkok 19.
17:35 - 18:45

Magánnyomozók 33.
18:45 - 19:50

Jóban Rosszban 3539.
19:50 - 21:00

A boldogító talán
21:00 - 23:15

Szakítópróba
23:15 - 01:15

 

Bizarr ételek: a finomságok földjén V./12.
17:00 - 17:30

Bizarr ételek: a finomságok földjén V./13.
17:30 - 18:00

Nemzetközi házvadászok LXXXV./10.
18:00 - 18:30

Nemzetközi házvadászok LXXXV./11.
18:30 - 19:00

Nemzetközi házvadászok LXXXV./12.
19:00 - 19:30

Nemzetközi házvadászok LXXXIX./6.
19:30 - 20:00

A lehetetlen szálloda IV./12.
20:00 - 21:00

Múzeumi rejtélyek XIV./7.
21:00 - 22:00

Amerika sötét titkai leleplezve I./7.
22:00 - 23:00

Extrém lakókocsik I./3.
23:00 - 00:00

 

Cennet 54.
16:45 - 18:00

Tények
18:00 - 19:00

Exatlon Hungary
19:00 - 21:20

Legyen Ön is milliomos!
21:20 - 22:35

Columbo: Az ínyenc gyilkos
22:35 - 00:20

 

Szellemekkel suttogó V./8.
16:05 - 17:05

Döglött akták I./10.
17:05 - 18:05

Castle VII./11.
18:05 - 19:05

Castle VII./12.
19:05 - 20:00

Amerikai mesterszakács VIII./18.
20:00 - 21:00

Végső állomás
21:00 - 23:00

Nora Roberts: Kék füst
23:00 - 01:00

 

Dragon Ball Super III./12.
16:05 - 16:35

Dragon Ball Super III./13.
16:35 - 17:05

Jóbarátok II./17.
17:05 - 17:35

Jóbarátok II./18.
17:35 - 18:05

Jóbarátok II./19.
18:05 - 18:35

Jóbarátok II./20.
18:35 - 19:05

Két pasi - meg egy kicsi XII./1.
19:05 - 19:35

Két pasi - meg egy kicsi XII./2.
19:35 - 20:05

Két pasi - meg egy kicsi XII./3.
20:05 - 20:30

Két pasi - meg egy kicsi XII./4.
20:30 - 21:00

Két pasi - meg egy kicsi XII./5.
21:00 - 21:30

Két pasi - meg egy kicsi XII./6.
21:30 - 22:00

Nyugi, Charlie! I./3.
22:00 - 22:25

Nyugi, Charlie! I./4.
22:25 - 22:55

Amerikai istenek I./2.
22:55 - 00:10

 

Ausztrál aranyásók III./13.
16:25 - 17:10

Az alaszkai vadászat I./7.
17:10 - 17:50

Jeges vizek cowboyai III./7.
17:50 - 18:40

Áram & jég I./8.
18:40 - 19:20

Jádeláz III./3.
19:20 - 19:45

Jádeláz III./4.
19:45 - 20:10

Folyami szörnyek VI./2.
20:10 - 21:00

Ausztrál aranyásók III./7.
21:00 - 21:45

Jeges vizek cowboyai III./5.
21:45 - 22:30

Jeges vizek cowboyai III./6.
22:30 - 23:20

A kunsztok tudománya I./8.
23:20 - 00:05

 

Halálos hírszerzés I./4.
16:40 - 17:25

A királyi család magánélete I./2.
17:25 - 18:15

A második világháború: Egy birodalom ára I./1.
18:15 - 19:10

Elátkozott vérvonalak I./3.
19:10 - 19:35

Elátkozott vérvonalak I./4.
19:35 - 20:00

A 2. világháború színesben I./8.
20:00 - 20:55

A háborúk gépei I./2.
20:55 - 21:50

Halálos hírszerzés I./2.
21:50 - 22:40

A fegyverek története I./7.
22:40 - 23:35

A 2. világháború színesben I./8.
23:35 - 00:30

 

Phoenixi állatrendőrség I./3.
16:05 - 17:00

Szuper állatorvos V./2.
17:00 - 18:00

10 kutyus és mi I./2.
18:00 - 19:05

10 kutyus és mi I./3.
19:05 - 20:10

10 kutyus és mi I./4.
20:10 - 21:15

Szuper állatorvos V./2.
21:15 - 22:10

Viszontlátásra a vadonban I./1.
22:10 - 23:00

Viszontlátásra a vadonban I./2.
23:00 - 23:50

Viszontlátásra a vadonban I./3.
23:50 - 00:40

 

Az ének iskolája Best Of
16:20 - 16:50

MEGASZTÁR - Válogatás
16:50 - 17:20

A Nagy Duett Best Of
17:20 - 17:50

Humorkoktél
17:50 - 19:00

Az ének iskolája Best Of
19:00 - 19:30

A Nagy Duett Best Of
19:30 - 20:00

A Nagy Duett Best Of
20:00 - 20:30

MEGASZTÁR - Válogatás
20:30 - 21:00

Humorkoktél
21:00 - 22:10

Minden napra Dáridó
22:10 - 22:40

Dáridó Klub
22:40 - 23:40

Kedvenceink kedvencei
23:40 - 00:40

 

Fehérvári beszélgetések - 70 éves az Alba Regia Táncegyüttes
16:30 - 17:00

Paletta magazin
17:00 - 17:30

Esti mérleg
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Fehérvári beszélgetések
18:05 - 18:30

A Fehérvár Televízió archívumából
18:30 - 19:00

Jó estét, Fehérvár!
19:00 - 20:15

Szent László nyomában Erdélyben
20:15 - 21:20

Pozsonyi Imre - Zuhanás az emlékekbe
21:20 - 22:00

Híradó és Esti mérleg
22:00 - 22:40

Képes hírek
22:40 - 00:00

 

Képújság
18:00 - 19:00

Budai Híradó
19:00 - 19:15

Műsorismertetés
19:15 - 19:20

Zoo magazin
19:20 - 19:50

Kék hírek
19:50 - 20:00

Képújság
20:00 - 20:25

Budai magazin
20:25 - 20:40

Ziccer
20:40 - 21:00

Budai Híradó
21:00 - 21:15

Műsorismertetés
21:15 - 21:20

MTVA film
21:20 - 22:45

Kultúrpont
22:45 - 23:00

Budai Híradó
23:00 - 23:15

Műsorismertetés
23:15 - 23:20

Duett
23:20 - 23:45

Kék hírek
23:45 - 23:55

Hírek
23:55 - 00:00

 

Héthatár
17:00 - 17:30

Navigátor
17:30 - 18:00

Sztárportré
18:00 - 18:30

Egészségpercek
18:30 - 18:45

Kortalan Torna
18:45 - 19:00

Kapospont
19:00 - 19:20

Kapos Sport
19:20 - 19:30

Géniusz
19:30 - 20:00

Kapospont
20:00 - 20:20

Kapos Sport
20:20 - 20:30

Creativ Chef
20:30 - 21:00

Szomszédvár
21:00 - 21:30

Gázfröccs
21:30 - 22:00

Kapos Krónika
22:00 - 08:00

 

Party-Zóna
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

35 perc
18:25 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Üzleti Negyed
19:30 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:25

35 perc
20:25 - 21:00

Ismeri a szandi mandit?
21:00 - 22:20

Híradó
22:20 - 22:45

35 perc
22:45 - 23:10

Himnusz
23:10 - 23:15

Képújság
23:15 - 06:30

Következő 6 csatorna

heti ajánló

08.hét

CSOMAGOK

A regisztrációt követően lehetőséged nyílik 24 órán keresztül díjmentesen kipróbálni a szolgáltatásunkat. A FELFEDEZÉS-t követően az alábbi csomagokat tudod megrendelni. Az ALAPCSOMAG előfizetési időtartamának megfelelően választható Kiegészítő csomagok további szórakozást és élményt nyújtanak!

Alapcsomag

29 CSATORNA

1400 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

30, 60, 90 és 180 napra vásárolható díjcsomag!

PLUSZ

17 CSATORNA

1000 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

Az ALAP-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

PRÉMIUM

19 CSATORNA

800 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

A PLUSZ-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

Válogass!

választható csatornák

300 Ft -tól

BŐVEBBEN ÖSSZEÁLLÍTOM

Válogass kedvedre! Alapcsomaghoz választható csatornák.


Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, okosTV (Smart TV), Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anikó

OFF
LINE

tel: 1240, email: irjalnekunk@ittott.tv

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet a telefonos elérhetőségen kívül (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk. Meglévő fiókhoz kapcsolódó kérdés esetén kérjük minden esetben add meg a fiókhoz tartozó regisztrált mobiltelefonszámot.