Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:51

Ma délelőtt
08:51 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Unió28
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Család'19
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Iskolapad
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Forint, fillér
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Unió28
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Kék bolygó
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Magyar gazda
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Unió28
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az A38 hajó színpadán: Crippled Black Phoenix
23:25 - 00:25

Az ígéret földje 19.
00:25 - 01:15

Született szinglik II./11.
01:15 - 01:35

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:35 - 02:40

Odaát IX./12.
02:40 - 03:25

Kulisszák mögött - az A38 hajón: Shaibo
03:25 - 04:15

Tuti gimi III./2.
04:15 - 05:00

Frakk, a macskák réme II.
05:00 - 05:05

Kiváncsi Fáncsi
05:05 - 05:10

Vízipók-Csodapók II.
05:10 - 05:20

Varjúdombi mesék
05:20 - 05:30

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
05:30 - 05:55

Sam, a tűzoltó VIII.
05:55 - 06:05

Sam, a tűzoltó VIII.
06:05 - 06:15

Zou
06:15 - 06:25

Franklin
06:25 - 06:50

Állatkerti sétány 64.
06:50 - 07:00

Bubbi Guppik I.
07:00 - 07:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
07:25 - 07:35

Szuper Négyes
07:35 - 07:45

Go Diego! Go! IV.
07:45 - 08:10

Miles a jövőből II.
08:10 - 08:35

Mickey egér játszótere III.
08:35 - 09:00

Jake és Sohaország kalózai III.
09:00 - 09:20

Szófia hercegnő IV.
09:20 - 09:45

Super Wings - A szárnyalók
09:45 - 09:55

Rubi Szivárványiában
09:55 - 10:10

Rubi Szivárványiában
10:10 - 10:25

Lülü, a teknőc II.
10:25 - 10:35

Maja, a méhecske
10:35 - 10:45

Maja, a méhecske
10:45 - 11:00

Frakk, a macskák réme II.
11:00 - 11:10

Kiváncsi Fáncsi
11:10 - 11:15

Vízipók-Csodapók II.
11:15 - 11:20

Varjúdombi mesék
11:20 - 11:30

Pityke
11:30 - 11:40

Magyar népmesék IV.
11:40 - 11:50

Kérem a következőt I.
11:50 - 12:00

Mézga család különös kalandjai I.
12:00 - 12:30

Laura csillaga II.
12:30 - 12:40

Laura csillaga II.
12:40 - 12:55

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
12:55 - 13:00

Franklin
13:00 - 13:20

Állatkerti sétány 64.
13:20 - 13:35

Miss BG I-II.
13:35 - 13:45

Miss BG I-II.
13:45 - 14:00

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
14:00 - 14:25

Agi Bagi
14:25 - 14:35

Charley az iskolában I.
14:35 - 14:40

Charley az iskolában I.
14:40 - 14:50

Sam, a tűzoltó VIII.
14:50 - 15:00

Sam, a tűzoltó VIII.
15:00 - 15:10

Tig és Leo
15:10 - 15:20

Go Diego! Go! IV.
15:20 - 15:45

Szuper Négyes
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:03

Hetedhét kaland
16:03 - 16:15

Bubbi Guppik I.
16:15 - 16:35

Miss BG I-II.
16:35 - 16:50

Miss BG I-II.
16:50 - 17:05

Miles a jövőből II.
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere III.
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai III.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő IV.
18:15 - 18:40

Tig és Leo
18:40 - 18:50

Agi Bagi
18:50 - 19:05

Sam, a tűzoltó VIII.
19:05 - 19:15

Sam, a tűzoltó VIII.
19:15 - 19:25

Super Wings - A szárnyalók
19:25 - 19:35

Charley az iskolában I.
19:35 - 19:45

Charley az iskolában I.
19:45 - 19:50

Lülü, a teknőc II.
19:50 - 20:05

M2 matricák - Hevül a vegyület
20:05 - 20:15

Tuti gimi III./3.
20:15 - 21:05

KiberMa
21:05 - 21:25

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40

Odaát IX./13.
22:40 - 23:25

Kulisszák mögött - az A38 hajón: Xavier Rudd
23:25 - 00:25

Fekete Péter
22:30 - 00:05

Kékfény
00:05 - 01:00

P'amande
01:00 - 01:35

Szerelmes földrajz
01:35 - 02:00

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:00 - 02:30

Kézjegy
02:30 - 03:10

Határtalanul magyar
03:10 - 03:40

Kárpát expressz
03:40 - 04:00

Világ
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Rondó
06:45 - 07:45

Ridikül
07:45 - 08:40

Mámoros szerelem 18.
08:40 - 09:30

A vidéki doktor X./9.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Főzzünk megint egyszerűen II.
12:50 - 13:20

Honfoglaló
13:20 - 14:10

Végtelen szerelem 10.
14:10 - 15:00

Hat nővér 25.
15:00 - 15:55

Rex felügyelő I./3.
15:55 - 16:45

Szerencse Híradó
16:45 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 183.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

FÁBRY
20:25 - 21:45

Tóth János II./42.
21:45 - 22:10

Kenó
22:10 - 22:20

Bérgavallér
22:20 - 23:55

Moszkva tér
23:55 - 01:25

Kézilabda
23:00 - 00:45

Kézilabda
00:45 - 02:25

Hungaroring magazin
02:25 - 02:51

Fradi Tv
02:51 - 03:20

Kézilabda
03:20 - 04:52

Kézilabda
04:50 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:35

Kézilabda
07:35 - 09:15

Jövünk! magazin
09:15 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:25

Bringasport magazin
10:25 - 10:45

Hungaroring magazin
10:45 - 11:15

Kézilabda
11:15 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:35

Pecatúra magazin
13:35 - 14:15

Vívó magazin
14:15 - 14:40

Fradi Tv
14:40 - 15:30

Kézilabda
15:30 - 17:04

Sporthíradó
17:04 - 17:15

Napos oldal magazin
17:15 - 17:45

Stúdió
17:45 - 18:00

Kézilabda
18:00 - 19:30

Stúdió
19:30 - 19:45

Stúdió
19:45 - 20:30

Kézilabda
20:30 - 22:06

Stúdió
22:06 - 22:30

Sporthíradó
22:30 - 23:00

Kézilabda
23:00 - 00:45

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:30 - 00:35

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:35 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Magyarország, szeretlek!
01:35 - 03:00

Oszvald képmása
03:00 - 04:00

Magyar rock
04:00 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Magyar Krónika
05:50 - 06:20

Kárpát expressz
06:20 - 06:45

Forint, fillér
06:45 - 07:10

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:10 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:35

Önkéntesek
08:35 - 09:00

Kereszt-Tények
09:00 - 09:15

Így szól az Úr!
09:15 - 09:20

A bölcsesség kezdete...
09:20 - 09:35

A sokszínű vallás
09:35 - 09:50

Nagyok
09:50 - 10:25

A zebegényi mester - Szőnyi István
10:25 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:25

Az ezerkettedik éjszaka
11:25 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Rondo
13:20 - 14:15

Család-barát
14:15 - 15:50

Kék bolygó
15:50 - 16:15

Opera Café 2.
16:15 - 16:45

Magyar Krónika 2.
16:45 - 17:25

Ízőrzők
17:25 - 18:00

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:00 - 19:00

Pannon expressz
19:00 - 19:35

Reviczkyvel az Erdőben
19:35 - 20:00

Szenes Iván írta Andreával
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25

M5 Híradó 16.
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

Élő holttest
22:15 - 00:10

Zene, zene, zene
00:10 - 01:10

Századfordító magyarok
01:10 - 02:05

Bartók bemutatók nyomában
02:05 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Századfordító magyarok
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Járóföld
07:20 - 07:55

retrock
07:55 - 08:05

A palota ékköve 11.
08:05 - 09:10

Vészhelyzet IV./11.
09:10 - 10:00

Kisváros
10:00 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

A Silla királyság ékköve 11.
11:15 - 12:15

A névtelen vár 3.
12:15 - 13:25

Kovács Kati jubileumi koncert
13:25 - 14:30

Mókatár
14:30 - 14:50

Bruhaha
14:50 - 15:50

A palota ékköve 12.
15:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

A Silla királyság ékköve 12.
17:15 - 18:25

Vészhelyzet IV./12.
18:25 - 19:15

Kató néni kabaréja
19:15 - 20:15

Kisváros
20:15 - 21:10

A névtelen vár 4.
21:10 - 22:20

Ötcsillagos találkozások
22:20 - 22:50

A nagy képmás
22:50 - 23:55

Arany páva
23:55 - 01:15

MüpArt Classic
21:50 - 00:10

Kult30 - Az értékes félóra
00:10 - 00:50

M5 Híradó
00:50 - 01:20

Ez itt a kérdés
01:20 - 02:10

Mindenki Akadémiája
02:10 - 02:35

Vihar a lombikban
02:35 - 03:50

Mesterember
03:50 - 04:20

Novum
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés
07:45 - 08:35

Kult30 - Az értékes félóra
08:35 - 09:10

Univerzum - Az utolsó nomádok - A Himaláján át
09:10 - 10:10

Így működik a világegyetem I./4.
10:10 - 11:10

A világ madártávlatból II./11.
11:10 - 11:40

Madarat tolláról 4.
11:40 - 12:15

Opera Café 2.
12:15 - 12:45

Multiverzum
12:45 - 13:20

Magyar Krónika 2.
13:20 - 14:00

Érettségi
14:00 - 14:35

Szólalj meg! - franciául
14:35 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20

Eltűnő örökségek 2.
15:20 - 15:50

Felsős
15:50 - 16:25

Mindenki Akadémiája
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

Így működik a világegyetem I./5.
18:05 - 19:00

A világ madártávlatból II./12.
19:00 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:35

Univerzum - Tél Ausseerlandban
19:35 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:50

Egy kínai bukméker meggyilkolása
21:50 - 00:05

700-as klub
00:00 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:55

Egyenes beszéd
00:55 - 02:05

Világhíradó
02:05 - 02:20

700-as klub
02:20 - 02:45

Jakupcsek plusz
02:45 - 03:40

Columbo
03:40 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:25

Columbo
21:25 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 00:00

Hannibal III./6.
00:00 - 01:00

Eltűntek nyomában I./11.
01:00 - 02:00

Eltűntek nyomában I./12.
02:00 - 02:45

Hannibal III./5.
02:45 - 07:10

NCIS: Los Angeles VIII./16.
07:10 - 08:05

NCIS XII./16.
08:05 - 09:00

Lángoló Chicago I./23.
09:00 - 09:55

Kékpróba V./8.
09:55 - 10:50

Crossing Lines - Határtalanul II./5.
10:50 - 11:55

Hawaii Five-0 IV./8.
11:55 - 12:55

NCIS: Los Angeles VIII./16.
12:55 - 13:55

NCIS XII./16.
13:55 - 14:55

Lángoló Chicago I./24.
14:55 - 15:55

Crossing Lines - Határtalanul II./6.
15:55 - 17:00

Kékpróba V./9.
17:00 - 18:00

Hawaii Five-0 IV./9.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles VIII./17.
19:00 - 20:00

NCIS XII./17.
20:00 - 21:00

NCIS: Los Angeles IX./23.
21:00 - 22:00

NCIS: Los Angeles IX./24.
22:00 - 23:00

NCIS XI./16.
23:00 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:48

Programajánló
00:48 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Musica
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Vaticano
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Európa
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:48

Programajánló
09:48 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:48

Programajánló
10:48 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 13:00

Pro Life - Abortusz helyett
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Székely konyha
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Audinecia
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:00

Szentségimádás a művészeti élet megújulásáért
22:00 - 23:10

Délelőtt
23:10 - 01:45

Grizzy és a lemmingek 47.
00:00 - 00:06

Grizzy és a lemmingek 48.
00:06 - 00:13

Grizzy és a lemmingek 49.
00:13 - 00:19

Grizzy és a lemmingek 50.
00:19 - 00:30

Grizzy és a lemmingek 51.
00:30 - 00:36

Grizzy és a lemmingek 52.
00:36 - 00:43

Grizzy és a lemmingek 53.
00:43 - 00:48

Grizzy és a lemmingek 54.
00:48 - 01:40

Pat, a kutya 67.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 68.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 69.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 70.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 71.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 72.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 55.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 56.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 57.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 58.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 59.
02:51 - 02:57

Grizzy és a lemmingek 60.
02:57 - 03:50

Pat, a kutya 73.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 74.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 75.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 76.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 77.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 78.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 61.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 62.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 63.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 64.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 65.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 66.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 251.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 252.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 261.
05:35 - 05:44

Mr. Bean 262.
05:44 - 06:00

Dorothy Óz földjén 7.
06:00 - 06:10

Dorothy Óz földjén 8.
06:10 - 06:25

Flúgos futam 9.
06:25 - 06:35

Flúgos futam 11.
06:35 - 06:50

A Happó család 241.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 25.
06:55 - 07:01

Grizzy és a lemmingek 26.
07:01 - 07:08

Grizzy és a lemmingek 27.
07:08 - 07:20

A Tom és Jerry-show 62.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 63.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 64.
07:33 - 07:45

A Tom és Jerry-show 65.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 66.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 67.
07:58 - 08:15

Mr. Bean 51.
08:15 - 08:25

Mr. Bean 52.
08:25 - 08:40

Mr. Bean 61.
08:40 - 08:50

Mr. Bean 62.
08:50 - 09:05

Nyuszipoly 67.
09:05 - 09:14

Nyuszipoly 27.
09:14 - 09:24

Nyuszipoly 68.
09:24 - 09:34

Nyuszipoly 28.
09:34 - 09:44

Nyuszipoly 22.
09:44 - 09:54

Nyuszipoly 23.
09:54 - 10:04

Nyuszipoly 24.
10:04 - 10:14

Nyuszipoly 25.
10:14 - 10:24

Nyuszipoly 26.
10:24 - 10:45

A Happó család 241.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 39.
10:50 - 11:11

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
11:11 - 11:31

Csak lazán, Scooby-Doo! 41.
11:31 - 11:52

Csak lazán, Scooby-Doo! 42.
11:52 - 12:40

Új bolondos dallamok 611.
12:40 - 12:45

Új bolondos dallamok 612.
12:45 - 12:50

Új bolondos dallamok 621.
12:50 - 12:55

Új bolondos dallamok 622.
12:55 - 13:00

Új bolondos dallamok 631.
13:00 - 13:05

Új bolondos dallamok 632.
13:05 - 13:10

Új bolondos dallamok 641.
13:10 - 13:16

Új bolondos dallamok 642.
13:16 - 13:21

Új bolondos dallamok 1091.
13:21 - 13:26

Új bolondos dallamok 1092.
13:26 - 13:31

Új bolondos dallamok 1101.
13:31 - 13:36

Új bolondos dallamok 1102.
13:36 - 13:50

A Happó család 244.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 28.
14:00 - 14:06

Grizzy és a lemmingek 29.
14:06 - 14:13

Grizzy és a lemmingek 30.
14:13 - 14:25

A Tom és Jerry-show 171.
14:25 - 14:34

A Tom és Jerry-show 172.
14:34 - 14:50

Mr. Bean 51.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 52.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 61.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 62.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 77.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 78.
15:55 - 16:10

Nyuszipoly 79.
16:10 - 16:19

Nyuszipoly 80.
16:19 - 16:40

Új bolondos dallamok 1071.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 1072.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 1081.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 1082.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 1091.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 1092.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 1101.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 1102.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 68.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 69.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 70.
17:43 - 17:55

Scooby-Doo! Az operaház fantomjai
17:55 - 19:20

Új bolondos dallamok 1091.
19:20 - 19:25

Ben 10 113.
19:25 - 19:40

Flúgos futam 12.
19:40 - 19:50

Flúgos futam 13.
19:50 - 20:05

Új bolondos dallamok 182.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 191.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 192.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 201.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 202.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 17.
20:35 - 20:41

Grizzy és a lemmingek 18.
20:41 - 20:48

Grizzy és a lemmingek 19.
20:48 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 20.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 21.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 22.
21:13 - 22:20

Pat, a kutya 1.
22:20 - 22:27

Pat, a kutya 2.
22:27 - 22:32

Pat, a kutya 3.
22:32 - 22:45

Pat, a kutya 4.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 5.
22:52 - 22:59

Pat, a kutya 6.
22:59 - 00:00

Anyám borogass IV./22.
00:00 - 00:30

Anyám borogass IV./23.
00:30 - 01:00

Új csaj VII./3.
01:00 - 01:30

Új csaj VII./4.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal I./9.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal I./10.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal I./11.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal I./12.
03:05 - 03:30

Új csaj VII./3.
03:30 - 03:55

Új csaj VII./4.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág VI./23.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág VI./24.
04:45 - 05:10

Kertvárosba száműzve I./8.
05:10 - 05:35

Baby Daddy III./17.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./25.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./26.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./9.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./9.
07:30 - 08:00

Jóbarátok IV./15.
08:00 - 08:30

Jóbarátok IV./16.
08:30 - 09:00

Így jártam anyátokkal I./9.
09:00 - 09:30

Így jártam anyátokkal I./10.
09:30 - 10:00

Kertvárosba száműzve I./8.
10:00 - 10:30

Baby Daddy III./17.
10:30 - 11:00

Mike és Molly V./5.
11:00 - 11:30

Mike és Molly V./6.
11:30 - 12:00

Mike és Molly V./7.
12:00 - 12:30

Anyám borogass IV./18.
12:30 - 13:00

Anyám borogass IV./19.
13:00 - 13:30

Anyám borogass IV./20.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal I./11.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal I./12.
14:30 - 15:00

Mike és Molly V./8.
15:00 - 15:30

Baby Daddy III./18.
15:30 - 16:00

Kertvárosba száműzve I./9.
16:00 - 16:30

Anyám borogass IV./21.
16:30 - 17:00

Anyám borogass IV./22.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IV./23.
17:30 - 18:00

Jóbarátok IV./17.
18:00 - 18:30

Jóbarátok IV./18.
18:30 - 19:00

Mike és Molly V./9.
19:00 - 19:30

Mike és Molly V./10.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal I./13.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal I./14.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal I./15.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal I./16.
21:30 - 22:00

Mike és Molly V./11.
22:00 - 22:30

Mike és Molly V./12.
22:30 - 23:00

Mike és Molly V./13.
23:00 - 23:30

Anyám borogass IV./24.
23:30 - 00:00

Dr. Csont VIII./9.
00:00 - 01:00

Dr. Csont VIII./10.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék IX./9.
02:00 - 03:00

Rejtjelek III./3.
03:00 - 04:00

Rejtjelek III./4.
04:00 - 05:00

A specialista I./8.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

112 - Életmentők 13.
09:00 - 09:25

Rosewood I./2.
09:25 - 10:20

Vészhelyzet XIII./13.
10:20 - 11:15

Medicopter 117 - A légimentők III./8.
11:15 - 12:15

Medicopter 117 - A légimentők III./9.
12:15 - 13:15

Cobra 11 XIV./10.
13:15 - 14:15

Cobra 11 XIV./11.
14:15 - 15:15

Cobra 11 XIV./12.
15:15 - 16:15

Született detektívek IV./12.
16:15 - 17:10

Született detektívek IV./13.
17:10 - 18:05

Rosewood I./3.
18:05 - 19:00

A specialista II./1.
19:00 - 20:05

Dr. Csont VIII./11.
20:05 - 21:00

Dr. Csont VIII./12.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék IX./10.
22:00 - 23:00

X-akták XI./2.
23:00 - 00:00

Pontosság: Mindent a mérésről
00:00 - 01:00

A szélesszájú orrszarvú megmentése
01:00 - 02:00

DaVinci Learning
02:00 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:30 - 04:00

Te tudtad?
04:00 - 04:30

Te tudtad?
04:30 - 05:00

Te tudtad?
05:00 - 05:30

Te tudtad?
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Az evolúció mítosza
06:30 - 07:00

Ikerdokik bevetésen
07:00 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 07:55

Csináld magad okosságok
07:55 - 08:25

GEOlino
08:25 - 08:35

GEOlino
08:35 - 08:50

Gasztrobbanás
08:50 - 09:05

Look Kool
09:05 - 09:30

Tudomány nagyban
09:30 - 10:00

Pofonegyszerű
10:00 - 10:10

Pofonegyszerű
10:10 - 10:30

Ikerdokik bevetésen
10:30 - 11:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
11:00 - 11:25

Ujjgyakorlatok 3
11:25 - 11:45

Csodálatos állatok V./1.
11:45 - 12:00

Sportlabor
12:00 - 12:15

Legyek szuper!
12:15 - 12:40

Sziporka Sziszi
12:40 - 12:50

Sziporka Sziszi
12:50 - 13:15

GEOlino
13:15 - 13:25

GEOlino
13:25 - 13:40

Csináld magad okosságok
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Fedezzük fel, mert a természet tudja
15:05 - 15:30

Csodálatos állatok V./6.
15:30 - 15:50

Sportlabor
15:50 - 16:05

Legyek szuper!
16:05 - 16:30

Tudományos
16:30 - 17:00

Sziporka Sziszi
17:00 - 17:10

Sziporka Sziszi
17:10 - 17:30

Ikerdokik bevetésen
17:30 - 18:00

GEOlino
18:00 - 18:15

Történelmi találmányok
18:15 - 18:45

Look Kool
18:45 - 19:10

Fedezzük fel, mert a természet tudja
19:10 - 19:40

Csodálatos állatok V./5.
19:40 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Minden és Semmi
21:00 - 22:00

Az anyag titkai
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Evermoor titkai 16.
23:40 - 00:05

Violetta 16.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 8.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 7.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 8.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 21.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 22.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 27.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 28.
03:10 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 23.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 24.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 12.
04:30 - 04:50

Hamis cica 23.
04:50 - 05:15

Hamis cica 24.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 12.
05:35 - 06:00

Kacsamesék 13.
06:00 - 06:25

Utódok: Komisz világ 12.
06:25 - 06:30

Rejtélyek városkája 14.
06:30 - 06:55

Hős6os: Baymax visszatér 14.
06:55 - 07:20

Milo Murphy törvénye 14.
07:20 - 07:45

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 24.
07:45 - 08:10

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 7.
08:10 - 08:35

A zűr közepén 25.
08:35 - 09:00

A zűr közepén 27.
09:00 - 09:25

Jessie 52.
09:25 - 09:50

Jessie 56.
09:50 - 10:15

Rejtélyek városkája 14.
10:15 - 10:40

Phineas és Ferb S1 Splits 12.
10:40 - 10:55

Aranyhaj: A sorozat 1.
10:55 - 11:20

Aranyhaj: A sorozat 2.
11:20 - 11:45

K.C., a tini kém 26.
11:45 - 12:10

K.C., a tini kém 24.
12:10 - 12:35

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 35.
12:35 - 13:00

Csillag kontra Gonosz Erők 13.
13:00 - 13:25

Phineas és Ferb S2 Splits 54.
13:25 - 13:35

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 13.
13:35 - 14:00

Laborpatkányok 14.
14:00 - 14:25

Hős6os: Baymax visszatér 12.
14:25 - 14:50

Milo Murphy törvénye 11.
14:50 - 15:15

Kacsamesék 11.
15:15 - 15:40

Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve 35.
15:40 - 16:05

Raven otthona 13.
16:05 - 16:30

Bizaardvark III./46.
16:30 - 16:55

Jessie 95.
16:55 - 17:20

Aranyhaj: A sorozat 13.
17:20 - 17:45

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
17:45 - 18:10

Hotel Transzilvánia: A sorozat 15.
18:10 - 18:35

Kikiwaka tábor 15.
18:35 - 19:00

Soy Luna 188.
19:00 - 19:55

Jessie 14.
19:55 - 20:25

Csillag kontra Gonosz Erők 12.
20:25 - 20:50

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 46.
20:50 - 21:15

Bizaardvark III./46.
21:15 - 21:40

Raven otthona 13.
21:40 - 22:05

Soy Luna 188.
22:05 - 22:55

Sabrina, a tiniboszorkány 11.
22:55 - 23:20

Alex és bandája 11.
23:20 - 23:40

Evermoor titkai 17.
23:40 - 00:05

Nukleáris terror
00:00 - 01:00

Keményen Alaszkában 3.
01:00 - 02:00

A háború művészete 24.
02:00 - 03:00

Elveszett világok 3.
03:00 - 04:00

Modern csodák 20.
04:00 - 05:00

Kémhálózat 12.
05:00 - 06:00

Classic Mobils 30.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Amerika: Az Egyesült Államok története 2.
07:00 - 08:00

USA 5.
08:00 - 09:00

A háború művészete 18.
09:00 - 10:00

Classic Mobils
10:00 - 10:30

Classic Mobils
10:30 - 11:00

Pokol: A Sátán birodalma
11:00 - 13:00

A fegyverek története 4.
13:00 - 14:00

Mindent bele 3.
14:00 - 15:00

Kémhálózat 6.
15:00 - 16:00

Az Istenek összecsapnak 1.
16:00 - 17:00

Vadászok konyhája
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Roswell: Titkos akták
18:00 - 19:00

A bádogteknők küzdelme
19:00 - 20:00

Kémhálózat 22.
20:00 - 21:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 12.
21:00 - 22:00

Múmiák nyomában 8.
22:00 - 23:00

Veterán bajtársak
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Keménymag
00:10 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Jó reggelt extra
01:50 - 02:15

Olümposz
02:15 - 02:40

Jövőálló
02:40 - 03:15

Napi aktuális
03:15 - 04:00

V4 - Európa jövője
04:00 - 04:25

Sajtóklub 2.0 - Az új generáció
04:25 - 04:50

Heti terror
04:50 - 05:15

Civil kör
05:15 - 06:00

1x1
06:00 - 06:30

Jó reggelt!
06:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:10

Kiegyenlítő
10:10 - 10:35

Sajtóklub 2.0 - Az új generáció
10:35 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Klinika
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Az utolsó előtti út: Szibéria és az orosz Távol-Kelet
13:05 - 13:30

Az utolsó előtti út: Szibéria és az orosz Távol-Kelet
13:30 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:25

Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35

Olümposz
14:35 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

Megdolgozni a pénzért 1.rész
15:10 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:35

Jó reggelt extra
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Trend
17:10 - 17:35

Kitekintő
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Célfotó
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Brüsszel
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Háttérkép
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Razzia
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

Prime Edition
20:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 06:48

Ocean
06:48 - 07:00

All News Edition
07:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 16:46

Ocean
16:46 - 17:00

News of the Day
17:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Maria Montessori - Egy élet a gyermekekért 2
22:00 - 00:10

Garázsvásári rejtélyek: Csillogó gyémántok
00:10 - 01:55

Maria Montessori - Egy élet a gyermekekért 2
01:55 - 03:33

Műsorszünet
03:33 - 06:40

Csapatépítő szerelem
06:40 - 08:30

Minden férfi disznó?
08:30 - 10:30

Álomhajó 35.
10:30 - 12:30

Lesz ez még jobb
12:30 - 14:20

Katie Fforde: Ugrás a boldogságba
14:20 - 16:15

Idegen szív
16:15 - 18:10

Carl és Bertha
18:10 - 20:00

Álomhajó 36.
20:00 - 22:00

Rádtalál a szerelem Sugarcreekben
22:00 - 23:55

Garázsvásári rejtélyek: Halálos helyiség
23:55 - 01:45

Don Carp Baits
00:00 - 00:30

Horgászat határok nélkül
00:30 - 01:00

Pontyok háborúja 2. évad 2. rész
01:00 - 01:30

Haragos Balaton
01:30 - 02:00

Lövészsuli
02:00 - 02:30

Takács Viktor
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

TopBaits
03:30 - 04:00

#fishinggirl
04:00 - 04:30

Don Carp Baits
04:30 - 05:00

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
05:00 - 05:30

Hajba Balázs
05:30 - 06:00

Hajba Balázs
06:00 - 06:30

Walter megoldások
06:30 - 07:00

Haldorádó
07:00 - 07:30

Horgászat Des Taylorral
07:30 - 08:00

Feedermánia
08:00 - 08:30

Vízvonalban
08:30 - 09:00

Fishing Australia
09:00 - 09:30

TopMixTV
09:30 - 10:00

Pontyszínház
10:00 - 10:30

Fókuszban a horgászat
10:30 - 11:00

IBCC 2018. 1. rész
11:00 - 11:30

IBCC 2018. 2. rész
11:30 - 12:00

IHR Kalandok
12:00 - 12:30

Horgászat határok nélkül
12:30 - 13:00

Pontyok háborúja 2. évad 2. rész
13:00 - 13:30

Haragos Balaton
13:30 - 14:00

Lövészsuli
14:00 - 14:30

Takács Viktor
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Gone Fishin' 6. évad 4. rész
15:30 - 16:00

Téli nyitány
16:00 - 16:30

Horgásztestvérek
16:30 - 17:00

Fishing Australia
17:00 - 17:30

Vízvonalban
17:30 - 18:00

Pontygeneráció
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

Pontygeneráció
20:00 - 20:30

Hírös Yacht
20:30 - 21:00

Halimádók konyhája
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Takács Viktor
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Pergess
23:00 - 23:30

Walter megoldások
23:30 - 00:00

Szerelem a vadonban
00:00 - 01:10

Álomesküvők
01:10 - 02:15

Mondj igent a ruhára: Kanada
02:15 - 02:45

Mondj igent a ruhára: Kanada
02:45 - 03:15

Hogyan készült?
03:15 - 03:45

Hogyan készült?
03:45 - 04:10

90 napos fogyótúra
04:10 - 05:00

Jógára fel! 37.
05:00 - 05:55

Feleségcsere 2.
05:55 - 07:10

Mondj igent a ruhára: Kanada
07:10 - 07:40

TELESHOP
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Álomesküvők
11:35 - 12:45

FEM3 Konyha - A legjavából
12:45 - 13:15

Álmaim első otthona 5.
13:15 - 13:45

Álmaim első otthona 6.
13:45 - 14:15

Szerelem a vadonban
14:15 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

Álomesküvők 10.
16:55 - 18:00

Hogyan készült? 17.
18:00 - 18:30

Hogyan készült? 18.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás 4.
19:00 - 20:00

Szerelem a vadonban 5.
20:00 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Kanada I./7.
21:00 - 21:30

Mondj igent a ruhára: Kanada I./8.
21:30 - 22:00

Rejtélyes diagnózis 9.
22:00 - 23:00

A nagy házalakítás
23:00 - 00:00

A mesterlövész
23:00 - 01:00

Kontroll nélkül
01:00 - 03:10

A mesterlövész
03:10 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Karate tigris 5
09:00 - 11:00

A végrehajtó
11:00 - 12:50

Mulan
12:50 - 15:15

Harc mindhalálig
15:15 - 17:00

Bölcsőd lesz a koporsód
17:00 - 19:00

Kolibrikód
19:00 - 21:00

Végképp eltörölni
21:00 - 23:20

Az igazság ára
23:20 - 01:40

Futás
23:25 - 00:55

A ház úrnője
00:55 - 02:55

MANHUNT (2012)
02:55 - 04:25

Árnyak fogságában
04:25 - 05:55

Műsorszünet
05:55 - 06:20

A madaras fiú
06:20 - 07:35

Búvárkaland
07:35 - 09:05

Max Minsky és én
09:05 - 10:45

Bogársztori
10:45 - 12:10

Éttermi élet
12:10 - 13:30

A sárkány fia 1
13:30 - 14:55

A sárkány fia 2. rész
14:55 - 16:20

Kisfiam
16:20 - 18:35

A kislány
18:35 - 20:15

Merlin kalandjai I./13.
20:15 - 21:00

Politikai pókháló
21:00 - 22:45

A Levenger akta
22:45 - 00:10

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Gerinctorna
05:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna
12:00 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Gerincjóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Cover Hour
10:00 - 11:00

Zöldövezet
11:00 - 11:30

Kertszépítők
11:30 - 12:00

Vény Nélkül
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Célkeresztben
14:00 - 14:30

SzemeSZTEr
14:30 - 15:00

Gázfröccs
15:00 - 15:30

Megyei Híradó
15:30 - 16:10

GazadaságTV
16:10 - 16:25

Sztárporté
16:25 - 16:55

KonyhaTV
16:55 - 17:25

NovumTV
17:25 - 17:55

GazdaságTV
17:55 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:40

Üzletről 30 percben
19:40 - 20:10

Üzleti Negyed
20:10 - 21:40

Épí-tech
21:40 - 22:15

Ámor
22:15 - 23:15

Game On - Let's Play
23:15 - 23:45

Kata Könyvespolca
23:45 - 00:00

Poirot: A szomorú ciprusfa
23:00 - 01:15

Escobar 23.
01:15 - 02:05

Late Night Gaming
02:05 - 03:10

A szomszéd főztje...
03:10 - 06:20

Murdoch nyomozó rejtélyei I./4.
06:20 - 07:25

Poirot-novellák 4.
07:25 - 08:30

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./13.
08:30 - 09:30

Televíziós vásárlási műsorablak
09:30 - 10:40

Murdoch nyomozó rejtélyei I./5.
10:40 - 11:45

Televíziós vásárlási műsorablak
11:45 - 13:00

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./12.
13:00 - 14:15

Televíziós vásárlási műsorablak
14:15 - 15:25

Poirot-novellák 5.
15:25 - 16:35

Poirot: Halál a Níluson
16:35 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok I./4.
18:45 - 21:00

Escobar 24.
21:00 - 22:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./13.
22:00 - 23:00

Poirot: Halál a Níluson
23:00 - 01:15

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

100% Hu
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Mov!e H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Art!st Separat!on
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Urban H!ts
23:00 - 00:00

Autókoktél
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Nappali
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Nappali
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Kúltúrfelelős
20:30 - 21:15

Francia politika
21:15 - 21:45

Heti Vizit
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Fokusz Pont
23:45 - 00:30

Híradó
00:00 - 01:00

Lapzárta
01:00 - 01:30

Paletta
01:30 - 02:00

Vetítő: Tiltott kastélyok - Marosvécsi Kemények / Kassa
02:00 - 03:00

Magyarország élőben
03:00 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Szabadfogás
05:00 - 06:00

Magyarország élőben
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Paletta
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Hírvilág
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Az ismeretlen Antall József I.
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Felfedező
12:30 - 13:00

Kép-regény
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Magyarország élőben
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Globál
17:30 - 18:00

Szabadfogás
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Csörte
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

A királyi ház titkai 17.
23:00 - 00:25

Titkok szállodája 73.
00:25 - 01:25

Kuzey Güney - Tűz és víz 106.
01:25 - 02:20

Megtört szívek III./48.
02:20 - 03:15

Alisa 224.
03:15 - 04:00

Bosszú vagy szerelem 47.
04:00 - 04:45

Riválisok 9.
04:45 - 05:30

A királyi ház titkai 17.
05:30 - 06:50

Betty, a csúnya lány 8.
06:50 - 07:50

Seherezádé 62.
07:50 - 08:45

A betolakodó 34.
08:45 - 09:40

Megtört szívek III./49.
09:40 - 10:45

Alisa 225.
10:45 - 11:40

Luz Maria 20.
11:40 - 12:40

Yago 8.
12:40 - 13:40

A királyi ház titkai 18.
13:40 - 15:00

Riválisok 10.
15:00 - 16:00

Kuzey Güney - Tűz és víz 107.
16:00 - 16:55

Titkok szállodája 74.
16:55 - 18:00

Bosszú vagy szerelem 48.
18:00 - 19:00

Yago 9.
19:00 - 20:00

Seherezádé 63.
20:00 - 21:00

Luz Maria 21.
21:00 - 22:00

Betty, a csúnya lány 9.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 18.
23:00 - 00:25

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./2.
23:25 - 00:30

Ha ciki, ha nem: kövér vagy I./1.
00:30 - 01:35

Meztelen szerelem III./7.
01:35 - 03:10

Étkek a jövőben 2.
03:10 - 03:40

Ha ciki, ha nem: kövér vagy I./1.
03:40 - 03:50

Life Night
03:50 - 05:00

Keverd újra, Buday! 24.
05:00 - 05:26

Life Night
05:26 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./3.
06:05 - 06:45

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:45 - 07:15

A nagy nap! I./5.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Mini páros II./5.
08:20 - 08:55

Mini páros II./6.
08:55 - 09:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Keverd újra, Buday! 24.
10:10 - 10:35

Ez zsír! magazin VII./3.
10:35 - 11:05

A Kardashian sztori IV./11.
11:05 - 11:35

A Kardashian sztori IV./12.
11:35 - 12:10

A nagy nap! I./5.
12:10 - 13:15

Mini páros II./7.
13:15 - 13:45

Mini páros II./8.
13:45 - 14:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./2.
14:15 - 15:20

A Kardashian sztori IV./13.
15:20 - 15:50

A Kardashian sztori IV./14.
15:50 - 16:20

Hogyan készül? Megmutatjuk! - Paplan, párna
16:20 - 16:50

Mi van benne valójában? II./1.
16:50 - 17:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
17:30 - 18:00

Keverd újra, Buday! 25.
18:00 - 18:30

A nagy nap! I./6.
18:30 - 19:30

Étkek a jövőben 3.
19:30 - 20:10

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./3.
20:10 - 21:15

Ha ciki, ha nem: kövér vagy I./2.
21:15 - 22:10

Meztelen szerelem III./8.
22:10 - 23:25

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./3.
23:25 - 00:30

Next - A holnap a múlté
23:15 - 01:15

Az elveszett légió
01:15 - 03:20

Blöff
03:20 - 05:00

Alvin és a mókusok
05:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:35

James Bond: Goldfinger
07:35 - 10:00

Street Fighter - Harc a végsőkig
10:00 - 12:00

Jack Ryan: Árnyékügynök
12:00 - 14:20

Csontdaráló
14:20 - 16:50