Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:17

Ma reggel
08:17 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:51

Ma délelőtt
08:51 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Kék bolygó
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Magyar gazda
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Életkor
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Itthon vagy!
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Kék bolygó
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Magyar gazda
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Summa
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Világ
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az ígéret földje 16.
23:45 - 00:35

Europe in Concert
00:35 - 01:30

Filmklub
01:30 - 01:35

A szerelem útján
01:35 - 03:20

Noiré
03:20 - 03:55

A világörökség kincsei
03:55 - 04:10

Violetta I./58.
04:10 - 05:00

Frakk, a macskák réme II.
05:00 - 05:05

Kukori és Kotkoda II.
05:05 - 05:10

Vízipók-Csodapók II.
05:10 - 05:20

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:20 - 05:30

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
05:30 - 05:55

Sam, a tűzoltó VIII.
05:55 - 06:05

Sam, a tűzoltó VIII.
06:05 - 06:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:15 - 06:25

Franklin
06:25 - 06:50

Állatkerti sétány 64.
06:50 - 07:00

Bubbi Guppik I.
07:00 - 07:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
07:25 - 07:35

Szuper Négyes
07:35 - 07:45

Go Diego! Go! IV.
07:45 - 08:10

Miles a jövőből II.
08:10 - 08:35

Mickey egér játszótere III.
08:35 - 09:00

Jake és Sohaország kalózai III.
09:00 - 09:20

Szófia hercegnő IV.
09:20 - 09:45

Super Wings - A szárnyalók
09:45 - 09:55

Rubi Szivárványiában
09:55 - 10:10

Rubi Szivárványiában
10:10 - 10:25

Lülü, a teknőc II.
10:25 - 10:35

Maja, a méhecske
10:35 - 10:45

Maja, a méhecske
10:45 - 11:00

Frakk, a macskák réme II.
11:00 - 11:10

Kukori és Kotkoda II.
11:10 - 11:15

Vízipók-Csodapók II.
11:15 - 11:20

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:20 - 11:30

Pityke
11:30 - 11:40

Magyar népmesék II.
11:40 - 11:50

Kérem a következőt I.
11:50 - 12:00

Mézga család különös kalandjai I.
12:00 - 12:30

Laura csillaga II.
12:30 - 12:40

Laura csillaga II.
12:40 - 12:55

M2 matricák - Triangulum
12:55 - 13:00

Franklin
13:00 - 13:20

Állatkerti sétány 64.
13:20 - 13:35

Miss BG I-II.
13:35 - 13:45

Miss BG I-II.
13:45 - 14:00

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
14:00 - 14:25

Agi Bagi
14:25 - 14:35

Charley az iskolában I.
14:35 - 14:40

Charley az iskolában I.
14:40 - 14:50

Sam, a tűzoltó VIII.
14:50 - 15:00

Sam, a tűzoltó VIII.
15:00 - 15:10

Tig és Leo
15:10 - 15:20

Go Diego! Go! IV.
15:20 - 15:45

Szuper Négyes
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:03

Hetedhét kaland
16:03 - 16:15

Bubbi Guppik I.
16:15 - 16:35

Miss BG I-II.
16:35 - 16:50

Miss BG I-II.
16:50 - 17:05

Miles a jövőből II.
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere III.
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai III.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő IV.
18:15 - 18:40

Tig és Leo
18:40 - 18:50

Agi Bagi
18:50 - 19:05

Sam, a tűzoltó VIII.
19:05 - 19:15

Sam, a tűzoltó VIII.
19:15 - 19:25

Super Wings - A szárnyalók
19:25 - 19:35

Charley az iskolában I.
19:35 - 19:45

Charley az iskolában I.
19:45 - 19:50

Lülü, a teknőc II.
19:50 - 20:05

M2 matricák - Szó-nyomozó
20:05 - 20:15

Tuti gimi II./23.
20:15 - 21:05

Született szinglik II./9.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40

Akusztik
22:40 - 23:45

Az A38 Hajó színpadán: Képzelt Város
23:45 - 00:45

Amerikai szépség
23:05 - 01:05

P'amende
01:05 - 01:40

Szerelmes földrajz
01:40 - 02:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:05 - 02:35

Kézjegy
02:35 - 03:15

Határtalanul magyar
03:15 - 03:40

Magyar gazda
03:40 - 04:00

Itthon vagy!
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Roma Magazin
06:45 - 07:15

Domovina
07:15 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Mámoros szerelem 15.
08:45 - 09:30

A vidéki doktor X./6.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Főzzünk megint egyszerűen II.
12:50 - 13:25

Honfoglaló
13:25 - 14:15

Végtelen szerelem 7.
14:15 - 15:10

Hat nővér 22.
15:10 - 16:10

A hegyi doktor VII./7.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 180.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Kékfény
20:25 - 21:25

A legendák hivatala II./2.
21:25 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

NCIS II./23.
22:30 - 23:20

Alpesi nyomozók IV./1.
23:20 - 00:10

Kosárlabda
22:45 - 00:45

Kézilabda
00:45 - 02:22

kisBAJNOK magazin
02:22 - 02:50

Építők
02:50 - 03:11

Kosárlabda
03:11 - 05:05

Vízilabda
05:05 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:35

Labdarúgó közvetítés
07:35 - 09:00

Szabadidő magazin
09:00 - 09:26

Jövünk! magazin
09:26 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:35

Kézilabda
10:35 - 12:25

kisBAJNOK magazin
12:25 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
13:30 - 14:45

Stúdió
14:45 - 15:30

Kézilabda
15:30 - 17:06

Stúdió
17:06 - 17:15

Stúdió
17:15 - 17:30

Kézilabda
17:30 - 19:06

Stúdió
19:06 - 20:00

Stúdió
20:00 - 20:30

Kézilabda
20:30 - 22:06

Stúdió
22:06 - 22:30

Sporthíradó
22:30 - 23:00

Jégkorong
23:00 - 01:20

M5 Híradó
00:00 - 00:30

Folkudvar
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Élet-utazás Zsigmond Dezső filmrendezővel
01:30 - 02:25

Édes a bosszú
02:25 - 03:40

Mesterségem címere
03:40 - 04:30

P'amende
04:30 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:55

Öt kontinens
05:55 - 06:25

Világ
06:25 - 06:55

Summa
06:55 - 07:20

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:20 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Orosz nyelvű hírek
08:20 - 08:30

Kínai nyelvű hírek
08:30 - 08:45

Baptista magazin
08:45 - 09:15

Evangélikus riportok
09:15 - 09:50

Nagyok
09:50 - 10:25

Mindenki Akadémiája
10:25 - 10:55

Angol nyelvű hírek
10:55 - 11:15

Házasság szabadnappal
11:15 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Roma Magazin
13:20 - 13:50

Domovina
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 16:00

Életkor
16:00 - 16:25

Ízőrzők
16:25 - 17:00

Öt kontinens
17:00 - 17:30

Ízőrzők
17:30 - 18:05

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:05 - 19:00

Pannon expressz
19:00 - 19:35

Reviczkyvel az Erdőben
19:35 - 20:00

Hogy volt?!
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:30

Honfoglaló
22:30 - 23:20

M5 Híradó 13.
23:20 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

Ember a vízben
23:40 - 01:05

Századfordító magyarok
01:05 - 02:00

Arborétumok, gyűjteményes kertek
02:00 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Századfordító magyarok
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Járóföld
07:20 - 07:55

retrock
07:55 - 08:05

A palota ékköve 8.
08:05 - 09:10

Vészhelyzet IV./8.
09:10 - 10:00

Kisváros
10:00 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

A Silla királyság ékköve 8.
11:15 - 12:25

Arany Korong
12:25 - 13:35

Özvegy menyasszonyok
13:35 - 14:50

Lehetetlen? 68.
14:50 - 15:50

A palota ékköve 9.
15:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

A Silla királyság ékköve 9.
17:15 - 18:25

Vészhelyzet IV./9.
18:25 - 19:15

Mestersége színész
19:15 - 20:10

Kisváros
20:10 - 21:10

A névtelen vár 1.
21:10 - 22:20

A gyáva
22:20 - 23:50

Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei 19.
23:50 - 00:45

Vallás és szabadság
00:00 - 00:05

M5 Híradó
00:05 - 00:35

Rákóczi hadnagya
00:35 - 02:20

A varázslatos India - A Tádzs Mahal titkai
02:20 - 03:10

Mesélő cégtáblák
03:10 - 03:40

Mindenki Akadémiája
03:40 - 04:05

A NAGYOK
04:05 - 04:35

Folkudvar
04:35 - 05:00

Magyar krónika
05:00 - 05:30

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
05:30 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

MMA portrésorozat
07:40 - 08:35

Multiverzum
08:35 - 09:10

Bizonyíték a gleccser árnyékában - Az alpesi ősember rejtélye
09:10 - 10:10

Így működik a világegyetem I./1.
10:10 - 11:10

A világ madártávlatból II./8.
11:10 - 11:40

Az utazó 4.
11:40 - 12:15

Evangélium
12:15 - 12:45

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
12:45 - 13:20

Mesterember
13:20 - 14:00

Érettségi
14:00 - 14:35

Szólalj meg! - németül
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - franciául
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20

A számok bűvöletében 11.
15:20 - 15:50

Felsős
15:50 - 16:25

Mindenki Akadémiája
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

Így működik a világegyetem I./2.
18:05 - 19:00

A világ madártávlatból II./9.
19:00 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:35

Univerzum - Nockberge - Hegyvidék a mennyek kapujában
19:35 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:50

Az én szerelmem
21:50 - 23:55

Vers mindenkinek
23:55 - 00:00

Jazz+Az
00:00 - 01:55

Heti Napló Sváby Andrással
01:55 - 03:10

Global 3000
03:10 - 03:40

Newsroom
03:40 - 04:10

Civil a pályán
04:10 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:25

Columbo
21:25 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 00:00

Gyilkos elmék XIII./7.
23:40 - 00:40

Gyilkos elmék XIII./8.
00:40 - 01:35

Profilozók V./6.
01:35 - 02:30

Profilozók V./7.
02:30 - 03:15

Sherlock és Watson V./19.
03:15 - 07:10

NCIS: Los Angeles VIII./13.
07:10 - 08:05

NCIS XII./13.
08:05 - 09:00

Lángoló Chicago I./20.
09:00 - 09:55

Kékpróba V./5.
09:55 - 10:50

Crossing Lines - Határtalanul II./2.
10:50 - 11:55

Hawaii Five-0 IV./5.
11:55 - 12:55

NCIS: Los Angeles VIII./13.
12:55 - 13:55

NCIS XII./13.
13:55 - 14:55

Lángoló Chicago I./21.
14:55 - 15:55

Crossing Lines - Határtalanul II./3.
15:55 - 17:00

Kékpróba V./6.
17:00 - 18:00

Hawaii Five-0 IV./6.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles VIII./14.
19:00 - 20:00

NCIS XII./14.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék: Alapos Gyanú I./3.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék: Alapos Gyanú I./4.
22:00 - 22:55

Shannara - A jövő krónikája I./3.
22:55 - 23:50

Shannara - A jövő krónikája I./4.
23:50 - 00:50

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:48

Programajánló
01:48 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Európa
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Székely konyha
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:48

Programajánló
09:48 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:48

Programajánló
10:48 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Vaticano
12:30 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Musica
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
20:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Grizzy és a lemmingek 23.
00:00 - 00:06

Grizzy és a lemmingek 24.
00:06 - 00:13

Grizzy és a lemmingek 25.
00:13 - 00:19

Grizzy és a lemmingek 26.
00:19 - 00:30

Grizzy és a lemmingek 27.
00:30 - 00:36

Grizzy és a lemmingek 28.
00:36 - 00:43

Grizzy és a lemmingek 29.
00:43 - 00:49

Grizzy és a lemmingek 30.
00:49 - 01:40

Pat, a kutya 49.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 50.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 51.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 52.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 53.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 54.
02:13 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 37.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 38.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 39.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 40.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 41.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 42.
02:58 - 03:50

Pat, a kutya 55.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 56.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 57.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 58.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 59.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 60.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 43.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 44.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 45.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 46.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 47.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 48.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 191.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 192.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 201.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 202.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 1.
06:00 - 06:10

Dorothy Óz földjén 2.
06:10 - 06:25

Flúgos futam 3.
06:25 - 06:35

Flúgos futam 4.
06:35 - 06:50

A Happó család 217.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 16.
06:55 - 07:01

Grizzy és a lemmingek 17.
07:01 - 07:08

Grizzy és a lemmingek 18.
07:08 - 07:20

A Tom és Jerry-show 241.
07:20 - 07:29

A Tom és Jerry-show 242.
07:29 - 07:45

A Tom és Jerry-show 251.
07:45 - 07:55

A Tom és Jerry-show 252.
07:55 - 09:05

Nyuszipoly 55.
09:05 - 09:14

Nyuszipoly 62.
09:14 - 09:24

Nyuszipoly 1.
09:24 - 09:34

Nyuszipoly 2.
09:34 - 09:44

Nyuszipoly 3.
09:44 - 09:54

Nyuszipoly 4.
09:54 - 10:04

Nyuszipoly 5.
10:04 - 10:14

Nyuszipoly 6.
10:14 - 10:24

Nyuszipoly 7.
10:24 - 10:45

A Happó család 217.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 27.
10:50 - 11:11

Csak lazán, Scooby-Doo! 28.
11:11 - 11:33

Csak lazán, Scooby-Doo! 29.
11:33 - 11:54

Csak lazán, Scooby-Doo! 30.
11:54 - 12:40

Új bolondos dallamok 1291.
12:40 - 12:45

Új bolondos dallamok 1292.
12:45 - 12:50

Új bolondos dallamok 1301.
12:50 - 12:55

Új bolondos dallamok 1302.
12:55 - 13:00

Új bolondos dallamok 491.
13:00 - 13:05

Új bolondos dallamok 492.
13:05 - 13:10

Új bolondos dallamok 501.
13:10 - 13:15

Új bolondos dallamok 502.
13:15 - 13:20

Új bolondos dallamok 511.
13:20 - 13:25

Új bolondos dallamok 512.
13:25 - 13:31

Új bolondos dallamok 521.
13:31 - 13:36

Új bolondos dallamok 522.
13:36 - 13:50

A Happó család 216.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 19.
14:00 - 14:06

Grizzy és a lemmingek 20.
14:06 - 14:13

Grizzy és a lemmingek 21.
14:13 - 14:25

A Tom és Jerry-show 141.
14:25 - 14:34

A Tom és Jerry-show 142.
14:34 - 15:45

Nyuszipoly 65.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 66.
15:55 - 16:10

Nyuszipoly 67.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 68.
16:20 - 16:40

Új bolondos dallamok 1211.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 1212.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 1221.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 1222.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 1231.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 1232.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 1241.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 1242.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 261.
17:30 - 17:39

A Tom és Jerry-show 262.
17:39 - 17:55

Scooby-Doo: Kék Sólyom maszkja
17:55 - 19:15

Ben 10 107.
19:15 - 19:25

Ben 10 108.
19:25 - 19:40

Flúgos futam 5.
19:40 - 19:50

Flúgos futam 6.
19:50 - 20:05

Új bolondos dallamok 111.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 112.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 121.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 122.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 131.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 103.
20:35 - 20:42

Grizzy és a lemmingek 104.
20:42 - 20:49

Grizzy és a lemmingek 1.
20:49 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 2.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 3.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 4.
21:13 - 22:20

Pat, a kutya 61.
22:20 - 22:25

Pat, a kutya 62.
22:25 - 22:33

Pat, a kutya 63.
22:33 - 22:45

Pat, a kutya 64.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 65.
22:52 - 22:58

Pat, a kutya 66.
22:58 - 23:10

Mr. Bean 211.
23:10 - 23:20

Mr. Bean 212.
23:20 - 23:40

Mr. Bean 221.
23:40 - 23:50

Mr. Bean 222.
23:50 - 00:00

Így jártam anyátokkal IX./19.
00:00 - 00:30

Így jártam anyátokkal IX./20.
00:30 - 01:00

Így jártam anyátokkal IX./21.
01:00 - 01:30

Így jártam anyátokkal IX./22.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal IX./23.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal IX./24.
02:20 - 02:45

Új csaj VI./16.
02:45 - 03:05

Új csaj VI./17.
03:05 - 03:30

Új csaj VI./18.
03:30 - 03:55

Új csaj VI./19.
03:55 - 04:20

Új csaj VI./20.
04:20 - 04:45

Anyám borogass VIII./2.
04:45 - 05:10

Anyám borogass VIII./3.
05:10 - 05:35

Anyám borogass IV./14.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./19.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./20.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./6.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./6.
07:30 - 08:00

Jóbarátok IV./9.
08:00 - 08:30

Jóbarátok IV./10.
08:30 - 09:00

Így jártam anyátokkal IX./21.
09:00 - 09:30

Így jártam anyátokkal IX./22.
09:30 - 10:00

Kertvárosba száműzve I./5.
10:00 - 10:30

Baby Daddy III./14.
10:30 - 11:00

Mike és Molly IV./18.
11:00 - 11:30

Mike és Molly IV./19.
11:30 - 12:00

Mike és Molly IV./20.
12:00 - 12:30

Anyám borogass IV./9.
12:30 - 13:00

Anyám borogass IV./10.
13:00 - 13:30

Anyám borogass IV./11.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal IX./23.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal IX./24.
14:30 - 15:00

Mike és Molly IV./21.
15:00 - 15:30

Baby Daddy III./15.
15:30 - 16:00

Kertvárosba száműzve I./6.
16:00 - 16:30

Anyám borogass IV./12.
16:30 - 17:00

Anyám borogass IV./13.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IV./14.
17:30 - 18:00

Jóbarátok IV./11.
18:00 - 18:30

Jóbarátok IV./12.
18:30 - 19:00

Mike és Molly IV./22.
19:00 - 19:30

Mike és Molly V./1.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal I./1.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal I./2.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal I./3.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal I./4.
21:30 - 22:00

Mike és Molly V./2.
22:00 - 22:30

Mike és Molly V./3.
22:30 - 23:00

Mike és Molly V./4.
23:00 - 23:30

Anyám borogass IV./15.
23:30 - 00:00

A gonosz markában
00:00 - 01:50

Dr. Csont XI./5.
01:50 - 02:45

Tűsarok nyomozó I./5.
02:45 - 03:40

A zöld íjász IV./19.
03:40 - 04:35

Újabb bolondos dallamok
04:35 - 05:00

CSI: Miami helyszínelők I./10.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

112 - Életmentők 10.
09:00 - 09:25

Szellemekkel suttogó II./21.
09:25 - 10:20

Vészhelyzet XIII./10.
10:20 - 11:15

Medicopter 117 - A légimentők III./5.
11:15 - 12:15

Medicopter 117 - A légimentők III./6.
12:15 - 13:15

Cobra 11 XIV./1.
13:15 - 14:15

Cobra 11 XIV./2.
14:15 - 15:15

Cobra 11 XIV./3.
15:15 - 16:15

Született detektívek IV./9.
16:15 - 17:10

Született detektívek IV./10.
17:10 - 18:05

Szellemekkel suttogó II./22.
18:05 - 19:00

A specialista I./6.
19:00 - 20:05

Dr. Csont VIII./6.
20:05 - 21:00

Szemfényvesztők I./11.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék IX./7.
22:00 - 23:00

Kapcsolat I./12.
23:00 - 00:00

Nagy álmodozók
00:00 - 01:00

Hogy készül a... 1
01:00 - 02:00

Mítosz vagy tudomány?
02:00 - 03:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:00 - 03:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:30 - 04:00

Te tudtad?
04:00 - 04:30

Te tudtad?
04:30 - 05:00

Te tudtad?
05:00 - 05:30

Te tudtad?
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Siesta Z
06:30 - 06:40

Siesta Z
06:40 - 07:00

Ikerdokik bevetésen
07:00 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 07:55

Csináld magad okosságok
07:55 - 08:25

Történelmi találmányok
08:25 - 08:50

Gasztrobbanás
08:50 - 09:05

Look Kool
09:05 - 09:30

Tudomány nagyban
09:30 - 10:00

Pofonegyszerű
10:00 - 10:10

Pofonegyszerű
10:10 - 10:30

Ikerdokik bevetésen
10:30 - 11:00

Elmemunkák
11:00 - 11:25

Ujjgyakorlatok 3
11:25 - 11:45

Csodálatos állatok IV./8.
11:45 - 12:00

Sportlabor
12:00 - 12:15

Tudomány nagyban
12:15 - 12:45

Az evolúció mítosza
12:45 - 13:15

Legyek szuper!
13:15 - 13:40

Csináld magad okosságok
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Fedezzük fel, mert a természet tudja
15:05 - 15:30

Csodálatos állatok V./3.
15:30 - 15:50

Sportlabor
15:50 - 16:05

Tudomány nagyban
16:05 - 16:30

Tudományos
16:30 - 17:00

Sziporka Sziszi
17:00 - 17:10

Sziporka Sziszi
17:10 - 17:30

Ikerdokik bevetésen
17:30 - 18:00

GEOlino
18:00 - 18:15

Történelmi találmányok
18:15 - 18:45

Look Kool
18:45 - 19:10

Fedezzük fel, mert a természet tudja
19:10 - 19:40

Csodálatos állatok V./2.
19:40 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Nagy álmodozók
21:00 - 22:00

James May Nagy Ötletei
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Evermoor titkai 8.
23:45 - 00:05

Violetta 13.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 5.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 1.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 2.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 15.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 16.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 11.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 12.
03:10 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 7.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 8.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 22.
04:30 - 04:50

Hamis cica 7.
04:50 - 05:15

Hamis cica 8.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 4.
05:35 - 06:00

Kacsamesék 2.
06:00 - 06:25

Utódok: Komisz világ 9.
06:25 - 06:30

Rejtélyek városkája 7.
06:30 - 06:55

Hős6os: Baymax visszatér 13.
06:55 - 07:20

Milo Murphy törvénye 9.
07:20 - 07:45

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 21.
07:45 - 08:10

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
08:10 - 08:35

A zűr közepén 17.
08:35 - 09:00

A zűr közepén 20.
09:00 - 09:25

Jessie 47.
09:25 - 09:50

Jessie 39.
09:50 - 10:15

Rejtélyek városkája 7.
10:15 - 10:40

Phineas és Ferb S1 Splits 9.
10:40 - 10:55

Aranyhaj: A sorozat 19.
10:55 - 11:20

Aranyhaj: A sorozat 16.
11:20 - 11:45

K.C., a tinikém 14.
11:45 - 12:10

K.C., a tinikém 15.
12:10 - 12:35

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 29.
12:35 - 13:00

Csillag kontra Gonosz Erők 9.
13:00 - 13:25

Phineas és Ferb S2 Splits 51.
13:25 - 13:35

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 11.
13:35 - 14:00

Laborpatkányok 12.
14:00 - 14:25

Hős6os: Baymax visszatér 8.
14:25 - 14:50

Milo Murphy törvénye 10.
14:50 - 15:15

Kacsamesék 12.
15:15 - 15:40

Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve 32.
15:40 - 16:05

Raven otthona 6.
16:05 - 16:30

Bizaardvark III./43.
16:30 - 16:55

Jessie 94.
16:55 - 17:20

Aranyhaj: A sorozat 10.
17:20 - 17:45

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
17:45 - 18:10

Hotel Transzilvánia: A sorozat 10.
18:10 - 18:35

Kikiwaka tábor 11.
18:35 - 19:00

Soy Luna 185.
19:00 - 19:55

Jessie 11.
19:55 - 20:25

Csillag kontra Gonosz Erők 8.
20:25 - 20:50

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 41.
20:50 - 21:15

Bizaardvark III./43.
21:15 - 21:40

Raven otthona 6.
21:40 - 22:05

Soy Luna 185.
22:05 - 22:55

Sabrina, a tiniboszorkány 8.
22:55 - 23:20

Alex és bandája 8.
23:20 - 23:40

Evermoor titkai 14.
23:40 - 00:05

TELESHOP
00:00 - 00:30

Vadászok konyhája 43.
00:30 - 01:00

Különleges mesterlövészek
01:00 - 03:00

Vadászok konyhája 42.
03:00 - 03:30

Vadászok konyhája 43.
03:30 - 04:00

Classic Mobils
04:00 - 04:30

TELESHOP
04:30 - 05:00

A háború művészete 6.
05:00 - 06:00

Classic Mobils 27.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A háború művészete 13.
07:00 - 08:00

Különös rituálék 5.
08:00 - 09:00

A háború művészete 15.
09:00 - 10:00

A Nostradamus effektus 9.
10:00 - 11:00

A becstelen római csata
11:00 - 12:00

Náci hadifoglyok Amerikában
12:00 - 13:00

A fegyverek története 1.
13:00 - 14:00

A Szuper Erőd lemásolása
14:00 - 16:00

Az Univerzum 5.
16:00 - 17:00

Az univerzum 3.
17:00 - 18:00

Titkos Luftwaffe-repülőgépek
18:00 - 19:00

Nukleáris terror
19:00 - 20:00

Kémhálózat 19.
20:00 - 21:00

Az igazság nyomában 2.
21:00 - 22:00

Földalatti városok 10.
22:00 - 23:00

U.S.S EAGLE 56
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Megdolgozni a pénzért 1.rész
00:10 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Őszintén
01:50 - 02:15

Angard
02:15 - 03:00

Bayer show
03:00 - 03:45

A munkavállalók világa
03:45 - 04:10

Élő örökség
04:10 - 04:50

A nyolcas
04:50 - 05:35

Echo Magyarország
05:35 - 06:00

Echo-világ
06:00 - 06:30

Jó reggelt!
06:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Bayer show
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Az utolsó előtti út: Szibéria és az orosz Távol-Kelet
10:05 - 10:30

Az utolsó előtti út: Szibéria és az orosz Távol-Kelet
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Echo Magyarország
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:10

Troll
13:10 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:25

Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35

Építők
14:35 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

A nyolcas
15:10 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:35

Jó reggelt extra
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Informátor
17:10 - 17:35

Magyar világ
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Hosszabbítás
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Heti terror
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Sajtóklub
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Tegnapi történelem
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

Prime Edition
00:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 02:46

State of the Union
02:46 - 03:00

Late Edition
03:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 09:49

Ocean
09:49 - 10:00

News of the Day
10:00 - 10:46

Business planet
10:46 - 11:00

News of the Day
11:00 - 11:48

State of the Union
11:48 - 12:00

News of the Day
12:00 - 13:47

State of the Union
13:47 - 14:00

News of the Day
14:00 - 17:15

Business planet
17:15 - 17:31

News of the Day
17:31 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 22:39

Business planet
22:39 - 22:46

Ocean
22:46 - 23:00

Prime Edition
23:00 - 01:00

Vérfagyasztó felújítás
23:50 - 01:16

Műsorszünet
01:16 - 06:40

Pékségem Brooklyban
06:40 - 08:40

Szavak szárnyán
08:40 - 10:30

Álomhajó 31.
10:30 - 12:25

Szerelem a csillagok alatt
12:25 - 14:15

Long Island-i nyár
14:15 - 16:10

Az inas és a hercegnő
16:10 - 18:10

Házasságszédelgők kíméljenek
18:10 - 20:00

Álomhajó 32.
20:00 - 22:10

Menekülés a múlt elől
22:10 - 23:55

Az Oromeken-kincs: Kalandozás Panamában
23:55 - 01:50

With Pupa
00:00 - 00:30

Fókuszban a horgászat
00:30 - 01:00

Pontyszínház
01:00 - 01:30

Gone Fishin' 6. évad 4. rész
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Vadászok konyhája
03:00 - 03:30

Pontyok háborúja 17. rész
03:30 - 04:00

Pergess
04:00 - 04:30

Carp Zoom
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Horgászat Bokor Károllyal
06:30 - 07:00

Halimádók konyhája
07:00 - 07:30

Pontygeneráció
07:30 - 08:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja
08:30 - 09:00

Pergess
09:00 - 09:30

Pontyszínház
09:30 - 10:00

Csak legyen jég!
10:00 - 10:30

Horgásztestvérek - Holbinai párbaj 3. rész
10:30 - 11:00

Pergess
11:00 - 11:30

Feedermánia
11:30 - 12:00

Pergető Akadémia
12:00 - 12:30

Fókuszban a horgászat
12:30 - 13:00

F&H Events
13:00 - 13:30

Gone Fishin' 6. évad 4. rész
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Vadászok konyhája
15:00 - 15:30

TopBaits
15:30 - 16:00

Walter megoldások
16:00 - 16:30

Horgásztestvérek
16:30 - 17:00

Fishing Australia
17:00 - 17:30

Vízvonalban
17:30 - 18:00

Fókuszban a horgászat
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Hajba Balázs
19:00 - 19:30

Feedermánia
19:30 - 20:00

Haldorádó
20:00 - 20:30

A kék mélység titkai 1. rész
20:30 - 21:00

A kék mélység titkai 2. rész
21:00 - 21:30

Blaumann Ödön
21:30 - 22:00

Blaumann Ödön
22:00 - 22:30

Téli vaddisznó vadászat
22:30 - 23:00

#fishinggirl
23:00 - 23:30

Haldorádó
23:30 - 00:00

Divat és üzlet 6.
23:20 - 00:25

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
00:25 - 00:55

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
00:55 - 01:25

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
01:25 - 01:55

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
01:55 - 02:25

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
02:25 - 02:55

Menyasszörnyek
02:55 - 03:45

A világ legkülönlegesebb szállodái 10.
03:45 - 04:15

Új élet vidéken
04:15 - 05:00

Jógára fel! 34.
05:00 - 05:55

Feleségcsere 5.
05:55 - 07:10

Mondj igent a ruhára: Kanada
07:10 - 07:40

TELESHOP
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Álomesküvők
11:35 - 12:45

FEM3 Konyha - A legjavából
12:45 - 13:15

Antonio megjavítja! 59.
13:15 - 13:45

Antonio megjavítja! 60.
13:45 - 14:15

Szerelem a vadonban
14:15 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

Álomesküvők 7.
16:55 - 18:00

Hogyan készült? 11.
18:00 - 18:30

Hogyan készült? 12.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás 1.
19:00 - 20:00

Szerelem a vadonban 2.
20:00 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Kanada I./1.
21:00 - 21:30

Mondj igent a ruhára: Kanada I./2.
21:30 - 22:00

Rejtélyes diagnózis 6.
22:00 - 23:00

A nagy házalakítás
23:00 - 00:00

A tökéletes trükk
23:00 - 01:30

Iron sky - Támad a Hold
01:30 - 03:35

Út a szabadságba
03:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Karatés védőangyal
09:00 - 11:10

A hazafi
11:10 - 14:30

Star Trek: Űrlázadás
14:30 - 16:30

Vasököl
16:30 - 19:00

Elhárítók
19:00 - 21:00

Törvényre törve
21:00 - 22:55

November Man
22:55 - 01:10

A jelölt
22:45 - 00:20

Rúzs és vér 5.
00:20 - 01:05

Rekonstrukció
01:05 - 02:35

Az utolsó nyár Hamptonban
02:35 - 04:20

Műsorszünet
04:20 - 05:15

A fekete ló farmja
05:15 - 07:05

Bluebird
07:05 - 08:25

A Diótörő titka
08:25 - 09:50

Állati mesék 2.: Teknős vs. Nyúl
09:50 - 11:05

Mariken
11:05 - 12:35

Valaki hőse
12:35 - 13:55

Külvárosi mulató
13:55 - 15:55

Szupervihar 1. rész
15:55 - 17:20

Szupervihar 2. rész
17:20 - 18:45

Ragyogó kilátások
18:45 - 20:15

Merlin kalandjai I./10.
20:15 - 21:00

A cowboy és az úrilány
21:00 - 22:30

Bosszú És Igazság Új-Mexikóban
22:30 - 00:15

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Alakforma
05:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Fit 4 Life
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna
12:00 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Jóga
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Fit 4 You
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart Extra
08:00 - 09:30

Kávé Kettesben
09:30 - 10:05

FIX Magazin
10:05 - 11:10

Zöldövezet
11:10 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:20

FIX Magazin
12:20 - 12:30

Szinusz
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Praktikák
14:00 - 14:30

Autósport és Formula Magazin
14:30 - 15:00

FIX Magazin
15:00 - 16:00

SzemeSZTEr
16:00 - 16:30

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
16:30 - 17:00

Vény Nélkül
17:00 - 17:30

Üzletről 30 percben
17:30 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:05

TECHMANIA
18:05 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TEDXMETU
19:25 - 19:40

NovumTV
19:40 - 20:10

Üzleti Negyed
20:10 - 20:40

Épí-tech
20:40 - 21:10

Jogász
21:10 - 21:40

Globo Portré
21:40 - 22:10

Édes2es
22:10 - 23:10

Sporttárs
23:10 - 23:50

GazdaságTV
23:50 - 00:00

Végveszélyben a Föld 2
22:40 - 00:20

Late Night Gaming
00:20 - 02:45

A szomszéd főztje...
02:45 - 06:15

SOKO - Alpesi nyomozók XI./3.
06:15 - 06:20

Murdoch nyomozó rejtélyei I./1.
06:20 - 07:25

Poirot-novellák 1.
07:25 - 08:30

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./10.
08:30 - 09:30

Televíziós vásárlási műsorablak
09:30 - 10:40

Murdoch nyomozó rejtélyei I./2.
10:40 - 11:45

Televíziós vásárlási műsorablak
11:45 - 13:00

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./9.
13:00 - 14:15

Televíziós vásárlási műsorablak
14:15 - 15:25

Poirot-novellák 2.
15:25 - 16:35

Poirot - Gyilkosság Mezopotámiában
16:35 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok I./1.
18:45 - 21:00

Escobar 21.
21:00 - 22:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./10.
22:00 - 23:00

Poirot - Gyilkosság Mezopotámiában
23:00 - 01:15

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 90's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Dance H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Top 10 H!ts Now
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Alternat!ve H!ts
23:00 - 00:00

Pirkadat
21:15 - 01:05

Nappali
01:05 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

NAPPALI Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

NAPPALI Extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Kvartett
20:30 - 21:15

Szabadon Europában
21:15 - 21:45

Pilpul
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Kvartett
23:45 - 00:30

Híradó
00:00 - 00:30

Riasztás
00:30 - 01:30

Szabadfogás
01:30 - 02:30

Ikon
02:30 - 03:20

Paletta Plusz 2.
03:20 - 03:40

Európai Híradó
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Péntek 9
05:00 - 06:00

Magyarország élőben Extra 1.
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Paletta
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta extra
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Napról napra
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Szabó Magda világsikere
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Európai Híradó
12:30 - 13:00

Ikon
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta extra
15:30 - 16:00

Magyarország élőben Extra 2.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Napról napra
17:30 - 18:00

Péntek 9
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Főhős
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

Alisa 220.
00:00 - 01:00

Alisa 221.
01:00 - 02:00

A királyi ház titkai 11.
02:00 - 03:20

A királyi ház titkai 12.
03:20 - 04:25

A királyi ház titkai 13.
04:25 - 05:30

A királyi ház titkai 14.
05:30 - 06:50

Betty, a csúnya lány 5.
06:50 - 07:50

Seherezádé 59.
07:50 - 08:45

A betolakodó 31.
08:45 - 09:40

Megtört szívek III./46.
09:40 - 10:40

Alisa 222.
10:40 - 11:35

Luz Maria 17.
11:35 - 12:35

Yago 5.
12:35 - 13:40

A királyi ház titkai 15.
13:40 - 15:00

Riválisok 7.
15:00 - 16:00

Kuzey Güney - Tűz és víz 104.
16:00 - 16:55

Titkok szállodája 71.
16:55 - 18:00

Bosszú vagy szerelem 45.
18:00 - 19:00

Yago 6.
19:00 - 20:00

Seherezádé 60.
20:00 - 21:00

Luz Maria 18.
21:00 - 22:00

Betty, a csúnya lány 6.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 15.
23:00 - 00:25

Ez zsír! magazin VIII./2.
00:00 - 00:30

Meztelen szerelem III./12.
00:30 - 01:35

Élet- halál harcosai VI./14.
01:35 - 02:35

Mi van benne valójában? I./5.
02:35 - 02:55

Helló doki I./2.
02:55 - 03:50

Life Night
03:50 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./14.
06:05 - 06:45

Édes élet Toszkánában I./9.
06:45 - 07:15

A nagy nap! I./2.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Kendra a csúcson V./15.
08:20 - 08:55

Kendra a csúcson V./16.
08:55 - 09:35

Édes élet Toszkánában I./9.
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Keverd újra, Buday! 21.
10:10 - 10:35

Great Life 2.
10:35 - 11:05

A Kardashian sztori IV./5.
11:05 - 11:35

A Kardashian sztori IV./6.
11:35 - 12:10

A nagy nap! I./2.
12:10 - 13:15

Mini páros II./1.
13:15 - 13:45

Mini páros II./2.
13:45 - 14:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./9.
14:15 - 15:20

A Kardashian sztori IV./7.
15:20 - 15:50

A Kardashian sztori IV./8.
15:50 - 16:20

Hogyan készül? Megmutatjuk! - Sonka
16:20 - 16:50

Mi van benne valójában? I./8.
16:50 - 17:30

Édes élet Toszkánában I./10.
17:30 - 18:00

Keverd újra, Buday! 22.
18:00 - 18:30

A nagy nap! I./3.
18:30 - 19:30

Félek, hogy megfertőzhet 4.
19:30 - 20:10

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./10.
20:10 - 21:15

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! VI./10.
21:15 - 22:10

Meztelen szerelem III./5.
22:10 - 23:25

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./10.
23:25 - 00:30

Börtönregény
23:20 - 01:20

A csend kódja
01:20 - 03:20

Carrie
03:20 - 04:55

Stuart Little kisegér 3.
04:55 - 06:20

TELESHOP
06:20 - 07:25

S.W.A.T. - Különleges kommandó
07:25 - 09:55

Lara Croft: Tomb Raider 2. - Az élet bölcsője
09:55 - 12:25

Az igazság nyomában
12:25 - 14:25

Én, a robot
14:25 - 16:50

Valami Amerika 3
16:50 - 19:00

A szállító 3.
19:00 - 21:00

Az árnyékember
21:00 - 23:00

Harag
23:00 - 01:55

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02