Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Forint, fillér
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Élő egyház
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Kárpát expressz
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Forint, fillér
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: The Homesick és Newton Faulkner
23:25 - 00:20

Velvet Divatház IV./15.
00:20 - 01:15

Született szinglik I./18.
01:15 - 01:35

Én vagyok itt!
01:35 - 02:40

Odaát V./19.
02:40 - 03:20

Az A38 Hajó színpadán: Jazzékiel
03:20 - 04:15

Tuti gimi I./21.
04:15 - 05:00

Pom-Pom meséi II.
05:00 - 05:05

Magyar népmesék VII.
05:05 - 05:15

A kockásfülű nyúl I.
05:15 - 05:20

Sebaj Tóbiás I.
05:20 - 05:30

A bűvös körhinta II.
05:30 - 05:40

A bűvös körhinta II.
05:40 - 05:55

Sam, a tűzoltó VI.
05:55 - 06:05

Sam, a tűzoltó VI.
06:05 - 06:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:15 - 06:25

Franklin
06:25 - 06:50

Állatkerti sétány 64.
06:50 - 07:00

Umizoomi csapat III.
07:00 - 07:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
07:25 - 07:35

Szuper Négyes
07:35 - 07:45

Go Diego! Go! III.
07:45 - 08:10

Miles a jövőből I.
08:10 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők
08:35 - 09:00

Jake és Sohaország kalózai II.
09:00 - 09:20

Szófia hercegnő III.
09:20 - 09:45

Maja, a méhecske II.
09:45 - 10:00

Csűrcsavarosdi 41.
10:00 - 10:25

Lülü, a teknőc II.
10:25 - 10:35

Éliás, a kis mentőhajó
10:35 - 10:50

Éliás, a kis mentőhajó
10:50 - 11:00

Pom-Pom meséi II.
11:00 - 11:10

Magyar népmesék VII.
11:10 - 11:20

A kockásfülű nyúl I.
11:20 - 11:25

Sebaj Tóbiás I.
11:25 - 11:30

Mikrobi
11:30 - 11:40

Magyar népmesék
11:40 - 11:50

Kérem a következőt! III.
11:50 - 12:00

Vakáción a Mézga család III.
12:00 - 12:25

Laura csillaga III.
12:25 - 12:40

Laura csillaga III.
12:40 - 12:50

M2 matricák - Szó-nyomozó
12:50 - 12:55

Franklin
12:55 - 13:20

Állatkerti sétány 64.
13:20 - 13:30

Miss BG I-II.
13:30 - 13:45

Miss BG I-II.
13:45 - 13:55

A bűvös körhinta II.
13:55 - 14:05

A bűvös körhinta II.
14:05 - 14:20

RoboVonatok
14:20 - 14:35

RoboVonatok
14:35 - 14:50

Charley az iskolában I.
14:50 - 15:00

Sam, a tűzoltó VI.
15:00 - 15:10

Sam, a tűzoltó VI.
15:10 - 15:20

Go Diego! Go! III.
15:20 - 15:45

Szuper Négyes
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:03

Hetedhét kaland
16:03 - 16:15

Umizoomi csapat III.
16:15 - 16:35

Miss BG I-II.
16:35 - 16:50

Miss BG I-II.
16:50 - 17:05

Miles a jövőből I.
17:05 - 17:25

Mickey és az autóversenyzők
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai II.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő III.
18:15 - 18:40

RoboVonatok
18:40 - 18:50

RoboVonatok
18:50 - 19:10

Sam, a tűzoltó VI.
19:10 - 19:20

Sam, a tűzoltó VI.
19:20 - 19:30

Maja, a méhecske II.
19:30 - 19:45

Charley az iskolában I.
19:45 - 19:50

Lülü, a teknőc II.
19:50 - 20:05

M2 matricák - Négyzetgyök
20:05 - 20:15

Tuti gimi I./22.
20:15 - 21:05

Született szinglik I./19.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Odaát V./20.
22:40 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Xavier Rudd
23:25 - 00:25

Teréz anya, a szegények szolgálója 1.
23:20 - 01:00

A király - Portréfilm Király Leventéről
01:00 - 02:00

A NAGYOK
02:00 - 02:25

Kézjegy
02:25 - 03:10

Határtalanul magyar
03:10 - 03:40

Esély
03:40 - 04:00

Család'18
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Hrvatska Kronika
06:40 - 07:10

Ecranul Nostru
07:10 - 07:40

Ridikül
07:40 - 08:35

Az ígéret földje 64.
08:35 - 09:20

A múlt árnyékában 150.
09:20 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 13:00

Főzzünk megint egyszerűen
13:00 - 13:30

Honfoglaló
13:30 - 14:25

A múlt árnyékában 151.
14:25 - 15:15

Hat nővér 6.
15:15 - 16:10

A hegyi doktor VI./6.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 158.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Partitúra
20:35 - 21:35

A becsület ideje 13.
21:35 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

On the Spot: Okos világ 7.
22:30 - 23:30

Kis Moszkva 3.
23:30 - 00:15

Rövidpályás Úszó Világbajnokság
23:45 - 00:55

Labdarúgás
00:55 - 02:50

Vízilabda
02:50 - 04:07

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
04:07 - 05:00

Startfejes magazin
05:00 - 05:30

Szabadidő magazin
05:30 - 05:56

Múlt és Jelen
05:56 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
07:30 - 08:00

Labdarúgás
08:00 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:35

kisBAJNOK magazin
10:35 - 11:10

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
11:10 - 11:50

Stúdió
11:50 - 12:00

Rövidpályás Úszó Világbajnokság
12:00 - 13:45

Stúdió
13:45 - 14:05

Sportlövő magazin
14:05 - 14:31

Labdarúgás
14:31 - 16:30

Kerékpártúra magazin
16:30 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Stúdió
17:15 - 18:00

Kézilabda
18:00 - 19:36

Stúdió
19:36 - 19:55

Labdarúgás
19:55 - 20:25

Stúdió
20:25 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:52

Stúdió
22:52 - 23:15

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:15 - 23:45

Labdarúgás
23:45 - 01:45

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:35

M2 matricák - Lássuk a medvét!
00:35 - 00:40

M2 matricák - Lássuk a medvét!
00:40 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Beugró
01:35 - 02:30

Rágalom iskolája
02:30 - 03:50

Magyar rock
03:50 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:55

A NAGYOK
05:55 - 06:25

Magyar gazda
06:25 - 06:50

Kék bolygó
06:50 - 07:20

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:20 - 08:20

Német nyelvű hírek
08:20 - 08:25

Orosz nyelvű hírek
08:25 - 08:35

Kínai nyelvű hírek
08:35 - 08:45

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:45 - 09:15

Isten kezében
09:15 - 09:50

A NAGYOK - portrésorozat
09:50 - 10:20

Mindenki Akadémiája
10:20 - 10:50

Új idők, új dalai
10:50 - 11:20

Angol nyelvű hírek
11:20 - 11:35

Házasságtörés
11:35 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Hrvatska Kronika
13:20 - 13:50

Ecranul Nostru
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Magyar gazda
15:55 - 16:20

Noé barátai
16:20 - 16:55

Novum
16:55 - 17:25

Ízőrzők
17:25 - 18:00

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:00 - 19:00

Virágzó Magyarország
19:00 - 19:30

Magyarország, szeretlek!
19:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25

M5 Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

Szabófalvától San Franciscóig
23:50 - 00:55

Az ókori Róma 3.
00:55 - 01:55

01:55–02:15

Történelmi városok - Sárospatak

Patak előnyös természetföldrajzi tájegységek metszéspontján létesült, az ország központjából a sziléziai, lengyelországi, felvidéki útvonalak, de a kijevi fejedelemség, a cári rusz királyi szálláshelyeként is számon tartották. A török hódoltság idején pedig Erdély és a bécsi udvar érintkezéseinek megállója volt. Szellemét és hagyományait ma is őrzi.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
01:55 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Tündérkert
06:00 - 06:05

Hazárd megye lordjai VII./14.
06:05 - 06:55

Tündérkert
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

In memoriam Rábai Miklós
07:20 - 07:35

A Tenkes kapitánya 2.
07:35 - 08:05

A Tenkes kapitánya 3.
08:05 - 08:35

Színház az egész 6.
08:35 - 09:35

Kisváros
09:35 - 10:15

Kisváros
10:15 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Vészhelyzet VIII./17.
11:15 - 12:05

A sárkány menyegzője
12:05 - 13:05

Műhelymunka - A Takács Vonósnégyes vendége Koromzay Dénes
13:05 - 14:00

Kossuth Lajos 2.
14:00 - 15:00

Zene, zene, zene 1.
15:00 - 15:55

A Tenkes kapitánya 4.
15:55 - 16:25

A Tenkes kapitánya 5.
16:25 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Hazárd megye lordjai VII./14.
17:15 - 18:10

Színház az egész 7.
18:10 - 19:10

Vészhelyzet VIII./18.
19:10 - 19:55

Kisváros
19:55 - 20:40

Kisváros
20:40 - 21:20

A fészek melege
21:20 - 22:40

Peer Gynt
22:40 - 01:05

Nyikolaj Vasziljevics Gogol: A revizor
21:55 - 00:55

Kult30 - Az értékes félóra
00:55 - 01:35

M5 Híradó
01:35 - 02:00

Ez itt a kérdés...
02:00 - 02:50

Mindenki Akadémiája
02:50 - 03:20

Multiverzum
03:20 - 03:50

SzépMűvészet
03:50 - 04:20

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi 2018
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés...
07:45 - 08:35

Kult30 - Az értékes félóra
08:35 - 09:10

Univerzum - Afrikai vadnyugat - Namíbia vadlovai
09:10 - 10:10

Franciaország vad világa 9.
10:10 - 11:10

A világ madártávlatból I./1.
11:10 - 11:40

Az idő örvényében 5.
11:40 - 12:15

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
12:15 - 12:45

In memoriam Gerzson Pál - Festeni csak boldogan lehet
12:45 - 14:00

Érettségi 2018
14:00 - 14:35

Szólalj meg! - németül
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - franciául
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20

Eszement játékok IV./8.
15:20 - 15:50

Felsős
15:50 - 16:25

Mindenki Akadémiája
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

Franciaország vad világa 10.
18:05 - 19:00

A világ madártávlatból I./2.
19:00 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:30

Antall József 1315 napja
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés...
21:00 - 21:50

Előszó
21:50 - 21:55

MüpArt Classic
21:55 - 00:05

700-as klub
00:00 - 00:25

Vlog hotel
00:25 - 00:30

Vidám vasárnap
00:30 - 03:00

Columbo
03:00 - 04:20

Világhíradó
04:20 - 04:40

700-as klub
04:40 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:45

Ékszer TV
10:45 - 11:45

Vlog hotel
11:45 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:30

Fórum
15:30 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30

Columbo
21:30 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

Mad Dogs - Kutyaütők I./9.
00:00 - 01:05

NCIS XI./1.
01:05 - 02:00

NCIS XI./2.
02:00 - 02:45

Mad Dogs - Kutyaütők I./9.
02:45 - 03:32

Lángoló Chicago I./4.
07:15 - 08:15

Mindörökké I./5.
08:15 - 09:10

Kékpróba III./13.
09:10 - 10:10

SWAT - Különleges egység I./18.
10:10 - 11:10

NCIS: New Orleans IV./12.
11:10 - 12:10

NCIS XI./20.
12:10 - 13:10

SWAT - Különleges egység I./18.
13:10 - 14:10

NCIS: New Orleans IV./12.
14:10 - 15:10

Lángoló Chicago I./5.
15:10 - 16:10

Mindörökké I./7.
16:10 - 17:10

Kékpróba IV./1.
17:10 - 18:10

NCIS: New Orleans IV./13.
18:10 - 19:10

NCIS XI./18.
19:10 - 20:05

NCIS XI./19.
20:05 - 21:00

Eltűntek nyomában I./5.
21:00 - 22:00

Váltságdíj II./11.
22:00 - 22:55

Hannibal II./11.
22:55 - 23:55

Eltűntek nyomában I./5.
23:55 - 00:55

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:48

Programajánló
00:48 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Vaticano
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Székely konyha
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Rorate szentmise
07:00 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:48

Programajánló
09:48 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:48

Programajánló
10:48 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

bonum anno
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 19:48

Programajánló
19:48 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Grizzy és a lemmingek 71.
00:00 - 00:06

Grizzy és a lemmingek 72.
00:06 - 00:13

Grizzy és a lemmingek 73.
00:13 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 74.
00:20 - 00:30

Grizzy és a lemmingek 75.
00:30 - 00:36

Grizzy és a lemmingek 76.
00:36 - 00:43

Grizzy és a lemmingek 77.
00:43 - 00:50

Grizzy és a lemmingek 78.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 149.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 150.
01:05 - 01:15

Én és a lovagom 151.
01:15 - 01:25

Én és a lovagom 152.
01:25 - 01:40

Pat, a kutya 1.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 2.
01:47 - 01:52

Pat, a kutya 3.
01:52 - 02:00

Pat, a kutya 4.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 5.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 6.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 47.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 48.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 49.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 50.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 51.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 52.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 101.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 102.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 103.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 104.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 7.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 8.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 9.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 10.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 11.
04:17 - 04:23

Pat, a kutya 12.
04:23 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 53.
04:35 - 04:40

Grizzy és a lemmingek 54.
04:40 - 04:47

Grizzy és a lemmingek 55.
04:47 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 56.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 57.
05:01 - 05:07

Grizzy és a lemmingek 58.
05:07 - 05:15

Mr. Bean 51.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 52.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 61.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 62.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 1.
06:00 - 06:10

Dorothy Óz földjén 2.
06:10 - 06:25

Flúgos futam 49.
06:25 - 06:36

Flúgos futam 35.
06:36 - 06:50

A Happó család 214.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 103.
06:55 - 07:02

Grizzy és a lemmingek 74.
07:02 - 07:08

Grizzy és a lemmingek 75.
07:08 - 07:20

A Tom és Jerry-show 73.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 74.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 75.
07:33 - 07:45

A Tom és Jerry-show 76.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 77.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 78.
07:58 - 08:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
08:15 - 08:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
08:40 - 09:05

Nyuszipoly 5.
09:05 - 09:15

Nyuszipoly 6.
09:15 - 09:30

Nyuszipoly 7.
09:30 - 09:40

Nyuszipoly 8.
09:40 - 09:55

Új bolondos dallamok 1271.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 1272.
10:00 - 10:05

Új bolondos dallamok 131.
10:05 - 10:10

Új bolondos dallamok 132.
10:10 - 10:20

Új bolondos dallamok 611.
10:20 - 10:25

Új bolondos dallamok 612.
10:25 - 10:30

Új bolondos dallamok 621.
10:30 - 10:35

Új bolondos dallamok 622.
10:35 - 10:45

A Happó család 214.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 47.
10:50 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 48.
11:20 - 11:45

Mr. Bean 17.
11:45 - 11:55

Mr. Bean 18.
11:55 - 12:15

Mr. Bean 19.
12:15 - 12:25

Mr. Bean 20.
12:25 - 12:40

Nyuszipoly 61.
12:40 - 12:50

Nyuszipoly 62.
12:50 - 12:59

Nyuszipoly 57.
12:59 - 13:09

Nyuszipoly 58.
13:09 - 13:18

Nyuszipoly 1.
13:18 - 13:28

Nyuszipoly 2.
13:28 - 13:39

Nyuszipoly 3.
13:39 - 13:50

A Happó család 217.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 104.
14:00 - 14:07

Grizzy és a lemmingek 76.
14:07 - 14:13

Grizzy és a lemmingek 77.
14:13 - 14:25

A Tom és Jerry-show 68.
14:25 - 14:31

A Tom és Jerry-show 69.
14:31 - 14:38

A Tom és Jerry-show 70.
14:38 - 14:50

Mr. Bean 21.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 22.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 23.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 24.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 9.
15:45 - 15:54

Nyuszipoly 10.
15:54 - 16:10

Nyuszipoly 11.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 12.
16:20 - 16:40

Új bolondos dallamok 1281.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 1282.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 141.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 142.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 631.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 632.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 641.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 642.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 79.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 80.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 81.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 82.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 83.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 84.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 47.
18:20 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 48.
18:45 - 19:15

Ben 10 121.
19:15 - 19:26

Ben 10 122.
19:26 - 19:40

Flúgos futam 50.
19:40 - 19:51

Flúgos futam 36.
19:51 - 20:05

Új bolondos dallamok 1281.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 1282.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 252.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 261.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 262.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 104.
20:35 - 20:42

Grizzy és a lemmingek 64.
20:42 - 20:48

Grizzy és a lemmingek 65.
20:48 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 12.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 13.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 14.
21:13 - 21:25

Én és a lovagom 105.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 106.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 107.
21:50 - 22:01

Én és a lovagom 108.
22:01 - 22:20

Pat, a kutya 13.
22:20 - 22:27

Pat, a kutya 14.
22:27 - 22:33

Pat, a kutya 15.
22:33 - 22:45

Pat, a kutya 16.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 17.
22:52 - 22:59

Pat, a kutya 18.
22:59 - 23:10

Mr. Bean 71.
23:10 - 23:20

Mr. Bean 72.
23:20 - 23:40

Mr. Bean 81.
23:40 - 23:50

Mr. Bean 82.
23:50 - 00:00

Új csaj IV./17.
00:00 - 00:30

Új csaj IV./18.
00:30 - 01:00

Új csaj VII./7.
01:00 - 01:30

Új csaj VII./8.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VI./1.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal VI./2.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal VI./3.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal VI./4.
03:05 - 03:30

A Madagaszkár pingvinjei II./36.
03:30 - 03:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./10.
03:55 - 04:20

SpongyaBob Kockanadrág III./50.
04:20 - 04:45

SpongyaBob Kockanadrág III./51.
04:45 - 05:10

Új csaj IV./17.
05:10 - 05:35

Új csaj IV./18.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág III./52.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág III./53.
06:30 - 07:00

A Madagaszkár pingvinjei II./37.
07:00 - 07:30

Így jártam anyátokkal VI./1.
07:30 - 08:00

Így jártam anyátokkal VI./2.
08:00 - 08:30

Jóbarátok II./12.
08:30 - 09:00

Jóbarátok II./13.
09:00 - 09:30

Új csaj IV./16.
09:30 - 10:00

Anyám borogass II./10.
10:00 - 10:30

Anyám borogass II./11.
10:30 - 11:00

Melissa és Joey IV./21.
11:00 - 11:30

Melissa és Joey I./1.
11:30 - 12:00

Mike és Molly II./15.
12:00 - 12:30

Mike és Molly II./16.
12:30 - 13:00

Baby Daddy V./18.
13:00 - 13:30

Baby Daddy V./19.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal VI./3.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal VI./4.
14:30 - 15:00

Anyám borogass II./10.
15:00 - 15:30

Anyám borogass II./11.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./17.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./18.
16:30 - 17:00

Melissa és Joey I./2.
17:00 - 17:30

Melissa és Joey I./3.
17:30 - 18:00

Jóbarátok II./14.
18:00 - 18:30

Jóbarátok II./15.
18:30 - 19:00

Baby Daddy V./20.
19:00 - 19:30

Baby Daddy I./1.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal VI./5.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal VI./6.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal VI./7.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal VI./8.
21:30 - 22:00

Mike és Molly II./19.
22:00 - 22:30

Mike és Molly II./20.
22:30 - 23:00

Anyám borogass II./12.
23:00 - 23:30

Anyám borogass II./13.
23:30 - 00:00

Dr. Csont VI./5.
00:00 - 01:00

Dr. Csont VI./6.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék VIII./11.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők XII./17.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XXI./11.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XXI./12.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

112 - Életmentők 97.
09:00 - 09:30

Castle VIII./8.
09:30 - 10:25

Vészhelyzet XII./9.
10:25 - 11:25

Medicopter 117 - A légimentők I./9.
11:25 - 12:25

Medicopter 117 - A légimentők I./10.
12:25 - 13:25

Cobra 11 XXI./13.
13:25 - 14:25

Cobra 11 XXI./14.
14:25 - 15:25

Cobra 11 XXI./15.
15:25 - 16:25

Született detektívek III./5.
16:25 - 17:20

Született detektívek III./6.
17:20 - 18:15

Szellemekkel suttogó II./25.
18:15 - 19:10

Castle VIII./9.
19:10 - 20:05

Dr. Csont VI./7.
20:05 - 21:00

Dr. Csont VI./8.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VIII./12.
22:00 - 23:00

Döglött akták V./13.
23:00 - 00:00

Zéró emisszió: A holnap gyára
00:00 - 00:40

Futuris
00:40 - 01:00

A tökély nyomában
01:00 - 02:00

A gép amiből lettünk
02:00 - 03:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:00 - 03:30

Az evolúció mítosza
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban VI.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban VI.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban VI.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban VI.
05:30 - 06:00

Artzooka 1
06:00 - 06:30

Tudományos
06:30 - 07:00

Ikerdokik bevetésen
07:00 - 07:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
07:30 - 07:55

GEOlino
07:55 - 08:05

GEOlino
08:05 - 08:25

Csináld magad okosságok
08:25 - 08:50

Sportlabor
08:50 - 09:05

Egyszer volt az ember
09:05 - 09:35

Marvi Hammer III./52.
09:35 - 10:00

Gyorsvonaton a felfedezés
10:00 - 10:25

Tudomány nagyban
10:25 - 10:50

Infotoy
10:50 - 11:00

Artzooka 1
11:00 - 11:25

Ujjgyakorlatok II./5.
11:25 - 11:45

Gasztrobbanás
11:45 - 12:00

GEOlino
12:00 - 12:15

Tudomány nagyban
12:15 - 12:45

Történelem másképp
12:45 - 13:15

Fedezzük fel, mert a természet tudja
13:15 - 13:40

Look Kool
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

A hétköznapi tudomány
14:35 - 15:05

Tudós Palánták
15:05 - 15:30

Elmemunkák
15:30 - 16:05

Tudomány nagyban
16:05 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
17:00 - 17:25

Look Kool
17:25 - 17:50

Történelmi találmányok
17:50 - 18:20

Artzooka 1
18:20 - 18:45

Trükkös tudomány
18:45 - 19:10

Csináld magad okosságok
19:10 - 19:35

Marvi Hammer III./73.
19:35 - 20:00

Utazás2
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Katalizátor
21:00 - 22:00

Az agy zenéje
22:00 - 23:00

Elmemunkák
23:00 - 23:30

Az evolúció mítosza
23:30 - 00:00

Boyster, az osztrigafiú 4.
23:45 - 00:05

Violetta 17.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 20.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 9.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 10.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 6.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 30.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 8.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 11.
03:35 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 21.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 25.
04:30 - 04:50

Hamis cica 9.
04:50 - 05:15

Hamis cica 10.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 16.
05:35 - 06:00

Pókember: Irány a Pókverzum!
06:00 - 06:10

Phineas és Ferb 33.
06:10 - 06:25

Mickey egér 30.
06:25 - 06:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 20.
06:30 - 07:00

Hős6os: Baymax visszatér 10.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 30.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 34.
08:00 - 08:30

Aranyhaj: A sorozat 10.
08:30 - 09:00

Jessie 44.
09:00 - 09:30

Jessie 49.
09:30 - 10:00

K.C., a tini kém 17.
10:00 - 10:30

K.C., a tini kém 22.
10:30 - 11:00

A zűr közepén II./37.
11:00 - 11:30

A zűr közepén II./31.
11:30 - 12:00

Rejtélyek városkája 5.
12:00 - 12:30

Rejtélyek városkája 1.
12:30 - 13:00

Laborpatkányok 34.
13:00 - 13:30

Laborpatkányok 38.
13:30 - 13:55

Utódok: Komisz világ 30.
13:55 - 14:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 6.
14:00 - 14:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 3.
14:30 - 15:00

Hős6os: Baymax visszatér 10.
15:00 - 15:30

Kacsamesék 18.
15:30 - 16:00

Kikiwaka tábor III./57.
16:00 - 16:30

Raven otthona 13.
16:30 - 17:00

A zűr közepén 43.
17:00 - 17:30

Aranyhaj: A sorozat 10.
17:30 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 46.
18:00 - 18:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 3.
18:30 - 19:00

Soy Luna 175.
19:00 - 20:00

Raven otthona 17.
20:00 - 20:30

Kikiwaka tábor II./35.
20:30 - 21:00

A zűr közepén 43.
21:00 - 21:30

Jessie 49.
21:30 - 22:00

Soy Luna 175.
22:00 - 23:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 35.
23:00 - 23:20

Sabrina, a tiniboszorkány 2.
23:20 - 23:45

Boyster, az osztrigafiú 5.
23:45 - 00:05

A Szuper Erőd lemásolása
23:00 - 01:00

Elveszett világok 9.
01:00 - 02:00

A háború művészete 1.
02:00 - 03:00

Különös rituálék 2.
03:00 - 04:00

Amerika: Az Egyesült Államok története 8.
04:00 - 05:00

Fegyverek a háborúban 18.
05:00 - 06:00

Classic Mobils 6.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Emberi Fegyver 7.
07:00 - 08:00

Ütközet 360 fokban 9.
08:00 - 09:00

A háború művészete 2.
09:00 - 10:00

Vadászok konyhája
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája
10:30 - 11:00

Kaigun: A Japán Császári Haditengerészet
11:00 - 13:00

Legendás csatahajók 6.
13:00 - 14:00

Legendás csatahajók 9.
14:00 - 15:00

Fegyverek a háborúban 11.
15:00 - 16:00

Párbaj az égen 1.
16:00 - 17:00

Vadászok konyhája
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

U.S.S EAGLE 56
18:00 - 19:00

A Missouri csatahajó
19:00 - 20:00

Kémhálózat 2.
20:00 - 21:00

Párbaj az égen 2.
21:00 - 22:00

Modern csodák 24.
22:00 - 23:00

Hosszú kések éjszakája
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Sajtóklub
00:10 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Jó reggelt extra
01:50 - 02:25

Sportmagazin
02:25 - 02:40

Látókör
02:40 - 03:05

Kultúrklub Major Melindával
03:05 - 03:15

Napi aktuális
03:15 - 04:00

Razzia
04:00 - 04:25

Újranyitott akták
04:25 - 04:50

Informátor
04:50 - 05:15

Keménymag
05:15 - 06:00

Reviczkyvel az erdőben
06:00 - 06:30

Jó reggelt!
06:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:10

Kettesben Szabó Anettel
10:10 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Látókör
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:10

Sajtóklub
13:10 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:25

Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35

Sportmagazin
14:35 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

Építészet XXI.
15:10 - 15:35

Élő örökség
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:35

Jó reggelt extra
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Zöld világ
17:10 - 17:35

Jövőálló
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Mestermunka
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

V4
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Angard
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Sajtóklub 2.0 - Az új generáció
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

Prime Edition
20:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 14:46

Space
14:46 - 15:00

News of the Day
15:00 - 17:49

Space
17:49 - 18:00

News of the Day
18:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Életre éhezve
23:55 - 01:25

Műsorszünet
01:25 - 06:30

Szívhangok
06:30 - 08:20

Házasságszédelgők kíméljenek
08:20 - 10:15

Pékségem Brooklyban
10:15 - 12:15

Carl és Bertha
12:15 - 14:15

Rosamunde Pilcher: Becsület kérdése
14:15 - 16:15

Váratlan szerelem
16:15 - 18:10

Kis hazugságok a szerelem nevében
18:10 - 20:00

Gyerek vagy karrier?
20:00 - 21:55

Ennivaló a csaj
21:55 - 23:55

Város a pokol szélén 1
23:55 - 02:50

Gone Fishin' VI./1.
00:00 - 00:30

MLS OB 2018.
00:30 - 01:00

Csali Hungária bemutatja
01:00 - 01:30

Horgásztestvérek
01:30 - 02:00

Fegyvermester
02:00 - 02:30

Fegyvermester
02:30 - 03:00

Vadászati kultúra
03:00 - 03:30

Walter megoldások
03:30 - 04:00

TopBaits
04:00 - 04:30

Horgásztestvérek
04:30 - 05:00

Linzenbold Attila
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Vadászati kultúra
06:00 - 06:30

Csali Hungária bemutatja
06:30 - 07:00

Egy sporthorgász naplója
07:00 - 07:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
07:30 - 08:00

Carpzoom
08:00 - 08:30

A zöld pokol
08:30 - 09:00

Fishing Australia
09:00 - 09:30

Carp Zoom
09:30 - 10:00

Egy sporthorgász naplója
10:00 - 10:30

Pontyszínház
10:30 - 11:00

Fókuszban a horgászat
11:00 - 11:30

Walter megoldások
11:30 - 12:00

A Maldív-szigetek igazi arca
12:00 - 12:30

MLS OB 2018.
12:30 - 13:00

Csali Hungária bemutatja
13:00 - 13:30

Horgásztestvérek
13:30 - 14:00

Fegyvermester
14:00 - 14:30

Fegyvermester
14:30 - 15:00

Vadászati kultúra
15:00 - 15:30

Feedermánia
15:30 - 16:00

Halimádók konyhája
16:00 - 16:30

Pergess
16:30 - 17:00

Fishing Australia
17:00 - 17:30

Top Tippek
17:30 - 18:00

Pontygeneráció
18:00 - 18:30

A zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

CarpZoom: Nyáridő
19:30 - 20:00

Fókuszban a horgászat
20:00 - 20:30

Pontyok háborúja 14. rész
20:30 - 21:00

Horgásztestvérek - Holbinai párbaj 3. rész
21:00 - 21:30

Hajba Balázs
21:30 - 22:00

Hajba Balázs
22:00 - 22:30

Vadászati kultúra
22:30 - 23:00

Carp Zoom
23:00 - 23:30

Egy sporthorgász naplója
23:30 - 00:00

Született szobalányok III./11.
23:40 - 00:40

Randizz a séffel!
00:40 - 02:20

Álomesküvők
02:20 - 03:20

Rejtélyes diagnózis
03:20 - 04:10

Váltsunk zöldre!
04:10 - 05:00

Jógára fel! 11.
05:00 - 05:50

Feleségcsere 6.
05:50 - 07:10

Mondj igent a ruhára: Atlanta
07:10 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babavilág
11:35 - 11:40

Álomesküvők
11:40 - 12:40

FEM3 Konyha - A legjavából
12:40 - 13:10

Antonio megjavítja! 16.
13:10 - 13:40

Randizz a séffel!
13:40 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

Álomesküvők 2.
16:55 - 18:00

Rejtélyes diagnózis 3.
18:00 - 19:00

A nagy házalakítás 11.
19:00 - 20:00

Randizz a séffel! 7.
20:00 - 21:40

Mondj igent a ruhára: Atlanta 13.
21:40 - 22:10

Mondj igent a ruhára: Atlanta 14.
22:10 - 22:40

A nagy házalakítás
22:40 - 23:40

Született szobalányok III./12.
23:40 - 00:40

Disturbia
22:55 - 01:05

Ház az erdő mélyén
01:05 - 02:55

A holló
02:55 - 04:40

Lucky Luke és a Daltonok öröksége
04:40 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

A bébiszitter
09:00 - 10:45

A nyakék nyomában
10:45 - 12:45

Tüzes bosszú
12:45 - 14:45

Ragadozók
14:45 - 16:50

John Q - Végszükség
16:50 - 19:10

Tisztítótűz
19:10 - 21:00

Támadás a Fehérház ellen 2. - London ostroma
21:00 - 22:55

Végső állomás 5
22:55 - 00:45

Kettős élet
23:20 - 00:55

Gagarin unokája
00:55 - 02:15

Tolvajok közt
02:15 - 03:45

Halálos bűnök
03:45 - 05:15

Műsorszünet
05:15 - 05:40

Kicsi hősök
05:40 - 07:00

Max Minsky és én
07:00 - 08:40

BIP!
08:40 - 10:00

Lisa és a kardfogú tigris
10:00 - 11:25

Párkeresők
11:25 - 13:25

A Royal Palace hősei
13:25 - 15:10

A húgom gyerekei háborúban állnak
15:10 - 16:30

A kis hegedűs
16:30 - 18:00

Lili David
18:00 - 19:35

A segéd
19:35 - 21:00

Saving Lincoln
21:00 - 22:40

Gyilkos idők 2.
22:40 - 23:25

Tisztogatás
23:25 - 01:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Senior torna
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Fit 4 Life
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Bóta Café
09:00 - 10:00

Édes2es
10:00 - 11:00

A Doktor
11:00 - 11:30

Megyei Híradó
11:30 - 12:10

Globo Világjáró
12:10 - 12:40

Restart
12:40 - 13:40

TECHMANIA
13:40 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 14:15

Creative Chef
14:15 - 14:45

Smaragdút
14:45 - 15:45

Vény Nélkül
15:45 - 16:15

Törzsasztal
16:15 - 16:45

Zooo+ magazin
16:45 - 17:15

Praktikák
17:15 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TEDXMETU
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

NovumTV
19:25 - 19:55

Honvéd7
19:55 - 20:10

Enigma
20:10 - 21:10

Szinusz
21:10 - 21:40

A Doktor
21:40 - 22:10

Doku-line
22:10 - 23:10

FIX Magazin
23:10 - 00:00

Escobar 72.
23:55 - 00:55

Late Night Gaming
00:55 - 03:15

A szomszéd főztje...
03:15 - 06:30

SOKO - Alpesi nyomozók XIII./6.
06:30 - 07:30

Danni Lowinski II./4.
07:30 - 08:30

Miss Marple: Végtelen éjszaka
08:30 - 10:35

Gyilkos sorok IX./13.
10:35 - 11:40

Gyilkos sorok IX./14.
11:40 - 12:45

Poirot-novellák 14.
12:45 - 13:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék IV./9.
13:50 - 14:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék IV./10.
14:50 - 15:50

SOKO - Alpesi nyomozók XIII./7.
15:50 - 16:50

Danni Lowinski II./5.
16:50 - 17:50

Poirot-novellák 15.
17:50 - 18:55

Kisvárosi gyilkosságok VIII./5.
18:55 - 21:00

Escobar 73.
21:00 - 22:00

Város a pokol szélén 2
22:00 - 23:55

Escobar 73.
23:55 - 00:55

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Alternat!ve H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Top 15
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Rock H!ts
23:00 - 00:00

Francia politika
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Licit
20:30 - 21:15

Társas Házak
21:15 - 21:45

Biblia Politika Misztika
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Autókoktél
23:45 - 00:30

Híradó
00:00 - 01:00

Lapzárta
01:00 - 01:30

Paletta
01:30 - 02:00

Vetítő: Szamár-sziget rabjai
02:00 - 03:00

Magyarország élőben
03:00 - 03:40

Soroló
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Riasztás
05:00 - 06:00

Magyarország élőben
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Paletta
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Globál
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Bartók
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hírvilág
12:30 - 13:00

Kép-regény
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Magyarország élőben
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Ázsia
17:30 - 18:00

Riasztás
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Szabadfogás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

A fény árnyékában 15.
23:00 - 00:30

Titkok szállodája 47.
00:30 - 01:30

Kuzey Güney - Tűz és víz 80.
01:30 - 02:25

Megtört szívek III./22.
02:25 - 03:10

Alisa 198.
03:10 - 03:55

Bosszú vagy szerelem 21.
03:55 - 04:40

A szultána II./67.
04:40 - 05:30

A fény árnyékában 15.
05:30 - 06:50

Paula és Paulina 85.
06:50 - 07:45

Seherezádé 36.
07:45 - 08:45

A betolakodó 8.
08:45 - 09:45

Megtört szívek III./23.
09:45 - 10:40

Alisa 199.
10:40 - 11:35

Esmeralda 131.
11:35 - 12:30

Betty, a csúnya lány - Ecomoda II./18.
12:30 - 13:40

A fény árnyékában 16.
13:40 - 15:00

A szultána II./68.
15:00 - 16:00

Kuzey Güney - Tűz és víz 81.
16:00 - 16:55

Titkok szállodája 48.
16:55 - 17:55

Bosszú vagy szerelem 22.
17:55 - 18:50

Betty, a csúnya lány - Ecomoda II./19.
18:50 - 20:00

Seherezádé 37.
20:00 - 21:00

Esmeralda 132.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 86.
22:00 - 23:00

A fény árnyékában 16.
23:00 - 00:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 7.
23:25 - 00:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./8.
00:30 - 01:35

Túlsúlyos szerepben II./1.
01:35 - 03:20

Szerelem első látásra? 6.
03:20 - 03:40

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./8.
03:40 - 03:50

Life Night
03:50 - 05:00

Édes élet Toszkánában I./7.
05:00 - 05:26

Life Night
05:26 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./24.
06:05 - 06:45

Igent mondok a ruhára! 7.
06:45 - 07:15

Így születtem, így fogadj el I./6.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:30

Ázsia luxusa II./5.
08:30 - 09:00

Ázsia luxusa II./6.
09:00 - 09:35

Igent mondok a ruhára! 7.
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Édes élet Toszkánában I./7.
10:10 - 10:35

Ez zsír! magazin VII./24.
10:35 - 11:05

A Kardashian sztori III./9.
11:05 - 11:35

A Kardashian sztori III./10.
11:35 - 12:10

Így születtem, így fogadj el I./6.
12:10 - 13:15

Ázsia luxusa II./7.
13:15 - 13:45

Ázsia luxusa II./8.
13:45 - 14:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 7.
14:15 - 15:20

A Kardashian sztori III./11.
15:20 - 15:50

A Kardashian sztori III./12.
15:50 - 16:10

A nagy nap! II./2.
16:10 - 17:30

Igent mondok a ruhára! 8.
17:30 - 18:00

Édes élet Toszkánában I./8.
18:00 - 18:30

Így születtem, így fogadj el II./1.
18:30 - 19:30

Szerelem első látásra? 7.
19:30 - 20:10

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 8.
20:10 - 21:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./9.
21:15 - 22:10

Túlsúlyos szerepben II./2.
22:10 - 23:25

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 8.
23:25 - 00:30