Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Weekend TV

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Forint, fillér
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25

Velvet Divatház IV./12.
00:25 - 01:20

Született szinglik I./16.
01:20 - 01:40

Én vagyok itt!
01:40 - 02:45

Odaát V./18.
02:45 - 03:25

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Tej
03:25 - 04:15

Tuti gimi I./19.
04:15 - 05:00

Pom-Pom meséi I.
05:00 - 05:05

Mekk Elek az ezermester
05:05 - 05:15

A kockásfülű nyúl I.
05:15 - 05:20

A legkisebb Ugrifüles II.
05:20 - 05:30

Teletabik
05:30 - 05:40

Teletabik
05:40 - 05:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
05:55 - 06:00

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:00 - 06:05

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:05 - 06:10

És te mit gondolsz?
06:10 - 06:15

És te mit gondolsz?
06:15 - 06:25

JoNaLu
06:25 - 06:50

Caillou V.
06:50 - 07:15

Agi Bagi III.
07:15 - 07:25

Agi Bagi III.
07:25 - 07:35

Gondos Bocsok
07:35 - 08:00

M2 matricák - Hevül a vegyület
08:00 - 08:05

Egy kupac kufli
08:05 - 08:15

Egy kupac kufli
08:15 - 08:20

Chuggington pályaudvar
08:20 - 08:25

Chuggington pályaudvar
08:25 - 08:30

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
08:30 - 08:55

Cili seriff és a Vadnyugat I.
08:55 - 09:20

Dr. Plüssi II.
09:20 - 09:40

Goldie és Mackó
09:40 - 10:05

Jake és Sohaország kalózai III.
10:05 - 10:30

Vampirina I.
10:30 - 10:55

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
10:55 - 11:20

Rozsdalovag
11:20 - 11:30

Rozsdalovag
11:30 - 11:45

Hollócska, a kis rosszcsont
11:45 - 11:55

Hollócska, a kis rosszcsont
11:55 - 12:10

Rejtélyek Tesz-vesz városban I.
12:10 - 12:35

M2 matricák - Hevül a vegyület
12:35 - 12:40

Gyerekversek
12:40 - 12:45

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
12:45 - 12:55

Dinó Dan
12:55 - 13:15

Hajótöröttek
13:15 - 13:25

Claude
13:25 - 13:35

Claude
13:35 - 13:45

Dóra, a felfedező II./3.
13:45 - 14:10

A kis sárkány kalandjai II.
14:10 - 14:20

A kis sárkány kalandjai II.
14:20 - 14:25

Bo, az örökmozgó I.
14:25 - 14:50

Ezerszőr
14:50 - 15:50

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
15:50 - 16:15

Cili seriff és a Vadnyugat I.
16:15 - 16:40

Dr. Plüssi II.
16:40 - 17:00

Goldie és Mackó
17:00 - 17:25

Jake és Sohaország kalózai III.
17:25 - 17:50

Vampirina I.
17:50 - 18:15

Khumba
18:15 - 19:40

Peppa malac
19:40 - 19:45

Tickety Toc
19:45 - 20:15

Violetta I./47.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:45

Jazz Akusztik
22:45 - 23:50

Akvárium Stage Pass
23:50 - 00:50

Lefegyverzett ellenséges erők 2.
23:40 - 01:05

Tóth János II./36.
01:05 - 01:35

Léptékváltás, avagy ki vezette a szekeret - Haris László emlékei
01:35 - 02:30

Kézjegy
02:30 - 03:15

Határtalanul magyar
03:15 - 03:40

Élő egyház
03:40 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Térkép
06:45 - 07:10

Hazajáró
07:10 - 07:40

Ízőrzők
07:40 - 08:15

Rúzs és selyem
08:15 - 08:45

Noé barátai
08:45 - 09:20

Nálatok, laknak állatok? II.
09:20 - 09:50

Nálatok, laknak állatok? II.
09:50 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Rex Rómában XVI./5.
12:50 - 13:55

Winnetou 2.
13:55 - 15:35

A hölgy egy kissé bogaras
15:35 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Stuart Little kisegér
20:25 - 21:55

Belevaló papapótló
21:55 - 23:30

Kenó
23:30 - 23:40

On the Spot: Okos világ 6.
23:40 - 00:40

Kosárlabda
23:35 - 01:35

Startfejes magazin
01:35 - 02:05

Bringasport magazin
02:05 - 02:20

OTP Bank Liga
02:20 - 04:05

Pecatúra magazin
04:05 - 04:30

Női labdarúgó magazin
04:30 - 05:00

Irány Madrid!
05:00 - 05:40

Kézilabda
05:40 - 07:25

Szabadidő magazin
07:25 - 07:55

Kékek
07:55 - 08:30

Építők
08:30 - 09:00

Stúdió
09:00 - 09:15

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
09:15 - 13:00

Stúdió
13:00 - 13:20

Irány Madrid!
13:20 - 14:05

Játékoskijáró
14:05 - 14:45

Stúdió
14:45 - 15:00

Vízilabda
15:00 - 16:16

Stúdió
16:16 - 16:45

Stúdió
16:45 - 17:00

OTP Bank Liga
17:00 - 18:45

Stúdió
18:45 - 19:00

Stúdió
19:00 - 19:30

OTP Bank Liga
19:30 - 21:15

Stúdió
21:15 - 21:30

Góóól
21:30 - 22:45

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
22:45 - 23:50

Kézilabda
23:50 - 01:35

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

M2 matricák - Lássuk a medvét!
00:30 - 00:35

M2 matricák - Lássuk a medvét!
00:35 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Önök kérték
01:35 - 02:30

Volt egyszer egy úrlovas
02:30 - 03:40

Világörökség Portugáliában
03:40 - 04:00

Magyar rock
04:00 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:55

Unió28
05:55 - 06:15

Itthon vagy!
06:15 - 06:40

Életkor
06:40 - 07:10

Hogy volt?!
07:10 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:35

Gasztroangyal
08:35 - 09:35

A Nagyok - portrésorozat
09:35 - 10:10

Rejtélyes XX. század
10:10 - 10:40

Öt kontinens
10:40 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:30

Szeressük egymást
11:30 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

A teljesség felé - Katona Katalin, ötvösművész
13:20 - 14:15

Család-barát
14:15 - 15:50

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
15:50 - 16:25

Új idők, új dalai
16:25 - 16:55

Színe-java
16:55 - 17:55

Borvacsora
17:55 - 18:55

Térkép
18:55 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

FÁBRY
21:35 - 23:00

Tóth János II./29.
23:00 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:00

Haláltánc
23:20 - 01:20

Az ókori Róma 1.
01:20 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Tündérkert
06:00 - 06:05

Hazárd megye lordjai VII./10.
06:05 - 06:55

Tündérkert
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

A nap lovagjai
07:20 - 08:05

Térzene a Halászbástyán
08:05 - 08:25

Mozart 3.
08:25 - 10:00

Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
10:00 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Hazárd megye lordjai VII./10.
11:15 - 12:10

Legyen a vendégem!
12:10 - 12:55

Randevú éjfélkor
12:55 - 14:05

Starsky és Hutch III./21.
14:05 - 15:00

Starsky és Hutch III./22.
15:00 - 15:50

Mókatár
15:50 - 16:00

Új Szeszélyes Évszakok 2002.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Tarka kockák
17:15 - 17:30

Slágertévé
17:30 - 18:30

Zenés TV Színház
18:30 - 20:10

A csodacsapat
20:10 - 21:50

Mókatár
21:50 - 22:15

Starsky és Hutch III./21.
22:15 - 23:10

Starsky és Hutch III./22.
23:10 - 00:00

Kult30 - Az értékes félóra
23:30 - 00:05

M5 Híradó
00:05 - 00:35

Ez itt a kérdés...
00:35 - 01:30

Mindenki Akadémiája
01:30 - 01:55

Előszó
01:55 - 02:00

Egy pikoló világos
02:00 - 03:25

Opera Café
03:25 - 03:50

A NAGYOK
03:50 - 04:20

Hazajáró
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Felsős
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés...
07:45 - 08:35

Kult30 - Az értékes félóra
08:35 - 09:10

Nemzeti Park lehetne...
09:10 - 09:35

Mesélő cégtáblák
09:35 - 10:10

...és még egymillió lépés 9.
10:10 - 11:00

Színe-java
11:00 - 12:00

Mindenki Akadémiája
12:00 - 12:30

Mindenki Akadémiája
12:30 - 13:00

Novum
13:00 - 13:30

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 19.
13:30 - 14:20

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 20.
14:20 - 15:15

Szerelmes földrajz
15:15 - 15:45

Multiverzum
15:45 - 16:20

Rejtélyes XX. század
16:20 - 16:55

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
16:55 - 17:25

A NAGYOK
17:25 - 17:55

Magyar Krónika
17:55 - 18:30

Lassú koalaélet a gyorsítósávban
18:30 - 19:15

Vers mindenkinek
19:15 - 19:30

Antall József portréfilm - Az ismeretlen Antall József I. rész
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:05

Príma Primissima Díjátadó Gála
21:05 - 23:10

Vers mindenkinek
23:10 - 23:15

Multiverzum
23:15 - 23:45

A NAGYOK
23:45 - 00:15

700-as klub
00:00 - 00:25

KultúrTipp
00:25 - 00:30

Egyenes beszéd
00:30 - 01:30

Jakupcsek plusz
01:30 - 02:30

AradiVarga Show
02:30 - 03:15

Dumakabaré
03:15 - 03:55

A nap híre
03:55 - 04:40

700-as klub
04:40 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 05:55

700-as klub
05:55 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:15

Egyenes beszéd
09:15 - 10:30

Global 3000
10:30 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:05

Életre fel
12:05 - 12:30

Szókincs
12:30 - 12:55

Vlog hotel
12:55 - 13:00

Kőbánya Híradó
13:00 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:10

Egyenes beszéd kontra
16:10 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Dumakabaré
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:10

Sas kabaré
20:10 - 22:10

KrizShow
22:10 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

ATV Híradó
23:55 - 00:25

A csodálatos Pókember 2.
22:55 - 01:40

Skorpió - Agymenők akcióban IV./14.
01:40 - 02:25

Skorpió - Agymenők akcióban IV./15.
02:25 - 03:05

NCIS XII./24.
03:05 - 03:46

Műsorszünet
03:46 - 07:30

Született detektívek VII./9.
07:30 - 08:25

Született detektívek VII./10.
08:25 - 09:20

Feketelista: Megváltás I./2.
09:20 - 10:20

NCIS XI./10.
10:20 - 11:20

Észlelés II./1.
11:20 - 12:15

Észlelés II./2.
12:15 - 13:15

Sherlock és Watson V./10.
13:15 - 14:15

Sherlock és Watson V./11.
14:15 - 15:10

Battle Creek - Zsarupáros I./1.
15:10 - 16:05

Battle Creek - Zsarupáros I./2.
16:05 - 17:05

NCIS: Los Angeles IX./11.
17:05 - 18:05

NCIS: Los Angeles IX./12.
18:05 - 19:00

Eltűntek nyomában I./4.
19:00 - 20:00

Váltságdíj II./10.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék XII./13.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék XII./14.
22:00 - 23:00

Profilozók IV./8.
23:00 - 00:05

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:48

Programajánló
00:48 - 01:00

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
01:00 - 02:00

bonum anno, archív magazin
02:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Rorate szentmise
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Vaticano
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Rorate - szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 10:20

Kulcs
10:20 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
12:05 - 13:00

Európa
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

Advent üzenete - Erdő Péter bíboros tanítása
19:00 - 19:10

bonum anno
19:10 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 19:48

Programajánló
19:48 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Audinecia
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Grizzy és a lemmingek 39.
00:00 - 00:06

Grizzy és a lemmingek 40.
00:06 - 00:13

Grizzy és a lemmingek 41.
00:13 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 42.
00:20 - 00:30

Grizzy és a lemmingek 43.
00:30 - 00:36

Grizzy és a lemmingek 44.
00:36 - 00:43

Grizzy és a lemmingek 45.
00:43 - 00:50

Grizzy és a lemmingek 46.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 133.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 134.
01:05 - 01:15

Én és a lovagom 135.
01:15 - 01:25

Én és a lovagom 136.
01:25 - 01:40

Pat, a kutya 55.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 56.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 57.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 58.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 59.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 60.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 23.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 24.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 25.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 26.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 27.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 28.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 137.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 138.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 139.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 140.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 61.
03:50 - 03:55

Pat, a kutya 62.
03:55 - 04:02

Pat, a kutya 63.
04:02 - 04:10

Pat, a kutya 64.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 65.
04:17 - 04:23

Pat, a kutya 66.
04:23 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 29.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 30.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 31.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 32.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 33.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 34.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 45.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 46.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 47.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 48.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 59.
06:00 - 06:10

Dorothy Óz földjén 60.
06:10 - 06:25

Flúgos futam 45.
06:25 - 06:36

Flúgos futam 31.
06:36 - 06:50

A Happó család 205.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 99.
06:55 - 07:02

Grizzy és a lemmingek 66.
07:02 - 07:08

Grizzy és a lemmingek 67.
07:08 - 07:20

A Tom és Jerry-show 205.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 206.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 207.
07:33 - 07:45

A Tom és Jerry-show 208.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 53.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 54.
07:58 - 08:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 22.
08:15 - 08:36

Csak lazán, Scooby-Doo! 23.
08:36 - 08:57

Csak lazán, Scooby-Doo! 24.
08:57 - 09:19

Csak lazán, Scooby-Doo! 25.
09:19 - 09:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 26.
09:40 - 10:01

Csak lazán, Scooby-Doo! 27.
10:01 - 10:23

Csak lazán, Scooby-Doo! 28.
10:23 - 10:44

Csak lazán, Scooby-Doo! 29.
10:44 - 11:06

Csak lazán, Scooby-Doo! 30.
11:06 - 11:27

Csak lazán, Scooby-Doo! 31.
11:27 - 12:40

Nyuszipoly 74.
12:40 - 12:49

Nyuszipoly 75.
12:49 - 12:59

Nyuszipoly 36.
12:59 - 13:10

Nyuszipoly 37.
13:10 - 13:19

Nyuszipoly 38.
13:19 - 13:29

Nyuszipoly 39.
13:29 - 13:39

Nyuszipoly 40.
13:39 - 13:50

A Happó család 206.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 100.
14:00 - 14:07

Grizzy és a lemmingek 68.
14:07 - 14:13

Grizzy és a lemmingek 69.
14:13 - 14:25

A Tom és Jerry-show 56.
14:25 - 14:31

A Tom és Jerry-show 57.
14:31 - 14:38

A Tom és Jerry-show 58.
14:38 - 14:50

Mr. Bean 5.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 6.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 7.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 8.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 73.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 74.
15:55 - 16:10

Nyuszipoly 75.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 76.
16:20 - 16:40

Új bolondos dallamok 1241.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 1242.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 101.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 102.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 551.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 552.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 561.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 562.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 55.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 56.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 57.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 58.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 59.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 60.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 39.
18:20 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
18:45 - 19:15

Ben 10 113.
19:15 - 19:26

Ben 10 114.
19:26 - 19:40

Flúgos futam 46.
19:40 - 19:51

Flúgos futam 32.
19:51 - 20:05

Új bolondos dallamok 1241.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 1242.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 192.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 201.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 202.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 100.
20:35 - 20:42

Grizzy és a lemmingek 56.
20:42 - 20:48

Grizzy és a lemmingek 57.
20:48 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 78.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 1.
21:06 - 21:12

Grizzy és a lemmingek 2.
21:12 - 21:25

Én és a lovagom 141.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 142.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 143.
21:50 - 22:01

Én és a lovagom 144.
22:01 - 22:20

Pat, a kutya 67.
22:20 - 22:27

Pat, a kutya 68.
22:27 - 22:34

Pat, a kutya 69.
22:34 - 22:45

Pat, a kutya 70.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 71.
22:52 - 22:59

Pat, a kutya 72.
22:59 - 23:10

Mr. Bean 49.
23:10 - 23:20

Mr. Bean 50.
23:20 - 23:40

Mr. Bean 51.
23:40 - 23:50

Mr. Bean 52.
23:50 - 00:00

Új csaj IV./13.
00:00 - 00:30

Új csaj IV./14.
00:30 - 01:00

SpongyaBob Kockanadrág III./46.
01:00 - 01:30

SpongyaBob Kockanadrág III./47.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal V./17.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal V./18.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal V./19.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal V./20.
03:05 - 03:30

A Madagaszkár pingvinjei II./34.
03:30 - 03:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./8.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág III./42.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág III./43.
04:45 - 05:10

Új csaj IV./13.
05:10 - 05:35

Új csaj IV./14.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág III./48.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág III./49.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág III./50.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág III./51.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág III./52.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág III./53.
08:30 - 09:00

SpongyaBob Kockanadrág III./54.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./9.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./10.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./11.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./12.
11:00 - 11:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./13.
11:30 - 12:00

Melissa és Joey IV./9.
12:00 - 12:30

Melissa és Joey IV./10.
12:30 - 13:00

Melissa és Joey IV./11.
13:00 - 13:30

Melissa és Joey IV./12.
13:30 - 14:00

Melissa és Joey IV./13.
14:00 - 14:30

Mike és Molly II./5.
14:30 - 15:00

Mike és Molly II./6.
15:00 - 15:30

Mike és Molly II./7.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./8.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./9.
16:30 - 17:00

Baby Daddy V./6.
17:00 - 17:30

Baby Daddy V./7.
17:30 - 18:00

Baby Daddy V./8.
18:00 - 18:30

Baby Daddy V./9.
18:30 - 19:00

Baby Daddy V./10.
19:00 - 19:30

Új csaj VII./5.
19:30 - 20:00

Új csaj VII./6.
20:00 - 20:30

Új csaj VII./7.
20:30 - 21:00

Új csaj VII./8.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal V./1.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal V./2.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal V./3.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal V./4.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal V./5.
23:30 - 00:00

Dr. Csont VI./2.
00:00 - 01:00

Dr. Csont VI./3.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék VIII./9.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők XII./15.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XXI./5.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XXI./6.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

A Madagaszkár pingvinjei II./10.
09:00 - 09:30

A Madagaszkár pingvinjei II./11.
09:30 - 10:00

A Madagaszkár pingvinjei II./12.
10:00 - 10:30

A Madagaszkár pingvinjei II./13.
10:30 - 11:00

Karácsony
11:00 - 12:55

A mentalista IV./2.
12:55 - 13:50

A mentalista IV./3.
13:50 - 14:45

A mentalista IV./4.
14:45 - 15:40

A mentalista IV./5.
15:40 - 16:35

A szuper exnőm
16:35 - 18:35

A csajom apja ideges
18:35 - 20:40

A tenger szívében
20:40 - 23:00

Gyilkos ösztön
23:00 - 01:00

A buborékok tudománya
00:00 - 01:00

Az agy titkai
01:00 - 02:00

Utolsó pillantás
02:00 - 03:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:00 - 03:30

Az evolúció mítosza
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban III.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban III.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban IV.
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Gyerünk srácok!
06:30 - 07:00

Mati, Dada és a művészet
07:00 - 07:10

Look Kool
07:10 - 07:35

Look Kool
07:35 - 08:00

Történelem másképp
08:00 - 08:30

Történelem másképp
08:30 - 09:00

Történelem másképp
09:00 - 09:30

Tudományos
09:30 - 10:00

Siesta Z
10:00 - 10:10

Siesta Z
10:10 - 10:25

Te tudtad?
10:25 - 10:55

Te tudtad?
10:55 - 11:25

Te tudtad?
11:25 - 11:50

Infotoy
11:50 - 12:00

Look Kool
12:00 - 12:25

Csodálatos állatok
12:25 - 12:40

Thomas Edison Titkos laboratóriuma
12:40 - 13:05

Siesta Z
13:05 - 13:15

Siesta Z
13:15 - 13:35

Fedezzük fel, mert a természet tudja
13:35 - 14:00

Tudomány nagyban
14:00 - 14:25

Pofonegyszerű
14:25 - 14:35

Pofonegyszerű
14:35 - 14:55

Gasztrobbanás
14:55 - 15:15

Az evolúció mítosza
15:15 - 15:40

Csodálatos állatok V./3.
15:40 - 15:55

Look Kool
15:55 - 16:25

Siesta Z
16:25 - 16:35

Siesta Z
16:35 - 17:00

Marvi Hammer I./18.
17:00 - 17:25

Sportlabor
17:25 - 17:40

Sziporka Sziszi
17:40 - 17:50

Sziporka Sziszi
17:50 - 18:10

Fedezzük fel, mert a természet tudja
18:10 - 18:35

Tudomány nagyban
18:35 - 19:00

Történelem másképp
19:00 - 19:30

Történelem másképp
19:30 - 20:00

Minden és Semmi
20:00 - 21:00

A hobbit rejtélye
21:00 - 22:00

Katalizátor
22:00 - 23:00

A hosszú élet nyomában
23:00 - 23:30

A hosszú élet nyomában
23:30 - 00:00

Milo Murphy törvénye 10.
23:45 - 00:05

Violetta 13.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 16.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 1.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 2.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 23.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 24.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 25.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 26.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 7.
03:35 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 12.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 13.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 21.
04:30 - 04:50

Hamis cica 1.
04:50 - 05:15

Hamis cica 2.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 12.
05:35 - 06:00

Kutya pajtik 16.
06:00 - 06:30

Pizsihősök 12.
06:30 - 06:55

Aranyhaj: Az örökkén örökké előtt 3.
06:55 - 07:00

Kis Tini Hős 28.
07:00 - 07:25

Mickey egér 49.
07:25 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 27.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 28.
08:00 - 08:30

A zűr közepén II./25.
08:30 - 09:00

A zűr közepén II./27.
09:00 - 09:30

A zűr közepén II./28.
09:30 - 10:00

A zűr közepén II./29.
10:00 - 10:30

A zűr közepén II./33.
10:30 - 11:00

Star Wars: Ellenállás 5.
11:00 - 11:30

Bizaardvark 15.
11:30 - 11:55

Verdanimációk 7.
11:55 - 12:00

High School Musical
12:00 - 13:30

Csillag kontra Gonosz Erők 15.
13:30 - 14:00

Phineas és Ferb 107.
14:00 - 14:30

Phineas és Ferb 108.
14:30 - 15:00

Phineas és Ferb 109.
15:00 - 15:30

Phineas és Ferb 110.
15:30 - 16:00

Phineas és Ferb 111.
16:00 - 16:30

Bizaardvark 25.
16:30 - 17:00

Bizaardvark 27.
17:00 - 17:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
17:30 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 12.
18:00 - 18:30

Bizaardvark 6.
18:30 - 19:00

Bizaardvark 4.
19:00 - 19:30

Raven otthona 1.
19:30 - 20:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 31.
20:00 - 20:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 43.
20:30 - 21:00

Rejtélyek városkája 34.
21:00 - 21:30

Rejtélyek városkája 32.
21:30 - 22:00

Jessie 84.
22:00 - 22:30

Jessie 86.
22:30 - 23:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 32.
23:00 - 23:20

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
23:20 - 23:45

Boyster, az osztrigafiú 23.
23:45 - 00:05

Különleges mesterlövészek
23:00 - 01:00

Classic Mobils
01:00 - 01:30

Classic Mobils
01:30 - 02:00

USA 8.
02:00 - 03:00

A fegyverek története 9.
03:00 - 04:00

Amerika: Az Egyesült Államok története 6.
04:00 - 05:00

Fegyverek a háborúban 16.
05:00 - 06:00

Szétvágva 14.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Patton 360-fokban 1.
07:00 - 08:00

A történelem nyomában 5.
08:00 - 09:00

Veszélyes küldetések 3.
09:00 - 10:00

Halimádók konyhája
10:00 - 10:30

Vadászok konyhája
10:30 - 11:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 9.
11:00 - 12:00

Mindent bele 3.
12:00 - 13:00

USA 7.
13:00 - 14:00

A fegyverek története 12.
14:00 - 15:00

Földalatti városok 11.
15:00 - 16:00

Kaigun: A Japán Császári Haditengerészet
16:00 - 18:00

Háború színesben 2.
18:00 - 19:00

Modern csodák 25.
19:00 - 20:00

Az elveszett piramis
20:00 - 22:00

A háború művészete 15.
22:00 - 23:00

Párbaj az égen 1.
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Összművész
00:10 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Jó reggelt extra
01:50 - 02:15

Építők
02:15 - 02:40

Zöld világ
02:40 - 03:05

Kultúrklub Major Melindával
03:05 - 03:15

Napi aktuális
03:15 - 04:00

Informátor
04:00 - 04:25

Kitekintő
04:25 - 04:50

V4
04:50 - 05:15

Troll
05:15 - 06:00

Élő örökség
06:00 - 06:25

Építészet XXI.
06:25 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Őszintén
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:10

Látókör
08:10 - 08:35

Jövőálló
08:35 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:10

Építők
10:10 - 10:35

Zöld világ
10:35 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hazai Vadász
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:10

Magyarok
13:10 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:10

Keménymag
14:10 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

Troll
15:10 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:35

Heti terror
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Tegnapi történelem
17:10 - 17:35

Brüsszel
17:35 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:10

Informátor
18:10 - 18:35

1x1
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Háttérkép
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Klinika
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Civil kör
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Echo-világ
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Nagy döntések II.
23:05 - 23:30

Nagy döntések II.
23:30 - 00:00

Prime Edition Week-End
00:00 - 01:00

Late Edition Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:45

Late Edition Week-End
02:45 - 04:00

Euronews Week-End
04:00 - 04:37

Space
04:37 - 04:45

Euronews Week-End
04:45 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:48

Euronews Week-End
08:48 - 11:47

Space
11:47 - 12:00

Euronews Week-End
12:00 - 12:46

Space
12:46 - 13:00

Euronews Week-End
13:00 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:34

Euronews Week-End
13:34 - 18:16

Space
18:16 - 18:32

Euronews Week-End
18:32 - 19:00

Prime Edition Week-End
19:00 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Prime Edition Week-End
20:00 - 21:48

Space
21:48 - 22:00

Prime Edition Week-End
22:00 - 22:48

Space
22:48 - 23:00

Prime Edition Week-End
23:00 - 00:42

A kokain úrnője
22:10 - 00:15

A jég fogságában 2
00:15 - 01:45

Műsorszünet
01:45 - 06:40

Tavaszi érzések
06:40 - 08:35

Utolsó esély
08:35 - 10:20

Ennyi volt
10:20 - 12:20

Nővérem menyasszonyi ruhájában
12:20 - 14:20

Rosamunde Pilcher: Az elrabolt nyár
14:20 - 16:15

Tavaszi suttogás
16:15 - 18:10

Emilie Richards: A múlt nyomai
18:10 - 20:00

Ivana Trump: Mindent a szerelemért
20:00 - 21:00

Liz Taylor és Richard Burton: Az évszázad házassága
21:00 - 23:55

Magányos lovas balladája
23:55 - 01:14

A Maldív-szigetek igazi arca
00:00 - 00:30

Horgászat Des Taylorral
00:30 - 01:00

Hírös Yacht
01:00 - 01:30

Pergess
01:30 - 02:00

XII. Nemzetközi Vadgasztronómiai Fesztivál Soponya 2018.
02:00 - 02:30

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Pontyszínház
03:30 - 04:00

Halimádók konyhája
04:00 - 04:30

Pergess
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
06:30 - 07:00

Walter megoldások
07:00 - 07:30

A Maldív-szigetek igazi arca
07:30 - 08:00

Matchfishing
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja 11.
08:30 - 09:00

Fogas fogás
09:00 - 09:30

Haragos Balaton
09:30 - 10:00

XXXVIII. Klubcsapat Világbajnokság
10:00 - 10:30

Hírös Yacht
10:30 - 11:00

Horgászat Des Taylorral
11:00 - 11:30

Pontygeneráció
11:30 - 12:00

Pergess
12:00 - 12:30

XII. Nemzetközi Vadgasztronómiai Fesztivál Soponya 2018.
12:30 - 13:00

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
13:00 - 13:30

Vadászláz
13:30 - 14:00

Feedermánia
14:00 - 14:30

Walter megoldások
14:30 - 15:00

Maros Mix percek
15:00 - 15:30

Haldorádó
15:30 - 16:00

TopMixTV
16:00 - 16:30

Horgászat határok nélkül
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja 12.
17:30 - 18:00

Fogd meg és engedd vissza
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Hajba Balázs- Puskavégen a Cserhát vaddisznói
19:00 - 19:30

Matchfishing
19:30 - 20:00

Carp Zoom
20:00 - 20:30

Egy sporthorgász naplója
20:30 - 21:00

Pontyszínház
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Fegyvermester
22:30 - 23:00

Feedermánia
23:00 - 23:30

Megint csukaszezon
23:30 - 00:00

Született szobalányok III./9.
23:40 - 00:40

Randizz a séffel!
00:40 - 02:20

David Tutera: A sztárszervező
02:20 - 03:20

Rejtélyes diagnózis
03:20 - 04:10

Véznák kontra Dagik
04:10 - 05:00

Élj stílusosan!
05:00 - 05:20

Stílusom a lakásom
05:20 - 05:45

Mutasd a házad!
05:45 - 06:15

Ízletes kalandozás Latin-Amerikában
06:15 - 06:45

Szívdobbanás 5.
06:45 - 07:45

Hogyan készült? VIII./22.
07:45 - 08:15

Nagy Vagy, Auchan kupa!
08:15 - 08:50

Bűvös szakács
08:50 - 09:25

Hazánk legfittebb városai
09:25 - 09:55

Hogyan készült? VIII./23.
09:55 - 10:25

Hogyan készült? VIII./24.
10:25 - 10:55

Hogyan készült? VIII./25.
10:55 - 11:25

A nagy házalakítás 11.
11:25 - 12:25

A nagy házalakítás 12.
12:25 - 13:25

A nagy házalakítás 13.
13:25 - 14:25

A nagy házalakítás 14.
14:25 - 15:25

A nagy házalakítás 15.
15:25 - 16:25

Mániákus utazó 3.
16:25 - 17:30

Élj stílusosan! 5.
17:30 - 18:00

Stílusom a lakásom 5.
18:00 - 18:30

Mutasd a házad! 5.
18:30 - 19:00

A világ legkülönlegesebb szállodái 1.
19:00 - 19:30

Olaszország a tányéromon 26.
19:30 - 20:00

Új élet vidéken 8.
20:00 - 21:15

Orvosi anomáliák - A 270 kilós anyuka 1.
21:15 - 22:15

Véznák kontra Dagik 8.
22:15 - 23:25

Váltsunk zöldre! 8.
23:25 - 00:30

New York bandái
23:30 - 02:45

Elveszett
02:45 - 04:35

Big Game: A nagyvad
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Gépállat SC
09:00 - 11:00

Oviapu 2
11:00 - 12:45

Nevem: Senki
12:45 - 15:10

Scooby Doo - A nagy csapat
15:10 - 16:50

Delfines kaland
16:50 - 19:10

Rendőrakadémia 4
19:10 - 20:50

Gyerekjáték
20:50 - 23:00

V, mint vérbosszú
23:00 - 01:35

Gagarin unokája
23:45 - 01:05

Bánat és öröm
01:05 - 02:50

Kell egy gyerek!
02:50 - 04:35

Műsorszünet
04:35 - 05:00

Fogadj Zuckerre!
05:00 - 06:35

Heidi 9.
06:35 - 07:00

Heidi 10. rész
07:00 - 07:25

Gázt bele, kislány!
07:25 - 08:50

Max Minsky és én
08:50 - 10:30

Pelikánember
10:30 - 11:55

Natalie rózsája
11:55 - 13:15

Ragyogó kilátások
13:15 - 14:45

Kicsi hősök
14:45 - 16:05

Két Velence
16:05 - 17:50

My Darling Caroline
17:50 - 19:20

Könyvmoly úrfi
19:20 - 21:00

Kard által vész I./6.
21:00 - 22:35

MANHUNT (2012)
22:35 - 00:05

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 13:00

Gerincjóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Lazító jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Escobar 70.
23:45 - 00:45

Late Night Gaming
00:45 - 03:05

A szomszéd főztje...
03:05 - 06:15

Elveszett levelek II./3 1. rész
06:15 - 07:20

Öldöklő randevú
07:20 - 09:00

Hazug házasság
09:00 - 10:50

Poirot: A szomorú ciprusfa
10:50 - 13:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./17.
13:00 - 14:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./18.
14:00 - 15:00

Garázsvásári rejtélyek
15:00 - 17:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./17.
17:00 - 18:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./18.
18:00 - 19:00

Halálos talány
19:00 - 21:00

Öldöklő randevú
21:00 - 22:45

Hazug házasság
22:45 - 00:30

Party Non-Stop
00:00 - 03:00

!nsomn!a
03:00 - 06:00

Morn!ng After
06:00 - 10:00

!con
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 10 H!ts Now
17:00 - 18:00

Vs.
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

All T!me Urban H!ts
20:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Licit
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Pirkadat
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Pirkadat
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Heti menű 
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Pirkadat
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Pirkadat
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Nappali extra
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Nappali extra
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

A 7 órás vendég
20:15 - 20:30

Fegya és barátai
20:30 - 21:30

Kvartett Bánó Andrásal és vendégeivel
21:30 - 22:15

Nappali
22:15 - 05:55

Híradó
00:00 - 01:00

Lapzárta extra
01:00 - 01:30

Paletta
01:30 - 02:00

Vetítő: Négy nap
02:00 - 03:00

Európai Híradó
03:00 - 03:20

Globál
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Felfedező
05:00 - 05:30

Ikon
05:30 - 06:30

Globál
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Magyarország élőben Extra 1.
08:00 - 09:00

Csörte
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Garázs
11:00 - 11:30

Felfedező
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Péntek 9
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta Plusz 1.
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta extra
15:30 - 16:00

Magyarország élőben Extra 1.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Mi lett vele?
17:30 - 18:00

Főhős
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Napról napra
19:30 - 20:00

Panaszkönyv
20:00 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Napról napra
22:30 - 23:00

Szabadfogás
23:00 - 00:00

A fény árnyékában 13.
23:00 - 00:30

Titkok szállodája 45.
00:30 - 01:30

Kuzey Güney - Tűz és víz 78.
01:30 - 02:25

Megtört szívek III./20.
02:25 - 03:10

Alisa 196.
03:10 - 03:55

Bosszú vagy szerelem 19.
03:55 - 04:40

A szultána II./65.
04:40 - 05:30

Kuzey Güney - Tűz és víz 74.
05:30 - 06:20

A fény árnyékában 9.
06:20 - 07:45

A fény árnyékában 10.
07:45 - 09:10

A fény árnyékában 11.
09:10 - 10:35

A fény árnyékában 12.
10:35 - 12:00

A fekete özvegy 48.
12:00 - 13:00

Titkok és szerelmek 99.
13:00 - 14:00

Titkok és szerelmek 100.
14:00 - 15:00

Esmeralda 125.
15:00 - 16:00

Esmeralda 126.
16:00 - 17:00

Esmeralda 127.
17:00 - 18:00

Esmeralda 128.
18:00 - 19:00

Esmeralda 129.
19:00 - 20:00

Titkok és szerelmek 99.
20:00 - 21:00

Titkok és szerelmek 100.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 79.
22:00 - 23:00

Paula és Paulina 80.
23:00 - 00:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 5.
23:25 - 00:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./6.
00:30 - 01:55

Kiemelt Ügyek Kovács Noémivel 9.
01:55 - 02:20

Sokkoló függőségek: Betegesen szeretlek 1.
02:20 - 03:20

Szerelem első látásra? 4.
03:20 - 03:40

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./6.
03:40 - 03:50

Life Night
03:50 - 05:00

Édes élet Toszkánában I./5.
05:00 - 05:26

Life Night
05:26 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./20.
06:05 - 06:45

Ázsia luxusa II./7.
06:45 - 07:20

A nagy nap! I./1.
07:20 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

A nagy nap! I./2.
08:20 - 09:35

A Kardashian sztori III./5.
09:35 - 10:05

A Kardashian sztori III./6.
10:05 - 10:40

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
10:40 - 11:10

Igent mondok a ruhára! 1.
11:10 - 11:40

Mini páros II./3.
11:40 - 12:10

A mosoly ereje 4.
12:10 - 13:15

A nagy nap! II./11.
13:15 - 14:20

Élet- halál harcosai VI./1.
14:20 - 15:20

Étkek a jövőben 5.
15:20 - 16:00

Keverd újra, Buday! 38.
16:00 - 16:30

Igent mondok a ruhára! 1.
16:30 - 17:10

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal II./9.
17:10 - 17:45

Ázsia luxusa III./1.
17:45 - 18:20

A mosoly ereje 6.
18:20 - 19:25

Élet- halál harcosai VI./3.
19:25 - 20:40

Étkek a jövőben 5.
20:40 - 21:00

Ázsia luxusa III./1.
21:00 - 21:25

Meztelen szerelem III./1.
21:25 - 22:30

Kiemelt Ügyek Kovács Noémivel 9.
22:30 - 23:00

Édes élet Toszkánában I./5.
23:00 - 23:30

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal II./9.
23:30 - 00:00

Páncélba zárt szellem
23:00 - 01:15

A herceg
01:15 - 03:05

A sárkány csókja
03:05 - 05:00

Irinyi
05:00 - 05:30

Monster Trucks - Szörnyverdák
05:30 - 07:30

Batman - A denevérember
07:30 - 10:20

Robin Hood
10:20 - 13:20

Transformers
13:20 - 16:25

Hipervándor
16:25 - 18:20

X-Men - Az elsők
18:20 - 21:00

Hitman - A bérgyilkos
21:00 - 23:00

Tiszta játszma
23:00 - 00:55

Nighty Night
00:00 - 03:00

Rock Chart
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender