Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

KK teszt

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Kárpát expressz
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Forint, fillér
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Élő egyház
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Kárpát expressz
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Család'18
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Forint, fillér
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Család'18
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Nyár 2018
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Zeal & Ardor
23:25 - 00:20

Zorro 109.
00:20 - 01:15

Holnap tali V./1.
01:15 - 01:40

Én vagyok itt!
01:40 - 02:40

Odaát II./11.
02:40 - 03:20

Az A38 Hajó színpadán: Tej zenekar
03:20 - 04:15

Ki ez a lány? III./8.
04:15 - 05:00

Kukori és Kotkoda II.
05:00 - 05:05

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
05:05 - 05:10

A legkisebb Ugrifüles II.
05:10 - 05:20

Frakk, a macskák réme III.
05:20 - 05:30

Rosie világa I-II.
05:30 - 05:40

Rosie világa I-II.
05:40 - 05:55

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
05:55 - 06:15

Loopdidoo II.
06:15 - 06:25

Loopdidoo II.
06:25 - 06:30

A Büszke birtok oroszlán őrsége
06:30 - 06:55

Dr. Plüssi II.
06:55 - 07:20

Miles a jövőből I.
07:20 - 07:40

Cili seriff és a Vadnyugat I.
07:40 - 08:05

Leo, az ifjú vadőr
08:05 - 08:15

Leo, az ifjú vadőr
08:15 - 08:30

Buckó
08:30 - 08:40

Buckó
08:40 - 08:55

Peppa malac
08:55 - 09:00

Miss BG I-II.
09:00 - 09:10

Miss BG I-II.
09:10 - 09:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:25 - 09:35

Chuggington pályaudvar IV.
09:35 - 09:50

Wissper
09:50 - 09:55

Wissper
09:55 - 10:00

Dinótalpak
10:00 - 10:15

Dinótalpak
10:15 - 10:25

Traktor Tom I.-II.
10:25 - 10:35

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
10:35 - 11:00

Hetedhét kaland
11:00 - 11:10

Maja, a méhecske
11:10 - 11:25

Kukori és Kotkoda II.
11:25 - 11:30

Frakk, a macskák réme III.
11:30 - 11:40

Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:40 - 11:50

Mikrobi
11:50 - 12:00

Na végre, itt a nyár!
12:00 - 12:25

Na végre, itt a nyár!
12:25 - 12:55

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
12:55 - 13:20

Rozsdalovag
13:20 - 13:30

Rozsdalovag
13:30 - 13:45

M2 matricák - Baltazár-bazár
13:45 - 13:50

Buckó
13:50 - 14:00

Buckó
14:00 - 14:10

Sziklaszirti mesék
14:10 - 14:20

A bűvös körhinta II.
14:20 - 14:30

A bűvös körhinta II.
14:30 - 14:45

Richard Scarry Tesz-vesz városa I-V.
14:45 - 15:10

Maja, a méhecske
15:10 - 15:25

Rosie világa I-II.
15:25 - 15:35

Rosie világa I-II.
15:35 - 15:45

Traktor Tom 1-2
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:02

Hetedhét kaland
16:02 - 16:10

Dinótalpak
16:10 - 16:20

Dinótalpak
16:20 - 16:35

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:35 - 16:55

Loopdidoo II.
16:55 - 17:00

Loopdidoo II.
17:00 - 17:10

A Büszke birtok oroszlán őrsége
17:10 - 17:35

Dr. Plüssi II.
17:35 - 18:00

Miles a jövőből I.
18:00 - 18:20

Cili seriff és a Vadnyugat I.
18:20 - 18:45

Leo, az ifjú vadőr
18:45 - 18:55

Leo, az ifjú vadőr
18:55 - 19:10

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
19:10 - 19:35

Wissper
19:35 - 19:40

Wissper
19:40 - 19:45

Sziklaszirti mesék
19:45 - 19:55

Chuggington pályaudvar IV.
19:55 - 20:05

M2 matricák - Triangulum
20:05 - 20:15

Ki ez a lány? III./9.
20:15 - 21:05

Holnap tali V./2.
21:05 - 21:30

Én vagyok itt!
21:30 - 22:40

Odaát II./12.
22:40 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Parno Graszt
23:25 - 00:25

A Bagi Nacsa Show
23:10 - 00:05

Ridikül
00:05 - 01:00

Nagyok
01:00 - 01:35

Erdélyi történetek
01:35 - 02:10

Lyukasóra
02:10 - 02:40

Száműzött magyar irodalom
02:40 - 03:10

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
03:10 - 03:35

Esély
03:35 - 04:00

Család'18
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Ízőrzők
04:25 - 05:00

Család-barát válogatás
05:00 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Hrvatska Kronika
06:45 - 07:10

Ecranul Nostru
07:10 - 07:40

Magyarország finom
07:40 - 08:00

Balatoni nyár 2018
08:00 - 09:55

Kisvárosi doktor IV./8.
09:55 - 10:50

A múlt árnyékában 67.
10:50 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Jamie, nyár, fesztivál
12:50 - 13:25

Honfoglaló
13:25 - 14:15

Bolygónk, a Föld II. - Forgatási napló
14:15 - 15:15

A múlt árnyékában 68.
15:15 - 16:15

Erdészház Falkenauban VII./5.
16:15 - 17:10

A hegyi doktor - Újra rendel IX./13.
17:10 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 74.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Cranford 3.
20:35 - 21:40

Doctor Foster II./2.
21:40 - 22:30

Kenó
22:30 - 22:40

Egynyári kaland III./3.
22:40 - 23:40

FÁBRY
23:40 - 01:05

Tour de Hongrie
23:25 - 00:30

Strandkézilabda magazin
00:30 - 00:50

DTM
00:50 - 01:55

CSIO Díjugrató Világkupa
01:55 - 03:05

Női labdarúgó Bajnokok Ligája selejtező
03:05 - 04:52

Röplabda közvetítés
04:50 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:35

Labdarúgás
07:35 - 09:35

Bringasport magazin
09:35 - 10:00

Tour de Hongrie
10:00 - 11:05

Labdarúgás
11:05 - 13:05

Fradi Tv magazin
13:05 - 13:35

Minifoci Európa-bajnokság
13:35 - 14:50

Tour de Hongrie
14:50 - 16:00

Tour de Hongrie
16:00 - 18:00

Röplabda
18:00 - 19:55

Sporthíradó
19:55 - 20:15

Stúdió
20:15 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:52

Stúdió
22:52 - 23:20

Tour de Hongrie
23:20 - 00:20

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

Tudomány Minden Napra
00:30 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat 9.
01:35 - 02:25

Nők apróban 1.
02:25 - 03:40

Hazajáró
03:40 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:50

Nagyok
05:50 - 06:30

Magyar gazda
06:30 - 06:55

Kék bolygó
06:55 - 07:20

Gasztroangyal
07:20 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Orosz nyelvű hírek
08:25 - 08:30

Kínai nyelvű hírek
08:30 - 08:45

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:45 - 09:15

Új nemzedék
09:15 - 09:50

Tálentum
09:50 - 10:20

Magyar Krónika
10:20 - 10:50

Nagyok
10:50 - 11:20

Angol nyelvű hírek
11:20 - 11:40

Nők apróban 2.
11:40 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Hrvatska Kronika
13:20 - 13:50

Ecranul Nostru
13:50 - 14:20

Család-barát válogatás
14:20 - 15:20

Balatoni nyár 2018
15:20 - 17:20

HungarIQ - Minden, ami magyar
17:20 - 17:55

Gasztroangyal
17:55 - 18:55

Budapest természeti értékei
18:55 - 19:30

Hazajáró
19:30 - 20:00

Nevetni kell, ennyi az egész
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Honfoglaló
21:35 - 22:30

Hacktion Újratöltve III./11.
22:30 - 23:25

Kulturális Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:25

Századfordító magyarok
23:20 - 00:15

A Kisasszony 153.
00:15 - 00:50

A Kisasszony 154.
00:50 - 01:20

01:20–01:45

Történelmi városok - Csongrád

Csongrád a fák, a levegős parkok és valamiféle arányosság képzetét sugározza akár az átutazóknak is, meghatározó tájeleme a szálláshelynek a Tisza, amely ezen a tájszakaszon már szelíden hömpölyög nagyobb testvére felé. A megyének nevet adó város zajos évszázadokkal dacolt, lakói jobbára földművelésből, állattenyésztésből és halászatból éltek.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
01:20 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:00

Szót kér a természet
06:00 - 06:05

Hazárd megye lordjai II./12.
06:05 - 06:55

Szót kér a természet
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Legyen a vendégem!
07:20 - 08:00

Daktari 5.
08:00 - 09:00

Bűvölet II./5.
09:00 - 09:55

Família Kft. 347.
09:55 - 10:30

Família Kft. 348.
10:30 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Vészhelyzet IV./20.
11:15 - 12:10

Presszó 12.
12:10 - 13:05

Századfordító magyarok
13:05 - 14:00

Zene, zene, zene
14:00 - 14:55

Tarka kockák
14:55 - 15:10

Hazárd megye lordjai V./7.
15:10 - 16:00

Daktari 6.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Bűvölet II./6.
17:15 - 18:15

Família Kft. 349.
18:15 - 18:45

Família Kft. 350.
18:45 - 19:20

Vészhelyzet IV./21.
19:20 - 20:10

És mégis mozog a föld 1.
20:10 - 21:15

KRÉM Showhivatal
21:15 - 22:15

Kató néni kabaréja
22:15 - 23:15

Lehetetlen?
23:15 - 00:00

Esti kérdés
23:50 - 00:25

Nyár 2018
00:25 - 00:50

Csodálatos bolygónk 2.
00:50 - 01:50

Mindenki Akadémiája
01:50 - 02:20

Tudomány Minden Napra
02:20 - 02:30

Kulturális Híradó
02:30 - 02:55

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:55 - 03:25

SzépMűvészet
03:25 - 03:50

Szerelmes földrajz
03:50 - 04:20

Esti kérdés
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
06:05 - 06:15

Tudomány Minden Napra
06:15 - 06:35

Kulturális Híradó
06:35 - 07:00

Felsős
07:00 - 07:35

Új idők, új dalai
07:35 - 08:10

Mindenki Akadémiája
08:10 - 08:40

Novum
08:40 - 09:10

Eltűnő örökségek 4.
09:10 - 09:50

Martin Clunes - Makik végveszélyben
09:50 - 10:50

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
10:50 - 11:30

Eszement játékok III./7.
11:30 - 12:00

Látlelet a Földről 9.
12:00 - 12:30

Püspökkenyér
12:30 - 13:00

Eltűnő örökségek 5.
13:00 - 13:30

Hogyan készült? XVIII./13.
13:30 - 14:00

Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
14:00 - 14:10

Új idők, új dalai
14:10 - 14:40

Szólalj meg! - németül
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - franciául
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - olaszul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - spanyolul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - oroszul
15:00 - 15:05

Szólalj meg! - angolul
15:05 - 15:25

Igenis, Miniszter Úr! 8.
15:25 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:30

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
16:30 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:10

Martin Clunes - Igazi lóerő
17:10 - 18:10

Tudomány Minden Napra
18:10 - 18:20

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
18:20 - 18:25

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
18:25 - 19:00

Vers mindenkinek
19:00 - 19:02

Kulturális Híradó
19:02 - 19:35

Eszement játékok III./8.
19:35 - 20:05

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
20:05 - 20:10

Csodálatos bolygónk 3.
20:10 - 21:10

Előszó
21:10 - 21:15

Budavári Palotakoncert 2016
21:15 - 22:15

Esti kérdés
22:15 - 22:50

Csodálatos bolygónk 3.
22:50 - 23:50

Nyár 2018
23:50 - 00:15

700-as klub
00:00 - 00:25

Vlog hotel
00:25 - 00:30

Vidám vasárnap
00:30 - 03:05

Columbo
03:05 - 04:20

Világhíradó
04:20 - 04:40

700-as klub
04:40 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:45

Ékszer TV
10:45 - 11:45

Vlog hotel
11:45 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:30

Fórum
15:30 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:00

Egyenes beszéd
19:00 - 21:00

ATV Híradó
21:00 - 21:30

Columbo
21:30 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

Tanúk II./8.
23:00 - 00:15

Alkonyattól pirkadatig III./2.
00:15 - 01:15

Shannara – A jövő krónikája II./3.
01:15 - 02:10

Shannara – A jövő krónikája II./4.
02:10 - 02:55

Alkonyattól pirkadatig III./2.
02:55 - 03:37

Műsorszünet
03:37 - 07:15

Angel III./8.
07:15 - 08:10

Crossing Lines - Határtalanul I./7.
08:10 - 09:15

Kékpróba V./6.
09:15 - 10:15

NCIS: New Orleans III./1.
10:15 - 11:10

Sherlock és Watson V./23.
11:10 - 12:05

Skorpió - Agymenők akcióban III./10.
12:05 - 13:00

NCIS: New Orleans III./1.
13:00 - 14:00

Sherlock és Watson V./23.
14:00 - 15:00

Angel III./9.
15:00 - 16:00

Crossing Lines - Határtalanul I./8.
16:00 - 17:05

Kékpróba V./7.
17:05 - 18:05

Skorpió - Agymenők akcióban III./11.
18:05 - 19:00

Sherlock és Watson V./24.
19:00 - 20:00

NCIS: New Orleans III./2.
20:00 - 21:00

SWAT - Különleges egység I./3.
21:00 - 22:00

SWAT - Különleges egység I./4.
22:00 - 23:00

Váltságdíj I./1.
23:00 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:48

Programajánló
00:48 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Terra Santa News
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Európa
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Székely konyha
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:48

Programajánló
09:48 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:48

Programajánló
10:48 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

Könyvtári beszélgetések
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 19:48

Programajánló
19:48 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Pat, a kutya 78.
23:54 - 00:05

Miss Moon 45.
00:05 - 00:16

Miss Moon 46.
00:16 - 00:30

Miss Moon 47.
00:30 - 00:41

Miss Moon 48.
00:41 - 00:50

Grizzy és a lemmingek 67.
00:50 - 00:56

Grizzy és a lemmingek 68.
00:56 - 01:03

Grizzy és a lemmingek 69.
01:03 - 01:10

Grizzy és a lemmingek 70.
01:10 - 01:16

Grizzy és a lemmingek 71.
01:16 - 01:23

Grizzy és a lemmingek 72.
01:23 - 01:30

Én és a lovagom 145.
01:30 - 01:40

Én és a lovagom 146.
01:40 - 01:55

Én és a lovagom 147.
01:55 - 02:05

Én és a lovagom 148.
02:05 - 02:20

Mr. Bean 45.
02:20 - 02:30

Mr. Bean 46.
02:30 - 02:40

Mr. Bean 47.
02:40 - 02:50

Mr. Bean 48.
02:50 - 03:00

Miss Moon 45.
03:00 - 03:11

Miss Moon 46.
03:11 - 03:25

Miss Moon 47.
03:25 - 03:36

Miss Moon 48.
03:36 - 03:50

Grizzy és a lemmingek 67.
03:50 - 03:56

Grizzy és a lemmingek 68.
03:56 - 04:03

Grizzy és a lemmingek 69.
04:03 - 04:10

Grizzy és a lemmingek 70.
04:10 - 04:16

Grizzy és a lemmingek 71.
04:16 - 04:23

Grizzy és a lemmingek 72.
04:23 - 04:30

Pat, a kutya 73.
04:30 - 04:37

Pat, a kutya 74.
04:37 - 04:44

Pat, a kutya 75.
04:44 - 04:55

Pat, a kutya 76.
04:55 - 05:02

Pat, a kutya 77.
05:02 - 05:09

Pat, a kutya 78.
05:09 - 05:15

Mr. Bean 45.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 46.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 47.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 48.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 1.
06:00 - 06:10

Dorothy Óz földjén 2.
06:10 - 06:25

Pat, a kutya 52.
06:25 - 06:32

Pat, a kutya 53.
06:32 - 06:38

Pat, a kutya 54.
06:38 - 06:50

A Happó család 12.
06:50 - 06:55

Nyuszipoly 47.
06:55 - 07:05

Nyuszipoly 48.
07:05 - 07:20

A Tom és Jerry-show 1781.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 691.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 701.
07:33 - 07:45

A Tom és Jerry-show 1191.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 1201.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 1211.
07:58 - 08:15

Mr. Bean 51.
08:15 - 08:25

Mr. Bean 52.
08:25 - 08:40

Mr. Bean 61.
08:40 - 08:50

Mr. Bean 62.
08:50 - 09:05

Csak lazán, Scooby-Doo! 13.
09:05 - 09:26

Csak lazán, Scooby-Doo! 14.
09:26 - 09:55

Dzsungelriportok: vissza a jégmezőkre
09:55 - 11:00

A Tom és Jerry-show 651.
11:00 - 11:06

A Tom és Jerry-show 661.
11:06 - 11:13

A Tom és Jerry-show 671.
11:13 - 11:20

A Tom és Jerry-show 1641.
11:20 - 11:26

A Tom és Jerry-show 1651.
11:26 - 11:33

A Tom és Jerry-show 1661.
11:33 - 11:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 39.
11:45 - 12:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
12:15 - 12:40

A Tom és Jerry-show 1781.
12:40 - 12:46

A Tom és Jerry-show 691.
12:46 - 12:52

A Tom és Jerry-show 701.
12:52 - 13:05

A Tom és Jerry-show 1191.
13:05 - 13:11

A Tom és Jerry-show 1201.
13:11 - 13:18

A Tom és Jerry-show 1211.
13:18 - 13:30

Dorothy Óz földjén 3.
13:30 - 13:40

Dorothy Óz földjén 4.
13:40 - 13:50

A Happó család 15.
13:50 - 14:00

Pat, a kutya 55.
14:00 - 14:07

Pat, a kutya 56.
14:07 - 14:13

Pat, a kutya 57.
14:13 - 14:25

Gógyi felügyelő 1011.
14:25 - 14:35

Gógyi felügyelő 1012.
14:35 - 14:50

Mr. Bean 71.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 72.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 81.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 82.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 33.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 34.
15:55 - 16:15

Nyuszipoly 35.
16:15 - 16:25

Nyuszipoly 36.
16:25 - 16:40

Új bolondos dallamok 211.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 212.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 221.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 222.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 231.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 232.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 241.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 242.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 1791.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 711.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 721.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 1221.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 1231.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 1241.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 13.
18:20 - 18:41

Csak lazán, Scooby-Doo! 14.
18:41 - 19:15

Mr. Bean 7.
19:15 - 19:25

Mr. Bean 8.
19:25 - 19:45

Nyuszipoly 47.
19:45 - 19:55

Nyuszipoly 48.
19:55 - 20:10

Új bolondos dallamok 951.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 952.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 961.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 962.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 73.
20:35 - 20:41

Grizzy és a lemmingek 74.
20:41 - 20:48

Grizzy és a lemmingek 75.
20:48 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 76.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 77.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 78.
21:13 - 21:25

Én és a lovagom 149.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 150.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 151.
21:50 - 22:00

Én és a lovagom 152.
22:00 - 22:20

Mr. Bean 49.
22:20 - 22:30

Mr. Bean 50.
22:30 - 22:45

Mr. Bean 51.
22:45 - 22:55

Mr. Bean 52.
22:55 - 23:15

Pat, a kutya 1.
23:15 - 23:22

Pat, a kutya 2.
23:22 - 23:27

Pat, a kutya 3.
23:27 - 23:40

Pat, a kutya 4.
23:40 - 23:47

Pat, a kutya 5.
23:47 - 23:54

Pat, a kutya 6.
23:54 - 00:05

Új csaj III./8.
00:00 - 00:30

Új csaj III./9.
00:30 - 01:00

Magányos páros I./1.
01:00 - 01:30

Új csaj VI./13.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal IX./5.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal IX./6.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal IX./7.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal IX./8.
03:05 - 03:30

A Madagaszkár pingvinjei II./31.
03:30 - 03:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./5.
03:55 - 04:20

SpongyaBob Kockanadrág I./5.
04:20 - 04:45

SpongyaBob Kockanadrág I./6.
04:45 - 05:10

Új csaj III./8.
05:10 - 05:35

Új csaj III./9.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág I./7.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág I./8.
06:30 - 07:00

A Madagaszkár pingvinjei II./32.
07:00 - 07:30

Így jártam anyátokkal IX./5.
07:30 - 08:00

Így jártam anyátokkal IX./6.
08:00 - 08:30

Jóbarátok IV./12.
08:30 - 09:00

Jóbarátok IV./13.
09:00 - 09:30

Új csaj III./7.
09:30 - 10:00

Anyám borogass I./8.
10:00 - 10:30

Anyám borogass I./9.
10:30 - 11:00

Melissa és Joey IV./15.
11:00 - 11:30

Melissa és Joey IV./16.
11:30 - 12:00

Mike és Molly VI./7.
12:00 - 12:30

Mike és Molly VI./8.
12:30 - 13:00

Baby Daddy I./6.
13:00 - 13:30

Baby Daddy I./7.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal IX./7.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal IX./8.
14:30 - 15:00

Anyám borogass I./8.
15:00 - 15:30

Anyám borogass I./9.
15:30 - 16:00

Mike és Molly VI./9.
16:00 - 16:30

Mike és Molly VI./10.
16:30 - 17:00

Melissa és Joey IV./17.
17:00 - 17:30

Melissa és Joey IV./18.
17:30 - 18:00

Jóbarátok IV./14.
18:00 - 18:30

Jóbarátok IV./15.
18:30 - 19:00

Baby Daddy I./8.
19:00 - 19:30

Baby Daddy I./9.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal IX./9.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal IX./10.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal IX./11.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal IX./12.
21:30 - 22:00

Mike és Molly VI./11.
22:00 - 22:30

Mike és Molly VI./12.
22:30 - 23:00

Anyám borogass I./10.
23:00 - 23:30

Anyám borogass I./11.
23:30 - 00:00

Dr. Csont VII./3.
00:00 - 01:00

Gyilkos elmék X./212.
01:00 - 02:00

Cobra 11 XX./12.
02:00 - 03:00

Cobra 11 XX./13.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XV./13.
04:00 - 05:00

Isten áldjon, Esperanza! 18.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Döglött akták V./7.
09:00 - 09:45

Halálos Fegyver I./10.
09:45 - 10:40

Vészhelyzet XV./14.
10:40 - 11:35

Medicopter 117 - A légimentők II./2.
11:35 - 12:30

Medicopter 117 - A légimentők II./3.
12:30 - 13:25

Cobra 11 XX./14.
13:25 - 14:25

Cobra 11 XX./15.
14:25 - 15:25

Cobra 11 XX./16.
15:25 - 16:25

Született detektívek I./6.
16:25 - 17:20

Született detektívek I./7.
17:20 - 18:15

Döglött akták V./8.
18:15 - 19:10

Halálos Fegyver I./11.
19:10 - 20:05

Dr. Csont VII./4.
20:05 - 21:00

Válótársak II./8.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék X./213.
22:00 - 23:00

Döglött akták VII./18.
23:00 - 00:00

Nagy álmodozók
00:00 - 00:40

Futuris
00:40 - 01:00

Az evolúció kérdései
01:00 - 01:35

Futuris
01:35 - 02:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
02:00 - 02:30

Design a négyzeten
02:30 - 03:00

A természet technológiái
03:00 - 04:00

Tudomány a vadonban II.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban II.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban II.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban II.
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Gyerünk srácok!
06:30 - 07:00

Gasztrobbanás
07:00 - 07:15

Sziporka Sziszi
07:15 - 07:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
07:30 - 08:00

Felfedező Expressz
08:00 - 08:25

Mati, Dada és a művészet
08:25 - 08:35

Kíváncsi Mily
08:35 - 08:40

Kíváncsi Mily
08:40 - 08:50

Infotoy
08:50 - 09:00

Infotoy
09:00 - 09:10

Sziporka Sziszi
09:10 - 09:25

GEOlino
09:25 - 09:40

GEOlino
09:40 - 09:55

Pofonegyszerű
09:55 - 10:10

A hétköznapi tudomány
10:10 - 10:35

Tudós Palánták
10:35 - 11:00

Az evolúció mítosza
11:00 - 11:25

Az evolúció mítosza
11:25 - 12:00

Look Kool
12:00 - 12:25

Fedezzük fel, mert a természet tudja
12:25 - 12:50

Artzooka 1
12:50 - 13:15

Történelmi találmányok
13:15 - 13:40

Elmemunkák
13:40 - 14:05

Sziporka Sziszi
14:05 - 14:15

Mati, Dada és a művészet
14:15 - 14:25

Kíváncsi Mily
14:25 - 14:30

Kíváncsi Mily
14:30 - 14:50

Infotoy
14:50 - 15:00

Pofonegyszerű
15:00 - 15:15

Trükkös tudomány
15:15 - 15:40

Tudós Palánták
15:40 - 16:05

Az evolúció mítosza
16:05 - 16:30

Az evolúció mítosza
16:30 - 16:55

Ki lakik itt?
16:55 - 17:05

Sziporka Sziszi
17:05 - 17:20

Artzooka
17:20 - 17:45

Look Kool
17:45 - 18:10

Történelmi találmányok
18:10 - 18:35

Sportlabor
18:35 - 18:50

Csodálatos állatok
18:50 - 19:10

Csináld magad okosságok
19:10 - 19:35

Fedezzük fel, mert a természet tudja
19:35 - 20:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
20:00 - 20:30

Design a négyzeten
20:30 - 21:00

Ez a Civilizáció
21:00 - 22:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
22:00 - 22:30

Tervezés a négyzeten
22:30 - 23:00

A technika csodái: Megvalósult álmok
23:00 - 00:00

Violetta 58.
00:00 - 01:00

Evermoor titkai 33.
01:00 - 01:25

Binny és a szellem 12.
01:25 - 01:50

Binny és a szellem 13.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 1.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 2.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 22.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 23.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 24.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 25.
04:25 - 04:50

Hamis cica 8.
04:50 - 05:15

Hamis cica 2.
05:15 - 05:30

Pizsihősök 25.
05:30 - 05:55

Napnyuszik 13.
05:55 - 06:00

Pizsihősök 10.
06:00 - 06:25

Napnyuszik 25.
06:25 - 06:30

Phineas és Ferb 43.
06:30 - 06:45

Milo Murphy törvénye 12.
06:45 - 07:00

Szófia hercegnő 96.
07:00 - 07:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 5.
07:30 - 07:55

Csillag kontra gonosz erők 2.
07:55 - 08:10

Kitty nem cica 7.
08:10 - 08:25

Mickey egér IV./58.
08:25 - 08:30

Aranyhaj: A sorozat 5.
08:30 - 09:00

Elena - Avalor hercegnője 7.
09:00 - 09:25

Aranyhaj: A sorozat 3.
09:25 - 09:50

Elena - Avalor hercegnője 3.
09:50 - 10:20

Aranyhaj: A sorozat 9.
10:20 - 10:45

Elena: Avalor hercegnője 10.
10:45 - 11:10

Aranyhaj: A sorozat 7.
11:10 - 11:40

Elena - Avalor hercegnője 1.
11:40 - 12:05

Phineas és Ferb: A gyógyszerész zombik éjszakája
12:05 - 13:00

A zűr közepén 48.
13:00 - 13:25

Raven otthona 6.
13:25 - 13:50

Kutya pajtik 1.
13:50 - 14:05

Elena, Avalor hercegnője II./30.
14:05 - 14:30

Elena, Avalor hercegnője II./31.
14:30 - 15:00

Marvel Pókember 14.
15:00 - 15:30

Kitty nem cica 2.
15:30 - 15:45

Hotel Transzilvánia I. évad rövid részek 32.
15:45 - 16:00

Kutya pajtik 4.
16:00 - 16:30

Aranyhaj: A sorozat 2.
16:30 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 3.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 29.
17:30 - 18:00

Kacsamesék 5.
18:00 - 18:30

K.C., a tini kém 18.
18:30 - 19:00

Soy Luna II./118.
19:00 - 20:00

Raven otthona 3.
20:00 - 20:30

A zűr közepén II./32.
20:30 - 21:00

Jessie 34.
21:00 - 21:30

Jessie 37.
21:30 - 22:00

Soy Luna II./118.
22:00 - 23:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
23:00 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 26.
23:30 - 00:00

Megaföldrengés
23:00 - 01:00

Háború színesben 4.
01:00 - 02:00

Mindent bele 2.
02:00 - 03:00

Kémhálózat 11.
03:00 - 04:00

Classic Mobils 3.
04:00 - 04:30

Classic Mobils 4.
04:30 - 05:00

Legendás csatahajók 9.
05:00 - 06:00

Vadászok konyhája 55.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Háború színesben 3.
07:00 - 08:00

A Nostradamus effektus 4.
08:00 - 09:00

Az igazság nyomában 8.
09:00 - 10:00

Vadászok konyhája
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája
10:30 - 11:00

Kr. előtt 10 000 évvel
11:00 - 13:00

A fegyverek története 6.
13:00 - 14:00

Múmiák nyomában 2.
14:00 - 15:00

A 7 halálos bűn 1.
15:00 - 16:00

Földalatti városok 8.
16:00 - 17:00

Halimádók konyhája
17:00 - 17:30

Vadászok konyhája
17:30 - 18:00

Múmiák I.
18:00 - 20:00

Fegyverek a háborúban 21.
20:00 - 21:00

Mindent bele 3.
21:00 - 22:00

Modern csodák 7.
22:00 - 23:00

Roswell: Titkos akták
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:10

Hazahúzó
00:10 - 01:00

Tudakozó
01:00 - 03:15

Keménymag
03:15 - 04:00

Napi aktuális
04:00 - 04:45

Kitekintő
04:45 - 05:10

Razzia
05:10 - 05:35

Plusz-mínusz
05:35 - 06:00

Keménymag
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Terc
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:10

Napi aktuális
08:10 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Tudakozó
09:10 - 09:45

Kultúrklub Major Melindával
09:45 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:10

Kettesben Szabó Anettel
10:10 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

A munkavállalók világa
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:10

Sajtóklub
13:10 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Grund
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

Építészet XXI.
15:10 - 15:35

Élő örökség
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:25

Kultúrklub Major Melindával
16:25 - 16:35

Látókör
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Heti terror
17:10 - 17:35

Jövőálló
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Tudakozó
18:25 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Klinika
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Angard
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Számla
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Kötöznivaló bolondok
23:50 - 01:28

Műsorszünet
01:28 - 07:00

Garázsvásári rejtélyek
07:00 - 08:50

Halálos talány
08:50 - 10:50

Utolér a múlt
10:50 - 12:40

Ítéletlovasok 1. rész
12:40 - 14:25

Ítéletlovasok 2. rész
14:25 - 16:20

Garázsvásári rejtélyek: Halálos helyiség
16:20 - 18:10

Garázsvásári rejtélyek: Az esküvői ruha
18:10 - 20:00

Lassú vágta
20:00 - 21:55

Végzetes edzés
21:55 - 23:45

Hajszál híján szeretem
23:45 - 01:29

Finomszerelékes és feeder horgászat
00:00 - 00:30

TopMixTV
00:30 - 01:00

CarpZoom
01:00 - 01:30

IPCC 2017. Elődöntő 2. rész
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Halmi Péter Pál
03:00 - 03:30

TopBaits
03:30 - 04:00

Balatoni nyár
04:00 - 04:30

IPCC 2017. Elődöntő 1. rész
04:30 - 05:00

Zsákmány nyomában
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Horgászat határok nélkül
06:30 - 07:00

A Maldív-szigetek igazi arca
07:00 - 07:30

Pontyszínház
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Vízvonalban
08:30 - 09:00

Fogas fogás
09:00 - 09:30

Walter megoldások
09:30 - 10:00

A kék mélység titkai 1. rész
10:00 - 10:30

A kék mélység titkai 2. rész
10:30 - 11:00

IV. Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupa
11:00 - 11:30

Pop up comedy
11:30 - 12:00

Don Carp Baits
12:00 - 12:30

TopMixTV
12:30 - 13:00

CarpZoom
13:00 - 13:30

IPCC 2017. Elődöntő 2. rész
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Halmi Péter Pál
15:00 - 15:30

Fogd meg, és engedd vissza!
15:30 - 16:00

Halimádók konyhája
16:00 - 16:30

IV. Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupa
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Vízvonalban
17:30 - 18:00

WLC Carp
18:00 - 18:30

Fegyvermeser
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Energofish
20:00 - 20:30

Don Carp Baits
20:30 - 21:00

IPCC 2017. Elődöntő 3. rész
21:00 - 21:30

Takács Viktor
21:30 - 22:00

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
22:00 - 22:30

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
22:30 - 23:00

Haldorádó
23:00 - 23:30

Rob Hughes felfedezi a Balatont
23:30 - 00:00

Álomesküvők
23:40 - 00:45

David Tutera: A sztárszervező
00:45 - 01:50

Hogyan készült?
01:50 - 02:20

Álmaim első otthona
02:20 - 02:50

Álmaim első otthona
02:50 - 03:20

Valami kölcsön, valami új
03:20 - 03:45

Valami kölcsön, valami új
03:45 - 04:10

Divat és üzlet
04:10 - 05:00

Fitness bárhol 24.
05:00 - 05:35

Jóga TV 24.
05:35 - 06:00

Shopping Királynők
06:00 - 07:10

Hogyan készült?
07:10 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

David Tutera: A sztárszervező
11:35 - 12:40

Nigella falatozója II. II./8.
12:40 - 13:10

Álmaim első otthona II./11.
13:10 - 13:40

Álmaim első otthona II./12.
13:40 - 14:10

Álomesküvők
14:10 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát 18.
16:20 - 16:55

David Tutera: A sztárszervező 3.
16:55 - 18:00

Hogyan készült? XII./8.
18:00 - 18:30

Hogyan készült? XII./9.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás IV./8.
19:00 - 20:00

Álomesküvők II./1.
20:00 - 21:00

Valami kölcsön, valami új II./11.
21:00 - 21:30

Valami kölcsön, valami új II./12.
21:30 - 22:00

Joshi - a legjobb barát
22:00 - 22:35

A nagy házalakítás
22:35 - 23:40

Álomesküvők
23:40 - 00:45

Piszkos Harry
23:00 - 01:05

Shaft
01:05 - 03:05

Bizalom
03:05 - 04:45

Immigrants - Jóska menni Amerika
04:45 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Véletlen boldogság
09:00 - 11:00

Paranoia
11:00 - 13:05

A Heineken-emberrablás
13:05 - 14:55

Kolibrikód
14:55 - 16:55

Tango és Cash
16:55 - 18:55

Két kopper
18:55 - 21:00

A tűzben edzett férfi
21:00 - 23:55

Éjszakai járat
23:55 - 01:35

Futás
22:40 - 00:10

Tolvajok közt
00:10 - 01:40

A lánclevél átka
01:40 - 03:05

Viharos vizeken
03:05 - 04:35

Mumu
04:35 - 06:10

Műsorszünet
06:10 - 07:05

Bogársztori
07:05 - 08:30

Max Minsky és én
08:30 - 10:10

A Diótörő titka
10:10 - 11:35

Pelikánember
11:35 - 13:00

Éttermi élet
13:00 - 14:20

10.5 Világvége 1. rész
14:20 - 15:45

10.5 Világvége 2. rész
15:45 - 17:10

Kisfiam
17:10 - 19:25

Hullák földön, vízen, levegőben
19:25 - 21:00

Fekete Cadillac
21:00 - 22:30

Brooklyn arcai
22:30 - 00:15

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Senior torna
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Fit 4 Life
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 12:55

Zumba
12:55 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:50

Step By Step
19:50 - 19:55

Everness percek
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Bóta Café
09:00 - 10:00

Édes2es
10:00 - 11:00

A Doktor
11:00 - 11:30

Megyei Híradó
11:30 - 12:10

Globo Világjáró
12:10 - 12:40

Restart
12:40 - 13:40

TECHMANIA
13:40 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 14:15

Creative Chef
14:15 - 14:45

Smaragdút
14:45 - 15:45

Vény Nélkül
15:45 - 16:15

Törzsasztal
16:15 - 16:45

Zooo+ magazin
16:45 - 17:15

Praktikák
17:15 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TEDXMETU
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

NovumTV
19:25 - 19:55

Honvéd7
19:55 - 20:10

Enigma
20:10 - 21:10

Szinusz
21:10 - 21:40

A Doktor
21:40 - 22:10

Doku-line
22:10 - 23:10

FIX Magazin
23:10 - 00:00

Ítéletlovasok 2. rész
22:55 - 00:45

Free Entry
00:45 - 02:15

Late Night Gaming
02:15 - 04:25

A szomszéd főztje...
04:25 - 06:25

SOKO - Alpesi nyomozók X./12.
06:25 - 07:30

Az utolsó zsaru III./3.
07:30 - 08:30

Miss Marple: A Sittaford-rejtély
08:30 - 10:35

Gyilkos sorok IV./7.
10:35 - 11:40

Gyilkos sorok IV./8.
11:40 - 12:45

Poirot-novellák 1.
12:45 - 13:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék IV./13.
13:50 - 14:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék IV./14.
14:50 - 15:50

SOKO - Alpesi nyomozók X./13.
15:50 - 16:50

Az utolsó zsaru III./4.
16:50 - 17:50

Poirot-novellák 2.
17:50 - 18:55

Kisvárosi gyilkosságok XI./7.
18:55 - 21:00

Felügyelők
21:00 - 23:15

Magányos lovas balladája
23:15 - 00:55

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Summer H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Summer H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Summer H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Alternat!ve H!ts
18:00 - 19:00

Summer H!TS
19:00 - 20:00

Top 15
20:00 - 21:00

Summer H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Rock H!ts
23:00 - 00:00

Francia politika
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Licit
20:30 - 21:15

Társas Házak
21:15 - 21:45

Biblia Politika Misztika
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Autókoktél
23:45 - 00:30

Vetítő: Négy nap
00:00 - 01:00

Vetítő
01:00 - 02:00

Riasztás
02:00 - 03:00

Hírvilág
03:00 - 03:30

Soroló
03:30 - 03:45

Televíziós vásárlási műsorablak
03:45 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Kép-regény
05:00 - 06:00

Riasztás
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Mi lett vele?
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta
08:30 - 09:00

Panaszkönyv
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: A glaszékesztyűtől a divat államosításáig
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Felfedező
12:30 - 13:00

Vetítő
13:00 - 14:00

Kép-regény
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Magyarország élőben
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Riasztás
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:00

Magyarország élőben
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:30

Mi lett vele?
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Felfedező
22:30 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

A Korona hercege 7.
23:00 - 00:30

A sors útjai 55.
00:30 - 01:30

Ana három arca 118.
01:30 - 02:30

Megtört szívek II./59.
02:30 - 03:15

Alisa 113.
03:15 - 04:00

Maria 63.
04:00 - 04:45

Vad Angyal 252.
04:45 - 05:30

A Korona hercege 7.
05:30 - 06:45

Éld az életem! 53.
06:45 - 07:45

Fatmagül 128.
07:45 - 08:45

Paloma 29.
08:45 - 09:45

Megtört szívek II./60.
09:45 - 10:40

Alisa 114.
10:40 - 11:40

Esmeralda 46.
11:40 - 12:40

Betty, a csúnya lány 102.
12:40 - 13:40

A Korona hercege 8.
13:40 - 15:05

Vad Angyal 253.
15:05 - 16:00

Ana három arca 119.
16:00 - 17:00

A sors útjai 56.
17:00 - 18:00

Maria 64.
18:00 - 19:00

Betty, a csúnya lány 103.
19:00 - 20:00

Fatmagül 129.
20:00 - 21:00

Esmeralda 47.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 1.
22:00 - 23:00

A Korona hercege 8.
23:00 - 00:30

Élet- halál harcosai VII./7.
23:15 - 00:20

Csendes szörnyetegek III./1.
00:20 - 01:25

Sokkoló függőségek - Kanadában I./7.
01:25 - 02:25

Life Night
02:25 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./4.
06:05 - 06:45

Keverd újra, Buday! 18.
06:45 - 07:15

A világ legszebb szállodái I./4.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Mini páros VIII./6.
08:20 - 09:35

Keverd újra, Buday! 18.
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:15

Kendra a csúcson V./12.
10:15 - 10:50

A Kardashian sztori VIII./3.
10:50 - 12:00

A világ legszebb szállodái I./4.
12:00 - 13:00

Mini páros VIII./7.
13:00 - 14:10

Élet- halál harcosai VII./7.
14:10 - 15:05

A Kardashian sztori VIII./4.
15:05 - 16:10

Szerelem tálalva 7.
16:10 - 17:15

Keverd újra, Buday! 19.
17:15 - 17:35

Kendra a csúcson V./13.
17:35 - 18:30

A világ legszebb szállodái I./5.
18:30 - 19:30

Mini páros II./14.
19:30 - 20:00

Élet- halál harcosai VII./8.
20:00 - 21:10

Csendes szörnyetegek III./2.
21:10 - 22:10

Sokkoló függőségek - Kanadában I./8.
22:10 - 23:15

Élet- halál harcosai VII./8.
23:15 - 00:20

Street Fighter - Harc a végsőkig
23:20 - 01:25

A fekete ruhás nő 2. - A halál angyala
01:25 - 03:20

Piranha
03:20 - 04:40

Őrangyalok 2.
04:40 - 06:15

TeleShop
06:15 - 07:20

Kíméletlen bosszú
07:20 - 09:20

Star Trek: Sötétségben
09:20 - 12:00