Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:38

Ma reggel
07:38 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 08:52

Ma reggel
08:52 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Unió28
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Család'19
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Iskolapad
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Forint, fillér
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30
MEGNÉZEM

Hírek
15:30 - 15:35

Unió28
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Kék bolygó
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 17:52

Szemtől szembe
17:52 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Unió28
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Trillion
23:20 - 00:20

Violetta II./20.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:10 - 02:25

Egyszer volt, hol nem volt VII./21.
02:25 - 03:05

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Kaláka 50
03:05 - 04:10

Tanárok gyöngye I./6.
04:10 - 05:00

Pom-Pom meséi I.
05:00 - 05:05

Vizipók csodapók I.
05:05 - 05:10

Frakk, a macskák réme IV.
05:10 - 05:25

A kockásfülű nyúl I.
05:25 - 05:35

Buckó
05:35 - 05:45

Buckó
05:45 - 06:00

Dinótalpak
06:00 - 06:10

Dinótalpak
06:10 - 06:20

Ici-pici cicák
06:20 - 06:30

Alvin és a mókusok II.
06:30 - 06:40

Alvin és a mókusok II.
06:40 - 06:50

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:50 - 06:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:55 - 07:05

Rozsdalovag
07:05 - 07:15

Rozsdalovag
07:15 - 07:30

Pat, a kutya
07:30 - 07:35

Sammy és barátai II.
07:35 - 07:50

Tig és Leo
07:50 - 08:00

Tig és Leo
08:00 - 08:10

Szófia hercegnő III.
08:10 - 08:35

Dr. Plüssi IV.
08:35 - 09:00

Mickey egér játszótere III.
09:00 - 09:20

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
09:20 - 09:45

Dózerkék
09:45 - 10:00

Tickety Toc
10:00 - 10:25

Chuggington pályaudvar IV.
10:25 - 10:35

Dinótalpak
10:35 - 10:45

Dinótalpak
10:45 - 11:00

Pom-Pom meséi I.
11:00 - 11:05

Vizipók csodapók I.
11:05 - 11:10

Frakk, a macskák réme IV.
11:10 - 11:20

A kockásfülű nyúl I.
11:20 - 11:30

Kék egér
11:30 - 11:40

Pityke
11:40 - 11:45

Kérem a következőt III.
11:45 - 12:00

Vakáción a Mézga család III.
12:00 - 12:25

Kody kalandjai
12:25 - 12:35

Kody kalandjai
12:35 - 12:50

Kelj fel, Marci! IV.
12:50 - 13:00

Kelj fel, Marci! IV.
13:00 - 13:15

M2 matricák - Igaz vagy hamis
13:15 - 13:20

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:20 - 13:25

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:25 - 13:30

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:30 - 13:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:40 - 13:55

Buckó
13:55 - 14:05

Buckó
14:05 - 14:20

Apollo és a csodabogarak
14:20 - 14:30

Apollo és a csodabogarak
14:30 - 14:45

RoboVonatok
14:45 - 15:00

Szuper Négyes
15:00 - 15:10

Szuper Négyes
15:10 - 15:25
MEGNÉZEM

Tig és Leo
15:25 - 15:35

Tig és Leo
15:35 - 15:45

Sammy és barátai II.
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:05

Hetedhét kaland
16:05 - 16:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:15 - 16:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:25 - 16:35

Rozsdalovag
16:35 - 16:50

Rozsdalovag
16:50 - 17:00

Szófia hercegnő III.
17:00 - 17:25

Dr. Plüssi IV.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere III.
17:50 - 18:10

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
18:10 - 18:35

RoboVonatok
18:35 - 18:50

Alvin és a mókusok II.
18:50 - 19:00

Alvin és a mókusok II.
19:00 - 19:15

Dózerkék
19:15 - 19:25

Apollo és a csodabogarak
19:25 - 19:40

Apollo és a csodabogarak
19:40 - 19:55

Chuggington pályaudvar IV.
19:55 - 20:05

M2 matricák - Triangulum
20:05 - 20:15

Született szinglik I./8.
20:15 - 20:40

KiberMa
20:40 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:30

Szellemekkel suttogó V./1.
22:30 - 23:20

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Turbo
23:20 - 00:20

Szabadság tér '89
00:00 - 00:50

Kékfény
00:50 - 01:45

Rúzs és selyem
01:45 - 02:10

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:10 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:10

Magyar Krónika
03:10 - 03:35

Kárpát expressz
03:35 - 04:00

Világ
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Slovenski Utrinki
06:50 - 07:20

Alpok-Duna-Adria
07:20 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Fogd a kezem! 9.
08:45 - 09:30

Don Matteo I./16.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

A világ egy terített asztal 26.
13:20 - 13:50

A világ egy terített asztal 25.
13:50 - 14:15

A hegyi doktor III./5.
14:15 - 15:05

Végtelen szerelem II./122.
15:05 - 16:00
MEGNÉZEM

Don Matteo II./1.
16:00 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Fogd a kezem! 10.
18:45 - 19:35

A hegyi doktor III./6.
19:35 - 20:30

FÁBRY
20:30 - 21:55

Szerepszemle
21:55 - 23:10

Kenó
23:10 - 23:20

Ártatlan gyilkosok
23:20 - 00:50

Labdarúgás
23:45 - 01:40

Kézilabda
01:40 - 03:15

Kézilabda
03:15 - 04:47

Bringasport magazin
04:47 - 05:05

Hungaroring magazin
05:05 - 05:31

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
05:31 - 06:00

Arany Oroszlánok
06:00 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

Labdarúgás
07:30 - 09:25

Fradi Tv
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Labdarúgás
10:30 - 12:25

Sportlövészet magazin
12:25 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:25

Rövidpályás úszó országos bajnokság
13:25 - 14:20

Skipper magazin
14:20 - 14:50

Kézilabda
14:50 - 16:25
MEGNÉZEM

DVSC Tv
16:25 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Jégkorong magazin
17:15 - 17:50

Stúdió
17:50 - 18:00

Rövidpályás úszó országos bajnokság
18:00 - 19:32

Stúdió
19:32 - 19:45

Jégkorong
19:45 - 22:00

Sporthíradó
22:00 - 22:30

Pecatúra magazin
22:30 - 23:05

Kosárlabda
23:05 - 01:00

M5 Híradó
23:30 - 00:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:05 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Triangulum
00:45 - 00:50

M2 matricák - Triangulum
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Magyarország, szeretlek!
01:30 - 02:50

Nász a hegyen
02:50 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Magyar Krónika
05:50 - 06:20

Kárpát expressz
06:20 - 06:45

Forint, fillér
06:45 - 07:10

Útravaló
07:10 - 07:25

Nótacsokor
07:25 - 07:40

Nótacsokor
07:40 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:20

Orosz nyelvű hírek
08:20 - 08:25

Kínai nyelvű hírek
08:25 - 08:40

A sokszínű vallás
08:40 - 08:50

Így szól az Úr!
08:50 - 08:55

Kereszt-Tények
08:55 - 09:05

Kérdések a Bibliában
09:05 - 09:20

Vallás és szabadság
09:20 - 09:25

Biblia és irodalom
09:25 - 09:45

A NAGYOK
09:45 - 10:10

Mesterember
10:10 - 10:40

Mindenki Akadémiája
10:40 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:25

Amerikai komédia
11:25 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

Slovenski Utrinki
13:20 - 13:50

Alpok-Duna-Adria
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55
MEGNÉZEM

Kék bolygó
15:55 - 16:20

Opera Café
16:20 - 16:50

Térkép - Válogatás
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Kosárlabda
17:55 - 20:00

Szenes Iván írta
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Mindenből egy van 16.
21:35 - 22:35

Ridikül
22:35 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:05

MüpArt Classic
21:55 - 00:05

Vers mindenkinek
00:05 - 00:07

Kult30 - Az értékes félóra
00:07 - 00:35

M5 Híradó
00:35 - 01:10

Ez itt a kérdés
01:10 - 01:55

Tálentum
01:55 - 02:30

Mesterember
02:30 - 03:00

Kaspar Hauser
03:00 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi 2018
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:44

Ez itt a kérdés
07:44 - 08:25

Embermesék
08:25 - 08:40

Univerzum - Az utolsó nomádok - A Himaláján át
08:40 - 09:40

Kult30 - Az értékes félóra
09:40 - 10:15

Földünk az űrből 3.
10:15 - 11:10

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 4.
11:10 - 11:40

Virágzó Magyarország
11:40 - 12:15

Lengyelország 15.
12:15 - 12:45

Multiverzum - A tudomány határtalan!
12:45 - 13:15

Magyar Krónika
13:15 - 13:50

Érettségi 2018
13:50 - 14:20

Szólalj meg! - németül
14:20 - 14:25

Szólalj meg! - franciául
14:25 - 14:30

Szólalj meg! - spanyolul
14:30 - 14:35

Szólalj meg! - oroszul
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - angolul
14:40 - 15:00

Élet az észak-amerikai vadonban 6.
15:00 - 15:55
MEGNÉZEM

Felsős
15:55 - 16:30

A világ madártávlatból I./7.
16:30 - 17:00

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
17:00 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:00

Földünk az űrből 4.
18:00 - 18:55

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 5.
18:55 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Univerzum
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:45

Embermesék
21:45 - 21:55

Isteni játék
21:55 - 23:35

Vers mindenkinek
23:35 - 23:37

Kult30 - Az értékes félóra
23:37 - 00:05

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:50

700-as klub
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:20

Világhíradó
02:20 - 02:30

A nap híre
02:30 - 03:10

Jakupcsek plusz
03:10 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:55

ATV START
05:55 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40
MEGNÉZEM

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30

Columbo
21:30 - 23:00

ATV Híradó
23:00 - 23:40

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Titkos dosszié
00:45 - 01:45

700-as klub
01:45 - 02:15

Világhíradó
02:15 - 02:30

ATV START
02:30 - 03:55

Jakupcsek plusz
03:55 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hazahúzó
05:30 - 06:30

Egyenes beszéd
06:30 - 07:45

ATV START
07:45 - 09:55

Start plusz
09:55 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Magnum
11:55 - 12:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
12:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:35
MEGNÉZEM

Start plusz
15:35 - 16:15

Titkos dosszié
16:15 - 17:15

Hazahúzó
17:15 - 18:10

Világhíradó
18:10 - 18:25

Columbo
18:25 - 20:05

Magnum
20:05 - 21:10

500 - az ország géniusza
21:10 - 22:15

ATV Híradó
22:15 - 22:45

Jakupcsek plusz
22:45 - 23:45

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Los Angeles legjobbjai I./11.
23:50 - 00:45

19-es körzet II./1.
00:45 - 01:40

S.W.A.T. - Különleges kommandó
01:40 - 07:00

Alias I./11.
07:00 - 07:50

NCIS: Los Angeles IX./1.
07:50 - 08:45

NCIS XII./3.
08:45 - 09:35

MacGyver I./14.
09:35 - 10:30

MacGyver I./15.
10:30 - 11:25

Bűntények a Riviérán XIII./11.
11:25 - 12:35

Bűntények a Riviérán XIII./12.
12:35 - 13:40

NCIS: Los Angeles IX./1.
13:40 - 14:35

NCIS XII./3.
14:35 - 15:30
MEGNÉZEM

MacGyver I./16.
15:30 - 16:25

MacGyver I./17.
16:25 - 17:20

Gyilkos elmék III./20.
17:20 - 18:10

NCIS: Los Angeles IX./2.
18:10 - 19:10

NCIS XII./4.
19:10 - 20:05

Gyilkos elmék XIII./1.
20:05 - 21:00

NCIS: New Orleans III./23.
21:00 - 21:55

NCIS: New Orleans III./24.
21:55 - 22:50

Gyilkos elmék III./20.
22:50 - 23:45

Az újonc I./11.
23:45 - 00:40

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Rorate szentmise
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:00

Magazin
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság órája
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Székely konyha
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Magazin
21:00 - 22:00

Szentségimádás a művészeti élet megújulásáért
22:00 - 23:10

Délelőtt
23:10 - 01:30

Mr. Bean 81.
00:00 - 00:10

Mr. Bean 82.
00:10 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 107.
00:20 - 00:26

Grizzy és a lemmingek 108.
00:26 - 00:33

Grizzy és a lemmingek 109.
00:33 - 00:39

Grizzy és a lemmingek 110.
00:39 - 00:45

Grizzy és a lemmingek 111.
00:45 - 00:50

A Happó család 235.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 103.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 104.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 105.
01:20 - 01:31

Én és a lovagom 106.
01:31 - 01:40

Pat, a kutya 31.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 32.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 33.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 34.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 35.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 36.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 59.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 60.
02:31 - 02:37

Grizzy és a lemmingek 61.
02:37 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 62.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 63.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 64.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 107.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 108.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 109.
03:25 - 03:36

Én és a lovagom 110.
03:36 - 03:50

Pat, a kutya 37.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 38.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 39.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 40.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 41.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 42.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 65.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 66.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 67.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 68.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 69.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 70.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 71.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 72.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 81.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 82.
05:45 - 06:00

Grizzy és a lemmingek 154.
06:00 - 06:06

Grizzy és a lemmingek 98.
06:06 - 06:13

Grizzy és a lemmingek 99.
06:13 - 06:25

A Happó család 227.
06:25 - 06:30

Menő Mike 117.
06:30 - 06:37

Menő Mike 118.
06:37 - 06:44

Menő Mike 119.
06:44 - 07:00

Bonbon és Bentley 59.
07:00 - 07:07

Bonbon és Bentley 60.
07:07 - 07:14

Bonbon és Bentley 14.
07:14 - 07:25

A Tom és Jerry-show 203.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 204.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 205.
07:38 - 07:55

A Tom és Jerry-show 206.
07:55 - 08:01

A Tom és Jerry-show 207.
08:01 - 08:08

A Tom és Jerry-show 208.
08:08 - 08:20

Bébi bolondos dallamok 111.
08:20 - 08:29

Bébi bolondos dallamok 112.
08:29 - 08:50

Bébi bolondos dallamok 132.
08:50 - 08:59

Bébi bolondos dallamok 133.
08:59 - 09:20

Új bolondos dallamok 851.
09:20 - 09:25

Új bolondos dallamok 852.
09:25 - 09:30

Új bolondos dallamok 861.
09:30 - 09:35

Új bolondos dallamok 862.
09:35 - 09:45

Új bolondos dallamok 871.
09:45 - 09:50

Új bolondos dallamok 872.
09:50 - 09:55

Új bolondos dallamok 881.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 882.
10:00 - 10:10

A Happó család 227.
10:10 - 10:20

Ben 10 166.
10:20 - 10:30

Ben 10 167.
10:30 - 11:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 8.
11:15 - 11:45

Mr. Bean 191.
11:45 - 11:55

Mr. Bean 192.
11:55 - 12:05

Mr. Bean 201.
12:05 - 12:25

Nyuszipoly 3.
12:25 - 12:35

Nyuszipoly 4.
12:35 - 12:50

Nyuszipoly 5.
12:50 - 13:00

Nyuszipoly 6.
13:00 - 13:20

Bonbon és Bentley 59.
13:20 - 13:27

Bonbon és Bentley 60.
13:27 - 13:34

Bonbon és Bentley 14.
13:34 - 13:45

A Happó család 228.
13:45 - 13:55

Menő Mike 117.
13:55 - 14:02

Menő Mike 118.
14:02 - 14:09

Menő Mike 119.
14:09 - 14:20

A Tom és Jerry-show 31.
14:20 - 14:29

A Tom és Jerry-show 32.
14:29 - 14:50

A Tom és Jerry-show 41.
14:50 - 15:00

A Tom és Jerry-show 42.
15:00 - 15:20

Grizzy és a lemmingek 155.
15:20 - 15:26
MEGNÉZEM

Grizzy és a lemmingek 100.
15:26 - 15:33

Grizzy és a lemmingek 101.
15:33 - 15:50

Nyuszipoly 21.
15:50 - 16:00

Nyuszipoly 22.
16:00 - 16:15

Bonbon és Bentley 61.
16:15 - 16:22

Bonbon és Bentley 62.
16:22 - 16:29

Bonbon és Bentley 15.
16:29 - 16:45

Menő Mike 120.
16:45 - 16:52

Menő Mike 121.
16:52 - 16:58

Menő Mike 122.
16:58 - 17:10

Bébi bolondos dallamok 513.
17:10 - 17:19

Bébi bolondos dallamok 521.
17:19 - 17:40

Bébi bolondos dallamok 531.
17:40 - 17:50

Bébi bolondos dallamok 532.
17:50 - 18:05

Nyuszipoly 79.
18:05 - 18:14

Nyuszipoly 80.
18:14 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 9.
19:00 - 19:30

Grizzy és a lemmingek 154.
19:30 - 19:36

Grizzy és a lemmingek 98.
19:36 - 19:43

Grizzy és a lemmingek 99.
19:43 - 20:25

Bonbon és Bentley 61.
20:25 - 20:32

Bonbon és Bentley 62.
20:32 - 20:39

Bonbon és Bentley 15.
20:39 - 20:55

Grizzy és a lemmingek 155.
20:55 - 21:01

Grizzy és a lemmingek 100.
21:01 - 21:08

Grizzy és a lemmingek 101.
21:08 - 21:20

Grizzy és a lemmingek 45.
21:20 - 21:26

Grizzy és a lemmingek 46.
21:26 - 21:33

Grizzy és a lemmingek 47.
21:33 - 21:45

Én és a lovagom 111.
21:45 - 21:55

Én és a lovagom 112.
21:55 - 22:15

Én és a lovagom 113.
22:15 - 22:25

Én és a lovagom 114.
22:25 - 22:40

Pat, a kutya 43.
22:40 - 22:47

Pat, a kutya 44.
22:47 - 22:54

Pat, a kutya 45.
22:54 - 23:10

Pat, a kutya 46.
23:10 - 23:17

Pat, a kutya 47.
23:17 - 23:24

Pat, a kutya 48.
23:24 - 23:35

Mr. Bean 91.
23:35 - 23:45

Mr. Bean 92.
23:45 - 00:00

Rick és Morty III./7.
00:00 - 00:30

Már megint Malcolm VI./4.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm VI./5.
01:00 - 01:30

Angie Tribeca - A törvény nemében II./3.
01:30 - 02:00

Angie Tribeca - A törvény nemében II./4.
02:00 - 02:30

South Park II./5.
02:30 - 03:00

Rick és Morty III./7.
03:00 - 03:30

Már megint Malcolm VI./4.
03:30 - 04:00

Már megint Malcolm VI./5.
04:00 - 04:30

Arcok harca I./6.
04:30 - 05:00

Arcok harca I./7.
05:00 - 05:30

Egy kapcsolat szabályai IV./1.
05:30 - 06:00

Így jártam anyátokkal I./7.
06:00 - 06:25

Így jártam anyátokkal I./8.
06:25 - 06:55

Így jártam anyátokkal I./9.
06:55 - 07:25

Így jártam anyátokkal I./10.
07:25 - 07:55

Agymenők IX./17.
07:55 - 08:25

Agymenők IX./18.
08:25 - 08:55

Agymenők IX./19.
08:55 - 09:25

Agymenők IX./20.
09:25 - 09:50

Agymenők IX./21.
09:50 - 10:20

Egy kapcsolat szabályai IV./5.
10:20 - 10:50

Egy kapcsolat szabályai IV./6.
10:50 - 11:20

Modern Család I./19.
11:20 - 11:50

Modern Család I./20.
11:50 - 12:20

Modern Család X./6.
12:20 - 12:50

A Goldberg család III./21.
12:50 - 13:20

A Goldberg család III./22.
13:20 - 13:50

A Goldberg család III./23.
13:50 - 14:20

Agymenők IX./19.
14:20 - 14:50

Agymenők IX./20.
14:50 - 15:15

Agymenők IX./21.
15:15 - 15:40
MEGNÉZEM

Agymenők IX./22.
15:40 - 16:05

Agymenők IX./23.
16:05 - 16:35

Modern Család I./21.
16:35 - 17:05

Modern Család I./22.
17:05 - 17:35

Family Guy X./14.
17:35 - 18:05

Family Guy X./15.
18:05 - 18:35

Family Guy X./16.
18:35 - 19:00

Modern Család X./7.
19:00 - 19:25

Agymenők X./3.
19:25 - 19:50

Agymenők X./4.
19:50 - 20:10

Agymenők X./5.
20:10 - 20:35

Agymenők X./6.
20:35 - 21:00

Agymenők X./7.
21:00 - 21:30

Agymenők X./8.
21:30 - 22:00

Family Guy X./18.
22:00 - 22:30

Family Guy X./19.
22:30 - 23:00

Family Guy X./20.
23:00 - 23:30

South Park II./6.
23:30 - 00:00

Anyám borogass III./8.
00:00 - 00:30

Anyám borogass III./9.
00:30 - 01:00

Anyám borogass III./10.
01:00 - 01:30

Új csaj II./3.
01:30 - 02:00

Új csaj II./4.
02:00 - 02:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./64.
02:30 - 03:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./65.
03:00 - 03:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./6.
03:30 - 04:00

Új csaj II./3.
04:00 - 04:30

Új csaj II./4.
04:30 - 05:00

A Madagaszkár pingvinjei II./4.
05:00 - 05:30

A Madagaszkár pingvinjei II./5.
05:30 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./66.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./67.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./7.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár pingvinjei II./6.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár pingvinjei II./7.
08:00 - 08:30

Jóbarátok I./17.
08:30 - 09:00

Jóbarátok I./18.
09:00 - 09:30

Dharma és Greg I./17.
09:30 - 10:00

Dharma és Greg I./18.
10:00 - 10:30

Mike és Molly II./16.
10:30 - 11:00

Mike és Molly II./17.
11:00 - 11:30

Mike és Molly II./18.
11:30 - 12:00

Anyám borogass III./5.
12:00 - 12:30

Anyám borogass III./6.
12:30 - 13:00

Anyám borogass III./7.
13:00 - 13:30

Így jártam anyátokkal I./7.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal I./8.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal I./9.
14:30 - 15:00

Így jártam anyátokkal I./10.
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

Dharma és Greg I./19.
15:30 - 16:00

Dharma és Greg I./20.
16:00 - 16:30

Anyám borogass III./8.
16:30 - 17:00

Anyám borogass III./9.
17:00 - 17:30

Anyám borogass III./10.
17:30 - 18:00

Jóbarátok I./19.
18:00 - 18:30

Jóbarátok I./20.
18:30 - 19:00

Mike és Molly II./19.
19:00 - 19:30

Mike és Molly II./20.
19:30 - 20:00

Mike és Molly II./21.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal I./11.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal I./12.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal I./13.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal I./14.
22:00 - 22:30

Mike és Molly II./22.
22:30 - 23:00

Mike és Molly II./23.
23:00 - 23:30

Mike és Molly III./1.
23:30 - 00:00

CSI: New York-i helyszínelők VIII./11.
00:00 - 01:00

Gyilkos elmék VIII./1.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VI./7.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék XI./20.
03:00 - 04:00

CSI: New York-i helyszínelők VIII./11.
04:00 - 05:00

Gyilkos ügyek II./15.
05:00 - 06:00

Doktor Murphy II./8.
06:00 - 07:00

Dr. Csont VI./6.
07:00 - 08:00

Monk - A flúgos nyomozó I./8.
08:00 - 09:00

Monk - A flúgos nyomozó I./9.
09:00 - 10:00

Cobra 11 XXIII./2.
10:00 - 11:00

Medicopter 117 - A légimentők II./10.
11:00 - 12:00

Medicopter 117 - A légimentők II./11.
12:00 - 13:00

Cobra 11 XXIII./3.
13:00 - 14:00

Cobra 11 XXIII./4.
14:00 - 15:00

Cobra 11 XXIII./5.
15:00 - 16:00
MEGNÉZEM

Gyilkos ügyek II./16.
16:00 - 17:00

Monk - A flúgos nyomozó I./10.
17:00 - 18:00

Monk - A flúgos nyomozó I./11.
18:00 - 19:00

Doktor Murphy II./9.
19:00 - 20:00

Dr. Csont VI./8.
20:00 - 21:00

Dr. Csont VI./9.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VIII./2.
22:00 - 23:00

Nyomtalanul III./16.
23:00 - 00:00

Jéghegy-akció
00:00 - 00:50

Te tudtad? - Válogatás
00:50 - 01:00

Klímaváltozás számokkal kifejezve
01:00 - 01:45

Te tudtad? - Válogatás
01:45 - 02:00

Mindent a húsról
02:00 - 03:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Klímaváltozás számokkal kifejezve
04:00 - 04:45

Te tudtad? - Válogatás
04:45 - 05:00

Az agy titkai
05:00 - 05:45

Te tudtad? - Válogatás
05:45 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Ne dobd ki!
06:30 - 07:00

GEOlino
07:00 - 07:10

GEOlino
07:10 - 07:30

Tudós Palánták
07:30 - 07:55

Ikerdokik bevetésen
07:55 - 08:25

Te tudtad?
08:25 - 08:55

Infotoy
08:55 - 09:05

Siesta Z
09:05 - 09:15

Siesta Z
09:15 - 09:30

Csináld magad okosságok
09:30 - 10:00

Ha felnövök
10:00 - 10:10

Ha felnövök
10:10 - 10:20

Te tudtad? - Válogatás
10:20 - 10:30

Thomas Edison Titkos laboratóriuma
10:30 - 10:50

Te tudtad? - Válogatás
10:50 - 11:00

Ne dobd ki!
11:00 - 11:30

Tudós Palánták
11:30 - 12:00

Gasztrobbanás
12:00 - 12:15

Sziporka Sziszi
12:15 - 12:25

Sziporka Sziszi
12:25 - 12:40

Csináld magad okosságok
12:40 - 13:10

GEOlino
13:10 - 13:20

GEOlino
13:20 - 13:40

Ikerdokik bevetésen
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Pofonegyszerű
15:05 - 15:15

Pofonegyszerű
15:15 - 15:35
MEGNÉZEM

GEOlino
15:35 - 15:45

GEOlino
15:45 - 16:05

Tudomány nagyban
16:05 - 16:30

Look Kool
16:30 - 17:00

Thomas Edison Titkos laboratóriuma
17:00 - 17:20

Te tudtad? - Válogatás
17:20 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:05

Tinifőnök
18:05 - 18:35

GEOlino
18:35 - 18:45

GEOlino
18:45 - 19:00

Csináld magad okosságok
19:00 - 19:30

Ikerdokik bevetésen
19:30 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Űrtisztítók
21:00 - 21:50

Te tudtad? - Válogatás
21:50 - 22:00

Mítosz vagy tudomány?
22:00 - 22:40

Te tudtad? - Válogatás
22:40 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Te tudtad?
23:30 - 00:00

Hamis cica 21.
23:30 - 00:05

Violetta 105.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 5.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 20.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 21.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 19.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 20.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 15.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 16.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 11.
03:35 - 03:55

Flash és a Ronkok 12.
03:55 - 04:15

Flash és a Ronkok 13.
04:15 - 04:35

Flash és a Ronkok 14.
04:35 - 04:55

Hamis cica 8.
04:55 - 05:15

Hamis cica 9.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 15.
05:35 - 06:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 17.
06:00 - 06:30

Hős6os: Baymax visszatér 19.
06:30 - 07:00

Rejtélyek városkája 19.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 46.
07:30 - 08:00

Laborpatkányok 39.
08:00 - 08:30

Laborpatkányok 34.
08:30 - 09:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 1.
09:00 - 09:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 3.
09:30 - 10:00

Kikiwaka tábor 4.
10:00 - 10:30

Kikiwaka tábor 5.
10:30 - 11:00

Coop és Cami megkérdezi! 16.
11:00 - 11:30

Coop és Cami megkérdezi! 17.
11:30 - 12:00

Laborpatkányok 62.
12:00 - 12:30

Laborpatkányok 63.
12:30 - 13:00

Egy videó játékos majdnem mindenre jό kézikönyve 25.
13:00 - 13:30

Egy videó játékos majdnem mindenre jό kézikönyve 22.
13:30 - 14:00

Raven otthona 20.
14:00 - 14:30

Mech-X4 8.
14:30 - 15:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 55.
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

Green család a nagyvárosban 20.
15:30 - 16:00

Zsenipalánták 9.
16:00 - 16:30

11 44.
16:30 - 17:00

Harcra fel! 18.
17:00 - 17:30

Kikiwaka tábor 4.
17:30 - 18:00

Aranyhaj: A sorozat 19.
18:00 - 18:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 56.
18:30 - 19:00

Bia 4.
19:00 - 19:50

Csillag kontra Gonosz Erők 43.
19:50 - 20:00

Mech-X4 9.
20:00 - 20:30

Green család a nagyvárosban 20.
20:30 - 21:00

Coop és Cami megkérdezi! 19.
21:00 - 21:30

Penny a M.A.R.S-ból 23.
21:30 - 22:00

Bia 24.
22:00 - 22:50

Csillag kontra Gonosz Erők 61.
22:50 - 23:00

Hamis cica 22.
23:00 - 23:30

Hamis cica 23.
23:30 - 00:05

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
23:53 - 00:02

Miyu és Litto, Monica & Rudy, Bundás barátok
00:02 - 00:14

Mimo világa, Világ-bölcsi, Boldog Birodalom
00:14 - 00:26

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
00:26 - 00:38

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
00:38 - 00:48

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
00:48 - 00:56

Időmanók, Utazunk!, Vízivilág
00:56 - 01:05

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
01:05 - 01:20

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
01:20 - 01:29

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
01:29 - 01:39

Fürdőszoba, Tűzoltók, Sippi Sappi
01:39 - 01:48

Hop-hop, Állatok Birodalma, Raul
01:48 - 01:58

Zöldségek, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
01:58 - 02:08

Dínóvilág, Szafari, Afrika
02:08 - 02:19

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
02:19 - 02:30

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
02:30 - 02:42

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
02:42 - 02:53

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
02:53 - 03:05

Játékos hangok, Meselánc, Vár az űr
03:05 - 03:15

Mimo és Bobo, Didi baba, Afrika
03:15 - 03:25

Hop-hop, Táncok, Raul
03:25 - 03:35

Hód család, Ding Dang Dong, Te mit dolgozol?
03:35 - 03:46

Albert megmagyarázza, Manó világ, Mozgás
03:46 - 03:57

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Tudásfa
03:57 - 04:09

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
04:09 - 04:21

Alakul!, Tűzoltók, Sippi Sappi
04:21 - 04:32

Táncok, Járművek, Játszótársak
04:32 - 04:42

Baba-csapat, Az étterem, Hód család
04:42 - 04:56

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
04:56 - 05:07

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
05:07 - 05:17

Boldog Birodalom, Zack és Ziggy, Margo és Félix
05:17 - 05:29

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
05:29 - 05:40

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
05:40 - 05:49

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
05:49 - 05:54

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
05:54 - 06:06

Leon-ART, Játszótársak, Baba-csapat
06:06 - 06:18

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
06:18 - 06:30

Cica és a Ceruza, Dolgos törpök, Napfalva
06:30 - 06:44

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
06:44 - 06:56

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
06:56 - 07:07

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
07:07 - 07:19

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Körülöttünk a hangok
07:19 - 07:27

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
07:27 - 07:35

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
07:35 - 07:46

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
07:46 - 07:55

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
07:55 - 08:06

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
08:06 - 08:16

Dínóvilág, Szafari, Afrika
08:16 - 08:26

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
08:26 - 08:37

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
08:37 - 08:49

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
08:49 - 08:59

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
08:59 - 09:12

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
09:12 - 09:22

Boldog Birodalom, Zack és Ziggy, Margo és Félix
09:22 - 09:34

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
09:34 - 09:42

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
09:42 - 09:50

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
09:50 - 09:55

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
09:55 - 10:06

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
10:06 - 10:17

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
10:17 - 10:29

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
10:29 - 10:41

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
10:41 - 10:53

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
10:53 - 11:02

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
11:02 - 11:10

Finn és Fianna, Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban
11:10 - 11:22

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
11:22 - 11:32

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
11:32 - 11:47

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
11:47 - 11:57

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
11:57 - 12:07

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
12:07 - 12:17

Fürdőszoba, Tűzoltók, Sippi Sappi
12:17 - 12:28

Hop-hop, Állatok Birodalma, Raul
12:28 - 12:37

Zöldségek, Leon-ART, Játszótársak
12:37 - 12:47

Játékaim, barátaim, Az étterem, Űrbeli kalandorok
12:47 - 12:58

Állatkert, Cica és a Ceruza, Dolgos törpök
12:58 - 13:10

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
13:10 - 13:20

Dínóvilág, Szafari, Afrika
13:20 - 13:31

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
13:31 - 13:41

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
13:41 - 13:52

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
13:52 - 14:05

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Zöldségek
14:05 - 14:16

Ding Dang Dong, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
14:16 - 14:28

Manó világ, Mozgás, Mimo világa
14:28 - 14:40

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
14:40 - 14:52

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
14:52 - 15:02

Körülöttünk a hangok, Mozgás!, Tempo Giusto
15:02 - 15:09

Micsoda látvány, Időmanók, Utazunk!
15:09 - 15:19

Tudásfa, Játékos hangok, Játékidő
15:19 - 15:29
MEGNÉZEM

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
15:29 - 15:40

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
15:40 - 15:50

Játszótársak, Csoportok, Baba-csapat
15:50 - 16:02

Hód család, Állatkert, Panni és Fanni
16:02 - 16:13

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
16:13 - 16:21

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
16:21 - 16:33

Afrika, Sippi Sappi, Hop-hop
16:33 - 16:42

Raul, Zöldségek, Hód család
16:42 - 16:53

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza
16:53 - 17:04

Mozgás, Mimo világa, Hubbi elintézi
17:04 - 17:15

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
17:15 - 17:25

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Zack és Ziggy
17:25 - 17:37

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
17:37 - 17:47

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
17:47 - 17:55

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
17:55 - 18:01

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
18:01 - 18:10

Élet a városban, Táncok, Raul
18:10 - 18:20

Zöldségek, Játszótársak, Lajka az űrkutya
18:20 - 18:29

Baba-csapat, Az étterem, Űrbeli kalandorok
18:29 - 18:40

Állatkert, Cica és a Ceruza, Dolgos törpök
18:40 - 18:53

Mi segítünk, Miyu és Litto, India
18:53 - 19:02

ABC - duckBC, Zack és Ziggy, Margo és Félix
19:02 - 19:14

Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy, Margo és Félix
19:14 - 19:26

Lola és a Számok, Kukucs, látlak!, Formák kicsiknek
19:26 - 19:36

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Időmanók
19:36 - 19:44

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
19:44 - 19:54

Didi baba, Alakul!, Szafari
19:54 - 20:06

Vonat, Tűzoltók, Sippi Sappi
20:06 - 20:16

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
20:16 - 20:27

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
20:27 - 20:39

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
20:39 - 20:51

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
20:51 - 21:03

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
21:03 - 21:12

Körülöttünk a hangok, Sport, sport, sport, Mi segítünk
21:12 - 21:26

Puffy és Tubby, Manó világ, Bundás barátok
21:26 - 21:38

Mimo világa, Hubbi elintézi, Finn és Fianna
21:38 - 21:49

Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
21:49 - 22:00

Micsoda látvány, Az állatok birodalma, Utazunk!
22:00 - 22:12

Játékos hangok, Vár az űr, Mimo és Bobo
22:12 - 22:22

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
22:22 - 22:32

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
22:32 - 22:43

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
22:43 - 22:54

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
22:54 - 23:06

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
23:06 - 23:18

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
23:18 - 23:30

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
23:30 - 23:41

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
23:41 - 23:49

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
23:49 - 23:58

Vár az űr, Tempo Giusto, Toobys
23:58 - 00:05

Euronews Ma Este
19:00 - 05:00

Good Morning Europe
05:00 - 12:00

Euronews Most
12:00 - 14:44

Insiders
14:44 - 15:00

Euronews Most
15:00 - 16:16
MEGNÉZEM

Insiders
16:16 - 16:30

Euronews Most
16:30 - 19:00

Euronews Ma Este
19:00 - 05:00

Veszélyes titkok
23:40 - 01:25

Anya szeme fénye
01:25 - 02:50

Műsorszünet
02:50 - 06:50

Mamamaffia - Eladó
06:50 - 08:45

Apa lettem kisapám!
08:45 - 10:30

Nele Berlinben
10:30 - 12:20

Vonzó ellentétek
12:20 - 14:10

Mamamaffia: Keresztanya
14:10 - 16:10
MEGNÉZEM

Velem aztán nem, drágám!
16:10 - 18:00

Emilie Richards: Új-Zéland örökké
18:00 - 20:00

Tökös szerelem
20:00 - 21:50

Barátnők
21:50 - 23:40

Elfelejtett gonosz
23:40 - 01:25

XVI. EPBC Fishing & Hunting
00:00 - 00:30

Fókuszban a horgászat
00:30 - 01:00

Irány Afrika! 1. rész
01:00 - 01:30

Tengerparti peca
01:30 - 02:00

Vad területek
02:00 - 02:30

Lövészsuli
02:30 - 03:00

A zsákmány nyomában
03:00 - 03:30

Világ körüli legyes horgászat
03:30 - 04:00

Világ körüli legyes horgászat
04:00 - 04:30

Tengerparti peca
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Fókuszban a horgászat
06:30 - 07:00

Horgásztúrák
07:00 - 07:30

Pikkely rám!
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
08:30 - 09:00

Pergess
09:00 - 09:30

Horgászat határok nélkül
09:30 - 10:00

F&H Events
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája
10:30 - 11:00

F&H Events
11:00 - 11:30

Tengerparti peca
11:30 - 12:00

TopBaits
12:00 - 12:30

Fókuszban a horgászat
12:30 - 13:00

Irány Afrika! 1. rész
13:00 - 13:30

Tengerparti peca
13:30 - 14:00

Vad területek
14:00 - 14:30

Lövészsuli
14:30 - 15:00

A zsákmány nyomában
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

A folyók királya 2. évad
15:30 - 16:00

Csali Hungária bemutatja
16:00 - 16:30

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
16:30 - 17:00

Pergess
17:00 - 17:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
17:30 - 18:00

Pikkely rám!
18:00 - 18:30

Disznóhajtás Nagykanizsán
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Pontyszínház
20:00 - 20:30

Irány Afrika! 2. rész
20:30 - 21:00

Tengerparti peca
21:00 - 21:30

Halmi Péter Pál
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

24 órás horgász kihívás
23:00 - 23:30

24 órás horgász kihívás
23:30 - 00:00

Hogyan készült? 22.
00:00 - 00:30

Hogyan készült? 23.
00:30 - 01:00

Joshi Bharat - Best Of
01:00 - 02:05

Álomesküvők
02:05 - 03:05

Menyasszörnyek 9.
03:05 - 03:50

Mondj igent a ruhára: Kanada
03:50 - 04:10

Mondj igent a ruhára: Kanada
04:10 - 04:35

FEM3 Konyha - A legjavából
04:35 - 05:00

Hogyan készült?
05:00 - 05:25

A nagy házalakítás
05:25 - 06:15

Vízparti álomotthonok
06:15 - 06:45

Zombiház-alakítás
06:45 - 07:40

TELESHOP
07:40 - 08:45

FEM3 Konyha - A legjavából
08:45 - 09:20

Joshi - a legjobb barát
09:20 - 09:55

FEM3 CAFÉ
09:55 - 11:35

Babavilág
11:35 - 11:40

Esküvő első látásra 7.
11:40 - 12:55

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
12:55 - 13:55

Mondj igent a ruhára: Kanada
13:55 - 14:25

Mondj igent a ruhára: Kanada
14:25 - 14:55

Shopping Királynők
14:55 - 15:55
MEGNÉZEM

Shopping Királynők
15:55 - 17:00

Álomesküvők 6.
17:00 - 18:00

Mondj igent a ruhára: Kanada I./12.
18:00 - 18:30

Mondj igent a ruhára: Kanada I./13.
18:30 - 19:00

Mondj igent a ruhára: Kanada I./14.
19:00 - 19:30

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők 4.
19:30 - 20:30

Vízparti álomotthonok 10.
20:30 - 21:00

Zombiház-alakítás 3.
21:00 - 22:00

A nagy házalakítás 20.
22:00 - 23:00

A nagy házalakítás 21.
23:00 - 00:00

A rettegés arénája
23:40 - 02:10

Kobra
02:10 - 04:00

A félelem útja
04:00 - 06:40

Idegölő
06:40 - 08:40

Hurrikán
08:40 - 11:30

A rettegés arénája
11:30 - 14:00

Holtpont
14:00 - 16:15
MEGNÉZEM

Non-stop
16:15 - 18:20

Bérgyilkosok
18:20 - 21:00

Penge
21:00 - 23:30

A szellemlovas: A bosszú ereje
23:30 - 01:25

40
22:40 - 00:10

Az utolsó vakáció
00:10 - 02:00

Tisztogatás
02:00 - 03:35

Tolvajok közt
03:35 - 05:05

Bluebird
05:05 - 06:25

A Diótörő titka
06:25 - 07:50

Az Orheim század
07:50 - 09:30

A madaras fiú
09:30 - 10:45

Natalie rózsája
10:45 - 12:10

Salamon király kincse 1
12:10 - 13:35

Salamon király kincse 2
13:35 - 15:00

Kicsi angyal, merre jársz?
15:00 - 16:25
MEGNÉZEM

Amit csak akarsz
16:25 - 18:05

Hókirálynő 1. rész
18:05 - 19:35

Hókirálynő 2. rész
19:35 - 21:00

A Jóasszony: akiről egy város beszél
21:00 - 22:30

Alagút
22:30 - 00:00

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Gerinctorna
05:00 - 06:00

Senior torna - Csiki Rebeka
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna - Szilva Bea
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Jóga - Diószegi Ádám
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55
MEGNÉZEM

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Cover Hour
10:00 - 11:00

Zöldövezet
11:00 - 11:30

Kertszépítők
11:30 - 12:00

Vény Nélkül
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Célkeresztben
14:00 - 14:30

SzemeSZTEr
14:30 - 15:00

Gázfröccs
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

Megyei Híradó
15:30 - 16:10

GazadaságTV
16:10 - 16:25

Sztárporté
16:25 - 16:55

K