Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Nyár TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55
MEGNÉZEM

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:17

Ma reggel
08:17 - 08:35

Család'19
08:35 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Esély
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Summa
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

HÍRADÓ
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 12:55

Ma délután
12:55 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:12

Ma délután
13:12 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Kárpát expressz
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Család'19
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Világ
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Életkor
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Forint, fillér
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

HÍRADÓ
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Itthon vagy!
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:40 - 00:40

A gyilkos bennem él
00:40 - 02:35

Akvárium Stage Pass
02:35 - 03:30

Egyszer volt, hol nem volt VII./18.
03:30 - 04:15

Violetta II./40.
04:15 - 05:00

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
05:00 - 05:05

Mesék Mátyás királyról
05:05 - 05:15

Vízipók-Csodapók III.
05:15 - 05:20

Töf-Töf elefánt I.
05:20 - 05:30
MEGNÉZEM

A kis sárkány kalandjai II.
05:30 - 05:40

Agi Bagi III.
05:40 - 05:50

Ici-pici cicák
05:50 - 05:55

Ici-pici cicák
05:55 - 06:00

A város hősei I.
06:00 - 06:20

Őskori kalandozások Andyvel
06:20 - 06:30

Őskori kalandozások Andyvel
06:30 - 06:50

Zou
06:50 - 07:00

Zou
07:00 - 07:15

Luna Petunia II.
07:15 - 07:40

Rubi Szivárványiában
07:40 - 07:50

Rubi Szivárványiában
07:50 - 08:05

M2 matricák - Baltazár-bazár
08:05 - 08:10

Miffy kis és nagy kalandjai
08:10 - 08:20

Miffy kis és nagy kalandjai
08:20 - 08:25

Chuggington pályaudvar
08:25 - 08:30

Chuggington pályaudvar
08:30 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők II.
08:35 - 08:55

Goldie és Mackó II.
08:55 - 09:25

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:25 - 09:45

Elena, Avalor hercegnője
09:45 - 10:10

Jake és Sohaország kalózai II.
10:10 - 10:30

Kacsamesék I.
10:30 - 10:55

Tig és Leo
10:55 - 11:05

Tig és Leo
11:05 - 11:20

Loopdidoo - A nagy nyaralás III.
11:20 - 11:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás III.
11:25 - 11:35

Eperke és barátai 26.
11:35 - 12:00

Helen sulija
12:00 - 12:10

Helen sulija
12:10 - 12:25

M2 matricák - Baltazár-bazár
12:25 - 12:30

Gyerekversek
12:30 - 12:35

Lengemesék - Nyár a nádtengeren II.
12:35 - 12:40

Pityke
12:40 - 12:50

Kemy, a felfedező
12:50 - 13:00

Kemy, a felfedező
13:00 - 13:15

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn III.
13:15 - 13:40

Tündéri keresztszülők
13:40 - 14:10

Ha én állat lennék...
14:10 - 14:15

Ha én állat lennék...
14:15 - 14:25

Ernest és Célestine
14:25 - 14:35

Ernest és Célestine
14:35 - 14:50

Diótörő és Egérkirály
14:50 - 15:50

Mickey és az autóversenyzők II.
15:50 - 16:15

Goldie és Mackó II.
16:15 - 16:40

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
16:40 - 17:00

Elena, Avalor hercegnője
17:00 - 17:25

Jake és Sohaország kalózai II.
17:25 - 17:50

Kacsamesék I.
17:50 - 18:15

Asterix Amerikában
18:15 - 19:35

Chuggington pályaudvar IV.
19:35 - 19:45

Tickety Toc II.
19:45 - 20:00

Tickety Toc II.
20:00 - 20:15

Violetta II./41.
20:15 - 21:05

Filmklub
21:05 - 21:10

Árvák hercege
21:10 - 23:15

Filmklub
23:15 - 23:45

Violetta I./22.
23:45 - 00:35

Neoton Família Sztárjai
23:00 - 00:10

Balatoni nyár
00:10 - 02:00

Új idők, új dalai
02:00 - 02:30

Rúzs és selyem
02:30 - 02:50

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:50 - 03:20

Mesterember
03:20 - 03:45

Hangvilla
03:45 - 04:10

Forint, fillér
04:10 - 04:30

Család'19
04:30 - 04:50

Himnusz
04:50 - 05:00

Isten kezében
05:00 - 05:25
MEGNÉZEM

Isten kezében
05:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Balatoni nyár
06:45 - 08:05

Kereszt-Tények
08:05 - 08:15

Katolikus krónika
08:15 - 08:40

Így szól az Úr!
08:40 - 08:45

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:45 - 09:10

Útmutató
09:10 - 09:35

Új nemzedék
09:35 - 10:00

Vallás és szabadság
10:00 - 10:05

Evangélikus riportok
10:05 - 10:30

Tanúságtevők
10:30 - 11:00

Unitárius istentisztelet és szoboravatás - Kolozsvár
11:00 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:25

Partitúra
13:25 - 14:20

Édes anyanyelvünk
14:20 - 14:25

Univerzum - A Duna - Európa ütőere I-II. 2.
14:25 - 15:30

Maga lesz a férjem
15:30 - 17:00

Hogy volt?! - Válogató adások
17:00 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:35

Szeretünk, doki! II./9.
18:35 - 19:30

Szeretünk, doki! II./10.
19:30 - 20:25

Emma
20:25 - 22:25

Kenó
22:25 - 22:30

Mága Zoltán koncert 5.
22:30 - 23:30

Balatoni nyár
23:30 - 00:55

FINA Junior Úszó világbajnokság
00:00 - 00:55

Kajak-kenu világbajnokság
00:55 - 02:15

MTK magazin
02:15 - 02:41

Labdarúgás
02:41 - 04:30

Startfejes magazin
04:30 - 05:00

Bringasport magazin
05:00 - 05:15

Szabadidő magazin
05:15 - 05:45
MEGNÉZEM

Röplabda
05:45 - 07:40

Jövünk! magazin
07:40 - 08:10

Góóól
08:10 - 09:30

FINA Junior Úszó világbajnokság
09:30 - 11:00

Stúdió
11:00 - 11:30

Kajak-kenu világbajnokság
11:30 - 13:00

Stúdió
13:00 - 13:25

Startfejes magazin
13:25 - 13:50

Út Tokióba
13:50 - 14:20

Stúdió
14:20 - 14:30

Kajak-kenu világbajnokság
14:30 - 17:00

Stúdió
17:00 - 17:15

Stúdió
17:15 - 18:00

OTP Bank Liga
18:00 - 19:51

Stúdió
19:51 - 20:15

Góóól!
20:15 - 21:15

Kajak-kenu világbajnokság
21:15 - 22:40

Judo Világbajnokság
22:40 - 23:45

FINA Junior Úszó világbajnokság
23:45 - 00:50

Opera Café
00:00 - 00:30

Evangélium
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Gasztroangyal
01:30 - 02:25

János vitéz
02:25 - 03:40

Nyitott stúdió
03:40 - 04:00

Család-barát válogatás 2019
04:00 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25
MEGNÉZEM

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Térkép
05:50 - 06:20

Esély
06:20 - 06:45

Kárpát expressz
06:45 - 07:05

Multiverzum - A tudomány határtalan!
07:05 - 07:35

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
07:35 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:35

Önök kérték válogatás
08:35 - 09:30

Nagyok
09:30 - 10:00

Magyar Krónika
10:00 - 10:30

Térkép
10:30 - 11:00

Angol nyelvű hírek
11:00 - 11:15

Éjfélkor
11:15 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

A nagyok
13:20 - 13:50

Budapest halai
13:50 - 14:45

Novum
14:45 - 15:15

Balatoni nyár
15:15 - 16:35

Szép, szőke szerelmünk, a Tisza
16:35 - 17:30

Junior Úszó Világbajnokság
17:30 - 19:45

Édes anyanyelvünk
19:45 - 20:00

Gasztroangyal
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Tiltott kastélyok 1.
21:35 - 22:00

Tiltott kastélyok 2.
22:00 - 22:40

Hacktion Újratöltve VI./6.
22:40 - 23:35

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Gustavo Santaolalla Magyarországon
23:55 - 00:50

Vers mindenkinek
00:50 - 01:00

M5 Híradó
01:00 - 01:30

Opera Café
01:30 - 02:00

Természetfilmesek és egyéb állatfajták 11.
02:00 - 02:25

Természetfilmesek és egyéb állatfajták 12.
02:25 - 02:50

Jane Eyre 1.
02:50 - 03:45

Az étel története 4.
03:45 - 04:35

A nagyok
04:35 - 05:00

Hazajáró
05:00 - 05:30
MEGNÉZEM

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:30 - 06:00

Multiverzum - A tudomány határtalan!
06:00 - 06:30

Multiverzum - A tudomány határtalan!
06:30 - 07:00

M5 Híradó
07:00 - 07:30

Evangélium
07:30 - 08:00

Folkudvar
08:00 - 08:35

Vannak vidékek
08:35 - 09:35

Novum
09:35 - 10:05

Cousteau kapitány újra felfedezi a világot 24.
10:05 - 10:55

Amerikában jártunk - Mestersége címere... A világhírű magyarok 5
10:55 - 11:25

Amerikában jártunk - Mestersége címere... A világhírű magyarok 6
11:25 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:25

Mindenki Akadémiája
12:25 - 13:00

Öröménekes - Filmportré - Rohonyi Anikó operaénekes
13:00 - 14:05

Folkudvar
14:05 - 14:30

Szabó István 80 - Szabó István köszöntése
14:30 - 15:00

MR Szimfonikusok - Vajda Gergely ősbemutató
15:00 - 16:00

Opera Café
16:00 - 16:30

Mesterember
16:30 - 17:00

Multiverzum - A tudomány határtalan!
17:00 - 17:30

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2. 10.
17:30 - 18:30

Fény és árnyék -Burger Barna portréja
18:30 - 19:25

Vers mindenkinek
19:25 - 19:30

Jane Eyre 2.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Koronás sas 10.
21:00 - 21:30

Cseppben az élet 3.
21:30 - 22:25

M5 Híradó
22:25 - 22:55

Multiverzum - A tudomány határtalan!
22:55 - 23:25

Fény és árnyék -Burger Barna portréja
23:25 - 00:25

Marie Antoinette
23:30 - 01:45

Dumakabaré
01:45 - 02:10

Vidám vasárnap
02:10 - 03:55

Fő az egészség
03:55 - 04:25

Kőbánya Híradó
04:25 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00
MEGNÉZEM

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

#Bochkor
07:15 - 08:55

KultúrTipp
08:55 - 09:00

Superbook
09:00 - 09:40

Ékszer TV
09:40 - 10:40

Élő építészet - 100 híres épület a világból
10:40 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:55

MI - Mesterséges Intelligencia
15:55 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

AradiVarga Show
17:55 - 18:40

ATV Híradó
18:40 - 19:00

Heti Napló Sváby Andrással
19:00 - 20:25

#Bochkor
20:25 - 21:50

Best of Jakupcsek
21:50 - 23:00

Six
23:00 - 23:55

Heti Napló Sváby Andrással
23:55 - 01:20

Six
00:00 - 00:55

KrizShow
00:55 - 02:00

Sas kabaré
02:00 - 03:55

AradiVarga Show
03:55 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00
MEGNÉZEM

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:40

Jimi kalandjai
07:40 - 08:35

Superbook 2012
08:35 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:05

700-as klub
13:05 - 13:40

Teleshop
13:40 - 16:05

MI - Mesterséges Intelligencia
16:05 - 16:25

Fő az egészség
16:25 - 16:55

Hazahúzó
16:55 - 17:50

Dumakabaré
17:50 - 18:30

Jakupcsek plusz
18:30 - 19:25

Esti Frizbi Hajdú Péterrel
19:25 - 20:35

Heti Napló Sváby Andrással
20:35 - 22:00

A szabadság útján 2.
22:00 - 00:10

Profilozók IX./3.
23:55 - 01:05

Men In Black - Sötét zsaruk 3.
01:05 - 02:50

Rex felügyelő - Elit alakulat I./3.
02:50 - 07:15
MEGNÉZEM

Hawaii Five-0 IV./15.
07:15 - 08:10

Hawaii Five-0 IV./16.
08:10 - 09:05

Csúcshatás I./17.
09:05 - 10:00

Csúcshatás I./18.
10:00 - 10:55

Carter I./6.
10:55 - 11:50

Carter I./7.
11:50 - 12:50

Skorpió - Agymenők akcióban IV./14.
12:50 - 13:45

Skorpió - Agymenők akcióban IV./15.
13:45 - 14:40

NCIS: New Orleans III./23.
14:40 - 15:35

NCIS: New Orleans III./24.
15:35 - 16:35

Kispályás szerelem
16:35 - 18:40

Oltári nő
18:40 - 21:00

Anyák elszabadulva
21:00 - 22:35

Gyilkos elmék XIII./20.
22:35 - 23:35

Gyilkos elmék XIII./21.
23:35 - 00:30

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

EWTN hírnök, időjárás
00:30 - 00:57

Programajánló
00:57 - 01:00

Magazin
01:00 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

EWTN hírnök, időjárás
03:30 - 03:57

Programajánló
03:57 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30
MEGNÉZEM

EWTN hírnök, időjárás
05:30 - 05:57

Programajánló
05:57 - 06:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:57

Programajánló
07:57 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtti válogatás
09:30 - 11:30

EWTN hírnök, időjárás
11:30 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:30

A konyha angyala
12:30 - 13:00

Rome Reports
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Sunday Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök, időjárás
15:30 - 15:57

Programajánló
15:57 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök, időjárás
19:30 - 19:57

Programajánló
19:57 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:00

Mr. Bean 241.
23:55 - 00:05

Mr. Bean 242.
00:05 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 82.
00:20 - 00:26

Grizzy és a lemmingek 83.
00:26 - 00:33

Grizzy és a lemmingek 84.
00:33 - 00:39

Grizzy és a lemmingek 85.
00:39 - 00:46

Grizzy és a lemmingek 86.
00:46 - 00:50

A Happó család 226.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 133.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 134.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 135.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 136.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 1.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 2.
01:47 - 01:52

Pat, a kutya 3.
01:52 - 02:00

Pat, a kutya 4.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 5.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 6.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 55.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 56.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 57.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 58.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 59.
02:51 - 02:57

Grizzy és a lemmingek 60.
02:57 - 03:05

Én és a lovagom 137.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 138.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 139.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 140.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 7.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 8.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 9.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 10.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 11.
04:17 - 04:23

Pat, a kutya 12.
04:23 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 61.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 62.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 63.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 64.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 65.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 66.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 231.
05:15 - 05:25
MEGNÉZEM

Mr. Bean 232.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 241.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 242.
05:45 - 06:00

Az állatkert 4.
06:00 - 06:11

Az állatkert 6.
06:11 - 06:30

Új bolondos dallamok 1411.
06:30 - 06:35

Új bolondos dallamok 1412.
06:35 - 06:40

Új bolondos dallamok 1421.
06:40 - 06:45

Új bolondos dallamok 1422.
06:45 - 06:55

A Happó család 217.
06:55 - 07:00

Grizzy és a lemmingek 22.
07:00 - 07:06

Grizzy és a lemmingek 23.
07:06 - 07:13

Grizzy és a lemmingek 24.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 178.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 179.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 180.
07:38 - 07:50

A Tom és Jerry-show 181.
07:50 - 07:56

A Tom és Jerry-show 182.
07:56 - 08:03

A Tom és Jerry-show 183.
08:03 - 08:45

Bonbon és Bentley 28.
08:45 - 08:52

Bonbon és Bentley 29.
08:52 - 08:59

Bonbon és Bentley 30.
08:59 - 09:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 5.
09:15 - 09:36

Csak lazán, Scooby-Doo! 6.
09:36 - 09:57

Csak lazán, Scooby-Doo! 7.
09:57 - 10:40

Scooby-Doo! Kalózok a láthatáron!
10:40 - 11:55

Mr. Bean 252.
11:55 - 12:30

Új bolondos dallamok 1112.
12:30 - 12:35

Új bolondos dallamok 1121.
12:35 - 12:40

Új bolondos dallamok 1122.
12:40 - 12:45

Új bolondos dallamok 1131.
12:45 - 12:50

Új bolondos dallamok 1132.
12:50 - 12:55

Új bolondos dallamok 1141.
12:55 - 13:00

Új bolondos dallamok 1142.
13:00 - 13:06

Új bolondos dallamok 1151.
13:06 - 13:11

Új bolondos dallamok 1152.
13:11 - 13:16

Új bolondos dallamok 1161.
13:16 - 13:21

Új bolondos dallamok 1162.
13:21 - 13:26

Új bolondos dallamok 1171.
13:26 - 13:31

Új bolondos dallamok 1172.
13:31 - 13:37

Új bolondos dallamok 852.
13:37 - 13:42

Új bolondos dallamok 861.
13:42 - 13:47

Új bolondos dallamok 862.
13:47 - 13:52

Új bolondos dallamok 871.
13:52 - 13:57

Új bolondos dallamok 872.
13:57 - 14:02

Új bolondos dallamok 881.
14:02 - 14:07

Új bolondos dallamok 882.
14:07 - 14:13

Új bolondos dallamok 891.
14:13 - 14:18

Új bolondos dallamok 892.
14:18 - 14:23

Új bolondos dallamok 901.
14:23 - 14:28

Új bolondos dallamok 902.
14:28 - 14:33

Új bolondos dallamok 911.
14:33 - 15:10

A Happó család 218.
15:10 - 15:20

Az állatkert 4.
15:20 - 15:31

Az állatkert 6.
15:31 - 15:45

Nyuszipoly 46.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 47.
15:55 - 16:15

Bonbon és Bentley 28.
16:15 - 16:22

Bonbon és Bentley 29.
16:22 - 16:29

Bonbon és Bentley 30.
16:29 - 16:40

Angelo rulez 35.
16:40 - 16:50

Angelo rulez 36.
16:50 - 17:10

Új bolondos dallamok 1431.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 1432.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 1441.
17:20 - 17:25

Új bolondos dallamok 1442.
17:25 - 17:35

A Tom és Jerry-show 184.
17:35 - 17:41

A Tom és Jerry-show 185.
17:41 - 17:48

A Tom és Jerry-show 186.
17:48 - 18:00

A Tom és Jerry-show 187.
18:00 - 18:06

A Tom és Jerry-show 188.
18:06 - 18:13

A Tom és Jerry-show 189.
18:13 - 18:30

Csak lazán, Scooby-Doo! 10.
18:30 - 18:55

Csak lazán, Scooby-Doo! 11.
18:55 - 19:25

Ben 10 131.
19:25 - 19:35

Ben 10 132.
19:35 - 19:50

Az állatkert 4.
19:50 - 20:01

Az állatkert 6.
20:01 - 20:20

Bonbon és Bentley 28.
20:20 - 20:27

Bonbon és Bentley 29.
20:27 - 20:34

Bonbon és Bentley 30.
20:34 - 20:50

Grizzy és a lemmingek 67.
20:50 - 20:56

Grizzy és a lemmingek 69.
20:56 - 21:03

Grizzy és a lemmingek 68.
21:03 - 21:15

Grizzy és a lemmingek 70.
21:15 - 21:21

Grizzy és a lemmingek 72.
21:21 - 21:28

Grizzy és a lemmingek 71.
21:28 - 21:40

Én és a lovagom 141.
21:40 - 21:50

Én és a lovagom 142.
21:50 - 22:10

Én és a lovagom 143.
22:10 - 22:20

Én és a lovagom 144.
22:20 - 22:40

Pat, a kutya 13.
22:40 - 22:47

Pat, a kutya 15.
22:47 - 22:53

Pat, a kutya 14.
22:53 - 23:05

Pat, a kutya 16.
23:05 - 23:12

Pat, a kutya 18.
23:12 - 23:18

Pat, a kutya 17.
23:18 - 23:30

Mr. Bean 251.
23:30 - 23:40

Mr. Bean 252.
23:40 - 23:55

Mr. Bean 261.
23:55 - 00:04

Halálbiztos vizsga
22:30 - 00:30

Kúria III./1.
00:30 - 01:00

Kúria III./2.
01:00 - 01:30

Halálbiztos vizsga
01:30 - 03:05

Family Guy XIV./9.
03:05 - 03:30

A Goldberg család II./7.
03:30 - 03:55

A Goldberg család II./8.
03:55 - 04:20

A Goldberg család II./10.
04:20 - 04:45

A Goldberg család II./11.
04:45 - 05:10

A Goldberg család II./13.
05:10 - 05:35
MEGNÉZEM

Bob Burgerfalodája VIII./5.
05:35 - 06:00

Family Guy XIII./19.
06:00 - 06:25

Family Guy XIV./1.
06:25 - 06:55

Family Guy XIV./2.
06:55 - 07:25

Family Guy XIV./3.
07:25 - 07:55

Family Guy XIV./4.
07:55 - 08:26

Bob Burgerfalodája VIII./6.
08:26 - 08:55

Csók a családnak I./15.
08:55 - 09:25

Csók a családnak I./16.
09:25 - 09:55

A Goldberg család II./15.
09:55 - 10:25

A Goldberg család II./18.
10:25 - 10:55

A Goldberg család II./21.
10:55 - 11:25

Az ifjú Sheldon I./16.
11:25 - 11:55

Az ifjú Sheldon I./17.
11:55 - 12:25

Modern család I./5.
12:25 - 12:55

Modern család I./6.
12:55 - 13:25

Modern család I./7.
13:25 - 13:55

Modern család I./8.
13:55 - 14:25

Modern család I./9.
14:25 - 14:55

Agymenők IV./23.
14:55 - 15:25

Agymenők IV./24.
15:25 - 15:50

Agymenők V./1.
15:50 - 16:15

Agymenők V./2.
16:15 - 16:40

Agymenők V./3.
16:40 - 17:05

Agymenők V./4.
17:05 - 17:35

Agymenők V./5.
17:35 - 18:05

Agymenők V./6.
18:05 - 18:35

Agymenők V./7.
18:35 - 19:05

Agymenők V./8.
19:05 - 19:30

Agymenők V./9.
19:30 - 20:00

Az ifjú Sheldon I./15.
20:00 - 20:30

Az ifjú Sheldon I./16.
20:30 - 21:00

Comedy Club 8.
21:00 - 22:30

Archer IX./5.
22:30 - 23:00

Archer IX./6.
23:00 - 23:30

Brickleberry I./7.
23:30 - 00:00

Így jártam anyátokkal VIII./4.
00:00 - 00:30

Így jártam anyátokkal VIII./5.
00:30 - 01:00

Így jártam anyátokkal VIII./6.
01:00 - 01:30

Új csaj I./9.
01:30 - 02:00

Új csaj I./10.
02:00 - 02:20

Új csaj I./11.
02:20 - 02:45

Új csaj I./12.
02:45 - 03:05

Új csaj I./13.
03:05 - 03:30

Melissa és Joey V./21.
03:30 - 03:55

Melissa és Joey V./22.
03:55 - 04:20

Dharma & Greg IV./20.
04:20 - 04:45

Dharma & Greg IV./21.
04:45 - 05:10

Dharma & Greg IV./22.
05:10 - 05:35
MEGNÉZEM

Dharma & Greg IV./23.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág V./100.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./1.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./2.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./3.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./4.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./5.
08:30 - 09:00

A Madagaszkár pingvinjei II./15.
09:00 - 09:30

A Madagaszkár pingvinjei II./16.
09:30 - 10:00

A Madagaszkár pingvinjei II./17.
10:00 - 10:30

A Madagaszkár pingvinjei II./18.
10:30 - 11:00

A Madagaszkár pingvinjei II./19.
11:00 - 11:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./20.
11:30 - 12:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./21.
12:00 - 12:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./22.
12:30 - 13:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./23.
13:00 - 13:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./24.
13:30 - 14:00

Mike és Molly III./11.
14:00 - 14:30

Mike és Molly III./12.
14:30 - 15:00

Mike és Molly III./13.
15:00 - 15:30

Mike és Molly III./14.
15:30 - 16:00

Mike és Molly III./15.
16:00 - 16:30

Mike és Molly III./16.
16:30 - 17:00

Mike és Molly III./17.
17:00 - 17:30

Mike és Molly III./18.
17:30 - 18:00

Anyám borogass II./8.
18:00 - 18:30

Anyám borogass II./9.
18:30 - 19:00

Anyám borogass II./10.
19:00 - 19:30

Anyám borogass II./11.
19:30 - 20:00

Anyám borogass II./12.
20:00 - 20:30

Anyám borogass II./13.
20:30 - 21:00

Anyám borogass II./14.
21:00 - 21:30

Anyám borogass II./15.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal VIII./7.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal VIII./8.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal VIII./9.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal VIII./10.
23:30 - 00:00

Lánybúcsú
23:00 - 00:50

Játszik még a szív
00:50 - 02:40

CSI: A helyszínelők XI./19.
02:40 - 03:35

SpongyaBob Kockanadrág II./3.
03:35 - 04:00

CSI: Miami helyszínelők V./3.
04:00 - 05:00

CSI: Miami helyszínelők V./4.
05:00 - 06:00
MEGNÉZEM

CSI: Miami helyszínelők V./5.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág II./7.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág II./8.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág II./9.
08:00 - 08:30

CSI: A helyszínelők XI./21.
08:30 - 09:25

CSI: A helyszínelők XI./22.
09:25 - 10:20

CSI: A helyszínelők XI./1.
10:20 - 11:20

A zöld íjász V./5.
11:20 - 12:20

Szerelem kölcsönbe
12:20 - 14:30

Aludj csak, én álmodom!
14:30 - 16:35

Fák jú Tanár úr! 3
16:35 - 18:55

Last Vegas
18:55 - 21:00

A Tanár I./7.
21:00 - 22:00

A Tanár I./8.
22:00 - 23:00

Dr. Csont IX./3.
23:00 - 00:00

James May Nagy Ötletei
00:00 - 01:00

Utolsó pillantás
01:00 - 02:00

A Cuccok Titkos Története: a modern kor anyagai
02:00 - 03:00

Mítosz vagy tudomány?
03:00 - 03:40

Te tudtad? - Válogatás
03:40 - 04:00

Tudomány a vadonban V.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban V.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban V.
05:00 - 05:30
MEGNÉZEM

Tudomány a vadonban V.
05:30 - 06:00

Mati, Dada és a művészet
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Történelmi találmányok
06:30 - 07:00

Elmemunkák
07:00 - 07:30

A művészet története
07:30 - 07:50

Mati, Dada és a művészet
07:50 - 08:00

Sziporka Sziszi
08:00 - 08:15

Sziporka Sziszi
08:15 - 08:30

GEOlino
08:30 - 08:40

GEOlino
08:40 - 09:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Történelem másképp
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Törivadászok
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
12:30 - 13:00

Trükkös tudomány
13:00 - 13:30

Thomas Edison Titkos Laboratóriuma
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Elmemunkák
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:35

Ikerdokik bevetésen
15:35 - 16:05

Ne dobd ki!
16:05 - 16:35

Tinifőnök
16:35 - 17:05

Történelem másképp
17:05 - 17:35

Fedezzük fel, mert a természet tudja
17:35 - 18:05

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:05 - 18:35

Tudomány nagyban
18:35 - 19:00

Törivadászok
19:00 - 19:30

Te tudtad?
19:30 - 20:00

Nagy álmodozók
20:00 - 21:00

Korszakalkotó zsenik
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Az ősi világ lángelméi
22:00 - 23:00

Mítosz vagy tudomány?
23:00 - 23:40

Te tudtad? - Válogatás
23:40 - 00:00

Utódok: Komisz világ 31.
00:00 - 00:05

Violetta 236.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 35.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 20.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 21.
01:40 - 02:05

Alex és bandája 21.
02:05 - 02:25

Alex és bandája 22.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 24.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 25.
03:10 - 03:45

Alex és bandája 49.
03:45 - 04:10

Alex és bandája 50.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 8.
04:30 - 04:50

Hamis cica 21.
04:50 - 05:15

Hamis cica 22.
05:15 - 05:35
MEGNÉZEM

Pizsihősök 10.
05:35 - 06:00

Laborpatkányok 20.
06:00 - 06:25

Laborpatkányok 21.
06:25 - 06:55

Laborpatkányok 22.
06:55 - 07:20

Laborpatkányok 23.
07:20 - 07:50

Laborpatkányok 24.
07:50 - 08:15

Laborpatkányok 25.
08:15 - 08:45

Csillag kontra Gonosz Erők 17.
08:45 - 09:00

Tinikadét
09:00 - 10:50

Mickey egér 52.
10:50 - 10:55

K.C. a tini kém 75.
10:55 - 11:20

K.C. a tini kém 76.
11:20 - 11:45

K.C. a tini kém 77.
11:45 - 12:15

K.C. a tini kém 78.
12:15 - 12:40

K.C. a tini kém 79.
12:40 - 13:10

Dalmata utca 101 8.
13:10 - 13:35

Bug Juice: Tábori kalandjaim 8.
13:35 - 14:05

Raven otthona 19.
14:05 - 14:30

Raven otthona 20.
14:30 - 15:00

Raven otthona 21.
15:00 - 15:25

Raven otthona 23.
15:25 - 15:55

Raven otthona 27.
15:55 - 16:20

Raven otthona 28.
16:20 - 16:50

Száguldó Layne 7.
16:50 - 17:15

Száguldó Layne 8.
17:15 - 17:45

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 21.
17:45 - 18:10

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
18:10 - 18:40

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
18:40 - 19:05

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
19:05 - 19:30

Tinikadét
19:30 - 21:20

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 43.
21:20 - 21:45

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 46.
21:45 - 22:15

Milo Murphy törvénye 28.
22:15 - 22:25

Raven otthona 15.
22:25 - 22:55

Raven otthona 16.
22:55 - 23:20

Evermoor titkai 12.
23:20 - 23:50

Milo Murphy törvénye 29.
23:50 - 00:00

Manó világ, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
00:00 - 00:11

Finn és Fianna, Boldog Birodalom, Risto Gusto
00:11 - 00:23

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
00:23 - 00:34

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
00:34 - 00:43

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
00:43 - 00:51

Vízivilág, Játékidő, Mimo és Bobo
00:51 - 01:00

Alakul!, Mi segítünk, India
01:00 - 01:12

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
01:12 - 01:25

Hubbi elintézi, Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban
01:25 - 01:36

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
01:36 - 01:48

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
01:48 - 01:59

Meselánc, Játékos hangok, Élet a városban
01:59 - 02:11

Mimo és Bobo, Hubbi és barátai, Alakul!
02:11 - 02:22

Szafari, Afrika, Sippi Sappi
02:22 - 02:33

Zöldségek, Csoportok, Oli - a természet körforgásai
02:33 - 02:44

Cica és a Ceruza, Múzeumban, Színkerék
02:44 - 02:54

Napfalva, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
02:54 - 03:07

Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
03:07 - 03:16

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
03:16 - 03:25

Játékos hangok, Meselánc, Játékidő
03:25 - 03:35

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
03:35 - 03:44

Táncok, Raul, Zöldségek
03:44 - 03:54

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
03:54 - 04:06

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
04:06 - 04:15

Állatok Birodalma, Színvarázs, Raul
04:15 - 04:26

Játszótársak, Baba-csapat, Az étterem
04:26 - 04:38

Tóparti játékok, Színkerék, Te mit dolgozol?
04:38 - 04:50

Manó világ, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
04:50 - 05:02

Finn és Fianna, Mini melódiák, Puffy és Tubby
05:02 - 05:14

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
05:14 - 05:24
MEGNÉZEM

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
05:24 - 05:36

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
05:36 - 05:45

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
05:45 - 05:53

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
05:53 - 05:58

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
05:58 - 06:10

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
06:10 - 06:19

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
06:19 - 06:29

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
06:29 - 06:39

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
06:39 - 06:49

Raul, Járművek, Zöldségek
06:49 - 06:58

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
06:58 - 07:10

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
07:10 - 07:23

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
07:23 - 07:32

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
07:32 - 07:41

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
07:41 - 07:50

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
07:50 - 08:00

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
08:00 - 08:10

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
08:10 - 08:20

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
08:20 - 08:31

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
08:31 - 08:41

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
08:41 - 08:52

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
08:52 - 09:04

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
09:04 - 09:16

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
09:16 - 09:26

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
09:26 - 09:38

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
09:38 - 09:49

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
09:49 - 09:56

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
09:56 - 10:01

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
10:01 - 10:12

Boldog Birodalom, Risto Gusto, Zack és Ziggy
10:12 - 10:24

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
10:24 - 10:33

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
10:33 - 10:41

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
10:41 - 10:49

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
10:49 - 10:59

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
10:59 - 11:08

Állatok Birodalma, Színvarázs, Az étterem
11:08 - 11:20

Hód család, Állatkert, Dolgos törpök
11:20 - 11:32

Sport, sport, sport, Mi segítünk, India
11:32 - 11:45

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
11:45 - 11:56

Hubbi elintézi, Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban
11:56 - 12:07

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Micsoda látvány
12:07 - 12:19

Utazunk!, Vízivilág, Játékos hangok
12:19 - 12:30

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
12:30 - 12:42

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
12:42 - 12:51

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
12:51 - 13:02

Fürdőszoba, Tűzoltók, Sippi Sappi
13:02 - 13:11

Hop-hop, Vár az űr, Mimo és Bobo
13:11 - 13:21

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
13:21 - 13:32

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
13:32 - 13:43

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
13:43 - 13:53

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
13:53 - 14:05

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
14:05 - 14:17

Hód család, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
14:17 - 14:28

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
14:28 - 14:40

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
14:40 - 14:51

Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok, Mozgás!
14:51 - 14:59

Időmanók, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
14:59 - 15:09

Játékos hangok, Meselánc, Játékidő
15:09 - 15:17

Raul, Zöldségek, Játszótársak
15:17 - 15:28

Az étterem, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
15:28 - 15:40

Te mit dolgozol?, Napfalva, Manó világ
15:40 - 15:52

ABC - duckBC, Mimo világa, Finn és Fianna
15:52 - 16:04

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
16:04 - 16:16

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
16:16 - 16:25

Táncok, Raul, Zöldségek
16:25 - 16:36

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
16:36 - 16:47

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Zack és Ziggy
16:47 - 16:59

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
16:59 - 17:12

Körülöttünk a hangok, Mozgás!, Tempo Giusto
17:12 - 17:21

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
17:21 - 17:31

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
17:31 - 17:43

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
17:43 - 17:52

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
17:52 - 18:00

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
18:00 - 18:05

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
18:05 - 18:16

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
18:16 - 18:26

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
18:26 - 18:37

Afrika, Tengeri kaland, Vonat
18:37 - 18:46

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
18:46 - 18:55

Raul, Járművek, Zöldségek
18:55 - 19:05

Lajka az űrkutya, A szívárvány felett, Baba-csapat
19:05 - 19:15

Űrbeli kalandorok, Zöldségek, Játszótársak
19:15 - 19:28

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
19:28 - 19:41

Állatkert, Tóparti játékok, Játékgyár
19:41 - 19:55

Napfalva, India, Puffy és Tubby
19:55 - 20:07

Monica & Rudy, Szelek szárnyán, Jön, segít a Babacsapat
20:07 - 20:20

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
20:20 - 20:30

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
20:30 - 20:38

Időmanók, Mi fán terem?, Vízivilág
20:38 - 20:46

Mimo és Bobo, Didi baba, Alakul!
20:46 - 20:55

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
20:55 - 21:05

Színvarázs, Raul, Zöldségek
21:05 - 21:15

Baba-csapat, Az étterem, Cica és a Ceruza
21:15 - 21:26

Raul, Járművek, Zöldségek
21:26 - 21:37

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
21:37 - 21:49

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
21:49 - 21:59

Napfalva, Sport, sport, sport, Mi segítünk
21:59 - 22:12

Puffy és Tubby, Manó világ, Bundás barátok
22:12 - 22:25

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
22:25 - 22:35

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
22:35 - 22:44

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni
22:44 - 22:56

Múzeumban, Színkerék, Te mit dolgozol?
22:56 - 23:07

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
23:07 - 23:18

Monica & Rudy, Bundás barátok, Időmanók
23:18 - 23:29

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
23:29 - 23:40

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
23:40 - 23:50

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
23:50 - 23:58

Raul
23:58 - 23:59

Tóparti játékok, Színkerék, Te mit dolgozol?
00:00 - 00:10

Prime Edition Week-End
00:00 - 00:42

State of the Union
00:42 - 00:50

Prime Edition Week-End
00:50 - 01:00

Late Edition Week-End
01:00 - 01:22

Flashback
01:22 - 01:37

Late Edition Week-End
01:37 - 03:08

State of the Union
03:08 - 03:17

Late Edition Week-End
03:17 - 03:28

Business planet
03:28 - 03:38

Late Edition Week-End
03:38 - 03:46

Flashback
03:46 - 04:00

Euronews Week-End
04:00 - 06:48
MEGNÉZEM

State of the Union
06:48 - 07:00

Euronews Week-End
07:00 - 09:18

Flashback
09:18 - 09:36

Euronews Week-End
09:36 - 09:47

Business planet
09:47 - 10:00

Euronews Week-End
10:00 - 10:08

State of the Union
10:08 - 10:17

Euronews Week-End
10:17 - 15:30

State of the Union
15:30 - 15:46

Flashback
15:46 - 16:00

Euronews Week-End
16:00 - 17:46

Business planet
17:46 - 18:00

Euronews Week-End
18:00 - 18:47

State of the Union
18:47 - 19:00

Prime Edition Week-End
19:00 - 20:47

Flashback
20:47 - 21:00

Prime Edition Week-End
21:00 - 22:43

Business planet
22:43 - 22:46

Prime Edition Week-End
22:46 - 23:47

State of the Union
23:47 - 00:00

Az órák
21:50 - 00:10

Veszélyes szomszédok
00:10 - 01:55

Az órák
01:55 - 03:49

Műsorszünet
03:49 - 07:00
MEGNÉZEM

Hercules és Xena: Harc a Titánokkal
07:00 - 08:45

Kitervelt románc
08:45 - 10:40

Álomhotel
10:40 - 12:40

Az olimpiai arany ára: Simone Biles története
12:40 - 14:35

Feketeszakáll és a Karib-tenger kalózai 2
14:35 - 16:20

Szeretem a tanárod
16:20 - 18:10

Só, bors, szerelem
18:10 - 20:00

Dirty Dancing 2. (Piszkos tánc 2.)
20:00 - 21:50

Volt egyszer egy randi
21:50 - 23:40

Légy a Valentinom!
23:40 - 01:30

Egy sporthorgász naplója
00:00 - 00:30

Csali Hungária bemutatja
00:30 - 01:00

Pontyszínház
01:00 - 01:30

Pontyszínház
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

A zsákmány nyomában
03:00 - 03:30

Győzd le Charlie Moore-t!
03:30 - 04:00

XVI. EPBC Fishing & Hunting
04:00 - 04:30

Amúrozás a Zoltán és Diána tavon
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30
MEGNÉZEM

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Halmi Péter Pál
06:00 - 06:30

Horgászat határok nélkül
06:30 - 07:00

Hírös Yacht
07:00 - 07:30

Egy sporthorgász naplója
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
08:30 - 09:00

Horgászat Des Taylorral
09:00 - 09:30

Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
09:30 - 10:00

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
10:00 - 10:30

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
10:30 - 11:00

Walter megoldások
11:00 - 11:30

XVI. EPBC Fishing & Hunting
11:30 - 12:00

Mystikat Hírős Yacht Harcsafogó Verseny
12:00 - 12:30

Csali Hungária bemutatja
12:30 - 13:00

Pontyszínház
13:00 - 13:30

Pontyszínház
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Hajba Balázs
15:00 - 15:30

Pergess Ratkai Mikivel
15:30 - 16:00

A kék mélység titkai 1. rész
16:00 - 16:30

A kék mélység titkai 2. rész
16:30 - 17:00

Horgászat Des Taylorral
17:00 - 17:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
17:30 - 18:00

Pergető Akadémia
18:00 - 18:30

Fegyvermester
18:30 - 19:00

Takács Viktor
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Győzd le Charlie Moore-t!
20:00 - 20:30

Feeder túrák- és trükkök
20:30 - 21:00

Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

A zsákmány nyomában
22:30 - 23:00

Győzd le Charlie Moore-t!
23:00 - 23:30

#fishinggirl
23:30 - 00:00

Randizz a séffel! 2.
23:00 - 00:45

Véznák kontra Dagik
00:45 - 01:50

Véznák kontra Dagik
01:50 - 02:55

Véznák kontra Dagik
02:55 - 03:50

Hogyan készült?
03:50 - 04:15

GETAWAY- Viszlát, mi leléptünk! 22.
04:15 - 05:00

A jövő cukrászai
05:00 - 05:55
MEGNÉZEM

A jövő cukrászai
05:55 - 06:55

Mániákus utazó
06:55 - 07:55

Valami kölcsön, valami új
07:55 - 08:25

Több mint TestŐr
08:25 - 09:00

Hogyan készült?
09:00 - 09:30

Hogyan készült?
09:30 - 10:00

Hogyan készült?
10:00 - 10:30

Hogyan készült?
10:30 - 11:00

Mániákus utazó 1.
11:00 - 12:00

A nagy házalakítás
12:00 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

A nagy házalakítás
14:00 - 14:55

Feleségcsere 3.
14:55 - 16:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:00 - 16:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
16:30 - 17:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:00 - 17:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
17:30 - 18:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:00 - 18:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
18:30 - 19:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:00 - 19:30

Valami kölcsön, valami új 14.
19:30 - 20:00

Esküvő első látásra
20:00 - 21:00

Esküvő első látásra
21:00 - 22:00

Álomesküvők
22:00 - 23:00

Randizz a séffel! 3.
23:00 - 00:45

A Spiderwick krónikák
23:00 - 00:50

A hatodik napon
00:50 - 03:15

Keleti bosszú
03:15 - 05:00

Lucky Luke - Irány a vadnyugat!
05:00 - 06:25
MEGNÉZEM

Shaun, a bárány - A film
06:25 - 08:10

Az utaskísérő - Senkit nem hagy kielégítetlenül
08:10 - 10:10

Marmaduke - A kutyakomédia
10:10 - 11:55

Scooby Doo - A nagy csapat
11:55 - 13:45

Hazárd megye lordjai
13:45 - 15:55

Jackie Chan: Londoni csapás
15:55 - 18:15

Bűnvadászok
18:15 - 20:40

...és megint dühbe jövünk
20:40 - 23:00

Cool túra
23:00 - 01:00

Halálos bűnök
23:30 - 01:00

Kard által vész 3.
01:00 - 02:30

Lady Chatterley
02:30 - 05:30
MEGNÉZEM

Natalie rózsája
05:30 - 06:50

A madaras fiú
06:50 - 08:05

Etienne!
08:05 - 09:30

Vincent és én
09:30 - 11:10

A fekete ló farmja
11:10 - 13:00

Edmond Batignole
13:00 - 14:40

Bluebird
14:40 - 16:00

Valaki hőse
16:00 - 17:20

Külvárosi mulató
17:20 - 19:20

Eltűnt Amerikában
19:20 - 21:00

Dracula 2000
21:00 - 22:40

Nulladik nap
22:40 - 00:10

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Box
05:00 - 06:00
MEGNÉZEM

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Alakforma
07:00 - 08:00

Fit 4 Life
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Gyerektorna maraton
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Port de Bras
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Body Force
11:00 - 12:00

Jóga
12:00 - 12:55

Táncolj az egészségedért!
12:55 - 13:00

Senior torna
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Fit Blast
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Táncolj az egészségedért maraton
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Páros jóga
16:00 - 17:00

Zumba
17:00 - 18:00

Kritikus részek tornája
18:00 - 19:00

TabADA
19:00 - 19:30

Stretching
19:30 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Zsírégető, alakformáló
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

BoxTeam a szobádban Extra
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00
MEGNÉZEM

Restart Extra
08:00 - 09:30

Épí-tech
09:30 - 10:00

Jogász
10:00 - 10:30

Kertszépítők
10:30 - 11:00

KonyhaTV
11:00 - 12:00

Restart
12:00 - 13:00

Autósport és Formula Magazin
13:00 - 13:30

Kávé Kettesben
13:30 - 14:00

A Szomszéd Vár
14:00 - 14:30

Praktikák
14:30 - 15:00

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből Portré
15:00 - 15:30

Globo Portré
15:30 - 16:00

Édes2es
16:00 - 17:00

Smaragdút
17:00 - 18:00

ElectroBOOM
18:00 - 18:10

LikeDrive
18:10 - 18:20

Betondzsungel
18:20 - 18:35

Enigma
18:35 - 19:35

Sztárportré
19:35 - 20:05

Zooo+
20:05 - 20:35

Kávé Kettesben
20:35 - 21:05

Globo Portré
21:05 - 21:35

Rock You
21:35 - 22:05

Gumiszoba
22:05 - 00:00

Felújít-lak III./39/1.
23:55 - 01:00

NCAA Amerikai foci 2019/2020
01:00 - 03:55

A szomszéd főztje...
03:55 - 06:10
MEGNÉZEM

NCAA Amerikai foci 2019/2020
06:10 - 09:25

Televíziós vásárlási műsorablak
09:25 - 10:35