Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV HD

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo HD
National Geographic Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL II HD
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV HD
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV4
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:10

Időjárás-jelentés
00:10 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:15

Most történik
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:15

Most történik
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Élő egyház
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:15

Most történik
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Kárpát-medence
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:25

Ma délután
13:25 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Világ
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Élő egyház
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Kárpát-medence
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:15

Most történik
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Magyar gazda
17:33 - 17:54

Ma este
17:54 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Család'21
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35
MEGNÉZEM

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Ék
23:10 - 00:10

Odaát XII./22.
00:10 - 01:00

Akusztik
01:00 - 01:50

Én vagyok itt!
01:50 - 02:50

Az A38 Hajó színpadán: Ék
02:50 - 04:15

Sweet Valley I./5.
04:15 - 04:35

Sweet Valley I./6.
04:35 - 05:00

A kockásfülű nyúl II.
05:00 - 05:05

A legkisebb Ugrifüles I.
05:05 - 05:15

Frakk, a macskák réme III.
05:15 - 05:20

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
05:20 - 05:30

Merülj, Olly merülj! II.
05:30 - 05:55

Luna Petunia II.
05:55 - 06:05

Luna Petunia II.
06:05 - 06:20

A Fikszik
06:20 - 06:25

Kókusz Kokó, a kis sárkány II.
06:25 - 06:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány II.
06:35 - 06:50

Heidi I.
06:50 - 07:15

Maja, a méhecske
07:15 - 07:25

Rubi Szivárványiában
07:25 - 07:40

Rubi Szivárványiában
07:40 - 07:55

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:55 - 08:05

Fancy Nancy Clancy
08:05 - 08:30

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
08:30 - 08:50

Mickey egér játszótere IV.
08:50 - 09:20

Jake és Sohaország kalózai III.
09:20 - 09:45

Wissper
09:45 - 09:50

Wissper
09:50 - 09:55

Kismackó kalandjai
09:55 - 10:05

Peppa malac IV.
10:05 - 10:10

Luna Petunia II.
10:10 - 10:20

Luna Petunia II.
10:20 - 10:35

A kockásfülű nyúl II.
10:35 - 10:40

A legkisebb Ugrifüles I.
10:40 - 10:50

Frakk, a macskák réme III.
10:50 - 10:55

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
10:55 - 11:05

Magyar népmesék II.
11:05 - 11:15

Pityke
11:15 - 11:25

Kérem a következőt! III.
11:25 - 11:35

Vakáción a Mézga család III.
11:35 - 12:05

Varázslók a Waverly helyből II./21.
12:05 - 12:25

Állati küldetés I.
12:25 - 12:55

M2 matricák - Lássuk a medvét!
12:55 - 13:00

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:00 - 13:05

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:05 - 13:15

Pán Péter legújabb kalandjai II.
13:15 - 13:40

Alvin és a mókusok I.
13:40 - 13:50

Alvin és a mókusok I.
13:50 - 14:00

Pat, a kutya
14:00 - 14:10

A Mancs őrjárat III.
14:10 - 14:35

Mouk I.
14:35 - 14:45

Ici-pici cicák
14:45 - 14:50

Ici-pici cicák
14:50 - 14:55

Bob, a mester XX.
14:55 - 15:10

Bob, a mester XX.
15:10 - 15:20

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
15:20 - 15:30

Rubi Szivárványiában
15:30 - 15:45

Rubi Szivárványiában
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:03

Hetedhét kaland
16:03 - 16:15

Pán Péter legújabb kalandjai II.
16:15 - 16:35

Heidi I.
16:35 - 17:00

Fancy Nancy Clancy
17:00 - 17:25

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere IV.
17:50 - 18:10

Jake és Sohaország kalózai III.
18:10 - 18:40

Geronimo Stilton III.
18:40 - 19:05

Alvin és a mókusok I.
19:05 - 19:15

Alvin és a mókusok I.
19:15 - 19:30

A Mancs őrjárat III.
19:30 - 19:50

Peppa malac IV.
19:50 - 19:55

Hetedhét kaland
19:55 - 20:15

Sweet Valley I./7.
20:15 - 20:40

Sweet Valley I./8.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:15

Jessica Jones I./4.
22:15 - 23:10
MEGNÉZEM

Kulisszák mögött - Az A38 Hajón: Balkán Fanatik
23:10 - 00:05

Kemény leckék I./7.
23:20 - 00:20

Hat nővér I.-II./4.
00:20 - 01:10

Új idők új dalai
01:10 - 01:40

Rúzs és selyem
01:40 - 02:10

Novum
02:10 - 02:35

Noé barátai
02:35 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Unió27
03:35 - 04:00

Summa
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Lexikon - Így illik
04:25 - 04:30

Család-barát
04:30 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Srpski ekran
06:45 - 07:15

Unser Bildschirm
07:15 - 07:45

Mozogj otthon!
07:45 - 07:55

Ridikül
07:55 - 08:50

Fogd a kezem! I./41.
08:50 - 09:40

Isztambuli menyasszony II./33.
09:40 - 10:35

Család-barát
10:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

A világ egy terített asztal
12:55 - 13:25

Sorsok útvesztője 320.
13:25 - 14:20

Almárium
14:20 - 15:15

Rex felügyelő - Elit alakulat I./9.
15:15 - 16:05

Alpesi őrjárat IV./19.
16:05 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Isztambuli menyasszony II./34.
18:45 - 19:40

Rex felügyelő - Elit alakulat I./10.
19:40 - 20:35

Önök kérték
20:35 - 21:35

A maffia nyomában - Zagaria akció 1.
21:35 - 22:35
MEGNÉZEM

Kenó
22:35 - 22:45

A legendák hivatala I./7.
22:45 - 23:45

Kemény leckék I./8.
23:45 - 00:45

Labdarúgás
23:15 - 01:15

Labdarúgás
01:15 - 03:05

Labdarúgás
03:05 - 04:55

Kézilabda
04:55 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

Férfi kosárlabda Magyar Kupa
07:30 - 09:25

UEFA Euro 2020 Magazin
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Labdarúgás
10:30 - 12:30

UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:30 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

UEFA Euro 2020 Magazin
13:30 - 14:00

Kézilabda
14:00 - 15:45

Út a Puskásba
15:45 - 16:15

Fradi Tv
16:15 - 16:45

Labdarúgás
16:45 - 17:00

Labdarúgás
17:00 - 18:35

Labdarúgás
18:35 - 19:00

Férfi röplabda Extraliga
19:00 - 20:15

Labdarúgás
20:15 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:50
MEGNÉZEM

Labdarúgás
22:50 - 23:15

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:15 - 00:00

Librettó
23:50 - 00:50

Ez itt a kérdés
00:50 - 01:50

Nagyok
01:50 - 02:15

Emberek az embertelenségben - Két hazát adott végzetünk...
02:15 - 03:10

Végül
03:10 - 04:50

Afgán szén
04:50 - 05:15

Apáink földje
05:15 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Librettó
06:00 - 07:00

Ez itt a kérdés
07:00 - 07:50

Vers mindenkinek
07:50 - 08:00

Alsós - Sulikalandok 1. osztályosoknak
08:00 - 08:15

Alsós - Sulikalandok 2. osztályosoknak
08:15 - 08:30

Felsős
08:30 - 09:00

Érettségi
09:00 - 09:30

Érettségi
09:30 - 10:00

Érettségi
10:00 - 10:30

Érettségi
10:30 - 11:00

Érettségi
11:00 - 11:30

Magyarország története
11:30 - 12:00

Szólalj meg! - angolul
12:00 - 12:15

Szólalj meg! - angolul
12:15 - 12:30

Szólalj meg! - franciául
12:30 - 12:35

Szólalj meg! - franciául
12:35 - 12:40

Szólalj meg! - franciául
12:40 - 13:05

Koronás sas II./136.
13:05 - 13:25

Vers mindenkinek
13:25 - 13:50

Budai cukrászda
13:50 - 15:20

Jó tudni! III./21.
15:20 - 15:55

Főtér
15:55 - 16:55

Koronás sas II./137.
16:55 - 17:20

Vers mindenkinek
17:20 - 17:30

Gyalogszerrel 9.
17:30 - 18:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
18:30 - 19:00

Librettó
19:00 - 20:00

Ez itt a kérdés
20:00 - 21:00

Katyn
21:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Librettó
23:00 - 00:00

Hagyaték
00:00 - 00:30

Hetedhét kaland
00:30 - 00:40

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:40 - 00:45

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Rocklexikon
01:30 - 02:20

120-as tempó
02:20 - 03:35

Magyarország finom
03:35 - 03:50

Magyar elsők
03:50 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Orosz nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Kínai nyelvű hírek
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Esély
05:55 - 06:20

Kék bolygó
06:20 - 06:45

Magyar gazda
06:45 - 07:05

Hajnali gondolatok
07:05 - 07:10

Almárium
07:10 - 08:05

Mesterember
08:05 - 08:35

Muzsika-szó
08:35 - 09:00

Élő népzene
09:00 - 09:30

Jó ebédhez szól a nóta
09:30 - 10:00

Jó ebédhez szól a nóta
10:00 - 10:30

Református istentisztelet közvetítése Sajóvelezdről
10:30 - 11:30

II. József császár
11:30 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Srpski ekran
13:15 - 13:45

Unser Bildschirm
13:45 - 14:15

Család'21
14:15 - 14:40

Novum
14:40 - 15:15

Család-barát
15:15 - 16:40

Térkép
16:40 - 17:15

Ízőrzők
17:15 - 17:45

Magyarország finom
17:45 - 18:05

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:05 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Mosoly a javából!
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:30
MEGNÉZEM

Klasszikusok délidőben
22:30 - 23:30

Hazajáró
23:30 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:50

Sporthírek
00:50 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Magyarország élőben
02:00 - 02:30

Plusz-mínusz
02:30 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Zöld övezet
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 04:40

Magyarország élőben - covid-kiadás
04:40 - 05:00

Paletta
05:00 - 05:30

Főhős
05:30 - 06:30

Informátor
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Sporthírek
07:25 - 07:30

Plusz-mínusz
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Magyarország élőben - covid-kiadás
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Magyarország élőben
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Magyarország élőben - covid-kiadás
11:05 - 11:30

Az Operatív Törzs élő sajtótájékoztatója
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Plusz-mínusz
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Vetítő: Az életmentő - Semmelweis Ignác igaz története
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Magyarország élőben
14:05 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Budapesti srácok
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Sajtóklub
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Plusz-mínusz
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Magyarország élőben - covid-kiadás
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Riasztás
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Keménymag
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:50
MEGNÉZEM

Sporthírek
22:50 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Vetítő: A magyar nóta belga mestere - Tcha élete
23:05 - 00:00

Hazahúzó
23:35 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:20

700-as klub
01:20 - 01:55

Csatt
01:55 - 02:45

A nap híre
02:45 - 03:25

Fórum
03:25 - 03:50

Egyenes beszéd
03:50 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV Híradó
06:00 - 06:25

ATV START
06:25 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Fórum
09:15 - 10:40

MediaShop
10:40 - 11:40

A hídépítés története
11:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

MediaShop
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

Jakupcsek plusz
20:45 - 21:45

ATV Híradó
21:45 - 22:15

A nap híre
22:15 - 23:00
MEGNÉZEM

ATV Híradó
23:00 - 23:35

Hazahúzó
23:35 - 00:30

Ökölvívás - PBC mérkőzések 2021 3
23:30 - 02:00

Jégkorong - NHL
02:00 - 05:00

Labdarúgás
05:00 - 05:30

Ismétlések
05:30 - 06:00

Labdarúgás
06:00 - 08:00

KO TV Classics 10
08:00 - 09:00

Pankráció - WWE: Experience - ThisWeek 586
09:00 - 10:00

Pankráció - WWE: SmackDown - SD1078
10:00 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:00

KO TV Classics 11
13:00 - 14:00

Pankráció - WWE: RAW - 1404
14:00 - 15:00

Labdarúgás
15:00 - 15:30

Jégkorong - NHL
15:30 - 18:00

Ökölvívás - PBC mérkőzések 2021 3
18:00 - 20:30

Kézilabda
20:30 - 22:15

KO TV Classics 2021 15
22:15 - 23:15
MEGNÉZEM

Salakmotoros világbajnokság - 2021 7
23:15 - 00:15

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Jóga
05:00 - 06:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna - Csiki Rebeka
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Haladó jóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna - Szilva Bea
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Diószegi Ádám
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Hip
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Party Session
23:00 - 00:00

Horrorra akadva, avagy tudom, kit ettél tavaly nyárson
23:35 - 01:20

A 13-as
01:20 - 03:00

A harc mestere
03:00 - 04:50

Zoom In III./8.
04:50 - 05:00

Close Up II./7.
05:00 - 05:30

Close Up II./5.
05:30 - 06:00

Close Up II./3.
06:00 - 06:35

Zoom In III./12.
06:35 - 06:50

Édes kis malackám
06:50 - 09:00

A mennyek fegyvere
09:00 - 11:45

Jet Li - Félelem nélkül
11:45 - 13:50

A Sólyom végveszélyben
13:50 - 16:40

Zorro
16:40 - 19:00

A Grincs
19:00 - 21:00

Alkonyat - Újhold
21:00 - 23:25
MEGNÉZEM

Farkasok
23:25 - 01:10

Navy Seals: Amerika elit harcosai
23:25 - 00:15

Fő az egészség
00:15 - 00:50

Feketelista I./13.
00:45 - 01:45

ATV Klasszik
00:50 - 01:45

Navy Seals: Amerika elit harcosai
01:45 - 02:30

Életre fel
02:30 - 02:45

Start plusz
02:40 - 03:15

700-as klub
02:45 - 03:15

Vidám vasárnap
03:15 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hit és élet
05:30 - 06:10

Világhíradó
06:10 - 06:25

Hazahúzó
06:25 - 07:15

Columbo
07:15 - 08:50

Mondd el Tatár Csillának!
08:50 - 09:25

Húzós
09:25 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Lisa csak egy van
11:55 - 12:55

Magyarország építészete a magasból
12:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:35

Hazahúzó
15:35 - 16:30

Jakupcsek plusz
16:30 - 17:30

Egyenes beszéd
17:30 - 18:35

Lisa csak egy van
18:35 - 19:40

Columbo
19:40 - 21:15

Feketelista I./14.
21:15 - 22:10

Six
22:10 - 23:05
MEGNÉZEM

ATV Híradó
23:05 - 23:45

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Oscar
23:00 - 01:20

A kijelölt túlélő I./14.
01:20 - 02:10

A törvény embere I./5.
02:10 - 02:50

Gyilkos elmék I./9.
02:50 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:00

SWAT - Különleges egység I./11.
06:00 - 06:55

A törvény embere I./5.
06:55 - 07:50

NCIS: New Orleans VI./10.
07:50 - 08:40

NCIS XIV./10.
08:40 - 09:35

Lucifer I./5.
09:35 - 10:30

SWAT - Különleges egység I./12.
10:30 - 11:30

Profilozók VIII./7.
11:30 - 12:30

Az őrangyal II./2.
12:30 - 13:25

Az őrangyal II./3.
13:25 - 14:30

Lucifer I./5.
14:30 - 15:25

Gyilkos elmék I./9.
15:25 - 16:25

NCIS: New Orleans VI./11.
16:25 - 17:15

NCIS XIV./11.
17:15 - 18:05

A törvény embere I./6.
18:05 - 19:05

Lucifer I./6.
19:05 - 20:00

Gyilkos elmék I./10.
20:00 - 21:00

A jóslás urai I./7.
21:00 - 22:00

A jóslás urai I./8.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Social Network - A közösségi háló
23:00 - 01:30

Délelőtt
22:00 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:55

Időjárás előrejelzés
00:55 - 01:00

Ewtn News In Depth
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:55

Időjárás előrejelzés
03:55 - 04:00

EWTN - katolikus.tv
04:00 - 05:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Fatimai engesztelőnap
09:30 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:00

EWTN - katolikus.tv
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium - fájdalmas rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

EWTN - katolikus.tv
18:00 - 19:00

EWTN - katolikus.tv
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30
MEGNÉZEM

Menő Mike I./53.
00:00 - 00:05

Menő Mike I./54.
00:05 - 00:10

Menő Mike I./55.
00:10 - 00:25

Menő Mike I./56.
00:25 - 00:30

Menő Mike I./57.
00:30 - 00:40

Menő Mike I./58.
00:40 - 00:45

Lamput III./22.
00:45 - 01:00

Bonbon és Bentley I./56.
01:00 - 01:05

Bonbon és Bentley I./57.
01:05 - 01:10

Bonbon és Bentley I./58.
01:10 - 01:25

Bonbon és Bentley I./59.
01:25 - 01:30

Bonbon és Bentley I./63.
01:30 - 01:40

Bonbon és Bentley I./64.
01:40 - 01:45

Bonbon és Bentley I./65.
01:45 - 02:00

Grizzy és a lemmingek I./22.
02:00 - 02:05

Grizzy és a lemmingek I./23.
02:05 - 02:10

Grizzy és a lemmingek I./24.
02:10 - 02:20

Grizzy és a lemmingek I./25.
02:20 - 02:25

Grizzy és a lemmingek I./26.
02:25 - 02:30

Grizzy és a lemmingek I./27.
02:30 - 02:40

Grizzy és a lemmingek I./28.
02:40 - 02:45

Grizzy és a lemmingek I./29.
02:45 - 02:50

Grizzy és a lemmingek I./30.
02:50 - 03:00

Mr. Magoo I./27.
03:00 - 03:05

Mr. Magoo I./34.
03:05 - 03:15

Mr. Magoo I./28.
03:15 - 03:20

Mr. Magoo I./30.
03:20 - 03:25

Mr. Magoo I./33.
03:25 - 03:35

Mr. Magoo I./25.
03:35 - 03:40

Mr. Magoo I./36.
03:40 - 03:50

Mr. Magoo I./35.
03:50 - 04:00

Menő Mike I./30.
04:00 - 04:05

Menő Mike I./31.
04:05 - 04:10

Menő Mike I./32.
04:10 - 04:20

Menő Mike I./33.
04:20 - 04:25

Menő Mike I./34.
04:25 - 04:30

Menő Mike I./35.
04:30 - 04:40

Menő Mike I./36.
04:40 - 04:45

Menő Mike I./37.
04:45 - 04:50

Menő Mike I./38.
04:50 - 05:00

Bonbon és Bentley I./31.
05:00 - 05:05

Bonbon és Bentley I./32.
05:05 - 05:10

Bonbon és Bentley I./33.
05:10 - 05:20

Bonbon és Bentley I./34.
05:20 - 05:25

Bonbon és Bentley I./35.
05:25 - 05:30

Bonbon és Bentley I./36.
05:30 - 05:40

Bonbon és Bentley I./37.
05:40 - 05:45

Bonbon és Bentley I./38.
05:45 - 05:50

Bonbon és Bentley I./39.
05:50 - 06:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./6.
06:00 - 06:30

Csak lazán Scooby-Doo! I./7.
06:30 - 07:00

A Tom és Jerry-show IV./35.
07:00 - 07:05

A Tom és Jerry-show IV./36.
07:05 - 07:10

A Tom és Jerry-show IV./37.
07:10 - 07:20

A Tom és Jerry-show IV./38.
07:20 - 07:30

A Tom és Jerry-show IV./39.
07:30 - 07:40

A Tom és Jerry-show IV./40.
07:40 - 07:45

A Tom és Jerry-show IV./41.
07:45 - 08:00

Mr. Bean II./12.
08:00 - 08:10

Mr. Bean II./13.
08:10 - 08:30

Mr. Bean II./14.
08:30 - 08:40

Mr. Bean II./15.
08:40 - 09:00

Alice és Lewis I./2.
09:00 - 09:10

Alice és Lewis I./3.
09:10 - 09:30

Pat a kutya I./5.
09:30 - 09:35

Pat a kutya I./6.
09:35 - 09:45

Pat a kutya I./7.
09:45 - 10:00

Birodalmi Alakulat I./29.
10:00 - 10:10

Birodalmi Alakulat I./30.
10:10 - 10:25

Grizzy és a lemmingek I./60.
10:25 - 10:30

Grizzy és a lemmingek I./61.
10:30 - 10:40

Grizzy és a lemmingek I./62.
10:40 - 11:00

Menő Mike I./12.
11:00 - 11:05

Menő Mike I./13.
11:05 - 11:10

Menő Mike I./14.
11:10 - 11:25

Bébi bolondos dallamok I./5.
11:25 - 11:35

Bébi bolondos dallamok I./5.
11:35 - 12:00

Ben 10 III./28.
12:00 - 12:10

Ben 10 III./29.
12:10 - 12:25

Ben 10 III./30.
12:25 - 12:40

Ben 10 III./31.
12:40 - 13:00

Power Players I./15.
13:00 - 13:10

Power Players I./24.
13:10 - 13:25

Power Players I./32.
13:25 - 13:40

Power Players I./43.
13:40 - 14:00

Mr. Bean II./16.
14:00 - 14:10

Mr. Bean II./17.
14:10 - 14:25

Mr. Bean II./18.
14:25 - 14:35

Mr. Bean II./19.
14:35 - 14:52

Lamput III./6.
14:52 - 15:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./8.
15:00 - 15:25

Csak lazán Scooby-Doo! I./9.
15:25 - 16:00

A Tom és Jerry-show IV./42.
16:00 - 16:05

A Tom és Jerry-show IV./43.
16:05 - 16:10

A Tom és Jerry-show IV./44.
16:10 - 16:25

A Tom és Jerry-show IV./45.
16:25 - 16:30

A Tom és Jerry-show IV./46.
16:30 - 16:40

A Tom és Jerry-show IV./47.
16:40 - 16:45

A Tom és Jerry-show IV./48.
16:45 - 17:00

Alice és Lewis I./4.
17:00 - 17:10

Alice és Lewis I./5.
17:10 - 17:30

Pat a kutya I./8.
17:30 - 17:40

Pat a kutya I./9.
17:40 - 17:45

Pat a kutya I./10.
17:45 - 18:00

Birodalmi Alakulat I./31.
18:00 - 18:10

Birodalmi Alakulat I./32.
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek I./63.
18:25 - 18:35

Grizzy és a lemmingek I./64.
18:35 - 18:40

Grizzy és a lemmingek I./65.
18:40 - 19:00

Menő Mike I./15.
19:00 - 19:05

Menő Mike I./16.
19:05 - 19:10

Menő Mike I./17.
19:10 - 19:25

Bébi bolondos dallamok I./6.
19:25 - 19:35

Bébi bolondos dallamok I./6.
19:35 - 20:00

Power Players I./15.
20:00 - 20:10

Power Players I./24.
20:10 - 20:25

Power Players I./32.
20:25 - 20:40

Power Players I./43.
20:40 - 21:00

Új bolondos dallamok II./22.
21:00 - 21:05

Új bolondos dallamok II./22.
21:05 - 21:10

Új bolondos dallamok II./23.
21:10 - 21:15

Új bolondos dallamok II./23.
21:15 - 21:25

Új bolondos dallamok II./24.
21:25 - 21:30

Új bolondos dallamok II./24.
21:30 - 21:35

Új bolondos dallamok II./25.
21:35 - 21:40

Új bolondos dallamok II./25.
21:40 - 21:45

Új bolondos dallamok II./26.
21:45 - 22:00

Grizzy és a lemmingek I./66.
22:00 - 22:05

Grizzy és a lemmingek I./67.
22:05 - 22:10

Grizzy és a lemmingek I./68.
22:10 - 22:25
MEGNÉZEM

Grizzy és a lemmingek I./69.
22:25 - 22:30

Grizzy és a lemmingek I./70.
22:30 - 22:40

Grizzy és a lemmingek I./71.
22:40 - 22:45

Grizzy és a lemmingek I./72.
22:45 - 23:00

Mr. Magoo I./29.
23:00 - 23:05

Mr. Magoo I./26.
23:05 - 23:15

Mr. Magoo I./38.
23:15 - 23:25

Mr. Magoo I./37.
23:25 - 23:35

Mr. Magoo I./40.
23:35 - 23:40

Mr. Magoo I./39.
23:40 - 00:00

Gumball csodálatos világa VI./5.
23:55 - 00:15

Gumball csodálatos világa VI./6.
00:15 - 00:25

Gumball csodálatos világa VI./7.
00:25 - 00:40

Gumball csodálatos világa VI./9.
00:40 - 00:50

Gumball csodálatos világa VI./8.
00:50 - 01:10

Angelo rulez IV./45.
01:10 - 01:20

Angelo rulez IV./46.
01:20 - 01:35

Angelo rulez IV./1.
01:35 - 01:45

Angelo rulez IV./2.
01:45 - 02:00

Angelo rulez IV./3.
02:00 - 02:10

Angelo rulez IV./4.
02:10 - 02:20

Angelo rulez IV./5.
02:20 - 02:30

Angelo rulez IV./6.
02:30 - 02:40

Ninjago: Az elemek viadala IX./6.
02:40 - 03:05

Ninjago: Az elemek viadala IX./3.
03:05 - 03:25

Gumball csodálatos világa VI./23.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa VI./24.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa VI./25.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa VI./26.
03:55 - 04:05

Gumball csodálatos világa VI./27.
04:05 - 04:15

Gumball csodálatos világa VI./28.
04:15 - 04:30

Gumball csodálatos világa VI./30.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa VI./31.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa VI./32.
04:50 - 05:00

Gumball csodálatos világa VI./33.
05:00 - 05:10

Gumball csodálatos világa VI./34.
05:10 - 05:20

Gumball csodálatos világa VI./35.
05:20 - 05:35

Gumball csodálatos világa VI./36.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa VI./37.
05:45 - 06:00

Ben 10 I./17.
06:00 - 06:10

Ben 10 I./18.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! I./21.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! I./21.
06:35 - 06:55

Tini titánok harcra fel! I./22.
06:55 - 07:05

Tini titánok harcra fel! I./22.
07:05 - 07:25

Bakugan II./53.
07:25 - 07:35

Bakugan II./54.
07:35 - 07:50

Gumball csodálatos világa IV./12.
07:50 - 08:05

Gumball csodálatos világa IV./13.
08:05 - 08:20

Gumball csodálatos világa IV./14.
08:20 - 08:30

Gumball csodálatos világa IV./15.
08:30 - 08:40

Gumball csodálatos világa IV./16.
08:40 - 09:00

A Tom és Jerry-show I./25.
09:00 - 09:10

A Tom és Jerry-show I./25.
09:10 - 09:25

A Tom és Jerry-show I./26.
09:25 - 09:35

A Tom és Jerry-show I./26.
09:35 - 09:55

A Tom és Jerry-show I./1.
09:55 - 10:05

A Tom és Jerry-show I./1.
10:05 - 10:25

Vadócok II./18.
10:25 - 10:35

Vadócok II./20.
10:35 - 10:50

Vadócok II./21.
10:50 - 11:00

Vadócok II./22.
11:00 - 11:20

Totál Drámaráma I./16.
11:20 - 11:30

Totál Drámaráma I./17.
11:30 - 11:45

Tini titánok harcra fel! IV./36.
11:45 - 11:55

Tini titánok harcra fel! IV./37.
11:55 - 12:15

Tini titánok harcra fel! IV./38.
12:15 - 12:25

Tini titánok harcra fel! IV./39.
12:25 - 12:40

Gumball csodálatos világa V./9.
12:40 - 12:50

Gumball csodálatos világa V./10.
12:50 - 13:10

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./25.
13:10 - 13:20

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./26.
13:20 - 13:35

Pindúr pandúrok II./23.
13:35 - 13:50

Pindúr pandúrok II./24.
13:50 - 14:05

Pindúr pandúrok II./25.
14:05 - 14:15

Pindúr pandúrok II./26.
14:15 - 14:30

Pindúr pandúrok II./27.
14:30 - 14:40

Pindúr pandúrok II./28.
14:40 - 14:55

DC Super Hero Girls I./5.
14:55 - 15:05

DC Super Hero Girls I./6.
15:05 - 15:25

Tini titánok harcra fel! I./17.
15:25 - 15:35

Tini titánok harcra fel! I./17.
15:35 - 15:50

Tini titánok harcra fel! I./18.
15:50 - 16:00

Tini titánok harcra fel! I./18.
16:00 - 16:20

Totál Drámaráma I./21.
16:20 - 16:30

Totál Drámaráma I./23.
16:30 - 16:40

Totál Drámaráma I./24.
16:40 - 16:55

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./11.
16:55 - 17:05

Mao Mao: Tiszta Szív hősei I./12.
17:05 - 17:25

DC Super Hero Girls I./33.
17:25 - 17:35

DC Super Hero Girls I./34.
17:35 - 17:55

DC Super Hero Girls I./35.
17:55 - 18:05

DC Super Hero Girls I./36.
18:05 - 18:20

Tini titánok harcra fel! IV./3.
18:20 - 18:30

Tini titánok harcra fel! IV./4.
18:30 - 18:40

Tini titánok harcra fel! IV./5.
18:40 - 19:00

Tini titánok harcra fel! IV./6.
19:00 - 19:10

Tini titánok harcra fel! IV./7.
19:10 - 19:30

Gumball csodálatos világa I./13.
19:30 - 19:40

Gumball csodálatos világa I./13.
19:40 - 20:00

Gumball csodálatos világa I./14.
20:00 - 20:10

Gumball csodálatos világa I./14.
20:10 - 20:30

Bakugan II./55.
20:30 - 20:40

Bakugan II./56.
20:40 - 21:00

Angelo rulez IV./20.
21:00 - 21:10

Angelo rulez IV./21.
21:10 - 21:25

Angelo rulez IV./22.
21:25 - 21:35

Angelo rulez IV./23.
21:35 - 21:55

Angelo rulez IV./25.
21:55 - 22:05

Angelo rulez IV./26.
22:05 - 22:25
MEGNÉZEM

Angelo rulez IV./27.
22:25 - 22:35

Angelo rulez IV./28.
22:35 - 22:50

Ninjago: Az elemek viadala IX./5.
22:50 - 23:20

Ninjago: Az elemek viadala IX./11.
23:20 - 23:45

Gumball csodálatos világa VI./11.
23:45 - 23:55

Gumball csodálatos világa VI./13.
23:55 - 00:15

Elátkozott akták II/11.
23:30 - 00:25

Hidegvérrel IV/6.
00:25 - 01:15

Judy bírónő XV/178.
01:15 - 01:40

Hűtlen házastársak VIII/20.
01:40 - 02:30

A világ leggonoszabb gyilkosai V/16.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XV/211.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XV/212.
03:40 - 04:05

Judy bírónő XV/213.
04:05 - 04:25

Vérrel írt szavak I/1.
04:25 - 05:10

A behajtók IV/23.
05:10 - 05:35

A behajtók IV/24.
05:35 - 06:00

Judy bírónő XVI/61.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XVI/62.
06:25 - 06:50

Az orvos házhoz jön II/1.
06:50 - 07:40

Híresek és sóherek I/2.
07:40 - 08:30

Meredek helyzetek videón I/12.
08:30 - 08:55

A behajtók IV/25.
08:55 - 09:20

A behajtók IV/26.
09:20 - 09:45

Állandó készültségben I/7.
09:45 - 10:35

Judy bírónő XVII/19.
10:35 - 11:00

Judy bírónő XVII/20.
11:00 - 11:25

Judy bírónő XVII/21.
11:25 - 11:50

A behajtók VII/9.
11:50 - 12:15

Az orvos házhoz jön II/1.
12:15 - 13:05

Vérrel írt szavak I/2.
13:05 - 13:55

Meredek helyzetek videón I/12.
13:55 - 14:20

Híresek és sóherek I/2.
14:20 - 15:10

Judy bírónő XVI/143.
15:10 - 15:35

Judy bírónő XVI/144.
15:35 - 16:00

Állandó készültségben I/7.
16:00 - 16:50

A behajtók IV/25.
16:50 - 17:15

A behajtók IV/26.
17:15 - 17:40

A behajtók VII/9.
17:40 - 18:05

Az orvos házhoz jön II/1.
18:05 - 18:55

Judy bírónő XVII/19.
18:55 - 19:20

Judy bírónő XVII/20.
19:20 - 19:45

Judy bírónő XVII/21.
19:45 - 20:10

Vérrel írt szavak I/2.
20:10 - 21:00

A világ leggonoszabb gyilkosai V/17.
21:00 - 21:50

Hűtlen házastársak VIII/21.
21:50 - 22:40
MEGNÉZEM

Gyilkos feleségek II/8.
22:40 - 23:30

Elátkozott akták II/12.
23:30 - 00:25

Amanpour
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 03:00

Cuomo Primetime
03:00 - 04:00

CNN Tonight with Don Lemon
04:00 - 06:00

CNN Newsroom with John Vause
06:00 - 06:45

World Sport
06:45 - 07:00

CNN Newsroom with John Vause
07:00 - 08:00

CNN Newsroom with Robyn Curnow
08:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Rosemary Church
09:00 - 11:00

Early Start
11:00 - 12:00

New Day
12:00 - 13:30

World Sport
13:30 - 14:00

Connect the World
14:00 - 15:00

First Move with Julia Chatterley
15:00 - 16:00

Connect the World
16:00 - 16:30

CNN Newsroom
16:30 - 18:00

Inside Politics
18:00 - 19:00

CNN Newsroom
19:00 - 22:00

The Lead with Jake Tapper
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

The Situation Room with Wolf Blitzer
23:00 - 00:00

Archer X./8.
23:55 - 00:25

Brickleberry III./2.
00:25 - 00:55

Bob burgerfalodája X./15.
00:55 - 01:25

South Park III./8.
01:25 - 01:55

Archer X./7.
01:55 - 02:25

Brickleberry III./1.
02:25 - 02:55

Bob burgerfalodája X./14.
02:55 - 03:20

Láttad már? I./2.
03:20 - 03:50

Láttad már? I./3.
03:50 - 04:15

Láttad már? I./4.
04:15 - 04:40

Kúria III./2.
04:40 - 05:05

Kúria III./3.
05:05 - 05:30

South Park III./9.
05:30 - 06:00

Az ifjú Sheldon III./7.
06:00 - 06:25

A Goldberg család VII./13.
06:25 - 06:55

A Goldberg család VII./14.
06:55 - 07:20

A Goldberg család VII./15.
07:20 - 07:50

A Goldberg család VII./16.
07:50 - 08:10

Agymenők III./23.
08:10 - 08:35

Agymenők IV./1.
08:35 - 09:00

Agymenők IV./2.
09:00 - 09:25

Agymenők IV./3.
09:25 - 09:50

Modern Család X./1.
09:50 - 10:20

Modern Család X./2.
10:20 - 10:50

Modern Család X./3.
10:50 - 11:20

Modern Család X./4.
11:20 - 11:50

A Goldberg család VII./17.
11:50 - 12:10

A Goldberg család VII./18.
12:10 - 12:35

A Goldberg család VII./19.
12:35 - 13:05

A Goldberg család VII./20.
13:05 - 13:35

Agymenők IV./3.
13:35 - 14:00

Agymenők IV./4.
14:00 - 14:25

Agymenők IV./5.
14:25 - 14:50

Agymenők IV./6.
14:50 - 15:10

Modern Család X./5.
15:10 - 15:40

Modern Család X./6.
15:40 - 16:10

Modern Család X./7.
16:10 - 16:40

Modern Család X./8.
16:40 - 17:10

Family Guy XVI./13.
17:10 - 17:40

Family Guy VII./2.
17:40 - 18:05

Family Guy I./1.
18:05 - 18:30

Family Guy 4b./15.
18:30 - 19:00

Az ifjú Sheldon III./8.
19:00 - 19:25

Agymenők IV./10.
19:25 - 19:50

Agymenők IV./11.
19:50 - 20:10

Agymenők IV./12.
20:10 - 20:35

Agymenők IV./13.
20:35 - 21:05

Agymenők IV./14.
21:05 - 21:35

Family Guy III./6.
21:35 - 21:55

Family Guy IV./24.
21:55 - 22:25
MEGNÉZEM

Family Guy VI./8.
22:25 - 22:55

Family Guy III./9.
22:55 - 23:25

South Park III./11.
23:25 - 23:55

Archer X./9.
23:55 - 00:25

Fresh Off The Boat V./4.
23:35 - 00:05

Fresh Off The Boat V./5.
00:05 - 00:35

Dharma és Greg I./11.
00:35 - 01:05

Dharma és Greg I./12.
01:05 - 01:35

Hallatlan II./7.
01:35 - 02:05

Hallatlan II./8.
02:05 - 02:35

SpongyaBob Kockanadrág II./27.
02:35 - 03:05

SpongyaBob Kockanadrág II./28.
03:05 - 03:35

Hallatlan II./7.
03:35 - 04:05

Hallatlan II./8.
04:05 - 04:35

SpongyaBob Kockanadrág II./27.
04:35 - 05:05

SpongyaBob Kockanadrág II./28.
05:05 - 05:30

SpongyaBob Kockanadrág II./29.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág II./30.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág II./31.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág II./32.
07:00 - 07:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./14.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár pingvinjei II./2.
08:00 - 08:30

A Madagaszkár pingvinjei II./3.
08:30 - 09:00

Családom, darabokban IV./5.
09:00 - 09:25

Családom, darabokban IV./6.
09:25 - 09:50

Mike és Molly III./23.
09:50 - 10:15

Mike és Molly IV./1.
10:15 - 10:40

Mike és Molly IV./2.
10:40 - 11:00

Jóbarátok I./10.
11:00 - 11:30

Jóbarátok I./11.
11:30 - 12:00

Dharma és Greg I./13.
12:00 - 12:30

Dharma és Greg I./14.
12:30 - 13:00

Hallatlan II./9.
13:00 - 13:30

Hallatlan II./10.
13:30 - 14:00

Fresh Off The Boat V./3.
14:00 - 14:30

Fresh Off The Boat V./4.
14:30 - 15:00

Fresh Off The Boat V./5.
15:00 - 15:30

Családom, darabokban IV./7.
15:30 - 16:00

Családom, darabokban IV./8.
16:00 - 16:30

Anyám borogass II./1.
16:30 - 17:00

Anyám borogass II./2.
17:00 - 17:30

Anyám borogass II./3.
17:30 - 18:00

Jóbarátok I./12.
18:00 - 18:30

Jóbarátok I./13.
18:30 - 19:00

Mike és Molly IV./3.
19:00 - 19:25

Mike és Molly IV./4.
19:25 - 19:50

Mike és Molly IV./5.
19:50 - 20:20

Anyám borogass II./4.
20:20 - 20:50

Anyám borogass II./5.
20:50 - 21:20

Anyám borogass II./6.
21:20 - 21:50

Mike és Molly IV./6.
21:50 - 22:20

Mike és Molly IV./7.
22:20 - 22:45
MEGNÉZEM

Mike és Molly IV./8.
22:45 - 23:05

Fresh Off The Boat V./6.
23:05 - 23:35

Fresh Off The Boat V./7.
23:35 - 00:05

Dr. Csont VIII./16.
00:00 - 01:00

Nyomtalanul VI./3.
01:00 - 02:00

Nyomtalanul VI./4.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék X./6.
03:00 - 04:00

Szemfényvesztők I./3.
04:00 - 05:00

112 - Életmentők 8.
05:00 - 05:30

Baywatch IV./17.
05:30 - 06:30

New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban II./2.
06:30 - 07:30

CSI: A helyszínelők VIII./12.
07:30 - 08:30

CSI: A helyszínelők VIII./13.
08:30 - 09:30

Cobra 11 XXI./9.
09:30 - 10:35

Medicopter 117 - A légimentők III./4.
10:35 - 11:40

Medicopter 117 - A légimentők III./5.
11:40 - 12:45

Cobra 11 XXI./10.
12:45 - 13:50

Cobra 11 XXI./11.
13:50 - 14:55

Cobra 11 XXI./12.
14:55 - 16:00

Baywatch IV./18.
16:00 - 17:00

CSI: A helyszínelők VIII./14.
17:00 - 18:00

CSI: A helyszínelők VIII./15.
18:00 - 19:00

New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban II./3.
19:00 - 20:00

Dr. Csont VIII./17.
20:00 - 21:00

Nyomtalanul VI./4.
21:00 - 22:00

Nyomtalanul VI./5.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Gyilkos elmék X./7.
23:00 - 00:00

Katalizátor
00:00 - 01:00

Katalizátor
01:00 - 02:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
02:00 - 02:25

Te tudtad?
02:25 - 02:55

Te tudtad?
02:55 - 03:20

Te tudtad?
03:20 - 03:50

Te tudtad?
03:50 - 04:15

Te tudtad?
04:15 - 04:40

Te tudtad?
04:40 - 05:10

Te tudtad?
05:10 - 05:35

Te tudtad?
05:35 - 06:00

Mati, Dada és a művészet
06:00 - 06:05

Mati, Dada és a művészet
06:05 - 06:15

Kíváncsi Mily
06:15 - 06:20

Kíváncsi Mily
06:20 - 06:30

Sziporka Sziszi
06:30 - 06:40

Sziporka Sziszi
06:40 - 07:00

A művészet története
07:00 - 07:25

Gasztrobbanás
07:25 - 07:40

Sportlabor
07:40 - 07:55

Look Kool
07:55 - 08:20

Pofonegyszerű
08:20 - 08:30

Pofonegyszerű
08:30 - 08:50

Ha felnövök
08:50 - 09:05

Történelmi találmányok
09:05 - 09:30

Elmemunkák
09:30 - 10:00

Tudomány nagyban
10:00 - 10:25

Tudomány nagyban
10:25 - 10:50

Legyek szuper!
10:50 - 11:20

Történelem másképp
11:20 - 11:50

Törivadászok
11:50 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Tinifőnök
12:35 - 13:05

Sportlabor
13:05 - 13:20

Ha felnövök
13:20 - 13:35

Ha felnövök
13:35 - 13:50

Tudomány nagyban
13:50 - 14:15

Tudomány nagyban
14:15 - 14:40

Hogyan csináld jól
14:40 - 15:00

Ikerdokik bevetésen
15:00 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudod-e?
16:00 - 16:15

Tudod-e?
16:15 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Törivadászok
17:00 - 17:30

Csak nem egy találmány?
17:30 - 18:00

Siyaya - Kalandozz velünk!
18:00 - 18:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:30 - 19:00

Tudomány nagyban
19:00 - 19:30

Csináld magad okosságok
19:30 - 20:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

A nők felemelkedése
21:00 - 22:00

Nagy álmodozók
22:00 - 22:40
MEGNÉZEM

Futuris
22:40 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Te tudtad?
23:30 - 00:00

Hamis cica 19.
00:00 - 00:20

Hamis cica 20.
00:20 - 00:45

Pizsihősök 13.
00:45 - 01:05

Pizsihősök 14.
01:05 - 01:30

Binny és a szellem 16.
01:30 - 01:55

Binny és a szellem 17.
01:55 - 02:20

Angie konyhája 3.
02:20 - 02:25

Evermoor titkai 13.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 14.
02:50 - 03:10

Violetta 111.
03:10 - 03:55

Hamis cica 44.
03:55 - 04:05

Sadie Sparks S1 18.
04:05 - 04:25

Hamis cica 22.
04:25 - 04:50

Hamis cica 23.
04:50 - 05:10

Pizsihősök 13.
05:10 - 05:30

Pizsihősök 14.
05:30 - 06:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
06:00 - 06:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 26.
06:30 - 07:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 27.
07:00 - 07:30

Kikiwaka tábor 74.
07:30 - 08:00

Kikiwaka tábor 75.
08:00 - 08:30

K.C., a tinikém 15.
08:30 - 09:00

K.C., a tini kém 19.
09:00 - 09:30

Raven otthona 21.
09:30 - 10:00

Raven otthona 23.
10:00 - 10:30

Az eb és a web 62.
10:30 - 11:00

Az eb és a web 63.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 3.
11:30 - 12:00

Kirby Buckets kalandjai 4.
12:00 - 12:30

Laborpatkányok 16.
12:30 - 13:00

Laborpatkányok 19.
13:00 - 13:30

Harcra fel! 21.
13:30 - 14:00

Harcra fel! 24.
14:00 - 14:30

Tizenegy 81.
14:30 - 15:00

Tizenegy 82.
15:00 - 15:30

Kikiwaka tábor 30.
15:30 - 16:00

Kikiwaka tábor 29.
16:00 - 16:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 63.
16:30 - 17:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 68.
17:00 - 17:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 71.
17:30 - 18:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 73.
18:00 - 18:30

Raven otthona 39.
18:30 - 19:00

Raven otthona 41.
19:00 - 19:30

Bia 109.
19:30 - 20:10

Utódok: Komisz világ 7.
20:10 - 20:15

Utódok: Komisz világ 8.
20:15 - 20:20

Big City Greens S1 Splits 8.
20:20 - 20:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 3.
20:30 - 21:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 4.
21:00 - 21:30

Sydney és Max 11.
21:30 - 22:00

Soy Luna 71.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Sadie Sparks S1 7.
23:00 - 23:30

Sadie Sparks S1 8.
23:30 - 00:00

Te mit dolgozol?, Bundás barátok, Zack és Ziggy
23:59 - 00:09

Alakul!, Mimo és Bobo, Vonat
00:09 - 00:18

Dínóvilág, Kukucs, látlak!, Hód család
00:18 - 00:28

Meselánc, Mozgás, Állatkert
00:28 - 00:41

Színkerék, DuckSchool, Kukucs, látlak!
00:41 - 00:51

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Mi fán
00:51 - 01:00

Monica & Rudy, Toby McFly, Az étterem
01:00 - 01:15

Miló, a dínó, Didi baba, Mi segítünk
01:15 - 01:27

Játékidő, Manó világ, Mi segítünk
01:27 - 01:39

Hód család, Afrika, Didi baba
01:39 - 01:49

Játékos hangok, Meselánc, Hód család
01:49 - 02:00

Mi segítünk, Járművek, Miló, a dínó
02:00 - 02:12

Mini melódiák, Színvarázs, Te mit dolgozol?
02:12 - 02:22

Színkerék, Monica & Rudy, Pixie 2
02:22 - 02:31

Formácskák, Múzeumban, Mini melódiák
02:31 - 02:39

Tudásfa, Panni és Fanni, Mini melódiák
02:39 - 02:49

Mimo és Bobo, Játékos hangok, Színkerék
02:49 - 03:01

Pixie 2, Színvarázs, Monica & Rudy
03:01 - 03:11

Lola és a Számok, Raul, Mozgás
03:11 - 03:21

Meselánc, Ding Dang Dong, Játékidő
03:21 - 03:33

Ding Dang Dong, Mimó & Bobó PLUSZ, Didi baba
03:33 - 03:45

Sport, sport, sport, Micsoda látvány, Mozgás!
03:45 - 03:55

Sport, sport, sport, Játékidő, Ding Dang Dong
03:55 - 04:05

Sippi Sappi, Mimo és Bobo, Az állatok birodalma
04:05 - 04:16

DuckSchool, Mi fán terem?, Risto Gusto
04:16 - 04:27

Cubie, Lola és a Számok,