Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

AMC

01:00 - 01:00 Film

Aréna4

01:00 - 01:00 Sport

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Reality

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Humor+

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

KiWi TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
AMC
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Humor+
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
KiWi TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Channel
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
TV4
TV Paprika
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Záróhíradó
00:00 - 00:10

Ma éjjel
00:10 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05
MEGNÉZEM

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 05:58

Ma éjszaka
05:58 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:33

Nemzeti Sporthíradó
06:33 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Magyar gazda
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:40

Híradó
12:40 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:30

Híradó
18:30 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:15 - 00:15

Szellemekkel suttogó II./3.
00:15 - 01:05
MEGNÉZEM

Anya, az állatorvos I./10.
01:05 - 02:15

A legendák hivatala II./9.
02:15 - 03:10

Akvárium Stage Pass
03:10 - 04:05

Családmeséink - a családi talk-show
04:05 - 04:35

Született szinglik III./15.
04:35 - 05:00

Töf-Töf elefánt I.
05:00 - 05:05

Pom-Pom meséi I.
05:05 - 05:10

Frakk, a macskák réme III.
05:10 - 05:20

A legkisebb Ugrifüles I.
05:20 - 05:30

Agi Bagi III.
05:30 - 05:40

Franklin és barátai
05:40 - 06:05

Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10

Gyerünk, Pocoyo!
06:10 - 06:15

Gyerünk, Pocoyo!
06:15 - 06:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50

Lülü, a teknőc II.
06:50 - 07:00

Lülü, a teknőc II.
07:00 - 07:15

Maja, a méhecske II.
07:15 - 07:25

Maja, a méhecske II.
07:25 - 07:40

JoNaLu
07:40 - 08:05

M2 matricák - Triangulum
08:05 - 08:10

Lili és a Kincses-öböl
08:10 - 08:20

Lili és a Kincses-öböl
08:20 - 08:25

Chuggington pályaudvar IV.
08:25 - 08:35

Dr. Plüssi II.
08:35 - 09:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:00 - 09:25

Lilo és Stitch II.
09:25 - 09:45

Mickey és az autóversenyzők II.
09:45 - 10:10

Elena, Avalor hercegnője
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Kelj fel, Marci!
10:55 - 11:10

Kelj fel, Marci!
11:10 - 11:20

Kópék
11:20 - 11:30

Kópék
11:30 - 11:40

Traktor Tom 1-2
11:40 - 11:50

Traktor Tom 1-2
11:50 - 12:00

Állatkerti sétány 64. II.
12:00 - 12:15

Állatkerti sétány 64. II.
12:15 - 12:25

M2 matricák - Triangulum
12:25 - 12:30

Gyerekversek
12:30 - 12:35

Vízipók-Csodapók I.
12:35 - 12:40

Egy komisz kislány naplója
12:40 - 12:50

Egy komisz kislány naplója
12:50 - 12:55

Hókusz-pókusz!
12:55 - 13:25

Jimmy Neutron kalandjai II.
13:25 - 13:45

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn III.
13:45 - 14:10

Ernest és Celestine
14:10 - 14:25

Dzsungel könyve - Szafari
14:25 - 14:35

Dzsungel könyve - Szafari
14:35 - 14:50

Klasszikus mesék - A szerencsetündér sárcipője
14:50 - 15:50

Dr. Plüssi II.
15:50 - 16:15

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
16:15 - 16:40

Lilo és Stitch II.
16:40 - 17:00

Mickey és az autóversenyzők II.
17:00 - 17:25

Elena, Avalor hercegnője
17:25 - 17:45

Vampirina II.
17:45 - 18:15

Az Aranykalapács legendája
18:15 - 19:20

Hetedhét kaland - Maradj otthon!
19:20 - 19:25

Süsü, a sárkány kalandjai
19:25 - 20:00

Sam, a tűzoltó VI.
20:00 - 20:15

Violetta III./24.
20:15 - 21:05

MR2 Akusztik+ a Müpából
21:05 - 22:45

A legendák hivatala II./10.
22:45 - 23:45

Akvárium Stage Pass
23:45 - 00:45

4 összeesküvő és 1 temetés VII./.2.
23:50 - 00:45

Hogy volt?!
00:45 - 01:45
MEGNÉZEM

Új idők új dalai
01:45 - 02:15

Rúzs és selyem
02:15 - 02:35

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:35 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Élő egyház
03:35 - 03:55

Itthon vagy!
03:55 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Magyar Krónika
06:50 - 07:25

Szerelmes földrajz
07:25 - 07:50

Napi áhítat
07:50 - 08:05

Térkép
08:05 - 08:40

Noé barátai
08:40 - 09:10

Divat & dizájn
09:10 - 09:45

Nálatok, laknak állatok? I.
09:45 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

Nyomoz a professzor I./4.
13:20 - 14:50

A Südheide - Erdők-mezők csodavilága
14:50 - 15:35

Ünnepi vacsora
15:35 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

A kis Nicolas nyaral
19:40 - 21:25

A sas leszállt
21:25 - 23:40

Kenó
23:40 - 23:50

Bagi Nacsa Orfeuma
23:50 - 00:50

Férfi kosárlabda Eb
22:00 - 00:05

Tenisz
00:05 - 01:40
MEGNÉZEM

Labdarúgás
01:40 - 02:10

Labdarúgás EB 2016
02:10 - 03:45

Jégkorong magazin
03:45 - 04:15

Szabadidő
04:15 - 04:40

Bringasport
04:40 - 05:00

Öttusa
05:00 - 05:25

Labdarúgás
05:25 - 05:50

Labdarúgás
05:50 - 07:55

Labdarúgás
07:55 - 08:30

Vívás magazin
08:30 - 09:00

Szabadidő
09:00 - 09:30

Labdarúgás EB 2016
09:30 - 11:35

Labdarúgás EB 2016
11:35 - 13:35

Labdarúgás
13:35 - 15:40

UEFA Bajnokok Ligája magazin
15:40 - 16:10

Bringasport
16:10 - 16:30

UTE Tv
16:30 - 17:00

Labdarúgás EB 2016
17:00 - 18:55

Kékek
18:55 - 19:25

UEFA Bajnokok Ligája magazin
19:25 - 20:00

Labdarúgás EB 2016
20:00 - 21:50

Labdarúgás
21:50 - 00:00

Határtalanul magyar
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Hevül a vegyület
00:45 - 00:50

M2 matricák - Hevül a vegyület
00:50 - 00:55
MEGNÉZEM

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Önök kérték
01:35 - 02:30

Körözés egy csütörtök körül
02:30 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:25 - 05:55

Magyar gazda
05:55 - 06:20

Unió27
06:20 - 06:50

Itthon vagy!
06:50 - 07:15

Hogy volt?!
07:15 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Orosz nyelvű hírek
08:20 - 08:30

Kínai nyelvű hírek
08:30 - 08:40

Gasztroangyal
08:40 - 09:40

Mindenki Akadémiája
09:40 - 10:10

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:10 - 10:45

Öt kontinens - Válogatás
10:45 - 11:15

Angol nyelvű hírek
11:15 - 11:35

Szerelemből nősültem
11:35 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Klasszikusok délidőben
13:20 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Amerikában jártunk. Mestersége címere...
15:55 - 16:20

Hit, erkölcs és hűség - A Magyar Corvin-lánc kitüntetettjei 4.
16:20 - 17:05

Lola kicsi konyhája
17:05 - 17:35

Most a Buday!
17:35 - 18:05

Családi kör
18:05 - 19:00

Térkép
19:00 - 19:30

Ízőrzők
19:30 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Bagi Nacsa Orfeuma
21:35 - 22:35

Legenda - válogatás
22:35 - 23:05

Hagyaték
23:05 - 23:35

Opera Café
23:35 - 00:05

Mindenki Akadémiája
23:40 - 00:05

Vers mindenkinek
00:05 - 00:15

Fülszöveg
00:15 - 00:40

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
00:40 - 01:10
MEGNÉZEM

Nagyok
01:10 - 01:40

Napló szerelmeimnek
01:40 - 03:45

Szerelmes földrajz
03:45 - 04:15

Novum
04:15 - 04:50

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:30

Felsős
06:30 - 07:10

Duna anzix
07:10 - 07:25

Vers mindenkinek
07:25 - 07:30

Mindenki Akadémiája
07:30 - 08:00

Magyarország nemzeti parkjai
08:00 - 08:30

Magyarország nemzeti parkjai
08:30 - 09:00

Magyarország története 2009./7.
09:00 - 09:30

Magyarország története 8.
09:30 - 10:00

Az öregember és a gólya
10:00 - 11:00

Ismerd meg!
11:00 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:25

Erdei utakon - Reviczky Gáborral 10.
12:25 - 13:00

Mesterember
13:00 - 13:30

Mestersége színész
13:30 - 14:20

Házasságszédelgő
14:20 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:15

Fülszöveg
16:15 - 16:40

Édes anyanyelvünk
16:40 - 16:50

Nagyok
16:50 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 17:55

Hazajáró
17:55 - 18:30

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 12.
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Hölgyek öröme II./7.
19:30 - 20:30

Koronás sas 70.
20:30 - 21:00

Budavári Palotakoncert
21:00 - 22:30

Müpart - koncertek
22:30 - 23:45

Vers mindenkinek
23:45 - 23:47

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 12.
23:47 - 00:40

Boa
22:50 - 00:45

Penge 2.
00:45 - 02:45
MEGNÉZEM

Horrorra akadva 2.
02:45 - 04:05

A dolog
04:05 - 05:45

Zoom In III./5.
05:45 - 05:50

Zoom In III./6.
05:50 - 06:00

Close Up I./2.
06:00 - 06:35

Zoom In III./7.
06:35 - 06:45

Zoom In III./15.
06:45 - 06:55

Zoom In III./9.
06:55 - 07:05

Step Up 3D
07:05 - 09:10

A majmok bolygója III. - A menekülés
09:10 - 11:10

Beavatás
11:10 - 13:35

Poseidon Rex - Szörny a mélyből
13:35 - 15:10

Boa
15:10 - 17:05

Bővér szálló
17:05 - 19:00

A sebezhetetlen
19:00 - 21:00

Vesztesek bosszúja
21:00 - 22:50

Az erő krónikája
22:50 - 00:30

Hazahúzó
23:40 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:15
MEGNÉZEM

KultúrTipp
01:15 - 01:25

A világ teteje
01:25 - 01:55

Egyenes beszéd
01:55 - 02:50

700-as klub
02:50 - 03:15

A nap híre
03:15 - 03:50

Fórum
03:50 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

700-as klub
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:30

Jakupcsek plusz
09:30 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Sikerszféra
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

ATV Híradó
20:25 - 20:55

AradiVarga Show
20:55 - 21:55

Sas kabaré
21:55 - 22:55

Jazz+Az
22:55 - 00:35

Vidám vasárnap
23:15 - 01:00
MEGNÉZEM

Egyenes beszéd
01:00 - 02:15

Világhíradó
02:15 - 02:30

Keljfel Jancsi!
02:30 - 04:10

Hit és élet
04:10 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15

MI - Mesterséges Intelligencia
08:15 - 08:40

Superbook 2012
08:40 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:50

Jimi kalandjai
10:50 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Sorok között Lutter Imrével
16:05 - 16:40

MI - Mesterséges Intelligencia
16:40 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:50

#Bochkor
19:50 - 21:20

Sas kabaré
21:20 - 23:20

Kártyavár I./5.
23:20 - 00:25

A nemzet aranya
21:55 - 00:30

Gyilkos elmék I./17.
00:30 - 01:30
MEGNÉZEM

A kijelölt túlélő II./8.
01:30 - 02:15

Szellemekkel suttogó III./5.
02:15 - 03:00

Szellemekkel suttogó III./6.
03:00 - 04:00

Teleshop
04:00 - 05:00

Teleshop
05:00 - 06:15

Az elveszett ereklyék fosztogatói I./1.
06:15 - 07:15

Az elveszett ereklyék fosztogatói I./2.
07:15 - 08:15

Az elveszett ereklyék fosztogatói I./3.
08:15 - 09:10

Éjszakai műszak II./5.
09:10 - 10:05

Éjszakai műszak II./6.
10:05 - 11:00

Harrow II./3.
11:00 - 12:15

Harrow II./4.
12:15 - 13:20

Skorpió - Agymenők akcióban IV./10.
13:20 - 14:15

Skorpió - Agymenők akcióban IV./11.
14:15 - 15:15

Az igazság terhe II./1.
15:15 - 16:10

Az igazság terhe II./2.
16:10 - 17:10

Carter II./9.
17:10 - 18:05

Carter II./10.
18:05 - 19:00

A rejtély II./2.
19:00 - 20:00

A rejtély II./3.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék: Alapos Gyanú I./1.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék: Alapos Gyanú I./2.
21:55 - 22:50

Profilozók VI./5.
22:50 - 00:00

Délelőtt - Communio
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55
MEGNÉZEM

Programajánló
00:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt - Communio
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 19:55

Programajánló
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtt - Communio
22:10 - 00:30

Bonbon és Bentley 54.
00:00 - 00:06

Bonbon és Bentley 55.
00:06 - 00:13

Bonbon és Bentley 56.
00:13 - 00:20

Bonbon és Bentley 57.
00:20 - 00:27

Bonbon és Bentley 58.
00:27 - 00:34

Bonbon és Bentley 59.
00:34 - 00:41

Bonbon és Bentley 60.
00:41 - 00:47

Bonbon és Bentley 61.
00:47 - 00:54
MEGNÉZEM

Bonbon és Bentley 62.
00:54 - 01:00

Grizzy és a lemmingek 134.
01:00 - 01:06

Grizzy és a lemmingek 135.
01:06 - 01:13

Grizzy és a lemmingek 136.
01:13 - 01:19

Grizzy és a lemmingek 137.
01:19 - 01:26

Grizzy és a lemmingek 138.
01:26 - 01:32

Grizzy és a lemmingek 139.
01:32 - 01:39

Grizzy és a lemmingek 140.
01:39 - 01:45

Grizzy és a lemmingek 141.
01:45 - 01:52

Grizzy és a lemmingek 142.
01:52 - 02:00

Pat, a kutya 1.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 2.
02:07 - 02:12

Pat, a kutya 3.
02:12 - 02:19

Pat, a kutya 4.
02:19 - 02:25

Pat, a kutya 5.
02:25 - 02:32

Pat, a kutya 6.
02:32 - 02:39

Pat, a kutya 7.
02:39 - 02:45

Pat, a kutya 8.
02:45 - 02:52

Pat, a kutya 9.
02:52 - 03:00

Én és a lovagom 140.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom 141.
03:10 - 03:21

Én és a lovagom 142.
03:21 - 03:31

Én és a lovagom 143.
03:31 - 03:42

Én és a lovagom 144.
03:42 - 04:00

Bonbon és Bentley 54.
04:00 - 04:06

Bonbon és Bentley 55.
04:06 - 04:13

Bonbon és Bentley 56.
04:13 - 04:20

Bonbon és Bentley 57.
04:20 - 04:27

Bonbon és Bentley 58.
04:27 - 04:34

Bonbon és Bentley 59.
04:34 - 04:41

Bonbon és Bentley 60.
04:41 - 04:47

Bonbon és Bentley 61.
04:47 - 04:54

Bonbon és Bentley 62.
04:54 - 05:00

Grizzy és a lemmingek 134.
05:00 - 05:06

Grizzy és a lemmingek 135.
05:06 - 05:13

Grizzy és a lemmingek 136.
05:13 - 05:19

Grizzy és a lemmingek 137.
05:19 - 05:26

Grizzy és a lemmingek 138.
05:26 - 05:32

Grizzy és a lemmingek 139.
05:32 - 05:39

Grizzy és a lemmingek 140.
05:39 - 05:45

Grizzy és a lemmingek 141.
05:45 - 05:52

Grizzy és a lemmingek 142.
05:52 - 06:00

A Tom és Jerry-show 189.
06:00 - 06:06

A Tom és Jerry-show 190.
06:06 - 06:13

A Tom és Jerry-show 191.
06:13 - 06:20

A Tom és Jerry-show 192.
06:20 - 06:26

A Tom és Jerry-show 193.
06:26 - 06:33

A Tom és Jerry-show 194.
06:33 - 07:00

Mr. Bean 60.
07:00 - 07:12

Mr. Bean 22.
07:12 - 07:21

Mr. Bean 23.
07:21 - 07:31

Mr. Bean 24.
07:31 - 07:50

A Happó család 240.
07:50 - 08:00

Grizzy és a lemmingek 121.
08:00 - 08:06

Grizzy és a lemmingek 122.
08:06 - 08:13

Grizzy és a lemmingek 123.
08:13 - 08:19

Grizzy és a lemmingek 124.
08:19 - 08:26

Grizzy és a lemmingek 125.
08:26 - 08:32

Grizzy és a lemmingek 126.
08:32 - 08:39

Grizzy és a lemmingek 127.
08:39 - 09:00

Subi-dubi dínók 22.
09:00 - 09:11

Subi-dubi dínók 23.
09:11 - 09:22

Subi-dubi dínók 20.
09:22 - 09:33

Subi-dubi dínók 21.
09:33 - 10:00

A Tom és Jerry-show 196.
10:00 - 10:06

A Tom és Jerry-show 197.
10:06 - 10:13

A Tom és Jerry-show 198.
10:13 - 10:20

A Tom és Jerry-show 199.
10:20 - 10:26

A Tom és Jerry-show 200.
10:26 - 10:33

A Tom és Jerry-show 201.
10:33 - 10:40

A Tom és Jerry-show 202.
10:40 - 11:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
11:00 - 11:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
11:21 - 12:00

Subi-dubi dínók 22.
12:00 - 12:11

Subi-dubi dínók 23.
12:11 - 12:22

Subi-dubi dínók 20.
12:22 - 12:33

Subi-dubi dínók 21.
12:33 - 13:00

A Tom és Jerry-show 135.
13:00 - 13:06

A Tom és Jerry-show 138.
13:06 - 13:13

A Tom és Jerry-show 140.
13:13 - 13:19

A Tom és Jerry-show 142.
13:19 - 13:26

A Tom és Jerry-show 144.
13:26 - 13:33

A Tom és Jerry-show 151.
13:33 - 13:39

A Tom és Jerry-show 157.
13:39 - 14:00

Bonbon és Bentley 7.
14:00 - 14:06

Bonbon és Bentley 8.
14:06 - 14:13

Bonbon és Bentley 9.
14:13 - 14:20

Bonbon és Bentley 10.
14:20 - 14:26

Bonbon és Bentley 11.
14:26 - 14:33

Bonbon és Bentley 12.
14:33 - 14:39

Bonbon és Bentley 13.
14:39 - 15:00

Bonbon és Bentley 14.
15:00 - 15:06

Bonbon és Bentley 15.
15:06 - 15:13

Bonbon és Bentley 16.
15:13 - 15:20

Bonbon és Bentley 17.
15:20 - 15:26

Bonbon és Bentley 18.
15:26 - 15:33

Bonbon és Bentley 19.
15:33 - 15:39

Bonbon és Bentley 20.
15:39 - 16:00

Subi-dubi dínók 22.
16:00 - 16:11

Subi-dubi dínók 23.
16:11 - 16:22

Subi-dubi dínók 20.
16:22 - 16:33

Subi-dubi dínók 21.
16:33 - 17:00

Grizzy és a lemmingek 121.
17:00 - 17:06

Grizzy és a lemmingek 122.
17:06 - 17:13

Grizzy és a lemmingek 123.
17:13 - 17:19

Grizzy és a lemmingek 124.
17:19 - 17:26

Grizzy és a lemmingek 125.
17:26 - 17:32

Grizzy és a lemmingek 126.
17:32 - 17:39

Grizzy és a lemmingek 127.
17:39 - 18:00

Mr. Bean 60.
18:00 - 18:12

Mr. Bean 22.
18:12 - 18:21

Mr. Bean 23.
18:21 - 18:31

Mr. Bean 24.
18:31 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
19:00 - 19:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
19:21 - 20:00

Subi-dubi dínók 22.
20:00 - 20:11

Subi-dubi dínók 23.
20:11 - 20:22

Subi-dubi dínók 20.
20:22 - 20:33

Subi-dubi dínók 21.
20:33 - 21:00

Pat, a kutya 46.
21:00 - 21:07

Pat, a kutya 47.
21:07 - 21:13

Pat, a kutya 48.
21:13 - 21:20

Pat, a kutya 49.
21:20 - 21:26

Pat, a kutya 50.
21:26 - 21:33

Pat, a kutya 51.
21:33 - 21:40

Pat, a kutya 52.
21:40 - 22:00

Grizzy és a lemmingek 100.
22:00 - 22:06

Grizzy és a lemmingek 101.
22:06 - 22:13

Grizzy és a lemmingek 102.
22:13 - 22:19

Grizzy és a lemmingek 103.
22:19 - 22:26

Grizzy és a lemmingek 104.
22:26 - 22:32

Grizzy és a lemmingek 105.
22:32 - 22:39

Grizzy és a lemmingek 106.
22:39 - 23:00

Én és a lovagom 150.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom 151.
23:10 - 23:21

Én és a lovagom 152.
23:21 - 23:31

Én és a lovagom 101.
23:31 - 00:00

Gumball csodálatos világa 532.
23:55 - 00:06

Gumball csodálatos világa 541.
00:06 - 00:25

Gumball csodálatos világa 702.
00:25 - 00:35

Gumball csodálatos világa 711.
00:35 - 00:45

Gumball csodálatos világa 712.
00:45 - 00:55
MEGNÉZEM

Gumball csodálatos világa 721.
00:55 - 01:05

Angelo rulez 28.
01:05 - 01:15

Angelo rulez 29.
01:15 - 01:30

Angelo rulez 30.
01:30 - 01:40

Angelo rulez 31.
01:40 - 01:50

Angelo rulez 32.
01:50 - 02:00

Angelo rulez 33.
02:00 - 02:15

Angelo rulez 34.
02:15 - 02:25

Angelo rulez 35.
02:25 - 02:40

Ninjago: Az elemek viadala 91.
02:40 - 03:00

Ninjago: Az elemek viadala 92.
03:00 - 03:25

Gumball csodálatos világa 911.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa 912.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa 921.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa 922.
03:55 - 04:10

Gumball csodálatos világa 931.
04:10 - 04:19

Gumball csodálatos világa 932.
04:19 - 04:30

Gumball csodálatos világa 941.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa 942.
04:40 - 04:55

Gumball csodálatos világa 951.
04:55 - 05:05

Gumball csodálatos világa 952.
05:05 - 05:15

Gumball csodálatos világa 961.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa 962.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa 732.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa 741.
05:45 - 06:00

Ben 10 237.
06:00 - 06:11

Ben 10 238.
06:11 - 06:25

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 106.
06:25 - 06:36

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 108.
06:36 - 06:50

Totál Drámaráma 51.
06:50 - 07:01

Totál Drámaráma 52.
07:01 - 07:15

Vadócok 31.
07:15 - 07:25

Vadócok 32.
07:25 - 07:45

Kalandra fel! 2081.
07:45 - 07:54

Kalandra fel! 2091.
07:54 - 08:05

Kalandra fel! 2101.
08:05 - 08:15

Ben 10 217.
08:15 - 08:25

Ben 10 218.
08:25 - 08:36

Csoda Kitty 3.
08:36 - 08:46

Csoda Kitty 4.
08:46 - 08:56

Csoda Kitty 5.
08:56 - 09:07

Bakugan: Bunyóbolygó 131.
09:07 - 09:17

Bakugan: Bunyóbolygó 132.
09:17 - 09:28

Tini titánok, harcra fel! 1140.
09:28 - 09:37

Tini titánok, harcra fel! 1141.
09:37 - 10:20

Csoda Kitty 21.
10:20 - 10:30

Csoda Kitty 22.
10:30 - 10:50

Tini titánok, harcra fel! 451.
10:50 - 10:59

Tini titánok, harcra fel! 452.
10:59 - 11:15

Tini titánok, harcra fel! 461.
11:15 - 11:24

Tini titánok, harcra fel! 511.
11:24 - 11:45

Victor és Valentino 33.
11:45 - 11:55

Victor és Valentino 34.
11:55 - 12:15

Medvetesók 142.
12:15 - 12:25

Medvetesók 13.
12:25 - 12:35

Medvetesók 15.
12:35 - 12:45

Medvetesók 40.
12:45 - 12:56

Medvetesók 51.
12:56 - 13:06

Medvetesók 57.
13:06 - 13:35

Tini titánok, harcra fel! 1187.
13:35 - 13:44

Tini titánok, harcra fel! 1188.
13:44 - 14:05

Tini titánok, harcra fel! 1189.
14:05 - 14:14

Tini titánok, harcra fel! 1190.
14:14 - 14:30

Tini titánok, harcra fel! 1191.
14:30 - 14:39

Tini titánok, harcra fel! 1192.
14:39 - 14:55

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 106.
14:55 - 15:06

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 108.
15:06 - 15:25

Tini titánok, harcra fel! 331.
15:25 - 15:34

Tini titánok, harcra fel! 332.
15:34 - 15:55

Ninjago 111.
15:55 - 16:05

Ninjago 112.
16:05 - 16:20

Gumball csodálatos világa 522.
16:20 - 16:30

Gumball csodálatos világa 531.
16:30 - 16:50

Gumball csodálatos világa 532.
16:50 - 17:00

Gumball csodálatos világa 541.
17:00 - 17:20

Vadócok 8.
17:20 - 17:30

Vadócok 9.
17:30 - 17:50

Victor és Valentino 33.
17:50 - 18:00

Victor és Valentino 34.
18:00 - 18:15

Tini titánok, harcra fel! 291.
18:15 - 18:25

Tini titánok, harcra fel! 292.
18:25 - 18:34

Tini titánok, harcra fel! 301.
18:34 - 18:50

Tini titánok, harcra fel! 302.
18:50 - 18:59

Tini titánok, harcra fel! 321.
18:59 - 19:10

Tini titánok, harcra fel! 322.
19:10 - 19:30

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 106.
19:30 - 19:41

Mao Mao: Tiszta Szív hősei 108.
19:41 - 20:00

Ben 10 237.
20:00 - 20:11

Ben 10 238.
20:11 - 20:30

Bakugan: Bunyóbolygó 131.
20:30 - 20:40

Bakugan: Bunyóbolygó 132.
20:40 - 21:00

Ninjago: Az elemek viadala 93.
21:00 - 21:25

Ninjago: Az elemek viadala 94.
21:25 - 21:55

Angelo rulez 36.
21:55 - 22:05

Angelo rulez 37.
22:05 - 22:20

Angelo rulez 38.
22:20 - 22:30

Angelo rulez 39.
22:30 - 22:45

Angelo rulez 40.
22:45 - 22:55

Angelo rulez 41.
22:55 - 23:15

Angelo rulez 42.
23:15 - 23:25

Angelo rulez 43.
23:25 - 23:45

Gumball csodálatos világa 542.
23:45 - 23:55

Gumball csodálatos világa 551.
23:55 - 00:06

A gonosz iker I/8.
23:30 - 00:25

Hidegvérrel VII/12.
00:25 - 01:15
MEGNÉZEM

A behajtók III/13.
01:15 - 01:40

Gyilkosok reflektorfényben VI/7.
01:40 - 02:30

Hűtlen házastársak XII/18.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XV/205.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XV/206.
03:40 - 04:05

Judy bírónő XV/207.
04:05 - 04:25

A behajtók VI/3.
04:25 - 04:50

A behajtók VI/4.
04:50 - 05:10

Hírességek slamasztikában I/22.
05:10 - 06:00

Judy bírónő XIV/1.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XIV/2.
06:25 - 06:50

Judy bírónő XIV/3.
06:50 - 07:15

Judy bírónő XIV/4.
07:15 - 07:40

Dog és Beth: Forró nyomon III/8.
07:40 - 08:30

Rémes szomszédok V/1.
08:30 - 09:20

Rémes szomszédok V/2.
09:20 - 10:10

Segítség, mi van velem? I/3.
10:10 - 11:00

Vérrel írt szavak I/7.
11:00 - 11:50

Ütközések - Hírességek a volán mögött I/6.
11:50 - 12:40

Ki ad többet? III/21.
12:40 - 13:05

Ki ad többet? III/22.
13:05 - 13:30

Judy bírónő XVI/1.
13:30 - 13:55

Judy bírónő XVI/2.
13:55 - 14:20

Judy bírónő XVI/3.
14:20 - 14:45

Judy bírónő XVI/4.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XVI/5.
15:10 - 15:35

Meredek helyzetek videón IV/13.
15:35 - 16:00

Ellopott cuccok megtalálói II/13.
16:00 - 16:25

Ellopott cuccok megtalálói II/14.
16:25 - 16:50

Ellopott cuccok megtalálói II/15.
16:50 - 17:15

Ellopott cuccok megtalálói I/19.
17:15 - 17:40

Segítség, mi van velem? I/3.
17:40 - 18:30

Dog és Beth: Forró nyomon III/8.
18:30 - 19:20

Ütközések - Hírességek a volán mögött I/6.
19:20 - 20:10

Hírességek slamasztikában I/7.
20:10 - 21:00

Hűtlen házastársak XVI/11.
21:00 - 21:50

Gyilkosok reflektorfényben VII/4.
21:50 - 22:40

Gyilkos tinik I/3.
22:40 - 23:30

Gyilkos tinik I/4.
23:30 - 00:20

The Situation Room with Wolf Blitzer
00:00 - 01:00
MEGNÉZEM

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 04:00

Cuomo Primetime
04:00 - 06:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
06:00 - 06:30

Inside Africa
06:30 - 07:00

CNN
07:00 - 08:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
08:00 - 08:45

Marketplace Africa
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
09:00 - 09:30

African Voices Changemakers
09:30 - 10:00

CNN Newsroom
10:00 - 12:00

New Day Saturday
12:00 - 13:00

New Day Saturday
13:00 - 14:00

New Day Saturday
14:00 - 15:00

Smerconish
15:00 - 16:00

CNN Newsroom Saturday
16:00 - 17:00

CNN Newsroom Saturday
17:00 - 18:00

CNN Newsroom Saturday
18:00 - 19:00

CNN Newsroom Saturday
19:00 - 20:00

CNN Newsroom Saturday
20:00 - 21:00

CNN Newsroom Saturday
21:00 - 22:00

CNN Newsroom Saturday
22:00 - 23:00

CNN Newsroom Saturday
23:00 - 00:00

Jeff és az űrlények I./10.
00:00 - 00:30

Már megint Malcolm II./5.
00:30 - 01:00
MEGNÉZEM

Már megint Malcolm II./6.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm II./7.
01:30 - 02:00

Jeff és az űrlények I./9.
02:00 - 02:25

Jeff és az űrlények I./10.
02:25 - 02:50

Arcok harca II./8.
02:50 - 03:15

Arcok harca II./9.
03:15 - 03:40

Jeff és az űrlények I./9.
03:40 - 04:05

Jeff és az űrlények I./10.
04:05 - 04:30

Egy kapcsolat szabályai I./3.
04:30 - 04:55

Egy kapcsolat szabályai I./4.
04:55 - 05:15

Már megint Malcolm II./6.
05:15 - 05:35

Már megint Malcolm II./7.
05:35 - 06:00

Bob Burgerfalodája IX./14.
06:00 - 06:25

Bob Burgerfalodája IX./15.
06:25 - 06:55

Bob Burgerfalodája IX./16.
06:55 - 07:25

Bob Burgerfalodája IX./17.
07:25 - 07:55

Modern Család I./23.
07:55 - 08:25

Modern Család I./24.
08:25 - 08:55

Modern Család II./1.
08:55 - 09:20

Modern Család II./2.
09:20 - 09:50

Modern Család II./3.
09:50 - 10:25

Modern Család II./4.
10:25 - 10:50

Modern Család II./5.
10:50 - 11:20

Modern Család II./6.
11:20 - 11:50

Az ifjú Sheldon II./4.
11:50 - 12:15

Az ifjú Sheldon II./5.
12:15 - 12:40

Agymenők III./13.
12:40 - 13:05

Agymenők III./14.
13:05 - 13:30

Agymenők III./15.
13:30 - 14:00

Agymenők III./16.
14:00 - 14:25

Agymenők III./17.
14:25 - 14:50

Agymenők III./18.
14:50 - 15:15

Agymenők III./19.
15:15 - 15:40

Agymenők III./20.
15:40 - 16:05

Agymenők III./21.
16:05 - 16:35

Agymenők III./22.
16:35 - 17:00

Agymenők III./23.
17:00 - 17:30

Agymenők IV./1.
17:30 - 18:00

Agymenők IV./2.
18:00 - 18:30

Agymenők IV./3.
18:30 - 19:00

Az ifjú Sheldon II./4.
19:00 - 19:30

Az ifjú Sheldon II./5.
19:30 - 20:00

A Comedy Central Bemutatja IX./1.
20:00 - 21:00

Szomszéd néni Produkciós Iroda - Az alkoholizmus 50 árnyalata
21:00 - 22:30

Jeff és az űrlények I./1.
22:30 - 23:00

Jeff és az űrlények I./2.
23:00 - 23:30

Jeff és az űrlények I./3.
23:30 - 00:00

Családom, darabokban I./14.
00:00 - 00:30

Családom, darabokban I./15.
00:30 - 01:00
MEGNÉZEM

Új csaj II./21.
01:00 - 01:30

Új csaj II./22.
01:30 - 02:00

Baby Daddy I./9.
02:00 - 02:25

Baby Daddy I./10.
02:25 - 02:50

SpongyaBob Kockanadrág III./46.
02:50 - 03:15

SpongyaBob Kockanadrág III./47.
03:15 - 03:40

Új csaj II./21.
03:40 - 04:00

Új csaj II./22.
04:00 - 04:20

A Madagaszkár pingvinjei II./8.
04:20 - 04:45

A Madagaszkár pingvinjei II./9.
04:45 - 05:10

SpongyaBob Kockanadrág III./46.
05:10 - 05:35

SpongyaBob Kockanadrág III./47.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág III./50.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág III./51.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág III./52.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág III./53.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág III./54.
08:00 - 08:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./23.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./24.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./25.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./26.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./1.
10:30 - 11:00

A Madagaszkár pingvinjei II./10.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár pingvinjei II./11.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei II./12.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei II./13.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei II./14.
13:00 - 13:30

Mike és Molly I./22.
13:30 - 14:00

Mike és Molly I./23.
14:00 - 14:30

Mike és Molly I./24.
14:30 - 15:00

Mike és Molly II./1.
15:00 - 15:30

Mike és Molly II./2.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./3.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./4.
16:30 - 17:00

Anyám borogass IV./3.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IV./4.
17:30 - 18:00

Anyám borogass IV./5.
18:00 - 18:30

Anyám borogass IV./6.
18:30 - 19:00

Anyám borogass IV./7.
19:00 - 19:30

Anyám borogass IV./8.
19:30 - 20:00

Anyám borogass IV./9.
20:00 - 20:30

Anyám borogass IV./10.
20:30 - 21:00

Az ifjú Sheldon II./4.
21:00 - 21:30

Az ifjú Sheldon II./5.
21:30 - 22:00

Az ifjú Sheldon II./6.
22:00 - 22:30

Elválótársak I./7.
22:30 - 23:00

Elválótársak I./8.
23:00 - 23:30

Családom, darabokban I./1.
23:30 - 00:00

Nyomtalanul I./5.
00:00 - 01:00
MEGNÉZEM

Gyilkos elmék XI./3.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VIII./3.
02:00 - 02:45

Megtörve I./3.
02:45 - 04:00

Cobra 11 XXII./11.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XXIII./1.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XXIII./2.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág V./7.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág V./8.
07:30 - 08:00

Párizs még várhat
08:00 - 10:00

Monk - A flúgos nyomozó V./2.
10:00 - 10:55

Monk - A flúgos nyomozó V./3.
10:55 - 11:50

CSI: A helyszínelők VIII./14.
11:50 - 12:45

CSI: A helyszínelők VIII./15.
12:45 - 13:40

Született detektívek II./11.
13:40 - 14:40

New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban I./9.
14:40 - 15:40

New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban I./10.
15:40 - 16:40

Ízig-vérig I./9.
16:40 - 17:40

Ízig-vérig I./10.
17:40 - 18:40

Sakáltanya
18:40 - 20:45

Kavarás
20:45 - 23:10

Jófiúk I./9.
23:10 - 00:10

Univerzumunk mélységes titkai
00:00 - 00:50

Te tudtad? - Válogatás
00:50 - 01:00
MEGNÉZEM

Kincsvadászok
01:00 - 01:50

Te tudtad? - Válogatás
01:50 - 02:00

Reneszánsz másképp
02:00 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Varázslatos Houdini
04:00 - 05:00

Reneszánsz másképp
05:00 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Tudomány nagyban
06:30 - 07:00

Ha felnövök
07:00 - 07:10

Ha felnövök
07:10 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Történelmi találmányok
08:00 - 08:30

Te tudtad?
08:30 - 09:00

A művészet története
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Az evolúció mítosza
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Csak nem egy találmány?
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Csináld magad okosságok
12:30 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Elmemunkák
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Ne dobd ki!
14:15 - 14:45

GEOlino
14:45 - 15:00

Csak nem egy találmány?
15:00 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudomány nagyban
16:00 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Te tudtad?
17:00 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:00

Legyek szuper!
18:00 - 18:30

GEOlino
18:30 - 18:40

GEOlino
18:40 - 19:00

Az evolúció mítosza
19:00 - 19:30

Tinifőnök
19:30 - 20:00

Világraszóló találmányok
20:00 - 20:50

Te tudtad? - Válogatás
20:50 - 21:00

Űrtisztítók
21:00 - 21:50

Te tudtad? - Válogatás
21:50 - 22:00

Voyager - Út a végső határig
22:00 - 22:50

Te tudtad? - Válogatás
22:50 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:30 - 00:00

Hamis cica 14.
23:30 - 00:05

Violetta 218.
00:05 - 00:55
MEGNÉZEM

Evermoor titkai 22.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 19.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 20.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 11.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 12.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 18.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 19.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 9.
03:35 - 03:55

Flash és a Ronkok 10.
03:55 - 04:15

Flash és a Ronkok 11.
04:15 - 04:35

Flash és a Ronkok 12.
04:35 - 04:55

Hamis cica 9.
04:55 - 05:15

Hamis cica 10.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 16.
05:35 - 06:00

Green család a nagyvárosban 1.
06:00 - 06:30

Jessie 31.
06:30 - 07:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 23.
07:30 - 08:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 24.
08:00 - 08:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
08:30 - 09:00

Phineas és Ferb 47.
09:00 - 09:30

Phineas és Ferb 49.
09:30 - 10:00

Kikiwaka tábor 64.
10:00 - 10:30

Kikiwaka tábor 65.
10:30 - 11:00

Kikiwaka tábor 66.
11:00 - 11:30

Kikiwaka tábor 67.
11:30 - 12:00

Kikiwaka tábor 68.
12:00 - 12:30

K.C. a tini kém 30.
12:30 - 13:00

K.C. a tini kém 31.
13:00 - 13:30

K.C. a tini kém 32.
13:30 - 14:00

K.C. a tini kém 33.
14:00 - 14:30

K.C. a tini kém 34.
14:30 - 15:00

11 21.
15:00 - 15:30

11 22.
15:30 - 16:00

Bizaardvark 63.
16:00 - 16:30

Bizaardvark 1.
16:30 - 17:00

Raven otthona 34.
17:00 - 17:30

Raven otthona 1.
17:30 - 18:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 73.
18:00 - 18:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 74.
18:30 - 19:00

Jessie 3.
19:00 - 19:30

Jessie 2.
19:30 - 20:00

A zűr közepén 47.
20:00 - 20:30

A zűr közepén 48.
20:30 - 21:00

A zűr közepén 54.
21:00 - 21:30

Soy Luna 75.
21:30 - 22:30

Violetta 219.
22:30 - 23:30

Phineas és Ferb 81.
23:30 - 00:05

Színvarázs, Alakul!, Mimo és Bobo
23:58 - 00:08

Mozgás, Lola és a Számok, Jön, segít a Babacsapat
00:08 - 00:17

Risto Gusto, Vonat, Játékidő
00:17 - 00:28

Jön, segít a Babacsapat, Meselánc, Tempo Giusto
00:28 - 00:39

Lola és a Számok, Monica & Rudy, Minél magasabbra, annál jobb!
00:39 - 00:52
MEGNÉZEM

Margo és Félix, Risto Gusto, Vonat
00:52 - 01:04

A JÁTÉKOK VILÁGA, Tűzoltók akcióban, Dínóvilág
01:04 - 01:16

Micsoda látvány, Bundás barátok, India
01:16 - 01:28

Afrika, Baba-csapat, Játszótársak
01:28 - 01:38

Tűzoltók akcióban, Játékaim, barátaim, Hubbi és barátai
01:38 - 01:48

Risto Gusto, Leon-ART, Vízivilág
01:48 - 02:00

India, Baba-csapat, Monica & Rudy
02:00 - 02:12

Mi fán terem?, Múzeumban, Dínóvilág
02:12 - 02:22

Micsoda látvány, Panni és Fanni, Múzeumban
02:22 - 02:30

DuckSchool, Mini melódiák, Játékos hangok
02:30 - 02:41

Tudásfa, DuckSchool, Színvarázs
02:41 - 02:54

Sippi Sappi, Édes otthon, Cica és a Ceruza
02:54 - 03:04

DuckSchool, Mini melódiák, Hubbi elintézi
03:04 - 03:12

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Mozgás!
03:12 - 03:22

Időmanók, Táncok, Raul
03:22 - 03:32

Táncok, Az állatok birodalma, Sport, sport, sport
03:32 - 03:43

Hop-hop, Mozgás!, Táncok
03:43 - 03:53

Lola és a Számok, Az állatok birodalma, Ding Dang Dong
03:53 - 04:05

Hop-hop, Mimo világa, Monica & Rudy
04:05 - 04:17

Állatkert, Cica és a Ceruza, Időmanók
04:17 - 04:26

Kukucs, látlak!, Színkerék, Tűzoltók
04:26 - 04:37

Zöldségek, DuckSchool, Hód család
04:37 - 04:47

Dínóvilág, Időmanók, Didi baba
04:47 - 04:58

CUBIE, Körülöttünk a hangok, Időmanók
04:58 - 05:06

Mi fán terem?, Tűzoltók, DuckSchool
05:06 - 05:13

Dínóvilág, Játékos hangok, Lola és a Számok
05:13 - 05:22

Mini melódiák, Kolor Klára, Tudásfa
05:22 - 05:31

Monica & Rudy, Mi fán terem?, Mini melódiák
05:31 - 05:40

Kolor Klára, Játékos hangok, Micsoda látvány
05:40 - 05:51

Mini melódiák, Panni és Fanni, Időmanók
05:51 - 05:59

Formácskák, Cica és a Ceruza, Múzeumban
05:59 - 06:09

Színkerék, Játékos hangok, Sippi Sappi
06:09 - 06:20

Vonat, Hubbi és barátai, Risto Gusto
06:20 - 06:32

Jön, segít a Babacsapat, Napfalva, Dolgos törpök
06:32 - 06:45

Napfalva, Puffy és Tubby, Kaktusz
06:45 - 06:57

Hubbi és barátai, Zöldségek, Az állatok birodalma
06:57 - 07:08

Napfalva - Sportfalva, Állatok Birodalma, Űrbeli kalandorok
07:08 - 07:19

Fürdőszoba, Mozgás, Játékidő
07:19 - 07:29

Hop-hop, Meselánc, Táncok
07:29 - 07:39

Az állatok birodalma, Hop-hop, Sippi Sappi
07:39 - 07:49

Ding Dang Dong, Kukucs, látlak!, Raul
07:49 - 08:01

Mozgás, Játékidő, Mozgás
08:01 - 08:11

Mozgás, Ding Dang Dong, Raul
08:11 - 08:22

Édes otthon, Múzeumban, Édes otthon
08:22 - 08:29

Mi fán terem?, Sippi Sappi, Színkerék
08:29 - 08:37

Édes otthon, Miyu és Litto, Édes otthon
08:37 - 08:45

Édes otthon, Sippi Sappi, Múzeumban
08:45 - 08:54

Cica és a Ceruza, Te mit dolgozol?, Kolor Klára
08:54 - 09:04

Toobys, Formácskák, Sippi Sappi
09:04 - 09:13

Mimo és Bobo, Mi fán terem?, Panni és Fanni
09:13 - 09:24

Lola és a Számok, Múzeumban, Mi fán terem?
09:24 - 09:33

Pixie 2, Alakul!, Játékos hangok
09:33 - 09:43

Te mit dolgozol?, Alakul!, Tudásfa
09:43 - 09:53

Tudásfa, Színkerék, Lola és a Számok
09:53 - 10:03

Formácskák, Cica és a Ceruza, Monica & Rudy
10:03 - 10:14

Te mit dolgozol?, Múzeumban, Formácskák
10:14 - 10:23

Miyu és Litto, Bundás barátok, Vonat
10:23 - 10:34

Állatkert, Körülöttünk a hangok, Didi baba
10:34 - 10:45

Zack és Ziggy, Tempo Giusto, Mozgás
10:45 - 10:55

Hód család, Kaktusz, Időmanók
10:55 - 11:05

Mimo és Bobo, Didi baba, Cica és a Ceruza
11:05 - 11:19

Kukucs, látlak!, Jön, segít a Babacsapat, Lola és a Számok
11:19 - 11:30

A JÁTÉKOK VILÁGA, Járművek, Vonat
11:30 - 11:39

Raul, Napfalva, Dínóvilág
11:39 - 11:51

Vár az űr, Dolgos törpök, Járművek
11:51 - 12:01

Az étterem, Világ-bölcsi, Leon-ART
12:01 - 12:11

Tűzoltók, Raul, Szafari
12:11 - 12:22

Dolgos törpök, Napfalva, Az állatok birodalma
12:22 - 12:33

Napfalva, Tűzoltók akcióban, Tűzoltók
12:33 - 12:47

Világ-bölcsi, Fürdőszoba, Raul
12:47 - 12:57

Világ-bölcsi, Meselánc, Tengeri kaland
12:57 - 13:08

Mimo és Bobo, Fürdőszoba, Utazunk!
13:08 - 13:19

Vonat, Mi segítünk, Élet a városban
13:19 - 13:31

Zöldségek, Alakul!, Édes otthon
13:31 - 13:40

Toobys, Pixie 2, Csoportok
13:40 - 13:48

Mi fán terem?, Cica és a Ceruza, Alakul!
13:48 - 13:58

Mi fán terem?, Színvarázs, Időmanók
13:58 - 14:07

Színkerék, Mi fán terem?, Csoportok
14:07 - 14:16

Albert megmagyarázza, Formácskák, Pixie 2
14:16 - 14:25

Színkerék, Panni és Fanni, Pixie 2
14:25 - 14:34

Te mit dolgozol?, Sippi Sappi, Micsoda látvány
14:34 - 14:44

Sport, sport, sport, Ding Dang Dong, Sport, sport, sport
14:44 - 14:56

Raul, Játékidő, Ding Dang Dong
14:56 - 15:06

Ding Dang Dong, Ding Dang Dong, Sport, sport, sport
15:06 - 15:19

Ding Dang Dong, Micsoda látvány, Micsoda látvány
15:19 - 15:31

Micsoda látvány, Sport, sport, sport, Játékidő
15:31 - 15:42

Lola és a Számok, Alakul!, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/
15:42 - 15:51

CUBIE, Időmanók, DuckSchool
15:51 - 15:59

Jön, segít a Babacsapat, Meselánc, Színkerék
15:59 - 16:11

CUBIE, Színkerék, Risto Gusto
16:11 - 16:22

DuckSchool, Margo és Félix, Időmanók
16:22 - 16:33

Risto Gusto, Monica & Rudy, Mi fán terem?
16:33 - 16:43

Sport, sport, sport, Mozgás!, Sport, sport, sport
16:43 - 16:53

Játékidő, Ding Dang Dong, Mozgás!
16:53 - 17:03

Ding Dang Dong, Sport, sport, sport, Játékidő
17:03 - 17:14

Sport, sport, sport, Mozgás!, Sport, sport, sport
17:14 - 17:25

Játékidő, Mozgás!, Játékidő
17:25 - 17:36

Játékidő, Mozgás!, Sport, sport, sport
17:36 - 17:44

Színvarázs, Monica & Rudy, Panni és Fanni
17:44 - 17:55

Cica és a Ceruza, DuckSchool, Panni és Fanni
17:55 - 18:04

Mimo és Bobo, Csoportok, Színkerék
18:04 - 18:15

Mimo és Bobo, Pixie 2, Mimo és Bobo
18:15 - 18:24

Édes otthon, Alakul!, Alakul!
18:24 - 18:34

Színvarázs, Cica és a Ceruza, Pixie 2
18:34 - 18:44

Toobys, Afrika, Időmanók
18:44 - 18:52

Hop-hop, Tengeri kaland, Játszótársak
18:52 - 19:02

Miyu és Litto, Állatkert, Mimo és Bobo
19:02 - 19:11

Játszótársak, Meselánc, Időmanók
19:11 - 19:21