Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

KK teszt

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Élő egyház
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Kárpát expressz
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Kék bolygó
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Élő egyház
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Kárpát expressz
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Család'18
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15
MEGNÉZEM

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Bujdosó Trió
23:50 - 00:45

Velvet Divatház III./15.
00:45 - 01:35

Született szinglik I./1.
01:35 - 02:00

Én vagyok itt!
02:00 - 03:05

Akusztik
03:05 - 04:15

Tuti gimi I./1.
04:15 - 05:00

Leo és Fred II.
05:00 - 05:05

A nagy ho-ho-ho horgász I.
05:05 - 05:15

Vackor az első bében
05:15 - 05:20

Tinti kalandjai
05:20 - 05:30

A bűvös körhinta
05:30 - 05:40

A bűvös körhinta
05:40 - 05:55

Sammy és barátai II.
05:55 - 06:05

Sammy és barátai II.
06:05 - 06:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
06:25 - 06:35

Eperke és barátai 16.
06:35 - 06:55

Állatkerti sétány 64.
06:55 - 07:10

Umizoomi csapat II.
07:10 - 07:35

Loopdidoo - A nagy nyaralás III.
07:35 - 07:40

Moncsicsik
07:40 - 07:50

Dóra és barátai II./1.
07:50 - 08:15

A Büszke birtok oroszlán őrsége
08:15 - 08:40

Mickey egér játszótere III.
08:40 - 09:05

Jake és Sohaország kalózai II.
09:05 - 09:25

Szófia hercegnő II.
09:25 - 09:50

Maja, a méhecske II.
09:50 - 10:05

Csűrcsavarosdi 20.
10:05 - 10:25

Aprónép
10:25 - 10:35

Lülü, a teknőc II.
10:35 - 10:45

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
10:45 - 10:55

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
10:55 - 11:10

Leo és Fred II.
11:10 - 11:20

A nagy ho-ho-ho horgász I.
11:20 - 11:25

Vackor az első bében
11:25 - 11:30

Tinti kalandjai
11:30 - 11:40

Mikrobi
11:40 - 11:50

Magyar népmesék V.
11:50 - 12:00

Kérem a következőt I.
12:00 - 12:10

Mézga család különös kalandjai I.
12:10 - 12:40

Laura csillaga I.
12:40 - 12:50

Laura csillaga I.
12:50 - 13:05

M2 matricák - Triangulum
13:05 - 13:10

Eperke és barátai 17.
13:10 - 13:30

Állatkerti sétány 64.
13:30 - 13:45

Kemy, a felfedező
13:45 - 13:55

Kemy, a felfedező
13:55 - 14:10

A bűvös körhinta
14:10 - 14:20

A bűvös körhinta
14:20 - 14:35

Leo, az ifjú vadőr
14:35 - 14:45

Leo, az ifjú vadőr
14:45 - 14:55

Sammy és barátai II.
14:55 - 15:10

Sammy és barátai II.
15:10 - 15:25

Dóra és barátai II./2.
15:25 - 15:45

Moncsicsik
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:04

Hetedhét kaland
16:04 - 16:15

Umizoomi csapat II.
16:15 - 16:35

Kemy, a felfedező
16:35 - 16:50

Kemy, a felfedező
16:50 - 17:05

A Büszke birtok oroszlán őrsége
17:05 - 17:25

Mickey egér játszótere III.
17:25 - 17:50

Jake és Sohaország kalózai II.
17:50 - 18:15

Szófia hercegnő II.
18:15 - 18:40

Leo, az ifjú vadőr
18:40 - 18:50

Leo, az ifjú vadőr
18:50 - 19:00

Sammy és barátai II.
19:00 - 19:15

Sammy és barátai II.
19:15 - 19:30

Maja, a méhecske II.
19:30 - 19:40

Katuri
19:40 - 19:50

Lülü, a teknőc II.
19:50 - 20:00

M2 matricák - Baltazár-bazár
20:00 - 20:15

Tuti gimi I./2.
20:15 - 21:05

Született szinglik I./2.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Odaát V./3.
22:40 - 23:25
MEGNÉZEM

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Unless
23:25 - 00:25

Alpesi nyomozók II./6.
23:20 - 00:10

KorTárs
00:10 - 00:40

Vonalak mágusa - Filmportré - Gyulai Líviusz
00:40 - 01:40

P'amende
01:40 - 02:10

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
02:10 - 02:40

Élő örökség
02:40 - 03:05

Határtalanul magyar
03:05 - 03:35

Unió28
03:35 - 04:00

Summa
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Srpski Ekran
06:45 - 07:15

Unser Bildschirm
07:15 - 07:45

Ridikül
07:45 - 08:40

Az ígéret földje
08:40 - 09:30

A múlt árnyékában 130.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Főzzünk megint egyszerűen 5.
12:45 - 13:15

Honfoglaló
13:15 - 14:05

A múlt árnyékában 131.
14:05 - 15:05

Alpesi őrjárat IV./5.
15:05 - 16:10

A hegyi doktor IV./13.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 17:55

Prima Primissima kisfilmek
17:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 137.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Önök kérték
20:25 - 21:25

A Mediciek hatalma 2.
21:25 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

Cédrusliget III./1.
22:30 - 23:25
MEGNÉZEM

Uram, segíts! 3.
23:25 - 01:20

Forma-1
22:55 - 01:05

Labdarúgás
01:05 - 02:40

Ulti magazin
02:40 - 03:10

Labdarúgás
03:10 - 05:05

Szabadidő magazin
05:05 - 05:31

Tollaslabda
05:31 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

Kosárlabda magazin
07:30 - 08:30

Kézilabda magazin
08:30 - 09:25

Startfejes magazin
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

OTP Bank Liga
10:30 - 12:25

kisBAJNOK magazin
12:25 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

Jövünk!
13:30 - 14:00

Tollaslabda Magyar Nemzetközi Bajnokság
14:00 - 15:00

Labdarúgás
15:00 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Labdarúgás
17:15 - 19:00

Hungaroring magazin
19:00 - 19:30

Fradi Tv magazin
19:30 - 20:00

OTP Bank Liga
20:00 - 22:00

UEFA Bajnokok Ligája magazin
22:00 - 22:30

Sporthíradó
22:30 - 23:00

Tollaslabda
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

M2 matricák - Négyzetgyök
00:30 - 00:35

M2 matricák - Négyzetgyök
00:35 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Hogy volt?!
01:35 - 02:30

Régi keringő
02:30 - 04:00

Magyar rock
04:00 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:55

Novum
05:55 - 06:20

Család'18
06:20 - 06:50

Magyar gazda
06:50 - 07:15

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:15 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Orosz nyelvű hírek
08:20 - 08:25

Kínai nyelvű hírek
08:25 - 08:40

Református magazin
08:40 - 09:15

Evangélikus ifjúsági műsor
09:15 - 09:25

Református ifjúsági műsor
09:25 - 09:30

Úton-útfélen
09:30 - 09:50

Magyar történelmi arcképcsarnok
09:50 - 10:25

Mindenki Akadémiája
10:25 - 10:55

Új idők, új dalai
10:55 - 11:25

Angol nyelvű hírek
11:25 - 11:40

Szigligeti Ede: A mama
11:40 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Srpski Ekran
13:20 - 13:50

Unser Bildschirm
13:50 - 14:25

Család-barát
14:25 - 16:00

Család'18
16:00 - 16:25

Szerelmes földrajz
16:25 - 16:55

Térkép
16:55 - 17:25

Ízőrzők
17:25 - 18:00

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:00 - 19:00

Virágzó Magyarország
19:00 - 19:25

Pannonia 3 keréken
19:25 - 20:00

Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
20:00 - 20:55

Prima Primissima kisfilmek
20:55 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25
MEGNÉZEM

M5 Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:35

Randevú Budapesten
22:45 - 00:05

Az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
00:05 - 01:10

A pampák királya 109.
01:10 - 02:00

A pampák királya 110.
02:00 - 02:55

Remekművek
02:55 - 03:20

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
03:20 - 06:00

Tündérkert
06:00 - 06:05

Hazárd megye lordjai VI./7.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

A kölcsönkapott Föld
07:20 - 07:50

Daktari 80.
07:50 - 08:45

Bűvölet III./37.
08:45 - 09:40

Kisváros
09:40 - 10:20

Kisváros
10:20 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Vészhelyzet VII./18.
11:15 - 12:10

Te meg Én - Huszti Péter és Piros Ildikó estje
12:10 - 13:25

Vámmentes házasság
13:25 - 15:05

Végre egy új lemez... neked
15:05 - 16:00

Daktari 81.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Hazárd megye lordjai VI./7.
17:15 - 18:10

Bűvölet III./38.
18:10 - 19:10

Vészhelyzet VII./19.
19:10 - 20:00

Kisváros
20:00 - 20:40

Kisváros 92.
20:40 - 21:20

A polip II./1.
21:20 - 22:35

Az első villamos - portré Tolcsvay Lászlóról
22:35 - 23:40
MEGNÉZEM

Szabófalvától San Franciscóig
23:40 - 00:45

Angyal az asztalomnál
21:55 - 00:30

Vers mindenkinek
00:30 - 00:35

Kult30 - Az értékes félóra
00:35 - 01:10

M5 Híradó
01:10 - 01:40

Ez itt a kérdés...
01:40 - 02:25

Mindenki Akadémiája
02:25 - 02:55

Szerelmes földrajz 2018.
02:55 - 03:25

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
03:25 - 03:50

Magyar Krónika
03:50 - 04:20

Multiverzum
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi 2018
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:45

Ez itt a kérdés...
07:45 - 08:35

Kult30 - Az értékes félóra
08:35 - 09:10

Univerzum - Vigyázat, mérgezett!
09:10 - 10:10

Világörökségek kívül-belül II./2.
10:10 - 11:10

Vissza a faluba 2.
11:10 - 11:40

Tompa Mihály édes anyanyelve
11:40 - 12:15

Novum
12:15 - 12:45

SzépMűvészet
12:45 - 13:20

Szerelmes földrajz 2018.
13:20 - 14:00

Érettségi 2018
14:00 - 14:35

Szólalj meg! - németül
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - franciául
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20

Eszement játékok III./6.
15:20 - 15:50

Felsős
15:50 - 16:25

Mindenki Akadémiája
16:25 - 16:55

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
16:55 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

Világörökségek kívül-belül II./3.
18:05 - 19:00

Vissza a faluba 3.
19:00 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:35

Univerzum - A fáraók ékköve
19:35 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés...
21:00 - 21:50

Előszó
21:50 - 21:55

Spiró György: Imposztor
21:55 - 00:40
MEGNÉZEM

700-as klub
00:00 - 00:25

Magyarország építészete
00:25 - 00:30

Egyenes beszéd
00:30 - 01:30

Jakupcsek plusz
01:30 - 02:30

Columbo
02:30 - 03:55

A nap híre
03:55 - 04:40

700-as klub
04:40 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:45

Ékszer TV
10:45 - 11:45

Magyarország építészete
11:45 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:30

Fórum
15:30 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:30

Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30

Columbo
21:30 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00
MEGNÉZEM

Az elveszett szoba I./5.
00:00 - 01:00

A lopás művészete I./9.
01:00 - 02:00

A lopás művészete I./10.
02:00 - 02:45

Elfeledve I./9.
02:45 - 03:28

Műsorszünet
03:28 - 07:05

Crossing Lines - Határtalanul II./3.
07:05 - 08:10

Hawaii Five-0 IV./6.
08:10 - 09:10

Kékpróba II./5.
09:10 - 10:05

SEAL Team I./19.
10:05 - 11:00

NCIS: New Orleans III./13.
11:00 - 12:00

NCIS: Los Angeles VIII./23.
12:00 - 13:00

SEAL Team I./19.
13:00 - 14:00

NCIS: New Orleans III./13.
14:00 - 15:00

Crossing Lines - Határtalanul II./4.
15:00 - 16:05

Hawaii Five-0 IV./7.
16:05 - 17:05

Kékpróba II./6.
17:05 - 18:05

NCIS: New Orleans III./14.
18:05 - 19:00

NCIS: Los Angeles VIII./24.
19:00 - 20:00

SEAL Team I./20.
20:00 - 21:00

NCIS XII./17.
21:00 - 22:00

NCIS XII./18.
22:00 - 23:00

24: Újratöltve I./3.
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 00:48

Programajánló
00:48 - 01:00

bonum anno, archív magazin
01:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 02:48

Programajánló
02:48 - 03:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 03:48

Programajánló
03:48 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 04:48

Programajánló
04:48 - 05:00

Európa
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 05:48

Programajánló
05:48 - 06:00

Székely konyha
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 06:48

Programajánló
06:48 - 07:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 07:48

Programajánló
07:48 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:48

Programajánló
11:48 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Szeretve szeretni
12:30 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 15:48

Programajánló
15:48 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 18:48

Programajánló
18:48 - 19:00

Loretoi énekfüzér
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 21:48

Programajánló
21:48 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45
MEGNÉZEM

Grizzy és a lemmingek 71.
00:00 - 00:06

Grizzy és a lemmingek 72.
00:06 - 00:13

Grizzy és a lemmingek 73.
00:13 - 00:19

Grizzy és a lemmingek 74.
00:19 - 00:30

Grizzy és a lemmingek 75.
00:30 - 00:36

Grizzy és a lemmingek 76.
00:36 - 00:43

Grizzy és a lemmingek 77.
00:43 - 00:49

Grizzy és a lemmingek 78.
00:49 - 00:55

Én és a lovagom 137.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 138.
01:05 - 01:15

Én és a lovagom 139.
01:15 - 01:25

Én és a lovagom 140.
01:25 - 01:40

Pat, a kutya 61.
01:40 - 01:45

Pat, a kutya 62.
01:45 - 01:52

Pat, a kutya 63.
01:52 - 02:00

Pat, a kutya 64.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 65.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 66.
02:13 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 55.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 56.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 57.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 58.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 59.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 60.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 141.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 142.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 143.
03:25 - 03:35

Én és a lovagom 144.
03:35 - 03:50

Pat, a kutya 67.
03:50 - 03:57

Pat, a kutya 68.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 69.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 70.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 71.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 72.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 61.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 62.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 63.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 64.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 65.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 66.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 49.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 50.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 51.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 52.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 54.
06:00 - 06:11

Dorothy Óz földjén 22.
06:11 - 06:25

Flúgos futam 25.
06:25 - 06:35

Flúgos futam 26.
06:35 - 06:50

A Happó család 207.
06:50 - 06:55

Grizzy és a lemmingek 100.
06:55 - 07:02

Grizzy és a lemmingek 16.
07:02 - 07:08

Grizzy és a lemmingek 17.
07:08 - 07:20

A Tom és Jerry-show 53.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 54.
07:26 - 07:33

A Tom és Jerry-show 55.
07:33 - 07:45

A Tom és Jerry-show 56.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 57.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 58.
07:58 - 08:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 38.
08:15 - 08:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 39.
08:40 - 09:05

Nyuszipoly 44.
09:05 - 09:15

Nyuszipoly 45.
09:15 - 09:30

Nyuszipoly 46.
09:30 - 09:40

Nyuszipoly 47.
09:40 - 09:55

Új bolondos dallamok 661.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 662.
10:00 - 10:05

Új bolondos dallamok 671.
10:05 - 10:10

Új bolondos dallamok 672.
10:10 - 10:20

Új bolondos dallamok 681.
10:20 - 10:25

Új bolondos dallamok 682.
10:25 - 10:30

Új bolondos dallamok 691.
10:30 - 10:35

Új bolondos dallamok 692.
10:35 - 10:45

A Happó család 207.
10:45 - 10:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
10:50 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 41.
11:20 - 11:45

Mr. Bean 5.
11:45 - 11:55

Mr. Bean 6.
11:55 - 12:15

Mr. Bean 7.
12:15 - 12:25

Mr. Bean 8.
12:25 - 12:40

A Tom és Jerry-show 142.
12:40 - 12:46

A Tom és Jerry-show 145.
12:46 - 12:53

A Tom és Jerry-show 147.
12:53 - 13:00

A Tom és Jerry-show 144.
13:00 - 13:06

A Tom és Jerry-show 148.
13:06 - 13:13

A Tom és Jerry-show 149.
13:13 - 13:20

A Tom és Jerry-show 150.
13:20 - 13:26

A Tom és Jerry-show 152.
13:26 - 13:33

A Tom és Jerry-show 153.
13:33 - 13:50

A Happó család 208.
13:50 - 14:00

Grizzy és a lemmingek 101.
14:00 - 14:07

Grizzy és a lemmingek 18.
14:07 - 14:14

Grizzy és a lemmingek 19.
14:14 - 14:25

Dorothy Óz földjén 55.
14:25 - 14:35

Dorothy Óz földjén 23.
14:35 - 14:50

Mr. Bean 9.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 10.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 11.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 12.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 48.
15:45 - 15:54

Nyuszipoly 49.
15:54 - 16:10

Nyuszipoly 50.
16:10 - 16:20

Nyuszipoly 51.
16:20 - 16:40

Új bolondos dallamok 701.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 702.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 711.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 712.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 721.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 722.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 731.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 732.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 59.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 60.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 61.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 62.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 63.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 64.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
18:20 - 18:45

Csak lazán, Scooby-Doo! 41.
18:45 - 19:15

Ben 10 103.
19:15 - 19:26

Ben 10 104.
19:26 - 19:40

Flúgos futam 27.
19:40 - 19:50

Flúgos futam 28.
19:50 - 20:05

Új bolondos dallamok 731.
20:05 - 20:10

Új bolondos dallamok 732.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 741.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 742.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 751.
20:25 - 20:35

Grizzy és a lemmingek 101.
20:35 - 20:42

Grizzy és a lemmingek 30.
20:42 - 20:48

Grizzy és a lemmingek 31.
20:48 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 55.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 56.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 57.
21:13 - 21:25

Én és a lovagom 145.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 146.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 147.
21:50 - 22:00

Én és a lovagom 148.
22:00 - 22:20

Pat, a kutya 73.
22:20 - 22:27

Pat, a kutya 74.
22:27 - 22:34

Pat, a kutya 75.
22:34 - 22:45

Pat, a kutya 76.
22:45 - 22:52

Pat, a kutya 77.
22:52 - 22:59

Pat, a kutya 78.
22:59 - 23:10

Mr. Bean 11.
23:10 - 23:20
MEGNÉZEM

Mr. Bean 12.
23:20 - 23:40

Mr. Bean 21.
23:40 - 23:50

Mr. Bean 22.
23:50 - 00:00

Új csaj II./23.
00:00 - 00:30

Új csaj II./24.
00:30 - 01:00

Új csaj VI./11.
01:00 - 01:30

Új csaj VI./12.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal II./7.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal II./8.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal II./9.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal II./10.
03:05 - 03:30

A Madagaszkár pingvinjei II./15.
03:30 - 03:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája II./15.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág X./7.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág X./8.
04:45 - 05:10

Új csaj II./23.
05:10 - 05:35

Új csaj II./24.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág X./9.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág X./10.
06:30 - 07:00

A Madagaszkár pingvinjei II./16.
07:00 - 07:30

Így jártam anyátokkal II./7.
07:30 - 08:00

Így jártam anyátokkal II./8.
08:00 - 08:30

Jóbarátok VI./19.
08:30 - 09:00

Jóbarátok VI./20.
09:00 - 09:30

Új csaj II./23.
09:30 - 10:00

Anyám borogass VI./16.
10:00 - 10:30

Anyám borogass VI./17.
10:30 - 11:00

Melissa és Joey II./10.
11:00 - 11:30

Melissa és Joey II./11.
11:30 - 12:00

Mike és Molly VI./10.
12:00 - 12:30

Mike és Molly VI./11.
12:30 - 13:00

Baby Daddy III./19.
13:00 - 13:30

Baby Daddy III./20.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal II./9.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal II./10.
14:30 - 15:00

Anyám borogass VI./16.
15:00 - 15:30

Anyám borogass VI./17.
15:30 - 16:00

Mike és Molly VI./12.
16:00 - 16:30

Mike és Molly VI./13.
16:30 - 17:00

Melissa és Joey II./12.
17:00 - 17:30

Melissa és Joey II./13.
17:30 - 18:00

Jóbarátok VI./21.
18:00 - 18:30

Jóbarátok VI./22.
18:30 - 19:00

Baby Daddy III./21.
19:00 - 19:30

Baby Daddy IV./1.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal II./11.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal II./12.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal II./13.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal II./14.
21:30 - 22:00

Mike és Molly I./1.
22:00 - 22:30

Mike és Molly I./2.
22:30 - 23:00

Anyám borogass VI./18.
23:00 - 23:30
MEGNÉZEM

Anyám borogass VI./19.
23:30 - 00:00

Dr. Csont XI./12.
00:00 - 01:00

Szemfényvesztők I./3.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék VII./14.
02:00 - 03:00

Rejtjelek III./9.
03:00 - 04:00

Rejtjelek III./10.
04:00 - 05:00

Döglött akták III./6.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

112 - Életmentők 76.
09:00 - 09:30

Halálos fegyver II./9.
09:30 - 10:25

Vészhelyzet XI./10.
10:25 - 11:25

Medicopter 117 - A légimentők VI./9.
11:25 - 12:25

Medicopter 117 - A légimentők VI./10.
12:25 - 13:25

Cobra 11 XIII./6.
13:25 - 14:25

Cobra 11 XIII./7.
14:25 - 15:25

Cobra 11 XIII./8.
15:25 - 16:25

Született detektívek I./9.
16:25 - 17:20

Született detektívek I./10.
17:20 - 18:15

Szellemekkel suttogó I./4.
18:15 - 19:10

Halálos fegyver II./10.
19:10 - 20:05

Dr. Csont XI./13.
20:05 - 21:00

Dr. Csont XI./14.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VII./15.
22:00 - 23:00

CSI: A helyszínelők XII./13.
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

A kvantumfizikai titkai
00:00 - 01:00

Rendes káosz
01:00 - 02:00

A kvantumfizikai titkai
02:00 - 03:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
03:00 - 03:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:30 - 04:00

Tudomány a vadonban
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban IV.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Legyek szuper!
06:30 - 07:00

Look Kool
07:00 - 07:25

Az evolúció mítosza
07:25 - 07:50

GEOlino
07:50 - 08:00

GEOlino
08:00 - 08:20

Fedezzük fel, mert a természet tudja
08:20 - 08:45

Csodálatos állatok
08:45 - 09:00

Egyszer volt hol nem volt a Föld
09:00 - 09:30

Marvi Hammer II./30.
09:30 - 09:50

Kíváncsi Mily
09:50 - 10:00

Felfedező Expressz I./33.
10:00 - 10:25

Pofonegyszerű
10:25 - 10:35

Pofonegyszerű
10:35 - 10:50

Infotoy
10:50 - 11:00

Artzooka
11:00 - 11:25

Tudós Palánták
11:25 - 11:45

Sportlabor
11:45 - 12:00

GEOlino
12:00 - 12:15

Ikerdokik bevetésen
12:15 - 12:45

Történelem másképp
12:45 - 13:15

Tudomány nagyban
13:15 - 13:40

Csináld magad okosságok
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:30

Elmemunkák
14:30 - 14:55

Infotoy
14:55 - 15:05

Thomas Edison Titkos Laboratóriuma
15:05 - 15:35

Csináld magad okosságok
15:35 - 16:00

Ikerdokik bevetésen
16:00 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Tudomány nagyban
17:00 - 17:25

Csináld magad okosságok
17:25 - 17:50

Fedezzük fel, mert a természet tudja
17:50 - 18:20

Artzooka
18:20 - 18:45

Elmemunkák
18:45 - 19:10

Look Kool
19:10 - 19:35

Marvi Hammer
19:35 - 20:00

Energia a négyzeten
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

The Gene Code
21:00 - 22:00

A nők felemelkedése
22:00 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30
MEGNÉZEM

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Boyster, az osztrigafiú 7.
23:45 - 00:05

Violetta 148.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 23.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 14.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 15.
01:40 - 02:05

Sabrina, a tiniboszorkány 25.
02:05 - 02:25

Sabrina, a tiniboszorkány 26.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 9.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 10.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 21.
03:35 - 03:45

Sabrina, a tiniboszorkány 15.
03:45 - 04:10

Sabrina, a tiniboszorkány 16.
04:10 - 04:30

Flash és a Ronkok 21.
04:30 - 04:50

Hamis cica 1.
04:50 - 05:15

Hamis cica 2.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 11.
05:35 - 06:00

Pizsihősök 2.
06:00 - 06:25

Mickey egér 9.
06:25 - 06:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 26.
06:30 - 07:00

Hős6os: Baymax visszatér 4.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 31.
07:30 - 08:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 30.
08:00 - 08:30

Aranyhaj: A sorozat 10.
08:30 - 09:00

Jessie 70.
09:00 - 09:30

Jessie 81.
09:30 - 10:00

K.C. a tini kém 46.
10:00 - 10:30

K.C. a tini kém 54.
10:30 - 11:00

A zűr közepén II./30.
11:00 - 11:30

A zűr közepén 41.
11:30 - 12:00

Rejtélyek városkája 41.
12:00 - 12:30

Rejtélyek városkája 5.
12:30 - 13:00

Laborpatkányok 85.
13:00 - 13:30

Laborpatkányok 90.
13:30 - 13:55

Utódok: Komisz világ 10.
13:55 - 14:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 4.
14:00 - 14:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 31.
14:30 - 15:00

Hős6os: Baymax visszatér 23.
15:00 - 15:30

Kacsamesék 19.
15:30 - 16:00

Kikiwaka tábor II./37.
16:00 - 16:30

Raven otthona 15.
16:30 - 17:00

A zűr közepén II./22.
17:00 - 17:30

Aranyhaj: A sorozat 10.
17:30 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 43.
18:00 - 18:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 7.
18:30 - 19:00

Soy Luna 178.
19:00 - 20:00

Raven otthona 13.
20:00 - 20:30

Kikiwaka tábor 15.
20:30 - 21:00

Jessie 94.
21:00 - 21:30

Jessie 89.
21:30 - 22:00

Soy Luna 178.
22:00 - 23:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 23.
23:00 - 23:20
MEGNÉZEM

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
23:20 - 23:45

Boyster, az osztrigafiú 8.
23:45 - 00:05

A Legendás 300
23:00 - 01:00

Modern csodák 2.
01:00 - 02:00

A 7 halálos bűn 5.
02:00 - 03:00

Legendás csatahajók 11.
03:00 - 04:00

Parancsnoki döntések 1,2.
04:00 - 04:30

Parancsnoki döntések 13.
04:30 - 05:00

Kémhálózat 23.
05:00 - 06:00

Classic Mobils 46.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Patton 360-fokban 9.
07:00 - 08:00

Harctéri detektívek 6.
08:00 - 09:00

Legendás csatahajók 6.
09:00 - 10:00

Titkosítás feloldva 3.
10:00 - 11:00

Columbus elfeledett utazása
11:00 - 13:00

Múmiák nyomában 2.
13:00 - 14:00

Fegyverek a háborúban 19.
14:00 - 15:00

Párbaj az égen 1.
15:00 - 16:00

A fegyverek története 14.
16:00 - 17:00

Kémhálózat 11.
17:00 - 18:00

Megaföldrengés
18:00 - 20:00

Kémhálózat 23.
20:00 - 21:00

Classic Mobils
21:00 - 21:30

Classic Mobils
21:30 - 22:00

Háború színesben 9.
22:00 - 23:00

Repülő piramisok, szárnyaló kőtömbök
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Hírek
00:00 - 00:10

Bayer show
00:10 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Jó reggelt extra
01:50 - 02:15

Hosszabbítás
02:15 - 02:40

Magyar világ
02:40 - 03:05

Kultúrklub Major Melindával
03:05 - 03:15

Napi aktuális
03:15 - 04:00

Heti terror
04:00 - 04:25

Tegnapi történelem
04:25 - 04:50

Újjászületett iparág
04:50 - 05:15

Sajtóklub
05:15 - 06:00

Magyar világ
06:00 - 06:30

Jó reggelt!
06:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:10

Háttérkép
10:10 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

1x1
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:10

Civil kör
13:10 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:25

Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35

Hosszabbítás
14:35 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:10

Magyarok
15:10 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:35

Jó reggelt extra
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:10

Kitekintő
17:10 - 17:35

Látókör
17:35 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Kiegyenlítő
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Razzia
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:10

Keménymag
21:10 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Újranyitott akták
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:10

Napi aktuális
23:10 - 00:00
MEGNÉZEM

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00
MEGNÉZEM

Kegyetlen vakáció
23:50 - 01:20

Műsorszünet
01:20 - 06:45

Szellemet szeretni
06:45 - 08:45

Mielőtt felkel a Nap
08:45 - 10:50

Mielőtt lemegy a Nap
10:50 - 12:35

Szavak szárnyán
12:35 - 14:20

Inga Lindström: Egy dal Solveignek
14:20 - 16:20

Merlin 2. - A varázslóinas 1
16:20 - 18:15

Merlin 2. - A varázslóinas 2
18:15 - 20:00

Halálos festmény
20:00 - 21:55

Egy forró őszi csók
21:55 - 23:45
MEGNÉZEM

Gyilkosság receptre
23:45 - 01:15

Haldorádó
00:00 - 00:30

Légy-ott! Pontyos vízeknél
00:30 - 01:00

Egy sporthorgász naplója
01:00 - 01:30

TopMixTV
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Második vadászrandevú
02:30 - 03:00

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
03:00 - 03:30

Horgászat határok nélkül
03:30 - 04:00

Pontyok háborúja 9.
04:00 - 04:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Takács Viktor
06:00 - 06:30

Gone Fishin V./12.
06:30 - 07:00

III. Balox Pontyfogó Kupa
07:00 - 07:30

Feeder túrák- és trükkök
07:30 - 08:00

XIV. F&H-Energofish-Velence Bike Társasági és Média kupa 2018.
08:00 - 08:30

Légy-Ott! 36. rész Vad Bosznia
08:30 - 09:00

Légy-Ott! 37. rész Vad Bosznia
09:00 - 09:30

Horgászat Des Taylorral
09:30 - 10:00

Hírös Yacht
10:00 - 10:30

Top tippek
10:30 - 11:00

Fókuszban a horgászat
11:00 - 11:30

Walter megoldások
11:30 - 12:00

Matchfishing
12:00 - 12:30

Légy-ott! Pontyos vízeknél
12:30 - 13:00

Egy sporthorgász naplója
13:00 - 13:30

TopMixTV
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Második vadászrandevú
14:30 - 15:00

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Pontyok háborúja 9.
16:00 - 16:30

Horgásztestvérek - Holbinai párbaj 3. rész
16:30 - 17:00

Légy-Ott! Partizán fly fishing 1. rész
17:00 - 17:30

Légy-Ott! Partizán fly fishing 2. rész
17:30 - 18:00

Hírös Yacht
18:00 - 18:30

Fegyvermester
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
19:30 - 20:00

Pontyszínház
20:00 - 20:30

Haldorádó
20:30 - 21:00

Irány Afrika! 1. rész
21:00 - 21:30

Halmi Péter Pál
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

F&H Events
23:00 - 23:30
MEGNÉZEM

Gone Fishin V./12.
23:30 - 00:00

Szerelem a vadonban
00:00 - 01:10

David Tutera: A sztárszervező
01:10 - 02:15

Rejtélyes diagnózis
02:15 - 03:15

Álmaim első otthona
03:15 - 03:45

Álmaim első otthona
03:45 - 04:10

Divat és ami mögötte van
04:10 - 05:00

Fitness bárhol 88.
05:00 - 05:35

ZEN - Stresszmentes élet 28.
05:35 - 06:00

Feleségcsere 6.
06:00 - 07:10

Mondj igent a ruhára: Atlanta
07:10 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babavilág
11:35 - 11:40

David Tutera: A sztárszervező
11:40 - 12:45

Egy falat Hollandia 21.
12:45 - 13:20

Álmaim első otthona 1.
13:20 - 13:50

Álmaim első otthona 2.
13:50 - 14:15

Szerelem a vadonban
14:15 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

David Tutera: A sztárszervező 7.
16:55 - 18:00

Rejtélyes diagnózis 2.
18:00 - 19:00

A nagy házalakítás 22.
19:00 - 20:00

Szerelem a vadonban 2.
20:00 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta 7.
21:00 - 21:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta 8.
21:30 - 22:00

Született szobalányok II./4.
22:00 - 23:00

A nagy házalakítás
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Elhajlási engedély
22:50 - 00:50

A fekete ötven árnyalata
00:50 - 02:40

Lepattant a fater, zúzzuk le a kecót!
02:40 - 04:30

Laura csillaga és az álomszörnyek
04:30 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

A jelszó: Világvége 2
09:00 - 10:50

A barátságos óriás
10:50 - 13:05

Big Game: A nagyvad
13:05 - 14:50

Rocky III.
14:50 - 16:50

Csúcsformában 2
16:50 - 18:40

Egyiptom istenei
18:40 - 21:00

300 - A birodalom hajnala
21:00 - 23:00

Aeon Flux
23:00 - 00:50
MEGNÉZEM

Képeslapok a szakadékból
22:45 - 00:30

MANHUNT (2012)
00:30 - 02:00

Nemek zavara
02:00 - 03:35

A lányom gyilkosa
03:35 - 05:10

Műsorszünet
05:10 - 05:30

Shirley Temple mesél: Micimackó
05:30 - 06:25

Marco Polo 1
06:25 - 07:55

Marco Polo 2
07:55 - 09:20

Bluebird
09:20 - 10:40

A fekete ló farmja
10:40 - 12:30

Valaki hőse
12:30 - 13:50

Párkeresők
13:50 - 15:50

A Royal Palace hősei
15:50 - 17:35

A Big Foot expedíció
17:35 - 19:00

Fogadj Zuckerre!
19:00 - 20:35

Görög ízek 1.
20:35 - 21:00

Jericho I./8.
21:00 - 21:45

Kard által vész I./2.
21:45 - 23:10

Futás
23:10 - 00:40
MEGNÉZEM

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Jóga
05:00 - 06:00

Preventív gerinctréning
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna
12:00 - 13:00

Haladó jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

FIX Magazin
10:00 - 11:00

Kertszépítők
11:00 - 11:30

Zöldövezet
11:30 - 12:00

Törzsasztal
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Zooo+
14:00 - 14:30

Mobilítás
14:30 - 15:10

LikeDrive
15:10 - 15:20

FIX Magazin
15:20 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:45

Bóta Café
19:45 - 20:45

Törzsasztal
20:45 - 21:15

A Szomszéd Vár
21:15 - 21:45

Smaragdút
21:45 - 22:45

Szellemvárosok Magyarországon
22:45 - 23:15
MEGNÉZEM

Game On
23:15 - 23:45

Honvéd7
23:45 - 00:00

Escobar 51.
23:50 - 00:50

Late Night Gaming
00:50 - 03:10

A szomszéd főztje...
03:10 - 06:30

SOKO - Alpesi nyomozók XI./11.
06:30 - 07:30

Danni Lowinski V./9.
07:30 - 08:30

Miss Marple: Királyok és kalandorok
08:30 - 10:35

Gyilkos sorok XII./15.
10:35 - 11:40

Gyilkos sorok XII./16.
11:40 - 12:45

Poirot-novellák 29.
12:45 - 13:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./10.
13:50 - 14:50

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./11.
14:50 - 15:50

SOKO - Alpesi nyomozók XI./12.
15:50 - 16:50

Danni Lowinski V./10.
16:50 - 17:50

Poirot-novellák 30.
17:50 - 18:55

Kisvárosi gyilkosságok V./1.
18:55 - 21:00

Escobar 52.
21:00 - 22:00

Felügyelők
22:00 - 00:15
MEGNÉZEM

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

100% Hu
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Urban H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Vs.
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Mov!e H!ts
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Kvartett
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

NAPPALI Extra
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Nappali
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Nappali
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Autókoktél
20:30 - 21:15

Fokusz Pont
21:15 - 21:45

Heti Jazz
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45
MEGNÉZEM

Francia politika
23:45 - 00:30

Híradó
00:00 - 01:00

Lapzárta
01:00 - 01:30

Paletta
01:30 - 02:00

Vetítő: A Te neved...
02:00 - 03:00

Magyarország élőben
03:00 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Főhős
05:00 - 06:00

Magyarország élőben
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Paletta
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Lapzárta
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Európai Híradó
09:30 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Elrabolt évek nyomában
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Soroló
12:30 - 13:00

Panaszkönyv
13:00 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Magyarország élőben
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Hírvilág
17:30 - 18:00

Főhős
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:30

Lapzárta
20:30 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Magyarország élőben
23:00 - 00:00
MEGNÉZEM

A Korona hercege 71.
23:00 - 00:30

A sors útjai 119.
00:30 - 01:30

Kuzey Güney - Tűz és víz 59.
01:30 - 02:25

Megtört szívek III./1.
02:25 - 03:10

Alisa 177.
03:10 - 03:55

Maria 127.
03:55 - 04:40

A szultána II./46.
04:40 - 05:30

A Korona hercege 71.
05:30 - 06:50

Éld az életem! 117.
06:50 - 07:45

Seherezádé 15.
07:45 - 08:45

Paloma 93.
08:45 - 09:45

Megtört szívek III./2.
09:45 - 10:40

Alisa 178.
10:40 - 11:35

Esmeralda 110.
11:35 - 12:35

Betty, a csúnya lány 166.
12:35 - 13:35

A Korona hercege 72.
13:35 - 15:00

A szultána II./47.
15:00 - 16:05

Kuzey Güney - Tűz és víz 60.
16:05 - 17:00

A sors útjai 120.
17:00 - 18:00

Bosszú vagy szerelem 1.
18:00 - 19:00

Betty, a csúnya lány 167.
19:00 - 20:00

Seherezádé 16.
20:00 - 21:00

Esmeralda 111.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 65.
22:00 - 23:00

A Korona hercege 72.
23:00 - 00:30
MEGNÉZEM

Csendes szörnyetegek III./6.
23:25 - 00:30

Ciki tini testek II./2.
00:30 - 01:35

Sokkoló függőségek - Kanadában II./8.
01:35 - 03:10

Rögös út az esküvőig 5.
03:10 - 03:40

Ciki tini testek II./2.
03:40 - 03:50

Life Night
03:50 - 05:00

Mi van benne valójában? I./4.
05:00 - 05:26

Life Night
05:26 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./29.
06:05 - 06:45

Hogyan készül? Megmutatjuk! - Fakanál
06:45 - 07:15

A nagy nap! I./2.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:30

Mini páros VII./1.
08:30 - 09:00

Mini páros VII./2.
09:00 - 09:35

Hogyan készül? Megmutatjuk! - Fakanál
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Mi van benne valójában? I./4.
10:10 - 10:35

Ez zsír! magazin VII./45.
10:35 - 11:05

A Kardashian sztori III./12.
11:05 - 11:35

A Kardashian sztori IV./1.
11:35 - 12:10

A nagy nap! I./2.
12:10 - 13:15

Mini páros VII./3.
13:15 - 13:45

Mini páros VII./4.
13:45 - 14:15

Csendes szörnyetegek III./6.
14:15 - 15:20

A Kardashian sztori IV./2.
15:20 - 15:50

A Kardashian sztori IV./3.
15:50 - 16:10

Arapara 1.
16:10 - 17:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! - Vegeta
17:30 - 18:00

Mi van benne valójában? I./5.
18:00 - 18:30

A nagy nap! I./3.
18:30 - 19:30

Rögös út az esküvőig 6.
19:30 - 20:10

Csendes szörnyetegek III./7.
20:10 - 21:15

Ciki tini testek II./3.
21:15 - 22:10

Sokkoló függőségek - Kanadában II./9.
22:10 - 23:25
MEGNÉZEM

Csendes szörnyetegek III./7.
23:25 - 00:30

Közeli ellenség
23:45 - 01:40

A hírhedt
01:40 - 04:10

Street Fighter - Harc a végsőkig
04:10 - 06:15

TeleShop
06:15 - 07:20

Kung Fu Panda ünnepe
07:20 - 07:55

Ellenséges terület
07:55 - 10:15

Másodpercekre a haláltól
10:15 - 12:15

Időzsaru
12:15 - 14:20