Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV  HD

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD - HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

AMC HD

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool HD

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+ HD

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild HD

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Network

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV HD

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2 HD

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV2 Séf

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3 HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Aréna4 HD
Fit HD - HD
Total Dance TV
AMC HD
ATV Spirit
AXN HD
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool HD
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+ HD
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo HD
National Geographic Wild HD
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Network
Prime
RTL II HD
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV HD
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2 HD
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV2 Séf
TV4
VIASAT3 HD
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Apostol TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:10

Időjárás-jelentés
00:10 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:38

Időjárás-jelentés
06:38 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:15

Most történik
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:15

Most történik
10:15 - 10:30
MEGNÉZEM

Hírek
10:30 - 10:33

Élő egyház
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:15

Most történik
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Kárpát-medence
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Világ
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Élő egyház
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Kárpát-medence
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:15

Most történik
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Magyar gazda
17:33 - 17:54

Ma este
17:54 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Család'21
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Bozo és a Tindia
23:20 - 00:20

Odaát XIII./19.
00:20 - 01:05

Akusztik
01:05 - 02:10

Én vagyok itt!
02:10 - 03:05

Az A38 Hajó színpadán: Bozo és a Tindia
03:05 - 04:15

Sweet Valley II./14.
04:15 - 04:35

Sweet Valley II./15.
04:35 - 05:00

Pom-Pom meséi II.
05:00 - 05:05

Sebaj Tóbiás I.
05:05 - 05:10

Stop! Közlekedj okosan!
05:10 - 05:20

Benedek Elek meséi
05:20 - 05:30

Merülj, Olly merülj! II.
05:30 - 05:55

Sam, a tűzoltó VI.
05:55 - 06:05

Sam, a tűzoltó VI.
06:05 - 06:15

Csepp barát
06:15 - 06:25

Kókusz Kokó, a kis sárkány II.
06:25 - 06:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány II.
06:35 - 06:50

Heidi I.
06:50 - 07:15

Találd ki, mennyire szeretlek!
07:15 - 07:25

Rubi Szivárványiában
07:25 - 07:35

Rubi Szivárványiában
07:35 - 07:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:50 - 08:05

Kutyapajtik
08:05 - 08:30

Aranyhaj: A sorozat
08:30 - 08:50

Mickey egér játszótere V.
08:50 - 09:15

Jake és Sohaország kalózai III.
09:15 - 09:40

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
09:40 - 09:50

Bing II.
09:50 - 09:55

Bing II.
09:55 - 10:05

Kismackó kalandjai
10:05 - 10:10

Sam, a tűzoltó VI.
10:10 - 10:20

Sam, a tűzoltó VI.
10:20 - 10:35
MEGNÉZEM

Pom-Pom meséi II.
10:35 - 10:40

Sebaj Tóbiás I.
10:40 - 10:50

Stop! Közlekedj okosan!
10:50 - 10:55

Benedek Elek meséi
10:55 - 11:10

Magyar népmesék V.
11:10 - 11:15

Trombi és a Tűzmanó I.
11:15 - 11:25

Kérem a következőt II.
11:25 - 11:35

Mézga Aladár különös kalandjai
11:35 - 12:05

Varázslók a Waverly helyből III./10.
12:05 - 12:30

Állati küldetés II.
12:30 - 13:00

M2 matricák - Triangulum
13:00 - 13:05

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:05 - 13:10

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:10 - 13:15

Pán Péter legújabb kalandjai II.
13:15 - 13:40

Alvin és a mókusok I.
13:40 - 13:50

Alvin és a mókusok I.
13:50 - 14:05

Pat, a kutya
14:05 - 14:15

A Mancs őrjárat III.
14:15 - 14:35

Mouk I.
14:35 - 14:50

A kis királylány III.
14:50 - 15:00

Bob, a mester XX.
15:00 - 15:10

Bob, a mester XX.
15:10 - 15:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
15:25 - 15:35

Rubi Szivárványiában
15:35 - 15:45

Rubi Szivárványiában
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:04

Hetedhét kaland
16:04 - 16:15

Pán Péter legújabb kalandjai II.
16:15 - 16:35

Heidi I.
16:35 - 17:00

Kutyapajtik
17:00 - 17:25

Aranyhaj: A sorozat
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere V.
17:50 - 18:10

Jake és Sohaország kalózai III.
18:10 - 18:35

Lassie II.
18:35 - 19:00

Alvin és a mókusok I.
19:00 - 19:10

Alvin és a mókusok I.
19:10 - 19:25

MeteoHeroes-Együtt a Földért!
19:25 - 19:35

A Mancs őrjárat III.
19:35 - 19:55

Hetedhét kaland
19:55 - 20:15

Sweet Valley II./16.
20:15 - 20:40

Sweet Valley II./17.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:15

Jessica Jones II./3.
22:15 - 23:10

Kulisszák mögött - Az A38 Hajón: Trottel A Talayapa project
23:10 - 00:10

Ne ölj! I./17.
23:25 - 00:20

Hat nővér I.-II./32.
00:20 - 01:15

Divat & dizájn
01:15 - 02:10

Novum
02:10 - 02:40

Noé barátai
02:40 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Unió27
03:35 - 04:00

Summa
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Édes anyanyelvünk
04:25 - 04:30

Család-barát
04:30 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Srpski ekran
06:45 - 07:15

Unser Bildschirm
07:15 - 07:45

Mozogj otthon!
07:45 - 07:55

Ridikül
07:55 - 08:50

Fogd a kezem! I./60.
08:50 - 09:40

Isztambuli menyasszony II./52.
09:40 - 10:35
MEGNÉZEM

Család-barát
10:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

A világ egy terített asztal
12:50 - 13:20

Sorsok útvesztője 339.
13:20 - 14:10

Gratulálunk, a csatlakozás sikeres volt
14:10 - 14:20

Almárium
14:20 - 15:10

Zoo I./4.
15:10 - 16:10

Alpesi őrjárat V./18.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Isztambuli menyasszony II./53.
18:45 - 19:35

A hegyi doktor I./5.
19:35 - 20:30

Önök kérték
20:30 - 21:30

A maffia nyomában - Zagaria akció 5.
21:30 - 22:25

Kenó
22:25 - 22:35

A legendák hivatala II./1.
22:35 - 23:35

Ne ölj! I./18.
23:35 - 00:25

Labdarúgás
22:30 - 00:30

UEFA Bajnokok Ligája magazin
00:30 - 01:00

OTP Bank Liga
01:00 - 02:50

OTP Bank Liga
02:50 - 04:40

Labdarúgás
04:40 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

Labdarúgás
07:30 - 08:00

Kézilabda magazin
08:00 - 08:55

LEN Vizes Eb - Műúszás
08:55 - 10:35
MEGNÉZEM

Bringasport
10:35 - 10:50

Út Tokióba
10:50 - 11:25

LEN Vizes Eb - Műugrás
11:25 - 12:25

LEN Vizes Eb - Műugrás
12:25 - 14:05

LEN Vizes Eb - Műúszás
14:05 - 15:00

Góóól!
15:00 - 15:55

LEN Vizes Eb - Műúszás
15:55 - 17:00

Út a Puskásba
17:00 - 17:30

Fradi Tv
17:30 - 18:00

Kosárlabda magazin
18:00 - 19:00

Boxutca
19:00 - 19:25

LEN Vizes Eb - Műugrás
19:25 - 20:00

Labdarúgás
20:00 - 20:25

LEN Vizes Eb - Műugrás
20:25 - 21:30

Sporthíradó
21:30 - 22:00

Fradi Tv
22:00 - 22:30

Út a Puskásba
22:30 - 23:00

Boxutca
23:00 - 23:30

Kosárlabda magazin
23:30 - 00:30

MüpArt
22:35 - 00:10

Librettó
00:10 - 01:10

Ez itt a kérdés
01:10 - 02:00

Nagyok
02:00 - 02:30

A növekvő erdők nyomában
02:30 - 03:05

Madárszabadítók
03:05 - 03:55

A lőcsei fehér asszony
03:55 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Librettó
06:00 - 07:00

Ez itt a kérdés
07:00 - 07:50

Vers mindenkinek
07:50 - 08:00

Szólalj meg! - angolul
08:00 - 08:15

Szólalj meg! - franciául
08:15 - 08:20

Szólalj meg! - franciául
08:20 - 08:25

Szólalj meg! - franciául
08:25 - 08:30

Gratulálunk, a csatlakozás sikeres volt
08:30 - 08:40

Mindenki Akadémiája
08:40 - 09:10

Egy nap a Föld életéből 1.
09:10 - 10:10

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 3.
10:10 - 10:35
MEGNÉZEM

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 4.
10:35 - 11:10

Tálentum
11:10 - 11:40

A damasztvirágok rajzolója - Székely Árpád
11:40 - 12:10

Felsős
12:10 - 12:45

Koronás sas II./152.
12:45 - 13:05

Vers mindenkinek
13:05 - 13:15

Európa kék szalagja, a Duna II.
13:15 - 13:50

Mámi
13:50 - 15:20

Jó tudni! III./29.
15:20 - 15:55

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:55 - 16:25

Isten kezében
16:25 - 16:55

Koronás sas II./153.
16:55 - 17:20

Vers mindenkinek
17:20 - 17:30

Egy nap a Föld életéből 2.
17:30 - 18:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
18:30 - 19:00

Librettó
19:00 - 20:00

Ez itt a kérdés
20:00 - 21:00

Thália Színház felvételei
21:00 - 23:10

Librettó
23:10 - 00:10

Hagyaték
23:55 - 00:25

Hetedhét kaland
00:25 - 00:35

M2 matricák - Neked van testvéred?
00:35 - 00:45

M2 matricák - Neked van testvéred?
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Rocklexikon
01:30 - 02:20

Ágrólszakadt úrilány
02:20 - 03:50

Jókedvet kívánunk!
03:50 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Orosz nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Kínai nyelvű hírek
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Esély
05:55 - 06:20

Kék bolygó
06:20 - 06:45

Magyar gazda
06:45 - 07:05

Hajnali gondolatok
07:05 - 07:10

Almárium
07:10 - 08:00

Mesterember
08:00 - 08:30

Muzsika-szó
08:30 - 09:15

Élő népzene
09:15 - 09:45

Jó ebédhez szól a nóta
09:45 - 10:20

Református magazin
10:20 - 10:45
MEGNÉZEM

Az utódok reménysége
10:45 - 11:15

Nyitott ház
11:15 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Srpski ekran
13:15 - 13:45

Unser Bildschirm
13:45 - 14:15

Család'21
14:15 - 14:40

Novum
14:40 - 15:15

Család-barát
15:15 - 16:40

Térkép
16:40 - 17:15

Ízőrzők
17:15 - 17:50

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
17:50 - 18:45

Jókedvet kívánunk!
18:45 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Nézz vissza mosollyal!
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:25

Klasszikusok délidőben
22:25 - 23:35

Hazajáró
23:35 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:50

Sporthírek
00:50 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Magyarország élőben
02:00 - 02:30

Plusz-mínusz
02:30 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Zöld övezet
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 04:40

Magyarország élőben - covid-kiadás
04:40 - 05:00

Paletta
05:00 - 05:30

Főhős
05:30 - 06:30

Informátor
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Sporthírek
07:25 - 07:30

Plusz-mínusz
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Magyarország élőben - covid-kiadás
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Magyarország élőben
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Magyarország élőben - covid-kiadás
11:05 - 11:30

Az Operatív Törzs élő sajtótájékoztatója
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Plusz-mínusz
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Vetítő: Az idegek játéka - Politikai pszichiátria '56 után
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Magyarország élőben
14:05 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Budapesti srácok
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Sajtóklub
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Plusz-mínusz
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Magyarország élőben - covid-kiadás
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Riasztás
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Keménymag
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:50

Sporthírek
22:50 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Vetítő: A színház örömforrás
23:05 - 00:00

Hazahúzó
23:40 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:20

700-as klub
01:20 - 01:55

Csatt
01:55 - 02:45

A nap híre
02:45 - 03:30

Fórum
03:30 - 03:55

Sznobjektív
03:55 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

ATV Híradó
06:00 - 06:25

ATV START
06:25 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

ATV Híradó
08:55 - 09:15

Fórum
09:15 - 10:40
MEGNÉZEM

MediaShop
10:40 - 11:40

A hídépítés története
11:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

MediaShop
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:45

Jakupcsek plusz
20:45 - 21:45

ATV Híradó
21:45 - 22:15

Temple
22:15 - 23:05

ATV Híradó
23:05 - 23:40

Hazahúzó
23:40 - 00:30

V8 Supercars
23:30 - 00:30

V8 Supercars
00:30 - 01:45

BEST OF ARENA4
01:45 - 02:00

Jégkorong - NHL
02:00 - 05:00

Labdarúgás
05:00 - 05:30

Ismétlések
05:30 - 06:00

Labdarúgás
06:00 - 08:00

Ketrecharc - Bellator 2021 8
08:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Labdarúgás
11:00 - 13:00

KO TV Classics 23
13:00 - 14:00

Pankráció - WWE: RAW - 1415
14:00 - 15:00

Pankráció - WWE: Experience - ThisWeek 598
15:00 - 16:00

Jégkorong - NHL
16:00 - 18:15

Ketrecharc - Bellator 2021 8
18:15 - 21:00

KO TV Classics 2021 19
21:00 - 22:00

Ketrecharc - Bellator 2021 9
22:00 - 00:00

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Jóga
05:00 - 06:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55
MEGNÉZEM

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna - Csiki Rebeka
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Haladó jóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna - Szilva Bea
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Diószegi Ádám
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Hip
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

A vasöklű férfi
23:30 - 01:20

Rágcsálók 2. - Az új támadás
01:20 - 03:00

Solo - A tökéletes fegyver
03:00 - 04:30

Rettegés
04:30 - 06:00

D.E.B.S. - Kémcsajok
06:00 - 07:50

Reszkessetek, betörők 5: Testvérek akcióban
07:50 - 09:50

Hanta-palinta
09:50 - 11:55
MEGNÉZEM

A csaj nem jár egyedül
11:55 - 13:55

Bérgyilkosok
13:55 - 16:35

Apósok akcióban
16:35 - 18:30

A bombák földjén
18:30 - 21:00

A szökevény
21:00 - 23:30

Parfüm: Egy gyilkos története
23:30 - 02:20

Dumakabaré
23:15 - 00:15

ATV Híradó
00:15 - 00:45

Házasság korhatár nélkül
00:45 - 01:45

700-as klub
01:45 - 02:45

Start plusz
02:45 - 03:15

Vidám vasárnap
03:15 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hit és élet
05:30 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:40

Columbo
07:40 - 09:15

Egyenes beszéd
09:15 - 10:40
MEGNÉZEM

Teleshop
10:40 - 11:55

Lisa csak egy van
11:55 - 12:55

Magyarország építészete a magasból
12:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:35

Hazahúzó
15:35 - 16:30

Jakupcsek plusz
16:30 - 17:30

Húzós
17:30 - 18:35

Lisa csak egy van
18:35 - 19:40

Columbo
19:40 - 21:15

Jakupcsek plusz
21:15 - 22:15

Házasság korhatár nélkül
22:15 - 23:15

Dumakabaré
23:15 - 00:15

Kötéltánc
23:00 - 01:35

A kijelölt túlélő II./13.
01:35 - 02:15

A törvény embere II./11.
02:15 - 02:55

Carter I./6.
02:55 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:00

SWAT - Különleges egység II./10.
06:00 - 06:55

Carter I./7.
06:55 - 07:50

A törvény embere II./12.
07:50 - 08:45

Az újonc I./10.
08:45 - 09:40

NCIS XIII./6.
09:40 - 10:35
MEGNÉZEM

SWAT - Különleges egység II./10.
10:35 - 11:30

SWAT - Különleges egység II./11.
11:30 - 12:25

Az őrangyal II./22.
12:25 - 13:25

Az őrangyal II./23.
13:25 - 14:30

Lucifer II./12.
14:30 - 15:25

Az újonc I./10.
15:25 - 16:15

Az újonc I./11.
16:15 - 17:10

NCIS XIII./6.
17:10 - 18:05

NCIS XIII./7.
18:05 - 19:05

Lucifer II./12.
19:05 - 20:05

Lucifer II./13.
20:05 - 21:00

NCIS: Los Angeles XI./5.
21:00 - 21:55

NCIS: Los Angeles XI./6.
21:55 - 22:50

A bűn árfolyama
22:50 - 01:15

Délelőtt
22:00 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:55

Időjárás előrejelzés
00:55 - 01:00

Ewtn News In Depth
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:55

Időjárás előrejelzés
03:55 - 04:00

EWTN - katolikus.tv
04:00 - 05:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt
09:30 - 11:30
MEGNÉZEM

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:00

EWTN - katolikus.tv
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium - fájdalmas rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

EWTN - katolikus.tv
18:00 - 19:00

EWTN - katolikus.tv
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

Menő Mike I./67.
00:00 - 00:05

Menő Mike I./68.
00:05 - 00:10

Menő Mike I./69.
00:10 - 00:25

Menő Mike I./70.
00:25 - 00:30

Menő Mike I./71.
00:30 - 00:40

Menő Mike I./72.
00:40 - 00:46

Lamput III./7.
00:46 - 00:47

Lamput III./8.
00:47 - 01:00

Bonbon és Bentley I./23.
01:00 - 01:05

Bonbon és Bentley I./24.
01:05 - 01:10

Bonbon és Bentley I./25.
01:10 - 01:25

Bonbon és Bentley I./26.
01:25 - 01:30

Bonbon és Bentley I./27.
01:30 - 01:40

Bonbon és Bentley I./28.
01:40 - 01:45

Bonbon és Bentley I./29.
01:45 - 02:00

Grizzy és a lemmingek II./40.
02:00 - 02:05

Grizzy és a lemmingek II./41.
02:05 - 02:10

Grizzy és a lemmingek II./42.
02:10 - 02:20

Grizzy és a lemmingek II./43.
02:20 - 02:25

Grizzy és a lemmingek II./44.
02:25 - 02:30

Grizzy és a lemmingek II./45.
02:30 - 02:40

Grizzy és a lemmingek II./46.
02:40 - 02:45

Grizzy és a lemmingek II./47.
02:45 - 02:50

Grizzy és a lemmingek II./48.
02:50 - 03:00

Mr. Magoo I./2.
03:00 - 03:05

Mr. Magoo I./11.
03:05 - 03:15

Mr. Magoo I./15.
03:15 - 03:20

Mr. Magoo I./18.
03:20 - 03:25

Mr. Magoo I./23.
03:25 - 03:35

Mr. Magoo I./20.
03:35 - 03:40

Mr. Magoo I./19.
03:40 - 03:50

Mr. Magoo I./24.
03:50 - 04:00

Menő Mike I./51.
04:00 - 04:05

Menő Mike I./52.
04:05 - 04:10

Menő Mike I./53.
04:10 - 04:20

Menő Mike I./54.
04:20 - 04:25

Menő Mike I./55.
04:25 - 04:30

Menő Mike I./56.
04:30 - 04:40

Menő Mike I./57.
04:40 - 04:45

Menő Mike I./58.
04:45 - 04:50

Menő Mike I./59.
04:50 - 05:00

Bonbon és Bentley I./52.
05:00 - 05:05

Bonbon és Bentley I./53.
05:05 - 05:10

Bonbon és Bentley I./54.
05:10 - 05:20

Bonbon és Bentley I./55.
05:20 - 05:25

Bonbon és Bentley I./56.
05:25 - 05:30

Bonbon és Bentley I./57.
05:30 - 05:40

Bonbon és Bentley I./58.
05:40 - 05:45

Bonbon és Bentley I./59.
05:45 - 05:50

Bonbon és Bentley I./60.
05:50 - 06:00

Scooby-Doo és (sz)társai II./19.
06:00 - 06:30

Scooby-Doo és (sz)Társai II./8.
06:30 - 07:00

A Tom és Jerry-show V./36.
07:00 - 07:05

A Tom és Jerry-show V./37.
07:05 - 07:10

A Tom és Jerry-show V./38.
07:10 - 07:20

A Tom és Jerry-show V./31.
07:20 - 07:30

A Tom és Jerry-show II./12.
07:30 - 07:40

A Tom és Jerry-show II./4.
07:40 - 07:45

A Tom és Jerry-show II./5.
07:45 - 08:00

Mr. Bean I./24.
08:00 - 08:10

Mr. Bean I./24.
08:10 - 08:30

Mr. Bean I./25.
08:30 - 08:40

Mr. Bean I./25.
08:40 - 09:00

Musi-Musi és a gombácskák I./17.
09:00 - 09:10

Musi-Musi és a gombácskák I./18.
09:10 - 09:30

Pat a kutya II./5.
09:30 - 09:35

Pat a kutya II./6.
09:35 - 09:45

Pat a kutya II./7.
09:45 - 10:00

Birodalmi Alakulat I./1.
10:00 - 10:10

Birodalmi Alakulat I./2.
10:10 - 10:25
MEGNÉZEM

Grizzy és a lemmingek III./1.
10:25 - 10:35

Grizzy és a lemmingek III./2.
10:35 - 10:40

Grizzy és a lemmingek III./3.
10:40 - 11:00

Menő Mike I./19.
11:00 - 11:05

Menő Mike I./20.
11:05 - 11:10

Menő Mike I./21.
11:10 - 11:25

Bébi bolondos dallamok I./33.
11:25 - 11:35

Bébi bolondos dallamok I./34.
11:35 - 12:00

Ben 10 III./8.
12:00 - 12:10

Ben 10 III./9.
12:10 - 12:25

Ben 10 III./10.
12:25 - 12:40

Ben 10 III./11.
12:40 - 13:00

Power Players I./27.
13:00 - 13:10

Power Players I./28.
13:10 - 13:25

Power Players I./30.
13:25 - 13:40

Power Players I./31.
13:40 - 14:00

Mr. Bean I./26.
14:00 - 14:10

Mr. Bean I./26.
14:10 - 14:25

Mr. Bean II./1.
14:25 - 14:35

Mr. Bean II./2.
14:35 - 14:45

Lamput III./2.
14:45 - 15:00

Scooby-Doo és (sz)társai II./22.
15:00 - 15:30

Scooby-Doo és (sz)Társai II./9.
15:30 - 16:00

A Tom és Jerry-show II./3.
16:00 - 16:05

A Tom és Jerry-show II./2.
16:05 - 16:10

A Tom és Jerry-show II./8.
16:10 - 16:20

A Tom és Jerry-show II./6.
16:20 - 16:30

A Tom és Jerry-show II./7.
16:30 - 16:40

A Tom és Jerry-show II./1.
16:40 - 16:45

A Tom és Jerry-show II./9.
16:45 - 17:00

Musi-Musi és a gombácskák I./19.
17:00 - 17:10

Musi-Musi és a gombácskák I./20.
17:10 - 17:30

Pat a kutya II./8.
17:30 - 17:35

Pat a kutya II./9.
17:35 - 17:45

Pat a kutya II./10.
17:45 - 18:00

Birodalmi Alakulat I./3.
18:00 - 18:10

Birodalmi Alakulat I./4.
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek III./4.
18:25 - 18:35

Grizzy és a lemmingek III./5.
18:35 - 18:40

Grizzy és a lemmingek III./13.
18:40 - 19:00

Menő Mike I./22.
19:00 - 19:05

Menő Mike I./23.
19:05 - 19:10

Menő Mike I./24.
19:10 - 19:25

Bébi bolondos dallamok I./34.
19:25 - 19:35

Bébi bolondos dallamok I./35.
19:35 - 20:00

Power Players I./27.
20:00 - 20:10

Power Players I./28.
20:10 - 20:30

Power Players I./30.
20:30 - 20:40

Power Players I./31.
20:40 - 21:00

Új bolondos dallamok I./44.
21:00 - 21:05

Új bolondos dallamok I./44.
21:05 - 21:10

Új bolondos dallamok I./45.
21:10 - 21:15

Új bolondos dallamok I./45.
21:15 - 21:25

Új bolondos dallamok I./46.
21:25 - 21:30

Új bolondos dallamok I./46.
21:30 - 21:35

Új bolondos dallamok I./47.
21:35 - 21:40

Új bolondos dallamok I./47.
21:40 - 21:45

Új bolondos dallamok I./48.
21:45 - 22:00

Grizzy és a lemmingek II./28.
22:00 - 22:05

Grizzy és a lemmingek II./29.
22:05 - 22:10

Grizzy és a lemmingek II./30.
22:10 - 22:25

Grizzy és a lemmingek II./31.
22:25 - 22:30

Grizzy és a lemmingek II./32.
22:30 - 22:40

Grizzy és a lemmingek II./33.
22:40 - 22:45

Grizzy és a lemmingek II./34.
22:45 - 23:00

Mr. Magoo I./47.
23:00 - 23:05

Mr. Magoo I./48.
23:05 - 23:15

Mr. Magoo I./49.
23:15 - 23:25

Mr. Magoo I./50.
23:25 - 23:35

Mr. Magoo I./51.
23:35 - 23:40

Mr. Magoo I./52.
23:40 - 00:00

Gumball csodálatos világa IV./4.
23:55 - 00:15

Gumball csodálatos világa IV./5.
00:15 - 00:25

Gumball csodálatos világa IV./6.
00:25 - 00:40

Gumball csodálatos világa IV./7.
00:40 - 00:55

Gumball csodálatos világa IV./8.
00:55 - 01:10

Angelo rulez IV./39.
01:10 - 01:20

Angelo rulez IV./40.
01:20 - 01:35

Angelo rulez IV./41.
01:35 - 01:45

Angelo rulez IV./42.
01:45 - 02:00

Angelo rulez IV./43.
02:00 - 02:10

Angelo rulez IV./44.
02:10 - 02:20

Angelo rulez IV./45.
02:20 - 02:30

Angelo rulez IV./46.
02:30 - 02:40

Ninjago: Az elemek viadala IX./6.
02:40 - 03:05

Ninjago: Az elemek viadala IX./3.
03:05 - 03:25

Gumball csodálatos világa IV./22.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa IV./23.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa IV./24.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa IV./25.
03:55 - 04:05

Gumball csodálatos világa IV./26.
04:05 - 04:15

Gumball csodálatos világa IV./27.
04:15 - 04:30

Gumball csodálatos világa IV./28.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa IV./29.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa IV./30.
04:50 - 05:00

Gumball csodálatos világa IV./31.
05:00 - 05:10

Gumball csodálatos világa IV./32.
05:10 - 05:20

Gumball csodálatos világa IV./33.
05:20 - 05:35

Gumball csodálatos világa IV./34.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa IV./35.
05:45 - 06:00

Ben 10 III./2.
06:00 - 06:10

Ben 10 III./21.
06:10 - 06:25

Tini titánok harcra fel! VI./19.
06:25 - 06:35

Tini titánok harcra fel! VI./28.
06:35 - 06:55

Tini titánok harcra fel! VI./29.
06:55 - 07:05

Tini titánok harcra fel! VI./30.
07:05 - 07:20

Bakugan II./83.
07:20 - 07:30

Bakugan II./84.
07:30 - 07:50

Gumball csodálatos világa V./13.
07:50 - 08:00

Gumball csodálatos világa V./14.
08:00 - 08:20

Gumball csodálatos világa V./15.
08:20 - 08:30

Gumball csodálatos világa V./17.
08:30 - 08:40

Gumball csodálatos világa V./18.
08:40 - 09:00

Újabb bolondos dallamok II./25.
09:00 - 09:25

Újabb bolondos dallamok I./1.
09:25 - 09:55

Újabb bolondos dallamok I./2.
09:55 - 10:25
MEGNÉZEM

Tini titánok harcra fel! VI./19.
10:25 - 10:35

Tini titánok harcra fel! VI./28.
10:35 - 10:50

DC Super Hero Girls I./39.
10:50 - 11:00

DC Super Hero Girls I./40.
11:00 - 11:20

DC Super Hero Girls I./41.
11:20 - 11:30

DC Super Hero Girls I./43.
11:30 - 11:45

Pindúr pandúrok I./4.
11:45 - 11:55

Pindúr pandúrok I./31.
11:55 - 12:15

Pindúr pandúrok I./8.
12:15 - 12:25

Pindúr pandúrok I./37.
12:25 - 12:40

Csoda Kitty III./13.
12:40 - 12:55

Csoda Kitty III./14.
12:55 - 13:10

Csoda Kitty III./16.
13:10 - 13:20

Csoda Kitty III./15.
13:20 - 13:35

Ben 10 III./48.
13:35 - 13:50

Ben 10 III./49.
13:50 - 14:05

Ben 10 III./50.
14:05 - 14:15

Ben 10 III./51.
14:15 - 14:30

Ben 10 IV./3.
14:30 - 14:40

Ben 10 IV./4.
14:40 - 14:55

DC Super Hero Girls I./23.
14:55 - 15:05

DC Super Hero Girls I./24.
15:05 - 15:25

Tini titánok harcra fel! VI./31.
15:25 - 15:35

Tini titánok harcra fel! VI./32.
15:35 - 15:50

Tini titánok harcra fel! IV./28.
15:50 - 16:00

Tini titánok harcra fel! IV./29.
16:00 - 16:20

Totál Drámaráma I./4.
16:20 - 16:35

Totál Drámaráma I./7.
16:35 - 16:45

Totál Drámaráma I./8.
16:45 - 16:55

Derült égből fasírt I./33.
16:55 - 17:05

Derült égből fasírt I./34.
17:05 - 17:25

Sárkányok: Irány az ismeretlen! III./2.
17:25 - 17:55

Tini titánok harcra fel! VI./31.
17:55 - 18:00

Tini titánok harcra fel! VI./32.
18:00 - 18:20

Tini titánok harcra fel! III./14.
18:20 - 18:30

Tini titánok harcra fel! III./15.
18:30 - 18:40

Tini titánok harcra fel! III./16.
18:40 - 19:00

Tini titánok harcra fel! III./17.
19:00 - 19:10

Tini titánok harcra fel! III./20.
19:10 - 19:30

Gumball csodálatos világa III./19.
19:30 - 19:40

Gumball csodálatos világa III./20.
19:40 - 20:00

Gumball csodálatos világa III./20.
20:00 - 20:10

Gumball csodálatos világa IV./1.
20:10 - 20:30

Bakugan II./85.
20:30 - 20:40

Bakugan II./86.
20:40 - 21:00

Angelo rulez IV./15.
21:00 - 21:10

Angelo rulez IV./16.
21:10 - 21:25

Angelo rulez IV./17.
21:25 - 21:35

Angelo rulez IV./18.
21:35 - 21:55

Angelo rulez IV./19.
21:55 - 22:05

Angelo rulez IV./20.
22:05 - 22:25

Angelo rulez IV./20.
22:25 - 22:35

Angelo rulez IV./21.
22:35 - 22:50

Ninjago: Az elemek viadala IX./5.
22:50 - 23:20

Ninjago: Az elemek viadala IX./11.
23:20 - 23:45

Gumball csodálatos világa IV./9.
23:45 - 23:55

Gumball csodálatos világa IV./10.
23:55 - 00:15

Paranormális túlélők V/5.
23:30 - 00:25

Hidegvérrel VI/6.
00:25 - 01:15

Judy bírónő XV/198.
01:15 - 01:40

Hűtlen házastársak IX/18.
01:40 - 02:30

A világ leggonoszabb gyilkosai I/16.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XVI/11.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XVI/12.
03:40 - 04:05

Judy bírónő XVI/13.
04:05 - 04:25

A gonoszság bizonyítékai I/1.
04:25 - 05:10

A behajtók VI/11.
05:10 - 05:35

A behajtók VI/12.
05:35 - 06:00

Judy bírónő XVI/101.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XVI/102.
06:25 - 06:50

Rumble & Hum I/2.
06:50 - 07:40

Híres ellenségek I/7.
07:40 - 08:30

Meredek helyzetek videón VII/17.
08:30 - 08:55

A behajtók VI/13.
08:55 - 09:20

A behajtók VI/14.
09:20 - 09:45

Elátkozott akták II/7.
09:45 - 10:35
MEGNÉZEM

Judy bírónő XVII/79.
10:35 - 11:00

Judy bírónő XVII/80.
11:00 - 11:25

Judy bírónő XVII/81.
11:25 - 11:50

Motoros zsaruk II/9.
11:50 - 12:15

Rumble & Hum I/2.
12:15 - 13:05

A gonoszság bizonyítékai I/4.
13:05 - 13:55

Meredek helyzetek videón VII/17.
13:55 - 14:20

Híres ellenségek I/7.
14:20 - 15:10

Judy bírónő XVI/183.
15:10 - 15:35

Judy bírónő XVI/184.
15:35 - 16:00

Elátkozott akták II/7.
16:00 - 16:50

A behajtók VI/13.
16:50 - 17:15

A behajtók VI/14.
17:15 - 17:40

Motoros zsaruk II/9.
17:40 - 18:05

Rumble & Hum I/2.
18:05 - 18:55

Judy bírónő XVII/79.
18:55 - 19:20

Judy bírónő XVII/80.
19:20 - 19:45

Judy bírónő XVII/81.
19:45 - 20:10

A gonoszság bizonyítékai I/4.
20:10 - 21:00

A világ leggonoszabb gyilkosai I/17.
21:00 - 21:50

Hűtlen házastársak IX/19.
21:50 - 22:40

Gyilkos ismertség I/2.
22:40 - 23:30

Paranormális túlélők V/6.
23:30 - 00:25

The Situation Room with Wolf Blitzer
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 03:00

Cuomo Primetime
03:00 - 04:00

CNN Tonight with Don Lemon
04:00 - 06:00

CNN Newsroom with John Vause
06:00 - 06:45

World Sport
06:45 - 07:00

CNN Newsroom with John Vause
07:00 - 08:45

World Sport
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Rosemary Church
09:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Early Start
11:00 - 12:00

New Day
12:00 - 14:30

World Sport
14:30 - 15:00

First Move with Julia Chatterley
15:00 - 16:00

Connect the World
16:00 - 16:45

World Sport
16:45 - 17:00

Connect the World
17:00 - 18:00

One World with Zain Asher
18:00 - 18:45

African Voices Changemakers
18:45 - 19:00

CNN Newsroom
19:00 - 20:00

Amanpour
20:00 - 21:00

Quest Means Business
21:00 - 21:45

Connecting Africa
21:45 - 22:00

The Lead with Jake Tapper
22:00 - 23:00

The Lead with Jake Tapper
23:00 - 00:00

South Park V./7.
23:55 - 00:25

Brickleberry I./9.
00:25 - 00:55

Bob Burgerfalodája VIII./13.
00:55 - 01:25

South Park V./4.
01:25 - 01:55

South Park V./5.
01:55 - 02:20

Brickleberry I./8.
02:20 - 02:40

Bob Burgerfalodája VIII./12.
02:40 - 03:00

Arcok Harca IV./2.
03:00 - 03:25

Arcok Harca IV./3.
03:25 - 03:50

Arcok Harca IV./4.
03:50 - 04:10

Broad City V./1.
04:10 - 04:35

Broad City V./2.
04:35 - 04:55

Arcok harca III./9.
04:55 - 05:15

Arcok harca III./10.
05:15 - 05:35

Arcok Harca IV./1.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./1.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./2.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./3.
07:00 - 07:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./2.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár pingvinjei III./3.
08:00 - 08:30

A Madagaszkár pingvinjei III./4.
08:30 - 09:00

Agymenők VII./16.
09:00 - 09:25

Agymenők VII./17.
09:25 - 09:55

Agymenők VII./18.
09:55 - 10:20

Modern Család II./18.
10:20 - 10:50
MEGNÉZEM

Modern Család II./19.
10:50 - 11:20

Modern Család II./20.
11:20 - 11:50

A Goldberg család IV./3.
11:50 - 12:10

A Goldberg család IV./4.
12:10 - 12:35

A Goldberg család IV./5.
12:35 - 13:05

A Goldberg család IV./6.
13:05 - 13:35

Agymenők VII./19.
13:35 - 14:00

Agymenők VII./20.
14:00 - 14:25

Agymenők VII./21.
14:25 - 14:50

Agymenők VII./22.
14:50 - 15:10

Modern Család II./21.
15:10 - 15:40

Modern Család II./22.
15:40 - 16:10

Modern Család II./23.
16:10 - 16:40

Modern Család II./24.
16:40 - 17:10

Family Guy XVI./19.
17:10 - 17:40

Family Guy 4b./20.
17:40 - 18:05

Family Guy VIII./17.
18:05 - 18:30

Family Guy 4b./16.
18:30 - 19:00

Az ifjú Sheldon I./7.
19:00 - 19:25

Agymenők VIII./3.
19:25 - 19:50

Agymenők VIII./4.
19:50 - 20:10

Agymenők VIII./5.
20:10 - 20:35

Agymenők VIII./6.
20:35 - 21:00

Agymenők VIII./7.
21:00 - 21:25

Agymenők VIII./8.
21:25 - 21:55

Family Guy V./13.
21:55 - 22:25

Family Guy V./15.
22:25 - 22:55

Family Guy VI./13.
22:55 - 23:25

South Park V./8.
23:25 - 23:55

South Park V./9.
23:55 - 00:25

Amerika Huangjai II./14.
23:35 - 00:05

Amerika Huangjai II./15.
00:05 - 00:35

Dharma & Greg III./4.
00:35 - 01:05

Dharma & Greg III./5.
01:05 - 01:35

Elválótársak I./7.
01:35 - 02:05

Elválótársak I./8.
02:05 - 02:30

SpongyaBob KockaNadrág V./98.
02:30 - 02:55

SpongyaBob KockaNadrág V./99.
02:55 - 03:20

Dharma & Greg III./4.
03:20 - 03:40

Dharma & Greg III./5.
03:40 - 04:00

Elválótársak I./7.
04:00 - 04:25

Elválótársak I./8.
04:25 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág V./98.
04:45 - 05:05

SpongyaBob KockaNadrág V./99.
05:05 - 05:30

SpongyaBob KockaNadrág V./100.
05:30 - 06:00

Mike és Molly I./3.
06:00 - 06:30

Mike és Molly I./4.
06:30 - 07:00

Mike és Molly I./5.
07:00 - 07:30

A Goldberg család III./23.
07:30 - 08:00

A Goldberg család III./24.
08:00 - 08:30

A Goldberg család IV./1.
08:30 - 09:00

A Goldberg család IV./2.
09:00 - 09:25

Családom, darabokban II./10.
09:25 - 09:50

Családom, darabokban II./11.
09:50 - 10:15

Amerika Huangjai II./13.
10:15 - 10:40
MEGNÉZEM

Amerika Huangjai II./14.
10:40 - 11:00

Jóbarátok III./3.
11:00 - 11:30

Jóbarátok III./4.
11:30 - 12:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./1.
12:00 - 12:30

SpongyaBob KockaNadrág VI./2.
12:30 - 13:00

SpongyaBob KockaNadrág VI./3.
13:00 - 13:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./3.
13:30 - 14:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./4.
14:00 - 14:30

A Madagaszkár pingvinjei III./3.
14:30 - 15:00

A Madagaszkár pingvinjei III./4.
15:00 - 15:30

Családom, darabokban II./12.
15:30 - 16:00

Családom, darabokban II./13.
16:00 - 16:30

Anyám borogass IV./13.
16:30 - 17:00

Anyám borogass IV./14.
17:00 - 17:30

Anyám borogass IV./15.
17:30 - 18:00

Jóbarátok III./5.
18:00 - 18:30

Jóbarátok III./6.
18:30 - 19:00

Mike és Molly I./6.
19:00 - 19:25

Mike és Molly I./7.
19:25 - 19:50

Mike és Molly I./8.
19:50 - 20:20

Anyám borogass IV./16.
20:20 - 20:50

Anyám borogass IV./17.
20:50 - 21:20

Anyám borogass IV./18.
21:20 - 21:50

Mike és Molly I./9.
21:50 - 22:15

Mike és Molly I./10.
22:15 - 22:45

Mike és Molly I./11.
22:45 - 23:05

Amerika Huangjai II./16.
23:05 - 23:35

Amerika Huangjai II./17.
23:35 - 00:05

Dr. Csont IX./13.
00:00 - 01:00

Nyomtalanul VII./24.
01:00 - 02:00

Nyomtalanul I./1.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék V./9.
03:00 - 04:00

Szemfényvesztők I./11.
04:00 - 05:00

112 - Életmentők 28.
05:00 - 05:30

Baywatch V./15.
05:30 - 06:30

Halálos fegyver I./4.
06:30 - 07:30

CSI: A helyszínelők X./11.
07:30 - 08:30

CSI: A helyszínelők X./12.
08:30 - 09:30

Cobra 11 XXIII./20.
09:30 - 10:35
MEGNÉZEM

Medicopter 117 - A légimentők IV./11.
10:35 - 11:40

Medicopter 117 - A légimentők IV./12.
11:40 - 12:45

Cobra 11 XXIV./1.
12:45 - 13:50

Cobra 11 XXIV./2.
13:50 - 14:55

Cobra 11 XXIV./3.
14:55 - 16:00

Baywatch V./16.
16:00 - 17:00

CSI: A helyszínelők X./13.
17:00 - 18:00

CSI: A helyszínelők X./14.
18:00 - 19:00

Halálos fegyver I./5.
19:00 - 20:00

Dr. Csont IX./14.
20:00 - 21:00

Nyomtalanul I./2.
21:00 - 22:00

Nyomtalanul I./3.
22:00 - 23:00

Gyilkos elmék V./10.
23:00 - 00:00

Katalizátor
00:00 - 01:00

A szélesszájú orrszarvú megmentése
01:00 - 02:00

Te tudtad?
02:00 - 02:30

Te tudtad?
02:30 - 03:00

Te tudtad?
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Te tudtad?
04:00 - 04:30

Te tudtad?
04:30 - 05:00

Te tudtad?
05:00 - 05:30

Te tudtad?
05:30 - 06:00

Mati, Dada és a művészet
06:00 - 06:05

Mati, Dada és a művészet
06:05 - 06:15

Kíváncsi Mily
06:15 - 06:20

Kíváncsi Mily
06:20 - 06:30

Sziporka Sziszi
06:30 - 06:40

Sziporka Sziszi
06:40 - 07:00

A művészet története
07:00 - 07:25

Gasztrobbanás
07:25 - 07:40

Infotoy
07:40 - 07:45

Infotoy
07:45 - 07:55

Look Kool
07:55 - 08:20

Pofonegyszerű
08:20 - 08:30

Pofonegyszerű
08:30 - 08:50

Ha felnövök
08:50 - 09:05

Történelmi találmányok
09:05 - 09:30

Elmemunkák
09:30 - 10:00

Tudomány nagyban
10:00 - 10:25
MEGNÉZEM

Ikerdokik bevetésen
10:25 - 10:55

Legyek szuper!
10:55 - 11:20

Történelem másképp
11:20 - 11:50

Törivadászok
11:50 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Siyaya - Kalandozz velünk!
12:35 - 13:00

Tinifőnök
13:00 - 13:30

Pofonegyszerű
13:30 - 13:45

Ha felnövök
13:45 - 14:00

Ha felnövök
14:00 - 14:15

Tudomány nagyban
14:15 - 14:40

Hogyan csináld jól
14:40 - 15:00

Ikerdokik bevetésen
15:00 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudod-e?
16:00 - 16:15

Tudod-e?
16:15 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Törivadászok
17:00 - 17:30

Csak nem egy találmány?
17:30 - 17:50

Hogyan csináld jól
17:50 - 18:00

Siyaya - Kalandozz velünk!
18:00 - 18:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:30 - 19:00

Tudomány nagyban
19:00 - 19:30

Csináld magad okosságok
19:30 - 20:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Mindent a húsról
21:00 - 21:55

A hormonok fantasztikus világa
21:55 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Te tudtad?
23:30 - 00:00

Hamis cica 23.
00:00 - 00:20

Hamis cica 24.
00:20 - 00:45

Pizsihősök 17.
00:45 - 01:05

Pizsihősök 18.
01:05 - 01:30

Binny és a szellem 18.
01:30 - 01:55

Binny és a szellem 19.
01:55 - 02:20

Angie konyhája 11.
02:20 - 02:25

Evermoor titkai 34.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 35.
02:50 - 03:10

Violetta 139.
03:10 - 03:55

Hamis cica 21.
03:55 - 04:05

Sadie Sparks S1 20.
04:05 - 04:25

Hamis cica 26.
04:25 - 04:50

Hamis cica 1.
04:50 - 05:10

Pizsihősök 17.
05:10 - 05:30

Pizsihősök 18.
05:30 - 06:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 8.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 9.
06:30 - 07:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
07:00 - 07:30

Green család a nagyvárosban 25.
07:30 - 08:00

Green család a nagyvárosban 26.
08:00 - 08:30

K.C. a tini kém 57.
08:30 - 09:00

K.C. a tini kém 58.
09:00 - 09:30

Raven otthona 69.
09:30 - 10:00

Kikiwaka tábor 88.
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Az eb és a web 30.
10:30 - 11:00

Az eb és a web 35.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 44.
11:30 - 12:00

Kirby Buckets kalandjai 45.
12:00 - 12:30

Laborpatkányok 54.
12:30 - 13:00

Laborpatkányok 55.
13:00 - 13:30

Harcra fel 51.
13:30 - 14:00

Harcra fel 64.
14:00 - 14:30

Tizenegy 101.
14:30 - 15:00

Tizenegy 102.
15:00 - 15:30

Kikiwaka tábor 71.
15:30 - 16:00

Kikiwaka tábor 72.
16:00 - 16:30

Mech-X4 7.
16:30 - 17:00

Hős6os: Baymax visszatér 12.
17:00 - 17:30

Hős6os: Baymax visszatér 14.
17:30 - 18:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 60.
18:00 - 18:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 57.
18:30 - 19:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 61.
19:00 - 19:30

Dobd be magad! 27.
19:30 - 20:00

Dobd be magad! 29.
20:00 - 20:35

Bia 69.
20:35 - 21:15

Sydney és Max 32.
21:15 - 21:45

Soy Luna 91.
21:45 - 22:45

Angie konyhája 7.
22:45 - 23:00

Sadie Sparks S1 3.
23:00 - 23:30

Sadie Sparks S1 4.
23:30 - 00:00

Tudásfa, Panni és Fanni, Tudásfa
23:51 - 00:04

Hód család, Kolor Klára, Állatkert
00:04 - 00:14

Cubie, Mozgás, Meselánc
00:14 - 00:26

Tempo Giusto, Lola és a Számok, Monica & Rudy
00:26 - 00:37

Jön, segít a Babacsapat, Vonat, Minél magasabbra, annál jobb! /
00:37 - 00:48

Cica és a Ceruza, Mi fán terem?, Tűzoltók
00:48 - 00:58

Kukucs, látlak!, Jön, segít a Babacsapat, Színkerék
00:58 - 01:10

Tűzoltók akcióban, Állatkert, Mimo és Bobo
01:10 - 01:21

Leon-ART, Hód család, Állatkert
01:21 - 01:31

Didi baba, Vízivilág, Toby McFly
01:31 - 01:43

Vár az űr, Mi segítünk, Hubbi elintézi
01:43 - 01:54

Raul, Zöldségek, Tűzoltók akcióban
01:54 - 02:06

Meselánc, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
02:06 - 02:17

Tudásfa, Te mit dolgozol?, Tudásfa
02:17 - 02:27

Panni és Fanni, Édes otthon, Formácskák
02:27 - 02:33

Pixie 2, Formácskák, Édes otthon
02:33 - 02:40

Cica és a Ceruza, Alakul!, Monica & Rudy
02:40 - 02:52

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Édes otthon
02:52 - 03:02

Édes otthon, Alakul!, Panni és Fanni
03:02 - 03:10