X

Kedves Ügyfeleink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2019.11.25.-én, hétfőn este 22:00-től 2019.11.26 09:00-ig a bővített csatorna kínálat és jobb minőségű csatornák bevezetése miatt, teljes vagy részleges leállások várhatóak az IttOtt TV rendszerén. Az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!

Üdvözlettel,
Az IttOttTV csapata

Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Ősz TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Dikh TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00
MEGNÉZEM

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:25

Ma reggel
08:25 - 08:55

Ma délelőtt
08:55 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Életkor
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Itthon vagy!
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Unió28
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Életkor
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Itthon vagy!
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 17:52

Szemtől szembe
17:52 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Életkor
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón
23:20 - 00:20

Violetta II./6.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:10 - 02:20

Egyszer volt, hol nem volt VII./10.
02:20 - 03:05

Az A38 Hajó színpadán: De Staat - Bubble Gum Tour
03:05 - 04:10
MEGNÉZEM

KiberMa
04:10 - 04:35

Dokik V./23.
04:35 - 05:00

A nagy ho-ho-ho horgász I.
05:00 - 05:05

Dörmögőék legújabb kalandjai
05:05 - 05:15

Frakk, a macskák réme II.
05:15 - 05:25

Kukori és Kotkoda I.
05:25 - 05:35

Umizoomi csapat III.
05:35 - 06:00

Dinótalpak
06:00 - 06:10

Dinótalpak
06:10 - 06:20

Ici-pici cicák
06:20 - 06:30

Alvin és a mókusok I.
06:30 - 06:40

Alvin és a mókusok I.
06:40 - 06:50

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:50 - 06:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:55 - 07:05

Rozsdalovag
07:05 - 07:15

Rozsdalovag
07:15 - 07:30

Pat, a kutya
07:30 - 07:35

Sammy és barátai I.
07:35 - 07:50

Kalózka és Kapitány kalandjai
07:50 - 08:00

Kalózka és Kapitány kalandjai
08:00 - 08:10

Szófia hercegnő III.
08:10 - 08:35

Dr. Plüssi IV.
08:35 - 09:00

Mickey egér játszótere I.
09:00 - 09:20

Kutyapajtik
09:20 - 09:45

Dózerkék
09:45 - 09:55

Helen sulija
09:55 - 10:10

Helen sulija
10:10 - 10:20

Super Wings - A szárnyalók
10:20 - 10:35

Dinótalpak
10:35 - 10:45

Dinótalpak
10:45 - 11:00

A nagy ho-ho-ho horgász I.
11:00 - 11:05

Dörmögőék legújabb kalandjai
11:05 - 11:15

Frakk, a macskák réme II.
11:15 - 11:20

Kukori és Kotkoda I.
11:20 - 11:30

Magyar népmesék VI.
11:30 - 11:35

Pityke
11:35 - 11:50

Kérem a következőt II.
11:50 - 12:00

Mézga Aladár különös kalandjai
12:00 - 12:25

Hókusz-pókusz!
12:25 - 12:50

Kelj fel, Marci! IV.
12:50 - 13:00

Kelj fel, Marci! IV.
13:00 - 13:15

M2 matricák - Gyerekjáték
13:15 - 13:20

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:20 - 13:25

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:25 - 13:30

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:30 - 13:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:40 - 13:55

Umizoomi csapat III.
13:55 - 14:20

Rubi Szivárványiában
14:20 - 14:30

Rubi Szivárványiában
14:30 - 14:45

RoboVonatok
14:45 - 15:00

Szuper Négyes
15:00 - 15:10

Szuper Négyes
15:10 - 15:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
15:25 - 15:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
15:35 - 15:45

Sammy és barátai I.
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:05

Hetedhét kaland
16:05 - 16:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:15 - 16:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:25 - 16:35

Rozsdalovag
16:35 - 16:50

Rozsdalovag
16:50 - 17:00

Szófia hercegnő III.
17:00 - 17:25

Dr. Plüssi IV.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere I.
17:50 - 18:10

Kutyapajtik
18:10 - 18:35

RoboVonatok
18:35 - 18:50

Alvin és a mókusok I.
18:50 - 19:00

Alvin és a mókusok - I.
19:00 - 19:15

Dózerkék
19:15 - 19:25

Rubi Szivárványiában
19:25 - 19:40

Rubi Szivárványiában
19:40 - 19:55

Chuggington pályaudvar IV.
19:55 - 20:05

M2 matricák - Hevül a vegyület
20:05 - 20:15

Dokik V./24.
20:15 - 20:40

Családmeséink - a családi talkshow 13.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:30

Szellemekkel suttogó IV./13.
22:30 - 23:20

Akvárium Stage Pass
23:20 - 00:20

Ítélet
23:15 - 00:55

Hogy volt?!
00:55 - 01:50

Rúzs és selyem
01:50 - 02:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:15 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:10

Magyar Krónika
03:10 - 03:40

Magyar gazda
03:40 - 04:00
MEGNÉZEM

Kék bolygó
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

P'amende
06:45 - 07:15

Öt kontinens
07:15 - 07:45

Ridikül 2019.
07:45 - 08:40

Sorsok útvesztője 396.
08:40 - 09:30

Don Matteo I./2.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:15

Ízőrzők
13:15 - 13:50

Velence magyar emlékei 1.
13:50 - 14:20

A hegyi doktor II./13.
14:20 - 15:10

Végtelen szerelem II./108.
15:10 - 16:00

Don Matteo I./3.
16:00 - 17:05

Ridikül 2019.
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

Sorsok útvesztője 397.
18:40 - 19:30

Fölszállott a páva 2019 3.
19:30 - 21:45

Róma ege alatt 1.
21:45 - 23:30

Kenó
23:30 - 23:40

Velence magyar emlékei 1.
23:40 - 00:10

Strandfoci
23:25 - 00:27

Eb-selejtezők 2019
00:27 - 01:20

Kosárlabda
01:20 - 02:55

Sportpercek
02:55 - 03:10

Röplabda
03:10 - 05:00
MEGNÉZEM

Pecatúra magazin
05:00 - 05:30

Két váll magazin
05:30 - 06:00

Múlt és Jelen
06:00 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:30

Labdarúgás
07:30 - 09:25

Napos oldal magazin
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:25

Strandfoci
10:25 - 11:30

Vívó magazin
11:30 - 12:00

Labdarúgás
12:00 - 12:30

Röplabda magazin
12:30 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:30

Labdarúgás
13:30 - 15:25

Futsal magazin
15:25 - 15:55

Női labdarúgó magazin
15:55 - 16:25

MTK magazin
16:25 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:15

Boxutca
17:15 - 17:45

Stúdió
17:45 - 18:00

Kosárlabda
18:00 - 19:51

Stúdió
19:51 - 20:15

Strandfoci
20:15 - 21:18

BL- Péntek
21:18 - 22:00

Strandfoci
22:00 - 23:03

Startfejes magazin
23:03 - 23:26

Röplabda
23:26 - 01:20

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:05 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Hevül a vegyület
00:45 - 00:50

M2 matricák - Hevül a vegyület
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Szenes Iván írta
01:35 - 02:25

7 kérdés a szerelemről ... és 3 alkérdés
02:25 - 03:35

Itthon vagy! 2019.
03:35 - 04:05
MEGNÉZEM

Ridikül
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Mesterember
05:50 - 06:25

Iskolapad
06:25 - 06:50

Élő egyház
06:50 - 07:15

Nótacsokor
07:15 - 07:40

Nótacsokor
07:40 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Orosz nyelvű hírek
08:25 - 08:30

Kínai nyelvű hírek
08:30 - 08:40

Isten kezében
08:40 - 09:10

Katolikus krónika
09:10 - 09:40

A sokszínű vallás
09:40 - 09:55

A NAGYOK
09:55 - 10:25

Mesterember
10:25 - 10:55

Mindenki Akadémiája
10:55 - 11:25

Angol nyelvű hírek
11:25 - 11:40

Kéz kezet mos
11:40 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:20

P'amende
13:20 - 13:50

Öt kontinens
13:50 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Kárpát expressz
15:55 - 16:20

Multiverzum - A tudomány határtalan!
16:20 - 16:50

Öt kontinens - Válogatás
16:50 - 17:20

Ízőrzők
17:20 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:30

Itthon vagy! 2019.
18:30 - 18:55

Nótacsokor
18:55 - 19:25

Nótacsokor
19:25 - 20:00

Önök kérték
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Tóth János II./52.
21:35 - 22:05

Hogy volt?! - Válogató adások
22:05 - 22:40

Ridikül 2019.
22:40 - 23:35

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Egy kínai bukméker meggyilkolása
21:50 - 00:05

Vers mindenkinek
00:05 - 00:07

Morgan Freeman: A féreglyukon át III./6.
00:07 - 00:55

Kult30 - Az értékes félóra
00:55 - 01:25

M5 Híradó
01:25 - 01:55

Ez itt a kérdés
01:55 - 02:40

KorTárs
02:40 - 03:10

Evangélium
03:10 - 03:55
MEGNÉZEM

Az évszakok bűvöletében 4.
03:55 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:30

Érettségi 2018
06:30 - 07:05

Prima Primissima kisfilmek 2019 18.
07:05 - 07:07

M5 Híradó
07:07 - 07:35

Vers mindenkinek
07:35 - 07:40

Ez itt a kérdés
07:40 - 08:30

Univerzum
08:30 - 09:30

Kult30 - Az értékes félóra
09:30 - 10:00

A Balti-tenger természeti csodái 3.
10:00 - 10:55

Utazások Európa tájain 8.
10:55 - 11:25

Lengyelország 12.
11:25 - 11:55

Fejezetek Magyarország közlekedéstörténetéből 12.
11:55 - 12:25

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 3.
12:25 - 13:25

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
13:25 - 13:55

Érettségi 2018
13:55 - 14:25

Szólalj meg! - németül
14:25 - 14:30

Szólalj meg! - franciául
14:30 - 14:35

Szólalj meg! - olaszul
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - spanyolul
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - oroszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - angolul
14:50 - 15:10

Az utolsó édenkertek 3.
15:10 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:30

Álomkertek III./6.
16:30 - 17:00

Prima Primissima kisfilmek 2019 19.
17:00 - 17:04

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
17:04 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:05

A változó Chiemgau 1.
18:05 - 19:00

Utazások Európa tájain 9.
19:00 - 19:30

Vers mindenkinek
19:30 - 19:35

Univerzum - A kertek vadvilága
19:35 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:45

Magyar filmek új köntösben - felvezető
21:45 - 21:50

Szép lányok ne sírjatok
21:50 - 23:20

Vers mindenkinek
23:20 - 23:25

Morgan Freeman: A féreglyukon át III./7.
23:25 - 00:10

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:50

700-as klub
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:20

Világhíradó
02:20 - 02:30

A nap híre
02:30 - 03:10

Jakupcsek plusz
03:10 - 04:00
MEGNÉZEM

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:55

ATV START
05:55 - 08:35

Start plusz
08:35 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:40

Ékszer TV
10:40 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:00

Ékszer TV
13:00 - 15:40

Fórum
15:40 - 16:45

Világhíradó
16:45 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:30

Dumakabaré
20:30 - 21:30

Columbo
21:30 - 23:00

ATV Híradó
23:00 - 23:40

Hazahúzó
23:40 - 00:35

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Titkos dosszié
00:45 - 01:45

700-as klub
01:45 - 02:15

Világhíradó
02:15 - 02:30

ATV START
02:30 - 03:55
MEGNÉZEM

Jakupcsek plusz
03:55 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:30

Hazahúzó
05:30 - 06:30

Egyenes beszéd
06:30 - 07:45

ATV START
07:45 - 09:55

Start plusz
09:55 - 10:40

Teleshop
10:40 - 11:55

Magnum
11:55 - 12:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
12:55 - 13:10

Teleshop
13:10 - 15:35

START plusz best of
15:35 - 16:15

Titkos dosszié
16:15 - 17:15

Hazahúzó
17:15 - 18:10

Világhíradó
18:10 - 18:25

Columbo
18:25 - 20:05

Magnum
20:05 - 21:10

Húzós
21:10 - 22:15

ATV Híradó
22:15 - 22:45

Jakupcsek plusz
22:45 - 23:45

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Az újonc I./5.
23:45 - 00:40

Az újonc I./6.
00:40 - 01:40

NCIS: New Orleans III./17.
01:40 - 02:20

NCIS: New Orleans III./18.
02:20 - 03:00

Alias V./12.
03:00 - 07:10
MEGNÉZEM

Alias V./13.
07:10 - 08:00

NCIS: Los Angeles X./11.
08:00 - 08:55

NCIS XIII./13.
08:55 - 09:45

Hawaii Five-0 IV./17.
09:45 - 10:35

Bűntények a Riviérán XI./10.
10:35 - 11:40

Bűntények a Riviérán XI./11.
11:40 - 12:50

Éjszakai műszak IV./2.
12:50 - 13:45

Éjszakai műszak IV./3.
13:45 - 14:35

NCIS: Los Angeles X./11.
14:35 - 15:30

NCIS XIII./13.
15:30 - 16:25

Hawaii Five-0 IV./18.
16:25 - 17:20

Gyilkos elmék III./6.
17:20 - 18:15

NCIS: Los Angeles X./12.
18:15 - 19:05

NCIS XIII./14.
19:05 - 20:00

Gyilkos elmék III./7.
20:00 - 21:00

Grand Hotel Miami I./5.
21:00 - 21:55

Grand Hotel Miami I./6.
21:55 - 22:50

Godzilla
22:50 - 01:35

Délelőtt
23:10 - 01:30

EWTN hírnök
01:30 - 01:50

Időjárás
01:50 - 01:55

Programajánló
01:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55
MEGNÉZEM

Programajánló
03:55 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Rome Reports
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:40

Szeretve szeretni
12:40 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság órája
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Székely konyha
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:30

Pat, a kutya 78.
23:24 - 00:20

Grizzy és a lemmingek 7.
00:20 - 00:26

Grizzy és a lemmingek 8.
00:26 - 00:33

Grizzy és a lemmingek 9.
00:33 - 00:39

Grizzy és a lemmingek 10.
00:39 - 00:46

Grizzy és a lemmingek 11.
00:46 - 00:50

A Happó család 215.
00:50 - 00:55

Én és a lovagom 127.
00:55 - 01:05

Én és a lovagom 128.
01:05 - 01:20

Én és a lovagom 129.
01:20 - 01:30

Én és a lovagom 130.
01:30 - 01:40

Pat, a kutya 67.
01:40 - 01:47

Pat, a kutya 68.
01:47 - 01:54

Pat, a kutya 69.
01:54 - 02:00

Pat, a kutya 70.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 71.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 72.
02:14 - 02:25

Grizzy és a lemmingek 69.
02:25 - 02:31

Grizzy és a lemmingek 70.
02:31 - 02:38

Grizzy és a lemmingek 71.
02:38 - 02:45

Grizzy és a lemmingek 72.
02:45 - 02:51

Grizzy és a lemmingek 73.
02:51 - 02:58

Grizzy és a lemmingek 74.
02:58 - 03:05

Én és a lovagom 131.
03:05 - 03:15

Én és a lovagom 132.
03:15 - 03:25

Én és a lovagom 133.
03:25 - 03:36

Én és a lovagom 134.
03:36 - 03:50

Pat, a kutya 73.
03:50 - 03:57
MEGNÉZEM

Pat, a kutya 74.
03:57 - 04:04

Pat, a kutya 75.
04:04 - 04:10

Pat, a kutya 76.
04:10 - 04:17

Pat, a kutya 77.
04:17 - 04:24

Pat, a kutya 78.
04:24 - 04:35

Grizzy és a lemmingek 75.
04:35 - 04:41

Grizzy és a lemmingek 76.
04:41 - 04:48

Grizzy és a lemmingek 77.
04:48 - 04:55

Grizzy és a lemmingek 78.
04:55 - 05:01

Grizzy és a lemmingek 79.
05:01 - 05:08

Grizzy és a lemmingek 80.
05:08 - 06:00

Grizzy és a lemmingek 134.
06:00 - 06:06

Grizzy és a lemmingek 58.
06:06 - 06:12

Grizzy és a lemmingek 59.
06:12 - 06:25

A Happó család 207.
06:25 - 06:30

Menő Mike 133.
06:30 - 06:37

Menő Mike 134.
06:37 - 06:44

Menő Mike 135.
06:44 - 07:00

Bonbon és Bentley 12.
07:00 - 07:06

Bonbon és Bentley 13.
07:06 - 07:13

Bonbon és Bentley 14.
07:13 - 07:25

A Tom és Jerry-show 208.
07:25 - 07:31

A Tom és Jerry-show 53.
07:31 - 07:38

A Tom és Jerry-show 54.
07:38 - 07:55

A Tom és Jerry-show 11.
07:55 - 08:05

A Tom és Jerry-show 12.
08:05 - 08:20

Bébi bolondos dallamok 211.
08:20 - 08:29

Bébi bolondos dallamok 212.
08:29 - 08:50

Bébi bolondos dallamok 221.
08:50 - 08:59

Bébi bolondos dallamok 222.
08:59 - 09:20

Új bolondos dallamok 51.
09:20 - 09:25

Új bolondos dallamok 52.
09:25 - 09:30

Új bolondos dallamok 61.
09:30 - 09:35

Új bolondos dallamok 62.
09:35 - 09:45

Új bolondos dallamok 71.
09:45 - 09:50

Új bolondos dallamok 72.
09:50 - 09:55

Új bolondos dallamok 81.
09:55 - 10:00

Új bolondos dallamok 82.
10:00 - 10:10

A Happó család 207.
10:10 - 10:20

Ben 10 171.
10:20 - 10:30

Ben 10 172.
10:30 - 11:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 39.
11:15 - 12:25

Nyuszipoly 33.
12:25 - 12:35

Nyuszipoly 34.
12:35 - 12:50

Nyuszipoly 35.
12:50 - 13:00

Nyuszipoly 36.
13:00 - 13:20

Bonbon és Bentley 3.
13:20 - 13:26

Bonbon és Bentley 4.
13:26 - 13:33

Bonbon és Bentley 5.
13:33 - 13:45

A Happó család 208.
13:45 - 13:55

Menő Mike 133.
13:55 - 14:02

Menő Mike 134.
14:02 - 14:09

Menő Mike 135.
14:09 - 14:20

A Tom és Jerry-show 95.
14:20 - 14:26

A Tom és Jerry-show 96.
14:26 - 14:33

A Tom és Jerry-show 97.
14:33 - 14:50

A Tom és Jerry-show 98.
14:50 - 14:56

A Tom és Jerry-show 99.
14:56 - 15:03

A Tom és Jerry-show 100.
15:03 - 15:20

Grizzy és a lemmingek 135.
15:20 - 15:26

Grizzy és a lemmingek 60.
15:26 - 15:32

Grizzy és a lemmingek 61.
15:32 - 16:15

Bonbon és Bentley 15.
16:15 - 16:21

Bonbon és Bentley 16.
16:21 - 16:28

Bonbon és Bentley 17.
16:28 - 16:45

Menő Mike 136.
16:45 - 16:52

Menő Mike 137.
16:52 - 16:59

Menő Mike 138.
16:59 - 17:10

Bébi bolondos dallamok 431.
17:10 - 17:19

Bébi bolondos dallamok 432.
17:19 - 17:40

A Tom és Jerry-show 21.
17:40 - 17:50

A Tom és Jerry-show 22.
17:50 - 18:05

A Tom és Jerry-show 31.
18:05 - 18:14

A Tom és Jerry-show 32.
18:14 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 40.
19:00 - 19:30

Grizzy és a lemmingek 134.
19:30 - 19:36

Grizzy és a lemmingek 58.
19:36 - 19:42

Grizzy és a lemmingek 59.
19:42 - 19:55

Mr. Bean 211.
19:55 - 20:05

Mr. Bean 212.
20:05 - 20:25

Bonbon és Bentley 15.
20:25 - 20:31

Bonbon és Bentley 16.
20:31 - 20:38

Bonbon és Bentley 17.
20:38 - 20:55

Grizzy és a lemmingek 135.
20:55 - 21:01

Grizzy és a lemmingek 60.
21:01 - 21:07

Grizzy és a lemmingek 61.
21:07 - 21:20

Grizzy és a lemmingek 115.
21:20 - 21:26

Grizzy és a lemmingek 116.
21:26 - 21:33

Grizzy és a lemmingek 117.
21:33 - 21:45

Én és a lovagom 135.
21:45 - 21:55

Én és a lovagom 136.
21:55 - 22:15

Én és a lovagom 137.
22:15 - 22:25

Én és a lovagom 138.
22:25 - 22:40

Pat, a kutya 1.
22:40 - 22:47

Pat, a kutya 2.
22:47 - 22:52

Pat, a kutya 3.
22:52 - 23:10

Pat, a kutya 4.
23:10 - 23:17

Pat, a kutya 5.
23:17 - 23:24

Pat, a kutya 6.
23:24 - 00:20

Rick és Morty II./3.
00:00 - 00:30

Már megint Malcolm IV./20.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm IV./21.
01:00 - 01:30

Kúria II./7.
01:30 - 02:00

Kúria II./8.
02:00 - 02:30

South Park I./3.
02:30 - 03:00

Rick és Morty II./2.
03:00 - 03:30

Family Guy VIII./13.
03:30 - 04:00
MEGNÉZEM

Family Guy VIII./14.
04:00 - 04:30

Láttad már? I./8.
04:30 - 05:00

Láttad már? II./1.
05:00 - 05:30

Modern család IX./14.
05:30 - 06:00

Így jártam anyátokkal VII./23.
06:00 - 06:25

Így jártam anyátokkal VII./24.
06:25 - 06:55

Így jártam anyátokkal VIII./1.
06:55 - 07:25

Így jártam anyátokkal VIII./2.
07:25 - 07:55

Agymenők VI./13.
07:55 - 08:25

Agymenők VI./14.
08:25 - 08:55

Agymenők VI./15.
08:55 - 09:25

Agymenők VI./16.
09:25 - 09:50

Agymenők VI./17.
09:50 - 10:20

Egy kapcsolat szabályai II./5.
10:20 - 10:50

Egy kapcsolat szabályai II./6.
10:50 - 11:20

Modern Család VIII./7.
11:20 - 11:50

Modern Család VIII./8.
11:50 - 12:20

A Goldberg család II./12.
12:20 - 12:50

A Goldberg család II./13.
12:50 - 13:20

Amerika Huangjai III./22.
13:20 - 13:50

Amerika Huangjai III./23.
13:50 - 14:20

Agymenők VI./15.
14:20 - 14:50

Agymenők VI./16.
14:50 - 15:15

Agymenők VI./17.
15:15 - 15:40

Agymenők VI./18.
15:40 - 16:05

Agymenők VI./20.
16:05 - 16:35

A Goldberg család II./14.
16:35 - 17:05

A Goldberg család II./15.
17:05 - 17:35

Modern Család VIII./10.
17:35 - 18:05

Modern Család VIII./11.
18:05 - 18:35

Modern család IX./14.
18:35 - 19:00

Modern család IX./15.
19:00 - 19:30

Agymenők VI./24.
19:30 - 20:00

Agymenők VII./1.
20:00 - 20:30

Agymenők VII./2.
20:30 - 21:00

Aranyosi Péter: Borsodi homályos 1.
21:00 - 22:00

Family Guy VIII./19.
22:00 - 22:30

Family Guy VIII./20.
22:30 - 23:00

Family Guy VIII./21.
23:00 - 23:30

South Park I./5.
23:30 - 00:00

Anyám borogass I./14.
00:00 - 00:30

Anyám borogass I./15.
00:30 - 01:00

Anyám borogass I./16.
01:00 - 01:30

Új csaj VII./7.
01:30 - 02:00

Új csaj VII./8.
02:00 - 02:30

SpongyaBob Kockanadrág II./30.
02:30 - 03:00

SpongyaBob Kockanadrág II./31.
03:00 - 03:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./15.
03:30 - 04:00
MEGNÉZEM

Új csaj VII./7.
04:00 - 04:30

Új csaj VII./8.
04:30 - 05:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./2.
05:00 - 05:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./3.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág II./32.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág II./33.
06:30 - 07:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./16.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./4.
07:30 - 08:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./5.
08:00 - 08:30

Jóbarátok X./7.
08:30 - 09:00

Jóbarátok X./8.
09:00 - 09:30

Dharma & Greg V./13.
09:30 - 10:00

Dharma & Greg V./14.
10:00 - 10:30

Mike és Molly VI./11.
10:30 - 11:00

Mike és Molly VI./12.
11:00 - 11:30

Mike és Molly VI./13.
11:30 - 12:00

Anyám borogass I./11.
12:00 - 12:30

Anyám borogass I./12.
12:30 - 13:00

Anyám borogass I./13.
13:00 - 13:30

Így jártam anyátokkal VII./23.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal VII./24.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal VIII./1.
14:30 - 15:00

Így jártam anyátokkal VIII./2.
15:00 - 15:30

Dharma & Greg V./15.
15:30 - 16:00

Dharma & Greg V./16.
16:00 - 16:30

Anyám borogass I./14.
16:30 - 17:00

Anyám borogass I./15.
17:00 - 17:30

Anyám borogass I./16.
17:30 - 18:00

Jóbarátok X./9.
18:00 - 18:30

Jóbarátok X./10.
18:30 - 19:00

Mike és Molly I./1.
19:00 - 19:30

Mike és Molly I./2.
19:30 - 20:00

Mike és Molly I./3.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal VIII./3.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal VIII./4.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal VIII./5.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal VIII./6.
22:00 - 22:30

Mike és Molly I./4.
22:30 - 23:00

Mike és Molly I./5.
23:00 - 23:30

Mike és Molly I./6.
23:30 - 00:00

Válótársak III./8.
00:00 - 01:00

Gyilkos elmék XII./12.
01:00 - 02:00

Dr. Csont XI./17.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék XI./6.
03:00 - 04:00
MEGNÉZEM

CSI: Miami helyszínelők VI./15.
04:00 - 05:00

Gyilkos ügyek I./1.
05:00 - 06:00

Doktor Murphy I./13.
06:00 - 07:00

Dr. Csont XI./16.
07:00 - 08:00

Monk - A flúgos nyomozó III./14.
08:00 - 09:00

Monk - A flúgos nyomozó III./15.
09:00 - 10:00

Cobra 11 XX./1.
10:00 - 11:00

Medicopter 117 - A légimentők I./6.
11:00 - 12:00

Medicopter 117 - A légimentők I./7.
12:00 - 13:00

Cobra 11 XX./2.
13:00 - 14:00

Cobra 11 XX./3.
14:00 - 15:00

Cobra 11 XX./4.
15:00 - 16:00

Gyilkos ügyek II./2.
16:00 - 17:00

Monk - A flúgos nyomozó III./16.
17:00 - 18:00

Monk - A flúgos nyomozó IV./1.
18:00 - 19:00

Ház a tónál
19:00 - 21:00

Dr. Csont XI./18.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék XII./13.
22:00 - 23:00

Nyomtalanul III./2.
23:00 - 00:00

Voyager - Út a végső határig
00:00 - 00:50

Te tudtad? - Válogatás
00:50 - 01:00

Mítosz vagy tudomány?
01:00 - 01:40

Futuris
01:40 - 02:00

Űrtisztítók
02:00 - 02:50

Te tudtad? - Válogatás
02:50 - 03:00

Az evolúció mítosza
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00
MEGNÉZEM

Tudomány a vadonban II.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban II.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban II.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban II.
05:30 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Elmemunkák
06:30 - 07:00

A művészet története
07:00 - 07:30

Történelmi találmányok
07:30 - 07:55

Ikerdokik bevetésen
07:55 - 08:25

GEOlino
08:25 - 08:35

GEOlino
08:35 - 08:55

Infotoy
08:55 - 09:05

Look Kool
09:05 - 09:30

Csináld magad okosságok
09:30 - 10:00

Tudomány nagyban
10:00 - 10:20

Te tudtad? - Válogatás
10:20 - 10:25

Te tudtad? - Válogatás
10:25 - 10:30

A művészet története
10:30 - 11:00

Elmemunkák
11:00 - 11:30

Történelmi találmányok
11:30 - 12:00

Gasztrobbanás
12:00 - 12:15

Look Kool
12:15 - 12:40

Csináld magad okosságok
12:40 - 13:10

GEOlino
13:10 - 13:20

GEOlino
13:20 - 13:40

Ikerdokik bevetésen
13:40 - 14:05

Te tudtad?
14:05 - 14:35

Történelem másképp
14:35 - 15:05

Pofonegyszerű
15:05 - 15:15

Pofonegyszerű
15:15 - 15:35

GEOlino
15:35 - 15:45

GEOlino
15:45 - 16:05

Legyek szuper!
16:05 - 16:30

Tudomány nagyban
16:30 - 16:50

Te tudtad? - Válogatás
16:50 - 17:00

A művészet története
17:00 - 17:30

Törivadászok
17:30 - 18:05

Ne dobd ki!
18:05 - 18:35

GEOlino
18:35 - 18:45

GEOlino
18:45 - 19:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
19:00 - 19:30

Ikerdokik bevetésen
19:30 - 20:00

Történelem másképp
20:00 - 20:30

Te tudtad?
20:30 - 21:00

Katalizátor
21:00 - 22:00

Tölgyfa - A természet legnagyobb túlélője
22:00 - 22:50

Te tudtad? - Válogatás
22:50 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Te tudtad?
23:30 - 00:00

Hamis cica 14.
23:30 - 00:05

Violetta 85.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 21.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 3.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 4.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 5.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 6.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 7.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 8.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 9.
03:35 - 03:55
MEGNÉZEM

Flash és a Ronkok 10.
03:55 - 04:15

Flash és a Ronkok 11.
04:15 - 04:35

Flash és a Ronkok 12.
04:35 - 04:55

Hamis cica 14.
04:55 - 05:15

Hamis cica 15.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 21.
05:35 - 06:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 3.
06:00 - 06:30

Hős6os: Baymax visszatér 3.
06:30 - 07:00

Rejtélyek városkája 5.
07:00 - 07:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 30.
07:30 - 08:00

Laborpatkányok 8.
08:00 - 08:30

Laborpatkányok 12.
08:30 - 09:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 11.
09:00 - 09:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 8.
09:30 - 10:00

Kikiwaka tábor 33.
10:00 - 10:30

Kikiwaka tábor 38.
10:30 - 11:00

Coop és Cami megkérdezi! 10.
11:00 - 11:30

Coop és Cami megkérdezi! 8.
11:30 - 12:00

Laborpatkányok 31.
12:00 - 12:30

Laborpatkányok 40.
12:30 - 13:00

Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve 31.
13:00 - 13:30

Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve 28.
13:30 - 14:00

Raven otthona 5.
14:00 - 14:30

Csillag kontra Gonosz Erők 39.
14:30 - 15:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 73.
15:00 - 15:30

Bogár cimbik 4.
15:30 - 16:00

Zsenipalánták 62.
16:00 - 16:30

11 30.
16:30 - 17:00

Harcra fel! 7.
17:00 - 17:30

Kikiwaka tábor 47.
17:30 - 18:00

Aranyhaj: A sorozat 5.
18:00 - 18:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 65.
18:30 - 19:00

Csináld magad szuper pasi
19:00 - 20:45

Phineas és Ferb 44.
20:45 - 21:00

Coop és Cami megkérdezi! 6.
21:00 - 21:30

Penny a M.A.R.S-ból 9.
21:30 - 22:00

Aranyhaj: A sorozat
22:00 - 23:00

Hamis cica 15.
23:00 - 23:30

Hamis cica 17.
23:30 - 00:05

Hód család, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
23:53 - 00:03

Cica és a Ceruza, Tóparti játékok, Dolgos törpök
00:03 - 00:13

Mi segítünk, Miyu és Litto, India
00:13 - 00:25

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
00:25 - 00:38

Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy, Margo és Félix
00:38 - 00:51

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
00:51 - 00:59

Kolor Klára, Élet a városban, Meselánc
00:59 - 01:11

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
01:11 - 01:23

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
01:23 - 01:33

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
01:33 - 01:43

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
01:43 - 01:53

Raul, Járművek, Zöldségek
01:53 - 02:02

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
02:02 - 02:13

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
02:13 - 02:23

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
02:23 - 02:30

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
02:30 - 02:37

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
02:37 - 02:49

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
02:49 - 02:59

Afrika, Sippi Sappi, Zack és Ziggy
02:59 - 03:10

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
03:10 - 03:22

Körülöttünk a hangok, Mozgás!, Tempo Giusto
03:22 - 03:30

Micsoda látvány, Az állatok birodalma, Utazunk!
03:30 - 03:40

Meselánc, Játékidő, Mimo és Bobo
03:40 - 03:50

Afrika, Sippi Sappi, Hop-hop
03:50 - 03:59
MEGNÉZEM

Raul, Zöldségek, Körülöttünk a hangok
03:59 - 04:08

Időmanók, Mi fán terem?, Az állatok birodalma
04:08 - 04:15

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
04:15 - 04:25

Alakul!, Szafari, Tűzoltók
04:25 - 04:36

Táncok, Raul, Járművek
04:36 - 04:45

Játszótársak, Csoportok, Hód család
04:45 - 04:56

Cica és a Ceruza, Tóparti játékok, Dolgos törpök
04:56 - 05:07

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
05:07 - 05:19

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
05:19 - 05:29

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
05:29 - 05:42

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
05:42 - 05:54

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
05:54 - 06:04

Boldog Birodalom, Játszótársak, Baba-csapat
06:04 - 06:15

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
06:15 - 06:28

Dolgos törpök, Napfalva, Sport, sport, sport
06:28 - 06:40

India, Puffy és Tubby, Manó világ
06:40 - 06:53

Napfalva - Sportfalva, Mimo világa, Hubbi elintézi
06:53 - 07:06

Tűzoltók akcióban, Hód család, Te mit dolgozol?
07:06 - 07:19

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
07:19 - 07:31

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
07:31 - 07:43

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Körülöttünk a hangok
07:43 - 07:53

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
07:53 - 08:01

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
08:01 - 08:11

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
08:11 - 08:21

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
08:21 - 08:29

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
08:29 - 08:36

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
08:36 - 08:45

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
08:45 - 08:55

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
08:55 - 09:06

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
09:06 - 09:16

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
09:16 - 09:27

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
09:27 - 09:39

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
09:39 - 09:51

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
09:51 - 10:01

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
10:01 - 10:13

Miyu és Litto, India, Monica & Rudy
10:13 - 10:25

Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC, Mimo világa
10:25 - 10:37

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
10:37 - 10:49

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
10:49 - 10:59

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Időmanók
10:59 - 11:06

Az állatok birodalma, Meselánc, Boldog Birodalom
11:06 - 11:16

Risto Gusto, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
11:16 - 11:27

Vízivilág, Játékos hangok, Élet a városban
11:27 - 11:42

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
11:42 - 11:51

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
11:51 - 12:01

Afrika, Tengeri kaland, Vonat
12:01 - 12:11

Tűzoltók, Sippi Sappi, Kaktusz
12:11 - 12:20

Állatok Birodalma, Raul, Járművek
12:20 - 12:30

Leon-ART, Játszótársak, Baba-csapat
12:30 - 12:40

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
12:40 - 12:52

Dolgos törpök, Napfalva, Sport, sport, sport
12:52 - 13:04

India, Puffy és Tubby, Manó világ
13:04 - 13:16

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
13:16 - 13:27

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
13:27 - 13:34

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
13:34 - 13:39

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
13:39 - 13:50

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
13:50 - 14:00

Dínóvilág, Szafari, Afrika
14:00 - 14:10

Színvarázs, Zöldségek, Játékidő
14:10 - 14:21

Didi baba, Afrika, Sippi Sappi
14:21 - 14:31

Táncok, Raul, Zöldségek
14:31 - 14:42

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Manó világ
14:42 - 14:55

Hubbi elintézi, Risto Gusto, Zack és Ziggy
14:55 - 15:07

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
15:07 - 15:17

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
15:17 - 15:28

Szafari, Tűzoltók, Hop-hop
15:28 - 15:37

Raul, Járművek, Zöldségek
15:37 - 15:48

Csoportok, Hód család, Panni és Fanni
15:48 - 15:59

Tóparti játékok, Dolgos törpök, Színkerék
15:59 - 16:10

Miyu és Litto, India, Kukucs, látlak!
16:10 - 16:20

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
16:20 - 16:28

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
16:28 - 16:39

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
16:39 - 16:49

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
16:49 - 16:59

Zöldségek, Hód család, Te mit dolgozol?
16:59 - 17:10

Manó világ, Mimo világa, Hubbi elintézi
17:10 - 17:21

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
17:21 - 17:32

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
17:32 - 17:44

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
17:44 - 17:56

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
17:56 - 18:06

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Margo és Félix
18:06 - 18:18

Tengeri kaland, Vonat, Tűzoltók
18:18 - 18:28

Hop-hop, Állatok Birodalma, Táncok
18:28 - 18:37

Járművek, Zöldségek, Játszótársak
18:37 - 18:47

A szívárvány felett, Baba-csapat, Az étterem
18:47 - 18:57

Hód család, Állatkert, Cica és a Ceruza
18:57 - 19:09

Színkerék, Mi segítünk, Miyu és Litto
19:09 - 19:19

Zöldségek, Játszótársak, A szívárvány felett
19:19 - 19:32

Baba-csapat, Az étterem, Űrbeli kalandorok
19:32 - 19:45

Tóparti játékok, Játékgyár, Dolgos törpök
19:45 - 19:59

India, Puffy és Tubby, Manó világ
19:59 - 20:11

Szelek szárnyán, Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy
20:11 - 20:23

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, ABC - duckBC
20:23 - 20:36

Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy, Margo és Félix
20:36 - 20:49

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
20:49 - 20:57

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
20:57 - 21:04

Mi fán terem?, Az állatok birodalma, Meselánc
21:04 - 21:12

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
21:12 - 21:23

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
21:23 - 21:34

Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom
21:34 - 21:45

Risto Gusto, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
21:45 - 21:58

Vízivilág, Játékos hangok, Élet a városban
21:58 - 22:09

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
22:09 - 22:19

Hubbi és barátai, Lola és a Számok, DuckSchool
22:19 - 22:29

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
22:29 - 22:37

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
22:37 - 22:43

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
22:43 - 22:52

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
22:52 - 23:02

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
23:02 - 23:13

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
23:13 - 23:23

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
23:23 - 23:35

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
23:35 - 23:44

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
23:44 - 23:52

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
23:52 - 00:03

Euronews Ma Este
19:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Good Morning Europe
05:00 - 12:00

Euronews Most
12:00 - 19:00

Euronews Ma Este
19:00 - 23:50

State of the Union
23:50 - 00:00

Szívem halálos története
22:35 - 00:20

Vakvágta a jövőbe
00:20 - 02:10

Szívem halálos története
02:10 - 03:40

Műsorszünet
03:40 - 06:10
MEGNÉZEM

Bella Dilemma
06:10 - 08:00

Rádtalál a szerelem Valentine-ban
08:00 - 09:50

Katonadolog - Egyedül az anyák között
09:50 - 11:50

Mondvacsinált hős
11:50 - 14:20

Bella Familia
14:20 - 16:20

Óceánparti románc
16:20 - 18:10

Katonadolog - Egyedül a szomszédok ellen
18:10 - 20:00

A bennem lakozó nő
20:00 - 21:55

Mindent a jelesért - Egy felnőttfilmes igaz története
21:55 - 23:50

Gyilkos koktél
23:50 - 01:40

Irány Afrika! 2. rész
00:00 - 00:30

Pontyszínház
00:30 - 01:00

Pikkely rám!
01:00 - 01:30

Feeder túrák- és trükkök
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

A zsákmány nyomában
02:30 - 03:00

Vadászláz- Ismerkedés a nagyragadozó helyzettel
03:00 - 03:30

Energofish magazin
03:30 - 04:00
MEGNÉZEM

Tengerparti peca
04:00 - 04:30

Finomszerelékes és feederhorgászat
04:30 - 05:00

Vad területek
05:00 - 05:30

Hajba Balázs
05:30 - 06:00

Hajba Balázs
06:00 - 06:30

Pergess
06:30 - 07:00

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
07:00 - 07:30

Irány Afrika! 1. rész
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Match fishing
08:30 - 09:00

Pergető Akadémia
09:00 - 09:30

Dovit
09:30 - 10:00

Vízvonalban
10:00 - 10:30

Ragadozó horgászat
10:30 - 11:00

Feeder túrák- és trükkök
11:00 - 11:30

Dovit
11:30 - 12:00

Gyerünk horgászni, Spanyolország!
12:00 - 12:30

Pontyszínház
12:30 - 13:00

Pikkely rám!
13:00 - 13:30

Horgászat határok nélkül
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

A zsákmány nyomában
14:30 - 15:00

Vadászláz- Ismerkedés a nagyragadozó helyzettel
15:00 - 15:30

Haldorádó
15:30 - 16:00

Világ körüli legyes horgászat
16:00 - 16:30

Világ körüli legyes horgászat
16:30 - 17:00

Pergető Akadémia
17:00 - 17:30

Matchfishing
17:30 - 18:00

Csukahorgászat
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

A folyók királya II.
20:00 - 20:30

Mystikat Hírős Yacht Harcsafogó Verseny
20:30 - 21:00

Finomszerelékes és feederhorgászat
21:00 - 21:30

Buffalo vadászat
21:30 - 22:00

Blaumann Ödön
22:00 - 22:30

Blaumann Ödön
22:30 - 23:00

Horgászat határok nélkül Csurgó nagypontyai
23:00 - 23:30

Tengerparti peca
23:30 - 00:00

Hogyan készült? 7.
00:00 - 00:30

Hogyan készült? 8.
00:30 - 01:00

Joshi Bharat - Best Of
01:00 - 02:10

Álomesküvők
02:10 - 03:05

Menyasszörnyek VIII/B 18.
03:05 - 03:50

Mondj igent a ruhára: Atlanta
03:50 - 04:10
MEGNÉZEM

Mondj igent a ruhára: Atlanta
04:10 - 04:35

FEM3 Konyha - A legjavából
04:35 - 05:00

Hogyan készült?
05:00 - 05:25

A nagy házalakítás
05:25 - 06:15

Vízparti álomotthonok
06:15 - 06:45

Zombiház-alakítás
06:45 - 07:40

TELESHOP
07:40 - 08:45

FEM3 Konyha - A legjavából
08:45 - 09:20

Joshi - a legjobb barát
09:20 - 09:55

FEM3 CAFÉ
09:55 - 11:35

Babavilág
11:35 - 11:40

Esküvő első látásra 10.
11:40 - 12:55

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
12:55 - 14:25

Mondj igent a ruhára: Atlanta
14:25 - 14:55

Shopping Királynők
14:55 - 15:55

Shopping Királynők
15:55 - 17:00

Álomesküvők 4.
17:00 - 18:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta 1.
18:00 - 19:00

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők 2.
19:00 - 20:30

Vízparti álomotthonok 10.
20:30 - 21:00

Zombiház-alakítás 2.
21:00 - 22:00

A nagy házalakítás 25.
22:00 - 23:00

A nagy házalakítás 26.
23:00 - 00:00

Hetedik
23:25 - 02:00

Peppermint: A bosszú angyala
02:00 - 04:00
MEGNÉZEM

Ne szólj száj!
04:00 - 05:50

A király beszéde
05:50 - 08:10

Terepfutás
08:10 - 10:40

Alibi.com
10:40 - 12:25

Kalandorok
12:25 - 14:45

Asterix - Az istenek otthona
14:45 - 16:25

Legendás állatok és megfigyelésük
16:25 - 19:00

Az utolsó boszorkányvadász
19:00 - 21:00

A titánok harca
21:00 - 23:00

Fehér pokol
23:00 - 01:20

A fejvadász - A pénz hatalma
22:40 - 00:25

Szökés Kandaharból
00:25 - 02:00

Valaki mint én
02:00 - 03:50

A ház úrnője
03:50 - 06:00
MEGNÉZEM

A Diótörő titka
06:00 - 07:25

Abbott és Costello Show
07:25 - 08:45

Abbott és Costello Show 2.
08:45 - 10:05

Shirley Temple mesél: Micimackó
10:05 - 11:00

Párkeresők
11:00 - 13:00

A kislány
13:00 - 14:40

Az Orheim század
14:40 - 16:20

Fogadj Zuckerre!
16:20 - 17:55

Etienne!
17:55 - 19:25

A lányom gyilkosa
19:25 - 21:00

Cassandre 4
21:00 - 22:35

Farkas-patak I./4.
22:35 - 23:25

Elveszve Pekingben
23:25 - 01:15

Fit Info
00:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Best of Fit HD - Alakforma
05:00 - 06:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Total Body - Barta Péter
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

TabADA - Ada
08:00 - 08:30

Stretching - Borsos Marcell
08:30 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Senior torna - Csiki Rebeka
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Bagyinszki Anikó
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló - Lőrincz Ernő
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna - Szilva Bea
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Warrior - Ferencz Virág
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
20:00 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Jóga - Diószegi Ádám
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00
MEGNÉZEM

Doku-line
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Smaragdút
10:00 - 11:00

Sporttárs
11:00 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:20

Betondzsungel
12:20 - 12:30

Kertszépítők
12:30 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

FIX Magazin
14:30 - 15:30

Sztárportré
15:30 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart Extra
18:25 - 20:00

Gázfröccs
20:00 - 20:30

Célkeresztben
20:30 - 21:00

Enigma
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Pankráció - WWE: RAW
23:25 - 00:25

SOKO - Alpesi nyomozók X./2.
00:25 - 01:30

Poirot: A kisegér mindent lát
01:30 - 03:15

Dr. Blake II./5.
03:15 - 04:05
MEGNÉZEM

A szomszéd főztje...
04:05 - 06:30