Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Magyar gazda
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:20

Ma délután
13:20 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Most történik
14:20 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10
MEGNÉZEM

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25

Violetta II./42.
00:25 - 01:15

Én vagyok itt!
01:15 - 02:15

A legendák hivatala I./3.
02:15 - 03:10

Akvárium Stage Pass
03:10 - 04:05

Családmeséink - a családi talkshow 2.
04:05 - 04:35

Született szinglik I./19.
04:35 - 05:00

A legkisebb Ugrifüles I.
05:00 - 05:05

Vízipók-Csodapók III.
05:05 - 05:15

A Kiscsacsi kalandjai I.
05:15 - 05:20

Misi Mókus kalandjai
05:20 - 05:30

A kis sárkány kalandjai III.
05:30 - 05:40

Agi Bagi III.
05:40 - 05:50

Agi Bagi III.
05:50 - 06:05

Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10

Lili és a Kincses-öböl
06:10 - 06:15

Lili és a Kincses-öböl
06:15 - 06:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50

Lülü, a teknőc I.
06:50 - 07:00

Lülü, a teknőc I.
07:00 - 07:15

Maja, a méhecske II.
07:15 - 07:25

Maja, a méhecske II.
07:25 - 07:40

Bo, az örökmozgó II.
07:40 - 08:00

M2 matricák - Baltazár-bazár
08:00 - 08:10

Katuri
08:10 - 08:15

Katuri
08:15 - 08:25

Bob, a mester XVIII.
08:25 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők II.
08:35 - 08:55

Goldie és Mackó II.
08:55 - 09:25

Lilo és Stitch II.
09:25 - 09:45

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:45 - 10:10

Kacsamesék I.
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
10:55 - 11:15

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:15 - 11:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:25 - 11:30

JoNaLu
11:30 - 11:55

A bűvös körhinta II.
11:55 - 12:10

A bűvös körhinta II.
12:10 - 12:20

M2 matricák - Baltazár-bazár
12:20 - 12:25

Gyerekversek
12:25 - 12:30

Pom-Pom meséi II.
12:30 - 12:40

Átjáró Másvárosba
12:40 - 12:45

Hókusz-pókusz!
12:45 - 13:10

Tündéri keresztszülők
13:10 - 13:35

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn II.
13:35 - 14:05

Wissper
14:05 - 14:15

Wissper
14:15 - 14:25

Orros, a törpe
14:25 - 15:50

Mickey és az autóversenyzők II.
15:50 - 16:15
MEGNÉZEM

Goldie és Mackó II.
16:15 - 16:40

Lilo és Stitch II.
16:40 - 17:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
17:00 - 17:25

Kacsamesék I.
17:25 - 17:45

Vampirina II.
17:45 - 18:15

Zarafa
18:15 - 19:30

A város hősei I.
19:30 - 19:45

Merülj, Olly merülj! I.
19:45 - 20:15

Violetta III./2.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:40

A legendák hivatala I./4.
22:40 - 23:45

Akvárium Stage Pass
23:45 - 00:40

Hogy volt?!
23:50 - 00:45

Új idők, új dalai
00:45 - 01:15

Világörökség Portugáliában
01:15 - 01:45

Rúzs és selyem
01:45 - 02:10

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:10 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Élő egyház
03:35 - 03:55

Életkor
03:55 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:55

Magyar Krónika
06:55 - 07:30

Hazajáró
07:30 - 08:05

Térkép
08:05 - 08:35

Noé barátai
08:35 - 09:15

Divat és dizájn
09:15 - 09:45

Nálatok, laknak állatok? I.
09:45 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

Jó ebédhez szól a nóta
12:55 - 13:30

Agatha Raisin I./1.
13:30 - 14:20

Doc Martin VI./7.
14:20 - 15:15

Isten rabjai
15:15 - 17:00
MEGNÉZEM

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Oviapu
19:40 - 21:15

Ifjúság
21:15 - 23:15

Kenó
23:15 - 23:25

Fábry
23:25 - 00:45

Kosárlabda
23:00 - 00:55

Kézilabda
00:55 - 02:35

Pecatúra
02:35 - 03:05

Kerékpártúra
03:05 - 03:31

Vízilabda
03:31 - 04:50

Vízilabda
04:50 - 06:15

Kézilabda
06:15 - 07:45

Futsal magazin
07:45 - 08:15

Átigazolás
08:15 - 08:45

Szabadidő
08:45 - 09:15

Vízilabda
09:15 - 10:40

Kosárlabda
10:40 - 12:40

Vízilabda
12:40 - 14:05

Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok
14:05 - 15:15

Felvezető műsor
15:15 - 15:30

Jégkorong
15:30 - 17:42
MEGNÉZEM

Vízilabda
17:42 - 18:30

Vízilabda
18:30 - 19:00

Vízilabda
19:00 - 20:16

Vízilabda
20:16 - 20:20

Vízilabda
20:20 - 20:30

Vízilabda
20:30 - 21:46

Vízilabda
21:46 - 22:00

Jégkorong
22:00 - 00:20

M5 Híradó
23:35 - 00:05

Határtalanul magyar
00:05 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:45 - 00:50

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Önök kérték
01:30 - 02:25

Tigrisugrás
02:25 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Magyar gazda
05:50 - 06:15

Itthon vagy!
06:15 - 06:40

Unió28
06:40 - 07:05

Hogy volt?!
07:05 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:30

Gasztroangyal
08:30 - 09:30

Mindenki Akadémiája
09:30 - 10:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:05 - 10:35

Öt kontinens
10:35 - 11:05

Angol nyelvű hírek
11:05 - 11:25

Szováthy Éva
11:25 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Klasszikusok délidőben
13:15 - 14:20

Család-barát
14:20 - 15:55

Hagyaték
15:55 - 16:25
MEGNÉZEM

Színe-java
16:25 - 17:25

Most a Buday! 6.
17:25 - 17:55

Családi kör
17:55 - 18:50

Térkép
18:50 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Fábry
21:35 - 22:55

Legenda - válogatás
22:55 - 23:25

M5 Híradó
23:25 - 23:55

Opera Café
23:55 - 00:30

Kult30 - Az értékes félóra
23:44 - 00:15

M5 Híradó
00:15 - 00:45

Ez itt a kérdés...
00:45 - 01:35

A NAGYOK
01:35 - 02:00

Magyar filmek új köntösben
02:00 - 02:05

Örökség
02:05 - 03:45

Folkudvar
03:45 - 04:15

Evangélium
04:15 - 04:50

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:30

Felsős
06:30 - 07:00

M5 Híradó
07:00 - 07:35

Vers mindenkinek
07:35 - 07:40

Ez itt a kérdés...
07:40 - 08:30

Vidékességek 5.
08:30 - 08:55

Zegzugos történetek
08:55 - 09:25

Kult30 - Az értékes félóra
09:25 - 10:00

Vad vidékek - Japán I./3.
10:00 - 11:00

Színe-java
11:00 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:30

Mindenki Akadémiája
12:30 - 12:55

Mesterember
12:55 - 13:25

Mestersége színész
13:25 - 14:15

A sofőr visszatér
14:15 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:15
MEGNÉZEM

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
16:15 - 16:40

Édes anyanyelvünk
16:40 - 16:55

A NAGYOK
16:55 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 17:55

Szerelmes földrajz
17:55 - 18:30

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 1.
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Régimódi történet 6.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Koronás sas 49.
21:00 - 21:30

Egy vérből valók vagyunk:Ismerős Arcok 20 éves jubileumi koncert
21:30 - 23:05

Maszk nélkül
23:05 - 23:15

MüpArt
23:15 - 00:50

Hazahúzó
23:40 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

KultúrTipp
00:45 - 00:50

A világ teteje
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:10

700-as klub
02:10 - 02:35

A nap híre
02:35 - 03:10

Dumakabaré
03:10 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

Gyógyítás dimenziók
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:30

Jakupcsek plusz
09:30 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35
MEGNÉZEM

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Sikerszféra
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:50

Sas kabaré
21:50 - 22:50

Sorok között Lutter Imrével
22:50 - 23:30

Quimby: Aréna 2011, 2. rész
23:30 - 01:10

Jakupcsek plusz
23:10 - 00:15

Dumakabaré
00:15 - 01:10

Titkos dosszié
01:10 - 02:05

700-as klub
02:05 - 02:35

ATV START
02:35 - 04:00

Jakupcsek plusz
04:00 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15

MI - Mesterséges Intelligencia
08:15 - 08:40

Superbook 2012
08:40 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Sorok között Lutter Imrével
16:05 - 16:40
MEGNÉZEM

MI - Mesterséges Intelligencia
16:40 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:50

Sas kabaré
19:50 - 22:05

AradiVarga Show
22:05 - 23:35

#Bochkor
23:35 - 00:55

Superman visszatér
22:50 - 01:55

Gyilkos elmék XIII./20.
01:55 - 02:35

StartUp I./5.
02:35 - 03:15

StartUp I./6.
03:15 - 06:10

MacGyver III./10.
06:10 - 07:05

MacGyver III./11.
07:05 - 08:05

Rex felügyelő - Elit alakulat II./3.
08:05 - 09:00

Rex felügyelő - Elit alakulat II./4.
09:00 - 10:00

Kyle, a rejtélyes idegen I./3.
10:00 - 10:55

Kyle, a rejtélyes idegen I./4.
10:55 - 11:55

Skorpió - Agymenők akcióban III./13.
11:55 - 12:45

Skorpió - Agymenők akcióban III./14.
12:45 - 13:40

Battle Creek - Zsarupáros I./3.
13:40 - 14:35

Battle Creek - Zsarupáros I./4.
14:35 - 15:30

NCIS: New Orleans V./13.
15:30 - 16:20
MEGNÉZEM

NCIS: New Orleans V./14.
16:20 - 17:15

Az újonc I./17.
17:15 - 18:10

Az újonc I./18.
18:10 - 19:05

A rejtély I./1.
19:05 - 20:00

A rejtély I./2.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./3.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./4.
21:55 - 22:50

Profilozók VIII./3.
22:50 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtti válogatás
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30
MEGNÉZEM

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 19:55

Programajánló
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

Bonbon és Bentley 63.
00:00 - 00:07

Bonbon és Bentley 64.
00:07 - 00:14

Bonbon és Bentley 65.
00:14 - 00:21

Bonbon és Bentley 66.
00:21 - 00:28

Bonbon és Bentley 67.
00:28 - 00:34

Bonbon és Bentley 68.
00:34 - 00:41

Bonbon és Bentley 69.
00:41 - 00:47

Bonbon és Bentley 70.
00:47 - 00:54

Bonbon és Bentley 71.
00:54 - 01:00

Grizzy és a lemmingek 65.
01:00 - 01:06

Grizzy és a lemmingek 66.
01:06 - 01:13

Grizzy és a lemmingek 67.
01:13 - 01:19

Grizzy és a lemmingek 68.
01:19 - 01:26

Grizzy és a lemmingek 69.
01:26 - 01:32

Grizzy és a lemmingek 70.
01:32 - 01:39

Grizzy és a lemmingek 71.
01:39 - 01:45

Grizzy és a lemmingek 72.
01:45 - 02:00

Pat, a kutya 10.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 11.
02:07 - 02:13

Pat, a kutya 12.
02:13 - 02:20

Pat, a kutya 13.
02:20 - 02:27

Pat, a kutya 14.
02:27 - 02:33

Pat, a kutya 15.
02:33 - 02:40

Pat, a kutya 16.
02:40 - 02:47

Pat, a kutya 17.
02:47 - 02:54

Pat, a kutya 18.
02:54 - 03:00

Én és a lovagom 119.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom 120.
03:10 - 03:21

Én és a lovagom 121.
03:21 - 03:31

Én és a lovagom 122.
03:31 - 03:42

Én és a lovagom 123.
03:42 - 04:00

Bonbon és Bentley 63.
04:00 - 04:07

Bonbon és Bentley 64.
04:07 - 04:14

Bonbon és Bentley 65.
04:14 - 04:21

Bonbon és Bentley 66.
04:21 - 04:28

Bonbon és Bentley 67.
04:28 - 04:34

Bonbon és Bentley 68.
04:34 - 04:41

Bonbon és Bentley 69.
04:41 - 04:47

Bonbon és Bentley 70.
04:47 - 04:54

Bonbon és Bentley 71.
04:54 - 05:00

Grizzy és a lemmingek 65.
05:00 - 05:06

Grizzy és a lemmingek 66.
05:06 - 05:13

Grizzy és a lemmingek 67.
05:13 - 05:19

Grizzy és a lemmingek 68.
05:19 - 05:26

Grizzy és a lemmingek 69.
05:26 - 05:32

Grizzy és a lemmingek 70.
05:32 - 05:39

Grizzy és a lemmingek 71.
05:39 - 05:45

Grizzy és a lemmingek 72.
05:45 - 06:00

A Tom és Jerry-show 162.
06:00 - 06:06

A Tom és Jerry-show 164.
06:06 - 06:13

A Tom és Jerry-show 165.
06:13 - 06:20

A Tom és Jerry-show 166.
06:20 - 06:26

A Tom és Jerry-show 167.
06:26 - 06:33

A Tom és Jerry-show 168.
06:33 - 07:50

A Happó család 213.
07:50 - 08:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 44.
08:00 - 08:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
08:20 - 10:00

A Tom és Jerry-show 170.
10:00 - 10:06

A Tom és Jerry-show 171.
10:06 - 10:13

A Tom és Jerry-show 172.
10:13 - 10:20

A Tom és Jerry-show 173.
10:20 - 10:26

A Tom és Jerry-show 174.
10:26 - 10:33

A Tom és Jerry-show 175.
10:33 - 10:40

A Tom és Jerry-show 176.
10:40 - 11:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
11:00 - 11:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 47.
11:20 - 12:00

Dorothy Óz földjén 101.
12:00 - 12:11

Dorothy Óz földjén 102.
12:11 - 12:22

Dorothy Óz földjén 103.
12:22 - 12:33

Dorothy Óz földjén 104.
12:33 - 13:00

A Tom és Jerry-show 162.
13:00 - 13:06

A Tom és Jerry-show 164.
13:06 - 13:13

A Tom és Jerry-show 165.
13:13 - 13:20

A Tom és Jerry-show 166.
13:20 - 13:26

A Tom és Jerry-show 167.
13:26 - 13:33

A Tom és Jerry-show 168.
13:33 - 15:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 44.
15:00 - 15:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
15:20 - 16:00

Bonbon és Bentley 67.
16:00 - 16:07

Bonbon és Bentley 68.
16:07 - 16:13
MEGNÉZEM

Bonbon és Bentley 69.
16:13 - 16:20

Bonbon és Bentley 70.
16:20 - 16:26

Bonbon és Bentley 71.
16:26 - 16:33

Bonbon és Bentley 72.
16:33 - 16:40

Bonbon és Bentley 73.
16:40 - 17:00

A Tom és Jerry-show 170.
17:00 - 17:06

A Tom és Jerry-show 171.
17:06 - 17:13

A Tom és Jerry-show 172.
17:13 - 17:20

A Tom és Jerry-show 173.
17:20 - 17:26

A Tom és Jerry-show 174.
17:26 - 17:33

A Tom és Jerry-show 175.
17:33 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
19:00 - 19:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 47.
19:20 - 20:00

Grizzy és a lemmingek 155.
20:00 - 20:06

Grizzy és a lemmingek 156.
20:06 - 20:13

Grizzy és a lemmingek 1.
20:13 - 20:19

Grizzy és a lemmingek 2.
20:19 - 20:25

Grizzy és a lemmingek 3.
20:25 - 20:32

Grizzy és a lemmingek 4.
20:32 - 20:38

Grizzy és a lemmingek 5.
20:38 - 21:00

Pat, a kutya 53.
21:00 - 21:06

Pat, a kutya 54.
21:06 - 21:13

Pat, a kutya 55.
21:13 - 21:19

Pat, a kutya 56.
21:19 - 21:26

Pat, a kutya 57.
21:26 - 21:32

Pat, a kutya 58.
21:32 - 21:39

Pat, a kutya 59.
21:39 - 22:00

Grizzy és a lemmingek 29.
22:00 - 22:06

Grizzy és a lemmingek 30.
22:06 - 22:13

Grizzy és a lemmingek 31.
22:13 - 22:19

Grizzy és a lemmingek 32.
22:19 - 22:26

Grizzy és a lemmingek 33.
22:26 - 22:32

Grizzy és a lemmingek 34.
22:32 - 22:39

Grizzy és a lemmingek 35.
22:39 - 23:00

Én és a lovagom 102.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom 103.
23:10 - 23:21

Én és a lovagom 104.
23:21 - 23:31

Én és a lovagom 105.
23:31 - 00:00

Megrekedve II./9.
00:00 - 00:30

Megrekedve II./10.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm II./1.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm II./2.
01:30 - 02:00

South Park XXI./9.
02:00 - 02:30

South Park XXI./10.
02:30 - 03:00

Megrekedve II./9.
03:00 - 03:30

Megrekedve II./10.
03:30 - 04:00

Modellek közt II./2.
04:00 - 04:30

Modellek közt II./3.
04:30 - 05:00

Egy kapcsolat szabályai VI./12.
05:00 - 05:30

Egy kapcsolat szabályai VI./13.
05:30 - 06:00

Bob Burgerfalodája VII./13.
06:00 - 06:25

Bob Burgerfalodája VII./14.
06:25 - 06:55

A Goldberg család VI./16.
06:55 - 07:25

A Goldberg család VI./17.
07:25 - 07:55

A Goldberg család VI./18.
07:55 - 08:25

A Goldberg család VI./19.
08:25 - 08:55

A Goldberg család VI./20.
08:55 - 09:25

A Goldberg család VI./21.
09:25 - 09:55

A Goldberg család VI./22.
09:55 - 10:25

A Goldberg család VI./23.
10:25 - 10:55

Az ifjú Sheldon I./15.
10:55 - 11:20

Az ifjú Sheldon I./16.
11:20 - 11:50

Agymenők II./19.
11:50 - 12:20

Agymenők II./20.
12:20 - 12:50

Agymenők II./21.
12:50 - 13:15

Agymenők II./22.
13:15 - 13:40

Agymenők II./23.
13:40 - 14:05

Agymenők III./1.
14:05 - 14:25

Agymenők III./2.
14:25 - 14:50

Agymenők III./3.
14:50 - 15:15

Agymenők III./4.
15:15 - 15:40

Agymenők III./5.
15:40 - 16:05

Agymenők III./6.
16:05 - 16:35
MEGNÉZEM

Agymenők III./7.
16:35 - 17:00

Agymenők III./8.
17:00 - 17:30

Family Guy XIII./10.
17:30 - 18:00

Family Guy XIII./11.
18:00 - 18:30

Family Guy XIII./12.
18:30 - 19:00

Family Guy XIII./13.
19:00 - 19:30

Family Guy XIII./14.
19:30 - 20:00

Family Guy XIII./15.
20:00 - 20:30

Family Guy XIII./16.
20:30 - 21:00

Comedy Club: Csenki Attila - Egyéjszakás kaland Csenki apukával
21:00 - 22:00

South Park XXI./1.
22:00 - 22:30

South Park XXI./2.
22:30 - 23:00

South Park XXI./3.
23:00 - 23:30

South Park XXI./4.
23:30 - 00:00

Anyám borogass VI./17.
00:00 - 00:30

Anyám borogass VI./18.
00:30 - 01:00

Anyám borogass VI./19.
01:00 - 01:30

Új csaj IV./9.
01:30 - 02:00

Új csaj IV./10.
02:00 - 02:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./29.
02:30 - 03:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./30.
03:00 - 03:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./20.
03:30 - 04:00

Új csaj IV./9.
04:00 - 04:30

Új csaj IV./10.
04:30 - 05:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./4.
05:00 - 05:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./5.
05:30 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./33.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./34.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./35.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./36.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./37.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./38.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./21.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./22.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./23.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./24.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./25.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./6.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./7.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./8.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./9.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./10.
13:30 - 14:00

Mike és Molly V./20.
14:00 - 14:30

Mike és Molly V./21.
14:30 - 15:00

Mike és Molly V./22.
15:00 - 15:30

Mike és Molly VI./1.
15:30 - 16:00

Mike és Molly VI./2.
16:00 - 16:30
MEGNÉZEM

Mike és Molly VI./3.
16:30 - 17:00

Mike és Molly VI./4.
17:00 - 17:30

Anyám borogass VI./5.
17:30 - 18:00

Anyám borogass VI./6.
18:00 - 18:30

Anyám borogass VI./7.
18:30 - 19:00

Anyám borogass VI./8.
19:00 - 19:30

Anyám borogass VI./9.
19:30 - 20:00

Anyám borogass VI./10.
20:00 - 20:30

Anyám borogass VI./11.
20:30 - 21:00

Csók a családnak I./14.
21:00 - 21:30

Csók a családnak I./15.
21:30 - 22:00

Az ifjú Sheldon I./15.
22:00 - 22:30

Az ifjú Sheldon I./16.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal V./11.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal V./12.
23:30 - 00:00

A specialista II./6.
23:55 - 01:00

Gyilkos elmék VIII./19.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VIII./12.
02:00 - 03:00

CSI: Miami helyszínelők VII./5.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XV./13.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XV./14.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XVI./1.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág II./2.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág II./3.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág II./4.
08:00 - 08:35

Ámbár tanár úr
08:35 - 10:25

Monk - A flúgos nyomozó I./6.
10:25 - 11:25

Monk - A flúgos nyomozó I./7.
11:25 - 12:25

CSI: A helyszínelők VII./16.
12:25 - 13:25

CSI: A helyszínelők VII./17.
13:25 - 14:25

Született detektívek I./3.
14:25 - 15:25

Született detektívek I./4.
15:25 - 16:25
MEGNÉZEM

Privát kopók I./5.
16:25 - 17:25

Privát kopók I./6.
17:25 - 18:25

New York-i bújócska
18:25 - 20:20

Több mint testőr
20:20 - 23:00

A Tanár I./5.
23:00 - 00:00

DaVinci Learning
00:00 - 00:45

Te tudtad? - Válogatás
00:45 - 01:00

Tölgyfa - A természet legnagyobb túlélője
01:00 - 01:50

Te tudtad? - Válogatás
01:50 - 02:00

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
02:00 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Űrtisztítók
04:00 - 05:00

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
05:00 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Tudomány nagyban
06:30 - 07:00

Ha felnövök
07:00 - 07:10

Ha felnövök
07:10 - 07:20

Infotoy
07:20 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Történelmi találmányok
08:00 - 08:30

Te tudtad?
08:30 - 09:00

A művészet története
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Az evolúció mítosza
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Csináld magad okosságok
12:30 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Elmemunkák
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Ne dobd ki!
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudomány nagyban
16:00 - 16:30
MEGNÉZEM

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Te tudtad?
17:00 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:00

Legyek szuper!
18:00 - 18:30

GEOlino
18:30 - 18:40

GEOlino
18:40 - 19:00

Az evolúció mítosza
19:00 - 19:30

Tinifőnök
19:30 - 20:00

A jövő ételei
20:00 - 21:00

Korszakalkotó zsenik
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Al világa
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Hamis cica 13.
23:30 - 00:05

Violetta 141.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 9.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 2.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 3.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 15.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 16.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 25.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 26.
03:10 - 03:35

Hamis cica 13.
03:35 - 03:55

Hamis cica 14.
03:55 - 04:15

Hamis cica 15.
04:15 - 04:35

Hamis cica 16.
04:35 - 04:55

Hamis cica 11.
04:55 - 05:15

Hamis cica 12.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 17.
05:35 - 06:00

Dalmata utca 101 5.
06:00 - 06:30

Green család a nagyvárosban 5.
06:30 - 06:55

Aranyhaj gubancos kalandja 30.
06:55 - 07:20

Aranyhaj gubancos kalandja 31.
07:20 - 07:50

Jessie 28.
07:50 - 08:15

Jessie 27.
08:15 - 08:40

Csillag kontra Gonosz Erők 62.
08:40 - 09:10

Csillag kontra Gonosz Erők 63.
09:10 - 09:35

Csillag kontra Gonosz Erők 64.
09:35 - 10:00

Csillag kontra Gonosz Erők 65.
10:00 - 10:30

Csillag kontra Gonosz Erők 66.
10:30 - 10:55

Harcra fel 53.
10:55 - 11:20

Bizaardvark 52.
11:20 - 11:50

Mech-X4 S2 22.
11:50 - 12:15

Mech-X4 S2 23.
12:15 - 12:40

Mech-X4 S2 24.
12:40 - 13:10

Aranyhaj gubancos kalandja 34.
13:10 - 13:35

Aranyhaj gubancos kalandja 35.
13:35 - 14:00

Austin & Ally 6.
14:00 - 14:30

Austin & Ally 14.
14:30 - 14:55

Austin & Ally 12.
14:55 - 15:20

Liv és Maddie 16.
15:20 - 15:50

Liv és Maddie 15.
15:50 - 16:15
MEGNÉZEM

Liv és Maddie 17.
16:15 - 16:40

Sok sikert Charlie! 56.
16:40 - 17:10

Sok sikert Charlie! 52.
17:10 - 17:35

Sok sikert Charlie! 54.
17:35 - 18:00

Bizaardvark 62.
18:00 - 18:30

Mech-X4 S2 25.
18:30 - 18:55

Mickey egér 21.
18:55 - 19:00

Mech-X4 S2 26.
19:00 - 19:25

K.C. a tini kém 79.
19:25 - 19:55

K.C. a tini kém 80.
19:55 - 20:20

K.C. a tini kém 81.
20:20 - 20:45

Aranyhaj: A sorozat 5.
20:45 - 21:15

Dalmata utca 101 9.
21:15 - 21:40

Mickey egér 22.
21:40 - 21:45

Soy Luna 25.
21:45 - 22:40

Zack és Cody élete a tengerjárón 12.
22:40 - 23:05

Hamis cica 14.
23:05 - 23:30

Hamis cica 15.
23:30 - 00:05

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
23:56 - 00:06

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
00:06 - 00:15

Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto, Toobys
00:15 - 00:22

Utazunk!, Vízivilág, Tudásfa
00:22 - 00:32

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
00:32 - 00:44

Alakul!, Tűzoltók, Sippi Sappi
00:44 - 00:54

Színvarázs, Táncok, India
00:54 - 01:07

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
01:07 - 01:20

Hubbi elintézi, Finn és Fianna, Világ-bölcsi
01:20 - 01:31

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
01:31 - 01:43

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
01:43 - 01:54

Élet a városban, Meselánc, Formácskák
01:54 - 02:04

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
02:04 - 02:16

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
02:16 - 02:26

Dínóvilág, Szafari, Afrika
02:26 - 02:37

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
02:37 - 02:47

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
02:47 - 02:59

Te mit dolgozol?, Napfalva, Lola és a Számok
02:59 - 03:10

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Körülöttünk a hangok
03:10 - 03:19

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
03:19 - 03:27

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
03:27 - 03:38

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
03:38 - 03:47

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
03:47 - 03:58

Zöldségek, Hód család, Járművek
03:58 - 04:08

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
04:08 - 04:18

Állatkert, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
04:18 - 04:30

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
04:30 - 04:41

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
04:41 - 04:53

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
04:53 - 05:05

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
05:05 - 05:18

Monica & Rudy, Bundás barátok, Pixie 2
05:18 - 05:28

Finn és Fianna, Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom
05:28 - 05:40

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
05:40 - 05:52

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
05:52 - 06:01

Tempo Giusto, Toobys, Vár az űr
06:01 - 06:10

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
06:10 - 06:19

Dínóvilág, Szafari, Afrika
06:19 - 06:29

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
06:29 - 06:38

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
06:38 - 06:48

Járművek, Zöldségek, Leon-ART
06:48 - 06:58

Baba-csapat, Játékaim, barátaim, Az étterem
06:58 - 07:10

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza
07:10 - 07:21

Mozgás, Mimo világa, Hubbi elintézi
07:21 - 07:32

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
07:32 - 07:43

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
07:43 - 07:52

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
07:52 - 08:01

Az állatok birodalma, Utazunk!, Időmanók
08:01 - 08:09

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
08:09 - 08:16

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
08:16 - 08:26

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
08:26 - 08:36

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
08:36 - 08:47

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni
08:47 - 08:58

Múzeumban, Színkerék, Te mit dolgozol?
08:58 - 09:09

Albert megmagyarázza, Miyu és Litto, Mini melódiák
09:09 - 09:22

Monica & Rudy, Bundás barátok, Pixie 2
09:22 - 09:32

Finn és Fianna, Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom
09:32 - 09:45

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
09:45 - 09:55

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Kolor Klára
09:55 - 10:04

Tempo Giusto, Toobys, Zack és Ziggy
10:04 - 10:15

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
10:15 - 10:25

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
10:25 - 10:33

Toobys, Időmanók, Utazunk!
10:33 - 10:42

Tudásfa, Játékos hangok, Játékidő
10:42 - 10:53

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
10:53 - 11:04

Sippi Sappi, Hop-hop, Űrbeli kalandorok
11:04 - 11:13

Állatkert, Cica és a Ceruza, Dolgos törpök
11:13 - 11:25

Sport, sport, sport, Mi segítünk, India
11:25 - 11:38

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
11:38 - 11:51

Hubbi elintézi, Finn és Fianna, Világ-bölcsi
11:51 - 12:03

Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto
12:03 - 12:15

Az állatok birodalma, Utazunk!, Vízivilág
12:15 - 12:28

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
12:28 - 12:39

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
12:39 - 12:48

Dínóvilág, Szafari, Afrika
12:48 - 12:58

Vonat, Fürdőszoba, Tűzoltók
12:58 - 13:07

Kaktusz, Időmanók, Mi fán terem?
13:07 - 13:14

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
13:14 - 13:23

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
13:23 - 13:33

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
13:33 - 13:43

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
13:43 - 13:54

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
13:54 - 14:06

Színkerék, Játékos hangok, Meselánc
14:06 - 14:18

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
14:18 - 14:28

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
14:28 - 14:38

Zöldségek, Hód család, Ding Dang Dong
14:38 - 14:49

Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza, Manó világ
14:49 - 15:02

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
15:02 - 15:15

Táncok, Járművek, Játszótársak
15:15 - 15:26

Baba-csapat, Az étterem, Hód család
15:26 - 15:40

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Tóparti játékok
15:40 - 15:50

Dolgos törpök, Színkerék, Miyu és Litto
15:50 - 16:02

Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva, Mimo világa
16:02 - 16:13
MEGNÉZEM

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /v
16:13 - 16:24

DuckSchool, Kukucs, látlak!, Henry történetei
16:24 - 16:33

Mozgás!, Tempo Giusto, Időmanók
16:33 - 16:41

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
16:41 - 16:52

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
16:52 - 17:04

Afrika, Sippi Sappi, Hop-hop
17:04 - 17:13

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
17:13 - 17:26

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
17:26 - 17:38

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
17:38 - 17:48

Boldog Birodalom, Zack és Ziggy, Margo és Félix
17:48 - 18:00

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
18:00 - 18:08

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
18:08 - 18:17

Időmanók, Az állatok birodalma, Utazunk!
18:17 - 18:26

Élet a városban, Meselánc, Vár az űr
18:26 - 18:36

Mimo és Bobo, Didi baba, Hubbi és barátai
18:36 - 18:46

Dínóvilág, Szafari, Afrika
18:46 - 18:55

Vonat, Tűzoltók, Kaktusz
18:55 - 19:05

Állatok Birodalma, Táncok, Raul
19:05 - 19:14

Szelek szárnyán, Jön, segít a Babacsapat, Zack és Ziggy
19:14 - 19:26

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
19:26 - 19:37

Henry történetei, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
19:37 - 19:45

Micsoda látvány, Utazunk!, Játékos hangok
19:45 - 19:54

Vár az űr, Didi baba, Alakul!
19:54 - 20:06

Afrika, Vonat, Tűzoltók
20:06 - 20:17

Jön, segít a Babacsapat, Risto Gusto, Zack és Ziggy
20:17 - 20:30

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
20:30 - 20:41

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
20:41 - 20:49

Toobys, Időmanók, Utazunk!
20:49 - 20:57

Tudásfa, Játékos hangok, Játékidő
20:57 - 21:08

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
21:08 - 21:18

Állatok Birodalma, Raul, Járművek
21:18 - 21:27

Leon-ART, Játszótársak, Baba-csapat
21:27 - 21:38

Az étterem, Űrbeli kalandorok, Hód család
21:38 - 21:50

Cica és a Ceruza, Dolgos törpök, Napfalva
21:50 - 22:04

Mi segítünk, India, Puffy és Tubby
22:04 - 22:16

Tempo Giusto, Toobys, Időmanók
22:16 - 22:23

Formácskák, Édes otthon, Micsoda látvány
22:23 - 22:30

Játékos hangok, Élet a városban, Vár az űr
22:30 - 22:40

Hubbi és barátai, Alakul!, Dínóvilág
22:40 - 22:50

Afrika, Sippi Sappi, Színvarázs
22:50 - 23:01

Csoportok, Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni
23:01 - 23:14

Múzeumban, Raul, Zöldségek
23:14 - 23:24

Ding Dang Dong, Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport
23:24 - 23:37

Manó világ, Mozgás, Mimo világa
23:37 - 23:48

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
23:48 - 00:00

Global Week-End
00:00 - 00:43

Flashback
00:43 - 01:00

Global Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:35

Global Week-End
02:35 - 02:48

Flashback
02:48 - 03:00

Global Week-End
03:00 - 04:45

Flashback
04:45 - 05:00

Global Week-End
05:00 - 06:49

State of the Union
06:49 - 07:00

Global Week-End
07:00 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:46

Global Week-End
08:46 - 09:35

Insiders
09:35 - 09:42

Global Week-End
09:42 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:34

Global Week-End
13:34 - 15:17

Real Economy
15:17 - 15:30

Global Week-End
15:30 - 16:45
MEGNÉZEM

Flashback
16:45 - 17:00

Global Week-End
17:00 - 18:46

Flashback
18:46 - 19:00

Global Week-End
19:00 - 19:11

Insiders
19:11 - 19:33

Global Week-End
19:33 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Global Week-End
20:00 - 23:46

Flashback
23:46 - 00:00

Vakító napfényben
21:50 - 00:20

Összetört emlékek
00:20 - 02:05

Vakító napfényben
02:05 - 04:10

Műsorszünet
04:10 - 06:50

Dr. Hope: Egy asszony nem adja fel 2
06:50 - 08:45

Bella Australia
08:45 - 10:40

Rádtalál a szerelem Valentine-ban
10:40 - 12:35

Nászutas rémálom
12:35 - 14:15

Éljenek a gyerekek!
14:15 - 16:00

Bella Dilemma
16:00 - 18:10
MEGNÉZEM

Marilyn Monroe titkos élete 1
18:10 - 20:00

Váratlan kaland
20:00 - 21:50

Elfelejtett gonosz
21:50 - 23:40

Szerelem a tizedikre
23:40 - 01:25

IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
00:00 - 00:30

A folyók királya 2. évad
00:30 - 01:00

Top tippek
01:00 - 01:30

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
01:30 - 02:00

15 éves a Diana Vadászhölgy Klub
02:00 - 02:30

Linzenbold Attila
02:30 - 03:00

Halmi Péter Pál
03:00 - 03:30

Csukahorgászat
03:30 - 04:00

Feedermánia
04:00 - 04:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
04:30 - 05:00

Vadászok konyhája
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Világ körüli legyes horgászat
06:30 - 07:00

Világ körüli legyes horgászat
07:00 - 07:30

Profess
07:30 - 08:00

Horgászat határok nélkül
08:00 - 08:30

Match fishing
08:30 - 09:00

Gone Fishin 4. rész
09:00 - 09:30

Világ körüli legyes horgászat
09:30 - 10:00

Világ körüli legyes horgászat
10:00 - 10:30

Pontyszínház
10:30 - 11:00

Feedermánia
11:00 - 11:30

Pikkely rám!
11:30 - 12:00

Horgásztúrák
12:00 - 12:30

A folyók királya 2. évad
12:30 - 13:00

Top tippek
13:00 - 13:30

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
13:30 - 14:00

15 éves a Diana Vadászhölgy Klub
14:00 - 14:30

Linzenbold Attila
14:30 - 15:00

Halmi Péter Pál
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Halimádók konyhája
16:00 - 16:30
MEGNÉZEM

F&H Events
16:30 - 17:00

Gone Fishin 5. rész
17:00 - 17:30

Matchfishing
17:30 - 18:00

Fókuszban a horgászat
18:00 - 18:30

Fegyvermester- Spektívekről bővebben
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Horgászat határok nélkül Csurgó nagypontyai
19:30 - 20:00

Dovit
20:00 - 20:30

Világ körüli legyes horgászat
20:30 - 21:00

Világ körüli legyes horgászat
21:00 - 21:30

Blaumann Ödön
21:30 - 22:00

Buffalo vadászat
22:00 - 22:30

Buffalo vadászat
22:30 - 23:00

Horgásztúrák
23:00 - 23:30

Halimádók konyhája
23:30 - 00:00

Hogyan készült? 25.
00:00 - 00:30

Hogyan készült? 26.
00:30 - 01:00

Élj stílusosan! 2.
01:00 - 01:30

Élj stílusosan! 3.
01:30 - 02:00

Fittek és híresek 10.
02:00 - 03:00

Jógára fel! 46.
03:00 - 03:50

Jógára fel! 47.
03:50 - 04:35

Hogyan készült?
04:35 - 05:00

Csendes-óceáni kalandok 9.
05:00 - 05:55

Hogyan készült?
05:55 - 06:25

A nagy házalakítás
06:25 - 07:25

Feleségcsere 9.
07:25 - 08:30

Hogyan készült?
08:30 - 09:00

Hogyan készült?
09:00 - 09:30

Hogyan készült?
09:30 - 10:00

Hogyan készült?
10:00 - 10:30

Mániákus utazó 3.
10:30 - 11:30

1000 hely, amelyet látni kell 1.
11:30 - 12:30

Vízparti álomotthonok
12:30 - 13:00

Vízparti álomotthonok
13:00 - 13:30

Zombiház-alakítás
13:30 - 14:30

Zombiház-alakítás
14:30 - 15:30

Zombiház-alakítás
15:30 - 16:30
MEGNÉZEM

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
16:30 - 18:00

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
18:00 - 19:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:30 - 20:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
20:00 - 20:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
20:30 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
21:00 - 21:30

Rejtélyes diagnózis 10.
21:30 - 22:30

Rejtélyes diagnózis 1.
22:30 - 23:30

Esküvő első látásra
23:30 - 00:30

Hét nővér
23:20 - 01:50

Paranoia
01:50 - 04:00

Élesítve
04:00 - 05:35

A tökéletes harcos
05:35 - 07:00

Lucky Luke és a nagyváros
07:00 - 08:30

Az igazi Mikulás
08:30 - 10:20

Mi, a népség
10:20 - 12:00

Hazárd megye lordjai: Irány Hollywood!
12:00 - 13:55

Piedone, a zsaru
13:55 - 16:15
MEGNÉZEM

Apácashow
16:15 - 18:15

Beépített szépség
18:15 - 20:25

Sherlock Holmes
20:25 - 23:00

Amerikai mesterlövész
23:00 - 01:45

A halál nyomában
23:50 - 01:25

Szólózongorista
01:25 - 03:10

A győzelem tánca
03:10 - 05:55

Állati mesék 2.: Teknős vs. Nyúl
05:55 - 07:10

Állati mesék 3.: Az Aranyhaj és a három medve-show
07:10 - 08:30

Almáskerti boszorkány
08:30 - 09:50

A kifutópálya
09:50 - 11:20

A Royal Palace hősei
11:20 - 13:05

Meteor 1. rész
13:05 - 14:40

Meteor 2. rész
14:40 - 16:15
MEGNÉZEM

A bicska
16:15 - 17:45

Az Ég küldötte
17:45 - 19:20

Einstein rejtélyei I./5.
19:20 - 20:10

Einstein rejtélyei I./6.
20:10 - 21:00

Callboys I./3.
21:00 - 22:00

Callboys I./4.
22:00 - 22:55

A nagy mentőakció
22:55 - 01:00

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55
MEGNÉZEM

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55
MEGNÉZEM

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Pankráció - WWE: Experience
23:25 - 00:25

Kisvárosi gyilkosságok III./1.
00:25 - 02:30

UnREAL - Az igazi valóság I./2.
02:30 - 03:15

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./10.
03:15 - 04:00

A szomszéd főztje...
04:00 - 06:55

SOKO - Alpesi nyomozók X./2.
06:55 - 07:55

Poirot-novellák 31.
07:55 - 09:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./16.
09:00 - 10:10

Televíziós vásárlási műsorablak
10:10 - 11:20

SOKO - Alpesi nyomozók X./3.
11:20 - 12:20

Hoteldoktor VII./1.
12:20 - 13:25

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./17.
13:25 - 14:25

Televíziós vásárlási műsorablak
14:25 - 15:40

Brokenwood titkai 13.
15:40 - 17:40
MEGNÉZEM

Kisvárosi gyilkosságok X./2.
17:40 - 19:45

Pankráció - WWE: Smackdown
19:45 - 20:50

Kisvárosi gyilkosságok X./3.
20:50 - 22:50

Murdoch nyomozó rejtélyei X./2.
22:50 - 23:55

Murdoch nyomozó rejtélyei X./3.
23:55 - 01:00

Party Non-Stop
00:00 - 03:00

!nsomn!a
03:00 - 06:00

Morn!ng After
06:00 - 10:00

!con
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00
MEGNÉZEM

Top 10 H!ts Now
17:00 - 18:00

Vs.
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

All T!me Urban H!ts
20:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

V!deo D!sco
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Licit
23:45 - 00:30