Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Hangulat TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

M5 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

PestiTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Aréna4 HD

01:00 - 01:00 Sport

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

AMC

01:00 - 01:00 Film

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film4

01:00 - 01:00 Film

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Cafe

01:00 - 01:00 Film

Film Mania

01:00 - 01:00 Sorozat

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

JOCKY TV

01:00 - 01:00 Sorozat

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Gyermek

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TV2 Comedy

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV2 Kids

01:00 - 01:00 Gyermek

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gólya TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Zene

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv
ATV
Aréna4 HD
Fit HD
Total Dance TV
AMC
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Cartoon Network
CBS Reality
CNN
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Extreme Sports
F&H
FEM3
Film4
Film+
Filmbox
Film Cafe
Film Mania
FixTV
Galaxy4
Heti TV
H!T Music
Izaura TV
JimJam
JOCKY TV
LiChi TV
LifeTv
Minimax
Mozi +
Moziverzum
MTV
MTV Hits
MTV Rocks
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
NickJr.
Nicktoons
OzoneTv
Paramount Channel
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Spektrum
Spektrum Home
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
Spíler2 TV
Sport1
Sport2
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV Paprika
TV2
TV2 Comedy
TV2 Kids
TV4
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió
Zalaegerszeg TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Magyar gazda
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Esély
10:33 - 11:00
MEGNÉZEM

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Élő egyház
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Summa
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Világ
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Ma délután
17:30 - 17:32

Hírek
17:32 - 17:35

Itthon vagy!
17:35 - 17:55

Ma este
17:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:10 - 00:05

Odaát IX./14.
00:05 - 00:55

Don Matteo VII./3.
00:55 - 01:50

Én vagyok itt!
01:50 - 02:50

Akvárium Stage Pass
02:50 - 03:50

KiberMa
03:50 - 04:15

Violetta III./13.
04:15 - 05:00

Mekk Elek az ezermester
05:00 - 05:05

Pom-Pom meséi II.
05:05 - 05:15

Frakk, a macskák réme III.
05:15 - 05:20

Misi Mókus kalandjai
05:20 - 05:30

Bing I.
05:30 - 05:35

Bing I.
05:35 - 05:45

Bubbi Guppik I.
05:45 - 06:10

Rosie világa I-II.
06:10 - 06:20

Rosie világa I-II.
06:20 - 06:35

Babi kávézója III.
06:35 - 07:00

Merülj, Olly merülj! II.
07:00 - 07:25

Sam, a tűzoltó VII.
07:25 - 07:35

Sam, a tűzoltó VII.
07:35 - 07:45

Agi Bagi III.
07:45 - 07:55

Agi Bagi III.
07:55 - 08:05

M2 matricák - Gyerekjáték
08:05 - 08:15

Állatkerti sétány 64. II.
08:15 - 08:25

Leon
08:25 - 08:30

Leon
08:30 - 08:35

Mickey egér játszótere II.
08:35 - 09:00

Kutyapajtik II.
09:00 - 09:25

Dr. Plüssi II.
09:25 - 09:45

Szófia hercegnő II.
09:45 - 10:10

Elena, Avalor hercegnője
10:10 - 10:30

Vampirina I.
10:30 - 10:55
MEGNÉZEM

Kelj fel, Marci! IV.
10:55 - 11:10

Kelj fel, Marci! IV.
11:10 - 11:25

Andy és az állatkölykök
11:25 - 11:35

Andy és az állatkölykök
11:35 - 11:45

A város hősei I.
11:45 - 12:00

Peppa malac
12:00 - 12:05

Peppa malac
12:05 - 12:15

M2 matricák - Gyerekjáték
12:15 - 12:20

Gyerekversek
12:20 - 12:24

Pom-Pom meséi I.
12:24 - 12:30

Adventi kalandárium
12:30 - 12:34

Világ-mesék
12:34 - 12:40

Világ-mesék
12:40 - 12:45

Kemy, a felfedező
12:45 - 13:00

Kemy, a felfedező
13:00 - 13:15

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn I.
13:15 - 13:40

Varázslók a Waverly helyből I./10.
13:40 - 14:05

RoboVonatok
14:05 - 14:20

Nils Holgersson csodálatos utazása
14:20 - 14:35

Nils Holgersson csodálatos utazása
14:35 - 14:50

Klasszikus mesék - Az élet vize
14:50 - 15:50

Mickey egér játszótere II.
15:50 - 16:10

Kutyapajtik II.
16:10 - 16:35

Dr. Plüssi II.
16:35 - 17:00

Szófia hercegnő II.
17:00 - 17:20

Elena, Avalor hercegnője
17:20 - 17:45

Vampirina I.
17:45 - 18:10

Klasszikus mesék - A szerencsetündér sárcipője
18:10 - 19:10

Adventi kalandárium
19:10 - 19:15

Levél Mikulásfalvára
19:15 - 19:40

Mesés őrjárat I.
19:40 - 20:00

Traktor Tom 1-2
20:00 - 20:15

Tanárok gyöngye II./4.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:45

Dokik VI./3.
22:45 - 23:10

Dokik VI./4.
23:10 - 23:40

Akvárium Stage Pass
23:40 - 00:40

És a nyolcadik napon....
22:40 - 00:40

Partitúra 12.
00:40 - 01:40

Don Matteo VIII./3.
01:40 - 02:40

4 összeesküvő és 1 temetés II./1.
02:40 - 03:30

Mesterember
03:30 - 04:00

Élő egyház
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Magyar Krónika
06:50 - 07:25

Hazajáró
07:25 - 07:55

Térkép
07:55 - 08:25

Noé barátai
08:25 - 09:00

Divat & dizájn
09:00 - 09:30

A világörökség kincsei
09:30 - 09:50

Botcsinálta boszi I./1.
09:50 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00
MEGNÉZEM

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Ízőrzők
12:50 - 13:25

Csendes Don 1.
13:25 - 14:10

Partitúra 13.
14:10 - 15:05

Az aranyember
15:05 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

A három testőr, avagy a királyné nyaklánca
19:40 - 21:30

Jön Harold!
21:30 - 22:55

Kenó
22:55 - 23:05

Fábry
23:05 - 00:25

Kosárlabda
23:25 - 01:25

Labdarúgás
01:25 - 03:10

Rally Európa-bajnokság
03:10 - 03:55

Bringasport
03:55 - 04:15

Tollaslabda
04:15 - 05:10

Kosárlabda
05:10 - 07:05

Kosárlabda
05:25 - 07:00

Labdarúgás
07:00 - 09:00

Labdarúgás
07:05 - 09:00

Szabadidő
09:00 - 09:30

Kékek
09:30 - 10:00

UTE Tv
10:00 - 10:35

Labdarúgás
10:35 - 11:25
MEGNÉZEM

Labdarúgás
11:25 - 12:10

Forma-2
12:10 - 13:05

Forma-2
13:05 - 14:30

Boxutca
14:30 - 14:55

Forma-1 - szabadedzés 3.
14:55 - 16:15

Kézilabda
16:15 - 17:45

M4 Sport
17:45 - 18:00

Forma-1 - Időmérő edzés
18:00 - 19:15

M4 Sport
19:15 - 19:25

Forma-2
19:25 - 20:45

Vízilabda
20:45 - 21:55

Góóól
21:55 - 22:55

Labdarúgás
22:55 - 00:50

Mezítláb a tarlón
22:45 - 00:30

Librettó
00:30 - 01:15

Ez itt a kérdés...
01:15 - 02:00

Vers mindenkinek
02:00 - 02:05

Nagyok
02:05 - 02:30

Ezek a fiatalok
02:30 - 04:05

Mesterember
04:05 - 04:35

Multiverzum - A tudomány határtalan!
04:35 - 05:00

Magyar Krónika
05:00 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Librettó
06:00 - 06:35

Fülszöveg
06:35 - 07:05

Ez itt a kérdés...
07:05 - 07:50

Vers mindenkinek
07:50 - 08:00

Pannon expressz
08:00 - 08:30

Épített szépségek
08:30 - 09:00

Egy falat kínai II. II./7.
09:00 - 09:55

Mesterember
09:55 - 10:25

Mesék a múzeumból
10:25 - 10:40
MEGNÉZEM

Mesék a múzeumból
10:40 - 11:00

Színe-java
11:00 - 11:30

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2.
11:30 - 12:20

Erdei utakon - Reviczky Gáborral 45.
12:20 - 12:55

Koronás sas 51.
12:55 - 13:20

Vers mindenkinek
13:20 - 13:25

Hogy volt?!
13:25 - 14:25

Ebéd
14:25 - 15:05

Csapda Jézuskának
15:05 - 15:25

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:25 - 16:00

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
16:00 - 16:35

Fülszöveg
16:35 - 17:00

Édes anyanyelvünk
17:00 - 17:10

A NAGYOK
17:10 - 17:40

Magyar Krónika
17:40 - 18:15

Szerelmes földrajz
18:15 - 18:45

Szép, szőke szerelmünk, a Tisza 2.
18:45 - 19:35

Vers mindenkinek
19:35 - 19:45

Anna Karenina 6.
19:45 - 20:45

M5 Híradó
20:45 - 21:05

MÜPA 2020
21:05 - 22:45

MüpArt
22:45 - 00:20

Hazajáró
23:30 - 00:05

Hagyaték
00:05 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:45 - 00:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Önök kérték
01:30 - 02:25

Az ember melegségre vágyik
02:25 - 03:45

Magyarország finom
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Orosz nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Kínai nyelvű hírek
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 05:55

Magyar gazda
05:55 - 06:20

Unió27
06:20 - 06:45

Itthon vagy!
06:45 - 07:10

Opera Café
07:10 - 07:35

Kincskereső
07:35 - 08:05

Evangélium
08:05 - 08:35

Hogy volt?!
08:35 - 09:35

Gasztroangyal
09:35 - 10:30

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Öt kontinens
11:00 - 11:30

Az utolsó dal
11:30 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:30

Múlt és Jelen
13:30 - 14:00

Labdarúgás
14:00 - 14:30

Labdarúgás
14:30 - 16:45

Labdarúgás
16:45 - 19:15

Labdarúgás
19:15 - 21:30

Összefoglaló az OTP Bank Liga mérkőzésekből
21:30 - 22:00

Fábry
22:00 - 23:30

Dokuzóna
23:30 - 00:30

Híradó
00:00 - 00:50

Sporthírek
00:50 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Magyarország élőben
02:00 - 02:30

Plusz-mínusz
02:30 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Magyarország élőben extra
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 04:40

Budapesti srácok
04:40 - 05:00

Informátor
05:00 - 05:30

Plusz-mínusz
05:30 - 06:00

Háttérkép
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Sporthírek
07:25 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Csörte
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Credo
09:05 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Hírek
11:00 - 11:05

Garázs
11:05 - 11:30

Zöld övezet
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Plusz-mínusz
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Címlap
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Keménymag
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Újranyitott akták
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Bayer show
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Európai Híradó
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Troll
18:05 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Informátor
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Panaszkönyv
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Civil kör
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Heti terror
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Főhős
23:05 - 00:00

Hazahúzó
23:35 - 00:30

KultúrTipp
00:30 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:20

700-as klub
01:20 - 01:50

Egyenes beszéd
01:50 - 02:55

A nap híre
02:55 - 03:50

Öt
03:50 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:05

Procar
06:05 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:25

Öt
09:25 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 11:00
MEGNÉZEM

MediaShop
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

MediaShop
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Fórum
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:50

ATV Híradó
21:50 - 22:20

Sorok között Lutter Imrével
22:20 - 22:50

Húzós
22:50 - 23:50

Feketelista I./9.
23:50 - 00:50

Amerikai futball - NFL
22:45 - 02:30

Barca TV 39
02:30 - 06:00

Juventus TV 36
06:00 - 09:00

Pankráció - WWE: Experience - ThisWeek
09:00 - 10:00

Barca TV 40
10:00 - 12:30
MEGNÉZEM

KO TV Classics 36
12:30 - 13:30

Labdarúgás
13:30 - 15:30

MotoGP
15:30 - 17:00

Labdarúgás
17:00 - 19:00

Kézilabda
19:00 - 20:45

BEST OF ARENA4
20:45 - 21:00

Amerikai futball - NFL Game Day 12
21:00 - 21:30

Amerikai futball - NCAA
21:30 - 01:30

Fit Info
00:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55
MEGNÉZEM

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Party Session
00:00 - 01:00

Party Session
01:00 - 02:00

Insomnia
02:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 04:00

Insomnia
04:00 - 05:00

Insomnia
05:00 - 06:00

Total Reggel
06:00 - 07:00

Total Reggel
07:00 - 08:00

Total Reggel
08:00 - 09:00

Total Reggel
09:00 - 10:00

Total 80
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Made in Hungary
11:00 - 12:00

'90 vs. '00
12:00 - 13:00

'90 vs. '00
13:00 - 14:00

'90 vs. '00
14:00 - 15:00

'90 vs. '00
15:00 - 16:00

'90 vs. '00
16:00 - 17:00

'90 vs. '00
17:00 - 18:00

'90 vs. '00
18:00 - 19:00

Total 90
19:00 - 20:00

Total 2000
20:00 - 21:00

Total Dance
21:00 - 22:00

Party Session
22:00 - 23:00

Party Session
23:00 - 00:00

Farkasember
22:55 - 00:55

Pandorum
00:55 - 02:50

Kickboxer - Vérbosszú Bangkokban
02:50 - 04:30

Bedrótozva
04:30 - 06:00

Close Up II./6.
06:00 - 06:30

A nagy balhé
06:30 - 08:45

Grimm
08:45 - 11:00
MEGNÉZEM

Starsky és Hutch
11:00 - 13:00

Támad a Mars!
13:00 - 15:15

Rémségek cirkusza
15:15 - 17:25

Sziki-szökevény
17:25 - 19:05

Esti mesék
19:05 - 21:00

Az új fiú
21:00 - 22:45

A katona
22:45 - 00:45

Dumakabaré
23:45 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:30

Vidám vasárnap
01:30 - 03:05

Columbo
03:05 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 05:50

KultúrTipp
05:50 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15

Superbook
08:15 - 09:30

Teleshop
09:30 - 10:45
MEGNÉZEM

Jimi kalandjai
10:45 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Sorok között Lutter Imrével
16:05 - 16:40

MI - Mesterséges Intelligencia
16:40 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:55

ATV Klasszik
19:55 - 21:00

Ripacsok
21:00 - 23:05

Sas kabaré
23:05 - 00:15

Spotlight - Egy nyomozás részletei
21:55 - 00:35

StartUp III./4.
00:35 - 01:25

Gyilkos elmék III./11.
01:25 - 02:15

Skorpió - Agymenők akcióban IV./8.
02:15 - 02:55

Skorpió - Agymenők akcióban IV./9.
02:55 - 04:00

Teleshopping
04:00 - 05:00

Teleshopping
05:00 - 06:00

Az elveszett ereklyék fosztogatói III./16.
06:00 - 07:00

Az elveszett ereklyék fosztogatói III./17.
07:00 - 08:00

Carter I./9.
08:00 - 08:55

Carter I./10.
08:55 - 09:50

Sherlock és Watson VII./9.
09:50 - 10:40
MEGNÉZEM

Sherlock és Watson VII./10.
10:40 - 11:35

19-es körzet III./6.
11:35 - 12:35

Los Angeles legjobbjai II./6.
12:35 - 13:35

Fék nélkül
13:35 - 15:25

Az Emoji-film
15:25 - 17:05

Alex Rider I./5.
17:05 - 18:05

Alex Rider I./6.
18:05 - 19:05

SEAL Team III./19.
19:05 - 20:00

SWAT - Különleges egység III./19.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék XIV./12.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék XIV./13.
21:55 - 22:55

A provokátor I./9.
22:55 - 00:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:55

Időjárás előrejelzés
00:55 - 01:00

EWTN World Over
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:55

Időjárás előrejelzés
03:55 - 04:00

EWTN - katolikus.tv
04:00 - 05:00

EWTN - katolikus.tv
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:55

Időjárás előrejelzés
05:55 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt
09:30 - 11:30
MEGNÉZEM

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium - örvendetes rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Hitvallás, görögkatolikus műsor
18:00 - 19:00

EWTN - katolikus.tv
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

EWTN - katolikus.tv
21:00 - 22:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

Bonbon és Bentley I./25.
00:00 - 00:05

Bonbon és Bentley I./26.
00:05 - 00:15

Bonbon és Bentley I./27.
00:15 - 00:20

Bonbon és Bentley I./28.
00:20 - 00:25

Bonbon és Bentley I./29.
00:25 - 00:35

Bonbon és Bentley I./30.
00:35 - 00:40

Bonbon és Bentley I./31.
00:40 - 00:50

Bonbon és Bentley I./32.
00:50 - 00:55

Bonbon és Bentley I./33.
00:55 - 01:00

Grizzy és a lemmingek II./77.
01:00 - 01:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
01:05 - 01:15

Grizzy és a lemmingek I./1.
01:15 - 01:20

Grizzy és a lemmingek I./2.
01:20 - 01:25

Grizzy és a lemmingek I./3.
01:25 - 01:35

Grizzy és a lemmingek I./4.
01:35 - 01:40

Grizzy és a lemmingek I./5.
01:40 - 01:50

Grizzy és a lemmingek I./6.
01:50 - 01:55

Grizzy és a lemmingek I./7.
01:55 - 02:00

Pat a kutya I./54.
02:00 - 02:05

Pat a kutya I./55.
02:05 - 02:15

Pat a kutya I./56.
02:15 - 02:20

Pat a kutya I./57.
02:20 - 02:25

Pat a kutya I./58.
02:25 - 02:35

Pat a kutya I./59.
02:35 - 02:40

Pat a kutya I./60.
02:40 - 02:45

Pat a kutya I./61.
02:45 - 02:55

Pat a kutya I./62.
02:55 - 03:00

Én és a lovagom I./17.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom I./18.
03:10 - 03:20

Én és a lovagom I./19.
03:20 - 03:30

Én és a lovagom I./20.
03:30 - 03:45

Én és a lovagom I./21.
03:45 - 04:00

Bonbon és Bentley I./25.
04:00 - 04:05

Bonbon és Bentley I./26.
04:05 - 04:15

Bonbon és Bentley I./27.
04:15 - 04:20

Bonbon és Bentley I./28.
04:20 - 04:25

Bonbon és Bentley I./29.
04:25 - 04:35

Bonbon és Bentley I./30.
04:35 - 04:40

Bonbon és Bentley I./31.
04:40 - 04:50

Bonbon és Bentley I./32.
04:50 - 04:55

Bonbon és Bentley I./33.
04:55 - 05:00

Grizzy és a lemmingek II./77.
05:00 - 05:05

Grizzy és a lemmingek II./78.
05:05 - 05:15

Grizzy és a lemmingek I./1.
05:15 - 05:20

Grizzy és a lemmingek I./2.
05:20 - 05:25

Grizzy és a lemmingek I./3.
05:25 - 05:35

Grizzy és a lemmingek I./4.
05:35 - 05:40

Grizzy és a lemmingek I./5.
05:40 - 05:45

Grizzy és a lemmingek I./6.
05:45 - 05:51

Grizzy és a lemmingek I./7.
05:51 - 06:00

Csak lazán Scooby-Doo! I./9.
06:00 - 06:20

Csak lazán Scooby-Doo! I./10.
06:20 - 07:00

A Tom és Jerry-show IV./23.
07:00 - 07:05

A Tom és Jerry-show IV./24.
07:05 - 07:15

A Tom és Jerry-show IV./25.
07:15 - 07:20

A Tom és Jerry-show IV./26.
07:20 - 07:25

A Tom és Jerry-show IV./27.
07:25 - 07:35

A Tom és Jerry-show IV./28.
07:35 - 07:40

A Tom és Jerry-show IV./29.
07:40 - 08:00

Mr Bean III./15.
08:00 - 08:05

Mr. Bean II./32.
08:05 - 08:15

Mr. Bean II./33.
08:15 - 08:35

Mr. Bean II./34.
08:35 - 08:42

Lamput III./3.
08:42 - 09:00

Bébi bolondos dallamok I./28.
09:00 - 09:10

Bébi bolondos dallamok I./29.
09:10 - 09:20

Dorothy Óz földjén I./26.
09:20 - 09:30

Dorothy Óz földjén I./27.
09:30 - 10:00

Tom és Jerry: A diótörő varázsa
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Scooby-Doo újabb kalandjai I./12.
11:00 - 12:00

A Tom és Jerry-show II./1.
12:00 - 12:05

A Tom és Jerry-show II./2.
12:05 - 12:15

A Tom és Jerry-show II./3.
12:15 - 12:20

A Tom és Jerry-show II./4.
12:20 - 12:25

A Tom és Jerry-show II./5.
12:25 - 12:35

A Tom és Jerry-show II./6.
12:35 - 13:00

A Tom és Jerry-show II./7.
13:00 - 13:05

A Tom és Jerry-show II./8.
13:05 - 13:15

A Tom és Jerry-show II./9.
13:15 - 13:20

A Tom és Jerry-show II./10.
13:20 - 13:25

A Tom és Jerry-show II./11.
13:25 - 13:35

A Tom és Jerry-show II./12.
13:35 - 14:00

A Tom és Jerry-show II./13.
14:00 - 14:05

A Tom és Jerry-show II./14.
14:05 - 14:15

A Tom és Jerry-show II./15.
14:15 - 14:20

A Tom és Jerry-show II./16.
14:20 - 14:25

A Tom és Jerry-show II./17.
14:25 - 14:35

A Tom és Jerry-show II./18.
14:35 - 15:00

Tom és Jerry: A diótörő varázsa
15:00 - 16:00

Scooby-Doo újabb kalandjai I./12.
16:00 - 17:00

Bébi bolondos dallamok I./30.
17:00 - 17:10

Bébi bolondos dallamok I./31.
17:10 - 17:20

Pat a kutya II./6.
17:20 - 17:28

Pat a kutya II./7.
17:28 - 17:35

Pat a kutya II./8.
17:35 - 18:00

Birodalmi Alakulat I./11.
18:00 - 18:10

Birodalmi Alakulat I./12.
18:10 - 18:20

Menő Mike I./55.
18:20 - 18:25

Menő Mike I./56.
18:25 - 18:35

Menő Mike I./57.
18:35 - 19:00

Binky ügynök I./35.
19:00 - 19:10

Binky ügynök I./36.
19:10 - 19:20

Pat a kutya I./22.
19:20 - 19:30

Pat a kutya I./23.
19:30 - 19:35

Pat a kutya I./24.
19:35 - 20:00

Mr Bean III./16.
20:00 - 20:10

Mr. Bean II./35.
20:10 - 20:20

Mr. Bean II./36.
20:20 - 20:30

Mr. Bean II./37.
20:30 - 20:40

Lamput III./20.
20:40 - 21:00

Új bolondos dallamok III./13.
21:00 - 21:05

Új bolondos dallamok III./14.
21:05 - 21:10

Új bolondos dallamok III./14.
21:10 - 21:15

Új bolondos dallamok III./15.
21:15 - 21:20

Új bolondos dallamok III./15.
21:20 - 21:25

Új bolondos dallamok III./16.
21:25 - 21:30

Új bolondos dallamok III./16.
21:30 - 21:35

Új bolondos dallamok III./17.
21:35 - 21:40

Új bolondos dallamok III./17.
21:40 - 22:00

Grizzy és a lemmingek II./21.
22:00 - 22:05

Grizzy és a lemmingek II./22.
22:05 - 22:15

Grizzy és a lemmingek II./23.
22:15 - 22:20

Grizzy és a lemmingek II./24.
22:20 - 22:25

Grizzy és a lemmingek II./25.
22:25 - 22:35

Grizzy és a lemmingek II./26.
22:35 - 22:40

Grizzy és a lemmingek II./27.
22:40 - 23:00

Én és a lovagom I./34.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom I./35.
23:10 - 23:20

Én és a lovagom I./36.
23:20 - 23:30

Én és a lovagom I./37.
23:30 - 00:00

Gumball csodálatos világa II./7.
23:55 - 00:05

Gumball csodálatos világa II./7.
00:05 - 00:20

Gumball csodálatos világa III./1.
00:20 - 00:30

Gumball csodálatos világa III./2.
00:30 - 00:40

Gumball csodálatos világa III./3.
00:40 - 00:50

Gumball csodálatos világa III./3.
00:50 - 01:00

Angelo rulez IV./35.
01:00 - 01:10

Angelo rulez IV./36.
01:10 - 01:25

Angelo rulez IV./37.
01:25 - 01:35

Angelo rulez IV./38.
01:35 - 01:45

Angelo rulez IV./39.
01:45 - 01:55

Angelo rulez IV./40.
01:55 - 02:05

Angelo rulez IV./41.
02:05 - 02:20

Angelo rulez IV./42.
02:20 - 02:25

Bűvös varázskardok III./7.
02:25 - 02:35

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8012.
02:35 - 02:55

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8010.
02:55 - 03:15

Gumball csodálatos világa III./15.
03:15 - 03:25

Gumball csodálatos világa III./15.
03:25 - 03:35

Gumball csodálatos világa III./16.
03:35 - 03:45

Gumball csodálatos világa VI./25.
03:45 - 03:55

Gumball csodálatos világa VI./26.
03:55 - 04:10

Gumball csodálatos világa VI./27.
04:10 - 04:20

Gumball csodálatos világa VI./28.
04:20 - 04:30

Gumball csodálatos világa VI./30.
04:30 - 04:40

Gumball csodálatos világa VI./31.
04:40 - 04:50

Gumball csodálatos világa VI./32.
04:50 - 05:00

Gumball csodálatos világa VI./33.
05:00 - 05:15

Gumball csodálatos világa VI./34.
05:15 - 05:25

Gumball csodálatos világa VI./35.
05:25 - 05:35

Gumball csodálatos világa VI./36.
05:35 - 05:45

Gumball csodálatos világa VI./37.
05:45 - 06:00

Ben 10 III./20.
06:00 - 06:10

Ben 10 III./21.
06:10 - 06:25

Gumball csodálatos világa VI./13.
06:25 - 06:35

Gumball csodálatos világa VI./10.
06:35 - 06:55

Tini titánok harcra fel! III./10.
06:55 - 07:05

Tini titánok harcra fel! III./11.
07:05 - 07:25

Bakugan: Battle Planet II./3.
07:25 - 07:50

Gumball csodálatos világa I./1.
07:50 - 08:00

Gumball csodálatos világa I./1.
08:00 - 08:20

Gumball csodálatos világa I./2.
08:20 - 08:30

Gumball csodálatos világa I./2.
08:30 - 08:55

A Gombik! I./3.
08:55 - 09:05

A Gombik! I./4.
09:05 - 09:20

Tini titánok harcra fel! I./1.
09:20 - 09:35

Tini titánok harcra fel! I./1.
09:35 - 09:55

Tini titánok harcra fel! I./2.
09:55 - 10:05

Tini titánok harcra fel! I./2.
10:05 - 11:05
MEGNÉZEM

Bűvös varázskardok III./1.
11:05 - 11:20

Villámmacskák akcióban I./27.
11:20 - 11:30

Villámmacskák akcióban I./28.
11:30 - 11:45

Tini titánok harcra fel! II./2.
11:45 - 11:55

Tini titánok harcra fel! II./3.
11:55 - 12:15

Tini titánok harcra fel! IV./18.
12:15 - 12:25

Tini titánok harcra fel! IV./19.
12:25 - 12:39

A Gombik! I./11.
12:39 - 12:49

A Gombik! I./12.
12:49 - 13:10

Power Players I./3.
13:10 - 13:20

Power Players I./11.
13:20 - 13:35

Vadócok II./3.
13:35 - 13:50

Vadócok II./4.
13:50 - 14:05

Vadócok II./5.
14:05 - 14:15

Vadócok II./6.
14:15 - 14:30

Vadócok II./7.
14:30 - 14:40

Vadócok II./8.
14:40 - 15:40

Bűvös varázskardok III./3.
15:40 - 15:50

Ninjago II./9.
15:50 - 16:00

Ninjago II./10.
16:00 - 16:20

Medvetesók IV./12.
16:20 - 16:30

Medvetesók IV./13.
16:30 - 16:40

Medvetesók IV./14.
16:40 - 17:00

Medvetesók IV./15.
17:00 - 17:10

Medvetesók IV./16.
17:10 - 17:25

A Gombik! I./11.
17:25 - 17:35

A Gombik! I./12.
17:35 - 17:55

Csoda Kitty II./17.
17:55 - 18:05

Csoda Kitty II./18.
18:05 - 18:20

Tini titánok harcra fel! VI./18.
18:20 - 18:30

Tini titánok harcra fel! VI./20.
18:30 - 18:40

Tini titánok harcra fel! III./8.
18:40 - 19:00

Gumball csodálatos világa VI./2.
19:00 - 19:10

Gumball csodálatos világa VI./3.
19:10 - 19:30

Power Players I./3.
19:30 - 19:40

Power Players I./11.
19:40 - 20:00

Ben 10 III./22.
20:00 - 20:10

Ben 10 III./23.
20:10 - 20:30

Bakugan: Battle Planet I./22.
20:30 - 20:40

Bakugan: Battle Planet I./22.
20:40 - 21:00

Angelo rulez IV./22.
21:00 - 21:10

Angelo rulez IV./23.
21:10 - 21:25

Angelo rulez IV./25.
21:25 - 21:35

Angelo rulez IV./26.
21:35 - 21:55

Angelo rulez IV./27.
21:55 - 22:05

Angelo rulez IV./28.
22:05 - 22:25

Angelo rulez IV./29.
22:25 - 22:35

Angelo rulez IV./30.
22:35 - 22:50

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8011.
22:50 - 23:20

Ninjago: Az elemek viadala VIII./8019.
23:20 - 23:45

Gumball csodálatos világa II./9.
23:45 - 23:55

Gumball csodálatos világa II./10.
23:55 - 00:05

Cold Justice - Megoldatlan bűntények II/20.
23:30 - 00:25

A világ leggonoszabb gyilkosai III/1.
00:25 - 01:15

Judy bírónő XV/87.
01:15 - 01:40

Hűtlen házastársak XVI/6.
01:40 - 02:30

A gonoszság bizonyítékai I/16.
02:30 - 03:20

Judy bírónő XIV/210.
03:20 - 03:40

Judy bírónő XIV/211.
03:40 - 04:05

Judy bírónő XIV/212.
04:05 - 04:25

A behajtók V/5.
04:25 - 04:50

A behajtók V/6.
04:50 - 05:10

Dog és Beth: Forró nyomon I/6.
05:10 - 06:00

Judy bírónő XIV/155.
06:00 - 06:25

Judy bírónő XIV/156.
06:25 - 06:50

Judy bírónő XIV/157.
06:50 - 07:15

Judy bírónő XIV/158.
07:15 - 07:40

Az otthon csapdájában
07:40 - 08:30

A behajtók V/21.
08:30 - 08:55

A behajtók V/22.
08:55 - 09:20

A behajtók V/23.
09:20 - 09:45

A behajtók V/24.
09:45 - 10:10

Botrányhősök III/2.
10:10 - 11:00
MEGNÉZEM

Az esküdtek I/2.
11:00 - 11:50

Az otthon csapdájában
11:50 - 12:40

Ki ad többet? II/14.
12:40 - 13:05

Ki ad többet? II/15.
13:05 - 13:30

Judy bírónő XV/91.
13:30 - 13:55

Judy bírónő XV/92.
13:55 - 14:20

Judy bírónő XV/93.
14:20 - 14:45

Judy bírónő XV/94.
14:45 - 15:10

Judy bírónő XV/95.
15:10 - 15:35

Meredek helyzetek videón VI/13.
15:35 - 16:00

Állandó készültségben I/7.
16:00 - 16:50

Állandó készültségben I/8.
16:50 - 17:40

Botrányhősök III/3.
17:40 - 18:30

Híresek és sóherek I/6.
18:30 - 19:20

Az otthon csapdájában
19:20 - 20:10

Motoros zsaruk II/10.
20:10 - 20:35

Motoros zsaruk I/1.
20:35 - 21:00

Gyilkosok reflektorfényben V/2.
21:00 - 21:50

Gyilkos ismertség I/4.
21:50 - 22:40

A gonoszság bizonyítékai I/5.
22:40 - 23:30

A gonoszság bizonyítékai I/6.
23:30 - 00:20

The Situation Room with Wolf Blitzer
00:00 - 01:00

Erin Burnett OutFront
01:00 - 02:00

Anderson Cooper 360
02:00 - 04:00

CNN Town Hall
03:00 - 04:00

CNN Tonight with Don Lemon
04:00 - 06:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
06:00 - 06:15

Marketplace Africa
06:15 - 06:30

Inside Africa
06:30 - 07:00

Business Traveller
07:00 - 07:30

Connecting Africa
07:30 - 08:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
08:00 - 08:45

Marketplace Africa
08:45 - 09:00

CNN Newsroom with Michael Holmes
09:00 - 09:30

African Voices Changemakers
09:30 - 10:00

CNN Newsroom with Robyn Curnow
10:00 - 12:00
MEGNÉZEM

Business Traveller
12:00 - 12:30

Tech for Good
12:30 - 13:00

New Day Saturday
13:00 - 14:00

New Day Saturday
14:00 - 15:00

Smerconish
15:00 - 16:00

CNN Newsroom Saturday
16:00 - 17:00

CNN Newsroom Saturday
17:00 - 18:00

World Sport
18:00 - 18:30

Connecting Africa
18:30 - 19:00

CNN Newsroom Saturday
19:00 - 20:00

CNN Newsroom Saturday
20:00 - 21:00

CNN Newsroom Saturday
21:00 - 22:00

CNN Newsroom Saturday
22:00 - 23:00

World Sport
23:00 - 23:30

Inside Africa
23:30 - 00:00

Rick és Morty I./10.
23:55 - 00:25

Rick és Morty I./11.
00:25 - 00:55

Egy kapcsolat szabályai IV./10.
00:55 - 01:25

Egy kapcsolat szabályai IV./11.
01:25 - 01:55

Egy kapcsolat szabályai IV./12.
01:55 - 02:25

South Park XVIII./5.
02:25 - 02:55

Rick és Morty I./10.
02:55 - 03:25

Arcok harca I./3.
03:25 - 03:55

Arcok harca I./4.
03:55 - 04:25

Megrekedve II./7.
04:25 - 04:55

Megrekedve II./8.
04:55 - 05:25

South Park XVIII./5.
05:25 - 06:00

A Goldberg család II./21.
06:00 - 06:25

A Goldberg család II./22.
06:25 - 06:55

A Goldberg család II./23.
06:55 - 07:25

A Goldberg család II./24.
07:25 - 07:55

A Goldberg család III./1.
07:55 - 08:15

Bob burgerfalodája X./1.
08:15 - 08:40

Bob burgerfalodája X./2.
08:40 - 09:10

Modern Család VIII./5.
09:10 - 09:40

Modern Család VIII./6.
09:40 - 10:10

Modern Család VIII./7.
10:10 - 10:40
MEGNÉZEM

Modern Család VIII./8.
10:40 - 11:10

Modern Család VIII./9.
11:10 - 11:40

Modern Család VIII./10.
11:40 - 12:05

Modern Család VIII./11.
12:05 - 12:35

Modern Család VIII./12.
12:35 - 13:00

A Goldberg család VII./21.
13:00 - 13:25

A Goldberg család VII./22.
13:25 - 13:55

Agymenők VIII./22.
13:55 - 14:20

Agymenők VIII./23.
14:20 - 14:50

Agymenők VIII./24.
14:50 - 15:10

Agymenők IX./1.
15:10 - 15:35

Agymenők IX./2.
15:35 - 16:00

Agymenők IX./3.
16:00 - 16:30

Agymenők IX./4.
16:30 - 16:55

Agymenők IX./5.
16:55 - 17:25

Agymenők IX./6.
17:25 - 17:55

Agymenők IX./7.
17:55 - 18:20

Agymenők IX./8.
18:20 - 18:50

Agymenők IX./9.
18:50 - 19:10

Az ifjú Sheldon III./20.
19:10 - 19:35

Az ifjú Sheldon III./21.
19:35 - 20:00

A Comedy Central Bemutatja IX./11.
20:00 - 20:30

A Comedy Central Bemutatja X./2.
20:30 - 21:00

A Comedy Central Bemutatja X./3.
21:00 - 21:30

A Comedy Central Bemutatja X./4.
21:30 - 22:00

Family Guy XVIII./1.
22:00 - 22:30

Family Guy XVIII./2.
22:30 - 23:00

Family Guy XVIII./3.
23:00 - 23:30

Family Guy XIII./2.
23:30 - 00:00

Amerika Huangjai IV./9.
23:35 - 00:05

Amerika Huangjai IV./10.
00:05 - 00:35

Új csaj VII./7.
00:35 - 01:05

Új csaj VII./8.
01:05 - 01:35

Családom, darabokban II./12.
01:35 - 02:05

Családom, darabokban II./13.
02:05 - 02:35

SpongyaBob Kockanadrág VIII./73.
02:35 - 03:05

SpongyaBob Kockanadrág VIII./74.
03:05 - 03:35

Új csaj VII./7.
03:35 - 04:05

Új csaj VII./8.
04:05 - 04:35

A Madagaszkár pingvinjei III./5.
04:35 - 05:05

SpongyaBob Kockanadrág VIII./74.
05:05 - 05:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./75.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./61.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./62.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VIII./63.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VIII./64.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VIII./65.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./66.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./17.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./18.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./19.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./20.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája III./21.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár pingvinjei III./6.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár pingvinjei III./7.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár pingvinjei III./8.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár pingvinjei III./9.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár pingvinjei III./10.
13:30 - 14:00

Fresh Off The Boat V./13.
14:00 - 14:30

Fresh Off The Boat V./14.
14:30 - 15:00

Amerika Huangjai III./19.
15:00 - 15:30

Amerika Huangjai III./20.
15:30 - 16:00

Amerika Huangjai III./21.
16:00 - 16:30

Amerika Huangjai III./22.
16:30 - 17:00

Amerika Huangjai III./23.
17:00 - 17:30

Amerika Huangjai IV./1.
17:30 - 18:00

Anyám borogass VIII./2.
18:00 - 18:30

Anyám borogass VIII./3.
18:30 - 19:00

Anyám borogass VIII./4.
19:00 - 19:30

Anyám borogass VIII./5.
19:30 - 20:00

Anyám borogass VIII./6.
20:00 - 20:30

Anyám borogass VIII./7.
20:30 - 21:00

Az ifjú Sheldon III./20.
21:00 - 21:25

Az ifjú Sheldon III./21.
21:25 - 21:50

Az ifjú Sheldon I./1.
21:50 - 22:20

Fresh Off The Boat V./17.
22:20 - 22:45

Fresh Off The Boat V./18.
22:45 - 23:05

Családom, darabokban II./4.
23:05 - 23:35

Családom, darabokban II./5.
23:35 - 00:05

Nyomtalanul I./14.
00:00 - 01:00

Dr. Csont VIII./19.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék XIII./7.
02:00 - 03:00

Alias III./1.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XXII./3.
04:00 - 05:00

Cobra 11 XXII./4.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XXII./5.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág III./13.
07:00 - 07:30

Spongyabob Kockanadrág III./14.
07:30 - 08:00

Mielőtt felkel a nap
08:00 - 10:00

Alias I./16.
10:00 - 10:55
MEGNÉZEM

Alias I./15.
10:55 - 11:50

CSI: A helyszínelők XI./12.
11:50 - 12:45

CSI: A helyszínelők XI./13.
12:45 - 13:45

Privát kopók II./5.
13:45 - 14:45

Született detektívek VI./5.
14:45 - 15:45

Született detektívek VI./6.
15:45 - 16:45

Gyilkos ügyek I./5.
16:45 - 17:45

Gyilkos ügyek I./6.
17:45 - 18:45

Az örömapa
18:45 - 20:55

Hat nap, hét éjszaka
20:55 - 23:00

Válótársak III./3.
23:00 - 23:55

Válótársak III./4.
23:55 - 00:55

Reneszánsz másképp
00:00 - 01:00

Te tudtad?
01:00 - 01:30

Te tudtad?
01:30 - 02:00

Reneszánsz másképp
02:00 - 03:00

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
03:00 - 04:00

A technika csodái: Megvalósult álmok
04:00 - 05:00

Reneszánsz másképp
05:00 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Történelmi találmányok
06:30 - 06:55

A művészet története
06:55 - 07:20

Siyaya - Kalandozz velünk!
07:20 - 07:50

Elmemunkák
07:50 - 08:15

Siesta Z
08:15 - 08:25

Siesta Z
08:25 - 08:40

Look Kool
08:40 - 09:00

Mati, Dada és a művészet
09:00 - 09:10

Ha felnövök
09:10 - 09:25

Történelem másképp
09:25 - 09:55

GEOlino
09:55 - 10:05

GEOlino
10:05 - 10:25

Csak nem egy találmány?
10:25 - 10:55
MEGNÉZEM

Ikerdokik bevetésen
10:55 - 11:30

Tinifőnök
11:30 - 12:00

Történelem másképp
12:00 - 12:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
12:30 - 13:00

Te tudtad?
13:00 - 13:30

Törivadászok
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

GEOlino
14:15 - 14:30

Siyaya - Kalandozz velünk!
14:30 - 15:00

Csak nem egy találmány?
15:00 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Ikerdokik bevetésen
16:00 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Történelem másképp
17:00 - 17:30

Csináld magad okosságok
17:30 - 18:00

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:00 - 18:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
18:30 - 19:00

Te tudtad?
19:00 - 19:30

Te tudtad?
19:30 - 20:00

Katalizátor
20:00 - 21:00

A fiatalság titkai
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Robot forradalom
22:00 - 23:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:00 - 23:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
23:30 - 00:00

Sadie Sparks S1 7.
00:00 - 00:30

Sadie Sparks S1 8.
00:30 - 00:55

Pizsihősök 13.
00:55 - 01:15

Pizsihősök 14.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 4.
01:40 - 02:05

Binny és a szellem 5.
02:05 - 02:25

Evermoor titkai 7.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 8.
02:50 - 03:10

Flash és a Ronkok 13.
03:10 - 03:35

Flash és a Ronkok 14.
03:35 - 04:00

Flash és a Ronkok 15.
04:00 - 04:20

Hamis cica 25.
04:20 - 04:45

Hamis cica 26.
04:45 - 05:10

Pizsihősök 14.
05:10 - 05:35

Pizsihősök 15.
05:35 - 05:55

Sadie Sparks S1 Splits 4.
05:55 - 06:00

Aranyhaj gubancos kalandja 50.
06:00 - 06:30

Aranyhaj gubancos kalandja 51.
06:30 - 07:00

Sadie Sparks S1 19.
07:00 - 07:30

Sadie Sparks S1 20.
07:30 - 08:00

Csillag kontra gonosz erők 1.
08:00 - 08:30

Csillag kontra gonosz erők 2.
08:30 - 09:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 27.
09:00 - 09:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 28.
09:30 - 10:00

Penny a M.A.R.S-ban 38.
10:00 - 10:30

Penny a M.A.R.S-ban 39.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Penny a M.A.R.S-ban 27.
11:00 - 11:30

Raven otthona 33.
11:30 - 12:00

Raven otthona 55.
12:00 - 12:30

Raven otthona 56.
12:30 - 13:00

Kikiwaka tábor 84.
13:00 - 13:30

Kikiwaka tábor 85.
13:30 - 14:00

Kikiwaka tábor 86.
14:00 - 14:30

Kikiwaka tábor 87.
14:30 - 15:00

Ravenék a Kikiwaka táborban
15:00 - 16:00

Sok sikert Charlie! 52.
16:00 - 16:30

Sok sikert Charlie! 56.
16:30 - 17:00

Sok Sikert Charlie 57.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
17:30 - 18:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 21.
18:00 - 18:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
18:30 - 19:00

Bizaardvark 55.
19:00 - 19:30

Bizaardvark 56.
19:30 - 20:00

Térdvédő vagy flitter
20:00 - 21:50

IDEJE EGYÜTT LENNI
21:50 - 21:55

Utódok: Komisz világ 19.
21:55 - 22:00

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 74.
22:00 - 22:30

Miraculous Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 75.
22:30 - 23:00

Violetta 224.
23:00 - 00:00

Kolor Klára, Sippi Sappi, Miyu és Litto
23:55 - 00:02

Járművek, Táncok, Henry történetei
00:02 - 00:11

Szafari, Hop-hop, Mimo és Bobo
00:11 - 00:22

Alakul!, Lola és a Számok, Tűzoltók
00:22 - 00:31

Raul, India, Járművek
00:31 - 00:43

Zöldségek, Raul, Időmanók
00:43 - 00:52

Margo és Félix, Mi fán terem?, Színkerék
00:52 - 01:01

Játékidő, Játékos hangok, Az állatok birodalma
01:01 - 01:13

Bolygóugrók, Játékaim, barátaim, Meselánc
01:13 - 01:25

Napfalva, Hubbi és barátai, Tengeri kaland
01:25 - 01:36

Mimo világa, Játszótársak, Afrika
01:36 - 01:48

Didi baba, Mimo világa, Baba-csapat
01:48 - 01:59

Hubbi és barátai, Kaktusz, Mi segítünk
01:59 - 02:09

Monika és Rudy 2, Kolor Klára, Mimo és Bobo
02:09 - 02:21

Színkerék, Sippi Sappi, Cica és a Ceruza
02:21 - 02:32

Monica & Rudy, Formácskák, DuckSchool
02:32 - 02:42

Színkerék, DuckSchool, Színkerék
02:42 - 02:51

Miyu és Litto, Micsoda látvány, Sippi Sappi
02:51 - 03:02

Albert megmagyarázza, Monica & Rudy, Színvarázs
03:02 - 03:12

Körülöttünk a hangok, Kukucs, látlak!, Mimo világa
03:12 - 03:22

Didi baba, Hop-hop, Vár az űr
03:22 - 03:33

Zack és Ziggy, Raul, DuckSchool
03:33 - 03:45

Tempo Giusto, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem
03:45 - 03:56

Hop-hop, Zöldségek, Mozgás!
03:56 - 04:05

Kacsakalandok, Az állatok birodalma, Mi fán terem?
04:05 - 04:14

Hubbi és barátai, Az állatok birodalma, Hód család
04:14 - 04:24

Napfalva - Sportfalva, Szafari, Bundás barátok
04:24 - 04:36

Az állatok birodalma, Cica és a Ceruza, Panni és Fanni
04:36 - 04:48

Hop-hop, Dolgos törpök, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Ha
04:48 - 04:59

Időmanók, Didi baba, Színkerék
04:59 - 05:08

Didi baba, DuckSchool, Formácskák
05:08 - 05:17

Színvarázs, Játékos hangok, Kolor Klára
05:17 - 05:27

Te mit dolgozol?, Alakul!, Micsoda látvány
05:27 - 05:38

ABC - duckBC, Pixie 2, Színkerék
05:38 - 05:48

Miyu és Litto, Édes otthon, Te mit dolgozol?
05:48 - 05:58

Monika és Rudy 2, Albert megmagyarázza, Miyu és Litto
05:58 - 06:09

Alakul!, Monica & Rudy, Szafari
06:09 - 06:19

Hubbi és barátai, Kaktusz, Baba-csapat
06:19 - 06:30

Játékos hangok, Játszótársak, Játékos hangok
06:30 - 06:43

Mimo világa, Vízivilág, Mi segítünk
06:43 - 06:53

Mimo világa, Játszótársak, Miló, a dínó
06:53 - 07:06

Hubbi és barátai, Vár az űr, Hód család
07:06 - 07:16

Didi baba, Mozgás!, Te mit dolgozol?
07:16 - 07:26

Margo és Félix, Ding Dang Dong, Az állatok birodalma
07:26 - 07:38

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Sport,
07:38 - 07:48

Albert megmagyarázza, Hop-hop, Játékidő
07:48 - 07:57

Sport, sport, sport, Lola és a Számok, Időmanók
07:57 - 08:07

Micsoda látvány, Risto Gusto, Mozgás!
08:07 - 08:16

Raul, Panni és Fanni, Miyu és Litto
08:16 - 08:27

Alakul!, Te mit dolgozol?, Csoportok
08:27 - 08:38

Szafari, Te mit dolgozol?, Édes otthon
08:38 - 08:47

Színvarázs, Színvarázs, ABC - duckBC
08:47 - 08:59

Te mit dolgozol?, Mi fán terem?, Cica és a Ceruza
08:59 - 09:07

Színkerék, Múzeumban, Édes otthon
09:07 - 09:16

Csoportok, Cica és a Ceruza, Múzeumban
09:16 - 09:28

Cica és a Ceruza, Mimo és Bobo, Alakul!
09:28 - 09:38

Albert megmagyarázza, Mimo és Bobo, Mi fán terem?
09:38 - 09:48

Múzeumban, Alakul!, Miyu és Litto
09:48 - 09:58

Miyu és Litto, Cica és a Ceruza, Édes otthon
09:58 - 10:08

Cica és a Ceruza, Te mit dolgozol?, Múzeumban
10:08 - 10:19

Albert megmagyarázza, Tudásfa, Lola és a Számok
10:19 - 10:31

Körülöttünk a hangok, Mi fán terem?, Mi segítünk
10:31 - 10:39
MEGNÉZEM

Mi segítünk, Időmanók, Színkerék
10:39 - 10:50

Mimo és Bobo, Zöldségek, Körülöttünk a hangok
10:50 - 10:59

Mi segítünk, India, Cubie
10:59 - 11:11

Bundás barátok, Járművek, Tóparti játékok
11:11 - 11:22

Járművek, Meselánc, Mimo világa
11:22 - 11:32

Zöldségek, Meselánc, Napfalva
11:32 - 11:43

Vízivilág, Járművek, Meselánc
11:43 - 11:53

Állatkert, Járművek, Raul
11:53 - 12:03