Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

Kandalló TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

AMC

01:00 - 01:00 Film

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

ATV Spirit

01:00 - 01:00 Szórakoztató

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang

01:00 - 01:00 Gyermek

Cartoon Network

01:00 - 01:00 Gyermek

CBS Reality

01:00 - 01:00 Reality

CNN

01:00 - 01:00 Hírműsor

Comedy Central

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Extreme Sports

01:00 - 01:00 Sport

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Film Café

01:00 - 01:00 Film

Film Mánia

01:00 - 01:00 Sorozat

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Sorozat

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Humor+

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Izaura TV

01:00 - 01:00 Sorozat

JimJam

01:00 - 01:00 Gyermek

Jocky TV

01:00 - 01:00 Sorozat

KiWi TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LiChi TV

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Minimax

01:00 - 01:00 Gyermek

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Moziverzum

01:00 - 01:00 Film

MTV

01:00 - 01:00 Zene

MTV Dance

01:00 - 01:00 Zene

MTV Hits

01:00 - 01:00 Zene

MTV Rocks

01:00 - 01:00 Zene

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

National Geographic Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

NickJr.

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Nicktoons

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Paramount Channel

01:00 - 01:00 Film

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL II

01:00 - 01:00 Szórakoztató

RTL +

01:00 - 01:00 Sorozat

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Spike

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spektrum

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Spektrum Home

01:00 - 01:00 Életmód

Sony Max

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Sony Movie

01:00 - 01:00 Film

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Spíler2 TV

01:00 - 01:00 Sport

Sport1

01:00 - 01:00 Sport

Sport2

01:00 - 01:00 Sport

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

TV Paprika

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom TV

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

SMTV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szécsény Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TESZT

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
ATV
ATV Spirit
AXN
Bonum
Boomerang
Comedy Central
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Duck TV
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
MTV
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
National Geographic Wild
Nickeoldeon
Nicktoons
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
RTL Spike
Sláger TV
Sony Max
Sony Movie
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Total Dance TV
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Magyar gazda
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:20

Ma délután
13:20 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Most történik
14:20 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:20 - 00:20

Violetta II./47.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt!
01:10 - 02:15

A legendák hivatala I./5.
02:15 - 03:10

Akvárium Stage Pass
03:10 - 04:05

Családmeséink - a családi talkshow 2.
04:05 - 04:35
MEGNÉZEM

Született szinglik I./21.
04:35 - 05:00

A legkisebb Ugrifüles II.
05:00 - 05:05

Vizipók csodapók I.
05:05 - 05:15

A Kiscsacsi kalandjai I.
05:15 - 05:20

Mekk Elek az ezermester
05:20 - 05:30

A kis sárkány kalandjai III.
05:30 - 05:40

Agi Bagi III.
05:40 - 05:50

Agi Bagi III.
05:50 - 06:05

Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10

Lili és a Kincses-öböl
06:10 - 06:15

Lili és a Kincses-öböl
06:15 - 06:25

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50

Lülü, a teknőc I.
06:50 - 07:00

Lülü, a teknőc I.
07:00 - 07:15

Maja, a méhecske II.
07:15 - 07:25

Maja, a méhecske II.
07:25 - 07:40

Bo, az örökmozgó III.
07:40 - 08:00

M2 matricák - Gyerekjáték
08:00 - 08:10

Katuri
08:10 - 08:15

Katuri
08:15 - 08:25

Bob, a mester XVIII.
08:25 - 08:35

Mickey és az autóversenyzők II.
08:35 - 08:55

Goldie és Mackó II.
08:55 - 09:25

Lilo és Stitch II.
09:25 - 09:45

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:45 - 10:10

Kacsamesék I.
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
10:55 - 11:15

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:15 - 11:25

Loopdidoo - A nagy nyaralás IV.
11:25 - 11:30

JoNaLu
11:30 - 11:55

A bűvös körhinta II.
11:55 - 12:10

A bűvös körhinta II.
12:10 - 12:20

M2 matricák - Gyerekjáték
12:20 - 12:25

Gyerekversek
12:25 - 12:30

Pityke
12:30 - 12:35

Ahány király, annyi mese
12:35 - 12:45

Hókusz-pókusz!
12:45 - 13:10

Tündéri keresztszülők
13:10 - 13:30

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn II.
13:30 - 14:00

Wissper
14:00 - 14:05

Wissper
14:05 - 14:25

Az aranylúd
14:25 - 15:50

Mickey és az autóversenyzők II.
15:50 - 16:15

Goldie és Mackó II.
16:15 - 16:40

Lilo és Stitch II.
16:40 - 17:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
17:00 - 17:25

Kacsamesék I.
17:25 - 17:45

Vampirina II.
17:45 - 18:15

Csocsó - sztori
18:15 - 19:55

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból
19:55 - 20:15

Violetta III./4.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:45

A legendák hivatala I./6.
22:45 - 23:45

Akvárium Stage Pass
23:45 - 00:45

Klára és Ferenc - A szeretet köteléke 1.
23:10 - 01:00

Hogy volt?!
01:00 - 02:00

Új idők új dalai
02:00 - 02:30

Rúzs és selyem
02:30 - 03:00

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
03:00 - 03:35

Élő egyház
03:35 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55
MEGNÉZEM

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:55

Magyar Krónika
06:55 - 07:30

Szerelmes földrajz
07:30 - 08:05

Térkép
08:05 - 08:35

Noé barátai
08:35 - 09:15

Divat és dizájn
09:15 - 09:45

Nálatok, laknak állatok? I.
09:45 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

Jó ebédhez szól a nóta
12:55 - 13:25

Agatha Raisin I./2.
13:25 - 14:20

Doc Martin VI./8.
14:20 - 15:10

Tüskevár
15:10 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Stuart Little kisegér
19:40 - 21:10

Julieta
21:10 - 22:45

Kenó
22:45 - 22:55

Rúzsa Magdolna koncert 2018 2.
22:55 - 23:55

Hogy volt?!
23:55 - 00:55

Vízilabda
23:55 - 01:25

Vízilabda
01:25 - 02:40

Kosárlabda
02:40 - 04:10

Labdarúgás
04:10 - 04:35
MEGNÉZEM

Arany Oroszlánok
04:35 - 05:05

Vízilabda
05:05 - 06:30

Futsal magazin
06:30 - 07:00

Átigazolás
07:00 - 07:35

Szabadidő
07:35 - 08:10

Kékek
08:10 - 08:35

MTK Tv
08:35 - 09:10

Vízilabda
09:10 - 10:40

Vízilabda
10:40 - 12:40

Játékoskijáró
12:40 - 13:40

Rövidpályás gyorskorcsolya
13:40 - 14:00

Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
14:00 - 17:55

Értékelő műsor
17:55 - 17:57

Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
17:57 - 18:00

Vízilabda
18:00 - 18:46

Vízilabda
18:46 - 18:50

Vízilabda
18:50 - 19:00

Vízilabda
19:00 - 20:16

Vízilabda
20:16 - 21:00

Góóól
21:00 - 22:45

Labdarúgás
22:45 - 00:40

Határtalanul magyar
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:45 - 00:50

M2 matricák - Baltazár-bazár
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Önök kérték
01:30 - 02:20

Nóra
02:20 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00
MEGNÉZEM

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:55

Magyar gazda
05:55 - 06:25

Itthon vagy!
06:25 - 06:50

Unió28
06:50 - 07:20

Hogy volt?!
07:20 - 08:15

Német nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Orosz nyelvű hírek
08:25 - 08:30

Kínai nyelvű hírek
08:30 - 08:40

Gasztroangyal
08:40 - 09:40

Mindenki Akadémiája
09:40 - 10:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:15 - 10:45

Öt kontinens
10:45 - 11:20

Angol nyelvű hírek
11:20 - 11:35

Tökéletes férfi
11:35 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Klasszikusok délidőben
13:15 - 14:10

Hagyaték
14:10 - 14:50

Labdarúgás
14:50 - 17:00

Labdarúgás
17:00 - 19:00

Térkép
19:00 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Sztracsatella
21:35 - 23:20

M5 Híradó
23:20 - 23:50

Opera Café
23:50 - 00:15

M5 Híradó
23:50 - 00:20

Ez itt a kérdés...
00:20 - 01:10

A NAGYOK - portrésorozat
01:10 - 01:45

Vuk
01:45 - 03:00

Szerelmes földrajz
03:00 - 03:25

Novum
03:25 - 03:55

Püspökkenyér
03:55 - 04:20

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
04:20 - 04:50
MEGNÉZEM

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Felsős
06:05 - 06:35

Felsős
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:43

Ez itt a kérdés...
07:43 - 08:30

Vidékességek
08:30 - 09:00

Zegzugos történetek
09:00 - 09:30

Kult30 - Az értékes félóra
09:30 - 10:05

Vad vidékek - Arábia 1.
10:05 - 11:00

Színe-java
11:00 - 12:00

Mindenki Akadémiája
12:00 - 12:30

Mindenki Akadémiája
12:30 - 13:05

Mesterember
13:05 - 13:40

Marslakók számára - Emlékezés Szerb Antalra
13:40 - 14:15

Egy filozopter szerelmei
14:15 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
16:15 - 16:45

Édes anyanyelvünk
16:45 - 16:55

A NAGYOK
16:55 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 17:55

Hazajáró
17:55 - 18:30

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 2.
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

A titkosügynök 1.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Koronás sas 51.
21:00 - 21:30

21:30–23:10

A Megváltó születése a keresztény világ örömünnepe. Ezeréves keresztény hagyományunkban még mindig élnek a kereszténység felvétele előtti pogány szokásaink maradványai, melyek a népi hiedelemvilág kis gyöngyszemeiként tűnnek föl az előadás egy-egy mozzanatában. A gála hangversenyen a ...Fölszállott a páva győztese, a Bartina Néptánc Egyesület saját szüreti szokásain keresztül mutatja be a várakozás és a megújulás szimbólumait. A színes műsorban emellett a kisebbségek hiedelemvilága is megjelenik Mohács környéke, valamint a palóc szlovákság szokásaiban. Az estet hagyományőrző muzsikusok és táncosok teszik igazán hitelessé.

"> Újév-köszöntő "Örüljetek, örvendjetek"
21:30 - 23:10

Maszk nélkül
23:10 - 23:15

MüpArt
23:15 - 00:40

Hazahúzó
23:40 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

KultúrTipp
00:45 - 00:50

A világ teteje
00:50 - 01:20

Egyenes beszéd
01:20 - 02:10

700-as klub
02:10 - 02:35

A nap híre
02:35 - 03:10

Dumakabaré
03:10 - 04:00

Fórum
04:00 - 04:55
MEGNÉZEM

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

Gyógyítás dimenziók
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:30

Jakupcsek plusz
09:30 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Sikerszféra
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:50

Sas kabaré
21:50 - 22:50

Sorok között Lutter Imrével
22:50 - 23:30

Dés László - Nagy Utazás
23:30 - 01:20

Jakupcsek plusz
23:10 - 00:15

Dumakabaré
00:15 - 01:10

Titkos dosszié
01:10 - 02:05

700-as klub
02:05 - 02:35

ATV START
02:35 - 04:00

Jakupcsek plusz
04:00 - 04:55
MEGNÉZEM

Műsorajánló
04:55 - 05:00

700-as klub
05:00 - 06:00

Új Mezőgazdasági Magazin
06:00 - 06:45

Hazahúzó
06:45 - 07:45

Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15

MI - Mesterséges Intelligencia
08:15 - 08:40

Superbook 2012
08:40 - 09:40

Teleshop
09:40 - 10:55

Magyarország népi építészete és kultúrája
10:55 - 11:00

Vidám vasárnap
11:00 - 13:00

700-as klub
13:00 - 13:35

Teleshop
13:35 - 16:05

Sorok között Lutter Imrével
16:05 - 16:40

MI - Mesterséges Intelligencia
16:40 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 18:00

Dumakabaré
18:00 - 18:45

KrizShow
18:45 - 19:50

Sas kabaré
19:50 - 22:05

AradiVarga Show
22:05 - 23:35

#Bochkor
23:35 - 00:55

Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk
22:55 - 01:55

Gyilkos elmék XIV./3.
01:55 - 02:35

StartUp I./7.
02:35 - 03:15

StartUp I./8.
03:15 - 06:00
MEGNÉZEM

MacGyver III./19.
06:00 - 06:55

MacGyver III./20.
06:55 - 07:50

Rex felügyelő - Elit alakulat II./5.
07:50 - 08:45

Rex felügyelő - Elit alakulat II./6.
08:45 - 09:40

Kyle, a rejtélyes idegen I./5.
09:40 - 10:40

Kyle, a rejtélyes idegen I./6.
10:40 - 11:30

Skorpió - Agymenők akcióban III./15.
11:30 - 12:25

Skorpió - Agymenők akcióban III./16.
12:25 - 13:20

Battle Creek - Zsarupáros I./5.
13:20 - 14:10

Battle Creek - Zsarupáros I./6.
14:10 - 15:05

NCIS: New Orleans V./15.
15:05 - 16:05

NCIS: New Orleans V./16.
16:05 - 16:55

Az újonc I./19.
16:55 - 17:55

Az újonc I./20.
17:55 - 18:50

A rejtély I./3.
18:50 - 19:55

A rejtély I./4.
19:55 - 21:00

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./5.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./6.
21:55 - 22:50

Profilozók VIII./5.
22:50 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtti válogatás
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Vatikán Világa
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 19:55

Programajánló
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtti válogatás
22:10 - 00:30

Bonbon és Bentley 48.
00:00 - 00:07

Bonbon és Bentley 49.
00:07 - 00:13

Bonbon és Bentley 50.
00:13 - 00:19

Bonbon és Bentley 51.
00:19 - 00:26

Bonbon és Bentley 52.
00:26 - 00:32

Bonbon és Bentley 53.
00:32 - 00:39

Bonbon és Bentley 54.
00:39 - 00:45

Bonbon és Bentley 55.
00:45 - 00:52

Bonbon és Bentley 56.
00:52 - 01:00

Grizzy és a lemmingek 128.
01:00 - 01:06

Grizzy és a lemmingek 129.
01:06 - 01:13

Grizzy és a lemmingek 130.
01:13 - 01:19

Grizzy és a lemmingek 131.
01:19 - 01:26

Grizzy és a lemmingek 132.
01:26 - 01:32

Grizzy és a lemmingek 133.
01:32 - 01:39

Grizzy és a lemmingek 134.
01:39 - 01:45

Grizzy és a lemmingek 135.
01:45 - 02:00

Pat, a kutya 73.
02:00 - 02:07

Pat, a kutya 74.
02:07 - 02:14

Pat, a kutya 75.
02:14 - 02:20

Pat, a kutya 76.
02:20 - 02:27

Pat, a kutya 77.
02:27 - 02:34

Pat, a kutya 78.
02:34 - 02:40

Pat, a kutya 1.
02:40 - 02:47

Pat, a kutya 2.
02:47 - 02:52

Pat, a kutya 3.
02:52 - 03:00

Én és a lovagom 102.
03:00 - 03:10

Én és a lovagom 103.
03:10 - 03:21

Én és a lovagom 104.
03:21 - 03:31

Én és a lovagom 105.
03:31 - 03:42

Én és a lovagom 106.
03:42 - 04:00

Bonbon és Bentley 48.
04:00 - 04:07

Bonbon és Bentley 49.
04:07 - 04:13

Bonbon és Bentley 50.
04:13 - 04:19

Bonbon és Bentley 51.
04:19 - 04:26

Bonbon és Bentley 52.
04:26 - 04:32
MEGNÉZEM

Bonbon és Bentley 53.
04:32 - 04:39

Bonbon és Bentley 54.
04:39 - 04:45

Bonbon és Bentley 55.
04:45 - 04:52

Bonbon és Bentley 56.
04:52 - 05:00

Grizzy és a lemmingek 128.
05:00 - 05:06

Grizzy és a lemmingek 129.
05:06 - 05:13

Grizzy és a lemmingek 130.
05:13 - 05:19

Grizzy és a lemmingek 131.
05:19 - 05:26

Grizzy és a lemmingek 132.
05:26 - 05:32

Grizzy és a lemmingek 133.
05:32 - 05:39

Grizzy és a lemmingek 134.
05:39 - 05:45

Grizzy és a lemmingek 135.
05:45 - 06:00

A Tom és Jerry-show 32.
06:00 - 06:09

A Tom és Jerry-show 41.
06:09 - 06:19

A Tom és Jerry-show 42.
06:19 - 06:30

A Tom és Jerry-show 51.
06:30 - 06:40

A Tom és Jerry-show 52.
06:40 - 07:00

Mr. Bean 31.
07:00 - 07:10

Mr. Bean 32.
07:10 - 07:21

Mr. Bean 41.
07:21 - 07:31

Mr. Bean 42.
07:31 - 07:50

A Happó család 220.
07:50 - 08:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 7.
08:00 - 08:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 8.
08:21 - 09:00

Mr. Bean 11.
09:00 - 09:10

Mr. Bean 12.
09:10 - 09:20

Mr. Bean 21.
09:20 - 09:31

Mr. Bean 22.
09:31 - 10:00

A Tom és Jerry-show 61.
10:00 - 10:09

A Tom és Jerry-show 62.
10:09 - 10:19

A Tom és Jerry-show 71.
10:19 - 10:29

A Tom és Jerry-show 72.
10:29 - 11:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 9.
11:00 - 11:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 10.
11:21 - 12:00

Dorothy Óz földjén 109.
12:00 - 12:11

Dorothy Óz földjén 110.
12:11 - 12:22

Dorothy Óz földjén 111.
12:22 - 12:33

Dorothy Óz földjén 112.
12:33 - 13:00

A Tom és Jerry-show 32.
13:00 - 13:09

A Tom és Jerry-show 41.
13:09 - 13:19

A Tom és Jerry-show 42.
13:19 - 13:30

A Tom és Jerry-show 51.
13:30 - 13:40

A Tom és Jerry-show 52.
13:40 - 14:00

Mr. Bean 11.
14:00 - 14:10

Mr. Bean 12.
14:10 - 14:20

Mr. Bean 21.
14:20 - 14:31

Mr. Bean 22.
14:31 - 15:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 7.
15:00 - 15:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 8.
15:21 - 16:00

Bonbon és Bentley 39.
16:00 - 16:06

Bonbon és Bentley 40.
16:06 - 16:13

Bonbon és Bentley 41.
16:13 - 16:20

Bonbon és Bentley 42.
16:20 - 16:26

Bonbon és Bentley 43.
16:26 - 16:32

Bonbon és Bentley 44.
16:32 - 16:39

Bonbon és Bentley 45.
16:39 - 17:00

A Tom és Jerry-show 61.
17:00 - 17:09

A Tom és Jerry-show 62.
17:09 - 17:19

A Tom és Jerry-show 71.
17:19 - 17:29

A Tom és Jerry-show 72.
17:29 - 18:00

Mr. Bean 31.
18:00 - 18:10

Mr. Bean 32.
18:10 - 18:21

Mr. Bean 41.
18:21 - 18:31

Mr. Bean 42.
18:31 - 19:00

Csak lazán, Scooby-Doo! 9.
19:00 - 19:21

Csak lazán, Scooby-Doo! 10.
19:21 - 20:00

Grizzy és a lemmingek 48.
20:00 - 20:06

Grizzy és a lemmingek 49.
20:06 - 20:13

Grizzy és a lemmingek 50.
20:13 - 20:19

Grizzy és a lemmingek 51.
20:19 - 20:26

Grizzy és a lemmingek 52.
20:26 - 20:32

Grizzy és a lemmingek 53.
20:32 - 20:38

Grizzy és a lemmingek 54.
20:38 - 21:00

Pat, a kutya 24.
21:00 - 21:07

Pat, a kutya 25.
21:07 - 21:14

Pat, a kutya 26.
21:14 - 21:20

Pat, a kutya 27.
21:20 - 21:27

Pat, a kutya 28.
21:27 - 21:34

Pat, a kutya 29.
21:34 - 21:41

Pat, a kutya 30.
21:41 - 22:00

Grizzy és a lemmingek 78.
22:00 - 22:06

Grizzy és a lemmingek 79.
22:06 - 22:13

Grizzy és a lemmingek 80.
22:13 - 22:19

Grizzy és a lemmingek 81.
22:19 - 22:26

Grizzy és a lemmingek 82.
22:26 - 22:32

Grizzy és a lemmingek 83.
22:32 - 22:38

Grizzy és a lemmingek 84.
22:38 - 23:00

Én és a lovagom 130.
23:00 - 23:10

Én és a lovagom 131.
23:10 - 23:21

Én és a lovagom 132.
23:21 - 23:31

Én és a lovagom 133.
23:31 - 00:00

Megrekedve III./9.
00:00 - 00:30

Megrekedve III./10.
00:30 - 01:00

Már megint Malcolm II./11.
01:00 - 01:30

Már megint Malcolm II./12.
01:30 - 02:00

South Park XXII./9.
02:00 - 02:30

South Park XXII./10.
02:30 - 03:00

Megrekedve III./9.
03:00 - 03:30

Megrekedve III./10.
03:30 - 04:00

Láttad már? I./4.
04:00 - 04:30
MEGNÉZEM

Láttad már? I./5.
04:30 - 05:00

Egy kapcsolat szabályai VII./7.
05:00 - 05:30

Egy kapcsolat szabályai VII./8.
05:30 - 06:00

Bob Burgerfalodája VII./17.
06:00 - 06:25

Bob Burgerfalodája VII./18.
06:25 - 06:55

A Goldberg család I./8.
06:55 - 07:25

A Goldberg család I./9.
07:25 - 07:55

A Goldberg család I./10.
07:55 - 08:25

A Goldberg család I./11.
08:25 - 08:55

A Goldberg család I./12.
08:55 - 09:25

A Goldberg család I./13.
09:25 - 09:55

A Goldberg család I./14.
09:55 - 10:25

A Goldberg család I./15.
10:25 - 10:55

Az ifjú Sheldon I./20.
10:55 - 11:25

Az ifjú Sheldon I./21.
11:25 - 11:50

Agymenők III./23.
11:50 - 12:20

Agymenők IV./1.
12:20 - 12:50

Agymenők IV./2.
12:50 - 13:10

Agymenők IV./3.
13:10 - 13:35

Agymenők IV./4.
13:35 - 14:00

Agymenők IV./5.
14:00 - 14:25

Agymenők IV./6.
14:25 - 14:50

Agymenők IV./7.
14:50 - 15:15

Agymenők IV./8.
15:15 - 15:40

Agymenők IV./9.
15:40 - 16:10

Agymenők IV./10.
16:10 - 16:35

Agymenők IV./11.
16:35 - 17:00

Agymenők IV./12.
17:00 - 17:30

Family Guy XIV./6.
17:30 - 18:00

Family Guy XIV./7.
18:00 - 18:30

Family Guy XIV./8.
18:30 - 19:00

Family Guy XIV./9.
19:00 - 19:30

Family Guy XIV./10.
19:30 - 20:00

Family Guy XIV./11.
20:00 - 20:30

Family Guy XIV./12.
20:30 - 21:00

Comedy Club: Szex és más tabuk
21:00 - 22:00

South Park XXII./1.
22:00 - 22:30

South Park XXII./2.
22:30 - 23:00

South Park XXII./3.
23:00 - 23:30

South Park XXII./4.
23:30 - 00:00

Anyám borogass VII./8.
00:00 - 00:30

Anyám borogass VII./9.
00:30 - 01:00

Anyám borogass VII./10.
01:00 - 01:30

Új csaj IV./19.
01:30 - 02:00

Új csaj IV./20.
02:00 - 02:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./41.
02:30 - 03:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./42.
03:00 - 03:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./2.
03:30 - 04:00

Új csaj IV./19.
04:00 - 04:30
MEGNÉZEM

Új csaj IV./20.
04:30 - 05:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./14.
05:00 - 05:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./15.
05:30 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./45.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./46.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./47.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./48.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág VII./49.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág VII./50.
08:30 - 09:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./3.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./4.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./5.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./6.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./7.
11:00 - 11:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./16.
11:30 - 12:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./17.
12:00 - 12:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./18.
12:30 - 13:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./19.
13:00 - 13:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./20.
13:30 - 14:00

Mike és Molly VI./13.
14:00 - 14:30

Mike és Molly I./1.
14:30 - 15:00

Mike és Molly I./2.
15:00 - 15:30

Mike és Molly I./3.
15:30 - 16:00

Mike és Molly I./4.
16:00 - 16:30

Mike és Molly I./5.
16:30 - 17:00

Mike és Molly I./6.
17:00 - 17:30

Anyám borogass VI./20.
17:30 - 18:00

Anyám borogass VI./21.
18:00 - 18:30

Anyám borogass VI./22.
18:30 - 19:00

Anyám borogass VI./23.
19:00 - 19:30

Anyám borogass VI./24.
19:30 - 20:00

Anyám borogass VII./1.
20:00 - 20:30

Anyám borogass VII./2.
20:30 - 21:00

Csók a családnak I./18.
21:00 - 21:30

Csók a családnak I./19.
21:30 - 22:00

Az ifjú Sheldon I./20.
22:00 - 22:30

Az ifjú Sheldon I./21.
22:30 - 23:00

Új csaj IV./11.
23:00 - 23:30

Új csaj IV./12.
23:30 - 00:00

A specialista II./7.
23:55 - 01:00

Gyilkos elmék VIII./23.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VIII./20.
02:00 - 03:00

CSI: Miami helyszínelők VII./14.
03:00 - 04:00

Cobra 11 XVI./9.
04:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Cobra 11 XVI./10.
05:00 - 06:00

Cobra 11 XVI./11.
06:00 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág II./8.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág II./9.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág II./10.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág II./11.
08:30 - 09:00

SpongyaBob Kockanadrág II./12.
09:00 - 09:30

A jó pasi
09:30 - 11:15

Monk - A flúgos nyomozó I./11.
11:15 - 12:10

Monk - A flúgos nyomozó II./1.
12:10 - 13:05

CSI: A helyszínelők VII./18.
13:05 - 14:05

CSI: A helyszínelők VII./19.
14:05 - 15:00

Született detektívek I./5.
15:00 - 16:00

Született detektívek I./6.
16:00 - 17:00

Privát kopók I./7.
17:00 - 18:00

Privát kopók I./8.
18:00 - 19:00

Hamupipőke-történet
19:00 - 20:55

Anyád napja
20:55 - 23:00

A Tanár I./7.
23:00 - 00:00

A hormonok fantasztikus világa
00:00 - 01:00

Tölgyfa - A természet legnagyobb túlélője
01:00 - 01:45

Te tudtad? - Válogatás
01:45 - 02:00

DaVinci Learning
02:00 - 02:45

Futuris
02:45 - 03:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
03:00 - 03:30

Te tudtad?
03:30 - 04:00

Tölgyfa - A természet legnagyobb túlélője
04:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Steven Johnson: Hogy jutottunk idáig?
05:00 - 06:00

Kíváncsi Mily
06:00 - 06:05

Kíváncsi Mily
06:05 - 06:15

Gasztrobbanás
06:15 - 06:30

Tudomány nagyban
06:30 - 07:00

Ha felnövök
07:00 - 07:10

Ha felnövök
07:10 - 07:20

Infotoy
07:20 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Történelmi találmányok
08:00 - 08:30

Te tudtad?
08:30 - 09:00

A művészet története
09:00 - 09:30

Történelem másképp
09:30 - 10:00

Az evolúció mítosza
10:00 - 10:30

Tudomány nagyban
10:30 - 11:00

Ikerdokik bevetésen
11:00 - 11:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
11:30 - 12:00

Te tudtad?
12:00 - 12:30

Csináld magad okosságok
12:30 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Elmemunkák
13:30 - 14:00

Sportlabor
14:00 - 14:15

Ne dobd ki!
14:15 - 14:45

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
14:45 - 15:15

GEOlino
15:15 - 15:30

Ikerdokik bevetésen
15:30 - 16:00

Tudomány nagyban
16:00 - 16:30

Történelem másképp
16:30 - 17:00

Te tudtad?
17:00 - 17:30

Igazi zsenik Dickkel és Dommal
17:30 - 18:00

Legyek szuper!
18:00 - 18:30

GEOlino
18:30 - 18:40

GEOlino
18:40 - 19:00

Az evolúció mítosza
19:00 - 19:30

Tinifőnök
19:30 - 20:00

A jövő ételei
20:00 - 20:45

Te tudtad? - Válogatás
20:45 - 21:00

Korszakalkotó zsenik
21:00 - 21:45

Te tudtad? - Válogatás
21:45 - 22:00

Holdjárók
22:00 - 23:00

Te tudtad?
23:00 - 23:30

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
23:30 - 00:00

Hamis cica 2.
23:30 - 00:05

Violetta 148.
00:05 - 00:55

Evermoor titkai 16.
00:55 - 01:15

Binny és a szellem 16.
01:15 - 01:40

Binny és a szellem 17.
01:40 - 02:05

Pizsihősök 3.
02:05 - 02:25

Pizsihősök 4.
02:25 - 02:50

Evermoor titkai 7.
02:50 - 03:10

Evermoor titkai 8.
03:10 - 03:35

Hamis cica 15.
03:35 - 03:55

Hamis cica 16.
03:55 - 04:15

Hamis cica 17.
04:15 - 04:35
MEGNÉZEM

Hamis cica 18.
04:35 - 04:55

Hamis cica 25.
04:55 - 05:15

Hamis cica 26.
05:15 - 05:35

Pizsihősök 24.
05:35 - 06:00

Dalmata utca 101 7.
06:00 - 06:30

Green család a nagyvárosban 7.
06:30 - 06:55

Aranyhaj gubancos kalandja 34.
06:55 - 07:20

Aranyhaj gubancos kalandja 35.
07:20 - 07:50

Jessie 30.
07:50 - 08:15

Jessie 33.
08:15 - 08:40

K.C. a tini kém 30.
08:40 - 09:10

K.C. a tini kém 31.
09:10 - 09:35

K.C. a tini kém 32.
09:35 - 10:00

Harcra fel 60.
10:00 - 10:30

Harcra fel 61.
10:30 - 10:55

Harcra fel 63.
10:55 - 11:20

Bizaardvark 50.
11:20 - 11:50

Mech-X4 S2 27.
11:50 - 12:15

Mech-X4 S2 28.
12:15 - 12:40

Mech-X4 S2 29.
12:40 - 13:10

Aranyhaj gubancos kalandja 36.
13:10 - 13:35

Aranyhaj gubancos kalandja 37.
13:35 - 14:00

Austin & Ally 18.
14:00 - 14:30

Austin & Ally 20.
14:30 - 14:55

Austin & Ally 21.
14:55 - 15:20

Liv és Maddie 21.
15:20 - 15:50

Liv és Maddie 11.
15:50 - 16:15

Liv és Maddie 22.
16:15 - 16:40

Sok Sikert Charlie 62.
16:40 - 17:10

Sok Sikert Charlie 65.
17:10 - 17:35

Sok Sikert Charlie 66.
17:35 - 18:00

Bizaardvark 57.
18:00 - 18:30

Mech-X4 S2 30.
18:30 - 18:55

Mickey egér 30.
18:55 - 19:00

Mech-X4 S2 31.
19:00 - 19:25

K.C., a tinikém 6.
19:25 - 19:55

K.C., a tinikém 4.
19:55 - 20:20

K.C., a tini kém 8.
20:20 - 20:45

Aranyhaj: A sorozat 7.
20:45 - 21:15

Dalmata utca 101 11.
21:15 - 21:40

Mickey egér 31.
21:40 - 21:45

Soy Luna 31.
21:45 - 22:40

Zack és Cody élete a tengerjárón 21.
22:40 - 23:05

Hamis cica 3.
23:05 - 23:30

Hamis cica 4.
23:30 - 00:05

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
00:00 - 00:11

Állatkert, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
00:11 - 00:22

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
00:22 - 00:33

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
00:33 - 00:45

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
00:45 - 00:57

Zack és Ziggy, Margo és Félix, Játékos hangok
00:57 - 01:10

Meselánc, Vár az űr, Játékidő
01:10 - 01:21

Didi baba, Hubbi és barátai, Alakul!
01:21 - 01:33

Szafari, Afrika, Tengeri kaland
01:33 - 01:43

Fürdőszoba, Tűzoltók, Sippi Sappi
01:43 - 01:54

Hop-hop, Állatok Birodalma, Raul
01:54 - 02:04

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
02:04 - 02:15

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
02:15 - 02:26

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
02:26 - 02:38

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
02:38 - 02:48

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Zack és Ziggy
02:48 - 03:00

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Játékos
03:00 - 03:12

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
03:12 - 03:21

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
03:21 - 03:32

Zöldségek, Hód család, Ding Dang Dong
03:32 - 03:42

Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza, Manó világ
03:42 - 03:54

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
03:54 - 04:06

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
04:06 - 04:15

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
04:15 - 04:23

Időmanók, Utazunk!, Vízivilág
04:23 - 04:33
MEGNÉZEM

Játékos hangok, Játékidő, Mimo és Bobo
04:33 - 04:43

Hubbi és barátai, Alakul!, Tűzoltók
04:43 - 04:53

Hop-hop, Színvarázs, Táncok
04:53 - 05:04

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
05:04 - 05:13

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
05:13 - 05:21

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
05:21 - 05:26

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
05:26 - 05:37

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
05:37 - 05:47

Dínóvilág, Szafari, Afrika
05:47 - 05:58

Színvarázs, Zöldségek, Csoportok
05:58 - 06:08

Zöldségek, Leon-ART, Játszótársak
06:08 - 06:19

Játékaim, barátaim, Az étterem, Űrbeli kalandorok
06:19 - 06:31

Állatkert, Cica és a Ceruza, Dolgos törpök
06:31 - 06:43

Sport, sport, sport, Mi segítünk, India
06:43 - 06:56

Manó világ, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
06:56 - 07:09

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
07:09 - 07:20

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Körülöttünk a hangok
07:20 - 07:28

Tempo Giusto, Időmanók, Micsoda látvány
07:28 - 07:36

Utazunk!, Játékos hangok, Meselánc
07:36 - 07:47

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
07:47 - 07:57

Sippi Sappi, Hop-hop, Táncok
07:57 - 08:07

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
08:07 - 08:18

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
08:18 - 08:28

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
08:28 - 08:40

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
08:40 - 08:50

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Zack és Ziggy
08:50 - 09:03

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Lola és
09:03 - 09:13

Henry történetei, Kolor Klára, Körülöttünk a hangok
09:13 - 09:21

Toobys, Időmanók, Mi fán terem?
09:21 - 09:27

Édes otthon, Micsoda látvány, Tudásfa
09:27 - 09:39

Élet a városban, Vár az űr, Mimo és Bobo
09:39 - 09:48

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
09:48 - 09:59

Sippi Sappi, Színvarázs, Zöldségek
09:59 - 10:11

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
10:11 - 10:23

Állatkert, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
10:23 - 10:34

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
10:34 - 10:45

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
10:45 - 10:57

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
10:57 - 11:09

Mimo világa, Hubbi elintézi, Finn és Fianna
11:09 - 11:20

Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom, Jön, segít a Babacsapat
11:20 - 11:32

Micsoda látvány, Az állatok birodalma, Utazunk!
11:32 - 11:42

Játékos hangok, Élet a városban, Meselánc
11:42 - 11:53

Játékidő, Mimo és Bobo, Didi baba
11:53 - 12:02

Alakul!, Dínóvilág, Szafari
12:02 - 12:12

Tengeri kaland, Vonat, Fürdőszoba
12:12 - 12:22

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
12:22 - 12:31

Raul, Járművek, Zöldségek
12:31 - 12:40

Játszótársak, Baba-csapat, Játékaim, barátaim
12:40 - 12:53

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
12:53 - 13:05

Dolgos törpök, Napfalva, Csoportok
13:05 - 13:16

Panni és Fanni, Cica és a Ceruza, Múzeumban
13:16 - 13:27

Te mit dolgozol?, Napfalva, Albert megmagyarázza
13:27 - 13:37

Mini melódiák, Puffy és Tubby, Monica & Rudy
13:37 - 13:49

Pixie 2, ABC - duckBC, Finn és Fianna
13:49 - 13:59

Boldog Birodalom, Zack és Ziggy, Margo és Félix
13:59 - 14:11

Zöldségek, Hód család, Ding Dang Dong
14:11 - 14:22

Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza, Manó világ
14:22 - 14:35

Mimo világa, Hubbi elintézi, Risto Gusto
14:35 - 14:46

Margo és Félix, Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézze
14:46 - 14:58

Kukucs, látlak!, Henry történetei, Körülöttünk a hangok
14:58 - 15:07

Tempo Giusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
15:07 - 15:19

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
15:19 - 15:29

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
15:29 - 15:37

Időmanók, Utazunk!, Vízivilág
15:37 - 15:46

Játékos hangok, Játékidő, Mimo és Bobo
15:46 - 15:56

Hubbi és barátai, Alakul!, Tűzoltók
15:56 - 16:07

Hop-hop, Színvarázs, Időmanók
16:07 - 16:17

Az állatok birodalma, Utazunk!, Játékos hangok
16:17 - 16:27

Vár az űr, Játékidő, Mimo és Bobo
16:27 - 16:38

Afrika, Sippi Sappi, Hop-hop
16:38 - 16:47

Raul, Zöldségek, Hód család
16:47 - 16:59

Te mit dolgozol?, Sport, sport, sport, Albert megmagyarázza
16:59 - 17:12

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
17:12 - 17:22

Kolor Klára, Körülöttünk a hangok, Tempo Giusto
17:22 - 17:31

Időmanók, Mi fán terem?, Formácskák
17:31 - 17:36

Micsoda látvány, Tudásfa, Játékos hangok
17:36 - 17:47

Vár az űr, Mimo és Bobo, Hubbi és barátai
17:47 - 17:57

Dínóvilág, Szafari, Afrika
17:57 - 18:08

Színvarázs, Zöldségek, Dínóvilág
18:08 - 18:17

Afrika, Tengeri kaland, Vonat
18:17 - 18:26

Kaktusz, Hop-hop, Állatok Birodalma
18:26 - 18:35

Raul, Járművek, Zöldségek
18:35 - 18:46

Lajka az űrkutya, A szívárvány felett, Baba-csapat
18:46 - 18:55

Űrbeli kalandorok, Hód család, Állatkert
18:55 - 19:08

Dolgos törpök, Színkerék, Vonat
19:08 - 19:19

Sippi Sappi, Kaktusz, Hop-hop
19:19 - 19:31

Zöldségek, Játszótársak, A szívárvány felett
19:31 - 19:43

Baba-csapat, Az étterem, Űrbeli kalandorok
19:43 - 19:56

Tóparti játékok, Játékgyár, Dolgos törpök
19:56 - 20:10

India, Táncok, Járművek
20:10 - 20:23

Csoportok, Baba-csapat, Az étterem
20:23 - 20:34

Állatkert, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
20:34 - 20:46

Múzeumban, Dolgos törpök, Színkerék
20:46 - 20:56

Monica & Rudy, Bundás barátok, Napfalva - Sportfalva
20:56 - 21:08

Világ-bölcsi, Boldog Birodalom, Sport, sport, sport
21:08 - 21:20

India, Puffy és Tubby, Manó világ
21:20 - 21:33

Napfalva - Sportfalva, Mimo világa, Hubbi elintézi
21:33 - 21:44

Világ-bölcsi, Tűzoltók akcióban, Boldog Birodalom
21:44 - 21:56

Risto Gusto, Micsoda látvány, Az állatok birodalma
21:56 - 22:07

Vízivilág, Játékos hangok, Élet a városban
22:07 - 22:17

Oli - a természet körforgásai, Panni és Fanni, Cica és a Ceruza
22:17 - 22:28

Színkerék, Te mit dolgozol?, Napfalva
22:28 - 22:41

Miyu és Litto, Mini melódiák, Puffy és Tubby
22:41 - 22:52

Bundás barátok, Pixie 2, ABC - duckBC
22:52 - 23:02

Monika és Rudy 2, Boldog Birodalom, Zack és Ziggy
23:02 - 23:14

Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!, Mozgás,
23:14 - 23:26

Risto Gusto, Zack és Ziggy, Margo és Félix
23:26 - 23:38

Lola és a Számok, DuckSchool, Kukucs, látlak!
23:38 - 23:49

Körülöttünk a hangok, Mozgás!, Tempo Giusto
23:49 - 23:57

Micsoda látvány, Az állatok birodalma, Jön, segít a Babacsapat
23:57 - 00:06

Global Week-End
00:00 - 00:43

Flashback
00:43 - 01:00

Global Week-End
01:00 - 02:27

State of the Union
02:27 - 02:35

Global Week-End
02:35 - 02:48

Flashback
02:48 - 03:00

Global Week-End
03:00 - 04:45
MEGNÉZEM

Flashback
04:45 - 05:00

Global Week-End
05:00 - 06:49

State of the Union
06:49 - 07:00

Global Week-End
07:00 - 08:38

State of the Union
08:38 - 08:46

Global Week-End
08:46 - 09:35

Insiders
09:35 - 09:42

Global Week-End
09:42 - 10:53

Business planet
10:53 - 11:00

Global Week-End
11:00 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:34

Global Week-End
13:34 - 16:11

Business planet
16:11 - 16:30

Global Week-End
16:30 - 16:45

Flashback
16:45 - 17:00

Global Week-End
17:00 - 18:46

Flashback
18:46 - 19:00

Global Week-End
19:00 - 19:11

Insiders
19:11 - 19:33

Global Week-End
19:33 - 19:47

State of the Union
19:47 - 20:00

Global Week-End
20:00 - 21:12

Business planet
21:12 - 21:16

Global Week-End
21:16 - 23:46

Flashback
23:46 - 00:00

Greenberg
22:10 - 00:20

Az ügynökség
00:20 - 02:50

Greenberg
02:50 - 04:37
MEGNÉZEM

Műsorszünet
04:37 - 05:50

Női szívek
05:50 - 07:50

Egy forró őszi csók
07:50 - 09:50

Ígéret földje
09:50 - 11:45

Sorsjegyesek
11:45 - 13:50

Szuperapu
13:50 - 15:45

A tökéletes apapótló
15:45 - 17:35

Sérülés
17:35 - 20:00

A nyomorultak
20:00 - 22:45

A vér és méz földjén
22:45 - 01:20

TopBaits
00:00 - 00:30

A folyók királya 2. évad
00:30 - 01:00

IBCC 2019.
01:00 - 01:30

IBCC 2019.
01:30 - 02:00

Buffalo vadászat
02:00 - 02:30

Buffalo vadászat
02:30 - 03:00

Buffalo vadászat
03:00 - 03:30

Fogd meg, és engedd vissza!
03:30 - 04:00

Halimádók konyhája
04:00 - 04:30
MEGNÉZEM

Pikkely rám!
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Világ körüli legyes horgászat
06:30 - 07:00

Világ körüli legyes horgászat
07:00 - 07:30

Fókuszban a horgászat
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Horgászat Bokor Károllyal
08:30 - 09:00

Győzd le Charlie Moore-t!
09:00 - 09:30

Világ körüli legyes horgászat
09:30 - 10:00

Világ körüli legyes horgászat
10:00 - 10:30

Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
10:30 - 11:00

Walter megoldások
11:00 - 11:30

Vadászok és gyilkosok
11:30 - 12:00

Dovit
12:00 - 12:30

A folyók királya 2. évad
12:30 - 13:00

IBCC 2019.
13:00 - 13:30

IBCC 2019.
13:30 - 14:00

Buffalo vadászat
14:00 - 14:30

Buffalo vadászat
14:30 - 15:00

Buffalo vadászat
15:00 - 15:30

Fókuszban a versenyhorgászat
15:30 - 16:00

Energofish magazin
16:00 - 16:30

Matchfishing
16:30 - 17:00

Győzd le Charlie Moore-t!
17:00 - 17:30

Rablóhalas horgászat Bokor Károllyal
17:30 - 18:00

Horgászat határok nélkül
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Hajba Balázs
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

A bledi tó pontyai
20:00 - 20:30

Pontyszínház
20:30 - 21:00

Negyedik társasági vadászrandevú
21:00 - 21:30

A zsákmány nyomában
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

Csukahorgászat
23:00 - 23:30

Feedermánia
23:30 - 00:00

Hogyan készült? 25.
00:00 - 00:30

Hogyan készült? 26.
00:30 - 01:00

Élj stílusosan! 2.
01:00 - 01:30

Élj stílusosan! 3.
01:30 - 02:00

Fittek és híresek 10.
02:00 - 03:00

Jógára fel! 46.
03:00 - 03:50

Jógára fel! 47.
03:50 - 04:35
MEGNÉZEM

Hogyan készült?
04:35 - 05:00

Csendes-óceáni kalandok 9.
05:00 - 05:55

Hogyan készült?
05:55 - 06:25

A nagy házalakítás
06:25 - 07:25

Feleségcsere 9.
07:25 - 08:30

Hogyan készült?
08:30 - 09:00

Hogyan készült?
09:00 - 09:30

Hogyan készült?
09:30 - 10:00

Hogyan készült?
10:00 - 10:30

Mániákus utazó 3.
10:30 - 11:30

1000 hely, amelyet látni kell 1.
11:30 - 12:30

Vízparti álomotthonok
12:30 - 13:00

Vízparti álomotthonok
13:00 - 13:30

Zombiház-alakítás
13:30 - 14:30

Zombiház-alakítás
14:30 - 15:30

Zombiház-alakítás
15:30 - 16:30

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
16:30 - 18:00

Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
18:00 - 19:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:30 - 20:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
20:00 - 20:30

Mondj igent a ruhára: Atlanta
20:30 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Atlanta
21:00 - 21:30

Rejtélyes diagnózis 10.
21:30 - 22:30

Rejtélyes diagnózis 1.
22:30 - 23:30

Esküvő első látásra
23:30 - 00:30

Tökéletes katona: A leszámolás napja
23:45 - 02:00

Everly - Gyönyörű és veszélyes
02:00 - 04:00

Nindzsa
04:00 - 05:55
MEGNÉZEM

A zsoldos katona
05:55 - 08:00

Asterix és Kleopátra
08:00 - 09:25

Dzsungel-mentőakció
09:25 - 11:20

Hazárd megye lordjai: A kezdet
11:20 - 13:20

Piedone Hongkongban
13:20 - 15:50

Apácashow 2.: Újra virul a fityula
15:50 - 18:00

Beépített szépség 2
18:00 - 20:20

Sherlock Holmes: Árnyjáték
20:20 - 23:00

Argo
23:00 - 01:15

Lélekörlő
22:50 - 00:35

Tárt ajtó
00:35 - 02:10

Az Atlantis leáll
02:10 - 03:35

Keserédes
03:35 - 05:55
MEGNÉZEM

A Cukor-patak bandája 2.
05:55 - 07:10

Natalie rózsája
07:10 - 08:35

Daniel és a szuperkutyák
08:35 - 10:20

A bicska
10:20 - 11:50

Trükkös Tomi visszatér
11:50 - 13:25

Etienne!
13:25 - 14:55

Marco Polo 1
14:55 - 16:25

Marco Polo 2
16:25 - 17:50

Mindörökké hoki
17:50 - 19:25

Einstein rejtélyei I./7.
19:25 - 20:10

Einstein rejtélyei I./8.
20:10 - 21:00

Callboys I./5.
21:00 - 22:00

Callboys I./6.
22:00 - 22:55

A fejvadász - A pénz hatalma
22:55 - 00:40

Fit Info
00:00 - 05:00
MEGNÉZEM

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna - Szilva Bea
06:00 - 06:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
06:55 - 07:00

Fit Blast - Bagyinszki Anikó
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája - Csiki Rebeka
08:00 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit mama torna - Táncsits Olívia
09:00 - 09:55

Step by Step - Ada
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik - Bagyinszki Anikó
10:00 - 10:55

Fit 4 You - Vér Tamás
10:55 - 11:00

Box Warrior - Ferencz Virág
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctorna - Nyárádi Esztella
12:00 - 12:55

Zumba - Ovrova Inci
12:55 - 13:00

Gerincjóga - Fekete Tímea
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma - Barta Péter
14:00 - 14:55

Step by Step - Ada
14:55 - 15:00

Fit 4 Life - Ferencz Virág
15:00 - 15:55

Fit 4 You - Vér Tamás
15:55 - 16:00

Alakforma - Szilva Bea
16:00 - 16:55

BoxTeam a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna - Csiki Rebeka
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségedért! - Osvaldo Zequeira
17:55 - 18:00

Box Cross - Lőrincz Ernő
18:00 - 18:55

Gyerektorna - Csiki Rebeka
18:55 - 19:00

Total Body - Barta Péter
19:00 - 19:55

Step by Step - Ada
19:55 - 20:00

TabADA - Ada
20:00 - 20:30

Stretching - Borsos Marcell
20:30 - 20:55

Fit 4 You - Vér Tamás
20:55 - 21:00

Lazító jóga - Fekete Tímea
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00
MEGNÉZEM

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00