Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Rexfilmtv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TesztM

01:00 - 01:00 Városi televíziók

aes

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

 

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Forint, fillér
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Élő egyház
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Kárpát expressz
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Forint, fillér
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

 

Melissa és Joey IV./2.
01:15 - 01:35

Én vagyok itt!
01:35 - 02:40

Hawaii Five-O IV./19.
02:40 - 03:25

Az A38 Hajó színpadán: Vághy Tamás
03:25 - 04:15

Tuti gimi VIII./21.
04:15 - 05:00

Pom-Pom meséi I.
05:00 - 05:05

A nagy ho-ho-ho horgász I.
05:05 - 05:15

A kockásfülű nyúl II.
05:15 - 05:20

Vízipók-Csodapók II.
05:20 - 05:30

Bo, az örökmozgó III.
05:30 - 05:55

Alvin és a mókusok I.
05:55 - 06:05

Alvin és a mókusok I.
06:05 - 06:20

Roger, az űrjárőr
06:20 - 06:30

Cili seriff és a Vadnyugat I.
06:30 - 06:55

Szófia hercegnő I.
06:55 - 07:20

Mickey és az autóversenyzők
07:20 - 07:40

A Büszke birtok oroszlán őrsége
07:40 - 08:05

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
08:05 - 08:30

Állatkerti sétány 64.
08:30 - 08:40

Állatkerti sétány 64.
08:40 - 08:55

Peppa malac
08:55 - 09:00

Dóra, a felfedező IV./3.
09:00 - 09:25

Rubi Szivárványiában
09:25 - 09:40

Éliás, a kis mentőhajó
09:40 - 09:50

Moncsicsik
09:50 - 10:00

Go Diego! Go! IV.
10:00 - 10:25

Hahó Pip!
10:25 - 10:40

Franklin
10:40 - 11:00

Hetedhét kaland
11:00 - 11:10

Maja, a méhecske
11:10 - 11:25

Pom-Pom meséi I.
11:25 - 11:35

A nagy ho-ho-ho horgász I.
11:35 - 11:40

A kockásfülű nyúl II.
11:40 - 11:50

Vízipók-Csodapók II.
11:50 - 12:00

Trombi és a Tűzmanó II.
12:00 - 12:05

Magyar népmesék
12:05 - 12:15

Süsü, a sárkány kalandjai
12:15 - 12:50

Mondák a Magyar Történelemből
12:50 - 13:00

Nálatok, laknak állatok? IV.
13:00 - 13:30

Digby, a tinisárkány II.
13:30 - 13:40

Digby, a tinisárkány II.
13:40 - 13:55

M2 matricák - Négyzetgyök
13:55 - 14:00

Állatkerti sétány 64.
14:00 - 14:10

Állatkerti sétány 64.
14:10 - 14:20

Aprónép
14:20 - 14:25

Sziklaszirti mesék
14:25 - 14:35

Bori II.
14:35 - 14:45

Bori II.
14:45 - 15:00

Franklin
15:00 - 15:25

Maja, a méhecske
15:25 - 15:35

Bo, az örökmozgó III.
15:35 - 16:00

Traktor Tom 1-2
16:00 - 16:10

Mesélj nekem!
16:10 - 16:20

Hetedhét kaland
16:20 - 16:35

Go Diego! Go! IV.
16:35 - 17:00

Roger, az űrjárőr
17:00 - 17:10

Cili seriff és a Vadnyugat I.
17:10 - 17:35

Szófia hercegnő I.
17:35 - 18:00

Mickey és az autóversenyzők
18:00 - 18:20

A Büszke birtok oroszlán őrsége
18:20 - 18:45

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
18:45 - 19:10

Alvin és a mókusok I.
19:10 - 19:20

Alvin és a mókusok I.
19:20 - 19:35

Moncsicsik
19:35 - 19:45

Sziklaszirti mesék
19:45 - 19:50

Éliás, a kis mentőhajó
19:50 - 20:05

M2 matricák - Hevül a vegyület
20:05 - 20:15

Tuti gimi VIII./22.
20:15 - 21:05

Melissa és Joey IV./3.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Hawaii Five-O IV./20.
22:40 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Ghostpoet
23:25 - 00:25

 

Nagyok
01:25 - 01:55

Napok, évek, századok - Tőkéczki László műsora
01:55 - 02:45

Noé barátai
02:45 - 03:15

Határtalanul magyar
03:15 - 03:40

Esély
03:40 - 04:00

Család'18
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Hrvatska Kronika
06:45 - 07:10

Ecranul Nostru
07:10 - 07:40

Ridikül
07:40 - 08:30

Kisvárosi doktor I-II./2.
08:30 - 09:25

A múlt árnyékában 22.
09:25 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Jamie 30 perces kajái 33.
12:50 - 13:20

Honfoglaló
13:20 - 14:15

A múlt árnyékában 23.
14:15 - 15:15

Erdészház Falkenauban IV./3.
15:15 - 16:05

A hegyi doktor - Újra rendel VII./2.
16:05 - 17:00

Ridikül
17:00 - 17:55

Befektetés a vidék jövőjébe - Fejlesztéspolitikai magazin
17:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Sorsok útvesztője 33.
18:35 - 19:30

Honfoglaló
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

A Durrell család II./4.
20:35 - 21:30

A fátyolos hölgy 10.
21:30 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

Szívzűr
22:30 - 00:10

 

Út a világbajnokságra
02:15 - 02:41

Sport7fő
02:41 - 03:35

Bringasport magazin
03:35 - 03:55

Kajak-kenu Európa-bajnokság - Belgrád
03:55 - 05:30

Fradi Tv magazin
05:30 - 06:00

Sporthíradó
06:00 - 08:00

LEN Vízilabda Bajnokok Ligája Final 8
08:00 - 09:25

Sportpercek
09:25 - 09:30

Sportpercek
09:30 - 09:35

Sportpercek
09:35 - 09:37

Sportpercek
09:37 - 09:45

Hungaroring magazin
09:45 - 10:20

Út a világbajnokságra
10:20 - 10:50

Út a világbajnokságra
10:50 - 11:20

Út a világbajnokságra
11:20 - 11:50

Út a világbajnokságra
11:50 - 12:25

Út a világbajnokságra
12:25 - 12:55

Út a világbajnokságra
12:55 - 13:30

Út a világbajnokságra
13:30 - 14:00

Út a világbajnokságra
14:00 - 14:30

Kerékpártúra magazin
14:30 - 15:05

LEN Vízilabda Bajnokok Ligája Final 8
15:05 - 16:25

Kézilabda
16:25 - 18:30

Stúdió
18:30 - 19:00

Kézilabda közvetítés
19:00 - 20:36

Stúdió
20:36 - 21:00

Stúdió
21:00 - 22:00

Sporthíradó
22:00 - 22:15

Kézilabda közvetítés
22:15 - 23:55

Férfi kosárlabda NB I. bajnoki döntő
23:55 - 01:50

 

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Magyar pop
01:35 - 02:30

Hullámzó vőlegény
02:30 - 04:05

Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat 4.
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:55

Nagyok
05:55 - 06:25

Kárpát expressz
06:25 - 06:45

Kék bolygó
06:45 - 07:10

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:10 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:25

Kínai nyelvű hírek
08:25 - 08:40

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:40 - 09:10

Isten kezében
09:10 - 09:45

Tálentum
09:45 - 10:20

Magyar Krónika
10:20 - 10:50

Nagyok
10:50 - 11:20

Angol nyelvű hírek
11:20 - 11:35

Ragaszkodom a szerelemhez
11:35 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Magyar gazda
13:20 - 13:45

Noé barátai
13:45 - 14:15

Novum
14:15 - 14:50

Család-barát
14:50 - 16:25

Hrvatska Kronika
16:25 - 16:55

Ecranul Nostru
16:55 - 17:30

Ízőrzők
17:30 - 18:05

Gasztroangyal
18:05 - 19:00

Itthon vagy!
19:00 - 19:30

Magyarország, szeretlek!
19:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:35

Honfoglaló
22:35 - 23:25

Kulturális Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:30

 

A Kisasszony 64.
01:25 - 01:55

Anziksz
01:55 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:05

Daktari 51.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Magyarország 2002
07:20 - 07:50

A pampák királya 90.
07:50 - 08:50

A Silla királyság ékköve 42.
08:50 - 09:55

Família Kft. 250.
09:55 - 10:25

Família Kft. 251.
10:25 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Vészhelyzet II./19.
11:15 - 12:10

Angyalbőrben 7.
12:10 - 13:10

Századfordító Magyarok
13:10 - 14:10

Zene, zene, zene
14:10 - 15:10

Hazárd megye lordjai III./9.
15:10 - 16:00

A pampák királya 91.
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

A Silla királyság ékköve 43.
17:15 - 18:25

Família Kft. 252.
18:25 - 18:55

Família Kft. 253.
18:55 - 19:25

Vészhelyzet II./20.
19:25 - 20:20

Angyalbőrben 8.
20:20 - 21:25

KRÉM Showhivatal
21:25 - 22:25

Kató néni kabaréja
22:25 - 23:25

23:25–00:20

A műsorban a népszerű művész mesél életéről, pályájáról. A portréfilmben megszólalnak Rátonyi Róbert családtagjai is. Az interjút ismert melódiák felvételei színesítik.

Rendezte: Bilicsi Erzsébet

"> "A" Rátonyi
23:25 - 00:20

 

Kulturális Híradó
01:15 - 01:45

Magyar Krónika 23.
01:45 - 02:15

Családi dráma - vígjáték
02:15 - 03:25

Püspökkenyér
03:25 - 03:50

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
03:50 - 04:20

Esti kérdés
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
06:05 - 06:15

Tudomány Minden Napra
06:15 - 06:35

Kulturális Híradó
06:35 - 07:00

Felsős
07:00 - 07:35

Új idők, új dalai
07:35 - 08:10

Mindenki Akadémiája
08:10 - 08:35

A gondolkodás művészete II./1.
08:35 - 08:40

Novum
08:40 - 09:10

A hiányzó láncszem III./40.
09:10 - 09:50

Franciaország vad világa 6.
09:50 - 10:50

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
10:50 - 11:30

Ki hitte volna? II./4.
11:30 - 12:00

Caravaggio Máltán - Menekülés a mesterség csúcsára
12:00 - 12:30

Rejtélyes XX. század
12:30 - 13:00

Mítoszok és legendák 1.
13:00 - 13:25

A gondolkodás művészete II./2.
13:25 - 13:30

A számok bűvöletében 2.
13:30 - 14:00

Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
14:00 - 14:10

Új idők, új dalai
14:10 - 14:40

Szólalj meg! - németül
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - franciául
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - olaszul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - spanyolul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - oroszul
15:00 - 15:05

Szólalj meg! - angolul
15:05 - 15:25

Igenis, Miniszterelnök Úr! 16.
15:25 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:00

A gondolkodás művészete II./3.
17:00 - 17:10

Franciaország vad világa 7.
17:10 - 18:00

A gondolkodás művészete II./4.
18:00 - 18:10

Tudomány Minden Napra
18:10 - 18:25

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
18:25 - 19:00

Vers mindenkinek
19:00 - 19:01

Kulturális Híradó
19:01 - 19:35

Ki hitte volna? II./5.
19:35 - 19:55

A gondolkodás művészete II./5.
19:55 - 20:10

Tengerek, városok, emberek
20:10 - 20:55

A gondolkodás művészete II./6.
20:55 - 21:10

Előszó
21:10 - 21:15

MüpArt Classic
21:15 - 23:00

Esti kérdés
23:00 - 23:35

Tengerek, városok, emberek
23:35 - 00:20

 

Columbo
03:05 - 04:20

Világhíradó
04:20 - 04:40

700-as klub
04:40 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 06:00

ATV START
06:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:10

Fórum
09:10 - 10:45

Hívj és nyerj!
10:45 - 12:00

ATV Híradó
12:00 - 12:30

Fórum
12:30 - 13:30

Ékszer TV
13:30 - 15:30

Fórum
15:30 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

A nap híre
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:00

Egyenes beszéd
19:00 - 21:00

ATV Híradó
21:00 - 21:30

Columbo
21:30 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

 

Gyilkos elmék: Túl minden határon I./12.
01:50 - 02:35

A törvény embere IV./12.
02:35 - 03:14

Műsorszünet
03:14 - 07:05

Teen Wolf - Farkasbőrben VI./20.
07:05 - 08:10

Profilozók II./6.
08:10 - 09:20

Észlelés II./10.
09:20 - 10:15

NCIS X./3.
10:15 - 11:10

Sherlock és Watson IV./1.
11:10 - 12:10

Skorpió - Agymenők akcióban I./12.
12:10 - 13:10

NCIS X./3.
13:10 - 14:10

Sherlock és Watson IV./1.
14:10 - 15:10

A hírnökök I./1.
15:10 - 16:05

Profilozók II./7.
16:05 - 17:10

Észlelés II./11.
17:10 - 18:10

Skorpió - Agymenők akcióban I./13.
18:10 - 19:05

Sherlock és Watson IV./2.
19:05 - 20:05

NCIS X./4.
20:05 - 21:00

SWAT - Különleges egység I./15.
21:00 - 22:00

NCIS: Los Angeles VII./8.
22:00 - 23:00

NCIS: Los Angeles VII./9.
23:00 - 23:55

SWAT - Különleges egység I./15.
23:55 - 00:55

 

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Terra Santa News
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Európa
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Székely konyha
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

 

Grizzy és a lemmingek 3.
01:02 - 01:10

Grizzy és a lemmingek 4.
01:10 - 01:16

Grizzy és a lemmingek 5.
01:16 - 01:23

Grizzy és a lemmingek 6.
01:23 - 01:30

Én és a lovagom 101.
01:30 - 01:40

Én és a lovagom 102.
01:40 - 01:55

Én és a lovagom 103.
01:55 - 02:05

Én és a lovagom 104.
02:05 - 02:20

Mr. Bean 1.
02:20 - 02:30

Mr. Bean 2.
02:30 - 02:40

Mr. Bean 3.
02:40 - 02:50

Mr. Bean 4.
02:50 - 03:00

Miss Moon 1.
03:00 - 03:11

Miss Moon 2.
03:11 - 03:25

Miss Moon 3.
03:25 - 03:36

Miss Moon 4.
03:36 - 03:50

Grizzy és a lemmingek 1.
03:50 - 03:56

Grizzy és a lemmingek 2.
03:56 - 04:02

Grizzy és a lemmingek 3.
04:02 - 04:10

Grizzy és a lemmingek 4.
04:10 - 04:16

Grizzy és a lemmingek 5.
04:16 - 04:23

Grizzy és a lemmingek 6.
04:23 - 04:30

Pat, a kutya 7.
04:30 - 04:37

Pat, a kutya 8.
04:37 - 04:44

Pat, a kutya 9.
04:44 - 04:55

Pat, a kutya 10.
04:55 - 05:02

Pat, a kutya 11.
05:02 - 05:08

Pat, a kutya 12.
05:08 - 05:15

Mr. Bean 1.
05:15 - 05:25

Mr. Bean 2.
05:25 - 05:35

Mr. Bean 3.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 4.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 35.
06:00 - 06:11

Dorothy Óz földjén 36.
06:11 - 06:25

Pat, a kutya 47.
06:25 - 06:32

Pat, a kutya 55.
06:32 - 06:39

Pat, a kutya 2.
06:39 - 06:50

A Happó család 208.
06:50 - 06:55

Flúgos futam 23.
06:55 - 07:06

Flúgos futam 17.
07:06 - 07:20

A Tom és Jerry-show 1651.
07:20 - 07:26

A Tom és Jerry-show 1661.
07:26 - 07:32

A Tom és Jerry-show 1671.
07:32 - 07:45

A Tom és Jerry-show 1681.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 1691.
07:51 - 07:57

A Tom és Jerry-show 531.
07:57 - 08:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 41.
08:15 - 08:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 42.
08:40 - 09:05

Nyuszipoly 45.
09:05 - 09:15

Nyuszipoly 46.
09:15 - 09:30

Nyuszipoly 47.
09:30 - 09:40

Nyuszipoly 48.
09:40 - 09:55

Én és a lovagom 141.
09:55 - 10:05

Én és a lovagom 142.
10:05 - 10:25

Én és a lovagom 143.
10:25 - 10:35

Én és a lovagom 144.
10:35 - 10:45

A Happó család 208.
10:45 - 10:55

Mr. Bean 17.
10:55 - 11:05

Mr. Bean 18.
11:05 - 11:20

Mr. Bean 19.
11:20 - 11:30

Mr. Bean 20.
11:30 - 11:50

Nyuszipoly 23.
11:50 - 12:00

Nyuszipoly 24.
12:00 - 12:15

Nyuszipoly 25.
12:15 - 12:25

Nyuszipoly 26.
12:25 - 12:40

A Tom és Jerry-show 1651.
12:40 - 12:46

A Tom és Jerry-show 1661.
12:46 - 12:52

A Tom és Jerry-show 1671.
12:52 - 13:05

A Tom és Jerry-show 1681.
13:05 - 13:11

A Tom és Jerry-show 1691.
13:11 - 13:17

A Tom és Jerry-show 531.
13:17 - 13:30

Dorothy Óz földjén 37.
13:30 - 13:40

Dorothy Óz földjén 38.
13:40 - 13:55

A Happó család 1.
13:55 - 14:00

Pat, a kutya 10.
14:00 - 14:07

Pat, a kutya 44.
14:07 - 14:13

Pat, a kutya 3.
14:13 - 14:25

Én és a lovagom 135.
14:25 - 14:35

Én és a lovagom 136.
14:35 - 14:50

Mr. Bean 21.
14:50 - 15:00

Mr. Bean 22.
15:00 - 15:20

Mr. Bean 23.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 24.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 49.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 50.
15:55 - 16:15

Nyuszipoly 51.
16:15 - 16:25

Nyuszipoly 52.
16:25 - 16:40

Új bolondos dallamok 1031.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 1032.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 1041.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 691.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 1001.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 1002.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 1011.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 91.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 541.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 551.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 561.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 571.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 581.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 591.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 43.
18:20 - 18:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 44.
18:50 - 19:15

Mr. Bean 191.
19:15 - 19:26

Mr. Bean 192.
19:26 - 19:45

Flúgos futam 23.
19:45 - 19:56

Flúgos futam 17.
19:56 - 20:10

Új bolondos dallamok 1031.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 1032.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 1041.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 691.
20:25 - 20:35

Új bolondos dallamok 1001.
20:35 - 20:40

Új bolondos dallamok 1002.
20:40 - 20:45

Új bolondos dallamok 1011.
20:45 - 20:50

Új bolondos dallamok 91.
20:50 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 10.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 11.
21:06 - 21:13

Grizzy és a lemmingek 12.
21:13 - 21:25

Én és a lovagom 105.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 106.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 107.
21:50 - 22:00

Én és a lovagom 108.
22:00 - 22:20

Mr. Bean 5.
22:20 - 22:30

Mr. Bean 6.
22:30 - 22:45

Mr. Bean 7.
22:45 - 22:55

Mr. Bean 8.
22:55 - 23:15

Pat, a kutya 13.
23:15 - 23:22

Pat, a kutya 14.
23:22 - 23:28

Pat, a kutya 15.
23:28 - 23:40

Pat, a kutya 16.
23:40 - 23:47

Pat, a kutya 17.
23:47 - 23:54

Pat, a kutya 18.
23:54 - 00:05

 

Új csaj VI./4.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal I./9.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal I./10.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal I./11.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal I./12.
03:05 - 03:30

A Madagaszkár Pingvinjei I./12.
03:30 - 03:55

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./12.
03:55 - 04:20

SpongyaBob KockaNadrág V./90.
04:20 - 04:45

SpongyaBob KockaNadrág V./91.
04:45 - 05:10

Új csaj IV./11.
05:10 - 05:35

Új csaj IV./12.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág III./44.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág V./93.
06:30 - 07:00

A Madagaszkár Pingvinjei I./13.
07:00 - 07:30

Így jártam anyátokkal I./9.
07:30 - 08:00

Így jártam anyátokkal I./10.
08:00 - 08:30

Jóbarátok I./18.
08:30 - 09:00

Új csaj IV./11.
09:00 - 09:30

Új csaj IV./12.
09:30 - 10:00

Anyám borogass III./14.
10:00 - 10:30

Anyám borogass III./15.
10:30 - 11:00

Melissa és Joey II./3.
11:00 - 11:30

Melissa és Joey II./4.
11:30 - 12:00

Mike és Molly II./7.
12:00 - 12:30

Mike és Molly II./8.
12:30 - 13:00

Baby Daddy I./5.
13:00 - 13:30

Baby Daddy I./6.
13:30 - 14:00

Így jártam anyátokkal I./11.
14:00 - 14:30

Így jártam anyátokkal I./12.
14:30 - 15:00

Anyám borogass III./14.
15:00 - 15:30

Anyám borogass III./15.
15:30 - 16:00

Mike és Molly II./9.
16:00 - 16:30

Mike és Molly II./10.
16:30 - 17:00

Melissa és Joey II./5.
17:00 - 17:30

Melissa és Joey II./6.
17:30 - 18:00

Jóbarátok I./19.
18:00 - 18:30

Jóbarátok I./20.
18:30 - 19:00

Baby Daddy I./7.
19:00 - 19:30

Baby Daddy I./8.
19:30 - 20:00

Így jártam anyátokkal I./13.
20:00 - 20:30

Így jártam anyátokkal I./14.
20:30 - 21:00

Így jártam anyátokkal I./15.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal I./16.
21:30 - 22:00

Mike és Molly II./11.
22:00 - 22:30

Mike és Molly II./12.
22:30 - 23:00

Anyám borogass III./16.
23:00 - 23:30

Anyám borogass III./17.
23:30 - 00:00

 

Gyilkos elmék VII./6.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők VIII./2.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XIII./10.
04:00 - 05:00

A Toledo család 97.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők V./2.
09:00 - 09:55

Született detektívek II./7.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XIII./11.
10:50 - 11:45

Castle VIII./6.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők V./2.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XXI./3.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XXI./4.
14:30 - 15:30

CSI: A helyszínelők VIII./3.
15:30 - 16:25

A hidegsebész II./5.
16:25 - 17:20

Született detektívek II./8.
17:20 - 18:15

CSI: Miami helyszínelők IX./14.
18:15 - 19:10

Castle VIII./7.
19:10 - 20:05

A mentalista IV./9.
20:05 - 21:00

Dr. Csont V./10.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VII./7.
22:00 - 23:00

Döglött akták VII./9.
23:00 - 00:00

 

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
02:00 - 02:30

Energia a négyzeten
02:30 - 03:00

Nagy álmodozók
03:00 - 04:00

Tudomány a vadonban II.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban II.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban III.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban III.
05:30 - 06:00

Gyerünk srácok!
06:00 - 06:30

Gyerünk srácok!
06:30 - 07:00

Csodálatos állatok IV./7.
07:00 - 07:15

Sportlabor
07:15 - 07:30

Gasztrobbanás
07:30 - 07:45

Varázslók 1
07:45 - 08:00

Felfedező Expressz
08:00 - 08:25

Mati, Dada és a művészet
08:25 - 08:35

Kíváncsi Mily
08:35 - 08:40

Kíváncsi Mily
08:40 - 08:50

Infotoy
08:50 - 09:00

Infotoy
09:00 - 09:10

GEOlino
09:10 - 09:25

GEOlino
09:25 - 09:40

Sziporka Sziszi
09:40 - 09:55

Pofonegyszerű
09:55 - 10:10

Trükkös tudomány
10:10 - 10:35

Tudós Palánták
10:35 - 11:00

Az evolúció mítosza
11:00 - 11:25

Az evolúció mítosza
11:25 - 12:00

Look Kool
12:00 - 12:25

Csináld magad okosságok
12:25 - 12:50

Artzooka
12:50 - 13:15

Történelmi találmányok
13:15 - 13:40

Kíváncsi Mily
13:40 - 13:45

Kíváncsi Mily
13:45 - 13:55

Infotoy
13:55 - 14:05

Infotoy
14:05 - 14:15

GEOlino
14:15 - 14:30

GEOlino
14:30 - 14:45

Sziporka Sziszi
14:45 - 15:00

Pofonegyszerű
15:00 - 15:15

A hétköznapi tudomány
15:15 - 15:40

Tudós Palánták
15:40 - 16:05

Az evolúció mítosza
16:05 - 16:30

Az evolúció mítosza
16:30 - 17:05

Look Kool
17:05 - 17:30

Csináld magad okosságok
17:30 - 17:55

Artzooka 1
17:55 - 18:20

Történelmi találmányok
18:20 - 18:45

Kíváncsi Mily
18:45 - 18:50

Kíváncsi Mily
18:50 - 19:00

Az evolúció mítosza
19:00 - 19:25

Az evolúció mítosza
19:25 - 20:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
20:00 - 20:30

Energia a négyzeten
20:30 - 21:00

Kicsi a világ - Összekapcsolva
21:00 - 22:00

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
22:00 - 22:30

Utazás a négyzeten
22:30 - 23:00

A természet technológiái
23:00 - 00:00

 

Binny és a szellem 9.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 10.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 6.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 24.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 25.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 1.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 2.
04:25 - 04:50

Hamis cica 22.
04:50 - 05:15

Hamis cica 43.
05:15 - 05:30

Pizsihősök 14.
05:30 - 05:55

Napnyuszik S1 12.
05:55 - 06:00

Pizsihősök 17.
06:00 - 06:25

Napnyuszik S1 6.
06:25 - 06:30

Phineas és Ferb 5.
06:30 - 06:45

Milo Murphy törvénye 31.
06:45 - 07:00

Szófia hercegnő 45.
07:00 - 07:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 20.
07:30 - 07:55

Csillag kontra Gonosz Erők 9.
07:55 - 08:10

Kitty nem cica 17.
08:10 - 08:25

Mickey egér 19.
08:25 - 08:30

Kutya pajtik 18.
08:30 - 09:00

Mickey és az autóversenyzők 2.
09:00 - 09:30

Pizsihősök 6.
09:30 - 10:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
10:00 - 10:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 26.
10:30 - 11:00

The Lodge I./9.
11:00 - 11:30

Violetta 91.
11:30 - 12:30

Kikiwaka tábor 8.
12:30 - 13:00

A zűr közepén II./36.
13:00 - 13:30

A zűr közepén II./31.
13:30 - 14:00

Raven otthona 5.
14:00 - 14:30

Elena - Avalor hercegnője 9.
14:30 - 14:55

Verdanimációk 4.
14:55 - 15:00

Kacsamesék 4.
15:00 - 15:30

Kitty nem cica 18.
15:30 - 15:45

Hotel Transzilvánia: A sorozat 24.
15:45 - 16:00

Kutya pajtik 9.
16:00 - 16:30

Aranyhaj: A sorozat 15.
16:30 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 17.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
17:30 - 18:00

Kacsamesék 5.
18:00 - 18:30

K.C., a tinikém 3.
18:30 - 19:00

Soy Luna II./159.
19:00 - 20:00

Raven otthona 5.
20:00 - 20:30

A zűr közepén II./33.
20:30 - 21:00

Jessie 89.
21:00 - 21:30

Jessie 95.
21:30 - 22:00

Soy Luna II./159.
22:00 - 22:55

Mickey egér 6.
22:55 - 23:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
23:00 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 7.
23:30 - 00:00

 

Fegyverek a háborúban 1,2.
02:00 - 03:00

Kémhálózat 2.
03:00 - 04:00

Modern csodák 2.
04:00 - 05:00

Legendás csatahajók 2.
05:00 - 06:00

Szétvágva 13.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A háború művészete 20.
07:00 - 08:00

Kémhálózat 21.
08:00 - 09:00

Háború színesben 15.
09:00 - 10:00

Vadászok konyhája 86.
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája 89.
10:30 - 11:00

Az elveszett Kennedy családi filmek
11:00 - 13:00

A fegyverek története 15.
13:00 - 14:00

Kémhálózat 19.
14:00 - 15:00

A háború művészete 25.
15:00 - 16:00

Extrém hivatások 7.
16:00 - 17:00

Halimádók konyhája 89.
17:00 - 17:30

Vadászok konyhája 86.
17:30 - 18:00

A Kennedy-gyilkosság: 24 órával később
18:00 - 20:00

A Nostradamus effektus 6.
20:00 - 21:00

A háború művészete 20.
21:00 - 22:00

Legendás csatahajók 10.
22:00 - 23:00

A hét törpe Auschwitz-ban
23:00 - 01:00

 

Tudakozó
01:50 - 02:30

Keménymag
02:30 - 03:20

Napi aktuális
03:20 - 04:10

Látókör
04:10 - 04:45

Tegnapi történelem
04:45 - 05:10

Razzia
05:10 - 05:35

Plusz-mínusz
05:35 - 06:00

Keménymag
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:35

Terc
07:35 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Napi aktuális
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Tudakozó
09:10 - 09:45

Kultúrklub Major Melindával
09:45 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Kettesben Szabó Anettel
10:05 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Zöld világ
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Sajtóklub
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Olümposz
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Építészet XXI.
15:05 - 15:30

Élő örökség
15:30 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:25

Kultúrklub Major Melindával
16:25 - 16:35

Látókör
16:35 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Heti terror
17:05 - 17:30

Jövőálló
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Tudakozó
18:25 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Klinika
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Angard
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Számla
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Napi aktuális
23:05 - 00:00

 

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 11:12

Futuris
11:12 - 11:27

News of the Day
11:27 - 14:16

Real Economy
14:16 - 14:27

News of the Day
14:27 - 16:46

Futuris
16:46 - 17:00

News of the Day
17:00 - 17:48

Real Economy
17:48 - 18:00

News of the Day
18:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 00:28

 

Műsorszünet
01:20 - 06:50

Dermesztő titkok XII.
06:50 - 08:50

A nagy hajsza
08:50 - 10:35

Esküvő újratöltve
10:35 - 12:35

Farkaskaland
12:35 - 14:25

Az oroszlán télen 1
14:25 - 16:15

Hans Christian Andersen: Életem története 1
16:15 - 18:10

Hans Christian Andersen: Életem története 2
18:10 - 20:00

A múlt kísértése
20:00 - 22:00

A dajka
22:00 - 23:50

A fáraó bosszúja 2
23:50 - 01:15

 

Szörny pontyok a Majom sziklákról
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Haldorádó
03:30 - 04:00

Dudi Baits
04:00 - 04:30

Pergess Ratkai Mikivel
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Shootingworld 1. rész
05:30 - 06:00

Shootingworld 2. rész
06:00 - 06:30

Walter megoldások
06:30 - 07:00

Rémtörténetek
07:00 - 07:30

Fókuszban a horgászat
07:30 - 08:00

Energofish
08:00 - 08:30

Matchfishing
08:30 - 09:00

The Fishing Tv Show
09:00 - 09:30

Horgászat határok nélkül
09:30 - 10:00

Don Carp Baits
10:00 - 10:30

Pontyszínház
10:30 - 11:00

Pontyszínház
11:00 - 11:30

Horgásztestvérek
11:30 - 12:00

Fókuszban Ács József
12:00 - 12:30

Légy-Ott!
12:30 - 13:00

Légy-Ott!
13:00 - 13:30

Rémtörténetek
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Pergető akadémia
15:30 - 16:00

Csali Hungária
16:00 - 16:30

IPCC 2017. Döntő
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Matchfishing
17:30 - 18:00

For Fishing Prága 2018.
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Horgászat határok nélkül
19:30 - 20:00

Fókuszban a horgászat
20:00 - 20:30

Halak nem mesélnek
20:30 - 21:00

Halak nem mesélnek 2. rész
21:00 - 21:30

Fegyvermester
21:30 - 22:00

Fegyvermester
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Don Carp Baits
23:00 - 23:30

Haldorádó
23:30 - 00:00

 

Hogyan készült?
01:55 - 02:25

Álmaim első otthona
02:25 - 02:55

Álmaim első otthona
02:55 - 03:20

Véznák kontra Dagik
03:20 - 04:10

Menyasszörnyek X.
04:10 - 05:00

Jógára fel! 44.
05:00 - 05:55

Shopping Királynők
05:55 - 07:05

Hogyan készült?
07:05 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi - a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

David Tutera: A sztárszervező
11:35 - 12:40

Olaszország a tányéromon
12:40 - 13:10

Alaszkába költözünk 1.
13:10 - 13:40

Alaszkába költözünk 2.
13:40 - 14:10

Álomesküvők
14:10 - 15:15

Shopping Királynők
15:15 - 16:20

Joshi - a legjobb barát
16:20 - 16:55

David Tutera: A sztárszervező 1.
16:55 - 18:00

Hogyan készült? VII./9.
18:00 - 18:30

Hogyan készült? VII./10.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás III./10.
19:00 - 20:00

Álomesküvők III./16.
20:00 - 21:00

Véznák kontra Dagik III./4.
21:00 - 22:10

Joshi - a legjobb barát
22:10 - 22:45

A nagy házalakítás
22:45 - 23:45

Álomesküvők
23:45 - 00:50

 

Hull-a-rabló
02:30 - 04:00

A katona
04:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Karácsonyi csoda
09:00 - 11:00

Tiszta ügy
11:00 - 13:15

A Lazarus-terv
13:15 - 15:15

A louisiánai befutó
15:15 - 17:00

Háborgó mélység
17:00 - 19:00

Elhárítók
19:00 - 21:00

A specialista
21:00 - 23:15

Kiképzőtábor
23:15 - 01:15

 

Tolvajok közt
01:40 - 03:10

A Pótpapa
03:10 - 05:40

Kicsi hősök
05:40 - 07:00

BIP!
07:00 - 08:20

Max Minsky és én
08:20 - 10:00

Állati mesék: 3 malac és egy bébi
10:00 - 11:15

Párkeresők
11:15 - 13:15

A Royal Palace hősei
13:15 - 15:00

Mumu
15:00 - 16:35

A kis hegedűs
16:35 - 18:05

Viharos vizeken
18:05 - 19:35

A segéd
19:35 - 21:00

Futás
21:00 - 22:30

A Hullám
22:30 - 00:15

 

Best of Fit HD - Senior torna
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Everness percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Fit 4 Life
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 12:55

Zumba
12:55 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Everness percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:50

Step By Step
19:50 - 19:55

Everness percek
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

 

Restart
08:00 - 09:00

Bóta Café
09:00 - 10:00

Édes2es
10:00 - 11:00

A Doktor
11:00 - 11:30

Megyei Híradó
11:30 - 12:10

Globo Világjáró
12:10 - 12:40

Restart
12:40 - 13:40

TECHMANIA
13:40 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 14:15

Creative Chef
14:15 - 14:45

Smaragdút
14:45 - 15:45

Vény Nélkül
15:45 - 16:15

Törzsasztal
16:15 - 16:45

Zooo+ magazin
16:45 - 17:15

Praktikák
17:15 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TEDXMETU
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

NovumTV
19:25 - 19:55

Honvéd7
19:55 - 20:10

Enigma
20:10 - 21:10

Szinusz
21:10 - 21:40

A Doktor
21:40 - 22:10

Doku-line
22:10 - 23:10

FIX Magazin
23:10 - 00:00

 

A szomszéd főztje...
02:50 - 06:50

Az utolsó zsaru IV./5.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók XI./6.
07:55 - 09:00

Poirot - A harmadik lány
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok VI./4.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 28.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru IV./6.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei II./3.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók XI./7.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 29.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok VI./5.
18:45 - 21:00

Poirot - Randevú a halállal
21:00 - 23:05

Late Night Gaming
23:05 - 02:50

 

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Summer H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Summer H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Summer H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Alternat!ve H!ts
18:00 - 19:00

Summer H!TS
19:00 - 20:00

Top 15
20:00 - 21:00

Summer H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Rock H!ts
23:00 - 00:00

 

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Licit
20:30 - 21:15

Társas Házak
21:15 - 21:45

Biblia Politika Misztika
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Autókoktél
23:45 - 00:30

 

Vetítő: Havanna, csak oda
01:30 - 02:30

Riasztás
02:30 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Hírvilág
05:00 - 05:30

Peron
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Tantusz
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Vetítő: Magyar szentek lengyel földön/Helix
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Egyenesen (Benne 14.00 Hírek)
13:00 - 14:30

Peron
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Tantusz
15:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Riasztás
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:00

Egyenesen 1.
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Egyenesen 2.
20:30 - 21:00

Nem gyenge
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Szamizdat
22:30 - 23:30

Peron
23:30 - 00:00

 

Ana három arca 73.
01:35 - 02:40

Megtört szívek II./14.
02:40 - 03:30

Alisa 68.
03:30 - 04:20

Maria 18.
04:20 - 05:30

A királyi ház titkai 22.
05:30 - 06:50

Éld az életem! 8.
06:50 - 07:50

Fatmagül 83.
07:50 - 08:45

Veronica aranya 106.
08:45 - 09:45

Megtört szívek II./15.
09:45 - 10:40

Alisa 69.
10:40 - 11:40

Esmeralda 1.
11:40 - 12:40

Betty, a csúnya lány 57.
12:40 - 13:40

A királyi ház titkai 23.
13:40 - 15:00

Vad Angyal 208.
15:00 - 15:55

Ana három arca 74.
15:55 - 16:55

A sors útjai 11.
16:55 - 18:00

Maria 19.
18:00 - 19:00

Betty, a csúnya lány 58.
19:00 - 20:00

Fatmagül 84.
20:00 - 21:00

Esmeralda 2.
21:00 - 22:00

A betolakodó 91.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 23.
23:00 - 00:30

 

Sokkoló függőségek 9.
01:25 - 02:25

Life Night
02:25 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./19.
06:05 - 06:45

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:45 - 07:15

Arapara 1.
07:15 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Csendes szörnyetegek IV./3.
08:20 - 09:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
09:35 - 10:00

Katus Tippek
10:00 - 10:10

Kendra a csúcson III./3.
10:10 - 10:50

A Kardashian sztori IV./12.
10:50 - 12:00

Arapara 1.
12:00 - 13:00

Csendes szörnyetegek IV./4.
13:00 - 14:10

Helló doki I./3.
14:10 - 15:05

A Kardashian sztori IV./13.
15:05 - 15:40

A Kardashian sztori IV./14.
15:40 - 16:10

Véznák kontra dagik I./6.
16:10 - 17:15

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
17:15 - 17:50

Kendra a csúcson III./4.
17:50 - 18:30

Arapara 2.
18:30 - 19:30

Étkek a jövőben 1.
19:30 - 20:00

Helló doki II./1.
20:00 - 21:10

Élet- halál harcosai IX./12.
21:10 - 22:10

Sokkoló függőségek 10.
22:10 - 23:15

Helló doki II./1.
23:15 - 00:20

 

Végveszélyben
03:25 - 06:15

TeleShop
06:15 - 07:20

Egy rendőrkutya kalandjai: Karácsonyi történet
07:20 - 09:15

Exodus: Istenek és királyok
09:15 - 12:25

Spárta a köbön
12:25 - 13:55

Tökéletes katona
13:55 - 16:10

James Bond: Halj meg máskor!
16:10 - 19:00

Beépített múlt
19:00 - 21:00

Ragadozó 2.
21:00 - 23:25

Üzlet bármi áron
23:25 - 01:25

 

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Music ON
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Music ON
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Top.hu
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

Club H!T Back
20:00 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

1 like HIPHOP
23:00 - 00:00

 

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./25.
02:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül Best of 5.
03:00 - 04:00

Klipfesztivál 1.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Szombat Esti Láz 10.
06:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül Best of 6.
11:00 - 12:00

Dallamokon át Plusz V./46.
12:00 - 13:00

Muzsika TV Road Show 2.
13:00 - 14:00

Tuti Buli Jessy-vel II./24.
14:00 - 15:00

Klip Válogatás
15:00 - 16:00

Hungarian Pop Top VI./10.
16:00 - 17:00

Dallamokon át VII./19.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./26.
19:00 - 20:00

Zenés barátságok IV./19.
20:00 - 21:00

Lakodalmas II./19.
21:00 - 22:00

Dallamokon át VII./19.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

 

Diktátorok kézikönyve I./3.
02:00 - 02:48

Jeges pokol Norvégiában II./5.
02:48 - 03:36

Arany, gyémánt, fegyver: Alvilági mesék
03:36 - 04:24

A Hitlerjugend I./1.
04:24 - 05:12

A Hitlerjugend I./2.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák IV./9.
06:00 - 07:00

Dr. Pol állatklinikája II./11.
07:00 - 08:00

Dr. Pol állatklinikája II./12.
08:00 - 09:00

Pedig jó ötletnek tűnt IV./1.
09:00 - 09:30

Pedig jó ötletnek tűnt IV./11.
09:30 - 10:00

Pedig jó ötletnek tűnt I./5.
10:00 - 10:30

Pedig jó ötletnek tűnt I./6.
10:30 - 11:00

Szabadok szigete II./7.
11:00 - 12:00

Jeges pokol Norvégiában II./10.
12:00 - 13:00

Apokalipszis: a második világháború I./5.
13:00 - 14:00

Apokalipszis: a második világháború I./6.
14:00 - 15:00

Szaturnusz: a gyűrűkön belül
15:00 - 16:00

Légikatasztrófák VIII./5.
16:00 - 17:00