Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

Roxy Music TV

01:00 - 01:00 Zene

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Torna TV

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Zenebutik
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó - M1 - 00:00
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Élő egyház
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Család és otthon
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Kék bolygó
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Élő egyház
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Kárpát expressz
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Minden tudás
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek - M1
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek - M1
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek - M1
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Telma Lincoln & Minimyyst
23:50 - 00:45

Lola 73.
00:45 - 01:35

Holnap tali IV./31.
01:35 - 02:00

Én vagyok itt!
02:00 - 03:00

Akusztik - Hot Jazz Band
03:00 - 04:05

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Konyha
04:05 - 05:15

Tuti gimi I./10.
05:15 - 06:00

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
06:00 - 06:05

Töf-Töf elefánt II.
06:05 - 06:10

Frakk, a macskák réme III.
06:10 - 06:20

Kiváncsi Fáncsi
06:20 - 06:30

Connie, a boci 14.
06:30 - 06:35

Csűrcsavarosdi 41.
06:35 - 07:00

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 34.
07:00 - 07:15

Bob, a mester XVII./12.
07:15 - 07:25

Bob, a mester XVII./13.
07:25 - 07:35

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból 7.
07:35 - 07:45

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból 8.
07:45 - 07:55

Dóra, a felfedező V./9.
07:55 - 08:20

Mickey egér játszótere I./15.
08:20 - 08:40

Aladdin 23.
08:40 - 09:05

Dzsungel könyve - Szafari 15.
09:05 - 09:15

Dzsungel könyve - Szafari 16.
09:15 - 09:30

Alvin és a mókusok I./16.
09:30 - 09:40

Eperke és barátai 2.
09:40 - 10:05

Gondos Bocsok és az Unokatesók 4.
10:05 - 10:25

Hetedhét kaland
10:25 - 10:35

Állatkerti sétány 64. 11.
10:35 - 10:50

Mirr-Murr kandúr kalandjai III.
10:50 - 10:55

Töf-Töf elefánt II.
10:55 - 11:05

Frakk, a macskák réme III.
11:05 - 11:20

Kiváncsi Fáncsi
11:20 - 11:30

Magyar népmesék
11:30 - 11:35

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:35 - 11:45

Kérem a következőt I.
11:45 - 12:00

Mézga család különös kalandjai I.
12:00 - 12:25

Kicsi a bors, de erős II./5.
12:25 - 12:55

Dzsungelbanda - Mentés indul! 26.
12:55 - 13:05

Dzsungelbanda - Mentés indul! 27.
13:05 - 13:15

Pupákok 41.
13:15 - 13:20

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal 16.
13:20 - 13:50

Matrica - Triangulum
13:50 - 13:55

Rubi Szivárványiában 33.
13:55 - 14:05

Rubi Szivárványiában 34.
14:05 - 14:15

Raju, a riksa 23.
14:15 - 14:25

Raju, a riksa 24.
14:25 - 14:30

Miffy és barátai 56.
14:30 - 14:40

Franklin 5.
14:40 - 15:00

Traktor Tom I.-II./45.
15:00 - 15:10

Rosie világa I.-II./5.
15:10 - 15:25

Rosie világa I.-II./6.
15:25 - 15:35

Gondos Bocsok és az Unokatesók 5.
15:35 - 16:00

A bűvös körhinta 22.
16:00 - 16:10

Állatkerti sétány 64. 12.
16:10 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Gyerekversek
16:30 - 16:33

Hetedhét kaland
16:33 - 16:45

Sam, a tűzoltó VI./23.
16:45 - 16:55

Sam, a tűzoltó VI./24.
16:55 - 17:05

Eperke és barátai 3.
17:05 - 17:25

Dzsungel könyve - Szafari 17.
17:25 - 17:40

Dzsungel könyve - Szafari 18.
17:40 - 17:50

Alvin és a mókusok I./17.
17:50 - 18:00

Mickey egér játszótere I./16.
18:00 - 18:25

Aladdin 24.
18:25 - 18:50

Dóra, a felfedező V./10.
18:50 - 19:15

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból 9.
19:15 - 19:25

Chuggington pályaudvar - Válogatás I-IV. évadból 10.
19:25 - 19:35

Miffy és barátai 57.
19:35 - 19:45

Bob, a mester XVII./14.
19:45 - 19:50

Bob, a mester XVII./15.
19:50 - 20:00

Matrica - Négyzetgyök
20:00 - 20:15

Tuti gimi I./11.
20:15 - 21:00

Holnap tali IV./32.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Papás Babás II./5.
22:40 - 23:05

Papás Babás II./6.
23:05 - 23:30

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: KFT
23:30 - 00:30

Nyomoz a professzor 4.
23:20 - 00:55

Arkangyal 3.
00:55 - 01:40

Az én '56-om
01:40 - 01:55

A világörökség kincsei
01:55 - 02:15

Hazajáró
02:15 - 02:40

Szerelmes földrajz
02:40 - 03:10

Noé barátai
03:10 - 03:35

Minden tudás
03:35 - 04:00

Summa
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Srpski Ekran
06:45 - 07:15

Unser Bildschirm
07:15 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Elfeledett szerelem 45.
08:45 - 09:30

Mámoros szerelem 33.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Jamie 30 perces kajái 28.
12:50 - 13:20

Robbie, a fóka V./3.
13:20 - 14:05

Don Matteo VIII./17.
14:05 - 15:15

A vidéki doktor XVII./9.
15:15 - 16:10

Mámoros szerelem 34.
16:10 - 17:00

Ridikül
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő XI./4.
18:35 - 19:30

Végtelen szerelem II./35.
19:30 - 20:25

Önök kérték
20:25 - 21:25

Velvet Divatház III./17.
21:25 - 22:05

Kenó
22:05 - 22:15

Laura rejtélyei 6.
22:15 - 23:05

A szerelem diadala 3.
23:05 - 00:45

Ulti magazin
23:45 - 00:15

Merkantil Bank Liga
00:15 - 02:10

kisBAJNOK magazin
02:10 - 03:05

Sakkaréna magazin
03:05 - 03:30

K&H férfi kézilabda liga
03:30 - 05:05

OTP Bank Liga
05:05 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:50

Sakkaréna magazin
07:50 - 08:20

Sport7fő
08:20 - 09:20

Múlt és Jelen egy időben
09:20 - 09:55

M4 Sportreggeli
09:55 - 10:45

Labdarúgás
10:45 - 12:45

Kosárlabda magazin
12:45 - 13:45

Jövünk! magazin
13:45 - 14:20

Hungaroring magazin
14:20 - 15:00

FIFA Klubvilágbajnokság 2017
15:00 - 16:55

Fradi Tv
16:55 - 17:25

Sporthíradó
17:25 - 17:45

M4 Sport stúdió
17:45 - 18:00

FIFA Klubvilágbajnokság 2017
18:00 - 19:50

M4 Sport stúdió
19:50 - 20:15

Hungaroring magazin
20:15 - 20:45

OTP Bank Liga
20:45 - 22:45

Sporthíradó
22:45 - 23:00

Labdarúgás
23:00 - 00:00

Kulturális Híradó
23:30 - 00:10

Mindenki Akadémiája
00:10 - 00:40

Az én Afrikám - Sáfrány József filmsorozata
00:40 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek - M1
01:20 - 01:40

Hogy volt?!
01:40 - 02:30

Nem ér a nevem
02:30 - 04:05

Hogy volt?!
04:05 - 05:00

Híradó - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek - M1
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:55

Térkép
05:55 - 06:25

Család és otthon
06:25 - 06:50

Magyar gazda
06:50 - 07:10

Kívánságkosár - válogatás
07:10 - 08:10

Német nyelvű hírek - M1
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek - M1
08:15 - 08:25

Kínai nyelvű hírek - M1
08:25 - 08:35

Református magazin
08:35 - 09:05

Református ifjúsági műsor
09:05 - 09:15

Evangélikus ifjúsági műsor
09:15 - 09:25

Úton-útfélen
09:25 - 09:30

Reformáció hétről hétre
09:30 - 09:40

Tálentum
09:40 - 10:15

Ridikül
10:15 - 11:05

Angol nyelvű hírek - M1
11:05 - 11:20

Míg új a szerelem
11:20 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:20

Minden tudás
13:20 - 13:40

Szerelmes földrajz
13:40 - 14:10

Térkép
14:10 - 14:35

Életkor
14:35 - 15:00

Srpski Ekran
15:00 - 15:30

Unser Bildschirm
15:30 - 16:00

Útravaló
16:00 - 16:25

Rejtélyes XX. század
16:25 - 17:00

Család-barát
17:00 - 18:35

Magyar pop
18:35 - 19:40

Solti Nemzetközi Karmesterverseny - Középdöntő
19:40 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Üdítő
21:35 - 22:35

Ridikül
22:35 - 23:35

Kulturális Híradó
23:35 - 00:10

A TV zenei klubja
23:20 - 00:20

Derrick 73.
00:20 - 01:25

Anziksz
01:25 - 01:45

Időmetszetek
01:45 - 06:05

Borostyán 42.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Milánói divat 2.
07:20 - 07:50

A Kisasszony 99.
07:50 - 08:20

A Kisasszony 100.
08:20 - 08:50

Halálbiztos diagnózis V./9.
08:50 - 09:45

Linda III./3.
09:45 - 10:40

Arany János emlékére
10:40 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Bűvölet II./27.
11:15 - 12:10

retrock
12:10 - 12:30

A névtelen vár 1.
12:30 - 13:40

Ilyenek voltunk
13:40 - 15:40

A Kisasszony 101.
15:40 - 16:10

A Kisasszony 102.
16:10 - 16:40

Arany János emlékére
16:40 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Halálbiztos diagnózis V./10.
17:15 - 18:10

Bűvölet II./28.
18:10 - 19:05

Linda III./4.
19:05 - 20:05

És mégis mozog a föld 2.
20:05 - 21:00

A névtelen vár 2.
21:00 - 22:10

Hungária Kávéház
22:10 - 22:40

Operett.hu
22:40 - 23:35

Századfordító magyarok
23:35 - 00:35

Giacomo Meyerbeer: A hugenották
21:15 - 00:15

Esti kérdés
00:15 - 00:50

Univerzum: A hegyek országa - Kailash, a világ legszentebb hegye
00:50 - 01:40

Mindenki Akadémiája
01:40 - 02:05

Tudomány Minden Napra
02:05 - 02:15

Kulturális Híradó
02:15 - 02:45

Előszó
02:45 - 02:50

Caravaggio
02:50 - 04:20

Esti kérdés
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Ki mer ma?
06:05 - 06:15

Tudomány Minden Napra
06:15 - 06:35

Kulturális Híradó
06:35 - 07:00

Felsős
07:00 - 07:35

Érettségi 2018
07:35 - 08:10

Mindenki Akadémiája
08:10 - 08:40

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
08:40 - 09:10

A hiányzó láncszem I./9.
09:10 - 09:50

Vad vidékek - Alaszka 1.
09:50 - 10:50

Nagyok
10:50 - 11:30

Makaronézia 5.
11:30 - 12:00

Novum
12:00 - 12:30

Magyar Krónika
12:30 - 13:00

A hiányzó láncszem I./10.
13:00 - 13:30

Jó tudni! 20.
13:30 - 14:00

Ki mer ma?
14:00 - 14:10

Érettségi 2018
14:10 - 14:40

Szólalj meg! - németül
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - franciául
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - olaszul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - spanyolul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - oroszul
15:00 - 15:05

Szólalj meg! - angolul
15:05 - 15:25

My Family 92.
15:25 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:10

Vad vidékek - Alaszka 2.
17:10 - 18:00

M5 Lexikon - Édes anyanyelvünk
18:00 - 18:10

Tudomány Minden Napra
18:10 - 18:25

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
18:25 - 19:00

Vers mindenkinek
19:00 - 19:03

Kulturális Híradó
19:03 - 19:25

M5 Lexikon - Bölcsességek
19:25 - 19:35

Makaronézia 6.
19:35 - 20:10

Az utolsó édenkertek
20:10 - 21:10

Szakonyi Károly: Adáshiba
21:10 - 22:50

Esti kérdés
22:50 - 23:25

Az utolsó édenkertek
23:25 - 00:20

Este 9
00:00 - 00:35

Világhíradó
00:35 - 00:50

Egyenes beszéd
00:50 - 02:15

Fórum
02:15 - 03:40

Világhíradó
03:40 - 03:55

A nap híre
03:55 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:00

Fórum
09:00 - 09:50

TV torna Norbival és Rékával
09:50 - 10:00

Álomsztori
10:00 - 10:15

Televíziós vásárlási műsorablak
10:15 - 10:45

Építészet mesterei
10:45 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

Televíziós vásárlási műsorablak
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Global 3000
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 15:45

Televíziós vásárlási műsorablak
15:45 - 16:05

Fórum
16:05 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

#Bochkor
21:40 - 22:45

TV torna Norbival és Rékával
22:45 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

Felejthetetlen II./5.
00:00 - 01:00

Zaklatók I./13.
01:00 - 01:55

Sherlock és Watson V./19.
01:55 - 02:40

Sherlock és Watson V./20.
02:40 - 03:20

Műsorszünet
03:20 - 07:10

Hannibal Post Mortem III./6.
07:10 - 07:20

NCIS: New Orleans III./18.
07:20 - 08:20

Skorpió - Agymenők akcióban II./21.
08:20 - 09:15

Teen Wolf - Farkasbőrben VI./17.
09:15 - 10:15

A Dresden - akták I./4.
10:15 - 11:15

Lángoló Chicago I./22.
11:15 - 12:15

A nagy fogás II./2.
12:15 - 13:15

Skorpió - Agymenők akcióban II./21.
13:15 - 14:10

NCIS: New Orleans III./18.
14:10 - 15:10

Teen Wolf - Farkasbőrben VI./18.
15:10 - 16:10

A nagy fogás II./3.
16:10 - 17:05

A Dresden - akták I./5.
17:05 - 18:05

Lángoló Chicago I./23.
18:05 - 19:05

NCIS: New Orleans III./19.
19:05 - 20:00

Skorpió - Agymenők akcióban II./22.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék XI./6.
21:00 - 21:55

Gyilkos elmék XI./7.
21:55 - 22:55

Felejthetetlen II./5.
22:55 - 23:55

Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? III./12.
23:55 - 00:55

Uhu és pajtásai 44.
00:00 - 00:06

Uhu és pajtásai 45.
00:06 - 00:15

Dzsungelriportok - A mentőakció 65.
00:15 - 00:25

Dzsungelriportok: A mentőakció 66.
00:25 - 00:35

Lazy Town 63.
00:35 - 01:00

Lazy Town 64.
01:00 - 01:25

A Garfield-show 93.
01:25 - 01:36

A Garfield-show 94.
01:36 - 01:50

A Garfield-show 95.
01:50 - 02:01

A Garfield-show 96.
02:01 - 02:15

Uhu és pajtásai 61.
02:15 - 02:21

Uhu és pajtásai 62.
02:21 - 02:27

Uhu és pajtásai 63.
02:27 - 02:35

Dzsungelriportok - A mentőakció 65.
02:35 - 02:45

Dzsungelriportok: A mentőakció 66.
02:45 - 02:55

Lazy Town 63.
02:55 - 03:20

Lazy Town 64.
03:20 - 03:45

A Garfield-show 93.
03:45 - 03:56

A Garfield-show 94.
03:56 - 04:10

A Garfield-show 95.
04:10 - 04:21

A Garfield-show 96.
04:21 - 04:35

Uhu és pajtásai 46.
04:35 - 04:41

Uhu és pajtásai 47.
04:41 - 04:50

Dzsungelriportok - A mentőakció 65.
04:50 - 05:00

Dzsungelriportok: A mentőakció 66.
05:00 - 05:10

Lazy Town 63.
05:10 - 05:35

Lazy Town 64.
05:35 - 06:00

A Tom és Jerry-show 151.
06:00 - 06:09

A Tom és Jerry-show 152.
06:09 - 06:25

Flúgos futam 15.
06:25 - 06:35

Grizzy és a lemmingek 72.
06:35 - 06:42

Grizzy és a lemmingek 73.
06:42 - 06:55

Derült égből fasírt 105.
06:55 - 07:05

Derült égből fasírt 106.
07:05 - 07:25

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 41.
07:25 - 07:35

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 42.
07:35 - 07:50

Miss Moon 17.
07:50 - 08:00

Miss Moon 22.
08:00 - 08:20

Dorothy Óz földjén 15.
08:20 - 08:30

Dorothy Óz földjén 16.
08:30 - 08:45

Pat, a kutya 22.
08:45 - 08:52

Pat, a kutya 23.
08:52 - 09:00

Pat, a kutya 11.
09:00 - 09:15

A Happó család 13.
09:15 - 09:20

Bébi bolondos dallamok 461.
09:20 - 09:30

Bébi bolondos dallamok 462.
09:30 - 09:45

Bébi bolondos dallamok 471.
09:45 - 09:55

Bébi bolondos dallamok 472.
09:55 - 10:10

Rózsaszín párduc és barátai 181.
10:10 - 10:17

Rózsaszín párduc és barátai 182.
10:17 - 10:24

Rózsaszín párduc és barátai 183.
10:24 - 10:40

Scooby-Doo, merre vagy? 11.
10:40 - 11:05

Scooby-Doo, merre vagy? 12.
11:05 - 11:30

Tom és Jerry 105.
11:30 - 11:36

Tom és Jerry 107.
11:36 - 11:43

Tom és Jerry 108.
11:43 - 11:55

Tom és Jerry 111.
11:55 - 12:01

Tom és Jerry 112.
12:01 - 12:07

Tom és Jerry 113.
12:07 - 12:14

Tom és Jerry 115.
12:14 - 12:25

Csak lazán, Scooby-Doo! 49.
12:25 - 12:50

Oddbods – a sorozat 99.
12:50 - 12:57

Oddbods – a sorozat 100.
12:57 - 13:05

Pat, a kutya 18.
13:05 - 13:12

Pat, a kutya 19.
13:12 - 13:20

Pat, a kutya 7.
13:20 - 13:30

A Happó család 3.
13:30 - 13:35

Grizzy és a lemmingek 65.
13:35 - 13:41

Grizzy és a lemmingek 66.
13:41 - 13:48

Grizzy és a lemmingek 67.
13:48 - 14:05

Grizzy és a lemmingek 55.
14:05 - 14:11

Grizzy és a lemmingek 56.
14:11 - 14:18

Grizzy és a lemmingek 57.
14:18 - 14:25

Grizzy és a lemmingek 58.
14:25 - 14:35

Az ifjú Robin Hood kalandjai 35.
14:35 - 14:46

Az ifjú Robin Hood kalandjai 36.
14:46 - 15:05

Én és a lovagom 105.
15:05 - 15:15

Én és a lovagom 106.
15:15 - 15:30

Mr. Bean 151.
15:30 - 15:40

Mr. Bean 152.
15:40 - 15:55

Miss Moon 40.
15:55 - 16:05

Miss Moon 24.
16:05 - 16:25

Flúgos futam 17.
16:25 - 16:35

Flúgos futam 15.
16:35 - 16:55

Nyuszipoly 42.
16:55 - 17:05

Nyuszipoly 12.
17:05 - 17:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 50.
17:20 - 17:50

A Tom és Jerry-show 1431.
17:50 - 17:56

A Tom és Jerry-show 1441.
17:56 - 18:02

A Tom és Jerry-show 1451.
18:02 - 18:15

A Tom és Jerry-show 11.
18:15 - 18:25

A Tom és Jerry-show 12.
18:25 - 18:45

Pat, a kutya 25.
18:45 - 18:52

Pat, a kutya 26.
18:52 - 19:00

Pat, a kutya 12.
19:00 - 19:10

Derült égből fasírt 103.
19:10 - 19:20

Derült égből fasírt 104.
19:20 - 19:35

Dorothy Óz földjén 17.
19:35 - 19:45

Dorothy Óz földjén 18.
19:45 - 20:00

Újabb bolondos dallamok 781.
20:00 - 20:05

Újabb bolondos dallamok 782.
20:05 - 20:20

A Tom és Jerry-show 71.
20:20 - 20:30

A Tom és Jerry-show 72.
20:30 - 20:45

Nyuszipoly 42.
20:45 - 20:55

Nyuszipoly 12.
20:55 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 9.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 10.
21:35 - 22:00

A Garfield-show 97.
22:00 - 22:11

A Garfield-show 98.
22:11 - 22:30

A Garfield-show 99.
22:30 - 22:42

A Garfield-show 100.
22:42 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 107.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 109.
23:30 - 00:00

Volt egyszer két Németország 4.
00:00 - 01:00

A mentalista V./14.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék VIII./19.
02:00 - 03:00

CSI: New York-i helyszínelők V./10.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XV./1.
04:00 - 05:00

Karibi szerelem 86.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők II./2.
09:00 - 09:55

Rosewood I./18.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XV./2.
10:50 - 11:45

Sliders III./12.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők II./2.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XXI./10.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XXI./11.
14:30 - 15:30

CSI: New York-i helyszínelők V./11.
15:30 - 16:25

A hidegsebész II./13.
16:25 - 17:20

CSI: Miami helyszínelők VIII./7.
17:20 - 18:15

Döglött akták V./9.
18:15 - 19:10

Rosewood I./19.
19:10 - 20:05

A mentalista V./15.
20:05 - 21:00

Dr. Csont IX./18.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VIII./20.
22:00 - 23:00

CSI: A helyszínelők XI./13.
23:00 - 00:00

A modern élet titkos szabályai - Algoritmusok
00:00 - 01:00

A káosz titkos élete
01:00 - 02:00

Energia a négyzeten
02:00 - 02:30

Energia a négyzeten
02:30 - 03:00

Égvadászok - A szitakötők világa
03:00 - 04:00

Bagoly-bolyongás
04:00 - 05:00

Szuper Tudomány
05:00 - 05:30

Szuper Tudomány
05:30 - 06:00

Ideje feltalálni valamit
06:00 - 06:25

Ideje feltalálni valamit
06:25 - 06:50

Varázslók
06:50 - 07:05

Gasztrobbanás
07:05 - 07:20

Gasztrobbanás
07:20 - 07:35

Ujjgyakorlatok
07:35 - 07:55

Ujjgyakorlatok
07:55 - 08:15

Marvi Hammer
08:15 - 08:45

Marvi Hammer
08:45 - 09:15

Mati, Dada és a művészet
09:15 - 09:25

Mati, Dada és a művészet
09:25 - 09:35

Mati, Dada és a művészet
09:35 - 09:45

Sportlabor
09:45 - 10:00

Sportlabor
10:00 - 10:15

Kíváncsi Mily
10:15 - 10:25

Kíváncsi Mily
10:25 - 10:35

Kíváncsi Mily
10:35 - 10:45

Ideje feltalálni valamit
10:45 - 11:10

Ideje feltalálni valamit
11:10 - 11:35

Varázslók
11:35 - 11:50

Varázslók
11:50 - 12:05

Gasztrobbanás
12:05 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Ujjgyakorlatok
12:35 - 12:55

Ujjgyakorlatok
12:55 - 13:15

Gyerünk srácok!
13:15 - 13:45

Gyerünk srácok!
13:45 - 14:15

Mati, Dada és a művészet
14:15 - 14:25

Mati, Dada és a művészet
14:25 - 14:35

Mati, Dada és a művészet
14:35 - 14:45

Sportlabor
14:45 - 15:00

Sportlabor
15:00 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

Kíváncsi Mily
15:35 - 15:45

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
15:45 - 16:10

Fedezzük fel a csodálatos bolygót
16:10 - 16:35

Történelmi találmányok
16:35 - 17:00

Történelmi találmányok
17:00 - 17:25

Look Kool
17:25 - 17:50

Look Kool
17:50 - 18:15

Look Kool
18:15 - 18:40

Look Kool
18:40 - 19:05

Pillanatkép
19:05 - 19:30

GEOlino
19:30 - 19:45

GEOlino
19:45 - 20:00

The Gene Code
20:00 - 21:00

The Gene Code
21:00 - 22:00

Leletkutatók
22:00 - 22:30

Leletkutatók
22:30 - 23:00

Életenergia
23:00 - 00:00

Violetta 44.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 21.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 26.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 9.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 10.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 4.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 31.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 32.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 25.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 26.
04:25 - 04:50

Hamis cica 13.
04:50 - 05:15

Hamis cica 14.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 5.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./11.
05:55 - 06:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 15.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
06:30 - 06:55

Napnyuszik I./8.
06:55 - 07:00

Aranyhaj: A sorozat 14.
07:00 - 07:25

Hotel Transylvania: A sorozat I./2.
07:25 - 07:55

Csillag kontra Gonosz Erők 45.
07:55 - 08:10

Pizsihősök 10.
08:10 - 08:30

Szófia hercegnő 3.
08:30 - 09:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 19.
09:00 - 09:30

K.C. a tini kém 58.
09:30 - 10:00

K.C. a tini kém 56.
10:00 - 10:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 3.
10:30 - 11:00

Pizsihősök 10.
11:00 - 11:30

Hank Zipzer 30.
11:30 - 12:00

Disney's The Lodge I./3.
12:00 - 12:30

Evermoor titkai 13.
12:30 - 13:00

Mickey egér 30.
13:00 - 13:05

Penn Zéró, a félállású hős 38.
13:05 - 13:25

Mickey egér 30.
13:25 - 13:30

Soy Luna II./97.
13:30 - 14:30

Kikiwaka tábor 1.
14:30 - 15:00

A zűr közepén II./35.
15:00 - 15:30

Bizaardvark 10.
15:30 - 16:00

Alex és bandája 51.
16:00 - 16:30

Austin & Ally 77.
16:30 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 14.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 11.
17:30 - 18:00

K.C. a tini kém 59.
18:00 - 18:30

Hotel Transylvania: A sorozat I./9.
18:30 - 19:00

Soy Luna II./98.
19:00 - 20:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 8.
20:00 - 20:30

Aranyhaj: A sorozat 14.
20:30 - 21:00

Hotel Transylvania: A sorozat I./2.
21:00 - 21:30

Soy Luna II./98.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai 29.
22:30 - 22:55

Mickey egér 9.
22:55 - 23:00

Boyster, az osztrigafiú 24.
23:00 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 25.
23:30 - 00:00

Hitler bukása 1.
23:00 - 00:30

Classic Mobils 17.
00:30 - 01:00

Párbaj az égen 11.
01:00 - 02:00

A háború művészete 7.
02:00 - 03:00

Elveszett világok II./8.
03:00 - 04:00

Modern csodák 5.
04:00 - 05:00

Mindent bele 11.
05:00 - 06:00

Szétvágva 17.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A fegyverek története 5.
07:00 - 08:00

Modern csodák 4.
08:00 - 09:00

A háború művészete 19.
09:00 - 10:00

Az Istenek összecsapnak 2.
10:00 - 11:00

Japán amerikai megszállása
11:00 - 12:00

Titkos Luftwaffe-repülőgépek
12:00 - 13:00

Legendás csatahajók 6.
13:00 - 14:00

Elveszett világok II./8.
14:00 - 15:00

Mélytengeri nyomozók 6.
15:00 - 16:00

Történelem előtti megaviharok 3.
16:00 - 17:00

A háború művészete 9.
17:00 - 18:00

Pokol: A Sátán birodalma
18:00 - 20:00

Kémhálózat 3.
20:00 - 21:05

Classic Mobils 33,34.
21:05 - 22:05

Múmiák nyomában 8.
22:05 - 23:00

A majomtól az emberig
23:00 - 01:00

Hírek
00:00 - 00:05

Heti terror
00:05 - 00:30

Újranyitott akták
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Tudakozó
01:50 - 02:30

Sajtóklub
02:30 - 03:20

Napi aktuális
03:20 - 04:10

Hosszabbítás
04:10 - 04:45

Kiegyenlítő
04:45 - 05:10

Heti terror
05:10 - 05:35

Tegnapi történelem
05:35 - 06:00

Sajtóklub
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:35

Számla
07:35 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Napi aktuális
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Tudakozó
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Magyarok
10:05 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Trend
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Civil kör
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Hosszabbítás
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Kettesben Szabó Anettel
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Zöld világ
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Újranyitott akták
17:05 - 17:30

Látókör
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:15

Tudakozó
18:15 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Napi aktuális
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Razzia
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Keménymag
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Plusz-mínusz
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Napi aktuális
23:05 - 00:00

 

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Walter megoldások
00:00 - 00:30

Az őrült harcsáktól az őrült ponyokig
00:30 - 01:00

Horgászat a Szöszivel
01:00 - 01:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
01:30 - 02:00

Második vadászrandevú
02:00 - 02:30

Takács Viktor
02:30 - 03:00

Lövészsuli
03:00 - 03:30

Gone Fishin 1. rész
03:30 - 04:00

Fogas fogás
04:00 - 04:30

Ponty generáció
04:30 - 05:00

Vadászok konyhája
05:00 - 05:30

Lövészsuli
05:30 - 06:00

Vadászok konyhája
06:00 - 06:30

Fishing Australia
06:30 - 07:00

Pontyszínház
07:00 - 07:30

Pontyszínház
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
08:30 - 09:00

Pergető akadémia
09:00 - 09:30

Gone Fishin 1. rész
09:30 - 10:00

A kék mélység titkai 1. rész
10:00 - 10:30

A kék mélység titkai 2. rész
10:30 - 11:00

Walter megoldások
11:00 - 11:30

Téli horgászat Koppánnyal és Pupával
11:30 - 12:00

TOPMIX TV
12:00 - 12:30

Az őrült harcsáktól az őrült ponyokig
12:30 - 13:00

Horgászat a Szöszivel
13:00 - 13:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
13:30 - 14:00

Második vadászrandevú
14:00 - 14:30

Takács Viktor
14:30 - 15:00

Lövészsuli
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Fishing & Hunting Events
16:00 - 16:30

Carp generation
16:30 - 17:00

Pergető akadémia
17:00 - 17:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
17:30 - 18:00

Halimádók konyhája
18:00 - 18:30

Ultimate Shot
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Ételek az ünnepekre 1. rész
20:00 - 20:30

Ételek az ünnepekre 2. rész
20:30 - 21:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
21:00 - 21:30

Krasnanski
21:30 - 22:00

Takács Viktor
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Pergess
23:00 - 23:30

Fishing Australia
23:30 - 00:00

A jövő cukrászai
23:45 - 00:50

David Tutera: A sztárszervező
00:50 - 01:50

Hogyan készült?
01:50 - 02:15

Hogyan készült?
02:15 - 02:40

Segítség, gyerekeim vannak!
02:40 - 03:25

Élve eltemetve
03:25 - 04:35

ZEN - Stresszmentes élet
04:35 - 05:00

ZEN - Stresszmentes élet 37.
05:00 - 05:25

Jóga TV 12.
05:25 - 05:50

Antonio megjavítja!
05:50 - 06:15

Antonio megjavítja! 52.
06:15 - 06:40

Hogyan készült?
06:40 - 07:10

Hogyan készült?
07:10 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi, a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babapercek
11:35 - 11:50

David Tutera: A sztárszervező
11:50 - 12:50

Több mint TestŐr
12:50 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

A jövő cukrászai
14:00 - 15:05

Segítség, gyerekeim vannak! III./12.
15:05 - 16:05

Joshi, a legjobb barát 77.
16:05 - 16:45

Több mint TestŐr
16:45 - 16:55

David Tutera: A sztárszervező II./11.
16:55 - 17:55

Hogyan készült? XI./23.
17:55 - 18:30

Hogyan készült? XI./24.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás III./34.
19:00 - 20:00

A jövő cukrászai IV./6.
20:00 - 21:00

Véznák kontra Dagik III./11.
21:00 - 22:10

Joshi, a legjobb barát
22:10 - 22:45

A nagy házalakítás
22:45 - 23:45

A jövő cukrászai
23:45 - 00:50

Fejlövés
23:00 - 00:50

Halálos meló
00:50 - 02:50

Fejlövés
02:50 - 04:35

Lucky Luke - A Daltonok szökésben
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Megőrjít a csaj
09:00 - 10:40

Rajongók háborúja
10:40 - 12:20

Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban
12:20 - 14:30

A bátrak háborúja
14:30 - 16:55

Rocky Balboa
16:55 - 18:55

Kontroll nélkül
18:55 - 21:00

Beépített tudat
21:00 - 23:15

Bosszúra törve
23:15 - 01:00

Tisztogatás
23:40 - 01:30

A fellegvár
01:30 - 03:05

A fellegvár
03:05 - 04:35

Műsorszünet
04:35 - 05:20

Hodder és a tündér
05:20 - 06:45

Párkeresők
06:45 - 09:15

Abbott és Costello Show
09:15 - 11:00

Abbott és Costello Show 2.
11:00 - 12:45

Két Velence
12:45 - 14:55

Reggie imája
14:55 - 16:55

Az Orheim század
16:55 - 19:05

Újév fényes napja
19:05 - 21:00

Gagarin unokája
21:00 - 22:50

Gyilkosság a nyílt utcán
22:50 - 01:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Preventív gerinctréning
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

BoxTeam a szobádban
11:55 - 12:00

Senior torna
12:00 - 12:55

Táncolj az egészségedért!
12:55 - 13:00

Haladó jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Dance Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Body Force
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Gerinctorna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

FIX Magazin
10:00 - 11:00

Kertszépítők
11:00 - 11:30

Zöldövezet
11:30 - 12:00

Törzsasztal
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Zooo+
14:00 - 14:30

Mobilítás
14:30 - 15:15

FIX Magazin
15:15 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Kettőspont
18:00 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:45

Bóta Café
19:45 - 20:45

Törzsasztal
20:45 - 21:15

Globo Világjáró
21:15 - 21:45

Smaragdút
21:45 - 22:45

Szellemvárosok
22:45 - 23:15

Game On
23:15 - 23:45

Kettőspont
23:45 - 00:00

Bostoni halottkémek III./4.
23:05 - 00:05

Bostoni halottkémek III./5.
00:05 - 01:05

Late Night Gaming
01:05 - 04:20

A szomszéd főztje...
04:20 - 06:50

Providence III./17.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók XIII./5.
07:55 - 09:00

Miss Marple: Holttest a könyvtárszobában
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok II./1.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 5.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru III./8.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei II./4.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók XIII./6.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 6.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok II./2.
18:45 - 21:00

Miss Marple: Gyilkosság a paplakban
21:00 - 23:05

Bostoni halottkémek III./6.
23:05 - 00:05

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

100% Hu
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Urban H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Vs.
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Mov!e H!ts
23:00 - 00:00

Kvartett
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

NAPPALI Extra
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Nappali
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Nappali
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Autókoktél
20:30 - 21:15

Fokusz Pont
21:15 - 21:45

Heti Jazz
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Francia politika
23:45 - 00:30

Lapzárta
00:00 - 00:30

Egyenesen
00:30 - 02:00

Látótér
02:00 - 02:30

Felfedező
02:30 - 03:00

Our World
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Peron
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Tantusz
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Aczél I.
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hírvilág
12:30 - 13:00

Egyenesen (Benne 14.00 Hírek)
13:00 - 14:30

Peron
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Tantusz
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Ázsia
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Egyenesen 1.
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Egyenesen 2.
20:30 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Alinda
23:00 - 00:00

A királyi ház titkai 28.
23:00 - 00:20

Alisa 226.
00:20 - 01:20

Csajok, szilikon - Nem ettől lesz Paradicsom 32.
01:20 - 02:15

Kuzey Güney - Tűz és víz II./56.
02:15 - 03:05

A fekete özvegy 79.
03:05 - 03:55

Szeretned kell! 24.
03:55 - 04:45

Éld az életem! 94.
04:45 - 05:35

A királyi ház titkai 28.
05:35 - 06:45

Vad Angyal 76.
06:45 - 07:35

Piszkos pénz, tiszta szerelem 116.
07:35 - 08:35

Éld az életem! 95.
08:35 - 09:35

Kuzey Güney - Tűz és víz II./57.
09:35 - 10:35

A fekete özvegy 80.
10:35 - 11:40

Esmeralda 81.
11:40 - 12:40

Titkok és szerelmek 81.
12:40 - 13:45

A királyi ház titkai 29.
13:45 - 15:05

Vad Angyal 77.
15:05 - 16:00

Csajok, szilikon - Nem ettől lesz Paradicsom 33.
16:00 - 17:00

Alisa 227.
17:00 - 18:00

Szeretned kell! 25.
18:00 - 19:00

Titkok és szerelmek 82.
19:00 - 20:00

Piszkos pénz, tiszta szerelem 117.
20:00 - 21:00

Esmeralda 82.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 75.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 29.
23:00 - 00:20

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! VI./6.
00:00 - 01:00

Hihetetlen betegségek 6.
01:00 - 02:00

Life Night
02:00 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./7.
06:05 - 06:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:35 - 07:05

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal I./11.
07:05 - 07:35

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal I./12.
07:35 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:05

Véznák kontra dagik II./3.
08:05 - 09:05

A Kardashian sztori III./9.
09:05 - 09:30

Katus Tippek
09:30 - 09:35

A Kardashian sztori III./10.
09:35 - 10:05

A nagy nap! II./10.
10:05 - 11:05

Szerelem első látásra? I./11.
11:05 - 11:30

Szerelem első látásra? I./12.
11:30 - 12:00

Kendra a csúcson V./5.
12:00 - 12:30

Kendra a csúcson V./6.
12:30 - 13:00

A Kardashian sztori III./11.
13:00 - 13:30

A Kardashian sztori III./12.
13:30 - 14:05

Rejtélyes diagnózis X./7.
14:05 - 15:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./6.
15:00 - 16:05

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal I./13.
16:05 - 16:35

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal I./14.
16:35 - 17:00

Véznák kontra dagik II./4.
17:00 - 18:00

Szerelem első látásra? 13.
18:00 - 18:30

Szerelem első látásra? 14.
18:30 - 19:00

A nagy nap! II./11.
19:00 - 20:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek X./7.
20:00 - 21:00

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! VI./7.
21:00 - 22:00

Hihetetlen betegségek 7.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek XI./7.
23:00 - 00:00

Anakonda 2. - A véres orchidea
00:00 - 02:00

A lánc
02:00 - 04:20

Lovagregény
04:20 - 06:30

TeleShop
06:30 - 07:30

A muskétás
07:30 - 09:40

Mint a villám
09:40 - 11:55

Nagy durranás
11:55 - 13:45

Az ötödik elem
13:45 - 16:25

A harc mestere
16:25 - 19:00

Amerikai nindzsa 2. - A leszámolás
19:00 - 21:00

Csontdaráló
21:00 - 23:30

Szemtől szemben
23:30 - 02:45

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Dance Chart
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

Music Channel Top 21
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Party Starter
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

Rock Chart
23:00 - 00:00

Frédy Show V./41.
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával Extra VI./46.
01:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül Best of 7.
03:00 - 04:00

Dallamokon át VI./39.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

NAGYfröccs IV./13.
06:00 - 07:00

Hungarian Pop Top Klip Mix V./12.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül Best of 8.
11:30 - 12:30

Házibuli Attilával VI./43.
12:30 - 13:30

Dáridó Garden 11.
13:30 - 14:30

Kívánságpercek V./97.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top Klip Mix V./13.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Frédy Show V./42.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Kívánságpercek V./97.
19:00 - 20:00

Egy óra.. 56.
20:00 - 21:00

Muzsika Tv Extra 5.
21:00 - 22:00

Frédy Show V./42.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

A Harmadik Birodalom építményei II./3.
00:00 - 01:00

Szabadok szigete I./2.
01:00 - 02:00

Hosszú út hazáig I./7.
02:00 - 02:48

Országút a pokolba III./3.
02:48 - 03:36

Szökevények II./2.
03:36 - 04:24

Szökevények II./3.
04:24 - 05:12

Különleges építmények I./15.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák III./12.
06:00 - 07:00

Gyáróriások I./4.
07:00 - 08:00

Északi halászok I./7.
08:00 - 09:00

Pedig jó ötletnek tűnt III./9.
09:00 - 09:30

Pedig jó ötletnek tűnt III./11.
09:30 - 10:00

Országút a pokolba III./4.
10:00 - 11:00

Különleges építmények I./29.
11:00 - 12:00

Gyáróriások I./7.
12:00 - 13:00

Hitler - út a hatalomba I./1.
13:00 - 14:00

A Harmadik Birodalom építményei 1.
14:00 - 15:00

Pedig jó ötletnek tűnt II./23.
15:00 - 15:30

Pedig jó ötletnek tűnt II./24.
15:30 - 16:00

Különleges építmények I./29.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák III./12.
17:00 - 18:00

Légikatasztrófák XIII./3.
18:00 - 19:00

Szaturnusz: a gyűrűkön belül
19:00 - 20:00

Pedig jó ötletnek tűnt - vízi sportok
20:00 - 20:30

Pedig jó ötletnek tűnt - közlekedés
20:30 - 21:00

Út Normandiáig I./1.
21:00 - 22:00

Út Normandiáig I./2.
22:00 - 23:00

Mussolini és Hitler: közel, mégis távol I./2.
23:00 - 00:00

A macska lelke
00:00 - 01:00

Betolakodók I./1.
01:00 - 02:00

Betolakodók I./5.
02:00 - 03:00

Betolakodók I./2.
03:00 - 04:00

Betolakodók I./3.
04:00 - 05:00

Betolakodók I./4.
05:00 - 06:00

Harcos vadvilág
06:00 - 07:00

Csodálatos állati szelfik
07:00 - 08:00

Kígyók a városban IV./2.
08:00 - 09:00

A fantommacska
09:00 - 10:00

A Sziklás-hegység pumái
10:00 - 11:00

Gepárdok királynője
11:00 - 12:00

Csimpánziskola
12:00 - 13:00

Pókmajmok: vissza a vadonba
13:00 - 14:00

Majmok királysága
14:00 - 15:00

Vad Kongó I./2.
15:00 - 16:00

Majmok királysága I./1.
16:00 - 17:00

Meghökkentő állatmesék I./1.
17:00 - 18:00

Kicsi óriás
18:00 - 19:00

Élet a Nagy-korallzátonyon I./2.
19:00 - 20:00

Vad Európa I./2.
20:00 - 21:00

Kicsi óriás
21:00 - 22:00

A fantommacska
22:00 - 23:00

A Sziklás-hegység pumái
23:00 - 00:00

Veszélyes Henry 314.
00:00 - 00:25

A Thunderman család 309.
00:25 - 00:55

A Thunderman család 310.
00:55 - 01:20

Tini Nindzsa Teknőcök 311.
01:20 - 01:45

Tini Nindzsa Teknőcök 312.
01:45 - 02:10

SpongyaBob KockaNadrág 208.
02:10 - 02:30

SpongyaBob KockaNadrág 209.
02:30 - 02:55

Tündéri keresztszülők 115.
02:55 - 03:15

Tündéri keresztszülők 116.
03:15 - 03:35

Veszélyes Henry 311.
03:35 - 04:00

Veszélyes Henry 312.
04:00 - 04:20

A Thunderman család 307.
04:20 - 04:45

A Thunderman család 308.
04:45 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 712.
05:00 - 05:20

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 104.
05:20 - 05:45

Nella, a hercegnő lovag 107.
05:45 - 05:55

Mancs őrjárat 311.
05:55 - 06:10

Mancs őrjárat 312.
06:10 - 06:25

Láng és a szuperverdák 219.
06:25 - 06:50

Alviiin!!! és a mókusok 111.
06:50 - 07:05

Alviiin!!! és a mókusok 207.
07:05 - 07:20

SpongyaBob KockaNadrág 202.
07:20 - 07:40

SpongyaBob KockaNadrág 203.
07:40 - 08:10

SpongyaBob KockaNadrág 204.
08:10 - 08:35

Bunsen, aki szörny 107.
08:35 - 09:00

Tini Nindzsa Teknőcök 225.
09:00 - 09:25

Tini Nindzsa Teknőcök 226.
09:25 - 09:55

Tündéri keresztszülők 108.
09:55 - 10:25

Tündéri keresztszülők 109.
10:25 - 10:55

SpongyaBob KockaNadrág 205.
10:55 - 11:20

SpongyaBob KockaNadrág 206.
11:20 - 11:40

A Thunderman család 115.
11:40 - 12:05

A Thunderman család 116.
12:05 - 12:35

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 111.
12:35 - 13:00

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 112.
13:00 - 13:25

Game Shakers 202.
13:25 - 13:55

Game Shakers 203.
13:55 - 14:20

A legboszibb boszi 311.
14:20 - 14:50

SpongyaBob KockaNadrág 210.
14:50 - 15:15