Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

Roxy Music TV

01:00 - 01:00 Zene

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Torna TV

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Zenebutik
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó - M1 - 00:00
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Kék bolygó
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Magyar gazda
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Életkor
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Minden tudás
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Kék bolygó
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Magyar gazda
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Világ
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek - M1
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek - M1
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek - M1
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Mit gondolsz, ki vagy? 23.
23:40 - 00:30

Europe in Concert
00:30 - 01:20

Filmklub
01:20 - 01:25

Fehér pokol
01:25 - 03:25

Filmklub
03:25 - 03:50

Alpesi nyomozók I./2.
03:50 - 04:35

Hétmérföld
04:35 - 05:10

Tanárok gyöngye II./4.
05:10 - 06:00

A Kiscsacsi kalandjai I.
06:00 - 06:05

A legkisebb Ugrifüles II.
06:05 - 06:10

Frakk, a macskák réme I.
06:10 - 06:20

Kukori és Kotkoda II.
06:20 - 06:30

Rumcájsz kalandjai 51.
06:30 - 06:35

Csűrcsavarosdi 25.
06:35 - 07:00

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 18.
07:00 - 07:10

Bob, a mester XVII./20.
07:10 - 07:20

Bob, a mester XVIII./1.
07:20 - 07:30

Chuggington pályaudvar IV./1.
07:30 - 07:40

Chuggington pályaudvar IV./2.
07:40 - 07:55

Dóra, a felfedező IV./13.
07:55 - 08:20

Mickey egér játszótere III./34.
08:20 - 08:45

Aladdin 7.
08:45 - 09:05

A dzsungel könyve I./35.
09:05 - 09:20

A dzsungel könyve I./36.
09:20 - 09:30

Bohókás professzor 47.
09:30 - 09:40

Eperke legújabb kalandjai 12.
09:40 - 10:05

Gondos Bocsok 14.
10:05 - 10:25

Hetedhét kaland
10:25 - 10:35

Állatkerti sétány 64. 73.
10:35 - 10:50

A Kiscsacsi kalandjai I.
10:50 - 10:55

A legkisebb Ugrifüles II.
10:55 - 11:05

Frakk, a macskák réme I.
11:05 - 11:20

Kukori és Kotkoda II.
11:20 - 11:30

Magyar népmesék V.
11:30 - 11:35

Mikrobi
11:35 - 11:45

Kérem a következőt III.
11:45 - 12:00

Vakáción a Mézga család III.
12:00 - 12:25

Kicsi a bors, de erős I./2.
12:25 - 12:50

Pin kód 49.
12:50 - 13:05

Pupákok 25.
13:05 - 13:10

Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői 23.
13:10 - 13:25

Animália 40.
13:25 - 13:50

Matrica - Igaz vagy hamis?
13:50 - 13:55

Rubi Szivárványiában 1.
13:55 - 14:05

Rubi Szivárványiában 2.
14:05 - 14:15

Béku és barátai 18.
14:15 - 14:25

Béku és barátai 19.
14:25 - 14:30

Miffy és barátai 40.
14:30 - 14:40

Caillou V./15.
14:40 - 15:00

Traktor Tom I.-II./29.
15:00 - 15:10

Bori I./25.
15:10 - 15:25

Bori I./26.
15:25 - 15:35

Gondos Bocsok 15.
15:35 - 16:00

A bűvös körhinta 6.
16:00 - 16:10

Állatkerti sétány 64. 74.
16:10 - 16:25

Mesélj nekem!
16:25 - 16:30

Hetedhét kaland
16:30 - 16:45

Julio, a nyúl 43.
16:45 - 16:55

Julio, a nyúl 44.
16:55 - 17:05

Eperke legújabb kalandjai 13.
17:05 - 17:25

A dzsungel könyve I./37.
17:25 - 17:40

A dzsungel könyve I./38.
17:40 - 17:50

Alvin és a mókusok I./1.
17:50 - 18:00

Mickey egér játszótere III./35.
18:00 - 18:25

Aladdin 8.
18:25 - 18:50

Dóra, a felfedező IV./14.
18:50 - 19:15

Chuggington pályaudvar IV./3.
19:15 - 19:25

Chuggington pályaudvar IV./4.
19:25 - 19:35

Miffy és barátai 41.
19:35 - 19:45

Bob, a mester XVIII./2.
19:45 - 19:55

Bob, a mester XVIII./3.
19:55 - 20:05

Matrica - Négyzetgyök
20:05 - 20:15

Tuti gimi IX./8.
20:15 - 21:00

Holnap tali IV./16.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt
21:25 - 22:40

Akusztik - Tóth Gabi
22:40 - 23:45

Az A38 Hajó színpadán: Mystical Plants
23:45 - 00:40

Célkeresztben
23:00 - 01:10

A Bagi Nacsa Show
01:10 - 02:05

Az én '56-om
02:05 - 02:15

Noé barátai
02:15 - 02:40

Ízőrzők
02:40 - 03:15

Zegzugos történetek
03:15 - 03:40

Kosár
03:40 - 04:00

Itthon vagy!
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Roma Magazin
06:45 - 07:15

Domovina
07:15 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Elfeledett szerelem 29.
08:45 - 09:35

Mámoros szerelem 17.
09:35 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Jamie 30 perces kajái 17.
12:45 - 13:15

Robbie, a fókacsemete III./7.
13:15 - 14:10

Don Matteo VIII./1.
14:10 - 15:20

A vidéki doktor XVI./8.
15:20 - 16:10

Mámoros szerelem 18.
16:10 - 17:00

Ridikül
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő IX./5.
18:35 - 19:30

Végtelen szerelem II./19.
19:30 - 20:25

Kékfény
20:25 - 21:25

Hawaii Five-O IV./20.
21:25 - 22:05

Kenó
22:05 - 22:15

Nyomoz a professzor 1.
22:15 - 23:45

A külváros mélyén
23:45 - 01:25

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
23:45 - 01:55

Merkantil Bank Liga
01:55 - 03:45

Férfi vízilabda OB I.
03:45 - 05:05

OTP Bank Liga
05:05 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:50

DTM magazin
07:50 - 08:20

Jövünk! magazin
08:20 - 08:50

UEFA BL magazin
08:50 - 09:20

Múlt és Jelen egy időben
09:20 - 09:55

M4 Sportreggeli
09:55 - 10:45

kisBAJNOK magazin
10:45 - 11:45

Szabadidő magazin
11:45 - 12:15

WTCC
12:15 - 13:25

Góóól
13:25 - 14:25

Labdarúgás
14:25 - 16:30

Kosárlabda magazin
16:30 - 17:30

Kézilabda magazin
17:30 - 18:30

Sport7fő
18:30 - 19:30

Sporthíradó
19:30 - 19:45

M4 Sport stúdió
19:45 - 20:00

Jégkorong
20:00 - 22:20

M4 Sport stúdió
22:20 - 22:22

Jégkorong
22:22 - 22:30

Sporthíradó
22:30 - 22:45

Kézilabda magazin
22:45 - 23:50

Ulti magazin
23:50 - 00:25

Hangvilla
00:00 - 00:30

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek - M1
01:20 - 01:40

MMA - portré sorozat
01:40 - 02:35

Egy szoknya... egy nadrág
02:35 - 03:55

Julianus 1.
03:55 - 05:15

Angol nyelvű hírek - M1
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:55

Öt kontinens
05:55 - 06:25

Világ
06:25 - 06:50

Summa
06:50 - 07:20

Kívánságkosár - válogatás
07:20 - 08:15

Német nyelvű hírek - M1
08:15 - 08:25

Orosz nyelvű hírek - M1
08:25 - 08:30

Kínai nyelvű hírek - M1
08:30 - 08:45

Református riportok
08:45 - 09:20

Isten kezében
09:20 - 09:50

Biblia és irodalom
09:50 - 10:05

Nagyok
10:05 - 10:40

Ridikül
10:40 - 11:35

Angol nyelvű hírek - M1
11:35 - 11:50

Julianus 2.
11:50 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:20

Médiaklikk
13:20 - 13:45

Ízőrzők
13:45 - 14:15

Öt kontinens
14:15 - 14:45

Itthon vagy!
14:45 - 15:10

Roma Magazin
15:10 - 15:45

Domovina
15:45 - 16:15

1100 év Európa közepén
16:15 - 16:50

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
16:50 - 17:20

Család-barát
17:20 - 19:00

Magyar pop
19:00 - 20:00

Hogy volt?!
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Tűzvonalban
21:35 - 22:30

Ridikül
22:30 - 23:30

Kulturális Híradó
23:30 - 00:10

Starsky és Hutch I./23.
23:55 - 00:50

Starsky és Hutch II./1.
00:50 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:05

Borostyán 20.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Egymillió fontos hangjegy
07:20 - 07:45

A Kisasszony 67.
07:45 - 08:15

A Kisasszony 68.
08:15 - 08:50

Halálbiztos diagnózis IV./19.
08:50 - 09:40

Linda I./4.
09:40 - 10:50

Arany János emlékére
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Bűvölet II./11.
11:15 - 12:10

Vészhelyzet VIII./7.
12:10 - 13:00

Örökös tagság
13:00 - 14:00

Észak és Dél I.-II./15.
14:00 - 14:55

Észak és Dél I.-II./16.
14:55 - 15:50

A Kisasszony 69.
15:50 - 16:20

A Kisasszony 70.
16:20 - 16:50

Arany János emlékére
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Halálbiztos diagnózis IV./20.
17:15 - 18:10

Bűvölet II./12.
18:10 - 19:05

Linda I./5.
19:05 - 20:20

Vészhelyzet VIII./8.
20:20 - 21:10

Privát kopó 1.
21:10 - 22:25

A Cigánybáró
22:25 - 23:40

Zenélő órák
23:40 - 00:10

A rajzoló szerződése
22:35 - 00:25

Előszó
00:25 - 00:30

Solti Nemzetközi Karmesterverseny - Elődöntő
00:30 - 02:15

Attenborough - 60 éve a vadonban 3.
02:15 - 03:05

Vad Magyarország - A vizek birodalma
03:05 - 04:05

Portré Sebő Ferencről - Este a Gyimesbe' jártam
04:05 - 04:55

Nagyok
04:55 - 05:25

Magyar Krónika
05:25 - 06:05

Evangélium
06:05 - 06:35

Kulturális Híradó
06:35 - 07:00

Felsős
07:00 - 07:35

Érettségi 2018
07:35 - 08:10

Mindenki Akadémiája
08:10 - 08:40

Másfélmillió lépés Magyarországon - 32 év múlva 14.
08:40 - 09:40

Útikalauz űrutazóknak 1.
09:40 - 10:35

Kém a jégen - Hogy filmezzünk jegesmedvét 1.
10:35 - 11:30

Nagy szabadtéri múzeumok: nemzeti parkjaink 4.
11:30 - 12:00

Kanada, szeretlek 5.
12:00 - 13:00

A kereskedelem trükkjei 9.
13:00 - 13:30

Jó tudni! 7.
13:30 - 14:00

Ki mer ma?
14:00 - 14:10

Érettségi 2018
14:10 - 14:35

Szólalj meg! - németül
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - franciául
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:25

My Family 67.
15:25 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:10

Kém a jégen - Hogy filmezzünk jegesmedvét 2.
17:10 - 18:10

Tudomány Minden Napra
18:10 - 18:25

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
18:25 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:25

M5 Lexikon - Bölcsességek
19:25 - 19:35

Nagy szabadtéri múzeumok: nemzeti parkjaink 5.
19:35 - 20:10

Bizonyíték a gleccser árnyékában - Az alpesi ősember rejtélye
20:10 - 21:10

Előszó
21:10 - 21:15

Michal Dobrzynski: Operetta - Armel operák 2017
21:15 - 22:35

Esti kérdés
22:35 - 23:10

Bizonyíték a gleccser árnyékában - Az alpesi ősember rejtélye
23:10 - 00:00

Feljegyzések az egérlyukból
23:45 - 00:45

Havas a pályán
00:45 - 01:50

KrizShow
01:50 - 02:45

Henrik angyalai
02:45 - 04:25

700-as klub
04:25 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:00

Fórum
09:00 - 09:50

TV torna Norbival és Rékával
09:50 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

Televíziós vásárlási műsorablak
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Kőbánya Híradó
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:00

Fórum
16:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

Heti Napló Sváby Andrással
21:40 - 22:45

TV torna Norbival és Rékával
22:45 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Zaklatók I./10.
23:55 - 00:50

Profilozók II./6.
00:50 - 02:00

Gyilkos elmék XI./1.
02:00 - 02:45

Gyilkos elmék XI./2.
02:45 - 07:05

Hannibal Post Mortem III./4.
07:05 - 07:15

NCIS: New Orleans III./1.
07:15 - 08:15

Skorpió - Agymenők akcióban II./5.
08:15 - 09:15

A nagy svindli IV./16.
09:15 - 10:15

Észlelés III./1.
10:15 - 11:15

Lángoló Chicago I./6.
11:15 - 12:15

Magánügyek II./17.
12:15 - 13:15

Skorpió - Agymenők akcióban II./5.
13:15 - 14:15

NCIS: New Orleans III./1.
14:15 - 15:15

Teen Wolf - Farkasbőrben VI./1.
15:15 - 16:10

Magánügyek II./19.
16:10 - 17:05

Észlelés III./2.
17:05 - 18:05

Lángoló Chicago I./7.
18:05 - 19:05

NCIS: New Orleans III./2.
19:05 - 20:05

Skorpió - Agymenők akcióban II./6.
20:05 - 21:00

Sherlock és Watson V./13.
21:00 - 22:00

Sherlock és Watson V./14.
22:00 - 23:00

Quantico II./12.
23:00 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:00

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

bonum anno, archív magazin
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Musica - Fülei Balázs műsora
03:00 - 03:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Európa, hírek az Európai Unióból
05:00 - 05:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
06:00 - 06:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
07:00 - 07:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Székely konyha
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:43

no comment
09:43 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:43

no comment
10:43 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Angelus, Ferenc pápa úrangyala imádsága
12:30 - 13:00

Terra Santa News
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, missziós rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Székely konyha
18:00 - 18:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

Loretoi énekfüzér
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
20:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:43

Uhu és pajtásai 77.
00:00 - 00:06

Uhu és pajtásai 78.
00:06 - 00:15

Dzsungelriportok - A mentőakció 20.
00:15 - 00:25

Dzsungelriportok - A mentőakció 21.
00:25 - 00:35

Lazy Town 15.
00:35 - 01:00

Lazy Town 16.
01:00 - 01:25

A Garfield-show 1.
01:25 - 01:36

A Garfield-show 2.
01:36 - 01:50

A Garfield-show 3.
01:50 - 02:01

A Garfield-show 4.
02:01 - 02:15

Uhu és pajtásai 73.
02:15 - 02:21

Uhu és pajtásai 74.
02:21 - 02:27

Uhu és pajtásai 75.
02:27 - 02:35

Dzsungelriportok - A mentőakció 20.
02:35 - 02:45

Dzsungelriportok - A mentőakció 21.
02:45 - 02:55

Lazy Town 15.
02:55 - 03:20

Lazy Town 16.
03:20 - 03:45

A Garfield-show 1.
03:45 - 03:56

A Garfield-show 2.
03:56 - 04:10

A Garfield-show 3.
04:10 - 04:21

A Garfield-show 4.
04:21 - 04:35

Uhu és pajtásai 1.
04:35 - 04:42

Uhu és pajtásai 2.
04:42 - 04:50

Dzsungelriportok - A mentőakció 20.
04:50 - 05:00

Dzsungelriportok - A mentőakció 21.
05:00 - 05:10

Lazy Town 15.
05:10 - 05:35

Lazy Town 16.
05:35 - 06:00

A Tom és Jerry-show 1441.
06:00 - 06:05

A Tom és Jerry-show 911.
06:05 - 06:11

A Tom és Jerry-show 921.
06:11 - 06:25

Újabb bolondos dallamok 561.
06:25 - 06:30

Újabb bolondos dallamok 562.
06:30 - 06:35

Grizzy és a lemmingek 69.
06:35 - 06:40

Grizzy és a lemmingek 62.
06:40 - 06:55

Derült égből fasírt 110.
06:55 - 07:05

Derült égből fasírt 111.
07:05 - 07:25

Mr. Bean 251.
07:25 - 07:35

Mr. Bean 252.
07:35 - 07:50

Miss Moon 32.
07:50 - 08:01

Miss Moon 33.
08:01 - 08:20

Dorothy Óz földjén 11.
08:20 - 08:31

Dorothy Óz földjén 12.
08:31 - 08:45

Kókusz Kokó, a kis sárkány 5.
08:45 - 08:56

Kókusz Kokó, a kis sárkány 6.
08:56 - 09:15

A Happó család 11.
09:15 - 09:20

Bébi bolondos dallamok 111.
09:20 - 09:29

Bébi bolondos dallamok 112.
09:29 - 09:45

Bébi bolondos dallamok 121.
09:45 - 09:54

Bébi bolondos dallamok 122.
09:54 - 10:10

Rózsaszín párduc és barátai 21.
10:10 - 10:16

Rózsaszín párduc és barátai 22.
10:16 - 10:23

Rózsaszín párduc és barátai 23.
10:23 - 10:40

Scooby-Doo 6.
10:40 - 11:05

Scooby-Doo 30.
11:05 - 11:30

Tom és Jerry 99.
11:30 - 11:35

Tom és Jerry 103.
11:35 - 11:42

Tom és Jerry 105.
11:42 - 11:55

Tom és Jerry 107.
11:55 - 12:01

Tom és Jerry 108.
12:01 - 12:07

Tom és Jerry 109.
12:07 - 12:25

Csak lazán, Scooby-Doo! 45.
12:25 - 12:50

Oddbods – a sorozat 27.
12:50 - 12:58

Oddbods – a sorozat 28.
12:58 - 13:05

Kókusz Kokó, a kis sárkány 25.
13:05 - 13:16

Kókusz Kokó, a kis sárkány 26.
13:16 - 13:30

A Happó család 7.
13:30 - 13:35

Grizzy és a lemmingek 70.
13:35 - 13:45

Grizzy és a lemmingek 31.
13:45 - 13:51

Grizzy és a lemmingek 32.
13:51 - 14:05

Grizzy és a lemmingek 2.
14:05 - 14:11

Grizzy és a lemmingek 3.
14:11 - 14:18

Grizzy és a lemmingek 4.
14:18 - 14:24

Grizzy és a lemmingek 5.
14:24 - 14:35

Az ifjú Robin Hood kalandjai 3.
14:35 - 14:46

Az ifjú Robin Hood kalandjai 4.
14:46 - 15:05

Én és a lovagom 125.
15:05 - 15:15

Én és a lovagom 126.
15:15 - 15:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 49.
15:30 - 15:40

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 50.
15:40 - 15:55

Miss Moon 34.
15:55 - 16:06

Miss Moon 35.
16:06 - 16:25

Flúgos futam 19.
16:25 - 16:36

Flúgos futam 7.
16:36 - 16:55

Nyuszipoly 21.
16:55 - 17:05

Nyuszipoly 22.
17:05 - 17:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 46.
17:20 - 17:50

A Tom és Jerry-show 1451.
17:50 - 17:55

A Tom és Jerry-show 931.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 941.
18:01 - 18:15

A Tom és Jerry-show 951.
18:15 - 18:21

A Tom és Jerry-show 961.
18:21 - 18:28

A Tom és Jerry-show 971.
18:28 - 18:45

Én és a lovagom 139.
18:45 - 18:55

Én és a lovagom 140.
18:55 - 19:10

Derült égből fasírt 108.
19:10 - 19:18

Derült égből fasírt 109.
19:18 - 19:35

Dorothy Óz földjén 13.
19:35 - 19:46

Dorothy Óz földjén 14.
19:46 - 20:00

Újabb bolondos dallamok 551.
20:00 - 20:05

Újabb bolondos dallamok 552.
20:05 - 20:20

A Tom és Jerry-show 1411.
20:20 - 20:25

A Tom és Jerry-show 851.
20:25 - 20:31

A Tom és Jerry-show 861.
20:31 - 20:45

Nyuszipoly 35.
20:45 - 20:55

Nyuszipoly 36.
20:55 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 12.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 13.
21:35 - 22:00

A Garfield-show 5.
22:00 - 22:11

A Garfield-show 6.
22:11 - 22:30

A Garfield-show 7.
22:30 - 22:41

A Garfield-show 8.
22:41 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 51.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 53.
23:30 - 00:00

Időről időre I./11.
00:00 - 01:00

Hannah Montana: A film
01:00 - 03:00

Dr. Csont VI./13.
03:00 - 04:00

Dr. Csont VI./14.
04:00 - 05:00

A szupercsapat II./11.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők VII./4.
09:00 - 09:55

Rosewood I./2.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XIV./5.
10:50 - 11:45

Sliders II./9.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők VII./4.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XX./10.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XX./11.
14:30 - 15:30

CSI: A helyszínelők X./18.
15:30 - 16:25

A hidegsebész I./10.
16:25 - 17:20

CSI: Miami helyszínelők VII./16.
17:20 - 18:15

Döglött akták III./16.
18:15 - 19:10

Rosewood I./3.
19:10 - 20:05

A mentalista IV./23.
20:05 - 21:00

Halálos fegyver I./17.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VIII./5.
22:00 - 23:00

Rejtjelek II./8.
23:00 - 00:00

Zéró emisszió: A holnap gyára
00:00 - 00:40

Futuris
00:40 - 01:00

Élet az olaj után
01:00 - 01:45

Futuris
01:45 - 02:00

Kicsi a világ - Összekapcsolva
02:00 - 02:45

Futuris
02:45 - 03:00

A prímek zenéje
03:00 - 03:30

A prímek zenéje
03:30 - 04:00

Pontosság: Mindent a mérésről
04:00 - 05:00

Pontosság: Mindent a mérésről
05:00 - 06:00

Ideje feltalálni valamit
06:00 - 06:25

Ideje feltalálni valamit
06:25 - 06:50

Varázslók 1
06:50 - 07:05

Gasztrobbanás
07:05 - 07:20

Gasztrobbanás
07:20 - 07:35

Ujjgyakorlatok 3
07:35 - 07:55

Ujjgyakorlatok 3
07:55 - 08:15

Gyerünk srácok!
08:15 - 08:45

Gyerünk srácok!
08:45 - 09:15

Mati, Dada és a művészet
09:15 - 09:25

Mati, Dada és a művészet
09:25 - 09:35

Mati, Dada és a művészet
09:35 - 09:45

Sportlabor
09:45 - 10:00

Sportlabor
10:00 - 10:15

Kíváncsi Mily
10:15 - 10:25

Kíváncsi Mily
10:25 - 10:35

Kíváncsi Mily
10:35 - 10:45

Ideje feltalálni valamit
10:45 - 11:10

Ideje feltalálni valamit
11:10 - 11:35

Varázslók
11:35 - 11:50

Varázslók 1
11:50 - 12:05

Gasztrobbanás
12:05 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Ujjgyakorlatok
12:35 - 12:55

Ujjgyakorlatok
12:55 - 13:15

Gyerünk srácok!
13:15 - 13:45

Gyerünk srácok!
13:45 - 14:15

Mati, Dada és a művészet
14:15 - 14:25

Mati, Dada és a művészet
14:25 - 14:35

Mati, Dada és a művészet
14:35 - 14:45

Sportlabor
14:45 - 15:00

Sportlabor
15:00 - 15:15

Kíváncsi Mily
15:15 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

Kíváncsi Mily
15:35 - 15:45

Tudomány nagyban
15:45 - 16:10

Tudomány nagyban
16:10 - 16:35

Fedezzük fel a tudományt házilag
16:35 - 17:00

Fedezzük fel a tudományt házilag
17:00 - 17:25

Trükkös tudomány
17:25 - 17:55

Trükkös tudomány
17:55 - 18:25

Infotoy
18:25 - 18:35

Infotoy
18:35 - 18:45

A művészet története
18:45 - 19:10

A művészet története
19:10 - 19:35

A művészet története
19:35 - 20:00

Nagy álmodozók
20:00 - 21:00

Nagy álmodozók
21:00 - 22:00

Design a négyzeten
22:00 - 22:30

Design a négyzeten
22:30 - 23:00

A Hubble
23:00 - 23:30

A Hubble
23:30 - 00:00

Violetta 22.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 23.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 36.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 11.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 12.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 5.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 6.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 19.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 20.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 7.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 8.
04:25 - 04:50

Hamis cica 12.
04:50 - 05:15

Hamis cica 13.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 35.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./7.
05:55 - 06:00

Boyster, az osztrigafiú 14.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
06:30 - 07:00

Aranyhaj: A sorozat 6.
07:00 - 07:25

Hotel Transzilvánia: A sorozat I./5.
07:25 - 07:55

11 70.
07:55 - 08:25

Mickey egér 56.
08:25 - 08:30

Szófia hercegnő 103.
08:30 - 09:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 3.
09:00 - 09:30

Zhu Zhu I./17.
09:30 - 10:00

Elena, Avalor hercegnője 18.
10:00 - 10:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
10:30 - 11:00

Pizsihősök 11.
11:00 - 11:30

Hank Zipzer II./14.
11:30 - 12:00

Disney's The Lodge I./7.
12:00 - 12:30

Evermoor titkai 29.
12:30 - 13:00

Mickey egér 14.
13:00 - 13:05

Csillag kontra Gonosz Erők 23.
13:05 - 13:30

Soy Luna II./100.
13:30 - 14:30

Kikiwaka tábor II./24.
14:30 - 15:00

A zűr közepén II./21.
15:00 - 15:30

Bizaardvark I./15.
15:30 - 16:00

Alex és bandája 35.
16:00 - 16:30

Elena - Avalor hercegnője 23.
16:30 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 24.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
17:30 - 18:00

11 71.
18:00 - 18:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat I./6.
18:30 - 19:00

Soy Luna II./101.
19:00 - 20:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 17.
20:00 - 20:30

Aranyhaj: A sorozat 24.
20:30 - 21:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat I./6.
21:00 - 21:30

Soy Luna II./101.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai 7.
22:30 - 22:55

Mickey egér 44.
22:55 - 23:00

Boyster, az osztrigafiú 7.
23:00 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 8.
23:30 - 00:00

TELESHOP
00:00 - 00:30

Parancsnoki döntések 9.
00:30 - 01:00

Véres gyémántok
01:00 - 03:00

Parancsnoki döntések 5,6.
03:00 - 04:00

Classic Mobils 30.
04:00 - 04:30

TELESHOP
04:30 - 05:00

A háború művészete 5.
05:00 - 06:00

Szétvágva 13.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A történelem nyomában 4.
07:00 - 08:00

Fegyverek a háborúban 3.
08:00 - 09:00

A háború művészete 5.
09:00 - 10:00

A Nostradamus effektus 12.
10:00 - 11:00

Repülő piramisok, szárnyaló kőtömbök
11:00 - 12:00

Honnan származik? 1.
12:00 - 13:00

Modern csodák 10.
13:00 - 14:00

Japán amerikai megszállása
14:00 - 15:00

Az égei-tengeri apokalipszis
15:00 - 16:00

A fegyverek története 14.
16:00 - 17:00

Extrém hivatások 6.
17:00 - 18:00

Columbus elfeledett utazása
18:00 - 20:00

Különleges vonatok 2.
20:00 - 21:00

Mélytengeri nyomozók 15.
21:00 - 22:00

Fegyverek a háborúban 20.
22:00 - 23:00

A Legendás 300
23:00 - 01:00

Hírek
00:00 - 00:05

Jövőálló
00:05 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Echo-világ
01:20 - 01:45

Célfotó
01:45 - 02:10

Kettesben Szabó Anettel
02:10 - 03:00

Összművész
03:00 - 03:55

Klinika
03:55 - 04:20

Tájkép
04:20 - 04:45

Hazai Vadász
04:45 - 05:10

Magyarok
05:10 - 06:00

Háttér-kép
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Tájkép
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Hazai Vadász
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Heti mérleg
09:05 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Haller-ház
10:05 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Napirend előtti felszólalások
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Élő örökség
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Hazahúzó
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:15

Az Echo TV lapszemléje
14:15 - 14:30

Építők
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Számla
15:05 - 15:30

Trend
15:30 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Klinika
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Zöld világ
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Informátor
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Sajtóklub
20:30 - 21:30

Hosszabbítás
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Asztaltársaság
22:30 - 23:30

Sajtóklub
23:30 - 00:30

Prime Edition
00:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 02:48

State of the Union
02:48 - 03:00

Late Edition
03:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 10:12

State of the Union
10:12 - 10:22

News of the Day
10:22 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Ponty generáció
00:00 - 00:30

Ponty generáció
00:30 - 01:00

Fishing Australia
01:00 - 01:30

XIII. EPBC
01:30 - 02:00

Nemzetközi Vadgasztronómiai Fesztivál Soponya 2017
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Vadászat hóvirágtól szarvasnászig
03:00 - 03:30

A kék mélység titkai 1. rész
03:30 - 04:00

A kék mélység titkai 2. rész
04:00 - 04:30

Halimádók konyhája
04:30 - 05:00

Zsákmány nyomába
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

50 éves a drótszőrű magyar vizsla
06:00 - 06:30

Fogas fogás
06:30 - 07:00

IBCC 2017. 1. rész
07:00 - 07:30

IBCC 2017. 2. rész
07:30 - 08:00

Feedermánia
08:00 - 08:30

Légy-Ott!
08:30 - 09:00

Finomfelszerelékes horgásznapló
09:00 - 09:30

Ponty generáció
09:30 - 10:00

Halimádók konyhája
10:00 - 10:30

IPCC 2016. döntő
10:30 - 11:00

XXIV. Női Horgász Világbajnokság
11:00 - 11:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
11:30 - 12:00

Horgászat a Szöszivel
12:00 - 12:30

Haldorádó
12:30 - 13:00

Fishing Australia
13:00 - 13:30

XIII. EPBC
13:30 - 14:00

Nemzetközi Vadgasztronómiai Fesztivál Soponya 2017
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Vadászat hóvirágtól szarvasnászig
15:00 - 15:30

Horgász-Zóna
15:30 - 16:00

Téli nyitány
16:00 - 16:30

IPCC 2016. II. elődöntő
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Légy-Ott!
18:00 - 18:30

A zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Vízvonalban
19:30 - 20:00

XIX. Pontyfogó Világbajnokság Deseda
20:00 - 20:30

IHR kalandok
20:30 - 21:00

Pergető Akadémia- Csuka horgászat vízi növények között
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Lövészsuli
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Horgászat határok nélkül
23:00 - 23:30

Fogas fogás
23:30 - 00:00

Micsoda Nők! - Várkonyi Andreával
23:20 - 00:30

Véznák kontra Dagik
00:30 - 01:40

Menyasszörnyek
01:40 - 02:30

1000 hely, amelyet látni kell
02:30 - 03:20

Édenkertek Ázsiában
03:20 - 03:45

Francia borvidékek
03:45 - 04:10

Váltsunk zöldre!
04:10 - 05:00

ZEN - Stresszmentes élet 21.
05:00 - 05:25

Antonio megjavítja! 36.
05:25 - 05:50

Alaszkába költözünk
05:50 - 06:15

Alaszkába költözünk III./9.
06:15 - 06:40

Hogyan készült?
06:40 - 07:10

Hogyan készült?
07:10 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi, a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babapercek
11:35 - 11:50

David Tutera: A sztárszervező
11:50 - 12:50

Több mint TestŐr
12:50 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

Alaszkába költözünk
14:00 - 14:30

Élet - Forma
14:30 - 15:05

Segítség, gyerekeim vannak! II./9.
15:05 - 16:05

Joshi, a legjobb barát 61.
16:05 - 16:45

Több mint TestŐr
16:45 - 16:55

David Tutera: A sztárszervező III./7.
16:55 - 17:55

Hogyan készült? X./6.
17:55 - 18:25

A nagy házalakítás III./18.
18:25 - 19:25

A jövő cukrászai II./10.
19:25 - 21:00

Micsoda Nők! - Várkonyi Andreával 41.
21:00 - 22:10

Joshi, a legjobb barát
22:10 - 22:45

A nagy házalakítás
22:45 - 23:45

A jövő cukrászai
23:45 - 01:15

John Wick
23:15 - 01:15

Carrie
01:15 - 03:15

Vakrepülés
03:15 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Immigrants - Jóska menni Amerika
09:00 - 10:20

A jó pasi
10:20 - 12:05

Tucatjával olcsóbb 2
12:05 - 13:55

Gyakornokok
13:55 - 16:10

Az éhezők viadala: A kiválasztott - befejező rész
16:10 - 18:45

Támadás a Fehér Ház ellen
18:45 - 21:00

Rocky III.
21:00 - 23:00

Boszorkányvadászat
23:00 - 00:50

A fejvadász - A pénz hatalma
23:50 - 01:50

Hobby-csalók
01:50 - 03:30

Műsorszünet
03:30 - 05:10

A Nagy Sóstó kalózai
05:10 - 06:35

Kisfiam
06:35 - 09:15

A segéd
09:15 - 11:10

Kicsi hősök
11:10 - 12:55

A Royal Palace hősei
12:55 - 15:05

Az Orheim század
15:05 - 17:15

Donald Trump: Az ingatlanmogul és médiakirály
17:15 - 19:10

Natalie rózsája
19:10 - 21:00

A Laconia elsüllyesztése 2
21:00 - 22:55

A nehézfiú
22:55 - 01:00

Műsorszünet
22:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Dance Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

BoxTeam a konyhában
11:55 - 12:00

Gerinctorna
12:00 - 12:55

Táncolj az egészségedért!
12:55 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00
MEGNÉZEM

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Restart Extra
08:00 - 09:35

Kávé Kettesben
09:35 - 10:05

FIX Magazin
10:05 - 11:10

Zöldövezet
11:10 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:30

Szinusz
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Praktikák
14:00 - 14:30

Autósport és Formula Magazin
14:30 - 15:00

FIX Magazin
15:00 - 16:00

SzemeSZTEr
16:00 - 16:30

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
16:30 - 17:00

Vény Nélkül
17:00 - 17:30

Üzletről 30 percben
17:30 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:10

Kettőspont
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

GazadaságTV
19:25 - 19:40

NovumTV
19:40 - 20:10

Üzleti Negyed
20:10 - 20:40

Épí-tech
20:40 - 21:10

Jogász
21:10 - 21:40

Globo Portré
21:40 - 22:10

Édes2es
22:10 - 23:10

Sporttárs
23:10 - 23:50

GazdaságTV
23:50 - 00:00

Mr. Selfridge II./7.
23:10 - 00:10

Late Night Gaming
00:10 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:50

Providence III./1.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók XII./2.
07:55 - 09:00

Poirot: A nagy négyes
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok XVI./5.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 25.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru II./5.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei I./1.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók XII./3.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 26.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok XVII./1.
18:45 - 21:00

Poirot: Az elefántok nem felejtenek
21:00 - 23:05

Bostoni halottkémek I./19.
23:05 - 00:05

!nsomn!a
00:00 - 06:00

Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00

Then and Now
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 90's
16:00 - 17:00

Top 5 @ 5 / Shuffle H!ts
17:00 - 18:00

All T!me Dance H!ts
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

Top 10 H!ts Now
20:00 - 21:00

Shuffle H!TS
21:00 - 22:00

Then and Now
22:00 - 23:00

All T!me Alternat!ve H!ts
23:00 - 00:00

Pirkadat
21:15 - 01:05

Nappali
01:05 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

NAPPALI Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

NAPPALI Extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Kvartett
20:30 - 21:15

Szabadon Europában
21:15 - 21:45

Pilpul
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Kvartett
23:45 - 00:30

Vetítő: Motalko / Kópék
00:00 - 01:00

Alinda
01:00 - 02:00

Napról napra
02:00 - 02:30

Európai Híradó
02:30 - 03:00

Lakásvadász
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Peron
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Napról napra
09:00 - 09:30

Lakásvadász
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Motalko / Kópék
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Európai Híradó
12:30 - 13:00

Peron
13:00 - 13:30

Látótér
13:30 - 14:00

180 fok
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Célpont - A HírTv oknyomozó műsora
15:30 - 16:00

Panaszkönyv
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Hírvilág
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Főszerkesztők Klubja
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Sznobjektív
23:00 - 00:00

A fekete özvegy 62.
23:05 - 00:10

A fekete özvegy 63.
00:10 - 01:15

A királyi ház titkai 9.
01:15 - 02:25

A királyi ház titkai 10.
02:25 - 03:35

A királyi ház titkai 11.
03:35 - 04:45

Tiszta szívvel 81.
04:45 - 05:35

A királyi ház titkai 12.
05:35 - 06:45

Vad Angyal 60.
06:45 - 07:35

Piszkos pénz, tiszta szerelem 100.
07:35 - 08:35

Éld az életem! 79.
08:35 - 09:35

Kuzey Güney - Tűz és víz II./41.
09:35 - 10:35

A fekete özvegy 64.
10:35 - 11:40

Esmeralda 65.
11:40 - 12:40

Titkok és szerelmek 65.
12:40 - 13:45

A királyi ház titkai 13.
13:45 - 15:05

Vad Angyal 61.
15:05 - 16:00

Csajok, szilikon - Nem ettől lesz Paradicsom 17.
16:00 - 17:00

Alisa 211.
17:00 - 18:00

Szeretned kell! 9.
18:00 - 19:00

Titkok és szerelmek 66.
19:00 - 20:00

Piszkos pénz, tiszta szerelem 101.
20:00 - 21:00

Esmeralda 66.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 59.
22:00 - 23:00

A királyi ház titkai 13.
23:00 - 00:20

Szexiskola V./2.
00:00 - 01:00

Life Night
01:00 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./31.
06:05 - 06:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái -
06:35 - 07:10

Lekésem az esküvőmet?! 5.
07:10 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:05

Jön a baba - Hadas Krisztával II./5.
08:05 - 09:00

Szerelem tálalva V./23.
09:00 - 09:25

Katus Tippek
09:25 - 09:50

Babák az intenzíven I./9.
09:50 - 10:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
10:35 - 11:00

Lekésem az esküvőmet?! 5.
11:00 - 12:00

Kendra a csúcson III./9.
12:00 - 12:30

Kendra a csúcson III./10.
12:30 - 13:00

Jön a baba - Hadas Krisztával II./6.
13:00 - 14:05

Rejtélyes diagnózis IX./1.
14:05 - 15:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./10.
15:00 - 16:05

A Kardashian sztori VIII./12.
16:05 - 17:00

Szerelem tálalva V./24.
17:00 - 18:00

Lekésem az esküvőmet?! 6.
18:00 - 19:00

A nagy nap! I./1.
19:00 - 20:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek XI./1.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem III./5.
21:00 - 22:00

Sokkoló függőségek - Kanadában II./3.
22:00 - 23:00

A Kardashian sztori VIII./12.
23:00 - 00:00

Jackie Chan - Csodazsaruk
23:00 - 01:30

Stréberek
01:30 - 03:00

Robotzsaru
03:00 - 05:00

Fekete kutya
05:00 - 06:25

TeleShop
06:25 - 08:30

Hajó a vége
08:30 - 10:35

Mythica: Hősök nyomában
10:35 - 12:35

Furcsa pár 2.
12:35 - 14:35

A maflás
14:35 - 16:45

Az Igazság mecénása
16:45 - 18:50

A bosszú börtönében
18:50 - 21:00

Robotzsaru 2.
21:00 - 23:30

Bűnös Louisiana
23:30 - 01:40

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Online Chart
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 00:00

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./5.
00:00 - 01:00

Hazai 2.
01:00 - 02:00

Muzsika Mix 8.
02:00 - 04:00

Egy óra.. 41.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Harmóniák Annamaryval 39.
06:00 - 06:30

Retro Disco V./25.
06:30 - 07:00

Hungarian Pop Top V./13.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 2.
11:30 - 12:30

Dallamokon át VI./33.
12:30 - 13:30

NAGYfröccs IV./16.
13:30 - 14:30

Kívánságpercek V./71.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top V./15.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Zenés barátságok III./42.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 18:50

Egy óra.. 14.
18:50 - 20:00

Házibuli Attilával Extra VI./43.
20:00 - 22:00

Zenés barátságok III./42.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Bekasztlizva külföldön I./2.
00:00 - 01:00

Pszichedelikus alvilág
01:00 - 02:00

Élet és halál határán I./6.
02:00 - 02:48

Tabu VII./6.
02:48 - 03:36

Drogfogások a repülőtéren I./4.
03:36 - 04:24

Határőrök I./4.
04:24 - 05:12

Élet és halál határán I./6.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák XVI./6.
06:00 - 07:00

Szenzációs szerelők II./13.
07:00 - 08:00

Futár a világvégére I./5.
08:00 - 09:00

Pedig jó ötletnek tűnt V./1.
09:00 - 09:30

Pedig jó ötletnek tűnt V./12.
09:30 - 10:00

Jeges pokol Norvégiában I./4.
10:00 - 11:00

Gyáróriások I./11.
11:00 - 12:00

Szenzációs szerelők II./14.
12:00 - 13:00

A nácik bizarr háborúja I./1.
13:00 - 14:00

Anne Frank - a holokauszt szemtanúja
14:00 - 15:00

Pedig jó ötletnek tűnt I./7.
15:00 - 15:30

Pedig jó ötletnek tűnt I./8.
15:30 - 16:00

Gyáróriások I./11.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák XVI./6.
17:00 - 18:00

Légikatasztrófák XI./10.
18:00 - 19:00

Géniusz I./1.
19:00 - 20:00

Pedig jó ötletnek tűnt - kutyák
20:00 - 20:30

Pedig jó ötletnek tűnt III./11.
20:30 - 21:00

Kokainreptér - Kolumbia II./6.
21:00 - 22:00

Hosszú út hazáig I./4.
22:00 - 23:00

Lámpaernyő emberbőrből - a legsötétebb holokauszt-titok
23:00 - 00:00

India vad édenkertjei
00:00 - 01:00

A mókusokról őszintén
01:00 - 02:00

Grizzly-birodalom
02:00 - 03:00

Jegesmedve
03:00 - 04:00

Gepárdok királynője
04:00 - 05:00

Ragadozók birodalma
05:00 - 06:00

Emberevő ragadozók I./3.
06:00 - 07:00

Emberevő ragadozók I./4.
07:00 - 08:00

A természetfilmezés mesterei V./6.
08:00 - 09:00

Csodálatos állatvilág 2.
09:00 - 10:00

Csodálatos denevérek
10:00 - 11:00

Csodálatos állatvilág 3.
11:00 - 12:00

Csúcsragadozók I./1.
12:00 - 13:00

Csúcsragadozók I./2.
13:00 - 14:00

Halálos hármas III./3.
14:00 - 15:00

Halálos hármas III./2.
15:00 - 16:00

Halálos hármas III./1.
16:00 - 17:00

Csúcsragadozók I./1.
17:00 - 18:00

Vad Alaszka
18:00 - 19:00

Kinn az orosz vadonban I./6.
19:00 - 20:00

Kinn az orosz vadonban I./4.
20:00 - 21:00

Pingvinek királysága
21:00 - 22:00

A vadon harcművészei IV./8.
22:00 - 23:00

Kinn az orosz vadonban I./6.
23:00 - 00:00

Veszélyes Henry 115.
23:45 - 00:05

A Thunderman család 110.
00:05 - 00:25

A Thunderman család 111.
00:25 - 00:50

Tini Nindzsa Teknőcök 119.
00:50 - 01:10

Tini Nindzsa Teknőcök 120.
01:10 - 01:35

SpongyaBob KockaNadrág 163.
01:35 - 01:55

SpongyaBob KockaNadrág 164.
01:55 - 02:20

Tündéri keresztszülők 159.
02:20 - 02:40

Tündéri keresztszülők 160.
02:40 - 03:05

Veszélyes Henry 112.
03:05 - 03:25

Veszélyes Henry 113.
03:25 - 03:45

A Thunderman család 108.
03:45 - 04:05

A Thunderman család 109.
04:05 - 04:30

A legboszibb boszi 413.
04:30 - 04:50

Csőrös Harvey 122.
04:50 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 801.
05:00 - 05:20

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 114.
05:20 - 05:45