Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

Roxy Music TV

01:00 - 01:00 Zene

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Torna TV

01:00 - 01:00 Sport

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Balaton Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Zenebutik
Balaton Tv
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó - M1 - 00:00
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Profit7
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Kárpát expressz
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Médiaklikk
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Profit7
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek - M1
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek - M1
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek - M1
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Trousers
23:35 - 00:30

Lola 34.
00:30 - 01:20

Holnap tali III./34.
01:20 - 01:50

Én vagyok itt
01:50 - 02:55

Odaát VIII./9.
02:55 - 03:40

Az A38 Hajó színpadán: Satellites
03:40 - 04:30

Vigyázz, kész, jazz!
04:30 - 05:15

Tuti gimi VIII./6.
05:15 - 06:00

Töf-Töf elefánt III.
06:00 - 06:05

Dörmögőék újabb kalandjai
06:05 - 06:15

A kockásfülű nyúl II.
06:15 - 06:20

Vízipók-Csodapók II.
06:20 - 06:30

Rumcájsz kalandjai 28.
06:30 - 06:35

Csűrcsavarosdi 2.
06:35 - 07:00

Rosie világa I.-II./47.
07:00 - 07:15

Sam, a tűzoltó VII./26.
07:15 - 07:25

Sam, a tűzoltó VIII./1.
07:25 - 07:35

Chuggington pályaudvar IV./7.
07:35 - 07:45

Chuggington pályaudvar IV./8.
07:45 - 07:55

Dóra, a felfedező III./14.
07:55 - 08:20

Mickey egér játszótere III./11.
08:20 - 08:45

Jake és Sohaország kalózai II./22.
08:45 - 09:10

A dzsungel könyve I./41.
09:10 - 09:20

A dzsungel könyve I./42.
09:20 - 09:30

Bohókás professzor 24.
09:30 - 09:40

Eperke és barátai 15.
09:40 - 10:00

Gondos Bocsok és az Unokatesók 3.
10:00 - 10:25

Hetedhét kaland
10:25 - 10:35

Állatkerti sétány 64. 50.
10:35 - 10:50

Töf-Töf elefánt III.
10:50 - 10:55

Dörmögőék újabb kalandjai
10:55 - 11:05

A kockásfülű nyúl II.
11:05 - 11:15

Vízipók-Csodapók II.
11:15 - 11:20

Magyar népmesék
11:20 - 11:35

Pityke
11:35 - 11:45

Kérem a következőt I.
11:45 - 11:55

Mézga család különös kalandjai I.
11:55 - 12:25

Nálatok, laknak állatok? II./5.
12:25 - 12:55

Pin kód 26.
12:55 - 13:05

Pupákok 2.
13:05 - 13:15

Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői 26.
13:15 - 13:25

Animália 17.
13:25 - 13:55

Matrica - Igaz vagy hamis?
13:55 - 14:00

Babar és Badou kalandjai 4.
14:00 - 14:20

Raju, a riksa 49.
14:20 - 14:25

Raju, a riksa 50.
14:25 - 14:35

Miffy és barátai 17.
14:35 - 14:40

Caillou V./18.
14:40 - 15:05

Traktor Tom I.-II./6.
15:05 - 15:15

Bori II./5.
15:15 - 15:25

Bori II./6.
15:25 - 15:40

Gondos Bocsok és az Unokatesók 4.
15:40 - 16:00

A bűvös körhinta 35.
16:00 - 16:15

Állatkerti sétány 64. 51.
16:15 - 16:25

Mesélj nekem!
16:25 - 16:35

Hetedhét kaland
16:35 - 16:45

Julio, a nyúl 49.
16:45 - 16:55

Julio, a nyúl 50.
16:55 - 17:05

Eperke és barátai 16.
17:05 - 17:30

A dzsungel könyve I./43.
17:30 - 17:40

A dzsungel könyve I./44.
17:40 - 17:50

Bohókás professzor 25.
17:50 - 18:00

Mickey egér játszótere III./12.
18:00 - 18:25

Jake és Sohaország kalózai II./23.
18:25 - 18:50

Dóra, a felfedező III./15.
18:50 - 19:15

Chuggington pályaudvar IV./9.
19:15 - 19:25

Chuggington pályaudvar IV./10.
19:25 - 19:35

Miffy és barátai 18.
19:35 - 19:45

Sam, a tűzoltó VIII./2.
19:45 - 19:55

Sam, a tűzoltó VIII./3.
19:55 - 20:05

Matrica - Hevül a vegyület
20:05 - 20:15

Tuti gimi VIII./7.
20:15 - 21:00

Holnap tali III./35.
21:00 - 21:35

Én vagyok itt
21:35 - 22:45

Odaát VIII./10.
22:45 - 23:35

Az A38 Hajó színpadán: Dan Patlansky
23:35 - 00:30

A folyó
23:10 - 01:15

Nagyok
01:15 - 01:40

Reformáció hétről hétre
01:40 - 01:50

Az én '56-om
01:50 - 02:00

A világörökség kincsei
02:00 - 02:15

Hazajáró
02:15 - 02:40

Szerelmes földrajz
02:40 - 03:10

Noé barátai
03:10 - 03:35

Esély
03:35 - 04:00

Család és otthon
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Hrvatska Kronika
06:45 - 07:15

Ecranul Nostru
07:15 - 07:45

Ridikül
07:45 - 08:40

Elfeledett szerelem 8.
08:40 - 09:25

A múlt árnyékában 155.
09:25 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Jamie 15 perces kajái
12:45 - 13:15

Charly, majom a családban IV./15.
13:15 - 14:10

Don Matteo VII./2.
14:10 - 15:10

A vidéki doktor XV./1.
15:10 - 16:05

A múlt árnyékában 156.
16:05 - 17:00

Ridikül
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő VII./5.
18:35 - 19:30

A hegyi doktor - Újra rendel IX./12.
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Zsaruvér II./17.
20:35 - 21:25

No limit II./3.
21:25 - 22:15

Kenó
22:15 - 22:25

On The Spot: Az ellenség gyermekei 1.
22:25 - 23:25

Bizalom
23:25 - 01:10

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
23:30 - 01:30

Ulti magazin
01:30 - 02:00

Erste Liga
02:00 - 04:20

Sakkaréna magazin
04:20 - 04:45

Gillette World Sport 2017
04:45 - 05:15

U17-es labdarúgó Eb selejtező
05:15 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:50

Szabadidő magazin
07:50 - 08:25

OTP Bank Liga
08:25 - 10:25

Fradi Tv
10:25 - 11:00

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
11:00 - 13:00

Hungaroring magazin
13:00 - 13:35

Múlt és Jelen egy időben
13:35 - 14:10

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
14:10 - 16:05

kisBAJNOK magazin
16:05 - 17:05

Lóverseny magazin
17:05 - 17:40

M4 Sport stúdió
17:40 - 18:00

Női vízilabda OB I
18:00 - 19:16

M4 Sport stúdió
19:16 - 19:45

Sporthíradó
19:45 - 20:00

M4 Sport stúdió
20:00 - 20:45

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
20:45 - 22:35

M4 Sport stúdió
22:35 - 23:00

UEFA BL összefoglaló
23:00 - 23:30

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
23:30 - 01:30

Kulturális Híradó
23:30 - 00:05

Mindenki Akadémiája
00:05 - 00:40

Duna anzix 56.
00:40 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek - M1
01:20 - 01:40

Hogy volt?!
01:40 - 02:30

Uborkafa
02:30 - 03:55

Nyitott stúdió
03:55 - 04:05

Karmesterverseny 1.
04:05 - 05:00

Híradó - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek - M1
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:55

Nagyok
05:55 - 06:25

Esély
06:25 - 06:45

Kék bolygó
06:45 - 07:10

Kívánságkosár - válogatás
07:10 - 08:10

Német nyelvű hírek - M1
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek - M1
08:15 - 08:25

Kínai nyelvű hírek - M1
08:25 - 08:35

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:35 - 09:05

Önkéntesek
09:05 - 09:35

Nagyok
09:35 - 10:05

Ridikül
10:05 - 11:00

Angol nyelvű hírek - M1
11:00 - 11:10

Az én '56-om
11:10 - 11:30

A tranzitutas
11:30 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

Magyar gazda
13:15 - 13:40

Noé barátai
13:40 - 14:10

Nagyok
14:10 - 14:40

Kárpát expressz
14:40 - 15:00

Hrvatska Kronika
15:00 - 15:30

Ecranul Nostru
15:30 - 16:00

Zebra
16:00 - 16:15

1100 év Európa közepén
16:15 - 16:45

Magyarország története
16:45 - 17:15

Család-barát
17:15 - 19:00

Dob+basszus
19:00 - 19:30

Magyarország, szeretlek!
19:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Tűzvonalban
21:35 - 22:35

Ridikül
22:35 - 23:30

Kulturális Híradó
23:30 - 00:05

Századfordító magyarok 16.
23:25 - 00:20

Derrick 34.
00:20 - 01:25

Anziksz
01:25 - 01:45

Időmetszetek
01:45 - 06:05

Szerelemhajó VIII./13.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

retrock
07:20 - 07:40

A Kisasszony 21.
07:40 - 08:10

A Kisasszony 22.
08:10 - 08:45

Halálbiztos diagnózis III./14.
08:45 - 09:35

Életképek 76.
09:35 - 10:15

Életképek 77.
10:15 - 10:50

Arany János emlékére
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Bűvölet I./8.
11:15 - 12:20

Vészhelyzet VII./6.
12:20 - 13:10

T.I.R. 1.
13:10 - 14:10

Roxinpad
14:10 - 14:55

Zenebutik - Zenehíd
14:55 - 15:50

A Kisasszony 23.
15:50 - 16:20

A Kisasszony 24.
16:20 - 16:50

Arany János emlékére
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Halálbiztos diagnózis III./15.
17:15 - 18:10

Bűvölet I./9.
18:10 - 19:05

Életképek 78.
19:05 - 19:45

Életképek 79.
19:45 - 20:25

Vészhelyzet VII./7.
20:25 - 21:15

T.I.R. 2.
21:15 - 22:20

Lakatos Gabriella táncjelenetek
22:20 - 22:55

Telefere 7.
22:55 - 00:05

Univerzum - Madeira, az Atlanti-óceán zöld smaragdja
23:45 - 00:40

Mindenki Akadémiája
00:40 - 01:10

Tudomány Minden Napra
01:10 - 01:25

Kulturális Híradó
01:25 - 02:00

Szerelmes sznobok
02:00 - 03:15

Új idők, új dalai
03:15 - 03:50

Hangvilla
03:50 - 04:20

Esti kérdés
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Ki mer ma?
06:05 - 06:20

Tudomány Minden Napra
06:20 - 06:30

Kulturális Híradó
06:30 - 07:00

Felsős
07:00 - 07:35

Érettségi 2018
07:35 - 08:05

Mindenki Akadémiája
08:05 - 08:40

Ki hitte volna? II./10.
08:40 - 09:10

A Szaharában Michael Palinnel 1.
09:10 - 10:05

Hogyan készült? XVIII./9.
10:05 - 10:35

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
10:35 - 11:05

Új idők, új dalai
11:05 - 11:35

Prokop - Pap és festő a 20. században
11:35 - 12:35

Ki hitte volna? III./1.
12:35 - 13:00

Távol-Kelet - Berlintől Tokióig 10.
13:00 - 14:00

Ki mer ma?
14:00 - 14:10

Érettségi 2018 - Történelem
14:10 - 14:40

Szólalj meg! - németül
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - franciául
14:45 - 14:50

Szólalj meg! - olaszul
14:50 - 14:55

Szólalj meg! - spanyolul
14:55 - 15:00

Szólalj meg! - oroszul
15:00 - 15:05

Szólalj meg! - angolul
15:05 - 15:25

My Family 44.
15:25 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:10

A Szaharában Michael Palinnel 2.
17:10 - 18:10

Tudomány Minden Napra
18:10 - 18:25

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
18:25 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:35

Hogyan készült? XVIII./10.
19:35 - 20:10

Univerzum - Kuba - A vadregényes karibi sziget
20:10 - 21:10

Előszó
21:10 - 21:15

Anthony Braxton Diamond Curtain Wall Quartet - Müpart - koncerte
21:15 - 22:40

Esti kérdés
22:40 - 23:10

Válogatott irodalom 8.
23:10 - 23:15

Univerzum - Kuba - A vadregényes karibi sziget
23:15 - 00:15

Este 9
00:00 - 00:35

Világhíradó
00:35 - 00:50

Vidám vasárnap
00:50 - 02:55

Egyenes beszéd
02:55 - 04:15

Világhíradó
04:15 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:00

Fórum
09:00 - 09:50

TV torna Norbival és Rékával
09:50 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

ATV START
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Könyvjelző
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:00

Fórum
16:00 - 17:40

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

Havas a pályán
21:40 - 22:45

TV torna Norbival és Rékával
22:45 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? II./12.
23:55 - 00:55

Gyilkos elmék: Túl minden határon II./10.
00:55 - 01:50

Elfeledve I./4.
01:50 - 02:35

Magánügyek II./20.
02:35 - 03:18

Műsorszünet
03:18 - 07:05

Hannibal Post Mortem III./11.
07:05 - 07:15

NCIS: Los Angeles VII./2.
07:15 - 08:15

Skorpió - Agymenők akcióban I./5.
08:15 - 09:15

A nagy svindli III./9.
09:15 - 10:15

NCIS: New Orleans II./3.
10:15 - 11:15

CSI: Cyber helyszínelők I./12.
11:15 - 12:10

Magánügyek I./9.
12:10 - 13:10

Skorpió - Agymenők akcióban I./5.
13:10 - 14:10

NCIS: Los Angeles VII./2.
14:10 - 15:10

A nagy svindli III./10.
15:10 - 16:10

Magánügyek I./10.
16:10 - 17:05

NCIS: New Orleans II./4.
17:05 - 18:00

CSI: Cyber helyszínelők I./13.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles VII./3.
19:00 - 20:00

Skorpió - Agymenők akcióban I./6.
20:00 - 21:00

Feketelista: Megváltás I./8.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék XII./9.
22:00 - 23:00

Gyilkos elmék XII./10.
23:00 - 23:55

Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? II./13.
23:55 - 00:55

Délelőtt
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Terra Santa News
03:00 - 03:30

P. Tamási József elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

P. Tamási József elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Musica - Fülei Balázs műsora
06:00 - 06:30

P. Tamási József elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Európa, hírek az Európai Unióból
07:00 - 07:30

P. Tamási József elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 09:43

no comment
09:43 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt
09:50 - 10:43

no comment
10:43 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt
10:50 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Tamási József elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

P. Tamási József elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

Loretoi énekfüzér
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:43

Uhu és pajtásai 10.
00:00 - 00:06

Uhu és pajtásai 11.
00:06 - 00:15

Dzsungelriportok - A mentőakció 58.
00:15 - 00:25

Dzsungelriportok - A mentőakció 59.
00:25 - 00:35

Lazy Town 26.
00:35 - 01:00

Lazy Town 27.
01:00 - 01:25

A Garfield-show 24.
01:25 - 01:36

A Garfield-show 25.
01:36 - 01:50

A Garfield-show 26.
01:50 - 02:01

A Garfield-show 27.
02:01 - 02:15

Uhu és pajtásai 52.
02:15 - 02:21

Uhu és pajtásai 53.
02:21 - 02:28

Uhu és pajtásai 54.
02:28 - 02:35

Dzsungelriportok - A mentőakció 58.
02:35 - 02:45

Dzsungelriportok - A mentőakció 59.
02:45 - 02:55

Lazy Town 26.
02:55 - 03:20

Lazy Town 27.
03:20 - 03:45

A Garfield-show 24.
03:45 - 03:56

A Garfield-show 25.
03:56 - 04:10

A Garfield-show 26.
04:10 - 04:21

A Garfield-show 27.
04:21 - 04:35

Uhu és pajtásai 12.
04:35 - 04:41

Uhu és pajtásai 13.
04:41 - 04:50

Dzsungelriportok - A mentőakció 58.
04:50 - 05:00

Dzsungelriportok - A mentőakció 59.
05:00 - 05:10

Lazy Town 26.
05:10 - 05:35

Lazy Town 27.
05:35 - 06:00

A Tom és Jerry-show 81.
06:00 - 06:10

A Tom és Jerry-show 82.
06:10 - 06:25

Újabb bolondos dallamok 59.
06:25 - 06:35

Grizzy és a lemmingek 59.
06:35 - 06:40

Grizzy és a lemmingek 44.
06:40 - 06:55

Derült égből fasírt 101.
06:55 - 07:05

Derült égből fasírt 102.
07:05 - 07:25

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 35.
07:25 - 07:35

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 36.
07:35 - 07:50

Miss Moon 5.
07:50 - 08:01

Miss Moon 6.
08:01 - 08:20

Dorothy Óz földjén 4.
08:20 - 08:30

Dorothy Óz földjén 2.
08:30 - 08:45

Kókusz Kokó, a kis sárkány 39.
08:45 - 08:57

Kókusz Kokó, a kis sárkány 40.
08:57 - 09:15

A Happó család 18.
09:15 - 09:20

Bébi bolondos dallamok 172.
09:20 - 09:29

Bébi bolondos dallamok 182.
09:29 - 09:45

Bébi bolondos dallamok 183.
09:45 - 09:54

Bébi bolondos dallamok 191.
09:54 - 10:10

Rózsaszín párduc és barátai 71.
10:10 - 10:17

Rózsaszín párduc és barátai 72.
10:17 - 10:24

Rózsaszín párduc és barátai 73.
10:24 - 10:40

Scooby-Doo 9.
10:40 - 11:05

Scooby-Doo 25.
11:05 - 11:30

Tom és Jerry újabb kalandjai 161.
11:30 - 11:36

Tom és Jerry újabb kalandjai 162.
11:36 - 11:43

Tom és Jerry újabb kalandjai 163.
11:43 - 11:55

Tom és Jerry újabb kalandjai 171.
11:55 - 12:00

Tom és Jerry újabb kalandjai 172.
12:00 - 12:07

Tom és Jerry újabb kalandjai 173.
12:07 - 12:25

Nyuszipoly 25.
12:25 - 12:35

Nyuszipoly 26.
12:35 - 12:50

Oddbods – a sorozat 60.
12:50 - 12:58

Oddbods – a sorozat 61.
12:58 - 13:05

Kókusz Kokó, a kis sárkány 35.
13:05 - 13:17

Kókusz Kokó, a kis sárkány 36.
13:17 - 13:30

A Happó család 6.
13:30 - 13:35

Grizzy és a lemmingek 60.
13:35 - 13:40

Grizzy és a lemmingek 41.
13:40 - 13:46

Grizzy és a lemmingek 42.
13:46 - 14:05

Grizzy és a lemmingek 22.
14:05 - 14:11

Grizzy és a lemmingek 23.
14:11 - 14:18

Grizzy és a lemmingek 24.
14:18 - 14:35

Az ifjú Robin Hood kalandjai 13.
14:35 - 14:46

Az ifjú Robin Hood kalandjai 14.
14:46 - 15:05

Gógyi felügyelő 2031.
15:05 - 15:16

Gógyi felügyelő 2032.
15:16 - 15:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 7.
15:30 - 15:40

Mr. Bean (rajzfilmsorozat) 8.
15:40 - 15:55

Rózsaszín párduc és barátai 191.
15:55 - 16:02

Rózsaszín párduc és barátai 192.
16:02 - 16:09

Rózsaszín párduc és barátai 193.
16:09 - 16:25

Újabb bolondos dallamok 68.
16:25 - 16:37

Újabb bolondos dallamok 67.
16:37 - 16:55

Nyuszipoly 17.
16:55 - 17:05

Nyuszipoly 18.
17:05 - 17:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 22.
17:20 - 17:50

A Tom és Jerry-show 1131.
17:50 - 17:56

A Tom és Jerry-show 1141.
17:56 - 18:03

A Tom és Jerry-show 1151.
18:03 - 18:15

A Tom és Jerry-show 1161.
18:15 - 18:21

A Tom és Jerry-show 1171.
18:21 - 18:28

A Tom és Jerry-show 1181.
18:28 - 18:45

Gógyi felügyelő 2101.
18:45 - 18:56

Gógyi felügyelő 2102.
18:56 - 19:10

Derült égből fasírt 103.
19:10 - 19:20

Derült égből fasírt 104.
19:20 - 19:35

Dorothy Óz földjén 5.
19:35 - 19:45

Dorothy Óz földjén 3.
19:45 - 20:00

Újabb bolondos dallamok 60.
20:00 - 20:20

A Tom és Jerry-show 561.
20:20 - 20:26

A Tom és Jerry-show 571.
20:26 - 20:33

A Tom és Jerry-show 581.
20:33 - 20:45

Nyuszipoly 23.
20:45 - 20:55

Nyuszipoly 24.
20:55 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 37.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 38.
21:35 - 22:00

A Garfield-show 28.
22:00 - 22:11

A Garfield-show 29.
22:11 - 22:30

A Garfield-show 30.
22:30 - 22:41

A Garfield-show 31.
22:41 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 105.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 107.
23:30 - 00:00

A mentalista IV./1.
00:00 - 01:00

Dr. Csont VIII./19.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék VII./5.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők IX./20.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XIII./6.
04:00 - 05:00

Karibi szerelem 48.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők V./9.
09:00 - 09:55

Castle VII./4.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XIII./7.
10:50 - 11:45

Baywatch VII./19.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők V./9.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XIX./4.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XIX./5.
14:30 - 15:30

CSI: A helyszínelők IX./21.
15:30 - 16:25

A hidegsebész II./4.
16:25 - 17:20

A hidegsebész II./5.
17:20 - 18:15

Döglött akták VII./17.
18:15 - 19:10

Castle VII./5.
19:10 - 20:05

A mentalista IV./2.
20:05 - 21:00

Dr. Csont VIII./20.
21:00 - 22:00

Gyilkos elmék VII./13.
22:00 - 23:00

Döglött akták VI./23.
23:00 - 00:00

Utolsó pillantás
00:00 - 01:00

Utolsó pillantás
01:00 - 02:00

Tervezés a négyzeten
02:00 - 02:30

Tervezés a négyzeten
02:30 - 03:00

The Gene Code
03:00 - 04:00

The Gene Code
04:00 - 05:00

Irány az ágy
05:00 - 05:30

Irány az ágy
05:30 - 06:00

Gyorsvonaton a felfedezés
06:00 - 06:25

Gyorsvonaton a felfedezés
06:25 - 06:50

Varázslók 1
06:50 - 07:05

Gasztrobbanás
07:05 - 07:20

Gasztrobbanás
07:20 - 07:35

Kreatív kezek I./3.
07:35 - 07:55

Kreatív kezek I./4.
07:55 - 08:15

Marvi Hammer
08:15 - 08:45

Marvi Hammer
08:45 - 09:15

Infotoy
09:15 - 09:25

Infotoy
09:25 - 09:35

Infotoy
09:35 - 09:45

Sportlabor
09:45 - 10:00

Sportlabor
10:00 - 10:15

Kíváncsi Mily
10:15 - 10:25

Kíváncsi Mily
10:25 - 10:35

Kíváncsi Mily
10:35 - 10:45

Felfedező Expressz I./20.
10:45 - 11:10

Felfedező Expressz I./21.
11:10 - 11:35

Varázslók
11:35 - 11:50

Varázslók
11:50 - 12:05

Gasztrobbanás
12:05 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Ujjgyakorlatok I./13.
12:35 - 12:55

Ujjgyakorlatok II./1.
12:55 - 13:15

Gyerünk srácok!
13:15 - 13:45

Gyerünk srácok!
13:45 - 14:15

Infotoy
14:15 - 14:25

Infotoy
14:25 - 14:35

Infotoy
14:35 - 14:45

Sportlabor
14:45 - 15:00

Sportlabor
15:00 - 15:15

Kíváncsi Mily
15:15 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

Kíváncsi Mily
15:35 - 15:45

Pofonegyszerű
15:45 - 16:00

Pofonegyszerű
16:00 - 16:15

Tudós Palánták
16:15 - 16:40

Tudós Palánták
16:40 - 17:05

Tudós Palánták
17:05 - 17:30

Tudós Palánták
17:30 - 18:00

Történelmi találmányok
18:00 - 18:30

A művészet története
18:30 - 18:55

A művészet története
18:55 - 19:20

Mati, Dada és a művészet
19:20 - 19:30

Mati, Dada és a művészet
19:30 - 19:40

Mati, Dada és a művészet
19:40 - 19:50

Mati, Dada és a művészet
19:50 - 20:00

Csúf szépség
20:00 - 21:00

Ez a Civilizáció
21:00 - 22:00

Ez a Civilizáció
22:00 - 23:00

A matek története,
23:00 - 00:00

Violetta 229.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 14.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 35.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 4.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 5.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 17.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 18.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 17.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 18.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 19.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
04:25 - 04:50

Hamis cica 14.
04:50 - 05:15

Hamis cica 15.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 2.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./26.
05:55 - 06:00

Evermoor titkai 17.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 14.
06:30 - 06:55

Napnyuszik I./6.
06:55 - 07:00

Aranyhaj: A sorozat 7.
07:00 - 07:25

Milo Murphy törvénye 5.
07:25 - 07:40

Penn Zero, a félállású hős 13.
07:40 - 07:55

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 12.
07:55 - 08:25

Mickey egér 34.
08:25 - 08:30

Mickey és az autóversenyzők 1.
08:30 - 08:55

Mickey egér 13.
08:55 - 09:00

Miles a jövőből: Galaktech 33.
09:00 - 09:30

Zhu Zhu I./18.
09:30 - 10:00

Elena, Avalor hercegnője 16.
10:00 - 10:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 6.
10:30 - 11:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
11:00 - 11:30

A zűr közepén II./21.
11:30 - 12:00

The Lodge I./4.
12:00 - 12:30

Evermoor titkai 6.
12:30 - 13:00

Mickey egér 27.
13:00 - 13:05

Csillag kontra Gonosz Erők 10.
13:05 - 13:25

Star Wars - A végzet ereje I./1.
13:25 - 13:30

Soy Luna II./82.
13:30 - 14:30

Kikiwaka tábor 1.
14:30 - 15:00

Laborpatkányok 90.
15:00 - 15:30

Bizaardvark I./8.
15:30 - 16:00

Alex és bandája 14.
16:00 - 16:30

Elena: Avalor hercegnője 10.
16:30 - 17:00

Aranyhaj: A sorozat 6.
17:00 - 17:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 25.
17:30 - 18:00

11 48.
18:00 - 18:30

Laborpatkányok 90.
18:30 - 19:00

Soy Luna II./83.
19:00 - 20:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 20.
20:00 - 20:30

Aranyhaj: A sorozat 6.
20:30 - 21:00

Alex és bandája 18.
21:00 - 21:30

Soy Luna II./83.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai 6.
22:30 - 22:55

Mickey egér 11.
22:55 - 23:00

Boyster, az osztrigafiú 19.
23:00 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 20.
23:30 - 00:00

U.S.S EAGLE 56
00:00 - 01:00

Mélytengeri nyomozók 11.
01:00 - 02:00

Vietnam, elveszett filmek 6.
02:00 - 03:00

Modern csodák 13.
03:00 - 04:00

A fegyverek története 5.
04:00 - 05:00

Kémhálózat 6.
05:00 - 06:00

Parancsnoki döntések 13.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Ütközet 360 fokban 8.
07:00 - 08:00

Harctéri detektívek 1.
08:00 - 09:00

Túlélők 30.
09:00 - 10:00

Döntő ütközetek 3.
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája 76.
10:30 - 11:00

A pokol kapui
11:00 - 13:00

A háború művészete 14.
13:00 - 14:00

Legendás csatahajók 8.
14:00 - 15:00

Fegyverek a háborúban 11.
15:00 - 16:00

Háború színesben 6.
16:00 - 17:00

Halimádók konyhája 76.
17:00 - 17:30

Döntő ütközetek 3.
17:30 - 18:00

Az élet kezdete
18:00 - 20:00

Kémhálózat 7.
20:00 - 21:05

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 13.
21:05 - 22:05

Az igazság nyomában 5.
22:05 - 23:05

A Jövő Vadászgép Csatái 1.
23:05 - 01:00

Magyarok
23:30 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Napi aktuális
01:20 - 02:10

Kibeszélő
02:10 - 02:35

Civil kör
02:35 - 03:25

Razzia
03:25 - 03:55

Troll
03:55 - 04:20

A munkavállalók világa
04:20 - 04:45

Kibeszélő
04:45 - 05:10

Napi aktuális
05:10 - 06:00

Sajtóklub
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Célfotó
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Razzia
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Troll
10:05 - 10:30

Zöld világ
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Tájkép
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyarok
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Grund
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Asztaltársaság
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Látókör
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Informátor
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Jövőálló
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Angard
20:30 - 21:30

Klinika
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Kettesben Szabó Anettel
22:30 - 23:30

Civil kör
23:30 - 00:30

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Catch and release
00:00 - 00:30

Balatoni nyár
00:30 - 01:00

IHR Kalandok
01:00 - 01:30

MLS OB
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Matchfishing
03:30 - 04:00

IHR Kalandok
04:00 - 04:30

Maconka XII. EPBC
04:30 - 05:00

Lövészsuli
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Vízvonalban
06:30 - 07:00

Walter solution
07:00 - 07:30

Árpád-hegyi horgászverseny
07:30 - 08:00

Energofish
08:00 - 08:30

Feedermánia
08:30 - 09:00

Pergető akadémia
09:00 - 09:30

Horgászat határok nélkül
09:30 - 10:00

Légy-Ott!
10:00 - 10:30

Haldorádó
10:30 - 11:00

Árpád-hegyi horgászverseny
11:00 - 11:30

Carp Zoom
11:30 - 12:00

IPCC 2016. II. elődöntő
12:00 - 12:30

Balatoni nyár
12:30 - 13:00

IHR Kalandok
13:00 - 13:30

MLS OB
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Fogas fogás
15:30 - 16:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
16:00 - 16:30

A hal, a horgász és a szakács
16:30 - 17:00

Pergető akadémia
17:00 - 17:30

Feedermánia
17:30 - 18:00

Ponty generáció
18:00 - 18:30

Zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Vadászláz- Vaddisznó Lentiben
19:00 - 19:30

Horgászat határok nélkül
19:30 - 20:00

Horgászat a Szöszivel
20:00 - 20:30

IHR Kalandok
20:30 - 21:00

A kihívás
21:00 - 21:30

Vadászati kultúra
21:30 - 22:00

A zsákmány nyomában
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

XIII. Társasági és Média Kupa Maconka
23:00 - 23:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
23:30 - 00:00

A jövő cukrászai
23:35 - 00:40

Álomesküvők
00:40 - 01:40

Hogyan készült?
01:40 - 02:05

Hogyan készült?
02:05 - 02:30

Segítség, gyerekeim vannak!
02:30 - 03:20

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
03:20 - 03:45

Mondj igent a ruhára: Kanada I.
03:45 - 04:10

Menyasszörnyek
04:10 - 05:00

Pilates TV 28.
05:00 - 05:30

Antonio megjavítja! 13.
05:30 - 05:55

Alaszkába költözünk 13.
05:55 - 06:20

Hogyan készült?
06:20 - 06:50

Hogyan készült?
06:50 - 07:20

Több mint TestŐr
07:20 - 07:30

Több mint TestŐr
07:30 - 07:40

TeleShop
07:40 - 08:45

Joshi, a legjobb barát
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:35

Babapercek
11:35 - 11:50

Álomesküvők
11:50 - 12:50

Több mint TestŐr
12:50 - 13:00

A nagy házalakítás
13:00 - 14:00

A jövő cukrászai
14:00 - 15:05

Segítség, gyerekeim vannak! 3.
15:05 - 16:05

Joshi, a legjobb barát 38.
16:05 - 16:45

Több mint TestŐr
16:45 - 16:55

Álomesküvők IV./14.
16:55 - 17:55

Hogyan készült? VII./13.
17:55 - 18:30

Hogyan készült? VII./14.
18:30 - 19:00

A nagy házalakítás II./26.
19:00 - 20:00

A jövő cukrászai IV./5.
20:00 - 21:00

Mondj igent a ruhára: Kanada I./16.
21:00 - 21:30

Mondj igent a ruhára: Kanada I./17.
21:30 - 22:00

Joshi, a legjobb barát
22:00 - 22:35

A nagy házalakítás
22:35 - 23:35

A jövő cukrászai
23:35 - 00:40

Everly - Gyönyörű és veszélyes
23:15 - 01:00

Cápák éjszakája
01:00 - 02:40

Everly - Gyönyörű és veszélyes
02:40 - 04:25

Másnaposok szerencséje
04:25 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Vuk 2. - Kis Vuk
09:00 - 10:25

A tökéletes harcos
10:25 - 12:05

Végjáték
12:05 - 14:15

A szökevény 2. - Életre-halálra
14:15 - 16:40

Kéjjel-nappal
16:40 - 18:45

Részeges karatemester
18:45 - 21:00

Öld meg Rómeót!
21:00 - 23:20

Az árnyékember
23:20 - 01:10

Sweeney Todd
23:10 - 01:20

A fejvadász - A pénz hatalma
01:20 - 03:05

A ház úrnője
03:05 - 05:40

Lepel
05:40 - 07:40

Gázt bele, kislány!
07:40 - 09:30

A Diótörő titka
09:30 - 11:10

A vérdíj
11:10 - 13:10

Harcos
13:10 - 15:20

Roxana keze
15:20 - 17:30

Natalie rózsája
17:30 - 19:05

Regina
19:05 - 21:00

Valaki mint én
21:00 - 23:20

A kis nagycirkusz
23:20 - 01:15

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

TabADA
08:00 - 08:30

Stretching
08:30 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Dance Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

BoxTeam a szobádban
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 12:55

Táncolj az egészségedért!
12:55 - 13:00

Jóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Zsírégető, alakformáló
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Fit Blast
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

Megyei Híradó
10:30 - 11:15

Honvéd7
11:15 - 11:30

Jogász
11:30 - 12:00

FIX Magazin
12:00 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

Ámor
14:30 - 15:30

KonyhaTV
15:30 - 16:30

Vény Nélkül
16:30 - 17:00

SzemeSZTEr
17:00 - 17:30

Épí-tech
17:30 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:15

Kata könyvespolca
18:15 - 18:30

NovumTV
18:30 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Szinusz
20:00 - 20:30

Zooo+
20:30 - 21:00

Bóta Café
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Bostoni halottkémek VI./2.
23:05 - 00:05

Late Night Gaming
00:05 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:50

Providence II./1.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók X./5.
07:55 - 09:00

Poirot - Randevú a halállal
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok XIII./4.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 2.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru V./3.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei VIII./14.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók X./6.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 3.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok XIII./5.
18:45 - 21:00

Poirot - Veszedelem a romházban
21:00 - 23:05

Bostoni halottkémek VI./3.
23:05 - 00:05

Shuffle H!TS
20:00 - 01:00

Insomnia
01:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00

Shuffle H!TS
18:00 - 20:00

Shuffle H!TS
20:00 - 01:00

Francia politika
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Licit
20:30 - 21:15

Társas Házak
21:15 - 21:45

Biblia Politika Misztika
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Autókoktél
23:45 - 00:30

Egyenesen
00:00 - 01:30

Lapzárta
01:30 - 02:00

Vetítő: Volt egyszer..
02:00 - 02:30

Vetítő: Három esküvő
02:30 - 03:00

Lakásvadász
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Peron
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Alinda
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Másik Magyarország
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Peron
13:00 - 13:30

Egyenesen (Benne 14.00 Hírek)
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Riasztás
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Globál
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Szabadfogás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Elmúlt nyolc év
23:00 - 00:00

A Korona hercege 66.
23:00 - 00:20

Alisa 187.
00:20 - 01:20

Fiorella 165.
01:20 - 02:15

Kuzey Güney - Tűz és víz II./17.
02:15 - 03:05

A fekete özvegy 40.
03:05 - 03:55

Emlékezz, Reina! 124.
03:55 - 04:45

Éld az életem! 55.
04:45 - 05:35

A Korona hercege 66.
05:35 - 06:45

Vad Angyal 37.
06:45 - 07:35

Piszkos pénz, tiszta szerelem 77.
07:35 - 08:35

Éld az életem! 56.
08:35 - 09:35

Kuzey Güney - Tűz és víz II./18.
09:35 - 10:35

A fekete özvegy 41.
10:35 - 11:40

Esmeralda 42.
11:40 - 12:40

Titkok és szerelmek 42.
12:40 - 13:40

A Korona hercege 67.
13:40 - 15:05

Vad Angyal 38.
15:05 - 16:00

Fiorella 166.
16:00 - 17:00

Alisa 188.
17:00 - 18:00

Emlékezz, Reina! 126.
18:00 - 19:00

Titkok és szerelmek 43.
19:00 - 20:00

Piszkos pénz, tiszta szerelem 78.
20:00 - 21:00

Esmeralda 43.
21:00 - 22:00

Paula és Paulina 38.
22:00 - 23:00

A Korona hercege 67.
23:00 - 00:20

Meztelen szerelem I./2.
00:00 - 01:00

Szexiskola: El a kezekkel a gyerekeinktől! IV./1.
01:00 - 02:00

Life Night
02:00 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./35.
06:05 - 06:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:35 - 07:10

Véznák kontra dagik VI./5.
07:10 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:05

A világ legrosszabb anyukája 7.
08:05 - 09:00

Szerelem tálalva IV./29.
09:00 - 09:30

Katus Tippek
09:30 - 10:05

Esküvőben a legjobbak 13.
10:05 - 10:30

Esküvőben a legjobbak 14.
10:30 - 11:00

Tiniesküvők 9.
11:00 - 11:30

Tiniesküvők 10.
11:30 - 12:05

Véznák kontra dagik VI./5.
12:05 - 13:00

A világ legrosszabb anyukája 8.
13:00 - 14:05

Feleségcsere IX./9.
14:05 - 15:00

Szerelem első látásra? 3.
15:00 - 15:30

Szerelem első látásra? 4.
15:30 - 16:05

A Kardashian sztori VII./8.
16:05 - 17:00

Szerelem tálalva IV./30.
17:00 - 18:00

Véznák kontra dagik VI./6.
18:00 - 19:00

Legfurább szokásaink 1.
19:00 - 19:30

Legfurább szokásaink 2.
19:30 - 20:00

Szerelem első látásra? 5.
20:00 - 20:30

Szerelem első látásra? 6.
20:30 - 21:00

Meztelen szerelem I./3.
21:00 - 22:00

Szexiskola: El a kezekkel a gyerekeinktől! IV./2.
22:00 - 23:00

A Kardashian sztori VII./8.
23:00 - 00:00

A fegyverek szava
23:30 - 02:20

Toxin
02:20 - 03:45

A játékos
03:45 - 06:15

Ékszer TV
06:15 - 07:15

Az űrkommandó
07:15 - 09:25

Dumb és Dumber kettyó
09:25 - 11:35

A Szmokinger
11:35 - 13:40

Túl mindenen
13:40 - 16:00

Jack Reacher
16:00 - 18:50

Lezúzva
18:50 - 21:00

Cowboyok és űrlények
21:00 - 23:30

Kétszemélyes hadsereg
23:30 - 01:20

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Top.hu, ism.
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

Club H!T Back, ism.
20:00 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

1 like HIPHOP
23:00 - 00:00

Lakodalmas 7.
00:00 - 01:00

Kívánságpercek V./81.
01:00 - 02:00

Egy óra.. 8.
02:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 88.
03:00 - 04:00

Klipfesztivál 14.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Magyar Lovas Színház III./2.
06:00 - 06:30

Retro Disco V./28.
06:30 - 07:00

Hungarian Pop Top V./5.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 89.
11:30 - 12:30

Dallamokon át Plusz V./12.
12:30 - 13:30

Retro Disco V./34.
13:30 - 14:00

Felvidéki mulatós show 31.
14:00 - 14:30

Kívánságpercek V./77.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top V./19.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Dallamokon át VI./37.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./1.
19:00 - 20:00

Zenés barátságok III./37.
20:00 - 21:00

Lakodalmas 8.
21:00 - 22:00

Dallamokon át VI./37.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

1917: Egy év, két forradalom
00:00 - 01:00

Tábornokok a harcmezőn I./4.
01:00 - 02:00

Winston Churchill, a 20. század óriása
02:00 - 02:48

Országút a pokolba IV./5.
02:48 - 03:36

Szubkul-túrák Darren McMullennel I./5.
03:36 - 04:24

Szubkul-túrák Darren McMullennel I./6.
04:24 - 05:12

Gyáróriások V.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák XIV./3.
06:00 - 07:00

Különleges építmények I./65.
07:00 - 08:00

Breaking2: Maraton két óra alatt?
08:00 - 09:00

Pedig jó ötletnek tűnt I./11.
09:00 - 09:30

Pedig jó ötletnek tűnt I./12.
09:30 - 10:00

Országút a pokolba IV./6.
10:00 - 11:00

Gyáróriások I./23.
11:00 - 12:00

Különleges építmények I./75.
12:00 - 13:00

Anne Frank - a holokauszt szemtanúja
13:00 - 14:00

2. világháború: Pokol a tenger alatt I./1.
14:00 - 15:00

Pedig jó ötletnek tűnt III./19.
15:00 - 15:30

Pedig jó ötletnek tűnt III./20.
15:30 - 16:00

Gyáróriások I./23.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák XIV./3.
17:00 - 18:00

Légikatasztrófák VIII./8.
18:00 - 19:00

Áttörés a jövőbe II./3.
19:00 - 20:00

Pedig jó ötletnek tűnt II./5.
20:00 - 20:30

Pedig jó ötletnek tűnt V./2.
20:30 - 21:00

Vörös riasztás a Föld nevű bolygón
21:00 - 22:00

A következő egymillió év I./6.
22:00 - 23:00

Normandiától Párizsig I./1.
23:00 - 00:00

Fenn a csodás Északon I./4.
00:00 - 01:00

Titok a Breede-folyóban
01:00 - 02:00

Az óceánok birodalma I./2.
02:00 - 03:00

Az óceánok birodalma I./4.
03:00 - 04:00

Az óceánok birodalma I./3.
04:00 - 05:00

Az óceánok birodalma I./1.
05:00 - 06:00

Mérgező állatvilág
06:00 - 07:00

Tigriscápák éjszakája
07:00 - 08:00

Furcsák, de szépek II./2.
08:00 - 08:30

Furcsák, de szépek I./2.
08:30 - 09:00

A Húsvét-sziget elveszett cápái
09:00 - 10:00

Mérgező állatvilág
10:00 - 11:00

Kína misztikus majmai
11:00 - 12:00

Veszedelmes Afrika I./1.
12:00 - 13:00

Veszedelmes Afrika I./3.
13:00 - 14:00

Veszedelmes Afrika I./2.
14:00 - 15:00

Veszedelmes Afrika II./1.
15:00 - 16:00

Veszedelmes Afrika II./2.
16:00 - 17:00

A világ legveszélyesebb állatai II./3.
17:00 - 18:00

A legfurcsább állati arcok
18:00 - 19:00

Vad Antarktisz
19:00 - 20:00

Földi édenkertek I./1.
20:00 - 21:00

A legfurcsább állati arcok
21:00 - 22:00