Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Disney Junior

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Ikon Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Balaton Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

VKC TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Disney Junior
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Zenebutik
Balaton Tv
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó - M1 - 00:00
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Élő egyház
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Kék bolygó
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Élő egyház
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Kárpát expressz
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Életkor
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Minden tudás
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek - M1
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek - M1
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek - M1
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Pankastic
23:25 - 00:25

Az élet megy tovább 58.
00:25 - 01:20

Holnap tali 48.
01:20 - 01:40

Én vagyok itt!
01:40 - 02:45

Odaát VI./8.
02:45 - 03:30

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: As Karma Brings
03:30 - 04:20

Vannak vidékek
04:20 - 05:15

Tuti gimi VI./6.
05:15 - 06:00

Tinti kalandjai
06:00 - 06:10

Töf-Töf elefánt III.
06:10 - 06:15

Vízipók-Csodapók II.
06:15 - 06:25

Frakk, a macskák réme I.
06:25 - 06:35

Gondos Bocsok és az Unokatesók 7.
06:35 - 06:55

Rosie világa I.-II./1.
06:55 - 07:05

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 64.
07:05 - 07:20

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 65.
07:20 - 07:30

JoNaLu 23.
07:30 - 07:55

Dóra, a felfedező I./20.
07:55 - 08:20

Szófia hercegnő II./26.
08:20 - 08:45

Jake és Sohaország kalózai I./2.
08:45 - 09:10

Az ifjú Robin Hood kalandjai 1.
09:10 - 09:20

Az ifjú Robin Hood kalandjai 2.
09:20 - 09:35

Loopdidoo II./30.
09:35 - 09:40

Maja, a méhecske 67.
09:40 - 09:55

Maja, a méhecske 68.
09:55 - 10:05

Állatkert a hátizsákban II./61.
10:05 - 10:35

Hetedhét kaland
10:35 - 10:45

Állatkerti sétány 64. 4.
10:45 - 10:55

Tinti kalandjai
10:55 - 11:00

Töf-Töf elefánt III.
11:00 - 11:05

Vízipók-Csodapók II.
11:05 - 11:15

Frakk, a macskák réme I.
11:15 - 11:20

Kék egér
11:20 - 11:30

Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:30 - 11:45

Kicsi a bors ...
11:45 - 12:15

Mondák a Magyar Történelemből
12:15 - 12:25

Kicsi a bors, de erős II./11.
12:25 - 12:55

Pin kód 31.
12:55 - 13:05

Pupákok 86.
13:05 - 13:15

A meseerdő lakói 32.
13:15 - 13:30

Animália 37.
13:30 - 13:55

Matrica - Szó-nyomozó
13:55 - 14:00

Tapsifüles és barátai 2.
14:00 - 14:10

Raju, a riksa 16.
14:10 - 14:15

Raju, a riksa 17.
14:15 - 14:25

Raju, a riksa 18.
14:25 - 14:35

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 24.
14:35 - 15:00

Irány Dinóföld! II./12.
15:00 - 15:10

Franklin 35.
15:10 - 15:35

Állatkert a hátizsákban II./62.
15:35 - 16:00

Traktor Tom I.-II./41.
16:00 - 16:10

Állatkerti sétány 64. 5.
16:10 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Hetedhét kaland
16:30 - 16:45

Julio, a nyúl 9.
16:45 - 16:55

Julio, a nyúl 10.
16:55 - 17:05

Maja, a méhecske 69.
17:05 - 17:15

Maja, a méhecske 70.
17:15 - 17:30

Az ifjú Robin Hood kalandjai 3.
17:30 - 17:40

Az ifjú Robin Hood kalandjai 4.
17:40 - 17:55

Loopdidoo II./31.
17:55 - 18:00

Szófia hercegnő II./27.
18:00 - 18:25

Jake és Sohaország kalózai I./3.
18:25 - 18:50

Dóra, a felfedező I./21.
18:50 - 19:15

JoNaLu 24.
19:15 - 19:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 66.
19:40 - 19:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 67.
19:50 - 20:00

Matrica - Igaz vagy hamis?
20:00 - 20:15

Tuti gimi VI./7.
20:15 - 21:00

Holnap tali 49.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Odaát VI./9.
22:40 - 23:25

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Last Rizla
23:25 - 00:25

Katmandu - Tükör az égen
23:35 - 01:20

Az Andok országai
01:20 - 02:30

Az én '56-om
02:30 - 02:45

Hazajáró
02:45 - 03:15

Pannon expressz
03:15 - 03:45

Noé barátai
03:45 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:05

Minden tudás
05:05 - 05:25

Summa
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

A múlt árnyékában 109.
05:55 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Srpski Ekran
07:25 - 07:50

Unser Bildschirm
07:50 - 08:20

Lola 102.
08:20 - 09:10

Charly, majom a családban I./2.
09:10 - 10:00

Balatoni Nyár
10:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Főzzünk megint egyszerűen II.
12:50 - 13:20

Univerzum
13:20 - 14:20

Zorro 96.
14:20 - 15:10

A vidéki doktor XI./4.
15:10 - 16:00

A múlt árnyékában 110.
16:00 - 17:00

Don Matteo V./22.
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő III./12.
18:35 - 19:30

A hegyi doktor - Újra rendel VI./8.
19:30 - 20:25

Csak színház és más semmi II./3.
20:25 - 21:25

Velvet Divatház III./1.
21:25 - 22:10

Kenó
22:10 - 22:20

Cédrusliget III./1.
22:20 - 23:15

Nagyok
23:15 - 23:40

Reformáció hétről hétre
23:40 - 23:50

Büszkeség és balítélet 4.
23:50 - 00:50

OTP Bank Liga
23:05 - 01:05

Szabadidő magazin
01:05 - 01:31

Jövünk! magazin
01:31 - 02:00

Labdarúgó UEFA Szuperkupa
02:00 - 03:50

Strandkézilabda magazin
03:50 - 04:05

Sport7fő
04:05 - 05:00

Élen állunk! magazin
05:00 - 05:30

Atlétikai Vb
05:30 - 07:20

Asztalitenisz magazin
07:20 - 07:55

kisBAJNOK magazin
07:55 - 08:55

OTP Bank Liga
08:55 - 10:55

Jövünk! magazin
10:55 - 11:30

OTP Bank Liga
11:30 - 13:30

Góóól
13:30 - 14:50

Bringasport magazin
14:50 - 15:10

Merkantil Bank Liga
15:10 - 17:10

Gillette World Sport 2017
17:10 - 17:40

Hajime magazin
17:40 - 18:15

Hungaroring magazin
18:15 - 18:45

M4 Sporthíradó
18:45 - 19:00

Masters FINA Vizes Vb
19:00 - 19:26

Fradi Tv
19:26 - 20:05

M4 Sport stúdió
20:05 - 20:45

UEFA Bajnokok Ligája közvetítés
20:45 - 22:35

M4 Sport stúdió
22:35 - 22:50

UEFA BL összefoglaló
22:50 - 23:20

M4 Sporthíradó
23:20 - 23:35

OTP Bank Liga
23:35 - 01:35

Kulturális Híradó
23:35 - 00:05

Mindenki Akadémiája
00:05 - 00:40

Duna anzix 11.
00:40 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek - M1
01:20 - 01:35

Szenes Iván írta
01:35 - 02:20

A piros bugyelláris
02:20 - 04:00

Hogy volt?!
04:00 - 05:00

Híradó - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek - M1
05:15 - 05:25

Balatoni Nyár
05:25 - 07:25

Ridikül
07:25 - 08:20

Német nyelvű hírek - M1
08:20 - 08:25

Kínai nyelvű hírek - M1
08:25 - 08:30

Orosz nyelvű hírek - M1
08:30 - 08:45

Térkép
08:45 - 09:15

Család és otthon
09:15 - 09:40

Magyar gazda
09:40 - 10:00

Evangélikus magazin
10:00 - 10:25

Reformáció hétről hétre
10:25 - 10:30

Új nemzedék
10:30 - 11:00

Angol nyelvű hírek - M1
11:00 - 11:20

A képzelt beteg
11:20 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:20

Hazajáró
13:20 - 13:50

Térkép
13:50 - 14:25

Srpski Ekran
14:25 - 14:55

Unser Bildschirm
14:55 - 15:25

Útravaló
15:25 - 15:45

Család-barát válogatás
15:45 - 16:40

Balatoni Nyár
16:40 - 18:40

Magyar rock
18:40 - 19:40

Budavári Palotakoncert 3.
19:40 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Hacktion Újratöltve VI./1.
21:35 - 22:35

Ég, föld, férfi, nő
22:35 - 23:35

Kulturális Híradó
23:35 - 00:05

A polip III./5.
23:05 - 00:15

Hálózat
00:15 - 02:10

Vers mindenkinek
02:10 - 02:15

Időmetszetek
02:15 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Millenniumi mesék
06:35 - 07:10

Szerelemhajó VI./5.
07:10 - 08:00

Szívtipró gimi VI./26.
08:00 - 08:50

Halálbiztos diagnózis I./9.
08:50 - 09:45

Szomszédok 315.
09:45 - 10:20

Szomszédok 316.
10:20 - 10:50

Arany János emlékére
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Derrick 111.
11:15 - 12:20

Vészhelyzet V./4.
12:20 - 13:10

Megtörtént bűnügyek
13:10 - 14:10

A bohóc felesége
14:10 - 15:10

Áll a bál - Komár László műsora
15:10 - 16:00

Szívtipró gimi VI./27.
16:00 - 16:50

Arany János emlékére
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Halálbiztos diagnózis I./10.
17:15 - 18:10

Derrick 112.
18:10 - 19:15

Szomszédok 317.
19:15 - 19:50

Szomszédok 318.
19:50 - 20:30

Vészhelyzet V./5.
20:30 - 21:15

Megtörtént bűnügyek
21:15 - 22:40

Könyveskép
22:40 - 23:10

Top show válogatások
23:10 - 00:05

Esti kérdés
23:40 - 00:10

KulTÚRA összefoglaló
00:10 - 00:40

Univerzum
00:40 - 01:40

Előszó a filmhez
01:40 - 01:45

Renoir
01:45 - 03:35

Kulturális Híradó
03:35 - 04:00

Esti kérdés
04:00 - 04:30

Felsős
04:30 - 05:00

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
05:00 - 05:25

Magyar Krónika
05:25 - 06:05

Szólalj meg! - angolul
06:05 - 06:20

Szólalj meg! - németül
06:20 - 06:25

Szólalj meg! - franciául
06:25 - 06:30

Szólalj meg! - olaszul
06:30 - 06:35

Szólalj meg! - spanyolul
06:35 - 06:40

Szólalj meg! - oroszul
06:40 - 06:50

Kulturális Híradó
06:50 - 07:20

Felsős
07:20 - 07:50

KulTÚRA összefoglaló
07:50 - 08:25

Mindenki Akadémiája
08:25 - 08:55

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
08:55 - 09:15

Pann-unikum
09:15 - 09:45

Ariadne barlangjai - Húsz év a Pilis mélyén
09:45 - 10:20

Bolygóbarát mezőgazdaság 6.
10:20 - 10:55

Madagaszkár 2.
10:55 - 11:50

Novum 33.
11:50 - 12:20

Nagyok
12:20 - 12:50

M5 Lexikon - Országjáró
12:50 - 12:55

Élő örökség
12:55 - 13:30

Nagy szabadtéri múzeumok: nemzeti parkjaink 1.
13:30 - 14:05

A hiányzó láncszem II./3.
14:05 - 14:40

My Family 122.
14:40 - 15:15

Szólalj meg! - angolul
15:15 - 15:30

Szólalj meg! - németül
15:30 - 15:35

Szólalj meg! - franciául
15:35 - 15:40

Szólalj meg! - olaszul
15:40 - 15:45

Szólalj meg! - spanyolul
15:45 - 15:50

Szólalj meg! - oroszul
15:50 - 15:55

M5 Lexikon - Világháló
15:55 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:00

KulTÚRA
17:00 - 17:15

Ki mer ma?
17:15 - 17:30

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
17:30 - 17:45

KulTÚRA
17:45 - 17:50

M5 Lexikon - Édes anyanyelvünk
17:50 - 18:00

Madagaszkár 3.
18:00 - 18:50

KulTÚRA
18:50 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:25

M5 Lexikon - Bölcsességek
19:25 - 19:35

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
19:35 - 20:00

KulTÚRA
20:00 - 20:10

Univerzum
20:10 - 21:00

KulTÚRA
21:00 - 21:10

Georges Feydeau: Bolha a fülbe-vígjáték 3 részben
21:10 - 23:20

Esti kérdés
23:20 - 23:55

KulTÚRA összefoglaló
23:55 - 00:25

A nap híre
00:00 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Egyenes beszéd
00:45 - 02:15

Henrik angyalai
02:15 - 03:05

Fórum
03:05 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

TV torna Norbival és Rékával
08:55 - 09:05

Fórum
09:05 - 10:00

Álomsztori
10:00 - 10:15

Televíziós vásárlási műsorablak
10:15 - 10:45

Építészet mesterei
10:45 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

ATV START
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Global 3000
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:00

Fórum
16:00 - 17:40

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

A nap híre
21:40 - 22:15

Világhíradó
22:15 - 22:35

TV torna Norbival és Rékával
22:35 - 22:40

Este 9
22:40 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

NCIS: Los Angeles I./24.
23:20 - 00:15

NCIS: Los Angeles II./1.
00:15 - 01:15

A bűn árfolyama
01:15 - 03:15

NCIS: New Orleans II./21.
03:15 - 03:54

Műsorszünet
03:54 - 07:05

Hannibal Post Mortem III./10.
07:05 - 07:15

NCIS: Los Angeles I./4.
07:15 - 08:15

NCIS IX./7.
08:15 - 09:15

Heartland VII./7.
09:15 - 10:15

Hawaii Five-0 III./16.
10:15 - 11:15

Hawaii Five-0 III./17.
11:15 - 12:15

Teen Wolf - Farkasbőrben V./5.
12:15 - 13:10

NCIS IX./7.
13:10 - 14:10

NCIS: Los Angeles I./4.
14:10 - 15:10

Teen Wolf - Farkasbőrben V./6.
15:10 - 16:05

Ügyféllista I./2.
16:05 - 17:00

Hawaii Five-0 III./18.
17:00 - 18:00

Hawaii Five-0 III./19.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles I./5.
19:00 - 20:00

NCIS IX./8.
20:00 - 21:00

Gyilkos elmék XII./21.
21:00 - 21:55

Tanúk II./2.
21:55 - 23:10

Magánügyek II./11.
23:10 - 00:10

Délelőtt - nyári válogatás
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

bonum anno, archív magazin
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
03:00 - 03:30

P. Mészáros Domonkos elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Musica - Fülei Balázs műsora
05:00 - 05:30

P. Mészáros Domonkos elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Európa, hírek az Európai Unióból
06:00 - 06:30

P. Mészáros Domonkos elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
07:00 - 07:30

P. Mészáros Domonkos elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt - nyári válogatás
09:10 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:03

Szentmise
12:03 - 12:30

Szeretve szeretni
12:30 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Mészáros Domonkos elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Ünnepi szentmise Kartalról
18:00 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt - nyári válogatás
22:10 - 00:43

Uhu és pajtásai
00:00 - 00:15

Dzsungelriportok: A mentőakció
00:15 - 00:35

Lazy Town 48.
00:35 - 01:00

Lazy Town 49.
01:00 - 01:25

A Garfield-show
01:25 - 02:15

Uhu és pajtásai
02:15 - 02:35

Dzsungelriportok: A mentőakció
02:35 - 02:55

Lazy Town 48.
02:55 - 03:20

Lazy Town 49.
03:20 - 03:45

A Garfield-show
03:45 - 04:35

Uhu és pajtásai
04:35 - 04:50

Dzsungelriportok: A mentőakció
04:50 - 05:10

Lazy Town 48.
05:10 - 05:35

Lazy Town 49.
05:35 - 06:00

Tom és Jerry újabb kalandjai
06:00 - 06:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
06:25 - 06:35

Grizzy és a lemmingek
06:35 - 06:55

Én és a lovagom
06:55 - 07:25

Kókusz Kokó, a kis sárkány
07:25 - 07:50

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
07:50 - 08:20

A Tom és Jerry-show
08:20 - 08:45

A Tom és Jerry-show
08:45 - 09:15

A Happó család 12.
09:15 - 09:20

Bébi bolondos dallamok
09:20 - 10:00

Aloha, Scooby-Doo
10:00 - 11:30

Nyuszipoly
11:30 - 13:35

Csak lazán, Scooby-Doo!
13:35 - 14:05

A Garfield-show
14:05 - 14:30

A Happó család 20.
14:30 - 14:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány
14:35 - 15:05

Gógyi felügyelő (2015)
15:05 - 15:15

Gógyi felügyelő 1131.
15:15 - 15:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
15:30 - 15:55

Rózsaszín párduc és barátai
15:55 - 16:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
16:25 - 16:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 28.
16:50 - 17:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 29.
17:15 - 17:45

A Tom és Jerry-show
17:45 - 18:10

Tom és Jerry újabb kalandjai
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek 13.
18:25 - 18:40

Gógyi felügyelő (2015)
18:40 - 18:50

Gógyi felügyelő 1132.
18:50 - 19:10

Én és a lovagom
19:10 - 19:35

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
19:35 - 20:00

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:00 - 20:15

A Tom és Jerry-show
20:15 - 20:45

Nyuszipoly
20:45 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 37.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 38.
21:35 - 22:00

A Garfield-show
22:00 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 85.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 86.
23:30 - 00:00

Firka villa III./4.
23:40 - 00:05

Furcsa Amcsik II./11.
00:05 - 00:30

Jackass II./13.
00:30 - 00:55

Nitro Circus I./1.
00:55 - 01:20

Röhej V./6.
01:20 - 01:45

South Park XII./5.
01:45 - 02:10

South Park XII./6.
02:10 - 02:35

Firka villa III./3.
02:35 - 03:00

Furcsa Amcsik II./10.
03:00 - 03:25

Röhej V./5.
03:25 - 03:50

Nitro Circus II./9.
03:50 - 04:15

Another Period II./2.
04:15 - 04:40

SpongyaBob Kockanadrág VIII./14.
04:40 - 05:05

SpongyaBob Kockanadrág VIII./15.
05:05 - 05:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./16.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./20.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./21.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./22.
07:00 - 07:30

Férjek gyöngye VI./23.
07:30 - 08:00

Férjek gyöngye VI./24.
08:00 - 08:30

Punk'd I./7.
08:30 - 09:00

Punk'd II./1.
09:00 - 09:25

Instant Mom I./13.
09:25 - 09:50

Wendell & Vinnie I./17.
09:50 - 10:15

Wendell & Vinnie I./18.
10:15 - 10:40

Playback párbaj II./20.
10:40 - 11:05

Playback párbaj I./1.
11:05 - 11:30

Röhej I./14.
11:30 - 11:55

Röhej I./15.
11:55 - 12:20

Punk'd I./5.
12:20 - 12:45

Punk'd I./6.
12:45 - 13:10

Instant Mom I./13.
13:10 - 13:35

SpongyaBob Kockanadrág VIII./17.
13:35 - 14:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./18.
14:00 - 14:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./19.
14:30 - 15:00

Röhej I./16.
15:00 - 15:30

Röhej II./1.
15:30 - 16:00

Punk'd I./7.
16:00 - 16:25

Punk'd II./1.
16:25 - 16:50

Wendell & Vinnie I./19.
16:50 - 17:15

Wendell & Vinnie I./20.
17:15 - 17:40

Playback párbaj I./2.
17:40 - 18:05

Playback párbaj I./3.
18:05 - 18:30

Instant Mom I./14.
18:30 - 19:00

Punk'd II./2.
19:00 - 19:30

Punk'd II./3.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye VII./1.
20:00 - 20:30

Férjek gyöngye VII./2.
20:30 - 21:00

Broad City II./3.
21:00 - 21:30

Broad City II./4.
21:30 - 22:00

South Park XX./4.
22:00 - 22:25

South Park XX./5.
22:25 - 22:50

Rémálomgyár I./7.
22:50 - 23:15

Rémálomgyár I./8.
23:15 - 23:40

Firka villa III./5.
23:40 - 00:05

Döglött akták V./11.
00:00 - 01:00

A mentalista V./12.
01:00 - 02:00

Rejtjelek I./18.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők IX./7.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XI./4.
04:00 - 05:00

Karibi szerelem 2.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők II./2.
09:00 - 09:55

Rosewood I./2.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XI./5.
10:50 - 11:45

Baywatch V./17.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők II./2.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XX./16.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XXI./1.
14:30 - 15:30

CSI: A helyszínelők IX./9.
15:30 - 16:25

CSI: A helyszínelők IX./10.
16:25 - 17:20

Gyilkos ügyek III./14.
17:20 - 18:15

Döglött akták V./12.
18:15 - 19:10

Rosewood I./3.
19:10 - 20:05

A mentalista V./13.
20:05 - 21:00

Dr. Csont VII./5.
21:00 - 22:00

Válótársak II./4.
22:00 - 23:00

CSI: A helyszínelők X./19.
23:00 - 00:00

A modern élet titkos szabályai - Algoritmusok
00:00 - 01:00

A káosz titkos élete
01:00 - 02:00

Az élet szignója
02:00 - 02:30

Az élet szignója
02:30 - 03:00

Az agy zenéje
03:00 - 04:00

A hormonok fantasztikus világa
04:00 - 05:00

Utazás2
05:00 - 05:30

Utazás2
05:30 - 06:00

Gyorsvonaton a felfedezés
06:00 - 06:25

Felfedező Expressz I./14.
06:25 - 06:50

Varázslók 1
06:50 - 07:05

Gasztrobbanás
07:05 - 07:20

Gasztrobbanás
07:20 - 07:35

Kreatív kezek I./6.
07:35 - 07:55

Kreatív kezek I./7.
07:55 - 08:15

Gyerünk srácok!
08:15 - 08:45

Gyerünk srácok!
08:45 - 09:15

Mati, Dada és a művészet
09:15 - 09:25

Mati, Dada és a művészet
09:25 - 09:35

Mati, Dada és a művészet
09:35 - 09:45

Sportlabor
09:45 - 10:00

Sportlabor
10:00 - 10:15

Kíváncsi Mily
10:15 - 10:25

Kíváncsi Mily
10:25 - 10:35

Kíváncsi Mily
10:35 - 10:45

Felfedező Expressz I./23.
10:45 - 11:10

Felfedező Expressz I./24.
11:10 - 11:35

Varázslók
11:35 - 11:50

Varázslók
11:50 - 12:05

Gasztrobbanás
12:05 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Ujjgyakorlatok II./3.
12:35 - 12:55

Ujjgyakorlatok II./4.
12:55 - 13:15

Gyerünk srácok!
13:15 - 13:45

Gyerünk srácok!
13:45 - 14:15

Mati, Dada és a művészet
14:15 - 14:25

Mati, Dada és a művészet
14:25 - 14:35

Mati, Dada és a művészet
14:35 - 14:45

Sportlabor
14:45 - 15:00

Sportlabor
15:00 - 15:15

Kíváncsi Mily
15:15 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

Kíváncsi Mily
15:35 - 15:45

Tudomány nagyban
15:45 - 16:10

Tudomány nagyban
16:10 - 16:35

Tudomány nagyban
16:35 - 17:00

Tudomány nagyban
17:00 - 17:25

Történelmi találmányok
17:25 - 17:55

Történelmi találmányok
17:55 - 18:20

Look Kool
18:20 - 18:45

Look Kool
18:45 - 19:10

Look Kool
19:10 - 19:35

Look Kool
19:35 - 20:00

The Gene Code
20:00 - 20:45

Futurisz 2012
20:45 - 21:00

The Gene Code
21:00 - 21:45

Futuris
21:45 - 22:00

A Hubble
22:00 - 22:30

A Hubble
22:30 - 23:00

Szörnyű szörnyek tengere
23:00 - 00:00

Violetta 165.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 22.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 35.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 14.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 15.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 19.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 17.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 18.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 21.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 22.
04:25 - 04:50

Hamis cica 8.
04:50 - 05:15

Hamis cica 9.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 6.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./8.
05:55 - 06:00

Binny és a szellem 9.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
06:30 - 06:55

Napnyuszik I./10.
06:55 - 07:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 17.
07:00 - 07:25

Zhu Zhu I./11.
07:25 - 07:40

Milo Murphy törvénye 2.
07:40 - 07:55

11 41.
07:55 - 08:30

Mickey és az autóversenyzők 7.
08:30 - 08:55

Utódok: Komisz világ 11.
08:55 - 09:00

A zűr közepén 7.
09:00 - 09:30

Kikiwaka tábor 11.
09:30 - 10:00

Elena, Avalor hercegnője 15.
10:00 - 10:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 19.
10:30 - 11:00

Bizaardvark I./15.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 4.
11:30 - 12:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 24.
12:00 - 12:30

Zhu Zhu I./23.
12:30 - 13:00

Mickey egér 34.
13:00 - 13:05

Csillag kontra Gonosz Erők 16.
13:05 - 13:25

Star Wars - A végzet ereje I./2.
13:25 - 13:30

Phineas és Ferb
13:30 - 14:30

Jessie 13.
14:30 - 15:00

Kikiwaka tábor 3.
15:00 - 15:30

Miles a jövőből: Galaktech 37.
15:30 - 16:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 17.
16:00 - 16:30

Elena, Avalor hercegnője 12.
16:30 - 17:00

Mickey és az autóversenyzők 9.
17:00 - 17:30

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 26.
17:30 - 18:00

11 42.
18:00 - 18:30

Rejtélyek városkája 24.
18:30 - 19:00

Bizaardvark I./3.
19:00 - 19:30

Kirby Buckets kalandjai 28.
19:30 - 20:00

Alex és bandája 11.
20:00 - 20:30

Laborpatkányok 31.
20:30 - 21:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 4.
21:00 - 21:30

Soy Luna 58.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai 6.
22:30 - 22:55

Mickey egér 42.
22:55 - 23:00

Boyster, az osztrigafiú 5.
23:00 - 23:25

Star Darlings: Csillagocskák 11.
23:25 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 6.
23:30 - 00:00

Zou 54.
23:55 - 00:05

Loopdidoo 41.
00:05 - 00:20

Ölelörny Henry 28.
00:20 - 00:35

Calimero 25.
00:35 - 00:50

Zou 54.
00:50 - 01:05

Art Attack 18.
01:05 - 01:30

Zümi kalandjai 65.
01:30 - 01:40

Loopdidoo 41.
01:40 - 01:55

Ölelörny Henry 28.
01:55 - 02:10

Art Attack 18.
02:10 - 02:35

Loopdidoo 41.
02:35 - 02:50

Calimero 25.
02:50 - 03:05

Art Attack 18.
03:05 - 03:30

Ölelörny Henry 3.
03:30 - 03:45

Zou 54.
03:45 - 04:00

Art Attack 18.
04:00 - 04:30

Ölelörny Henry 3.
04:30 - 04:45

Loopdidoo 42.
04:45 - 05:00

Zou 55.
05:00 - 05:15

Calimero 25.
05:15 - 05:30

Loopdidoo 42.
05:30 - 05:45

Ölelörny Henry 4.
05:45 - 06:00

Szófia hercegnő 56.
06:00 - 06:25

Goldie és Mackó 20.
06:25 - 06:50

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 16.
06:50 - 07:15

Mickey és az autóversenyzők 11.
07:15 - 07:40

Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával
07:40 - 08:50

Pizsihősök 7.
08:50 - 09:10

A kis hableány 7.
09:10 - 09:35

Mickey és az autóversenyzők 4.
09:35 - 10:00

Pizsihősök 2.
10:00 - 10:25

Barátaim: Tigris és Micimackó 2.
10:25 - 10:50

Goldie és Mackó 21.
10:50 - 11:15

Szófia hercegnő 8.
11:15 - 11:40

Miles a jövőből 7.
11:40 - 12:10

Jake és Sohaország kalózai 57.
12:10 - 12:35

Pizsihősök 24.
12:35 - 13:00

Barátaim: Tigris és Micimackó 14.
13:00 - 13:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 17.
13:30 - 13:55

Harry és Bip 2.
13:55 - 14:00

Cili sheriff és a Vadnyugat 40.
14:00 - 14:30

Mickey és az autóversenyzők 4.
14:30 - 15:00

Szófia hercegnő 9.
15:00 - 15:25

Goldie és Mackó 22.
15:25 - 15:50

Dr. Plüssi 23.
15:50 - 16:15

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 16.
16:15 - 16:40

Jake és Sohaország kalózai 58.
16:40 - 17:05

Pizsihősök 2.
17:05 - 17:35

Mickey és az autóversenyzők 12.
17:35 - 18:05

Szófia hercegnő 61.
18:05 - 18:35

Cili sheriff és a Vadnyugat 40.
18:35 - 19:05

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 18.
19:05 - 19:35

Miki egér játszótere 49.
19:35 - 20:00

Goldie és Mackó 1.
20:00 - 20:25

Dr. Plüssi 36.
20:25 - 20:50

Minnie Masni Boltja 14.
20:50 - 21:00

A kis hableány 7.
21:00 - 21:30

Miki egér játszótere 50.
21:30 - 21:55

Pizsihősök 25.
21:55 - 22:20

Ölelörny Henry 29.
22:20 - 22:35

Zümi kalandjai 66.
22:35 - 22:45

Loopdidoo 43.
22:45 - 23:00

Ölelörny Henry 29.
23:00 - 23:15

Calimero 26.
23:15 - 23:30

Art Attack 19.
23:30 - 23:55

Zou 55.
23:55 - 00:05

Megaföldrengés
23:00 - 01:00

Hosszú kések éjszakája
01:00 - 02:00

A háború művészete 14.
02:00 - 03:00

Az Univerzum 11.
03:00 - 04:00

Háború színesben 4.
04:00 - 05:00

A fegyverek története 2.
05:00 - 06:00

Szétvágva 16.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Modern csodák 7.
07:00 - 08:00

Túlélők 28.
08:00 - 09:00

Keményen Alaszkában 3.
09:00 - 10:00

Párbaj az égen 1.
10:00 - 11:00

A majomtól az emberig
11:00 - 13:00

A fegyverek története 3.
13:00 - 14:00

Múmiák nyomában 6.
14:00 - 15:00

A Nostradamus effektus 9.
15:00 - 16:00

Háború színesben 5.
16:00 - 17:00

Ütközet 360 fokban 2.
17:00 - 18:00

Kr. előtt 10 000 évvel
18:00 - 20:00

Modern csodák 11.
20:00 - 21:05

Classic Mobils 22,23.
21:05 - 22:05

Veszélyes küldetések 1.
22:05 - 23:00

A Kennedy-gyilkosság: 24 órával később
23:00 - 01:00

Sajtóklub
23:30 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Napi aktuális
01:20 - 02:10

Kibeszélő
02:10 - 02:35

Hosszabbítás
02:35 - 03:00

Célfotó
03:00 - 03:25

Informátor
03:25 - 03:55

Sajtóklub
03:55 - 04:45

Kibeszélő
04:45 - 05:10

Napi aktuális
05:10 - 06:00

Összművész
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Olümposz
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Újranyitott akták
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Kettesben Szabó Anettel
10:05 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Klinika
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Rivalda
13:05 - 13:30

Építészet XXI.
13:30 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Hosszabbítás
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Sajtóklub
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Kitekintő
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Jövőálló
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Látókör
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Civil kör
20:30 - 21:30

Razzia
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Troll
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Trend
23:05 - 23:30

Magyarok
23:30 - 00:30

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

TopMixTV
00:00 - 00:30

With Pupa
00:30 - 01:00

With Pupa
01:00 - 01:30

Fishing & Hunting Events
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Fókuszban Ács József
03:30 - 04:00

Horgásztúrák
04:00 - 04:30

Fishing Australia
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Walter megoldások
06:30 - 07:00

Matchfishing
07:00 - 07:30

Vízvonalban
07:30 - 08:00

Match Fishing
08:00 - 08:30

Halimádók konyhája
08:30 - 09:00

The Fishing TV Show
09:00 - 09:30

Fishing Australia
09:30 - 10:00

Dudi Baits
10:00 - 10:30

Fogas fogás
10:30 - 11:00

Haldorádó
11:00 - 11:30

TopMixTV
11:30 - 12:00

With Pupa
12:00 - 12:30

With Pupa
12:30 - 13:00

Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
13:00 - 13:30

Fishing & Hunting Events
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Fókuszban Ács József
15:30 - 16:00

Harcsák az Ebro mélyéről
16:00 - 16:30

Fogas fogás
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Pontygeneráció
18:00 - 18:30

Ultimate Shot
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Match fishing
19:30 - 20:00

Izland
20:00 - 20:30

Izland
20:30 - 21:00

Fishing&Hunting Events
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Sükösdi őznász
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Haldorádó
23:00 - 23:30

Catch and release
23:30 - 00:00

Szemtől szemben
21:00 - 00:15

Bizalom
00:15 - 02:00

Hetedik érzék - Harc a démonokkal
02:00 - 03:50

Apokalipszis - Az ítélet napja
03:50 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:10

A csendőr és a csendőrlányok
09:10 - 11:10

Hippolyt
11:10 - 13:10

Kardvihar
13:10 - 15:30

Az alvilág harcosa
15:30 - 17:15

Egyetlen golyó
17:15 - 19:00

Behálózva
19:00 - 20:55

A következő három nap
20:55 - 23:30

Szemtől szemben
23:30 - 02:45

Műhiba
23:50 - 01:25

Az utolsó nyár Hamptonban
01:25 - 03:10

Öt menyasszony
03:10 - 04:55

Műsorszünet
04:55 - 05:45

A fekete ló farmja
05:45 - 07:35

A Pótpapa
07:35 - 08:55

Donald Trump: Az ingatlanmogul és médiakirály
08:55 - 10:20

Mamma, Gógó
10:20 - 11:45

Csodálatos Andre
11:45 - 13:10

Külvárosi mulató
13:10 - 15:10

Hobby-csalók
15:10 - 16:50

Újév fényes napja
16:50 - 18:20

Abbott és Costello Show
18:20 - 19:40

Abbott és Costello Show 2.
19:40 - 21:00

80 perc
21:00 - 22:30

Hatalmi játszmák 1. rész
22:30 - 00:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 06:55

Táncolj az egészségedért!
06:55 - 07:00

Total Body
07:00 - 07:55

Fit Kid - A gyerektorna
07:55 - 08:00

Capoeira Aerobik
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Fit 4 You
09:55 - 10:00

Haladó jóga
10:00 - 10:55

Box Team a szobádban
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

BoxTeam a konyhában
11:55 - 12:00

Stretching
12:00 - 12:55

Fit percek
12:55 - 13:00

Gerinctorna
13:00 - 13:55

Táncolj az egészségért!
13:55 - 14:00

Stretching
14:00 - 14:55

Fit percek
14:55 - 15:00

Port de Bras
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Kritikus részek tornája
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Fit Kid - A gyerektorna
18:55 - 19:00

Dance Aerobik
19:00 - 19:55

Fit 4 You
19:55 - 20:00

Alakforma
20:00 - 20:55

Box Team a szobádban
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Smaragdút
09:00 - 10:00

Üzletről 30 percben
10:00 - 10:30

Jogász
10:30 - 11:00

Kertszépítők
11:00 - 11:30

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
11:30 - 12:00

FIX Magazin
12:00 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

Gázfröccs
14:30 - 15:00

Restart Extra
15:00 - 15:30

Creative Chef
15:30 - 16:00

Üzletről 30 percben
16:00 - 16:30

Babacsalogató
16:30 - 17:00

Épí-tech
17:00 - 17:30

FIX Magazin
17:30 - 18:00

Honvéd7
18:00 - 18:15

KonyhaTV
18:15 - 18:30

Globó Portré
18:30 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Enigma
20:00 - 21:00

Globo Világjáró
21:00 - 21:30

Célkeresztben
21:30 - 22:00

Game On
22:00 - 22:30

Szellemvárosok Magyarországon
22:30 - 23:00

Doku-line
23:00 - 00:00

Bostoni halottkémek III./11.
23:15 - 00:10

Late Night Gaming
00:10 - 04:45

A szomszéd főztje...
04:45 - 06:50

Murdoch nyomozó rejtélyei V./4.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók X./11.
07:55 - 09:00

Poirot - Lord Edgware halála
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok VII./3.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 28.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru I./9.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei V./5.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók X./12.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 29.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok VII./4.
18:45 - 21:00

Poirot: Nyaraló gyilkosok
21:00 - 23:15

Bostoni halottkémek III./12.
23:15 - 00:10

Summer H!TS
20:00 - 01:00

Insomnia
01:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Summer H!TS
10:00 - 18:00

Summer H!TS
18:00 - 20:00

Summer H!TS
20:00 - 01:00

Kvartett
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

NAPPALI Extra
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Nappali
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Nappali
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Nappali extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

Nappali extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Autókoktél
20:30 - 21:15

Fokusz Pont
21:15 - 21:45

Heti Jazz
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Francia politika
23:45 - 00:30

Egyenesen
00:00 - 01:30

Főszerkesztők Klubja.hu
01:30 - 02:30

Felfedező
02:30 - 03:00

Lakásvadász
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Európai Híradó
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Sznobjektív
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Globál menü
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hírvilág
12:30 - 13:00

Reggeli járat plusz
13:00 - 13:30

Egyenesen
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Főszerkesztők Klubja.hu
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Ázsia
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Civil kaszinó
23:00 - 00:00

Meztelen szerelem III./10.
00:00 - 01:00

Sokkoló függőségek X./1.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek II./7.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./30.
06:05 - 06:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:35 - 07:10

Esküvők szigete 4.
07:10 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:05

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 1.
08:05 - 09:00

Mini páros VII./8.
09:00 - 09:30

Katus Tippek
09:30 - 09:35

Mini páros VII./9.
09:35 - 10:05

Szerelem tálalva V./24.
10:05 - 11:00

Véznák kontra dagik II./3.
11:00 - 12:05

Esküvők szigete 4.
12:05 - 13:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 2.
13:00 - 14:05

A világ legrosszabb anyukája 12.
14:05 - 15:00

A Kardashian sztori VIII./14.
15:00 - 16:05

Esküvők szigete 5.
16:05 - 17:00

Mini páros VII./10.
17:00 - 17:30

Mini páros VII./11.
17:30 - 18:00

Véznák kontra dagik II./4.
18:00 - 19:00

Szerelem tálalva V./25.
19:00 - 20:00

A Kardashian sztori VIII./15.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem III./11.
21:00 - 22:00

Sokkoló függőségek X./2.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek II./8.
23:00 - 00:00

A szörny az anakonda ellen
23:40 - 01:40

Vonzások
01:40 - 03:15

Sziklák szeme
03:15 - 04:55

Összekutyulva
04:55 - 06:25

TeleShop
06:25 - 07:55

Herkules, a világ ura
07:55 - 10:00

A lopás művészete
10:00 - 12:00

James Bond: A kém, aki szeretett engem
12:00 - 14:40

Terminátor 3. - A gépek lázadása
14:40 - 16:55

Nagyfiúk 2.
16:55 - 18:50

A vörös bolygó
18:50 - 21:00

A Kaptár
21:00 - 23:05

A mostohaapa
23:05 - 01:15

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Dance Chart
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

Music Channel Top 21
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Party Starter
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

Rock Chart
23:00 - 00:00

Frédy Show V./24.
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával Extra VI./29.
01:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 42.
03:00 - 04:00

Dallamokon át VI./5.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Kívánságkosár 12.
06:00 - 07:00

Hungarian Pop Top Klip Mix IV./20.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 43.
11:30 - 12:30

Szombat Esti Láz 2.
12:30 - 14:30

Kívánságpercek V./63.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top Klip Mix IV./22.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Frédy Show V./25.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Kívánságpercek V./63.
19:00 - 20:00

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./11.
20:00 - 21:00

Muzsika Tv Extra 3.
21:00 - 22:00

Frédy Show V./25.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Országút a pokolba IV./5.
00:00 - 01:00

Légikatasztrófák XVI./2.
01:00 - 02:00

Élet a rácsok mögött IV./12.
02:00 - 02:48

Országút a pokolba IV./5.
02:48 - 03:36

Cenzúra nélkül I./8.
03:36 - 04:24

Szex: az eredendő bűn I./1.
04:24 - 05:12

Túlélni, ha belehalunk is I./7.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák X./4.
06:00 - 06:55

Gyáróriások I./71.
06:55 - 07:50

Túlélni, ha belehalunk is I./10.
07:50 - 08:45

Fenn a csodás Északon I./2.
08:45 - 09:40

Országút a pokolba IV./5.
09:40 - 10:35

Gyáróriások I./50.
10:35 - 11:30

Nagy számok örvénye I./3.
11:30 - 12:00

Gyáróriások I./54.
12:00 - 13:00

Hitler elveszett csatahajója
13:00 - 14:00

1914-18: a mészárlás négy éve I./1.
14:00 - 15:00

Országút a pokolba IV./5.
15:00 - 16:00

Gyáróriások I./50.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák X./4.
17:00 - 18:00

Légikatasztrófák III./3.
18:00 - 19:00

Pedig jó ötletnek tűnt II./25.
19:00 - 19:30

Pedig jó ötletnek tűnt II./26.
19:30 - 20:00

1914-18: a mészárlás négy éve I./2.
20:00 - 21:00

A Harmadik Birodalom építményei 4.
21:00 - 22:00

A nácik bizarr háborúja I./5.
22:00 - 23:00

A második világháború - belülről I./1.
23:00 - 00:00

A világ legveszélyesebb állatai I./1.
00:00 - 01:00

A természet bajnokai I./2.
01:00 - 02:00

Krokodil-banda
02:00 - 03:00

Halálos állat-támadások
03:00 - 04:00

Óriáshalak IV./6.
04:00 - 05:00

Veszedelmes Afrika III./1.
05:00 - 06:00

Oroszlánok a vízilovak ellen
06:00 - 07:00

Óriáshalak V./1.
07:00 - 08:00

A természet bajnokai I./2.
08:00 - 09:00

A Namib-sivatag oroszlánjai
09:00 - 10:00

Vad Argentína I./2.
10:00 - 11:00

Vad Kanada I./2.
11:00 - 12:00

Oroszlánok a vízilovak ellen
12:00 - 13:00

A természet bajnokai I./2.
13:00 - 14:00

Érintetlen Brazília I./1.
14:00 - 15:00

Érintetlen Brazília I./5.
15:00 - 16:00

Érintetlen Brazília I./3.
16:00 - 17:00

A világ legveszélyesebb állatai I./2.
17:00 - 18:00

Állati apokalipszis-elméletek
18:00 - 19:00

Óriáshalak V./1.
19:00 - 20:00

Veszedelmes Afrika III./2.
20:00 - 21:00

Állati apokalipszis-elméletek
21:00 - 22:00

Oroszlánok a vízilovak ellen
22:00 - 23:00

Óriáshalak V./1.
23:00 - 00:00

A Hathaway kísértetlak 103.
23:45 - 00:05

Bella és a Bulldogok 107.
00:05 - 00:30

Bella és a Bulldogok 108.
00:30 - 00:50

100 dolog a gimi előtt 118.
00:50 - 01:10

100 dolog a gimi előtt 119.
01:10 - 01:35

Winx Club 610.
01:35 - 01:55