Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Disney Junior

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Ikon Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Balaton Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

VKC TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Disney Junior
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Zenebutik
Balaton Tv
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó - M1 - 00:00
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Kék bolygó
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Életkor
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Minden tudás
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Kék bolygó
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Magyar gazda
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Summa
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Világ
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek - M1
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek - M1
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek - M1
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Mit gondolsz, ki vagy? 2.
23:40 - 00:50

Europe in Concert
00:50 - 01:40

Filmklub
01:40 - 01:45

Vanília égbolt
01:45 - 04:00

Filmklub
04:00 - 04:15

A balkáni eső illata 9.
04:15 - 05:05

A balkáni eső illata 10.
05:05 - 06:00

Tinti kalandjai
06:00 - 06:10

Töf-Töf elefánt III.
06:10 - 06:20

Vízipók-Csodapók I.
06:20 - 06:25

Frakk, a macskák réme I.
06:25 - 06:35

Gondos Bocsok és az Unokatesók 6.
06:35 - 06:55

Vipo, a repülő kutya kalandjai I./26.
06:55 - 07:05

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 62.
07:05 - 07:20

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 63.
07:20 - 07:30

JoNaLu 22.
07:30 - 07:55

Dóra, a felfedező I./19.
07:55 - 08:20

Szófia hercegnő II./25.
08:20 - 08:45

Jake és Sohaország kalózai I./1.
08:45 - 09:10

Alvin és a mókusok I./51.
09:10 - 09:20

Alvin és a mókusok I./52.
09:20 - 09:30

Loopdidoo II./29.
09:30 - 09:40

Maja, a méhecske 65.
09:40 - 09:55

Maja, a méhecske 66.
09:55 - 10:05

Állatkert a hátizsákban II./60.
10:05 - 10:35

Hetedhét kaland
10:35 - 10:45

Állatkerti sétány 64. 3.
10:45 - 10:55

Tinti kalandjai
10:55 - 11:00

Töf-Töf elefánt III.
11:00 - 11:10

Vízipók-Csodapók I.
11:10 - 11:15

Frakk, a macskák réme I.
11:15 - 11:20

Kék egér
11:20 - 11:30

Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:30 - 11:45

Kicsi a bors ...
11:45 - 12:15

Mondák a Magyar Történelemből
12:15 - 12:25

Kicsi a bors, de erős II./10.
12:25 - 12:55

Pin kód 30.
12:55 - 13:05

Pupákok 85.
13:05 - 13:15

A meseerdő lakói 31.
13:15 - 13:30

Animália 36.
13:30 - 13:55

Matrica - Triangulum
13:55 - 14:00

Tapsifüles és barátai 1.
14:00 - 14:10

Raju, a riksa 13.
14:10 - 14:15

Raju, a riksa 14.
14:15 - 14:25

Raju, a riksa 15.
14:25 - 14:35

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 23.
14:35 - 15:00

Irány Dinóföld! II./11.
15:00 - 15:10

Franklin 34.
15:10 - 15:35

Állatkert a hátizsákban II./61.
15:35 - 16:00

Traktor Tom I.-II./40.
16:00 - 16:10

Állatkerti sétány 64. 4.
16:10 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Hetedhét kaland
16:30 - 16:45

Julio, a nyúl 7.
16:45 - 16:55

Julio, a nyúl 8.
16:55 - 17:05

Maja, a méhecske 67.
17:05 - 17:15

Maja, a méhecske 68.
17:15 - 17:30

Az ifjú Robin Hood kalandjai 1.
17:30 - 17:40

Az ifjú Robin Hood kalandjai 2.
17:40 - 17:55

Loopdidoo II./30.
17:55 - 18:00

Szófia hercegnő II./26.
18:00 - 18:25

Jake és Sohaország kalózai I./2.
18:25 - 18:50

Dóra, a felfedező I./20.
18:50 - 19:15

JoNaLu 23.
19:15 - 19:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 64.
19:40 - 19:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 65.
19:50 - 20:00

Matrica - Hevül a vegyület
20:00 - 20:15

Tuti gimi VI./6.
20:15 - 21:00

Holnap tali 48.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:40

Odaát VI./8.
22:40 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Pankastic
23:25 - 00:25

Álcák csapdája
23:40 - 01:20

Az én '56-om
01:20 - 01:40

Hal a vízben
01:40 - 02:05

P'amende
02:05 - 02:35

Hazajáró
02:35 - 03:05

Pannon expressz
03:05 - 03:30

Noé barátai
03:30 - 04:00

Ízőrzők
04:00 - 04:30

Magyarok Latin-Amerikában
04:30 - 05:00

Kosár
05:00 - 05:25

Itthon vagy!
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

A múlt árnyékában 108.
05:55 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Roma Magazin
07:25 - 07:50

Domovina
07:50 - 08:20

Lola 101.
08:20 - 09:10

Charly, majom a családban I./1.
09:10 - 10:00

Balatoni Nyár
10:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Főzzünk megint egyszerűen II.
12:45 - 13:15

Univerzum - A gazda és az ő kedves jószágai
13:15 - 14:15

Zorro 95.
14:15 - 15:05

A vidéki doktor XI./3.
15:05 - 15:50

A múlt árnyékában 109.
15:50 - 16:55

Don Matteo V./21.
16:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő III./11.
18:35 - 19:30

A hegyi doktor - Újra rendel VI./7.
19:30 - 20:25

Büszkeség és balítélet 4.
20:25 - 21:25

Hawaii Five-O IV./7.
21:25 - 22:05

Kenó
22:05 - 22:15

Befektetés a jövőbe! - Fejlesztéspolitikai magazin
22:15 - 22:20

No Limit I./1.
22:20 - 23:35

Katmandu - Tükör az égen
23:35 - 01:20

OTP Bank Liga
23:20 - 01:15

Merkantil Bank Liga
01:15 - 03:05

Góóól
03:05 - 04:15

Szabadidő magazin
04:15 - 04:45

Múlt és Jelen egy időben
04:45 - 05:10

FIFA VB magazin
05:10 - 05:35

Bringasport magazin
05:35 - 05:50

Strandröplabda Magyar Bajnokság - Döntők
05:50 - 07:40

OTP Bank Liga
07:40 - 09:40

OTP Bank Liga
09:40 - 11:40

OTP Bank Liga
11:40 - 13:40

Atlétikai Vb
13:40 - 15:40

OTP Bank Liga
15:40 - 17:40

kisBAJNOK magazin
17:40 - 18:40

M4 Sporthíradó
18:40 - 19:00

Masters FINA Vizes Vb
19:00 - 19:30

Sport7fő
19:30 - 20:30

Múlt és jelen egy időben
20:30 - 21:00

Strandröplabda Magyar Bajnokság - Döntők
21:00 - 22:45

M4 Sporthíradó
22:45 - 23:05

OTP Bank Liga
23:05 - 01:05

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
00:00 - 00:30

Mesterember
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó - M1 - 23:00
01:00 - 01:15

Hogy volt?!
01:15 - 02:10

Mágnás Miska
02:10 - 03:35

3:1 a szerelem javára
03:35 - 05:00

Híradó - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek - M1
05:15 - 05:25

Balatoni Nyár
05:25 - 06:50

Öt kontinens
06:50 - 07:20

Ridikül
07:20 - 08:15

Német nyelvű hírek - M1
08:15 - 08:25

Kínai nyelvű hírek - M1
08:25 - 08:30

Orosz nyelvű hírek - M1
08:30 - 08:45

HungarIQ - Minden, ami magyar
08:45 - 09:15

Világ
09:15 - 09:40

Summa
09:40 - 10:00

Magyar baptisták 4. világtalálkozója Debrecenben
10:00 - 11:00

Angol nyelvű hírek - M1
11:00 - 11:20

A piros bugyelláris
11:20 - 12:50

V4 Híradó - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:20

Ízőrzők
13:20 - 13:55

Öt kontinens
13:55 - 14:25

Itthon vagy!
14:25 - 14:55

Roma Magazin
14:55 - 15:25

Domovina
15:25 - 16:00

Család-barát válogatás
16:00 - 17:00

Balatoni Nyár
17:00 - 19:00

Magyar rock
19:00 - 20:00

Hogy volt?!
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 Híradó - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Hacktion Újratöltve V./12.
21:35 - 22:35

Ég, föld, férfi, nő
22:35 - 23:35

Kulturális Híradó
23:35 - 00:05

Ki Mit Tud? 1996. 1.
23:15 - 00:35

Utószezon
00:35 - 02:40

Arborétumok, gyűjteményes kertek
02:40 - 02:50

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Millenniumi mesék
06:35 - 07:10

Szerelemhajó VI./4.
07:10 - 08:00

Szívtipró gimi VI./25.
08:00 - 08:50

Halálbiztos diagnózis I./8.
08:50 - 09:45

Szomszédok 313.
09:45 - 10:20

Szomszédok 314.
10:20 - 10:50

Arany János emlékére
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Derrick 110.
11:15 - 12:20

Vészhelyzet V./3.
12:20 - 13:10

A Palika
13:10 - 14:30

Top Secret
14:30 - 16:05

Szívtipró gimi VI./26.
16:05 - 16:50

Arany János emlékére
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Halálbiztos diagnózis I./9.
17:15 - 18:10

Derrick 111.
18:10 - 19:15

Szomszédok 315.
19:15 - 19:50

Szomszédok 316.
19:50 - 20:30

Vészhelyzet V./4.
20:30 - 21:20

Megtörtént bűnügyek
21:20 - 22:20

Arany János - Hegedűs Géza műsora 11.
22:20 - 23:05

A polip III./5.
23:05 - 00:15

KulTÚRA összefoglaló
23:45 - 00:15

Sztyepancsikovo falu és lakói
00:15 - 01:55

Kis Dorrit 7.
01:55 - 02:45

Kis Dorrit 8.
02:45 - 03:40

Novum
03:40 - 04:05

Új idők, új dalai
04:05 - 04:35

Michael Palin - Új Európa 7.
04:35 - 05:30

SzépMűvészet
05:30 - 06:00

Szólalj meg! - angolul
06:00 - 06:15

Szólalj meg! - németül
06:15 - 06:20

Szólalj meg! - franciául
06:20 - 06:25

Szólalj meg! - olaszul
06:25 - 06:30

Szólalj meg! - spanyolul
06:30 - 06:35

Szólalj meg! - oroszul
06:35 - 06:50

Hangvilla
06:50 - 07:20

Felsős
07:20 - 07:55

KulTÚRA összefoglaló
07:55 - 08:25

Mindenki Akadémiája
08:25 - 08:55

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
08:55 - 09:20

Másfélmillió lépés Magyarországon - 32 év múlva 1.
09:20 - 10:15

Hogyan formálta a klíma a történelmet 2.
10:15 - 11:15

Madagaszkár 1.
11:15 - 12:15

M5 Lexikon - Örökségünk
12:15 - 12:25

Pann-unikum
12:25 - 12:50

Ariadne barlangjai - Húsz év a Pilis mélyén
12:50 - 13:25

Bolygóbarát mezőgazdaság 6.
13:25 - 14:00

A hiányzó láncszem II./2.
14:00 - 14:40

My Family 121.
14:40 - 15:10

Szólalj meg! - angolul
15:10 - 15:25

Szólalj meg! - németül
15:25 - 15:30

Szólalj meg! - franciául
15:30 - 15:35

Szólalj meg! - olaszul
15:35 - 15:40

Szólalj meg! - spanyolul
15:40 - 15:45

Szólalj meg! - oroszul
15:45 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:00

KulTÚRA
17:00 - 17:15

Ki mer ma?
17:15 - 17:30

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
17:30 - 17:40

KulTÚRA
17:40 - 18:00

Madagaszkár 2.
18:00 - 18:50

KulTÚRA
18:50 - 18:55

M5 Lexikon - Bölcsességek
18:55 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:35

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
19:35 - 20:00

KulTÚRA
20:00 - 20:10

Univerzum
20:10 - 21:00

KulTÚRA
21:00 - 21:15

Wagner: A szerelmi tilalom
21:15 - 23:40

Esti kérdés
23:40 - 00:10

Havas a pályán
00:00 - 01:05

Henrik angyalai
01:05 - 02:00

A nő háromszor
02:00 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

TV torna Norbival és Rékával
08:55 - 09:05

Fórum
09:05 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

ATV START
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Kőbánya Híradó
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:00

Fórum
16:00 - 17:40

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

A nap híre
21:40 - 22:15

Világhíradó
22:15 - 22:35

TV torna Norbival és Rékával
22:35 - 22:40

Este 9
22:40 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Vészhelyzet: Los Angeles I./14.
23:20 - 00:20

Gyilkos elmék XI./14.
00:20 - 01:15

NCIS: New Orleans II./21.
01:15 - 02:10

Profilozók VII./9.
02:10 - 03:15

Vészhelyzet: Los Angeles I./14.
03:15 - 07:00

Hannibal Post Mortem III./6.
07:00 - 07:10

NCIS: Los Angeles I./3.
07:10 - 08:10

NCIS IX./6.
08:10 - 09:10

Heartland VII./6.
09:10 - 10:10

Hawaii Five-0 III./14.
10:10 - 11:10

Hawaii Five-0 III./15.
11:10 - 12:10

Teen Wolf - Farkasbőrben V./4.
12:10 - 13:05

NCIS IX./6.
13:05 - 14:05

NCIS: Los Angeles I./3.
14:05 - 15:05

Teen Wolf - Farkasbőrben V./5.
15:05 - 16:00

Ügyféllista I./1.
16:00 - 17:00

Hawaii Five-0 III./16.
17:00 - 18:00

Hawaii Five-0 III./17.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles I./4.
19:00 - 20:00

NCIS IX./7.
20:00 - 21:00

A bűn árfolyama
21:00 - 23:20

NCIS: Los Angeles I./24.
23:20 - 00:15

Délelőtt - nyári válogatás
22:10 - 00:00

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

bonum anno, archív magazin
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Musica - Fülei Balázs műsora
03:00 - 03:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Európa, hírek az Európai Unióból
05:00 - 05:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
06:00 - 06:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
07:00 - 07:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Székely konyha
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt - nyári válogatás
09:10 - 09:43

no comment
09:43 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt - nyári válogatás
09:50 - 10:43

no comment
10:43 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt - nyári válogatás
10:50 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Angelus, Ferenc pápa úrangyala imádsága
12:30 - 13:00

Terra Santa News
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, missziós rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Kercza Asztrik elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Székesfehérvár fogadalmi szentmise és körmenet
17:00 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
20:45 - 22:10

Délelőtt - nyári válogatás
22:10 - 00:43

Uhu és pajtásai
00:00 - 00:15

Dzsungelriportok: A mentőakció
00:15 - 00:35

Lazy Town 46.
00:35 - 01:00

Lazy Town 47.
01:00 - 01:25

A Garfield-show
01:25 - 02:15

Uhu és pajtásai
02:15 - 02:35

Dzsungelriportok: A mentőakció
02:35 - 02:55

Lazy Town 46.
02:55 - 03:20

Lazy Town 47.
03:20 - 03:45

A Garfield-show
03:45 - 04:35

Uhu és pajtásai
04:35 - 04:50

Dzsungelriportok: A mentőakció
04:50 - 05:10

Lazy Town 46.
05:10 - 05:35

Lazy Town 47.
05:35 - 06:00

Tom és Jerry újabb kalandjai
06:00 - 06:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
06:25 - 06:35

Grizzy és a lemmingek
06:35 - 06:55

Én és a lovagom
06:55 - 07:25

Kókusz Kokó, a kis sárkány
07:25 - 07:50

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
07:50 - 08:20

A Tom és Jerry-show
08:20 - 08:45

A Tom és Jerry-show
08:45 - 09:15

A Happó család 11.
09:15 - 09:20

Bébi bolondos dallamok
09:20 - 10:00

Tom és Jerry és Sherlock Holmes
10:00 - 11:00

Tom és Jerry újabb kalandjai
11:00 - 13:10

Tom és Jerry újabb kalandjai
13:10 - 13:35

Csak lazán, Scooby-Doo!
13:35 - 14:05

A Garfield-show
14:05 - 14:30

A Happó család 19.
14:30 - 14:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány
14:35 - 15:05

Gógyi felügyelő (2015)
15:05 - 15:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
15:30 - 15:55

Rózsaszín párduc és barátai
15:55 - 16:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
16:25 - 16:50

Csak lazán, Scooby-Doo!
16:50 - 17:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 27.
17:15 - 17:45

A Tom és Jerry-show
17:45 - 18:10

Tom és Jerry újabb kalandjai
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek 12.
18:25 - 18:40

Gógyi felügyelő (2015)
18:40 - 18:50

Gógyi felügyelő 1131.
18:50 - 19:10

Én és a lovagom
19:10 - 19:35

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
19:35 - 20:00

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:00 - 20:15

A Tom és Jerry-show
20:15 - 20:45

Nyuszipoly
20:45 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 35.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 36.
21:35 - 22:00

A Garfield-show
22:00 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 82.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 83.
23:30 - 00:00

Rémálomgyár I./7.
23:40 - 00:05

SpongyaBob Kockanadrág VIII./2.
00:05 - 00:30

Firka villa III./2.
00:30 - 00:55

Firka villa III./3.
00:55 - 01:20

Furcsa Amcsik II./8.
01:20 - 01:45

Furcsa Amcsik II./9.
01:45 - 02:10

Furcsa Amcsik II./10.
02:10 - 02:35

South Park XII./3.
02:35 - 03:00

South Park XII./4.
03:00 - 03:25

Nitro Circus II./8.
03:25 - 03:50

Nitro Circus II./9.
03:50 - 04:15

Jackass II./6.
04:15 - 04:40

Jackass II./11.
04:40 - 05:05

Jackass II./12.
05:05 - 05:30

See Dad Run I./16.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./17.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./18.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./19.
07:00 - 07:30

Férjek gyöngye VI./21.
07:30 - 08:00

Férjek gyöngye VI./22.
08:00 - 08:30

Punk'd I./5.
08:30 - 09:00

Punk'd I./6.
09:00 - 09:25

Instant Mom I./12.
09:25 - 09:50

See Dad Run I./15.
09:50 - 10:15

See Dad Run I./16.
10:15 - 10:40

Stand Up Express II./5.
10:40 - 11:05

Stand Up Express II./6.
11:05 - 11:30

Röhej I./11.
11:30 - 11:55

Röhej I./13.
11:55 - 12:20

Punk'd I./3.
12:20 - 12:45

Punk'd I./4.
12:45 - 13:10

Instant Mom I./12.
13:10 - 13:35

SpongyaBob Kockanadrág VIII./14.
13:35 - 14:00

SpongyaBob Kockanadrág VIII./15.
14:00 - 14:30

SpongyaBob Kockanadrág VIII./16.
14:30 - 15:00

Röhej I./14.
15:00 - 15:30

Röhej I./15.
15:30 - 16:00

Punk'd I./5.
16:00 - 16:25

Punk'd I./6.
16:25 - 16:50

See Dad Run I./17.
16:50 - 17:15

See Dad Run I./18.
17:15 - 17:40

Stand Up Express I./2.
17:40 - 18:05

Stand Up Express I./3.
18:05 - 18:30

Instant Mom I./13.
18:30 - 19:00

Punk'd I./7.
19:00 - 19:30

Punk'd II./1.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye VI./23.
20:00 - 20:30

Férjek gyöngye VI./24.
20:30 - 21:00

Egy kapcsolat szabályai VII./2.
21:00 - 21:30

Egy kapcsolat szabályai VII./3.
21:30 - 22:00

South Park XII./5.
22:00 - 22:25

South Park XII./6.
22:25 - 22:50

Another Period II./1.
22:50 - 23:15

Another Period II./2.
23:15 - 23:40

Firka villa III./4.
23:40 - 00:05

Az informátorok - Pusztulás
00:00 - 01:50

Dr. Csont V./7.
01:50 - 02:45

Dr. Csont V./8.
02:45 - 03:40

A zöld íjász IV./16.
03:40 - 04:35

SpongyaBob Kockanadrág I./20.
04:35 - 05:00

A szupercsapat V./10.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők II./1.
09:00 - 09:55

Rosewood I./1.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet XI./4.
10:50 - 11:45

Baywatch V./16.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők II./1.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XX./15.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XX./16.
14:30 - 15:30

CSI: A helyszínelők IX./7.
15:30 - 16:25

CSI: A helyszínelők IX./8.
16:25 - 17:20

Gyilkos ügyek III./13.
17:20 - 18:15

Döglött akták V./11.
18:15 - 19:10

Rosewood I./2.
19:10 - 20:05

A mentalista V./12.
20:05 - 21:00

Halálos fegyver I./4.
21:00 - 22:00

Válótársak II./3.
22:00 - 23:00

Rejtjelek I./18.
23:00 - 00:00

Rendes káosz
00:00 - 01:00

Rendes káosz
01:00 - 02:00

Utolsó pillantás
02:00 - 03:00

A Hubble
03:00 - 03:30

A Hubble
03:30 - 04:00

Ultimate Aurora
04:00 - 04:50

Futurisz 2012
04:50 - 05:00

Holdjárók
05:00 - 06:00

Gyorsvonaton a felfedezés
06:00 - 06:25

Gyorsvonaton a felfedezés
06:25 - 06:50

Varázslók 1
06:50 - 07:05

Gasztrobbanás
07:05 - 07:20

Gasztrobbanás
07:20 - 07:35

Kreatív kezek I./4.
07:35 - 07:55

Kreatív kezek I./5.
07:55 - 08:15

Gyerünk srácok!
08:15 - 08:45

Gyerünk srácok!
08:45 - 09:15

Mati, Dada és a művészet
09:15 - 09:25

Mati, Dada és a művészet
09:25 - 09:35

Mati, Dada és a művészet
09:35 - 09:45

Sportlabor
09:45 - 10:00

Sportlabor
10:00 - 10:15

Kíváncsi Mily
10:15 - 10:25

Kíváncsi Mily
10:25 - 10:35

Kíváncsi Mily
10:35 - 10:45

Felfedező Expressz I./21.
10:45 - 11:10

Felfedező Expressz I./22.
11:10 - 11:35

Varázslók
11:35 - 11:50

Varázslók
11:50 - 12:05

Gasztrobbanás
12:05 - 12:20

Gasztrobbanás
12:20 - 12:35

Ujjgyakorlatok II./1.
12:35 - 12:55

Ujjgyakorlatok II./2.
12:55 - 13:15

Gyerünk srácok!
13:15 - 13:45

Gyerünk srácok!
13:45 - 14:15

Mati, Dada és a művészet
14:15 - 14:25

Mati, Dada és a művészet
14:25 - 14:35

Mati, Dada és a művészet
14:35 - 14:45

Sportlabor
14:45 - 15:00

Sportlabor
15:00 - 15:15

Kíváncsi Mily
15:15 - 15:25

Kíváncsi Mily
15:25 - 15:35

Kíváncsi Mily
15:35 - 15:45

Ideje feltalálni valamit
15:45 - 16:10

Ideje feltalálni valamit
16:10 - 16:35

Ideje feltalálni valamit
16:35 - 17:00

Ideje feltalálni valamit
17:00 - 17:25

Trükkös tudomány
17:25 - 17:55

Trükkös tudomány
17:55 - 18:25

Infotoy
18:25 - 18:35

Infotoy
18:35 - 18:45

A művészet története
18:45 - 19:10

A művészet története
19:10 - 19:35

A művészet története
19:35 - 20:00

A tökély nyomában
20:00 - 20:45

Futurisz 2012
20:45 - 21:00

A tökély nyomában
21:00 - 21:45

Futurisz 2012
21:45 - 22:00

Utazás2
22:00 - 22:30

Az ipari forradalom vívmányai
22:30 - 23:00

Design a négyzeten
23:00 - 23:30

Design a négyzeten
23:30 - 00:00

Violetta 164.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 21.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 34.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 12.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 13.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 17.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 18.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 15.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 16.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 19.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
04:25 - 04:50

Hamis cica 2.
04:50 - 05:15

Hamis cica 4.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 5.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./7.
05:55 - 06:00

Binny és a szellem 8.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 14.
06:30 - 06:55

Napnyuszik I./9.
06:55 - 07:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 16.
07:00 - 07:25

Zhu Zhu I./10.
07:25 - 07:40

Milo Murphy törvénye 1.
07:40 - 07:55

11 40.
07:55 - 08:30

Mickey és az autóversenyzők 6.
08:30 - 08:55

Utódok: Komisz világ 10.
08:55 - 09:00

A zűr közepén 6.
09:00 - 09:30

Kikiwaka tábor 10.
09:30 - 10:00

Elena, Avalor hercegnője 14.
10:00 - 10:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 18.
10:30 - 11:00

Bizaardvark I./14.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 3.
11:30 - 12:00

Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 18.
12:00 - 12:30

Zhu Zhu I./22.
12:30 - 13:00

Mickey egér 33.
13:00 - 13:05

Csillag kontra Gonosz Erők 15.
13:05 - 13:25

Star Wars - A végzet ereje I./1.
13:25 - 13:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége: Kion üvöltése
13:30 - 14:30

Jessie 12.
14:30 - 15:00

Kikiwaka tábor 5.
15:00 - 15:30

Miles a jövőből: Galaktech 36.
15:30 - 16:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 16.
16:00 - 16:30

Elena, Avalor hercegnője 15.
16:30 - 17:00

Mickey és az autóversenyzők 8.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
17:30 - 18:00

11 41.
18:00 - 18:30

Rejtélyek városkája 25.
18:30 - 19:00

Bizaardvark I./5.
19:00 - 19:30

Kirby Buckets kalandjai 26.
19:30 - 20:00

Alex és bandája 10.
20:00 - 20:30

Laborpatkányok 27.
20:30 - 21:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 3.
21:00 - 21:30

Soy Luna 57.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai 5.
22:30 - 22:55

Mickey egér 41.
22:55 - 23:00

Boyster, az osztrigafiú 3.
23:00 - 23:25

Star Darlings: Csillagocskák 10.
23:25 - 23:30

Boyster, az osztrigafiú 4.
23:30 - 00:00

Zou 53.
23:55 - 00:05

Loopdidoo 39.
00:05 - 00:20

Ölelörny Henry 27.
00:20 - 00:35

Calimero 24.
00:35 - 00:50

Zou 53.
00:50 - 01:05

Art Attack 17.
01:05 - 01:30

Zümi kalandjai 64.
01:30 - 01:40

Loopdidoo 39.
01:40 - 01:55

Ölelörny Henry 27.
01:55 - 02:10

Art Attack 17.
02:10 - 02:35

Loopdidoo 39.
02:35 - 02:50

Calimero 24.
02:50 - 03:05

Art Attack 17.
03:05 - 03:30

Ölelörny Henry 2.
03:30 - 03:45

Zou 53.
03:45 - 04:00

Art Attack 17.
04:00 - 04:30

Ölelörny Henry 2.
04:30 - 04:45

Loopdidoo 40.
04:45 - 05:00

Zou 54.
05:00 - 05:15

Calimero 24.
05:15 - 05:30

Loopdidoo 40.
05:30 - 05:45

Ölelörny Henry 3.
05:45 - 06:00

Szófia hercegnő 55.
06:00 - 06:25

Goldie és Mackó 16.
06:25 - 06:50

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 15.
06:50 - 07:15

Mickey és az autóversenyzők 9.
07:15 - 07:40

Dr. Plüssi 21.
07:40 - 08:05

Jake és Sohaország kalózai 54.
08:05 - 08:30

Pizsihősök 6.
08:30 - 08:45

Miles a jövőből 5.
08:45 - 09:10

A kis hableány 6.
09:10 - 09:35

Mickey és az autóversenyzők 3.
09:35 - 10:00

Pizsihősök 1.
10:00 - 10:25

Barátaim: Tigris és Micimackó 1.
10:25 - 10:50

Goldie és Mackó 17.
10:50 - 11:15

Szófia hercegnő 6.
11:15 - 11:40

Miles a jövőből 6.
11:40 - 12:10

Jake és Sohaország kalózai 55.
12:10 - 12:35

Pizsihősök 22.
12:35 - 13:00

Barátaim: Tigris és Micimackó 13.
13:00 - 13:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 15.
13:30 - 13:55

Harry és Bip 1.
13:55 - 14:00

Cili sheriff és a Vadnyugat 39.
14:00 - 14:30

Mickey és az autóversenyzők 3.
14:30 - 15:00

Szófia hercegnő 7.
15:00 - 15:25

Goldie és Mackó 18.
15:25 - 15:50

Dr. Plüssi 22.
15:50 - 16:15

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 15.
16:15 - 16:40

Jake és Sohaország kalózai 56.
16:40 - 17:05

Pizsihősök 1.
17:05 - 17:35

Mickey és az autóversenyzők 10.
17:35 - 18:05

Szófia hercegnő 60.
18:05 - 18:35

Cili sheriff és a Vadnyugat 39.
18:35 - 19:05

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 16.
19:05 - 19:35

Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával
19:35 - 20:40

Pizsihősök 33.
20:40 - 20:50

Minnie Masni Boltja 13.
20:50 - 21:00

A kis hableány 6.
21:00 - 21:30

Miki egér játszótere 48.
21:30 - 21:55

Pizsihősök 23.
21:55 - 22:20

Ölelörny Henry 28.
22:20 - 22:35

Zümi kalandjai 65.
22:35 - 22:45

Loopdidoo 41.
22:45 - 23:00

Ölelörny Henry 28.
23:00 - 23:15

Calimero 25.
23:15 - 23:30

Art Attack 18.
23:30 - 23:55

Zou 54.
23:55 - 00:05

TELESHOP
00:00 - 00:30

Szétvágva 15.
00:30 - 01:00

Szeszfőzők és alkoholcsempészek 1.
01:00 - 03:00

Barbárok 2.
03:00 - 04:00

Classic Mobils 22.
04:00 - 04:30

TELESHOP
04:30 - 05:00

Párbaj az égen 11.
05:00 - 06:00

Szétvágva 15.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A háború művészete 16.
07:00 - 08:00

Koreai háború 1.
08:00 - 09:00

Keményen Alaszkában 2.
09:00 - 10:00

Az Univerzum 11.
10:00 - 11:00

A Kennedy-gyilkosság: 24 órával később
11:00 - 13:00

A fegyverek története 2.
13:00 - 14:00

A Legendás 300
14:00 - 16:00

Háború színesben 4.
16:00 - 17:00

A Nostradamus effektus 10.
17:00 - 18:00

A majomtól az emberig
18:00 - 20:00

Modern csodák 10.
20:00 - 21:00

Mélytengeri nyomozók 2.
21:00 - 22:00

Fegyverek a háborúban 7.
22:00 - 23:00

Megaföldrengés
23:00 - 01:00

Hírek
00:00 - 00:05

Klinika
00:05 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Körkép itthonról
01:20 - 01:45

Olümposz
01:45 - 02:10

Heti mérleg
02:10 - 03:00

Asztaltársaság
03:00 - 03:55

Trend
03:55 - 04:20

Élő örökség
04:20 - 04:45

Zöld világ
04:45 - 05:10

Körkép a világból
05:10 - 06:00

Háttér-kép
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Tájkép
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Hazai Vadász
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Körkép a világból
09:05 - 09:30

Körkép itthonról
09:30 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Tárt kapukkal...
10:05 - 10:40

Záporeső, szebeni szél
10:40 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Élő örökség
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Heti mérleg
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Célfotó
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Számla
15:05 - 15:30

Trend
15:30 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Klinika
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Zöld világ
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Informátor
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Sajtóklub
20:30 - 21:30

Hosszabbítás
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Asztaltársaság
22:30 - 23:30

Sajtóklub
23:30 - 00:30

Prime Edition
00:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00

Prime Edition
19:00 - 01:00

Vízvonalban
00:00 - 00:30

Fókuszban Ács József
00:30 - 01:00

Horgásztúrák
01:00 - 01:30

Fishing Australia
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Haldorádó
03:30 - 04:00

Horgásztúrák
04:00 - 04:30

Halimádók konyhája
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászok konyhája
06:00 - 06:30

Catch and release
06:30 - 07:00

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
07:00 - 07:30

IHR Kalandok
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

A hal, a horgász és a szakács
08:30 - 09:00

Pontygeneráció
09:00 - 09:30

Horgásztúrák
09:30 - 10:00

Halimádók konyhája
10:00 - 10:30

Fogas fogás
10:30 - 11:00

Feedermánia
11:00 - 11:30

Horgászat határok nélkül-Vadvízi bodorkák
11:30 - 12:00

Finomszerelékes horghásznapló
12:00 - 12:30

Fókuszban Ács József
12:30 - 13:00

Horgásztúrák
13:00 - 13:30

Fishing Australia
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Vadászok konyhája Varga Tamással
15:00 - 15:30

With Pupa
15:30 - 16:00

With Pupa
16:00 - 16:30

Fogas fogás
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Energofish
18:00 - 18:30

Ultimate Shot
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Match Fishing
19:30 - 20:00

With Pupa
20:00 - 20:30

With Pupa
20:30 - 21:00

Fishing & Hunting Events
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Horgászat határok nélkül
23:00 - 23:30

Catch and release
23:30 - 00:00

A szellemlovas: A bosszú ereje
23:00 - 00:45

Hetedik érzék - Harc a démonokkal
00:45 - 02:35

Az igazság nyomában
02:35 - 04:15

Madea néni, avagy a tanú védtelen
04:15 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Thor, a legyőzhetetlen
09:00 - 10:45

Apokalipszis - Az ítélet napja
10:45 - 12:35

A csendőr és a csendőrlányok
12:35 - 14:35

Rém hangosan és irtó közel
14:35 - 17:00

Veszélyzóna
17:00 - 19:00

Harcban élve
19:00 - 21:00

Szemtől szemben
21:00 - 00:15

Fiam bűnei
22:45 - 00:20

Vak szenvedély
00:20 - 01:50

A kislány
01:50 - 03:30

Műsorszünet
03:30 - 05:20

Hodder és a tündér
05:20 - 06:45

Bogársztori
06:45 - 08:10

Bluebird
08:10 - 09:30

Derű és ború
09:30 - 11:25

A Nagy Sóstó kalózai
11:25 - 12:50

Párkeresők
12:50 - 14:50

Broken Hill
14:50 - 16:30

A törvényen kívüliek
16:30 - 18:00

Viharos vizeken
18:00 - 19:30

Regina
19:30 - 21:00

A ház úrnője
21:00 - 23:00

Felmentő ítélet 6.
23:00 - 23:50

Műhiba
23:50 - 01:25

Műsorszünet
22:00 - 06:00

Gerincjóga
06:00 - 06:55

Táncolj az egészségedért!
06:55 - 07:00

Body Force
07:00 - 07:55

Fit Kid - A gyerektorna
07:55 - 08:00

Dance Aerobik
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Fit 4 You
09:55 - 10:00

Jóga
10:00 - 10:55

Box Team a szobádban
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

BoxTeam a konyhában
11:55 - 12:00

Stretching
12:00 - 12:55

Fit percek
12:55 - 13:00

Preventív gerinctréning
13:00 - 13:55

Táncolj az egészségért!
13:55 - 14:00

Stretching
14:00 - 14:55

Fit percek
14:55 - 15:00

Táncolj az egészségedért! - Extra
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Fit Kid - A gyerektorna
18:55 - 19:00

Capoeira Aerobik
19:00 - 19:55

Fit 4 You
19:55 - 20:00

Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55

Box Team a szobádban
20:55 - 21:00

Jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Ámor
09:00 - 10:00

Megyei Híradó
10:00 - 10:45

GazdaságTV
10:45 - 11:00

NovumTV
11:00 - 11:30

FIX Magazin
11:30 - 13:00

Smaragdút
13:00 - 14:00

Autósport és Formula magazin
14:00 - 14:30

Praktikák
14:30 - 15:00

Bóta Café
15:00 - 16:00

Honvéd7
16:00 - 16:15

TECHMANIA
16:15 - 16:30

Üzletről 30 percben
16:30 - 17:00

SzemeSZTEr
17:00 - 17:30

Zooo+
17:30 - 18:00

GazdaságTV
18:00 - 18:10

Kata könyvespolca
18:10 - 18:30

Vény Nélkül
18:30 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Jogász
20:00 - 20:30

Sportpálya
20:30 - 21:30

Globo Portré
21:30 - 22:00

Smaragdút
22:00 - 23:00

Törzsasztal
23:00 - 23:30

Szinusz
23:30 - 00:00

Late Night Gaming
00:00 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:50

Murdoch nyomozó rejtélyei V./2.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók X./10.
07:55 - 09:00

Poirot: Az Ackroyd-gyilkosság
09:00 - 11:05

Kisvárosi gyilkosságok VII./2.
11:05 - 13:15

Poirot-novellák 27.
13:15 - 14:25

Az utolsó zsaru I./8.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei V./4.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók X./11.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 28.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok VII./3.
18:45 - 21:00

Poirot - Lord Edgware halála
21:00 - 23:15

Bostoni halottkémek III./11.
23:15 - 00:10

Summer H!TS
23:00 - 01:00

Insomnia
01:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Summer H!TS
10:00 - 18:00

Summer H!TS
18:00 - 20:00

Summer H!TS
20:00 - 01:00

Pirkadat
21:15 - 01:05

Nappali
01:05 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

NAPPALI
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

NAPPALI
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

NAPPALI Extra
13:15 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:15

NAPPALI Extra
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Aktuális
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Aktuális
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Aktuális
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 18:20

Heti menű
18:20 - 18:55

A 7 órás vendég
18:55 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

Világhíradó
20:15 - 20:30

Kvartett
20:30 - 21:15

Szabadon Europában
21:15 - 21:45

Pilpul
21:45 - 22:15

Pirkadat
22:15 - 23:45

Kvartett
23:45 - 00:30

Riasztás
00:00 - 01:00

Napról napra
01:00 - 01:30

Civil kaszinó
01:30 - 02:30

Európai Híradó
02:30 - 03:00

Lakásvadász
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Felfedező
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Napról napra
09:00 - 09:30

Látótér
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: A legdélebbi magyarok
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Európai Híradó
12:30 - 13:00

Reggeli járat plusz
13:00 - 13:30

Egyenesen ráadás
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Célpont - A HírTv oknyomozó műsora
15:30 - 16:00

Panaszkönyv
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Hírvilág
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Főszerkesztők Klubja.hu
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Sznobjektív
23:00 - 00:00

Meztelen szerelem I./3.
00:00 - 01:00

Meztelen szerelem I./4.
01:00 - 02:00

Szextitkok Ausztráliából 2.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./29.
06:05 - 06:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
06:35 - 07:10

Esküvők szigete 3.
07:10 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:05

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek VII./9.
08:05 - 09:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái -
09:00 - 09:30

Katus Tippek
09:30 - 09:35

Utazás a lelked körül Peller Mariannal I./19.
09:35 - 10:05

Szerelem tálalva V./23.
10:05 - 11:00

Véznák kontra dagik II./2.
11:00 - 12:05

Esküvők szigete 3.
12:05 - 13:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek- Különleges esetek 1.
13:00 - 14:05

A világ legrosszabb anyukája 11.
14:05 - 15:00

A Kardashian sztori VIII./13.
15:00 - 16:05

Esküvők szigete 4.
16:05 - 17:00

Mini páros VII./8.
17:00 - 17:30

Mini páros VII./9.
17:30 - 18:00

Véznák kontra dagik II./3.
18:00 - 19:00

Szerelem tálalva V./24.
19:00 - 20:00

A Kardashian sztori VIII./14.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem III./10.
21:00 - 22:00

Sokkoló függőségek X./1.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek II./7.
23:00 - 00:00

Csajozós film
23:10 - 00:50

Halálkanyar
00:50 - 03:00

Anakonda 4. - Vérvonal
03:00 - 06:25

TeleShop
06:25 - 08:00

Simlisek akcióban
08:00 - 09:50

A hét mesterlövész telibe talál
09:50 - 12:15

Túl a csúcson
12:15 - 14:15

Az ázsiai kapcsolat
14:15 - 16:15

Csatahajó
16:15 - 18:50

Az igazság védője
18:50 - 21:00

Cápa
21:00 - 23:40

A szörny az anakonda ellen
23:40 - 01:40

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Online Chart
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 00:00

Zenés Randevú Balázs Palival Best of III./25.
00:00 - 01:00

Hazai 9.
01:00 - 02:00

Muzsika mix 20.
02:00 - 04:00

Egy óra.. 45.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Harmóniák Annamaryval 9.
06:00 - 06:30

Retro Disco IV./52.
06:30 - 07:00

Hungarian Pop Top IV./25.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 42.
11:30 - 12:30

Dallamokon át VI./5.
12:30 - 13:30

NAGYfröccs 9.
13:30 - 14:30

Kívánságpercek V./55.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top V./1.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Zenés barátságok III./28.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Kívánságkosár 12.
19:00 - 20:00

Házibuli Attilával Extra VI./29.
20:00 - 22:00

Zenés barátságok III./28.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Explorer II./22.
00:00 - 01:00

Az ember a név mögött I./6.
01:00 - 02:00

Cenzúra nélkül I./6.
02:00 - 02:48

Nők fegyőrruhában
02:48 - 03:36

Lakat alatt I./3.
03:36 - 04:24

Amerika legkeményebb börtönei II./1.
04:24 - 05:12

A heroin vonzásában
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák X./3.
06:00 - 06:55

Gyáróriások I./25.
06:55 - 07:50

Túlélni, ha belehalunk is I./7.
07:50 - 08:45

Fenn a csodás Északon I./1.
08:45 - 09:40

Országút a pokolba IV./4.
09:40 - 10:35

Gyáróriások I./24.
10:35 - 11:30

Nagy számok örvénye I./2.
11:30 - 12:00

Gyáróriások I./71.
12:00 - 13:00

A háború játékai
13:00 - 14:00

A Harmadik Birodalom építményei 3.
14:00 - 15:00

Országút a pokolba IV./4.
15:00 - 16:00

Gyáróriások I./24.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák X./3.
17:00 - 18:00

Légikatasztrófák III./2.
18:00 - 19:00

Pedig jó ötletnek tűnt II./23.
19:00 - 19:30

Pedig jó ötletnek tűnt II./24.
19:30 - 20:00

1914-18: a mészárlás négy éve I./1.
20:00 - 21:00

Légikatasztrófák XVI./2.
21:00 - 22:00

Élet a rácsok mögött IV./12.
22:00 - 23:00

A Harmadik Birodalom titkai II./5.
23:00 - 00:00

Nevelési tanácsok krokodiloknak
00:00 - 01:00

Elefántok: évezredek vándorai
01:00 - 02:00

India vad édenkertjei
02:00 - 03:00

Meghökkentő állatmesék III./3.
03:00 - 04:00

Leleményes állatvilág I./1.
04:00 - 05:00

Leleményes állatvilág I./2.
05:00 - 06:00

Halálos állat-támadások
06:00 - 07:00

Óriáshalak IV./6.
07:00 - 08:00

Elefántok: évezredek vándorai
08:00 - 09:00

Krokodil-banda
09:00 - 10:00

Vad Argentína I./1.
10:00 - 11:00

Vad Kanada I./1.
11:00 - 12:00

Halálos állat-támadások
12:00 - 13:00

Elefántok: évezredek vándorai
13:00 - 14:00

Meghökkentő állatmesék I./1.
14:00 - 15:00

Meghökkentő állatmesék I./3.
15:00 - 16:00

Meghökkentő állatmesék I./2.
16:00 - 17:00

A világ legveszélyesebb állatai I./1.
17:00 - 18:00

A természet bajnokai I./2.
18:00 - 19:00

Óriáshalak IV./6.
19:00 - 20:00

Veszedelmes Afrika III./1.
20:00 - 21:00

A természet bajnokai I./2.
21:00 - 22:00

Halálos állat-támadások
22:00 - 23:00

Óriáshalak IV./6.
23:00 - 00:00

A Hathaway kísértetlak 101.
23:45 - 00:05

Bella és a Bulldogok 105.
00:05 - 00:25

Bella és a Bulldogok 106.
00:25 - 00:50

100 dolog a gimi előtt 116.
00:50 - 01:10

100 dolog a gimi előtt 117.
01:10 - 01:35

Winx Club 608.
01:35 - 01:55

Winx Club 609.
01:55 - 02:20

Bella és a Bulldogok 103.
02:20 - 02:40

Bella és a Bulldogok 104.
02:40 - 03:05

A Hathaway kísértetlak 212.
03:05 - 03:25

A Hathaway kísértetlak 213.
03:25 - 03:45

Winx Club 606.
03:45 - 04:05