Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

AXN HD

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Family

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

Film4

01:00 - 01:00 Film

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy4

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

Heti TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

ikon TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Izaura TV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Rexfilmtv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Spíler TV

01:00 - 01:00 Életmód

TV4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Total Dance TV

01:00 - 01:00 Zene

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Zenebutik

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Főnix TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Globo TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kapos TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Óbuda TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Pilis TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rábaközi Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TesztM

01:00 - 01:00 Városi televíziók

aes

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
AXN HD
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Family
Cool
Da Vinci Learning
Disney
DoQ
Echo Tv
EuroNews
Film4
F&H
FEM3
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy4
H!T Music
Heti TV
HírTv
Izaura TV
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Spíler TV
TV4
Story4
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Zenebutik
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey televízió

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:20

Ma éjszaka
00:20 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:52

Ma reggel
05:52 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Forint, fillér
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:40

Ma délelőtt
12:40 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00
MEGNÉZEM

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20

Ma délután
14:20 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:27

Híradó
18:27 - 18:35

Ma este
18:35 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:30 - 00:30

Zorro 52.
00:30 - 01:20

Melissa és Joey II./9.
01:20 - 01:40

Én vagyok itt!
01:40 - 02:45

Hawaii Five-O IV./10.
02:45 - 03:30

Hétmérföld
03:30 - 04:05

Holnap tali V./10.
04:05 - 05:00

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:00 - 05:05

Töf-Töf elefánt IV.
05:05 - 05:10

Dörmögőék újabb kalandjai
05:10 - 05:20

Kiváncsi Fáncsi
05:20 - 05:35

Rejtélyek Tesz-vesz városban I.
05:35 - 06:00

Gyerünk, Pocoyo!
06:00 - 06:10

Gyerünk, Pocoyo!
06:10 - 06:15

PöttömMag Tilda
06:15 - 06:25

Gondos Bocsok és az Unokatesók
06:25 - 06:45

Rubi Szivárványiában
06:45 - 07:00

Rubi Szivárványiában
07:00 - 07:10

Eperke és barátai 3.
07:10 - 07:30

Eperke és barátai 4.
07:30 - 07:55

Matrica - Hevül a vegyület
07:55 - 08:00

Lucas és Emily
08:00 - 08:10

Lucas és Emily
08:10 - 08:20

Laura csillaga III.
08:20 - 08:30

Mickey egér játszótere IV.
08:30 - 08:55

Dr. Plüssi III.
08:55 - 09:20

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
09:20 - 09:45

A Büszke birtok oroszlán őrsége
09:45 - 10:05

Miles a jövőből I.
10:05 - 10:30

Vampirina I.
10:30 - 10:55

Kókusz Kokó, a kis sárkány I.
10:55 - 11:05

Kókusz Kokó, a kis sárkány I.
11:05 - 11:20

Buckó
11:20 - 11:30

Buckó
11:30 - 11:45

Gógyi felügyelő
11:45 - 12:05

Dinó Dan
12:05 - 12:30

Matrica - Hevül a vegyület
12:30 - 12:35

Gyerekversek
12:35 - 12:38

A nagy ho-ho-ho horgász I-II.
12:38 - 12:45

Rozsdalovag
12:45 - 13:00

Rozsdalovag
13:00 - 13:10

Lengemesék - Nyár a nádtengeren II.
13:10 - 13:25

Bobby és Bill
13:25 - 13:35

Bobby és Bill
13:35 - 13:50

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
13:50 - 14:00
MEGNÉZEM

Hollócska, a kis rosszcsont
14:00 - 14:15

JoNaLu
14:15 - 14:50

Jancsi és Juliska
14:50 - 15:50

Mickey egér játszótere IV.
15:50 - 16:15

Dr. Plüssi III.
16:15 - 16:40

Barátaim: Tigris és Micimackó I.
16:40 - 17:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége
17:00 - 17:25

Miles a jövőből I.
17:25 - 17:50

Vampirina I.
17:50 - 18:15

Eb a titka mindennek
18:15 - 19:40

Helen sulija
19:40 - 19:50

Helen sulija
19:50 - 20:05

Mátyás éve 8.
20:05 - 20:15

Tuti gimi VIII./8.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:45

MR Akusztik a Müpából - Fran Palermo
22:45 - 00:20

Portré Czetz János honvédtábornokról
23:55 - 00:25

Együttélés
00:25 - 01:50

Tóth János II./10.
01:50 - 02:15

Noé barátai
02:15 - 02:45

Vidékességek
02:45 - 03:15

Határtalanul magyar
03:15 - 03:40

Élő egyház
03:40 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Térkép
06:45 - 07:15

Hazajáró
07:15 - 07:50

Rúzs és selyem
07:50 - 08:20

Ízőrzők
08:20 - 08:55

Noé barátai
08:55 - 09:30

Robbie, a fóka VIII./6.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Új idők új dalai
12:50 - 13:25

Lengyelország
13:25 - 13:55

Tárlatvezetés Portugáliában
13:55 - 14:30
MEGNÉZEM

Tappancs, a mesterdetektív I./3.
14:30 - 15:20

Mágnás Miska
15:20 - 16:45

Hej Páva
16:45 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:35

Egynyári kaland III./1.
19:35 - 20:35

A púpos
20:35 - 22:40

Kenó
22:40 - 22:45

Amibe nem halsz bele... 1.
22:45 - 23:40

Fekete Péter
23:40 - 01:15

Kézilabda
23:20 - 01:15

Röplabda
01:15 - 03:15

Pecatúra magazin
03:15 - 03:45

Golf magazin
03:45 - 04:15

Startfejes magazin
04:15 - 04:41

Gillette World Sport 2018
04:41 - 05:10

Labdarúgás
05:10 - 07:00

Napos Oldal - DVTK magazin
07:00 - 07:35

Boxutca magazin
07:35 - 08:25

Bringasport magazin
08:25 - 08:50

Szabadidő magazin
08:50 - 09:20

Építők
09:20 - 09:50

Labdarúgás
09:50 - 11:55

Forma-1
11:55 - 13:10

Út a világbajnokságra
13:10 - 13:40

Golf magazin
13:40 - 14:10
MEGNÉZEM

Startfejes magazin
14:10 - 14:45

Stúdió
14:45 - 15:00

Forma-1
15:00 - 16:15

Stúdió
16:15 - 16:30

Labdarúgás
16:30 - 16:45

Stúdió
16:45 - 17:00

Vízilabda
17:00 - 18:16

Stúdió
18:16 - 18:30

Játékoskijáró
18:30 - 19:30

Stúdió
19:30 - 20:45

Labdarúgás
20:45 - 22:37

Stúdió
22:37 - 23:15

Sporthíradó
23:15 - 23:30

Forma 2
23:30 - 00:15

Mindenki Akadémiája
23:50 - 00:25

Tudomány Minden Napra
00:25 - 00:45

Hetedhét kaland
00:45 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Magyar pop
01:35 - 02:35

Az idegen gyermek
02:35 - 04:05

Önök kérték
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:45

Unió28
05:45 - 06:10

Itthon vagy!
06:10 - 06:35

Életkor
06:35 - 07:05

Hogy volt?!
07:05 - 08:00

Német nyelvű hírek
08:00 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:30

Gasztroangyal
08:30 - 09:30

Tálentum
09:30 - 10:05

Rejtélyes XX. század
10:05 - 10:35

Öt kontinens
10:35 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:25

Csalódás
11:25 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

In memoriam Páskándi Géza - 1933-1995
13:20 - 14:15
MEGNÉZEM

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
14:15 - 14:50

Család-barát
14:50 - 16:20

Új idők, új dalai
16:20 - 16:55

Hétvégi belépő
16:55 - 18:55

Térkép
18:55 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Portré Czetz János honvédtábornokról
20:00 - 20:25

Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
20:25 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

FÁBRY
21:35 - 23:00

Tóth János II./2.
23:00 - 23:30

Kulturális Híradó
23:30 - 00:00

Vérrokonok
22:35 - 00:45

A Kisasszony 39.
00:45 - 01:15

A Kisasszony 40.
01:15 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:05

Daktari 33.
06:05 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Mesélő cégtáblák
07:20 - 07:50

Gyógyító esték 3.
07:50 - 08:55

Krétarajz 2.
08:55 - 09:50

Csepü, lapu, gongyola 6.
09:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Koffer - Kedvcsináló Kulttúrák Külföldön
11:15 - 11:45

Leg...leg...leg...
11:45 - 12:25

Farkascsapda
12:25 - 13:25

Derrick
13:25 - 14:30
MEGNÉZEM

Derrick
14:30 - 15:35

Tarka kockák
15:35 - 15:50

Mókatár
15:50 - 16:05

Szeszélyes évszakok 1995.
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Bruhaha 26.
17:15 - 18:15

7 kérdés a szerelemről ... és 3 alkérdés
18:15 - 19:30

Slágertévé
19:30 - 20:30

A Forsyte Saga 18.
20:30 - 21:25

Agyrémek 1.
21:25 - 22:35

Agyrémek 2.
22:35 - 23:35

Derrick
23:35 - 00:40

Esti kérdés
23:45 - 00:20

Tudomány Minden Napra
00:20 - 00:35

Kulturális Híradó
00:35 - 01:00

Virtuózok 2018
01:00 - 02:45

Virtuózok Személyesen
02:45 - 03:20

Nagyok
03:20 - 03:50

Opera Café
03:50 - 04:20

Esti kérdés
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:05

Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
06:05 - 06:15

Tudomány Minden Napra
06:15 - 06:35

Kulturális Híradó
06:35 - 07:00

Novum
07:00 - 07:30

Felsős
07:30 - 08:00

Felsős
08:00 - 08:30

Felsős
08:30 - 09:00

Ismerd meg!
09:00 - 10:00

Hétvégi belépő
10:00 - 12:00

Mindenki Akadémiája
12:00 - 12:30

Novum
12:30 - 13:00

Mesterember
13:00 - 13:35

Világörökségek kívül-belül II./8.
13:35 - 14:25
MEGNÉZEM

Világörökségek kívül-belül II./9.
14:25 - 15:15

Szerelmes földrajz
15:15 - 15:45

Rejtélyes XX. század
15:45 - 16:25

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
16:25 - 17:00

Madarat tolláról 2.
17:00 - 17:30

Európa kék szalagja, a Duna I./2.
17:30 - 18:00

Fohász utoljára - Töredékes portré Mezey Katalinról
18:00 - 19:00

Vers mindenkinek
19:00 - 19:02

Kulturális Híradó
19:02 - 19:35

Nagyok
19:35 - 20:00

M5 Lexikon - Hungarikum
20:00 - 20:10

Magyar Krónika
20:10 - 20:40

Előszó
20:40 - 20:45

Morgan Freeman: A féreglyukon át I./3.
20:45 - 21:40

Világunk történelme 3.
21:40 - 22:40

Miért
22:40 - 23:15

Madarat tolláról 2.
23:15 - 23:45

Európa kék szalagja, a Duna I./2.
23:45 - 00:20

Fő az egészség percek
00:00 - 00:05

Egyenes beszéd
00:05 - 02:05

AradiVarga Show
02:05 - 03:00

Dumakabaré
03:00 - 03:25

A nap híre
03:25 - 04:15

700-as klub
04:15 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 05:55

700-as klub
05:55 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:30

Start plusz
08:30 - 09:00

Egyenes beszéd
09:00 - 10:00

Fő az egészség
10:00 - 10:35

Global 3000
10:35 - 11:00

Hívj és nyerj!
11:00 - 12:05

Titkos dosszié
12:05 - 13:00

Kőbánya Híradó
13:00 - 13:30

Bankvilág
13:30 - 14:00
MEGNÉZEM

Hívj és nyerj!
14:00 - 16:05

Fórum
16:05 - 17:30

ATV Híradó
17:30 - 17:55

Fórum
17:55 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:10

Sas kabaré
20:10 - 22:10

KrizShow
22:10 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

ATV Híradó
23:55 - 00:25

A Dresden - akták I./10.
23:55 - 00:55

Skorpió - Agymenők akcióban II./8.
00:55 - 01:50

Skorpió - Agymenők akcióban II./9.
01:50 - 02:30

A Dresden - akták I./10.
02:30 - 03:11

Műsorszünet
03:11 - 07:20

A szépség és a szörnyeteg IV./3.
07:20 - 08:15

A szépség és a szörnyeteg IV./4.
08:15 - 09:10

Váltságdíj I./5.
09:10 - 10:10

NCIS X./6.
10:10 - 11:05

Sherlock és Watson V./4.
11:05 - 12:00

Sherlock és Watson V./6.
12:00 - 13:00

A Dresden - akták I./10.
13:00 - 14:00
MEGNÉZEM

NCIS: New Orleans III./22.
14:00 - 15:00

NCIS: New Orleans III./23.
15:00 - 16:00

MacGyver I./16.
16:00 - 17:00

Carter I./6.
17:00 - 18:00

SWAT - Különleges egység I./12.
18:00 - 19:00

NCIS: Los Angeles VIII./3.
19:00 - 20:00

NCIS: Los Angeles VIII./4.
20:00 - 21:00

Az emlékmás
21:00 - 23:20

Profilozók VII./4.
23:20 - 00:40

Délelőtt
22:10 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
01:00 - 02:00

bonum anno, archív magazin
02:00 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

Napi gondolatok
05:30 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Musica
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Terra Santa News
07:00 - 07:30

Napi gondolatok
07:30 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 10:20

Kulcs - interaktív szolgáltató magazinműsor
10:20 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
12:05 - 13:00

Európa
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00
MEGNÉZEM

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Audinecia
21:00 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:45

Pat, a kutya 60.
23:54 - 00:05

Miss Moon 33.
00:05 - 00:16

Miss Moon 34.
00:16 - 00:30

Miss Moon 35.
00:30 - 00:41

Miss Moon 36.
00:41 - 00:50

Grizzy és a lemmingek 49.
00:50 - 00:56

Grizzy és a lemmingek 50.
00:56 - 01:03

Grizzy és a lemmingek 51.
01:03 - 01:10

Grizzy és a lemmingek 52.
01:10 - 01:16

Grizzy és a lemmingek 53.
01:16 - 01:22

Grizzy és a lemmingek 54.
01:22 - 01:30

Én és a lovagom 133.
01:30 - 01:40

Én és a lovagom 134.
01:40 - 01:55

Én és a lovagom 135.
01:55 - 02:05

Én és a lovagom 136.
02:05 - 02:20

Mr. Bean 171.
02:20 - 02:29

Mr. Bean 172.
02:29 - 02:40

Mr. Bean 181.
02:40 - 02:50

Mr. Bean 182.
02:50 - 03:00

Miss Moon 33.
03:00 - 03:11

Miss Moon 34.
03:11 - 03:25

Miss Moon 35.
03:25 - 03:36

Miss Moon 36.
03:36 - 03:50

Grizzy és a lemmingek 49.
03:50 - 03:56

Grizzy és a lemmingek 50.
03:56 - 04:03

Grizzy és a lemmingek 51.
04:03 - 04:10

Grizzy és a lemmingek 52.
04:10 - 04:16

Grizzy és a lemmingek 53.
04:16 - 04:22

Grizzy és a lemmingek 54.
04:22 - 04:30

Pat, a kutya 55.
04:30 - 04:37

Pat, a kutya 56.
04:37 - 04:44

Pat, a kutya 57.
04:44 - 04:55

Pat, a kutya 58.
04:55 - 05:02

Pat, a kutya 59.
05:02 - 05:09

Pat, a kutya 60.
05:09 - 05:15

Mr. Bean 171.
05:15 - 05:24

Mr. Bean 172.
05:24 - 05:35

Mr. Bean 181.
05:35 - 05:45

Mr. Bean 182.
05:45 - 06:00

Dorothy Óz földjén 40.
06:00 - 06:11

Dorothy Óz földjén 4.
06:11 - 06:25

Pat, a kutya 49.
06:25 - 06:32

Pat, a kutya 51.
06:32 - 06:39

Pat, a kutya 23.
06:39 - 06:50

A Happó család 11.
06:50 - 06:55

Flúgos futam 3.
06:55 - 07:05

Flúgos futam 4.
07:05 - 07:20

A Tom és Jerry-show 261.
07:20 - 07:29

A Tom és Jerry-show 262.
07:29 - 07:45

A Tom és Jerry-show 531.
07:45 - 07:51

A Tom és Jerry-show 541.
07:51 - 07:58

A Tom és Jerry-show 551.
07:58 - 08:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 5.
08:15 - 08:40

Csak lazán, Scooby-Doo! 6.
08:40 - 09:05

Nyuszipoly 31.
09:05 - 09:15

Nyuszipoly 32.
09:15 - 09:30

Nyuszipoly 33.
09:30 - 09:40

Nyuszipoly 34.
09:40 - 09:55

Mr. Bean 49.
09:55 - 10:05

Mr. Bean 50.
10:05 - 10:25

Mr. Bean 51.
10:25 - 10:35

Mr. Bean 52.
10:35 - 10:45

A Happó család 11.
10:45 - 10:55

Aloha, Scooby-Doo!
10:55 - 12:20

Scooby-Doo újabb kalandjai 9.
12:20 - 13:05

A Tom és Jerry-show 261.
13:05 - 13:14

A Tom és Jerry-show 262.
13:14 - 13:30

Dorothy Óz földjén 1.
13:30 - 13:40

Dorothy Óz földjén 2.
13:40 - 14:00
MEGNÉZEM

Pat, a kutya 52.
14:00 - 14:07

Pat, a kutya 54.
14:07 - 14:14

Pat, a kutya 25.
14:14 - 14:25

Én és a lovagom 151.
14:25 - 14:35

Én és a lovagom 152.
14:35 - 14:50

Mr. Bean 11.
14:50 - 14:59

Mr. Bean 12.
14:59 - 15:20

Mr. Bean 21.
15:20 - 15:30

Mr. Bean 22.
15:30 - 15:45

Nyuszipoly 35.
15:45 - 15:55

Nyuszipoly 36.
15:55 - 16:15

Nyuszipoly 37.
16:15 - 16:25

Nyuszipoly 38.
16:25 - 16:40

Új bolondos dallamok 531.
16:40 - 16:45

Új bolondos dallamok 532.
16:45 - 16:50

Új bolondos dallamok 541.
16:50 - 16:55

Új bolondos dallamok 542.
16:55 - 17:05

Új bolondos dallamok 551.
17:05 - 17:10

Új bolondos dallamok 552.
17:10 - 17:15

Új bolondos dallamok 561.
17:15 - 17:20

Új bolondos dallamok 562.
17:20 - 17:30

A Tom és Jerry-show 561.
17:30 - 17:36

A Tom és Jerry-show 571.
17:36 - 17:43

A Tom és Jerry-show 581.
17:43 - 17:55

A Tom és Jerry-show 591.
17:55 - 18:01

A Tom és Jerry-show 601.
18:01 - 18:08

A Tom és Jerry-show 611.
18:08 - 18:20

Csak lazán, Scooby-Doo! 7.
18:20 - 18:50

Csak lazán, Scooby-Doo! 8.
18:50 - 19:15

Mr. Bean 11.
19:15 - 19:26

Mr. Bean 12.
19:26 - 19:45

Flúgos futam 5.
19:45 - 19:55

Flúgos futam 6.
19:55 - 20:10

Új bolondos dallamok 531.
20:10 - 20:15

Új bolondos dallamok 532.
20:15 - 20:20

Új bolondos dallamok 541.
20:20 - 20:25

Új bolondos dallamok 542.
20:25 - 20:35

Új bolondos dallamok 551.
20:35 - 20:40

Új bolondos dallamok 552.
20:40 - 20:45

Új bolondos dallamok 561.
20:45 - 20:50

Új bolondos dallamok 562.
20:50 - 21:00

Grizzy és a lemmingek 58.
21:00 - 21:06

Grizzy és a lemmingek 59.
21:06 - 21:12

Grizzy és a lemmingek 60.
21:12 - 21:25

Én és a lovagom 137.
21:25 - 21:35

Én és a lovagom 138.
21:35 - 21:50

Én és a lovagom 139.
21:50 - 22:00

Én és a lovagom 140.
22:00 - 22:20

Mr. Bean 191.
22:20 - 22:29

Mr. Bean 192.
22:29 - 22:45

Mr. Bean 201.
22:45 - 22:55

Mr. Bean 202.
22:55 - 23:15

Pat, a kutya 61.
23:15 - 23:22

Pat, a kutya 62.
23:22 - 23:29

Pat, a kutya 63.
23:29 - 23:40

Pat, a kutya 64.
23:40 - 23:47

Pat, a kutya 65.
23:47 - 23:54

Pat, a kutya 66.
23:54 - 00:05

Új csaj III./10.
00:00 - 00:30

Új csaj III./11.
00:30 - 01:00

SpongyaBob Kockanadrág I./1.
01:00 - 01:30

SpongyaBob Kockanadrág I./2.
01:30 - 02:00

Így jártam anyátokkal VIII./9.
02:00 - 02:20

Így jártam anyátokkal VIII./10.
02:20 - 02:45

Így jártam anyátokkal VIII./11.
02:45 - 03:05

Így jártam anyátokkal VIII./12.
03:05 - 03:30

SpongyaBob Kockanadrág I./1.
03:30 - 03:55

SpongyaBob Kockanadrág I./2.
03:55 - 04:20

SpongyaBob Kockanadrág III./52.
04:20 - 04:45

SpongyaBob Kockanadrág III./53.
04:45 - 05:10

Új csaj III./10.
05:10 - 05:35

Új csaj III./11.
05:35 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág III./59.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág III./60.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./61.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./62.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./63.
08:00 - 08:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./64.
08:30 - 09:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./65.
09:00 - 09:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./1.
09:30 - 10:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./2.
10:00 - 10:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./3.
10:30 - 11:00

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./4.
11:00 - 11:30

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája I./5.
11:30 - 12:00

Melissa és Joey I./1.
12:00 - 12:30

Melissa és Joey I./2.
12:30 - 13:00

Melissa és Joey I./3.
13:00 - 13:30

Melissa és Joey I./4.
13:30 - 14:00
MEGNÉZEM

Melissa és Joey I./5.
14:00 - 14:30

Mike és Molly I./1.
14:30 - 15:00

Mike és Molly I./2.
15:00 - 15:30

Mike és Molly I./3.
15:30 - 16:00

Mike és Molly I./4.
16:00 - 16:30

Mike és Molly I./5.
16:30 - 17:00

Baby Daddy IV./15.
17:00 - 17:30

Baby Daddy IV./16.
17:30 - 18:00

Baby Daddy IV./17.
18:00 - 18:30

Baby Daddy IV./18.
18:30 - 19:00

Baby Daddy IV./19.
19:00 - 19:30

Kertvárosba száműzve III./9.
19:30 - 20:00

Kertvárosba száműzve III./10.
20:00 - 20:30

Új csaj VI./1.
20:30 - 21:00

Új csaj VI./2.
21:00 - 21:30

Így jártam anyátokkal VII./17.
21:30 - 22:00

Így jártam anyátokkal VII./18.
22:00 - 22:30

Így jártam anyátokkal VII./19.
22:30 - 23:00

Így jártam anyátokkal VII./20.
23:00 - 23:30

Így jártam anyátokkal VII./21.
23:30 - 00:00

A mentalista III./20.
00:00 - 01:00

Dr. Csont IV./26.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék X./17.
02:00 - 03:00

CSI: A helyszínelők VII./14.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XII./20.
04:00 - 05:00

A Toledo család 85.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

A Madagaszkár pingvinjei I./15.
09:00 - 09:30

A Madagaszkár pingvinjei I./16.
09:30 - 10:00

A Madagaszkár pingvinjei I./17.
10:00 - 10:30

Thelma és Louise
10:30 - 13:05

Tűsarok nyomozó II./4.
13:05 - 14:05
MEGNÉZEM

Tűsarok nyomozó II./5.
14:05 - 15:05

CSI: Miami helyszínelők VIII./10.
15:05 - 16:00

CSI: Miami helyszínelők VIII./11.
16:00 - 16:55

Don Juan DeMarco
16:55 - 18:45

Hamupipőke
18:45 - 20:50

Agymanók
20:50 - 22:50

Az emlékek őre
22:50 - 00:40

Zéró emisszió: A holnap gyára
00:00 - 01:00

Ember a lavina ellen
01:00 - 01:45

Futuris
01:45 - 02:00

Fedezzük fel, mert a természet tudja
02:00 - 02:30

Szuper Tudomány
02:30 - 03:00

Zéró emisszió: A holnap gyára
03:00 - 04:00

Tudomány a vadonban II.
04:00 - 04:30

Tudomány a vadonban II.
04:30 - 05:00

Tudomány a vadonban II.
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban II.
05:30 - 06:00

Csodálatos állatok IV./6.
06:00 - 06:15

Csodálatos állatok IV./7.
06:15 - 06:30

Csodálatos állatok IV./8.
06:30 - 06:45

Csodálatos állatok IV./9.
06:45 - 07:00

GEOlino
07:00 - 07:15

GEOlino
07:15 - 07:30

Gasztrobbanás
07:30 - 07:45

Gasztrobbanás
07:45 - 08:00

Ikerdokik bevetésen
08:00 - 08:30

Kíváncsi Mily
08:30 - 08:40

Sziporka Sziszi
08:40 - 08:55

Sziporka Sziszi
08:55 - 09:30

Csináld magad okosságok
09:30 - 09:55

Csináld magad okosságok
09:55 - 10:20

Look Kool
10:20 - 10:40

Look Kool
10:40 - 11:00

Tudomány nagyban
11:00 - 11:20

Tudomány nagyban
11:20 - 11:45

Tudományos
11:45 - 12:10

Tudományos
12:10 - 12:35

Infotoy
12:35 - 12:40

Pofonegyszerű
12:40 - 12:55

Pofonegyszerű
12:55 - 13:10

Pofonegyszerű
13:10 - 13:25

Tudós Palánták
13:25 - 13:45

Tudós Palánták
13:45 - 14:10
MEGNÉZEM

Ideje feltalálni valamit
14:10 - 14:30

Ideje feltalálni valamit
14:30 - 14:55

Ideje feltalálni valamit
14:55 - 15:15

Sziporka Sziszi
15:15 - 15:30

Sziporka Sziszi
15:30 - 16:05

Fedezzük fel, mert a természet tudja
16:05 - 16:30

Fedezzük fel, mert a természet tudja
16:30 - 16:55

Look Kool
16:55 - 17:15

Look Kool
17:15 - 17:35

Tudomány nagyban
17:35 - 17:55

Tudomány nagyban
17:55 - 18:20

Tudományos
18:20 - 18:45

Tudományos
18:45 - 19:10

A művészet története
19:10 - 19:35

A művészet története
19:35 - 20:00

Ez a Civilizáció
20:00 - 21:00

Az evolúció kérdései
21:00 - 21:40

Futuris
21:40 - 22:00

Ez a Civilizáció
22:00 - 23:00

A Hubble
23:00 - 23:30

A Hubble
23:30 - 00:00

Violetta 217.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 19.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 16.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 19.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 20.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 21.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 22.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 20.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 21.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 17.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 18.
04:25 - 04:50

Hamis cica 4.
04:50 - 05:15

Hamis cica 25.
05:15 - 05:30

Pizsihősök 8.
05:30 - 05:55

Napnyuszik 19.
05:55 - 06:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 52.
06:00 - 06:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 27.
06:30 - 06:55

Cracke 15.
06:55 - 07:00

Szófia hercegnő 107.
07:00 - 07:25

Mickey egér 43.
07:25 - 07:30

Katicabogár és Fekete Macska kalandjai: A kezdetek
07:30 - 08:30

Kutya pajtik 4.
08:30 - 09:00

Elena, Avalor hercegnője II./28.
09:00 - 09:30

Aranyhaj: A sorozat 17.
09:30 - 10:00

Laborpatkányok: Az elit csapat 15.
10:00 - 10:30

Bizaardvark II./32.
10:30 - 11:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 19.
11:00 - 11:30

Zombik
11:30 - 13:00

Elena, Avalor hercegnője 17.
13:00 - 13:30

Elena, Avalor hercegnője 16.
13:30 - 14:00
MEGNÉZEM

Raven otthona 7.
14:00 - 14:30

Kikiwaka tábor 5.
14:30 - 15:00

Kikiwaka tábor 3.
15:00 - 15:30

K.C., a tinikém 4.
15:30 - 16:00

K.C., a tinikém 6.
16:00 - 16:30

Hotel Transzilvánia: A sorozat 1.
16:30 - 17:00

Hotel Transzilvánia: A sorozat 2.
17:00 - 17:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 38.
17:30 - 18:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 1.
18:00 - 18:30

Rejtélyek városkája 23.
18:30 - 19:00

Rejtélyek városkája 22.
19:00 - 19:30

Milo Murphy törvénye 20.
19:30 - 20:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 9.
20:00 - 20:30

Zombik
20:30 - 22:00

The Lodge I./3.
22:00 - 22:30

The Lodge I./4.
22:30 - 22:55

Mickey egér 45.
22:55 - 23:00

Evermoor titkai 5.
23:00 - 23:30

Evermoor titkai 6.
23:30 - 00:00

A Hindenburg léghajó
23:00 - 01:00

Classic Mobils 41.
01:00 - 01:30

Classic Mobils 42.
01:30 - 02:00

A 7 halálos bűn 7.
02:00 - 03:00

Párbaj az égen 9.
03:00 - 04:00

Mindent bele 11.
04:00 - 05:00

Különleges vonatok 2.
05:00 - 06:00

Classic Mobils 38.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Modern csodák 6.
07:00 - 08:00

Kémhálózat 19.
08:00 - 09:00

Modern csodák 19.
09:00 - 10:00

Halimádók konyhája 85.
10:00 - 10:30

Vadászok konyhája 81.
10:30 - 11:00

A történelem nyomában 1.
11:00 - 12:00

A történelem nyomában 2.
12:00 - 13:00

A történelem nyomában 3.
13:00 - 14:00
MEGNÉZEM

Hódítók 1.
14:00 - 15:00

Hódítók 2.
15:00 - 16:00

Hódítók 3.
16:00 - 17:00

Titkosítás feloldva 1.
17:00 - 18:00

Titkosítás feloldva 2.
18:00 - 19:00

Titkosítás feloldva 3.
19:00 - 20:00

Boudica, a harcos kiralynő
20:00 - 22:00

Fegyverek a háborúban 1,2.
22:00 - 23:00

A fegyverek története 10.
23:00 - 00:00

Hírek
00:00 - 00:05

Heti terror
00:05 - 00:30

Újranyitott akták
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 01:50

Tudakozó
01:50 - 02:30

Troll
02:30 - 03:20

Napi aktuális
03:20 - 04:10

Zöld világ
04:10 - 04:45

Terc
04:45 - 05:10

Informátor
05:10 - 05:35

Fedezet
05:35 - 06:00

Troll
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:35

Tájkép
07:35 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Napi aktuális
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Tudakozó
09:10 - 09:45

Kultúrklub Major Melindával
09:45 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Építők
10:05 - 10:30

Trend
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hazai Vadász
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyarok
13:05 - 14:00
MEGNÉZEM

Hírek
14:00 - 14:05

Angard
14:05 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Háttérkép
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Fedezet
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Tegnapi történelem
17:05 - 17:30

Heti terror
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Informátor
18:05 - 18:30

Terc
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Asztaltársaság
19:05 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:35

Echo-világ
20:35 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Civil kör
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Célfotó
22:35 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

A tiltott kastélyok II/1.rész
23:05 - 23:30

Ketten jösztök, hárman mentek
23:30 - 00:00

Prime Edition Week-End
00:00 - 01:00

Late Edition Week-End
01:00 - 02:25

State of the Union
02:25 - 02:35

Late Edition Week-End
02:35 - 04:00

Euronews Week-End
04:00 - 06:53

Futuris
06:53 - 07:00

Euronews Week-End
07:00 - 08:39

State of the Union
08:39 - 08:48

Euronews Week-End
08:48 - 09:35

Insiders
09:35 - 10:00

Euronews Week-End
10:00 - 11:26

Space
11:26 - 11:34

Euronews Week-End
11:34 - 12:14

Futuris
12:14 - 12:19

Euronews Week-End
12:19 - 13:26

State of the Union
13:26 - 13:35

Euronews Week-End
13:35 - 18:11
MEGNÉZEM

Space
18:11 - 18:20

Euronews Week-End
18:20 - 19:00

Prime Edition Week-End
19:00 - 19:11

Insiders
19:11 - 19:34

Prime Edition Week-End
19:34 - 19:49

State of the Union
19:49 - 20:00

Prime Edition Week-End
20:00 - 21:27

Space
21:27 - 21:35

Prime Edition Week-End
21:35 - 22:12

Futuris
22:12 - 22:16

Prime Edition Week-End
22:16 - 00:09

Az ember gyermeke
23:40 - 01:25

Műsorszünet
01:25 - 07:00

A dajka
07:00 - 08:50

Magányos lovas balladája
08:50 - 10:40

A boldogító igen, vagy nem
10:40 - 12:35

Bor, örökség, szerelem
12:35 - 14:30
MEGNÉZEM

Kull, a hódító
14:30 - 16:20

10.5 - Földindulás 1
16:20 - 18:10

10.5 - Földindulás 2
18:10 - 20:00

Két testvér
20:00 - 22:10

Nyomás alatt
22:10 - 00:10

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
00:00 - 00:30

Gone Fishin 12. rész
00:30 - 01:00

Amúrozás a Zoltán és Diána tavon
01:00 - 01:30

Pergess a dunai haverokkal
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Lövészsuli
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

F&H Events
03:30 - 04:00

IPCC 2017. Döntő
04:00 - 04:30

Pergess
04:30 - 05:00

Hajba Balázs
05:00 - 05:30

Második vadászrandevú
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Rob Hughes felfedezi a Balatont
06:30 - 07:00

IHR Kalandok
07:00 - 07:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Szörny pontyok a Majom sziklákról
08:30 - 09:00

Pergető akadémia
09:00 - 09:30

Megint csukaszezon
09:30 - 10:00

IHR Kalandok
10:00 - 10:30

Pergess! A Felső-Tisza vidéken
10:30 - 11:00

Ponty generáció
11:00 - 11:30

Feedermánia
11:30 - 12:00

Finomszerelékes horgásznapló
12:00 - 12:30

Gone Fishin 12. rész
12:30 - 13:00

Amúrozás a Zoltán és Diána tavon
13:00 - 13:30

Pergess a dunai haverokkal
13:30 - 14:00
MEGNÉZEM

Vadászláz
14:00 - 14:30

Lövészsuli
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Horgásztestvérek
15:30 - 16:00

Haldorádó
16:00 - 16:30

Feedermánia
16:30 - 17:00

Pergető akadémia
17:00 - 17:30

Top Tippek
17:30 - 18:00

Fókuszban Ács József
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

For Fishing Prága 2018.
20:00 - 20:30

Energofish
20:30 - 21:00

Dudi Baits
21:00 - 21:30

Zsákmány nyomában
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

Horgásztestvérek
23:00 - 23:30

Halimádók konyhája
23:30 - 00:00

Álomesküvők
23:45 - 00:50

David Tutera: A sztárszervező
00:50 - 01:55

Hogyan készült?
01:55 - 02:25

Álmaim első otthona
02:25 - 02:55

Álmaim első otthona
02:55 - 03:20

Véznák kontra Dagik
03:20 - 04:10

David Tutera: A sztárszervező
04:10 - 05:00

Colin és Justin: Luxusláz III./9.
05:00 - 05:25

Antonio megjavítja! 17.
05:25 - 05:50

Antonio megjavítja! 18.
05:50 - 06:20

Időtlen és trendi 9.
06:20 - 06:50

Menyasszörnyek X.
06:50 - 07:50

Hogyan készült?
07:50 - 08:20

Hogyan készült?
08:20 - 08:50

Hogyan készült?
08:50 - 09:25

Konyhatündér - Marton Adrival
09:25 - 10:00

Inspiráló Nők Klubja
10:00 - 11:30

Hogyan készült?
11:30 - 12:05

Álomesküvők
12:05 - 13:10

Álomesküvők
13:10 - 14:15
MEGNÉZEM

Álomesküvők
14:15 - 15:20

Álomesküvők
15:20 - 16:25

90 napos fogyótúra II./1.
16:25 - 17:25

Olaszország a tányéromon 14.
17:25 - 17:55

A farm, ahol vigadunk! 3.
17:55 - 18:25

A világ legkülönlegesebb szállodái 4.
18:25 - 19:00

Micsoda Nők! - Várkonyi Andreával
19:00 - 20:10

Alaszkába költözünk III./11.
20:10 - 20:40

Alaszkába költözünk III./12.
20:40 - 21:10

Menyasszörnyek X. X./16.
21:10 - 22:10

David Tutera: A sztárszervező III./10.
22:10 - 23:15

Váltsunk zöldre! 8.
23:15 - 00:20

Gothika
23:00 - 01:00

A holló
01:00 - 03:05

Vámpírok alkonya
03:05 - 04:35

Rejtőzködő fenevadak
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Egy rendőrkutya kalandjai: Az elveszett arany legendája
09:00 - 10:45

Segíts, mumus!
10:45 - 12:55

Kalandorok kapuja
12:55 - 14:55
MEGNÉZEM

Kenguru Jack
14:55 - 16:40

Gagyi mami 2
16:40 - 18:40

Nincs kettő négy nélkül
18:40 - 20:50

Dennis, a komisz
20:50 - 22:50

A Macskanő
22:50 - 00:50

Az utolsó mondat
22:25 - 00:30

Banks nyomozó - Az ördög ügyvédje IV./4.
00:30 - 01:15

Rejtélyek asszonya 3.: Dalolj a gyilkosról!
01:15 - 02:40

Nappalok és éjszakák 1
02:40 - 04:15

Nappalok és éjszakák 2
04:15 - 06:00

Heidi 7.
06:00 - 06:25

Heidi 8.
06:25 - 06:50

Állati mesék 2.: Teknős vs. Nyúl
06:50 - 08:05

A Nagy Sóstó kalózai
08:05 - 09:30

A titkos erőd
09:30 - 11:05

Bluebird
11:05 - 12:25

Marco Polo 1
12:25 - 13:55

Marco Polo 2
13:55 - 15:20
MEGNÉZEM

Harcos
15:20 - 17:00

Fogadj Zuckerre!
17:00 - 18:35

Hobby-csalók
18:35 - 20:15

Álomutazás
20:15 - 21:00

Banks nyomozó - Az ördög ügyvédje IV./4.
21:00 - 21:45

A szerencsejátékos
21:45 - 23:25

A fejvadász - A pénz hatalma
23:25 - 01:10

Fit Info
22:00 - 05:00

Best of Fit HD - Tánc
05:00 - 06:00

Gerinctorna
06:00 - 06:55

Gyerektorna
06:55 - 07:00

Fit Blast
07:00 - 07:55

Táncolj az egészségedért!
07:55 - 08:00

Kritikus részek tornája
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Step By Step
09:55 - 10:00

Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55

Fit 4 You
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00

Preventív gerinctréning
12:00 - 12:55

Zumba
12:55 - 13:00

Gerincjóga
13:00 - 13:55

Fit percek
13:55 - 14:00
MEGNÉZEM

Alakforma
14:00 - 14:55

Step By Step
14:55 - 15:00

Fit 4 Life
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Gyerektorna
18:55 - 19:00

Total Body
19:00 - 19:55

Step By Step
19:55 - 20:00

TabADA
20:00 - 20:30

Stretching
20:30 - 20:55

Fit 4 You
20:55 - 21:00

Lazító jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Fit Info
22:00 - 05:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15
MEGNÉZEM

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Late Night Gaming
23:05 - 02:55

A szomszéd főztje...
02:55 - 06:30

Kisvárosi gyilkosságok XIV./5.
06:30 - 08:35

Jól áll neki a halál
08:35 - 10:40

Kisvárosi gyilkosságok XIV./5.
10:40 - 12:40

Az utolsó zsaru II./4.
12:40 - 13:40

Az utolsó zsaru II./5.
13:40 - 14:40
MEGNÉZEM

A Lámpás domb
14:40 - 17:00

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./2.
17:00 - 18:00

SOKO - Alpesi nyomozók XII./9.
18:00 - 19:00

SOKO - Alpesi nyomozók XII./10.
19:00 - 20:00

SOKO - Alpesi nyomozók XII./11.
20:00 - 21:00

Siralomház
21:00 - 23:20

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./2.
23:20 - 00:25

Party Non-Stop
00:00 - 03:00

!nsomn!a
03:00 - 06:00

Morn!ng After
06:00 - 10:00

!con
10:00 - 11:00

Shuffle H!TS
11:00 - 13:00

Class of
13:00 - 14:00
MEGNÉZEM

Shuffle H!TS
14:00 - 16:00

! Love the 80's
16:00 - 17:00

Top 10 H!ts Now
17:00 - 18:00

Vs.
18:00 - 19:00

Shuffle H!TS
19:00 - 20:00

All T!me Urban H!ts
20:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Licit
23:45 - 00:30

Hírek
00:30 - 00:45

7 órás vendég
00:45 - 01:45

Nappali
01:45 - 05:55

Pirkadat
05:55 - 07:00

Hírek
07:00 - 07:15

Pirkadat
07:15 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:15

Pirkadat
08:15 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:15

Pirkadat
09:15 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:15

Pirkadat
11:15 - 12:00

Hírek
12:00 - 12:15

Heti menű 
12:15 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:15

Heti menű 
13:15 - 14:00
MEGNÉZEM

Hírek
14:00 - 14:15

Pirkadat
14:15 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:15

Pirkadat
15:15 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:15

Nappali extra
16:15 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:15

Nappali extra
17:15 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:15

Aktuális
18:15 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:15

A 7 órás vendég
20:15 - 20:30

Fegya és barátai
20:30 - 21:30

Kvartett Bánó Andrásal és vendégeivel
21:30 - 22:15

Nappali
22:15 - 05:55

Egyenesen Plusz
00:00 - 01:30

Vetítő: Ballada egy szolgafiú emlékére
01:30 - 02:30

Szabadfogás
02:30 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Kép-regény
05:00 - 05:50

Alinda
05:50 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Nem gyenge
08:00 - 09:00

Tantusz
09:00 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 11:00

Garázs
11:00 - 11:30

Európai Híradó
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Egyenesen ráadás 1.
13:00 - 14:00
MEGNÉZEM

Szamizdat
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Tantusz
15:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Sznobjektív
17:30 - 18:30

Híradó
18:30 - 19:00

Célpont - A HírTv oknyomozó műsora
19:00 - 20:00

Panaszkönyv
20:00 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Napról napra
22:30 - 23:00

Privát szféra
23:00 - 00:00

A királyi ház titkai 10.
23:00 - 00:30

Kalandos nyár - Párizs VIII./20.
00:30 - 01:35

Ana három arca 61.
01:35 - 02:40

Tiszta szívvel 85.
02:40 - 03:35

Alisa 56.
03:35 - 05:30

Ana három arca 57.
05:30 - 06:20

A királyi ház titkai 6.
06:20 - 07:45

A királyi ház titkai 7.
07:45 - 09:10

A királyi ház titkai 8.
09:10 - 10:40

A királyi ház titkai 9.
10:40 - 12:00

Az éjszaka királynője 43.
12:00 - 13:00

Az én bűnöm 92.
13:00 - 14:00
MEGNÉZEM

Az én bűnöm 93.
14:00 - 15:00

Marimar 59.
15:00 - 16:00

Marimar 60.
16:00 - 17:00

Marimar 61.
17:00 - 18:00

Marimar 62.
18:00 - 19:00

Marimar 63.
19:00 - 20:00

Az éjszaka királynője 43.
20:00 - 21:00

A betolakodó 75.
21:00 - 22:00

A betolakodó 76.
22:00 - 23:00

Alisa 52.
23:00 - 23:55

Alisa 53.
23:55 - 00:50

Topmodell lehetsz! II./6.
23:15 - 00:20

Élet- halál harcosai VIII./17.
00:20 - 01:25

Szexiskola: El a kezekkel a gyerekeinktől! 3.
01:25 - 02:25

Life Night
02:25 - 06:00

Katus Tippek
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VII./17.
06:05 - 06:45

Mini páros 29.
06:45 - 07:20

Topmodell lehetsz! II./3.
07:20 - 08:00

Katus Tippek
08:00 - 08:20

Topmodell lehetsz! II./4.
08:20 - 09:25

Szerelem tálalva V./12.
09:25 - 10:30

Utazás a lelked körül - Peller Mariannal II./18.
10:30 - 11:00

Szerelem tálalva V./13.
11:00 - 12:05

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
12:05 - 12:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
12:30 - 13:05

A nagy nap! I./3.
13:05 - 14:10
MEGNÉZEM

A világ legszebb szállodái I./4.
14:10 - 15:05

A világ legszebb szállodái - Különkiadás 1.
15:05 - 16:00

Keverd újra, Buday! 24.
16:00 - 16:35

A nagy nap! I./4.
16:35 - 17:30

Mini páros V./31.
17:30 - 18:15

A Kardashian sztori VIII./13.
18:15 - 19:20

A világ legszebb szállodái I./6.
19:20 - 20:15

A világ legszebb szállodái - Különkiadás 3.
20:15 - 21:20

Meztelen szerelem III./5.
21:20 - 22:20

Sokkoló függőségek - Kanadában I./8.
22:20 - 23:20

Meztelen szerelem III./5.
23:20 - 00:20

Sziklák szeme
00:00 - 02:25

A bizalom ára
02:25 - 04:15

Smokey és a Bandita 3.
04:15 - 05:40

Croodék
05:40 - 07:30

Hupikék törpikék: Karácsonyi ének
07:30 - 07:55

Botcsinálta túsz
07:55 - 09:50

A rettenthetetlen
09:50 - 13:45

Reszkessetek, betörők!
13:45 - 15:55
MEGNÉZEM

Az ördög jobb és bal keze 2.
15:55 - 18:30

Az istenek a fejükre estek
18:30 - 21:00

Men In Black - Sötét zsaruk 2.
21:00 - 22:55

Chappie
22:55 - 01:25

Nighty Night
00:00 - 03:00

Rock Chart
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Online Chart
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Weekender
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00
MEGNÉZEM

Music Channel Top 21
14:00 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Pop City
15:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Magyar óra
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Goldhand in the MIX
22:02 - 23:00

Hot Night
23:00 - 00:00

Tuti Buli Jessy-vel II./21.
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával Extra VI./35.
01:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 93.
03:00 - 04:00

Dallamokon át VII./4.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Muzsika Mix 19.
06:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Zenés barátságok IV./16.
11:00 - 12:00