Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Boomerang (teszt)

01:00 - 01:00 Gyermek

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Disney Junior

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Ikon Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Balaton Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

VKC TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

4K teszt 1

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 3

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 4

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 5

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

4K teszt 6

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
Bonum
Boomerang (teszt)
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Disney Junior
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
HírTv
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Balaton Tv
Hegyvidék TV

Himnusz
00:00 - 00:02

ZÁRÓHÍRADÓ - M1 - 00:00
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 08:52

Ma reggel
08:52 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:34

HÍREK - M1 - 11:30
11:34 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Kárpát expressz
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Médiaklikk
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Profit7
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Esély
17:33 - 17:50
MEGNÉZEM

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

HÍREK - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
23:20 - 23:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
23:30 - 23:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
23:40 - 23:50

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Budapest Bár
23:25 - 00:20

Az élet megy tovább 24.
00:20 - 01:15

Holnap tali! 14.
01:15 - 01:35

Én vagyok itt!
01:35 - 02:40

Odaát IV./18.
02:40 - 03:25

Az A38 Hajó színpadán: Néhai Bárány
03:25 - 04:20

Vannak vidékek I.
04:20 - 04:45

...hol élsz Te? - szubjektív helyismereti sorozat
04:45 - 05:15

Tuti gimi IV./11.
05:15 - 06:00

Sebaj Tóbiás II.
06:00 - 06:05

Pom-Pom meséi I.
06:05 - 06:15

A legkisebb Ugrifüles II.
06:15 - 06:25

A nagy ho-ho-ho horgász II.
06:25 - 06:35

A város hősei II./23.
06:35 - 06:45

A város hősei II./24.
06:45 - 06:55

Rosie világa I.-II./45.
06:55 - 07:10

Agi Bagi II./9.
07:10 - 07:20

Agi Bagi II./10.
07:20 - 07:30

JoNaLu 15.
07:30 - 07:55

Bori I./23.
07:55 - 08:10

Bori I./24.
08:10 - 08:20

Dr. Plüssi II./28.
08:20 - 08:45

Mickey egér játszótere II./7.
08:45 - 09:10

Béci és Réci II./11.
09:10 - 09:20

Béci és Réci II./12.
09:20 - 09:30

Loopdidoo I./48.
09:30 - 09:40

Állatkerti sétány 64. 77.
09:40 - 09:50

Állatkerti sétány 64. 78.
09:50 - 10:00

Állatkert a hátizsákban II./27.
10:00 - 10:30

Hetedhét kaland
10:30 - 10:40

Peppa malac 43.
10:40 - 10:45

Peppa malac 44.
10:45 - 10:50

Sebaj Tóbiás II.
10:50 - 11:00

Pom-Pom meséi I.
11:00 - 11:10

A legkisebb Ugrifüles II.
11:10 - 11:15

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:15 - 11:25

Mikrobi
11:25 - 11:35

Magyar népmesék
11:35 - 11:40

Kérem a következőt II.
11:40 - 11:55

Mézga Aladár különös kalandjai
11:55 - 12:20

Táncakadémia III./3.
12:20 - 12:45

A Gyűszűnyi erdő lakói III./10.
12:45 - 13:10

Pupákok 53.
13:10 - 13:15

Rudi és Trudi 25.
13:15 - 13:30

Animália 3.
13:30 - 13:55

Matrica - Szó-nyomozó
13:55 - 14:00

Buckó 20.
14:00 - 14:10

Chuggington pályaudvar IV./21.
14:10 - 14:20

Chuggington pályaudvar IV./22.
14:20 - 14:30

Lucas és Emily 22.
14:30 - 14:40

Lucas és Emily 23.
14:40 - 14:50

Lucas és Emily 24.
14:50 - 15:00

Irány Dinóföld! 30.
15:00 - 15:10

Franklin 1.
15:10 - 15:35

Állatkert a hátizsákban II./28.
15:35 - 16:00

Traktor Tom I.-II./7.
16:00 - 16:10

Peppa malac 45.
16:10 - 16:15

Peppa malac 46.
16:15 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Hetedhét kaland
16:30 - 16:45

Csűrcsavarosdi 12.
16:45 - 17:05

Maja, a méhecske 1.
17:05 - 17:15

Maja, a méhecske 2.
17:15 - 17:30

Béci és Réci II./13.
17:30 - 17:40
MEGNÉZEM

Béci és Réci II./14.
17:40 - 17:50

Loopdidoo I./49.
17:50 - 18:00

Dr. Plüssi II./29.
18:00 - 18:25

Mickey egér játszótere II./8.
18:25 - 18:50

Bori I./25.
18:50 - 19:00

Bori I./26.
19:00 - 19:15

JoNaLu 16.
19:15 - 19:40

Agi Bagi II./11.
19:40 - 19:50

Agi Bagi II./12.
19:50 - 20:05

Matrica - Triangulum
20:05 - 20:15

Tuti gimi IV./12.
20:15 - 21:00

Holnap tali! 15.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:35

Odaát IV./19.
22:35 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Signore Crust és Tudósok
23:25 - 00:20

Kékfény
23:45 - 00:45

Hawaii Five-O III./24.
00:45 - 01:35

Alpesi nyomozók IV./9.
01:35 - 02:20

Az én '56-om
02:20 - 02:30

Hazajáró
02:30 - 03:15

Szerelmes földrajz
03:15 - 03:45

Noé barátai
03:45 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:05

Esély
05:05 - 05:25

Család és otthon
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

A múlt árnyékában 75.
05:55 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Hrvatska Kronika
07:25 - 07:50

Ecranul Nostru
07:50 - 08:20

Lola 68.
08:20 - 09:10

Váratlan utazás 60.
09:10 - 10:00

Balatoni Nyár
10:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Főzzünk megint egyszerűen
12:45 - 13:20

Univerzum
13:20 - 14:15

Zorro 63.
14:15 - 15:05

Erdészház Falkenauban VI./10.
15:05 - 15:55

A múlt árnyékában 76.
15:55 - 17:00

Don Matteo IV./12.
17:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő I./8.
18:35 - 19:30

A hegyi doktor - Újra rendel IV./1.
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Zsaruvér II./2.
20:35 - 21:25

Átok 5.
21:25 - 21:55

Átok 6.
21:55 - 22:25

Kenó
22:25 - 22:35

Holt vidék
22:35 - 00:10

Tollaslabda csapat Vb
23:35 - 00:30

kisBAJNOK
00:30 - 01:25

FIFA Konföderációs Kupa
01:25 - 03:15

Hungaroring
03:15 - 03:45

WTCC
03:45 - 04:55

Női kosárlabda Eb
04:55 - 06:50

M4 Sport stúdió
06:50 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:45

M4 Sport stúdió
07:45 - 07:55

M4 Sportreggeli
07:55 - 08:05

Tour de Hongrie
08:05 - 08:40

Fradi Tv
08:40 - 09:10

FIFA Konföderációs Kupa
09:10 - 11:10

Gillette World Sport 2017
11:10 - 11:40

Bringasport
11:40 - 12:00

Tour de Hongrie
12:00 - 12:35

Lóverseny
12:35 - 13:05

CHI - a belső erő
13:05 - 13:35

M4 Sportreggeli
13:35 - 14:30

Szabadidő
14:30 - 15:05

Tollaslabda csapat Vb
15:05 - 16:05

Bajnokaink DOKU-Reality a Vizes VB-ről
16:05 - 17:00

Sportpercek
17:00 - 17:25

FIFA Konföderációs Kupa
17:25 - 19:30
MEGNÉZEM

M4 Sport stúdió
19:30 - 20:00

FIFA Konföderációs Kupa
20:00 - 21:50

M4 Sport stúdió
21:50 - 22:30

Tour de Hongrie
22:30 - 23:00

M4 Sporthíradó
23:00 - 23:15

Labdarúgó Konföderációs Kupa összefoglaló
23:15 - 23:45

FIFA Konföderációs Kupa
23:45 - 01:40

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:30

Hagyaték
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
01:20 - 01:35

Szenes Iván írta Andreával
01:35 - 02:30

A váratlan utazás
02:30 - 03:50

Magyar elsők
03:50 - 04:05

Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat 6.
04:05 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:15 - 05:25

Balatoni Nyár
05:25 - 07:20

Ridikül
07:20 - 08:15

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
08:15 - 08:25

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
08:25 - 08:30

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
08:30 - 08:45

Nagyok
08:45 - 09:20

Esély
09:20 - 09:45

Kék bolygó
09:45 - 10:10

Rome Reports - Vatikáni híradó
10:10 - 10:35

Isten kezében
10:35 - 11:05

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
11:05 - 11:25

Magyar elsők
11:25 - 11:50

Menazséria
11:50 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

Magyar gazda
13:15 - 13:45

Nagyok
13:45 - 14:15

Kárpát expressz
14:15 - 14:40

Hrvatska Kronika
14:40 - 15:10

Ecranul Nostru
15:10 - 15:40

Család-barát válogatás
15:40 - 16:40

Balatoni Nyár
16:40 - 18:40
MEGNÉZEM

Magyar rock
18:40 - 19:40

Legenda
19:40 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Hacktion Újratöltve III./6.
21:35 - 22:35

Életművész
22:35 - 23:30

Kulturális Híradó
23:30 - 00:00

Improvízió - TV1 Jazz Klub
00:00 - 00:35

A pampák királya 95.
00:35 - 01:25

A pampák királya 96.
01:25 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Gusztáv
06:35 - 06:40

Millenniumi mesék
06:40 - 07:10

Szerelemhajó IV./14.
07:10 - 08:05

Szívtipró gimi V./32.
08:05 - 08:55

Hazárd megye lordjai VI./14.
08:55 - 09:45

Szomszédok 247.
09:45 - 10:20

Szomszédok 248.
10:20 - 10:50

Költők társaságában
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Derrick 77.
11:15 - 12:20

Vészhelyzet III./14.
12:20 - 13:05

Tüskevár 3.
13:05 - 13:40

Tüskevár 4.
13:40 - 14:20

Élő Klára
14:20 - 15:05

Zenebutik - Zenehíd
15:05 - 16:05

Szívtipró gimi V./33.
16:05 - 16:50

Költők társaságában
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Hazárd megye lordjai VI./15.
17:15 - 18:10
MEGNÉZEM

Derrick 78.
18:10 - 19:15

Szomszédok 249.
19:15 - 19:50

Szomszédok 250.
19:50 - 20:25

Vészhelyzet III./15.
20:25 - 21:15

Tüskevár 5.
21:15 - 21:45

Tüskevár 6.
21:45 - 22:20

Randevú Budapesten
22:20 - 23:40

Telefere
23:40 - 00:35

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
23:40 - 00:15

Univerzum - Zöld szigetek a kőtengerben - Nockberge Nemzeti Park
00:15 - 01:05

A bíró és a hóhér
01:05 - 02:10

Kulturális Híradó
02:10 - 02:40

Esti kérdés
02:40 - 03:05

Mindenki Akadémiája
03:05 - 03:35

Felsős
03:35 - 04:05

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:05 - 04:30

Mindenki Akadémiája
04:30 - 05:00

Kulturális Híradó
05:00 - 05:25

Esti kérdés
05:25 - 06:00

Szólalj meg! - angolul
06:00 - 06:15

Szólalj meg! - németül
06:15 - 06:20

Szólalj meg! - franciául
06:20 - 06:25

Szólalj meg! - olaszul
06:25 - 06:30

Szólalj meg! - spanyolul
06:30 - 06:35

Szólalj meg! - oroszul
06:35 - 06:45

Kulturális Híradó
06:45 - 07:15

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
07:15 - 07:45

Felsős
07:45 - 08:15

Mindenki Akadémiája
08:15 - 08:45

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
08:45 - 09:05

Opera Café
09:05 - 09:35

Élő örökség
09:35 - 10:05

Az igazság, és ami mögötte van 1.
10:05 - 10:55

A természet csodái - Különleges állatkölykök 2.
10:55 - 11:50

Az én történetem 1.
11:50 - 12:20

Másfélmillió lépés Magyarországon 1.
12:20 - 12:50

Nemzeti kincsünk az Erdő - A magyar erdészet 150 éve
12:50 - 12:55

Az igazság, és ami mögötte van 2.
12:55 - 13:45

Hogyan készült? XVIII./12.
13:45 - 14:05

Érettségi 2017
14:05 - 14:40

My Family 88.
14:40 - 15:10

Szólalj meg! - angolul
15:10 - 15:25

Szólalj meg! - németül
15:25 - 15:30

Szólalj meg! - franciául
15:30 - 15:35

Szólalj meg! - olaszul
15:35 - 15:40

Szólalj meg! - spanyolul
15:40 - 15:45

Szólalj meg! - oroszul
15:45 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:25

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
16:25 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:00

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
17:00 - 17:15

Ki mer ma?
17:15 - 17:30

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
17:30 - 17:45
MEGNÉZEM

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
17:45 - 18:00

A természet csodái - Különleges állatkölykök 3.
18:00 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:35

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
19:35 - 20:00

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
20:00 - 20:10

Univerzum - Grossglockner - A fekete hegység
20:10 - 20:55

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
20:55 - 21:10

Előszó
21:10 - 21:15

Müpart - koncertek
21:15 - 23:10

Esti kérdés
23:10 - 23:40

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
23:40 - 00:10

A nap híre
00:00 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Vidám vasárnap
00:45 - 03:00

Egyenes beszéd
03:00 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

TV torna Norbival és Rékával
08:55 - 09:05

Fórum
09:05 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

ATV START
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Könyvjelző
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:00

Fórum
16:00 - 17:40
MEGNÉZEM

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

A nap híre
21:40 - 22:15

Világhíradó
22:15 - 22:35

TV torna Norbival és Rékával
22:35 - 22:40

Este 9
22:40 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Délelőtt (mediamisszio.eu)
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Terra Santa News
03:00 - 03:30

P. Tamási József elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio - mediamisszio.eu
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

P. Tamási József elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Musica - Fülei Balázs műsora
06:00 - 06:30

P. Tamási József elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Európa, hírek az Európai Unióból
07:00 - 07:30

P. Tamási József elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - mediamisszio.eu
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt (mediamisszio.eu)
09:10 - 09:43

no comment
09:43 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt (mediamisszio.eu)
09:50 - 10:43

no comment
10:43 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt (mediamisszio.eu)
10:50 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

ÉLŐ: mediamisszio.eu
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio - Tamási József atya
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Tamási József elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:45
MEGNÉZEM

ÉLŐ: mediamisszio.eu
17:45 - 18:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
18:00 - 18:30

P. Tamási József elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt (mediamisszio.eu)
22:10 - 00:43

Uhu és pajtásai
00:00 - 00:15

Dzsungelriportok: A mentőakció
00:15 - 00:35

Lazy Town 27.
00:35 - 01:00

Lazy Town 28.
01:00 - 01:25

A Garfield-show
01:25 - 02:15

Uhu és pajtásai
02:15 - 02:35

Dzsungelriportok: A mentőakció
02:35 - 02:55

Lazy Town 27.
02:55 - 03:20

Lazy Town 28.
03:20 - 03:45

A Garfield-show
03:45 - 04:35

Uhu és pajtásai
04:35 - 04:50

Dzsungelriportok: A mentőakció
04:50 - 05:10

Lazy Town 27.
05:10 - 05:35

Lazy Town 28.
05:35 - 06:00

A Tom és Jerry-show
06:00 - 06:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
06:25 - 06:35

Grizzy és a lemmingek
06:35 - 06:55

Én és a lovagom
06:55 - 07:05

Én és a lovagom 141.
07:05 - 07:25

Kókusz Kokó, a kis sárkány
07:25 - 07:50

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
07:50 - 08:20

A Tom és Jerry-show
08:20 - 08:45

Miss Moon
08:45 - 09:20

Bébi bolondos dallamok
09:20 - 10:00

Scooby-Doo: Kék Sólyom maszkja
10:00 - 11:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
11:30 - 13:35

Csak lazán, Scooby-Doo! 3.
13:35 - 14:05

A Garfield-show
14:05 - 14:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány
14:35 - 15:05

Gógyi felügyelő (2015)
15:05 - 15:30

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
15:30 - 15:55

Miss Moon
15:55 - 16:25

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
16:25 - 16:50

Nyuszipoly
16:50 - 17:15

Csak lazán, Scooby-Doo! 7.
17:15 - 17:45
MEGNÉZEM

A Tom és Jerry-show
17:45 - 18:10

Tom és Jerry újabb kalandjai
18:10 - 18:25

Grizzy és a lemmingek 19.
18:25 - 18:40

Az ifjú Robin Hood kalandjai
18:40 - 19:10

Én és a lovagom
19:10 - 19:20

Én és a lovagom 142.
19:20 - 19:35

Mr. Bean (rajzfilmsorozat)
19:35 - 20:00

Tapsi: A Bolondos dallamok alkotóitól
20:00 - 20:15

A Tom és Jerry-show
20:15 - 20:45

Nyuszipoly
20:45 - 21:10

Mizújs, Scooby-Doo? 31.
21:10 - 21:35

Mizújs, Scooby-Doo? 32.
21:35 - 22:00

A Garfield-show
22:00 - 23:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 96.
23:00 - 23:30

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 97.
23:30 - 00:00

Firka villa III./5.
23:40 - 00:05

Furcsa Amcsik II./8.
00:05 - 00:30

Jackass I./7.
00:30 - 00:55

Nitro Circus I./9.
00:55 - 01:20

Röhej III./15.
01:20 - 01:45

South Park XX./8.
01:45 - 02:10

SpongyaBob KockaNadrág III./60.
02:10 - 02:35

Firka villa III./4.
02:35 - 03:00

Furcsa Amcsik II./7.
03:00 - 03:25

Röhej III./14.
03:25 - 03:50

Nitro Circus I./8.
03:50 - 04:15

Rémálomgyár I./1.
04:15 - 04:40

SpongyaBob KockaNadrág III./60.
04:40 - 05:05

SpongyaBob KockaNadrág IV./61.
05:05 - 05:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./62.
05:30 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./66.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./67.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./68.
07:00 - 07:30

Férjek gyöngye VIII./16.
07:30 - 08:00

Férjek gyöngye VIII./17.
08:00 - 08:30

Punk'd I./1.
08:30 - 09:00

Punk'd I./2.
09:00 - 09:25

Instant Mom II./18.
09:25 - 09:50

Stand Up and More I./10.
09:50 - 10:15

Stand Up and More I./11.
10:15 - 10:40

Reed Between The Lines I./24.
10:40 - 11:05

Reed Between The Lines I./25.
11:05 - 11:30

Röhej V./6.
11:30 - 11:55

Röhej VI./18.
11:55 - 12:20

Punk'd VIII./7.
12:20 - 12:45

Punk'd VIII./8.
12:45 - 13:10

Instant Mom II./18.
13:10 - 13:35

SpongyaBob KockaNadrág IV./63.
13:35 - 14:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./64.
14:00 - 14:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./65.
14:30 - 15:00

Röhej VI./19.
15:00 - 15:30

Röhej VI./29.
15:30 - 16:00

Punk'd I./1.
16:00 - 16:25

Punk'd I./2.
16:25 - 16:50

Stand Up and More I./16.
16:50 - 17:15

Stand Up and More I./17.
17:15 - 17:40
MEGNÉZEM

Reed Between The Lines I./1.
17:40 - 18:05

Reed Between The Lines I./2.
18:05 - 18:30

Instant Mom II./19.
18:30 - 19:00

Punk'd I./3.
19:00 - 19:30

Punk'd I./4.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye VIII./18.
20:00 - 20:30

Férjek gyöngye VIII./19.
20:30 - 21:00

Röhej IV./22.
21:00 - 21:30

Röhej V./1.
21:30 - 22:00

South Park XVI./11.
22:00 - 22:25

South Park XVI./12.
22:25 - 22:50

Holdfényváros I./5.
22:50 - 23:15

Holdfényváros I./6.
23:15 - 23:40

Firka villa III./6.
23:40 - 00:05

Gyilkos elmék III./9.
00:00 - 01:00

A mentalista IV./2.
01:00 - 02:00

Dr. Csont VI./6.
02:00 - 03:00

Halálos fegyver I./8.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet IX./14.
04:00 - 05:00

A Toledo család 92.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Medicopter 117 - A légimentők V./12.
09:00 - 09:55

Rosewood I./12.
09:55 - 10:50

Vészhelyzet IX./15.
10:50 - 11:45

Baywatch VII./5.
11:45 - 12:40

Medicopter 117 - A légimentők V./12.
12:40 - 13:35

Cobra 11 XVII./14.
13:35 - 14:30

Cobra 11 XVII./15.
14:30 - 15:30

CSI: New York-i helyszínelők VIII./17.
15:30 - 16:25

CSI: New York-i helyszínelők VIII./18.
16:25 - 17:20

Gyilkos ügyek I./9.
17:20 - 18:15
MEGNÉZEM

CSI: Miami helyszínelők IX./19.
18:15 - 19:10

Rosewood I./13.
19:10 - 20:05

A mentalista IV./3.
20:05 - 21:00

Dr. Csont VI./7.
21:00 - 22:00

Halálos fegyver I./9.
22:00 - 23:00

Döglött akták VI./7.
23:00 - 00:00

A nők felemelkedése
00:00 - 01:00

A nők felemelkedése
01:00 - 02:00

Az élet szignója
02:00 - 02:30

Energia a négyzeten
02:30 - 03:00

A modern élet titkos szabályai - Algoritmusok
03:00 - 04:00

A káosz titkos élete
04:00 - 05:00

A hosszú élet nyomában
05:00 - 05:30

Design a négyzeten
05:30 - 06:00

Egyszer volt...a felfedezők
06:00 - 06:30

Egyszer volt...a felfedezők
06:30 - 07:00

Varázslók
07:00 - 07:15

Gasztrobbanás
07:15 - 07:30

Gasztrobbanás
07:30 - 07:45

Marvi Hammer III./74.
07:45 - 08:15

Marvi Hammer III./75.
08:15 - 08:45

Csodálatos állatok VI./1.
08:45 - 09:00

Csodálatos állatok
09:00 - 09:15

Sportlabor
09:15 - 09:30

Sportlabor
09:30 - 09:45

Gyerünk srácok!
09:45 - 10:15

Gyerünk srácok!
10:15 - 10:45

Egyszer volt hol nem volt a Föld
10:45 - 11:15

Egyszer volt hol nem volt a Föld
11:15 - 11:45

Varázslók
11:45 - 12:00

Varázslók 1
12:00 - 12:15

Gasztrobbanás
12:15 - 12:30

Gasztrobbanás
12:30 - 12:45

Marvi Hammer IV./84.
12:45 - 13:15

Marvi Hammer IV./85.
13:15 - 13:45

Csodálatos állatok IV./2.
13:45 - 14:00

Csodálatos állatok IV./3.
14:00 - 14:15

Sportlabor
14:15 - 14:30

Sportlabor
14:30 - 14:45

Marvi Hammer
14:45 - 15:15

Marvi Hammer
15:15 - 15:45

Pofonegyszerű
15:45 - 16:00

Pofonegyszerű
16:00 - 16:15

Tudós Palánták
16:15 - 16:40

Tudós Palánták
16:40 - 17:05

Tudós Palánták
17:05 - 17:30

Tudós Palánták
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

Artzooka 1
18:00 - 18:30

Artzooka 1
18:30 - 19:00

Artzooka 1
19:00 - 19:30

Artzooka 1
19:30 - 20:00

Szörnyű szörnyek tengere
20:00 - 20:50

Futurisz 2012
20:50 - 21:00

Kacsacsőrű emlős - A világ legfurcsább állata
21:00 - 21:50

Futurisz 2012
21:50 - 22:00

Irány az ágy
22:00 - 22:30

Szuper Tudomány
22:30 - 23:00

A hormonok fantasztikus világa
23:00 - 00:00

Violetta 117.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 22.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 19.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 10.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 11.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 1.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 2.
02:45 - 03:10

Evermoor titkai 17.
03:10 - 03:35

Evermoor titkai 18.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 3.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 4.
04:25 - 04:50

Boyster, az osztrigafiú 1.
04:50 - 05:15

Boyster, az osztrigafiú 2.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 36.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./5.
05:55 - 06:00

Sabrina, a tiniboszorkány 20.
06:00 - 06:30

Marvel Újvilági Pókember ellen a Baljós Hatos 80.
06:30 - 06:55

Napnyuszik I./12.
06:55 - 07:00

Zhu Zhu I./2.
07:00 - 07:25

Csillag kontra Gonosz Erők 23.
07:25 - 07:40

Milo Murphy törvénye 8.
07:40 - 07:55

11 7.
07:55 - 08:25

Mickey egér 22.
08:25 - 08:30

Hank Zipzer 8.
08:30 - 08:55

Mickey egér 5.
08:55 - 09:00

A zűr közepén II./27.
09:00 - 09:30

Kikiwaka tábor 10.
09:30 - 10:00

Elena: Avalor hercegnője 10.
10:00 - 10:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 8.
10:30 - 11:00

Bizaardvark 12.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 10.
11:30 - 12:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 10.
12:00 - 12:30

Zhu Zhu I./2.
12:30 - 13:00

Mickey egér 8.
13:00 - 13:05

Csillag kontra Gonosz Erők II./14.
13:05 - 13:25

Mickey egér 42.
13:25 - 13:30

Phineas és Ferb: A Doofenschmirtz-zombik éjszakája
13:30 - 14:30

Jessie 83.
14:30 - 15:00

Kikiwaka tábor 20.
15:00 - 15:30

A zűr közepén II./27.
15:30 - 16:00

Evermoor titkai II./34.
16:00 - 16:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 13.
16:30 - 17:00

Zhu Zhu I./7.
17:00 - 17:30

Elena - Avalor hercegnője 4.
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

11 8.
18:00 - 18:30

Rejtélyek városkája 22.
18:30 - 19:00

Bizaardvark 10.
19:00 - 19:30

Kirby Buckets kalandjai 32.
19:30 - 20:00

Alex és bandája 8.
20:00 - 20:30

Laborpatkányok 80.
20:30 - 21:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 15.
21:00 - 21:30

Soy Luna 10.
21:30 - 22:30

Evermoor titkai II./34.
22:30 - 22:55

Mickey egér 28.
22:55 - 23:00

Hamis cica 8.
23:00 - 23:25

Star Darlings: Csillagocskák 11.
23:25 - 23:30

Hamis cica 9.
23:30 - 00:00

Zou 63.
23:55 - 00:05

Loopdidoo 13.
00:05 - 00:20

Ölelörny Henry 50.
00:20 - 00:35

Calimero 23.
00:35 - 00:50

Zou 63.
00:50 - 01:05

Art Attack 60.
01:05 - 01:30

Zümi kalandjai 23.
01:30 - 01:40

Loopdidoo 13.
01:40 - 01:55

Ölelörny Henry 12.
01:55 - 02:10

Art Attack 60.
02:10 - 02:35

Loopdidoo 13.
02:35 - 02:50

Calimero 23.
02:50 - 03:05

Art Attack 60.
03:05 - 03:30

Ölelörny Henry 18.
03:30 - 03:45

Zou 63.
03:45 - 04:00

Art Attack 60.
04:00 - 04:30

Ölelörny Henry 12.
04:30 - 04:45

Loopdidoo 14.
04:45 - 05:00

Zou 63.
05:00 - 05:15

Calimero 23.
05:15 - 05:30

Loopdidoo 14.
05:30 - 05:45

Ölelörny Henry 12.
05:45 - 06:00

Szófia hercegnő 6.
06:00 - 06:25

Jake és Sohaország kalózai 86.
06:25 - 06:50

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 5.
06:50 - 07:15

Miki egér játszótere 72.
07:15 - 07:40

Goldie és Mackó 12.
07:40 - 08:05

Dr. Plüssi 65.
08:05 - 08:35

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 9.
08:35 - 09:00

Szófia hercegnő 37.
09:00 - 09:30

Mickey és az autóversenyzők 10.
09:30 - 09:55

A kis hableány 18.
09:55 - 10:20

Barátaim: Tigris és Micimackó 7.
10:20 - 10:50

Cili sheriff és a Vadnyugat 35.
10:50 - 11:15

Goldie és Mackó 8.
11:15 - 11:40

Miles a jövőből: Galaktech 33.
11:40 - 12:10

Mickey és az autóversenyzők 10.
12:10 - 12:35

Pizsihősök 1.
12:35 - 13:00

Barátaim: Tigris és Micimackó 8.
13:00 - 13:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 11.
13:30 - 13:55

Bungalisztikus! 7.
13:55 - 14:00

Goldie és Mackó 1.
14:00 - 14:30

Pizsihősök 24.
14:30 - 14:55

Szófia hercegnő 63.
14:55 - 15:20

Barátaim: Tigris és Micimackó 28.
15:20 - 15:50

Dr. Plüssi 23.
15:50 - 16:15

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 3.
16:15 - 16:40

Jake és Sohaország kalózai 23.
16:40 - 17:05

Pizsihősök 1.
17:05 - 17:35
MEGNÉZEM

Mickey és az autóversenyzők 10.
17:35 - 18:05

Szófia hercegnő 7.
18:05 - 18:35

Jake és Sohaország kalózai 87.
18:35 - 19:05

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 6.
19:05 - 19:35

Miki egér játszótere 33.
19:35 - 20:00

Goldie és Mackó 13.
20:00 - 20:25

Dr. Plüssi 15.
20:25 - 20:50

Minnie masni boltja 3.
20:50 - 21:00

A kis hableány 18.
21:00 - 21:30

Miki egér játszótere 18.
21:30 - 21:55

Pizsihősök 10.
21:55 - 22:20

Ölelörny Henry 51.
22:20 - 22:35

Zümi kalandjai 18.
22:35 - 22:45

Loopdidoo 15.
22:45 - 23:00

Ölelörny Henry 51.
23:00 - 23:15

Calimero 24.
23:15 - 23:30

Art Attack 61.
23:30 - 23:55

Zou 64.
23:55 - 00:05

Az elveszett Kennedy családi filmek
23:00 - 01:00

Fegyverek a háborúban 18.
01:00 - 02:00

A háború művészete 10.
02:00 - 03:00

Keményen Alaszkában 9.
03:00 - 04:00

Kémhálózat 17.
04:00 - 05:00

Extrém hivatások 2.
05:00 - 06:00

Parancsnoki döntések 13.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

A fegyverek története 15.
07:00 - 08:00

Veszélyes küldetések 3.
08:00 - 09:00

Mélytengeri nyomozók 8.
09:00 - 10:00

Túlélők 14.
10:00 - 11:00

Amerika igazi felfedezője
11:00 - 13:00

Extrém hivatások 3.
13:00 - 14:00

A Nostradamus effektus 2.
14:00 - 15:00

Párbaj az égen 4.
15:00 - 16:00

Kémhálózat 18.
16:00 - 17:00

Emberi Fegyver 13.
17:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Megaföldrengés
18:00 - 20:00

A háború művészete 11.
20:00 - 21:05

A pokol csataterein 2.
21:05 - 22:05

Múmiák nyomában 9.
22:05 - 23:05

Az igazi farkasember
23:05 - 01:00

Magyarok
23:30 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Napi aktuális
01:20 - 02:10

Kibeszélő
02:10 - 02:35

Civil kör
02:35 - 03:25

Razzia
03:25 - 03:55

Troll
03:55 - 04:20

Látókör
04:20 - 04:45

Kibeszélő
04:45 - 05:10

Napi aktuális
05:10 - 06:00

Sajtóklub
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Célfotó
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Razzia
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Troll
10:05 - 10:30

Zöld világ
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Tájkép
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyarok
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Szenvedélyem a...
14:20 - 14:30

Grund
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Asztaltársaság
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Látókör
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Informátor
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

Híradó
18:00 - 18:30

Jövőálló
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Angard
20:30 - 21:30

Klinika
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Kettesben Szabó Anettel
22:30 - 23:30

Civil kör
23:30 - 00:30

Prime Edition
19:00 - 01:00

Late Edition
01:00 - 04:00

All News Edition
04:00 - 10:00

News of the Day
10:00 - 19:00
MEGNÉZEM

Prime Edition
19:00 - 01:00

Fishing Australia
00:00 - 00:30

Horgászat határok nélkül
00:30 - 01:00

Finomszerelékes horghásznapló
01:00 - 01:30

Pergető akadémia
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Zergevadászat az osztrák alpokban
03:00 - 03:30

IBCC 2017. 1. rész
03:30 - 04:00

IBCC 2017. 2. rész
04:00 - 04:30

Pergető akadémia
04:30 - 05:00

Hajba Balázs
05:00 - 05:30

Zsákmány nyomában
05:30 - 06:00

Az ezersziget országa
06:00 - 06:30

Légy-OTT!
06:30 - 07:00

Fókuszban Ács József
07:00 - 07:30

Horgásztúrák
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

With Pupa
08:30 - 09:00

With Pupa
09:00 - 09:30

Pergess! A Felső-Tisza vidéken
09:30 - 10:00

Pontygeneráció
10:00 - 10:30

Légy-OTT!
10:30 - 11:00

Fishing&Hunting Events
11:00 - 11:30

Haldorádo Angol feeder leckék 2_rész.
11:30 - 12:00

IPCC 2016. II. elődöntő
12:00 - 12:30

Horgászat határok nélkül-Vadvízi bodorkák
12:30 - 13:00

Finomszerelékes horghásznapló
13:00 - 13:30

Pergető akadémia
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Zergevadászat az osztrák alpokban
15:00 - 15:30

Pontygeneráció
15:30 - 16:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
16:00 - 16:30

Let's go fishing Bloemhof 4. rész
16:30 - 17:00

With Pupa
17:00 - 17:30

With Pupa
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

Energofish
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Vadászok konyhája
19:00 - 19:30

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Fókuszban Ács József
20:00 - 20:30

Feedermánia
20:30 - 21:00

Pergető akadémia
21:00 - 21:30

Halmi Péter Pál
21:30 - 22:00

Zsákmány nyomában
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Pergess! A Felső-Tisza vidéken
23:00 - 23:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
23:30 - 00:00

Halhatatlanok
22:50 - 00:50

Machete
00:50 - 02:55

Kéjutazás
02:55 - 04:35

Droghadsereg
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:15

Rabló-pandúr
09:15 - 11:20

Megapiranha - Gyilkos a mélyből
11:20 - 13:05

Transzcendens
13:05 - 15:20

Különösen veszélyes
15:20 - 17:20

Rocky IV.
17:20 - 19:10
MEGNÉZEM

Fejlövés
19:10 - 21:00

Sebhelyek
21:00 - 23:00

Mad Max 3. - Az igazság csarnokán innen és túl
23:00 - 01:00

Futás
22:40 - 00:10

Fiam bűnei
00:10 - 01:45

Az utolsó nyár Hamptonban
01:45 - 03:30

Lepattant szervezők
03:30 - 04:55

Műsorszünet
04:55 - 05:10

Shirley Temple mesél: Micimackó
05:10 - 06:05

A Nagy Sóstó kalózai
06:05 - 07:30

BIP!
07:30 - 08:50

Csodálatos Andre
08:50 - 10:15

Ragyogó kilátások
10:15 - 11:45

Párkeresők
11:45 - 13:45

Két Velence
13:45 - 15:30

Abbott és Costello Show
15:30 - 16:50

Abbott és Costello Show 2.
16:50 - 18:10
MEGNÉZEM

A Pótpapa
18:10 - 19:30

Regina
19:30 - 21:00

Az engedetlen katona
21:00 - 22:35

Kell egy gyerek!
22:35 - 00:20

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Gerincjóga
06:00 - 06:55

Táncolj az egészségedért!
06:55 - 07:00

Body Force
07:00 - 07:55

Fit Kid - A gyerektorna
07:55 - 08:00

Dance Aerobik
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Fit 4 You
09:55 - 10:00

Jóga
10:00 - 10:55

Box Team a szobádban
10:55 - 11:00

Box Cross
11:00 - 11:55

BoxTeam a konyhában
11:55 - 12:00

Alakforma
12:00 - 12:55

Fit Kid - A gyerektorna
12:55 - 13:00

Preventív gerinctréning
13:00 - 13:55

Táncolj az egészségért!
13:55 - 14:00

Alakforma
14:00 - 14:55

Fit Kid - A gyerektorna
14:55 - 15:00

Táncolj az egészségedért! - Extra
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Alakforma
16:00 - 16:55

Box Team a szobádban
16:55 - 17:00

Senior torna
17:00 - 17:55
MEGNÉZEM

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Warrior
18:00 - 18:55

Fit Kid - A gyerektorna
18:55 - 19:00

Capoeira Aerobik
19:00 - 19:55

Fit 4 You
19:55 - 20:00

Total Body
20:00 - 20:55

Box Team a szobádban
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Fit percek
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

Megyei Híradó
10:30 - 11:15

Honvéd7
11:15 - 11:30

Jogász
11:30 - 12:00

FIX Magazin
12:00 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

Ámor
14:30 - 15:30

Sportpálya
15:30 - 16:30

Vény Nélkül
16:30 - 17:00

SzemeSZTEr
17:00 - 17:30

FIX Magazin
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

GazdaságTV
18:00 - 18:15

Kata könyvespolca
18:15 - 18:30

NovumTV
18:30 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Szinusz
20:00 - 20:30

Zooo+
20:30 - 21:00

Bóta Café
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Late Night Gaming
00:00 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:50

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./11.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók XII./3.
07:55 - 09:00

Miss Marple: Nemezis
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok XIV./6.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 30.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru III./9.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./12.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók XII./4.
16:35 - 17:40
MEGNÉZEM

Poirot-novellák 31.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok XIV./7.
18:45 - 21:00

Miss Marple - Egy marék rozs
21:00 - 23:00

Bostoni halottkémek I./23.
23:00 - 00:00

Summer H!TS
20:00 - 01:00

Insomnia
01:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Summer H!TS
10:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Summer H!TS
18:00 - 20:00

Summer H!TS
20:00 - 01:00

Egyenesen
00:00 - 01:30

Riasztás
01:30 - 02:30

Vetítő: Gogo & George
02:30 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Hírvilág
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Civil kaszinó
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Próbajáték
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Reggeli járat plusz
13:00 - 13:30

Egyenesen
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Riasztás
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Globál
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Szabadfogás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Panaszkönyv
23:00 - 00:00

Ciki tini testek II./3.
00:00 - 01:00

Rejtélyes diagnózis X./2.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek XI./1.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Bikini Body Katus Attilával
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./4.
06:05 - 06:35

Restaurant: Pipacs étterem és bisztró
06:35 - 07:10

Véznák kontra dagik V./7.
07:10 - 08:00

Bikini Body Katus Attilával
08:00 - 08:05

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek VIII./10.
08:05 - 09:00

Mini páros V./11.
09:00 - 09:30

Bikini Body Katus Attilával
09:30 - 09:35

Mini páros V./12.
09:35 - 10:05

Szerelem tálalva IV./17.
10:05 - 11:00

Kendra a csúcson III./11.
11:00 - 11:30

Kendra a csúcson III./12.
11:30 - 12:00

Véznák kontra dagik V./7.
12:00 - 13:00

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek VIII./11.
13:00 - 14:05

Feleségcsere VIII./5.
14:05 - 15:00

A Kardashian sztori VI./15.
15:00 - 16:05

Véznák kontra dagik V./8.
16:05 - 17:00

Mini páros V./13.
17:00 - 17:30

Mini páros V./14.
17:30 - 18:00
MEGNÉZEM

Kendra a csúcson III./13.
18:00 - 18:30

Kendra a csúcson III./14.
18:30 - 19:00

Szerelem tálalva IV./18.
19:00 - 20:00

A Kardashian sztori VI./18.
20:00 - 21:00

Ciki tini testek I./4.
21:00 - 22:00

Rejtélyes diagnózis X./3.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek XI./2.
23:00 - 00:00

Piranha
23:10 - 00:55

Halálos hullámhossz 2.
00:55 - 02:30

Conan, a barbár
02:30 - 04:35

Szülői felügyelet nélkül
04:35 - 06:15

TeleShop
06:15 - 07:15

Külvárosi kommandó
07:15 - 08:50

Egy rendőrkutya kalandjai: Karácsonyi történet
08:50 - 10:35

Láncreakció
10:35 - 12:45

Logan bosszúja
12:45 - 14:50

Az igazság védője
14:50 - 17:00

A Fantasztikus Négyes (2015)
17:00 - 19:00
MEGNÉZEM

Anakonda 2. - A véres orchidea
19:00 - 21:00

Spawn - Az ivadék
21:00 - 23:00

Lopakodók
23:00 - 01:10

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Top.hu, ism.
17:02 - 18:00
MEGNÉZEM

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

Club H!T Back, ism.
20:00 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Party Starter
22:02 - 23:00

1 like HIPHOP
23:00 - 00:00

Határtalan 21.
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával VI./20.
01:00 - 02:00

Kívánságpercek V./49.
02:00 - 03:00

Szívküldi II./15.
03:00 - 04:00

Szívemből szeretettel 6.
04:00 - 04:30

Retro Disco V./18.
04:30 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Hungarian Pop Top V./9.
06:00 - 07:00

Magyar Lovas Színház II./25.
07:00 - 07:30

Retro Disco IV./32.
07:30 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 9.
11:30 - 12:30

Dallamokon át Plusz V./39.
12:30 - 13:30

Zenés Randevú Balázs Palival IV./21.
13:30 - 14:30

Kívánságkosár 5.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top V./11.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás 1.
16:30 - 17:00

Dallamokon át VI./21.
17:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Felvidéki mulatós show 16.
19:00 - 19:30

Retro Disco V./19.
19:30 - 20:00

Gálvölgyi Show 12.
20:00 - 20:40

Klip Válogatás
20:40 - 20:55

Dáridó Garden 18.
20:55 - 22:00

Dallamokon át VI./21.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Jeges pokol Norvégiában I./7.
00:00 - 01:00

A spanyol polgárháború testközelből
01:00 - 02:00

Apokalipszis: Sztálin I./3.
02:00 - 02:48

Jeges pokol Norvégiában I./7.
02:48 - 03:36

Bekasztlizva külföldön IX./5.
03:36 - 04:24

Bekasztlizva külföldön IX./6.
04:24 - 05:12

Alaszkai ezermesterek I./6.
05:12 - 06:00

Légikatasztrófák VIII./2.
06:00 - 07:00

Gyáróriások I./6.
07:00 - 08:00

Alaszkai ezermesterek I./7.
08:00 - 09:00

Óriáspolipok birodalma
09:00 - 10:00

Jeges pokol Norvégiában I./7.
10:00 - 11:00

Különleges építmények I./79.
11:00 - 12:00

Gyáróriások I./43.
12:00 - 13:00

A Harmadik Birodalom titkai II./2.
13:00 - 14:00

Hitler utolsó éve I./1.
14:00 - 15:00

Jeges pokol Norvégiában I./7.
15:00 - 16:00

Különleges építmények I./79.
16:00 - 17:00

Légikatasztrófák VIII./2.
17:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Légikatasztrófák XII./10.
18:00 - 19:00

Pedig jó ötletnek tűnt III./29.
19:00 - 19:30

Pedig jó ötletnek tűnt III./26.
19:30 - 20:00

Hitler utolsó éve I./2.
20:00 - 21:00

A Lusitania katasztrófája 2.
21:00 - 22:00

Áttörés a jövőbe II./5.
22:00 - 23:00

1914-18: a mészárlás négy éve I./2.
23:00 - 00:00

A világ legveszélyesebb állatai II./3.
00:00 - 01:00

Jegesmedve
01:00 - 02:00

Amazónia elektromos hala
02:00 - 03:00

A rozsomák-mese
03:00 - 04:00

Óriáshalak VI./2.
04:00 - 05:00

Hátborzongató gyilkosok
05:00 - 06:00

Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete
06:00 - 07:00

Óriáshalak VI./3.
07:00 - 08:00

Jegesmedve
08:00 - 09:00

Farkasok hegysége
09:00 - 10:00

A vadon 24 órája II./4.
10:00 - 11:00

A vadon 24 órája II./3.
11:00 - 12:00

Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete
12:00 - 13:00

Jegesmedve
13:00 - 14:00

A szélsőségek országai I./2.
14:00 - 15:00

Farkasok hegysége
15:00 - 16:00

Farkaskirálynő
16:00 - 17:00

A világ legveszélyesebb állatai III./4.
17:00 - 18:00
MEGNÉZEM

A vadon harcművészei IV./8.
18:00 - 19:00

Óriáshalak VI./3.
19:00 - 20:00

A világ legveszélyesebb állatai I./1.
20:00 - 21:00

A vadon harcművészei IV./8.
21:00 - 22:00

Út a hatalomba - egy magányos farkas sikertörténete
22:00 - 23:00

Óriáshalak VI./3.
23:00 - 00:00

Hathaway Kísértetlak 115.
23:45 - 00:05

Rocksuli 104.
00:05 - 00:30

Rocksuli 105.
00:30 - 00:50

100 dolog a gimi előtt 126.
00:50 - 01:10

100 dolog a gimi előtt 101.
01:10 - 01:35

Winx Club 517.
01:35 - 01:55

Winx Club 518.
01:55 - 02:20

Rocksuli 102.
02:20 - 02:40

Rocksuli 103.
02:40 - 03:00

Hathaway Kísértetlak 112.
03:00 - 03:25

Hathaway Kísértetlak 113.
03:25 - 03:45

Winx Club 515.
03:45 - 04:10

Winx Club 516.
04:10 - 04:30

Winx Club 517.
04:30 - 04:50

Csőrös Harvey 203.
04:50 - 05:00

Ben és Holly apró királysága 145.
05:00 - 05:10

Ben és Holly apró királysága 146.
05:10 - 05:20

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 115.
05:20 - 05:40

Dóra, a nagy felfedező 802.
05:40 - 06:10

A mancs őrjárat 202.
06:10 - 06:20

Láng és a szuperverdák 206.
06:20 - 06:50

SpongyaBob KockaNadrág 150.
06:50 - 07:15

Alviiin!!! és a mókusok 107.
07:15 - 07:25

Alviiin!!! és a mókusok 110.
07:25 - 07:45

A Lármás család 103.
07:45 - 08:10

Sanjay és Craig 301.
08:10 - 08:40

Sanjay és Craig 302.
08:40 - 09:00

Tini Nindzsa Teknőcök 318.
09:00 - 09:25

Tini Nindzsa Teknőcök 319.
09:25 - 09:50

A Lármás család 110.
09:50 - 10:15

A Lármás család 111.
10:15 - 10:45

SpongyaBob KockaNadrág 161.
10:45 - 11:15

SpongyaBob KockaNadrág 163.
11:15 - 11:40

A Thunderman család 105.
11:40 - 12:10

A Thunderman család 106.
12:10 - 12:40

Nicky Ricky Dicky és Dawn 114.
12:40 - 13:05

Nicky Ricky Dicky és Dawn 115.
13:05 - 13:30

Game Shakers 114.
13:30 - 14:00

Game Shakers 115.
14:00 - 14:30

SpongyaBob KockaNadrág 130.
14:30 - 14:55

SpongyaBob KockaNadrág 131.
14:55 - 15:30

Bunsen, a bestia 108.
15:30 - 15:50

Veszélyes Henry 217.
15:50 - 16:15

Bella és a Bulldogok 110.
16:15 - 16:45

A legboszibb boszi 222.
16:45 - 17:15

Game Shakers 125.
17:15 - 17:40
MEGNÉZEM

SpongyaBob KockaNadrág 203.
17:40 - 18:10

Alviiin!!! és a mókusok 102.
18:10 - 18:20