Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában.

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Cool

01:00 - 01:00 Film

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duna

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World

01:00 - 01:00 Közszolgálati

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeNetwork

01:00 - 01:00 Életmód

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

MusicMix

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneNetwork

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

PRO4

01:00 - 01:00 Film

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sport Klub

01:00 - 01:00 Sport

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2 (teszt)

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

ATV
Bonum
Da Vinci Learning
DoQ
Duna
Duna World
EuroNews
F&H
FEM3
Filmbox
FixTV
H!T Music
HírTv
LifeNetwork
M1 HD
M2
M3
Music Channel
Nat Geo Wild
Nat Geo
Nickeoldeon
OzoneNetwork
PRO4
Sport Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2 (teszt)
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
VIVA

ATV Híradó
00:00 - 00:20

Világhíradó
00:20 - 00:35

A helyzet
00:35 - 01:20

Fórum
01:20 - 02:00

Műsorzárás
02:00 - 05:00

Műsorajánló
05:00 - 05:05

700-as klub
05:05 - 05:40

A helyzet
05:40 - 06:30

ATV START
06:30 - 08:10

Start +
08:10 - 08:40

Fórum
08:40 - 09:35

Televíziós vásárlási műsorablak
09:35 - 10:25

Friderikusz
10:25 - 11:15

Televíziós vásárlási műsorablak
11:15 - 11:35

Fórum
11:35 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:30

Start +
12:30 - 12:50

Televíziós vásárlási műsorablak
12:50 - 13:40

ATV Hírek
13:40 - 13:50

Egyenes beszéd
13:50 - 14:50

A helyzet
14:50 - 15:45

ATV Hírek
15:45 - 15:50

700-as klub
15:50 - 16:25

Együtt a biztonságért
16:25 - 16:55

Világhíradó
16:55 - 17:05

Fórum
17:05 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:15

Fórum
18:15 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:20

Időjárás-jelentés
19:20 - 19:25

Egyenes beszéd
19:25 - 20:35

Tetthely
20:35 - 21:10

Külvilág
21:10 - 21:35

Titkos dosszié
21:35 - 22:25

ATV Híradó
22:25 - 22:50
MEGNÉZEM

Világhíradó
22:50 - 23:00

Egyenes beszéd
23:00 - 00:00

Himnusz
00:00 - 00:03

Intentio
00:03 - 00:05

Magazin műsor
00:05 - 00:30

Napi gondolatok
00:30 - 00:40

no comment
00:40 - 00:45

bonum hírek
00:45 - 00:58

Időjárás
00:58 - 01:00

Magazin műsor
01:00 - 02:38

no comment
02:38 - 02:45

bonum hírek
02:45 - 02:50

Időjárás
02:50 - 03:00

Magazin műsor
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:40

no comment
03:40 - 03:45

bonum hírek
03:45 - 03:58

Időjárás
03:58 - 04:00

Communio
04:00 - 04:40

no comment
04:40 - 04:45

bonum hírek
04:45 - 04:58

Időjárás
04:58 - 05:00

Kávéház
05:00 - 05:40

no comment
05:40 - 05:45

bonum hírek
05:45 - 05:58

Időjárás
05:58 - 06:00

Magazin műsor
06:00 - 06:40

no comment
06:40 - 06:45

bonum hírek
06:45 - 06:58

Időjárás
06:58 - 07:00

Magazin műsor
07:00 - 07:40

no comment
07:40 - 07:45

bonum hírek
07:45 - 07:58

Időjárás
07:58 - 08:00

Magazin műsor
08:00 - 08:29

Intentio
08:29 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:00

Magazin műsor
09:00 - 09:40

no comment
09:40 - 09:45

bonum hírek
09:45 - 09:58

Időjárás
09:58 - 10:00

Magazin műsor
10:00 - 11:40

no comment
11:40 - 11:45

bonum hírek
11:45 - 11:58

Időjárás
11:58 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Intentio
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:45

Magazin műsor
12:45 - 13:59

Intentio
13:59 - 14:00

Daily Mass
14:00 - 14:50

Műsorismertetés
14:50 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek
15:45 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:53

no comment
15:53 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Venite Adoremus
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:45

bonum hírek
17:45 - 17:50

Időjárás
17:50 - 17:53

no comment
17:53 - 18:00

Kávéház
18:00 - 18:40

no comment
18:40 - 18:45

bonum hírek
18:45 - 18:58

Időjárás
18:58 - 19:00

Kersztút
19:00 - 19:40

no comment
19:40 - 19:45

bonum hírek
19:45 - 19:58

Időjárás
19:58 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Magazin műsor
20:45 - 21:30

Napi gondolatok
21:30 - 21:40

no comment
21:40 - 21:45

bonum hírek
21:45 - 21:58

Időjárás
21:58 - 22:00

Magazin műsor
22:00 - 23:45
MEGNÉZEM

bonum hírek
23:45 - 23:58

Időjárás
23:58 - 00:00

Az evolúció kérdései
00:00 - 00:35

Egyszerűen nagyszerű
00:35 - 01:00

Színek, sorrendben
01:00 - 01:30

Érzékeink világa
01:30 - 02:00

Az elektromosság története
02:00 - 03:00

A tudomány határai II.
03:00 - 03:30

Európai Vadkelet
03:30 - 04:20

Génkód
04:20 - 04:30

Érzékeink világa
04:30 - 05:00

Design a négyzeten
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban VI.
05:30 - 06:00

Egyszer volt...a felfedezők
06:00 - 06:30

Egyszer volt...az élet
06:30 - 07:00

Felfedező Expressz I./74.
07:00 - 07:30

Nem boszorkányság
07:30 - 08:00

Nem boszorkányság
08:00 - 08:30

Mi micsoda II.
08:30 - 09:00

Időutazók II.
09:00 - 09:30

Ideje feltalálni valamit
09:30 - 10:00

Ujjgyakorlatok II./10.
10:00 - 10:15

Varázslók
10:15 - 10:30

Egyszer volt...az ötlet
10:30 - 11:00

Marvi Hammer III./73.
11:00 - 11:30

Artzooka 1
11:30 - 12:00

Felfedező Expressz I./1.
12:00 - 12:30

Nem boszorkányság
12:30 - 13:00

Mi micsoda II.
13:00 - 13:30

Időutazók II.
13:30 - 14:00

Ideje feltalálni valamit
14:00 - 14:30

Ujjgyakorlatok 2
14:30 - 14:45

Varázslók
14:45 - 15:00

Egyszer volt...az ötlet
15:00 - 15:30

Marvi Hammer III./77.
15:30 - 16:00

Artzooka 1
16:00 - 16:30

Mi micsoda
16:30 - 17:00

Időutazók II.
17:00 - 17:30

Ideje feltalálni valamit
17:30 - 18:00

Ujjgyakorlatok 2
18:00 - 18:15

Varázslók 1
18:15 - 18:30

Marvi Hammer
18:30 - 19:00

Marvi Hammer III./78.
19:00 - 19:30

Artzooka 1
19:30 - 20:00

Utazás2
20:00 - 20:30

Leletkutatók
20:30 - 21:00

Irány az ágy
21:00 - 21:30

Egyszerűen nagyszerű
21:30 - 21:45

Egyszerűen nagyszerű
21:45 - 22:00

Az ipari forradalom vívmányai
22:00 - 22:30

Életem a királynőért
22:30 - 23:20
MEGNÉZEM

Madártávlatból
23:20 - 23:30

A tudomány határai II.
23:30 - 00:00

Rude Tube I./8.
00:00 - 00:30

Ütközet 360 fokban 4.
00:30 - 01:30

A 7 halálos bűn 1.
01:30 - 02:30

LA Ink III./18.
02:30 - 03:30

Eco-maraton 2.
03:30 - 04:00

Különleges vonatok 8.
04:00 - 05:00

Gép-párbaj 6.
05:00 - 06:00

Ray Mears - A túlélés tudománya 9.
06:00 - 07:00

Ember, idő, gép 1.
07:00 - 08:00

Halálos fogás I./6.
08:00 - 09:00

Az istenek összecsapása 1.
09:00 - 10:00

Séfek harca 25.
10:00 - 11:00

Nincs lehetetlen - vándorló házak 13.
11:00 - 11:30

The Tough One 2014 1.
11:30 - 12:00

Élet az emberek után 3.
12:00 - 13:00

Fort Boyard - Az erőd I./10.
13:00 - 15:00

Hihetetlen Guinness rekordok 8.
15:00 - 16:00

LA Ink III./19.
16:00 - 17:00

Autótuning - amerikai módra 9.
17:00 - 18:00

Élet az emberek után 3.
18:00 - 19:00

A rettegés foka USA V./13.
19:00 - 20:00

Piszkos munkák I./39.
20:00 - 21:00

A múlt megfejtése 3.
21:00 - 22:00

Az istenek összecsapása 1.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

A rettegés foka UK I./10.
23:00 - 00:00

MüpArt classic
23:20 - 01:00

Himnusz
01:00 - 01:05

Hírek
01:05 - 01:10

Hazajáró
01:10 - 01:35

Szerelmes földrajz
01:35 - 02:05

Pannon expressz
02:05 - 02:35

Hagyaték
02:35 - 03:05

Határtalanul magyar
03:05 - 03:30

Pecatúra
03:30 - 04:00

Akadálytalanul
04:00 - 04:25

Lélek Boulevard - Barkó Judit műsora
04:25 - 04:55

Zegzugos történetek
04:55 - 05:25

Gazdakör
05:25 - 05:40

Híradó
05:40 - 06:00

Kárpát expressz
06:00 - 06:30

Híradó
06:30 - 06:35

Rondó
06:35 - 07:00

Alpok-Duna-Adria
07:00 - 07:30

Híradó
07:30 - 07:35

Közbeszéd
07:35 - 08:00

Pannon expressz
08:00 - 08:30

Híradó
08:30 - 08:35

Térkép
08:35 - 09:05

Néprajzi értékeink
09:05 - 09:15

Elcserélt lányok III./17.
09:15 - 10:00

Don Matteo 89.
10:00 - 11:00

Észak és Dél 3.
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:15

Időjárás-jelentés
12:15 - 12:25

Kívánságkosár
12:25 - 14:15

A tenger kincsei és legendái 5.
14:15 - 15:05

Jövő-időben
15:05 - 15:20

Merkantil Bank Liga (NB II.) Labdarúgó-mérkőzés
15:20 - 17:30

Térkép
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Dunasport
18:25 - 18:30

Időjárás-jelentés
18:30 - 18:35

Közbeszéd
18:35 - 19:05

Rocca parancsnok 4.
19:05 - 20:05

Don Matteo 90.
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Dunasport
21:05 - 21:15

Columbo VII./4.
21:15 - 22:50
MEGNÉZEM

Kultikon
22:50 - 23:10

El Paoban nő a láz
23:10 - 00:45

Kívánságkosár
23:00 - 00:50

Duna World News
00:50 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:40

Sporthírek
01:40 - 01:45

Himnusz
01:45 - 01:50

Mesélj nekem!
01:50 - 02:00

Térkép
02:00 - 02:30

A falu jegyzője 2.
02:30 - 03:35

Határtalanul magyar
03:35 - 04:00

Tűzvonalban
04:00 - 04:55

Duna World News
04:55 - 05:00

Magyar elsők 99.
05:00 - 05:20

Közbeszéd
05:20 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 09:00

Duna World News
09:00 - 09:05

Kárpát expressz
09:05 - 09:35

Gazdakör
09:35 - 09:45

Kultikon
09:45 - 10:00

Az ESTE
10:00 - 10:35

Duna World News
10:35 - 10:40

Família Kft. 114.
10:40 - 11:05

Ridikül
11:05 - 12:00

Híradó - Déli
12:00 - 12:25

Kívánságkosár
12:25 - 14:25

Nótacsokor
14:25 - 14:40

Kérdések a Bibliában
14:40 - 15:00

Biblia és képzőművészet
15:00 - 15:20

Önök kérték
15:20 - 16:15

Család-barát
16:15 - 17:45

Csoma Sándor követői - Magyar kutatók Ázsiában
17:45 - 18:40

Kultikon
18:40 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:20

Dunasport
19:20 - 19:30

Hazajáró
19:30 - 20:00

Hogy volt?!
20:00 - 21:00

FÁBRY
21:00 - 22:15

Szabadság tér '89
22:15 - 23:00
MEGNÉZEM

Kívánságkosár
23:00 - 00:50

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
00:00 - 00:30

Hírösszefoglaló, The Network
00:30 - 01:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport
01:00 - 01:30

Hírösszefoglaló
01:30 - 01:45

Sport, Business Weekly
01:45 - 02:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:00 - 02:15

Sport, Hírek, Cinema
02:15 - 02:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:30 - 02:45

Sport, Cinema
02:45 - 03:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Cinema, Hírek
03:00 - 03:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek, Cinema
03:30 - 04:00

Hírösszefoglaló
04:00 - 04:15

Hírösszefoglaló
04:15 - 04:30

Hírösszefoglaló
04:30 - 04:45

Hírösszefoglaló
04:45 - 05:00

Hírösszefoglaló
05:00 - 05:15

Hírösszefoglaló
05:15 - 05:30

Hírösszefoglaló
05:30 - 05:45

Hírösszefoglaló
05:45 - 06:00

Hírösszefoglaló
06:00 - 06:15

Hírösszefoglaló
06:15 - 06:30

Hírösszefoglaló
06:30 - 06:45

Hírösszefoglaló, Musica, Hírek
06:45 - 07:00

Hírösszefoglaló
07:00 - 07:15

Hírösszefoglaló
07:15 - 07:30

Hírösszefoglaló
07:30 - 07:45

Hírösszefoglaló
07:45 - 08:00

Hírösszefoglaló
08:00 - 08:15

Hírösszefoglaló
08:15 - 08:30

Hírösszefoglaló
08:30 - 08:45

Hírösszefoglaló
08:45 - 09:00

Hírösszefoglaló
09:00 - 09:15

Hírösszefoglaló
09:15 - 09:30

Hírösszefoglaló
09:30 - 09:45

Hírösszefoglaló
09:45 - 10:00

Hírösszefoglaló, Sport, Cinema, Le Mag
10:00 - 10:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek, Cinema, Hírek
10:30 - 11:00

Hírösszefoglaló, Sport, Reporter
11:00 - 11:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek, Generation Y
11:30 - 12:00

Hírösszefoglaló, Sport, The Network
12:00 - 12:30

Hírösszefoglaló, Sport, Cinema, Le Mag
12:30 - 13:00

Hírösszefoglaló, Sport, Business Weekly
13:00 - 13:30

Hírösszefoglaló, Sport
13:30 - 13:45

Hírek, Le Mag, Hírek
13:45 - 14:00

Hírösszefoglaló, Musica, Le Mag
14:00 - 14:30

Hírösszefoglaló, The Network
14:30 - 15:00

Hírösszefoglaló, Le Mag, Hírek
15:00 - 15:31

Hírösszefoglaló, Le Mag, Hírek
15:31 - 16:00

Hírösszefoglaló, Generation Y, Le Mag
16:00 - 16:30

Hírösszefoglaló, Reporter, Hírek
16:30 - 17:00

Hírösszefoglaló, Le Mag, Hírek
17:00 - 17:30

Hírösszefoglaló, Learning World
17:30 - 18:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek, Business Weekly, Hírek
18:00 - 18:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek, Perspectives, Hírek
18:30 - 19:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
19:00 - 19:30

Hírösszefoglaló, Learning World
19:30 - 20:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
20:00 - 20:30

Hírösszefoglaló
20:30 - 21:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
21:00 - 21:30

Hírösszefoglaló, Reporter, Hírek
21:30 - 22:01

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
22:01 - 22:30

Hírösszefoglaló, Learning World, Hírek
22:30 - 23:00
MEGNÉZEM

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
23:00 - 23:30

Hírösszefoglaló, Europe Weekly, Hírek
23:30 - 00:00

Fogas fogás
00:00 - 00:30

Ponty generáció
00:30 - 01:00

Pergető akadémia
01:00 - 01:30

Pontygeneráció
01:30 - 02:00

Dzsungel horgászat
02:00 - 02:30

Légy ott! 36. rész Vad Bosznia
02:30 - 03:00

Vadászok konyhája
03:00 - 03:30

Fegyvermester
03:30 - 04:00

Őszi munkavizsga Szlovákiában
04:00 - 04:30

Energofish Magazin
04:30 - 05:00

Dzsungel horgászat
05:00 - 05:30

IHR Kalandok
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Krieghof semprio
06:30 - 07:00

Vadászláz
07:00 - 07:30

Fogas fogás
07:30 - 08:00

Légy-Ott!
08:00 - 08:30

Pergető Akadémia- Csuka horgászat vízi növények között
08:30 - 09:00

Feedermánia 10. rész
09:00 - 09:30

Fogasfogás
09:30 - 10:00

Ultimate Fishing Show
10:00 - 10:30

IHR Kalandok
10:30 - 11:00

Energofish Magazin
11:00 - 11:30

Nyárvégi pontyozás a CarpZoom tesztcsapattal
11:30 - 12:00

Mesterkurzus
12:00 - 12:30

Pontymester
12:30 - 13:00

Fókuszban a horgászat 55. rész
13:00 - 13:30

Pontygeneráció
13:30 - 14:00

Dzsungel horgászat
14:00 - 14:30

Légy ott! 36. rész Vad Bosznia
14:30 - 15:00

Vadászok konyhája
15:00 - 15:30

Fegyvermester
15:30 - 16:00

Őszi munkavizsga Szlovákiában
16:00 - 16:30

Haldorádó
16:30 - 17:00

Haldorádó
17:00 - 17:30

Kalandorok
17:30 - 18:00

Ultimate Fishing Show
18:00 - 18:30

Fogasfogás
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Sükösdi őznász
19:30 - 20:00

Vadászláz
20:00 - 20:30

Feedermánia
20:30 - 21:00

Haldorádó
21:00 - 21:30

Dzsungel horgászat
21:30 - 22:00

Légy-Ott! 37. rész
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00
MEGNÉZEM

Fegyvermester
23:00 - 23:30

Vadászláz
23:30 - 00:00

Tények
23:00 - 00:20

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
00:20 - 00:25

Hatalmas szív
00:25 - 02:25

Hoffa
02:25 - 04:55

Csoda Manhattanben
04:55 - 05:40

Csoda Manhattanben 129.
05:40 - 06:30

A gonosz álarca 2.
06:30 - 07:40

Szerelmes Anna
07:40 - 08:10

Szerelmes Anna II./47.
08:10 - 08:45

Tények Reggel
08:45 - 09:20

FEM3 CAFÉ
09:20 - 11:40

Szerencsés kutya 1.
11:40 - 12:10

A mesterszakács titkai
12:10 - 12:40

Álomesküvő rendel!
12:40 - 13:45

A nagy házalakítás
13:45 - 14:50

Családi Titkok
14:50 - 15:50

Családi Titkok
15:50 - 16:50

Magánnyomozók
16:50 - 17:55

Szerencsés kutya 2.
17:55 - 18:25

A mesterszakács titkai
18:25 - 18:55

Álomesküvő rendel! 3.
18:55 - 19:55

A nagy házalakítás 9.
19:55 - 21:00

Cowboyok és űrlények
21:00 - 23:25
MEGNÉZEM

Tények
23:25 - 00:45

Elveszett lelkek kútja
22:35 - 00:05

A nehézfiú
00:05 - 01:45

Holden nyomában
01:45 - 05:10

Műsorszünet
05:10 - 05:20

Az engedetlen katona
05:20 - 06:55

Igen
06:55 - 08:20

Abbott és Costello Show
08:20 - 09:40

A nagy gázsi
09:40 - 11:15

A misszió
11:15 - 13:15

Rafiki
13:15 - 14:35

Derű és ború
14:35 - 16:30

Nincs kapcsolat  
16:30 - 17:50

Cserkészkaland
17:50 - 19:15

A Royal Palace hősei
19:15 - 21:00

Borgia 1.
21:00 - 21:55

Dante 01
21:55 - 23:20
MEGNÉZEM

Született motorosok
23:20 - 00:50

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Édes2es
09:00 - 10:00

Irányjelző
10:00 - 11:00

FIX Magazin
11:00 - 13:00

Bóta Café
13:00 - 14:00

Jogász
14:00 - 14:30

Smaragdút
14:30 - 15:30

A Doktor
15:30 - 16:00

Klipek
16:00 - 17:00

FIX Magazin
17:00 - 17:30

Esti Hírpercek
17:30 - 17:40

FIX Magazin
17:40 - 18:00

Sztárpercek
18:00 - 18:05

FIXmagazin
18:05 - 18:50

Gamer News
18:50 - 19:00

Restart
19:00 - 20:30

Vivát Natura - Viva Natura
20:30 - 21:00

Ámor
21:00 - 21:55

Esti Hírpercek
21:55 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Shuffle H!TS
20:00 - 01:00

Insomnia
01:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00

Shuffle H!TS
18:00 - 20:00

Shuffle H!TS
20:00 - 22:00

Party Non-Stop
22:00 - 03:00
MEGNÉZEM

Televíziós vásárlási műsorablak
00:00 - 01:00

Műsorszünet
01:00 - 05:00

Televíziós vásárlási műsorablak
05:00 - 06:00

Paletta
06:00 - 06:30

Lapzárta
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 08:00

Magyarország élőben
08:00 - 09:00

Gyógyhír
09:00 - 09:30

Ázsia
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Kommentár nélkül
10:30 - 11:00

BBC Reporters
11:00 - 11:30

BBC Hard Talk
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Televíziós vásárlás
12:30 - 13:00

Lapzárta
13:00 - 13:30

Paletta
13:30 - 14:00

Zöld övezet
14:00 - 14:30

Globál
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Felfedező
15:30 - 16:00

Csörte
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Európai Híradó
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 21:00

Híradó 21
21:00 - 21:30

Célpont
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Riasztás
22:30 - 23:00
MEGNÉZEM

Magyarország élőben
23:00 - 00:00

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! IV./3.
00:00 - 01:00

Hihetetlen gyógyulások 1.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek IV./4.
02:00 - 03:00

Egy kávé Szily Nórával
03:00 - 03:30

Egy kávé Szily Nórával
03:30 - 04:00

Egy kávé Szily Nórával
04:00 - 04:30

Egy kávé Szily Nórával
04:30 - 05:00

Egy kávé Szily Nórával
05:00 - 05:30

Egy kávé Szily Nórával
05:30 - 05:56

Műsorszünet
05:56 - 06:00

Egy kávé Szily Nórával
06:00 - 06:30

Restaurant
06:30 - 07:05

Szerelem tálalva III./19.
07:05 - 08:00

Szerelem tálalva III./20.
08:00 - 09:00

Kendra a csúcson II./8.
09:00 - 09:30

Mini páros II./10.
09:30 - 10:00

Esküvői álomruhák 4.
10:00 - 11:00

A nagy gasztroforradalom 3.
11:00 - 12:00

Dokik vészhelyzetben III./5.
12:00 - 13:00

Szülőszoba IV./13.
13:00 - 13:30

Szülőszoba IV./14.
13:30 - 14:00

A nagy gasztroforradalom 4.
14:00 - 15:00

Kendra a csúcson II./9.
15:00 - 15:30

Mini páros II./11.
15:30 - 16:00

Esküvői álomruhák 5.
16:00 - 16:55

Dokik vészhelyzetben III./6.
16:55 - 18:00

Szerelem tálalva III./21.
18:00 - 19:00

Szerelem tálalva III./22.
19:00 - 20:00

Feleségcsere X./6.
20:00 - 21:00

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! IV./4.
21:00 - 22:00

Hihetetlen gyógyulások 2.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Sokkoló függőségek IV./5.
23:00 - 00:00

Történetek a nagyvilágból
23:40 - 00:10

Lola 64.
00:10 - 00:50

Család-barát
00:50 - 02:25

Műsorszünet
02:25 - 05:15

Hajnali gondolatok
05:15 - 05:20

Az ESTE
05:20 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 09:00

A szenvedélyek lángjai 80.
09:00 - 09:50

A Pannon kőtenger 1.
09:50 - 10:20

Család-barát
10:20 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Híradó délben
12:01 - 12:15

Sporthírek
12:15 - 12:20

Időjárás-jelentés
12:20 - 12:30

Életkerék
12:30 - 13:00

Esély
13:00 - 13:30

Csataterek
13:30 - 13:40

A világméretű használtruha-biznisz
13:40 - 14:15

Zorro 121.
14:15 - 15:05

Zorro 122.
15:05 - 15:55

Charly, majom a családban XI./10.
15:55 - 16:40

Híradó
16:40 - 16:55

Lola 65.
16:55 - 17:40

Híradó
17:40 - 17:50

Ridikül
17:50 - 18:40

Szívek doktora III./1.
18:40 - 19:30

Híradó este
19:30 - 20:10

Sporthírek
20:10 - 20:20

Időjárás-jelentés
20:20 - 20:30

Rómeó és Júlia 1.
20:30 - 22:10

Az ESTE
22:10 - 22:45
MEGNÉZEM

Híradó
22:45 - 22:55

Sporthírek
22:55 - 23:05

A cinkos
23:05 - 01:05

Szívek doktora II./22.
23:20 - 00:05

Az A38 Hajó színpadán: Angertea
00:05 - 00:55

Heartland V./11.
00:55 - 01:40

A sziget 21.
01:40 - 02:25

A médium II./16.
02:25 - 03:10

Heartland V./11.
03:10 - 03:55

J.A.G. Becsületbeli ügye, 1./16.
03:55 - 04:40

Excelsior-mindig magasabbra - Emlékezés Mojzes Imre professzorra
04:40 - 05:30

Veszélyeztetett állatok 2.
05:30 - 06:00

Mirr-Murr kalandjai IV.
06:00 - 06:05

Misi Mókus kalandjai
06:05 - 06:15

Lolka és Bolka 28.
06:15 - 06:25

Kérem a következőt III.
06:25 - 06:35

Magyar népmesék III.
06:35 - 06:45

Ozie Boo! - Mentsük meg a Földet! 31.
06:45 - 06:50

Bogyó és Babóca I./1.
06:50 - 07:00

Irány Dinóföld! 4.
07:00 - 07:10

Babar és Badou kalandjai 4.
07:10 - 07:35

Napfény farm I-II./24.
07:35 - 07:45

Kengu-kalandok 64.
07:45 - 08:15

Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) 35.
08:15 - 08:40

Bali 27.
08:40 - 08:55

Lóti és Futi
08:55 - 09:00

Lülü, a teknőc II./1.
09:00 - 09:15

A kis sárkány kalandjai I./12.
09:15 - 09:25

Misi Mókus kalandjai
09:25 - 09:35

Kalandozások Andyvel II./15.
09:35 - 09:50

Nagymaci és Cin 51.
09:50 - 09:55

Caillou I-II./31.
09:55 - 10:05

Kerek mese 12.
10:05 - 10:10

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 96.
10:10 - 10:30

Kedvencek a világ körül 53.
10:30 - 10:45

Mesélj nekem!
10:45 - 10:55

Európai népmesék a ládafiában 20.
10:55 - 11:10

Geronimo Stilton II./11.
11:10 - 11:35

Hunyormajor 35.
11:35 - 12:00

Animália 16.
12:00 - 12:25

Telmo és Tula, a kis ezermesterek 19.
12:25 - 12:35

Telmo és Tula, a kis ezermesterek 20.
12:35 - 12:45

Dávid, a törpe 14.
12:45 - 13:10

Dávid, a törpe 15.
13:10 - 13:35

Mi micsoda II./26.
13:35 - 14:05

Animália 16.
14:05 - 14:30

Hunyormajor 36.
14:30 - 14:55

Geronimo Stilton II./12.
14:55 - 15:20

Európai népmesék a ládafiában 21.
15:20 - 15:35

Kedvencek a világ körül 54.
15:35 - 15:50

Caillou I-II./32.
15:50 - 15:55

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 97.
15:55 - 16:10

Kengu-kalandok 65.
16:10 - 16:35

Lolka és Bolka 29.
16:35 - 16:45

Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) 36.
16:45 - 17:10

Lóti és Futi
17:10 - 17:15

Lülü, a teknőc II./2.
17:15 - 17:30

A kis sárkány kalandjai I./13.
17:30 - 17:40

Bali 27.
17:40 - 17:55

Mesék Mátyás királyról
17:55 - 18:05

Nagymaci és Cin 52.
18:05 - 18:15

Mesélj nekem!
18:15 - 18:20

Kérem a következőt III.
18:20 - 18:35

Magyar népmesék III.
18:35 - 18:40

Kerek mese 13.
18:40 - 18:45

Kalandozások Andyvel II./16.
18:45 - 19:00

Ozie Boo! - Mentsük meg a Földet! 32.
19:00 - 19:05

Irány Dinóföld! 5.
19:05 - 19:20

Bogyó és Babóca I./2.
19:20 - 19:25

Napfény farm I-II./25.
19:25 - 19:40

Babar és Badou kalandjai 5.
19:40 - 20:10

Híradó este
20:10 - 20:50

Sporthírek
20:50 - 20:55

Időjárás-jelentés
20:55 - 21:00

J.A.G. Becsületbeli ügyek I./17.
21:00 - 21:50

Ridikül
21:50 - 22:40
MEGNÉZEM

A médium II./17.
22:40 - 23:25

Szívek doktora III./1.
23:25 - 00:05

Előjáték Lear királyhoz
23:15 - 00:15

00:15–00:40

Történelmi városok - Székesfehérvár

A több évezrede lakott dunántúli város az államalapítás időszakát követően fővárosa, egyházi központja volt az országnak, ennek nyomai ma is fellelhetőek a középkori városmagban.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
00:15 - 00:40

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
00:40 - 06:30

Vers mindenkinek
06:30 - 06:35

A Kamerun hegy árnyéka
06:35 - 07:05

A Kisasszony 129.
07:05 - 07:35

Kisváros 129.
07:35 - 08:05

A klinika
08:05 - 08:55

Roxinpad
08:55 - 09:35

A feladat 3.
09:35 - 10:45

Mestersége színész
10:45 - 11:50

Főzőcske - TV fazék
11:50 - 12:30

Híradó délben
12:30 - 12:45

Sporthírek
12:45 - 12:50

Időjárás-jelentés
12:50 - 12:55

Vasárnapi muzsika
12:55 - 13:35

Nótaszó
13:35 - 14:00

A Kamerun hegy árnyéka
14:00 - 14:30

Szép otthonok, remek házak
14:30 - 15:00

15:00–15:20

Történelmi városok - Baja

Az 1222-es írott emlékek Baja Bálintról eredeztetik a város nevét. Mátyás király egyik udvarmesterének adta át a területet, a török uralom végére a város gyakorlatilag elnéptelenedett. Szlávok, szerbek, horvátok, magyarok telepedtek le utána, 1696-ban I. Lipót városi rangot adott a településnek. A vízi-út kereskedővárossá tette, itt cserélt gazdát búza, bor, gyümölcs és minden olyan termék, amelyet a folyón szállítottak. Latinovitsok,Grassalkovichok de ferencesek, bunyevácok építettek itt templomokat, 1702-ben például már három szerb temploma volt a városnak. Baja egy darab Bácska - tartja a mondás.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
15:00 - 15:20

Millenniumi mesék
15:20 - 15:50

Pulzus
15:50 - 16:40

Humberto cirkusz
16:40 - 17:35

Egy este Korda Györggyel és Balázs Klárival
17:35 - 18:25

A Kisasszony 130.
18:25 - 18:55

Kisváros 130.
18:55 - 19:25

A klinika
19:25 - 20:15

Hélene szeme - Megperzselt szívek 8.
20:15 - 21:05

Nekem ezek mesélhetnek
21:05 - 21:55

Híradó este
21:55 - 22:35
MEGNÉZEM

Sporthírek
22:35 - 22:40

Időjárás-jelentés
22:40 - 22:45

Derrick
22:45 - 23:45

Egymillió fontos hangjegy
23:45 - 00:05

Nighty Night
00:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Happy Hour
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Happy Hour
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Happy Hour
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

Club H!T Back
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

Music Channel Top 21
20:00 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

DJ Andi In The Mix
22:02 - 23:00
MEGNÉZEM

Dance Chart
23:00 - 00:00

Veszedelmes találkozások - a kertben
00:00 - 01:00

Ragadozók rossz napja
01:00 - 02:00

Ausztrália 72 legveszélyesebb állata
02:00 - 03:00

Ausztrália 72 legveszélyesebb állata
03:00 - 04:00

Szurikáták: mindenki egyért
04:00 - 05:00

Menekülés az oroszlán markából
05:00 - 06:00

Veszedelmes Afrika
06:00 - 07:00

Vad India
07:00 - 08:00

Ragadozók rossz napja
08:00 - 09:00

Ausztrália 72 legveszélyesebb állata
09:00 - 10:00

Vad India
10:00 - 11:00

Veszedelmes Afrika
11:00 - 12:00

Top 10 - az állatvilág legjei
12:00 - 13:00

Ragadozók rossz napja
13:00 - 14:00

Ausztrália 72 legveszélyesebb állata
14:00 - 15:00

A macskák vad oldala
15:00 - 16:00

Szélsőséges Alaszka
16:00 - 17:00

Csúcsragadozók
17:00 - 18:00

Vadásznépek
18:00 - 19:00

Vadásznépek
19:00 - 20:00

Ausztrália 72 legveszélyesebb állata
20:00 - 21:00

Vadásznépek
21:00 - 22:00

Vadásznépek
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Csúcsragadozók
23:00 - 00:00

Légikatasztrófák XIII.
00:00 - 01:00

Pedig jó ötletnek tűnt
01:00 - 01:30

Pedig jó ötletnek tűnt
01:30 - 02:00

Drog-nyomozók VI.
02:00 - 02:48

Élet a rácsok mögött IV.
02:48 - 03:36

Tonhal-csaták II.
03:36 - 04:24

Légikatasztrófák X.
04:24 - 05:12

Reptéróriás: Dubai II.
05:12 - 06:00

Vad motorosok
06:00 - 06:55

Légikatasztrófák X.
06:55 - 07:50

Reptéróriás: Dubai II.
07:50 - 08:45

DMC - A varázslat nagymestere
08:45 - 09:40

Drága kövek
09:40 - 10:05

Munkaruhás értékmentők
10:05 - 10:35

Légikatasztrófák X.
10:35 - 11:30

Vad motorosok
11:30 - 12:25

DMC - A varázslat nagymestere
12:25 - 13:20

Pedig jó ötletnek tűnt
13:20 - 13:45

Pedig jó ötletnek tűnt
13:45 - 14:15

Azok a 90-es évek
14:15 - 15:10

Tonhal-csaták II.
15:10 - 16:05

Drága kövek
16:05 - 16:30

Munkaruhás értékmentők
16:30 - 17:00

Gyáróriások
17:00 - 18:00

DMC - A varázslat nagymestere
18:00 - 19:00

Pedig jó ötletnek tűnt
19:00 - 19:30

Pedig jó ötletnek tűnt
19:30 - 20:00

Országút a pokolba
20:00 - 21:00

Túlélni Alaszkát III.
21:00 - 22:00

Azok a 90-es évek
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Pedig jó ötletnek tűnt
23:00 - 23:30

Pedig jó ötletnek tűnt
23:30 - 00:00

V mint Viktória 317.
23:55 - 00:15

V mint Viktória 318.
00:15 - 00:40

Big Time Rush 409.
00:40 - 01:05

Big Time Rush 410.
01:05 - 01:25

Winx Club 125.
01:25 - 01:50

Winx Club 126.
01:50 - 02:15

Fiúkkal az élet 20.
02:15 - 02:35

Fiúkkal az élet 21.
02:35 - 03:00

iCarly 401.
03:00 - 03:25

iCarly 402.
03:25 - 03:45

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 119.
03:45 - 04:10

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 120.
04:10 - 04:35

A Madagaszkár pingvinei 112.
04:35 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 616.
05:00 - 05:20

Dóra, a nagy felfedező 620.
05:20 - 05:45

Umizoomi 210.
05:45 - 06:10

A Madagaszkár pingvinei 107.
06:10 - 06:35

SpongyaBob KockaNadrág 118.
06:35 - 07:05

SpongyaBob KockaNadrág 119.
07:05 - 07:25

Tündéri keresztszülők 116.
07:25 - 07:50

Tündéri keresztszülők 117.
07:50 - 08:15

Dóra, a nagy felfedező 803.
08:15 - 08:45

Umizoomi 201.
08:45 - 09:10

Tickety Toc 125.
09:10 - 09:20

Ben és Holly apró királysága 92.
09:20 - 09:35

A Mancs Őrjárat 114.
09:35 - 10:00

Réci és Béci 123.
10:00 - 10:20

Olive a strucc 88.
10:20 - 10:30

Olive a strucc 89.
10:30 - 10:35

Olive a strucc 90.
10:35 - 10:40

Olive a strucc 91.
10:40 - 10:45

Olive a strucc 92.
10:45 - 10:50

Bubi Guppik 211.
10:50 - 11:20

Winx Club 108.
11:20 - 11:45

Született kémek 151.
11:45 - 12:10

Született kémek 152.
12:10 - 12:35

iCarly 213.
12:35 - 12:55

V mint Viktória 321.
12:55 - 13:25

Big Time Rush 116.
13:25 - 13:50

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 319.
13:50 - 14:15

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 320.
14:15 - 14:40

A Madagaszkár pingvinei 312.
14:40 - 15:05

A Madagaszkár pingvinei 313.
15:05 - 15:30

S.T.R.A.M.M. - A kém kutya 222.
15:30 - 15:55

Sam & Cat 105.
15:55 - 16:20

Marvin Marvin 116.
16:20 - 16:45

iCarly 303.
16:45 - 17:10

Big Time Rush 103.
17:10 - 17:35

SpongyaBob KockaNadrág 135.
17:35 - 18:00

Avatár 305.
18:00 - 18:25

A Madagaszkár pingvinei 120.
18:25 - 18:50

Tündéri keresztszülők 109.
18:50 - 19:15

SpongyaBob KockaNadrág 143.
19:15 - 19:40

V mint Viktória 306.
19:40 - 20:05

iCarly 402.
20:05 - 20:30

SpongyaBob KockaNadrág 153.
20:30 - 20:55

Avatár 318.
20:55 - 21:20

Big Time Rush 105.
21:20 - 21:45

Big Time Rush 106.
21:45 - 22:10

A Madagaszkár pingvinei 215.
22:10 - 22:40
MEGNÉZEM

A Madagaszkár pingvinei 216.
22:40 - 23:05

iCarly 507.
23:05 - 23:30

iCarly 508.
23:30 - 23:55

V mint Viktória 319.
23:55 - 00:15

Kultúrsokk: Extrém teljesítmények II.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Éjjeli objektív - Modellrepülőről a világ
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Egyenlítő
07:00 - 08:00

Modernkori csodák II./43.
08:00 - 09:00

A Föld kialakulása II./1.
09:00 - 10:00

Bolygónk jövője 3.
10:00 - 11:00

Óriás költöztetők 1.
11:00 - 11:30

Óriás költöztetők 2.
11:30 - 12:00

A világ madártávlatból I./7.
12:00 - 12:35

A világ madártávlatból I./8.
12:35 - 13:10

A Föld kialakulása II./1.
13:10 - 14:00

Bolygónk jövője 3.
14:00 - 14:55

Óriás költöztetők 1.
14:55 - 15:25

Óriás költöztetők 2.
15:25 - 15:55

A világ madártávlatból I./7.
15:55 - 16:30

A világ madártávlatból I./8.
16:30 - 17:05

A Föld kialakulása II./2.
17:05 - 18:00

Globális élelmiszerszállítás
18:00 - 18:55

Óriás költöztetők 3.
18:55 - 19:25

Óriás költöztetők 4.
19:25 - 19:55

A világ madártávlatból I./9.
19:55 - 20:30

A világ madártávlatból II./1.
20:30 - 21:05

Kultúrsokk: Különös ételek II.
21:05 - 22:00

Modernkori csodák II./44.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Egyenlítő V./42.
23:00 - 00:00

A gyilkolás művészete
23:00 - 01:00

A Bura alatt
01:00 - 01:55

Útonállók 9.
01:55 - 02:50

A gyilkolás művészete
02:50 - 04:35

Irigy Hónaljmirigy Show
04:35 - 05:30

Zálogcsillagok
05:30 - 05:50

Kék Ég Légitársaság II./4.
05:50 - 06:30

Trópusi hőség 64.
06:30 - 07:35

MacGyver 33.
07:35 - 08:40

Mission: Impossible - Az Akciócsoport 10.
08:40 - 09:40

Különleges mentőalakulat
09:40 - 10:40

Rush - A hajsza II./4.
10:40 - 11:40

Las Vegas
11:40 - 12:40

Las Vegas 23.
12:40 - 13:40

Walker, a Texas-i kopó
13:40 - 14:40

Az elveszett ereklyék fosztogatói
14:40 - 15:35

Irigy Hónaljmirigy Show
15:35 - 16:40

Csillagkapu: Atlantisz
16:40 - 17:45

Csillagkapu: Atlantisz V./5.
17:45 - 18:45

Az elveszett ereklyék fosztogatói II./3.
18:45 - 19:45

Walker, a Texas-i kopó 44.
19:45 - 20:50

Sportos
20:50 - 21:00

Reszkess, Amerika!
21:00 - 22:50
MEGNÉZEM

Szanatórium
22:50 - 00:40

Red Bull Ultimate Rush II./13.
00:00 - 00:30

a'la CAR 66.
00:30 - 01:00

A.C. Milan Weekly
01:00 - 01:30

3 menet Havas Henrikkel
01:30 - 02:00

Fradi TV
02:00 - 02:30

Total car V./8.
02:30 - 03:00

Bayern TV
03:00 - 05:05

SportKlub Híradó
05:05 - 05:30

4ütem 69.
05:30 - 06:00

Red Bull All In I./2.
06:00 - 06:35

3 menet Havas Henrikkel
06:35 - 07:05

SportKlub Híradó
07:05 - 07:25

Total car V./8.
07:25 - 08:00

Barca TV
08:00 - 10:00

Havazin
10:00 - 10:30

Alpesi Sí Világkupa
10:30 - 11:00

A.C. Milan Weekly
11:00 - 11:30

Fitt HD (premier)
11:30 - 12:30

Total car II./7.
12:30 - 13:00

Total car II./8.
13:00 - 13:30

3 menet Havas Henrikkel
13:30 - 14:00

EBEL 14/15
14:00 - 17:10

Total Italian Football
17:10 - 17:40

Aranylövés Puzsérral
17:40 - 18:10

French Preview
18:10 - 18:45

EBEL 14/15
18:45 - 21:45

Total Italian Football
21:45 - 22:30

Aranylövés Puzsérral
22:30 - 23:05
MEGNÉZEM

SportKlub Híradó
23:05 - 23:30

Red Bull Cliptomaniacs V./21.
23:30 - 00:00

Ez ma a sláger
23:00 - 05:00

Nótacsokor
05:00 - 07:00

Zeneposta
07:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Délelőtti vigadó
09:00 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 13:00

Nótacsokor
13:00 - 14:00

Ez ma a sláger
14:00 - 16:00

Délutáni vigadó
16:00 - 18:00

Esti vigadó
18:00 - 19:00

Sztár-Like
19:00 - 20:00

Esti vigadó
20:00 - 21:00

Sláger TV Party
21:00 - 22:00

Sláger híradó
22:00 - 22:30

Ez ma a sláger
22:30 - 05:00
MEGNÉZEM

Dallas 337.
23:50 - 00:50

Párizsi helyszínelők III./5.
00:50 - 01:50

Hoteltitkok 4.
01:50 - 02:55

Műsorszünet
02:55 - 06:00

Balu kapitány kalandjai 3.
06:00 - 06:30

Kacsamesék 56.
06:30 - 07:00

Kacsamesék 57.
07:00 - 07:30

Dallas 337.
07:30 - 08:35

Párizsi helyszínelők III./6.
08:35 - 09:35

NCIS V./9.
09:35 - 10:35

NCIS V./10.
10:35 - 11:35

Született feleségek VII./21.
11:35 - 12:30

Született feleségek VII./22.
12:30 - 13:30

A farm, ahol élünk 55.
13:30 - 14:35

A farm, ahol élünk 56.
14:35 - 15:40

Váratlan utazás 49.
15:40 - 16:45

7/24
16:45 - 16:55

Váratlan utazás 50.
16:55 - 17:55

7/24
17:55 - 18:00

Született feleségek VII./23.
18:00 - 19:00

7/24
19:00 - 19:30

Született feleségek VIII./1.
19:30 - 20:30

7/24
20:30 - 21:00

Szex és New York III./15.
21:00 - 21:35

Jim szerint a világ VI./4.
21:35 - 22:05

Magic Mike
22:05 - 00:20
MEGNÉZEM

Mosolyt kérek! 53.
23:40 - 00:35

Rubí, az elbűvölő szörnyeteg 92.
00:35 - 01:30

Menekülés a szerelembe 28.
01:30 - 02:25

A szomszéd főztje...
02:25 - 04:40

Lakosztály
04:40 - 05:05

Így főzünk mi
05:05 - 05:35

Menekülés a szerelembe 147.
05:35 - 06:30

Rubí, az elbűvölő szörnyeteg 52.
06:30 - 07:30

Szelek szárnyán 6.
07:30 - 08:30

Kedves ellenség 6.
08:30 - 09:30

A szív parancsa 47.
09:30 - 10:30

A szív parancsa 48.
10:30 - 11:30

A szerelem tengere 25.
11:30 - 12:30

Így főzünk mi
12:30 - 13:00

Menekülés a szerelembe 155.
13:00 - 14:00

Könnyek királynője 55.
14:00 - 15:00

A szenvedély száz színe 24.
15:00 - 16:00

Szerelem ajándékba 24.
16:00 - 17:00

Naphegy klinika 5.
17:00 - 18:00

A szenvedély száz színe 25.
18:00 - 19:00

Szerelem ajándékba 25.
19:00 - 20:00

Váratlan utazás 5.
20:00 - 21:00

A farm, ahol élünk 129.
21:00 - 22:05

A farm, ahol élünk 130.
22:05 - 23:10
MEGNÉZEM

7/24
23:10 - 23:40

Mosolyt kérek! 54.
23:40 - 00:35

Jóban Rosszban
23:30 - 00:10

Egy ellopott élet 54.
00:10 - 01:10

Hazugságok gyűrűjében
01:10 - 02:10

A körzet
02:10 - 03:05

Csapdába csalva
03:05 - 04:00

Ninas Mal - Vad angyalok 10.
04:00 - 04:50

Szerelmes Anna
04:50 - 05:20

Szerelmes Anna 20.
05:20 - 05:45

Hazugságok gyűrűjében 15.
05:45 - 06:35

A körzet 5.
06:35 - 07:35

Doktor House
07:35 - 08:25

Több mint TestŐr
08:25 - 08:40

Csapdába csalva
08:40 - 09:10

Csapdába csalva
09:10 - 09:45

Veled is megtörténhet!
09:45 - 10:50

Családi Titkok
10:50 - 11:50

Éden Hotel
11:50 - 12:55

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
12:55 - 13:00

Jóban Rosszban 2552.
13:00 - 13:40

A gonosz álarca 3.
13:40 - 14:55

Hal a tortán
14:55 - 16:00

Aktív
16:00 - 16:25

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
16:25 - 16:30

Tények
16:30 - 17:00

Éden Hotel
17:00 - 18:10

Különleges ügyosztály - Marseille 19.
18:10 - 19:15

Doktor House V./1.
19:15 - 20:15

Hal a tortán
20:15 - 21:20

Éden Éjjel - Tabuk nélkül
21:20 - 22:20

Éden Hotel 18+
22:20 - 23:30
MEGNÉZEM

Jóban Rosszban
23:30 - 00:05

Amerika bizarr ételei I./10.
00:00 - 01:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./5.
01:00 - 01:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./6.
01:30 - 02:00

Rejtélyek világa I./7.
02:00 - 03:00

Múzeumi rejtélyek I./8.
03:00 - 04:00

Drágakővadászat I./4.
04:00 - 05:00

Monumentális rejtélyek I./14.
05:00 - 06:00

Világturista XVI./11.
06:00 - 07:00

Katasztrófa Kft. I./11.
07:00 - 07:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./5.
07:30 - 08:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./6.
08:00 - 08:30

Repülőtér 24/7: Miami II./4.
08:30 - 09:00

Rejtélyek világa I./1.
09:00 - 10:00

Titkok és legendák kastélyai I./4.
10:00 - 11:00

Poggyászháborúk II./5.
11:00 - 11:30

Poggyászháborúk III./3.
11:30 - 12:00

Poggyászháborúk III./4.
12:00 - 12:30

Katasztrófa Kft. I./11.
12:30 - 13:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./5.
13:00 - 13:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./6.
13:30 - 14:00

Rejtélyek világa I./1.
14:00 - 15:00

Titkok és legendák kastélyai I./4.
15:00 - 16:00

Repülőtér 24/7: Miami II./4.
16:00 - 16:30

Repülőtér 24/7: Miami II./5.
16:30 - 17:00

A lehetetlen szálloda IV./6.
17:00 - 18:00

Amerika bizarr ételei I./11.
18:00 - 19:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./7.
19:00 - 19:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./8.
19:30 - 20:00

Légibemutató I./1.
20:00 - 21:00

Adam Richman a rajongók világában I./1.
21:00 - 21:30

Ételháborúk I./14.
21:30 - 22:00

Drágakővadászat I./5.
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Rejtélyek világa I./1.
23:00 - 00:00

Az indíték 9.
23:35 - 00:35

Tények Este
00:35 - 01:20

Aktív
01:20 - 01:40

Sportos
01:40 - 01:50

EzoTV.hu Jósok, Látók, Médiumok
01:50 - 02:55

Életfogytig zsaru II./1.
02:55 - 03:40

Életfogytig zsaru II./2.
03:40 - 04:25

Felejthetetlen 2.
04:25 - 05:05

Csapdába csalva
05:05 - 05:35

Családi Titkok
05:35 - 06:20

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
06:20 - 06:25

Tények Reggel
06:25 - 06:50

MOKKA
06:50 - 09:25

Stahl konyhája
09:25 - 09:30

Babapercek
09:30 - 09:40

TeleShop
09:40 - 10:40

Astro-Világ
10:40 - 11:55

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
11:55 - 12:00

Tények Délben
12:00 - 12:25

Aktív
12:25 - 12:50

Családi Titkok
12:50 - 13:50

Magánnyomozók
13:50 - 14:55

Valentina titka 45.
14:55 - 15:50

Emlékezz, Reina! 45.
15:50 - 16:55

A Macska 107/1.
16:55 - 17:25

Fiorella (2014) 8/1.
17:25 - 18:00

Tények
18:00 - 19:35

Jóban Rosszban 2552.
19:35 - 20:20

Éden Hotel
20:20 - 21:30

A konyha ördöge 2.
21:30 - 22:35
MEGNÉZEM

Frizbi Hajdú Péterrel
22:35 - 23:35

Grimm II./14.
23:35 - 00:35

Trója
22:05 - 01:20

Drakula I./4.
01:20 - 02:15

Gyilkos körzet III./3.
02:15 - 03:10

Nyomtalanul Belgiumban II./7.
03:10 - 05:15

GSG 9 - Az elit kommandó II./4.
05:15 - 06:05

TV SHOP
06:05 - 06:35

Harmadik műszak IV./10.
06:35 - 07:25

Monk - Flúgos nyomozó VI./3.
07:25 - 08:15

Monk - Flúgos nyomozó VI./4.
08:15 - 09:05

Csengetett, Mylord? I./4.
09:05 - 10:10

Csengetett, Mylord? I./5.
10:10 - 11:15

A célszemély I./5.
11:15 - 12:10

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék III./1.
12:10 - 13:10

Gyilkos számok II./7.
13:10 - 14:10

CSI: A helyszínelők X./5.
14:10 - 15:10

CSI: A helyszínelők X./6.
15:10 - 16:10

Feketelista I./5.
16:10 - 17:05

Feketelista I./6.
17:05 - 18:05

Két pasi - meg egy kicsi IX./9.
18:05 - 18:35

Két pasi - meg egy kicsi IX./10.
18:35 - 19:05

Jim szerint a világ IV./25.
19:05 - 19:35

Jim szerint a világ IV./26.
19:35 - 20:10

Két pasi - meg egy kicsi VII./7.
20:10 - 20:35

Két pasi - meg egy kicsi VII./8.
20:35 - 21:00

Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk
21:00 - 00:10
MEGNÉZEM

X-akták VII./8.
23:55 - 00:55

Különleges egység: kiskorúak védelme I./11.
00:55 - 01:50

Kemény harcosok klubja: Final Fight I./10.
01:50 - 03:55

Éjjeli televíziós vásárlás
03:55 - 05:40

Vidióták II./131.
05:40 - 06:05

TV SHOP
06:05 - 06:35

Yu-Gi-Oh! GX II./10.
06:35 - 07:00

Texas királyai X./1.
07:00 - 07:25

Káoszháza VI./14.
07:25 - 07:45

Káoszháza VI./15.
07:45 - 08:10

Nyugdíjas bajkeverők II./3.
08:10 - 08:40

Nyugdíjas bajkeverők II./4.
08:40 - 09:10

Lehetetlen küldetés VI./1.
09:10 - 10:10

Csillagkapu VI./21.
10:10 - 11:10

Star Trek: Az új nemzedék IV./19.
11:10 - 12:10

Star Trek: Az új nemzedék IV./20.
12:10 - 13:15

Eureka V./14.
13:15 - 14:10

Andromeda V./100.
14:10 - 15:10

Yu-Gi-Oh! GX II./11.
15:10 - 15:35

Texas királyai X./2.
15:35 - 16:05

Dragon Ball Z II./34.
16:05 - 16:35

Dragon Ball Z II./35.
16:35 - 17:05

Lehetetlen küldetés VI./2.
17:05 - 18:05

Andromeda V./101.
18:05 - 19:00

Csillagkapu VI./22.
19:00 - 20:00

Smallville I./1.
20:00 - 21:00

X-akták VII./9.
21:00 - 22:00

Szörnyek szigete
22:00 - 00:00
MEGNÉZEM

Műsorszünet
00:00 - 05:00

Roncstelepszökevények II./18.
05:00 - 06:00

A törzs (Bruce Parry) III./4.
06:00 - 07:00

Megakamionosok 4.
07:00 - 07:30

Fémszörnyetegek I./5.
07:30 - 07:55

Hogy működik? I./7.
07:55 - 08:20

Bontsd szét! I./3.
08:20 - 08:45

Megaszállítók II./6.
08:45 - 09:30

Megakamionosok 5.
09:30 - 10:00

Fémszörnyetegek I./6.
10:00 - 10:25

Roncstelepszökevények II./17.
10:25 - 11:10

A törzs (Bruce Parry) III./5.
11:10 - 12:05

Megaszállítók II./7.
12:05 - 12:55

Hogy működik? I./8.
12:55 - 13:20

Bontsd szét! I./4.
13:20 - 13:45

Roncstelepszökevények II./18.
13:45 - 14:30

Talajkutatók II./1.
14:30 - 15:15

Megaszállítók II./8.
15:15 - 16:05

Hogy működik? I./9.
16:05 - 16:30

Bontsd szét! I./5.
16:30 - 16:50

Roncstelepszökevények II./19.
16:50 - 17:35

Megaszállítók II./9.
17:35 - 18:20

Talajkutatók II./2.
18:20 - 19:05

Hogy működik? I./10.
19:05 - 19:40

Bontsd szét! I./6.
19:40 - 20:10

Megaárverések I./1.
20:10 - 20:35

Megaárverések I./2.
20:35 - 21:00

Az elképesztő Mr. Goodwin I./3.
21:00 - 21:50

Mindennapi csodák I./1.
21:50 - 22:50
MEGNÉZEM

Halálos harcosok I./2.
22:50 - 23:35

Hatalmas költöztetők II./6.
23:35 - 00:00

Egykori fekete műveletek I./4.
23:50 - 00:40

Napóleon 4.
00:40 - 01:35

A világot megváltoztató időjárás 1.
01:35 - 02:00

A világot megváltoztató időjárás 2.
02:00 - 02:25

Az YR XII időutazó csapat XII./12.
02:25 - 03:15

Múzeumi rejtélyek I./1.
03:15 - 04:00

A háborús farm 4.
04:00 - 05:00

Múzeumi rejtélyek II./6.
05:00 - 06:00

Nagy kontinentális vasúti utazások I./5.
06:00 - 07:00

A világot megváltoztató időjárás 1.
07:00 - 07:25

A világot megváltoztató időjárás 2.
07:25 - 07:55

Napóleon 5.
07:55 - 08:55

A háborús farm 5.
08:55 - 10:00

A világot megváltoztató időjárás 5.
10:00 - 10:25

A hosszú árnyék 1.
10:25 - 11:20

Karpov - Kasparov, két király egy koronáért
11:20 - 12:15

Múzeumi rejtélyek II./6.
12:15 - 13:10

A tudomány története 5.
13:10 - 14:15

A kereszténység története I./4.
14:15 - 15:15

Napóleon 5.
15:15 - 16:15

Múzeumi rejtélyek I./2.
16:15 - 17:00

Viktória királynő és a testi hibás császár
17:00 - 18:00

A nők és művészet története 3.
18:00 - 19:05

Történelmet csináló asszonyok 6.
19:05 - 20:00

II. világháborús repülőbalesetek nyomozói 3.
20:00 - 20:55

Mítoszvadászok III./8.
20:55 - 21:50

A kastély titkai 1.
21:50 - 22:50
MEGNÉZEM

Mítoszvadászok I./1.
22:50 - 23:45

Egykori fekete műveletek I./5.
23:45 - 00:40

Night Sounds
00:00 - 06:00

VIVA Vekker
06:00 - 07:00

Megálló
07:00 - 08:00

MTV Essentials
08:00 - 10:00

Megálló
10:00 - 11:00

Hiúság vására I./8.
11:00 - 11:30

Smaci, lagzi, tipli? II./4.
11:30 - 12:00

Az évtized klipjei
12:00 - 13:00

Ranglista - Dance
13:00 - 14:00

VIVA Friss
14:00 - 15:00

Napi Top 10
15:00 - 16:00

VIVA Chart Show
16:00 - 18:00

Party Sounds
18:00 - 19:00

Megálló
19:00 - 20:00

Plain Jane- Miből lesz a cserebogár? III./5.
20:00 - 21:00

Szüzességem története I./5.
21:00 - 22:00

Ranglista - Dance
22:00 - 23:00
MEGNÉZEM