Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában.

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duna

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World

01:00 - 01:00 Közszolgálati

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeNetwork

01:00 - 01:00 Életmód

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneNetwork

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

PRO4

01:00 - 01:00 Film

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sport Klub

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2 (teszt)

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

ATV
Bonum
Da Vinci Learning
DoQ
Duna
Duna World
EuroNews
F&H
FEM3
Filmbox
FixTV
H!T Music
HírTv
LifeNetwork
M1 HD
M2
M3
Music Channel
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneNetwork
PRO4
Sláger TV
Sport Klub
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2 (teszt)
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
VIVA

ATV Híradó
00:00 - 00:20

Világhíradó
00:20 - 00:35

Tetthely
00:35 - 01:00

Külvilág
01:00 - 01:25

Fórum
01:25 - 02:00

Műsorzárás
02:00 - 05:40

Műsorajánló
05:40 - 05:45

700-as klub
05:45 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:25

Start +
08:25 - 09:00

Televíziós vásárlási műsorablak
09:00 - 10:25
MEGNÉZEM

Friderikusz
10:25 - 11:20

Egyenes beszéd
11:20 - 13:10

A helyzet
13:10 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:45

Szókincs
15:45 - 16:05

Az Ön kormányzata
16:05 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

Fórum
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Havas a pályán
19:15 - 20:30

ATV Híradó
20:30 - 20:40

Vakkomondor
20:40 - 21:10

Bagi-Nacsa
21:10 - 23:55

ATV Híradó
23:55 - 00:25

Himnusz
00:00 - 00:03

Intentio
00:03 - 00:05

Magazin műsor
00:05 - 00:30

Napi gondolatok
00:30 - 00:40

no comment
00:40 - 00:45

bonum hírek
00:45 - 00:58

Időjárás
00:58 - 01:00

Magazin műsor
01:00 - 02:38

no comment
02:38 - 02:45

bonum hírek
02:45 - 02:50

Időjárás
02:50 - 03:00

Magazin műsor
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:40

no comment
03:40 - 03:45

bonum hírek
03:45 - 03:58

Időjárás
03:58 - 04:00

Communio
04:00 - 04:40

no comment
04:40 - 04:45

bonum hírek
04:45 - 04:58

Időjárás
04:58 - 05:00

Kávéház
05:00 - 05:40

no comment
05:40 - 05:45

bonum hírek
05:45 - 05:58

Időjárás
05:58 - 06:00

Magazin műsor
06:00 - 06:40

no comment
06:40 - 06:45

bonum hírek
06:45 - 06:58

Időjárás
06:58 - 07:00

Magazin műsor
07:00 - 07:40

no comment
07:40 - 07:45

bonum hírek
07:45 - 07:58

Időjárás
07:58 - 08:00

Magazin műsor
08:00 - 08:29

Intentio
08:29 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:00

Magazin műsor
09:00 - 09:40

no comment
09:40 - 09:45

Audiencia
09:45 - 11:40
MEGNÉZEM

no comment
11:40 - 11:45

bonum hírek
11:45 - 11:58

Időjárás
11:58 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Intentio
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:45

Magazin műsor
12:45 - 13:59

Intentio
13:59 - 14:00

Daily Mass
14:00 - 14:50

Műsorismertetés
14:50 - 15:00

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek
15:45 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:53

no comment
15:53 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Venite Adoremus
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports
18:00 - 18:40

no comment
18:40 - 18:45

bonum hírek
18:45 - 18:58

Időjárás
18:58 - 19:00

Hetes
19:00 - 19:40

no comment
19:40 - 19:45

bonum hírek
19:45 - 19:58

Időjárás
19:58 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Magazin műsor
20:45 - 21:30

Napi gondolatok
21:30 - 21:40

no comment
21:40 - 21:45

bonum hírek
21:45 - 21:58

Időjárás
21:58 - 22:00

Magazin műsor
22:00 - 23:45

bonum hírek
23:45 - 23:58

Időjárás
23:58 - 00:00

Kelet-Európa Vadvilága
00:00 - 00:50

Futurisz 2012
00:50 - 01:00

Szuper Tudomány
01:00 - 01:30

Design a négyzeten
01:30 - 02:00

Zéró emisszió: A holnap gyára
02:00 - 02:40

Futuris
02:40 - 03:00

Az ipari forradalom vívmányai
03:00 - 03:30

Leletkutatók
03:30 - 04:00

Irány az ágy
04:00 - 04:30

Egyszerűen nagyszerű
04:30 - 04:45

Egyszerűen nagyszerű
04:45 - 05:00

Az ipari forradalom vívmányai
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban
05:30 - 06:00

Egyszer volt...a felfedezők
06:00 - 06:30

Egyszer volt az élet
06:30 - 07:00

Felfedező Expressz I./19.
07:00 - 07:30

Hőseink
07:30 - 08:00

Gyerünk srácok!
08:00 - 08:30

Mi micsoda II.
08:30 - 09:00

Időutazók I.
09:00 - 09:30

Ideje feltalálni valamit
09:30 - 10:00

Gyerünk srácok!
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Marvi Hammer II./43.
10:30 - 11:00

Iránytű az időben
11:00 - 11:15

Iránytű az időben
11:15 - 11:30

Artzooka
11:30 - 12:00

Felfedező Expressz I./20.
12:00 - 12:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
12:30 - 13:00

Mi micsoda II.
13:00 - 13:30

Időutazók I.
13:30 - 14:00

Ideje feltalálni valamit
14:00 - 14:30

Ujjgyakorlatok 3
14:30 - 14:45

Varázslók
14:45 - 15:00

Egyszer volt hol nem volt a Föld
15:00 - 15:30

Marvi Hammer IV./93.
15:30 - 16:00

Artzooka
16:00 - 16:30

Mi micsoda II.
16:30 - 17:00

Időutazók I.
17:00 - 17:30

Ideje feltalálni valamit
17:30 - 18:00

Tudományos
18:00 - 18:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
18:30 - 19:00

Iránytű az időben
19:00 - 19:15

Iránytű az időben
19:15 - 19:30

Artzooka
19:30 - 20:00

Az én Verne Gyulám
20:00 - 21:00

Európa Nagy Egyetemei 2.
21:00 - 22:00

Tudomány a vadonban II.
22:00 - 22:30

Tudomány a vadonban III.
22:30 - 23:00

A víz
23:00 - 00:00

Rude Tube III./4.
00:00 - 00:30

Ember, idő, gép 4.
00:30 - 01:30

Piszkos munkák I./48.
01:30 - 02:30

LA Ink IV./10.
02:30 - 03:30

Ultimate Rush - Eszeveszett száguldás I./2.
03:30 - 04:00

Halálos fogás II./5.
04:00 - 05:00

Miami Ink I./15.
05:00 - 06:00

Az alvilág városai 4.
06:00 - 07:00

Hogyan csinálják? 18.
07:00 - 07:30

Hogyan csinálják? 19.
07:30 - 08:00

Favágók bevetésen 12.
08:00 - 08:30

Favágók bevetésen 13.
08:30 - 09:00

Ütközet 360 fokban 7.
09:00 - 10:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 6.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Élet az emberek után 6.
11:00 - 12:00

Drágakövek nyomában 1.
12:00 - 13:00

Egy birodalom felépítése 2.
13:00 - 14:00

Az univerzum 4.
14:00 - 15:00

Az Univerzum 5.
15:00 - 16:00

Az Univerzum 7.
16:00 - 17:00

Múmiák nyomában 4.
17:00 - 18:00

Múmiák nyomában 5.
18:00 - 19:00

Múmiák nyomában 6.
19:00 - 20:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 4.
20:00 - 21:05

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 5.
21:05 - 22:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 6.
22:00 - 23:00

Emberi Fegyver 9.
23:00 - 00:00

Forma-1
23:15 - 01:00

Ne nyúlj a fehér nőhöz!
01:00 - 02:50

Magyar elsők
02:50 - 03:10

Szerelmes földrajz
03:10 - 03:45

Határtalanul magyar
03:45 - 04:15

Hazajáró
04:15 - 04:50

Szellem a palackból
04:50 - 05:20

Akadálytalanul
05:20 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 06:00

Csodabogár
06:00 - 06:25

Vágtass velem!
06:25 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:10

Sporthírek
07:10 - 07:30

Család-barát
07:30 - 09:00

Boksz utca
09:00 - 09:40

Forma-1 Maláj Nagydíj
09:40 - 11:30
MEGNÉZEM

Hazajáró
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság 2015
12:45 - 15:10

Térkép
15:10 - 15:45

Szerelmes földrajz
15:45 - 16:25

Noé barátai
16:25 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

SzerencseSzombat
18:30 - 19:25

Nero Wolfe rejtélyei 2.
19:25 - 21:10

A holnap markában
21:10 - 23:15

MüpArt classic
23:15 - 01:20

Angol nyelvű hírek
00:00 - 00:05

Család-barát
00:05 - 01:40

Hazajáró
01:40 - 02:05

Ízőrzők
02:05 - 02:40

Hacktion I./7.
02:40 - 03:40

Angol nyelvű hírek
03:40 - 03:50

Ridikül - Női talkshow
03:50 - 04:35

Hagyaték
04:35 - 05:00

Szerelmes földrajz
05:00 - 05:40

Szálka
05:40 - 06:30

Hazajáró
06:30 - 07:00

A rejtélyes XX. század
07:00 - 07:30

Család-barát
07:30 - 09:00

Hacktion I./8.
09:00 - 09:50

Angol nyelvű hírek
09:50 - 10:00

Hogy volt?!
10:00 - 10:55
MEGNÉZEM

Itthon vagy!
10:55 - 11:15

Ízőrzők
11:15 - 12:00

Nótacsokor
12:00 - 12:30

Nótacsokor
12:30 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:15

Aranysárkány
13:15 - 14:40

Novum
14:40 - 15:30

Kézilabda mérkőzés - Női Magyar Kupa négyes döntő
15:30 - 17:45

Kézilabda mérkőzés - Női Magyar Kupa négyes döntő
17:45 - 19:30

Linda
19:30 - 20:25

Mesélő cégtáblák
20:25 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

Gasztroangyal
21:25 - 22:20

Ridikül - Női talkshow
22:20 - 23:05

Itthon vagy!
23:05 - 23:30

kult.hu
23:30 - 00:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
00:00 - 00:30

Hírösszefoglaló
00:30 - 00:45

Sport, Business Weekly
00:45 - 01:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport
01:00 - 01:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
01:30 - 02:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:00 - 02:15

Sport, Perspectives
02:15 - 02:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:30 - 02:45

Sport, Hírek
02:45 - 03:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Perspectives
03:00 - 03:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek, Cinema
03:30 - 04:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Perspectives
04:00 - 04:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
04:30 - 05:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly
05:00 - 05:15

Sport, Hírek
05:15 - 05:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
05:30 - 06:00

Hírösszefoglaló, Sport
06:00 - 06:15

Business Weekly, Hírek
06:15 - 06:30

Hírösszefoglaló, Sport
06:30 - 06:45

Hírek, Futuris, Hírek
06:45 - 07:00

Hírösszefoglaló, Sport
07:00 - 07:15

Hírek
07:15 - 07:30

Hírösszefoglaló, Sport
07:30 - 07:45

Hírek
07:45 - 08:00

Hírösszefoglaló, Sport, Learning World
08:00 - 08:30

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly, Hírek
08:30 - 09:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
09:00 - 09:30

Hírösszefoglaló, Sport, Reporter, Hírek
09:30 - 10:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
10:30 - 11:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
11:00 - 11:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
11:30 - 12:00

Hírösszefoglaló, Sport, Futuris, Hírek
12:00 - 12:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
12:30 - 13:00

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly
13:00 - 13:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
13:30 - 14:00

Hírösszefoglaló, Sport
14:00 - 14:15

Business Weekly, Hírek
14:15 - 14:30

Hírösszefoglaló, Learning World, Hírek
14:30 - 15:00

Hírösszefoglaló
15:00 - 15:30

Hírösszefoglaló
15:30 - 16:00

Hírösszefoglaló
16:00 - 16:30

Hírösszefoglaló
16:30 - 17:00

Hírösszefoglaló, Learning World, Hírek
17:00 - 17:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
17:30 - 18:00

Hírösszefoglaló
18:00 - 18:30

Hírösszefoglaló
18:30 - 19:00

Hírösszefoglaló, Sport, Reporter
19:00 - 19:30

Hírösszefoglaló, Sport
19:30 - 19:45

Hírek
19:45 - 20:00

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly
20:00 - 20:30

Hírösszefoglaló, Sport
20:30 - 20:45

Hírek
20:45 - 21:00

Hírösszefoglaló, Sport
21:00 - 21:15

Hírek
21:15 - 21:30

Hírösszefoglaló, Sport
21:30 - 21:45

Hírek
21:45 - 22:00

Hírösszefoglaló, Sport, Futuris, Hírek
22:00 - 22:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
22:30 - 23:00

Hírösszefoglaló, Sport, Business Weekly
23:00 - 23:30

Hírösszefoglaló, Sport, Learning World, Hírek
23:30 - 00:00

Energofish Magazin
00:00 - 00:30

Fedezzük fel a Balatont 3. rész
00:30 - 01:00

Ponty generáció
01:00 - 01:30

Csuka pergetés Bokor Károllyal
01:30 - 02:00

Vissza a suliba
02:00 - 02:30

Fogas fogás
02:30 - 03:00

Fegyvermeser
03:00 - 03:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
03:30 - 04:00

Vadászláz
04:00 - 04:30

Pergető akadémia
04:30 - 05:00

Légy-OTT!
05:00 - 05:30

Fogas fogás
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Ultimate shot
06:30 - 07:00

Vadászláz
07:00 - 07:30

Csuka pergetés Bokor Károllyal
07:30 - 08:00

Fedezzük fel a Balatont 2. rész
08:00 - 08:30

Városi horgász
08:30 - 09:00

Haldorádó
09:00 - 09:30

Pontyszínház
09:30 - 10:00

Ultimate Fishing Show
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Légy
10:30 - 11:00

IHR Kalandok
11:00 - 11:30

Fogas fogás
11:30 - 12:00

Horgászkalandok Pupával
12:00 - 12:30

Horgászkalandok Pupával
12:30 - 13:00

Pontymester
13:00 - 13:30

Csuka pergetés Bokor Károllyal
13:30 - 14:00

Vissza a suliba
14:00 - 14:30

Fogas fogás
14:30 - 15:00

Fegyvermeser
15:00 - 15:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
15:30 - 16:00

Vadászláz
16:00 - 16:30

Pontyszínház
16:30 - 17:00

Energofish Magazin
17:00 - 17:30

Pergető akadémia
17:30 - 18:00

Ponty színház
18:00 - 18:30

Ponty színház
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Wild Africa 08. rész
19:30 - 20:00

Wild Africa 08. rész
20:00 - 20:30

Haldorádó
20:30 - 21:00

Haldorádó
21:00 - 21:30

Horgászkalandok Pupával
21:30 - 22:00

Horgászkalandok Pupával
22:00 - 22:30

Tombolán nyert őzbak
22:30 - 23:00

Tombolán nyert őzbak
23:00 - 23:30

Őszi munkavizsga Szlovákiában
23:30 - 00:00

Tények
23:40 - 01:00

HUNGARIKUMOK - made in Hungary
01:00 - 01:05

Jack Jack - Az igazi rocksztár az első próbán meghal
01:05 - 02:55

Shark - Törvényszéki ragadozó
02:55 - 03:45

Amerikai matrjoskák
03:45 - 04:10

Amerikai matrjoskák
04:10 - 04:35

Szerelmes Anna
04:35 - 05:00

Dance Moms - Csillagképző II./9.
05:00 - 05:45

Providence II./4.
05:45 - 06:30

A Grace klinika VI./1.
06:30 - 07:30

Esküvői tortacsodák
07:30 - 08:30

A mesterszakács titkai
08:30 - 09:00

Srác fakanállal
09:00 - 09:30

Süti 1x1
09:30 - 10:00

Süti 1x1
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Kertből az asztalra
10:30 - 11:00

Több mint TestŐr
11:00 - 11:30

Hetedik mennyország 21.
11:30 - 12:30

Hetedik mennyország 22.
12:30 - 13:30

A mélység titka
13:30 - 16:05

Magánnyomozók
16:05 - 17:10

Doktor D 11.
17:10 - 18:10

Doktor D 12.
18:10 - 19:00

Shark - Törvényszéki ragadozó
19:00 - 20:00

A nagy házalakítás
20:00 - 21:00

Száguldó bomba
21:00 - 22:55

Tények
22:55 - 23:50

Elégia
23:50 - 03:45

Lady Chatterley
23:35 - 02:20

Dühöngés
02:20 - 04:05

Műsorszünet
04:05 - 06:30

Kacsamese
06:30 - 07:55

Még azt hitted, a te szüleid furcsák?
07:55 - 09:25

Lizi & Yeti - Egy király sztori
09:25 - 10:50
MEGNÉZEM

Shirley Temple mesél: Micimackó
10:50 - 11:45

Brighty, az okos szamár
11:45 - 13:15

Lucky Luke: Irány a vadnyugat
13:15 - 14:40

Az engedetlen katona
14:40 - 16:15

Derű és ború
16:15 - 18:10

Sminkháború: Mary Kay története
18:10 - 19:40

A kis nagycirkusz
19:40 - 21:00

Anno 1790 4.
21:00 - 22:00

A kelet hősei
22:00 - 23:45

Tökéletes búvóhely
23:45 - 01:20

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Édes2es
11:00 - 12:00

Doku-line
12:00 - 13:00

FIX Magazin
13:00 - 15:00

Jogász
15:00 - 15:30

Üzletről 30 percben
15:30 - 16:00

Bóta Café
16:00 - 17:00

FIXmagazin
17:00 - 17:30

Esti Hírpercek
17:30 - 17:40

FIX Magazin
17:40 - 18:00

Sztárpercek
18:00 - 18:05

FIX Magazin
18:05 - 18:50

Gamer News
18:50 - 19:00

FIX Magazin
19:00 - 20:00

Sportpálya
20:00 - 21:00

A Doktor
21:00 - 21:55

Esti Hírpercek
21:55 - 22:00

Gamer Zone
22:00 - 23:00

Cover Clips
23:00 - 00:00

Party Non-Stop
22:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Shuffle H!TS
18:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
00:00 - 01:00

Műsorszünet
01:00 - 06:00

Televíziós vásárlási műsorablak
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló ism
07:30 - 08:00

Panaszkönyv
08:00 - 08:30

Magyarország élőben extra
08:30 - 09:00

Csörte
09:00 - 10:00

BBC Click
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Befutó
10:30 - 11:00

Gyógyhír
11:00 - 11:30

Felfedező
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Televíziós vásárlási műsorablak
12:30 - 13:00

Paletta
13:00 - 13:30

Paletta
13:30 - 14:00

Kommentár nélkül
14:00 - 14:30

Garázs
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Globál
15:30 - 16:00

BBC Reporters
16:00 - 16:30

Európai Híradó
16:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Our World ism
17:30 - 18:00

Ázsia
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Magyarország élőben extra
19:30 - 20:00

Civilizáció
20:00 - 21:00

Híradó 21
21:00 - 21:30

Riasztás
21:30 - 22:00

Vetítő: Égjen inkább az olajmező...
22:00 - 23:00

Civilizáció
23:00 - 00:00

Börtönbabák 2.
00:00 - 01:00

Sokkoló függőségek V./15.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek V./16.
02:00 - 03:00

Egy kávé Szily Nórával
03:00 - 03:30

Egy kávé Szily Nórával
03:30 - 04:00

Egy kávé Szily Nórával
04:00 - 04:30

Egy kávé Szily Nórával
04:30 - 05:00

Egy kávé Szily Nórával
05:00 - 05:30

Egy kávé Szily Nórával
05:30 - 05:56

Műsorszünet
05:56 - 06:00

Rafaela doktornő 43.
06:00 - 06:55

Egy kávé Szily Nórával
06:55 - 07:30

Restaurant
07:30 - 08:05

Feleségcsere XI./5.
08:05 - 09:00

Feleségcsere XI./6.
09:00 - 10:00

Jön a baba - Hadas Krisztával 8.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Restaurant
11:00 - 11:30

Sürgősségi osztály I./18.
11:30 - 12:00

Sürgősségi osztály I./19.
12:00 - 12:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./9.
12:30 - 13:30

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./10.
13:30 - 14:30

Restaurant
14:30 - 15:00

Asztaltól az ágyig - Ausztráliában 5.
15:00 - 16:00

Meztelen szerelem 10.
16:00 - 17:00

Sürgősségi Osztály II./2.
17:00 - 17:30

Sürgősségi Osztály II./3.
17:30 - 18:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./13.
18:00 - 18:55

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./14.
18:55 - 20:00

A világ legrosszabb anyukája 1.
20:00 - 21:00

Rejtélyes halálesetek II./6.
21:00 - 21:30

Rejtélyes halálesetek II./7.
21:30 - 22:00

Rejtélyes történetek 25.
22:00 - 23:00

A valódi Amerika: Bebörtönzött generáció
23:00 - 00:00

Himnusz
00:00 - 00:03

Éjszakai program
00:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:22

Időjárás-jelentés,Agrárhírek
06:22 - 06:30

Közlekedési hírek
06:30 - 06:35

Agrárhíradó
06:35 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 06:52

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
06:52 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:17

Időjárás-jelentés
07:17 - 07:23

Közlekedési hírek,Gazdasági hírek
07:23 - 07:27

Ma reggel
07:27 - 07:52

Közlekedési hírek,Időjárás-jelentés
07:52 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:17

Rúzs és selyem
08:17 - 08:52

Közlekedési hírek,Időjárás-jelentés
08:52 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:12

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
09:12 - 09:15

Világ
09:15 - 09:51

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
09:51 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:12

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
10:12 - 10:15

Esély
10:15 - 10:51
MEGNÉZEM

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
10:51 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Ma délelőtt
11:10 - 11:49

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
11:49 - 11:53

Ma délelőtt
11:53 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Déli híradó
12:01 - 12:45

Ma délután
12:45 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
13:10 - 13:15

Tessék!
13:15 - 13:51

Ma délután
13:51 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
14:10 - 14:15

4kerék
14:15 - 14:51

Ma délután
14:51 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
15:10 - 15:15

Kárpát expressz
15:15 - 15:51

Ma délután
15:51 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
16:10 - 16:15

Világ
16:15 - 16:51

Ma délután
16:51 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
17:10 - 17:15

Tessék!
17:15 - 17:51

Ma délután
17:51 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:24

Sporthírek
18:24 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:28

Közlekedési hírek
18:28 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:10

Időjárás-jelentés,Közlekedési hírek
19:10 - 19:16

Agrárhíradó
19:16 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Sporthírek
20:25 - 20:30

Időjárás-jelentés
20:30 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:22

Ma este
21:22 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:20

Sporthírek
22:20 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:33

Világhíradó
22:33 - 22:50

Világmeteor
22:50 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:10

Időjárás-jelentés
23:10 - 23:12

Ma éjjel
23:12 - 23:54

Angol nyelvű hírek
23:54 - 00:00

Fapad 14.
00:00 - 00:30

Az A38 Hajó színpadán: Stereo MC's - Full Connected Show
00:30 - 01:20

Én vagyok itt
01:20 - 02:55

Camelot 2.
02:55 - 03:40

Az A38 Hajó színpadán: Ágoston Kártett
03:40 - 05:00

Böngésző
05:00 - 06:00

Misi Mókus kalandjai
06:00 - 06:05

Leo és Fred I.
06:05 - 06:15

Lolka és Bolka 50.
06:15 - 06:25

Mekk mester
06:25 - 06:35

Bogyó és Babóca II./10.
06:35 - 06:40

Irány Dinóföld! 26.
06:40 - 06:50

Babar és Badou kalandjai 26.
06:50 - 07:20

Nyuszi Péter 6.
07:20 - 07:30

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 21.
07:30 - 08:00

Tickety Toc 26.
08:00 - 08:25

Bali 46.
08:25 - 08:40

Caillou V./11.
08:40 - 09:05

Leo és Fred I.
09:05 - 09:20

Mélytengeri mentőcsapat I./11.
09:20 - 09:30

Peppa malac I./15.
09:30 - 09:35

Caillou I-II./50.
09:35 - 09:40

Kerek mese 28.
09:40 - 09:45

Mesélj nekem!
09:45 - 09:55

Hetedhét gyerekhíradó
09:55 - 10:10

Gógyi felügyelő 49.
10:10 - 10:35
MEGNÉZEM

Szuper sportosok 15.
10:35 - 10:45

Paula és a vadállatok 26.
10:45 - 11:15

Kaja-kalandok II./13.
11:15 - 11:40

Az én kis szörnyeim I./3.
11:40 - 12:10

Kicsi a bors, de erős III./12.
12:10 - 12:40

Állatkert a cipősdobozban I./12.
12:40 - 13:10

Született kémek III./15.
13:10 - 13:30

Született kémek III./16.
13:30 - 13:55

Elveszett világ 24.
13:55 - 14:20

Szófia hercegnő - Minnie masniboltja 9.
14:20 - 14:50

Ezerszőr
14:50 - 15:50

Állati portrék II./25.
15:50 - 16:10

Mumin és a szentivánéji rémálom
16:10 - 17:25

Bali 46.
17:25 - 17:40

Caillou I-II./51.
17:40 - 17:45

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 22.
17:45 - 18:15

Lolka és Bolka 51.
18:15 - 18:25

Misi Mókus kalandjai
18:25 - 18:40

És te mit gondolsz? 33.
18:40 - 18:45

Ozie Boo! - Mentsük meg a Földet! 54.
18:45 - 18:50

Irány Dinóföld! 27.
18:50 - 19:05

Bogyó és Babóca II./11.
19:05 - 19:15

Nyuszi Péter 7.
19:15 - 19:30

Csűrcsavarosdi 1.
19:30 - 20:00

Böngésző
20:00 - 21:00

Én vagyok itt
21:00 - 22:40

Forma-1 Maláj Nagydíj
22:40 - 00:30

A gépírók
23:10 - 00:15

00:15–00:40

Történelmi városok - Szigetvár

Szabálytalan alakú erődítménye és számtalan festmény, irodalmi alkotás erősíti a Zrínyiekkel a város történelmi szerepvállalásának emlékét a török dúlás idejéről - s már bizonyára sokunknak beugrik a város neve: Szigetvár.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
00:15 - 00:40

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
00:40 - 06:30

Vers mindenkinek
06:30 - 06:40

Legyen a vendégem!
06:40 - 07:20

Fabula
07:20 - 08:15

Észbontó
08:15 - 08:40

Kölyökidő
08:40 - 09:05

Három kívánság
09:05 - 09:55

Humberto cirkusz
09:55 - 10:50
MEGNÉZEM

Ki tud többet Magyarországról?
10:50 - 12:15

Helló, Magyarország!
12:15 - 13:10

Puskás
13:10 - 14:00

Ismeri a Szandi Mandit?
14:00 - 15:25

Capitaly- Ha egy üzlet beindul...
15:25 - 15:55

Szeszélyes évszakok 1992.
15:55 - 16:50

Néhány első szerelem története
16:50 - 17:50

A pesti légionárius
17:50 - 18:45

Zeneszombat
18:45 - 19:45

Slágertévé
19:45 - 20:45

Gyémántvadászok
20:45 - 22:05

Lehetetlen?
22:05 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:10

Zsaruvér és csigavér
23:10 - 00:15

Nighty Night
00:00 - 03:00

1 like ROCK
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Weekender
10:02 - 11:00
MEGNÉZEM

News
11:00 - 11:02

Weekender
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

Music Channel Top 21
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

DJ Andi In The Mix
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Hot Night
22:02 - 00:00

Ilyen lesz a világvége?
00:00 - 01:00

Túlélni Alaszkát III.
01:00 - 02:00

A 80-as évek legnagyobb pillanatai
02:00 - 02:48

Pedig jó ötletnek tűnt
02:48 - 03:10

Pedig jó ötletnek tűnt
03:10 - 03:36

Tonhalcsaták - észak dél ellen
03:36 - 04:24

A Yukon aranyásói
04:24 - 05:12

Különleges építmények
05:12 - 06:00

Mérnöki találékonyság
06:00 - 06:55

Túlélés távirányítással
06:55 - 07:50

Törzsutas a vadonban
07:50 - 08:45

Szellemváros aranya
08:45 - 09:40

Gazdálkodj koszosan!
09:40 - 10:35
MEGNÉZEM

Északi halászok
10:35 - 11:30

Pedig jó ötletnek tűnt
11:30 - 12:00

Pedig jó ötletnek tűnt
12:00 - 12:25

Eszement játékok III.
12:25 - 12:55

Eszement játékok III.
12:55 - 13:20

A Duna, Európa gyöngyszeme
13:20 - 14:15

A Duna, Európa gyöngyszeme
14:15 - 15:10

Elpusztíthatatlanok
15:10 - 16:05

Garázs varázs II.
16:05 - 17:00

Legyőzhetetlen építmények
17:00 - 18:00

Szökevények II.
18:00 - 19:00

Szökevények II.
19:00 - 20:00

100% repülő
20:00 - 21:00

Légikatasztrófák XIII.
21:00 - 22:00

Bevetések hősei
22:00 - 23:00

Bevetések hősei
23:00 - 00:00

Veszedelmes találkozások IV.
00:00 - 01:00

Túlélni a messzi délen
01:00 - 02:00

Emberevő ragadozók
02:00 - 03:00

Top 10 - az állatvilág legjei
03:00 - 04:00

Meghökkentő farmok
04:00 - 05:00

Az oroszlán-suttogó
05:00 - 06:00

Top 10 - az állatvilág legjei
06:00 - 07:00

Top 10 - az állatvilág legjei
07:00 - 08:00

Cápák királysága
08:00 - 09:00

Meglepő párosok III.
09:00 - 10:00

Meglepő párosok III.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Meglepő párosok III.
11:00 - 12:00

Meglepő párosok III.
12:00 - 13:00

Csúcsragadozók
13:00 - 14:00

Csúcsragadozók
14:00 - 15:00

Csúcsragadozók
15:00 - 16:00

Csúcsragadozók
16:00 - 17:00

Csúcsragadozók
17:00 - 18:00

Vad Sri Lanka
18:00 - 19:00

Az oroszlán-suttogó
19:00 - 20:00

Túlélni a messzi délen
20:00 - 21:00

Emberevő ragadozók
21:00 - 22:00

Vad Sri Lanka
22:00 - 23:00

Kinn az orosz vadonban
23:00 - 00:00

V mint Viktória 306.
23:55 - 00:15

V mint Viktória 307.
00:15 - 00:40

Big Time Rush 303.
00:40 - 01:05

Big Time Rush 304.
01:05 - 01:25

Winx Club 118.
01:25 - 01:50

Winx Club 119.
01:50 - 02:15

Fiúkkal az élet 22.
02:15 - 02:35

Fiúkkal az élet 1.
02:35 - 03:00

iCarly 205.
03:00 - 03:25

iCarly 206.
03:25 - 03:45

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 319.
03:45 - 04:10

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 320.
04:10 - 04:35

A Madagaszkár pingvinei 210.
04:35 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 608.
05:00 - 05:20

Umizoomi 417.
05:20 - 05:45

Tickety Toc 116.
05:45 - 05:55

Olive a strucc 55.
05:55 - 06:05

Olive a strucc 56.
06:05 - 06:10

Olive a strucc 57.
06:10 - 06:15

Dóra, a nagy felfedező 809.
06:15 - 06:40

Ben és Holly apró királysága 81.
06:40 - 06:50

Ben és Holly apró királysága 82.
06:50 - 07:05

Bubi Guppik 214.
07:05 - 07:30

Bubi Guppik 215.
07:30 - 07:55

A Mancs Őrjárat 117.
07:55 - 08:20

Winx Club 120.
08:20 - 08:45

Tündéri keresztszülők 902.
08:45 - 09:15

Sanjay & Craig 203.
09:15 - 09:40

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 125.
09:40 - 10:00

Korra Legendája 115.
10:00 - 10:25
MEGNÉZEM

Tini Nindzsa Teknőcök 212.
10:25 - 10:55

S.T.R.A.M.M. - A kém kutya 126.
10:55 - 11:20

Winx Club 131.
11:20 - 11:45

iCarly 304.
11:45 - 12:10

Sam & Cat 116.
12:10 - 12:35

V mint Viktória 305.
12:35 - 13:00

Big Time Rush 112.
13:00 - 13:20

Marvin Marvin 107.
13:20 - 13:45

SpongyaBob KockaNadrág 119.
13:45 - 14:15

SpongyaBob KockaNadrág 120.
14:15 - 14:40

A Madagaszkár pingvinei 124.
14:40 - 15:05

A Madagaszkár pingvinei 125.
15:05 - 15:25

Tündéri keresztszülők 907.
15:25 - 15:55

iCarly 310.
15:55 - 16:20

Big Time Rush 104.
16:20 - 16:45

V, mint Viktória 2.
16:45 - 17:30

SpongyaBob KockaNadrág 163.
17:30 - 18:00

Tini Nindzsa Teknőcök 10.
18:00 - 18:25

A Madagaszkár pingvinei 218.
18:25 - 18:50

Sanjay & Craig 202.
18:50 - 19:15

The Thundermans 117.
19:15 - 19:45

Hathaway Kísértetlak 108.
19:45 - 20:10

Sam & Cat 105.
20:10 - 20:30

SpongyaBob KockaNadrág 122.
20:30 - 20:55

Avatár 119.
20:55 - 21:20

Big Time Rush 308.
21:20 - 21:45

Big Time Rush 309.
21:45 - 22:10

A Madagaszkár pingvinei 122.
22:10 - 22:40

A Madagaszkár pingvinei 123.
22:40 - 22:50

iCarly 223.
22:50 - 23:15

iCarly 224.
23:15 - 23:45

V mint Viktória 308.
23:45 - 00:05

Kultúrsokk: A Selyemút mentén 10.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Éjjeli objektív - Modellrepülőről a világ
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Vad India 1.
07:00 - 07:55

Vad India 2.
07:55 - 08:50

Vad India 3.
08:50 - 09:45

Öko-trükk 6.
09:45 - 10:15

Hogyan készül? Megmutatjuk!
10:15 - 10:45
MEGNÉZEM

Egzotikus emigránsok 7.
10:45 - 11:15

Piacok a világ körül 8.
11:15 - 11:55

A Baltikum madártávlatból 11.
11:55 - 12:55

Kaland a dzsungelhegyen
12:55 - 13:55

Egy Földön élünk II./11.
13:55 - 15:00

Öko-trükk 8.
15:00 - 15:30

Hogyan készül? Megmutatjuk!
15:30 - 16:00

Egzotikus emigránsok 7.
16:00 - 16:30

Piacok a világ körül 8.
16:30 - 17:00

A Baltikum madártávlatból 11.
17:00 - 18:00

Kaland a dzsungelhegyen
18:00 - 19:00

Egy Földön élünk II./11.
19:00 - 20:00

Egzotikus emigránsok 9.
20:00 - 20:30

Piacok a világ körül 10.
20:30 - 21:00

A Baltikum madártávlatból 13.
21:00 - 22:00

A robbantók 1.
22:00 - 23:00

A robbantók 2.
23:00 - 00:00

Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
22:45 - 00:25

A gyilkos paradicsomok visszavágnak
00:25 - 02:15

Irigy Hónaljmirigy Show
02:15 - 03:15

Útonállók
03:15 - 04:10

Sweet Home Alabama
04:10 - 05:00

Dog, a fejvadász
05:00 - 05:30

Seven Days - Az időkapu II./5.
05:30 - 06:25

Egy tonna pénz 8.
06:25 - 07:20

MacGyver
07:20 - 08:20

Dog, a fejvadász II./9-10.
08:20 - 09:20

Csillagkapu: Atlantisz
09:20 - 10:20

Csillagkapu: Atlantisz
10:20 - 11:20
MEGNÉZEM

Zálogcsillagok 12-13.
11:20 - 12:20

Super Car 13.
12:20 - 12:55

Irigy Hónaljmirigy Show
12:55 - 14:00

Irigy Hónaljmirigy Show
14:00 - 15:05

A gyilkos paradicsomok visszavágnak
15:05 - 17:00

Szupercápa
17:00 - 18:45

Sportos
18:45 - 19:00

Air America 4.
19:00 - 20:05

Hawaii Five-0 III./1.
20:05 - 21:00

A 8 kör
21:00 - 22:45

Farkasok birodalma
22:45 - 01:20

Ez ma a sláger
22:30 - 04:00

Nótacsokor
04:00 - 06:00

Zeneposta
06:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Délelőtti vigadó
09:00 - 10:00

Ez ma a sláger
10:00 - 12:00
MEGNÉZEM

Zeneposta
12:00 - 14:00

Ez ma a sláger
14:00 - 15:00

Sztár-Like
15:00 - 16:00

Délutáni vigadó
16:00 - 17:00

Eszem-iszom, dínom-dánom
17:00 - 18:00

Esti vigadó
18:00 - 19:00

Borra-Való
19:00 - 19:30

Sláger híradó
19:30 - 20:00

Zeneexpressz
20:00 - 22:00

Sláger Besf Of - klipválogatás Zoltán Erikával
22:00 - 00:00

Horti angyalai
00:00 - 00:30

Gillette World Sport 7.
00:30 - 01:00

Inside line
01:00 - 01:30

Aranylövés Puzsérral
01:30 - 02:00

Inside Grand Prix
02:00 - 02:30

Gillette World Sport 7.
02:30 - 03:00

Barca TV
03:00 - 05:05

SportKlub Híradó
05:05 - 05:30

a'la CAR 37.
05:30 - 06:00

World of Freesports 1.
06:00 - 06:30

Aranylövés Puzsérral
06:30 - 07:00

Fit HD
07:00 - 08:00

Bayern TV
08:00 - 10:00

a'la CAR (premier) 70.
10:00 - 10:30
MEGNÉZEM

Inside Grand Prix 2.
10:30 - 11:00

Volvo Ocean Race (premier) 25.
11:00 - 11:30

SportKlub Híradó
11:30 - 12:00

Total Car V./9.
12:00 - 12:30

Fradi TV
12:30 - 13:00

Barca TV (premier)
13:00 - 15:00

EBEL összefoglaló
15:00 - 15:15

Jégkorong Magyar Kupa 2015
15:15 - 17:30

Jégkorong Magyar Kupa 2015
17:30 - 22:00

Horti angyalai
22:00 - 22:45

SportKlub Híradó
22:45 - 23:00

Barca TV
23:00 - 01:00

Bostoni halottkémek I./19.
23:30 - 00:30

Dallas 353.
00:30 - 01:35

Párizsi helyszínelők IV./11.
01:35 - 02:40

Hoteltitkok 4.
02:40 - 03:45

Műsorszünet
03:45 - 05:40

A Föld legnagyobb hősei 4.
05:40 - 06:10

A Föld legnagyobb hősei 5.
06:10 - 06:40

W.I.T.C.H., a tiniboszorkányok 7.
06:40 - 07:10

Kacsamesék 13.
07:10 - 07:40

Kacsamesék 14.
07:40 - 08:10

Balu kapitány kalandjai 21.
08:10 - 08:40

Balu kapitány kalandjai 22.
08:40 - 09:10

Kis hableány 29.
09:10 - 09:45

Dallas 349.
09:45 - 10:50
MEGNÉZEM

Dallas 350.
10:50 - 11:55

Anna 3.
11:55 - 14:15

Diana - a tündérmese véget ér
14:15 - 16:10

Downton Abbey II./5.
16:10 - 17:25

Columbo: Türelmetlen hölgy
17:25 - 19:00

7/24
19:00 - 19:25

Miss Marple - A Bertram Szálló
19:25 - 21:25

Jane Eyre
21:25 - 23:50

Bingo, zsebesnek áll a világ
23:50 - 01:40

Mosolyt kérek! 75.
23:40 - 00:35

Rubí, az elbűvölő szörnyeteg 114.
00:35 - 01:30

Menekülés a szerelembe 50.
01:30 - 02:25

A szomszéd főztje...
02:25 - 04:55

Lakosztály
04:55 - 05:20

Így főzünk mi
05:20 - 05:35

Könnyek királynője 4.
05:35 - 06:30

Rubí, az elbűvölő szörnyeteg 74.
06:30 - 07:30

Szelek szárnyán 28.
07:30 - 08:30

Kedves ellenség 28.
08:30 - 09:30

Naphegy klinika 10.
09:30 - 10:30
MEGNÉZEM

Naphegy klinika 11.
10:30 - 11:30

Naphegy klinika 12.
11:30 - 12:30

Így főzünk mi
12:30 - 13:00

Ház az Eaton Place-en II./3.
13:00 - 14:05

Terence Hill - Alpesi őrjárat 4.
14:05 - 15:05

Szelek szárnyán 10.
15:05 - 16:00

Szelek szárnyán 11.
16:00 - 17:00

Szelek szárnyán 12.
17:00 - 18:00

Álomsziget doktorai 2.
18:00 - 19:00

Kutyabaj
19:00 - 20:55

Álomhajó
20:55 - 23:10

7/24
23:10 - 23:30

Mosolyt kérek! 76.
23:30 - 00:25

Éden Hotel 18+
23:30 - 00:50

Jóban Rosszban
00:50 - 01:30

Hazugságok gyűrűjében
01:30 - 02:30

A körzet
02:30 - 03:30

Csapdába csalva
03:30 - 04:00

Az élet iskolája 19.
04:00 - 04:50

SuperTV2 Rajzfilmek
04:50 - 06:40

Design Király 7-8.
06:40 - 07:40

GETAWAY- Viszlát, mi leléptünk! 9.
07:40 - 08:40

Charlie angyalai 3.
08:40 - 09:40

Felejthetetlen II./9.
09:40 - 10:40
MEGNÉZEM

Rózsaágy 2.
10:40 - 11:45

Csapdába csalva
11:45 - 12:50

Csapdába csalva
12:50 - 13:55

Veled is megtörténhet!
13:55 - 15:00

Családi Titkok
15:00 - 16:05

Családi Titkok
16:05 - 17:10

Malac a pácban
17:10 - 19:00

Tények
19:00 - 19:30

Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2. - Az időalagút
19:30 - 21:50

Ragadozók
21:50 - 00:00

Amerika bizarr ételei II./10.
00:00 - 01:00

Nemzetközi házvadászok XLI./13.
01:00 - 01:30

Nemzetközi házvadászok XLII./1.
01:30 - 02:00

Légibemutató I./4.
02:00 - 03:00

Adam Richman a rajongók világában I./4.
03:00 - 03:30

Ételháborúk I./17.
03:30 - 04:00

Drágakővadászat I./6.
04:00 - 05:00

Titkok és legendák kastélyai I./4.
05:00 - 06:00

Világturista XIV./12.
06:00 - 07:00

Nemzetközi házvadászok LX./8.
07:00 - 07:30

Nemzetközi házvadászok LX./9.
07:30 - 08:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./6.
08:00 - 08:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./7.
08:30 - 09:00

Repülőtér 24/7: Miami II./7.
09:00 - 09:30

Repülőtér 24/7: Miami II./8.
09:30 - 10:00

Belevaló vonatok I./1.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Légibemutató I./4.
11:00 - 12:00

A lehetetlen szálloda V./9.
12:00 - 13:00

Nemzetközi házvadászok LXIII./7.
13:00 - 13:30

Nemzetközi házvadászok LXIII./8.
13:30 - 14:00

Extrém nyaralók I./7.
14:00 - 14:30

Extrém nyaralók I./8.
14:30 - 15:00

Építkezés Alaszkában I./1.
15:00 - 15:30

Építkezés Alaszkában I./2.
15:30 - 16:00

Amerika legvadabb útjai I./2.
16:00 - 17:00

Légibemutató I./4.
17:00 - 18:00

A braai mestere III./1.
18:00 - 19:00

A kincsek királya I./7.
19:00 - 19:30

Kincskereskedők I./7.
19:30 - 20:00

Poggyászháborúk III./12.
20:00 - 20:30

Poggyászháborúk III./13.
20:30 - 21:00

A lehetetlen szálloda V./10.
21:00 - 22:00

Légibemutató I./4.
22:00 - 23:00

A világ legizgalmasabb motorkerékpáros túrái XII./4.
23:00 - 00:00

Grimm II./17.
23:35 - 00:35

Tények Este
00:35 - 01:20

Aktív
01:20 - 01:40

Sportos
01:40 - 01:50

EzoTV.hu Jósok, Látók, Médiumok
01:50 - 02:50

Ringer - A vér kötelez 1.
02:50 - 03:35

Felejthetetlen 17.
03:35 - 04:20

Felejthetetlen 18.
04:20 - 05:05

Babavilág
05:05 - 05:35

Super Car
05:35 - 06:00

Időnyomozó 15.
06:00 - 06:25

TV2 Matiné
06:25 - 08:25

Otthon a kertben 3.
08:25 - 08:55

Astro-Világ
08:55 - 10:00

Babavilág
10:00 - 10:25
MEGNÉZEM

Ízig-vérig nő
10:25 - 12:20

Tűsarok
12:20 - 12:50

Villám Spencer, a karibi őrangyal 22.
12:50 - 13:50

Walker, a Texas-i kopó 7.
13:50 - 14:50

Walker, a Texas-i kopó 8.
14:50 - 15:50

Házibuli 2. - A házibuli folytatódik
15:50 - 18:00

Tények
18:00 - 19:00

Jurassic Park 2. - Az elveszett világ
19:00 - 21:45

Vejedre ütök
21:45 - 00:15

Pitch Black - 22 évente a sötétség
23:15 - 01:30

Spartacus: Bosszú III./2.
01:30 - 02:25

Spartacus: Bosszú III./3.
02:25 - 03:25

Nyomtalanul Belgiumban IV./2.
03:25 - 05:05

GSG 9 - Az elit kommandó I./12.
05:05 - 05:50

TV SHOP
05:50 - 06:25

Trendközelben X./2.
06:25 - 06:50

Vérmes négyes IV./18.
06:50 - 07:15

Vérmes négyes IV./19.
07:15 - 07:40

Christine kalandjai V./12.
07:40 - 08:05

Christine kalandjai V./13.
08:05 - 08:35

Férjek gyöngye IV./7.
08:35 - 09:05

Velem vagy nélküled
09:05 - 11:05
MEGNÉZEM

Monk - Flúgos nyomozó I./6.
11:05 - 12:05

Csengetett, Mylord? II./6.
12:05 - 13:10

Csengetett, Mylord? II./7.
13:10 - 14:15

Gyilkos számok II./21.
14:15 - 15:10

CSI: A helyszínelők XI./9.
15:10 - 16:10

Halálosabb iramban
16:10 - 18:20

A cápa
18:20 - 21:00

Pitch Black - 22 évente a sötétség
21:00 - 23:15

Spartacus: Bosszú III./2.
23:15 - 00:25

Cápa 2.
22:00 - 00:25

X-akták VIII./2.
00:25 - 01:25

Johan Falk - Kiemelt ügyek csoportja
01:25 - 03:30

Éjjeli televíziós vásárlás
03:30 - 05:50

Vidióták I./8.
05:50 - 06:15

TV SHOP
06:15 - 06:45

Sentinel - Az őrszem II./19.
06:45 - 07:35

Sentinel - Az őrszem II./20.
07:35 - 08:30

Lehetetlen küldetés IV./12.
08:30 - 09:50

Lehetetlen küldetés V./1.
09:50 - 11:10
MEGNÉZEM

Sörvájvör III./6.
11:10 - 12:05

Tetováló mesterek III./2.
12:05 - 13:00

Viharjelzés II./11.
13:00 - 14:05

Csillagkapu VII./21.
14:05 - 15:05

Kutyám, Jerry Lee 3.
15:05 - 17:05

Két pasi - meg egy kicsi I./5.
17:05 - 17:30

Két pasi - meg egy kicsi I./6.
17:30 - 18:00

Két pasi - meg egy kicsi I./7.
18:00 - 18:25

Két pasi - meg egy kicsi I./8.
18:25 - 18:55

Csillagkapu VII./22.
18:55 - 19:55

Pankráció - összefoglaló V./19.
19:55 - 20:55

Pankráció - A nyers erő V./20.
20:55 - 22:00

Jobb ma egy zsaru, mint holnap kettő
22:00 - 00:20

Műsorszünet
00:00 - 05:00

Roncstelepszökevények III./9.
05:00 - 06:00

Amazónia - Bruce Parryvel I./2.
06:00 - 06:55

Amazónia - Bruce Parryvel I./3.
06:55 - 07:50

Roncstelepszökevények III./5.
07:50 - 08:40

Roncstelepszökevények III./6.
08:40 - 09:30

Roncstelepszökevények III./7.
09:30 - 10:20

Hogy működik? II./1.
10:20 - 10:45
MEGNÉZEM

Hogy működik? II./2.
10:45 - 11:10

Hogy működik? II./3.
11:10 - 11:40

Hogy működik? II./4.
11:40 - 12:05

Miként készül I./1.
12:05 - 13:00

Miként készül I./2.
13:00 - 13:55

A jég repülői V./5.
13:55 - 14:40

A jég repülői V./6.
14:40 - 15:30

Tárgyaink története I./1.
15:30 - 16:25

Hogy működik? II./1.
16:25 - 16:55

Bontsd szét! II./4.
16:55 - 17:20

Tárgyaink története I./2.
17:20 - 18:15

Hogy működik? II./2.
18:15 - 18:40

Bontsd szét! II./5.
18:40 - 19:05

Tárgyaink története I./3.
19:05 - 20:00

Miért zuhan le a repülő? II./7.
20:00 - 20:50

Roncstelepszökevények IV./4.
20:50 - 21:40

A vihar városa I./1.
21:40 - 22:40

Halálos harcosok III./6.
22:40 - 23:35

Hatalmas költöztetők II./17.
23:35 - 00:00

Polgárháború 360 3.
23:45 - 00:40

A nagy földalatti háború 5.
00:40 - 01:30

A világot megváltoztató időjárás 5.
01:30 - 01:55

A világot megváltoztató időjárás 6.
01:55 - 02:20

Az YR XIII időutazó csapat XIII./13.
02:20 - 03:10

Múzeumi rejtélyek II./5.
03:10 - 04:00

A viktoriánus farm 6.
04:00 - 05:00

A középkor 4.
05:00 - 06:00

Párizs, egy főváros története 3.
06:00 - 06:55

Az YR XIII időutazó csapat XIII./2.
06:55 - 07:50

II. világháborús repülőbalesetek nyomozói 1.
07:50 - 08:35

Az élet Jézus idejében 3.
08:35 - 09:30

Kódfejtők
09:30 - 10:25
MEGNÉZEM

Mítoszvadászok III./11.
10:25 - 11:20

Mítoszvadászok I./11.
11:20 - 12:15

Mítoszvadászok I./12.
12:15 - 13:10

Egyiptom elveszett királynői
13:10 - 14:15

II. világháborús repülőbalesetek nyomozói 6.
14:15 - 15:10

Kódfejtők: a Bletchley Park elveszett hősei
15:10 - 16:05

A középkor 4.
16:05 - 17:05

A kastély titkai 4.
17:05 - 18:00

Az élet Jézus idejében 3.
18:00 - 18:55

Egyiptom elveszett királynői
18:55 - 20:00

Mítoszvadászok III./11.
20:00 - 20:55

Kommandósok II./3.
20:55 - 21:50

II. világháborús repülőbalesetek nyomozói 6.
21:50 - 22:45

Múzeumi rejtélyek II./1.
22:45 - 23:35

Titkos társaságok I./3.
23:35 - 00:30

Party Sounds
00:00 - 03:00

Night Sounds
03:00 - 06:00

VIVA Vekker
06:00 - 07:00

Ranglista - Brit
07:00 - 08:00

Ranglista - Magyar
08:00 - 09:00

Tízpróba
09:00 - 10:00

MTV Essentials
10:00 - 12:00
MEGNÉZEM

Best of MEGÁLLÓ
12:00 - 14:00

Top 20 Hottest Girls in Pop 
14:00 - 16:00

VIVA Párbaj
16:00 - 16:30

Út a csúcsra
16:30 - 17:00

Party Sounds
17:00 - 18:00

VIVA Chart Show
18:00 - 20:00

Ranglista - Dance
20:00 - 21:00

Party Sounds
21:00 - 04:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

13.hét

CSOMAGOK

A regisztrációt követően lehetőséged nyílik 24 órán keresztül díjmentesen kipróbálni a szolgáltatásunkat. A FELFEDEZÉS-t követően az alábbi csomagokat tudod megrendelni. Az ALAPCSOMAG előfizetési időtartamának megfelelően választható Kiegészítő csomagok további szórakozást és élményt nyújtanak!

Alapcsomag

17 CSATORNA

800 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

30, 60, 90 és 180 napra vásárolható díjcsomag!

PLUSZ

14 CSATORNA

1400 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

Az ALAP-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

PRÉMIUM

13 CSATORNA

1600 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

A PLUSZ-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

Válogass!

választható csatornák

300 Ft -tól

BŐVEBBEN ÖSSZEÁLLÍTOM

Válogass kedvedre! Alapcsomaghoz választható csatornák.


Hogyan működik?

Támogatott platformok



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

Get it on Google Play

KAPCSOLAT

Anikó

ON
LINE

tel: 1240, email: irjalnekunk@ittott.tv

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet a telefonos elérhetőségen kívül (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.