Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában.

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

FEM3

01:00 - 01:00 Életmód

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeNetwork

01:00 - 01:00 Életmód

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneNetwork

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

PRO4

01:00 - 01:00 Film

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Sport Klub

01:00 - 01:00 Sport

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2 (teszt)

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

ATV
Bonum
Da Vinci Learning
DoQ
Duna HD
Duna World HD
EuroNews
F&H
FEM3
Filmbox
FixTV
H!T Music
HírTv
LifeNetwork
M1 HD
M2 HD
M3
Music Channel
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneNetwork
PRO4
Sláger TV
Sport Klub
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2 (teszt)
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
VIVA

ATV Híradó
00:00 - 00:20

Világhíradó
00:20 - 00:35

Tetthely
00:35 - 01:00

Külvilág
01:00 - 01:25

Fórum
01:25 - 02:00

Műsorzárás
02:00 - 05:40

Műsorajánló
05:40 - 05:45

700-as klub
05:45 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:25

Start +
08:25 - 09:00

Televíziós vásárlási műsorablak
09:00 - 10:25

Friderikusz
10:25 - 11:20

Egyenes beszéd
11:20 - 13:10

A helyzet
13:10 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:40
MEGNÉZEM

Könyvjelző
15:40 - 16:05

Global 3000
16:05 - 16:30

Tetthely
16:30 - 17:00

Fórum
17:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

Fórum
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:15

Havas a pályán
19:15 - 20:30

ATV Híradó
20:30 - 20:40

Vakkomondor
20:40 - 21:10

Hócipő
21:10 - 22:15

Sas kabaré
22:15 - 23:55

ATV Híradó
23:55 - 00:25

Himnusz
00:00 - 00:03

Intentio
00:03 - 00:05

Magazin műsor
00:05 - 00:30

Napi gondolatok
00:30 - 00:40

no comment
00:40 - 00:45

bonum hírek
00:45 - 00:58

Időjárás
00:58 - 01:00

Magazin műsor
01:00 - 02:38

no comment
02:38 - 02:45

bonum hírek
02:45 - 02:50

Időjárás
02:50 - 03:00

Magazin műsor
03:00 - 03:30

Napi gondolatok
03:30 - 03:40

no comment
03:40 - 03:45

bonum hírek
03:45 - 03:58

Időjárás
03:58 - 04:00

Communio
04:00 - 04:40

no comment
04:40 - 04:45

bonum hírek
04:45 - 04:58

Időjárás
04:58 - 05:00

Kávéház
05:00 - 05:40

no comment
05:40 - 05:45

bonum hírek
05:45 - 05:58

Időjárás
05:58 - 06:00

Magazin műsor
06:00 - 06:40

no comment
06:40 - 06:45

bonum hírek
06:45 - 06:58

Időjárás
06:58 - 07:00

Magazin műsor
07:00 - 07:40

no comment
07:40 - 07:45

bonum hírek
07:45 - 07:58

Időjárás
07:58 - 08:00

Magazin műsor
08:00 - 08:29

Intentio
08:29 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:00

Magazin műsor
09:00 - 09:40

no comment
09:40 - 09:45

Audiencia
09:45 - 11:40

no comment
11:40 - 11:45

bonum hírek
11:45 - 11:58

Időjárás
11:58 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Intentio
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:45

Magazin műsor
12:45 - 13:00

Magazin
13:00 - 13:40

no comment
13:40 - 13:45

bonum hírek
13:45 - 13:58

Időjárás
13:58 - 14:00

Daily Mass
14:00 - 15:00
MEGNÉZEM

Communio
15:00 - 15:45

bonum hírek
15:45 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:53

no comment
15:53 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Venite Adoremus
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports
18:00 - 18:40

no comment
18:40 - 18:45

bonum hírek
18:45 - 18:58

Időjárás
18:58 - 19:00

Hetes
19:00 - 19:40

no comment
19:40 - 19:45

bonum hírek
19:45 - 19:58

Időjárás
19:58 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:30

Magazin
20:30 - 21:40

no comment
21:40 - 21:45

bonum hírek
21:45 - 21:58

Időjárás
21:58 - 22:00

Magazin műsor
22:00 - 23:45

bonum hírek
23:45 - 23:58

Időjárás
23:58 - 00:00

A matek története,
00:00 - 01:00

Szuper Tudomány
01:00 - 01:30

Utazás a négyzeten
01:30 - 02:00

Kacsacsőrű emlős - A világ legfurcsább állata
02:00 - 02:50

Egyszerűen nagyszerű
02:50 - 03:00

Tervezés a négyzeten
03:00 - 03:30

Életenergia
03:30 - 04:30

Irány az ágy
04:30 - 05:00

Egyszerűen nagyszerű
05:00 - 05:15

Egyszerűen nagyszerű
05:15 - 05:30

Tudomány a vadonban III.
05:30 - 06:00

Egyszer volt...az élet
06:00 - 06:30

Egyszer volt...a felfedezők
06:30 - 07:00

Felfedező Expressz I./43.
07:00 - 07:30

Hőseink
07:30 - 08:00

Marvi Hammer
08:00 - 08:30

Mi micsoda II.
08:30 - 09:00

Időutazók II.
09:00 - 09:30

Ideje feltalálni valamit
09:30 - 10:00

Marvi Hammer
10:00 - 10:30

Marvi Hammer III./52.
10:30 - 11:00

Iránytű az időben
11:00 - 11:15

Iránytű az időben
11:15 - 11:30

Artzooka 1
11:30 - 12:00

Gyorsvonaton a felfedezés
12:00 - 12:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
12:30 - 13:00

Mi micsoda II.
13:00 - 13:30

Időutazók II.
13:30 - 14:00

Ideje feltalálni valamit
14:00 - 14:30
MEGNÉZEM

Ujjgyakorlatok
14:30 - 14:45

Varázslók
14:45 - 15:00

Egyszer volt hol nem volt a Föld
15:00 - 15:30

Marvi Hammer I./9.
15:30 - 16:00

Artzooka 1
16:00 - 16:30

Mi micsoda II.
16:30 - 17:00

Időutazók II.
17:00 - 17:30

Ideje feltalálni valamit
17:30 - 18:00

Marvi Hammer II./29.
18:00 - 18:30

Marvi Hammer III./70.
18:30 - 19:00

Marvi Hammer II./47.
19:00 - 19:30

Marvi Hammer IV./96.
19:30 - 20:00

Zéró emisszió: A holnap gyára
20:00 - 20:40

Egyszerűen nagyszerű
20:40 - 21:00

Európa Nagy Egyetemei
21:00 - 22:00

Tudomány a vadonban V.
22:00 - 22:30

Tudomány a vadonban V.
22:30 - 23:00

Életem a királynőért
23:00 - 23:50

Tudomány a vadonban
23:50 - 00:00

A pokol kapui 1.
23:00 - 00:30

Elveszett világok 8.
00:30 - 01:30

Az igazság nyomában 5.
01:30 - 02:30

A pokol kapui 1.
02:30 - 04:00

A múlt megfejtése 14.
04:00 - 05:00

Történelem előtti megaviharok 5.
05:00 - 06:00

Az igazság nyomában 5.
06:00 - 07:00

Az igazság nyomában 6.
07:00 - 08:00

Egy birodalom felépítése 9.
08:00 - 09:00

Patton 360-fokban 9.
09:00 - 10:00

Az Amerikai Függetlenségi Háború 1.
10:00 - 11:00

Az alvilág városai 11.
11:00 - 12:00

Az igazság nyomában 6.
12:00 - 13:00

Egy birodalom felépítése 9.
13:00 - 14:00

Megakatasztrófák 6.
14:00 - 15:00
MEGNÉZEM

Megakatasztrófák 7.
15:00 - 16:00

Megakatasztrófák 8.
16:00 - 17:00

Elveszett világok 6.
17:00 - 18:00

Elveszett világok 7.
18:00 - 19:00

Elveszett világok 8.
19:00 - 20:00

Történelem előtti megaviharok 3.
20:00 - 21:05

Történelem előtti megaviharok 4.
21:05 - 22:00

Történelem előtti megaviharok 5.
22:00 - 23:00

Az élet kezdete 1.
23:00 - 00:30

Corleone
23:10 - 01:00

Himnusz
01:00 - 01:05

Dr. T. és a nők
01:05 - 03:05

Magyar elsők
03:05 - 03:20

Pannon expressz
03:20 - 03:50

Határtalanul magyar
03:50 - 04:20

Hazajáró
04:20 - 04:50

Zegzugos történetek
04:50 - 05:20

Akadálytalanul
05:20 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 06:00

Mesélő cégtáblák
06:00 - 06:25

Vágtass velem!
06:25 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:30

Család-barát
07:30 - 09:00

Benji
09:00 - 10:30

Belle és Sébastien 10.
10:30 - 11:00

Hazajáró
11:00 - 11:30

Csodabogár
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:40

Időjárás-jelentés
12:40 - 12:45

Térkép
12:45 - 13:10

Noé barátai
13:10 - 13:45

Labdarúgó-mérkőzés - OTP Bank Liga
13:45 - 16:05
MEGNÉZEM

A világörökség kincsei
16:05 - 16:25

Szerelmes földrajz
16:25 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Időjárás-jelentés
18:25 - 18:30

SzerencseSzombat
18:30 - 19:25

Nero Wolfe rejtélyei 5.
19:25 - 21:10

Így készült az Egynyári kaland
21:10 - 21:45

Casino Royale
21:45 - 00:05

Tálentum
23:35 - 00:05

Angol nyelvű hírek - M1 - 24:00
00:05 - 00:15

Himnusz
00:15 - 00:20

Család-barát
00:20 - 01:40

Hazajáró
01:40 - 02:10

Ízőrzők
02:10 - 02:40

Hacktion Újratöltve 5.
02:40 - 03:35

Angol nyelvű hírek - M1 - 24:00
03:35 - 03:45

Ridikül
03:45 - 04:40

Hagyaték
04:40 - 05:05

Szerelmes földrajz
05:05 - 05:40

Szálka, avagy Bagi és Nacsa megakad a torkán!
05:40 - 06:35

Hazajáró
06:35 - 07:00

A rejtélyes XX. század
07:00 - 07:30

Család-barát
07:30 - 09:00

Hacktion Újratöltve 6.
09:00 - 10:00

Angol nyelvű hírek - M1 - 24:00
10:00 - 10:10

Hogy volt?!
10:10 - 11:05

Itthon vagy!
11:05 - 11:30

Ízőrzők
11:30 - 12:00

Nótacsokor
12:00 - 12:30

Nótacsokor
12:30 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

Aranymetszés
13:15 - 14:10

Novum
14:10 - 14:40
MEGNÉZEM

Szabadság tér '89
14:40 - 15:30

Férfi kézilabda magyar kupa
15:30 - 17:45

Férfi kézilabda magyar kupa
17:45 - 20:00

Van képünk hozzá
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

Gasztroangyal
21:25 - 22:20

Ridikül - Női talkshow
22:20 - 23:10

Duna Regatta
23:10 - 00:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
00:00 - 00:30

Hírösszefoglaló
00:30 - 00:45

Sport, Business Weekly
00:45 - 01:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport
01:00 - 01:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
01:30 - 02:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:00 - 02:15

Sport, Perspectives
02:15 - 02:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly
02:30 - 02:45

Sport, Hírek
02:45 - 03:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Perspectives
03:00 - 03:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek, Cinema
03:30 - 04:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Perspectives
04:00 - 04:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Space
04:30 - 05:00

Hírösszefoglaló, Business Weekly
05:00 - 05:15

Sport, Hírek
05:15 - 05:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Sport, Hírek
05:30 - 06:00

Hírösszefoglaló, Sport
06:00 - 06:15

Business Weekly, Hírek
06:15 - 06:30

Hírösszefoglaló, Sport
06:30 - 06:45

Hírek, Futuris, Hírek
06:45 - 07:00

Hírösszefoglaló, Sport
07:00 - 07:15

Hírek
07:15 - 07:30

Hírösszefoglaló, Sport
07:30 - 07:45

Hírek
07:45 - 08:00

Hírösszefoglaló, Sport, Learning World
08:00 - 08:30

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly, Hírek
08:30 - 09:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
09:00 - 09:30

Hírösszefoglaló, Sport, Reporter, Hírek
09:30 - 10:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
10:00 - 10:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
10:30 - 11:00

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
11:00 - 11:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
11:30 - 12:00

Hírösszefoglaló, Sport, Futuris, Hírek
12:00 - 12:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
12:30 - 13:00

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly
13:00 - 13:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
13:30 - 14:00

Hírösszefoglaló, Sport
14:00 - 14:15

Business Weekly, Hírek
14:15 - 14:30
MEGNÉZEM

Hírösszefoglaló, Learning World, Hírek
14:30 - 15:00

Hírösszefoglaló
15:00 - 15:30

Hírösszefoglaló
15:30 - 16:00

Hírösszefoglaló
16:00 - 16:30

Hírösszefoglaló
16:30 - 17:00

Hírösszefoglaló, Learning World, Hírek
17:00 - 17:30

Hírösszefoglaló, Business Weekly, Hírek
17:30 - 18:00

Hírösszefoglaló
18:00 - 18:30

Hírösszefoglaló
18:30 - 19:00

Hírösszefoglaló, Sport, Reporter
19:00 - 19:30

Hírösszefoglaló, Sport, Programme, Hírek
19:30 - 20:00

Hírösszefoglaló, Sport, Europe Weekly
20:00 - 20:30

Hírösszefoglaló, Sport
20:30 - 20:45

Hírek
20:45 - 21:00

Hírösszefoglaló, Sport
21:00 - 21:15

Hírek
21:15 - 21:30

Hírösszefoglaló, Sport
21:30 - 21:45

Hírek
21:45 - 22:00

Hírösszefoglaló, Sport, Futuris, Hírek
22:00 - 22:30

Hírösszefoglaló, Sport, Hírek
22:30 - 23:00

Hírösszefoglaló, Sport, Business Weekly
23:00 - 23:30

Hírösszefoglaló, Sport, Learning World, Hírek
23:30 - 00:00

Pergető akadémia
00:00 - 00:30

Fishing Show Prága 2015
00:30 - 01:00

Péli Zoltán emlékére
01:00 - 01:30

Dudi Bait
01:30 - 02:00

Zsákmány nyomában
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Pontyszínház
03:30 - 04:00

Halimádók konyhája
04:00 - 04:30

Vissza a suliba
04:30 - 05:00

Fegyvermester
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Disznóhajtás Nagykanizsán
06:00 - 06:30

Péli Zoltán emlékére
06:30 - 07:00

Dudi Bait
07:00 - 07:30

Pergető Akadémia- Csuka horgászat vízi növények között
07:30 - 08:00

IHR Kalandok
08:00 - 08:30

Pontymester
08:30 - 09:00

Éjszakai horgászat Bokor Károllyal
09:00 - 09:30

Feedermánia
09:30 - 10:00

Légy-OTT!
10:00 - 10:30

Fogas fogás
10:30 - 11:00

Pontyszínház
11:00 - 11:30

Walter megoldások
11:30 - 12:00

Halimádók konyhája
12:00 - 12:30

Fishing Show Prága 2015
12:30 - 13:00

Péli Zoltán emlékére
13:00 - 13:30

Dudi Bait
13:30 - 14:00

Zsákmány nyomában
14:00 - 14:30
MEGNÉZEM

Vadászláz
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

IHR Kalandok 15. rész
15:30 - 16:00

IHR Kalandok 15. rész
16:00 - 16:30

Pergető akadémia
16:30 - 17:00

Csuka pergetés Bokor Károllyal
17:00 - 17:30

Pontymester
17:30 - 18:00

Vadászláz
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája Farkas Mihállyal
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Wild Africa 17. rész
19:30 - 20:00

Wild Africa 17. rész
20:00 - 20:30

Horgászkalandok Pupával
20:30 - 21:00

Horgászkalandok Pupával
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Fogas fogás
23:00 - 23:30

Frank Pizon
23:30 - 00:00

Tények
23:25 - 00:45

Csapás az égből
00:45 - 02:25

Shark - Törvényszéki ragadozó
02:25 - 03:15

Dance Moms - Csillagképző
03:15 - 04:00

A mesterszakács titkai
04:00 - 04:30

Szerelmes Anna
04:30 - 05:00

Dance Moms - Csillagképző II./17.
05:00 - 05:45

Providence II./12.
05:45 - 06:30

A Grace klinika VI./9.
06:30 - 07:30

Esküvői tortacsodák
07:30 - 08:30

A mesterszakács titkai
08:30 - 09:00

Charly és a sütigyár
09:00 - 09:30

Tanulj sütni profitól!
09:30 - 10:00

Tanulj sütni profitól!
10:00 - 10:30

Kertből az asztalra
10:30 - 11:30

Több mint TestŐr
11:30 - 12:05

Hetedik mennyország 37.
12:05 - 12:55

Hetedik mennyország 38.
12:55 - 13:50

Ramona és Beezus
13:50 - 15:50
MEGNÉZEM

Magánnyomozók
15:50 - 17:00

Magánnyomozók
17:00 - 18:10

Haláli zsaruk 3.
18:10 - 19:00

Shark - Törvényszéki ragadozó
19:00 - 20:00

NCIS: Los Angeles IV./16.
20:00 - 21:00

Nyerj egy randit Tad Hamiltonnal!
21:00 - 22:55

Tények
22:55 - 23:50

Haláli zsaruk
23:50 - 00:50

Ideglelés - The Blair Witch Project
23:45 - 01:05

Elveszett lelkek kútja
01:05 - 02:45

Tökéletes búvóhely
02:45 - 05:25

Lepel
05:25 - 07:00

Abszolút kezdők
07:00 - 08:45

Dajka kalamajka
08:45 - 10:15

Cserkészkaland
10:15 - 11:40

Lelkek karneválja
11:40 - 13:00

Lizi & Yeti - Egy király sztori
13:00 - 14:25

Holden nyomában
14:25 - 16:05
MEGNÉZEM

Sminkháború: Mary Kay története
16:05 - 17:35

Derű és ború
17:35 - 19:30

A vérdíj
19:30 - 21:05

Anno 1790 8.
21:05 - 22:05

Hősök kora
22:05 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 11:00

Édes2es
11:00 - 12:00

Doku-line
12:00 - 13:00

FIX Magazin
13:00 - 15:00
MEGNÉZEM

Jogász
15:00 - 15:30

Üzletről 30 percben
15:30 - 16:00

Bóta Café
16:00 - 17:00

FIXmagazin
17:00 - 17:30

Esti Hírpercek
17:30 - 17:40

FIX Magazin
17:40 - 18:00

Sztárpercek
18:00 - 18:05

FIX Magazin
18:05 - 18:50

Gamer News
18:50 - 19:00

FIX Magazin
19:00 - 20:00

Sportpálya
20:00 - 21:00

A Doktor
21:00 - 21:55

Esti Hírpercek
21:55 - 22:00

Gamer Zone
22:00 - 23:00

Cover Clips
23:00 - 00:00

Party Non-Stop
22:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Shuffle H!TS
18:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
00:00 - 01:00

Műsorszünet
01:00 - 06:00

Televíziós vásárlási műsorablak
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló ism
07:30 - 08:00

Panaszkönyv
08:00 - 08:30

Magyarország élőben
08:30 - 09:00

Csörte
09:00 - 10:00

BBC Click
10:00 - 10:30

Befutó
10:30 - 11:00

Gyógyhír
11:00 - 11:30

Felfedező
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Televíziós vásárlási műsorablak
12:30 - 13:00

Paletta
13:00 - 13:30

Paletta
13:30 - 14:00

Kommentár nélkül
14:00 - 14:30
MEGNÉZEM

Garázs
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Globál
15:30 - 16:00

BBC Reporters
16:00 - 16:30

Európai Híradó
16:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Our World
17:30 - 18:00

Ázsia
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Látótér
19:30 - 20:00

Civilizáció
20:00 - 21:00

Híradó 21
21:00 - 21:30

Riasztás
21:30 - 22:00

Vetítő: Örvényben I.
22:00 - 23:00

Civilizáció
23:00 - 00:00

Hihetetlen gyógyulások 2.
00:00 - 01:00

Sokkoló függőségek VII./7.
01:00 - 02:00

Rejtélyes történetek II./26.
02:00 - 03:00

Egy kávé Szily Nórával
03:00 - 03:30

Egy kávé Szily Nórával
03:30 - 04:00

Egy kávé Szily Nórával
04:00 - 04:30

Egy kávé Szily Nórával
04:30 - 05:00

Egy kávé Szily Nórával
05:00 - 05:30

Egy kávé Szily Nórával
05:30 - 05:56

Műsorszünet
05:56 - 06:00

Rafaela doktornő 51.
06:00 - 06:50

Egy kávé Szily Nórával
06:50 - 07:20

Restaurant
07:20 - 07:55

Dokik vészhelyzetben II./1.
07:55 - 09:00

Dokik vészhelyzetben II./2.
09:00 - 10:05

Dokik vészhelyzetben II./3.
10:05 - 11:10

Restaurant
11:10 - 11:40

Sürgősségi Osztály II./14.
11:40 - 12:10

Sürgősségi Osztály II./15.
12:10 - 12:40

Súlyos meló I./3.
12:40 - 13:35

A szívünk titkai
13:35 - 14:40
MEGNÉZEM

Restaurant
14:40 - 15:10

Terhes terhesség 5.
15:10 - 16:10

A világ legrosszabb anyukája 7.
16:10 - 17:15

Sürgősségi Osztály III./3.
17:15 - 17:45

Sürgősségi Osztály III./4.
17:45 - 18:15

Súlyos meló I./5.
18:15 - 19:10

Döbbenetes betegségek 1.
19:10 - 20:15

A világ legrosszabb anyukája 9.
20:15 - 21:15

Ciki tini testek 3.
21:15 - 22:15

Sokkoló függőségek VII./8.
22:15 - 23:10

Rejtélyes történetek II./27.
23:10 - 00:05

Himnusz
00:00 - 00:02

Éjszakai program
00:02 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:17

Rúzs és selyem
08:17 - 08:43

Ma reggel
08:43 - 08:54

Ma délelőtt
08:54 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Világ
09:15 - 09:41

Ma délelőtt
09:41 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Esély
10:15 - 10:41

Ma délelőtt
10:41 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Ma délelőtt
11:10 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Déli híradó
12:01 - 12:39

Időjárás-jelentés
12:39 - 12:41

Ma délelőtt
12:41 - 12:54

Ma délután
12:54 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Tessék!
13:15 - 13:41

Ma délután
13:41 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

4kerék
14:15 - 14:41
MEGNÉZEM

Ma délután
14:41 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Kárpát expressz
15:15 - 15:41

Ma délután
15:41 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Világ
16:15 - 16:41

Ma délután
16:41 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Tessék!
17:15 - 17:41

Ma délután
17:41 - 17:52

Ma este
17:52 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:28

Ma este
18:28 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Határon túli híradó
19:15 - 19:25

Ma este
19:25 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

Ma este
21:25 - 21:35

Világhíradó
21:35 - 21:55

Ma éjjel
21:55 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:12

Időjárás-jelentés
23:12 - 23:15

Világhíradó
23:15 - 23:35

Ma éjjel
23:35 - 23:45

Angol nyelvű hírek
23:45 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Fapad 18.
00:00 - 00:30

Az A38 Hajó színpadán:Stereo MC's
00:30 - 01:25

Én vagyok itt
01:25 - 02:55

Camelot 6.
02:55 - 03:45

Az A38 Hajó színpadán: Anti Fitness Club
03:45 - 04:40

Virágzó Magyarország
04:40 - 05:00

Böngésző
05:00 - 06:00

Kukori és Kotkoda I.
06:00 - 06:05

Frakk, a macskák réme I.
06:05 - 06:15

Traktor Tom I.-II./17.
06:15 - 06:25

Trombi és a Tűzmanó II.
06:25 - 06:35

Magyar népmesék V.
06:35 - 06:45

Fejtörők kicsiknek I./3.
06:45 - 06:50

Dip és Dap 19.
06:50 - 06:55

Mumin-völgy 2.
06:55 - 07:05

Csűrcsavarosdi 28.
07:05 - 07:35

Nyuszi Péter 34.
07:35 - 07:50

Állatkert a hátizsákban 23.
07:50 - 08:15

Eperke legújabb kalandjai 8.
08:15 - 08:40

A város hősei 18.
08:40 - 09:00

Caillou V./15.
09:00 - 09:20

Frakk, a macskák réme I.
09:20 - 09:30

Mélytengeri mentőcsapat I./31.
09:30 - 09:40

Peppa malac I./35.
09:40 - 09:50

És te mit gondolsz? 9.
09:50 - 10:00

Pimpa I./18.
10:00 - 10:05

Mesélj nekem!
10:05 - 10:15

Hetedhét gyerekhíradó
10:15 - 10:30

Kiscsirkék 9.
10:30 - 10:40

Paula és a vadállatok 30.
10:40 - 11:15

Kaja-kalandok I./4.
11:15 - 11:35

Az én kis szörnyeim II./11.
11:35 - 12:05

Kicsi a bors, de erős IV./3.
12:05 - 12:35

Állatkert a cipősdobozban II./3.
12:35 - 13:05

Született kémek 23.
13:05 - 13:25

Született kémek 24.
13:25 - 13:50

Az idő kalandorai 2.
13:50 - 14:20

Szófia hercegnő - Minnie masniboltja 13.
14:20 - 14:50
MEGNÉZEM

Piroska és a farkas
14:50 - 15:50

Dinoszaurusz kalandok Andyvel 3.
15:50 - 16:05

Ludas Matyi
16:05 - 17:20

A város hősei 18.
17:20 - 17:35

És te mit gondolsz? 10.
17:35 - 17:45

Állatkert a hátizsákban 24.
17:45 - 18:15

Traktor Tom I.-II./18.
18:15 - 18:30

Kukori és Kotkoda I.
18:30 - 18:40

És te mit gondolsz? 41.
18:40 - 18:50

Fejtörők kicsiknek I./4.
18:50 - 18:55

Mumin-völgy 3.
18:55 - 19:05

Dip és Dap 20.
19:05 - 19:15

Nyuszi Péter 35.
19:15 - 19:30

Csűrcsavarosdi 29.
19:30 - 20:00

Böngésző
20:00 - 21:00

Én vagyok itt
21:00 - 22:40

Gyilkos labda - A kerekesszék harcosai
22:40 - 00:05

Titkos szeretők
23:15 - 00:35

Múltidéző
00:35 - 00:40

Időmetszetek
00:40 - 06:30

Vers mindenkinek
06:30 - 06:35

Legyen a vendégem!
06:35 - 07:10

Fabula
07:10 - 08:00

Észbontó
08:00 - 08:25

Kölyökidő
08:25 - 08:50

Három kívánság
08:50 - 09:40

Látogatók
09:40 - 10:15

Ön: jelölt!
10:15 - 11:30

Hangárverés
11:30 - 12:40

Helló, Magyarország!
12:40 - 13:20

Sport 1990
13:20 - 14:20

Szabó Sándor 75 éves - Válogatás legszebb versfelvételeiből
14:20 - 14:40
MEGNÉZEM

Civil a pályán
14:40 - 16:10

Capitaly- Ha egy üzlet beindul...
16:10 - 16:40

Szeszélyes évszakok 1993.
16:40 - 17:30

Szombat este
17:30 - 19:30

Slágertévé
19:30 - 20:25

Pizsamajáték
20:25 - 22:05

Lehetetlen?
22:05 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:10

Időjárás-jelentés
23:10 - 23:15

A polip
23:15 - 00:20

Nighty Night
00:00 - 03:00

1 like ROCK
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Weekender
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Weekender
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

News
14:00 - 14:02

Magyar óra
14:02 - 15:00
MEGNÉZEM

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

Music Channel Top 21
17:00 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

DJ Andi In The Mix
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Hot Night
22:02 - 00:00

A 2. világháború legnagyobb rajtaütései
00:00 - 01:00

Túlélni Alaszkát III.
01:00 - 02:00

Országút a pokolba III.
02:00 - 02:48

Hekkeld meg az életed!
02:48 - 03:10

Hekkeld meg az életed!
03:10 - 03:36

Túlélni Alaszkát II.
03:36 - 04:24

Horgászok Ásza
04:24 - 05:12

Apokalipszis kastély
05:12 - 06:00

Európa születése
06:00 - 06:55

Európa születése
06:55 - 07:50

Eszement tudomány
07:50 - 08:20

Világörökségek kívül-belül II.
08:20 - 09:10

Dönts vagy meghalsz!
09:10 - 09:40

Tonhal-csaták IV.
09:40 - 10:35

Északi halászok
10:35 - 11:30

Építsük újra Noé bárkáját!
11:30 - 13:20

Országút a pokolba III.
13:20 - 14:15

Járgányügyesek
14:15 - 15:10
MEGNÉZEM

Garázs varázs III.
15:10 - 16:05

Drága kövek
16:05 - 16:30

Drága kövek
16:30 - 17:00

Ételevolúció
17:00 - 18:00

Ételevolúció
18:00 - 19:00

Túlsúlyos bolygó
19:00 - 20:00

Tabu V.
20:00 - 21:00

Tabu IX.
21:00 - 22:00

Oknyomozók Amerikában
22:00 - 23:00

Országút a pokolba III.
23:00 - 00:00

Veszedelmes találkozások V.
00:00 - 01:00

Ember és vadon
01:00 - 02:00

Krokodiltámadás Afrikában
02:00 - 03:00

A természet diktátorai
03:00 - 04:00

A jövő nagymacskái
04:00 - 05:00

Tökéletes nagymacskák
05:00 - 06:00

Farkaskirálynő
06:00 - 07:00

Timbavati - nehéz élet egy szépséges vadonban
07:00 - 08:00

Cápák a strandon
08:00 - 09:00

Cápák a strandon
09:00 - 10:00

Cápák a strandon
10:00 - 11:00

Rejtélyes cápatámadások
11:00 - 12:00

A sebesség bajnokai
12:00 - 13:00

A sebesség bajnokai
13:00 - 14:00

A sebesség bajnokai
14:00 - 15:00
MEGNÉZEM

A sebesség bajnokai
15:00 - 16:00

A sebesség bajnokai
16:00 - 17:00

A sebesség bajnokai
17:00 - 18:00

Vad Indonézia
18:00 - 19:00

Tökéletes nagymacskák
19:00 - 20:00

Kinn az orosz vadonban
20:00 - 21:00

Kinn az orosz vadonban
21:00 - 22:00

Kinn az orosz vadonban
22:00 - 23:00

Kinn az orosz vadonban
23:00 - 00:00

V mint Viktória 309.
23:55 - 00:15

V mint Viktória 310.
00:15 - 00:40

Big Time Rush 226.
00:40 - 01:05

Big Time Rush 227.
01:05 - 01:25

Winx Club 123.
01:25 - 01:50

Winx Club 124.
01:50 - 02:15

Fiúkkal az élet 15.
02:15 - 02:35

Fiúkkal az élet 16.
02:35 - 03:00

iCarly 509.
03:00 - 03:25

iCarly 512.
03:25 - 03:45

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 301.
03:45 - 04:10

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 302.
04:10 - 04:35

A Madagaszkár pingvinei 101.
04:35 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 717.
05:00 - 05:20

Umizoomi 106.
05:20 - 05:45

Tickety Toc 124.
05:45 - 05:55

Olive a strucc 79.
05:55 - 06:05

Olive a strucc 80.
06:05 - 06:10

Olive a strucc 81.
06:10 - 06:15

Dóra, a nagy felfedező 601.
06:15 - 06:40

Ben és Holly apró királysága 97.
06:40 - 06:50

Ben és Holly apró királysága 98.
06:50 - 07:05

Bubi Guppik 314.
07:05 - 07:30

Bubi Guppik 315.
07:30 - 07:55

A Mancs Őrjárat 101.
07:55 - 08:20

Winx Club 128.
08:20 - 08:45

Tündéri keresztszülők 910.
08:45 - 09:15

Sanjay és Craig 107.
09:15 - 09:40

Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 208.
09:40 - 10:00

Korra legendája 123.
10:00 - 10:25

Tini Nindzsa Teknőcök 302.
10:25 - 10:55

S.T.R.A.M.M. - A kém kutya 207.
10:55 - 11:05

Winx Club 107.
11:05 - 11:30

iCarly 404.
11:30 - 12:00

V mint Viktória 317.
12:00 - 12:25

V mint Viktória 318.
12:25 - 12:50

V mint Viktória 319.
12:50 - 13:15

V mint Viktória 320.
13:15 - 13:40

V mint Viktória 321.
13:40 - 14:05

V mint Viktória 322.
14:05 - 14:30
MEGNÉZEM

V mint Viktória 323.
14:30 - 14:55

V mint Viktória 324.
14:55 - 15:20

V mint Viktória 325.
15:20 - 15:50

V mint Viktória 326.
15:50 - 16:15

V mint Viktória 327.
16:15 - 16:45

V, mint Viktória 1.
16:45 - 17:25

SpongyaBob KockaNadrág 135.
17:25 - 17:30

SpongyaBob KockaNadrág 119.
17:30 - 18:00

Tini Nindzsa Teknőcök 16.
18:00 - 18:25

A Madagaszkár pingvinei 107.
18:25 - 18:50

Sanjay és Craig 106.
18:50 - 19:15

A Thunderman család 112.
19:15 - 19:45

Hathaway Kísértetlak 117.
19:45 - 20:10

Sam és Cat 124.
20:10 - 20:30

SpongyaBob KockaNadrág 155.
20:30 - 20:55

Avatár 307.
20:55 - 21:20

Big Time Rush 302.
21:20 - 21:45

Big Time Rush 303.
21:45 - 22:10

A Madagaszkár pingvinei 116.
22:10 - 22:40

A Madagaszkár pingvinei 118.
22:40 - 23:05

iCarly 112.
23:05 - 23:30

iCarly 113.
23:30 - 23:55

V mint Viktória 311.
23:55 - 00:15

Amerika madártávlatból III./2.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Éjjeli objektív - Modellrepülőről a világ
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Földünk a magasból I./1.
07:00 - 08:00

Földünk a magasból I./2.
08:00 - 09:00

Földünk a magasból I./3.
09:00 - 09:55

Megszállottak: Repülő cirkusz
09:55 - 10:30

Hogyan készül? Megmutatjuk!
10:30 - 11:00

Extrém meló: Áramszelidítők 1.
11:00 - 11:30

Extrém meló: Áramszelidítők 2.
11:30 - 12:00

A francia tengerpart madártávlatból 4.
12:00 - 13:00

Szuperhajók 5.
13:00 - 14:00

Mániákus utazó I./5.
14:00 - 14:55
MEGNÉZEM

Megszállottak: Léghajósok
14:55 - 15:30

Hogyan készül? Megmutatjuk!
15:30 - 16:00

Extrém meló: Áramszelidítők 1.
16:00 - 16:30

Extrém meló: Áramszelidítők 2.
16:30 - 17:00

A francia tengerpart madártávlatból 4.
17:00 - 18:00

Szuperhajók 5.
18:00 - 19:00

Mániákus utazó I./5.
19:00 - 20:00

Extrém meló: Jéghegyhalászok 1.
20:00 - 20:30

Extrém meló: Jéghegyhalászok 2.
20:30 - 21:00

A francia tengerpart madártávlatból 6.
21:00 - 22:00

Szuperhajók 7.
22:00 - 23:00

Mániákus utazó II./1.
23:00 - 00:00

Super 8
22:00 - 00:15

Kalandexpressz
00:15 - 02:00

Continuum
02:00 - 03:00

Irigy Hónaljmirigy Show
03:00 - 03:50

Seven Days - Az időkapu
03:50 - 04:40

Seven Days - Az időkapu
04:40 - 05:30

Seven Days - Az időkapu II./13.
05:30 - 06:25

Kacsabirodalom 2.
06:25 - 06:55

Cajun Justice - A mocsarak őrei 2.
06:55 - 07:25

MacGyver
07:25 - 08:25

Dog, a fejvadász II./18-19.
08:25 - 09:25

Kivarrva 3.
09:25 - 09:55

Csillagkapu: Atlantisz
09:55 - 10:55

Csillagkapu: Atlantisz
10:55 - 11:55

Super Car 17.
11:55 - 12:25

Irigy Hónaljmirigy Show
12:25 - 13:25

Irigy Hónaljmirigy Show
13:25 - 14:30
MEGNÉZEM

Sky Kids - Az ég lovagjai
14:30 - 16:40

MacGyver: Az utolsó ítélet
16:40 - 18:45

Sportos
18:45 - 19:00

Air America 7.
19:00 - 20:00

Baywatch 5.
20:00 - 21:00

Hawaii Five-0 III./7.
21:00 - 22:00

Beverly Hills-i zsaru 3.
22:00 - 00:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
23:30 - 00:30

Ez ma a sláger
00:30 - 01:30

A tegnap slágerei (90-es évek)
01:30 - 02:30

Ez ma a sláger
02:30 - 03:30

A tegnap slágerei (60-70-es évek)
03:30 - 04:00

Nótacsokor
04:00 - 06:00

Zeneposta
06:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Délelőtti vigadó
09:00 - 10:00

Ez ma a sláger
10:00 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 14:00

Ez ma a sláger
14:00 - 15:00
MEGNÉZEM

Sztár-Like
15:00 - 16:00

Eszem-iszom, dínom-dánom
16:00 - 18:00

Esti vigadó
18:00 - 19:00

Borra-Való
19:00 - 19:30

Ez ma a sláger - világzenei klipválogatás
19:30 - 20:00

Zeneexpressz
20:00 - 22:00

Sláger Besf Of - klipválogatás Zoltán Erikával
22:00 - 00:00

3 menet Havas Henrikkel
00:00 - 00:30

Gillette World Sport
00:30 - 01:00

French League Preview
01:00 - 01:30

Krakkóból jelentjük
01:30 - 02:00

Trollfoci TV
02:00 - 02:30

French League Preview
02:30 - 03:00

Barca TV
03:00 - 05:05

SportKlub Híradó
05:05 - 05:30

a'la CAR 40.
05:30 - 06:00

World of Freesports
06:00 - 06:30

Krakkóból jelentjük
06:30 - 07:00

Fit HD
07:00 - 08:00

Inside line
08:00 - 08:30

Mobil 1 The Grid
08:30 - 09:00

Gillette World Sport
09:00 - 09:30

Total Italian Football
09:30 - 10:00

a'la CAR 74.
10:00 - 10:30

Padlógáz 3.
10:30 - 11:00

Volvo Ocean Race (premier) 29.
11:00 - 11:30

SportKlub Híradó
11:30 - 12:00

Krakkóból jelentjük
12:00 - 12:30

Fradi TV
12:30 - 13:00

Barca TV (premier)
13:00 - 15:00
MEGNÉZEM

Bayern TV (premier)
15:00 - 17:00

a'la CAR 74.
17:00 - 17:30

EBEL magazin
17:30 - 18:00

Serie A
18:00 - 20:00

Helló, angyalok!
20:00 - 20:30

Nitro Circus
20:30 - 21:00

Muaythai Mania
21:00 - 21:30

French League (felvételről)
21:30 - 23:30

Krakkóból jelentjük
23:30 - 00:00

Bostoni halottkémek II./17.
23:30 - 00:30

Dallas 16.
00:30 - 01:35

Párizsi helyszínelők II./7.
01:35 - 02:40

Hoteltitkok 7.
02:40 - 03:45

Műsorszünet
03:45 - 06:10

W.I.T.C.H., a tiniboszorkányok 15.
06:10 - 06:40

Kacsamesék 41.
06:40 - 07:10

Kacsamesék 42.
07:10 - 07:40

Balu kapitány kalandjai 42.
07:40 - 08:10

Balu kapitány kalandjai 43.
08:10 - 08:40

Kis hableány 7.
08:40 - 09:10

Dallas 12.
09:10 - 10:15

Dallas 13.
10:15 - 11:20

Anna - Az új kezdet
11:20 - 14:10

Egy nap
14:10 - 16:15
MEGNÉZEM

Downton Abbey II./9.
16:15 - 17:25

Columbo: Gyilkosság a műtőasztalon
17:25 - 19:00

7/24
19:00 - 19:25

Miss Marple: Holttest a könyvtárszobában
19:25 - 21:25

Reflektorfény
21:25 - 23:50

Jesse Stone: Rejtélyes bankrablás
23:50 - 01:40

A szív parancsa 3.
23:40 - 00:35

A szerelem tengere 27.
00:35 - 01:20

Menekülés a szerelembe 78.
01:20 - 02:25

A szomszéd főztje...
02:25 - 04:40

Lakosztály
04:40 - 05:05

Így főzünk mi
05:05 - 05:35

Könnyek királynője 32.
05:35 - 06:30

Rubí, az elbűvölő szörnyeteg 102.
06:30 - 07:30

Szelek szárnyán 56.
07:30 - 08:30

Kedves ellenség 56.
08:30 - 09:30

Naphegy klinika 22.
09:30 - 10:30

Naphegy klinika 23.
10:30 - 11:30

Naphegy klinika 24.
11:30 - 12:30

Így főzünk mi
12:30 - 13:00

Ház az Eaton Place-en II./2.
13:00 - 14:15

Terence Hill - Alpesi őrjárat 12.
14:15 - 15:20
MEGNÉZEM

Szelek szárnyán 22.
15:20 - 16:20

Szelek szárnyán 23.
16:20 - 17:20

Szelek szárnyán 24.
17:20 - 18:20

Álomsziget doktorai 10.
18:20 - 19:20

Nathalie második élete
19:20 - 21:35

Álomhajó
21:35 - 23:10

7/24
23:10 - 23:40

A szív parancsa 4.
23:40 - 00:25

Éden Hotel 18+
23:30 - 00:50

Jóban Rosszban
00:50 - 01:30

Szívdobbanás
01:30 - 02:35

A körzet
02:35 - 03:30

Csapdába csalva
03:30 - 04:00

Az élet iskolája 1.
04:00 - 04:50

SuperTV2 Rajzfilmek
04:50 - 06:20

Nézd meg az anyját! 2-3.
06:20 - 07:30

GETAWAY- Viszlát, mi leléptünk!
07:30 - 08:30

Charlie angyalai 7.
08:30 - 09:30

Felejthetetlen II./13.
09:30 - 10:30

Rózsaágy 6.
10:30 - 11:35

Csapdába csalva
11:35 - 12:40

Csapdába csalva
12:40 - 13:45

Veled is megtörténhet!
13:45 - 14:50
MEGNÉZEM

Családi Titkok
14:50 - 15:55

Családi Titkok
15:55 - 17:00

Terápiás szerelem
17:00 - 19:00

Tények
19:00 - 19:30

Madagaszkár
19:30 - 21:25

Kertvárosi kommandó
21:25 - 23:30

Robbanófejek
23:30 - 01:20

Amerika bizarr ételei V./2.
00:00 - 01:00

Nemzetközi házvadászok XLV./1.
01:00 - 01:30

Nemzetközi házvadászok XLV./2.
01:30 - 02:00

Légibemutató I./8.
02:00 - 03:00

Adam Richman a rajongók világában I./8.
03:00 - 03:30

Ételháborúk I./21.
03:30 - 04:00

Drágakővadászat I./4.
04:00 - 05:00

Múzeumi rejtélyek I./3.
05:00 - 06:00

Világturista XVI./10.
06:00 - 07:00

Nemzetközi házvadászok LXI./3.
07:00 - 07:30

Nemzetközi házvadászok LXI./4.
07:30 - 08:00

Reptér 24/7: Miami III./4.
08:00 - 08:30

Reptér 24/7: Miami III./5.
08:30 - 09:00

Extrém lakóhajók I./2.
09:00 - 10:00

Mellékutak kincsei I./1.
10:00 - 10:30

Mellékutak kincsei I./2.
10:30 - 11:00

Légibemutató I./8.
11:00 - 12:00

A lehetetlen szálloda I./1.
12:00 - 13:00

Nemzetközi házvadászok XLII./6.
13:00 - 13:30

Nemzetközi házvadászok XL./2.
13:30 - 14:00

Extrém nyaralók I./1.
14:00 - 14:30
MEGNÉZEM

Romok kincskeresői I./1.
14:30 - 15:00

Építkezés Alaszkában II./2.
15:00 - 16:00

Belevaló vonatok I./3.
16:00 - 17:00

Amerika bizarr ételei I./3.
17:00 - 18:00

A braai mestere III./5.
18:00 - 19:00

Jonathan Phang ínyencvonatai II./3.
19:00 - 20:00

Extrém lakóhajók I./3.
20:00 - 21:00

A lehetetlen szálloda V./2.
21:00 - 22:00

Légibemutató I./8.
22:00 - 23:00

Poggyászháborúk I./13.
23:00 - 23:30

Poggyászháborúk I./14.
23:30 - 00:00

Grimm II./21.
23:35 - 00:40

Tények Este
00:40 - 01:25

Aktív
01:25 - 01:45

Sportos
01:45 - 02:00

EZO.TV/Jósok, Látók, Médiumok
02:00 - 03:00

Ringer - A vér kötelez 5.
03:00 - 03:40

Emily doktornő 13.
03:40 - 04:20

Balfékek
04:20 - 04:45

Balfékek
04:45 - 05:10

Babavilág
05:10 - 05:35

Super Car
05:35 - 06:00

Az idő örvényében 6.
06:00 - 06:25

TV2 Matiné
06:25 - 08:10

Kezedben az életed 1.
08:10 - 08:35

Otthon a kertben 7.
08:35 - 09:05

Astro-Világ
09:05 - 10:15

Babavilág
10:15 - 10:45

Balfékek III./4.
10:45 - 11:10

Tűsarok
11:10 - 11:40

Monk - Flúgos nyomozó VIII./13.
11:40 - 12:40

Knight Rider 7.
12:40 - 13:45

Walker, a Texas-i kopó 18.
13:45 - 14:45
MEGNÉZEM

Walker, a Texas-i kopó 19.
14:45 - 15:50

Marhakonzerv-akció
15:50 - 18:00

Tények
18:00 - 19:00

Hamis a baba
19:00 - 20:40

A felejtés bére
20:40 - 23:10

Fortress 2: Pokoli űr
23:10 - 01:05

Hetedik
23:00 - 01:40

Feketelista II./4.
01:40 - 02:30

Spartacus: Bosszú III./10.
02:30 - 03:30

Spartacus: Elátkozottak háborúja III./1.
03:30 - 05:15

Igazgyöngy I./8.
05:15 - 06:10

TV SHOP
06:10 - 06:40

Trendközelben X./6.
06:40 - 07:10

Vérmes négyes V./87.
07:10 - 07:35

Vérmes négyes V./88.
07:35 - 08:00

Férjek gyöngye V./11.
08:00 - 08:30

Férjek gyöngye V./12.
08:30 - 09:00

Férjek gyöngye V./13.
09:00 - 09:30

Férjek gyöngye V./14.
09:30 - 10:00

Csenő manók
10:00 - 11:50

Monk - Flúgos nyomozó III./1.
11:50 - 12:45

Csengetett, Mylord? I./4.
12:45 - 13:55

Csengetett, Mylord? I./5.
13:55 - 15:00
MEGNÉZEM

Csengetett, Mylord? I./6.
15:00 - 16:10

CSI: A helyszínelők XI./13.
16:10 - 17:10

Csenő manók
17:10 - 18:50

Táncoló talpak
18:50 - 21:00

Gorilla bácsi
21:00 - 22:55

Spartacus: Bosszú III./10.
22:55 - 00:15

X-akták IX./1.
00:00 - 01:00

Éghasadás I./2.
01:00 - 01:55

A rejtély I./2.
01:55 - 02:40

Üldözés életre-halálra - A legdurvább rendőrsztorik IV./2.
02:40 - 03:30

Éjjeli televíziós vásárlás
03:30 - 05:55

Vidióták I./36.
05:55 - 06:20

TV SHOP
06:20 - 06:50

Sentinel - Az őrszem III./5.
06:50 - 07:40

Sentinel - Az őrszem III./6.
07:40 - 08:35

Lehetetlen küldetés V./85.
08:35 - 09:55

Lehetetlen küldetés V./86.
09:55 - 11:15

Sörvájvör III./10.
11:15 - 12:10

Tetováló mesterek III./6.
12:10 - 13:05

Viharjelzés III./4.
13:05 - 14:10

A nagy kiruccanás
14:10 - 16:05
MEGNÉZEM

Jóbarátok V./24.
16:05 - 16:35

Jóbarátok VI./1.
16:35 - 17:00

Két pasi - meg egy kicsi I./21.
17:00 - 17:30

Két pasi - meg egy kicsi I./22.
17:30 - 18:00

Két pasi - meg egy kicsi I./23.
18:00 - 18:25

Két pasi - meg egy kicsi I./24.
18:25 - 18:55

Csillagkapu IX./5.
18:55 - 19:55

Pankráció - összefoglaló V./23.
19:55 - 20:55

Pankráció - A nyers erő V./24.
20:55 - 22:00

Amerikai Horror Story IV./8.
22:00 - 23:00

Hazugságok hálója
23:00 - 01:35

Műsorszünet
00:00 - 05:00

Emberek a boxutcában II./3.
05:00 - 06:00

Vékony jégen 5.
06:00 - 06:55

Veszélyes utakon I./1.
06:55 - 08:00

Roncstelepszökevények I./5.
08:00 - 08:55

Roncstelepszökevények I./6.
08:55 - 09:45

Vadászat a tenger mélyén I./5.
09:45 - 10:30

Hogy működik? I./1.
10:30 - 10:55

Hogy működik? I./2.
10:55 - 11:20

Hogy működik? I./3.
11:20 - 11:45

Hogy működik? I./4.
11:45 - 12:10

Veszély - ásógépek munkában 3.
12:10 - 13:00

Veszély - ásógépek munkában 4.
13:00 - 13:50

Tornádók nyomában 6.
13:50 - 14:35
MEGNÉZEM

Tornádók nyomában 7.
14:35 - 15:20

Tárgyaink története I./10.
15:20 - 16:15

Hogy működik? I./1.
16:15 - 16:45

Bontsd szét! I./11.
16:45 - 17:10

Tárgyaink története I./1.
17:10 - 18:05

Hogy működik? I./2.
18:05 - 18:30

Bontsd szét! I./12.
18:30 - 18:55

Tárgyaink története I./2.
18:55 - 19:50

London szuperalagútja I./3.
19:50 - 20:55

Roncstelepszökevények IV./8.
20:55 - 21:50

Hurrikánok 1.
21:50 - 22:40

Halálos harcosok III./10.
22:40 - 23:35

Hatalmas költöztetők I./11.
23:35 - 00:00

Egykori fekete műveletek I./5.
23:45 - 00:35

A titkos háború 5.
00:35 - 01:25

Nőstényfarkasok 2.
01:25 - 02:25

Időutazó csapat XV./12.
02:25 - 03:15

Múzeumi rejtélyek I./3.
03:15 - 04:00

György korabeli emberekkel otthon 2.
04:00 - 05:00

A középkori születés, házasságkötés és halál 2.
05:00 - 06:00

Hannibál útját követve 5.
06:00 - 06:30

Hannibál útját követve 6.
06:30 - 07:00

Az YR XIII időutazó csapat XIII./8.
07:00 - 07:50

A nagy földalatti háború 1.
07:50 - 08:40

További viktoriánus kori alattomos gyilkosok
08:40 - 09:35

Tiltott történelem I./4.
09:35 - 10:30

Tiltott történelem I./5.
10:30 - 11:25

X misszió IV./3.
11:25 - 12:25

X misszió IV./4.
12:25 - 13:25

Viktoriánus kori alattomos gyilkosok
13:25 - 14:20

Történelmet csináló asszonyok 2.
14:20 - 15:15
MEGNÉZEM

Anyák, gyilkosok és úrnők: az ókori Róma császárnői 2.
15:15 - 16:20

Versailles felemelkedése és bukása - XVI. Lajos
16:20 - 17:15

Hannibál útját követve 5.
17:15 - 17:45

Hannibál útját követve 6.
17:45 - 18:15

Napóleon: az oroszországi hadjárat 1.
18:15 - 19:10

II. világháborús repülőbalesetek nyomozói 4.
19:10 - 20:00

A csendes háború: tenger alatti csaták 1.
20:00 - 21:00

Kommandósok II./6.
21:00 - 21:55

Szerelmesnek lenni Hitlerbe
21:55 - 22:50

Múzeumi rejtélyek II./5.
22:50 - 23:35

További viktoriánus kori alattomos gyilkosok
23:35 - 00:30

Party Sounds
00:00 - 04:00

Night Sounds
04:00 - 06:00

Ranglista - Brit
06:00 - 07:00

Ranglista - Magyar
07:00 - 08:00

VIVA Beatz
08:00 - 09:00

Tízpróba
09:00 - 10:00

Ariana Grande's Biggest Pop Collaborations
10:00 - 12:00

Best of MEGÁLLÓ
12:00 - 14:00

Top 20 popsztár
14:00 - 16:00
MEGNÉZEM

Út a csúcsra
16:00 - 16:30

VIVA Párbaj
16:30 - 17:00

Party Sounds
17:00 - 18:00

VIVA Chart Show
18:00 - 20:00

VIVA Beatz
20:00 - 21:00

Party Sounds
21:00 - 04:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

17.hét

CSOMAGOK

A regisztrációt követően lehetőséged nyílik 24 órán keresztül díjmentesen kipróbálni a szolgáltatásunkat. A FELFEDEZÉS-t követően az alábbi csomagokat tudod megrendelni. Az ALAPCSOMAG előfizetési időtartamának megfelelően választható Kiegészítő csomagok további szórakozást és élményt nyújtanak!

Alapcsomag

17 CSATORNA

800 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

30, 60, 90 és 180 napra vásárolható díjcsomag!

PLUSZ

14 CSATORNA

1400 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

Az ALAP-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

PRÉMIUM

13 CSATORNA

1600 Ft -tól

BŐVEBBEN MEGRENDELEM

A PLUSZ-csomag megvásárlását követően, annak előfizetési időtartamától függően, 30, 60, 90 és 180 napra fizetheted elő.

Válogass!

választható csatornák

300 Ft -tól

BŐVEBBEN ÖSSZEÁLLÍTOM

Válogass kedvedre! Alapcsomaghoz választható csatornák.


Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, okosTV (Smart TV), Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

Get it on Google Play

KAPCSOLAT

Anikó

ON
LINE

tel: 1240, email: irjalnekunk@ittott.tv

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet a telefonos elérhetőségen kívül (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.