Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Disney Junior

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Ikon Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeNetwork

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneNetwork

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

Roxy Music TV

01:00 - 01:00 Zene

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2 (teszt)

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
Bonum
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Disney Junior
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
HírTv
LifeNetwork
Mozi +
Music Channel
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneNetwork
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2 (teszt)
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Profit7
08:20 - 08:46

Ma reggel
08:46 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Világ
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00
MEGNÉZEM

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

HÍREK - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

Időjárás-jelentés
19:00 - 19:05

Tessék!
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:35

Ma este
20:35 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

Ma este
21:25 - 21:35

Világhíradó
21:35 - 21:55

Ma éjjel
21:55 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:45 - 00:45

Doc Martin IV./3.
00:45 - 01:35

Én vagyok itt
01:35 - 03:05

Római helyszínelők - Árulkodó nyomok VIII./16.
03:05 - 04:00

Akvárium Stage Pass
04:00 - 04:55

Mit gondolsz, ki vagy? 5.
04:55 - 06:00

A Kisvakond 16.
06:00 - 06:05

A kockásfülű nyúl I.
06:05 - 06:15

Dörmögőék kalandjai
06:15 - 06:25

Leo és Fred
06:25 - 06:35

Teletabik 11.
06:35 - 06:50

Béku és barátai 1.
06:50 - 06:55

Béku és barátai 2.
06:55 - 07:05

A mesebanda - Dr. Seuss kacagtató kacatjai II./13.
07:05 - 07:35

Max és Ruby 28.
07:35 - 08:00

Rejtélyek Tesz-vesz városban II./19.
08:00 - 08:30

Mickey egér játszótere 19.
08:30 - 08:50

A gumimacik II./6.
08:50 - 09:20

Dr. Plüssi I./19.
09:20 - 09:40

Aladdin 19.
09:40 - 10:10

Rozsdalovag
10:10 - 11:35
MEGNÉZEM

Gógyi felügyelő 25.
11:35 - 11:55

Gógyi felügyelő 26.
11:55 - 12:20

Lucky Luke a Vadnyugaton 21.
12:20 - 12:50

Sherlock, a jak 19.
12:50 - 13:00

Sherlock, a jak 20.
13:00 - 13:20

Willy Fog újabb kalandjai 7.
13:20 - 13:50

A kis herceg legújabb kalandjai II./9.
13:50 - 14:15

Bab Berci kalandjai - Bab Berci és a tünkány vagy kicsoda
14:15 - 14:20

Gyerekversek
14:20 - 14:25

Vízipók-Csodapók I.
14:25 - 14:30

Béci és Réci 1.
14:30 - 14:45

Béci és Réci 2.
14:45 - 15:00

Supa Strikas - Fociláz 3.
15:00 - 15:25

Irány Okido! 1.
15:25 - 15:35

Irány Okido! 2.
15:35 - 15:55

A kis hableány
15:55 - 17:00

Mickey egér játszótere 19.
17:00 - 17:20

A gumimacik II./6.
17:20 - 17:45

Dr. Plüssi I./19.
17:45 - 18:10

Aladdin 19.
18:10 - 18:35

Kókusz Kokó, a kis sárkány I./37.
18:35 - 18:50

Kókusz Kokó, a kis sárkány I./38.
18:50 - 19:05

Gondos Bocsok 15.
19:05 - 19:30

Gondos Bocsok és az Unokatesók 3.
19:30 - 20:05

A muskétások II./10.
20:05 - 21:05

Én vagyok itt
21:05 - 22:40

MR2 Akusztik+ a Müpából
22:40 - 00:00

Prima Primissima Díjátadó Gála
22:00 - 00:10

Szerelmi hadviselés
00:10 - 01:40

Az én '56-om
01:40 - 01:55

Szeretnivaló szörnyeteg
01:55 - 03:35

Hagyaték
03:35 - 04:00

Noé barátai
04:00 - 04:30

Lélek Boulevard - Barkó Judit műsora
04:30 - 04:55

Himnusz
04:55 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:25

Magyar történelmi arcképcsarnok
05:25 - 05:45

Hajnali gondolatok
05:45 - 05:50

Az én '56-om
05:50 - 05:55

Hazajáró
05:55 - 06:35

Világörökség Portugáliában
06:35 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Család-barát
07:25 - 09:05

Joe Kidd
09:05 - 10:35

A világörökség kincsei
10:35 - 10:55
MEGNÉZEM

Noé barátai
10:55 - 11:25

Térkép
11:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Az én '56-om
12:45 - 12:55

Ízőrzők
12:55 - 13:30

Hazajáró
13:30 - 14:00

Magyar Krónika
14:00 - 14:30

Szeretettel Hollywoodból
14:30 - 15:00

Múzeumtúra - francia módra I.
15:00 - 15:35

Történelmi magánügyek
15:35 - 17:00

Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:30

Krokodil Dundee 2.
19:30 - 21:15

Kenó
21:15 - 21:30

Pearl Harbor - Égi háború
21:30 - 00:35

Labdarúgó mérkőzés
23:15 - 01:15

Játékoskijáró
01:15 - 02:20

Labdarúgó mérkőzés
02:20 - 04:05

Hungaroring magazin
04:05 - 04:35

BRINGASPORT magazin
04:35 - 04:50

Vízilabda - Bajnoki Ligája mérkőzések 2016
04:50 - 06:15

Labdarúgó mérkőzés
06:15 - 08:45

M4 Sport stúdió
08:45 - 09:00

Jövünk!
09:00 - 09:30

Szabadidő magazin
09:30 - 09:55

M4 Sport stúdió
09:55 - 10:10

M4 Sport stúdió
10:10 - 10:30

Labdarúgás
10:30 - 12:21
MEGNÉZEM

M4 Sport stúdió
12:21 - 12:40

FIFA magazin
12:40 - 13:05

Fradi Tv
13:05 - 13:30

WTCC magazin
13:30 - 13:55

Játékoskijáró
13:55 - 15:00

M4 Sport stúdió
15:00 - 15:15

M4 Sport stúdió
15:15 - 15:30

Labdarúgó mérkőzés
15:30 - 17:21

M4 Sport stúdió
17:21 - 17:30

M4 Sport stúdió
17:30 - 18:00

Labdarúgó mérkőzés
18:00 - 19:51

M4 Sport stúdió
19:51 - 20:15

M4 Sport stúdió
20:15 - 20:30

Vízilabda mérkőzés
20:30 - 21:46

M4 Sport stúdió
21:46 - 22:15

M4 Sport stúdió
22:15 - 22:21

Vitorlázás - Vendée Globe
22:21 - 22:40

Múlt és Jelen egy időben
22:40 - 23:15

Lovas VK
23:15 - 00:15

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:25

Fapad 1.
00:25 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Hogy volt?!
01:35 - 02:30

Nincs többé férfi
02:30 - 04:05

Önök kérték
04:05 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Család-barát
05:25 - 07:00

Kulturális Híradó
07:00 - 07:30

Legenda - válogatás 7.
07:30 - 08:00

Legenda - válogatás 8.
08:00 - 08:30

Német nyelvű hírek
08:30 - 08:40

Kínai nyelvű hírek
08:40 - 08:45

Orosz nyelvű hírek
08:45 - 08:55

Unió28
08:55 - 09:20

Kosár
09:20 - 09:40

Itthon vagy!
09:40 - 10:05

Világörökség Portugáliában
10:05 - 10:25

Rúzs és selyem
10:25 - 10:55
MEGNÉZEM

Öt kontinens
10:55 - 11:25

Angol nyelvű hírek
11:25 - 11:45

Helyet az öregeknek
11:45 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

MMA - portré sorozat
13:15 - 14:10

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
14:10 - 14:40

Hangvilla
14:40 - 15:10

Új idők, új dalai
15:10 - 15:40

Hogy volt?!
15:40 - 16:35

Autonómiák Európában
16:35 - 17:35

Család-barát
17:35 - 19:10

Szabadság tér '56
19:10 - 20:00

Mindenből egy van
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:30

A Bagi Nacsa Show
21:30 - 22:25

Munkaügyek - IrReality Show VI./9.
22:25 - 23:05

Hazajáró
23:05 - 23:35

Opera Café
23:35 - 00:05

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 45.
00:00 - 00:35

Vers mindenkinek
00:35 - 00:40

A Kisasszony 151.
00:40 - 01:10

A Kisasszony 152.
01:10 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ismeretlen ismerősök
06:35 - 07:05

Szende szélhámosok 1.
07:05 - 07:30

Frici, a vállalkozó szellem 17.
07:30 - 08:00

Csak ülök és mesélek
08:00 - 09:15

Játék határok nélkül
09:15 - 09:30

Játék határok nélkül 2.
09:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 45.
11:15 - 11:45

Helló, világ!
11:45 - 12:35

retrock
12:35 - 12:45

Világsztárok Budapesten
12:45 - 13:20

Charlie angyalai II./18.
13:20 - 14:15

Charlie angyalai II./19.
14:15 - 15:05

Szeszélyes évszakok
15:05 - 16:05

Nádas-borsh 1.
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Mosoly a javából 1.
17:15 - 18:15

Modell kerestetik
18:15 - 18:50

Top-Show
18:50 - 20:10

Rögtön jövök!
20:10 - 21:05

Özvegy menyasszonyok
21:05 - 22:25

A Rockoperaház fantomja
22:25 - 23:15

Mozdulj, hogy Joe járhasson
23:15 - 00:20

Kulturális Híradó
00:00 - 00:30

Esti kérdés
00:30 - 01:00

Mindenki Akadémiája
01:00 - 01:30

Előszó a filmhez
01:30 - 01:35

Pacsirta
01:35 - 03:15

Felsős
03:15 - 03:45

Érettségi 2017
03:45 - 04:10

Mindenki Akadémiája
04:10 - 04:40

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
04:40 - 05:05

Kulturális Híradó
05:05 - 05:30

Esti kérdés
05:30 - 06:00

Mindenki Akadémiája
06:00 - 06:25

Mindenki Akadémiája
06:25 - 06:55

Mindenki Akadémiája
06:55 - 07:25

Érettségi 2017
07:25 - 07:55

Érettségi 2017
07:55 - 08:25

Érettségi 2017
08:25 - 08:55

Érettségi 2017
08:55 - 09:25

Érettségi 2017
09:25 - 10:00

Hétvégi belépő
10:00 - 12:00
MEGNÉZEM

Szólalj meg! - németül
12:00 - 12:30

Szólalj meg! - franciául
12:30 - 13:00

Szólalj meg! - olaszul
13:00 - 13:30

Szólalj meg! - spanyolul
13:30 - 14:00

Szólalj meg! - oroszul
14:00 - 14:35

My Family 52.
14:35 - 15:05

My Family 53.
15:05 - 15:40

My Family 54.
15:40 - 16:10

Hazajáró
16:10 - 16:45

Rejtélyes XX. század
16:45 - 17:20

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
17:20 - 17:55

A világ csodái 2.
17:55 - 18:45

Herman Ottó 100 - MME 40, avagy a természetvédelem hajnala
18:45 - 19:45

Nagyok
19:45 - 20:20

Magyar Krónika
20:20 - 20:50

A király halála - II. Lajos élete és rejtélyes halála
20:50 - 21:50

On the spot - Diktátorok gyermekei
21:50 - 22:50

Miért
22:50 - 23:20

Szabadság tér '56
23:20 - 00:10

Világhíradó
00:00 - 00:10

Szabad szemmel
00:10 - 01:30

700-as klub
01:30 - 02:00

Szabad szemmel
02:00 - 03:20

A nap híre
03:20 - 03:45

Csisztu 24
03:45 - 04:35

700-as klub
04:35 - 05:00

Műsorzárás
05:00 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 05:55

700-as klub
05:55 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:20

Start plusz
08:20 - 09:00

Televíziós vásárlási műsorablak
09:00 - 10:00

Magánszféra
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Henrik angyalai
11:00 - 12:00

Laci bácsi konyhája
12:00 - 13:00

Csisztu 24
13:00 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:45

Szabad szemmel
15:45 - 17:00

Egy kívánság
17:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:15

Még egy kívánság
18:15 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Havas a pályán
19:15 - 20:30

Vakkomondor
20:30 - 21:00

Dumakabaré
21:00 - 21:30

Columbo: A szemfényvesztő
21:30 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 00:00

Európa
00:00 - 00:30

P. Michels Antal elmélkedése
00:30 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

Hírek, időjárás
00:45 - 01:00

bonum anno
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

Hírek, időjárás
02:45 - 03:00

A konyha angyala
03:00 - 03:30

P. Michels Antal elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

Hírek, időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

Hírek, időjárás
04:45 - 05:00

Látogató
05:00 - 05:30

P. Michels Antal elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

Hírek, időjárás
05:45 - 06:00

Rorate
06:00 - 06:30

P. Michels Antal elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

Hírek, időjárás
06:45 - 07:00

Terra Santa News
07:00 - 07:30

P. Michels Antal elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

Hírek, időjárás
07:45 - 08:00

Rome Reports
08:00 - 08:28

Műsorismertetés
08:28 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:00

Délelőtti válogatás
09:00 - 09:45

Audiencia
09:45 - 10:00

Délelőtti válogatás
10:00 - 11:43
MEGNÉZEM

no comment
11:43 - 11:45

Hírek, időjárás
11:45 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:05

Látni akarom Istent!
12:05 - 13:00

Musica
13:00 - 14:00

Daily Mass
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás
15:10 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

Hírek, időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium
16:00 - 16:30

P. Michels Antal elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Rome Reports
18:00 - 18:30

P. Michels Antal elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

Hírek, időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

Hírek, időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Musica
21:00 - 21:30

P. Michels Antal elmélkedése
21:30 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

Hírek, időjárás
21:45 - 22:00

Délelőtti válogatás
22:00 - 23:43

no comment
23:43 - 23:45

Hírek, időjárás
23:45 - 00:05

Nitro Circus I./9.
00:00 - 00:30

Jackass II./14.
00:30 - 01:00

Röhej VI./29.
01:00 - 01:30

Röhej VI./30.
01:30 - 01:55

South Park XVIII./1.
01:55 - 02:20

South Park XVIII./2.
02:20 - 02:40

Firka villa II./11.
02:40 - 03:05

Furcsa amcsik I./14.
03:05 - 03:30

Röhej VI./29.
03:30 - 03:55

Röhej VI./30.
03:55 - 04:20

Nitro Circus I./9.
04:20 - 04:45

Punk'd III./5.
04:45 - 05:10

SpongyaBob KockaNadrág V./81.
05:10 - 05:35

SpongyaBob KockaNadrág V./82.
05:35 - 06:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./74.
06:00 - 06:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./75.
06:30 - 07:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./76.
07:00 - 07:30

SpongyaBob KockaNadrág IV./77.
07:30 - 08:00

SpongyaBob KockaNadrág IV./78.
08:00 - 08:30

See Dad Run I./3.
08:30 - 09:00

Stand Up Express I./6.
09:00 - 09:30

Röhej IV./22.
09:30 - 10:00

Röhej V./1.
10:00 - 10:30

Röhej V./6.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Tesók I./8.
11:00 - 11:30

Modellek közt I./2.
11:30 - 12:00

Instant Mom I./23.
12:00 - 12:30

Instant Mom I./24.
12:30 - 13:00

Instant Mom I./25.
13:00 - 13:30

Wendell & Vinnie I./5.
13:30 - 14:00

Real Husbands of Hollywood I./3.
14:00 - 14:30

Röhej IV./22.
14:30 - 15:00

Férjek gyöngye V./1.
15:00 - 15:30

Férjek gyöngye V./2.
15:30 - 16:00

Férjek gyöngye V./3.
16:00 - 16:30

Röhej VI./18.
16:30 - 17:00

Röhej VI./19.
17:00 - 17:30

A Miller család I./10.
17:30 - 18:00

Accidentally On Purpose I./5.
18:00 - 18:30

Out Of Practice I./15.
18:30 - 19:00

Férjek gyöngye V./4.
19:00 - 19:30

Férjek gyöngye V./5.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye V./6.
20:00 - 20:30

Férjek gyöngye V./7.
20:30 - 21:00

Egy kapcsolat szabályai VI./5.
21:00 - 21:30

Punk'd II./5.
21:30 - 22:00

Punk'd II./6.
22:00 - 22:30

South Park XVII./3.
22:30 - 23:00

South Park XVII./4.
23:00 - 23:30

South Park XVII./5.
23:30 - 00:00

Gyilkos hajsza III./4.
23:50 - 00:50

CSI: Miami helyszínelők VII./16.
00:50 - 01:45

Gyilkos hajsza III./3.
01:45 - 02:40

Gyilkos hajsza III./4.
02:40 - 03:35

Vészhelyzet X./5.
03:35 - 04:35

Balázs Show 5.
04:35 - 05:00

Rosario - A múlt fogságában 52.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

SpongyaBob Kockanadrág I./17.
09:00 - 09:30

SpongyaBob Kockanadrág I./18.
09:30 - 10:00

SpongyaBob Kockanadrág I./19.
10:00 - 10:30

SpongyaBob Kockanadrág I./20.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Arthur, a legjobb parti
11:00 - 13:05

CSI: A helyszínelők IX./22.
13:05 - 14:00

CSI: Miami helyszínelők IX./19.
14:00 - 14:55

Sherlock II./1.
14:55 - 16:40

Sherlock II./2.
16:40 - 18:25

Egy cipőben
18:25 - 21:00

22 Jump Street - A túlkoros osztag
21:00 - 23:10

Lánybúcsú
23:10 - 00:45

The Gene Code
00:00 - 00:45

Futurisz 2012
00:45 - 01:00

Tudomány a vadonban II.
01:00 - 01:30

Kvantum - Az arc
01:30 - 02:00

Csúf szépség
02:00 - 03:00

A Hubble
03:00 - 03:30

A nők felemelkedése
03:30 - 04:30

Tudomány a vadonban II.
04:30 - 05:00

Energia a négyzeten
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban
05:30 - 06:00

Egyszer volt...Amerika
06:00 - 06:30

Egyszer volt az ember
06:30 - 07:00

Felfedező Expressz I./73.
07:00 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Gyerünk srácok!
08:00 - 08:30

Thomas Edison Titkos Laboratóriuma
08:30 - 09:00

Tudományos
09:00 - 09:30

Artzooka 1
09:30 - 10:00

Történelmi találmányok
10:00 - 10:30

A művészet története
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Felfedező Expressz I./74.
11:00 - 11:30

Mi micsoda II.
11:30 - 12:00

Marvi Hammer
12:00 - 12:30

Csodálatos állatok V./7.
12:30 - 12:45

Gasztrobbanás
12:45 - 13:00

Look Kool
13:00 - 13:30

Ujjgyakorlatok II./10.
13:30 - 13:45

Varázslók
13:45 - 14:00

GEOlino
14:00 - 14:15

GEOlino
14:15 - 14:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
14:30 - 15:00

Tudós Palánták
15:00 - 15:30

Tudomány nagyban
15:30 - 16:00

Marvi Hammer
16:00 - 16:30

Ideje feltalálni valamit
16:30 - 17:00

Sportlabor
17:00 - 17:10

Sportlabor
17:10 - 17:30

Csodálatos állatok
17:30 - 17:45

Gasztrobbanás
17:45 - 18:00

Artzooka 1
18:00 - 18:30

Tudományos
18:30 - 19:00

Történelmi találmányok
19:00 - 19:30

Tudós Palánták
19:30 - 20:00

Az öregedés vége
20:00 - 20:25

Az öregedés vége
20:25 - 21:00

Utolsó pillantás
21:00 - 22:00

A boldogság keresése
22:00 - 22:30

Irány az ágy
22:30 - 23:00

Minden és Semmi
23:00 - 00:00

Violetta 161.
00:00 - 00:55

Evermoor titkai 16.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 6.
01:20 - 01:45

Utódok: Komisz világ 14.
01:45 - 01:50

Binny és a szellem 7.
01:50 - 02:15

Utódok: Komisz világ 2.
02:15 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 9.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 10.
02:45 - 03:10

Lolirock 17.
03:10 - 03:35

Lolirock 18.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 11.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 12.
04:25 - 04:50

Boyster, az osztrigafiú 11.
04:50 - 05:15

Boyster, az osztrigafiú 12.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 32.
05:40 - 05:55

Star Darlings: Csillagocskák 2.
05:55 - 06:00

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 3.
06:00 - 06:25

Utódok: Komisz világ 3.
06:25 - 06:30

Star Wars - Lázadók 43.
06:30 - 07:00

A zűr közepén 15.
07:00 - 07:30

Marvel Újvilági Pókember ellen a Baljós Hatos 100.
07:30 - 07:55

Utódok: Komisz világ 3.
07:55 - 08:00

Riley a nagyvilágban 23.
08:00 - 08:30

Mindörökké karácsony
08:30 - 09:30

Liv és Maddie 64.
09:30 - 10:00

Elena és Avalor titka
10:00 - 11:30
MEGNÉZEM

Öribarik 23.
11:30 - 12:00

Riley a nagyvilágban 46.
12:00 - 12:30

Toy Story 2
12:30 - 14:30

Az eb és a web 65.
14:30 - 15:00

Elena és Avalor titka
15:00 - 16:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
16:30 - 17:00

Star Darlings: Csillagocskák 2.
17:00 - 17:05

Flash és a Ronkok 6.
17:05 - 17:25

Star Darlings: Csillagocskák 3.
17:25 - 17:30

Elena - Avalor hercegnője 6.
17:30 - 18:00

K.C., a tini kém II./39.
18:00 - 18:30

Riley a nagyvilágban 46.
18:30 - 19:00

Elena - Avalor hercegnője 2.
19:00 - 19:30

Liv és Maddie 64.
19:30 - 20:00

Öribarik 23.
20:00 - 20:30

Elena és Avalor titka
20:30 - 22:00

Kirby Buckets kalandjai 1.
22:00 - 22:30

Alex és bandája 29.
22:30 - 22:55

Mickey egér 45.
22:55 - 23:00

Hamis cica 8.
23:00 - 23:25

Star Darlings: Csillagocskák 3.
23:25 - 23:30

Lolirock 23.
23:30 - 23:55

Mickey egér 42.
23:55 - 00:00

Zou 86.
00:00 - 00:15

Loopdidoo 33.
00:15 - 00:30

Art Attack 77.
00:30 - 01:00

Calimero 42.
01:00 - 01:15

Zou 91.
01:15 - 01:30

Loopdidoo 17.
01:30 - 01:45

Art Attack 60.
01:45 - 02:10

Ölelörny Henry 33.
02:10 - 02:25

Calimero 33.
02:25 - 02:45

Loopdidoo 33.
02:45 - 03:00

Art Attack 77.
03:00 - 03:25

Ölelörny Henry 33.
03:25 - 03:35

Calimero 42.
03:35 - 03:50

Zou 86.
03:50 - 04:00

Loopdidoo 33.
04:00 - 04:15

Art Attack 60.
04:15 - 04:35

Ölelörny Henry 33.
04:35 - 04:50

Calimero 34.
04:50 - 05:00

Zou 92.
05:00 - 05:20

Loopdidoo 34.
05:20 - 05:35

Art Attack 78.
05:35 - 06:00

Miki egér játszótere 27.
06:00 - 06:30

Cili sheriff és a Vadnyugat 37.
06:30 - 07:00

Szófia hercegnő 34.
07:00 - 07:30

Dr. Plüssi 50.
07:30 - 08:00

Pizsihősök 2.
08:00 - 08:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 13.
08:30 - 09:00

Szófia hercegnő 79.
09:00 - 09:30

Goldie és Mackó 14.
09:30 - 10:00

Jake kapitány és Sohaország kalózai 113.
10:00 - 10:30

Dr. Plüssi 89.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Dr. Plüssi 90.
11:00 - 11:30

Miles a jövőből 8.
11:30 - 12:00

Miles a jövőből 9.
12:00 - 12:30

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 12.
12:30 - 13:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 13.
13:00 - 13:30

Pizsihősök 21.
13:30 - 14:00

Pizsihősök 22.
14:00 - 14:30

Szófia hercegnő 76.
14:30 - 15:00

Szófia hercegnő 10.
15:00 - 15:30

Goldie és Mackó 5.
15:30 - 16:00

Goldie és Mackó 6.
16:00 - 16:30

Jake kapitány és Sohaország kalózai 113.
16:30 - 17:00

Jake kapitány és Sohaország kalózai 110.
17:00 - 17:30

Pizsihősök 2.
17:30 - 18:00

Dr. Plüssi 48.
18:00 - 18:30

Miki egér játszótere 40.
18:30 - 19:00

Cili sheriff és a Vadnyugat 37.
19:00 - 19:30

Szófia hercegnő 7.
19:30 - 20:00

Goldie és Mackó 18.
20:00 - 20:30

Goldie és Mackó 19.
20:30 - 21:00

Cili sheriff és a Vadnyugat 28.
21:00 - 21:30

Miki egér játszótere 38.
21:30 - 22:00

Dr. Plüssi 34.
22:00 - 22:30

Minnie masni boltja 34.
22:30 - 22:35

Zou 92.
22:35 - 22:50

Loopdidoo 18.
22:50 - 23:05

Art Attack 61.
23:05 - 23:30

Ölelörny Henry 34.
23:30 - 23:45

Calimero 34.
23:45 - 00:00

Pokol: A Sátán birodalma
23:00 - 00:30

Háború színesben 7.
00:30 - 01:30

Legendás csatahajók 10.
01:30 - 02:30

Halotti maszkok
02:30 - 04:00

Elveszett világok II./8.
04:00 - 05:00

A háború művészete 19.
05:00 - 06:00

A 7 halálos bűn 1.
06:00 - 07:00

Párbaj az égen 5.
07:00 - 08:00

Róma: Egy birodalom tündöklése és bukása 9.
08:00 - 09:00

Parancsnoki döntések 13,14.
09:00 - 10:00

Szétvágva 15,16.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Háború színesben 7.
11:00 - 12:00

Kémhálózat 15.
12:00 - 13:00

Keményen Alaszkában 7.
13:00 - 14:00

Amerika: Az Egyesült Államok története 4.
14:00 - 15:00

Legendás csatahajók 7.
15:00 - 16:00

Túlélők 30.
16:00 - 17:00

Emberi Fegyver 7.
17:00 - 18:00

Elveszett világok II./8.
18:00 - 19:00

A Nostradamus effektus 8.
19:00 - 20:00

Az Univerzum 12.
20:00 - 21:00

Múmiák nyomában 8.
21:00 - 22:00

USS MIDWAY
22:00 - 23:00

Mélytengeri nyomozók 9.
23:00 - 00:00

Háttér-kép 1
23:55 - 00:20

Háttér-kép 2
00:20 - 00:45

Műsorszünet
00:45 - 06:00

Mélymagyar
06:00 - 07:00

Gazdafórum
07:00 - 07:30

Napi aktuális válogatás 1
07:30 - 08:00

Napi aktuális válogatás 2
08:00 - 08:30

Angard 1
08:30 - 09:00

Angard 2
09:00 - 09:30

Teleshop
09:30 - 10:00

Szorító
10:00 - 10:30

Szópárbaj
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Körkép itthonról
11:00 - 11:30

Ne legyen áldozat
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:15

Teleshop
12:15 - 13:00

Vitalitás Életmód magazin 1
13:00 - 13:30

Vitalitás Életmód magazin 2
13:30 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Elektrosokkk!!!
14:05 - 14:30

Pont a kultúráról
14:30 - 15:00

Hazahúzó
15:00 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

ArcKép 1-2
16:05 - 17:00

Időrosta
17:00 - 17:30

Tapsrend
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Mozgás!
18:30 - 19:00

Törésvonalak 1
19:00 - 19:30

Törésvonalak 2
19:30 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Bírósági történetek
20:30 - 21:00

Szabad-Európa
21:00 - 21:30

Csak azért is
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Pesti hídfő
22:30 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 23:55

Mélymagyar
23:55 - 00:45

Prime Edition
23:31 - 00:01

Prime Edition Week-End
00:01 - 00:31

Prime Edition Week-End
00:31 - 01:01

Late Edition Week-End
01:01 - 01:31

Late Edition Week-End
01:31 - 02:01

Late Edition Week-End
02:01 - 02:31

Late Edition Week-End
02:31 - 03:01

Late Edition Week-End
03:01 - 03:31

Late Edition Week-End
03:31 - 04:01

Euronews Week-End
04:01 - 04:31

Euronews Week-End
04:31 - 05:01

Euronews Week-End
05:01 - 05:31

Euronews Week-End
05:31 - 06:01

Euronews Week-End
06:01 - 06:31

Euronews Week-End
06:31 - 07:01

Euronews Week-End
07:01 - 07:31

Euronews Week-End
07:31 - 08:01

Euronews Week-End
08:01 - 08:31

Euronews Week-End
08:31 - 09:01

Euronews Week-End
09:01 - 10:01

Euronews Week-End
10:01 - 10:31

Euronews Week-End
10:31 - 11:01
MEGNÉZEM

Euronews Week-End
11:01 - 11:31

Euronews Week-End
11:31 - 12:01

Euronews Week-End
12:01 - 12:31

Euronews Week-End
12:31 - 13:01

Euronews Week-End
13:01 - 13:31

Euronews Week-End
13:31 - 14:01

Euronews Week-End
14:01 - 19:31

Prime Edition Week-End
19:31 - 20:01

Prime Edition Week-End
20:01 - 20:31

Prime Edition Week-End
20:31 - 21:01

Prime Edition Week-End
21:01 - 21:31

Prime Edition Week-End
21:31 - 22:01

Prime Edition Week-End
22:01 - 22:31

Prime Edition Week-End
22:31 - 23:01

Prime Edition Week-End
23:01 - 23:31

Prime Edition Week-End
23:31 - 00:31

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
00:00 - 00:30

Fishing Australia
00:30 - 01:00

Csajok a parton
01:00 - 01:30

Vízvonalban
01:30 - 02:00

Homokmégyi szarvasbikák
02:00 - 02:30

Krieghof semprio
02:30 - 03:00

Stalking films
03:00 - 03:30

A tökéletes horgász
03:30 - 04:00

Halimádók konyhája
04:00 - 04:30

Vízvonalban
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Fegyvermester- Spektívekről bővebben
05:30 - 06:00

Stalking films
06:00 - 06:30

The Fishing TV Show
06:30 - 07:00

Téli horgászat Koppánnyal és Pupával
07:00 - 07:30

Pontyszínház
07:30 - 08:00

Match Fishing
08:00 - 08:30

Finomszerelékes horgásznapló
08:30 - 09:00

Fishing Australia
09:00 - 09:30

The Fishing TV Show
09:30 - 10:00

Pontyszínház
10:00 - 10:30

Vízvonalban
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
11:00 - 11:30

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
11:30 - 12:00

Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
12:00 - 12:30

Fishing Australia
12:30 - 13:00

XI. EPBC Maconka 2016.
13:00 - 13:30

Vízvonalban
13:30 - 14:00

Homokmégyi szarvasbikák
14:00 - 14:30

Krieghof semprio
14:30 - 15:00

Stalking films
15:00 - 15:30

Energofish Magazin
15:30 - 16:00

Matchfishing
16:00 - 16:30

Walter megoldások
16:30 - 17:00

Fishing Australia
17:00 - 17:30

Finomszerelékes horgásznapló
17:30 - 18:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
18:00 - 18:30

Vadászok konyhája
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Match fishing
19:30 - 20:00

Légy-Ott!
20:00 - 20:30

The Fishing TV Show
20:30 - 21:00

Fókuszban Ács József
21:00 - 21:30

Halmi Péter Pál
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Trolling horgászat 1.rész
23:00 - 23:30

With Pupa
23:30 - 00:00

Automata
23:15 - 01:20

Átkozottak harca
01:20 - 03:00

Végjáték
03:00 - 04:35

Lucky Luke - A Daltonok szökésben
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Anna és a király
09:00 - 11:50
MEGNÉZEM

Mi, a népség
11:50 - 13:35

Az üresfejű
13:35 - 15:20

Nicsak, ki beszél!
15:20 - 17:10

Táncoló talpak 2
17:10 - 19:00

Csúcsformában 2
19:00 - 20:45

Last Vegas
20:45 - 22:45

Vérmesék
22:45 - 01:00

Árnyak fogságában
23:35 - 01:05

Lady Chatterley
01:05 - 03:50

A kocka fordul egyet
03:50 - 04:54

Műsorszünet
04:54 - 05:40

Derű és ború
05:40 - 07:35

Herbie Hancock: Lehetőségek
07:35 - 09:05

Bogársztori
09:05 - 10:30

A Big Foot expedíció
10:30 - 11:55
MEGNÉZEM

Az új szerelem
11:55 - 13:25

A vérdíj
13:25 - 15:05

Valaki hőse
15:05 - 16:25

Lizi & Yeti - Egy király sztori
16:25 - 17:50

Viharos vizeken
17:50 - 19:20

Hobby-csalók
19:20 - 21:00

19-2 I./10.
21:00 - 21:45

My Darling Caroline
21:45 - 23:25

Nemes tettek
23:25 - 01:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 07:00

Alakforma
07:00 - 07:55

Fit 4 You
07:55 - 08:00

Capoeira Aerobik
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Táncolj az egészségért!
09:55 - 10:00

Jóga
10:00 - 10:55
MEGNÉZEM

Box Team a konyhában
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 You
11:55 - 12:00

Stretching
12:00 - 12:55

Fit percek
12:55 - 13:00

Gerinctorna
13:00 - 13:55

Táncolj az egészségért!
13:55 - 14:00

Body Force
14:00 - 15:00

Port de Bras
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Kritikus részek tornája
16:00 - 16:55

Fit percek
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Box Team a konyhában
18:55 - 19:00

Dance Aerobik
19:00 - 19:55

Fit 4 You
19:55 - 20:00

Total Body
20:00 - 20:55

Fit percek
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Táncolj az egészségért!
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart Extra
08:00 - 09:30

FIX Magazin
09:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Édes2es
11:00 - 12:00

Enigma
12:00 - 13:00

FIX Magazin
13:00 - 15:00

Jogász
15:00 - 15:30

Üzletről 30 percben
15:30 - 16:00

Bóta Café
16:00 - 17:00

FIXmagazin
17:00 - 20:00

Sportpálya
20:00 - 21:00

Célkeresztben
21:00 - 21:30

Rock You
21:30 - 22:00

Gamer Zone
22:00 - 23:00

Dokuline
23:00 - 00:00

Bostoni halottkémek VI./9.
23:10 - 00:10

Late Night Gaming
00:10 - 04:35

A szomszéd főztje...
04:35 - 06:25

Mr Selfridge I./3.
06:25 - 07:30

Kisvárosi gyilkosságok I./3.
07:30 - 09:40

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./13.
09:40 - 10:45
MEGNÉZEM

Kisvárosi gyilkosságok I./3.
10:45 - 12:55

Hegyimentők III./1.
12:55 - 14:00

Hegyimentők III./1.
14:00 - 15:05

Végtelen történet II. - Egy újabb fejezet
15:05 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./13.
16:50 - 17:55

SOKO - Alpesi nyomozók XI./1.
17:55 - 19:00

SOKO - Alpesi nyomozók XI./2.
19:00 - 20:00

SOKO - Alpesi nyomozók XI./3.
20:00 - 21:00

Árral szemben
21:00 - 23:00

Mr Selfridge I./3.
23:00 - 00:10

Party Non-Stop
22:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00
MEGNÉZEM

Shuffle H!TS
18:00 - 21:00

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Híradó 22
00:00 - 00:30

Magyarország élőben
00:30 - 01:30

Európai Híradó
01:30 - 01:50

Befutó
01:50 - 02:50

Műsorszünet
02:50 - 04:30

Televíziós vásárlási műsorablak
04:30 - 05:30

Garázs
05:30 - 06:00

BBC Hard Talk
06:00 - 06:30

Lelkünk rajta
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Reggeli járat extra
08:00 - 09:00

Magyarország élőben
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

Befutó
11:00 - 11:30

Felfedező
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Csörte
13:00 - 14:00

Sznobjektív
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Főszerkesztők Klubja
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Napról napra
17:30 - 18:00

Kép-regény
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Célpont
19:30 - 20:00

Panaszkönyv
20:00 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Mi lett vele?
22:30 - 23:00

Szabadfogás
23:00 - 00:00

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./18.
00:00 - 01:00

Ha ciki, ha nem: kövér vagy I./4.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek X./15.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Lélekbúvár - Szily Nóra műsora I./16.
06:00 - 06:30

Restaurant
06:30 - 07:10

Feleségcsere VIII./11.
07:10 - 08:05

Feleségcsere VIII./12.
08:05 - 09:00

Feleségcsere VIII./13.
09:00 - 10:10

Restaurant: Rév Csárda
10:10 - 10:35

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
10:35 - 11:05
MEGNÉZEM

Véznák kontra dagik IV./4.
11:05 - 12:00

Véznák kontra dagik IV./5.
12:00 - 13:00

Rejtélyes diagnózis X./3.
13:00 - 14:10

Rejtélyes diagnózis X./4.
14:10 - 15:00

Jön a baba - Hadas Krisztával II./1.
15:00 - 16:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
16:00 - 16:30

Restaurant: Carne di Hall Étterem
16:30 - 17:00

Véznák kontra dagik IV./8.
17:00 - 18:00

Véznák kontra dagik IV./9.
18:00 - 19:00

Rejtélyes diagnózis X./7.
19:00 - 20:00

Rejtélyes diagnózis X./8.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem II./10.
21:00 - 22:00

Szexiskola V./1.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek X./11.
23:00 - 00:00

Ördög
23:10 - 00:50

Mulholland Falls - Gyilkos negyed
00:50 - 02:45

A jogász
02:45 - 05:10

James Bond: A kém, aki szeretett engem
05:10 - 07:20

Őslények országa VII. - A hideg tűz köve
07:20 - 08:55

A kétszáz éves ember
08:55 - 11:40
MEGNÉZEM

Robin Hood, a fuszeklik fejedelme
11:40 - 13:50

Tor-túra
13:50 - 15:55

James Bond: Szigorúan bizalmas
15:55 - 18:40

A nagyon nagy ő
18:40 - 21:00

Mindent bele, fiúk!
21:00 - 23:15

Zöld zóna
23:15 - 01:40

Nighty Night
00:00 - 03:00

Rock Chart, ism.
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Online Chart
10:02 - 11:00
MEGNÉZEM

News
11:00 - 11:02

Weekender
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

Music Channel Top 21
14:00 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Twit-time
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Twit-time
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Magyar óra
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

DJ Andi In The Mix
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Hot Night
22:02 - 00:00

Jeges pokol Norvégiában II./7.
00:00 - 01:00

Légikatasztrófák XIV./8.
01:00 - 02:00

Drog-nyomozók: Kábító prostituáltak
02:00 - 02:48

Jeges pokol Norvégiában II./7.
02:48 - 03:36

Természetfeletti II./2.
03:36 - 04:24

Tonhalcsaták - észak dél ellen II./3.
04:24 - 05:12

Járgányügyesek
05:12 - 06:00

Szabadok szigete 10.
06:00 - 07:00

Jeges pokol Norvégiában
07:00 - 08:00

Tökéletes ragadozók
08:00 - 09:00

Tökéletes ragadozók
09:00 - 10:00

Pusztuló jelen, vészes jövő II./1.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Országút a pokolba IV./4.
11:00 - 12:00

Pedig jó ötletnek tűnt III./30.
12:00 - 12:30

Pedig jó ötletnek tűnt III./23.
12:30 - 13:00

Eszement tudomány II./5.
13:00 - 13:30

Eszement tudomány
13:30 - 14:00

Eszement játékok IV./5.
14:00 - 15:00

Géniusz - Stephen Hawkinggal I./1.
15:00 - 16:00

Géniusz - Stephen Hawkinggal I./2.
16:00 - 17:00

Fidel Castro: az elveszett akták
17:00 - 18:00

Különleges építmények
18:00 - 19:00

A kétmillió éves fiú
19:00 - 19:30

40 éves a Rolex Awards for Enterprise
19:30 - 20:00

Az emberiség hajnala
20:00 - 21:00

Antarktisz I./2.
21:00 - 22:00

Alvilág Kft. II./4.
22:00 - 23:00

Alvilág Kft.: Bűnös szex 1.
23:00 - 00:00

A Földközi-tenger szörnyei
00:00 - 01:00

Szafari-fivérek I./3.
01:00 - 02:00

Amerika nemzeti parkjai
02:00 - 03:00

Vad Bhután
03:00 - 04:00

Óriáshalak
04:00 - 05:00

Csúcsragadozók
05:00 - 06:00

A sivatagi elefántok titka
06:00 - 07:00

Az elefánt lelke
07:00 - 08:00

Afrika sivatagi lovai
08:00 - 09:00

A vad nyugat
09:00 - 10:00

A vad nyugat
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

A vad nyugat
11:00 - 12:00

Mentsük meg a Gorongosát!
12:00 - 13:00

Mentsük meg a Gorongosát!
13:00 - 14:00

Mentsük meg a Gorongosát!
14:00 - 15:00

Mentsük meg a Gorongosát!
15:00 - 16:00

Mentsük meg a Gorongosát!
16:00 - 17:00

Mentsük meg a Gorongosát!
17:00 - 18:00

Nagyon vadon
18:00 - 19:00

Vad Ausztrália
19:00 - 20:00

Vad Ausztrália
20:00 - 21:00

Kinn az orosz vadonban
21:00 - 22:00

Nagyon vadon
22:00 - 23:00

Szafari-fivérek I./3.
23:00 - 00:00

iCarly 120.
23:40 - 00:05

V, mint Viktória 324.
00:05 - 00:25

V, mint Viktória 325.
00:25 - 00:50

Big Time Rush 402.
00:50 - 01:10

Big Time Rush 403.
01:10 - 01:30

Winx Club 717.
01:30 - 01:55

Winx Club 718.
01:55 - 02:15

Sam és Cat 133.
02:15 - 02:40

Sam és Cat 134.
02:40 - 03:00

iCarly 102.
03:00 - 03:25

iCarly 103.
03:25 - 03:45

V, mint Viktória 309.
03:45 - 04:10

V, mint Viktória 310.
04:10 - 04:30

A Madagaszkár pingvinjei 225.
04:30 - 04:55

Rabbids: Invázió 113.
04:55 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 706.
05:00 - 05:20

Bubi Guppik 410.
05:20 - 05:45

Dóra és barátai 112.
05:45 - 06:10

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 106.
06:10 - 06:40

Béci és Réci 102.
06:40 - 07:05

Láng és a szuperverdák 113.
07:05 - 07:35

A mancs őrjárat 109.
07:35 - 08:00

Winx Club 705.
08:00 - 08:25

Winx Club 706.
08:25 - 08:55

The Fairly OddParents 105.
08:55 - 09:25

Sanjay és Craig 109.
09:25 - 09:50

Sanjay és Craig 110.
09:50 - 10:00

Alviiin!!! és a mókusok 109.
10:00 - 10:15

Alviiin!!! és a mókusok 110.
10:15 - 10:30

A Lármás család 103.
10:30 - 11:00
MEGNÉZEM

SpongyaBob KockaNadrág 173.
11:00 - 11:30

Hathaway Kísértetlak 1.
11:30 - 12:20

V, mint Viktória 212.
12:20 - 12:45

Big Time Rush 217.
12:45 - 13:15

Alviiin!!! és a mókusok 122.
13:15 - 13:25

Alviiin!!! és a mókusok 122.
13:25 - 13:45

SpongyaBob KockaNadrág 191.
13:45 - 14:15

SpongyaBob KockaNadrág 192.
14:15 - 14:40

A Madagaszkár Pingvinjei 315.
14:40 - 15:10

The Fairly OddParents 139.
15:10 - 15:40

iCarly 212.
15:40 - 16:10

Big Time Rush 303.
16:10 - 16:40

Nicky Ricky Dicky és Dawn 115.
16:40 - 17:10

A Lármás család 111.
17:10 - 17:40

SpongyaBob KockaNadrág 171.
17:40 - 18:10

Tini Nindzsa Teknőcök 418.
18:10 - 18:35

Rocksuli 109.
18:35 - 18:55

Veszélyes Henry 212.
18:55 - 19:25

A Thunderman család 315.
19:25 - 19:55

Bella és a Bulldogok 214.
19:55 - 20:20

100 dolog a gimi előtt 101.
20:20 - 20:50

SpongyaBob KockaNadrág 150.
20:50 - 21:20

Avatár : Aang legendája 57.
21:20 - 21:45

Avatár : Aang legendája 58.
21:45 - 22:15

Big Time Rush 112.
22:15 - 22:40

Big Time Rush 113.
22:40 - 23:10

iCarly 121.
23:10 - 23:40

iCarly 122.
23:40 - 00:00

Mániákus utazó III./3.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Ozone éjszaka: Budapest
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Óriás költöztetők 6.
07:00 - 08:00

A világ madártávlatból II./10.
08:00 - 08:30

A világ madártávlatból II./11.
08:30 - 09:00

A világ madártávlatból II./12.
09:00 - 09:30

OzoneUniverzum 13.
09:30 - 10:00

A francia tengerpart madártávlatból
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Franciaország madártávlatból II./4.
11:00 - 12:00

Földünk a magasból II./7.
12:00 - 13:00

A Föld kialakulása I./4.
13:00 - 14:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! Közlekedési tábla
14:00 - 14:30

A világ madártávlatból II./13.
14:30 - 15:00

A világ madártávlatból II./14.
15:00 - 15:30

A világ madártávlatból III./1.
15:30 - 16:00

A francia tengerpart madártávlatból
16:00 - 17:00

Franciaország madártávlatból II./4.
17:00 - 18:00

Földünk a magasból II./7.
18:00 - 19:00

A Föld kialakulása I./4.
19:00 - 20:05

Franciaország madártávlatból II./7.
20:05 - 21:00

Franciaország madártávlatból II./8.
21:00 - 22:00

Földünk a magasból III./1.
22:00 - 23:00

A Föld kialakulása I./6.
23:00 - 00:00

Tények
23:30 - 00:50

Magánnyomozók II./27.
00:50 - 01:45

Bukott angyalok 2.
01:45 - 02:30

A nagy kékség
02:30 - 04:35

Colin és Justin: Luxusláz 8.
04:35 - 05:00

Mesterszakácsok csatája V./3.
05:00 - 05:45

A nagy házalakítás III./46.
05:45 - 06:30

A nagy házalakítás III./47.
06:30 - 07:20

A dadus V./19.
07:20 - 07:50

A dadus V./20.
07:50 - 08:20

A dadus V./21.
08:20 - 08:50

A dadus V./22.
08:50 - 09:20

A dadus V./23.
09:20 - 09:55

A dadus VI./1.
09:55 - 10:25

A dadus VI./2.
10:25 - 11:00
MEGNÉZEM

Gyilkos számok II./24.
11:00 - 11:50

A Grace klinika VIII./9.
11:50 - 12:50

A Grace klinika VIII./10.
12:50 - 13:50

Bűbájos boszorkák III./16.
13:50 - 14:50

Bűbájos boszorkák III./17.
14:50 - 15:50

Bűbájos boszorkák III./18.
15:50 - 16:50

Csapás a múltból
16:50 - 19:00

Croodék
19:00 - 21:00

Büszkeség és balítélet
21:00 - 23:40

Másnaposok viadala
23:40 - 01:25

Segítség, bajban vagyok! 2.
00:00 - 01:00

A gyanú árnyékában 116.
01:00 - 02:00

A gyanú árnyékában 62.
02:00 - 03:00

Glades - Tengerparti gyilkosságok IV./11.
03:00 - 04:00

Nyomtalanul V./13.
04:00 - 05:00

Isten áldjon, Esperanza! 17.
05:00 - 06:00

Vacsoracsata 95.
06:00 - 07:00

Heston Blumenthal albioni lakomái 7.
07:00 - 08:00

Gasztro-gézengúzok 1.
08:00 - 08:30

EgészségKalauz 156.
08:30 - 09:00

Tűzön-vízen 17.
09:00 - 10:00

Tűzön-vízen 18.
10:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Dallas III./6.
11:00 - 12:00

Dallas III./7.
12:00 - 13:00

Szabadítsátok ki Willyt!
13:00 - 15:10

UEFA Magazin műsor 6.
15:10 - 16:10

ValóVilág powered by Big Brother
16:10 - 17:40

ValóVilág powered by Big Brother
17:40 - 18:40

ValóVilág powered by Big Brother
18:40 - 19:40

A burok
19:40 - 22:00

ValóVilág powered by Big Brother
22:00 - 23:00

BeleValóVilág powered by Big Brother
23:00 - 23:30

CSI: A helyszínelők X./12.
23:30 - 00:30

Csengetett, Mylord? 17.
23:00 - 00:05

Mónika - A kibeszélőshow 14.
00:05 - 01:05

Győzike Show 54.
01:05 - 02:05

Hétvégi főzőcske 19.
02:05 - 03:00

A bosszú asszonya 20.
03:00 - 04:00

Lucia - A sors üldözöttje 95.
04:00 - 06:00

Baywatch VII./3.
06:00 - 07:00

Baywatch VII./4.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00
MEGNÉZEM

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 34.
11:00 - 11:30

Maci Laci 1.
11:30 - 11:40

Maci Laci 2.
11:40 - 11:50

Maci Laci 3.
11:50 - 12:00

Maci Laci 4.
12:00 - 12:10

Maci Laci 5.
12:10 - 12:20

Maci Laci 6.
12:20 - 12:30

Maci Laci 7.
12:30 - 12:40

Maci Laci 8.
12:40 - 12:50

Maci Laci 9.
12:50 - 13:00

Maci Laci 10.
13:00 - 13:10

Maci Laci 11.
13:10 - 13:20

Maci Laci 12.
13:20 - 13:30