Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted meg SMART TV-den, mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes műsorokra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

M1 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M2 HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

Duna HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M4 Sport HD

01:00 - 01:00 Sport

Duna World HD

01:00 - 01:00 Közszolgálati

M3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

M5

01:00 - 01:00 Közszolgálati

ATV

01:00 - 01:00 Hírműsor

Bonum

01:00 - 01:00 Életmód

Comedy Central Extra

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Cool

01:00 - 01:00 Film

Da Vinci Learning

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Disney

01:00 - 01:00 Gyermek

Disney Junior

01:00 - 01:00 Gyermek

DoQ

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Duck TV

01:00 - 01:00 Gyermek

Echo Tv

01:00 - 01:00 Hírműsor

EuroNews

01:00 - 01:00 Hírműsor

F&H

01:00 - 01:00 Sport

Film+

01:00 - 01:00 Film

Filmbox

01:00 - 01:00 Film

Fit HD

01:00 - 01:00 Sport

FixTV

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Galaxy

01:00 - 01:00 Film

H!T Music

01:00 - 01:00 Zene

HírTv

01:00 - 01:00 Hírműsor

Ikon Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Konyha Tv

01:00 - 01:00 Életmód

LifeTv

01:00 - 01:00 Életmód

Mozi +

01:00 - 01:00 Film

Music Channel

01:00 - 01:00 Zene

Muzsika TV

01:00 - 01:00 Zene

Nat Geo

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nat Geo Wild

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Nickeoldeon

01:00 - 01:00 Gyermek

OzoneTv

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Pesti Srácok

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Prime

01:00 - 01:00 Életmód

RTL II

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL +

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

RTL Klub

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

Sláger TV

01:00 - 01:00 Zene

Story4

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Story5

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Super TV2

01:00 - 01:00 Szórakoztató

The QYOU

01:00 - 01:00 Szórakoztató

Travel Channel

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

TV2

01:00 - 01:00 Kereskedelmi

TVD 1+

01:00 - 01:00 Zene

VIASAT3

01:00 - 01:00 Szórakoztató

VIASAT6

01:00 - 01:00 Film

Viasat Explore

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat History

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

Viasat Nature

01:00 - 01:00 Ismeretterjesztő

VIVA

01:00 - 01:00 Zene

Apostol TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Balaton Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Debrecen TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Dunaújváros Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Eger Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Fehérvár TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gotthárd Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Gyöngyös TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Győr+ TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Halom Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Hegyvidék TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Komlós TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Kölcsey televízió

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Nyíregyháza Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Rába Tv

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TV Szentendre

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Szombathely TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

TelePaks

01:00 - 01:00 Városi televíziók

VKC TV Budakalász

01:00 - 01:00 Városi televíziók

Zalaegerszeg TV

01:00 - 01:00 Városi televíziók

IttOtt Info

01:00 - 01:00 Városi televíziók

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
Bonum
Comedy Central Extra
Cool
Da Vinci Learning
Disney
Disney Junior
DoQ
Echo Tv
EuroNews
F&H
Film+
Filmbox
Fit HD
FixTV
Galaxy
H!T Music
HírTv
LifeTv
Mozi +
Music Channel
Muzsika TV
Nat Geo
Nat Geo Wild
Nickeoldeon
OzoneTv
Prime
RTL II
RTL +
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5
Super TV2
Travel Channel
TV2
VIASAT3
VIASAT6
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VIVA
Balaton Tv

Himnusz
00:00 - 00:02

ZÁRÓHÍRADÓ - M1 - 00:00
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Profit7
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Világ
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

HÍREK - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:45 - 12:50

Ma délután
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

HÍREK - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30
MEGNÉZEM

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma este
21:50 - 21:52

Ma éjjel
21:52 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
23:20 - 23:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
23:30 - 23:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
23:40 - 23:50

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25

Gran Hotel III./6.
00:25 - 01:15

Én vagyok itt!
01:15 - 01:20

Holnap tali! 35.
01:20 - 01:25

Én vagyok itt!
01:25 - 02:45

Odaát II./14.
02:45 - 03:30

Akvárium Stage Pass
03:30 - 04:40

Kicsi óriások
04:40 - 05:05

Egy név, egy szent 28.
05:05 - 05:10

Egy név, egy szent 29.
05:10 - 05:15

Tuti gimi II./15.
05:15 - 06:00

Tinti kalandjai
06:00 - 06:05

Süni és barátai
06:05 - 06:10

A Kiscsacsi kalandjai I.
06:10 - 06:15

Frakk, a macskák réme II.
06:15 - 06:25

Teletabik 55.
06:25 - 06:40

Teletabik 56.
06:40 - 06:50

Milo 23.
06:50 - 07:00

Milo 24.
07:00 - 07:05

Milo 25.
07:05 - 07:10

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 9.
07:10 - 07:40

Vipo, a repülő kutya kalandjai I./9.
07:40 - 07:50

Vipo, a repülő kutya kalandjai I./10.
07:50 - 08:00

A kis sárkány kalandjai III./13.
08:00 - 08:15

A kis sárkány kalandjai III./14.
08:15 - 08:30

Mickey egér játszótere III./35.
08:30 - 08:55

Jake és Sohaország kalózai I./1.
08:55 - 09:20

Aladdin 3.
09:20 - 09:40

Szófia hercegnő III./5.
09:40 - 10:10

Tabaluga és Leo karácsonyi kalandja
10:10 - 11:30

A kis herceg legújabb kalandjai 20.
11:30 - 11:50

A kis herceg legújabb kalandjai 21.
11:50 - 12:15

Az ifjú Robin Hood kalandjai 13.
12:15 - 12:30

Az ifjú Robin Hood kalandjai 14.
12:30 - 12:40

Rozsdalovag 35.
12:40 - 12:55

Rozsdalovag 36.
12:55 - 13:10

Irány Okido! 13.
13:10 - 13:20

Irány Okido! 14.
13:20 - 13:30

Paula és a vadállatok 46.
13:30 - 14:00

Kortárs gyerekversek és dalok
14:00 - 14:02

A nagy ho-ho-ho horgász I-II.
14:02 - 14:10

Tatonka történetei II./12.
14:10 - 14:20

Tatonka történetei II./13.
14:20 - 14:35

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal 34.
14:35 - 15:00

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal 35.
15:00 - 15:30

Dzsungelbanda - Mentés indul! 28.
15:30 - 15:40

Dzsungelbanda - Mentés indul! 29.
15:40 - 15:55

A brémai muzsikusok
15:55 - 17:00

Mickey egér játszótere III./35.
17:00 - 17:25

Jake és Sohaország kalózai I./1.
17:25 - 17:50

Aladdin 3.
17:50 - 18:10

Szófia hercegnő III./5.
18:10 - 18:35

Tashi 35.
18:35 - 18:50

Tashi 36.
18:50 - 19:05

Caillou V./5.
19:05 - 19:25

Peppa malac 7.
19:25 - 19:30
MEGNÉZEM

Peppa malac 8.
19:30 - 19:40

Eperke legújabb kalandjai I./21.
19:40 - 20:05

Papás Babás III./15.
20:05 - 20:30

Papás Babás III./16.
20:30 - 21:00

Én vagyok itt!
21:00 - 22:35

MR Szimfonik a Müpából - Magashegyi Underground
22:35 - 00:15

Kenó
00:00 - 00:05

Az én '56-om
00:05 - 00:15

Rosemary gyermeke
00:15 - 02:30

Hazajáró
02:30 - 03:00

A világörökség kincsei
03:00 - 03:15

Hagyaték
03:15 - 03:45

Noé barátai
03:45 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:05

Élő egyház
05:05 - 05:25

Életkor
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:55 - 06:20

Magyar elsők
06:20 - 06:35

EuropeS 1.
06:35 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Család-barát
07:20 - 08:55

Kék tengermély
08:55 - 10:35

Világörökség Portugáliában
10:35 - 11:00

Noé barátai
11:00 - 11:30

Térkép
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

A világ tetején - A Tibeti-fennsík 1.
12:45 - 13:40

Hazajáró
13:40 - 14:10

Magyar Krónika
14:10 - 14:40

Fel a fejjel
14:40 - 16:25

Tóth János 8.
16:25 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:30
MEGNÉZEM

Nászok ásza
19:30 - 21:10

Férfias játékok
21:10 - 23:05

Kenó
23:05 - 23:10

Ölni kíméletesen
23:10 - 00:45

Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open
23:50 - 02:00

Kosárlabda közvetítés
02:00 - 03:46

Játékoskijáró
03:46 - 04:45

Sportpercek
04:45 - 05:00

Pecatúra
05:00 - 05:30

Puskás Akadémia
05:30 - 05:55

Golf magazin
05:55 - 06:25

Kosárlabda közvetítés
06:25 - 08:25

Jövünk!
08:25 - 08:55

Szabadidő
08:55 - 09:25

Bringasport
09:25 - 09:40

Játékoskijáró
09:40 - 10:50

Forma-1 - szabadedzés 3.
10:50 - 12:05

WTCC
12:05 - 12:30

FIFA VB magazin
12:30 - 13:00

Golf
13:00 - 13:30

M4 Sport stúdió
13:30 - 13:45

M4 Sport stúdió
13:45 - 14:00

Forma-1 - Időmérő edzés
14:00 - 15:15

M4 Sport stúdió
15:15 - 15:25

M4 Sport stúdió
15:25 - 16:00

Kézilabda közvetítés
16:00 - 17:35

M4 Sport stúdió
17:35 - 17:50

M4 Sport stúdió
17:50 - 18:00

Labdarúgó közvetítés
18:00 - 19:50
MEGNÉZEM

M4 Sport stúdió
19:50 - 20:00

M4 Sport stúdió
20:00 - 20:30

Labdarúgó közvetítés
20:30 - 22:20

M4 Sport stúdió
22:20 - 22:30

Góóól
22:30 - 23:50

Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open
23:50 - 01:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:20

Hagyaték
00:20 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
01:20 - 01:30

Szenes Iván írta
01:30 - 02:20

DOROTTYA vagyis a DÁMÁK DIADALMA A FÁRSÁNGON
02:20 - 03:45

Nyitott stúdió
03:45 - 04:05

Önök kérték
04:05 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:15 - 05:25

Család-barát
05:25 - 06:40

Ízőrzők
06:40 - 07:10

Kulturális Híradó
07:10 - 07:40

Nótahangverseny
07:40 - 08:35

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
08:35 - 08:40

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
08:40 - 08:45

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
08:45 - 08:55

Unió28
08:55 - 09:15

Itthon vagy!
09:15 - 09:40

Hazajáró
09:40 - 10:10

Rúzs és selyem
10:10 - 10:35

Öt kontinens
10:35 - 11:05

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
11:05 - 11:20

Mindenki mást szeret
11:20 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

MMA - portré sorozat
13:15 - 14:15

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
14:15 - 14:40

Hangvilla
14:40 - 15:15

Hogy volt?!
15:15 - 16:15

A legdélebbi magyarok
16:15 - 17:15

Család-barát
17:15 - 18:50

Térkép
18:50 - 19:20

Ízőrzők
19:20 - 20:00
MEGNÉZEM

Mindenből egy van
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1
21:25 - 21:35

FÁBRY
21:35 - 22:55

Tóth János 3.
22:55 - 23:25

Opera Café
23:25 - 23:50

Evangélium
23:50 - 00:25

A tavasz 17 pillanata 4.
22:45 - 00:05

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 64.
00:05 - 00:30

A pampák királya 11.
00:30 - 01:25

A pampák királya 12.
01:25 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Vázák meséi 13.
06:35 - 06:45

ARCpoétika
06:45 - 07:15

Szerelemhajó II./9.
07:15 - 08:05

retrock
08:05 - 08:20

Telefere
08:20 - 09:25

Játék határok nélkül 10.
09:25 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 64.
11:15 - 11:40

Helló, világ!
11:40 - 12:25

Wurlitzer
12:25 - 12:55

Charlie angyalai V./14.
12:55 - 13:45

Charlie angyalai V./15.
13:45 - 14:40

Szeszélyes évszakok
14:40 - 15:50

Jutalomjáték 5.
15:50 - 16:45

Mókatár
16:45 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Mazsola
17:15 - 17:30

TV Torna
17:30 - 17:40

Almárium
17:40 - 19:05

A koppányi aga testamentuma
19:05 - 20:40
MEGNÉZEM

Telepódium
20:40 - 21:35

Őrjárat a kozmoszban - Az Orion űrhajó fantasztikus kalandjai 1.
21:35 - 22:40

Jó estét nyár, jó estét szerelem
22:40 - 00:10

Univerzum - Négy Alpok
23:55 - 00:50

Esti kérdés
00:50 - 01:20

Mindenki Akadémiája
01:20 - 01:50

Előszó
01:50 - 01:55

A tizedes meg a többiek
01:55 - 03:35

Felsős
03:35 - 04:05

Érettségi 2017
04:05 - 04:30

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:30 - 05:00

Mindenki Akadémiája
05:00 - 05:30

Esti kérdés
05:30 - 06:00

Érettségi 2017
06:00 - 06:25

Érettségi 2017 - Magyar
06:25 - 06:55

Mindenki Akadémiája
06:55 - 07:25

Mindenki Akadémiája
07:25 - 07:55

Mindenki Akadémiája
07:55 - 08:20

Mindenki Akadémiája
08:20 - 08:55

Mindenki Akadémiája
08:55 - 09:30

Hétvégi belépő
09:30 - 11:20

Mesterember
11:20 - 11:55

MMA - portré sorozat
11:55 - 12:55

Szólalj meg! - németül
12:55 - 13:20

Szólalj meg! - franciául
13:20 - 13:45

Szólalj meg! - olaszul
13:45 - 14:10

Szólalj meg! - spanyolul
14:10 - 14:40

Szólalj meg! - oroszul
14:40 - 15:10

My Family 31.
15:10 - 15:45

My Family 32.
15:45 - 16:15

My Family 33.
16:15 - 16:45

Szerelmes földrajz
16:45 - 17:20

Rejtélyes XX. század
17:20 - 17:50

M5 Lexikon - Könyvjelző
17:50 - 17:55

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
17:55 - 18:30

Univerzum - A búbos banka visszatérése
18:30 - 19:30
MEGNÉZEM

Székfaragás az Érmelléken
19:30 - 19:55

A gondolkodás művészete 2.
19:55 - 20:05

Nagyok
20:05 - 20:40

Magyar Krónika
20:40 - 21:10

Tannhäuser
21:10 - 00:25

A nap híre
23:50 - 00:15

Világhíradó
00:15 - 00:30

Egyenes beszéd
00:30 - 01:30

Kabarépéntek
01:30 - 01:55

Rendkívüli interjú
01:55 - 02:20

Egyenes beszéd
02:20 - 03:20

A nap híre
03:20 - 03:35

Fórum
03:35 - 04:30

700-as klub
04:30 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 05:55

700-as klub
05:55 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:20

Start plusz
08:20 - 09:00

Televíziós vásárlási műsorablak
09:00 - 10:00

A nap híre
10:00 - 10:25

Egyenes beszéd
10:25 - 11:30

Csatt
11:30 - 12:25

Kőbánya Híradó
12:25 - 13:00

Henrik angyalai
13:00 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:40

Egy kívánság
15:40 - 16:10

Az első 48 óra után
16:10 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:15

Fórum
18:15 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Havas a pályán
19:15 - 20:30
MEGNÉZEM

Columbo: Gyönyörű gyilkos
20:30 - 21:50

Csisztu 24
21:50 - 22:40

Dumakabaré
22:40 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Délelőtt
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

Hírek, időjárás
00:45 - 01:00

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
01:00 - 02:00

bonum anno, archív magazin
02:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

Hírek, időjárás
02:45 - 03:00

A konyha angyala
03:00 - 03:30

P. Michels Antal elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

Hírek, időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

Hírek, időjárás
04:45 - 05:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
05:00 - 05:30

P. Michels Antal elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

Hírek, időjárás
05:45 - 06:00

Székely konyha
06:00 - 06:30

P. Michels Antal elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

Hírek, időjárás
06:45 - 07:00

Terra Santa News
07:00 - 07:30

P. Michels Antal elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

Hírek, időjárás
07:45 - 08:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt, válogatás a hét beszélgetéseiből
09:10 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

Hírek, időjárás
11:45 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:03

Látni akarom Istent! - karmelita lelkiségi műsor
12:03 - 13:00

Musica - Fülei Balázs műsora
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:10

Hitvallás, görögkatolikus műsor
15:10 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

Hírek, időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Michels Antal elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
18:00 - 18:30

P. Michels Antal elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

Hírek, időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:43
MEGNÉZEM

no comment
19:43 - 19:45

Hírek, időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Angelus, Ferenc pápa úrangyala imádsága
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

Hírek, időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt, válogatás a hét beszélgetéseiből
22:10 - 00:43

Firka villa II./12.
23:40 - 00:05

Furcsa amcsik I./11.
00:05 - 00:30

Jackass II./1.
00:30 - 00:55

Nitro Circus I./9.
00:55 - 01:20

Röhej I./10.
01:20 - 01:45

South Park XI./11.
01:45 - 02:10

South Park XI./12.
02:10 - 02:35

Firka villa II./11.
02:35 - 03:00

Furcsa amcsik I./10.
03:00 - 03:25

Röhej I./9.
03:25 - 03:50

Nitro Circus I./8.
03:50 - 04:15

Az életkritikus II./9.
04:15 - 04:40

SpongyaBob Kockanadrág VII./7.
04:40 - 05:05

SpongyaBob Kockanadrág VII./8.
05:05 - 05:30

SpongyaBob Kockanadrág VII./9.
05:30 - 06:00

SpongyaBob Kockanadrág VI./121.
06:00 - 06:30

SpongyaBob Kockanadrág VI./122.
06:30 - 07:00

SpongyaBob Kockanadrág VI./123.
07:00 - 07:30

SpongyaBob Kockanadrág VII./1.
07:30 - 08:00

SpongyaBob Kockanadrág VII./2.
08:00 - 08:30

SpongyaBob Kockanadrág VII./3.
08:30 - 09:00

SpongyaBob Kockanadrág VII./4.
09:00 - 09:25

See Dad Run I./5.
09:25 - 09:50

Stand Up Express I./7.
09:50 - 10:15

Röhej V./1.
10:15 - 10:40

Röhej V./6.
10:40 - 11:05

Röhej VI./18.
11:05 - 11:30

Brotherhood I./2.
11:30 - 11:55

Modellek közt I./7.
11:55 - 12:20

Instant Mom III./17.
12:20 - 12:45

Instant Mom III./18.
12:45 - 13:10

Instant Mom III./19.
13:10 - 13:35

Wendell & Vinnie I./7.
13:35 - 14:00

Real Husbands of Hollywood I./5.
14:00 - 14:30

Second Generation Wayans I./9.
14:30 - 15:00

Férjek gyöngye IX./8.
15:00 - 15:30

Férjek gyöngye IX./9.
15:30 - 16:00

Férjek gyöngye IX./10.
16:00 - 16:25

Röhej VI./19.
16:25 - 16:50

Röhej VI./29.
16:50 - 17:15

Lip Sync Battle I./7.
17:15 - 17:40

Lip Sync Battle I./8.
17:40 - 18:05

Stand Up and More I./7.
18:05 - 18:30

Punk'd V./4.
18:30 - 19:00

Punk'd V./5.
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Férjek gyöngye IX./11.
19:30 - 20:00

Férjek gyöngye IX./12.
20:00 - 20:30

Punk'd V./6.
20:30 - 21:00

Punk'd V./7.
21:00 - 21:30

Egy kapcsolat szabályai VII./13.
21:30 - 22:00

South Park XX./9.
22:00 - 22:25

Another Period II./7.
22:25 - 22:50

South Park XI./5.
22:50 - 23:15

South Park XI./6.
23:15 - 23:40

Amynek áll a világ I./7.
23:40 - 00:05

Gyilkos elmék III./18.
23:10 - 00:05

Gyilkos elmék III./19.
00:05 - 01:00

Gyilkos hajsza III./6.
01:00 - 02:00

Gyilkos elmék III./18.
02:00 - 03:00

Gyilkos elmék III./19.
03:00 - 04:00

Vészhelyzet XIV./17.
04:00 - 05:00

A Toledo család 50.
05:00 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Spongyabob Kockanadrág III./4.
09:00 - 09:30

Spongyabob Kockanadrág III./5.
09:30 - 10:00

Spongyabob Kockanadrág III./6.
10:00 - 10:30

Spongyabob Kockanadrág III./7.
10:30 - 11:00

Spongyabob Kockanadrág III./8.
11:00 - 11:30

Spongyabob Kockanadrág III./9.
11:30 - 12:00

Egy kis mennyország
12:00 - 14:05

CSI: A helyszínelők VII./17.
14:05 - 15:05

CSI: Miami helyszínelők VIII./8.
15:05 - 16:05

CSI: Miami helyszínelők VIII./9.
16:05 - 17:05

Barátság extrákkal
17:05 - 19:15

Négy karácsony
19:15 - 20:50
MEGNÉZEM

Beépített szépség
20:50 - 23:00

Majd elválik
23:00 - 01:15

A nők felemelkedése
00:00 - 01:00

Tudomány a vadonban II.
01:00 - 01:30

A prímek zenéje
01:30 - 02:00

Pontosság: Mindent a mérésről
02:00 - 03:00

Szuper Tudomány
03:00 - 03:30

Robot forradalom
03:30 - 04:30

Tudomány a vadonban I.
04:30 - 05:00

Utazás2
05:00 - 05:30

Tudomány a vadonban I.
05:30 - 06:00

Egyszer volt...az ötlet
06:00 - 06:30

Egyszer volt...a felfedezők
06:30 - 07:00

Marvi Hammer III./73.
07:00 - 07:30

Elmemunkák
07:30 - 08:00

Gyerünk srácok!
08:00 - 08:30

Thomas Edison Titkos laboratóriuma
08:30 - 09:00

Tudományos
09:00 - 09:30

Artzooka
09:30 - 10:00

Történelmi találmányok
10:00 - 10:30

Trükkös tudomány
10:30 - 11:00

Elmemunkák
11:00 - 11:30

Felfedező Expressz I./15.
11:30 - 12:00

Gyerünk srácok!
12:00 - 12:30

Csodálatos állatok V./1.
12:30 - 12:45

Gasztrobbanás
12:45 - 13:00

A művészet története
13:00 - 13:30

Ujjgyakorlatok 2
13:30 - 13:45

Varázslók
13:45 - 14:00

Look Kool
14:00 - 14:30

Pofonegyszerű
14:30 - 14:40

Pofonegyszerű
14:40 - 15:00

Tudós Palánták
15:00 - 15:30

Egyszer volt hol nem volt a Föld
15:30 - 16:00

Gyerünk srácok!
16:00 - 16:30

Ideje feltalálni valamit
16:30 - 17:00

Sportlabor
17:00 - 17:10

Sportlabor
17:10 - 17:30

Csodálatos állatok V./2.
17:30 - 17:45

Gasztrobbanás
17:45 - 18:00

Artzooka 1
18:00 - 18:30

Tudományos
18:30 - 19:00

Történelmi találmányok
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Tudós Palánták
19:30 - 20:00

Számító Ada - A programozás grófnője
20:00 - 21:00

Darwin kertje
21:00 - 22:00

Irány az ágy
22:00 - 22:30

Energia a négyzeten
22:30 - 23:00

Tervezés a négyzeten
23:00 - 00:00

Violetta 68.
00:00 - 00:50

Star Darlings: Csillagocskák 4.
00:50 - 00:55

Evermoor titkai 19.
00:55 - 01:20

Binny és a szellem 23.
01:20 - 01:50

Binny és a szellem 1.
01:50 - 02:20

Sabrina, a tiniboszorkány 15.
02:20 - 02:45

Sabrina, a tiniboszorkány 16.
02:45 - 03:10

Lolirock 25.
03:10 - 03:35

Lolirock 26.
03:35 - 04:00

Sabrina, a tiniboszorkány 21.
04:00 - 04:25

Sabrina, a tiniboszorkány 22.
04:25 - 04:50

Boyster, az osztrigafiú 7.
04:50 - 05:15

Boyster, az osztrigafiú 8.
05:15 - 05:40

Boyster, az osztrigafiú 46.
05:40 - 05:55

Napnyuszik I./14.
05:55 - 06:00

Hamis cica I./17.
06:00 - 06:30

Star Wars - Lázadók 58.
06:30 - 07:00

Star Wars - Lázadók 59.
07:00 - 07:30

Csillag kontra gonosz erők 6.
07:30 - 08:00

Jake és Sohaország kalózai: Pán Péter visszatér
08:00 - 09:00

Rejtélyek városkája 22.
09:00 - 09:30

K.C. a tini kém 52.
09:30 - 10:00

Elena, Avalor hercegnője 11.
10:00 - 10:30

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 11.
10:30 - 11:00

Liv és Maddie 72.
11:00 - 11:30

Kirby Buckets kalandjai 31.
11:30 - 12:00

Öribarik 29.
12:00 - 12:30

Kicsi kocsi: Tele a tank
12:30 - 14:20

Mickey egér 34.
14:20 - 14:25

Mickey egér 35.
14:25 - 14:30

Jessie 16.
14:30 - 15:00

Kirby Buckets kalandjai 32.
15:00 - 15:30

A zűr közepén 13.
15:30 - 16:00

Cracke 27.
16:00 - 16:05

Hamis cica 29.
16:05 - 16:25

Cracke 36.
16:25 - 16:30

Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 6.
16:30 - 17:00

Zhu Zhu I./9.
17:00 - 17:30

Elena - Avalor hercegnője 1.
17:30 - 18:00

K.C. a tini kém 52.
18:00 - 18:30

Liv és Maddie 69.
18:30 - 19:00

Öribarik 29.
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Kirby Buckets kalandjai 26.
19:30 - 20:00

Bizaardvark I./3.
20:00 - 20:30

Riley a nagyvilágban III./60.
20:30 - 21:00

Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve 17.
21:00 - 21:30

Mickey egér 13.
21:30 - 21:35

Csillag kontra Gonosz Erők II./27.
21:35 - 21:55

Mickey egér 32.
21:55 - 22:00

Kirby Buckets kalandjai 6.
22:00 - 22:30

Alex és bandája 18.
22:30 - 22:55

Mickey egér 19.
22:55 - 23:00

Hamis cica I./7.
23:00 - 23:25

Star Darlings: Csillagocskák 15.
23:25 - 23:30

Lolirock 14.
23:30 - 00:00

Zou 57.
23:55 - 00:05

Loopdidoo 43.
00:05 - 00:20

Ölelörny Henry 30.
00:20 - 00:35

Calimero 27.
00:35 - 00:50

Zou 56.
00:50 - 01:05

Art Attack 80.
01:05 - 01:30

Zümi kalandjai 25.
01:30 - 01:40

Loopdidoo 42.
01:40 - 01:55

Ölelörny Henry 29.
01:55 - 02:10

Art Attack 79.
02:10 - 02:35

Loopdidoo 41.
02:35 - 02:50

Calimero 26.
02:50 - 03:05

Art Attack 78.
03:05 - 03:30

Ölelörny Henry 28.
03:30 - 03:45

Zou 55.
03:45 - 04:00

Art Attack 77.
04:00 - 04:30

Ölelörny Henry 27.
04:30 - 04:45

Loopdidoo 40.
04:45 - 05:00

Zou 55.
05:00 - 05:15

Calimero 26.
05:15 - 05:30

Loopdidoo 40.
05:30 - 05:45

Ölelörny Henry 27.
05:45 - 06:00

Barátaim: Tigris és Micimackó 24.
06:00 - 06:25

Miki egér játszótere 78.
06:25 - 06:50

Goldie és Mackó 1.
06:50 - 07:15

Mickey és az autóversenyzők 1.
07:15 - 07:40

Jake kapitány és Sohaország kalózai 103.
07:40 - 08:10

Dr. Plüssi 16.
08:10 - 08:35

Szófia hercegnő 8.
08:35 - 09:00

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 21.
09:00 - 09:30

Mickey és az autóversenyzők 2.
09:30 - 09:55

Pizsihősök 22.
09:55 - 10:20

Goldie és Mackó 17.
10:20 - 10:50

Miles a jövőből 3.
10:50 - 11:15

Dr. Plüssi 91.
11:15 - 11:25

Jake és Sohaország kalózai 7.
11:25 - 11:50

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 21.
11:50 - 12:20

Barátaim: Tigris és Micimackó 3.
12:20 - 12:45

Dr. Plüssi 19.
12:45 - 13:10

Goldie és Mackó 18.
13:10 - 13:40

Mickey és az autóversenyzők 1.
13:40 - 14:05

Pizsihősök 23.
14:05 - 14:35

A Büszke Birtok oroszlán őrsége 21.
14:35 - 15:00

Miles a jövőből 3.
15:00 - 15:25

Szófia hercegnő 49.
15:25 - 15:55

Goldie és Mackó 19.
15:55 - 16:20

Dr. Plüssi 20.
16:20 - 16:45

Jake és Sohaország kalózai 8.
16:45 - 17:15

Cili sheriff és a Vadnyugat 28.
17:15 - 17:45

Pizsihősök 11.
17:45 - 18:00

Dr. Plüssi 78.
18:00 - 18:25

Dr. Plüssi 79.
18:25 - 18:50

Pizsihősök 11.
18:50 - 19:05

Goldie és Mackó 15.
19:05 - 19:35
MEGNÉZEM

Mickey és az autóversenyzők 2.
19:35 - 20:00

Cili sheriff és a Vadnyugat 36.
20:00 - 20:30

Miles a jövőből 1.
20:30 - 21:00

Jake és Sohaország kalózai 89.
21:00 - 21:25

Jake és Sohaország kalózai 90.
21:25 - 21:55

Pizsihősök 22.
21:55 - 22:20

Ölelörny Henry 33.
22:20 - 22:35

Zümi kalandjai 26.
22:35 - 22:45

Loopdidoo 45.
22:45 - 23:00

Ölelörny Henry 32.
23:00 - 23:15

Calimero 29.
23:15 - 23:30

Art Attack 82.
23:30 - 23:55

Zou 58.
23:55 - 00:05

Az Univerzum: Az ősrobbanáson túl
23:00 - 01:00

Megakatasztrófák II./1.
01:00 - 02:00

Extrém hivatások 6.
02:00 - 03:00

Különös rituálék 8.
03:00 - 04:00

Mélytengeri nyomozók 16.
04:00 - 05:00

Kémhálózat 10.
05:00 - 06:00

Szétvágva 6.
06:00 - 06:30

TELESHOP
06:30 - 07:00

Túlélők 21.
07:00 - 08:00

A fegyverek története 6.
08:00 - 09:00

Háború színesben 9.
09:00 - 10:00

Modern csodák 20.
10:00 - 11:00

Fegyverek a háborúban 10.
11:00 - 12:00

Titkosítás feloldva 2.
12:00 - 13:00

Valódi harcosok 1.
13:00 - 14:00

Az igazság nyomában 7,8,9.
14:00 - 17:00

A történelem nyomában 3,4,5.
17:00 - 20:00
MEGNÉZEM

Háború színesben 5,6,8.
20:00 - 23:00

Mélytengeri nyomozók 11.
23:00 - 00:00

Hazahúzó
23:50 - 00:35

Légkör
00:35 - 01:00

Műsorszünet
01:00 - 06:00

Napi Aktuális válogatás 1-2
06:00 - 07:00

Kibeszélő hétfő
07:00 - 07:30

Szorító
07:30 - 08:00

Gazdafórum
08:00 - 08:30

Zenedoboz
08:30 - 09:00

Napi Aktuális válogatás 1
09:00 - 09:30

Napi Aktuális válogatás 2
09:30 - 10:00

Mélymagyar
10:00 - 11:00

Építészet
11:00 - 11:30

Kibeszélő kedd
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Mozgás!
12:30 - 13:00

Zenedoboz
13:00 - 13:30

Pont a kultúráról
13:30 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:15

Elnémult harangok
14:15 - 14:30

Hazahúzó
14:30 - 15:30

Zenedoboz
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Háttér-kép 1
16:05 - 16:30

Háttér-kép 2
16:30 - 17:00

Hazai Vadász
17:00 - 17:30

Sorsközösség
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Körkép itthonról
18:30 - 19:00

Kettesben Szabó Anettel
19:00 - 20:00
MEGNÉZEM

Híradó
20:00 - 20:30

Törésvonalak 1
20:30 - 21:00

Törésvonalak 2
21:00 - 21:30

Látókör
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Magyarok 1
22:30 - 23:00

Magyarok 2
23:00 - 23:55

Öné a szó
23:55 - 00:20

Prime Edition
23:31 - 00:01

Prime Edition Week-End
00:01 - 00:31

Prime Edition Week-End
00:31 - 01:01

Late Edition Week-End
01:01 - 01:31

Late Edition Week-End
01:31 - 02:01

Late Edition Week-End
02:01 - 02:31

Late Edition Week-End
02:31 - 03:01

Late Edition Week-End
03:01 - 03:31

Late Edition Week-End
03:31 - 04:01

Euronews Week-End
04:01 - 04:31

Euronews Week-End
04:31 - 05:01

Euronews Week-End
05:01 - 05:31

Euronews Week-End
05:31 - 06:01

Euronews Week-End
06:01 - 06:31

Euronews Week-End
06:31 - 07:01

Euronews Week-End
07:01 - 07:31

Euronews Week-End
07:31 - 08:01

Euronews Week-End
08:01 - 08:31

Euronews Week-End
08:31 - 09:01

Euronews Week-End
09:01 - 09:37

Insiders, Euronews Week-End, Euronews Week-End
09:37 - 10:31

Euronews Week-End
10:31 - 11:01

Euronews Week-End
11:01 - 11:31

Euronews Week-End
11:31 - 12:01

Euronews Week-End
12:01 - 12:31

Euronews Week-End
12:31 - 13:01

Euronews Week-End
13:01 - 13:31

Euronews Week-End
13:31 - 14:01

Euronews Week-End
14:01 - 19:07

Insiders, Prime Edition Week-End
19:07 - 20:01
MEGNÉZEM

Prime Edition Week-End
20:01 - 20:31

Prime Edition Week-End
20:31 - 21:01

Prime Edition Week-End
21:01 - 21:31

Prime Edition Week-End
21:31 - 22:01

Prime Edition Week-End
22:01 - 22:31

Prime Edition Week-End
22:31 - 23:01

Prime Edition Week-End
23:01 - 23:31

Prime Edition Week-End
23:31 - 00:01

IHR Kalandok
00:00 - 00:30

With Pupa
00:30 - 01:00

With Pupa
01:00 - 01:30

Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
01:30 - 02:00

Vadászat a Jámosházi torzagancsúra
02:00 - 02:30

Vadászláz
02:30 - 03:00

Halmi Péter Pál
03:00 - 03:30

Légy-OTT!
03:30 - 04:00

Menny a Balatonba
04:00 - 04:30

Frank Pizon
04:30 - 05:00

Vadászok konyhája
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Somogy Baranya a terelővadászatok hazája
06:00 - 06:30

IPCC 2016. II. elődöntő
06:30 - 07:00

Horgásztúrák
07:00 - 07:30

IHR Kalandok
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

Halimádók konyhája
08:30 - 09:00

Fogas fogás
09:00 - 09:30

IPCC 2016. III. elődöntő
09:30 - 10:00

Finomszerelékes horgásznapló
10:00 - 10:30

TopMixTV
10:30 - 11:00

Carpzoom
11:00 - 11:30

IBCC 2016. 1. rész
11:30 - 12:00

IBCC 2016. 2. rész
12:00 - 12:30

Pergető akadémia
12:30 - 13:00

TopMix TV
13:00 - 13:30

Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
13:30 - 14:00

Vadászat a Jámosházi torzagancsúra
14:00 - 14:30

Vadászláz
14:30 - 15:00

Halmi Péter Pál
15:00 - 15:30

IPCC 2016. II. elődöntő
15:30 - 16:00

Fishing Australia
16:00 - 16:30

Ponty generáció
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Finomfelszerelékes horgásznapló
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Energofish- Energofish magazin 5.
20:00 - 20:30

Légy-OTT!
20:30 - 21:00

Pergess Varga Vilivel
21:00 - 21:30

Első Társasági Vadászrandevú
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Halmi Péter
22:30 - 23:00

Pontygeneráció- A zöld tó
23:00 - 23:30

Halimádók konyhája Walter Tamással
23:30 - 00:00

Sin City: Ölni tudnál érte
23:00 - 01:00

Rém sötét vidék
01:00 - 02:40

Sin City: Ölni tudnál érte
02:40 - 04:35

Tranzit
04:35 - 06:00

Televíziós vásárlás
06:00 - 09:00

Vuk 2. - Kis Vuk
09:00 - 10:25

Ágyúgolyófutam 2
10:25 - 12:35

Fél-profi
12:35 - 14:25

Kerge kacsák
14:25 - 16:25

Nicsak, ki beszél még!
16:25 - 18:00

Tökös csaj
18:00 - 20:00
MEGNÉZEM

A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége
20:00 - 23:20

Kopp-kopp
23:20 - 01:20

Vak szenvedély
23:00 - 00:25

Valaki mint én
00:25 - 02:15

Rekonstrukció
02:15 - 03:45

Francia szépség
03:45 - 05:20

Műsorszünet
05:20 - 06:05

9-es terv az űrből
06:05 - 07:25

Pim és Pom: A nagy kaland
07:25 - 08:40

A Pótpapa
08:40 - 10:00

A Diótörő titka
10:00 - 11:25

A fekete ló farmja
11:25 - 13:15

Kicsi hősök
13:15 - 14:35

Lili David
14:35 - 16:10

Fogadj Zuckerre!
16:10 - 17:45

Jobbulást, Bobby!
17:45 - 19:20

Hobby-csalók
19:20 - 21:00
MEGNÉZEM

A Blekinge utcai banda I./1.
21:00 - 21:50

Tárt ajtó
21:50 - 23:25

Öt menyasszony
23:25 - 01:10

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Senior torna
06:00 - 07:00

Alakforma
07:00 - 07:55

Fit 4 You
07:55 - 08:00

Capoeira Aerobik
08:00 - 08:55

Fit percek
08:55 - 09:00

Fit Mama torna
09:00 - 09:55

Táncolj az egészségért!
09:55 - 10:00

Jóga
10:00 - 10:55

Box Team a konyhában
10:55 - 11:00

Box Warrior
11:00 - 11:55

Fit 4 You
11:55 - 12:00

Stretching
12:00 - 12:55

Fit percek
12:55 - 13:00

Gerinctorna
13:00 - 13:55

Táncolj az egészségért!
13:55 - 14:00

Body Force
14:00 - 15:00

Port de Bras
15:00 - 15:55

Fit 4 You
15:55 - 16:00

Kritikus részek tornája
16:00 - 16:55

Fit percek
16:55 - 17:00

Preventív gerinctréning
17:00 - 17:55

Táncolj az egészségért!
17:55 - 18:00

Box Cross
18:00 - 18:55

Box Team a konyhában
18:55 - 19:00

Dance Aerobik
19:00 - 19:55
MEGNÉZEM

Fit 4 You
19:55 - 20:00

Total Body
20:00 - 20:55

Fit percek
20:55 - 21:00

Haladó jóga
21:00 - 21:55

Táncolj az egészségért!
21:55 - 22:00

Műsorzárás
22:00 - 06:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart Extra
08:00 - 09:30

Sportpálya
09:30 - 10:30

FIX Magazin
10:30 - 11:30

Creative Chef
11:30 - 12:00

Enigma
12:00 - 13:00

Irányjelző
13:00 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 15:00

Jogász
15:00 - 15:30

Üzletről 30 percben
15:30 - 16:00

Kertszépítők
16:00 - 16:30

Zooo+
16:30 - 17:00

Globo Világjáró
17:00 - 17:30

NovumTV
17:30 - 18:00

FIXmagazin
18:00 - 20:00
MEGNÉZEM

Vény Nélkül
20:00 - 20:30

Globo Portré
20:30 - 21:00

Célkeresztben
21:00 - 21:30

Rock You
21:30 - 22:00

Autósport és Formula magazin
22:00 - 23:00

Gamer On
23:00 - 23:30

Game On - Lets Play
23:30 - 00:00

Late Night Gaming
00:00 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:20

Mr. Selfridge II./8.
06:20 - 07:25

Kisvárosi gyilkosságok XVII./3.
07:25 - 09:25

Murdoch nyomozó rejtélyei II./3.
09:25 - 10:35

Kisvárosi gyilkosságok XVII./3.
10:35 - 12:35

Az utolsó zsaru III./7.
12:35 - 13:35

Az utolsó zsaru III./8.
13:35 - 14:40

Csodákra várva
14:40 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei II./3.
16:50 - 17:55

SOKO - Alpesi nyomozók XI./2.
17:55 - 19:00

SOKO - Alpesi nyomozók XI./3.
19:00 - 20:00
MEGNÉZEM

SOKO - Alpesi nyomozók XI./4.
20:00 - 21:00

Gyilkos sorok - A kelta fejtörő
21:00 - 22:55

Mr. Selfridge II./8.
22:55 - 00:00

Party Non-Stop
22:00 - 03:00

Insomnia
03:00 - 06:00

Music Breakfast
06:00 - 10:00

Shuffle H!TS
10:00 - 18:00

Shuffle H!TS
18:00 - 21:00
MEGNÉZEM

Club H!T Back
21:00 - 22:00

Booty T!ME
22:00 - 23:00

Party Non-Stop
23:00 - 03:00

Egyenesen ráadás
00:00 - 01:30

Lapzárta
01:30 - 02:00

Vetítő: A Drakula dilemma
02:00 - 03:00

Our World
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Our World
05:00 - 05:30

BBC Hard Talk
05:30 - 06:00

Globál
06:00 - 06:30

Európai Híradó
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Csörte
08:00 - 09:00

Egyenesen ráadás
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Garázs
11:00 - 11:30

Ázsia
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Felfedező
12:30 - 13:00

Civil Kaszinó
13:00 - 14:00

Sznobjektív
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Főszerkesztők Klubja.hu
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Napról napra
17:30 - 18:00

Kép-regény
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Célpont - A HírTv oknyomozó műsora
19:30 - 20:00

Panaszkönyv
20:00 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Látótér
22:30 - 23:00

Szabadfogás
23:00 - 00:00

Utazás a lelked körül Peller Mariannal I./5.
00:00 - 00:30

Meztelen szerelem III./10.
00:30 - 01:30

Ha ciki, ha nem: beteg a gyerek! 3.
01:30 - 02:30

Ha ciki, ha nem: beteg a gyerek! 4.
02:30 - 03:30

Life Night
03:30 - 06:00

Bikini Body Katus Attilával
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./12.
06:05 - 06:30

Restaurant: Tanti étterem, Budapest
06:30 - 07:15

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./14.
07:15 - 08:00

Bikini Body Katus Attilával
08:00 - 08:10

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./15.
08:10 - 09:05

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./16.
09:05 - 09:30

Bikini Body Katus Attilával
09:30 - 10:00

Utazás a lelked körül Peller Mariannal I./5.
10:00 - 10:30

Restaurant: Atakám, Budapest
10:30 - 11:05

Szerelem tálalva V./16.
11:05 - 12:00

Szerelem tálalva V./17.
12:00 - 13:00

Mini páros VI./19.
13:00 - 13:30

Mini páros VI./20.
13:30 - 14:00

Mini páros VI./21.
14:00 - 14:30

Mini páros VI./22.
14:30 - 15:00

Tiniesküvők 9.
15:00 - 15:30

Tiniesküvők 10.
15:30 - 16:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái
16:00 - 16:30

Restaurant: Chateau Visz, Visz
16:30 - 17:00

Szerelem tálalva V./20.
17:00 - 18:00

Szerelem tálalva V./21.
18:00 - 19:00

Mini páros VII./3.
19:00 - 19:30
MEGNÉZEM

Mini páros VII./4.
19:30 - 20:00

Mini páros VII./5.
20:00 - 20:30

Mini páros VII./6.
20:30 - 21:00

Rejtélyes diagnózis IX./9.
21:00 - 22:00

Szexiskola 1.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek - Kanadában II./6.
23:00 - 00:00

Boogeyman
23:10 - 01:05

Árnyék nélkül 2.
01:05 - 02:40

G. I. Jane
02:40 - 04:40

Kőkemény család
04:40 - 06:20

Tűz a víz alá
06:20 - 08:00

Karácsonyi doboz
08:00 - 10:05

Cody, a robotok ásza
10:05 - 11:50

Columbo: Két detektív, egy gyilkosság
11:50 - 13:25

Gulliver utazásai
13:25 - 15:10

Balekok
15:10 - 17:10

Úszó erőd
17:10 - 19:20

Tök alsó 2. - Európai turné
19:20 - 21:00
MEGNÉZEM

Csontdaráló
21:00 - 23:25

Valkűr
23:25 - 01:50

Nighty Night
00:00 - 03:00

Rock Chart, ism.
03:00 - 04:00

Nighty Night
04:00 - 06:00

News
06:00 - 06:02

Happy Coffee
06:02 - 06:30

News
06:30 - 06:32

Happy Coffee
06:32 - 07:00

News
07:00 - 07:02

Happy Coffee
07:02 - 07:30

News
07:30 - 07:32

Happy Coffee
07:32 - 08:00

News
08:00 - 08:02

Happy Coffee
08:02 - 08:30

News
08:30 - 08:32

Happy Coffee
08:32 - 09:00

News
09:00 - 09:02

Weekender
09:02 - 10:00

News
10:00 - 10:02

Online Chart
10:02 - 11:00

News
11:00 - 11:02

Weekender
11:02 - 12:00

News
12:00 - 12:02

Happy Hour
12:02 - 13:00

News
13:00 - 13:02

1 like FRESH
13:02 - 14:00

Music Channel Top 21
14:00 - 15:00

News
15:00 - 15:02

Music ON
15:02 - 16:00

News
16:00 - 16:02

Music ON
16:02 - 17:00

News
17:00 - 17:02

Magyar óra
17:02 - 18:00

News
18:00 - 18:02

1 like FRESH
18:02 - 19:00

News
19:00 - 19:02

Party Starter
19:02 - 20:00
MEGNÉZEM

News
20:00 - 20:02

Dance Chart
20:02 - 21:00

News
21:00 - 21:02

Party Starter
21:02 - 22:00

News
22:00 - 22:02

Hot Night
22:02 - 00:00

Kívánságkosár 36.
00:00 - 01:00

Muzsika TV Road Show 2.
01:00 - 02:00

Házibuli Attilával Extra V./27.
02:00 - 04:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 15.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Muzsika mix 30.
06:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Fűre lépni Ihos IV./11.
11:30 - 12:00

Felvidéki mulatós show 7.
12:00 - 12:30

NAGYfröccs 1.
12:30 - 13:30

Zenés Randevú Balázs Palival Best of IV./3.
13:30 - 14:30

Retro Disco V./10.
14:30 - 15:00

Zenés barátságok III./12.
15:00 - 16:00

Hungarian Pop Top V./7.
16:00 - 17:00

Egy óra.. 55.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 18:55

Szombat Esti Láz 4.
18:55 - 21:00
MEGNÉZEM

Dallamokon át VI./12.
21:00 - 22:00

Hungarian Pop Top V./7.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Országút a pokolba II./11.
00:00 - 01:00

Isten nyomában Morgan Freemannel II./1.
01:00 - 02:00

A szökés nagymesterei 1.
02:00 - 02:48

Országút a pokolba II./11.
02:48 - 03:36

Tokió maffiája
03:36 - 04:24

Drogháborúk 1.
04:24 - 05:12

Jeges pokol Norvégiában I./9.
05:12 - 06:00

Északi halászok I./5.
06:00 - 07:00

Alaszkai ezermesterek I./4.
07:00 - 08:00

A lány, akit majmok neveltek 1.
08:00 - 09:00

A Zambézi I./1.
09:00 - 10:00

A Zambézi I./2.
10:00 - 11:00

A jövő gépei I./6.
11:00 - 12:00

Garázs varázs V./7.
12:00 - 13:00

Géniusz I./1.
13:00 - 14:00

Szabadok szigete II./4.
14:00 - 15:00

Pusztuló jelen, vészes jövő II./6.
15:00 - 16:00

Pusztuló jelen, vészes jövő II./7.
16:00 - 17:00

Szomjas Föld I./2.
17:00 - 18:00

Áttörés a jövőbe I./1.
18:00 - 19:00

Kezdetek - Az emberiség útja I./5.
19:00 - 20:00
MEGNÉZEM

Kezdetek - Az emberiség útja I./3.
20:00 - 21:00

Géniusz I./1.
21:00 - 22:00

Explorer II./6.
22:00 - 23:00

Atlantisz nyomában
23:00 - 01:00

Csúcsragadozók I./1.
00:00 - 01:00

A természetfilmezés mesterei VI./1.
01:00 - 02:00

Nagymacskák támadása
02:00 - 03:00

Ősi ellenségek: oroszlánok a vízilovak ellen
03:00 - 04:00

Óriáshalak IV./3.
04:00 - 05:00

Csúcsragadozók I./1.
05:00 - 06:00

A szélsőségek országai I./1.
06:00 - 07:00

Az Alcatraz cápái
07:00 - 08:00

Állati fegyverzetek I./1.
08:00 - 09:00

Állati fegyverzetek I./2.
09:00 - 10:00

Állati fegyverzetek I./3.
10:00 - 11:00

Állati fegyverzetek I./4.
11:00 - 12:00

Állati fegyverzetek I./5.
12:00 - 13:00

Kinn az orosz vadonban I./3.
13:00 - 14:00

Kinn az orosz vadonban I./1.
14:00 - 15:00

Kinn az orosz vadonban I./2.
15:00 - 16:00

Kinn az orosz vadonban I./3.
16:00 - 17:00

Kinn az orosz vadonban I./4.
17:00 - 18:00

Grizzly-birodalom
18:00 - 19:00

Rovarok háborúja
19:00 - 20:00
MEGNÉZEM

A szélsőségek országai I./1.
20:00 - 21:00

Grizzly-birodalom
21:00 - 22:00

Rovarok háborúja
22:00 - 23:00

A természetfilmezés mesterei VI./1.
23:00 - 00:00

Hathaway Kísértetlak 103.
23:45 - 00:05

Rocksuli 104.
00:05 - 00:30

Rocksuli 105.
00:30 - 00:50

100 dolog a gimi előtt 105.
00:50 - 01:10

100 dolog a gimi előtt 106.
01:10 - 01:35

Winx Club 625.
01:35 - 01:55

Winx Club 626.
01:55 - 02:20

Rocksuli 102.
02:20 - 02:40

Rocksuli 103.
02:40 - 03:00

Hathaway Kísértetlak 214.
03:00 - 03:25

Hathaway Kísértetlak 101.
03:25 - 03:45

Winx Club 623.
03:45 - 04:10

Winx Club 624.
04:10 - 04:30

Winx Club 625.
04:30 - 04:50

Csőrös Harvey 122.
04:50 - 05:00

Dóra, a nagy felfedező 810.
05:00 - 05:20

Dóra, a nagy felfedező 814.
05:20 - 05:45

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 117.
05:45 - 06:10

Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek 118.
06:10 - 06:40

Béci és Réci 101.
06:40 - 07:00

Láng és a szuperverdák 204.
07:00 - 07:30

A mancs őrjárat 316.
07:30 - 08:00

Csőrös Harvey 107.
08:00 - 08:25

Regal Academy 107.
08:25 - 08:55

Regal Academy 108.
08:55 - 09:20

Sanjay és Craig 106.
09:20 - 09:50

Alviiin!!! és a mókusok 105.
09:50 - 10:00

Alviiin!!! és a mókusok 106.
10:00 - 10:20

A Lármás család 102.
10:20 - 10:45

SpongyaBob KockaNadrág 198.
10:45 - 11:10

SpongyaBob KockaNadrág 199.
11:10 - 11:25

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn 1.
11:25 - 12:20

A Thunderman család 108.
12:20 - 12:45

A Thunderman család 109.
12:45 - 13:15

Veszélyes Henry 105.
13:15 - 13:40

Veszélyes Henry 106.
13:40 - 14:05

SpongyaBob KockaNadrág 179.
14:05 - 14:35

SpongyaBob KockaNadrág 180.
14:35 - 15:00

Tündéri keresztszülők 128.
15:00 - 15:25

Tündéri keresztszülők 129.
15:25 - 15:55

100 dolog a gimi előtt 126.
15:55 - 16:20

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn 223.
16:20 - 16:50

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn 224.
16:50 - 17:15

A Lármás család 126.
17:15 - 17:45

SpongyaBob KockaNadrág 142.
17:45 - 18:10

Tini Nindzsa Teknőcök 420.
18:10 - 18:40

Rocksuli 112.
18:40 - 19:05

Veszélyes Henry 303.
19:05 - 19:35
MEGNÉZEM

A Thunderman család 406.
19:35 - 20:00

Bella és a Bulldogok 209.
20:00 - 20:25

100 dolog a gimi előtt 119.
20:25 - 20:50

SpongyaBob KockaNadrág 194.
20:50 - 21:15

SpongyaBob KockaNadrág 195.
21:15 - 21:30

Tini Nindzsa Teknőcök 203.
21:30 - 21:55

Tini Nindzsa Teknőcök 204.
21:55 - 22:25

100 dolog a gimi előtt 109.
22:25 - 22:50

100 dolog a gimi előtt 110.
22:50 - 23:10

Hathaway Kísértetlak 104.
23:10 - 23:45

Hathaway Kísértetlak 105.
23:45 - 00:05

Modernkori csodák III./2.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Ozone éjszaka: Budapest
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

A világ madártávlatból II./8.
07:00 - 07:30

A világ madártávlatból II./9.
07:30 - 08:00

A világ madártávlatból II./10.
08:00 - 08:35

Homokvárak II./1.
08:35 - 09:05

Homokvárak II./2.
09:05 - 09:30

OzoneUniverzum 23.
09:30 - 10:00

Újragondolt Élet
10:00 - 11:05

Otthonunk - Egy utazás története 1.
11:05 - 12:05

Otthonunk - Egy utazás története 2.
12:05 - 13:05

Atlasz 4D: A Földközi-tenger térsége
13:05 - 14:00

OzoneUniverzum 24.
14:00 - 14:30

A robotok kora 5.
14:30 - 15:05

A világ madártávlatból II./11.
15:05 - 15:35

A világ madártávlatból II./12.
15:35 - 16:00

Újragondolt Élet
16:00 - 17:00

Otthonunk - Egy utazás története 1.
17:00 - 18:00

Otthonunk - Egy utazás története 2.
18:00 - 19:05

Atlasz 4D: A Földközi-tenger térsége
19:05 - 20:00
MEGNÉZEM

A vándormadarak titkos útja
20:00 - 21:00

300 nap egy lakatlan szigeten
21:00 - 22:00

Óriás költöztetők II./1.
22:00 - 22:30

Óriás költöztetők II./2.
22:30 - 23:00

OzoneUniverzum 24.
23:00 - 23:30

Homokvárak II./1.
23:30 - 00:00

Tények
23:05 - 00:25

Az elnök árnyékában 13.
00:25 - 01:25

Doktor House V./20.
01:25 - 02:15

A nap, amikor a Föld megállt
02:15 - 03:45

Csillagkapu: Atlantisz 3.
03:45 - 04:35

Igen, Drágám! V./8.
04:35 - 05:00

Mesterszakácsok csatája 3.
05:00 - 05:45

A nagy házalakítás VII./11.
05:45 - 06:35

A dadus II./15.
06:35 - 07:00

A dadus II./16.
07:00 - 07:30

A dadus II./17.
07:30 - 08:00

A dadus II./18.
08:00 - 08:30

A dadus II./19.
08:30 - 09:00